Diskuze k článku

Otrokářský systém vrcholí

Příspěvků 113

7.8.2007 5:19

zapomel na Apollo

Julian 66.?.?.?

Pan Skapik vyjmenoval ve svem svatem rozhorceni temer vsechny ty nesmyslne a davno vyvracene konspiracni teorie co jich na svete je. Skoda, ze zapomel na pristani Americanu na Mesici, ktere se udajne take nekonalo. Pak by totiz byl seznam uplny a clanek by mel alespon nejaky smysl.
Takto si mohou ctenari paranoidniho zamereni poplacat navzajem po ramenou a ujistit se, ze oni jsou ti chytri a vsichni ostatni jsou jen hloupe ovce.
To je vse, co se s tim da delat.

141211

7.8.2007 7:48

RE: zapomel na Apollo

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141211

Vážený Juliane,

nezapomněl jsem na přistání na měsíci, ale snažil jsem se popsat věci aktuální. Přidržme se opět exaktních věd a položím Vám jednu otázku: "Na měsíci jak známo vítr nefouká, pročpak se ta americká vlaječka tedy na těch filmových záběrech tak třepotá?"

Nevím, jestli američané byli na měsíci, vím, jen, že vlajka by tam schlíple visela podél stožárku. Nevím, jestli se výlet na měsíc točil v Novém Mexiku, proto píši jen o tom, o čem vím a co mě opravdu trápí, protože to omezuje životy nás všech, i nás, kteří to vnímáme i Vás, který který odmítáte skutečnost přijmout, protože popisuji skutečnosti.

141213

7.8.2007 8:44

RE: zapomel na Apollo

Julian 66.?.?.?

Reakce na 141213

Pane Skapiku,
vlajecka Spojenych Statu se na Mesici netrepotala, protoze tam neni vitr. Zplihle ovsem take nevisela a to diky predvidavosti techniku. Pro lidi kteri poslali cloveka na Mesic zajiste nebyl problem vrchni okraj vlajky vyztuzit tak, aby vlajka zustala rozvinuta.
Odpovedi na vase podivne teorie ohledne teroristickeho utoku 9/11 ziskate zde.
http://www.debunking911.com/links.htm

141217

7.8.2007 22:48

RE: zapomel na Apollo

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141217

> vlajecka Spojenych Statu se na Mesici netrepotala

...a ja jsem slepy [smích] Timto muzeme s vami diskuzi uzavrit, dalsi argumentace opravdu neni treba [chechtot] [mrknutí jedním okem]

http://www.youtube.com/watch?v=uU5YyolUHAw

141320

8.8.2007 5:39

RE: zapomel na Apollo

Julian 66.?.?.?

Reakce na 141320

No, slepy Trodasi nejsi, ale brejle by pomohly. Vlajka se totiz trepeta, je kdyz s ni nekdo hyba. Pak prestane. I na Mesici plati fyzikalni zakony a tak dalsi argumentace neni skutecne treba.

141334

8.8.2007 6:45

RE: zapomel na Apollo

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141334

Pane Juliane,

když už jsme se zasekli na tom "měsíci", tak v níže odkazovaném dokumentárním filmu se vlaječka třepotá bez toho, že by jí někdo držel. Ve filmu také vypovídají odborníci na fotografie, ale netřeba být odborníkem, stačí se zamyslet nad další otázkou. Jak to je možné, když, jak tvrdíte na měsíci také platí fyzikální zákony, že se "podařily" tak pěkné fotky z měsíce? Pomineme-li fakt, že by fotomateriály a kamery v prostředí, kde jsou tak obrovské výkyvy teplot z mrazu do veder, vůbec nemohli pracovat. To jsou ty kamery, které mají "kosmonauté" na bříšku. Tak i kdyby pracovaly, kdopak to tam američanům na tom měsíci přisvěcoval? Oficiální zpráva uvádí, že neměli blesky ani světelné zdroje na své fotečky.

A vida - nevadí. Detailní, pěkné, ostré barevné snímky jsou na světě, ačkoliv by v tomto prostředí nemohly být pořízeny i kdyby technika zázrakem vydržela. Fotit proti zdroji světla je nemožné, získáte maximálně siluety a vida na měsíci se fotilo "proti" slunci o sto šest. Dokonce v masce jednoho z "astronautů" je vidět odraz obrazu z protisměru, pěkně detailně.

Vědci, kteří bádají nad Moon Landing označují toto přistání jako nejdražší film na světě, který nemá s realitou vůbec nic společného. Stejně tak Vaše připomínky pane Juliane.

141340

8.8.2007 8:01

RE: zapomel na Apollo

Julian 66.?.?.?

Reakce na 141340

Pane Skapik, odpovedi na vsechny otazky najdete zde:
http://liftoff.msfc.nasa.gov/News/2001/News-MoonLa...
A uz prestante blbnout, ja tohle nesmyslne tema zacal jen z legrace. Netusil jsem, ze najdu nekoho kdo tem hloupostem veri.

141345

9.8.2007 20:05

RE: zapomel na Apollo

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 141340

"Pomineme-li fakt, že by fotomateriály a kamery v prostředí, kde jsou tak obrovské výkyvy teplot z mrazu do veder, vůbec nemohli pracovat. "
Takze vy ani neverite, ze je nejaky jiny vyzkum, Gemini, Sojuz i dnesni stanice, protoze i ty fotografie prece nejsou mozne. Nebo chcete rict, ze na Mesici je vetsi zima?
NASA dokaze pristat na mesici Saturna a vy stale neverite, ze na Mesici to bylo take mozne?
Jste s tim k smichu. Verite take v UFO?

141474

10.8.2007 7:29

RE: zapomel na Apollo

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141474

Pane Hastrmane,

trochu mýcháte švestky s hruškami, lépeřečeno [smích] kapry se štikami. Vezmu to popořádku. Nepodsouvejte mi čemu věřím a čemu nevěřím. Jak známo "výlet" na měsíce se konal v době, kdy ještě nebyly složité přístroje k fotografování planet, hlavně, ale kosmonauté měli nikterak zvlášť izolované kamery, připevněné na obleku. Posuzuji z vyjádření odborníků na fotografii i badatelů, kterým se cesta na měsíc nezdála, viz odkazované filmy a jejich poznatky jsou pro mne věrohodnější, než propagandistické proslovy i skutky.

Věřím ve skutečnost, věřím v to, že rozum, chcete-li inteligenci lze použít k různým věcem a to ještě za předpokladu, že jsou k dispozici kvalitní informace, či prostředky k jejich získání. Zatím si všímám, že inteligence je používána k tomu, aby se drtivé většině lidí zabránilo získat nejen pravdivé informace, ale naopak jsou do nás deně huštěny opravdové lži a nesmyly, abychom sloužili těm, kteří se ustanovili nad nás, či byli ustanoveni pomoci důmyslného systému, který vnímám jako otrokářský, absudrní a sebezničující.

Aby ten systém fungoval, musí připravit už v dětství člověka, pokračuje i v dospělosti o rozumnost a to také precizně dělá. Potom profitují Ti, kteří jsou v jeho klíčových pozicích, na úkor většiny zotročovaných. Nevěřím ani na revoluce, které jen zrychlují globální moc, ani na ideologie, věřím Ježíši Kristovi i jeho učení, protože se opírá o skutečnost, nikoliv o sny a vize zmatených, nebo přímo sadistických elit, jak také Ježíš přesně předpověděl. Věřím, že nás skutečně osvobodí pravda a vím, že té se "mocní" tohoto světa bojí opravdu nejvíc, protože ztratí své pozice "bohů" jak v oblasti politiky, správy, kultury a to způsobí mnohé změny nikoliv skupinové, ale individuální, kdy se lidé už nebudou nechávat vést lží a propagandou, ale vlastním posouzením situace a rozumem.

141502

23.8.2007 4:13

RE: zapomel na Apollo

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 141340

Jestli neverite v pristani na mesici, tak jiste take ne v sondy, ktere po nekolika desitkami let posilaji fotografie z okraje slunecni soustavy, nedavne fotografie z pristani na mesici Saturna a mnohe jine podobne, velmi komplexni vypravy.
Take se rika, ze Elvis je stale nazivu. [chechtot]

142368

9.8.2007 19:06

RE: zapomel na Apollo

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141334

Ta vlajka presto ze je pritazlivost na mesici 6x mensi se v tom pruvanu na tom hlinikovym vinglu placala pomerne dost neumerne vuci pohybum astronauta ! Ta valajka nevazila tolik jako Perskej koberec , ze jo ! A je zajimavy ze v jednom momentu ta stangle s flag kdyz chtela spadnout mela zemskou pritazlivost ..... Ja jsem detailist a taky me tam nehraly jisty stiny ktery budily dojem umelyho osvetleni ze 3 pozici ( mist) ! A to startovani modulu z mesice me fakt profackovalo mozek a jsem se divil ze tu G force v tom modulu ktery po sobe nezanechal ani oblacek prachu prezili ! Jediny hvezdicky co byli videt byli na tom pruhovanym pyjamas ! A bylo tam vic takovych perlicek co dnes NASA digitalne upravuje aby mohli lidem vymejvat mozky . Uz aby si ty lzi s tim pristanim na mesici strcily do toho znamyho otvoru na konci zad a tak hluboko jak daleko dosahnou !

141469

10.8.2007 7:04

RE: zapomel na Apollo

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 141469

On mluví sám za sebe už jenom ten fakt, že od té doby, to znamená za dobu více než 35 let se nikomu na světě nepodařilo na Měsíci přistát. Kupodivu jenom Američanům. Asi proto, že umějí nejlépe lhát. [velký smích]

141501

23.8.2007 5:44

RE: zapomel na Apollo

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 141501

Rusove tam meli lenochoda , sorry lunochoda ale podle tech fotek a umelyho osvetleni z nekolika mist a dalsich detailu pevne verim , ze pristani americanu na mesici probihalo nekde v Nevada desert ! [velký smích]

142375

8.9.2007 22:37

RE: zapomel na Apollo

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 142375

Takze rusum se to podarilo dalkove ale americane to nedokazali ani rucnim rizenim.
To je opravdu podivne. Na Venusi to asi byl take podvod. Vzdyt tam prsi horka kyselina.
Otazka, proc tam prestali obe velmoci letat je snadna. Ono totiz na Mesici zase neni tolik aby utracely vysoke naklady. V tehdejsi dobe to byla uzasna suma. Dnes zase potrebuji penize na valku v Iraku a popripade Iranu.

143416

8.8.2007 15:40

RE: zapomel na Apollo

F&T 80.?.?.?

Reakce na 141217

>Pane Skapiku,
>Odpovedi na vase podivne teorie ohledne teroristickeho utoku
> 9/11 ziskate zde.
>http://www.debunking911.com/links.htm

To video je naprosto skvělé. Zejména si pozorně všiměte, jak masivní železné nosníky jsou přesekávány křídly letadla. [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení]

Takže křídla letadla jsou pevnější než ocel. Já opravdu čumím. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
A fyzika Vám asi nic neříka .

141375

8.8.2007 18:57

RE: zapomel na Apollo

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 141375

>A fyzika Vám asi nic neříka .


Ja jsem nekde slysel, ze sebevrazi skacou z Golden Gate do vody. A ze smrt je okamzita narazem vodni hladinu!!! Ale vzdyt skakaji do VODY!!!! A oni se zabiji? Prosim vas, jak se nekdo muze zabit o vodu!!! Nekdo nas tu taha za nohu!! Nekdo nam tu lze!!

141395

9.8.2007 4:34

RE: zapomel na Apollo

freelook1 195.?.?.?

Reakce na 141395

to, ze se po padu z velke vysky na hladine rozmaznete srovnatelne jak na betonu je fakt...

141445

10.8.2007 9:29

RE: zapomel na Apollo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 141445

to je fakt na hladine sa rozmaznete, ale nie je to 7 m pod hladinou, tak ako v tom videu, kde plechy z kridel presekavaju masivne nosniky v jadre veze, to ze stratili narazom na predne (vonkajsie nosniky) podstanu cast svojej kinetickej energie je tiez fakt, ktory fyzika nepusti
[velký smích]

141507

9.8.2007 15:26

RE: zapomel na Apollo

bajaja 195.?.?.?

Reakce na 141395

Nedávno dávali dokumenty o leteckých haváriích a při jedné z nich spadlo letadlo do moře. Většina toho, co z něj zbylo, byly kousky 10x10 cm. A víte co to udělalo s vodou? Vůbec, ale vůbec nic. Voda má totiž tu "výhodu", že nemá vlastní tvar a nemůže být proto nijak zdeformována energií vzniklou při nárazu. Také oproti člověku nebo letadlu má pouze svojí jednolitou molekulární stavbu neobsahující žádné systémy. Nemůže se tedy porouchat a nelze ji ani zabít. Přesto při srážce samozřejmě vzniklá energie působí na oba prvky, ale díky zmíněné "nerozbitnosti" nejsou důsledky této energie na vodě okem pozorovatelné(pokud vzniklá energie nedosahuje takové výše, že dojde k odpaření). Tolik k vlastnostem kapalných látek. Při každém nárazu dvou pevných těles má vzniklá energie mnohem destruktivnější dopad na tělesa složitější a s méně pevnou krystalovou mřížkou, což je i případ srážky jednolitého ocelového nosníku a strukturovaného duralového křídla letadla. Pokud je vzniklá energie skutečně velká, pak by se mohla v průběhu destrukce křídla částečně projevit i poškozením několika nosníků, určitě však ne dostatečná na zničení jejich kritického množství. Pokud by k tomu přesto došlo, zřejmě by se zhroutila konstrukce nad nárazem, ale těžko celá budova, která se navíc skládala ze třech celků.

141457

9.8.2007 17:28

RE: zapomel na Apollo

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 141457

Pane bajaja, ti konspiratori tady tvrdi, ze ke zniceni nemohlo dojit narazem. Nebo nemohlo dojit kvuli pozaru. Ale ono to bylo oboji dohromady. Mechanicke poskozeni a zaroven pozarem. Ne jenom to jedno nebo jenom to druhe. Oboje dohromady. A to pak zpusobilo zriceni budov. Vypada to jakoby to zdejsim nejak nelezlo do jejich hlav. A je to tak jednoduche.

141461

9.8.2007 22:27

RE: zapomel na Apollo

bajaja 195.?.?.?

Reakce na 141461

Já netvrdím, že vím co se stalo ale také mi to vůbec nepřipadá jednoduché ani jednoznačné. Přičemž požár bych, vzhledem k povaze materiálu, nechal zcela stranou. Já si to, vzhledem k poznaným skutečnostem, dovedu vysvětlit opravdu pouze vlivem něčeho třetího. Doporučuji shlédnout filmy k tomuto tématu, nebo nalistovat ve fyzikálních tabulkách vlastnosti materiálů.

141479

10.8.2007 1:13

RE: zapomel na Apollo

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 141479

>Já netvrdím, že vím co se stalo ale také mi to vůbec
>nepřipadá jednoduché ani jednoznačné. Přičemž požár
>bych, vzhledem k povaze materiálu, nechal zcela stranou. Já si
>to, vzhledem k poznaným skutečnostem, dovedu vysvětlit opravdu
>pouze vlivem něčeho třetího. Doporučuji shlédnout filmy k
>tomuto tématu, nebo nalistovat ve fyzikálních tabulkách
>vlastnosti materiálů.

Coze? Tak vy patrite taky k tem smesnym konspiratorum. Vite, stavebni ocel mekne nekdy pri 600C. A tam byla teplota nekolikrat vetsi. Vy si to vysvetlujete tak protoze chcete. Ne protoze chcete vedet jak to bylo. Nejaka fakta vas nezajimaji. Stavebni inzenyri pozorovali osobne jak nosniky se ohybaji. Vysilackou to hlasili hasicum. Ti inzenyri pak zahynuli. A plno lidi videli ty letadla. Je to nafilmovane. Neni vubec pochyby jak to bylo. Lidi telefonovali z palub letadel. Z mobilu a palubnich telefonu. I jedna letuska telefonovala. Unosci byli na kamerach zaznamenani. Na seznamu cestujicich. Vi se presne kdo byli. Vi se presne jak byly utoky naplanovany. Ze je planoval Chalid Sejk Mohamed a Ramsi Yousef. Bin ladena lidi. Plany byly ukoristeny na Yousefove laptopu v Manile. Staci se trochu o tyhle veci zajimat. Jenom trochu. A tyhle blaznive konspirace pak nechate byt. Ale vas jak to bylo nezajima. Vas zajimaji konspirace.

141488

10.8.2007 10:59

RE: zapomel na Apollo

bajaja 195.?.?.?

Reakce na 141488

Chraň bůh! Já s tím útokem nemám vůbec nic společného a odsuzuji ho, jako každý zdravý člověk. Jenom, narozdíl od vámi vyznávané konspirační teorie Al-Káidy, mně je bližší, vzhledem k důsledkům a možnostem provedení, spíše vysvětlení s ohledem na širší účast na tomto činu, než pouze samotné Al-Káidy. Zcela souhlasím, že tam musela být teplota nesrovnatelně vyšší, už proto, že se na zemi utvořila jezera roztavené oceli. Železo přitom začíná tát při 1535°C a ušlechtilá konstrukční ocel při teplotě ještě o něco vyšší. Tuto teplotu však nelze dosáhnout hořením kerosinu, jehož teplota hoření za IDEÁLNÍCH podmínek dosahuje maximálně 980°C. Toť pouze k této nesrovnalosti, kterých je však v případu celkově víc, než je pro přijetí oficiální konspirační teorie střízlivě uvažujícím člověkem akceptovatelné.

141516

10.8.2007 17:42

RE: zapomel na Apollo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 141457

tak to vyzera ze pentagon je cely z vody, tam tiez nenasli nic z toho lietadla
[velký smích] [chechtot] [velký smích]

141531

7.8.2007 9:17

RE: zapomel na Apollo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 141213

Nejhorší je, že to už dávno není žádná konspirace, ale realita dnešních dnů. To že čip pod kůží dokaže krom jiného ovlinit i chování nositele není také nic nového. Není co závidět budocím generacím pokud si zachovají svobodu myšlení nebudou to mít jednoduché. Plány jsou dlouhodobé a "církev je trpělivá"
[pláč]

141220

12.8.2007 16:25

RE: zapomel na Apollo

Ondra.vsb 87.?.?.?

Reakce na 141213

Tohle se už snad učí děti ve škole, jak to přistání vypadalo, a čtu snad poprvé v životě, že někdo nechápe, jak může vlajka na měsíci plápolat. [chechtot] To je ale gól.

141621

7.8.2007 7:51

RE: zapomel na Apollo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 141211

uz som mal strach ze sa neozvete
[velký smích]

141214

7.8.2007 8:53

RE: zapomel na Apollo

kammou 60.?.?.?

Reakce na 141211

a taky samozrejme zapomel na vrazdu Kenedyho, vsichni prece vime, ze ho zabil ostrostrelec Oswald svoji "kouzelnou" kulkou.

To jenom pro poradek aby sme to meli vsechno pohromade.

141218

7.8.2007 9:20

RE: zapomel na Apollo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 141211

Jen pro vás - k zamyšlení

“Přistání na Měsíci”

http://video.google.com/videoplay?docid=-1138935117048624484
http://video.google.com/videoplay?docid=-7251089776146839385&hl=en
http://video.google.com/videoplay?docid=8585273531105072202

141221

7.8.2007 9:29

RE: zapomel na Apollo

zednik 88.?.?.?

Reakce na 141211

http://www.lf2.cuni.cz/listserv/micz-l/199902/msg00004.html [bliji] TAKOVY MALY BRDSKY RADAREK DAREK,DARECEK.

141222

7.8.2007 10:06

snaha o ovládnutí lidstva

Saša 207.?.?.?

Reakce na 141211

Na Darwinově evoluční „teorii“ se nezdá jen to, jak se člověk mohl vyvinout v tak hroznou svini. Na té konspirační „teorii“ 9/11 se zas pouze nezdá, jak by takovou sviní mohla být vládnoucí klika nejmocnějšího státu. Teorie té kliky v čele s G.W.Bush o Iráckých zbraních hromadného ničení se ukázala lží a nebo ji snad pan Julián stále věří? Ta lež nám byla opakovaně vtloukána do hlav jako pravda a o žádné teorii nebyla ani zmínka. To se „hodilo do krámu“ a to je právě co ty teorie dělá pravděpodobné. Některé myšlenky (teorie) jsou více nebo méně pravděpodobné a zlehčování prázdnými slovy je činí pouze pravděpodobnější. Možná pan Julián chtěl říci nemyslitelné na místě nesmyslné. V jiném „příspěvku“ nám ten pán důvěrně sděluje, že nic se mu tu nelíbí a je zde hlavně na diskuzi. Ve více než stu příspěvcích si vzal za úkol nám sdělit, že jsme pomýlení. To množství a píle se zdá prací a úkolem. Je dobře možné, že jen zdá. On však pokrucuje téma, článek není především o teoriích, ale o mediální manipulaci, o elitě a klanech vládnoucích politiků, o zisku a systému vlády za jaký by se Hitler nestyděl.

141225

7.8.2007 10:37

RE: zapomel na Apollo

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 141211

Juliáne, lidi jako vy jsou pokladem pro svět, který pan Škapík poměrně dobře popsal. Naštěstí si dvoutisíciletá historie ukradených vědomostí o povaze přírody a člověka nachází cestu k překlopení stávajícího systému, (kdy se obsahy slov dostaly na opačnou emoční validitu).
Je pravděpodobné, že mnoho z nás si na své další působení v hmotném skeletu počká delší dobu, ale to je pro vás asi cosi jako sci-fi, že?
Kdysi náš národ uměl "číst mezi řádky" v událostech, které nás obklopovaly, dnes je třeba urychleně tuto schopnost pěstovat. Ne náhodou jsou naše media v manipulaci mnohem tvrdší, dělení na zrno a smetí musí mít pro nás vyšší "laťku". Rád se stanu smetím, pokud se mýlím. Snaha zaujmout člověka jakýmkoliv způsobem - a tím jej také zajmout, přivázat k systému "chléb a hry", ta je zřejmá. Jen někteří nemají ještě vypěstovaný filtr na manipulaci. Patříte mezi ně, zkuste s tím něco dělat.

141228

7.8.2007 17:49

RE: zapomel na Apollo

Pramen 88.?.?.?

Reakce na 141211

Článek pan Škapíka je velice přínosný, protože se snaží odpovědět
na dotaz proč bylo 11/9, než na dotaz jak bylo provedeno.
Ale především útok letadlem na Pentagon je holá lež!
Žádné trosky letadla jsem neviděl, třeba alespoň jeden motor, který těžko mohl podlehnout plamenům. Naprostá švanda.
A pan Julian opět školeně, jako již tolikrát, se snaží rozvrátit
diskuzi svými jedovatými slinami a i když se nedá tématu něco
vytknout přímo, tak alespoň "smrdí" a snaží se téma snížit
a odvrátit na jinou kolej, k přistání Apolla na Měsíce.
Jde o placenou a cílenou kampaň na rozvrácení diskuze na Zvědavci, která někomu bude hodně ležet v žaludku.
Vždyť co je vlastně Zvědavec? Takové skoro nic, vzhledem k tomu kolik ho čte lidí i v celkem marginální řeči jako je čeština a přesto je tolik některými lidmi nenáviděn.
Je to hodně zvláštní, jak je pro některou sortu lidí pravda
na Zvědavci nepříjemná. Jako svěcená voda na čerta!
A to jde někdy o pravdu, nebo spíše pravdy hodně modifikované,
protože naprosté skutečnosti se jde někdy jenom těžko
dopátrat.
Zvědavec přeci není nikterak kategorický a už vůbec ne nějak
ostře zaměřený proti některé skupině obyvatel nebo národu.
Je sice pravdou, že jsou zde některé záležitosti propírány častěji, třeba problematika případného světového spiknutí, nebo
židovské peripetie v dějinách, ale nikdy snad tak, aby zavdával
možnost nazývat ho rasistickým,nacistickým nebo snad zcela
neobjektivním. Jsou zde umístěny články, které se dívají ostřeji
na problémy tohoto světa a hlavně z jiného úhlu, než je pouze
přežvýkaná propaganda!
Vždyť kde je potom ona tolik propíraná demokracie, když je možné
a připustitelné publikovat jenom jeden názor a ten druhý je ihned
ostrakizován a silově zapuzen.
Však si všichni všimněte,jak zde řádí různí rozbíječi diskuzí,
ti různí Juliánové, Sidové,Rickoverové,Sinxing,89. a další, kteří se zde pod různými značkami vyskytují.
Máme různé názory,ale různé cíle. Tito rozvraceči však mají jeden
cíl. Zamezit diskuzi, zničit možnost pro další lidi, být informován jinak, než jak je posvěceno ze shora!
Takový režim zde byl a sice skončil, ale jeho praktiky přežívají
i nadále. Je nutné se bránit a mohu říci, že již mnoho lidí
prohlédlo tyhle špinavé triky mocných a zvláště mladí lidé se
již těžko nechají donekonečna ohlupovat.Zatím nechodí k volbám.
Ale nebyl bych si tak jistý, že sprostá a drzá propaganda bude
valnou částí společnosti akceptována do nekonečna.

141279

8.8.2007 5:44

RE: zapomel na Apollo

Julian 66.?.?.?

Reakce na 141279

Kdo tady sakra tu diskusi rozvraci.
Ja, nebo uzvaneny Pramen svymi stokrat opakovanymi urazkami a lzivymi obvinenimi ktere se ani nesnazi dokazat?!

141335

8.8.2007 18:22

RE: zapomel na Apollo

anti-anti 81.?.?.?

Reakce na 141279

Článek není přínosný jsou to nesmysly, neříká proč byly útoky 9/11, protože za zničení WTC může Usáma bin Ládin a jeho skupinka cvičených sebevražedných atentátníků. Při útoku na Pentagon se letadlo vypařilo a rozmetalo na kusy. Proč chceš motor? Stačí nahrávka z kamery a svědectví pár lidí, kteří to viděli? Nebo ty nevěříš Američanům, kteří mají větší důvod se zajímat o 9/11. Julian "zdrogovaný", podplacený sionisty nebo dokonce sionista má nutkání reagovat na článek odhalující "pravdu".
Asi budu přiřazen také k skupině rozbiječů diskuze, ale jen s vámi ostře nesouhlasím! Uznávám, že vám vadí, že do diskuze je zaneseno nové téma, ale zas tak nové není. Julian i Skapík jsou stále na stejné straně. Skapík věří tomu čemu se většina vysmívá a naopak.
Zvědavec je mocné internetové médium, které formuje názory na svět spoustě lidí podobných tobě. Čte ho tak málo čtenářů, že nikdo ještě nežaloval Stworu za lži, které bezostyšně bezprověření bere z nevěrohodných zdrojů.
Zvědavec sice není kategoricky zaměřený proti žádné skupině obyvatel kromě Židů, kterým upírá právo na vlast a popírá jejich systematické zabíjení v plynových komorách během druhé světové války, hájí osoby popírající holokaust a naznačuje, že holokaust je sionistický podvod, kvůli kterému Židé kradou Izrael.

141394

7.8.2007 18:13

RE: zapomel na Apollo

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 141211

Svaté rozhořčení , nesvaté rozhořčení . Seznam k zamyšlení rozhodně zdaleka nebyl úplný. A co má být jako dávno vyvrácené podle vás.? Třeba čipy , jako že je jisté , že nebudou ? Nebo snad je vše překonané poznáním , že stejně r. 2012 bude vše jinak? Jste cinik a blázen , nebo se máte moc dobře a snesete nanejvýš úvahy o tom jestli si dnes dáte k večeři kaviár , nebo žraločí stejk a k tomu blondýnu, nebo brunetu za 10 táců.
K tomuto seznamu dodávám otázku. Kdo stojí o manželství jako institut? Kolika zákony , kontraproduktivních dopadů a kolik mýtů doprovází tento institut s naprosto jednostranným a zřejmým působením? Ovládat účinně lidi.
Jo a spalovacích motorů mám už několik desítek let plné zuby , chci motor MDI !Ekologie , kterou máme přeci na prvním místě, jej potřebuje mít okamžitě.

141280

7.8.2007 9:12

no tak to mě podrž....

candát 85.?.?.?

Chlape mizerná pokud nedokážete vidět jaké má dnes člověk možnosti, tak to Vás upřímně lituju.A že není nic úplně ideální...to nebylo a nikdy ani nebude.Trošku mi článkem připomínáte scénu z komedie Slunce, seno.....předsedo oni mají sprchy...předsedo oni maji záchody.Oni mají peníze a krásné ženy, taky dovolené a čipy, že jo.Cítím se svobodný, asi právě proto, že nijak nelpím na všech těch krámech co nabízejí všude v hypáčím.Možné také proto, že byť jen ktátce, přece jenom dostatečně jsem zažil komáry.Takže díky za tento špatný svět (podle Vás)....já to vidím jinak.

141219

7.8.2007 10:33

RE: no tak to mě podrž....

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141219

No a to je právě ono. Mimochodem Zdeněk Troška je můj kamarád, když už zmiňujete jeho postavu a mohu Vás ujistit, že mu vadí stejné věci jako mě. Vy jste ale přesně popsal problém této společnosti - samozřejmě, že ta stojí právě na přístupu Vašem, na tom, který presentujete. Ano, člověk, kterému je jedno, že druzí žií v utrpení a lži, ale on sám si v tom umí najít své "uplatnění" je opěrným kamenem věcí, které popisuji. Jinými slovy říkáte, ve špíně si vždycky najdu to své "čisté a seberealizující míst", jenže lidé nevybírají svobodně, jsou klamáni. Vy to tedy víte, ale použijete to nikoliv pro odhalování toho klamu, tedy pro službu druhým, ale pro důmyslnou Vaši "seberealizaci".

Já nikoliv, myslím, že to je jako kdyby hořela školní budova, úmyslně zapálená a Vy jste si vždy vyhledal pro Vás nejvýhodnější místnost, "přece vždy to bylo tak jak je to dnes", no pokud Vám nevadí, že v Těch ostatních doslova hoří děti a nakonec shoří i Ta Vaše poslední, potom opravdu nemáme společnou řeč, jakkoliv je Vaší svobodnou volbou Váš postoj, mou svobodnou volbou je jej zavrhnout. Vy by ste jej ale neměl předkládat jako návod na cokoliv jiného, než na vrchol sobectví a cynismu. Ve vší úctě Martin

141227

7.8.2007 16:17

RE: no tak to mě podrž....

Candát 85.?.?.?

Reakce na 141227

Víte pane pěkně se to čte.Má životní zkušenost mi však říká, že právě lidé s podobným ušlechtilým názorem se po dostání k lukrativnímu místu či moci, stávají největšími kapitalisty a otrokáři.Věřím a chci věřit, že vy budete určitě jiný.Můj přístup je určitě cynický a sobecký...v tom jsem s Vámi za jedno.Zkrátka beru život takový jaký je.Mohu-li něco změnit a chce se mi udělám proto maximum, jinak to ani nejde.O věci které ovlivnit nemohu se příliš nestarám, ale zároveň ani nepláču, že se samy od sebe nezmění.Já v podstatě nemám nic proti Vašim a podobným velkým myšlenkám, jen říkám, že pokud už je někdo používá měl by se především sám podle nich řídit.Já hříšník to neumím a proto bych si nedovolil o nich psát.

141261

7.8.2007 9:48

Člověk musí zvládat svoje touhy

xxxJirka 212.?.?.?

Ani zastánci konspiračních teorií, ani jejich odpůrci nemohou tvrdit, že vědí, co pravda. Každý na to má svůj vlastní názor, vznikající na základě informací, které mohou být pravdivé a nemusí,a na základě životních zkušeností, které jsou dány prostředím, ve kterém se člověk pohybuje.

Pravda je, že člověk má jisté vlastnosti, na jejichž základě se dá předpovědět jeho chování. Asi 99% lidí zneužije moc ve vlastní prospěch, pokud k tomu má příležitost a nehrozí mu za to žádný trest. Tudíž by bylo naivní domnívat se, že současní vládci světa tak nečiní. Podle hesla "ovládej, nebo budeš ovládán"

Největší problém lidstva jsou lidé. Buďto se změní k lepšímu, nebo ne. Každý člověk by měl hledat pravdu, prosazovat pravdu, být ochoten položit pro ní život. Povýšit pravdu a lásku nad vlastní nízké chtíče a touhy. Těmi jsou ovládány zvířata, člověk by naopak měl být schopen ovládat je. Jinak můžete dělat revolucí kolik chcete, ale ničeho tím nedosáhnete.

141224

7.8.2007 23:52

RE: Člověk musí zvládat svoje touhy

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141224

Lidi ochotnych pro pravdu polozit zivot aby se stali symbolem a "nezapomelo se na ne" bylo mnoho. Jenze dnesni media jejich odkazy (a stale aktualni) prervaly propgandou velmi snadno.

Lide principielne nejsou spatny, blbi, zvraceni a tupi. Ale jsou tak zpracovavani systemem, ze v dritive vetsine podlehnou a jsou pak tam, kde je system moci chce mit.

Venujte velkou pozornost tomu, kdo vam rika, ze soucasny system je nejdokonalejsi vrchol vyvoje lidstva [mrknutí jedním okem]¨


Revoluce je potrebna, protoze ona jedina umozni dalsi pokus o nastoleni spravedlivejsiho poradku na svete a lepsiho rozdeleni moci - eg. primod demokracii, okamzitelnou odvolatelnosti politiku kdyz se pro to vyslovi 50% +1 clovek co dotycneho zvolili = casem se lide zase zacnou vice angazovat a budou vedet, ze to neni "marny a zbytecny", etc.
Ale k prekonani marastu do ktereho jsme se prudkym rozvojem technologii masoveho oblbovani dostali a kterezto technologie byly krute zneuzity pro benefit nekolika bude treba hodne casu a usili. A neni mozne si myslet, ze to pujde "samo" nebo ze se vzdaji bez boje. Nepujde to samo a nevzdaji se bez boje.
Ale stoji to za to.
Ono to vlastne ani jinak najde, chceme-li prezit.

141327

7.8.2007 11:21

To je narez

Leon Kreutzfeld 165.?.?.?

Tento clanek, to je fakt narez jako Na Kovarne. Neco mezi Kerouacem a Hemingwayem. Tempo jak na speedu, ale kratke vety.

Poradim vam pane Skapik, kdyz nechcete tolik pracovat a mit se pritom dobre, musite taky investovat. Za mych mladych casu maminka aby toho vic usila tak zahodila jehlu a investovala do siciho stroje. Dnes kdyz vetsina z vas pracuje v zamestnaneckem pomeru je ten vztah mezi individualni investici a produktivitou trochu mene viditelny, ale porad existuje.

Misto siciho stroje investuje do investicniho fondu. Zrovna ted mate dobrou sanci, protoze my kapitani NWO jsme zaridili kratkodobou korekci a propad cen.

141230

7.8.2007 11:53

RE: To je narez

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141230

Milý pane Leone,

věřím, že ty krátké věty mají taky obsah. Pracuji opravdu celé dny, ovšem právě na tom, abych kupříkladu byl schopen vysvělit lidem jako Vy, že práce není vše, za co jsou kredity, chce-te li peníze. Podle Vaší nesmyslné reakce, odpusťe, by bylo nejlépe "pracovat" třeba bance, tam opravdu dostanete svých 30 000 a více, s "padla" končí všechny starosti. No a mezi námi je právě ten rozdíl, že já si myslím, že kvůli takovým "pracantům" jsme přesně tam, kde jsme. Pracuji rád a velmi intenzivně, opravdu i 16 hodin denně, jenže skutečně pracuji, tedy neparticipuji na systému, který fakticky rozumnou práci nejen nehonoruje, ale naopak jí zcela vytěsňuje. Zjednodušenost Vašeho pohledu na život je pro mne smutnou záležitostí. Věřím, že z mého článku nevyznělo, že toužím po bezpracných radovánkách, ale naopak potom, aby se pracovat vůbec dalo. Tedy vykonávat činnost ve prospěch sebe i druhých, nikoliv parazitovat na tomto shnilém, likvidačním systému, který opravdu umožňuje žít z práce druhých a ještě mít pocit, že "pracuji" já sám.

141234

7.8.2007 20:51

RE: To je narez

Leon Kreutzfeld 62.?.?.?

Reakce na 141234

Vazeny pane Skapik,

To je Vase volba, zda chcete konickarit a rikat tomu prace. V tom pripade pracuji asi tak jako Vy - intenzivne a rad. Kdyz si ale chcete koupit kus chleba, musite ho zas smenit za neco, co lide chteji a zaplati Vam za to. A takova prace nekdy boli tolik, ze ji nekteri delat nebudou. A jiste jsou i takovi, co nemaji talent nebo stesti a pro ty by mel existovat socialni stat.

Ale ja Vam povim, lide se dnes maji na svete v tom shnilem likvidacnim systemu lepe nez kdykoliv v lidske historii. Zeptejte se te pul miliardy lidi v jihovychodni Asii. A i v Cesku se ma vetsina lidi lepe nez pred 20 lety. Urcite by to ale mohlo byt jeste lepsi a v tom bych s Vami souhlasil.

141297

7.8.2007 21:50

RE: To je narez

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 141297

Pane Leo,

reklama na většině z nás už skutečně zapracovala tolik, že možnost vybrat si mezi dvěma druhy Coly či dvěma značkami cigaret je pro nás synonymem toho, že se máme lépe a že máme svobodu. Miliardy lidí v Africe umírají na podvýživu a AIDS zcela vykořeněni, miliardy v jihovýchodní Asii zatím ještě netuší, že prodat duši za pár tretek se v konečném součtu nevyplatí. Můj skromný názor je, že se v Česku nemá většina lidí lépe než před 20 lety - dostali jsme šmejdy z kočičího zlata výměnou za naději na opravdu ušlechtilý kov. Někoho to jistě bavit může, proti gustu žádný dišputát.

141309

7.8.2007 22:25

RE: To je narez

Leon Kreutzfeld 62.?.?.?

Reakce na 141309

No vybirat si mezi dvema (nebo dvaceti) znackami cigaret a podobnym poctem Coly, to bych taky nikomu nezavidel vazeny pane.

Miliardy lidi jsou skutecne v prdeli, a je jich absolutne vice nez kdy jindy, ale je to porad procentualne mensi mnozstvi nez kdykoliv v historii. Mohlo by to byt i lepsi.

Jinak muj nazor je, ze se v Cesku ma vetsina lidi lepe nez pred dvaceti lety. Ale to se i v komunismu v roce 1989 meli lepe nez v roce 1948. Ale stejne nebo i dulezitejsi je pomer. Treba oproti Nemcum?

141311

8.8.2007 10:45

RE: To je narez

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 141311

Zasekli jsme se na definici pojmu "mít se lépe". Souhlasím, že (někteří) lidé mají stále více věcí (hmoty). Zdá se ale, že ve stejném poměru jim ubývá duše a duch. A ve stejném poměru se rozevírají nůžky mezi těmi, co nemají žádné věci, a mezi těmi, co jich mají nesmyslně mnoho. Aby se měli lidé dobře, měla by v této relaci podle mne platit rovnováha - a to pro co největší počet lidí. Čím větší nerovnováha, tím hůře - a to jak pro lidstvo jako celek, pro jednotlivce (i pro ty, co mají "hodně) a nakonec hlavně pro planetu. Nejdůležtější podle mne tedy není poměr (ten nás jen žene ke stále větší nerovnováze, jak se chceme mít v poměru k sousedům "lépe" ), ale, jak už jsem řekl - rozumná míra, rovnováha - a to jak z hlediska celku, tak pro každého jedince zvlášť. Nerovnováha se totiž objektivně i subjektivně projevuje nestabilitou, nemocí a tendencí vracet se do rovnováhy drastickými způsoby.

141356

8.8.2007 14:32

RE: To je narez

hc 194.?.?.?

Reakce na 141311

Ono nejde ani tak o to, jak se lidé mají dnes, ale jak se budou mít zítra. Tedy jestli se zítra budou mít lépe nebo hůře než dnes. Hned po zhroucení sovětského bloku řada lidí varovala, že zmizení "strašidla komunismu" povede k reakčnímu pohybu a jejich obavy se naplnily. Nezapomínejte, že svou životní úroveň si lidé na systému vyvzdorovali a vybojovali. Pokud začnou systému důvěřovat jako vy (a bohužel se tak stalo), tak skončí v zemljankách a o hladu. Nebo jako potrava pro děla.

141374

7.8.2007 12:04

RE: To je narez

sinxing 194.?.?.?

Reakce na 141230

Ano, presne. Ten clanek je fakt neco sileneho. Pan Skapik si vyleva svoji zlost na uspesnych a schopnych, kteri neco dokazali a produkuji viditelne hodnoty. Pan Skapik vidi vysinutost v "mezinarodnich bankerich" a politicich a ve prumyslovojesnkem-ekomickofinacne-politickem systemu. No, ja to spise vidim tak ze jde o vyhradne osobni selhani jednotlivce (pana Skapika). Tedy o jeho individualnim neuspechu a v zivotni prohre a svoji vinu svaluje na spolecnost. Jenze zadna spolecnost neexistuje, existuji pouze individualni jedinci a jejich uzavrene soukrome osudy a jejich individualni zivotni cesty. A tu svobodnou idnividualni zivotni cestu a soukrome stesti umoznuje dnesni svobodna liberalni trzni zastupitelska parlametni demokracie. Posledni a nejdokonalejsi vyvoovy stupen lidstva.
Dnesni svobodna doba s neomezenymi moznostmi individualni seberalizace poskytuje idnividualnimi jedinci nevidane perspektivy, coz nikdy nepochopi rasiste, xenofobove, muslimaci, nacionaliste, ruzni pochybovaci,popiraci, tradicionalisti a neprizpusobivi (neflexibilni) jedinci, kteri se neustale necemu vzpiraji a revoltuji proti prirozenemu stavu veci. A to je dnesni liberalni trzni parlamenti zastupitelska demokracie.
Vetsina sveta trpi otroctvim narodnostni, rasovou, tradicni prislusnosti ke kolektivistickem celku a spolecenstvi.A proto je nutne tyto jedince vysvobodit (i vojenskymi prostredky)z jha otrckych diktatoru, islamaku, komousu atd.

141235

7.8.2007 12:14

RE: To je narez

google 84.?.?.?

Reakce na 141235

nilbert, setrite si tie vase primitivne, talmudisticke prednasky pre eretz.
tam mate pre tie stupidity vdacne a vhodne publikum.

141236

7.8.2007 12:16

RE: To je narez

sinxing 194.?.?.?

Reakce na 141235

Jinak Vam jeste pane Skapiku radim. Jdete podnikat!
Pokud se budete vymlouvat jako ze nemate dostatek kapitalu a know-how, je to vas problem a ne probelm demokratickeho liberalniho zrizeni. jdete vice studeovat a vice pracovat. A takto by se meli VSICHNI bez vyjimky timto ridit, aby sli vsichni podnikat a volit takove politicke strany, ktere jim prinesou svobodu a demokracii. Podnikani a investovani je cesta ke svobode! Zamestnanectvi je cesta do otroctvi a zamestnanectvi je relikt z doby komunisticke, nacionalisticke, ci jakekoliv hruzovlady a diktatury.
Ten kdo kritituje dnesni dobu a toto demokraticke statne-trzni zrizeni patri nekam na okraj. A aby neprekazeli lidem, kteri chteji byt uspesni, kreativni a vytvaret viditelne hodnoty a dynamicky rust ekoniomiky a dynamicky rust jeince, potazmo lidstva s vycistenym genovym materialem pomoci prirozeneho vyberu, tedy trhu.

141238

7.8.2007 13:17

RE: To je narez

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 141238

1/ Všichni podnikat nemohou, někdo musí také dělat a platit daně, které si pan podnikatel může dovolit odepsat např. do nákladů
2/ Všichni jsme si rovni - jděte si půjčit na podnikání bez známeho
3/ Přečtěte si znovu článek, který tak kritizujete. Možná vám sepne až pochopíte, že ideologie je dobrá k ovladání mas a pokud se s ní ještě dnes řídíte, jste právě oním kritizovaným reliktem minulosti vy sám
4/ Pokud pokládáte vyvražďování civilistů za "civilizační hodnoty" kterých si ceníte, nemám co bych dodal

141244

7.8.2007 13:40

RE: To je narez

bajaja 195.?.?.?

Reakce na 141238

Na přesvědčivou argumentaci k tématu se vám asi nedostává prostředků, tak budete osočovat z neschopnosti, lenosti, kryptokomunismu a kdoví čeho všeho. To jste se tedy vytáhnul. Nedokážu doložit, jak přesně p.Skapík vystihl problémy společnosti, ale subjektivně mám na mnohé podobný názor, nebo spíš pocit. Ani vy však nedokážete konkrétně obhájit vaše idealistické smýšlení. Rozdíl mezi mým a vaším pohledem je možná v nárocích na život. Zřejmě chci od života a vidím jeho smysl v něčem jiném, než jen mít stále plný talíř, koupit si nejmodernější elektroniku, nosit značkové oblečení, poslouchat tu správnou populární hudbu, dovolenou trávit v právě módních destinacích, mít ten správný společenský názor a zbavit se tak nebezpečí konfliktů, atd. To vše je dnes pro téměř každého člověka dostupné a mnozí se s tím rádi spokojí za neustálého ujišťování, jakého že nedosáhli touto uniformitou nadstandardu. Já však usiluji spíše o to život prožít a vadí mi pocit když jsem manipulován, ovládán a opakovaně naprostými nesmysly obelháván.

141248

7.8.2007 15:46

RE: To je narez

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 141248

"Být ovládán znamená být sledován, prověřován, špehován, řízen, donucován zákonem, číslován, regulován, zapisován, poučován, kontrolován, zjišťován, oceňován, hodnocen, censorován, komandován stvořeními, která k tomu nemají ani právo, ani schopnosti. Být ovládán znamená, že při každé činnosti, při každé transakci jsem zaznamenán, zaregistrován, započítán, zdaněn, orazítkován, změřen, očíslován, odhadnut, autorizován, povolen, varován, zabezpečen, zakázán, zreformován, opraven a potrestán. Znamená to, a to ve jménu veřejného blaha a obecného zájmu, že musím přispívat, jsem podroben výcviku, obrán o peníze, vykořisťován, ovládnut monopolem, vydírán, vycucán, napálen a okraden. Jakmile však projevím sebemenší odpor, jediným slovem si postěžuji, nastávají okamžitě represe, pokuty, ponížení, obtěžování, pronásledování, zneužívání, bití, odzbrojení, spoutání, přidušení, uvěznění, odsouzení, zatracení, zastřelení, deportace, obětování, prodání a zrada. A aby toho nebylo málo, jsem ještě zesměšněn, znemožněn, ztrapněn, potupen, hrubě uražen a zneuctěn. To je vláda, to je spravedlnost, to je morálka."

141258

7.8.2007 14:27

RE: To je narez

pavlík 89.?.?.?

Reakce na 141235

Uff, to je teda nářez Sinxingu,ty jsi ale borec - asi hodně přispůsobivý a flexibilní. Reklama na Vizír, čisté myšlení v čistém neposkvrněném mozku.

[mrknutí jedním okem] Pavlík

141250

7.8.2007 22:52

RE: To je narez

Gdosy 195.?.?.?

Reakce na 141235

Takovou snůšku píčovin už sem dlouho nečet. Proboha kam na tu propagandu chodíte?

141322

7.8.2007 13:16

RE: To je narez

Nescio Nomen 84.?.?.?

Reakce na 141230

Než investovat do investičních fondů, radil bych tak půl roku studovat komoditní trhy a pak investovat do kávy a kakaa [mrknutí jedním okem] Dá se vydělávat jak na medvědovi tak na býkovi [mrknutí jedním okem]
Já to tak dělám už několik let a nemusím přemýšlet nad tím, zda někde mám či nemám výplatu.

141243

7.8.2007 15:15

RE: To je narez

hc 194.?.?.?

Reakce na 141230

Neblbnou jim hlavy, Kreutzfeld. Teď sice zařídili krátkodobou korekci, ale to jen aby nalákali nový kavky. Radši by nám měli prozradit, kdy přijde krach. Že bych ještě nějakou korunku urval a koupil za ní zlato. Nebo snad radši chlast, ten už mi aspoň nikdo nesebere. [cool]

141252

7.8.2007 11:41

co dělat ?

V.Žáček 82.?.?.?

Takové čtení k polednímu, když je opět v plánu horký letní den jedenáctého měsíce nadprůměrných teplot v řadě.Leccos se ve světě děje, není chvilky, kdy by nebylo nic. Přítomnost je jen jedna a v souhlase s M.Š.potvrzuje se ní minulost a její působení pro neexistující budoucnost. Zdá se to být tak jednoduché a jako sláma z bot čouhá z toho nepoučitelnost lidí!
Viděl jsem nedávné neřízené borcení amerického dálničního mostu, viděl jsem v T.V. zřícení dvojčat v N.Y., viděl jsem z blízka stavbu nějaké výškové budovy v Bratislavě, plné ocelových konstrukcí a armatur a to vše zalíváno zřejmě nejkvalitnějším betonem z PC400. I ty naše obytné paneláky nepůjde v nějaké budoucnosti jen tak odstřelit a složit do svého půdorysu jako nějaký cihlový komín ( ten má však vždy nějaký prostor pro svůj řízený pád ), budou se muset náročně demontovat, a to jsou to jen železobetonové panely svařeny k sobě jen v několika bodech.
Mnoho otazníků a vykřičníků se vznáší všude kolem. Ovšem to otrokářství zcela nového střihu, moderní, zcela v novém kabátě a skryté za např.obrovské možnosti konzumu jako cíle s podporou reklamy pro vyvolenou část civilizace, to se zdá být evidentní.!. Pan Škapík je jen jeden z mnoha lidí, kteří na tento možný vývoj upozorňují a poukazují. Je jich stále víc a díky za jejich apely, úvahy a mnohdy i neradostné teorie či vize. .Podívejte se třeba na Václava Bělohradského : http://www.multiweb.cz/hawkmoon/prebendari_a_vyprosnici.htm
Je možné, že se naše současné vlády tzv.západní orientace snaží zatáhnout své lidi na ten "správný směr vývoje", na tu stranu, které je nabídnuto přežívání. !? Nesmí to říkat, ale musí nás tam vést a chyba každého, kdo to nepochopí a kdo se nezúčastní! Teď je to ještě dobrovolné !?
Více a více se umím představit hrůzný světový pořádek hrůzných světovládců, který nehledí na pestrou lidskou populaci jako na zázračný celek stvoření jedné části nezměřitelného Vesmíru, ale jako na omezený dav,jemuž vládne a vždy musí vládnout někdo vyvolený, v poslední době dosazený propracovanou rádoby demokracií ! A vládcům skutečně bude vadit nepříjemných a pro systém příliš drahých 7,8 či 9 mld.obyvatel, když stačí na práci jen desetina a z ní jen setina, která se bude mít již velmi dobře a další setina z nich budou ti hlavní a nedotknutelní! Budoucnost neexistuje, vždy je jen přítomnost, ale naše myšlenky ji plánují a ona se realizuje z minulých myšlenek právě do té přítomnosti. Co udělat pro to, aby nebyla taková, jakou nastiňuje pan Škapík ?

141232

7.8.2007 12:14

Musím se přiznat,

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

že nic lepšího už jsem dlouho nečetl. A je mi z toho smutno. Hlavně proto, že ten systém skutečně funguje a drtivá většina lidí to nevnímá, nebo prostě nevěří. Odvykli jsme si používat rozum a konzumujeme předkládané informace jako ovce na pastvě. Opravdu nevím, co se s tím dá dělat. [zmaten]

141237

7.8.2007 13:01

RE: Musím se přiznat,

Petr Řehák 195.?.?.?

Reakce na 141237

Delat se s tim neda nic .. system ktery mame dnes je prakticky neznicitelny.
Jo jo jak se tenkrat ve stredoveku meli blaze kdyz jim vladl kral. Sice mohl obcas nekde udelat chybu a treba takovej kaligula stacil tech chyb udelat urcite dost, ale nakonec vzdy slo povstat a krale svrhnout.
Dneska ... ?
Zkuste nekde navrhnout ze chcete svrhnout system. Nejspis se vam vysmejou a v horsim pripade jeste nekam zavrou na "pozorovani".
Kdepak, tenhle system uz je zatracene stabilni. To neni tak jednoduche jako svrhnout komouse, jedna strana a kolik to trvalo desitek let. Nebo Hitlera, pouze jedinec a presto to trvalo roky.
Dneska uz nejde svrhnout jednu stranu, nebo dokonce pouze jedince. Odstranenim Bushe se nic nedocili a kdyby nekdo dokazal odstranit celou ODS nebo CSSD tak tim raj v CR nevznikne. Na jejich misto nastoupi pouze nekdo jiny ktery bude tenhle system podporovat +-5% stejne a pojedeme dal.

Kdyz by jste za 3. rise v nemecku rekli ze Hitler je zmrd co zaslouzi sesadit tak vas nejspis strelili rovnou na miste, ale na 100% by vam lide rozumeli a nejspis vetsina s tim vyrokem i souhlasila.

Kdyby jste pred 20ti lety rekli u nas ze komousi jsou svine a potrebujou sesadit, tak by vas asi nestrelili na miste, ale budto by jste si posedeli pekne dlouho v chladku nebo by se vam urcite zacalo darit vseobecne hure a tak rikajic be se vam "smula" zacala lepit na paty. Ale naslo by se dost lidi co by vam porozumelo a par by s vami urcite souhlasilo.

Kdyz ale dnes reknete ze system co mame stoji (s prominutim) za hovno a nejlepsi by bylo ho svrhnout. Tak vas nikdo nezastreli, nikam vas nezavrou a nejspis vas ani vyslichat kvuli tomu nebudou. Ale co je nejhorsi, to uplne ze vseho nejhorsi. Ze ne nenajde temer nikdo kdo by obsahu tech slov porozumel a kdo by s nimy mohl souhlasit.

A v tom presne vezi ta stabilita systemu ktery nyni male. Pokud svrhnout spatne jednotlivce trvalo roky a svrhnout spatne strany desitky let, potom me objima hruza pri pomysleni jaka doba bude nutna pro svrhnuti tak stabilniho systemu jaky mame nyni [pláč]

141240

7.8.2007 13:13

RE: Musím se přiznat,

manana 89.?.?.?

Reakce na 141240

Souhlasím s vámi i panem Skapíkem.Je mi na nic...Co ksakru dělat??Mám děti, co je čeká?..
Jeden muž z čech povoláním pekař, duchem Buddha na otázky týkající se budoucnosti odpověděl takto: "Zachraň se kdo můžeš, technika ještě zdaleka neřekla poslední slovo." Nikdy se nespletl v žádném odhadu a mě je z toho ouzko...

141241

7.8.2007 13:22

RE: Musím se přiznat,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 141240

Když si svůj příspěvek přečtete znovu a pomalu, tak zjistíte, že vždy, když se svrhlo nějaké "menší", snadněji svrhnutelné zlo, tak bylo nahrazeno nějakým "větším", o stupeň méně snadno svrhnutelným zlem. Jaký z toho vyvodíte závěr je věcí Vašeho výběru. Buď budete vidět problém někde "venku", ve zlém králi, komouších, systému - a tím pádem se pasujete do role trpné bezmocné oběti "objektivních" zlých okolností, nebo si řeknete dost, tudy zřejmě cesta nevede, co to takhle zkusit obráceně - a zkusíte hledat zlo "uvnitř", v sobě - a tam ho svrhávat. Já vím, vypadá to nelogicky. Takže můžete buď logicky mlátit hlavou do zdi, dokud si ji nerozbijete, nebo se vykašlete na logiku - a zjistíte, že to funguje....

141245

7.8.2007 17:11

RE: Musím se přiznat,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 141237

Autor článku trefil hřebíček přesně.Skoro není co dodat.Snad jen,že peníze ve formě kreditů,čísel na obrazovce, narozdíl od dřívějších barevných papírků ještě neznamenají zlo.Tím je jejich nepodloženost výkonem ekonomiky,ani kovy(to by ale dotyčné tvůrce chaosu jen přibrzdilo v úspěšnosti),jejich naprosto chaotické vypouštění do oběhu za asistence NBank hrajících divadýlko s měnícími se úrokovými sazbami,které mají určovat míru půjčováníchtivosti státu,firem a občanů.A to že je regulace? To je auto které nemá brzdy a nejpozději ve druhé zatáčce vyletí z vozovky.Opravdu někdo normální může věřit,že regulace je sprosté slovo a ne nutnost,opravdu lze trvale jezdit v autě bez brzd?Peníze jako měřítko selhávají proto,že politikáři před několika desetiletími odsouhlasili tento zlochaos tím, že dovolili
toto oněm tzv. nejúspěšnějším.Soukromý podnik půjčí čísla,která neexistují(jen na té obrazovce, a musí mít na půjčení 9kč 1kč od střadatelů ),a tvrdě je vyžaduje zpět a hraje představení opět,jak jinak,s úrokovými sazbami,přičemž by vůbec nemusel chtít žádné úroky a z půjčené částky by mu stačilo vrátit 10%pro zachování stejné ziskovosti,za jakou se schovávají dnes (v ČR).
To by ale nikdo nebyl zadlužen oním známým absurdním způsobem a někdo jiný by neměl nezasloužené(nepodložené výkonem ani ničím jiným) astronomické množství čísel na obrazovce.To vše za tichého,nevědomého souhlasu většiny.

Peníze musí existovat ve společnosti,kde mají lidé zavřené srdce,jako my dnes,ale současně musí plnit svoji funkci-být měřítkem,a to už nějakých 40 let nejsou( čím dál,tím méně).Od doby co padl pozvolna kapitalismus a započlo další období- lichvismus,pro jehož existování musí být masová shoda.Shoda závislá na zhypnotizovanosti velké masy lidí(opětovné klamání-reklama nabyla od té doby nebývalých rozměrů,a je příznačné,že ti,co toto balamucení používají ,nemají ani potřebu zakamuflovat,změnit její název,podobně se nesnaží nepoužívat výraz PRIVATIO znamenající latinsky "krást,loupit"[mrknutí jedním okem].

Někteří k penězům řekli toto:
"Získat lichvářský úrok za půjčené peníze je samo o sobě nespravedlivé,protože je prodáváno něco,co neexistuje,a vytváří se tak nesrovnalost,která odporuje spravedlnosti".Tom.Akvinský
Co by tak mohl říct dneska?

"Z temné a ponuré země vzejde věc,která uvrhne celý lidský rod do nepokojů,nebezpečí a smrti.Vnukne nekonečné zrady,dožene lidi k vraždám,věrolomnostem".L.daVinci

Goethe připisuje vznik peněz Mefistofelovi-peníze umožní jedinci i státu(a firmám) přestoupit svou míru.

René Allean:"současné lidství(lidé)ztrácí skutečné vědomí,a to je nebezpečnější než atomová bomba."


S tím jak se všeobecně mohutně rozvíjí rozežranost, místy až do patologické podoby,klesá schopnost vnímat souvislosti,rozlišov...Automaticky kráceno

141275

7.8.2007 14:56

Konstruktivní návrh řešení problémů

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Pan Škapík je v tomto našem světě zjevně hrubě nešťasten a na pokraji zhroucení. Na této planetě dodnes existuje ráj, kde všechny panem Škapíkem vyjmenované neduhy neexistují. Nejsou tam drogy, CIA tam nesmí, nadnárodní kartely tam nemají jediné zastoupení. Vřele doporučuji panu Škapíkovi, aby se do tohoto ráje odstěhoval. Jeho problémy budou rázem vyřešeny. Tím rájem je KLDR.

141251

7.8.2007 15:46

RE: Konstruktivní návrh řešení problémů

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141251

Děkuji pěkně, jistě si požádám o víza do KLDR, Vy mi třeba mezi tím zodpovíte otázku, kdo stojí za vznikem KLDR? Jistě vzpomeneme, kdo rozdělil Koreu....

Pokud by jste si článek přečetl nezaujatě, věřím, že je psán srozumitelně, tak se netýká mě ani tolik, snad tím jak mě to trápí a snažím se hledat řešení, třeba i v publikování o popisovaných manipulacích....

Jenže tady jde opravdu o děti, potom o klamané lidi, kteří žijí ve víře, že Demokracie je motor k zítřku... Tady přece vůbec nejde tolik o nás a jak si to zařídíme, ale ta hydra postihne především a už postihuje děti, které jsou v rukách té hydry, Ty nemají na výběr. Nic si neužili a jsou ve škole, kde na ně kouká dnes tedy Klaus, kde do nich cpou od rána do večra, že úspěch je v kariéře, kde je rozdělují, šikanují, navádí na drogy i do té hydry. To je problém. Zkusím vypracovat nabídku řešení, hloubal jsem nad tím opravdu roky, ale zkuste někdy sehnat dohromady pět lidí, aby šli si stoupnout třeba před Úřad vlády a upozornit na ta svinstva, vždyť kdyby si někdo stoupl před Českou Televizi s tranpsarentem chceme pravdu o 11. září, tak by se také něco mohlo stát. Já nastavuji držku opravdu už mnoho let, tak to můžu napsat. Můžu napsat taky to, že jsme stáli půl roku před vládou, aby neprodávali cigarety dětem, což zařizuje hlavní hygienik MZČR, nepřídal se k nám nikdo, všichni jen pokývali hlavou, jak je to dobrá a promyšlená snaha, jenže chce to akci, třeba si stoupnout před budovu ČT, před budovu zpravodajství..... Nebo se zeptat, za co mám vlastně peníze.... Prostě samo to jaksi nepůjde

141257

8.8.2007 0:34

RE: Konstruktivní návrh řešení problémů

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 141257

Vážím si lidí, kteří se snaží o něco víc, než jen o ten svůj každodenní žvanec. Zdá se pane Škapíku, že k takovým lidem patříte.

Svým příspěvkem jsem se snažil upozornit Vás na cosi důležitého. Kdybyste byl vskutku občanem KLDR, asi by Vás trápily jiné problémy. Psal byste rozhořčené tirády proti severokorejské komunistické diktatuře. Ale to nestačí.

Pouhé konstatování nějakého problému jej neodstraní. V těchto diskusích už několikrát odezněla jedna stará pravda. Jakákoliv kritika, která současně nenabízí nějaké racionální řešení kritizovaného problému, je mlácením prázdné slámy. A vy jste těch problémů uvedl slušnou řádku. A řešení? Žádné.

Co tedy doporučuji. Zkusit nějakou jednoduchou metodu (třeba binární trojúhelník) pro podporu rozhodování. Pomocí této metody si vybrat problém, který se jeví v daném čase jako nejzávažnější. Na něj se soustředit, dokonale jej analyzovat a hlavně navrhnout způsob jeho řešení. Pokud se pak podaří nalézt pro tuto ideu stoupence, měla vykonaná práce smysl. Jinak jde opravdu jen o mlácení prázdné slámy.

Přeji pěkný den

141330

7.8.2007 15:50

Konspirace, konspirace, konspirace...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Dobrá. Já všechno, co je v tom článku odkývu. Jen mi není jasná jedna věc. Jak to, že se ještě nepodřekl nikdo z těch tisíců a tisíců ošklivých a zlých konspirátorů. Kde jsou? A nebo je to tak, že celá ta konspirace je organizována někým z těch, kdo takovéto teorie šíří? Nejsem naivní hlupáček. Jen si myslím, že používám selský rozum. Byla-li by společnost celosvětově takto manipulována, navrhoval bych takové skupině manipulátorů udělit Nobelovu cenu. Něco tak monstrózního zorganizovat snad nejde ani teoreticky.

Ono totiž dávat si zdravý selský pozor na věci kolem sebe je náročné. Všem těmto konspirátorům je ta náročnost proti srsti a chtěli by jakési hodňoučké a hlavně SPRAVEDLIVÉ teploučko. Stačí jeden blbec, který se toho chytne a je vymalováno (viz např. Lenin, Pol Pot...).

Přeji hezký den bez konspiračních katastrof [smích]

141259

7.8.2007 16:41

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141259

Já s Vámi NAPROSTO SOUHLASIM. Ano, úděsnost je právě v té úspěšnosti toho klamu. Ono se ozvalo tedy mnoho lidí, vědců, sdružení letců, příbuzní obětí....

Fenomén manipulace lze zkoumat nejlépa na druhé válce. Zeptám se tedy já Vás. Jak je možné, že v Německu, které bylo v té době a ostatně po staletí vrcholem univerzitní vzdělanosti - začali vědci ze dne na den učit na vysokých školách (Goebels z toho dělal doktorát) učit o Arijské rase, hygienici vydali směrnice a šlo se zkoumat a zabíjet nepohodlné lidi, nejprve ve vlastním národě. Arijská rasa přitom nikdy neexistovala, je to výplod ruské sci-fi spisovatelky! Tedy ptejme se jaká je to síla, která umožní zfanatizovat celé národy pro zjevně iracionální, zcela nepodloženou věc a to tak, že jí podporují i vědci, lékaři, hygienici....

Ano, skutečně jde o jev, pro který není racionální vysvětlení. Zřejmě někdo, nebo nějáká vyšší vývojová entita umí využít k manipulaci něco více, než jen psychologii a dostupnou techniku..

Všimněte si také, že podnes nikdo nevysvětlil, proč se z učenců, lékařů, hygieniků a profesorů stali ve druhé válce barbaři, kteří začali učit o nesmyslné nadřazené arijské rase, ač před tím hloubali údajně staletí, studovali, bádali.

Zřejmě máme v sobě nějaký prvek, kterým jsme takto skupinově ovladatelní, který není racionálního původu.

Konspirační teorie je spojení dvou slov. V článku nepředkládám konspirační teorie. V článku předkládám fakta, jistě se shodneme na tom, že do Pentagonu nemohl proletět Boeing dírou mnohem menší, než je on sám. 11. září je plné takových nesrovnalostí. Nemával bych nad tím rukou. Zřejmě někdo umí zapracovat s něčem v našem vědomí tak, abychom přijímali takovéto vize jako pravdu.

No a proč se nikdo nepodřekne ze zúčastněných. Na to bych odpověď nabídl. Ta dělba "práce" je tak geniální, že celé divadlo zná pár režiséru, vojáci, hasiči, Pr pracovníci dostanou jen dílčí pokyny, tedy ani nemohou dovodit celou souvztažnost dějů. Jistě je dobré nad tím bádat, protože tam někde je také odpověď na to, jak se bránit.

141268

7.8.2007 22:47

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 141268

cituji M.Š:
Ano, skutečně jde o jev, pro který není racionální vysvětlení. Zřejmě někdo, nebo nějáká vyšší vývojová entita umí využít k manipulaci něco více, než jen psychologii a dostupnou techniku..
-------------
docela jste to trefil. Podobně jako my jsme navázáni na přírodu "pod námi", jsme také navázán na tu nad námi. Žádný buch, jen dynamické, strukturované rovnováhy frekvencí, kterým jsme dali nějaká jména a některé umíme i využívat. Staré názvosloví operuje se slovy, víly, archandělé apod, věda zas mluví o atomech, tachyonech a kmitočtech.
Pro vyspělejší civilizace není problém se navázat na naše vědomí, pokud jim k tomu dáme možnost. Jejich přímý vstup je prozatím tabu, dokud si tu "neuklidíme". Ale komunikace existuje už dávno, velmi dávno, říkáme jí svědomí. Jde o potlačený, starší, ale vyvinutější (protože stále propojený) rozhodovací systém člověka, říkáme mu podvědomí. Právě to malé "bliknutí mysli", které rozumem (?) zaženeme, to můžeme také následovat. Ne bezhlavě jako já, to vede občas do "léčebny". Ale i tak zkouška stojí za to, vytváří se spojení mezi vědomím a podvědomím, dochtoři tu cestu nazývají schizofrenií, protože se lidem zatím většinou nepodařilo spojení "oživit".
Mně ano, proto vím, jak putují data v prostoru a proč jim dáváme ta jména, která mají - ale i která máme my sami. Zvuková řeč vede myšlenky do asociačních řad v podvědomí (dynamický stereotyp) a dále až k počátkům řeči, ale i k počátkům zvuku. Opakovaný kontakt dvou různých sil je jinou definicí zvuku, než je ta ze školy, bude těch definicí více. Kontakty nestejných vibrací vytváří síťové efekty, atomy. Nosným mediem dat je vždy pohyb.
Ale zpět k "nepochopitelným" jevům, davová psychoza je určitou vibrační hladinou, vnímanou podvědomím, s nutným efektem v reakci člověka.
Svrhávání stále nehmotnějších (stranických, finančních...) nepřátel se zkrátka děje stejně nehmotnými (nedokazatelnými) nástroji v našem podvědomí. A podvědomí lze osobní účastí navázat na entitu "potřeby spravedlnosti", která se tím stává egregorem s vlastní kapacitou a vývojem, vkládanou našimi myšlenkami. Ono staré "co dole, to nahoře" platí už velmi dlouho, od počátku vesmíru. Míra hustoty dat plynule přechází do jednotlivých frekvenčních pásem, ta houstnou do podoby tlaku, ten do teploty a ta už projevuje první "reflexi" (rozum), vrací se do místa svého vzniku, ke slunci. A naše myšlení také jen vrací svojí reakcí zpracovaná data přicházející z prostoru, do kterého máme přístup. Uvědomujeme si většinou jen ta, co vytlačí "logika" mozku. Málokdo zná druhou rozhodovací soustavu mezi našimi vnitřními orgány a starou částí mozku, ta zpracovává data z potravy i data z jiných inteligentních soustav. některé jsou hmotné (civilizace Plejád (?)a další), jiné, těmto ...Automaticky kráceno

141319

7.8.2007 22:50

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 141319

Málokdo zná druhou rozhodovací soustavu mezi našimi vnitřními orgány a starou částí mozku, ta zpracovává data z potravy i data z jiných inteligentních soustav. některé jsou hmotné (civilizace Plejád (?)a další), jiné, těmto nadřazené, známe jako názvy andělů, duchů, bohů apod. Ty zajišťují propojení s přírodou tak zvaně neživou, nevybavenou takovou mírou samořiditelnosti.
Celý systém propojování dat v prostoru se stále mění, proto vhled do možné budoucnosti nemůže předpovídat detaily korektně.
Někdo se tu podivoval tomu, že je kontrolován, registrovány jeho činy apod. Registrace veškerých pohybů, které existují a exitovaly, ty právě tvoří databázi pro nás nečitelnou, vnímanou jako prázdný prostor mezi planetami (přístupnou v meditaci).

Je moc dobré, uvědomit si, že vše, naprosto vše, co děláme, dělali naši předci....až k počátku hustoty, kterou jsme nazvali hmotou, toto vše je uchováno v podobě dat, která nazýváme "temnou hmotou, ale také "éterem", "čchi" apod. a tato data přenášíme jak geneticky, tak i v podobě vloh či defektů. A vše je lidským myšlením přístupné. Ale až se to naučíme. A učit se to nezačneme, pokud se u v Brdech zprovozní ten zradar.
Je také dobré pochopit, že ńejde o konspirace, ale o setrvačnosti osobního nastavení. Ti lidé, co jej chtějí, i ti, co jej nechtějí, ti jdou za svým cílem netušíc, že tlak, který je do konfrontace žene, ten není jen touhou několika neznámých mocichtivých panáků. Možná jen několik lidí z církevních kruhů má podobný vhled do situace jako já. Jde totiž o principy fungování člověka, vycházející, ale také zakódované do písma, kdysi do latiny, a dnes do češtiny. Ne šiframi, jen jinými asociacemi na jiné významy stejných slov. Na mimosmyslové vnímání doplatil Hus životem, Komenský vyhnanstvím, já blázinci. A svými příspěvky se snažím popsat a postupně rozplétat ten blázinec, který je okolo nás. Doby, kdy největší z nás měnili svět nejvíce - se mění v tom smyslu, že největší změny už dělají neznámí lidé, dokonce jen jejich slova. Vlastně ani ta slova ne. Jen řady asociací, které ze slov proběhnou v našem vědomí a dál do podvědomí a z něj do volného prostoru. Blogy, videoklipy a diskuze na internetu dnes dělají to, co kdysi musel "oddřít" jen Ježíš s několika pomocníky. Jim znalosti tehdejší mocní ukradli, nám internet ukrást asi nestačí, živí je také.

141321

8.8.2007 8:22

Konspirace a eugenika z 2SV.

oto 83.?.?.?

Reakce na 141268

Pán Škapík - K tomu Vášmu príkladu "fenoménu manipulácie más z 2SV o zevedení výuky o árijskej rase" nájdete racionálnu odpoveď v prácach Grigoria Petroviča Klimova s odkazmi aj na zdroje z archívov NKVD, GESTAPA, CIA ...

Ponúkam ukážku z dokumentu "O genetickej očiste bielej rasy" podpísanej v Moskve dňa 11.11.1938 ktorý je uložený kompletne v archíve ÚV KSSZ vo fonde č.13.
Odcitujem pre vás najzaujímavejšiu časť paragraf 2 a časť z Protokolu č.1 k Memorandu.
""
Generálna dohoda o spolupráci,vzájomnej pomoci, miestnej súčinnosti.
N-árodný K-omisariát V-nútorných vecí (D-el) Zväzu SSR, ďalej v texte NKVD,v osobe náčelníka Hlavnej správy národnej obrany, komisára národnej obrany 1.-vej úrovne Lavrentija Beriju, z jednej strany, a Hlavné vedenie obrany Nacionálnosocialistickej robotníckej strany Nemecka v osobe náčelníka štvrtého oddielu (GESTAPO) Henricha Müllera na zakladaní ochrany Č.1-448/12-1 z 3.11.1938 vydaného vedúcim Hlavnej správy obrany Ríšskeho vodcu SS Reinharda Heidricha, ďalej v texte GESTAPO, z druhej strany.
Uzavreli nasledovnú generálnu dohodu o spolupráci,vzájomnej pomoci, miestnej súčinnosti medzi NKVD a GESTAPOM.
....
Memorandum pozostáva z deviatich paragrafov a dvoch protokolov.
Paragraf 2.
Bod 1. NKVD a GESTAPO bude rozvýjať svoje vzťahy v mene prehlbovania družby a spolupráce medzi našimi štátmi.
Bod 2. Strany budú viesť spoločný boj so všeobecnými základnými nepriateľmi: medzinárodným židovstvom, jeho medzinárodným finančným systémom, judaizmom a judaickým svetonázorom; degeneráciou ľudstva,

v mene ozdravenia bielej rasy a vytvorenia eugenických machanizmov rasovej hygieny.

Bod 3. Druhy a formy degenerácie, podliehajúce sterilizácii a zničeniu,
strany definovali doplniteľným protokolom č. 1, tvoriaci nedeliteľnú súčasť memoranda.

Protokol č. 1.
Príloha k Memorandu zo dňa 11.11.1938 medzi NKVD a GESTAPO-m.
Okrem všetkého ostatného sa strany dohodli,že v paragrafe 2 a 3 podpísaného Memoranda ide o nasledovné druhy klasifikácie degeneratívnych príznakov ako: ....
….
21 декабря 1938 года,
город Москва, НКВД СССР,
N 00134/13
""
http://klimov.bravehost.com/html/13dept.html

141348

7.8.2007 19:52

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 141259

Milý pane, to je přece jednoduché. U těch několika tisíc konspirátorů přece platí zákon omerty. Ten systém je totiž postavený patrně stejným způsobem jako u mafie.Tam byla vystavena pyramida moci od nejnižších pěšáků, až po nejvyšší kmotry. I úkoly a stupeň zasvěcení byly přesně rozdělené podle stupně hodnosti v mafiánské struktuře. A skutečně to fungovalo- že přestože bylo v americké mafii mnoho tisíc příslušníků, tak všichni mlčeli jako hrob a to i v případě vražd. Al Caponeho nachytaly úřady na nějaké banální nezaplacené daňové úniky, vraždy mu dokázat nemohly. Podívejte se na bývalého newyorského starostu Guyalaniho (nebo jak se ten chlap píše), jak se drze uchází o úřad prezidenta- ten chlap zcela zřetelně patří mezi zasvěcené a drží jazyk pevně za zuby, dodržuje omertu, protože kdyby jen cekl, tak je synem smrti.

141290

7.8.2007 21:02

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 141290

>Milý pane, to je přece jednoduché. U těch několika tisíc
>konspirátorů přece platí zákon omerty. Ten systém je totiž
>postavený patrně stejným způsobem jako u mafie.Tam byla
>vystavena pyramida moci od nejnižších pěšáků, až po
>nejvyšší kmotry. I úkoly a stupeň zasvěcení byly přesně
>rozdělené podle stupně hodnosti v mafiánské struktuře. A
>skutečně to fungovalo- že přestože bylo v americké mafii
>mnoho tisíc příslušníků, tak všichni mlčeli jako hrob a
>to i v případě vražd. Al Caponeho nachytaly úřady na
>nějaké banální nezaplacené daňové úniky, vraždy mu
>dokázat nemohly. Podívejte se na bývalého newyorského
>starostu Guyalaniho (nebo jak se ten chlap píše), jak se drze
>uchází o úřad prezidenta- ten chlap zcela zřetelně patří
>mezi zasvěcené a drží jazyk pevně za zuby, dodržuje omertu,
>protože kdyby jen cekl, tak je synem smrti.

To je primo smesne, pani Jarmila. I mafiani nekdy nedodrzovali tu vasi omertu. Nakonec jich vetsinu dostali. Mafie neni dnes problem jako byl driv. Mafie nemuze ovladnout Internet. Internet je moc anonymni. A nejenom Internet. Mobily, odposlouchavani, GPS, satelity, mafiani tohle nemaj. A kdyby vase konspirace byla pravdiva, tak by nevydrzela ani tyden. Dat neco na Internet anonymne neni vubec problem. Takze sama voda sama voda sama voda. Je mi vas lito. Vy snad zijete na Marsu nebo kde.

141300

7.8.2007 23:10

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 141300

"Neco na netu" je vsude o 9/11. A venuje tomu nekdo pozornost? Ne.

A s tou anonymitou je to jen pro HODNE pokrocile uzivatele, treba s Torem ci retezenim proxyn a ani tak by to pri smirovani toho konkretniho usera jeho ISP (a to v USA je) asi nevydrzelo... [mrknutí jedním okem]

Anonymita ne netu je iluze.

141324

8.8.2007 0:04

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 141324

>"Neco na netu" je vsude o 9/11. A venuje tomu nekdo pozornost?
>Ne.

>
>A s tou anonymitou je to jen pro HODNE pokrocile uzivatele, treba
>s Torem ci retezenim proxyn a ani tak by to pri smirovani toho
>konkretniho usera jeho ISP (a to v USA je) asi nevydrzelo... [mrknutí jedním okem]

>
>Anonymita ne netu je iluze.

Neni zadna iluze. Treba muzete informaci propasovat takhle: V samosce koupite predplaceny mobil naprosto anonymne. Cislo mobilu nikde neni evidovano. Ani mobil, zaplatite hotovosti. Zavolate mobilem kamaradovi, ktery odcestuje, do Mexika trebas. Ani nemusi byt daleko. Kamarad v Internet kafe v Mexiko City da nadiktovanou zpravu na Internet. Samozrejme ji proda nejakym novinam za pekne penize. Az je zprava venku, nikdo kamarada nechyti. V Internet kafe ho nikdo nezna, neeviduje se kdo byl na jakem PC. A je to zprava presna, obvinujici vysoke osobnosti ve vlade. V CIA. Ve FBI. A tak dale. S opravdovymi dukazy. Vsechno muze vyjit v novinach nekde v Uzbekistanu. Nebo v Moskve. Nebo Praze. Kdekoliv, odkud zaplati. A to se muze stat za tyden. A uz skoro osum let tisice lidi drzi sporadane hubu. Vsichni jsou tak disciplinovani. Nikdo nechce byt slavny. Nikdo se nechce vytahovat: Byl jsem to ja, kdo zpusobil takovy velky svetovy poprask. Dostat anonymne informace odkudkoliv je jednoduche. A to se dnes a denne deje. V New York Times kazdou chvili uverejni nejakou tajnou informaci. Jenom ti padouchove co udelali 9/11 vsichni mlci. Vzdyt je to jasne i malemu diteti. Zadna konspirace. Bin Laden to byl a jeho kamosi, neda se nic delat. Jste horsi nez male deti.

141329

8.8.2007 1:09

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

jahsg 77.?.?.?

Reakce na 141329

spiknutí 9/11 by ve skutecnosti vyzadovalo pouze nekolik (doslova) plne zasvecenych. Zadne tisice spiklencu by se nekonaly. poucte se z historie. A mimochodem, kdyz vlada dokazala za valky utajit cerny projekt Manhatan se stovkami zasvecencu, tohle je malickost.

priklad : teroriste by si mysleli, ze skutecne valci proti usa i kdyz je zverbovala vlada atd...

na cele 9/11 by vam stacilo mene nez tucet svini, kteri vedi co a jak

141331

8.8.2007 14:07

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 141331

Ono stačí, že i těm částečně zasvěceným je zřejmé, že z toho, co by o věci uvedli, by se dala vytipovat malá skupinka osob, kteří to zveřejněné mohou vědět. Proto dodnes nikdo ještě nemluvil o tom, jaké konkrétní pokusy v padesátých a v šedesátých letech dělala armáda USA v pouštních oblastech USA i když o tom byly natočeny celé televizní seriály s nezainteresovanými očitými svědky. Po padesáti letech by už o tom mohl promluvit někdo, kdo na těch pokusech pracoval. Jsou však vázáni popisem prohlášení o zachovávání státního tajemství a tak se bojí o svojí bezpečnost.

Jinak článek je velmi dobrý. Jistě aspoň část čtenářů přiměje k přemýšlení o těchto záležitostech.

141373

8.8.2007 19:03

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 141373

> Jsou však vázáni popisem prohlášení o
>zachovávání státního tajemství a tak se bojí o svojí
>bezpečnost.

A proc? Muzou dostat hodne penez treba v Rusku. A zit spokojene v Moskve. Jako treba Kim Philby. Nekdy o nem tady nekdo slysel? Asi ne. Ale on zase moc spokojeny nebyl. Upil se k smrti. Chudak.

141397

8.8.2007 7:27

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 141300

Můžete mi vysvětlit jednu velice zvláštní věc, že VŠECHNA mainstreamová média jako jeden muž popírala jakékoliv záhady a nesrovnalosti kolem 11/9? Lidé, kteří nemají internet dodnes vůbec nevědí o tom, že spadla i třetí budova, do které žádné letadlo nenarazilo. Mají v hlavách přesně jen to, co se dozvěděli z oficiálních médií. A i kdybyste poslal anonymně do médií závažné informace, tak by vám je prostě nikdy nezveřejnili!! Média tu nejsou od toho, aby byli občané o čemkoliv pravdivě informováni, ale jsou tu od toho, aby jim propírali mozky, jak to jejich majitelé potřebují. Místo toho by si vás tajné služby našli a oddělali Vás.

Nemáte pravdu, mafie je dnes obrovský problém, protože organizovaní zločinci se již nekrčí ve stínu vlád, ale ovládli planetu. Začalo to zastřelením JFK a pokračovalo až k 11/9. To ovšem není konec, to je teprve začátek jejich organizovaných zločinů. Zeměkoule se dnes scvrkla na malou kuličku, malou, globální vesničku, kde se žádný jedinec před globální tajnou službou neschová. Celou pravdu o 11/9 zná dejme tomu pouze 100 lidí, ti ostatní znají jen dílčí skutečnosti a musí k nim mlčet, protože jsou v tajných službách a přesně by se vědělo, že tu dílčí skutečnost vyzradili oni. Jak píše trodas- žádný anonymní internet neexistuje, na to zapomeňte. Tak třeba ten vzpomínaný exstarosta zaručeně moc dobře ví, jak to všechno bylo s těmi obětovanými hasiči, ale nikdy nikdo se od něho tu pravdu nedoví, Ty můj kvítku medový.

141344

10.8.2007 13:38

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Antiseptik 66.?.?.?

Reakce na 141344

Máte možná větší pravdu než si uvědomujete. Mafie není jenom větší problém, mafie je část systému. Jestli někdo může věřit, že žijeme ve svobodném světě bránícím demokracii proti obchodu z drogama, korupcí, podvody a proti islámským teroristům a to ke všemu marně, tak mu není pomoci. Skutečně svobodný svět není ovládutelný nekolika lumpama nebo teroristama. Jenom svět natolik prolezlý rakovinou korupce, že není komu věřit. Nikdo kdo ví nemůže nic říct, neboť neví zda vůbec někomu může věřit a i kdyby někoho znal komu věřit může, tak dobře ví že ten dotyčný nemůže taky nikomu jinému věřit.

141520

7.8.2007 20:10

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 141259

Musíte se prostě smířit s faktem, že to nejste schopen pobrat. Může to mít různé důvody. Možná máte příliš málo informací - což se může časem změnit. Možná jenom dosud nejste dostatečně vyzrálá osobnost, schopná přijímat i fakta, která se neslučují s vaší dosavadní zkušeností - což se může také časem změnit. A možná jenom nemáte dostatečnou intelektuální kapacitu - což zůstane neměnnou skutečností. Ovšem v tom případě to má pro vás jednu nezanedbatelnou výhodu - jednou umřete v blahé nevědomosti.

Přeji hezký zbytek dne. [mrknutí jedním okem]

141294

7.8.2007 18:50

Pristani cloveka na mesici

Kadence crazy 154.?.?.?

byla nejvetsi lez stoleti ! O foceni toho vim dost a jen by me zajimalo jak film v kamere pri tech rozdilnych teplotach na Mesici v malo upraveny teplotne neizolovany kamere prezil ? Mel jsem moznost videt nekolik snimku z udajnyho pristani na Mesici a to umely osvetleni z ruznych uhlu a stiny prastej do oci snad kazdyho ! A jak je mozny ze z Mesice nejsou videt zadny hvezdy ? Ten start modulu z Mesice byl taky zajimavy a vyrovnalo by se mu jen UFO z Plejad ........ Ani bych se nedivil ze by G.W.Bush tvrdil ze na Mesici pred astronautama pristal profesionalni fotograf z NASA aby tu udalost a pokrok lidstva zaznamenal na fotografii , blbej je na to vic nez dost ! S tim , ze otrokarsky system vrcholi souhlasim a dodavam ze vymejvani mozku taky az me je z tech lzi nekdy i na ! [bliji]

141282

7.8.2007 20:18

RE: Pristani cloveka na mesici

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141282

Tento z uvedených odkazů na dokumentární filmy o problematice přistání na měsíc je perfektní:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1138935117048624484


Prokazuje toto Video o podvodu letu na měsíc nejen, že se pan Julian mýlí, když tvrdí, že vlaječka nevlála [smích] na měsíci, ale skutečně přesně dokládá, že ten let na měsíc se ještě dočká výrazného přehodnocení. Film "Byli jsme na měsíci" je sice v angličtině, ale netřeba jí ani rozumět, dokument velmi doporučuji.

141295

7.8.2007 20:26

Dobry clanek k zamysleni. Diky.

kelt 85.?.?.?

Autor clanku pan Skapik neni jediny, ktery dokaze upozornovat na skutecnosti, ktere hybou nasim svetem, a to svete div se nikoli k lepsimu. Lidi a sdruzeni, kteri dokazi jasne a na dukazech formulovat sva stanoviska o lzich a manipulacich mocnych je cim dal vice a jejich hlasy pres silici medialni masaz tzv. "cernych trycek" ziskavaji na sile.

Otazkou je, jestli se manipulovana vetsina tzv. beznych lidi v ramci kazdodenniho braiwashingu jeste dokaze zastavit a opravdu nezavisle/nezaujate zamyslet nad tim, co se kolem nich deje a treba se ohlednout za poucenim i do historie.

Vetsina je pasivni a zahlcena svymi kazdodennimi, stresujicimi, vetsinou umele vytvorenymi problemy a naopak mnozi z nich system, ktery je zotrocuje, bez toho, aby se vubec zamysleli nad souvislostmi, jeste brani vlastnim telem. Ostatne jsme toho svedky i v teto diskuzi a nejen zde. Takovych diskuzi bezi celosvetove mraky a jsou si dost podobne.

Ale diky za ne, protoze mnoha lidem pomahaji otevrit oci. Priklad jedne, kde se diskutuji napr. kontroverzni udalosti 9/11 nebo mirovy radar pana buse a jeho vojenskoprumysloveho komplexu je zde?

http://mireksubrt.blogy.novinky.cz/0704/otazniky-kolem-11-zari-2001

141296

7.8.2007 22:23

pláč na špatném hrobě

merc 84.?.?.?

naprosto dokážu soucítit s autorovými názory a jeho rozpoložením. Problém je ten, že hledá něco co není. Ve své rozhořčenosti dští síru na všechny zlořády světa, problémem je, že se je snaží napravit hodnotami a principy, které jsou produktem toho stejného světa respektive lidí, kteří jsou vlečeni svými vášněmi a touhami (daň za rozum a oduševnělost, díky kterým se fyzické zvířecí pudy a instinkty změnily na bezuzdné vášně a neukojitelné touhy; rozum je pouhým otrokem vášní, hledá pro ně v souladu s měřítky morálky, která není nic jiného než převlečený nástroj panství, nejpříhodnější působiště). Problém je jednoznačný a nevědomky ho odhalil Nietzsche. On považoval takové pohádky jako náboženství a demokracii za nástroj manipulace a nadvlády nad ostatními, kteří mají využít nadlidé, kteří jsou vedeni vůlí k moci (za ni si můžete dosadit co chcete, vůli k sexu či k pravdě, vše je jen variací na hlavní a určující vůli k moci, kterou je člověk puzen) ochotni riskovat a tím vytvářet nové hodnoty, které není většina schopna a tím být pružinou vývoje. Nietzsche si ovšem neuvědomil, že toto se všech již děje od začátku věků. Vše je jen nástrojem vůle k moci, nejhroší je, že si to lidé ani neuvědomují. Malé dítě svoji vůli k moci vyjadřuje jen brekotem a křikem, kterým si všechny okolo upoutá. S tím jak člověk roste ovšem získává znalosti, které mu umožní vůli k moci užívat mnohem sofistikovaněji. Někdy ji dokonce vydává za naprostý opak a to z důvodu toho, aby ji dal co největší naději na úspěch. To, že lidé spolupracují a dotáhli to tak daleko až do dnešních dnů tuto teorii vůbec nezpochybňuje. Spolupráce je jedním z nejlepších nástrojů vůle k moci a navíc vůli k moci mohou mít i sociální celky a struktury.
Na vaši rozhořčenost znám jen jeden lék a tím je bohužel a tím nechci nikoho k ničemu navádět pouze hrubá a nekompromisní fyzická síla. Co svět světem stojí a bude ještě stát bylo, je a bude nejdůležitější kdo je konečeným arbitrem všeho a má takovou moc ne manipulovat ostatní, ale jen prostě určit co jak bude a ani to nemusí zdůvodňovat. Něco takového existovat musí, protože jinak by se lidé nedohodli, státy na to mají Ústavní či nejvyšší soudy, po jejichž rozhodnutí již není odvolání. Ve skutečnosti ovšem existuje něco vyššího a to je hrubá síla. Jedinou šancí zvítězit nad ostatními je jejich fyzická likvidace. Když se podíváte na dnešní svět, těžko bude někdo schopen zničit všechny, kteří mají opačné názory, nebo ty které jedinec považuje za ohrožení vlastní existence či největší zlo a hrozbu lidstvu (každý ať si laskavě doplní koho chce). Pokud chcete vykořenit zlo musíte s ním bojovat, ničit a zabíjet vše co stojí v cestě vašemu vysněnému ideálu, tím si ovšem ušpiníte ruce a vaše svědomí bude černé jako ta nejčernější bo...Automaticky kráceno

141310

7.8.2007 22:25

pláč na špatném hrobě II

merc 84.?.?.?

Pokud chcete vykořenit zlo musíte s ním bojovat, ničit a zabíjet vše co stojí v cestě vašemu vysněnému ideálu, tím si ovšem ušpiníte ruce a vaše svědomí bude černé jako ta nejčernější bota (pokud budete ovšem dostatečně schopný manipulátor vlastní vůle a svědomí dokážete si vše tak dobře racionalizovat a sublimovat, že budete umírat s úsměvem na rtech a s vědomím dobře vykonané práce). Problémem je, že ne všichni toto vaše dílo budou sdílet, minimálně budou tak ješitní, že budou chtít své vlastní místo v historii a tak nakonec byste zvítězil jen pokud byste zničil všechny kromě sebe, byl byste absolutním vládcem lidské mysli a to proto, že byste byl posledním. Nevím jak ostatní, ale já prostě řešení nevidím, jediné co vidím je, že lidé se budou až do konce věků dále prodírat bahnem svých neukojitelných a bezuzdných žádostí. Každé zvíře zná míru a ví přesně kdy skončit, člověk to vyměnil za rozum, stal se tak pánem tvorstva, ale je otrokem svých vášní, kterých se nikdy nemůže zbavit. Jak by se dalo říci člověk chce stále více a více a výš a výš.

141312

7.8.2007 23:34

K pláči

anti-anti 81.?.?.?

Vesmír a lidská blbost je nekonečná. Tím vesmírem si nejsem jist.

--žid Albert Einsten


Celé zničení WTC vládou USA je nesmysl. Spousta lidí viděla náraz, v letadlech byli lidé, kteří viděli únosce a telefonovali blízkým. O plánovaném únosu letadel sice Francouzské tajné služby věděly (i Americké) předem, ale netušili, že poletí jako kamikaze. Všichni lidé v New Yorku nebyly zdrogováni. Toto říkám jako fakt bez důkazu. Každý si může zajít do New Yorku a optat se lidí, jestli jsou všichni zdrogováni. Vysmějí se mu, stejně jako každý jiný svobodný neparanoidní člověk.

Popírání holokaustu a přistání Apolla na Měsíci je podobná smyšlenka. Popírání Apolla působí směšně, holokaustu je k pláči, protože uráží oběti, kterých nebylo málo.

PS.: Tuto práci - odpovídání na nesmyslný článek o tom jak se máme špatně a pod jakou hroznou totalitou žijeme a nic nemůžeme ovlivnit dělám naprosto zdarma, svobodně a obětovávám svůj vlastní čas takže pravděpodobně budu zdrogován [chechtot]

141326

8.8.2007 5:47

RE: K pláči

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141326

Nevím co viděla spousta lidí za kterou mluvíte [smích], ale vím, že reportéři viděli bílá letadla bez oken... a v případě Pentagonu něco co připomínalo malé letadlo soukromé... Váš článek je ale promyšlený, je nejen demagogický, ale snaží se nenápadně čtenárům podsunout, že jsou na popiračském serveru holocaustu, popírači Apolla, přitom kousek výše máte dva odkazy na filmové dokumenty, které jasně prokazují, že minimálně videa a fotky z měsíce nemohly být na měsíci pořízené...

Naprosto nereagujete na článek, jen působíte na psychiku člověka, aby prostě zavrhl, že něco může být jinak, než "spousta lidí viděla", [smích], ve Vaší reakci není jediná polemika s tím, co jsem napsal, než napadaní článku - nikde nepopírám Holocaust a nemyslím, že to dělá ani pan Stwora, co jsem si všiml, tak hovoří o počtech obětí, no já sám mám k židům více než rodinný vztah a můžete se třeba smát, i dnes opravdu brečím, když musím sledovat dokumenty třeba z druhé světové války kvůli studiu výše popsaného a vidím tam ty šiky nevinných lidí, dětí, maminek, které nejen Hitler svou zrůdností se kterou sloužil Prescotům Bushům a dalším bankéřům, ale celý "civilizovaný" svět, žada mocností odmítla přijímat židy, nebo dály kvoty, tak prostě neumím doposud překonat bolest nad tím, když vidím ta zvěrstva co mimochodem lékaři, vědci a hygienici zrůdně v Německu zplodili. Pojízdné plynové komory, zkušebny v nemocničních suterénech, zda bude plyn dost fungovat....

Nepřesnesl jsem se přez druhou válku, která ve skryté formě pokračuje, je můj názor, který presentuji i v názvu této analýzy.

Takže Vaši smajlíci vyznívají podivně, protože nevíte o čem píšete, neragujete na to na co píšete, že reagujete, jenom se snažíte zpochybnit nejen můj článek, ale zjevně poškodit i toho "antisemitu" Stworu, nevím proč to děláte.... Nemyslím si ani, že to děláte Vy. Martin

141336

8.8.2007 13:14

RE: K pláči

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 141336

Já zase nevím za jaké reportéry mluvíte vy. Spousta jiných reportérů zastává oficiální verzi. Důkaz, že někdo neviděl okénka u letadla je směšný. Proč by ten kdo prováděl útok nepoužil normální letadlo s okny. Mé argumenty možná působí na city, ale vašim argumentům já nevěřím. Sám jste nebyl v NY nebo u Pentagonu, aby jste mohl hodnotit. Spousta New Yorčanů věří oficiální verzi, zároveň spousta jiných Američanů věří těmto nesmyslům co zde interpretujete.

Já nechápu proč to děláte vy. Podle mě pouze šíříte lži jiných lidí. Ani si neověříte jestli jsou vaše fakta pravdivá nebo ne. Pravděpodobně jste si pouze přečetl nějakou internetovou stránku a na internet si může každý anonymně vyvěsit svůj názor či svá fakta. Nechápu jak můžete věřit tomu, že nejste svobodný případně tomu, že celá Amerika je nesvobodná a "zdrogovaná" mocnými. Nechápu proč svět vidíte tak černě. Žiji v zemi, která má 5. nejsvobodnější tisk na světě, každý může cokoliv pověsit anonymně na internet (např. koupit simku připojit se na net přez mobil a zahodit simku pokud nic jiného!). Nechápu proč si to myslíte, nevím to a ani nevím co si myslíte. Nevím jestli nejste náhodou agenti MOSSADU jak to o Zvědavci vypovídá Google, ale tato možnost je pro mě stejně pravděpodobná jako celosvětové spiknutí mocných, kteří ovládají mé myšlenky.

PS.: Stwora na svém webu pod svým jménem uveřejnil rasistický text, kritizující Židy za jejich zlou povahu a za to že jsou jako Borgové ze Star Treku (urážlivý nesmysl), tento článek mi Stwora po podivení nad srovnáním odemkl (je v archivu pro předplatitele) a vyvrcholení článku je že "Nepotkal jsem Žida, který by řekl křivé slovo proti vlastnímu národu.". Dále uveřejnil na svém webu překlad textu, který zprvu tvrdí, že zabitých Židů bylo o něco méně, pak ale přejde o něco dále a tvrdí, že není možné zabíjet v plynových komorách, nakonec článek skončí nečekaným závěrem, že podvodníci sionisté mění historii a brání holokaust zavíráním popíračů. Z článku nijak nevyplývá, že autor popírá holokaust jako takový, ale útočí na židy (sionisty) jako na podvodníky kteří si zuby nehty drží svůj monopol na 6 milionů mrtvých Židů. Text nechápu. Zastává se mučených nacistů, kteří můžou za smrt nejméňě 5 miliónů Židů. (Text zmiňuje jen vyhlazovací tábory nikoliv koncentrační tábory akce Einsatzgruppen..)

141369

8.8.2007 6:07

RE: K pláči

Datel 206.?.?.?

Reakce na 141326

Takze terroriste jsou geniove . Uci se umeni pilotovat velke letadla na letadlach malych , takze jsou schopni letet v male vysce velkou rychlosti (Pentagon )a presto se trefit. Jaky specialni pasport meli , horela ocel - pasport prezil.

141338

8.8.2007 7:18

až na to jméno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Článek zajímavý spíše literárně než fakticky, až na to křestní jméno režiséra Buchara, se kterým se autor tak dobře zná. Je to Robert, nikoli Radek.

141342

8.8.2007 8:13

RE: až na to jméno

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141342

Ano s panem režisérem Bucharem se opravdu dobře znám, viz důkaz
zde:

http://reflex.cz/Clanek7171.html

Zařizoval jsem i projekci u Věry Chytilové, i "puštění" zakázaného filmu, za což mám i poděkování v knížce pana režiséra.

To ale nic nemění na tom, že si dlouhodobě pletu jeho křestní jméno i v korespondenci, za což se omlouvám. Martin

141347

8.8.2007 10:51

RE: až na to jméno

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141342

Nevím, jestli jsem odeslal tuto reakci, raději ještě jednou. Omlouvám se, jméno pana profesora Buchara si pletu dlouhé roky, co se známe. Zde ale je důkaz, že věci popisuji přesně:

http://reflex.cz/Clanek7171.html


Pan profesor mi také děkuje v Českém vydání své knihy "Sametová kocovina", za to, že díky mé práci se v Čr navzdory snahám jej zakázat odvysílal. Také tu schůzku u Věry Chytilové jsem organizoval já, o které Reflex píše. Nicméně panu Bucharovi opravdu pletu jméno [smích], ale opravdu jsme přátelé a známe se už hodně let.

141357

8.8.2007 17:24

RE: až na to jméno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 141357

Pane Škapík, já nejsem nijak zaměřen ani proti Vám, ani proti režisérovi Bucharovi, ale v čem vlastně byl ten film zajímavý? A byl vůbec skutečně "zakázaný" nebo jej prostě někdo v ČT neshledal za natolik zajímavým, aby byl vysílán - dokud se z té "zakázanosti" neudělal takový humbuk, až jej nakonec odvysílali? Nevím.

Mně dodatečně došlo, jak byl ten film zmanipulován, ba dokonce příliš přerežírován na to, že to byl dokumentární film. Např.kladná postava filmu Milota (netočil totiž během komunismu) byl usazen do prosvětlené místnosti za stolem ze světlého dřeva vedle okna s bílou záclonou. Avšak Chytilová (záporná postava - točila totiž během komunismu) byla ponechána svému tuberáckému kašli napospas (nic z toho nebylo vystřiženo) a během kašlání sprostě nadávala na mladé režiséry. Podobně i další režisérka (také záporná postava - točila totiž během komunismu) seděla přímo v temné mistnosti se starým nábytkem a během monologu kouřila. Tak mi přišlo, že pěkně to ten Buchar dokumentárně narežíroval - jak chtěl.

141385

8.8.2007 11:42

Troška je Škapíkův kamarád ?

reach52 88.?.?.?

Tak to všechno zařezává.... [chechtot] [velký smích] [chechtot]

141360

8.8.2007 12:08

RE: Troška je Škapíkův kamarád ?

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141360

Někteří diskutéři opravdu předvádí vše co jde, nicméně naprosto nezpochybnili a ani se nesnažili o to zpochybnit jednu větu článku. Budiž.

Nevím co všechno zařezává? Ale zřejmě máte na mysli, že budu homosexuál [smích]? Mohu Vás ujistit, že ženu chápu jako největší dar pro muže a vztah se ženou jako smysl obecně života, tedy jeho sdílení. Co se týká homosexuality, tak je věcí každého, koho se tato vlastnost týká, jak se s ní poměří a jistě je to nesmírně složitá věc. Stejně ale jako feministická hnutí, kdy se z žen stávají "chlapi" tím, že se domnívají, že by rády dokázaly, že muž a žena jsou na světě ze stejných důvodů a pro stejné poslání, úkoly, tedy stejně jako je pokládám za zvrácený militantní feminismus, který křivý přirozené věci a dary, tak za stejně zvrácené pokládám uzákonění svateb lidí stejného pohlaví.

Tím neříkám, že nepřeji nikomu jakýkoliv vztah pro který se rozhodne, či ke kterému je veden svou přirozeností, ale je to odpudivý vzor pro naše děti, neboť latentní homosexualita je součástí mnoha z nás, tedy je to tragické, když děti dostávají od této vyšinuté politické správy informaci, že je na nich jestli k oltáři půjdou ruku v ruce dva chlapci, nebo kluk a holka, nebo dvě holky. Tato degenerace politiky a zákona je přímo tlakem na děti, aby se v nich probouzela kupříkladu homosexualita, která by byla jen latentní a mohli by mít přirozené heterosexuální vztahy.

Znám taky velmi dobře Pavla Vítka a když jsem viděl jeho svatbu na Karlštejně tuším za asistence všech celebrit, které přijeli ukázat jak je to krásné, když si dva pánové udělají exhibiční svatbu, tak mi z toho bylo opravdu podivně. Perverze plodí další perverze. Nepodsouvejte mi prosím homosexualitu a stejně tak neodsuzujte nikoho podle této jistě jím nezvolené orientace.

141362

8.8.2007 21:13

RE: Troška je Škapíkův kamarád ?

reach52 88.?.?.?

Reakce na 141362

Tak homosexualita mi opravdu nenapadla, ani náhodou...myslel jsem spíš ty populistické lůzoidní pivní škváry co Troška produkuje, ok..prachy ok, ale ať je zticha a nedělá ze sebe autoritu, kterou by měl někdo - teď myslím kdokoli - brát vážně.

141412

8.8.2007 12:01

He!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

tak mi autor ušetřil psaní vlastního článku....

V podstatě s ním souhlasím ve všem S VYJÍMKOU TOHO PŘISTÁNÍ na Měsíci. Ovšem zase je otázka, PROČ se tam nezůstalo a co tam opravdu viděli, hi!


Přesně takhle to totiž celý funguje!

Krysa

141361

8.8.2007 19:00

Ještě k těm mrakodrapům...

reach52 88.?.?.?

je legrační, jak se všichni konspirátoři diví , že dvojčata zkolabovala tak rychle (volný pád). Bavil jsem se o tom s normálními stavaři a architekty a ty vůbec nepochybují o tom, že by to mělo být jinak a mě to fyzikálně také sedí, prostě dominový efekt, čím dolejší patro, tím větší hmota na něj dopadá.
Mimochodem konspirátoři k Loose Change existuje i komentář, který byste si měli poslechnout...ale přesvědčuj věřící, že jo..M [oči v sloup]

Je to tady, excelentní:
http://www.lolloosechange.co.nr/
Musim ale nechat, že ten komentátor + hudební background působí docela cool [cool]

141396

8.8.2007 20:53

Ja myslim , ze se z rusky titaniovy vlajky

Kadence crazy 154.?.?.?

na dne more pod arktickym ledem jistym otrokarum ze vzteku zacala svirat (_!_) tak ze se na vlajku s pruhama a s hvezdickama udajne zanechanou na mesici klidne muzeme vys... i kdyz se tam zacali prodavat blbejm lidem pozemky i s kraterama . [chechtot]

141410

9.8.2007 0:01

HIV / AIDS

Paj 193.?.?.?

Pavel Alexandrovič Jefremov se od roku 1978 v moskevském ústředí KGB podílel na vymýšlení různých dezinformací - například vytvořili fámu, že virus AIDS byl uměle vytvořen v americké vojenské laboratoři.

zdroj: Womack, H. (2000): Špioni KGB. Utajené životy agentů sovětské tajné služby. Jota, Brno, 408 s.

141422

9.8.2007 11:31

RE: HIV / AIDS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 141422

nebol to dvojty agent?
[velký smích]

141451

9.8.2007 12:06

apollo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

NEpřipadá te si většina divně když řešíte nějakou pitomou vlaječku ve vesmíru co se odehrávalo v minulosti??? Neměli byste tedy raději začít nějak pracovat s přítomností, tim že se budete bavit o minulosti nic nezpravíte...

141454

9.8.2007 18:00

To sem se pobavil.

Timoty 85.?.?.?

Tohle bych vážně nedokázal vymyslet. Opravdu jsem si to užil, hodně jsem se pobavil. Tomu ani nelze odporovat. Na to se dá jenom zírat se spadlou čelistí. [vyplazený jazyk] [bliji]

141464

9.8.2007 18:41

Za tu dobu co jsem tady

Kadence crazy 154.?.?.?

(Ostře protižidovský příspěvek. Zrušeno. Pokud nejste schopen zakrýt svou nenávist vůči židům, jděte jinam. Editor)

141467

9.8.2007 20:09

RE: Za tu dobu co jsem tady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 141467

napriklad na
www.eretz.cz
alebo
www.delet.sk


[oči v sloup]

141475

9.8.2007 20:17

RE: Za tu dobu co jsem tady

reach52 88.?.?.?

Reakce na 141467

Správně, nenávist vůči židům je vlastně ok, ale ke potřeba ji dostatečně zakrýt,aby zasvěcenci chápali a přitom se nedala napadnout.... [chechtot] [chechtot]

141476

10.8.2007 9:52

RE: Za tu dobu co jsem tady

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 141476

Nedá mi to neragovat na tuto další manipulaci, kterých je po síti čím dále tím více. Velmi psychologicky a opravdu umně je panu Stworovy podbízeno, že je antisemita, popírač Holocaustu.

Editor nemusí zakrývat nenávist, protože žádnou v sobě nemá, proto taky je schopen psát a sbírat materiály v takto obšírném rozsahu. Někomu Zvědavec opravdu leží v žaludku. Nebo si někdo chystá pole proto, aby jednou se mohlo proti Zvědavci něják zakročit.

V této souvislosti si dovoluji upozornit na fakta. Pokud jsem si všiml a Zvědavce studuji delší dobu, tak se zde hovořilo pouze o tom, zda by někdo nemohl využít neštěstí druhých pro svůj profit. Na tomto serveru bylo mnohokrát odsouzena jakákoliv nenávist vůči jakékoliv rase a jen zvrácený člověk může vůbec podle rasy cokoliv hodnotit, nebo zfanatizovaný. Pan Stwora kupříkladu velmi dobře ví, že já tedy žid jsem, minimálně srdcem a že veškerá moje víra je opřena o Stvořitele JHVH (Hebrejsky - Působí, že se stane - Prokáže se čím se prokáže). Věřím v jediného živého Boha, nikomu to nevnucuji, chápu to jako dar. Proč tedy editor tiskne mé příspěvky?????

Někomu tady jde o to zvědavce zdiskreditovat, aby poškodil jeho úlohu alternativního média, které má velkou sledovanost, protože je zde opravdu pastva! informací a souvislostí, která pomáhá klamaným, mediálně zotročovaným lidem k přemýšlení. Tento server je vzdělávací, nikoliv proti židovský, ani protikomukoliv, jen proti provokatérům, kteří odvádí pozornost od textů tím, že a nejen tady pana Stworu napadají.

141508

10.8.2007 2:56

SMOLA

crystalwind 213.?.?.?

smutné je že udalosti, ktoré sa odohrali počas nasledujúcich 6 rokov nasvedčujú tomu, že konšpirační teoretici mali pravdepodobne pravdu a keď aj nie v technických záležitostiach, tak vo vonkajších geopolitických súvislostiach. z toho plynie že či už útoky minulosti (harbor, tonkin ...) boli simulované alebo nie, proste vyhovovali.
šírenie AIDS a podobné veci sú pre mňa príliš nejasné a citlivé témy, podstata a nosná časť článku ale vystihuje realitu a človeku stačí vyjsť na ulicu aby videl že je to tak.
nepotrebuje poznať všetky technické rozuzlenia spomínaných udalostí. problém je inde milí moji. tak nemíňajte energiu, zapálte si cigaretku, pozrite si nejaký akčný filmík a porozmýšľajte, prečo pri dlhodobom štrajku lekárov klesá úmrtnosť niekedy až o 50 percent... to len malý príklad toho že ten článok nie je taká blbosť ako tu niektorí tvrdia.
jedinou hodnotou sú dnes peniaze a zisk a to je ten najväčší problém, na ktorý sa tam poukazuje. a to je fakt a nie výmysel.

141492

10.8.2007 11:20

cislo patnetu HIV -. i další informace k věci

Martin Škapík 85.?.?.?

http://neods.blog.cz/0610/a2

Zde je velmi zajímavá alternativní informace o HIV - AIDS, můžete si sami najít online patent na tuto chorobu, posoudit sami, zda opravdu vznikla spontáně, nebo ne. Doporučuji

141517

12.8.2007 2:57

Já to všechno vím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

a teď tu nad tím stejně zase brečím jako dítě, že se ani nezmůžu na žádný komentář, omlouvám se, ale některé věci jsou nad mé síly...patří mezi ně právě i 11/9...neumím se do zrůdnosti některých "lidských" tvorů vžít....brečím i kvůli dětem a nejen těm svým.
Líbil se mi Váš blog na aktualne.cz, pane Škapíku, ale ty komentáře pod ním byly často taky k pláči, obdivuju Vaši trpělivost, já už ji někdy v diskusích ztrácím, zdá se mi, že sadistů a morálně zvrácených lidí přibývá a já nevím, proč [pláč]

141610

23.8.2007 5:08

Potreba leku?

Hastrman 71.?.?.?

Zaprve nejvic leku neni vubec potreba a firmy se soustredi na vyrobu tech, ktere se prodaji ve vetsim mnozstvi. Proto je televize plna zbytecnych reklam na veci ktere vubec nepotrebujeme ale ono se jich proda vic.
Zajimave je jak jsou nasazeny ceny:
http://www.rushlimbaughonline.com/articles/drugcosts.htm
[oči v sloup]

142373

Příspěvků: 113

07.08. 05:19 Julian  zapomel na Apollo
07.08. 07:48 Martin Škapík  RE: zapomel na Apollo
07.08. 08:44 Julian  RE: zapomel na Apollo
07.08. 22:48 trodas  RE: zapomel na Apollo
08.08. 05:39 Julian  RE: zapomel na Apollo
08.08. 06:45 Martin Škapík  RE: zapomel na Apollo
08.08. 08:01 Julian  RE: zapomel na Apollo
09.08. 20:05 Hastrman  RE: zapomel na Apollo
10.08. 07:29 Martin Škapík  RE: zapomel na Apollo
23.08. 04:13 Hastrman  RE: zapomel na Apollo
09.08. 19:06 Kadence crazy  RE: zapomel na Apollo
10.08. 07:04 Jarmila  RE: zapomel na Apollo
23.08. 05:44 Kadence crazy  RE: zapomel na Apollo
08.09. 22:37 Hastrman  RE: zapomel na Apollo
08.08. 15:40 F&T  RE: zapomel na Apollo
08.08. 18:57 semtex  RE: zapomel na Apollo
09.08. 04:34 freelook1  RE: zapomel na Apollo
10.08. 09:29  RE: zapomel na Apollo
09.08. 15:26 bajaja  RE: zapomel na Apollo
09.08. 17:28 semtex  RE: zapomel na Apollo
09.08. 22:27 bajaja  RE: zapomel na Apollo
10.08. 01:13 semtex  RE: zapomel na Apollo
10.08. 10:59 bajaja  RE: zapomel na Apollo
10.08. 17:42  RE: zapomel na Apollo
07.08. 09:17  RE: zapomel na Apollo
12.08. 16:25 Ondra.vsb  RE: zapomel na Apollo
07.08. 07:51  RE: zapomel na Apollo
07.08. 08:53 kammou  RE: zapomel na Apollo
07.08. 09:20  RE: zapomel na Apollo
07.08. 09:29 zednik  RE: zapomel na Apollo
07.08. 10:06 Saša  snaha o ovládnutí lidstva
07.08. 10:37 janko  RE: zapomel na Apollo
07.08. 17:49 Pramen  RE: zapomel na Apollo
08.08. 05:44 Julian  RE: zapomel na Apollo
08.08. 18:22 anti-anti  RE: zapomel na Apollo
07.08. 18:13 Novákneu  RE: zapomel na Apollo
07.08. 09:12 candát  no tak to mě podrž....
07.08. 10:33 Martin Škapík  RE: no tak to mě podrž....
07.08. 16:17 Candát  RE: no tak to mě podrž....
07.08. 09:48 xxxJirka  Člověk musí zvládat svoje touhy
07.08. 23:52 trodas  RE: Člověk musí zvládat svoje touhy
07.08. 11:21 Leon Kreutzfeld  To je narez
07.08. 11:53 Martin Škapík  RE: To je narez
07.08. 20:51 Leon Kreutzfeld  RE: To je narez
07.08. 21:50  RE: To je narez
07.08. 22:25 Leon Kreutzfeld  RE: To je narez
08.08. 10:45  RE: To je narez
08.08. 14:32 hc  RE: To je narez
07.08. 12:04 sinxing  RE: To je narez
07.08. 12:14 google  RE: To je narez
07.08. 12:16 sinxing  RE: To je narez
07.08. 13:17  RE: To je narez
07.08. 13:40 bajaja  RE: To je narez
07.08. 15:46  RE: To je narez
07.08. 14:27 pavlík  RE: To je narez
07.08. 22:52 Gdosy  RE: To je narez
07.08. 13:16 Nescio Nomen  RE: To je narez
07.08. 15:15 hc  RE: To je narez
07.08. 11:41 V.Žáček  co dělat ?
07.08. 12:14 petr sleder  Musím se přiznat,
07.08. 13:01 Petr Řehák  RE: Musím se přiznat,
07.08. 13:13 manana  RE: Musím se přiznat,
07.08. 13:22  RE: Musím se přiznat,
07.08. 17:11  RE: Musím se přiznat,
07.08. 14:56 Vojta49  Konstruktivní návrh řešení problémů
07.08. 15:46 Martin Škapík  RE: Konstruktivní návrh řešení problémů
08.08. 00:34 Vojta49  RE: Konstruktivní návrh řešení problémů
07.08. 15:50  Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 16:41 Martin Škapík  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 22:47 janko  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 22:50 janko  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
08.08. 08:22 oto  Konspirace a eugenika z 2SV.
07.08. 19:52 Jarmila  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 21:02 semtex  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 23:10 trodas  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
08.08. 00:04 semtex  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
08.08. 01:09 jahsg  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
08.08. 14:07 Karel z Čech  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
08.08. 19:03 semtex  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
08.08. 07:27 Jarmila  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
10.08. 13:38 Antiseptik  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 20:10 petr sleder  RE: Konspirace, konspirace, konspirace...
07.08. 18:50 Kadence crazy  Pristani cloveka na mesici
07.08. 20:18 Martin Škapík  RE: Pristani cloveka na mesici
07.08. 20:26 kelt  Dobry clanek k zamysleni. Diky.
07.08. 22:23 merc  pláč na špatném hrobě
07.08. 22:25 merc  pláč na špatném hrobě II
07.08. 23:34 anti-anti  K pláči
08.08. 05:47 Martin Škapík  RE: K pláči
08.08. 13:14  RE: K pláči
08.08. 06:07 Datel  RE: K pláči
08.08. 07:18  až na to jméno
08.08. 08:13 Martin Škapík  RE: až na to jméno
08.08. 10:51 Martin Škapík  RE: až na to jméno
08.08. 17:24  RE: až na to jméno
08.08. 11:42 reach52  Troška je Škapíkův kamarád ?
08.08. 12:08 Martin Škapík  RE: Troška je Škapíkův kamarád ?
08.08. 21:13 reach52  RE: Troška je Škapíkův kamarád ?
08.08. 12:01  He!
08.08. 19:00 reach52  Ještě k těm mrakodrapům...
08.08. 20:53 Kadence crazy  Ja myslim , ze se z rusky titaniovy vlajky
09.08. 00:01 Paj  HIV / AIDS
09.08. 11:31  RE: HIV / AIDS
09.08. 12:06  apollo
09.08. 18:00 Timoty  To sem se pobavil.
09.08. 18:41 Kadence crazy  Za tu dobu co jsem tady
09.08. 20:09  RE: Za tu dobu co jsem tady
09.08. 20:17 reach52  RE: Za tu dobu co jsem tady
10.08. 09:52 Martin Škapík  RE: Za tu dobu co jsem tady
10.08. 02:56 crystalwind  SMOLA
10.08. 11:20 Martin Škapík  cislo patnetu HIV -. i další informace k věci
12.08. 02:57  Já to všechno vím
23.08. 05:08 Hastrman  Potreba leku?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 1

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 039,46 Kč
1 unce stříbra
503,86 Kč
Bitcoin
1 240 581,99 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 258