Diskuze k článku

Velké divadlo začíná

Příspěvků 20

14.1.2008 1:38

spiaci agent :)

nibiru 85.?.?.?

hmm, v prvom momente cloveka napadne - kedy sa objavi niekto, kto ich oblbne - ale pravdepodobnost, ze sa najde niekto inteligentny, aby pochopil v skorom veku o co ide, neurobil v obdobi dospievania chyby ktore by ho znemoznili...pritom by postupoval po rebricku stranickej masinerie stale vyssie...to asi nie. plus nemoznost poradit sa s niekym kto by to neprezradil...navyse, pravdepodobne by bol neskutocne zmeneny a keby aj prislo na najhorsie a dostal by svoje styri roky, kevlar pred headshotom neochrani. btw, chcu vobec ludia nieco ine nez maju???

151347

14.1.2008 2:40

Je videt,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

ze pan Kral vi o volbach presidenta v USA velike lejmo. [pláč] [pláč]

151349

18.1.2008 21:34

RE: Je videt,

Jo jo 90.?.?.?

Reakce na 151349

Příteli, melete z cestry, obávám se, že ví až příliš... Domnívám se, že dokonce Liga proti antisemitismu nejde po Stworovi, ale po Královi... Stwora je jen křoví, které se sveze...

151989

14.1.2008 4:11

A prece je tam jeden.

Kritik 24.?.?.?

Pan Kral zapomnel na Rona Paula.

151354

14.1.2008 4:47

Americka spravedlnost, demokracie a lidska prava,

Latinec 24.?.?.?

se kupuji. Kdo na to ma, tak si koupi. Kdo ne, tak at jde do hajzlu. A nakupni proces se zabaluje do takovych vrstev lzi, ze jednomu soudnemu s charakterem se zveda zaludek. Ano, to jsou ty skutecne Spojene Staty Americke, o kterych jsem vzdy jako maly kluk v dobe oprese komunisty a SSSR snil. Ale 28 let zivota v teto zemi, se vsemi poznatky "spravedlivosti", "svobody vyjadreni", "lidskych prav", "nediskriminace", etc., nejenom jako pozorovatele, ale tez zkusenostmi na vlastni kuzi me naucilo trpkemu zklamani: Dnes jsou tyto USA bezcitelnou, robotickou, bezidenticnostni spolecnosti lzi, spolecnosti neustaleho oblbovani, preludu, vse za ucelem udrzeni te filmove hollywoodske "image", a samozrejme president, ten musi vest. Vsak staci se podivat na toho soucasneho... Kdo bude lepsim presidentem? pan Hillary? Ci Rudla Guliani se svoji soucasnou chazar-yiddish manzelkou Judith Nathan (pzn.: v SSSR se tomu rikalo "pojistka": v pozici byl goj, al manzelka yiddish. Viz V.Molotov, manzelka Karp, jeji bratr Sam Karp v te dobe v NY kapitalisticky multimilionar). Dalsi spolecenska strategie: "Na povrchu vskutku krasni, ale vevnitr plni kosti mrtvol" ... Sakra, kdo jen byl ten Jeden ktery tak kdysi napadl predchudce tech dnesnich akteru?
Snad je zajimave se zminit, vyjmenovane bankerske entity sponsorujici pana Hillary Clinton (nezapomenme! I pan Hilary se uvedl na scenu tim, ze ackoliv to sice nebyl p. Hillary pokrevni deda, tak prece druhy manzel babicky p. Hillary byl puvodem z Ruska, utekl pred "pogromeme", tj. abrechnung, mel obrezanou pistalu, a chodil do synagogy!!!)rovnez financovaly vrazdu posledniho ruskeho cara a exterminaci jeho rodinne linie (ktery tyto internacionalni lichvare odmital pripustit k valu), a pozdeji riskeho kanclere, samotneho Adolfa Hitlera. A to ze bez vyjimky se jedna o zidovske rodiny, pocinaje Rothschildy, je tato registarce tohoto faktu jen dalsi "antisemitismus"? Toz, obranci semitismu: vriskejte jako paviani. At se vam to libi ci ne, je tomu tak.

151355

14.1.2008 6:41

Ůplně mimo mísu

Trávníček 206.?.?.?

Vy se mi pane Stworo horšíte:

Chvilka k zamyšlení

World events do not occur by accident. They are made to happen, whether it is to do with national issues or commerce; and most of them are staged and managed by those who hold the purse strings.

Světové události se nestávají náhodně. Jsou připravené, ať už se to týká národní politiky nebo obchodu. Většina z nich je nahraná a řízená těmi, kdo tahají za provázky.

Britský ministr obrany Dennis Healey
Překlad ve slovníku:
-hold the purse strings: TO BE IN CONTROL OF THE MONEY,
tudíž: Většina z nich je plánovaná a řízená těmi kdo kontrolují PENÍZE. Jinak by to co tvrdil Mel Gibson nemělo smysl!!!

151361

14.1.2008 6:00

RE: Ůplně mimo mísu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 151361

Aha. Díky, opravím to. [zahanbení]

151362

14.1.2008 7:10

Rok 2050

svan 78.?.?.?

Taky David Duke by mohol USA zachranit pred totalnim upadkom(co sa samozrejme nestane),ale nazaciatok by stacil aj Ron Paul [smích]

151363

14.1.2008 8:52

výborne

stan 85.?.?.?

Stručný, vecný a výborný článok vystihujúci podstatu veci americkej kvázidemokracie.

151370

14.1.2008 11:58

bohuzel

Jan M. 89.?.?.?

Ameriku nespasí jeden člověk. Jakýkoliv. Bohužel, to už není možné.
USA má naději už jen v společných krocích obyvatel proti síle peněz. Bohužel to nemůže být květinová revoluce, ale spíš těžká občanská válka. A nikdo neví, jak by mohla dopadnout.

151376

14.1.2008 15:21

Volby v USA jsou nechutná fraška

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 82.?.?.?

Podívejte se na knihu Davida Dukea Moje Probuzení (My Awakening) ve slovenském překladu ke stažení na www.europskenarody.info
tam se dozvíte jak fungují americké volby od člověka který byl členem kongresou Louisiany a několikrát kandidoval na guvernéra, senátora i na prezidenta, dozvíte se jak ho média nepravdivě očerňovaly, jaký nátlalk prováděli židé na voliče aby ho nevolili (Včetně hrozby že se po zvolení Dukea guvernérem podniky z Louisiny přestěhují do jiného státu a lidé přijdou o práci) apod. Duke kandidoval za republikánskou stranu, ale Regan a George Bush I. podporovali jeho demokratického protikandidáta. Prstě je to jen podvod na voličích, o tom kdo vyhraje je rozhodnuto dávno před volbami.

151393

14.1.2008 16:11

Velké divadlo začíná

Arkan 74.?.?.?

Co je zajímavé, že pan Král se ve svém článku též nezmiňuje o jednom velice blízkém a na české poměry velkém českém divadle, které se bude nějakým způsobem dotýkat života každého občana ČR.

A co je na tom českém divadle to nejzajímavější - kromě toho, že to nebude stát ani zlomek toho co už stála ta předvolební kampaň v USA - je, že rozhodující slovo bude mít tentokráte Komunistická strana Čech a Moravy. Její poslanci svými hlasy mohou v únoru rozhodnout, zda vyhraje Klaus nebo Švejnar. A souhlas či nesouhlas občanů ČR v celých těch volbách nebude hrát vůbec žádnou roli, neboť o tom kdo bude vrchním představitelem českého státu či zda se nějaká republika rozpadne nerozhoduje, (nerozhodoval a rozhodovat nebude) plebs ale poslanci a senátoři.

V Americe alespoň pomocí peněz či slz, odvoláváním se na Boha, tmavou kůží nebo elegantním střihem od holiče, apod. můžete přesvědčit voliče, aby svou osobní účastí ve volbách ovlivnili - prostřednictvím toho existujícího systému tzv. "volitelů" - vítězství republikánského či demokratického kandidáta.

Osobně jsem zvědav jak daleko jsou pánové Klaus a Švejnar odhodláni zajít, aby si na svou stranu získali, jak řekl představitel KSČM, "přehodnocené" hlasy členů KSČM. Pokud jim - komunistům - bude zajištěn resp. umožněn tím příštím prezidentem vstup do vlády, tak budou pro takového kandidáta hlasovat.

Bude-li to pan Švejnar, pak jim nebude vadit ani jeho dvojí občanství ani ta skutečnost, že jeho žena nemluví česky, že jeho děti mluví češtinou podobnou češtině Ivana Lendla.

Nechtěl bych se mýlit, ale - jak již řekl náš první dělnický prezident milovaný Klement Gottwald - "...je lépe se mýlit se se stranou, než mít proti ní pravdu". Bude to jen malý krůček v opětnému vybudování vedoucí úlohy strany v ČR.

151401

14.1.2008 16:42

RE: Velké divadlo začíná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 151401

No to vypadá jako totální konec demokracie v Čechách, že? [překvapení] Myslíte, že nás americké tanky přijedou zachránit ?

151404

15.1.2008 0:37

Na nas, v byvalom Cs tanky nepltaia;

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 151404

skor Charta 77 s Antichartou, 2000 Slov s KAN proti Normalizacii v podani Hrzal-Mestan (neviem, co robi dnes Hrzal, ale Mestan, povodnym menom Marmorstein, je dnes riaditelom Zidovskeho Muzea v Bratislave a cislo 2 na Slovensku, hned po Baruchovi Meyersovi).

151452

15.1.2008 0:49

Svejnar je poskok internacionalnich bankeru,

Latinec 148.?.?.?

Reakce na 151401

,jejichz "rasa", "nabozenstvi", ci "etnicita" je jasna uz tim ze jsou internacionalnimi bankeri.
Svejnarovo resume http://sitemaker.umich.edu/svejnar/files/svejnar_cv_may_23_2007.pdf
Jine profesionalni aktivity: Od 1984 az do soucasnosti "Consultant pro World Bank, Washington DC.

Kdyz se Svejnar stane ceskym presidentem, tak to co "vyvoleni" ve vetsi intensite rikaji ze "Praha je jejich", se naplni. A nejen Praha, ale i cela kocourkovska kolonie, i se vsemi temi gojimy, zvana Ceska Republika na niz maji takovy zalusk.
Treba Svejnar nebyl v KSC, zato nyni se honosi s daleko lepsim clenstvim! Nebot i ten pes posbira drobty co padaji panum se stolu .. Kdyz Svejnar bude "zvolen", treba si vas Arkane vybere za mistopresidenta. Uvedomely jste na to vic nez dost.

151453

15.1.2008 2:12

Svejnar, kamos Wolfowitze

Latinec 148.?.?.?

<Studoval například s bývalým šéfem Světové banky Paulem Wolfowitzem,
And that explains everything ..
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=513015
<Ač žije většinu času v USA, dodnes hovoří perfektní češtinou bez akcentu.
Co by to bylo za vola, kdyz jako 17-lety opustil Prahu, a dnes by mel mit akcent ?? A kdyz nejaky by mel, tak cesky v americke anglictine, ale ne anglicky v cestine. To snad dokazal jedine Lendl, ktery pry "zapomel cesky"... Mimochodem, vzpominam na zacatky 80.let, kdy Lendl priletel do USA a neumel zbrptnout anglicky, a zil na Floride u "ceske" rodiny Schwartz a pi. Schwartzove rikal "maminko" ..

151471

15.1.2008 21:58

Pepicek

Pepicek 198.?.?.?

nevim co je na tom pravdy , ale v usa cech nemuze mit dvoji obcanstvi . dvoji obcanstvi je umozneno pouze Izraelcum a to mit obcanstvi usa a israele . nikomu jinemu to neni umozneno. take sem se jiz davno doslechl , ze to je dohoda ceskoslovenska s usa z prvni republiky , ze kdyz cech zije v usa pres 10 let , a zazada si , ztraci automaticky ceske a ziskava americke obcanstvi .

151571

16.1.2008 11:00

Nepravdivý článek

David Weiss dawess84 (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Nevím kde autor vzal, že v Iowě zvítězila Clintonová před Obamou, když podle http://zpravy.idnes.cz/prvni-bitvu-o-bily-dum-vyhr...
Senátor z Illionois Obama dostal od demokratických voličů v Iowě 38 procent hlasů, Edwards 30 a Clintonová 29. Takže asi tak.

151614

16.1.2008 20:10

Přepočítání výsledků

MartinSt 88.?.?.?

Kongresman Dennis Kucinich a Albert Howard - oba neúspěšní kandidáti z primárek v New Hampshire - už podali oficiální žádost o ruční přepočítání hlasů z těchto voleb. Teď na to ještě budou muset sehnat peníze.

Podrobnosti například zde (New York Times):
http://tinyurl.com/yrvm8a
a zde (Prison Planet)
http://tinyurl.com/2v8qo8

151667

19.1.2008 19:36

Klídek

Češka 81.?.?.?

Ilumináti to mají pod kontrolou [chechtot] .

152083

Příspěvků: 20

14.01. 01:38 nibiru  spiaci agent :)
14.01. 02:40  Je videt,
18.01. 21:34 Jo jo  RE: Je videt,
14.01. 04:11 Kritik  A prece je tam jeden.
14.01. 04:47 Latinec  Americka spravedlnost, demokracie a lidska prava,
14.01. 06:41 Trávníček  Ůplně mimo mísu
14.01. 06:00 Vladimír Stwora  RE: Ůplně mimo mísu
14.01. 07:10 svan  Rok 2050
14.01. 08:52 stan  výborne
14.01. 11:58 Jan M.  bohuzel
14.01. 15:21 svoboda  Volby v USA jsou nechutná fraška
14.01. 16:11 Arkan  Velké divadlo začíná
14.01. 16:42  RE: Velké divadlo začíná
15.01. 00:37  Na nas, v byvalom Cs tanky nepltaia;
15.01. 00:49 Latinec  Svejnar je poskok internacionalnich bankeru,
15.01. 02:12 Latinec  Svejnar, kamos Wolfowitze
15.01. 21:58 Pepicek  Pepicek
16.01. 11:00 David Weiss  Nepravdivý článek
16.01. 20:10 MartinSt  Přepočítání výsledků
19.01. 19:36 Češka  Klídek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 317