Diskuze k článku

Server eretz.cz si vede proskripce

Příspěvků 31

24.7.2007 17:16

Tak, a uz jste na seznamu taky.

knapovsky 212.?.?.?

Ovsem, nic tak hrozneho se nestalo. Zatim [mrknutí jedním okem]. Jsou na hlidce vsude. Jen pro pobaveni, na Ceskych novinach (www.cn.cz) je dnes v sekci domaci jako nejctenejsi zarazena zprava o zidovskych hrbitovech. Tato zprava ovsem mezi normalni zpravy zarazena nikdy nebyla. Kdyz se o tom clovek zmini a pozada, zda by se nedalo mnozstvi zprav o zidech v CR limitovat, kdyz jich je jen 3000 (dle toho sameho clanku), tak je okamzite oznacen za xenofoba, samozrejme i blba a vzapeti je jeste redakci jeho komentar uplne smazan. Nekam se asi ztratil, vcetne hlavicky.
Ale co je xenofobniho, kdyz clovek napise, ze nerozumim tomu, proc je kvuli 3000 lidi v Cr kazdy tyden podavan dokonaly pruplach mozku o jejich utrpeni a bolestech a traumatech dnes jiz druhe generace prezivsich holocaust. Buh nas chran, ale obavam se, ze bude jeste hur.
./Miroslav Knapovsky

140368

24.7.2007 21:00

RE: Tak, a uz jste na seznamu taky.

ag 85.?.?.?

Reakce na 140368

Těch generací je mnohem víc. Jen v ČR se dá za posledních 15 let počítat - co generace - to 5 let. jde to dopředu (dozaDU) RYCHLEJI, NEŽ SYSTÉM PŘIZNÁVÁ. Ještě si k tomu připočtěte, že svět je v tomto směru o 20, 30 až 50 let napřed, ale leckde i nazad a zjistíte, že všichni, co uvidí jen kousek dopředu, budou vlastně logicky do své smrti uvnitř (často i zvenčí) trpět. Bez ohledu na židy. To je jen jeden prst jedné ruky, mnoha těl. Blbost? Můj názor je, že ne.

140378

24.7.2007 18:18

Cenne doznani

Stare Usporadani Sveta 148.?.?.?

Z prilozene zpravy se jeden muze od zidu dozvedet zajimave priznani: ze zide NEJSOU rasou. Nejsou-li zide rasou, tak potom jeden/jedni kritizujici zidovstvi coby Spolecenskou Strategii jez je vseobecne skodliva a zhoubna vsem ostatnim kteri se k teto strategii nehlasi, NEMUZE/NEMUZOU byt obvinen/obvineni z tzv. "rasismu".
Priznani zidu ze nejsou rasou rovnez uzitecne eliminuje jakekoliv obvineni ci narceni z tzv. "antisemitismu": Semite, o kterych se pise v Bibli byli RASA pochazejici ze Shema, ci Sema (jeden ze 3 synu Noe). Jelikoz zide jak priznavaji nejsou rasou, nemuzou byt ani zadnymi Semity (Shemity). Soucasni zide, jako treba komuniste (tez nasledovnici sve internacionalni Spolecenske Strategie, Marxismus-Leninismus) jsou internacionalniho puvodu, z 90-95% puvodem z chazaru (za poslednich 1200 let dale smisenych s jednotlivci hostitelskych narodu, predevsim evropskych), kteri se vsak dodnes vyskytuji (napr. rada ortodoxnich zidu, predevsim s puvodem z talmudistickych komunit vychodni Evropy) ve sve "ciste" puvodni podobe turko-mongolskych smesi.
Na druhe strane, muzou-li jedni byt popravu oznaceni za skutecne antisemity, tak to jsou prave zide, jejichz nenavist Semity Jezise Krista je stezejnim bodem jejich Spolecenske Strategie vytycene babylonskym Talmudem. Cisty semiticky puvod Jezise Krista je dokumentovan jeho vlastni genelogii obsazenou v Novem Zakone (Matyas, Lukas).
V priznani je zajimave tez zaregistrovat ze zidovstvi muze byt vnimano jako "jev se souvislostmi socialnimi, ekonomickymi, psychologickymi". Proste jak se jim to hodi, co leti nejvic, a pak hlavne - na cem se da nejvice vydelat ...
Amen
-------------------------------------------------------
Zprava o projevech antisemitismu Ceska Republika 2004
Nasledne je tak treba nalezt definici zidovstvi. To je pritom vnimano ruzne, v nekterych pripadech muze byt jiz samotne definovani nespravne (napr. vnimani zidovstvi jako rasy). Obecne se vyskytuji tyto hlavni proudy vnimani zidovstvi: jako jev nabozensky, rasovy, kulturni, ci narodnostni, s vyraznymi souvislostmi socialnimi, ekonomickymi a psychologickymi.

140369

24.7.2007 19:26

RE: Cenne doznani

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 140369

V postkomunisticke dobe debaty o nabozenstvi pohybuji casto jen v povrchni vrstve techto.
Soucasne ideologie, jak kapitalismu, tak byvaleho komunismu jsou rizene praktickymi zakony, ktere se meni podle potreby spolecnosti a podle potreby lidi kteri jsou prave u moci.
Jak se to tyka diskuse o nabozenstvi: z diskuse se vytratila potreba analysovat dynamiku puvodu a smer teto dynamiky.
Napriklad: kdyz se hovori o Krestanstvi a Kristovi, lide si predstavi tak nanejvyse vanoce, nebo svou babicku na ceste do kostela.
Nikdo, nebo jen velmi malo si predstavi pana Husa bourlive kritisujiciho hrichy Vatikanu.
Nebo pana Luthera analysujiciho stav moralky.
Jak se to vztahuje k zidum. Mnoho toho bylo popsano. Vetsina toho je ale jen toceni se dokolecka.
Vse by se dalo shrnout asi takto.
Zide byly vyhnani ze vsech zemi protoze se nestitili sidit sve sousedy, protoze jim to jejich uceni dovoluje.
At uz to byli drobni obchodnici ve svych malych kvelbilkach, tak velci politici kteri znicili narody.
Svedkem me je historie.
Lide tech zemi se jednoduse unavili a nabidli jim: bud prijmete Krestanstvi, protoze my ty vase nepravosti uz nechceme, nebo odejdete. Viz Spanelsko.
Tedy, zadna rasa, ale pro ne legalisovane sideni atd.
Podivejte se kolem sebe a presvedcte se sami. Napriklad situace USA.

140373

24.7.2007 18:31

Zpráva o antisemitismu

Pramen 88.?.?.?

Přečetl jsem zprávu pečlivě a pozorně - někde lze souhlasit,
ale chtít po "blbcích" na fotbale ,aby neřvali "židi a cikáni do plynu" , je to samé jako chtít po slepici, aby nekvokala, protože míra uvědomování si některých projevů mezi slepicí a jimi je stejná. Proto také je v trestním kodexu, přesně specifikováno,zdali má pachatel mentální úrověň, která mu umožňuje, aby byl schopen
rozpoznávat trestnost jednání, kterým se projevuje.
Vzláště dobře působí, že je takové jednání zakázané!
Kouřit budeme proto, že je zakázané,a ne proto, že nám chutná!
Jiná káva je projev Báry Hrzánové , která prohlásila, že Rusáci
a komunisti jsou svině.
Zde jde o jasné trestní jednání podle § 198 - hanobení národa
a přesvědčení a je smutné, že ve státě, kde je takové jednání povoleno, se snadno dostaneme k relativizování lecjakých projevů
a celkové neúctě k právu , jako takovému.
Jinak se mně zdá zpráva o antisemitismu jako hodně ujetá.
Skutečných útoků je tak 10%, ostatní je projev blbů, lidí kteří
si těžko mohou uvědomit, že když malují nějaké "háknkrajce"
a povalují někde pomníky / což se často děje i na normálních hřbitovech / , projevují se jako antisemité! Oni hlavně při své
blbosti neví, co vůbec antisemitismus je a hlavně nechápou vůbec
pojem žid! Pro tyhle blbce je pojem žid zcela irelevatní, hlavně, že je zakázané židům nadávat a hanobit je, což oni budou s gustem dělat, právě proto, že je takové jednání postihováno jako zakázané! Jde o projev proti společnosti, která zase nechápe
jejich naprostou blbost a omezenost. Blbec se musí nějak projevovat, aby ho vůbec společnost vzala na vědomí.A ještě je mezi svými, také podobnými "voli" , brán jako za hrdinu, když je stíhán za "zakázané" jednání policií.
A ještě za daleko "ujetější" pokládám chování některých "pozorovatelů" a zapisovatelů antisemitismu.
Prostě blb dělá politiku z jednání jiných blbů, ještě kapitálně
omezenějších.
Možná, že by si pan Pavlát, pražský rabín, měl jít někdy jenom tak inkognito popovídat s některým fotbalovým fanouškem, který
řve na stadionu , pln radosti " židi a cikáni do plynu" a potom
by teprve věděl , jak jsou on a další "zapisovatelé a hlídači"
antisemitismu, nekonečně hloupý!
Nechci nikomu nadržovat, ale myslím, že máme obecně ve společnosti mnohem větší starosti a problémy, než monitorovat
projev ,kdejakého "nalitého střeva"!

140370

24.7.2007 20:54

RE: Zpráva o antisemitismu

ag 85.?.?.?

Reakce na 140370

Celkem souhlasím. Jen drobnost, voli ve smyslu a pádu a hlavně vzoru "pány" se píše "voly." [smích] Čeština může být úžasně lechtivá.

140377

24.7.2007 22:53

RE: Zpráva o antisemitismu

IVAn 88.?.?.?

Reakce na 140370

Pavlát je rabín? Do dnešního dne jsem si myslel, že je to ředitel Židovského muzea v Praze (cucajícího peníze z ministerstva kultury ČR). [mrknutí jedním okem]

140388

24.7.2007 20:52

Zákon platí i pro Vás

JUDr. Bublík 88.?.?.?

§ 261a zákona č. 140/1964 Sb., trestního zákona v účinném znění

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické nebo komunistické genocidium nebo jiné zločiny nacistů nebo komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.
Pane Stworo, zákon platí o pro Vás.

140376

24.7.2007 21:29

RE: Zákon platí i pro Vás

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 140376

Vážený pane, ten článek není o schvalování nacistické nebo komunistické genocidy, ale o tom, že skupina samozvaných inkvizitorů se pokouší zastrašit a umlčet své oponenty formou připomínající metody nacistů (Admittedly, very real discontinuities did exist the displacing of Jewish artists and intellectuals or the proscription and destruction of literature or art works which were judged hostile to Nazi aesthetic values.). Kdyby ta zpráva obsahovala jen statistická čísla, nic proti tomu, ale tím, že konkrétně jmenuje "viníky" překročila ten pověstný Rubikon.

Ty zákony platí i pro Vás, pane Bublíku.

§ 174

Křivé obvinění

(1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu nebo jiný zvlášť závažný následek.

Na webech sionistů úzce spojených s eretz.cz by se daly najít i prohřešky proti dalším zákonům:

§ 198

Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení

(1) Kdo veřejně hanobí

a) některý národ, jeho jazyk, některou etnickou skupinu nebo rasu, nebo

b) skupinu obyvatelů republiky pro jejich politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami.

§ 198a

Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

b) účastní-li se aktivně činnosti skupin, organizací nebo sdružení, které hlásají diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou nebo náboženskou nenávist.

140380

24.7.2007 22:34

RE: Zákon platí i pro Vás

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 140376

A co kapitalisticke genocidium? To je podle vas povoleno?
Mimochodem, co Israelske genocidium na Palestincich. Neni slyset mnoho litosti.
Jak je mozne, ze chcete aby byly slyset jen vase hlasy, zatimco hlasy tech ktere nemilosrdne zabijite a ten pomer je nejmene deset ku jedne se snazite umlcet. Jste to vy kdo jsou jako komuniste a komunismus byl vase idea.

140385

25.7.2007 0:31

RE: Zákon platí i pro Vás

Vily 85.?.?.?

Reakce na 140376

aha, takze kdo nedodrzel stalinuv paragraf 58 byl vlastne zlocinec a sedel po pravu

140395

25.7.2007 8:13

Pamatujete se pane doktore,

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 140376

"Republiku si rozvracet nedáme!" To byl, před časem, také trestný čin. A všichni, kteří byli podle něho souzeni, jsou dnes hrdinové. Ona má pravda, alespoň ta působící v duálním světě, s právem něco společného. Časovou a teritoriální působnost. To podle působnosti vladařů, kteří ji nařizují a vymáhají. Teď je pravda v ČR to, co jste uvedl.
Na Zvědavci snad nejde o schvalování genocidy nebo jiných zločinů nacistů či komunistů. Jen se tu poukazuje na ovládnutí peněžního kapitálu Sionisty, jejich podíl na současných "zvěrstvech". Současně se poukazuje na to, že nacistickou genocidu zneužívají k zabránění kritiky svých lumpáren. Také se formuluje podezření, že na vyvolání vzpomínané genocidy, prováděné nacisty, mají zřejmě podíl sionisté. Domnívám se, že k prokázání Vámi citovaného trestného činu by bylo zapotřebí stejné situace, jaká vládla při odsouzení Milady Horákové. To ovšem není vyloučeno. Závěrem podotýkám, že nemám nejmenší pochybnosti o úspěšnosti Vaší právnické praxe.

140409

25.7.2007 10:48

Dobro pro Eretz a již budu na seznamu ;)

Saša 207.?.?.?

Reakce na 140376

Pan Judr. Bublík to s námi doufám myslí dobře. Drtivá většina čtenářů a bezpochyby vydavatel to dobře myslí s židy. Nástup nacismu začal slibem vybudování nové německé společnosti na nacionálním základu, sociální demagogií o nadřazenosti německé rasy si získal všeobecnou podporu. Je v zájmu všech židů a v zájmu Izraele nikdy nedopustit něco podobného ač to je svým způsobem bolestné pro náboženský stát, kde některé výklady „svaté knihy“ podporují sionismus či nadřazenost židů. Veřejné prostředky ostře kritizují jen některé zbožně náboženské státy, shodou okolností také semitských národů. Politici veřejně vyzývají k tvrdým vojenským zásahům a oběti na životech těchto „jinak věřících“ nejsou ani počítány. Lidé si asi nejsou zcela rovni a tak to také vidí Eretz. Je to fanaticky úzké vidění a nebezpečně blízké nebo totožné s „nácky“. Nemám žádné sympatie k mohamedánským fanatikům ba židé jsou mně daleko bližší (a to i geneticky), ale nejsou si lidé a národy nějak rovny? Kdo, že šíří nenávist?

Je nesmyslem tvrdit, že jiný názor upozorňující na historické nebo současné zločiny a omyly je antisemitický. Je to provokace k překročení hranice kritiky a hledání tak důvodu jak umlčet. Vždyť většina překládaných autorů jsou židé, dokonce řada čtenářů a přispěvatelů – chceme slyšet a číst to co se běžně nedočteme, většina z nás věří, že každý národ/etnická skupina či náboženství je nejen schopna, ale historicky se již dopustila zločinů zcela podobných zločinům nacistů nebo komunismu. Kdyby domovina Eretz to doopravdy myslela s židy dobře tak bude otiskovat články ze Zvědavce. Ono když už jsme tak blízko je nesmírně svůdné být postiženým nadčlověkem a zneužívat kolektivní viny ostatních národů. Síla a neúprosnost; stíhat každou rouhavou myšlenku. Kdybych byl Němec jako Zundel asi bych také pochyboval o zločinech svých pradědečků a on je to prý přímo zločin zaslouživší si 2x po pěti letech vězení a v sedmdesáti letech zřejmě tedy doživotí. Nic jsem od Zundela nečetl, ale jde strach z trestu a pronásledování za snad scestnou myšlenku, za potlačení slova, připomíná to ten nacismus/komunismus. Snad dodat, že jsem Zundela nečetl neb nemám zájem na minimalizování nacismu a dle zákonů Kanady a USA je zcela bezúhonný až na vykonstruovaný přestupek, že ač manžel Američanky překročil US vízum.
...dějepis následuje..

140418

25.7.2007 10:53

Dobro pro Eretz a již budu na seznamu ;) ...pokračování

Saša 207.?.?.?

Reakce na 140418

Zopakujme si v krátkosti pro připomenutí historii té nacistické nadřazenosti:

Ihned po nástupu Hitlera k moci rozpoutaly nacistické oddíly SA (Sturmabteilung) teror proti všem politickým protivníkům. Záminkou k tažení proti komunistům se měl stát požár říšského sněmu 27. 2. 1933. Požár založili sami nacisté a obvinili z něho své protivníky. Tento podvod v průběhu lipského procesu s domnělými žháři byl odhalen.
1933 byla zakázána komunistická strana a strana sociální demokracie. Postupně zanikaly další strany až nakonec jedinou stranou zůstala NSDAP. Současně nacisté ovládli celý státní aparát a zahájili tzv. „očistu politického a kulturního života". Protižidovské, protikomunistické a antidemokratické pogromy byly na denním pořádku, desetitisíce knih demokratických autorů byly spáleny na hranicích. Učebnicí nacistické propagandy se stal Hitlerův „Mein Kampf".
Budování diktatury
• obsazení státního aparátu nacisty, propuštění demokratů
• požár říšského sněmu: 28. 2. 1933: vyžit pro omezení občanských práv
• zmanipulované volby z března 1933 (otevřený teror): 43,9% + spojenectví s konzervativci (8%): vyloučení komunistů, zmanipulování konzervativců a katolíků – zmocňovací zákon – právní základ diktatury
• eliminace stran: v červenci NSDAP jedinou stranou - totalitarismus
• KDP: okamžitě po požáru říšského sněmu
• Soc. demokracie: zrušení odborů (Německá pracovní fronta, obvinění z vlastizrady)
• Centrum: vyjednán konkordát s Vatikán → neutralizace církve, zákaz strany
• Němečtí nacionálové: pohlceni
• teror proti oponentům: reprezentován SA i Gestapem (systematický)
• KL: vznikají bezprostředně (březen 1933: Dachau)
• Snaha po širokém konsenzu s tradičními elitami (armáda, průmyslníci) → eliminace radikálního křídla NSDAP – SA: 30. 6. 1934 – „Noc dlouhých nožů“: likvidace špiček SA, jejich mocenského vlivu ve straně
• 1934: smrt Hindenburga → Hitler absolutním vládcem

140420

25.7.2007 13:27

RE: Zákon platí i pro Vás

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 140376

Pane "JUDr.Bublík", mám otázku:

Někdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje a nebo se snaží ospravedlnit genocidium nebo jiné zločiny proti lidskosti, páchané v Palestině, Libanonu.

Jaké mají tyto zločiny přívlastek? NACISTICKÝ NEBO KOMUNISTICKÝ?

Vycházím z toho, že máme na výběr jen tyto dva přívlastky.
Toto veřejné popírání, zpochybňování,schvalování a snaha ospravedlnit se PRAVIDELNĚ děje v České republice, v českém jazyce, občany České republiky a na území České republiky. Děkuji za odpověď.

140433

24.7.2007 23:24

Uz jednou...

Grovik 89.?.?.?

... jsem psal ze by to chtelo nejakeho pravnika na ktereho by se dalo prispet a on by nasledne vedl kauzy a zadal odskodneni... protoze tento dokument zjevne mireny mimo CR by se dal pokladat jako urazka. uz jen obrazek znazornujici ceskou republiku jako semeniste Nacistu a ja nevim koho jeste... navic dokument ktery naziva antisemitskym skoro vsechno, je nanejvis podezreli!! Nekdo by tomu mel utnou tipec.. tohle neni normalni chovani mensiny... copak nejaky vetnamec si zalozil existenci na tom ze si stezuje na to kde zije?? Neznam zadneho, znam jen desitky vietnamcu kteri proctive (no dobre ale kdo u nas plati cestne dane [mrknutí jedním okem]) makaji 12-14 hodin dene! Kupodivu jsou to ti posledni kdo rikaji neco o rasismu nebo xenofobii. Pritom je jich pomerne hodne a mohli by si skutecne stezovat dost protoze z tech mensin u nas zijicich jsou mozna tim nejvetsim prinosem.

140389

25.7.2007 0:34

veta ktera me dostala

Vily 85.?.?.?

tak tahle veta me fakt dostala:

"Do zpravy jsou zahrnuty i projevy, které nejsou jednoznačně oprotižidovské, nicméně mohou u členů židovské komunity vyvolávat pocit ohrožení."

už dlouho jsem se v duchu takhle nezasmal. [chechtot] [chechtot]
Nahlas radeji ne, abych diky tomu nebyl do seznamu zarazen taky. [bliji]

140396

25.7.2007 1:02

RE: veta ktera me dostala

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 86.?.?.?

Reakce na 140396

hlavne ze to na maji juden-methodik

140399

25.7.2007 2:13

Uroven tzv,. antisemitismu CR!

Rene Bartosek 76.?.?.?

Ve shrnuti se muzeme docist, ze v CR je oproti regionu relativne uspokojiva uroven antisemitismu. K tomu si dovoluji poznamenat, ze i data ze serveru ertz.cz, jasne dokladaji mizivou uroven antisemitismu v CR. V roce 2003 nula fyzickych napadeni, v roce 2004 5 pripadu. Zadny neskoncil vaznou zdravotni ujmou, pominu-li podle obsahu eretz.cz a vzneseni dalsich naroku na odskodneni proti Nemecku, za psychicke trauma pozustalych po holocaustu. V Palestine je za rok zabito sionisty vice civilistu, o jejich napadeni se zdravotnimi nasledky nemluve. Pocet poskozenych zidovskych pamatek vzrostl ze 4 na 9 pripadu. 27 obtezujiciho chovani, 13 antisemitsky textu a 10 pripadu latentniho antisemitismu.

Byl vydan Mein Kampf. Pamatuju profesoru na universite, kteri nam citovali z nemeckeho originalu teto knihy. A to mezi uvedenymi pripady jsou pocitany i takove perli jako napis z vetvicek intifada. Ci pokojna demonstrace krajni levice, ktera nazval Izrael rasistickym statem sionistickych zabijaku. Jakym pravem se sioniste povazuji za vsechny Zidy mi unika. Velmi by se mi nelibilo, kdybo si prava na cestvi osobovala jakokoliv politicka strana, hnuti a nemuselo by se jednat o zadny extremni pripad.

Jeden pripad se zabyva ortodoxnimi Zidy z New Yorku, prave cast ortodoxnich Zidu povazuji existenci statu Izrael za smrtelny hrich proti Bohu. Pokud ziji na uzemi Izraele ignoruji tento stat, neplati mu dane, neslouzi v jeho armade.... Oni jsou vtom pripade nejcetnejsim projevem antisemitismu ve svete, denne ve svych motlitbach se dopousteji opakovane jednoho pripadu antisemitismu za druhym pocitanych denne na tisice.

Z antisemitismu je neprimo obvineno OSN, ktere vydalo rezoluci proti nelegalnosti zdi postavene na palestinskych uzemi, stejne tak i verdikt mezinarodniho soudu v Haagu o teto zdi, aspon to bylo pocitano za antisemitismus, kdyz se toto nekdo z politiku odvazil rict verejne. Navic vetsina projevu "antisemitismu" ma neznameho pachatele, v nekolika pripadech kuprikladu policie ve Francii, prokazala, ze za antisemitskymi sgrafity, napadeni byla fingovana samotnymi postizenymi a to prosim Zidy. Nemohu prokazat ,ze to byli sioniste, i kdyz si to myslim, takze to musim hodit na triko celemu narodu.

Varuju smrtelne vazne ceskou verejnost. Nejmocnejsi politicka lobby s vlivem na Kongres a tim na politiku USA se jmenuje AIPAC, bud-me opatrni, aby pany ve vlastni zemi byli ceske elity. Muzeme na ne mit rozporuplny nazor, ale jsou to stale Cesi.

140403

25.7.2007 2:23

Primo na jmenne seznamy.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Publikovane eretz.cz se nemuzu dostat. Pokud me nekdo obvini v svobodne zemi z antisemitismu, muzu mu za sebe slibit, ze se ma v procesu, v kterem se budu tomuto obvineni tvrde branit na co tesit. [smích] [mrknutí jedním okem]

140404

25.7.2007 10:35

zajímavá četba na http://www.prop.sk/cudny_boj.html

realita 195.?.?.?

doporučuji k přečtení:
http://www.prop.sk/cudny_boj.html

140415

25.7.2007 11:18

RE: zajímavá četba na http://www.prop.sk/cudny_boj.html

ag 85.?.?.?

Reakce na 140415

Na našem území se ničily i synagogy. Nebo se nechaly zchátrat.
A leckterý starý židovský hřbitov pak leckde paradoxně "přežil" jen díky nezájmu a chátrání.

140425

25.7.2007 14:55

Eretz?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

ať de do prdele ten servr i s majitelem!

Sorry ale takovýma paznehtama a jejich kydy pro popeláře se nehodlám zabývat!


Krysa

140439

26.7.2007 13:10

Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy

pajik 194.?.?.?

Pojdme udelat presne to, co delaji Zide, ale v opacnem gardu. Zalozit takovou "organizaci" viz nadpis prispevku [smích]

At si to vylozi jak chteji. Bude to takove zrcadlo nastavene proti nim.

140521

26.7.2007 19:45

RE: Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 140521

Tohle není špatný nápad. [velký smích] A myslím to vážně.

140542

26.7.2007 21:38

RE: Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 140542

posielam tip
www.eretz.cz

[velký smích]

140549

28.7.2007 19:45

RE: Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 140521

Jsem pro a je nejvyšší čas! Včera bylo pozdě! Tato Liga by se mohla zakrátko stát mezinárodní stejně jako ta jejich! Založit ve všech státech by neškodilo!

Toto je prosím příspěvek jejich/eretz/ editora Nillberta z novinek.cz:

www.jdl.czechian.net (seznam.cz) dnes 19:41:18 - clnet.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 12 hlasů
Islám zničit! Všechny muslimy vyhubit do jednoho. Postavit tábory smrti. Těla použít na masokostní moučku pro velkovýkrmny prasat, či jako hnojivo pro pěstěné vánoční stromky. Střední Východ vybombardovat jadernými, chemickými a biologickými zbraněmi. Část muslimů použít do cirku hladovým lvům, tygrům či krokodýlům pro zábavu hodných lidí a obětí muslimů. Teroristy zaživa stahovat z kůže a řezat jim zuby rozbrušovačkou.

podotýkám, že to je jen jeden z množství, které tam už nazvracel a nejen on, jeho soukmenovci zvracejí neméně kvalitně.
[oči v sloup]

140706

1.8.2007 15:30

no nevím, školy nemám...

vulgar von hulwaath 83.?.?.?

dalo by se říct, že některé věci uvedené v odkazované proskripci by se daly považovat za "Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení" - židovského, ale na druhou stranu oznacovat propalestinske nazory jako antisemitske? vzdyt palestinci sou taky semiti. Nehledě na to, že mě uráží, když vidím (na titulní stránce) obraz čr vyplněný nacistickými a protiizraelskými symboly. To by je zase "Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení"-českého a celá ta jejich zpráva je "Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod" -čechů, včetně bonusů za § 198(2) "...spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami." a § 198a(3)a),b) "Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo účastní-li se aktivně činnosti skupin, organizací nebo sdružení, které hlásají diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou nebo náboženskou nenávist."
Kdybych ale nakreslil izraelskou vlajku a místo modré davidovy hvězdy doprostřed bych dal nacistickej hakenkreuz, to by bylo řevu...

A nakonec citát(mírně upravený): To, že je někdo člen etnické minority ještě neznamená, že to nemůže být pěknej křivák a hajzl.

140930

16.8.2007 17:51

Žádost

Petr Staněk 213.?.?.?

Chtěl bych pana Stworu požádat, aby ty články o Eretzu byly viditelné i v archivu. Sám jsem rád, že jsem si mohl přečíst obranu proti jejich pomluvám, které šíří, a bylo by dobré, aby by dobré, aby reakci na ty jejich žvásty viděl každý (a mohl i tak udělat názor i na základě reakce Zvědavce).

141874

28.8.2007 13:06

Zdravím

Stanek Frantisek stanek (tečka) fran (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Zdravím,to co se dovídám na vašich stránkách je neprofesionální hanebnost,to se dá jen srovnat s Geblsoskou propagandou nacistického Německa.Nejde jen o názor ten může být všelijaký, ale zrůdné je zlehčovat oběti, které přinesl Izraelský národ.Aby ostatní skrze ně vyděli co klerofašizující Evropa je a bude ještě schopna,zrůdného vymyslet,a překroutit.Muselo zaplatit slovy šest milionů Židů svým životem, tak z toho se sranda a zlehčování nedělá.Samozřejmě co už se stalo nejde vrátit, ale jde aspoň držet hubu.Stanek (Fanuel) [zmaten]

142701

20.3.2014 7:22

RE: Zdravím

1 stir 90.?.?.?

Reakce na 142701

Muselo zaplatit slovy šest milionů Židů svým životem, tak z toho se sranda a zlehčování nedělá.Samozřejmě co už se stalo nejde vrátit, ale jde aspoň držet hubu.Stanek (Fanuel) [zmaten]....
Jen ignorant může něco takového napsat aniž by nakoukl do Wiki a zde by se dočetl,že SSSR... počet obětí 2.WW..jen bratru 22 200 000 mrtvých. O čí že to šlo ve skutečnosti o Holocaust??? [zmaten]

307063

Příspěvků: 31

24.07. 17:16 knapovsky  Tak, a uz jste na seznamu taky.
24.07. 21:00 ag  RE: Tak, a uz jste na seznamu taky.
24.07. 18:18 Stare Usporadani Sveta  Cenne doznani
24.07. 19:26 karel4u  RE: Cenne doznani
24.07. 18:31 Pramen  Zpráva o antisemitismu
24.07. 20:54 ag  RE: Zpráva o antisemitismu
24.07. 22:53 IVAn  RE: Zpráva o antisemitismu
24.07. 20:52 JUDr. Bublík  Zákon platí i pro Vás
24.07. 21:29 Vladimír Stwora  RE: Zákon platí i pro Vás
24.07. 22:34 karel4u  RE: Zákon platí i pro Vás
25.07. 00:31 Vily  RE: Zákon platí i pro Vás
25.07. 08:13 Kropáč  Pamatujete se pane doktore,
25.07. 10:48 Saša  Dobro pro Eretz a již budu na seznamu ;)
25.07. 10:53 Saša  Dobro pro Eretz a již budu na seznamu ;) ...pokračování
25.07. 13:27  RE: Zákon platí i pro Vás
24.07. 23:24 Grovik  Uz jednou...
25.07. 00:34 Vily  veta ktera me dostala
25.07. 01:02 VaclavK  RE: veta ktera me dostala
25.07. 02:13 Rene Bartosek  Uroven tzv,. antisemitismu CR!
25.07. 02:23 Rene Bartosek  Primo na jmenne seznamy.
25.07. 10:35 realita  zajímavá četba na http://www.prop.sk/cudny_boj.html
25.07. 11:18 ag  RE: zajímavá četba na http://www.prop.sk/cudny_boj.html
25.07. 14:55  Eretz?
26.07. 13:10 pajik  Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy
26.07. 19:45 Vladimír Stwora  RE: Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy
26.07. 21:38  RE: Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy
28.07. 19:45  RE: Liga Cechu citicich se utlacovana Zidy
01.08. 15:30 vulgar von hulwaath  no nevím, školy nemám...
16.08. 17:51 Petr Staněk  Žádost
28.08. 13:06 Stanek Frantisek  Zdravím
20.03. 07:22 1 stir  RE: Zdravím

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ivan Mládek 2008 - Očkování21.01.22 15:21 Česká republika 0

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 4

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 303