Diskuze k článku

Neokonzervativec Tancredo znovu volá po bombardování Mekky a Medíny

Příspěvků 17

9.8.2007 1:24

I ten Hitler mel aspon trochu class ......

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 154.?.?.?

, ale temto lidem jako je Tancredo by meli arabove strcit bombicku do postele nebo pod auto ........

141431

9.8.2007 17:47

DOBRÝ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

velice dobrý nápad

141462

9.8.2007 19:05

RE: DOBRÝ

rickover 86.?.?.?

Reakce na 141462

Také si myslím, že tvrdá odpověď na muslimský teror by přinesla více, než evropská ustrašenost a zbabělost, způsob, jakým si např. Kaddáfí pohrál s EU ve věci bulharských zdravotníků je ponižující: říci otevřeně, zadrželi jsme a mučili vaše lidi, o nichž jsme věděli, že jsou nevinní, abychom vás vydírali je hanbou pro nás všechny, z hlediska Kaddáfího ovšem proč ne, EU se projevila jen jako zbabělec, co si všechno nechá líbit, proč by toho nevyužil.

141468

9.8.2007 19:20

RE: DOBRÝ

Kevin 91.?.?.?

Reakce na 141462

>velice dobrý nápad

Jen je potreba vzit do uvahy treba i otazku, za kolik minut by se pak takovy hezky hribovity oblak rozpinal nad mestskym stateckem v Italii, ktery predstavuje centrum cirkve krestanske, nebo nad posvatnymi misty Zidovske viry...

141470

9.8.2007 22:44

RE: DOBRÝ

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141470

Ja myslim ze by si s tou zidovskou virou na trochu koure a prachu zase zvykli coz se o Italech ktery na sebe kricej prez ulici z okna do okna rici neda .

141480

13.8.2007 0:28

RE: DOBRÝ

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 141462

Uzasnej napad. Na fotce na me pan kongresman neudelal dojem mentalne postizeneho, takze se zrejme snazil ziskat nejaky ten politicky bodik. Jenom vul by zrejme chtel preventivne likvidaci potencialni hrozby vymenit za nuklearni globalni inferno. Pravda dejiny nabozenskych valek a nejen nabozenskych valek, jsou lemovany peknou radkou volu, kteri s fanatismem sobe vlastnim verili, ze ostre a spicate argumenty z dobre ocele, dokazi zmenit presvedceni a viru jinych lidi.

Krvavy a dlouhy vycet z dejin valek nam rika, ze neexistuje ani jeden precedens, ktery by potvrzoval, ze lidi zameni svou viru za hole preziti. Naopak lidi casto byli ochotni pro svou viru umirat a to i velmi krutym zpusobem a hromadne. Vypada to, ze novy premier Britanie ma na to vice realisticky nazor nez bohudik neuspesny kandidat na presidenta USA. A kdyz jsme u te Evropy, tak jsem zvedavy jak se projevi novy francouzsky president. Mimochodem USA chteji udelat s temi muslimy zbrojni kseft stoleti. Neni vam to pri vasem zpusobu mysleni, tak nejak divne vyzbrojit sveho "nepritele"?

141635

9.8.2007 19:29

bombardování Mekky

Hastrman 71.?.?.?

Kdyby 9/11 bylo tak jak nam vlada kreslila, tak uz to mohli davno udelat.
Ziskat pomoc od Mohamedanu? Oznamit, ze priste se tak stane!
Stacila by celkem mala neutronka, kdyz tam maji masovy sraz a vystrkuji zadky Bohu do obliceje. [cool]

141471

9.8.2007 22:25

Pan Tancredo ma mpje sympatie

Igor 82.?.?.?

a mal by i moj obdiv, ak by ucinil boj proti rozpinaniu islamu svojim kredom. Ideologia islamu znici viac zivotov, ako bolsevicky sioniszmus=marxizmus (100.000.000),
fasizmus (50.000.000), alebo cokolvek ine.
Jeho mmyslienka tvrdych odvetnych opatreni proti vrazednym ideologiam je ejdiny prostriedok, ktory simozeme predstavit, ako adekvatnu odpoved na znicenie vsetkeho neislamskeho mohamedanskymi revolucionarmi.

141478

9.8.2007 23:10

On to není tak hloupý nápad

A.S. Pergill 89.?.?.?

1. Pokud muslimové uvažují jako my, mohlo by to katalyzovat střet mezi lidmi a muslimy, který je neodvratný a časový faktor hraje proti nám (včetně rozkladné činnosti proislámských agentů, kteří se exponují i zde). "Katalyzovat", používám v původním smyslu slova: Urychlit děj, který by i jinak spontánně nastal, ale podstatně pomaleji.
Ti, kdo tu prohlašují, že je možné se tomu vyhnout, jsou podstatně omezenější než ti z německých Židů, kteří ještě na začátku 30. let minulého století ujišťovali své souvěrce, že není čeho se bát, protože není možné, aby národ tak kulturní jako Němci uvěřil takovým nesmyslům, jaké hlásá pan Hitler a jeho NSDAP. V jejich prospěch je nutno uvést, že se jednak Hitler ve svém stěžejním díle zdaleka nevyjadřoval tak konkrétně, jako je vyjádřen vztah k "nevěřícím" v Koránu a dalších islámem kanonizovaných textech, a současně nebyly s nacismem žádné praktické zkušenosti. My naproti tomu víme, že islám byl vždy agresívní, od 7. století až po současnost, a že dlouhodobé rovnoprávné soužití mezi lidmi a muslimy je možné jen tehdy, pokud jsou k němu muslimové trvale nuceni silou. Jakmile muslimové získají moc, začnou lidi utlačovat.
2. Muslimové jsou náboženští fanatikové, kteří by mohli na podobný incident reagovat kolapsem a propadnutím náboženskému nihilismu. Pokud by současně proběhla velice razantní a sofistikovaná kampaň k diskreditaci islámu, mohlo by to vést k jeho destrukci - tedy trvalému a relativně nekrvavému odvrácení islámské hrozby.

141481

10.8.2007 14:05

Islámská hrozba ?

pwoeijp 77.?.?.?

Reakce na 141481

Kolikrát za posledních 500 let islám zavlekl válku do křesťanských zemí a kolikrát tomu bylo právě naopak ? Spočítejte si to. A přestaňte dělat závěry z propagandy novinářů a poučte se z historie. To my, mírumilovní křesťané, jsme ta hrozba, která bez skrupulí vraždila původní obyvatelstvo, kdekoliv, kam jsme přišli šířit lásku. Od Pizzara v Mexiku, přes hrdiny ameriky v americe a druhou světovou válku až po současnost. Mě osobně islám nijak neohrožuje. Oni se bojí nás a oprávněně. Přijdeme kamkoliv, kde vidíme zisk a protože v nich nevidíme lidi, zabíjíme je jako podřadná zvířata. Byl jste někdy v Egyptě na dovolené ? Nechte si od místních povyprávět, jaké mají zkušenosti oni s našimi válkami u nich. Od Napoleona po druhou světovou válku, například.

141524

13.8.2007 21:56

RE: Islámská hrozba ?

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 141524

Pokud tu zrovna operujete tím Egyptem, tak ten byl do 40. let 7. století osídlen částečně helenizovanými a pokřesťanštělými potomky starých Egypťanů. Poté tam vpadli arabskomuslimské hordy, které vyvraždily a zotročily cca 80 - 90% původních obyvatel (zbytek se stáhl do hůře dostupných oblastí na jihu země, kde přežívají dodnes jejich potomci jako Koptové - vyznávají archaickou formu křesťanství, mluví jazykem, který je přímým potomkem staroegyptštiny a používají písmo částečně odvozené od démotického písma egyptských textů).
Egyptští Arabové nemají s původními Egypťany prakticky nic společného (s výminkou toho, že někteří mohou mít pár egyptských genů, ke kterým přišli cestou Egypťanek, zneužívaných jako sexuální otrokyně).
Takže pokud považujete za morální likvidovat potomky "hrozby, která bez skrupulí vraždila původní obyvatelstvo", pak Arabové z Egypta (a celé severní Afriky, protože tam většinou dopadlo původní obyvatelstvo ještě hůř než ti Egypťané) jsou rozhodně prioritnějšími kandidáty na likvidaci než my.
A pokud chcete příklady zemí, kam islám v nedávné době (těch 500 let by se sem zcela jistě nevešlo, za zmínku ale určitě stojí dvojí obléhání Vídně muslimskými hordami, v obou případech doprovázené prakticky 100% likvidací obyvatel, kteří nestačili utéct), pak lze jmenovat:
- Nigérii (v 60. letech 20. stol. křesťansko-animistická, dnes tam muslimské hordy vraždí původní obyvatele)
- holokaust několika milionů křesťanů v jižním Súdánu
- občanská válka vedená muslimy na jihu Filipín
- systematické vyvražďování nemuslimů (mj. i křesťanů) v Pákistánu a Indii
- a relativně nedávný proislámský vojenský převrat v Thajsku (vedl k zastavení armádních akcí proti islámským teroristům)

- a tento výčet není kompletní ani pro přelom 20. a 21. století.

141674

14.8.2007 2:22

RE: Islámská hrozba ?

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 141674

Tak ho zkompletizujte zatim jste se zastavil na cisle 5 a jak vidno vsechno jsou obcanske valky byt nabozenskeho charakteru, klidne si k tomu pridejte konflikt Irak-Iran, Irak-Kuwajt. Ta posledni byla o ropu a Sadam je odstranen. Pokud vam budu jmenovat agrese USA za poslednich 100 let bude to dlouhy seznam. Zbytek tzv. civilizovanych zemi do toho ani nemusim zapocitavat.

141680

10.8.2007 0:06

Svet zaplavuje šialenstvo nenávisti a zloby...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Toto všetko už hraničí so šialenstvom.Každého kandidáta na prezidenta USA by mali najskôr vyšetriť na psychiatrii. Neviem si pomôcť ale väčších primitývov a násilníkov akí sa rodia v politike USA som teda nevidel. A to sú vraj všetko kresťania bojujúci proti potratom. Potrati sú to a nie kresťania. Vymleté zelené mozgy. Komunisti boli proti nim len slabým odvarom. Boh nás zavaruj pred týmito nehodnými ľuďmi....

141483

10.8.2007 0:55

RE: Svet zaplavuje šialenstvo nenávisti a zloby...

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141483

Vy jste me to pane z Ceskoslovenska vytah z huby . ( Nic ve zlym , ja se furt povazuju za Cechoslovaka !) By the way , ta multikulti ktera se propaguje je taky zajimava ! Ja na Morave jel na kole okolo mesit a v Londyne jsem je vloni videl taky . Po Parizi behali jen prosteradla a panove v turbanech , nektery z nich taky okolo mesity a tak jsem na ty kadenci v ty placatym parisskym predmesti kousek od Seina River radsi pridal a nepovolil i kdyz ze me pot jen lil dokud Eifelovka nebyla v dohledu a se dobre pamatuju , ze sem shiftnul na 52-11 gear i kdyz jsem mel paniers vpredu na lowriders jen abych byl co nejrychlejsi a hlavne ty zprezi ktera zaplavuje EU a vypaluje auta z dohledu ! [velký smích]

141486

10.8.2007 13:56

Správne

Sid 91.?.?.?

Keď si vezmeme koľko škody na ľudskej civilzácii spôsobilo náboženstvo, možno má ten chlap aj pravdu.

Ja by som však predovšetkým bombardoval náboženské školy a úrady v Iráne, Pakistane alebo Afganistane. Tam sa liahne najväčšia špina čo ťahá celú oblasť do sračiek.

141522

11.8.2007 12:25

Je to imbecil

kokos 62.?.?.?

už na prvý pohľad, ako celá súčasná us administratíva - banda zločincov, luhárov, zlodejov a vrahov. A nič lepšie sa tam ani pre budúcnosť neukazuje. Zdegenerovaná upadajúca civilizácia. [mrknutí jedním okem]

141585

2.1.2016 12:23

RE: Je to imbecil

Jan H 89.?.?.?

Reakce na 141585

Imbecil? Možná ano, ale jsou to velbloudáři kdo je tady škodná a bombardování Mekky při pouti je jediná šance jak jich sundat pár M a zničit ten jejich kámen. Oni dělaji to stejné! Jen je nebrzdí blbosti jako morálka či svědomí.

pro info, žil jsem s tou zvěří 9 let

343766

Příspěvků: 17

09.08. 01:24  I ten Hitler mel aspon trochu class ......
09.08. 17:47  DOBRÝ
09.08. 19:05 rickover  RE: DOBRÝ
09.08. 19:20 Kevin  RE: DOBRÝ
09.08. 22:44 Kadence crazy  RE: DOBRÝ
13.08. 00:28 Rene Bartosek  RE: DOBRÝ
09.08. 19:29 Hastrman  bombardování Mekky
09.08. 22:25 Igor  Pan Tancredo ma mpje sympatie
09.08. 23:10 A.S. Pergill  On to není tak hloupý nápad
10.08. 14:05 pwoeijp  Islámská hrozba ?
13.08. 21:56 A.S. Pergill  RE: Islámská hrozba ?
14.08. 02:22 Rene Bartosek  RE: Islámská hrozba ?
10.08. 00:06  Svet zaplavuje šialenstvo nenávisti a zloby...
10.08. 00:55 Kadence crazy  RE: Svet zaplavuje šialenstvo nenávisti a zloby...
10.08. 13:56 Sid  Správne
11.08. 12:25 kokos  Je to imbecil
02.01. 12:23 Jan H  RE: Je to imbecil

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 0

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
27,03 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,90 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,94 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 137,98 Kč
1 unce stříbra
421,21 Kč
Bitcoin
218 040,10 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 866