Diskuze k článku

Co bude s Íránem?

Příspěvků 32

8.10.2007 3:50

Silenstvi, mismanagement a korupce americke vladni administrativy

Wesley 24.?.?.?

je tim hlavnim impulsem k pripadnemu utoku na Iran. Po vojenske agresi a nasledujicim okupacnim fiasku v Afganistanu, a zejmena v Iraku, uz snad neni ani co dodavat.
Co take ocekavat od systemu kde "kultura korupce a koristnictvi" jiz davno prevalcovala lidskou etiku, logiku i civilizaci. Pohadky o demokracii, vcetne privlastku jako jsou napr. svoboda projevu, rovnost, spravedlnost, atd., atd., jsou v dnesnim novodobem totalitnim systemu financni nadvlady a nadrazenosti jiz pouhou utopii. [bliji]

145109

8.10.2007 4:50

Kdyz Blackwater je neviny ve vrazdeni

Bozi mlyny 24.?.?.?

nevinnych civilistu, tak proc ne ja taky?
Ilustrace naproste moralni a eticke degenerace dnesni Ameriky. Kdyz vrazdit venku, tak proc ne doma? Vzdyt nam to do zblbnuti ukazuji v nasich "muuuuvis" z jew Hollyfoodu, a jak je to "cool", jak vse se vyresi, strilenim a zabijenim. Vzdyt toto je nase kultuuura od prvopocatku nasi existence.
Toto je obrazek sebesama vyhlasenych sampionu svobody, lasky, lidskych prav. Doma. A obrazek ne ojedinely, ci neobvykly. Pracoviste, skoly, posty, policejni stanice. One nation under "god".
http://ap.google.com/article/ALeqM5jGcaqntz8rVYXF5wQJNcNAnWZHZgD8S4NAAO0

145110

8.10.2007 9:33

RE: Blackwater dávno před aférou

Saša astelsovsky (zavináč) fastmail (tečka) fm 207.?.?.?

Reakce na 145110

V angličtině článek převzatý z Los Angeles Times o bezpečnostních službách firmy Blackwater. Zcela určitě to nebylo na prvé stránce, nejsou zrovna chváleni. Autorem je profesor politických věd (politolog), kterého 2 léta firma ochraňovala a měl přesvědčovat Iráčany o „dobru“ made in USA.
http://fairuse.100webcustomers.com/mayfaire/latime...

145120

8.10.2007 7:30

Článek si zaslouží 1+

Saša 207.?.?.?

jediné co se mu snad dá vytknout je, že Ahmadinežád popírá holocaust, což není zcela pravdou (podobně jako Zundel a jiní, pochybuje o rozsahu v porovnání s dalšími holocausty). V uvedené souvislosti záměrná polopravda.
Pro čtenáře, kteří ovládají
angličtinu
hebrejštinu nebo
němčinu doporučuji další články tohoto autora.
V posledním článku Two Knights and a Dragon (recenze knížky) popisuje autor pro-Israel lobby a jejho důsledky.
Stejně jako nacismus poblbnul polovinu národa, tak sionizmus zblbnul jen část národa a oba na podobném principu.

145117

8.10.2007 12:04

RE: Článek si zaslouží 1+

2xs 85.?.?.?

Reakce na 145117

Další výtkou tohoto jinak zajímavého článku (protože od Žida) by mohla být zmínka o tom, jak se prý nevycajchnovaly tajné služby kolem 11.září - kdyby to autor myslel podle reality a i nadále nebaštil lživé oficiální nesmysly US propagandy, jistě by to napsal trošku jinak (on totiž záměrný atentát na objekty své země a na vlastní lidi, s cílem zajistit šok a získat tak oprávnění k válčení, není jen nějakým selháním, které není příliš ke cti - je to přímo megazločin).
Další moje výtky by mohly směřovat k Ben Gurionovi a ke (v článku jako normální uváděnému) paktování se Izraele s nepřáteli Arabů proti nim, kteří jsou ale v té oblasti přece doma! A Izrael je tam jen vetřelec v moři Arabů, takže jaké pakty proti původnímu obyvatelstvu (když proti řadě okolních států už Izrael podnikl války a část původního obyvatelstva šikanuje na okupovaném území a provádí de facto genocidu)??!!
Podle mě ztratil stát Izrael morální právo na existenci na tom území, pokud kdy vůbec to právo měl. OSN se mu hodila, ale nyní ji nerespektuje, přímo drze ignoruje.
Ale na tomto se se Židem asi neshodneme, to je pochopitelné.

145122

8.10.2007 19:46

RE: Článek si zaslouží 1+

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 145117

Můžete prosím KONKRÉTNĚ uvést zdroj, kde Ahmadinežád popírá holocaust?? Ne nějaký debilní, ale skutečný?

Už mi lidi s podobným papouškováním mainstreamu a jeho účelových keců začínají slině lézt na nervy. [bliji]

145133

8.10.2007 21:19

RE: Článek si zaslouží 1+

2xs 85.?.?.?

Reakce na 145133

On ale psal o tom, že ten autor-žid píše o popírání holokaustu, což mu právě vytýká. A ne že Saša vybájenému holokaustu věří a kritizuje Ahmadinežáda... právě naopak... kritizuje autora-žida za to, že opakuje ty nepravdivé fráze.

145138

10.10.2007 23:45

RE: Článek si NEzaslouží 1+

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 145138

Autor je zid a podle toho pise. Snazi se o rozkol, o prosazeni (i ci hlavne mezi Araby) ideje Iranu jako spojence Izraele. Rozdel a panuj se tu zkousi nanovo.
Vytkl bych autorovi nejen toto a papouskovani lzi o tom, co Ahmadinejad rekl, ale i zakladni ignoraci nekterych znamych fakt.

Jako napriklad ze kdokoliv napadne Iran, dostava se do valky take se Syrii. A zidaci okupuji Syrii stale Golany...

Pokud valecni zlocinci z USA zautoci na Iran a nepujde to podle jejich predstav, tak je treba pocitat i s tom, ze v pasti zvane Persky zaliv Iranske "Skval" torpeda a Ruske Moskyty potopi vsechno okupacni lodstvo a nasledne zacne vytalaceni Amiku jak z Iraku, tak z Afghanu. V Afghanu je jich malo, to bude bleska. V Iraku drzi jen zakladny, letiste a zelenou zonu v Baghdadu, to take nebude tezke. A nasledne mame primy link - Aghan - Iran - Irak - Syrie - Libanon a na jeho konci - zidacky v Izraeli.

Neni divu, ze to nekterym zidackum konecne doslo a chytili bobky. Pak by nezbylo nez sahnout po atomu (pokud by to este slo a Iranci by zaspali se svymi dalekonosnymi dely a Suchoji...) a tim by prestala legrace - Izrael na svem uzemi atom pouzit nemuze, na to je to uzemi moc male. A Stredni Vychod je obecne moc maly, cize muze leda strilet na Syrii a Iran - pokud bude mit jak tam atomovky dopravit, ovsem...

Strucne a jasne, mam ten dojem, ze by to mohl take byt konec Izrahellu, coz by nebylo vubec od veci...

145263

13.10.2007 23:07

RE: Článek si NEzaslouží 1+

2xs 85.?.?.?

Reakce na 145263

Bohužel se neztotožňuju s tak optimistickým výhledem.
Především ne s jednoduchostí "přímého linku" Aghánistán - Írán - Irák - Sýrie - Libanon - Izrael. Je totiž nejisté, že se na povel, jako mávnutím kouzelného proutku, příhodně v daném čase oprostí od amerických okupantů v Afhánistánu a Iráku, role Sýrie je ještě víc mlhavá, Libanon, to je země způlky poničená poslední válkou Izraelců proti nim, a neměli příliš sílu jim vzdorovat (také jsou rozděleni na křesťanskou a muslimskou část... tam se možná nedohodnou ani na tom, zda se komukoliv bránit, bohužel) - a síla Izraelské armády fanatických židů a židovek, které někdo lživě ale dobře motivuje k obraně jejich kousku ukradené země... podcenit je, to by byl velký omyl. A ani bych je nepodezíral z takové naivity, že by měli stovky jaderných bomb, a nějak zapomněli na řešení způsobu, jak je dopravovat (přinejmenším v blízkém okolí - raketami krátkého či středního doletu).
Co si myslím, že odpovídá, je potopení loďstva USA v okolí Íránu. Cena bude ale obrovská... může jít i o miliony mrtvých Íránců během jediného dne bombardování či jaderného raketového útoku. A to není pr*el... další vývoj může být překvapením pro všechny.
Řešíme ale bohužel až druhotné jevy - války někým vyprovokované, někým pro jeho zájmy. Proč se neřeší prvotní příčina? Chce to jasné označení a eliminaci těchto škůdců lidstva! (a to zjevně není loutka v podobě opičáka, vystrčená do čela jistého státu).

145408

8.10.2007 11:12

... ten si klacek najde

Pasant-x 85.?.?.?

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/middle_east/article2610135.ece

145121

8.10.2007 16:30

Jen několik oprav, milý autore:)

rickover 86.?.?.?

1) V roce 1956 nechtěli GB, F a ISR odstranit agenta KGB Násira. Násirův Egypt uzavřel Tiránskou úžinu (válečný akt blokády) zmobilisoval armádu a poslal ji na Sinaj zaútočit na ISR, ten se musel bránit, v bojích s Egyptem pronikla IDF na Sinaj, GB a F vyslali flotilu do východního Středomoří v obavě o volný průjezd (předtím znárodněným) Suezským průplavem v případě, že by IDF dosáhla průplavu. (V roce 1967 se opakovalo to samé, GB a F ale nezasáhli - čekali, že ISR proti drtivé převaze obří arabské koalice neobstojí - IDF dosáhla průplavu a průplav uzavřen.)

2) Pro případ, že se začnou iránské střely sypat na Israel má tento stát svoji PVO. Irán tím ostatně nejen dávno vyhrožuje, ale má v Israeli již vytipovaných 600 strategických cílů, čekají jen na vhodný okamžik a A-bombu, nějakého Cheyneyho k ničemu nepotřebují.

3) Žádná ujednání mezi USA a Israelem nezavazují USA v jakékoliv případné válce proti Israeli jít vám na pomoc - a USA to také ani nikdy neudělali.

4) Úder na jaderná zařízení v Iránu by měl od Israele nejen hrozit, ale být již i nacvičován a Mossad by měl být v plné pohotovosti, pokud Israel nechce dobrovolně shořet v nenadálém jaderném ohni.

5) Další generace slušných lidí si budou mladého Bushe pamatovat jako jednoho z nejskvělejších USA presidentů, své jméno v dějepise má zajištěno, nesedl si před teroristy na zem po způsobu Cartera a Clintona, odpověděl na masakr občanů USA 11.9.2001 tak, jak USA president odpovědět má a navíc svrhl diktátorské režimy v Afghánistánu a Iráku a nahradil je demokratickými.

6) Irán není 40 x větší než Irák, ale 4 x větší.

7) Co se týče Iránu, nebyl bych si tak jistý, že Peršané budou režim, který na svých stránkách nazývají "arabskou okupací" a "mulláhomafií" opravdu až tolik bránit.

8) Eventuální reakci na uzavření Hormúzu by USA měly mít v patrnosti již od islámské revoluce 1979 v Iránu.

9) Pro vás v Israeli by pád současného režimu v Teheránu znamenal podstatné zlepšení vaší bezpečnosti, jako jediný významný nepřítel vašeho státu ve vašem okolí by zbyla vámi zvládnutelná Sýrie, pokud to USA opravdu udělají, měli byste jim za to jen vděčně zatleskat.

10) Časy hipísáků z éry vietnamské války jsou pryč.

11) Údajný židovský původ neocons by Vám, přece vadit nemusel[smích]))

12) Kdyby Ahmadínežád, přesný a pečlivý vykonavatel vůle soudobých iránských ajatolláhů, neexistoval, israelská vláda by nemusela počítat s novodobým Hitlerem. Ostatně, kterýkoliv jiný iránský president soudobého režimu dělal a bude dělat to samé, podstata je v režimu, nikoliv v osobnosti presidenta.

13) Irán úzkostlivě utajoval svůj jaderný program dvacet let, nebýt snah iránského disentu, nikdy by se na něj do odpálení prvních iránských A-bomb nad Tel Avevem a Haifou nepřišlo.

14) Iránští ajatolláhové ...Automaticky kráceno

145128

8.10.2007 21:30

RE: Jen několik oprav, milý autore:)

kubrt 89.?.?.?

Reakce na 145128

Pokud míníte bod 5 vážně, obmítám být "slušným člověkem" . Možná jste chtěl napsat nikoliv "slušných lidí " ale "poslušných lidí" - pokud to tenhle naprosto dokonalý prezident povede dál v duchu císaře Nerona, opravdu zbydou jen "(po)slušní lidé" , kteří přežijou jeho snahu o světovládu. Irák, Afghánistán, předtím Balkán, teď v souběhu Irán , radar v ČR (fakt žerete, že je to proti Korei a Iránu? Pane, matka fyzika není žádná děvka - ta si poroučet nedá) a smršť barevných revolucí s následným zahnízděním bývalých VS zemí do NATO ( navzdory slibům o nešíření) naznačuje všechno jiné, než snahu o mírové a nenásilné řešení konfliktů světa a hlavně nešíření sféry vlivu. Vysvětle mi prosím, jaký dopad na islámský terorismus měla okupace Iráku a Afghánistánu - Usámu nechytli, teroristická hrozba se z mýtických dvojčat rozšířila na podstatně větší část světa uměle a úspěšně rozdmýchávaná nenávist mezi Islámem a zbytkem světa tiká jak časovaná bomba. Netrofám si s Vámi polemizovat ve všech 17 bodech. Zkuste mi ale prosím vysvětlit, kde vezmete ty "generace slušných lidí". A kde jsou jejich zárodky teď. Nějak je kolem sebe nevidím...

145137

9.10.2007 0:44

RE: Jen několik oprav, milý autore:)

LaFox 85.?.?.?

Reakce na 145128

Vím že se to nesmí, ale drahý a vážený pane Rickover, moc Vás obdivuji a za bod 5. Vás musím ocenit - titulem vymaštěná palice. [chechtot]

145153

8.10.2007 16:52

Pokrač:

rickover 86.?.?.?

14) Iránští ajatolláhové - viz Chomejního projev v Quomm 1980 - považují variantu zničení Iránu v islámském džihádu výměnou za nastolení islámské vlády za zcela přípustnou, dokonce žádoucí. Navíc má Israel opravdu JZ? Ne, že bych jim je nepřál, ale...

15) Pro válku mezi Izraelem a Íránem neexistoval žádný objektivní důvod a obě země byly přirozenými spojenci za šacha, Chomejního revoluce toto spojenectví ihned přerušila, stav trvá dodnes.

16)Izraelská vnitřní tajná služba = kontrarozvědka se jmenuje Šin Bet, nikoli Šabak.

17) Jediné zbraně, které kdy Israel během irácko- iránské války Iránu "dodal" byl americký tajný/"tajný"[smích] paš (letecké náhradní díly) v rámci akce Irán - contras, do odhalení akce Kongresem USA, iránské vedení nevědělo, že se v tom nějak angažuje CIA a Mossad. Oficiálně ani neoficiálně Israel nedodával Iránu zbraně, viz výzbroj iránské army a Američané zase nedodávali zbraně Iráku - viz výzbroj irácké army.( Migy, Suchoje, Mirage, G 6, T 54 a 72, BVP 1 určitě nejsou USA původu[smích]

145129

8.10.2007 19:29

RE: Pokrač:

dub 86.?.?.?

Reakce na 145129

netušil jsem, že tu začala soutěž o nejlepší vtip.
zatím vedete, 500 bodou [smích]

145134

8.10.2007 21:40

RE: Pokrač:

LACO 82.?.?.?

Reakce na 145129

Abych řekl pravdu, tak bod č.5 (a nejen on) se ti tak povedl, až se z toho smíchy za břicho popadám. [chechtot]
Tohle vyplodit, to už chce skutečně "kus mozku" a minimálně docenturu z politologie.. [chechtot]

145146

9.10.2007 8:28

RE: Pokrač:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 145129

pane rickovere.

Takže zveřejněná fakta o tom,že USA..potažmo CIA dodávala zbraně do Iráku přes Chilskou firmu jsou špatně???? [chechtot] a nebo Vy jste špatně?? [mrknutí jedním okem] Někdo LŽE a to pořádně.... po Khazar-Aškenážsku !!! [chechtot] Nemohu se vymanit z dojmu,že tím lhářem jste Vy ??? [mrknutí jedním okem]

145162

8.10.2007 21:03

Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

Latinec 148.?.?.?

Zlata
Bezpochyby 9/11. Pecliva spoluprace mezi US vladou a Izasraelem prinesla sve ovoce.

Stribrna
22. listopadu, 1963
Kratce pred asasinaci Kennedy pise iz. ministerskemu predsedovi Gurionovi (puv. jmeno Grun, chazar z Ruska) aby zastavil nuklearni vyzkum. Gurion neodpovedel, sestoupil. Kennedy pise jeho nastupci Eshkol (puv. jmeno Skolnik, dalsi chazar z Ruska), aby zastavil nuklearni vyvoj. Za 140 dni pozdeji Kennedy je eliminovan.
Dalsi provineni JFK: Mel vytisteny US $, bez napisu Federal Reserve Note (tzv. Federalni Reserva by prisla o lichvu). Kennedy oponuje agresi vuci Vietnamu.
John F Kennedy's bodyguards being told to stay away from JFK
Video je k mani na www.youtube.com
Na autentickem videu je dojemne, jak sef tajne sluzby, Good ole' boy Emory Roberts narizuje8 body guards aby seskocili ze stupacek limuziny s Kennedy, asi aby lidi lepe na presidenta videli. Jeden z 8, jmenem Henry Rybka se na videu rozciluje, mava rukam jako "what the hell is going on?". Za par minut, Kennedy kdyz uz nikdo nestini ve strelbe, je odstranen ze sceny.

Bronzova
http://www.wakeupfromyourslumber.com/node/3887
http://www.gnosticliberationfront.com/israels_assault_on_USSLiberty.htm
8. cervna 1967, v predvecer arab-izraelske valky, 2 hodiny odpoledne, slunecny den, vlajici americka vlajka, Izrael napadl lod americkych namorniku Liberty, snazili se zabit vsechny, lod potopit, svest to na araby, a ziskat sympatie americkeho a svetoveho gojstva ve sve valce s araby. Vysledek: 34 zabitych americanu, prvni kdo prispechal na pomoc byla lod CCCP, Izrael se vymluvil ze si "mysleli ze to byli arabi (i s americkou vlajkou), vysetrovani na prikaz americke vlady zastaveno.

Rijen 2001, Sharona (puv. jmeno Shinerman, chazar z Ruska) krici na Perese (puv. jmeno Perski, chazar z Polska): "Nestrachuj se o americky tlak. My zide kontrolujeme Americu, a americane to vedi".

145135

8.10.2007 22:05

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 145135

Nejenom u nas doma vedou na body,....ale take u vas, pane.
Ale jen na body,... a pouze jen vedou.
Bez usmevu na tvari a bodrym srdcem se ale vyhrat neda. [mrknutí jedním okem]
Zitrek patri jinym. A my se smat stale jeste umime.
P.S. Nebojte,... pomocnou ruku vam, zatrpklym, zcela jiste podame [mrknutí jedním okem]

145143

8.10.2007 22:30

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 145143

...Nebojte,... pomocnou ruku vam, zatrpklym, zcela jiste podame..

Jak velkorysé. Vy, z Boží milosti V. Sodek I. zvaný Bodrý, nebo je Vás nakonec víc? [mrknutí jedním okem]

145149

9.10.2007 1:04

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 145149

>Jak velkorysé. Vy, z Boží milosti V. Sodek I. zvaný Bodrý,
>nebo je Vás nakonec víc? [mrknutí jedním okem]
Ja, Vladimir Sodek I. zvany Laskyplny Otakar [velký smích]
Nejsem sam, ...jdeme pomalu, ale tu masinerii lidske chtivosti, hrubosti, nenasytnosti a rasove nesnasenlivosti ponechame stranou.
P.S. Nezda se Vam, anonyme, ze to tady posledni dobou jaxi tuhne? Copak uz neni ani trochu legrace mezi lidmi? Copak se musime porad jen hasterit? Ach jo,....

145154

9.10.2007 2:10

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

Latinec 148.?.?.?

Reakce na 145154

>Ja, Vladimir Sodek I. zvany Laskyplny Otakar [velký smích]
>Nejsem sam, ...jdeme pomalu, ale tu masinerii lidske chtivosti,
>hrubosti, nenasytnosti a rasove nesnasenlivosti ponechame
>stranou.

Vy p. Sodek mluvte o nejake "rasove nesnasenlivosti". Napr., sam jste opet zacal, bez duvodu, ze "Costa Ricane" nejsou bili (to slovo "bili" je samo o sobe hovadina, evropsky clovek je spise ruzove pokozky, aw-dawm). Ci sam o sobe narazite, opet bezduvodne, na spanelsky puvod me pani o kterem jsem se kdysi zminil. Inu mily pane, Vase pani a ma pani jsou domorodci Stredni Ameriky.
(Nepodstatné a zcela mimo vypuštěno. Zbytek zavání tím, proti čemu se ohrazujete. – Moderátor.)

Pura vida.

145155

9.10.2007 9:35

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 145155

No vsak, Alberte
My jsme ti, s kterymi Vy zijete,... ale jaxi nesnasite. Vy- krestan.Nebo snad jen nejaky plagiat krestana? Mozna krestan jen tehdy, kdyz se Vam to hodi. Jinak se chovate stejne jako ti, jenz o sobe hlasaji tu prihlouplou vyvolenost.
Prave proto se divim, ze Vas bavi zit v America Central. Hrde hlasate bludy mravne pokleslych eurookupantu na americkeho kontinentu. Jste mimo.
Nam patri budoucnost. Nam,obycejnym lidem, akceptujicim cloveka takoveho, jakym se narodil. V jakekoliv podobe. A je jen na nas, aby z nej nevyrostla lidska zruda, hlasajici nadrazenost rasovou, nabozenskou, ci jinou. Treba i takovou, jakou hlasate Vy, pane.

145164

9.10.2007 11:38

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 145154

Nojo, tuhne to všude. A lidi, ty mršky, nechápou náš bodrý způsob legrace, možná jim někdy dokonce připadá spíš jako arogantní ironie. A když nyní říkám "náš", tak opravdu myslím Váš i můj. [smích]

145169

9.10.2007 16:03

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

Romanov 24.?.?.?

Reakce na 145154

Ze se s nima(Nezvedavcema) vubec chcete pane Sodek hadat? To jsou ti, kteri to tady chteji "zrusit". Nevim ale o cem by potom na Nezvedavci psali? [oči v sloup]

145181

9.10.2007 21:07

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 145181

to: Romanov
Ale ja se s nikym nehadam [smích]
Ja si vazim nazoru pana Alberta, Nezvedavcu, i Zvedavcu. Rozsiruji me zorne pole a za to jim vsem dik [cool]

145193

8.10.2007 22:12

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 145135

Ameriku řídí triumvirát složený ze zednářů ( nejšílenější mozky ), Židů ( největší pracháči ) a Cosy-Nostry ( nejbezcharakternější krvežízniví zabijáci ) = ďábelská kombinace. [bliji]
Zednáři původně neměli se Židama nic společnýho. Šlo o tajný spolek navazující na templáře, který sbíral informace, které chtěl využít k získání moci. Čeští zednáři byli např. Edvard Beneš a Petr Bezruč. Koncem 18. století se zednáři spojili s nejprachatějšíma Židama ( např. Rotschild ), aby získali prachy na dosažení svých cílů. Zednáři se uchytili v USA hlavně díky tomu, že první američtí osadníci byli kriminálníci ( duševně spříznění ). Ve 20. letech byla v USA zavedena prohibice ( aby si židozednáři nahrabali ) a tehdy si židozednáři najali na špinavou práci Cosu-Nostru ( původně ze Sicílie ). K posílení Cosy-Nostry došlo v 50. letech, kdy měly USA většinu jaderných raket na Sicílii a za odměnu si Cosa-Nostra mohla dělat téměř, co chtěla. Kubánská krize se vyřešila stažením předsunutých raket, takže se Kennedy rozhodl mafiány pozavírat. Během hájení v 50. letech ale mafie všude prorostla, takže Kennedy špatně dopadnul a vyšetřování šlo do ztracena. Lidi si mezitím zvykli na americký způsob života, takže nad vraždou Kennedyho mávli rukou.
Největší zájem na smrti Kennedyho měla Cosa-Nostra, i když Izraeli to taky pomohlo. [bliji]

145144

13.10.2007 23:20

RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael

2xs 85.?.?.?

Reakce na 145144

Největší zájem na smrti kennedyho měli tí, proti nimž promluvil v jejich parlamentu - ve své řeči v podstatě definoval problém, tehdejší americké společnosti = tajné spolky (žido-zednáře), party darebáckých škůdců, kteří si dělali (a díky kennedyho smrti dělají) z obyvatel USA dojnou krávu a ze států a obyvatel celého světa dobrý den... svými dolary, svou dominancí "nejbohatší země světa" ovšem s největším dluhem na světě. A z tohoto dluhu někdo platí úroky (kromě toho, že bude třeba splatit i podstatu). Komu ty miliardové úroky? Pár lidem, kteří díky tolika penězům ovládají stát, tajné služby, politiky, klíčová média, mysli lidí... = bankéřům FED a "pár" jejich kumpánům, kteří si osedlali Ameriku a nyní si parcelují svět.
Kdo je zastaví??!

145409

9.10.2007 13:14

Iran-radar

Slayko 89.?.?.?

By me zajmalo,jestli se zautoci na Iran,jak to teda bude s XBR radarem? na co se budou vymlouvat,aby ho tady postavili,budou se vymlouvat na Syrii?

145174

9.10.2007 13:36

RE: Iran-radar

leo69 89.?.?.?

Reakce na 145174

Může to znít i dost fantasticky, ale co když se s útokem na Irán otálí z toho důvodu, že se čeká, až padne z naší strany (ČR) rozhodnutí o ANO radaru. Začátkem příštího roku se podepíše za naší stranu (ČR) nevypověditelná smlouva a pak se může klidně zaútočit a to, že veškerá tvrzení o Iránu a Korei jako ose zla budou lichá se mlčky přehlédne...

m,[smích]

145175

10.10.2007 14:05

Najvacsi dovod zautocit na Iran ma FED.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

1. Cina a Japonsko odoberaju od Iranu 1/3 ropy, dnes boli poziadani platit v euro a jenoch.
2. ak amerika zautoci a dosiahne zmenu vlady, tak nova (babkova) vlada typu Maliki v Iraku odhlasuje, podobne ako v Iraku, ze 90% IRANSKEJ ROPY budu vyvazat americke spolocnosti.
3. ropa bude i nadalej predavana cine a japonsku, ale za vyssie ceny a za dolare, aspon 100 usd/barel.
4. to
4.1 stlmi americky deficit
4.2 prinesie zisky americkym firmam, patriacim americkym bankam
4.3 odcerpa z ciny a japonska velke mnozstvo dolarov
4.4 takzmto postupom zaqplatia Iranci americky blahobit a 8*10^14 dolarov zahranicneho deficitu=americkeho blahobitu.

Toto a len toto je dovodom na bombardovanie.

145235

13.10.2007 23:10

RE: Najvacsi dovod zautocit na Iran ma FED.

2xs 85.?.?.?

Reakce na 145235

Díky za informace, ale s něčím nesouhlasím.
-Čína nemůže počkat, až v Íránu "opadne" radiace
-analogie Malikího vlády tam na sebe také dá hezky dlouho čekat... to není Irák, ale hornatý Írán hrdých Íránců, který půjde dobýt a ovládat jen stěží (ještě mnohem hůř než Afghánistán, kde se to nepovedlo nikomu, a to ani přes neustálou decimaci jejich obyvatel a ničení jejich země).
-Čína i Japonsko samozřejmě mohou nakupovat ropu i jinde, a ne jen od Íránu (jehož kapacity budou po válce malé a technologie zničená). Nakupují od něj ostatně "jen" 1/3...
-Cena 100USD/barel by se musela stát celosvětovou úrovní... jinak není důvod kupovat za tuto cenu, a už vůbec ne nuceně za dolary (když Rusko, Norsko, Venezuela a jiní budou prodávat rádi, a klidně i za jinou měnu).
-Americký deficit by se za těchto nereálných podmínek mohl snad i zmírnit, ale mějme na paměti, že právě amerika je na ropě závislá nejvíc ze všech, a že by je vysoko posazená cena drtila, jejich hospodářství by bylo pěkně přidušené... pomineme-li také fakt, že nakradenou ropu z Íránu by možná jen těžko dopravovali k nim domů... dost možná by hodně tankerů nedorazilo [smích]
-Množství dolarů z Číny by to hypoteticky odčerpalo, ale co by z toho měli ti mocní bohatci z FEDu a další židozednáři a spiklenečtí kumpáni? Osobně žádný! - Stamiliardy za války v háji, a ukradená ropa by měla téct na jakési pokrytí dávných dluhů (které oni vědomě nadělali, obohatili se, a už to pokládají za svoje), a ty dluhy jim přihrávají do kapes úroky! Jim přece nejde o odčerpání dolarových dluhopisů z Číny, ani o snížení dluhů amerických spoluobčanů! -ti jsou jim úplně ukradení, je to pro ně hmyz, který má jen fungovat dle jejich představ a platit. Takže motivace k náhlé snaze o zreálění hodnoty dolaru a jeho ozdravení???

145410

Příspěvků: 32

08.10. 03:50 Wesley  Silenstvi, mismanagement a korupce americke vladni administrativy
08.10. 04:50 Bozi mlyny  Kdyz Blackwater je neviny ve vrazdeni
08.10. 09:33 Saša  RE: Blackwater dávno před aférou
08.10. 07:30 Saša  Článek si zaslouží 1+
08.10. 12:04 2xs  RE: Článek si zaslouží 1+
08.10. 19:46  RE: Článek si zaslouží 1+
08.10. 21:19 2xs  RE: Článek si zaslouží 1+
10.10. 23:45 trodas  RE: Článek si NEzaslouží 1+
13.10. 23:07 2xs  RE: Článek si NEzaslouží 1+
08.10. 11:12 Pasant-x  ... ten si klacek najde
08.10. 16:30 rickover  Jen několik oprav, milý autore:)
08.10. 21:30 kubrt  RE: Jen několik oprav, milý autore:)
09.10. 00:44 LaFox  RE: Jen několik oprav, milý autore:)
08.10. 16:52 rickover  Pokrač:
08.10. 19:29 dub  RE: Pokrač:
08.10. 21:40 LACO  RE: Pokrač:
09.10. 08:28  RE: Pokrač:
08.10. 21:03 Latinec  Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
08.10. 22:05 V. Sodek  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
08.10. 22:30  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 01:04 V. Sodek  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 02:10 Latinec  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 09:35 V. Sodek  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 11:38  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 16:03 Romanov  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 21:07 V. Sodek  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
08.10. 22:12 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
13.10. 23:20 2xs  RE: Medajle za spiknuti pro USA & jeho pana Izrael
09.10. 13:14 Slayko  Iran-radar
09.10. 13:36 leo69  RE: Iran-radar
10.10. 14:05  Najvacsi dovod zautocit na Iran ma FED.
13.10. 23:10 2xs  RE: Najvacsi dovod zautocit na Iran ma FED.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 4

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Slovenská televize manipuluje chybně zobrazenými grafy07.02.21 12:26 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,42 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,21 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
17,03 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
20,17 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 135,20 Kč
1 unce stříbra
594,73 Kč
Bitcoin
1 087 477,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 563