Diskuze k článku

Jak se rodí New World Order

Příspěvků 135

23.8.2007 9:14

Hřebík dostal přesně po hlavičce.

edsf 77.?.?.?

Děkuji pane Skapíku, za tento článek. I když by se dalo rýpat do zjednodušujícího hodnocení Hitlera a základů, na nichž postavil svůj vzestup k moci, novináři jsou zde oceněni přesně. Je to banda kolaborantů a bez nich by mnoho zlých věcí nemělo šanci se prosadit.

142379

23.8.2007 9:42

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 142379

naozaj velke zjednodusenie pilitickych posunov pred 2 sv. vojnou (potazmo i pred 1.) ale ako schema je to celkom vystizne

142385

23.8.2007 10:34

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142379

Naprostý souhlas, ale to by článek měl dva a půl kilometru, chtěl jsem, jak jste přesně vycítil jen vyzdvihnout zločinou úlohu "novinařiny". Vznik druhé světové války jak naprosto přesně opět konstatujete je na dlouhý rozbor, zde jsem chtěl jen na něm prokázat, na jak vylhaných principech války a nesmyslných začínají a že nebýt propagandy ať už nacistické, komunistické, nebo demokratické, takto perverzní, krutá, nelidská moc by nemohla fungovat. Děkuju za příspěvek. M

142393

23.8.2007 14:28

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 142393

Ahoj Martine.
To že ti tykám-není je tak samo sebou - chodils o 2-třídy ?? výše a Tvůj bratr o 2-níže. Maminka- učila !! [mrknutí jedním okem] - No ale k věci- rozbor vzniku 2WW- není na kilometry dlouhý !! A ani vznik 1WW- není na kilometry dlouhý !! Vždy tam na začátku byla stále jedna a ta samá "Sosavá" entita !!! Za jejíž peníze se Ti správní dostali nahoru a to i díky těm novinářům(jak zvláštní?- z té samé entity),kteří za stejné peníze vyzdvihovali nahoru ty vybrané jedince !! Ne nadarmo - tatáž sosavá entita dnes vlastní veškerá média a doporučuji ti- zeptej se sám sebe PROČ ?? Protože jsou lepší ??? nebo mají větší výdrž v honbě za informacema ??? ne nic takového- protože Média jsou NEJMASOVĚJŠÍ ZBRANÍ na SVĚTĚ !!!! K čemu mi bude vlastnění většiny akcií podniku,který vyrábí léky na sklad ??? K ničemu - ale když vypustím "Kachničku" o H5N1 a jejím "MOŽNÉM"!! přenosu na člověka- v ten okamžik mám sklady prázdné a nestačím vyrábět- tím pádem vydělávám!!! S článkem jako takovým souhlasím,ale nesouhlasím se zapletením propletence vzniku 1 a 2 WW!!!! [mrknutí jedním okem]

142410

24.8.2007 22:06

No jo, ale novinari nemuzou za vse...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 142410

Chci rici - novinari jsou prodejne devky a vzdycky byly. Nic noveho pod sluncem. Problem je, ze jim to lidi zerou, zpravodajstvi sleduji a noviny kupuji i kdyz nemusi.

A staci tak malo. Vypnout TV. Nekupovat a necist noviny (snad jen Pravo u nas v CR nema este nemecky/zidovskeho majitele..) a je to.

Cize shodit vse jen na novinare je strasne pohodlne. Ale neni to cela pravda. Jsme to my, obcane, jenz tu propagandu basti a tim umoznuji tento cely kolotoc. Jsme to my, obcane, kdoz nepozvedne ruku a nezabije politiky drive, nez oni zabiji miliony z nas v dalsi z tisicu valek.
Nase chyba.
Odmitame bojovat za svou svobodu a tak ji nemame.
Odmitame si, byt nasilim, vzit co nam pravem patri a tak jsme a budeme okradani a ovladani dokud se nenaucime ze na politiky je treba bic a to poradny.

At uz v podobe PRIME demokracie s OKAMZITOU odvolatelnosti jakehokoliv politika obcany iniciovatelnym referendem kdyz 50% + 1 hlas co ho dostaly do funkce se vyjadri proti nemu, anebo s tim, ze co pul roku nekdo nejakeho politika klidne i odstreli.

Nejak to jit musi.

Kdyby nemci zastrelili Hitlera, nemusela byt druha svetova. Kdyby cesi zastrelili zradce Benese, tak Hitler mohl narazit hned v pocatku, kdy byl nejzranitelnejsi a WW2 mohla vypadat jinak, jen jako lokalni konflikt...

Kdyby kdykoliv v historii obcane zabili radeji toho politika, jenz je zene do valky pod zaminkami typu "byli jsme napadeni, musime se branit" tak by nebyly valky.

Ale protoze jsme ovce, nesvepravne a nenasilne (jak nas spravne krestanstvi uci k prospechu vyvolenych) tak si vzdy radeji rekneme ze "nejak bude" a nechame to plavat i kdyz situace vola po revoluci a krvi - ale ne tech nevinnych, ale tech opravdu zodpovednych.
Proc muselo zemrit tolik Vietnamcu, Kennedy a cirka 58 000 Americanu ve Vietnamu pro nic, za nic? Proc Americane proste neodstrelili sve politiky jako obycejnou skodnou, kdyz je hnali do valky a na smrt? Co branci mohli ztratit?

Jen kvuli nadeji, blahove nadeji, ze mozna se jim v Namu kulka vyhne volili radeji Nam nez akci proti primym strujcum konfliktu... A tak je to i dnes. Iracane zabiji Amika a dalsi dva jeho bratri se prihlasi do Army aby ho pomstili a jdou okupovat cizi zemi, misto aby zabili zido-neokonzervatisticke strujce konfliktu ktere maji primo doma u sebe, nemusi jezdit na druhy konec sveta...

Blbost svetem vladne. Lidi si nezaslouzi nic lepsiho nez maji. Dobre jim tak! A bude hur a lidi si to popravu zaslouzi.

142539

23.8.2007 12:39

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Michal Varga varga (zavináč) stonehenge (tečka) sk 82.?.?.?

Reakce na 142379

>Děkuji pane Skapíku, za tento článek. I když by se dalo
>rýpat do zjednodušujícího hodnocení Hitlera a základů, na
>nichž postavil svůj vzestup k moci,

"Zjednoduseneho"? Tak slova "infantilni" a "ignorantsky" uz dnes taky nejsou politicky korektni?

Clanek jsem docetl do prvni tretiny a rovnou nalistoval hodnoceni 5 a zavrel (a zaroven se chvili zdesene dival na hodnoceni, ktere tam sviti). Tolik detinskych blabolu urazejicich intelekt kterehokoli dusevne zdraveho cloveka starsiho 10 let skutecne nepamatuju ani z tech komunistickych ucebnic dejepisu, a ze uz ty o sobe jsou docela slusny narez.

142399

24.8.2007 6:42

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 142399

Ja jsem to cetl cele a ocenil jsem to stejne za 5, moje prvni kterou jsem tady dal. Vetsinou davam za jedna nebo vubec neznamkuju. A rad bych vedel zdroje informaci, z kterych autor cerpal fakta pro sve argumenty.

142489

24.8.2007 9:09

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142489

Já dal za 3 - ocenil jsem upřímný - řekl bych téměř až savonarolovský - zápal pro věc. Ale i přemíra zápalu škodí a může udělat autorovi i věci spíše medvědí službu.

142494

25.8.2007 3:19

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 142494

To neni odsouzeni autora, ale rekl bych, ze to chce cist i ty informace z druhe strany osobniho nazoroveho spektra a premyslet o nich. Takze kdyz jsem rekl A je treba rict i ten zbytek abecedy. Vite, kdysi mi jedna velmi chytra pani prednasela roku 1285 pred Kristem probehla bitva u Kadese, kde Ramses II. porazil Chetity. Melo to byt napsano na jedne stele, pokud si dobre pamatuju. My to tupe piseme do svych papiru a ona pokracuje ve svem vykladu. V chetetitskych zaznamech pisi o vitezstvi Chetitu. A vse nasvedcuje, ze sporna oblast mocenskeho vlivu mezi Chetity a Egyptany zustala spornou i po teto bitve. Navic pokud vam nekdo udalost starsi 500 pred Kristem ve stredomorske oblasti datuje s presnosti na jeden rok, budte skepticti, protoze v udalostech starsich 1 000 let je nase datace udalosti +- x let ( uz si to nepamatuju). Tomu ja rikam mit moznost byt vzdelavan. Teto dame i po letech muzu za tento pribeh podekovat. [cool] [mrknutí jedním okem]

142551

23.8.2007 16:43

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

manana 89.?.?.?

Reakce na 142379

Ještě nikdy jsem nečetl tak výstižné vyjádření toho co sám vnímám stejně.Pro mně je novinář člověk, který když budete ležet těžce zraněný na chodníku vytáhne foťák a kameru aby mohl zaznamenat vaše poslední bolestné okamžiky. Až zdechnete, tak on za vaše fotky dostane peníze.Zvlášť v tom vynikají ti duševní ubožáci z bulváru...Sám už nečtu žádný tisk, ani zprávy nijak zvlášť nesleduji, nemám na to pajšl [bliji]

142436

24.8.2007 1:32

RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 142436

To sice dostal, ale po špatný. Nelze svádět na novináře úplně všechno. V kapitalismu je novinář pouze zaměstnán majitelem, který má na to co novinář píše sice nenápadný ale za to obrovský vliv.
1. Nebudeš-li psát tak jak se nám to hodí, tak to nevytisknem a když nepřestaneš tak jseš bez práce.
2. Objevíš-li něco co skutečně smrdí tak, že by to lidi měli vědět ale mě se to (vydavateli) nehodí, tak to sice vytisknu, ale v případě že to někdo vezme k soudu tak tě hájit za svoje prachy nebudu.
Nakonec každý novinář pozvolna dojde k přesvědčení, ač odpornému tak zcela logickému: pokud chci jíst a nemít bolení hlavy tak budu psát co vím že majitel chce v novinách vidět, jinak povýšení nebude. Novinářů ve světě, co by veřejně (alespoň mezi svými kolegy) řekli: nejsme nic než prodejný děvky je pokud vím jenom jeden.

142470

23.8.2007 9:27

Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

To je moje oblíbené heslo, že ryba smrdí vždycky od hlavy, protože je velmi pravdivé a vztahuje se na všechny sféry života.Již nejméně 200 let (od Francouzské revoluce) jsou všechny děje ve světě řízeny finančními elitami(To jsou ty smrdící hlavy, nikoliv novináři, ti jsou jen poslušní, prodejní poskoci). Například VŘSR nebyla žádná spontánní revoluce, ale prostě Rotchild vyslal s pytlem zlata 300 hrdlořezů v zapečetěném vlaku, aby zlikvidovali neposlušného osvíceného cara. Také Hitler byl pečlivě finanční oligarchií a zbrojaři vybrán jako užitečná figurka, která měla posloužit k rozpoutání války a tím k obrovským ziskům.

Ano, samozřejmě že novináři mainstreamu jsou obrovské zlo, protože naprosto vědomě šíří dezinformace, vědomě vymývají masám mozky. Šéfredaktory těchto listů jsou zásadně pečlivě vybírány bezcharakterní, poslušné figurky, které plní za velmi pěkný plat každé přání mocných. Patrně jsou všichni do jednoho povinně i zaměstnanci tajných služeb, takže jsou zavázáni mlčením o všech pravdivých skutečnostech, které se dovědí.

Teď čtu knihu od F. Koukolíka, zvanou Vzpoura deprivantů. Je o tom, že defektní, bezcharakterní lidé rostou geometrickou řadou, protože slušní lidé vymírají, neboť jsou již mnoho staletí těmi bezcharakterními křiváky soustavně hubeni. Je to takový zvrácený přírodní výběr, kdy defekti díky své křivosti prosperují, takže zlo roste, zatímco slušní ubývají, takže pravda a dobro mizí.

142380

23.8.2007 21:25

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

oto 83.?.?.?

Reakce na 142380

Dovolím si doplniť pár detailov.
Zhruba 20 rokov pred VFR bola ukončená činnosť cirkevnej inkvizície a juden boli oficiálne pripustení do občianskej spoločnosti.
Avšak filozoficky sa tento proces začal od bitky pri Grünwalde, keď mocichtoví pochopili, že silou - ohňom a mečom, proti bielej rase - "Germánom" a Slovanom neuspejú.
Mešce výdatne používali už so spustením reformácie - všetky protihabsburské povstania (za účelom rozbiť C+K) boli hlavne cez Švajčiarsko slušne dotované.
Nakoniec aj Košutova fašistická revolúcia šla s ich výdatnou pomocou s predohrou cez dotovaných maďarských (a iných) jakobínov, výrobou "národných jazykov" v monarchii ...

Tá "Vzpoura deprivantú" jej záver - "že defektní, bezcharakterní lidé rostou geometrickou řadou, protože slušní lidé vymírají," - je predovšetkým o genetike, zlej dedičnosti, podpore mocných k bio-degenerácii bielej rasy!

Chýba nám rozumná štátom riadená výchova k rodičovstvu s eugenikou, správnym výberom partnerov pre potomstvo.
(nemiešať rasy!)

Z knihy Protokoly sovietskych mudrcov od Klimova:
1-vý postulát Kalmikova.
90% všetkých zločinov, ako hospodárskych, tak aj politických, 90% všetkých ziel a bied rodu ľudského, počínajúc jednoducho rozvodom muža a ženy a končiac svetovými vojnami či revolúciami, sú výsledkom zlej dedičnej degenerácie, ktorá pozostáva z psychických chorôb a sexuálnych zvráteností.
...5-ty postulát Kalmikova.
Dvojpohlavní ľudia sú dvojtvárni ľudia. Ak sú to ženy, tak sú neverné. Ak sú to muži, tak sú to falošní priateľia, ktorí ťa v ťažkej chvíli zaprú či predajú. Je to zviazané s rozštiepením osobnosti, to je to, čo sa kedysi správne nazývalo skrytou splývajúcou schizofréniou.

ŠALAMÚNOVÉ AXIÓMY
1-vý axióm Šalamúna.
Boží národ - to je permanentné kríženie degenerátov zo všetkých štátov, kde sa boží národ zatmolil po 4 tisíc rokov. Je to svojho druhu umelý národ, alebo sekta, ktorá žije na úkor kríženia s degenerátmi z okolitého prostredia. Pripomínam, že v samotnom prvopočiatku boli vyhnaní z Egypta ako skupina sexuálne chorých ľuďi. Takže jevreji si len myslia, že sú jevreji.

Filozofické pravidlá diabla
...
20) Diabol je piatou kolónou všetkých období a všetkých národov. Zradcovia. V princípe psychicky nevyrovnaní, večne nespokojní ľudia.
21) Diabol - to je stranou strán a zväz zväzov. Toto pravidlo je neobyčajne náročné. V každej strane alebo zväze bude viac ako 50% kinsiáncov. 52-54% podľa dr. Kinsiho, rôzni impulzanti, ktorí majú také i onaké homo-impulzy. Títo impulzanti vytvoria v rámci vlastnej organizácie svoju vlástnú "vnútornú líniu" a takýmto spôsobom sa dostávajú do čela ľubovoľnej organizácie. Tak to bolo s bolševikmi, menševikmi, esermi, kadetmi, Dočasnou vládou atď. (skupinový altruizmus na najnižšej úrovni, preto sa "normálni" - zdraví jedinci vyhýbajú rôznym "spolkom"[mrknutí jedním okem]

142457

24.8.2007 11:01

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 142380

A těmto deprivantům vy chcete prostřednictvím svých návrhů na reformu volebního systému svěřit ještě větší vliv na rozhodování státu?

Kam přijdou inteligentní, slušní a vzdělaní jedinci jako jste vy a já pod nadvládou deprivantů? [chechtot]

142505

24.8.2007 11:54

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142505

I deprivanti jsou součástí lidského celku, a slušný, inteligentní a vzdělaný jedinec se bude především snažit odstranit příčiny jejich deprivace, ne z jejich deprivace těžit, jako se tomu děje za současného volebního systému.

142509

25.8.2007 11:32

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 142505

Největší deprivanti ze všech jsou celosvětově vládci, nikoliv ovládaní.To už byste mohl vědět pane Vanguarde. Pan Koukolík píše o tom, že to jsou lidé, kteří pro samoúčelnou moc ovládat jiné lidi jsou ochotni dopustit se jakéhokoliv zločinu. Protože MOC nad jinými lidmi je pro ně to největší afrosidiakum. A přesně takovéto defektní lidi by polopřímá demokracie z vládnutí odstranila bez ohledu na jejich klientelismus i obrovský majetek. A oni to moc dobře vědí, proto přímou demokracii nezavádějí, i když technika už zde na to je a přímá demokracie už tu mohla fungovat klidně deset let. Vždyť ti naši s prominutím posraní papaláši nám ani za 17 let od puče neumožní, abychom si sami zvolili prezidenta! Vždyť to už je úplně neslýchané, co tam sedí za neskutečné svině.

142564

26.8.2007 0:02

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Petr 522 81.?.?.?

Reakce na 142380

...bingo

142585

26.8.2007 17:43

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 142380

Nic neroste do nebe pani Jarmilo, spolecnost zalozena na krivosti musi zakonite padnout, protoze nakonec vyhnije zevnitr. Kde hniloba pohlti prilis dobreho pevneho dreva, tam i krasny stary strom nemuze zustat stat. Srazit ho muze i poryv vetru, ktery stezi v celem lese zlomi nejakou vetev. [mrknutí jedním okem]

142617

23.8.2007 9:08

Ponurá budoucnost

Jirka K. 85.?.?.?

Co k tomu říci, je to neuvěřitelně depresivní, ale bohužel i pravdivý článek. Jen mě děsí, že se před Tím nejde nikam schovat. Trápí mě to o to víc, že mám doma dvě malé děti a při představě, že vyrůstají do takto malované budoucnosti mám chuť odletět někam na jinou planetu. Přeji si, aby se stal nějaký zázrak a svět "dostal rozum" [zmaten]

142382

23.8.2007 11:26

RE: Ponurá budoucnost

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142382

Ahoj pane Jirko,

mě to mrzí, původním povoláním jsem spisovatel, psal jsem humoristické věci, ale v současné době, jakkoliv mne to mrzí (!) je situace taková, že zábava může jen odvádět od velmi neutěšeného dění, které snad věrně popisuji. Stokrát raději bych psal humor, nebo se vrátil ke klavírním koncertům, které mne také svého času živily, ale nyní cítím mnoho let a také dělám potřebu hloubat, prokazovat skutečnosti a snažit se na ně upozornit. Děti samozřejmě odnášejí "dnešek" nejvíce, pokud ale mají tátu jako Vy, je to myslím pro ně velká výhra [smích], skutečně jde o čekání na zázrak. Vím co dělaly církve, vím kolik lidí zneužívá Bibli k osobnímu prospěchu a špiní tak Dobrou zprávu, ale můj názor je, že ta zvrácenost systému už nejde naprosto změnit lidskými silami, to můžeme každý jen své chyby se snažit, zcela jistě půjde o zázrak, já věřím Kristovi a Dobré Zprávě - Evangeliu. Děkuji za příspěvek a mrzí mne, že velmi těžko se odlehčují témata o kterých píši.

142394

23.8.2007 11:16

PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142394

Dodatkem ke svému příspěvku níže:

Vidíte, sám se odvoláváte na Evangelium, což je ještě spíše "Radostná zpráva" než jen Dobrá zpráva. Tak přemýšlejte o tom, jestli šíření deprese a beznaděje je skutečně to, čím můžete přispět ke zlepšení stavu [smích]

142395

23.8.2007 17:18

RE: PS

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142395

NO já znám Nový Zákon velmi dobře a vím, že je zprávou o naději, také ale nás vyzývá, abychom hlásali ze střech, co se říká v skrytu....

Samozřejmě, že se snažím povzbudit, ale důležité je poznávat skutečnost, můj názor je, že optimisticky některé věci popsat nejdou, nebo s nadhledem, když jde o lidské životy.

Boj za pravdu je odkrytí manipulace, o to se snažím a samotného mne trápí jak studium těch věcí, tak i potom to sdělení, ale z krásné lži nám naděje nepokvete je třeba znát krutou pravdu, to je citace pana Černého z Obalu na Bratříčka Karla Kryla...

142437

23.8.2007 17:29

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142437

Jak bylo řečeno v jiných diskuzích, naši realitu tvoří kvalita našich představ. Je-li Vaše představa o světě převážně depresivní, aktivně přispíváte k tomu, aby takovým svět skutečně byl. Ve skutečnosti na svět jen promítáte svou vlastní depresi. Z NZ si může kdokoliv vybrat cokoliv, záleží jen na Vás, na kterou jeho tvář se chcete soustředit. Já bych ve Vašem případě zvláště upozornil na "nesuďte, abyste nebyli souzeni".
[smích]

142439

23.8.2007 18:36

RE: PS

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142439

[smích] To si snad děláte legraci????

Odpusťte, ale to píšete opravdu hrozné nesmysly??? Proč???

Podle této teorie bychom tedy měli přehlížet všechna bezpráví, nenazývat je????? To přece není soud, to je posouzení události, nazvání pravdy.

Podle Vaší teorie tedy v Africe hladoví a umírají miliony lidí, zatímco my se tady přežíráme a žijeme velmi prapodivně protože promítaji svoji depresi????

Z Nového Zákona by si člověk měl vybrat především obsah, podle mne Nový Zákon učí lásce a pokoře, ale také nazývání věcí pravdivými jmény, učí zastávat se těch, kdož jsou klamáni a vykořisťováni slovem.

Pokud se opravdu ??? domníváte, že člověk, který popisuje nekalé, lživé praktiky novinářské propagandy musí trpět depresí???

A pokud napíšu o tom, zdokladuji, že někde proběhl zločin v jeho jménu se chystají a probíhají další zločiny, tak to je má představa, kterou aktivně přispívám k tomu, aby se ty zločiny děly????

Odpušte, ale myslím, že se velmi mýlíte.

142449

23.8.2007 22:00

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142449

Pane Škapíku, Vy jste nepojmenovl bezpráví, ani nenazval pravdu, (mimochodem, jste si skutečně jist, že jen Vy máte na pravou a jedinou pravdu patent?), Vy jste hned pojmenoval a ODSOUDIL konkrétní viníky - a to novináře. Takže se prosím nevykrucujte. Novinářská propaganda je opravdu nekalá, ale novináři sami jsou jen produktem něčeho komplexnějšího, na čem máme svůj podíl viny každý, i Vy. Znáte to - kdo jsi bez viny, hoď první kamenem...
Nemusíte s mými názory souhlasit, můžete si myslet, že se mýlím (já si o o Vás v mnoha aspektech myslím také), ale uberte prosím na hysterii při prosazovaní toho svého "jedině správného" názoru, jinak mě o něm nepřesvědčíte....

142459

26.8.2007 8:45

RE: PS

martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142459

Prosim Vás pěkně, samozřejmě, že jsem odsoudil nikoliv tedy novináře, ale "jejich práci", co jiného, než klam a propaganda mediální umožňuje současný marasmus ve světě a čím jiným, než tím, že lidem je denně do hlav cpán nesmyslný výklad, průběh událostí, které zcela změnily chod dějin, politiky i civilizace, tedy hovořím o 11 09.

Takže novináři nejsou produktem, ale oni vytváří produkty většinou vědomě, protože mají nejen možnost, ale ONI i povinnost si vyhledávat a zkoumat veškeré zdroje, navíc Události z 11 09 se nemohly odehrát podle "oficiálního" scénáře ani z hlediska vědeckého.....

Takže já nepřesvědčuji na rozdíl od "novinářů" nikoho o ničem, to ONI přesvědčují lidi klamem v tom, abychom dále sloužili ničemným cílům politiky. Tak mi nepodsouvejte pravý opak.

Po nikom neházím kamenem, jen upozorňuji jak velmi tvrdě s lidmi dnes "novináři" bojují, tím, že nám vnucují lež, falešnou realitu, čímž se devastuje ta skutečná od mezinárodních, po mezilidské vztahy a také se ničí příroda, planeta....

To je prostě fakt.

142596

24.8.2007 10:35

RE: PS

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142439

Představa a skutečnost NEMÁ spolu vůbec nic SPOLEČNÉHO !!!! Podle této Vámi předkládané teorie by na tom nejlépe byli totálně zfetovaní lidé, kteří by měli pěkné představy, že jsou někde úplně jinde, tam je vše OK.....

Jenže vystřízlivění je
pak smrtící a člověk hledá další dávku až do té poslední, která mu vezme život.

Nepodsouvejte tady prosím takové nesmysly jako, že žít se má jen ve snu a zbytek neřešeit, neinformovat, právě kvůli takovému nesmyslnému "učení" skutečně žijí Ti, kteří se opírají o to, že druzí budou měnit skutečnost za představu.

142501

24.8.2007 11:37

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142501

Pane Škapíku, když něčemu nerozumíte, neodmítejte to tak strašně rezolutně. Stavíte se tím do jedné řady s těmi, kdo například stejně rezolutně odmítají Boha a víru vůbec, protože nechápou, o čem je řeč.

142507

24.8.2007 21:26

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142507

Když všemu vy tak rozumíte , tak by jste možná mohl přestat s tím vaším depresívním odmítáním a nabídnout nám skvělé řešení , které se promtně odrazí v životě nás všech. Možná nás všechny přesvědčíte nějakým božským manévrem a všichni ihned zanecháme nesmyslné honění peněz, budeme se mít rádi a jakákoliv agresivní politika hlavně světových velmocí bude zcela vyloučena a nahrazena opravdovým mírem a příkladnou spoluprácí , která se odrazí na vysoké životní úrovni celého lidstva. Za vysokou úroveň považuji , dostatek jídla , důstojné bydlení, příkladná sociální snášenlivost krátkou pracovní dobou atd.

142537

25.8.2007 9:21

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142537

Zajímavé, depesivního odmítání pana Škapíka se vehementně zastáváte, a má myslím celkem věcná kritika vás vytáčí do obrátek. Nojo, proti gustu žádný dišputát. Na rozdíl od pana Škapíka tu nikde netvrdím, že mám tu jedinou a správnou pravdu. Prostě proti jeho názoru stavím svůj názor, berte nebo nechte být.
Skvělé řešení nabídnout nemohu, protože nic takového jako jednorázové řešení neexistuje. Však on pan Škapík kromě obvinění novinářů za současný stav také nic pozitivního nenavrhl, nemýlím-li se. Já nabízím notoricky a opakovaně jediné řešení - a tím je práce na své vlastní psychice.
A míníte-li se mnou nadále polemizovat výše uvedeným poněkud cholerickým způsobem, nemám na další diskuzi s Vámi zájem, nezdá se mi nikterak přínosná.

142559

25.8.2007 11:21

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142559

Zajímavé? Díky. Já považuji informace p. Škapíka za věcné , pokud v někom vyvolávají deprese , možná dobře , pokud bude umět zaujmout nový postoj. Tím by mohlo být nevěřit novinářům! Pan Škapík popisuje to co se nedovíte každý den a sice to , že novináři vám vždy vehementně podávají vše v duchu právě probíhající propagandy. Vy proti tomu nabízíte izolovat se vnitřně proti této mocné zkutečnosti. Mocná je, přeci víte, v tom, že oslovuje všechny obyvatele s kombinací propagandy , důležitými informacemi pro život a zábavou servírovanou již od dětství. Váš bůh , nebo sebevláda je proti tomuto masově vzato nemohoucí. Psychologicky to mají naši opatrovníci velmi zmáklé ,takže vy nemůžete svými informacemi ani nabídnout nic vlivného , na tom se jistě shodneme. Mám však za to a tím jsem vás jen škádlil, že skvělé řešení právě že existuje! Je v tom , že novináři a média by zákonem a skutečně musela být nezávislá , neúplatná ! Patenty s pozitivním ekologickým planetárním významem by museli , ještě jednou museli , být okamžitě uvedeny v praxi např. motor MDI , ale je toho víc. Věda , která není výhodná pro obchodní principy a pro principy ovládání mas by nesměla být utlačována ! Musíte uznat , že pro začátek by tyto změny byli velmi , velmi radikální a hned by přicházely samovolně další a další. [cool]

142563

25.8.2007 15:39

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142563

Zdá se, že jste pana Škapíka nečetl pozorně. Pan Škapík tu na nás a na novináře vydštil svůj oheň a síru, a nenabídl nic než zatracení - respektive výslovně napsal, že spoléhá jedině na zázrak. Zajímalo by mne, zda doufá v to zázračné spasení i pro novináře, nebo zda se bude zázrak podle něj týkat jen některých vybraných a pro pan Škapíka akcetovatelných jedinců? [překvapení]

142573

25.8.2007 21:30

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142573

Chtít po někom, kdo nás informuje i nabídku řešení , nebo snad nejlépe , aby to autor rovnou sám nějak napravil , mi příjde jako přinejmenším neskromné. Pokud je v článku popis současného stavu správný , tj. odpovídá realitě, tak co s tím? Není to plivání ohně a síry , ale správné a závažné zpravodajství , které bych umístil do hlavních zpráv na Novu a to každý den minimálně na 15 minut až do doby kdy by se s tím něco začalo dít. A nebyl by toto snad zázrak?

142581

26.8.2007 18:51

RE: PS

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 142581

Ja jsem to sice nepsal mam k lescemu vyhrady, ale je tam i par velmi dobrych postrehu, takze bych si dovolil napsat uz podruhe komentar. Mam posledni tyden nejak selektivni problem s internetem, ktery se tyka casteho padani stranek Zvedavce na mem PC.

To o te Nove je jiste pravda, ale je to trend, ktery je v ceske kotline mnohem vice "popularni". Jestlize Idnes delaji rozhovor s nekym kdo se jevi"pasakem kurev"( policajti sami vi nejlip, jak obtizne se tato cinost porusovani zakona prokazuje), ktery nazvou eufemicky podnikatelem v pornoprumyslu. Pak toto "jednickove medium" klesa jeste pod uroven zpravodajstvi Nova a potkava se s Bleskem. Jak spravne pisou v BL neco takoveho najit na strankach Le Monde, Die Zeit nebo The New York Times je nemyslitelne. A to prestoze je skutecnoti, ze The New York Times zpozdi vydani zavazne informace napr. ohledne informovanosti presidenta USA o Katrine o pul roku nebo, ze jejich novinar vyda svuj zdroj informaci ( Libby). Jsou proste pro tato media skutecnosti, pod kterou nemini sestoupit a tento prostor ponechavaji mediim typu bulvar.

Pan Paxman jako spickovy zurnalista kritizuje vecne verejne a bez pardonu sveho zamestnavatele BBC za trend, ktery zakonite bude smerovat casem v transformaci ve stylu FOXNEWS nebo TV NOVA. Toto je v ceske kotline taky pocin nebyvaly, protoze jak pise pan Uwe Ladwig, tak nasi zurnaliste maji hypoteky a musi je splacet. Pravdepodobne existuji cestne vyjimky i mezi ceskymi novinari, kteri se bud nezadluzili nebo odmitaji sve dluhy zohlednit ve sve novinarine. Jako celek mohu ocenit pouze Britske listy, a pak prvni jarni vlastovkym ktere se semtam vyskytuji jinde, byt nekdy jejich clanky lezi nejaky ten patek v supliku vydavatele ci sefredaktora, aby se ulezely jako olomoucke syrecky. Takze na otazku co s tim? Odpovidam toto: Delat novinarunu pouze na zaklade sveho svedomi, nezavisle od politickych i jinych tlaku a strachu, co se stane s mou hypotekou.

http://www.blisty.cz/2007/8/24/art35983.html
http://www.blisty.cz/art/35712.html

142618

26.8.2007 8:04

RE: PS

martin škapík 85.?.?.?

Reakce na 142573

Žádnou síru na nikoho "nedštím" a člověk nemusí být zrovna Einstein (Který mimochodem řekl, že pravděpodobnost, že svět vznikl náhodou je stejná jako kdyby výbuchom v Anglické tiskárně se napsala Encyklopedia Britanica), ale tedy člověk nemusí být zrovna Einstein, aby zjistil, že "právní" síla a provázání současného nelidského systému není změnitelná ze "spoda".

Ze "spoda" lze jen upozornit na to, že není dobré na tom systému sebezničujícím participovat, ale hledat skutečnosti, pravdu....

Ano, já věřím v obnovení Láskyplného vedení Božího systému, chcete-li věřím v Ráj a samozřejmě věřím ve vzkříšení všech lidí. Když už jsme u toho dštění síry a ohně, tedy zjevně u "pekla" tak to není Biblická nauka.

Božím záměrem je obnovení Ráje, vzkříšení. Nevěřím na revoluce, kdy se jen střídají, či přesněji spíše přejmenovavají skupiny, které si usurpují moc...

Píši o tom, že k tomu v prvé řadě potřebují lživou propagandu, která psychologickou manipulací "zformuje" lidi, podsune jim lživá fakta, tedy novináře, proto po osobní mnohaleté zkušenosti, že novináře skutečnost prostě nezajímá, ale naopak jsou aktivními tvůrci kampaní, do kterých ještě se zaujetím přidávají vlastni iniciativu...

Postižení jsme v důsledku všichni, obětí jsou i nenávistní, rozeštvávající novináři..... Nekritičtí ješitní lidé, kteří lžou svým čtenářům - věřícím od rána do večera... Tam spatřuji jeden z hlavních problémů stavu společnosti....

Nejde o to, čeho se zázrak bude týkat podle mě! Dobrá zpráva od Stvořitele JHVH jasně hovoří o vzkříšení všech.. Doslova Bůh uvádí, že si přeje obrácení i ničemného...

Bůh není stranický právě na rozdíl od vládců světa a novinářů, kteří vytváří podmínky zde exklusivní na úkor drtivé většiny lidí pro drtivou menšinu za tragických obětí na lidech, přírodě, vztazích....

Nyní jsou časy se kterými je těžko se vyrovnat, je zničena rodina, vzdělání a svět se zjevně přebudovává na podivný, zcela nesmyslný pracovní tábor. Ubývá kvapem citu, emocí, radosti a přemýšlení - to je nahrazováno díky popisovaným věcem umělými hodnotami ve snaze přetvořit člověka na jakýsi mlčíci pracovní nástroj pro úchylné plány světových vládců...

Dopadne to dobře, ale bude to ještě dosti trápení. Protože právě nesnáším manipulaci ani nějaké násilné akce, tak se uchyluji k tomu, co snad i dokážu zatím, k popisu stávajícího stavu věcí, to je jediná legální "zbraň" podle mne. Nabídnout alternativu, aby co nejvíce lidí prokouklo ten marasmus a hledalo skutečnosti, aby co nejméně museli být v "tom" systému. Takže věřím v Krista Ježíše a obnovení Ráje pro všechny, stejně jako vím, že ho nepřinesou "kněží" a církevní hodnostáři, kteří si z této zprávy udělali obchod a prostředek k ovládání lidí ...Automaticky kráceno

142593

26.8.2007 8:29

RE: PS II. část příspěvku

martin škapík 85.?.?.?

Reakce na 142573

Takže věřím v Krista Ježíše a obnovení Ráje pro všechny, stejně jako vím, že ho nepřinesou "kněží" a církevní hodnostáři, kteří si z této zprávy udělali obchod a prostředek k ovládání lidí zase z druhé strany, či spíše stjné, také z nich se stali krutí a bezcitní politici, trvá to už staletí a to, že se to brzy změní si umí spočítat i pětileté dítě, protože ten stav je

NEUDRŽITELNÝ

a současné technologie umožňují sebezničení lidí už velmi rychle jak na úrovni psychické, tak i fyzické, technika neslouží k racionalizaci a záchraně, čeho lze, ale naopak k urychlení NWO - pasti na lidi - vlády ekonomických a průmyslových "elit" globální.

142594

25.8.2007 23:38

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142563

Zdravím,
nebudu se příliš vměšovat do výměny Vašich názorů s 213, ale toto-
>Patenty s pozitivním ekologickým planetárním významem by museli , >ještě jednou museli , být okamžitě uvedeny v praxi
musí "uzrát" stejně jako uzrál dnešní svět, resp. ten bídný stav.
A na tomto uzrání jsme se všichni podíleli a všichni sklízíme, co jsme zaseli - žádné evangelium a Boží milost a spása od "Krista" ani podobné naivity a nelogičnosti.
Proto má 213 pravdu v tom, že je třeba změnit sám sebe a pak máme čáku, že se změní svět, novináři, nenovináři, Hitlerové, nehitlerové...

Pouze si musí člověk poněkud odmyslet sebe a své "blaho", zrušit lpění na časově prostorovém působení "narození - hrob - planeta Země" a ještě pár "drobností" a truchlivé dnešní působení naší sféry začne ztrácet na razanci...
Jo a ta zmiňovaná proměna má být takové razance, že NITERNĚ (pociťováním, myslí, reakcemi) člověk bez sebemenšího zapojení vůle ODPOUŠTÍ třeba i svým vrahům...

Práce "v říši příčin" má mnohem větší působnost, než aktuální vydávání energie na hmotné úrovni (zákony, patenty, politika).
To, co vidíme a aktuálně prožíváme je již hotové, "uvařené". To se musí "sníst, strávit a vy..."
Myšlenky, nálady a reakce (obecně duševní stavy) jsou jako zrníčka sázená do půdy žití, které se po určité době konkretizují jako životní podmínky.
Každý z nás každý den, hodinu,minutu, vteřinu a ještě méně pouze potkává svá "kvítka" ze svých zrníček.
Reakcí na tyto vynořivší se "kvítka" zase každý z nás sází.
A zrníčka každého z nás mají jinou sílu a kvalitu.
Čím více kdo zná a tedy ovládá sám sebe, tím silnější zrnka sází.

Jakápak zrníčka v podobě svých předků jsme asi zasévali, že nyní uzrála tato hrůza?!

A jakápak zrníčka (stavy a reakce na dění) zaséváme, aby naše prodloužené existence (potomci) za pár let, desítek let, stovek a tisíce let žili lépe?

142586

26.8.2007 9:49

RE: PS

martin škapík 85.?.?.?

Reakce na 142586

No pane k uzrávání ale potřebujete informace, prostředí, atmosféru...

Jak mohou uzrát nové generace, které jsou přímo vychovávány klamem k tomu, aby přijali zvrácené hodnoty?

Pro osobní vývoj jsou právě pravdivé informace zcela bezpodmínečně nutné.

Pokud jsou novým generacím vymývány mozky a nám také 24 hodin denně "zpravodajstvím" všeho druhu, tedy PR kampaněmi na podporu skutečně zla a zrůdného uspořádání světa, jak má něco dozrát????

Semínka právě sází novináři, je jich minorita, ale mají absolutní monopol na šíření informací, který zneužívají k šíření lži, propagandy a klamavých názorů na to, co je to život, na to, co je to "kariéra".....

Dnešní svět neuzrál, ani neuzraje, podoba tohoto světa pomíjí, právě proto, že staví na sebezničujících základech a to zprostředkovaně, přirozené učení o pravdě nahradil fanatickými kampaněmi a ideologiemi, propagandou....

Aby každý měl možnost porazit svět "sám", tedy prohlédnout stav věcí, potřebuje širokou nabídku informací, no a pokud má k dispozici fanatizující, skutečnost nereflektující dezinformace, jak má asi dozrát????

Děti nemohou za to, že se rodí do takto vyšinutého systému, který zakrývá skutečnosti a nahrazuje je lží, infantilizující kulturou - reklamou...

Jsme odkázáni na zprostředkované informace, dokud budeme dostávat dezinformace, tak tím právě mediální korporace zamezují obrovskému počtu lidí sebereflexi, podsunují jim zvrácené hodnoty a protože je vlastní nejbohatší lidé světa, bankéři, obchodníci, politici s čím dále tím více globálním vlivem, také tyto úchylnosti zakotvují v zákonech...

Myslím, že se je velmi těžké uzrát v takto nepřirozených podmínkách.

PS Pokud byste si skutečně přečetl BIBLI, tak tam jsou tyto věci popsány a proroctví Písem se naplňují, není důvod nevěřit Kristovi, že obnoví Ráj, že opravdu zázračným způsobem zjeví pravdu mnoha lidem najednou, dříve, než bychom se tu zničili čekáním na to, co popisujete. Protože čekat, že v prostředí, které to fakticky přirozenou cestou neumožňuje se ze lži zrodí pravda je zavádějící.

142598

27.8.2007 18:41

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 142598

Jen obecně pane Škarpíku,
Vy Jste se zde přiznal, vyznal z Vaší víry v ony nelogičnosti - Milost Boží atd., tudíž nemůžete naprosto pro svoji "biblickou" deformaci chápat, o čem píši - neboli Vaše uzrání bude asi ještě "pár stanic" (nástup-výstup-nástup, zrození-smrt-zrození) trvat...
Anebo se ve Vašem vnímání a zkušenosti něco "zlomí" a Vy budete nahlížet na církevnicko-biblické dětinskosti jinak.

Mnoho zdaru v sebeproměně (máte-li k nějaké našlápnuto) a méně "plamene" na druhé a více na sebe...
[smích]

142665

26.8.2007 9:25

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142586

Skvěle, opravdu svěkle. Spletl jste si však dobu , váš přístup je skvělý třeba ve staré Indii, ale v dnešní jakoby demokracii by s vámi zatočili , že by jste nestačil ani mrkat.Na zlo , které je pro mnohé sotva znatelné je potřeba okamžitě razantně reagovat. Tu odvoláním politika, tu předčasnými volbami a ne být zkostnatělý a volit furt ten samej šmejd, jak je tak moderní i pro takové teoretiky jako jste vy! Napište o tom článek a uvidíte jak vás rozcupujou i s vašema semínkama v diskuzi. [vyplazený jazyk]

142599

27.8.2007 19:25

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 142599

Vidíte - žiji to, o čem píši vlastně odmalička a nikdo se mnou nezatáčí.. leda tak mnou vytvořený a vytvářený "osud" (píšete-li o Indii a někde Jste zmiňoval akademické znalosti Buddhovy nauky, pak použiji namísto osud i jiné naprosto výstižné slovo - karma) ve smyslu toho, jak jsem napsal autorovi.
Ještě jednou. Vaše akademické (naučené) znalosti jsou nejspíše dobré, praktická psychologie a uplatňování "perly nauky" v běžném denodenním životě jsou Vám vzdálené asi jako když si turista před výletem prohlíží mapu a stanovuje itinerář...
Jak to mohu tvrdit?
Praktické uplatňování toho, co pochopíme z např. z buddhismu se začne projevovat tím, že člověk pokud debatí zrovna o tomto, tak mluví (píše) ze své zkušenosti, kterak mu "nauka" pomohla a dále pomáhá v praktických, životních denodenních situacích.

Je prostě velký, obrovský rozdíl o cestě vědět a kráčet po ní.

>Na zlo , které je pro mnohé sotva znatelné je potřeba okamžitě >razantně reagovat. Tu odvoláním politika, tu předčasnými >volbami a ne být zkostnatělý a volit furt ten samej šmejd, jak >je tak moderní i pro takové teoretiky jako jste vy!
Nevolím nikoho, se systémem nesouhlasím, nelíbí se mi a nehodlám ho ještě volením kohokoliv nadále legitimizovat.

Jsem hlavně praktik, proto nebudu o těchto věcech (praktická psychologie) psát nic a už vůbec ne na Zvědavce. Z několika důvodů
- mnohé se má sdělovat "od úst k uchu" -mnohé postupy (praktické kroky v proměně sebe a následně světa) jsou věci příliš intimní- sem nepatří
- nejsem "hlasatel", jen klábosím
- debata tohoto typu má být oboustranně obohacující a doplňující se, nikoliv touha jeden druhého rozcupovat - to bych Vás obdobně mohl zvát do ringu a filozofie by byla velmi zhmotnělá
- nemám na to čas ani náladu a chuť, ještě tak pár vět v debatě, která za mžik zmizí v cyberprostoru

Takže si klidně blýskejte epolety cupováním, bádejte a žijte si po svém.
Pro mě Jste tímto výkřikem jen prokázal, že máte naštudováno, ale zkušenost žádná.

142669

26.8.2007 10:00

RE: PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142586

A jaká zrníčka zasel Zvědavec, že se najednou z diskuzního fóra změnil v kazatelnu fanatického čekatele na zázrak, majitele jediné a správné pravdy, která musí být přijímána bez jediné kritické poznámky? S tím se fakt nedá diskutovat, zvláště, když se diskutující nesmí vyjadřovat k osobě autora. Na podobných případech je opravdu názorně vidět, že požadavek vyjadřovat se pouze k obsahu a ne k osobě vede do slepé uličky, a to zcela zákonitě. Osoba autora se prostě nedá od jeho názorů a jeho způsobu "argumentace" odoperovat...
Nezbývá než se stáhnout a čekat, až se zvířené vody uklidní ...
[smích]

142601

23.8.2007 16:45

RE: Ponurá budoucnost

zednik 89.?.?.?

Reakce na 142382

Cesta je snadna, zaroven tezka,jak kdo se vyporada se svym stinem /necnostmi,ktere kazdy potlacuje/,potom muze pozitivne pusobit na sve deti, okolni lidi, aniz by cokoliv rekl.Ta ocista muze zacit zrovna obradem vegetarianstvi, coz je zacatek pozitivni Cesty k prave svobode, ktera je davu nesdelitelna.Tady v Cesku je spousta aktivit,jiste i v USA, ktere http://www.demiurg.cz/jsou velice pozitivni,ale nikde se o tom zamerne nepise. [chechtot]

142433

24.8.2007 2:10

RE: Ponurá budoucnost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 142382

Jirko ten clanek zase az tak pravdivy neni,
je to od vseho trochu a neverici clovek pak ma v hlave zmatek,
citi strach a deprese
natukej si
Totalitni Svetovlada Martin Herzan
a pak si natukej Zjeveni Janovo
milujici Buh lidem dopredu rekl co se stane az prijde
Armageddon a ceho se maji lidi vyvarovat

142472

23.8.2007 10:07

Vážený pane Škapíku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

bohužel Váš článek přispívá k tomu, co kritizujete. Matrici, kterou popisujete, lze pochopit jen na základě studia psychologie jednotlivce i davu, ale hlavně na základě studia své vlasní psychiky. A kardinální chybou je hledat viníka "někde venku". Aniž bych se chtěl přít o podílu viny "novinářů" na Vámi popisované situaci, rozhodně nikam nevede to, že jste je označil za hlavní viníky a basta. Nenaznačuje to totiž ani v nejmenším východisko. Myslíte si snad, že když zlikvidujete novináře jako takové, nebo zrušíte tisk, nebude se situace opakovat? A nezaráží Vás, že podobné vzorce se opakují průběžně celou lidskou historií (i mýtickou), aniž by tehdy tisk existoval? Příčina je skutečně jinde, je skutečně v psychice každého z nás, a jenom tam ji můžeme odstranit. A to se nestane depresivním líčením hrůzné budoucnosti - při veškeré úctě k Vašim jistě "dobrým" úmyslům je to spíše kontraproduktivní.

142384

23.8.2007 22:09

RE: Vážený pane Škapíku

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142384

A co jako chcete studovat , když nebudete mít fakta. Obyčejný pravdivý údaje! Když už vám konečně jistou dávku takových údajů někdo dá , tak vy ho nazvete zločincem . Východisko nenalezne ten kdo si bude líčit jen hezkou budoucnost. To je blud, ale klidně si takovým Hitlerům, Stalinům a jiným i dnešním lhářům tleskejte. Východisko může najít jen ten, kdo ten drahokam pravdy z bláta a špíny vytáhne a ukáže světu. Ale opravdu nevím jak by to udělal, když mu média nebudou věnovat pozornost a nebo ho jen pomluví. Měl by ste si tu vaší logiku trochu srovnat! Rovněž si myslím ,jako autor článku, že situace nemá řešení.Stručně řečeno , myslím že lidstvo spěje k jadernému konfliktu , který je asi lepší než popisované ovládání lidi na hodně dlouho. A Rusko považuji za schopnou opozici , která tomuto plánovanému průběhu zabrání. Dále si myslím , že dnešní křehký ekosystém snese již jen velmi málo případných jaderných výbuchů a že s námi a s naší technikou dokonale zatočí a spláchne ji na smetiště dějin.

142460

23.8.2007 22:35

RE: Vážený pane Škapíku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142460

Jaká fakta potřebujete k tomu, abyste se (zvláště Vy, takový znalec psychoanalýzy) ponořil do vlastní psychiky a tam se pokusil najít kořeny nejen svých problémů, ale potažmo i problémů světa? Oni ti Hitlerové, Stalinové a jiní lháři (kde jim, prosím, tleskám ? [překvapení] ) snad spadli z nebe a nemají s námi žádnou souvislost?

142461

25.8.2007 13:17

RE: Vážený pane Škapíku

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142461

Zvláštní otázka. Vy snad nepotřebujete žádná fakta? Je třeba značného studia nauk , které zrovna nejsou často učebnicové na školách , je třeba studovat fakta z širokých jiných zdrojů např. jiné cizí zprávy např. německé , britské, různé alternativní zdroje a pak si teprve o té šarádě v médiích a novinách dáte dohromady nádherný obrázek! Kdyby za Hitlera lidé masově studovali zdroje od jinud a ignorovali místní tisk a rozhlas , tak by Hitler utřel nos, mělo by to dalekosáhlé zcela jiné dopady... Ta doba je tu však stále stejná, jen se hraje opatrněji a přitom nebezpečněji , jenže jak to může pochopit ten , který nemá fakta? Problémy vlastní psychiky každého mají kořeny ve výchově v dětství a ta výchova je velice na oko vřelá avšak zároveň nezvykle surová. Je třeba se rozpomenout na vlastní dětství ,zážitky, pocity ,ústrky, manipulace aj. Není to na štěstí všude na světě stejné, ikdyž je snaha o to veliká.

142569

25.8.2007 15:10

RE: Vážený pane Škapíku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142569

Dejte dvaceti lidem sadu stejných fakt, a každý si z nich vybere něco jiného, každý si je vyloží a interpretuje jinak. Čímpak to asi bude ?

..."jenže jak to může pochopit ten , který nemá fakta? ...

Máte to obráceně. Fakta má každý (každý má stejnou možnost si je najít, ta fakta tu prostě jsou pro každého). Ovšem ne každý má stejný "nástroj" na jejich chápání....

142572

25.8.2007 19:31

PS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142572

Krásným a názorným příkladem jsou třeba fyzikální teorie, založené na interpretaci přesných vědecky zjištěných fakt. Vezměte třeba různost interpretací výsledků pokusů v oblasti kvantové mechaniky - některé interpretace dokonce vykládají jedna a tatáž fakta tak, že naše "realita" je pouze tím, co chceme vidět - tudíž naší představou [mrknutí jedním okem]

142579

25.8.2007 20:22

RE: PS

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 142579

jak hlinik, vcetne tvrdych motoru, reaguje s betonem:
http://www.youtube.com/watch?v=--_RGM4Abv8

Muzeme si predsatvit podobny naraz do silnych ocelovych traverz. [překvapení]

142580

25.8.2007 22:46

RE: Vážený pane Škapíku

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142572

Každý si nemůže najít stejná fakta , není tu vždy ten kdo vám je bude servírovat a NWO už vůbec ne! Fakta se chovají jako energie , každý jich má určité kvantum s určitým chováním. Takže není divu , že každý reaguje na určitou zprávu jinak , ale tím že si něco vybere a nějak je vyloží , tak tím už je může zpracovat správně, nebo špatně. Jak poznáte toho správného pracovníka s fakty od špatného? Einstein prohlásil: "Nevěřte vědcům co říkají , ale věřte tomu co dělají."

142582

24.8.2007 10:22

ZEIGEIST SE SL. TITULKY NYNI ONLINE

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142460

Já Vám děkuji za podporu, vnímám to úplně stejně. Pouze jsem nastudoval, a to během mnoha let, z alternativních zdrojů údaje, ty jsem porovnal, abych se vyhnul matení z "druhé" strany, a napsal články v tomto duchu a snažím se je publikovat.

Za to jsem označován psychopatem a zločincem, to je absurdní. Píšete to mně z duše, takže vlastně podle kritiků této úvahy, kteří nezpochybnili z ní přitom ani řádku, je zřejmě v pořádku
novinářská obec, která zakrývá pravdu, ba co více dělá z lidí závislé konzumenty lží, nesmyslného způsobu života ...

Velmi mne překvapuje fanatičnost, kterou sklízím za to, že věřím dosti věrně popíšu to, co se děje, zde je nyní film online se slovenskými titulky Zeigeist 3. díl, velmi doporučuji jako alternativní studijní věc.

http://video.google.com/videoplay?docid=-7278766956791576096

142500

25.8.2007 13:55

RE: ZEIGEIST SE SL. TITULKY NYNI ONLINE

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142500

Já děkuji Vám a lidem jako jste vy , kteří si umí sehnat a srovnat fakta a nebojí se o tom něco uceleného nebo i dílčího napsat. Té fanatičnosti se není co divit , lidé se zde musí vyjadřovat stručně , navíc často jde jistě jen o jistý druh nedorozumění. Také častěji nepíšou ti co souhlasí , ale nemají k tomu co podstatné dodat. Důkazem je velice dobrá známka a mnoho hlasujících. Dále si myslím , že váš článek je dokonce velmi málo pesimistický , protože dopady tohoto stavu , který je stále rychleji horší a horší , mohou být víc než zoufalé s ohledem na budoucí generace , nebo dokonce s ohledem na teorii o znovuzrozování a tím tedy znovuzrozování každého z nás do stále horšího životního prostředí a mizernějšího společenského uspořádání. Váš článek považuji tedy za velmi aktuální a otevřený.

142571

23.8.2007 9:51

Sveďme vše na novináře

Martin Tomis martin (tečka) tomis (zavináč) hotmail (tečka) com 211.?.?.?

Pokaždé mám obavy, když někdo "zvenčí" prohlédne skutečný problém společnosti. Například Egypťan Sayyid Qutb po krátkém pobytu v USA odhalí příčinu, proč jsou Američané nešťastní, radikálně začne odsuzovat Západní styl života a stane se spirituálním otcem Al-Kajdy. Nebo když Číňan Huang Xiaosheng působí krátce v USA jako asistent soudce a zjistí, že USA je nejméně demokratická země na světě. Pro všechna svá tvrzení vždy najdou jednotlivé "argumenty", kterými svou teorii o špatnosti naší společnosti podpoří.

Takovými argumenty jsou i pro laika záhadné jevy, ke kterým došlo během teroristického útoku 11.září 2001. V jednom rozhovoru se tímto problémem zabývá Noam Chomsky, který rozhodně nepatří k americkému establishmentu a jehož článek tady sem tam objeví. Chomsky přesto nepochybuje o tom, že k 9/11 došlo podle oficiální vládní verze. Sám také uvádí, že i při laboratorních pokusech může dojít k těžko vysvětlitelným jevům, je ale hloupé automaticky za nimi vidět konspirační teorii.

Pokud si pamatuji reakci tisku na 9/11, psal zejména o obětech neštěstí, ukázal fotografie záchranářů, kteří neúnavně pracovali na místech tragédie, a uvedl názory představitelů téměř všech skupin Američanů, kteří samozřejmě barbarský útok odsuzovali. A naopak se tisk prakticky vyhnul reportážím o vlnách veselí na Blízkém Východě, které tam někteří obyvatelé pociťovali při pohledu na tragédii jednoho ze symbolů úspěchu Západní společnosti.
Hlavním tématem novinářů tehdy rozhodně nebylo vyvolávání vášní proti jakékoliv skupině obyvatel.
Alespoň co se týče novinářů v demokratických zemích Euroatlantického regionu. Al-Manar – televize Hizballáhu – odvysílala dodnes tradovanou “kachnu”, že se Židovští zaměstnanci nedostavili 9/11 do práce ve WTC. Čínská média události prezentovala takovým způsobem, že kamarád, který tehdy studoval v Číně na univerzitě, mi řekl, že všichni studenti byli “excited”.

Západní média, ostatně jako jakýkoliv jiný podnikatelský subjekt, nemají jiný cíl, než podnikat za účelem dosažení zisku. To vede k jejich zřejmé banalizaci a bulvarizaci, ale rozhodně ne k jejich zvyšující se závislosti na politicích. Někdy se až může zdát, že negativní kampaně o pro společnost nepodstatných pochybeních politiků jednoznačně dominují nad zprávami o úspěších politiků.
Také není pravda, že alternativní média jsou vždy namířena proti establishmentu. Před volbami v USA stanice NBC odvysílala dokument o tzv. Killian Reportu, usvědčujícího Bushe ze lži o jeho službě v Národní gardě. Byl to právě drobný blog Three Little Footballs, který upozornil na fakt, že dokument je podvrh.

Tím se tedy dostávám k úloze médií na internetu: samozřejmě existují servery, které slouží k výměně politických názorů mimo hlavní spektrum (například zmíněné TLF...Automaticky kráceno

142386

23.8.2007 22:19

RE: Sveďme vše na novináře

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142386

Nelíbí se mi , že píšete tak černobíle. Vybíráte si extrémy tak aby jste ty novináře ještě litoval , nebo chválil. Mě se nechce zdát , že někdy nepodstatné chyby politiků dominují nad jejich úspěších . Já chci totální neuvěřitelný masakr v novinách a velmi tučné titulky a všude na bilboardech chci číst o zásadních chybách politiků a jaké z toho plynou pro ně důsledky a to furt a furt až do jejich vypískání a odstavení ze sceny a jejich příkladném potrestání. A toto se předpokládám nikdy nestane , protože média jsou závislá na příjmu z reklam a tedy na firmách které jsou závislé přímo na politice! Nebo firmy dělají politiku ? Ale to už je pro uvedené v tomto nepodstatné.

142462

24.8.2007 11:14

RE: Sveďme vše na novináře

Jaroslav 147.?.?.?

Reakce na 142386

Výborne napísaný článok. [smích]

142504

23.8.2007 9:34

Jen dodatek

wilonix 213.?.?.?

S většinou souhlasím ale je tam několik "hrubek". Ta nejkřiklavější je ta, že Hitler obdivoval Stalina (a naopak) nebo že se napodobovali je nesmysl. Oba byly naprosto rozdílní a nemohli se vystát. Zatímco Hitler byl rozmazlenej fracek Stalin měl hodně tvrdý dětství a od toho se rozvíjelo jejich další chování (jakkoliv mohlo vypadat podobně). Pakt R-M byla pro oba smlouva z nutnosti a ne vzájemná výpomoc (autor zde naprosto neosvětlil proč k ní vůbec došlo díky zradě Británie), a to že spolu spolupracovali před válkou je víceméně pochopitelné protože německo mělo díky Versailské smlouvě dost omezené pole působnosti a se Stalinem nechtěl nikdo spolupracovat. Zbylo jedině Německo. Rusové kupovali od Němců traktory a za oplátku posílali potraviny. Ale že by se obdivovali ? Spíš neměli na výběr. [smích]

142387

23.8.2007 12:01

RE: Jen dodatek

Chládek 195.?.?.?

Reakce na 142387

Alespoň k paktu R-M a Hitlerově zradě Stalina. Co když to bylo jinak? Co když H. neměl jinou možnost než v červnu 41 zaútočit?Jednak mezi těmito psychopaty nemůže dojít ke zradě a jednak Vám uniká nová vojenská doktrína SSSR z té doby, která říká, že S.R se bude bránit vždy na ůzemí protivníka. Masové budování útočných typů vojsk(výsadkové vojsko) a v neposlední řadě tanky T35 přizpůsobené jezdit velkýmí rychlostmi po silnicích(kterých ovšem bylo v SR pomálu). Nepřipravenost na obranu možná dokazuje přípravy na útok (in: Suvorov "Všechno bylo jinak"[mrknutí jedním okem]což je sakramentský rozdíl-vojska koncentrovaná v nástupištích, všechny zásoby přisunuté k hranicím, to když pak prorazí tankové klíny... Odkazuji na rozhovor Hitlera s finským maršálem Mannerheimem, nahraný finskou Zp.S. kde o tom H mluví a říká mj., že si Němci nedovedli představit kolik má SR tanků. Myslím, že pravdu o dějinách se nedovíme nikdy a v tom, že na tom dnes novináři mají kus viny máte pravdu.

142397

23.8.2007 18:30

RE: Jen dodatek

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 142397

Bohužel Suvorov je trochu zklamání. Setkal jsem se s pár lidmi, kteří ho četli (sám jsem ho četl také). On bohužel směšuje osobnosti té doby dohromady. To o čem mluvíte byla Žukovem navržená doktrína preventivního úderu (a to ani není tak "odvážná" jak ta kterou prosazuje nyní USA), ovšem Stalin jí nikdy neschválil. Spousta emigrantů a bejvalejch vojenskejch specialistů má tendenci v novém působišti psát o svém minulém působišti kontroverzně (zvyšuje to prodej knih a většina nelze věrohodně ověřit, navíc většina lidí která změní zaměstnání vám na otázku proč odešli odpoví většinou v tom smyslu že nebyla spokojena atd. ovšem někdy nepravdivě nebo zkresleně), na což v souvislosti právě se Suvorovem upozornuje spousta historiků. Doporučuji třeba knihu Souboj Titánů od D. M. Glantze. Suvorův rozvrh ani časově neodpovídá. Zkuste si sestavit časovou osu.

142442

23.8.2007 11:01

Říká se, že

Robocrep 85.?.?.?

novináři jsou "hlídací psi demokracie." To je pravda. Ale vždycky někdo drží v ruce vodítko. Já kolem sebe vidím, že lidé médiím nevěří. Myslí si svoje. Jenže když mají příležitost se s novináři konfrontovat, tak jim vrozená slušnost nedovolí nijak proti nim útočit a proto se kolotoč otáčí stále dál.

Ta věta z článku: "Pokud si Vaše dítě půjde zachytat ryby k řece, dopouští se několika trestných činů, ještě než nahodí udici. Pokud tam firmy vylévají tuny jedů, které ty ryby zabíjí po tunách, neděje se nic…."
Mě zaujala nejvíc - když si uvědomím, že jsme asi poslední generace které to přijde absurdní... [pláč]

142392

23.8.2007 12:42

RE: Říká se, že

Martin Tomis martin (tečka) tomis (zavináč) hotmail (tečka) com 211.?.?.?

Reakce na 142392

>"Pokud si Vaše dítě půjde zachytat
>ryby k řece, dopouští se několika trestných činů, ještě
>než nahodí udici. Pokud tam firmy vylévají tuny jedů, které
>ty ryby zabíjí po tunách, neděje se nic…."


Mě ta věta zaujala z jiného důvodu. Pominu-li vůbec možnost dopustit se rybařením trestného činu, při zachování základních společenských pravidel, nehraje tu ještě něco. Naším dítětem je patrně myšleno opravdu malé dítě, nikoliv 30-ti letý syn. Děti do 15 let nemají trestní odpovědnost.
A na excesy průmyslových firem často upozorňují právě novináři.

142400

26.8.2007 19:44

RE: Říká se, že

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 142400

>Mě ta věta zaujala z jiného důvodu. Pominu-li vůbec možnost
>dopustit se rybařením trestného činu, při zachování
>základních společenských pravidel, nehraje tu ještě něco.
>Naším dítětem je patrně myšleno opravdu malé dítě,
>nikoliv 30-ti letý syn. Děti do 15 let nemají trestní
>odpovědnost.

Myšleno bylo samozřejmě bez povolení. Na hranici trestní odpovědnosti hřeší nejvíce - víme kdo. A porybní se chovají tak, že se jich děti bojej.

142622

27.8.2007 9:22

RE: Říká se, že

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142400

Ano nemyslím 30 letého synka [smích], ale opravdu děti malé a světe div se, mají trestní odpovědnost, jednak zprostředkovanou - rodiče a jednak zprostředkovanou - nedostanou sice takovou pálku
jako kdyby šel pytalčit 30 letý syn - ale třeba polepšovnu, takže se bojí docela stejně a raději půjde někam na "disko" nebo do kina, jak také systém žádá.

Základní společenská pravidla Vám také nepomůžou (!), samozřejmě ať dospělí mají své povolenky, já tady jen ukazuju na zvrácenost té společnosti, že děti bere jako kusy, bezcené, tak to prostě je, jenom šikana a převychování na pracujícího "konzumenta" odebránní osobnosti, vlastního názoru...

a novináři (?) neupozorňují na excesy ze zásady, pokud už, ale třeba, že si o to požádá konkurenční firma.... Pokud se někde objeví tzv. "investigativní" žurnalistika, opravdu jde jen o vyřizování si zakázek, že si firma zaplatí nebo zájmová skupina skandalizaci protivníka, byť i na základě skutečného másla na hlavě, takže tolik můj dodatek....

142639

23.8.2007 12:30

Trochu deprese neškodí ...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Svět bujaře "dojídá" zbytky z hostiny, kterou nám zde Bůh naservíroval. Sice se již nic k lepšímu patrně nezmění, ale trocha deprese do té nesmyslné radosti prázdných mozků nad vlastní zkázou nezaškodí... [velký smích]

Akorát mě autor článku trochu děsí zkratkovitostí mínění, že za to mohou novináři. To je stejné, jako kdyby za hlavní viníky autohavarií obvinil samotná auta. Za uřezané prsty cirkulárky. Za postřílené lidi pistole.

Novináří jsou takto přeneseně pouhým nástrojem, který někdo ovládá ! Je třeba se ptát, kdo tyto "zbraně" ovládá a proč ! A nikoliv vytvářet novou atmosferu nenávisti proti někomu/nečemu, co se proviňuje pouhou prostou existencí...

Já se musím zeptat - nejste náhodou agent toho všeho zla Vy sám pane Škapík ? Protože tímto jste se pokusil jakoby nastavit směrovku evidentně špatným směrem ... [velký smích]

142398

23.8.2007 13:17

RE: Trochu deprese neškodí ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142398

No, nevím, s tou depresí. Prázdné mozky si tu nečtou, a my si potřebujeme zachovat poslední zbytky radostné víry, jinak to vidím černě [smích]

Novináři - na rozdíl od jiných zbraní - mají vybavení na to, aby se dobrovolně ovládat nedali. Čili svůj podíl viny jistě nesou. Je to vždy přesně půl na půl...

142403

23.8.2007 13:51

RE: Trochu deprese neškodí ...

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 142403

Uklidňování lidí, že vše je na dobré cestě, asi nikoho k žádné činnosti nevyburcuje. Proto článek považuji za podnětný a přínosný. Jisté faktické nesprávnosti již byly v diskuzi zmíněny. Vztah Hitlera a Stalina je pro téma článku jen nevýznamná marginální poznámka. Ovšem spatřování příčiny narůstajícího zla v novinářích je hrubě zavádějící. Novinář má možnost psát tak, jak chce šefredaktor nebo změnit zaměstnání. Je to pouhý nádeník, byť k nástupu NWO výrazně svojí prací přispívající, jak autor článku píše. Pravá příčina je v globálních finančních strukturách a především ve všeobecně vyspělou společností přijímaném názoru, že hlavním smyslem veškerého ekonomického snažení má být hromadění majetku a růst zisku. A za majetkem a ziskem se jde přes mrtvoly - obrazně i fakticky. Pokud toto se nezmění, tak lidstvo bude stále usilovněji pracovat na svém zotročení a zániku.
Kdo se dokáže pozorněji podívat kolem sebe, vidí, že ideologie a společenské uspořádání kapitalismu, socialismu, komunismu, fašismu aj. jsou jen pouhé vnější kabáty ke stejnému cíli pracujících různých skupin lidí. Mezi USA, Čínou, Ruskem či EU žádné podstatné rozdíly nejsou, než jen v pouhé momentálně dosažené ekonomické úrovni země, která s průběhem času doznává změny. Za společným hlavním cílem všichni spolu vzájemně kooperují. Malá skupina majetkých ovládá nemajetné, kteří pasivně své postavení příjímají a těší se z toho, že jsou lidé, kteří jsou na tom ještě hůř, než oni sami.
Chyba je v nás, v naší pasivitě, v našem uspokojení, že jinde je hůř. Novináři dělají jen svojí práci. Stejně tak, jako naprostá většina společnosti, dělající vše pro to, aby současný stav vydržel pokud možné nejdéle. Každý den před úplným krachem je dobrý. Po nás potopa.

142412

23.8.2007 14:09

RE: Trochu deprese neškodí ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142412

Pane Karle, proč si myslíte, že když napíšu (a specielně někomu, kdo se sám odvolává na šíření Evangelia - což je Víra, Láska a NADĚJE), že šíření beznaděje a deprese je kontraproduktivní, že by to mělo automaticky znamenat, že chci uklidňovat lidi, že vše je na dobré cestě? [překvapení]
Situace rozhodně není dobrá, ale hledání a nálepkování nějakých vnějších viníků za současného ignorování vlastní "viny" ji nevylepší. Jedinou cestou je hledání smyslu celé té věci, a hlavně ta naděje, že to nějaký smysl skutečně má.... Naděje se dá šířit i nenaivním, věcným způsobem...

142414

26.8.2007 5:52

RE: Trochu deprese neškodí ...

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 142412

I kdyby novinari napsali cirou pravdu a navody jak ze sebe setrast okovy materialismu tak by to k nicemu nebylo.
Zamyslete se, co je to ten materialismus.
Je to hlavne vyuziti moznosti k uskutecneni svych prani a snu.
Kdyz se zamyslite, kdo je nejvice materialisticky tak vam vyjde, ze to jsou lide kteri drive nemeli moznost si ty veci dovolit.
Je to ta touha vyniknout nad ostatnimi jakymkoliv zpusobem a odlisit se.
Tito lide kteri nymi maji tu moznost ji nepusti. Oni nechapou, ze se riti do podruci.
Ti lide budou organisovatelni jen az budou tyto veci ztracet. Ptoto take ten maly uspech pri organisovani mecheche na 21. srpna.
Lide kteri odmitaji materialismus na novinarich zavisli nejsou. Ti si sezenou informace jinde. Ale, je jich mensina.
Co vidim jako, a slovo zajimave nevyjadruje presne co chci rici, je jakesi spojovani politiky a nabozenstvi.
Hledat v politice spravedlnost a mozna ocekavat, ze politici jsou schopni sebekontroly je vice nez naivni.
Zda se mi, ze v novych demokraciich se lide nezabyvaji jeji analysou (te demokracie) jako to bylo v USA kde byla vynalezena, ale adaptovali ji hotovou bez instalovani kontrolnich mmechanismu.
Je pravda, ze Cessti novinari jsou nekdy az smesni, ale ta vedomost by mela byt nejmene inspiraci ke studiu cizich jazyku ktera by usnadnila intelektualni nezavislost.

142592

23.8.2007 12:46

Lenost a hloupost

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Nejsem novinář. Přesto soudím, že se autor hluboce mýlí. Pravdu by měl jedině tehdy, kdybychom my všichni byli odsouzenci, sedící uzavřeni ve vězeňských celách, nucení šest hodin denně poslouchtat rozhlas, šest hodin sledovat televizi a zbytek času si krátit čtením bulváru.

Není tomu tak. Jsme svobodní lidé se svobodnou vůlí. Můžeme činit, co nám libo. Ale? Většině lidí se nechce. Tato většina se chová, jako by všichni její příslušníci byli ve výše popsaném žaláři. Prostě jsou líní. Líní něco číst, něco svobodně konat, odmítají se vzdělávat, jsou neschopní se sami rozhodovat.

Lidská lenost a hloupost. Ta je základní příčinou toho, nač si autor stěžuje.

142401

23.8.2007 13:21

RE: Lenost a hloupost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142401

...Jsme svobodní lidé se svobodnou vůlí. Můžeme činit, co nám libo...

Chacha. Chvíli čiňte, co Vám libo. A nemusíte být zrovna pedofilem, nebo sadistou, aby Vám to nevydrželo dlouho. Stačí být třeba dítětem, které před tu obrazovku posadili rodiče, aby měli pokoj, a to dítě je od doby, kdy si ještě nemůže utvořit vlastní názor, zpracováváno velmi lstivě promyšlenou, často podprahovou a na podvědomí útočící reklamou a propagandou. Jako dospělý člověk pak sice činí, co je mu libo, ale je mu libo výhradně to, co je libo těm, co to tu řídí, aby mu bylo libo - rozumíme si ? A v situaci toho dítěte jsme více méně všichni - na naše podvědomí působí - jen co víme - mnoho takových podnětů, které neumíme vědomě odfiltrovat, a které si nás přesto dirigují tam, kde nás chtějí mít...

142408

23.8.2007 14:21

RE: Lenost a hloupost

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 142408

Tak to je přesně jeden z argumentů, které rádi užíváme k ukonejšení vlastního svědomí a zakrytí své vlastní duševní lenosti. Vždyť ONI nám nedovolí svobodně myslit, natož si třeba přečíst Ovidia v originále. My smíme jen civět na TV a číst Blesk.

Pane probůh! Pokud se vám zdá tato společnost příliš manipulovaná, doporučuji se přestěhovat do KLDR. Tam budete určitě svobodnější.

142413

23.8.2007 16:33

RE: Lenost a hloupost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142413

A tento Váš naprosto neotřelý a originální argument je výplodem Vaší četby Ovidia v originále a důkazem Vaší duševní pilnosti ? [překvapení]

142426

23.8.2007 17:56

RE: Lenost a hloupost

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142401

A co treba takovy pan Zundel a dalsi ktery to mysleli s nama dobre a hlasali v ty nasi pofiderni democracii pravdu aby to bulvarni novinari mohli zneuzit a psat jen to nadiktovany tech udajne vyvoleny bohem co se soudu za zavrenymi dvermi kde neexistovali ani ty transcripts i s exhibits pro prosekutora , soudce natoz pro advokaty pana Zundela ! Pamatujete se na ten lzive prekrouceny prelozeny projev Iranskyho presidenta Ahmedinezada pri kterym udajne chtel Israel vygumovat z mapy sveta a novinari o tom psali v bulvarech aby brainwash lidi na to svobodne mohli koukat jak kocce do prdele a este se u toho vzdelane kroutit jak tasemnice v hovnu ? Have a nice day . [velký smích]

142443

23.8.2007 12:39

Hitler, Stalin

Pepa.S 91.?.?.?

Doplnil bych, že Hitler se Stalinem až takoví přátelé jak píšete nebyli. Naopak, Stalin plánoval na Německo útok a jen kombinací nešťastných okolností, náhod a neschopnosti to dopadlo jinak. Viz kniha Viktora Suvorova Den M. Tato kniha i jiné knihy od tohoto pána stojí za přečtení, dá se v ní najít spousta podobností s dnešním děním a událostmi v předválečném Rusku.

142402

23.8.2007 14:15

RE: Hitler, Stalin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 142402

Doplnil bych, že Hitler se Stalinem až takoví přátelé jak píšete nebyli. ... Pak by mne ale zajímalo,jak si vykládáte nedávno zveřejněné "Osobní zápisky maršála Žukova" - které díky bohu Putinovi už mohla jeho dcera zveřejnit,kde popisuje Žukov situaci- kdy došlo k tomu,že ho Ďjaďa - přestal milovat a ctít- a to,když náhodou byl přítomen v Kremlu- v pracovně Ďjadi- kdy tento přebíral hlášení o napadení CCCP - Německem a po tvářích mu stékaly slzy a zhrouceně řekl: On mne oklamal a já mu tak věřil !!!! (myšleno- řekl Džugíšek o Hitlerovi) !!!!
Za odpověď předem děkuji !! [cool]

142415

23.8.2007 19:06

RE: Hitler, Stalin

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142415

Taky doplnim . Nektery zdroje uvadeji jak si Hitler a Stalin gratulovali po tom kdyz si rozdelili Polsko ......

142453

26.8.2007 8:20

RE: Hitler, Stalin

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142415

Ano, o tom právě píšu, Hitler a Stalin měli nejen smlouvu, ale také se vzájemně obdivovali a napodobovali svůj styl "vlády", no a Hitler Stalina a tedy i ostatní jeho sluhy zradil... Stalin z toho byl také smutný, takže to se nevylučuje, že si napřed podali ruce a věřili si, Stalin také reagoval podle nových, dostupných dokumentů velmi zklamaně a lítostivě...

142595

23.8.2007 12:41

Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

Štěpán Buranyč 193.?.?.?

Díky za článek. Zajímavá "úvaha". Ohledně Hitlera a Stalina bych se tu už nechtěl rozepisovat. Vadí mi obecná představa že to byly zrůdy. Pokud chápu dobře Váš článek, byly opět jen informováni od novinářů..tj reagovali na jejich podněty.
Ovšem je škoda že článek inklinuje k odsouzení novinářů jako třídy. Což je hloupost.
Dle mého názoru:
Problém novinařiny je její zahrnutí do komerční činnosti.
Jakmile si lze nějakou propagaci informace zakoupit, je to špatně. Státní dozor zase nemůže kontrolovat, protože pak je zde cenzura. Je potřeba toto jen vyvážit.
Myslím že zde prostě je problém smíření se s realitou, že člověk obecně..ne dělníci ani židi nebo muslimové či novináři..
že prostě člověk obecně je hovado [chechtot] .
Zásadní je zde tedy vzdělání...dále jistý odstup a nadhled, ale hlavně.. jaký to má vliv na náš život co dělal stalin nebo hitler? neni už pozdě to teď řešit?
Naprosto souhlasím s Vaším názorem ohledně trestání za stažení z internetu..a netrestání za propagaci omamných látek.

Pojďme s tím něco udělat..
pojďme založit politickou stranu, pojďme porazit pakt ODS,ČSSD,SZ,KDU,KSČ..
pojďme založit vlastní new order!pojdmě s tím něco dělat..
to je jediné řešení..asi ne konečné [smích] ale jediné..

Náplánujme puč!Pojdmě si koupit novináře..pojdmě dobýt strakovku s podporou lidu!
2008 je ten správný rok.. [mrknutí jedním okem]

142404

23.8.2007 13:52

RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

Jura1 160.?.?.?

Reakce na 142404

Revoluci je snadné ovládnout a použít proti původnímu cíli. To už tady několikrát bylo.

Zbavit se NWO, které se nás snaží uvrhnout do stále větších závislostí na svých sítích (elektrická, vodovodní, kanalizační, telefonní, televizní, hypermarketová, poskytování zaměstnání, zdravotnictví, školství,...) jde velmi jednoduše - odpojte se, vystupte z Matrixu. ... akorát ten absťák po závislostech bude bolet - a to hodně. Není potřeba revoluce, systém se rozpadne sám, až mu začnou odpadat "spotřebitelé". On je totiž založen na trvalém růstu a při úbytku spotřebitelů nebo jejich spotřeby se rozpadne.

142409

23.8.2007 16:57

RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142409

No, nevím. Lidstvo je jeden vzájemně provázaný organismus, každý jsme jen podmnožinou, buňkou, v Jedné organické množině, a to včetně rakovinných buněk. Z toho vlaku nelze vystoupit, lze se jen snažit to pochopit co nejkomplexněji a "uzdravit se" jako celek. Cesta samozřejmě vede přes zbavování se závislostí, ale ne přes jakýkoliv druh splendid isolation....

142428

24.8.2007 10:32

RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

Jura1 160.?.?.?

Reakce na 142428

Konkrétně u rakoviny si pár lidí už v praxi vyzkoušelo, že např. hladovkou nebo podvazováním rakovinotvorných nádorů se lze uzdravit. Oba případy mají společné to, že se rakovině odepře energie.

142503

24.8.2007 12:12

RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142503

Abyste něčemu odebral energii, tj. abyste na tom nebyl závislý, je podle mne především zapotřebí pracovat na sobě, na svém vlastním egu, a až druhotně na té "věci". Myslím, že ideálem je užívání (nebo neužívání) věci, aniž bychom na ní byli závislí. Rozumím tomu, co říkáte, a rozhodně jsem pro omezování konzumu atd. Na druhou stranu si ale myslím, že vše, co je, má nějaký smysl, a že akceptací a transformací dosáhneme vyššího, komplexnějšího stupně uzdravení než operací či podvázáním. Konec konců, to, že máme rakovinu, není "vina" rakoviny, ale naše. To my se musíme uzdravit, ne rakovina.

142508

23.8.2007 17:25

RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

Honzulákk honzulak (zavináč) email (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 142409

Přesně tak, vystupte z matrixu. Přestaňte číst denní tisk, televizi někomu darujte. Ulehčí se vám. Nebudete věřit tomu, že svět je zlý, protože vám to nikdo nebude nutit. Budete věřit tomu, co vidíte na vlastní oči. Až si uvědomíte rozdíl, pseudorealita médií bude pro vás už jen hra se slovy pro ty, kteří jim věří. Nebude to váš příběh.

142435

23.8.2007 18:24

RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly

GHEORGHE svoboda26 (zavináč) upcmail (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 142404

Ano, už je tu několik takových podobných snah.
Viz stránka demokracie.cz, viz nová politická strana za neutralitu ČR na aixia.estranky.cz a další.
Pojďme se spojit do jednoho proudu a pak jim ukážeme.
Sbíráme podpisy - kontakt na: svoboda26@upcmail.cz

142440

23.8.2007 13:19

Hm, hm

JAX 217.?.?.?

Pane autore..., já nevím. Přečetl jsem si to... Literární hodnota článku = 0. Obsahová hodnota = 0. Prosím, už ne. Asi si neuvědomujete, že podobným stylem psali fašističtí agitátoři ve 30. letech. Děkuji, ale už nechci. Píšete, že jste spisovatel. Na to si musím s politováním pomyslet - dneska už může dělat spisovatele každej .... Novináři nejsou na vině. To je jako byste říkal, že bezdomovci jsou fuj a můžou si za svůj stav sami. Vždy je příčina. Někdo hrabe víc a někdo méně. Někdo chce moc, a proto si zaplati novináře. Zaplatil by si i Vás, kdybyste mu za to stál. Musí se změnit celá společnost. Principy, na kterých společnost stojí. Musí se změnit také lidé, jako jste Vy. A potom..., možná potom..., se něco zlepší. Použiju takový starý, omšelý šlágr: Nenávist plodí nenávist. Neploďte nenávist a bude o jednoho člověka míň, který chce válku. Děkuji.

142405

23.8.2007 23:32

RE: Hm, hm

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142405

Všechny ty nuly , které uvádíte obsahuje i váš příspěvek, navíc u vás bych přidal další 0 za logiku a další 0 za neúctu! U všeho ty 0 asi poznáte , ale tu neúctu vám asi vysvětlit budu muset. Slova o příčinách a že zlo plodí zse jen zlo je totiž moudrost Budhova a vy se o něm vyjadřujete jako o omšelém šlágru. Klidně si pletete vzácného informátora , který se snaží evidentně popsat pravdu o masově propagovaných lží za někoho kdo tu šíří nenávist. Promiňte, váš příspěvek je velmi hloupý.

142467

23.8.2007 13:49

Naprostý souhlas s textem pana Skapika

GHEORGHE svoboda26 (zavináč) upcmail (tečka) cz 62.?.?.?

Vyjadřuji zde naprostý souhlas s textem pana Skapika.
Novináři byli a jsou velmi nápomocní vzniku současné kritické situace. Víme, komu slouží (viz odkaz na zdejší článek – Hodlá Německo ovládnout celou Evropu?), ale nevíme, proč to dělají? Že musejí uživit rodinu? To asi musí každý, kdo má rodinu, ale málokdo se propůjčí k takovému morálnímu marasmu a hyenismu. Většina z nich jsou zrádci českého a moravského národa. Vystudovali žurnalistiku z peněz daňových poplatníků a tímto způsobem jim to vracejí.
Všimněte si, jaká kvanta tiskových materiálů denně vychází – jaká spousta blábolů a snůšek polopravd zaplňuje deníky, které neobsahují relevantní ani aktuální ani pravdivé informace, kolik se tiskne zbytečně reklamních materiálů, které např. v našem domě většina lidí vyhazuje do odpadků, jaká práce přichází denně vniveč, kolik zmaru a kolik lesů to stojí. ONI nechtějí, abychom chodili do přírody a abychom chodili do lesa. Chtějí, abychom o víkendech navštěvovali novodobé chrámy – chrámy spotřeby, a to - jejich nákupní střediska. Záměrem je přilákat, co nejvíce lidí, to by bylo, aby si tam každý něco nekoupil v tak příjemně klimatizovaném chrámu spotřeby.
Všimněte si, že se stále nic nezměnilo v ovládání mas. Jako za starého Řecka, dej lidem chléb a hry. Chléb ve formě našich minimálních mezd, při současných světových cenách, a hry formou novodobých gladiátorů. Cílem je přitáhnout k televizním obrazovkám co nejvíce lidí. Je to nemravné, jaké mají tito novodobí gladiátoři – fotbalisti, hokejisti, herci, zpěváci a další odměny, oproti ocenění práce lidí, kteří zachraňují životy – chirurgů, lékařů. Jednou za čtyři roky jdi k volební urně, zvol mne a moji stranu a my se již postaráme o ostatní. O politiku se nestarej
a vydělávej peníze a hlavně, dobře se bav, vždyť život je tak krátký.

142406

23.8.2007 14:14

Obludy, kam se podívám

panchimp 85.?.?.?

Kolik prapodivných slov jste ve svém článku použil ve spojení s politiky a jejich plány.
fanatické 9x
vyšinuté 9x
manipulace 8x
zrůdy 6x
hydra 6x
teror 5x
šílené 7x
dále tu jsou maniaci, obludy, hyeny, ohavové, úchylové a to nejlepší, sadisté dokonce 8 krát. Nesnažíte se nás těmi slovy sadisticky zmanipulovat, aby z nás zbyli jen prázdní vyšinutí otroci ovládáni zrůdami? Není trochu moc 80 takových slov na článek o 2866 slovech?

142416

23.8.2007 14:48

marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

sinxing 194.?.?.?

Proboha, co jste to tu zase zverejnili. Vzryt ten clovek je totalni blazen!!!! Vysinuty depresivni jedinec s psychopatickymi silenymi sklony. A ted si svoji nenavist a zivotni prohru vyliva ne lidech, kteri jsou pilni, schopni a neco dokazali. A jako terc si vybral novinare. proste lidi, kteri vytvari realne hodnoty a jsou prospesni pro dnesni demokratickou spolecnost a ekonomiku. Na tomto serveru je hodne zakomplexovanych zavistivcu a jako terc si vytvari kapitalisty,zidy, sionisty, uspesne lidi, byznismeny, podnikatele, politiky, advokaty, soudce a dalsi lidi, kteri pilne pracuji a nestezuji si a nekritizuji furt neco. A opravdu mam "v oblibe“ ty vecne stezovatele a kritiky. ty znam z dob komunismu a jiste by se nasli z dob protektoratu, ci 1. republiky, kteri jen remcali a nemakali. za kazdeho rezimu si jen stezuji. Takze infomacni hodnota = 0, literarni hodnota = 0.
blabol a zvast.

142417

23.8.2007 14:55

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142417

Hm, autor měl by si vzít příklad z Vašeho vždy klidného, věcného, pozitivního, vyváženého - prostě za každých okolností normálního stylu [velký smích] [chechtot]

142419

23.8.2007 18:28

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

GHEORGHE svoboda26 (zavináč) upcmail (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 142417

Pane, nejste trochu mimo mísu? Novináři jsou pilní a schopní a něco dokázali?!! Novináři jsou lidé, kteří vytvářejí reálné hodnoty?!!
A novináři jsou prospěšní naší demokratické společnosti a ekonomice?!!! Jak jste na tato své tvrzení přišel? A můžete mi sdělit, čím jsou prospěšní čeští novináři a jaké vytvářejí hodnoty? To bych rád věděl. Bláboly a žvásty, tak se dají označit pouze vaše výkřiky.

142444

23.8.2007 18:19

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142444

Mate recht a taky zalezi na tom jak to berete . Ja byl taky donucen si v ty velky country kdyz jsem byl na bike tour a campoval vytrit (_!_)s New York Times a myslim si , ze aspon ten papir na tech novinach by mohl byt kvalitnejsi aby meli aspon nejakou hodnotu . [smích]

142448

23.8.2007 19:03

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

Pramen 88.?.?.?

Reakce na 142444

Většina novinářů jsou opravdu duchovní prostitutky a napíši , jak kdo jim zaplatí.
Otázka je ale zásadní, rozklíčovat zadavatele tohoto věčného
"mozkového blití", včetně reklamy, kterým jsme dnes již každou hodinu zavaleni!
To je důležité! Když přijde nějaká změna v globálních mocenských sférách, změní se i způsob a druh informací, kterými jsme "krmeni"!!!
Novináři jsou pouze poslušní "otroci" systému, který je ovládá
a kterým jsme potom ovládáni všichni a který jsme si vlastně
stvořili!!! Musíme si nejspíš pěkně nabít hubu, abychom prohlédli.
Malému dítěti také můžete říkat horem dolem, nesahej na ty kamna, jsou horká. Dítě se poučí teprve tehdy,až se spálí.
Jsme v roli onoho malého dítěte. Jenom ,aby případné spálení, moc nebolelo.

142451

23.8.2007 18:26

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142417

[smích] Milý Sinxingu,

děkuji za diagnosy, vyšinutý depresivní jedinec s psychopatickými šílenými sklony ale NENÍ TEN, KDO JEDNÁNÍ ŠÍLENCU věrně popisuje, nýbrž Ti, kdo jej provádí.

Takže ještě jednou, pokud popíši vcelku přesně podvody a hnusné praktiky, které se s námi ději pro profit úchylné minority politiků, obchodníků, tak jsem podle Vás úchylný já???

Proč? Naposledy - šílenec není ten, kdo popisuje šílené skutky, ale ten kdo je provádí - ten, kdo se je snaží popsat, pouze upozorňuje na skutečnosti, které jsou v nepořádku, ba co více, jsou tragické a doplácíme je všichni i Vy - psychiatr diagnostik amatér [pláč]

142450

23.8.2007 19:39

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

Pramen 88.?.?.?

Reakce na 142417

Pane sinxing, při vší úctě, prosím mohl by jste předvést nějaké konkrétní novináře, kteří vytvářejí reálné hodnoty.
Opak je pravdou a sám tedy budete nejspíše nenávistný k jiným názorům a lidem, s životní prohrou, protože jste se ještě
nenaučil respektovat i opačný názor.
Třeba úspěšní podnikatelé u nás jsou do jisté míry precedentem.
Dovolím si tvrdit a získám i potřebnou podporu zde na fóru, když prohlásím, že dobrých 60% našich rádoby podnikatelů se ke svým majetkům dostalo zásluhou podvodů a zlodějen všeho druhu!!
Jsou poctivý a schopní podnikatelé u nás , kteří se ke svým
velkým majetkům propracovali důvtipem a pílí a takových podnikatelů si vážím. Ale těch je s bídou cca 30%. Ten zbytek té zlodějské holoty se především brání majetkovým přiznáním, jako čert kříže!!!
A právě tahle kriminální ekonomická smečka je zdrojem peněz, které podporují také spřízněný kriminální tisk a některé
politické strany.
Měl by jste pane sinxing prohlédnout a nepsat bláboly hrubě napadající autora, který se pouze podrobněji pokusil popsat
mediální chlív a žumpu,která se v našem "Českém rybníčku"
odehrává!!!

142454

25.8.2007 0:32

RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

GHEORGHE 62.?.?.?

Reakce na 142417

Pane, důkladně si přečtěte toto:
Adrian Salbuchi - Skrytá tvář globalizace
http://www.messin.estranky.cz/clanky/novy-svetovy-rad/nwo02

Zde je pouze úryvek:
Pro úspěch této gigantické masové psychologické války - protože o nic jiného se
ve skutečnosti nejedná - jsou životně důležitá nepodceňovatelná masmédia. Jsou nástrojem, jehož úlohou je podkopat a neutralizovat schopnost samostatného myšlení světové populace. To je klíčovou rolí globálních masmédií jako CNN, CBS, NBC, The New York Times, The Daily Telegraph, Le Figaro, Fox News, The Economist, The Wall Street Journal, Cirrieri della Sera, Le Monde, Washington Post, Time, Newsweek, US News and World Report, Business Week, Reuters a jejich příslušných odnoží ve všech zemích

142543

23.8.2007 14:30

Diskuse s panem Škapíkem o článku také zde:

Jan X. 84.?.?.?

http://911blog.yweb.sk/98/Psychicky-teror-novinarske-komunity-aneb-jak-se-rodi-New-World-Order.html#comments

142418

23.8.2007 15:35

Prezivsi

Mydlo & stinidla 148.?.?.?

Autor clanku jeste opomel, ze Nemci z lidi varili mydlo, delali stinidla a pouzivali lidsky tuk jako horlavinu v pecich. Samozrejme, temi lidmi mam na mysli jen nas, nas b-hem vyvolene lidi. Zvirata v lidske podobe se sem nepocitaji ...

142422

23.8.2007 15:44

něco tu nehraje

panchimp 85.?.?.?

U tohoto článku jsem si toho všiml, ale je to i u ostatních. Počet slov, který je uváděn, neodpovídá skutečnosti. Jedině že by můj word špatně počítal slova, ale to si může vyzkoušet každý. Tady je několik článků, první číslo ukazuje, co je u něho uvedeno jako počet slov, druhé číslo je to, co mi napsal word. Třetí ukazuje, kolikrát více slov je uvedeno, než tam ve skutečnosti je. Nesnaží se tady někdo lidi manipulovat tím, že na oko zvětší významnost svého článku falešnou rozsáhlostí? Někdo by to měl uvést na pravou míru.
Jeden protiradarový názor 2390 1739 1,37
Hledá se vůdce 1083 847 1,28
Jak se rodí New World Order 4004 2876 1,39
Íránská diplomatická ofenzíva míří po Iráku do Střední Asie 635 383 1,66
Izrael má v Íránu židovský problém 1792 1211 1,48
Generální stávka 1518 1114 1,36
Jak mě kontaktovali z Prague Post 1713 1308 1,31
Konec právního státu 726 488 1,49

142425

23.8.2007 16:10

RE: něco tu nehraje

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 142425

Ne, nikdo se nesnaží manipulovat falešnou rozsáhlostí. [smích]

Používám funkci str_word_count. Je vysoce pravděpodobné, že tato funkce počítá jako jednotlivá slova i xhtml tagy v textu. Takže ten rozdíl jde na vrub značkám pro editaci.

142427

23.8.2007 17:24

RE: něco tu nehraje

panchimp 85.?.?.?

Reakce na 142427

To je dost možné. Na obsah článku to samozřejmě vliv nemá, ale kdekoho by to mohlo zmást nebo přivést na špatné myšlenky ohledně manipulace, tak jako mě. [velký smích] Někdo by dokonce mohl požadovat napravení. Ovšem jak to udělat, to už je rada pro někoho jiného.

142434

23.8.2007 16:51

RE: něco tu nehraje

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 142425

Nevim jak u ostatnich, ale me zalezi spis na kvalite nez na kvantite a clanek otviram zejmena podle titulku(resp. autora a rubriky) a poctu slov si absolutne nevsimam. Nicmene by to mel pan Stwora vysvetlit. Predpokladam, ze to nebude cenzurou meho providera, ktery by nevhodne vety vynechaval aniz by vyrazne narusil strukturu clanku, ale kdo vi, mozna i toho se dozijeme. [mrknutí jedním okem]

142429

23.8.2007 18:28

RE: něco tu nehraje

GHEORGHE 62.?.?.?

Reakce na 142425

Pane, vy asi pracujete na staťáku, ale jaksi vám uniká obsah textu.
Ne kvantita, ale kvalita je rozhodující. Mně nezajímá, kolik má informace slov a jaká byla frekvence použití určitých slov v textu.

142447

23.8.2007 22:42

RE: něco tu nehraje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142447

....Mně nezajímá, kolik má informace slov a jaká byla frekvence použití určitých slov v textu....

Vás to jistě zajímat nemusí, ale je to metoda používaná nejen statistiky, ale hlavně psychology a psychiatry, a věřte, velmi vypovídá nejen o kvalitě textu, ale hlavně o charakteru a duševním zdraví autora.

142463

23.8.2007 16:36

Novináří jsou největší ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Jen tak mimochodem, neříkal jistý ministerský předseda před lety, že novináři jsou největší nepřátelé lidstva? Nepředběhl vlastně tímto svým výrokem svoji dobu?

142431

23.8.2007 20:17

Z diskuze na tema NWO

Truth Seeker 148.?.?.?

Zajimavy postreh dokazujici, ze ne vsichni Americne jsou tupci. Bezpochyby mensina, ale jsou takovi kteri vi 'ktera bije'.
Z dnesniho chatu
http://newsfromthewest.blogspot.com/2007/08/dancin...

Various key issues show who the New World Order is. NWO investigators make clear, the 'mixing' people, nations, religions is a goal. However, often unmentioned, this 'goal' excludes Israel and Jewish 'race'. All sovereign nations will vanish (but not Israel). All races will vanish (but not Jews). There is not now or will there ever be a NWO plan for mass 3rd world immigration into Israel, interracial marriage in Israel, lack of idependant rule in Israel.

Sort of telling, that all plans 'exclude Israel'.

Your daughter is required to have a mix-race school because your daughters are planned to date and 'explore their sexuality' in a multi-racial environment. Because it is racist to not do so. Unless of course you are Jewish, well then, it is against the law in Israel for her to marry a black man - period. Black man? try a gentile too. Inetresting how 'anti-racism' is 2 entirely opposite programs. One program, to mix and abortion all peoples into extinction of identity, program two, to protect Jews from everything being done to everyone else.

Yes, by the use and meaning of the word I fully agree it is 100% anti-semitic to point the flash light of attention on these true facts. It is not anti-semitic because it is a lie. It is anti-semitic because you are forbidden to speak of it. Giving them bad poblicity is anti-semitic, especially and never more so than when what you say was true.

I'll believe in the NWO explanation, when Israel is also in that 'world', which it is clearly not.

They have a word for that place where the rules for everyone else does not apply. It is called the throne.

142455

23.8.2007 19:56

Vdaka

gojim_robin farmer 85.?.?.?

Sa priznam ze dlho som necital tak dobry clanok. Aj keby som mu vedel vytknut niektore veci, myslim ze by to nestalo za to. Som rad ze dnes vobec este existuju ludia co dokazu uvazovat a su schopni dat na web uceleny suhrn naozajstnej, neprikraslenej historie ...

142456

23.8.2007 22:23

k autorovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Myslim, ze kritika autora neni namiste. Cim vic lidi takto premyslejicich, tim lepe. Co me ale napada je, ze cesky tisk je drtivou vetsinou vlastnen nemeckym kapitalem. Jake maji nemecti vlastnici medii plany? Chteji z cechu udelat bezduche vygumovane otroky makajici pro nemecky narod? Nebo maji byt slovane navnadou na daleko zasadnejsi budouci udalosti? Je to dost podivne, jaka shoda vladne napric medialnim spektrem v jejich demagogii.

142464

24.8.2007 9:32

RE: k autorovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142464

Aha, takže pokud někdo kritizuje něco, co nemám rád, tak jeho kritika není na místě. Zvláštní uvažování, a dost nebezpečné....

142496

23.8.2007 22:42

VAROVÁNÍ AUTOROVI

vladuna 86.?.?.?

Varování autorovi po přečtení diskuzních příspěvků:

Ještě jeden takový článek a dopadnete jako pan Radim Lhoták. Ani "Zvědavci" neunesli syrovou a surovou otevřenost s jakou prezentoval svoje myšlenky.

DRŽÍM VÁM PALCE.

142466

25.8.2007 13:15

RE: VAROVÁNÍ AUTOROVI

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 142466

Vážený pane knězi,Radim zhusta se surovou otevřeností prezentoval něco zcela jiného než myšlenky,Martin je zdá se z jiného těsta.Palce mu držím samo taky. [smích]

142568

23.8.2007 22:48

dichotomicka distribucia:

pressburger z wilsonova 160.?.?.?

nazory sa velmi lisia na tento skvost ducha, bud su citatelia nadseni alebo sa len pousmievaju (infantilny blabol je moje hodnotenie). Najradsej mam tvrdenia, ze je vsetko kontrolovane, zakazane, riadene. Ako keby bol napr. Zvedavec na ilegalnom internete, skryvany a zakazovany. Last time I checked, v dnesnej dobe su informacie pripustne a sa skutocne roznia. Nadava sa na novinarov, pritom coraz menej a menej ludi ziskava spravy z "oficialnych" medii.
Co je zaujimavejsie je to, ze pozerajuc sa na rovnake udalosti sa da dojt k diametralne rozdielnym zaverom (ale vsetci vieme, ze jedna strana je - brainwashed, stupid, whathaveyou....)
PS. Sudruhovia paranoici vsetkych krajin, spojte sa.
PSS. Jonny na rohu ma opat lacno haldol a donesie aj seroquel a risperdal, je najlacnejsi zo vsetkych dealerov [cool]

142468

24.8.2007 6:10

debilni clanek

samorost 72.?.?.?

pohled tohoto pisalka na predvalecne Nemecko je zcela shodny s pohledem komunistickeho politruka "jeden silenec zfanatizoval cele Nemecko". co predchazelo 1. a 2. svetovy valce se neda sepsat do jednoho clanku. stejne tak si autor clanku plete arijce a germany. arijce si nikdo nevymyslel!
ale v jedne veci byli komunisticti politrukove preci jen chytrejsi vedeli ze americky prezident nic neridi a je to jen pouhopouha loutka a cilem je aby nikdo nekritizoval oligarchy kteri tahaji za nitky ale Bushe. nechapu jak tak mizerny clanek muze mit tak dobre hodnoceni.
vazeny pane az budete psat zase nejaky clanek pouzivejte hlavu!
ps. clanek jsem precetl asi jen do tretiny a dale sem uz nemohl presto jsem ho ohodnotil 5

142484

24.8.2007 16:09

Autor nesnese kritiku?

Jan X. 84.?.?.?

Autor článku má rozhodně zápal. Jeho rozhořčení je velmi pravděpodobně oprávněné. Můžou ho obdivovat, zatracovat, oslavovat, kritizovat, ale se zápalem pro (jeho) pravdu nic neudělají. Nerýpejte do zapálenců, budete za hlupáky.
Osobně si myslím, že článek je rozvláčný, povrchní, bez uvedení zdrojů, překrucuje historické souvislostí, a s velmi spornou pointou svalování všeho zla na "novináře" a tím vlastně kamuflování skutečného stavu a původců zla. Autorovi nicméně, ano, nelze upřít onu upřímnou zapálenost.
Zajímavé ovšem je, jakým způsobem reaguje, když se s ním člověk dostane do osobní diskuse. Zápal jakoby nasazuje klapky na oči, přesvědčit se můžete zde:

http://911blog.yweb.sk/98/Psychicky-teror-novinars...

- Když druhý účastník diskuse uvede jasné argumenty proti jeho vidění, lže (sám sobě?) jednodušše, že ho druhý kritizuje "čím dále tím hloupěji a bez argumentu". Když druhý napíše, že jeho článek je příliš povrchní, emotivní a postrádá věcné podložení velmi závažných tvrzení, odpovídá: "Můj článek je věcný a není povrchní.." A nakonec zcela odmítne kritiku tím, že věc projekcí emotivně obrátí proti svému kritikovi: "...napiště do Blogu Váš článek a ten oprosťte od chyb, které vnímáte u mne, Váš článek ale nenapíšete tím, když budete čím dále tím hloupěji..." atd.

142524

24.8.2007 17:04

RE: Autor nesnese kritiku?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142524

Dnešní fanatičtí zapálenci už nejsou tím, čím bývali. Dříve věděli, že za kritiku establishmentu se upaluje. Dnes se diví, že když vmetou establishmentu své "pravdy" nactiutrhačnými slovy do tváře, tak jak to, že je za to establishment nechválí [velký smích]
Nojo, od proroků a kazatelů nelze čekat normální logiku a sebereflexi, to nemají v popisu práce....

142528

24.8.2007 20:11

RE: Autor nesnese kritiku?

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 142524

[smích] Milý Jene, pokud byste četl článek pozorně, určitě by Vám neuteklo, že je pravdivý, protože, kdyby nám novináři velký, vlivových, chcete-li meanstreamových médií, která jsou základním "informačním" zdrojem nejen v naší společnosti vědomě nelhali a netvořili klamavé kampaně v zájmu zjevně propojených vlastníků médií - TAK BY POPISOVANÁ ZVĚRSTVA NEMOHLA FUNGOVAT.

Na tom nevyvrátíte ani písmenko, byť přejdete ze svými urážkami a nic neříkajícími k věci písmenky sem nebo na Hladanie, kde je tento článek zveřejněn taky.

Neřešte dokážete-li v diskusi své problémy a věcně napište, kde jsem se dopustil nepřesnosti, nebo se novinářů zastaňte, je jich několikset tisíc !!! ve velkých mediálních korporacích, které nás tady drží ve lži a ANI JEDEN Z NICH nepodpořil ani náznakem pravdu, či vůbec její hledání přes mnoho důkazů a proseb odborníků, příbuzných obětí, letců odborníků, SLOVY ANI JEDEN
NOVINÁŘ se nevzdal teplé židle, aby řekl na tom se nebudu podílet ALE NAOPAK VŠICHNI, podobně jako VY, [smích] se pouští do lidí, kteří jejich způsob psychologické manipulace a vymývání mozků odmítají. Odmítáme jej proto, protože díky němu pak mohou politické loutky pronášet nové obludné války a zákony.

Teď už myslím Vám neumím přesněji vysvětlit, že zápal mají Ti novinářské hyeny pro likvidaci pravdy, potírání pravdy, čímž jejich obludnými lžemi, vědomými - viz 11 09 01 umožňují v prvé řadě právě oni odpornou hru bankéřských a vojenskoprůmyslových komplexů - potažmo jejich politických figur - potažmo otrockých zákonů i systému... Howgh. [smích]

142533

24.8.2007 23:15

RE: Autor nesnese kritiku?

GHEORGHE 62.?.?.?

Reakce na 142533

Doporučuji všem zaregistrovat se na webu:
http://www.akt-info.wgz.cz/
Jsou zde aktuální zprávy bez cenzury.

142541

25.8.2007 10:24

RE: Autor nesnese kritiku?

Michal Varga varga (zavináč) stonehenge (tečka) sk 89.?.?.?

Reakce na 142533

Wow, tak tohle je skutecne surrealni.

Jan X. ve svem prispevku napise:
>- Když druhý účastník diskuse uvede jasné argumenty proti
>jeho vidění, lže (sám sobě?) jednodušše, že ho druhý
>kritizuje "čím dále tím hloupěji a bez argumentu".
>Když druhý napíše, že jeho článek je příliš povrchní,
>emotivní a postrádá věcné podložení velmi závažných
>tvrzení, odpovídá: "Můj článek je věcný a není
>povrchní.."

Autor clanku pote reaguje:
>[smích] Milý Jene, pokud byste četl článek pozorně, určitě by
>Vám neuteklo, že je pravdivý,[...]

Jsem jediny, komu argumentace timto zpusobem zastavuje krevni obeh v mozku a privolava mrtvici? Pane Skapik, cetl jsem od Vas dva clanky, Vas blog jsem nevidel, zminovane diskuse necetl, ale uz ted jsem ochoten uverit, ze to, jak Vas tu prezentuje treba Jan X., nebude realite nikterak vzdalene. Byt jinde, rekl bych, ze jste pekny posuk a demagog rochnici se v sebeklamu a pridal nekolik lidovejsich vyraziv pro uklidneni duse, ale udrzujme diskusi Zvedavce slusnou a na urovni, radeji se tedy hned presunu sem:

>[...] protože, kdyby nám novináři
>velký, vlivových, chcete-li meanstreamových médií, která
>jsou základním "informačním" zdrojem nejen v naší
>společnosti vědomě nelhali a netvořili klamavé kampaně v
>zájmu zjevně propojených vlastníků médií - TAK BY
>POPISOVANÁ ZVĚRSTVA NEMOHLA FUNGOVAT.

Pane Skapik. Rozumim tomu spravne, ze argumentujete:

1. Vas clanek je plne pravdivy -
2. protoze kdyby nam novinari nelhali -
3. tak by se veci ktere popisujete, ktere jste si mohl nebo nemusel vymyslet -
4. nikdy nemohli stat.

Jdu si pro aspirin. I kdyz, jistou skrytou myslenku ta "argumentace" ma, jen bohuzel nemyslim ze takovou, ktera by se Vam byla libila.

>Na tom nevyvrátíte ani písmenko, byť přejdete ze svými
>urážkami a nic neříkajícími k věci písmenky sem nebo na
>Hladanie, kde je tento článek zveřejněn taky.

No a tady nekde jsem uz Vas prispevek, podobne jako originalni clanek prestal cist, protoze me rozbolela hlava. Jedna vec se Vam neda uprit, tak jak se zminuje v teto diskusi spousta lidi, rozhodne mate zapal a kdyz se pustite do boje za svou "pravou vec", ritite se vpred jako kdysi Ruda Armada na Washington. Na druhe strane, i kdyz tim riskuju obligatni "urazite autora, papa"-cenzuru, Vase deluze a schopnosti argumentace na urovni ditete preskolniho veku hranici snad s dusevni nemoci a z meho pohledu se moc nelisite od posuku kategorie Ivo Astar Benda nebo Gewo. Je docela nevesele, ze se Zvedavec rozhodl priblizovat "sirsim masam" zrovna zaclenovanim clanku od autoru, jako jste Vy.

Nedivejte se tak, nekdo to rict musel.

142561

27.8.2007 20:28

RE: Autor nesnese kritiku?

Datel 206.?.?.?

Reakce na 142561

A ona fakt Ruda armada pochodovala na Washington ? Vase schopnosti.....? Ated vylezte s vasima schponostma . Pan Schapik napsal co si mysli a castecne co vi . Samozdrejme nemuzeme hazet vsechny novinare do jednoho pytle . Ja osobne si myslim ze ma z velke casti pravdu . No a ted hodte na plac vas duchaplny clanek. A nebo se nevzmuzete?

142673

28.8.2007 13:52

RE: Autor nesnese kritiku?

Michal Varga varga (zavináč) stonehenge (tečka) sk 82.?.?.?

Reakce na 142673

>A ona fakt Ruda armada pochodovala na Washington ? Vase
>schopnosti.....?

. . . [oči v sloup]


>Ated vylezte s vasima schponostma .

No, pred interpunkci se nepise mezera. Treba. A ted zase Vy.

142705

27.8.2007 18:34

RE: Autor nesnese kritiku?

oto 83.?.?.?

Reakce na 142533

Vážený autor.
Dovolím si Vás trochu poopraviť s informáciami, ktoré podávate pod hlavičkou, ako "pravdivé" a súčasne oponovať Vášmu výroku: " .. určitě by Vám neuteklo, že je pravdivý, … - TAK BY POPISOVANÁ ZVĚRSTVA NEMOHLA FUNGOVAT.", že je čiastočne pravdivý.
Predovšetkým: tieto "zverstvá" fungujú nezávisle na médiách!
Médiá nás i nich informujú spravidla neskoro, alebo naopak sú využívané na cielenú manipuláciu más vzbudiť "cielené vášne".
Zverstvá sú výsledkom činnosti psycho-patologických osôb, alebo skupiniek.
Takéto zverstvá sú známe už z čias antiky a také, či podobné fungujú aj dnes, ale médiá nás o nich nie vždy informujú. Občas sa objavia zprávy o nich, ale spravidla len ako špička ľadovca. Médiá ich využili a využívajú na manipuláciu más v záujme cieľov mocných a podľa toho informáciu podajú, aby bola pre, či proti.

Iný zdroj k Vašej informácii : "Autá smrti" nebol vynález Nemcov, ako je v článku uvedené .
Z knihy: A.Solženicyn Dvě stě let pospolu II. Str.235
V roku 1990 sa objavila šokujúca správa, z ktorej sme sa dozvedeli, že jedinečné „autá smrti“ neboli vynájdené u Hitlera za 2SV, ale na sovietskom NKVD r.1937.
Vynašiel ich (a iste nie sám,bol však organizátorom vynálezu) – Isaj Davidovič Berg, administratívny vedúci hospodárskeho odelenia NKVD Moskovskej oblasti. A preto je niekedy dôležité vedieť, ktorí ľudia zaujímajú aj miesta nie zrovna najvyššie. Stalo sa, že ID Berg dostal príkaz splniť rozhodnutie „trojky“ správy pre moskovskú oblať – a Berg ten príkaz do bodky splnil: vozil ľudí na popravu. Keď však v moskovskej oblasti začali zasadať súčastne tri „trojky“, popravčie čaty to už nezvládali.
Tu niekto prišiel s nápadom: obete zvliecť donaha, spútať ich, zapchať im ústa a nahádzať ich do krytého nákladiaku, zvonku maskovaného ako dodávka chleba.
Pri prevoze sa výfukové plyny púšťali do vnútra – a než sa došlo k vzdialenej vykopanej jame, boli už vezni „hotoví“.
Sám Berg bol krátko nato popravený 1939 – samozrejme, nie z týchto zločinov,ale z obvinenia zo „sprisahania“.
A v roku 1956 bol úspešne rehabilitovaný, napriek tomu, že v jeho vyšetrovaciom spise aj vtedy bola a do dneška zostala a bola novinármi prečitaná história onoho vražedného vynálezu.
Zdroj : J.Žirnov, „Procedura kazni nosila oemezytělnyj charakter“, uverejnené v Komsomolskaja pravda 28.řijna 1990 str.2

Doplňujúce info: Vynálezca "Cyklónu B" z článku:" Smrť z laboratória."
Geoepocha č.14 /2004 str. 86-87 www.geo.de
Fritz Haber (1868-1934) - považoval plyn za "humánnu zbraň".
V 1919 dostal Nobelovu cenu za objav amoniakovej syntézy.
Laboratóriá pod jeho vedením pracovali na vývoji bojových plynov.
Nasadenie chlóru pod jeho velením a neskôr 50-krát jedovatejšieho "horčičného plynu" pri Ypperi.
Jeho manželka sa po jeho "triumfálnom návrate" z plynovéh...Automaticky kráceno

142666

27.8.2007 19:14

RE: Autor nesnese kritiku?

oto 83.?.?.?

Reakce na 142533

Pokračovanie:
Jeho manželka sa po jeho "triumfálnom návrate" z plynového bojiska zastrelila.
V 20-tich rokoch vyvinul aj "Zyklon B" , ako prostriedok na boj so škodlivým hmyzom.
Jeho príšerného nasadenia sa už nedožil.
Ako jude stráca svoju pozíciu vedúceho vývoja na Keiser-Wilhelm-inštitúte, odchádza do Anglie a tam zakrátko zomiera.

V Babom Jari (Ukraina) bolo exhumovaných cca 200.000!
slovom dvestotisíc zavraždených, z toho asi 35.000 bolo jevrejov z 2SV, zbytok z obdobia ruskej revolúcie cca 100.000 a 65.000 nejevrejov z 2SV.
Prečo ale "celý svet oplakáva" len tých 35.000 jevrejov? A v mádiách sa píše len o nich?
Tých 100.000 z 2SV pomáhal zabíjať Kijevský veliteľ skrytý položid.
Jeho brat taktiež skrytý položid pomáhal vyvraždiť 100.000 jevrejov na pobaltí.
Bol začiatkom 90.rokoch nájdený a popravený!.

Taktiež je dobré poznať, ako boli zakladané KZ.
Ako prvý bol založený KZ Dachau, do ktorého boli umiestňované osoby z psychiatrických liečební, homosexuáli, prostitútky, komunisti, anarchisti, terorosti, kriminálne živli, povaľači …
A za veliteľa tohoto tábora bol Göringom menovaný jeden pacient z psychiatrickej liečebne!
Viete si domyslieť, aká bola potom štruktúra a "prevádzka" takéhoto KZ a že slúžila z avzor zriadenia iných KZ, o tom niet pochýb.
Potom sa nemožno čudovať, že sa tam diali "veci", nad ktorými ostáva normálnemu človeku rozum stáť! Vrátane beštiálnych príkladov z uvedeného článku.

Čo sa dialo v procesoch a väzniciach po vojne v ČSR netreba rozpisovať!
Psychopatologické osoby si aj tu došli na svoje.
Ukážky z rozpadu Juhoslávie sú taktiež zdrvujúce.
Ale aj "humanitné bombardovanie" istého račkujúceho je vlastne to isté.
Atď.
Psychopatológia mnohých politikov a ich mediálnych prisluhovačov si zasluhuje nielen pozornosť, ale aj permanentnú kritiku, odsudzovanie a hlavne nekompromisné trestanie.

142668

25.8.2007 2:12

Lékem

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

je naučit se samostatně myslet. Přežvýkat si svoji travičku sám. A to přesně tolik, nakolik mám žaludek. Zbytek jednoduše ODMÍTNOUT. Příliš spoléháme na informace z vnějšku, namísto toho, abychom si je snažili opatřit sami. (minimálně v okruhu své profese/činnosti/obzoru) Chybí výuka metodik, logiky a vedení k samostatnosti, originalitě názoru, myšlenky, ideje.(nikoliv však za každou cenu) Náznak světlejšího zítřka v pedagogice je mediální výchova. Ale kdoví, nakolik se zhostí realizace svého cíle.

142549

26.8.2007 9:19

MFD pomlouvá Zvědavce

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 142549

Ano, velmi správně, důležité je naučit se samostatně myslet a hlavně přestat definitivně cokoliv věřit mainstreamovým prodejným novinářům. Tito novináři jsou čím dál víc otrávenější z toho, že již nemají takovou moc v oblbování lidí jako měli kdysi, když ještě neexistoval internet. Svědčí o tom slova novináře Petra Adlera, kde jsem si v tištěné MFD přečetla v článku nazvaném Koho ještě zajímají zprávy, toto: Žurnalistika se dramaticky proměňuje. Zvyklosti z devadesátých let dostávají pel dávných časů. Někteří teoretici právě z existence blogů vytvořili další šuplík: říkají jim občanské novinářství. Profesionální novináři tedy nejsou občany?

O Zvědavci prodejný novinář Adler píše toto: Co řící stránkám, které dští rasovou nenávist, a může za to Čech, který bydlí v Kanadě, své stránky má uloženy na počítači v Americe a svá poselství adesuje v češtině do srdce Evropy? Navíc zneužívá doménu *.org, vyhrazenou neziskovým skupinám.Zakázat? Jak však sladit zákony tří zemí? A nač z něj dělat mučedníka?

Já vím, pane Adlere, to by se Vám strašně líbilo zakázat internet i svobodu slova a vrátit se k Vašim lžím, viďte? Kolik Vám platí za Vaši zkaženou defektní duši? Styďte se!!

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=198&r=kava...

142597

26.8.2007 10:46

RE: MFD pomlouvá Zvědavce

GHEORGHE 62.?.?.?

Reakce na 142597

A z toho plyne ještě jedna dobrá zpráva.
Přechodem na internetové zpravodajství ušetříme lesy na celé planetě Zemi.

142602

25.8.2007 12:23

Nejen NWO

bajaja 195.?.?.?

Článek se mi líbí a přes některé názorové odlišnosti ohledně dějin jsem dal za 1. Jde především o hlavní téma a protože si autor asi nedělá nárok na podrobný rozbor všech detailů, tak s ním můžu jen souhlasit. Hlavní problém vidím v zakořeněném chápání významu médií zejména staršími lidmi, jakožto nezištného zdroje objektivních informací, pomíjející soukromý názor tvůrců a bez sebemenšího vlivu kohokoli třetího. Novináře samotné rozhodně nepovažuji za pouhé obětní beránky a vykonavatele vyšší vůle a rozhodně odmítám argument, že se také musí nějak živit. Pokud bych cítil ve své profesi nátlak proti svému svědomí, tak bych určitě uvažoval o změně zaměstnání, nebo i profese. I mezi novináři jsou rozdíly v interpretaci předkládaných informací, což je zřejmé i v případě českých mainstreamových médií, včetně MF a ČT. Bohužel těch nepodřizujících se požadavkům zcela je znatelně méně. Z mnoha podání redaktorů mám skutečně silný pocit, že i kdyby byli pod tlakem, tak v té manipulaci je cítit silné osobní zaujetí, přesahující i požadavky majitele nebo zadavatele. To mi připomíná zneužívání moci a páchání zločinů za komunismu extrémně agilními jedinci, přesahujícími svým zápalem požadavky shora a dokonce i tehdejší právo. Nicméně vedení bylo spokojeno s výsledky takových aktivních blbců a proto zavíralo oči a nijak nezasahovalo. Přičemž byli kryti tím, že nic takového po svých podřízených přeci nechtěli. Proto také neodsuzuji žádné abstraktní systémy, režimy a myšlenky, ale pouze konkrétní lidi, strůjce a vykonavatele.

142566

25.8.2007 18:40

Nejen novinari

Hastrman 71.?.?.?

"Doposud nikdo také seriosně nezodpověděl a nebádá otázku, jak je možné, aby se stát na pokraji hospodářského bankrotu se z něj dostal tím, že povede světovou válku, která je neporovnatelně dražší a energeticky i lidsky náročnější, než zavedení rozumného hospodářství k potravinové i průmyslové soběstačnosti Německa."

Propaganda je sice silna vec ale bez financni podpory by Hitler take nedokazal takove kolosalni manevry.
Je prece zname ze Prescott Bush byl zapleteny s Nemeckem az do poloviny WW2. Takovych nebylo malo. Zrovna tak ruska revoluce nevznikla jen tak ale zavisela na mohutne financni podpore.

142577

27.8.2007 12:47

Pro autora:

jisrael 89.?.?.?

Než budete příště psát podobný demagogický článek, zkuste hledat na netu informace a nepište blbosti, viz např. árijci (dle Vás vymyšlená rasa - což mne silně pobavilo).

142646

27.8.2007 13:48

širší způsob interpretace 1. a 2. sv. války

pavel rrr 85.?.?.?

jen podotknu, že od roku 1500 n.l., kdy byla (cca) objevena amerika (a kdy v ČR nastoupil Karel 1. a založil "východní Evropu" aneb Podunajskou říši aneb druhý Habsburský dóm [smích] ) do zač. 20 stol. probíhal jistý vývoj (společenský, mentální, náboženský, vědecký-technologický), který vyvrcholil tzv. "pádem monarchií".

V širším hledisku lze tak interpretovat (silné) turbulence 20. století (1. a 2. sv. válku) především jako "konec středověku" (pokud tím máme na mysli spojenou vládu absolutistického monarchy spolu se silně náboženským viděním světa).

K tomu pádu přispěl i vývoj technologií (změna způsobu obživy "ze zemědělství a řemesel k průmyslovým městům", nutnost cestování za prací - což bylo v rozporu s monarchiemi a jejich "poddanstvím", atd), mezi než později patřil především benzinový motor (umožnil létaní poměrem váhy a výkonu), ale třeba i rozhlas či později radar a tv - tedy média (v roce 1937 byl hlavní pohonnou jednotkou armády kůň).
Není náhodou, že první filmové, tv a (poprvé masově rozšířené) rozhlasové zprávy podpořily toto vše (kolem roku 1937).

V této "atmosféře pokroku (od titanicu přes forda až k rozhlasu a zaváděné elektřině), který zcela měnil náš po staletí neměněný způsob života, ve víru turbulencí pádu monarchií a světových válek došlo k tomu, že po válkách se zcela změnilo postavení člověka (občana) před "vrchností" (demokratickými vládci).

Snad nejlépe posun a vliv médií charakterizuje rock'n'roll a Elvis Presley, který byl ponejprv zabírán od pasu nahoru, či nástup plavek bikiny, které ponejprv v USA střežili na plovárnách státní úředníci, jestli neodhalují (dle dodaných tabulek) příliš mnoho povrchu ženského těla a jestli náhodou nekouká "zakázaný pupík".

Právě tady se opět měnila naše "západní" euro-atlantická civilizace, z monarchií byla změna dokončena v masově zábavní průmysl (spojený s médii) a byla posílením role občanských práv.

--------

V tomto smyslu je třeba vnímat, že i muslimové prodělají "svůj konec středověku", odluku státu od církve a posílení občanských práv - jen doufejme, že to nebude (dík už proběhnutému pokroku technologií - naštěstí jde tentokrát "technologická vlna" mimo rytmus této změny) tentokrát s takovou silou (válek a společenských pohrom).Nabízí se tak trochu jiná interpretace "charisma Hitlera" - ten šílený pán se prostě trefil do doby, která se opakuje cca 1x za 500let. Vlna společenských, náboženských a technologických změn vytvořila "historickou tsunami", na které se tenhle šílenec svezl (i jiní, viz ruská revoluce, Lenin a následný diktátor Stalin).

Lze tak říct, že pokud by nepřišel tenhle, mohl dorazit jiný šílenec, a lze teké říct, že hlad a bída v Evropě nebyly jen následkem 1.sv.války, ale především následky všech těchto historických změ...Automaticky kráceno

142647

27.8.2007 14:07

pokračování

Pavel rrr 85.?.?.?

Nabízí se tak trochu jiná interpretace "charisma Hitlera" - ten šílený pán se prostě trefil do doby, která se opakuje cca 1x za 500let. Vlna společenských, náboženských a technologických změn vytvořila "historickou tsunami", na které se tenhle šílenec svezl (i jiní, viz ruská revoluce, Lenin a následný diktátor Stalin).

Lze tak říct, že pokud by nepřišel tenhle, mohl dorazit jiný šílenec, a lze teké říct, že hlad a bída v Evropě nebyly jen následkem 1.sv.války, ale především následky všech těchto
historických změn (souhrnně pojmenovaných jako "pád monarchií, byť význam byl širší v kontextu provizorního názvu "konce středověku"[mrknutí jedním okem].

O roli dnešních mass-médií snad něco příště, vývoj zde prudce pokračuje a naštěstí dnes máme internet (a skoro vždy je někdo poblíž s mobilním telefonem, s fotoaparátem či s videokamerou). Takže stále procházíme mediální změnou - ovšem s nově definovaným problémem odpadů (jedů v životním prostředí) a s problémem nadnárodního kapitálu, který pro své zisky je ochoten zničit i pralesy a vše kolem (pitnou vodu, atd).

Takže tu máme nové problémy - muslimové se musí (ano musí, ale sami) během příštích 200let emancipovat (ve svém zájmu, technologie to pomohou zařídit, viz život mladých japonců např, kteří staré tradice mají jen už jako folklór), svět si musí poradit s jedy (ať už je vypouští průmyslový západ, USA nebo Čína) v životním prostředí, přijde jistě další změna spojená s počtem obyvatel na planetě (životní prostředí ho neunese).

Role a vliv masmédií bude napříště jiný, stejně tak i G. Bush nevstoupí znovu do téže řeky (jako Hitler). Chybí historické souvislosti (byť tu jedna jediná je - historická druhá "tsunami" konce středověku v islámu).

142648

27.8.2007 14:06

dokončení 4

pavel rrr 85.?.?.?

JEDNO VÍME - TO, CO BÍLÝ MUŽ SNAD JEDNOHO DNE TERPVE OBJEVÍ - ŽE NÁŠ BŮH JE TENTÝŽ BŮH.

Tento kraj je pro něj cenný a zranit zemi znamená opovrhovat Stvořitelem.

I bílí pominou,možná dříve než všechny ostatní kmeny.
Pokračujte se zamořováním svého lože a jedné noci se udusíte ve svém vlastním odpadu. Ale ve své záhubě budete zářit, zažehnuti silou Boha, který vás přivedl do tét země ... , vládnout tomuto kraji a rudému muži. Toto předurčení je nám hádankou.
Až budou všichni buvoli pobiti, divocí koně zkroceni, až budou skryté kouty lesa ztěžklé pachem mnoha lidí, pohled na plodné pahorky zohavený mluvícími dráty, kde bude orel..? Konec života a začátek přežívání.
Snad bychom tomu mohli porozumět, pokud bychom věděli, o čem bílý muž sní. Ale my jsme divoši - sny bílého muže jsou nám skryty - půjdeme proto každý svou cestou.

(To nepotřebuje další komentář, "Jsme částí země", levné knihy 27Kč)

//řešení je zdá se v tom, o čem sníme a po čem toužíme - právě tak pak vypadá náš svět, jak moudře naznačuje projev starého náčelníka//

142649

27.8.2007 17:27

chybí zde třetí část, uvádějící čtvrtou

pavel rrr 85.?.?.?

- o projevu náčelníka seattlea k prezidentu spojených států (v roce 1855) ze kterého je výše uvedený (konec .-) ) CITACE.

Ve zmíněné knize (Jsme částí země) - překladu jeho autentického (a velmi moudrého) projevu - je vše, co potřebujeme vědět o naší civilizaci i našich současných problémech.

//teď už snad výše napsaný příspěvek "dokončení - 4. část" bude dávat alespoň trochu smysl, když byl třetí "redakčně vypuštěný" [smích]) //

142658

27.8.2007 20:23

RE: chybí zde třetí část, uvádějící čtvrtou

Martin škapík 85.?.?.?

Reakce na 142658

Jenže po světě kolují dvě zcela odlišné verze tohoto projevu, chtěl jsem jednu z nich uveřejnit a při tom narazil na druhou. Poslal jsem tedy dotaz člověku, který se touto částí hitorie velmi zabývá a řekl mi, že zřejmě ani jedná není autentická. Jinak by to byla nádherná slova, to souhlasím

142675

27.8.2007 23:08

RE: chybí zde třetí část, uvádějící čtvrtou

pavel rrr 85.?.?.?

Reakce na 142675

nic není dokonalé [smích] . Holt musíte (musíme) brát svět "se všemi jeho dílčími nedostatky", včetně těchto drobných nedokonalostí (nepřesných interpretací), a snažit se i tak jít dál - 100pct jistota není nikdy [mrknutí jedním okem] .

142681

Příspěvků: 135

23.08. 09:14 edsf  Hřebík dostal přesně po hlavičce.
23.08. 09:42  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
23.08. 10:34 Martin Škapík  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
23.08. 14:28  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
24.08. 22:06 trodas  No jo, ale novinari nemuzou za vse...
23.08. 12:39 Michal Varga  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
24.08. 06:42 Rene Bartosek  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
24.08. 09:09  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
25.08. 03:19 Rene Bartosek  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
23.08. 16:43 manana  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
24.08. 01:32 Antiseptik  RE: Hřebík dostal přesně po hlavičce.
23.08. 09:27 Jarmila  Ryba smrdí vždycky od hlavy
23.08. 21:25 oto  RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy
24.08. 11:01 Vanguard  RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy
24.08. 11:54  RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy
25.08. 11:32 Jarmila  RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy
26.08. 00:02 Petr 522  RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy
26.08. 17:43 Rene Bartosek  RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy
23.08. 09:08 Jirka K.  Ponurá budoucnost
23.08. 11:26 Martin Škapík  RE: Ponurá budoucnost
23.08. 11:16  PS
23.08. 17:18 Martin Škapík  RE: PS
23.08. 17:29  RE: PS
23.08. 18:36 Martin Škapík  RE: PS
23.08. 22:00  RE: PS
26.08. 08:45 martin Škapík  RE: PS
24.08. 10:35 Martin Škapík  RE: PS
24.08. 11:37  RE: PS
24.08. 21:26 Novákneu  RE: PS
25.08. 09:21  RE: PS
25.08. 11:21 Novákneu  RE: PS
25.08. 15:39  RE: PS
25.08. 21:30 Novákneu  RE: PS
26.08. 18:51 Rene Bartosek  RE: PS
26.08. 08:04 martin škapík  RE: PS
26.08. 08:29 martin škapík  RE: PS II. část příspěvku
25.08. 23:38  RE: PS
26.08. 09:49 martin škapík  RE: PS
27.08. 18:41  RE: PS
26.08. 09:25 Novákneu  RE: PS
27.08. 19:25  RE: PS
26.08. 10:00  RE: PS
23.08. 16:45 zednik  RE: Ponurá budoucnost
24.08. 02:10  RE: Ponurá budoucnost
23.08. 10:07  Vážený pane Škapíku
23.08. 22:09 Novákneu  RE: Vážený pane Škapíku
23.08. 22:35  RE: Vážený pane Škapíku
25.08. 13:17 Novákneu  RE: Vážený pane Škapíku
25.08. 15:10  RE: Vážený pane Škapíku
25.08. 19:31  PS
25.08. 20:22 Hastrman  RE: PS
25.08. 22:46 Novákneu  RE: Vážený pane Škapíku
24.08. 10:22 Martin Škapík  ZEIGEIST SE SL. TITULKY NYNI ONLINE
25.08. 13:55 Novákneu  RE: ZEIGEIST SE SL. TITULKY NYNI ONLINE
23.08. 09:51 Martin Tomis  Sveďme vše na novináře
23.08. 22:19 Novákneu  RE: Sveďme vše na novináře
24.08. 11:14 Jaroslav  RE: Sveďme vše na novináře
23.08. 09:34 wilonix  Jen dodatek
23.08. 12:01 Chládek  RE: Jen dodatek
23.08. 18:30 wilonix  RE: Jen dodatek
23.08. 11:01 Robocrep  Říká se, že
23.08. 12:42 Martin Tomis  RE: Říká se, že
26.08. 19:44 Robocrep  RE: Říká se, že
27.08. 09:22 Martin Škapík  RE: Říká se, že
23.08. 12:30 Petr Gejdoš  Trochu deprese neškodí ...
23.08. 13:17  RE: Trochu deprese neškodí ...
23.08. 13:51 Karel z Čech  RE: Trochu deprese neškodí ...
23.08. 14:09  RE: Trochu deprese neškodí ...
26.08. 05:52 karel4u  RE: Trochu deprese neškodí ...
23.08. 12:46 Vojta49  Lenost a hloupost
23.08. 13:21  RE: Lenost a hloupost
23.08. 14:21 Vojta49  RE: Lenost a hloupost
23.08. 16:33  RE: Lenost a hloupost
23.08. 17:56 Kadence crazy  RE: Lenost a hloupost
23.08. 12:39 Pepa.S  Hitler, Stalin
23.08. 14:15  RE: Hitler, Stalin
23.08. 19:06 Kadence crazy  RE: Hitler, Stalin
26.08. 08:20 Martin Škapík  RE: Hitler, Stalin
23.08. 12:41 Štěpán Buranyč  Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
23.08. 13:52 Jura1  RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
23.08. 16:57  RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
24.08. 10:32 Jura1  RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
24.08. 12:12  RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
23.08. 17:25 Honzulákk  RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
23.08. 18:24 GHEORGHE  RE: Děkuji za článek...pojdmě spojit síly
23.08. 13:19 JAX  Hm, hm
23.08. 23:32 Novákneu  RE: Hm, hm
23.08. 13:49 GHEORGHE  Naprostý souhlas s textem pana Skapika
23.08. 14:14 panchimp  Obludy, kam se podívám
23.08. 14:48 sinxing  marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 14:55  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 18:28 GHEORGHE  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 18:19 Kadence crazy  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 19:03 Pramen  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 18:26 Martin Škapík  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 19:39 Pramen  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
25.08. 00:32 GHEORGHE  RE: marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka
23.08. 14:30 Jan X.  Diskuse s panem Škapíkem o článku také zde:
23.08. 15:35 Mydlo & stinidla  Prezivsi
23.08. 15:44 panchimp  něco tu nehraje
23.08. 16:10 Vladimír Stwora  RE: něco tu nehraje
23.08. 17:24 panchimp  RE: něco tu nehraje
23.08. 16:51 Pavel -Čert- Němec  RE: něco tu nehraje
23.08. 18:28 GHEORGHE  RE: něco tu nehraje
23.08. 22:42  RE: něco tu nehraje
23.08. 16:36  Novináří jsou největší ...
23.08. 20:17 Truth Seeker  Z diskuze na tema NWO
23.08. 19:56 gojim_robin farmer  Vdaka
23.08. 22:23  k autorovi
24.08. 09:32  RE: k autorovi
23.08. 22:42 vladuna  VAROVÁNÍ AUTOROVI
25.08. 13:15 micha  RE: VAROVÁNÍ AUTOROVI
23.08. 22:48 pressburger z wilsonova  dichotomicka distribucia:
24.08. 06:10 samorost  debilni clanek
24.08. 16:09 Jan X.  Autor nesnese kritiku?
24.08. 17:04  RE: Autor nesnese kritiku?
24.08. 20:11 Martin Škapík  RE: Autor nesnese kritiku?
24.08. 23:15 GHEORGHE  RE: Autor nesnese kritiku?
25.08. 10:24 Michal Varga  RE: Autor nesnese kritiku?
27.08. 20:28 Datel  RE: Autor nesnese kritiku?
28.08. 13:52 Michal Varga  RE: Autor nesnese kritiku?
27.08. 18:34 oto  RE: Autor nesnese kritiku?
27.08. 19:14 oto  RE: Autor nesnese kritiku?
25.08. 02:12 MedaBeda  Lékem
26.08. 09:19 Jarmila  MFD pomlouvá Zvědavce
26.08. 10:46 GHEORGHE  RE: MFD pomlouvá Zvědavce
25.08. 12:23 bajaja  Nejen NWO
25.08. 18:40 Hastrman  Nejen novinari
27.08. 12:47 jisrael  Pro autora:
27.08. 13:48 pavel rrr  širší způsob interpretace 1. a 2. sv. války
27.08. 14:07 Pavel rrr  pokračování
27.08. 14:06 pavel rrr  dokončení 4
27.08. 17:27 pavel rrr  chybí zde třetí část, uvádějící čtvrtou
27.08. 20:23 Martin škapík  RE: chybí zde třetí část, uvádějící čtvrtou
27.08. 23:08 pavel rrr  RE: chybí zde třetí část, uvádějící čtvrtou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 407