Diskuze k článku

Probíhá v Iráku holocaust?

Příspěvků 45

7.8.2007 9:36

toto s tim souvisi

zednik 88.?.?.?

http://www.lf2.cuni.cz/listserv/micz-l/199902/msg00004.html [bliji]

141223

7.8.2007 10:15

Občianska vojna

Sid 91.?.?.?

Slovo holocaust (lat. očistný oheň)sa využíva no označenie konkrétnej genocídy počas druhej svetovej vojny.

Genocída sama vykazuje niekoľko znakov. Mala by tam byť jedna konkrétna strana ktorá likviduje druhú konkrétnu stranu podľa určitej ideológie. A čo v Iraku? Je tam niekoľko strán ktoré sa likvidujú navzájom (šiíti, suniti, Kurdi, Američania- pričom ešte sunitov je viac skupín). Ani obete sa nedajú zhrnúť do ucelenej skupiny. Označenie na mieste je občianska vojna.

Skutočná genocída (dá sa použiť aj označenie druhý holocaust) prebieha napríklad v Indii. Vidiecke obyvateľstvo na základe primitívnych predsudkov zavraždilo za posledných 20 rokov asi 10 miliónov novonarodených dievčat. V niktorých oblastiach to zašlo tak ďaleko, že musia pre synov dovážať manželky z Nepálu. To dokazuje, že nie každý spôsob života a kultúra je tolerovateľná a niekedy je treba tvrdo zakročiť. V Indii to však nie je také ľahké.

Ale v Iraku (aj v Afganistane) je možné vykoreniť tých, čo vraždia civilistov. Len treba v prvom rade jednotu v západnom svete.

141226

7.8.2007 11:38

RE: Občianska vojna

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141226

Mili Side, nikdo nema monopol na slovo holokaust, i kdyz by se to nekterym libilo...

V holokaustu zahynulo mnohem vice skupin lidi, nez jen (cenzurováno, ostře protižidovské) Pokud nahlednete do historie tak zjistite, ze Hitler prvni zaviral a zabijel svou opozici...

V Genocide nejde o jednu konkretni stranu - ta se vzdy postara o zamaskovani a rozmelneni sve viny na ty druhe - ale o celkovy pocet obeti a zamer. Udaje v podzimu 2006 mluvi o 750 000 obetech. Dnes jich bude pravdepodobne jiz milion.
Ze se Americane snazi do toho namocit co nejvice druhych je pochopitelne. Rozdel a panuj. Realita ale je, ze oni to zacali a oni jsou primo za to zodpovedni. Americane provedi holokaust Iracanu. Tecka.

Indicke narodni zvyky nas vubec nezajimaji, to je jejich vec.

Vtrhnout nekomu do zeme a zavadet mu tam poradne ktere nechce, maji k demokracii daleko a masakrovat pri tom civilisty neni nic jineho nez holokaust a genocida.

"Vykorenit"...? Tyto vyrazy pouzivaji valecni zlocinci jako Wolfovitz a pod. Staci vystrilet jen Americke valecne zlocince a Irak se postupne uklidni a bude po problemu, ktery vytvorili a rozdmichavaji PRAVE Americane a nikdo jiny.

Jednota muze byt jen pri spolecnem zajmu. Zajem o ropu je sice spolecny, ale Americane ji chteji pro sebe a chteji, aby se prodavala za dolary a meli ji tudiz zdarma pro sebe. To neni v zajmu NIKOHO JINEHO nez Amiku, cize jedina jednota ktera na celem svete je, je odpor proti Americanum.

Demokracie v Iraku v praxi:
http://youtube.com/watch?v=jyuDnkAyt_s

Osama Bin Laden byl jen zneuzit (!):
http://www.youtube.com/watch?v=eLJwklMP4cE

Al Kaida - ukazka sily pro zapadni media, CNN zabery:
http://www.youtube.com/watch?v=pG_aE_4ZKsY

Ukázka holokaustovani Irackych civilistu bilym fosforem (pozor, drasticke):
http://www.rainews24.rai.it/ran24/inchiesta/slides...

141231

7.8.2007 15:25

RE: Občianska vojna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 141231

"jista skupina grazlu a dnesnich masovych vrahu z okupovane Palestiny, kterych. konec konc,u neni zadna skoda"

Trodasi, ve svém zaslepení antisemtismem jste se dopustil nejen nepravdivého, ale navíc i zcela nelogického výroku, který jen svědčí o tom, že pro Vás platí mrtvý žid=dobrý žid.

Jak mohla během holocaustu zahynout "skupina grázlů a dnešních masových vrahů z okupované Palestiny?" Nacisté zlikvidovali miliony obyčejných lidí, kteří do Palestiny nikdy nevkročili a kteří s dnešní izraelskou politikou (ať si o ní myslíme cokoliv) neměli naprosto nic společného. Obvykle šlo o obyčejné obchodníky a řemeslníky střední a nižší třídy, kteří buď neměli prostředky na to, aby ještě před nástupem Hitlera anebo před okupací utekli do Ameriky anebo třeba právě do té Palestiny. Házet jim na krky domnělé zločiny státu, který vznikl po jejich smrti může jen zaslepenec jako vy.

141253

7.8.2007 16:44

RE: Občianska vojna

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141253

Ehm, ten vyrok neni nelogicky [mrknutí jedním okem] Jista skupina (zijicich, podotykam) lidi tu neustale tvrdi, ze je nackove vrazdili. Dolozili dukazy sice jen o jejich perzekuci, vezneni a otrocke praci, ale budiz.
Co je nelogicke je cele vysvetleni holohoaxu. Pokud by je nackove zabijeli a zabili by jich 6 milinu, tak kdo by dneska zadal o odskodneni?

Strucne receno - pokud byly kopncentraky takovymi tovarnami na smrt, tak by nebylo tolik prezivsich - de-facto by nemeli byt zadni. Svou existenci a dozadovanim se odskodneni dokazuji, ze jejich historka o vyhlazovani spada do rise bachorek.

Nemusite mi pripominat, ze za valky nackove zlikvidovali spoustu lidi, kteri nemeli s dotycnym etnikem nic spolecneho a take ze jista cast tohoto etnika zila v Palestine v miru a pokoji.
Co ale nelze prehlednout je, kam se to dneska s temi pristehovalci a udajne holohoaxnimi obetmi rozvinulo a to me vede k presvedceni ze by jich vlastne nebyla zadna skoda, kdyby se jim neco stalo...

A domelymi zlociny statu? [překvapení] Takze toto jsou pro vas domele zlociny?
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t...

Laik zasne a odbornik se divi... [oči v sloup] [chechtot]

Uznavam, ze jsem se dopustil chybneho principu kolektivni viny, nicmene obcane jisteho neleglniho uskupeni jsou primo odpovedni za umozneni a podileni se na jeho politice a zlociny.
Kdyby nebyli, tak kdo by byl podle vas odpovedny...? Muzou rici ne a smest vladu ktera je do valek a krizi zene. Utloukli by ji cepicemi. Ale oni rikaji ANO, cize musi nest svou zodpovednost...

141270

7.8.2007 16:55

RE: Občianska vojna

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 141270

Budu citovat přesně: "V holokaustu zahynulo mnohem vice skupin lidi, nez jen jista skupina grazlu a dnesnich masovych vrahu z okupovane Palestiny, kterych. konec konc,u neni zadna skoda... "

Znovu se tady ptám: jak můžou mrtví z holokaustu za skutky jakékoliv izraelské vlády?

141273

7.8.2007 17:24

RE: Občianska vojna

google 84.?.?.?

Reakce na 141273

>Znovu se tady ptám: jak můžou mrtví z holokaustu za skutky jakékoliv izraelské vlády?

trodas vam to velmi jednoducho vysvetlil, len zda sa, ze vasa kapacita nestaci.
skuste pit kazde rano dzus z cervenej repy.

jak můžou mrtví z holokaustu za skutky jakékoliv izraelské vlády?
trodas vam to uz zodpovedal:
presne tak, ako mozu ti isti "mrtvi z holokostu"
ziadat odskodnenia od Nemcov.

141278

7.8.2007 21:34

RE: Občianska vojna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 141273

Obvykle nemohou mrtví z holokaustů za vlády, zato ale vlády mohou za mrtvé z holokaustů....

141306

7.8.2007 22:27

RE: Občianska vojna

Aaron Katz 207.?.?.?

Reakce na 141273

No to je prece logicke.
Ty nevinne obeti ktere nespravedlive zemrely vlastne umoznily vzniku statu Israel.
Stejne jako zly bratr paralysovane holcicky, ktery ji vozi na prochazku a prejizdi ostatnim boty, ale je mu odpusteno, protoze, podivejte se, ta chudak sestricka.
Do Israele se sjela vsechna sebranka ktera zatocila kuretem nad hlavou a zamumlala magicke formulky.
Jsou to stejni lide, kteri okupovali Ceskoslovensko v 68. Kdo ma rad Rusaky, s jejich vulgarnosti.
Rikaji tomu "Shoea". Navrat.
Tito novi Immigranti kteri jsou hlavne Zioniste nez zide, se zacali schovavat za tyto obeti.
Zadny jiny stat by si nemohl dovolit to co Israelsti teroriste kdyby vzdy kdyz jsou kritisovani nekriceli: my jsme obeti.
Ale opravdove obeti holocoustu jsou v Israeli prehlizeny. Presto, ze Israel dostava hromady penez od Nemcu, obeti dostavaji jen 20$ mesicne.
Tak takhle to asi je. Tak jako astmaticke dite nedostane narezano i kdyz to potrebuje, tak Israel nebyl kritisovan kdyz mel byt. Proto nam vyrostl do stavu, kdy ani jeho armada nechce vykonavat nespravedlive rozkazy.
Vratte tu zemi zpet k Zidovstvi, pryc se Zionismem.

141313

7.8.2007 16:51

RE: Občianska vojna

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 141253

To jsem psal já.

141271

8.8.2007 12:35

RE: Občianska vojna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 141253

Zní to divně že ??? KT-fabriky(továrny na smrt) a zrazu tu máme statisíce Hoaxovaných,kteří chtějí po vlastnících a zakladetelích těch fabrik - či spíše po jejich potomcích neustálé odškodnění a nejen oni,ale i jejich děti ???? Také si říkám- jakým kouzlem dokázali uniknout z té smrtící mašinérie-bez ztráty kytičky ??? Dokonce ta fabrika na smrt jim dovolila rodit a nezHoaxovala to miminko -(Fedor Gál)- nebo ty ekvilibristické kousky některých ?? 4x-propadnout roštem krematória,nebo 3x-přežít zplynování v plynových komorách-maskovaných jako sprchárny? nebo nedej Bůh Jahwe- jíst polévky uvařené z židů-Jak píše Váš veliký Arnošt Lustigů?? Ostatně on Arní opomněl dodat,esli ty polévky z mrtvých židů byly či nebyly KOSCHÉÉÉR ???? [chechtot] [chechtot]

141364

10.8.2007 15:50

RE: Občianska vojna

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 141253

Trodas pise :
V holokaustu zahynulo mnohem vice skupin lidi, nez jen jista skupina grazlu a dnesnich masovych vrahu z okupovane Palestiny, kterych. konec konců neni zadna skoda..."Tento začátek Trodasova příspěvku, resp. jeho část, byl cenzurován i samým Stworou. I jemu - mimořádně - připadala jako silně protižidovská, nicméně kromě vymazání žádné jiné varování nedostal. Jak může být někdo masovým vrahem Palestinců, když měl údajně zahynout v holokaustu? To asi věří ten trotl Trodas na inkarnaci.

Jestli něco naplňuje skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy (národa a přesvědčení) tak je to určitě tato věta (§198,198a, Část 2., Hlava V.). Škoda že se Trodas narodil tak pozdě, Julius Streicher by ho jistě přivítal jako redaktora Der Stürmer, případně mohl přispívat i do Völkischer Beobachter. Je to neonacista jako "vyšitý".

Já jen doufám, že v blízké době dojde i na tento protižidovský, protiizraelský a protiamerický nenávistný webzine podobně jako došlo na Irwinga, Zündela a jím podobné. V poslední době byla nedávno zastavena řada jiných neonacistických webzinů. Myslím si, že na tom Eretz.cz, resp. Šimon Klein spolu s jinými pracuje.

Čím více čtu ty jejich nenávistné příspěvky, ze kterých dští nekontrolovatelná nenávist, tím méně chápu, jak něco tak zlého, zlověstného a nenávistného může existovat. [bliji]
Takový příspěvek W. Stwora asi neuveřejní, tak jej pro jistotu postuji i jinde.

141525

10.8.2007 16:12

RE: Občianska vojna

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 141525

>Tento začátek Trodasova příspěvku, resp. jeho část, byl
>cenzurován i samým Stworou. I jemu - mimořádně - připadala
>jako silně protižidovská, nicméně kromě vymazání žádné
>jiné varování nedostal.

Dostal. Jak se odvažujete tady znovu publikovat část textu, kterou jsem cenzuroval? Provokujete, dráždíte. Ta nenávist, o které se tady rozepisujete, opravdu existuje. Ale ne u mě. Pouze u vás. To vy byste chtěli pořád zavírat, umlčovat a trestat. Jste horší než nacisté. Přitom tím slovem označujete každého, kdo o vás píše pravdu.

>V poslední době byla nedávno zastavena řada jiných
>neonacistických webzinů. Myslím si, že na tom Eretz.cz, resp.
>Šimon Klein spolu s jinými pracuje.

O tom nepochybujte.

141527

10.8.2007 16:50

RE: Uklidni se, Vladimíre!

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 141527

Ta část, kterou jsem se "odvážil" publikovat (o tom co JÁ budu publikovat nerozhoduje doposud, bohudík, Stwora ale JÁ) , byla uveřejněna na Zvědavci několikrát před mým příspěvkem. Tak se uklidni, Vladimíre, vem si pár prášků a ono tě to přejde.

Já žádnou nenávist, kromě vůči těm neonacistům, které tady na Zvědavci trpíte, necítím. Já jen doufám, že dříve nebo později tuto hlásnou troubu neonacismu se jim podaří zavřít. [chechtot]

141529

10.8.2007 18:19

RE: Uklidni se, Vladimíre!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 141529

>Ta část, kterou jsem se "odvážil" publikovat (o tom co JÁ
>budu publikovat nerozhoduje doposud, bohudík, Stwora ale JÁ) ,

Ano? A také o tom, co budou publikovat ostatní, že?

>Já jen doufám, že
>dříve nebo později tuto hlásnou troubu neonacismu se jim
>podaří zavřít.

Co svět světem stojí, existují jen dva způsoby, jak vyhrát spor:

1. umlátit protivníka argumenty
2. umlčet ho

Protože to první nelze, argumenty nemáte, zbývá druhá možnost. Paradoxně ale jí potvrzujete, že protivník měl pravdu. [velký smích]

141538

10.8.2007 19:19

RE: Uklidni se, Vladimíre!

anti-anti 81.?.?.?

Reakce na 141538

Máte mocné médium, které formuje lidem názory. Můžete tvrdit, že 9/11 bylo spiknutí židů a vlády USA, že lidé jsou zdrogováni a vlády jim ovládají myšlenky, můžete se zastávat popírače holokaustu a publikovat jejich názory, můžete nazývat Kanadské vojáky bandou nájemných vrahů a odvolávat se na svobodu slova. Můžete také lidem bránit vyjádřit svůj názor na vašich stránkách ať jsou to rasistické útoky na židy nebo autory vašich članků. Nebo jen někdo překročí limit deseti příspěvků měsíčně a jejich názory se vám nelíbí (snad toto neděláte). Nebo prostě máte pocit, že někdo má nasírací příspěvky a není k diskuzi užitečný a vyženete ho (Jako Kulíška nebo TexaskéhoČížka). Osobně si myslím, že vést Zvědavce z příspěvků čtenářů je špatné, jste závislý na příjmech od čtenářů a musíte získávat více článků, což je často na škodu. Ne že by větší množství článků vadilo, ale někdy je lepší si zdroje ověřit (odkud překládáte) najít pro a proti a vypracovat nový článek s odkazy pod ním. Už mnohokrát se vám stalu, že jste napsal nějakou ohromnou senzaci a zjistil po čase, že je to jen něčí vtípek. Stejně tak si myslím, že důkazy na stránce 911.yweb.sk o spiknutí u WTC nejsou věrohodné. Opomíjí tam ztrátu pevnosti oceli a naznačují, že se ocel musela tavit. Já tvrdím, že na pád budovy se ocel tavit nemusí.


Pokud opravdu chcete vyhrát spor musíte přesvědčit oponenta, že se mýlí. Nikoliv ho umlátit argumenty nebo umlčet, tím nevyhrajete spor, protože oponent si bude stále myslet své.

141540

7.9.2007 16:17

RE: Uklidni se, Vladimíre!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 141540

Ach , bože další d - e-b... - který si nedokáže přečíst více než jeden odstavec z těchto rozsáhlých stránek , neopomínají tam nic ty náš dezinformátore , dokonce je tam velmi pěkný graf závislosti ztráty p. s. ocele na t. : http://911.yweb.sk/poziare-vs-ocel.html , to ale nemění nic na tom že sama NIST v experimentálních modelech dosahovala jen teplot nosníků kolem 300 °C ( linkovat nebudu , najdi si sám) taktéž je tu spousta studií ( výpočty , které potvrzují tento závěr tj. 300°C http://www.the7thfire.com/jet-fuel-WTC.htm stejně jako další studie ( tentokrát založené na dostupnosti O2) , tak přeji dobrý den a také důkladně prozkoumat věci před tím než je začnete kritizovat. [pláč] [chechtot]

143348

10.8.2007 22:14

RE: Uklidni se arschibald, arkan

google 84.?.?.?

Reakce na 141538

tie nenavistne kokotiny, ktore tu trepe ten osol arkan (hika ako osol, bude to asi osol),
ktory ani nevie, ci je vlastne zidom, Kurdom, Nemcom, alebo spoluzakladatelom KSC,
sa daju pochopit len v svetle talmudu:

"ked sa goj zaobera torou zasluzi si smrt"
synhedrin 59

"rozpovedat gojom o nasich nabozenskych zalezitostiach, by sa rovnalo vyvrazdeniu vsetkych zidov,
keby sa totiz gojim dozvedeli co o nich ucime, tak by nas proste vsetkych pozabijali"

libbre david 37

proste ti falosni potomkovia farizejov neznasaju,
ked o nich pise, rozprava alebo inak mudruje nezid.
je to jedno na aku temu, nezid proste nema pravo.
okamzite zacinaju pistat o antisemitizme a obetiach holocaustu.
zatial co skutocne obete trpia v zaslubenej zemi nudzou a hladom,
pretoze peniaze od Nemcov si zlocinne, nemoralne
a absolutne protipravne rozdelili medzi sebou konfidenti s Gestapom,
ako bol Wiesenthal, s clenmi mafie zvanej Holocaust-Industry.
pekne to popisal zidovsky profesor Norman Finkelstein,
vo svojej stejnomennej knihe "The Holocaust Industry",
ktoreho rodicia boli skutocnymi obetami nacizmu,
ale z odskodneho nikdy nevideli ako cent.
kedze tie penazie nikdy nesli na skutocne odskodnenie,
je to celkom legitimne nazyvat tieto sumy vypalnym.

najviac nenavidia, ked sa niekto odvazi nepolykat tie ich farizejske rozpravky,
oni by chceli urcovat a manipulovat vsetko, tak ako zmanipulovali Pilata Ponskeho,
a zaplatilo za to v dejinach zivotom iste aj mnoho spravodlivych zidov,
tak isto manipuluju a korumpuju dodnes nasich politikov a platit budu za nich ini, ako obycajne.
velmi vystizne to sformulovala ista zidovka z Berlina Soňa Margolina, dcéra židovského boľševika,
v jej knihe " Koniec lží: Rusko a židia v 20. storočí" (Siedler, Berlín 1992): 


"Tragédia židovstva je v tom, že tu nebolo žiadnej politickej možnosti schovať sa
pred pomstou za historický hriech židov, konkrétne, za ich nadšenú spoluprácu s
komunistickým režimom. Víťazstvo sovietskeho režimu ich na chvíľu zachránilo, ale
v budúcnosti stále ešte na nich čakala odplata
."


netreba sa buducnosti bat,
nebude to asi s nimi tak ruzove, ked sa tesia ako male deti,
ze dokazali zavriet jednu internetovu stranku.
to je skor na plac.
vyraz ich biedy a bezmocnosti.

myslim si, ze to budu naopak oni, kto sa bude musiet zanedlho zacat obracat.
hlavne ked v emerike, ked prejde tato zaloba.
alebo ked cinania prestanu mat trpezlivost s chorym pacientom, zvanym usa,
uz vobec nespominajuc moznost otvorenia ruskych archivov, zo zverstvami Gulagu a katmi zodpovednimi za tie masove vrazdy.
lodka je derava a zacina coraz viac zatekat.

ps.:
odchadzam na dovolenku, takze odpovedat nebudem.

141549

10.8.2007 23:38

RE: Uklidni se arschibald, arkan

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141549

Me se zase nejvic libily ty zidovsky hony na nacistycky carodejnice a taky ty pohadky Mr. Wiesenthal a jeho svedku o holocaustu . Nejlepsi bylo kdyz se u jednoho jeho holocaustniho svedka ktery pri tom vsem delal ze sebe pred celym svetem velkyho hrdinu protoze to fasisticky peklo prozil na svou vlastni kuzi bezpecne a bez pochybnosti uplne presne zjistilo , ze ten WeisentLHAL svedek ktery se jako vezen nezachranil z tech nacistyckych svinstev ve 3 koncentrakach a taky se zahadne nevyhnul plynovym komoram ktery ve svych knizkach tak detailne popisoval se narodil az 1946 kdyz Hitler uz byl historii . [chechtot] Jo a tu dovolenku si uzijte .

141556

14.8.2007 2:18

RE: Uklidni se, Vladimíre!

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 141529

Mno, bratre ucitele zavrenej muze byt leckdo, treba ja, ze ano, i kdyz v archivu Zvedavec se na tema latinos, cigani, cernosi najdou vselike prispevky. Doufam, ze se aspon pripojujete pres proxy server. [velký smích] [velký smích] [vyplazený jazyk]

141681

10.8.2007 17:36

RE: Občianska vojna

anti-anti 81.?.?.?

Reakce na 141527

Nenávistné příspěvky jsou na obou stranách - i u vás. Mám zato, že proti-izrealské články na tomto serveru nekritizují Izrael, ale vyjadřují nenávist k Židům. Sám jste napsal rasistický článek Jak poznat Žida? (je zase zamčen, na mé upozornění jste mi ho odemkl, celý jsem ho přečetl, takže nemůžete tvrdit, že hodnotím podle obalu, článek byl (a stále je) opravdu děsně dementní), který jen dosvědčuje jak máte rád Židy. Možná si to ani neuvědomujete, ale tímto urážíte spoustu lidí na této planetě.

Nacisté byli horší, ti zabíjeli. (Netvrďte, že ne!) Pokud bude Zvědavec zavřen, stejně nikdo antisemity neutiší, jen se přesunou jinam, buď na uzavřené mail listy. Pokud vás někdo utiší nebudou to mocné vlády, ale někdo docela jiný.

141530

10.8.2007 17:54

RE: Občianska vojna

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141530

Je velka skoda ze pan Stwora z me neznamych duvodu nezverejnil moje pravdivy antisemiticky prispevky o zidech a Israeli abych (zbytek cenzurován. editor).

141534

10.8.2007 18:43

RE: Občianska vojna

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141525

Je zajimavy , ze kazdy kdo napise o Israeli a jejich obyvatelich pravdu je hned antisemita , fasista , nazi a dokonce i terrorista a zacne se mu okamzite vyhrozovat s paragrafama podle kterejch se zadnej zid stejne neridi jen aby se zachranila ta velka lez ! Tak ze si ten svuj dvoji metr uz konecne strcte do prdele a to tak hluboko jak daleko dosahnete ! Ono na svete stejne pribejva cim dal tim vic lidi ktery chtej znat pravdu o tech nadlidech udajne vyvolenych bohem a jejich diskriminacnim nabozenstvi a tomu nezabranite i kdyz by se v synagoze vzteky posrali vsichni rabini . S tech vasich defencnich kydu [bliji] a navic vznika dalsi otazka proc za kazdou cenu se ty lzi tak urputne branite . By the way , pro pana Zundela a ty dalsi uz jen proto ze vyslovili pravdu mam jistou uctu ale vy z ty ucty nemate ani tolik co by za nehet vlezlo . Have a nice day . [velký smích]

141539

8.9.2007 16:20

RE: Občianska vojna

Cikán 62.?.?.?

Reakce na 141231

Víte co si myslím ?Irák je velká země s velkým množstvím etnických a náboženských skupin které se navzájem nemají rády.Saddám at už byl jaký koli,dokázal tyto etnické skupiny držet na uzdě.Myslím si ,že Irák nemůže být demokratickou zemí oni prostě žádnou demokracii nechtějí a neumějí v ní žít.Irák potřebuje diktátora jako byl Saddám který bude držet šíthy i sunity pod samopalem.

143406

7.8.2007 11:48

RE: Občianska vojna

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 141226

>To dokazuje, že nie každý spôsob života a kultúra je tolerovateľná a niekedy je treba tvrdo zakročiť.

>Ale v Iraku (aj v Afganistane) je možné vykoreniť tých, čo vraždia civilistov. Len treba v prvom rade jednotu v západnom svete.

Zkráceně řečeno: "My, skvělí a osvícení zápaďané, je vyvraždíme a pak se přestanou vraždit."

141233

7.8.2007 15:29

RE: Občianska vojna

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141233

Když Ajatoláh Chomeini prosadil ideu Islámského státu v Iránu tak v jeho prvním kázání, Chomeini promluvil k Západu. "Ano," řekl jim, "my jsme ti zpátečníci a vy jste ti osvícení intelektuálové. Vy, kdož chce svobodu pro všechno. Svobodu jenž přinese korupci do naší země, zkorumpuje naši mládež a svobodu která dláždí cestu utlačovateli."

http://www.youtube.com/watch?v=jyuDnkAyt_s
Američané oznámili, že nová Irácká ústava bude napsána vládní radou, jejíž členové nebudou voleni ale vybráni Američany samotnými. Nejváženější osobnost v Shíítské komunitě, Ajatolah Sistani, pak vydal sérii fatev jenž říkaly, že toto není opravdová demokracie. Sistani citoval principy Francouzské revoluce. Myšlenky o sociální smlouvě mezi lidmi a jejich vůdci. Co Američané prosazují, řekl, je omezená, skrovná forma demokracie která ignoruje tento základní princip. Vyzval své následníky aby protestovali. A varoval, že pokud Američané neumožní skutečnou demokracii, tak její přesný opak povstane a zaplní její místo. Protidemokratický Islámismus. Ale Sistnani by ignorován a povstání začalo...

141255

7.8.2007 17:15

RE: Občianska vojna

Sid 91.?.?.?

Reakce na 141255

No my rozhodne nemáme slobodu zabiť 10 miliónov nonvonarodených dievčat. Váš multikulturalizmus je absolútne fanatický, nikdy som sa s niečím takým nestretol.

Keď Izrael zabije troch militantov, idete vyletieť z kože, ale 10 miliónov zabitých dievčatiek vami nepohne? Prečo nepovažujete zabíjanie teroristov za izraelský kultúrny zvyk a v rámci svoj ho slepého multi-kulti ho netolerujete?

Ako môžete považovať nejaké zabité židovské deti napríklad z Oddesi alebo Krakova za nejakých okupantov? Podľa tejto logiky môžeme predsa považovať aj tehotnú Arabku za "továreň na teroristov"a jej zastrelenie schváliť.

Chomejní bol pedofil a zvrhlík ktorého vzrušovali popravy detí a jeho názory nie sú hodné nasledovania.

141276

7.8.2007 21:29

RE: Občianska vojna

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141276

Side, vase pojeti zidacko-politickeho zkrachovaleho vynalezu multi-kulti (podle stareho rozdel a panuj) je prazvlastni. Ja proste trvam na tom, ze co si lide v jejich zemi delaji sami sobe dobrovolne je jejich vec. Pokud je jejich zvyk takovy, at je. Budme radi, je jich tolik, ze hrozi ze prekonaji Cinu, takze me 10 milionu udajne zabitych holcicek neprinuti zvednout ani oboci.

Kdyz okupanti zabiji povstalce proti nim, tak je to neco uplne jineho - je to pokracovani okupace.

Chomejnyho publikovane nazory se me libi 1000x vic nez 99,9% toho co vypadne z nasich "demokratickych politiku" a na nejakou propagandu vam neskocim [mrknutí jedním okem]

141305

7.8.2007 21:38

RE: Občianska vojna

Sid 91.?.?.?

Reakce na 141305

Aj jeho názor, že "najväčšia božia slasť je mať ženu pred jej prvou krvou (menštruáciou)"? Mimochodom, svoju ženu si bral, keď mala 10 alebo 13.

Multi-kulti nie je to, že na jednej ulici žijú Ind, Číňan a beloch ale to, že považujete všetky kultúry za rovné a odmietate kritizovať ich nedostatky. Preto si každý uplatňuje svoje zákony, a v štáte vzniká chaos.

141307

7.8.2007 15:25

RE: Občianska vojna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 141226

Pánko Sid .
Od kedy mátě privilégia na označenie kynožení ľudí iba Vaša entita ???? To by ma naozaj zaujímalo !! Já jen,že HOLOKAUST - je označením tehdy,když se vraždí a vyvražďuje jedno etnikum,a je úplně jedno,které etnikum to je !!! V případě Iráku hovoříme o tamějších obyvatelech,kteří jsou Arabové a proto se to nazývá HOLOKAUST !!!! [mrknutí jedním okem] Já vím,že dle Talmudu to jsou Goyim a že vlastně nejsou ani lidé že ???? [chechtot] Tak nám to přezírání toho židovského HOAXU promiňte [mrknutí jedním okem]

141254

7.8.2007 16:32

RE: Občianska vojna

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141254

Ja vam nevim, ale TOHLE vypada na holokaust jak vysity, ne?

http://ax2.old-cans.com/g.php?p=falludja&d=1&a...

Pokud to neni holokaust tak mi prosim reknete, CO TO JE.

141266

8.8.2007 12:21

RE: Občianska vojna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 141266

No co na to říci pane Trodasi ???
Keby som bol pánko Sid- tak poviem,že si vo Falůdži Arabia robili vatru a skákali cez ňu ako naši bratia Khazar-Aškenázy Jánošíkovci a že voľaktorý zakopli a spadli do tej vatry! [chechtot] Jenže nejsem Khazar-Aškenázy Jews- nemám boha Jahweho a Mamonu- jsem Čech a mám za boha Peruna a Radegasta- takže Já osobně tyto obrázky řadím do kategorie HOLOKAUSTU Iráckého obyvatelstva !! [cool]

141363

8.9.2007 19:36

RE: Občianska vojna

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 141226

"Slovo holocaust (lat. očistný oheň)sa využíva no označenie konkrétnej genocídy počas druhej svetovej vojny."

víte Side, užitím slova holocaust Elie Wiesel s prominutím šlápl do hovna. Protože tím nechtěně prozradil o co ve skutečnosti šlo.

ANO, ŠLO O ZÁPALNOU OBĚŤ!!! Oběti byly pečlivě vybrány svými rabíny a pak poslušně šly jako OVCE. (Za maďarské židy nikdo nezaplatil ani dolar, ač byla šance je vykoupit ze zajetí.)
Jahwe spolu se sionistickými a nacistickými pohlaváry stojícími v pozadí si pak jen zamnuli rukama a do 5 let vzniknul Izrael. Židovská černá magie v praxi, a co je nejhorší, na vlastních lidech. Ale cíl byl splněn, a genocida Palestinských Arabů je na denním pořádku. Až bude naplněna, síly v pozadí si najdou jinou oběť. K nilskému potoku a Eufratu mají izraelské hranice ještě přeci jen daleko. [naštvaný]

143413

7.8.2007 16:39

Za Hussajna probíhal

rickover 86.?.?.?

v Iráku holocaust tamních Kurdů a šiitů, krvavý baasistický režim zabil milióny Iráčanů. Ovšem to tehdy našim "humanistům" nikdy nevadilo a doposud nevadí, Hussajn byl kamarád komunistů, tak se mlčelo. A o zločinech Hussajnova i předcházejících baasistických režimů se mlčí dodnes, ještě že máme irácké stránky v angličtině a jůtůbů[smích]))

Dneska tam mají Iráčané po desetiletích režim, který si konečně sami zvolili, Husaajn byl za své zločiny oběšen a zbývající baasisté a alkajdisté se zmohou leda na to, občas odpálit bombu na tržišti, nebo v mateřské školce a naši "humanisté" mají obavy o "holocaust" v Iráku [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen na okraj - jsem starší, proto dobře vím, čí byl Hussajn kamarád, komunisté se s tím nikdy ani netajili, Irák byl podle nich "socialistický stát" - ostatně podle toho, jak se choval ke svému obyvatelstvu i socialistický nesporně byl - ale Hussajn hrál svoji vlastní hru, ve které sám využíval komunistické hlouposti, stejně jako kamarádi komunistů Bumedien, Násir, Asád a Chomejní. Jediný na koho se mohli komunisté opravdu spolehnout byl kamarád Arafát a ze začátku i kamarád Kaddáfí, ten do doby, než mu zamítli vstup Lybie do Varšavské Smlouvy, měli obavu, že agresívní a zcela nevypočitatelná zahraniční politika lybijské diktatury by mohla SSSR a Varšavskou Smlouvu jako její členský stát vtáhnout do nepředvídaného konfliktu s NATO a USA v nepravý čas, Kaddáfí od té doby také hrál i hraje vlastní hru, nicméně kamarád zůstal. A pokud bych připomněl Irák, všichni iráčtí kamarádi komunistů od svržení monarchie pučem tj. postupně Kássim, Árif, abú Bakr i Hussajn byli sví, i přesto, že stranu BAAS založila a financovala KGB, puč proti iráckému králi a jeho vládě zorganisovala také KGB a všichni zmínění baasističtí diktátoři a masoví vrazi iráckého lidu ochotně přijímali od států Varšavské Smlouvy peníze, zbraně, zboží i investiční celky, konec konců i proč ne, bylo to zadarmo, hloupý kdo dává, hloupější, kdo nebere. Tenhle odstavec je proto, pokud by mi někdo začal "vysvětlovat", že Hussajn kamarád komunistů vlastně nebyl, pamětníkům se těžko lže [chechtot] [chechtot] [chechtot]

141267

7.8.2007 21:03

RE: Za Hussajna probíhal

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 141267

>Hussajn byl kamarád komunistů, tak se mlčelo.

Myslíte tohoto komunistu? [chechtot]

Pamětníci se ošálí poněkud snadněji, než videozáznam.

141301

7.8.2007 21:27

RE: Za Hussajna probíhal

Pramen 88.?.?.?

Reakce na 141267

...režim zabil milióny Iráčanů ...
Kolik miliónů a kým byli zabito?
Rickover jako vždy lže. Je to hodně úsměvný příspěvek pana Rickovera, když dobře víme, že do války s Iránem vmanévrovali
Irák ,USA. Drzost a neomalenost pana Rickovera je nekonečná!

141304

8.8.2007 20:52

RE: Za Hussajna probíhal

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141304

Kazdy vi, ze cirka 1,5 milionu ztrat bylo na Iranske strane, ale cirka jen pul milionu na Iracke. Kde jsou ty miliony pan asi netusi, tak nic [smích]
(tyto cisla udava Iranska strana a stezuje si na chemicke zbrane jenz Saddam pouzival, ale rezoluce OSN k jeho odsouzeni/potrestani za to byla vetovana USA... asi nechteli, aby se zjistilo, kdo dodal ty zbrane...)

Wiki udva dokonce znacne nizsi cisla, nez tyto, ktere udava Iranska strana:
http://en.wikipedia.org/wiki/Iran-Iraq_War
(500k Irancu a 370k Iracanu)

Kde ze jsou ty miliony?

141409

8.8.2007 17:36

RE: Za Hussajna probíhal

nonick 212.?.?.?

Reakce na 141267

"Jen na okraj - jsem starší..."

Možná fyzicky, ale intelektově jste mladík.

S. H. komunisty likvidoval.

http://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Blnick%C3%A1_komunistick%C3%A1_strana_Ir%C3%A1ku

http://www.svet.czsk.net/clanky/cr/jazairi.html

141388

8.8.2007 19:14

RE: Za Hussajna probíhal

Pramen 88.?.?.?

Reakce na 141267

Za Hussajna něco probíhalo a co se děje dnes?
Další výsměch v rámci "vývozu" americké demokracie!
Jenomže americká demokracie neexistuje. Existují jenom americké lži o demokracii. Záměr je jednoduchý: ovládat a vlastnit. Kdo se postaví, bude odstraněn. Kdyby všichni povraždění Indiáni mohli
hovořit, asi by nám jako nástupcům slovutných občanů USA nebylo
příliš do řeči.

141399

8.9.2007 18:19

RE: Za Hussajna probíhal

Cikán 62.?.?.?

Reakce na 141399

Abrahám Lincoln,víme o jeho životě něco?V mládí bojoval jako dobrovolník v domobraně proti Indiánům,byl členem tajné organizace Bratrstvo hvězdnatého praporu(což byla seveřanská obdoba jižanského KKK)měla přísné stanovy,a členem se mohl stát pouze běloch,nekatolík,,,členem nesměl být dokonce ani Ir,či Skot,Ital,Španěl.Myslíte ,že to co nám nadhazují Američané, že válka severu proti jihu byla pro osvobození černých otroků?Myslíte že by nějaký běloch šel dobrovolně zhebnout pro nějakýho negra?Blbost měli bychom konečně procitnout

143407

7.8.2007 18:26

Holocaust byl

Kadence crazy 154.?.?.?

ale ne v takovym meritku jak nam s nim zidi vymejvaji mozky !!! A nebyl ten holocaust jen zidovskej - v koncentrakach za A.H neumirali jen zidi ! Ale rec je o holocaustu v Iraku a si konecne uvedomte , ze holocaust za Adolfa Hitleru se nevyrovna vsem tem svinstvum co maj na svedomi po celym svete ruzny zidovsky tribes a jejich poskoci . Kdyz by se odtajnili ruzny dokumenty v USA tak by by vam spadla brada a nestacili by jste vyvalovat oci ! Z toho co delaj amici v Iraku se skutecne chce [bliji] By the way , kde ze jsou ty Saddamovi zbrane hromadnyho niceni ?

141281

7.8.2007 19:21

Cesky premier mravnosti se vyjadril

Stare Usporadani Sveta 148.?.?.?

O dalsim NWO symbolu mravnosti a etiky, o G.W.B.:
>Premiér Topolánek neváhal v loňském předvolebním rozhovoru pro MFD jít ještě dále. „Bush přitom není vůbec hloupý, pokládám ho za výrazného politika, který nese i určitý mravní étos“, řekl český premiér.
Topolanek ...
Ex-predseda SSM, syn bolsevickeho papalase, dnes ritni alpinista, a cizoloznik.
Vskutku model pro mladou ceskou generaci: "Kam vitr, tam plast".

141285

8.8.2007 6:39

Uz je toho dost.

Hastrman 71.?.?.?

Neustale pripominani Holokaustu uz leze lidem krkem, protoze se zapomina na mnohe jine, jakoby ti nebyli lide.
Co takovy holokaust za vlady PolPota, Stalina, Mao Cetunga, vyhlazeni domordcu na americkem kontinente, Rwanda a dalsi a dalsi.
Zide v Israeli by si meli uvedomit, ze prave vcera bylo vyroci Hirosimskeho holokaustu. Sice neco jineho ale prave to je potreba pripominat, protoze se muze stat, ze se bude takova hruza opakovat a to zrovna v okoli Israele.

141339

10.8.2007 20:28

Podekovani panu Stworovi

Kadence crazy 154.?.?.?

za pravdivy informace ktery by si jinak lidi ktery neumi anglicky asi nikdy neprecetli . A taky podekovani , ze me jisty moje prispevky ktery vam snad otevreli oci o realite pustil . Uz by si ti co si myslej ze jsou vyvoleny bohem konecne meli uvedomit ze my gojimove nemame v kebulich nasrany a z tech paragrafu co chranej velky lzi a dupou po pravde se rozhodne ti co myslej strachy neposerou ! Budme radi , ze Zvedavec ktery nas pravidelne informuje jak se vlastne veci maji existuje .

141544

10.8.2007 21:08

Jen tak na okraj ,

Kadence crazy 154.?.?.?

tady v mistnich novinach na titulni strane se hned dole pod Bushuvou fotkou s jeho zverejnenym projevem o tom jak je potreba vyhrat v Iraku valku a znicit Saddama coz byla snuska lzi a demagogie asi ze skodolibosti nebo nakym jinym nedopatrenim se objevili Saddamovi fotky s predstaviteli USA jak se placaj po zadech a trepou si za velkych srdecnych usmevu rukama . By jste neverili kolik lidi ta groteska rozesmala . Moji kamosi na prvni pohled kdyz to videli uchcavali do trenek smichy [velký smích]

141545

Příspěvků: 45

07.08. 09:36 zednik  toto s tim souvisi
07.08. 10:15 Sid  Občianska vojna
07.08. 11:38 trodas  RE: Občianska vojna
07.08. 15:25  RE: Občianska vojna
07.08. 16:44 trodas  RE: Občianska vojna
07.08. 16:55 Vanguard  RE: Občianska vojna
07.08. 17:24 google  RE: Občianska vojna
07.08. 21:34  RE: Občianska vojna
07.08. 22:27 Aaron Katz  RE: Občianska vojna
07.08. 16:51 Vanguard  RE: Občianska vojna
08.08. 12:35  RE: Občianska vojna
10.08. 15:50 Arkan  RE: Občianska vojna
10.08. 16:12 Vladimír Stwora  RE: Občianska vojna
10.08. 16:50 Arkan  RE: Uklidni se, Vladimíre!
10.08. 18:19 Vladimír Stwora  RE: Uklidni se, Vladimíre!
10.08. 19:19 anti-anti  RE: Uklidni se, Vladimíre!
07.09. 16:17  RE: Uklidni se, Vladimíre!
10.08. 22:14 google  RE: Uklidni se arschibald, arkan
10.08. 23:38 Kadence crazy  RE: Uklidni se arschibald, arkan
14.08. 02:18 Rene Bartosek  RE: Uklidni se, Vladimíre!
10.08. 17:36 anti-anti  RE: Občianska vojna
10.08. 17:54 Kadence crazy  RE: Občianska vojna
10.08. 18:43 Kadence crazy  RE: Občianska vojna
08.09. 16:20 Cikán  RE: Občianska vojna
07.08. 11:48 DavidZ  RE: Občianska vojna
07.08. 15:29 trodas  RE: Občianska vojna
07.08. 17:15 Sid  RE: Občianska vojna
07.08. 21:29 trodas  RE: Občianska vojna
07.08. 21:38 Sid  RE: Občianska vojna
07.08. 15:25  RE: Občianska vojna
07.08. 16:32 trodas  RE: Občianska vojna
08.08. 12:21  RE: Občianska vojna
08.09. 19:36 MedaBeda  RE: Občianska vojna
07.08. 16:39 rickover  Za Hussajna probíhal
07.08. 21:03 DavidZ  RE: Za Hussajna probíhal
07.08. 21:27 Pramen  RE: Za Hussajna probíhal
08.08. 20:52 trodas  RE: Za Hussajna probíhal
08.08. 17:36 nonick  RE: Za Hussajna probíhal
08.08. 19:14 Pramen  RE: Za Hussajna probíhal
08.09. 18:19 Cikán  RE: Za Hussajna probíhal
07.08. 18:26 Kadence crazy  Holocaust byl
07.08. 19:21 Stare Usporadani Sveta  Cesky premier mravnosti se vyjadril
08.08. 06:39 Hastrman  Uz je toho dost.
10.08. 20:28 Kadence crazy  Podekovani panu Stworovi
10.08. 21:08 Kadence crazy  Jen tak na okraj ,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 203