Diskuze k článku

Když terorismus, tak pouze islámský

Příspěvků 16

3.7.2007 8:36

CS

th3m0r0n 212.?.?.?

Ten policajt je ako z counterstriku[mrknutí jedním okem]
Terorista zase ako maturant z gymnázia.
Iné sa nedá komentovať, správa je sama komentár.

139089

3.7.2007 9:12

Můj názor

Karma 195.?.?.?

No já bych řekl, že terorismus má hlavně politické či náboženské cíle, v tomto případě o politiku ani náboženství určitě nešlo, takže to byl skutečně "jen" zločin.

139092

3.7.2007 9:21

islamský terorizmus

Cynik 212.?.?.?

Celosvetový islamský terorizmus je nepríjemne hmatateľný naozaj celosvetovo, izraelský terorizmus je obmedzený na Palestínu. Pri vojenských akciách USA, či NATO nech sa už jedná o akokoľvek strelené, šialené ciele, nejde o terorizmus Veľkého Satana v réžii Malého Satana, to je len blúznenie konšpiratívnzch mozgov. Vybavovanie si účtov v podsvetí nie je terorizmus. Autor je evidentne proislamský fanatik, na ktorého môže byť pyšná aj Al-Kajda.

139093

3.7.2007 9:58

Taková lehká mediální manipulace.

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Všimněte si, že pokud provedou něco nepopulárního, tak to nikdy nejsou židé. V tomto konkrétním případu je to jak vidíme "Izraelec". Stejným způsobem jsou prezentováni, pokud obsazují, nebo již jsou na nějakých vysokých postech, což by nedejbože podporovalo nějaké bláznivé konspirační teorie o židovské světovládě. [smích] Např. předseda "Světové banky je americký politik s německými kořeny". Majitel CME, potažmo TV Nova je "americký podnikatel" atd. atd. [smích]

139095

3.7.2007 11:20

RE: Taková lehká mediální manipulace.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 139095

A už jste někde v poslední době viděl, že by pustili do textu či vysílání, že někoho okradli cigánský kapsářky???
Nebo statistiku, kolik procent cigánů "sedí" a kolik sedí "necigánů" v poměru na počet v obyvatelstvu?
To jsou prostě "postižené menšiny" a tudíž se o nich nesmí mluvit, jinak vám někdo zatrhne típec,např. zelení a Katka "jaujau", že!
Nikomu jaksi nedochází a nikdo veřejně nehodlá připustit, že v tomto případě jsou postižení na opačné straně!
Zajímavý je hlavně to, že to nikoho z politiků nesere.

Prostě nesmí se udávat, "kdo je kdo", čili nemůžete napsat, že Žid (Izraelec) vlastní to a to, nebo že vás okradl cigán, ale mužete kupodivu napsat, že kerejsi holanďan je pedofil, a podobně.
A zkuste si jen napsat, že ten pedofil je žid nebo cigán!!!
"Aj vy rasísty, rasísty!", že?

Krysa

Celej bordel je ovšem hlavně ve vyplácení různých dávek, kde já už říkal dávno, že od třetího děcka nahoru by se mělo platit a ne že někdo dostane dávky! navíc co zýnám z okolí, všichni cigáni jsou pravidelně v invalidním důchodu, ač jim není ani třetina z toho co mě, ale JIM si to nikdo nedovolí sebrat, všichni dycky byli neschopní vojenské služby (mě trvalo 7let než sem dostal za komančů "modrou" na PATYM ODVODU asi v 28ti), a dostanou dycky všechno, neb na "úřad" chodi cela rodina do pátýho kolena nejlíp s břitvama, že!

V dusledku toho se snižují podpory tam kam patří, neb to cigánský rozkrádání asi nejde jinak zastavit aby někdo neřek že "ty rasísty"!

Už mě to sere, neb každej morgoš je vysmátej a čumí do barevný a patrně kradený bedny na na černo připojenou kabelovku, saje neplacenou vodu, elektriku má z lampy na ulici mimo elektroměr, ale NIKDO o tom nenapíše nikde ani řádek, neb "rasýsty" že!

Židi zas vlastní kde co, ale NIKDO nenapíše, že to vlastní židi!
Kupodivu není problém napsat, že to vlastní např. Francouzi!

To by se vážně z toho jeden posral!

Jo a pokud de o TV, počínaje TV NOva, přes Primu, Hallmark, AXN a Markýzu, odmítám tam cokoli sledovat od doby, co nejaký nesvéprávný debil došel k tomu, že i v seriálu co trvá 40 minuit jde doprostřed nasrát 15 minut reklam!

No tak s tím mohou jít do prdele! (A prej se diví, že jim klesá sledovanost, hi)

Krysa

139103

3.7.2007 11:38

RE: Taková lehká mediální manipulace.

Lucas 212.?.?.?

Reakce na 139095

Presne tak. Tento zlocinec je Izraelec, prislusnik statu Izrael. Nic vic. Neni nikde psano ze by byl nebo nebyl Zid, je to irelevantni. Narozdil od Arabu/Islamistu, ktery jsou stejneho naroda/vyznani, ale z ruznych statu. Al-Kajda je islamska teroristicka skupina (at se Vam to libi nebo ne), protoze jsou v ni clenove z ruznych statu.

K samotnemu clanku: Presne tak. Nikde neni napsano, ze by byl terorista, protoze i kdyz je to zlocinec a patri za mrize, spachal zlocin smerovany vuci jednomu cloveku, jeste k tomu stejne narodnosti. Kdyby byl terorista, musel by utocit na tech 17 zranenych obeti. Proto zlocinec a ne terorista. Pokud nekdo nabehne s granatem do davu plnych lidi, se kteryma nema nic spolecneho a snazi se zranit nebo zabit co nejvice lidi, potom to je dle meho nazoru terorista. Pokud jde s granatem vyrizovat ucty mafie, tak je zlocinec a debil, ale ne terorista.

139107

3.7.2007 17:50

RE: Taková lehká mediální manipulace.

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 139107

Pokud použiji vaší logiku, pak označení Žid má stejnou relevanci jako označení muslim. Pokud bychom je měli nějak značit v politické rovině, pak označení islámista je přiměřené označení sionista.
To o čem tu byla řeč je fakt, že označení Žid se v masmédiích používá výhradně v souvislosti s holocaustem (žid = oběť), kdežto označení muslim téměž vždy v souvislosti s nějakou lumpárnou (muslim = terorista).
Označení Sionista v našich masmédiích prakticky neexistuje, kdežto označení islámista opět téměř výhradně v souvislosti s nějakou lotrovinou a prakticky denně.
Pokud necítíte ten jemný rozdíl, není o čem diskutovat. [mrknutí jedním okem]

139131

4.7.2007 14:01

RE: Taková lehká mediální manipulace.

Lucas 212.?.?.?

Reakce na 139131

S timto prirovnanim muslim/zid s Vami souhlasim.
Jde ale taky o to, ze se dle meho nazoru neobjevuje v mediich oznaceni islamista vyhradne v souvislosti s terorismem, nybrz terorismus, ktery je v mediich pachaji vetsinou islamiste (arabove, muslimove, jak to casto meni...). Jak nekdo uz napsal, tech teroristu od ETA po IRA je dost, akorat utoci jednou za cas. Teroristu, kteri vyznavaji islam, ze sve podstaty boje proti vsem nemuslimum, je proste na svete vice a aktivnejsich a viditelnejsich. Proto se muze zdat, ze ta implikace islamista -> terorista je v mediich vyzivovana, ale to je dusledek. Pricina je terorista -> islamista (jak jsem psal - castejsi, viditelnejsi akce).
Tohle ale vsechno nema nic spolecneho s tim, jak se oznacuji sionisti, zide, izraelci. to je proste jina fronta. A v tomto pripade cin v clanku je zlocin a ne terorismus. Nebojte ale, souhlasim ze i sionisti pachaji nekdy teroristicke akce.

139188

3.7.2007 11:23

vidim rozdil

Petr Pavel 80.?.?.?

Nezlobte se ale v tomto pripade ja vidim rozdil (i kdyz jsem causu prilis nesledoval). V mem videni je tento odsouzeny izraelec zlocinec a najemny vrah, protoze provedl atentat na konkretniho cloveka, ktereho chtel z urcitych duvodu zlikvidovat. To, ze se neohlizel na zraneni anebo pripadnou smrt nahodnych kolemjdoucich mu pritezuje, ale teroristu z nej nedela. Terorista je podle meho nazoru individuum, ktere spacha atentat na bezejmenne nevinne lidi proto, aby siril strach a teror ve spolecnosti. Takze pitomec, ktery hodi molotovuv koktejl mezi lidi je terorista i kdyz nikoho nezranil, protoze ucelem bylo vyvolat strach a teror, kdezto clovek, ktery chce pojistku po sve manzelce a pribali ji do zavazadla do letadla bombu je normalni kriminalnik a ne terorista i kdyz v tom letadle zahynulo 100 dalsich lidi.

139104

3.7.2007 12:11

Ja v tom ten terorismus nejak nevidim

graviton 82.?.?.?

In what police called an apparent Israeli underworld settling of accounts, Jakov Mosajlov, 27, had tried in August 2004 to throw a bomb at an armored vehicle carrying Assaf Abutbul, the Israeli owner of a Prague casino, AFP said.
http://www.iran-daily.com/1386/2870/html/index.htm

139110

3.7.2007 21:46

Vůbec ne

A.S. Pergill 89.?.?.?

Existuje řada organizací, unisono označovaných za teroristické: Separatistické organizace jako ETA nebo IRA, v nedávné minulosti působili i teroristé ultralevicoví (Frakce Rudé Armády a další) - takže autor blábolí, když uvádí, že je ve sdělovacích prostředcích pouze "islámský terorismus". Ani akce kurdských separatistů proti Turkům nikdo za islámský terorismus neoznačoval.
Vyřizování účtů mezi gangstery (což je podstatou citované židovské kauzy), byť na veřejnosti, mezi terorismus rozhodně nepatří.
Islámský terorismus je, na rozdíl od výše uvedených, zajímavý tím, že je zaměřen plošně na všechny "nevěřící" (zatímco ty výše uvedené míří na konkrétní osoby nebo instituce, které teroristům vadí). Islámským teroristům vadí všichni nemuslimové a dokonce i ti z muslimů, kteří se jakž takž úspěšně zaintegrovali do života v západních zemích. Tento typ terorismu představuje jedinečný fenomén, protože jeho obětí se může potenciálně stát kdykoli kdokoli z nás. Jedinečný tím, že žádní jiní známí teroristé takto rozsáhlou cílovou skupinu nemají.
Můj názor je přesně opačný než názor autora: Dle mého soudu věnují sdělovací prostředky ve vyspělých zemích (včetně ČR) tomuto fenoménu příliš malou pozornost a zejména málo zdůrazňují jeho obecnou nebezpečnost pro všechno obyvatelstvo.

139147

4.7.2007 11:02

RE: Vůbec ne

Robocrep 194.?.?.?

Reakce na 139147

>Islámský terorismus je, na rozdíl od výše uvedených,
>zajímavý tím, že je zaměřen plošně na všechny
>"nevěřící" (zatímco ty výše uvedené míří na
>konkrétní osoby nebo instituce, které teroristům vadí).
>Islámským teroristům vadí všichni nemuslimové a dokonce i
>ti z muslimů, kteří se jakž takž úspěšně zaintegrovali
>do života v západních zemích. Tento typ terorismu
>představuje jedinečný fenomén, protože jeho obětí se
>může potenciálně stát kdykoli kdokoli z nás. Jedinečný
>tím, že žádní jiní známí teroristé takto rozsáhlou
>cílovou skupinu nemají.

...z čehož vyplývá, že proti islámskému terorismu nelze účinně bojovat jinak než na úrovni jednotlivých pachatelů, což je úkolem policie, s pomocí tajných služeb. A teď mi vysvětlete, proč někam posílat vojáky, lodě, tanky, letadla...

139170

4.7.2007 15:46

RE: Vůbec ne

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 139170

> ..z čehož vyplývá, že proti islámskému terorismu nelze účinně
> bojovat jinak než na úrovni jednotlivých pachatelů, což je
> úkolem policie, s pomocí tajných služeb. ...

Pochopitelně, nic takového z toho nevyplývá. Plynou z toho dvě věci:
1. Každý muslim, není-li jednoznačně a hodnověrně prokázán opak, je podezřelý ze spolupráce s teroristy (ta může být i nevědomá - formou zpravodajského vytěžování, kterého si dotyčný nemusí být vědom, případně může být ke spolupráci tlačen vydíráním).
2. Každý nemuslim, který popírá existenci islámského terorismu, je podezřelý buď ze spolupráce s ním, nebo z totální idiocie.
3. Zásadním krokem k potlačení islámského terorismu je jednoznačná podpora těm muslimům, kteří chtějí odejít od islámu, případně alespoň žít po vzoru civilizovaných lidí (= nedodržovat v běžném životě zákazy a příkazy islámu). Jakékoli výhrůžky (o činech ani nemluvě) těmto lidem musejí být řešeny velmi tvrdou represí; v souvislosti s tím by měl být obnoven a aplikován trest smrti.

139198

4.7.2007 21:31

RE: Vůbec ne

Brixenský vězeň brixenskyvezen (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 139198

Souhlasím s tím, že příklad v článku je vybrán poněkud chybně pro ilustraci toho, co se snažil autor předestřít.

Nicméně nad vaším bodem 1 jsem se musel pozastavit a přečíst si jej několikrát, abych se ujistil, že dobře vidím. Hezký příklad presumpce viny, jen co je pravda. Pokud bychom toto aplikovali třeba na cikány, o kterých se obecně ve společnosti traduje (třebas i na základě předsudků), že kradou, měli by tedy mít všichni tito povinnost před vstupem do obchodu jednoznačně a hodnověrně prokázat, že nejsou zloději? Ale to je přece rasismus, pane. Nebo další příklad: Nevím, jestli je tomu tak stále, ale před léty se mluvilo o tom, jak v Německu či Rakousku se na Čechy (české turisty) pohlíží jako na zloděje. Takže by měli všichni čeští turisté dokazovat, že nekradou?

Bod 2 je příkladem dogmatického až totalitního myšlení. Axiomatická teze, paušálně odsuzující, nezaložená na žádném důkazu a nepřipouštějící jiné než nabízené možnosti.

Bod 3 je opět totalitou čpící řešení. Vy vpodstatě voláte po omezení náboženské svobody. Proč by si kdokoliv nemohl žít dle zákazů a příkazů islámu, pokud by tím neohrožoval druhé? Řešením odstranění terorismu je potlačení nějakého náboženství? Historie má spousty příkladů pokusů o potlačení nějakého vyznání - nikdy to nedopadlo dobře...

139226

4.7.2007 23:34

RE: Vůbec ne

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 139226

Začnu bodem 3, protože od toho se to celé odvíjí:
A- Nemůžete "žít podle příkazů a zákazů islámu, aniž byste tím neohrožoval druhé". To prostě nejde: islám má nulovou toleranci ke všem ostatním náboženstvím s výjimkou křesťanství a iudaismu a k nim má toleranci omezenou (vyžaduje podřadné postavení křesťanů a židů a jejich podřízenost muslimům). Jakmile se muslimové kdekoli dostanou k moci, tak jinověrci buď musejí konvertovat k islámu, nebo uprchnout, nebo zemřít.
B- Navíc se mi snažíte podsouvat něco, o čem jsem se vůbec nezmínil; jasně jsem uvedl situace, kdy muslimové, kteří chtějí žít jako normální civilizovaní lidé, jsou některými členy islámské komunity terorizováni, případně i vražděni; jen v Německu je takovýchto vražd v současné době cca jedna denně v dlouhodobém průměru.

Bod 1 je jasný: Protože muslimové vytvářejí uzavřené komunity, izolované od zbytku společnosti, představují ideální půdu pro aktivity teroristických organizací (také teroristé z 11.9. se v takových komunitách pohybovali). Pokud jsou tyto komunity ekonomicky aktivní (což znamená i úspěšné vybírání sociálních dávek), jdou z nich peníze na "dobročinnost", které velice často končí v rukou teroristů. Vše bylo opakovaně a na mnoha případech prokázáno. Muslimové nejsou žádná rasa, aby se v této situaci dalo hovořit o rasismu. Maximálně můžeme zapříst do nesmyslných debat, zda je možné přiznat politické / náboženské svobody politické straně / náboženskému hnutí, které politické a náboženské svobody odmítá. Protože v praxi rozháníme skinheady a komsomolce, zaháníme do ilegality satanisty (např.) tak asi ta politická / náboženská svoboda úplně absolutní není, byť ji máme proponovanou v ústavě.

Bod 2 je také jasný: Korán je veřejně dostupný (včetně dalších pro muslimy posvátných a závazných textů - byť ty jsou zčásti přeložené jen do angličtiny). Jsou dostupné informace o zemích, kde se muslimové stali majoritou a o osudu nemuslimů v těchto zemích (nejen ze středověké historie, ale i z let nedávných - řekněme od roku 1950 do současnosti). Jsou dostatečně dostupné i informace o poměrech v zemích, které se přiblížily ideálu islámského státu (Afghánistán za vlády Talíbanu, Írán za Chomejního). Kdo si tyto informace (chcete-li - axiomy) nedokáže dát dohromady a adekvátně zpracovat, je stejný idiot jako členové německé židovské komunity, kteří radili ještě po roce 1933 ostatním "nevzrušovat se, protože Němci, takový kulturní národ, přece nemohou uvěřit takovým nesmyslům, co hlásají tihle ti nacisté". Nebo stojí na straně muslimů.

139233

12.7.2007 12:10

Kdo skutečně řídí islám?

jaroslav buchal 89.?.?.?

Následující komentář je z díla J. Rothkranze; Kdo skutečně řídí islám?
Vřele doporučuji všem kdo se o tuto problematiku zajímají. Komentář
ukazuje kdo skutečně stojí za islamizací Evropy a proč!

Skutečnost nábožensky motivovaného úsilí většiny mohamedánů, kteří chtějí - v případě nutnosti třeba i „ohněm a mečem“ - podřídit celý svět učení koránu a na něm spočívajícím společenském řádu, je zcela nepopiratelná. Povrchní nebo nekomplexní posuzování znepokojivého vzrůstu a šíření islámu v křesťanské Evropě a Severní Americe na sklonku našeho století může snadno svést k závěru, že největší nebezpečí pro křesťanský svět a křesťanskou kulturu obecně tudíž vychází z islámského nároku na světovládu. To by ovšem byl zavádějící a hluboký omyl. Určité křesťanské kruhy šíření tohoto omylu vědomě napomáhají, protože nemají dostatek odvahy nazvat pravým jménem onu mocnost, která má v současnosti skutečně na dosah ruky uskutečnění svých vlastních a prastarých snah o světovládu. Touto mocností je talmudsko kabbalistické, sionistické Židovstvo a jeho nespočetné frontové organizace, z nichž nejznámější a současně nejvlivnější je mezinárodní zednářstvo.
V plánech globalistického sionismu hraje islám bezesporu velice důležitou roli, ale právě z tohoto důvodu se (ať už o tom jeho mnohdy stejně fanatičtí jako ne-vzdělaní a politicky nemyslící vyznavači vědí nebo ne) v zásadě už dávno stal po-volným nástrojem v rukou skrytých sionistických kruhů, které si jej podrobily personální infiltrací i ideologickým podstavením..
Ukážeme si zde čtyři paralelní strategické linie, jichž používá vůdčí vrstva Satanovy synagógy, aby mohla využívat islámu jako bojové organizace proti křes-ťanství a současně pracovala na jeho postupném rozmělnění a následném začlenění do chystaného celosvětového jednotného náboženství:
1) V tradičních mohamedánských zemích smí a má islám zlikvidovat co možná nejvíce místních křesťanů, o čemž židozednářsky kontrolovaná světová masmédia většinou „nevědějí“ a stejnými silami kontrolované vlády tzv. demokracií tomu jen nečinně přihlížejí.
2) Do tradičních křesťanských zemí jsou pod nejrůznějšími a neopodstatněnými záminkami dopravovány milióny a milióny mohamedánů, aby tam cestou „multikultury“ co možná nejvíce oslabovali a kazili křesťanství.
3) Současně je v osobách svých nejvyšších představitelů infiltrovaný islám nucen i ze své strany vstoupit do „dialogu světových náboženství“ a tím se vzdát svého nároku na absolutnost.
4) A konečně je islám potlačován policejní resp. vojenskou silou všude tam, kde se chová nekontrolovatelně „fundamentalisticky“ a hrozí stát se překážkou sionistické jednosvětové politice.

139612

Příspěvků: 16

03.07. 08:36 th3m0r0n  CS
03.07. 09:12 Karma  Můj názor
03.07. 09:21 Cynik  islamský terorizmus
03.07. 09:58 petr sleder  Taková lehká mediální manipulace.
03.07. 11:20  RE: Taková lehká mediální manipulace.
03.07. 11:38 Lucas  RE: Taková lehká mediální manipulace.
03.07. 17:50 petr sleder  RE: Taková lehká mediální manipulace.
04.07. 14:01 Lucas  RE: Taková lehká mediální manipulace.
03.07. 11:23 Petr Pavel  vidim rozdil
03.07. 12:11 graviton  Ja v tom ten terorismus nejak nevidim
03.07. 21:46 A.S. Pergill  Vůbec ne
04.07. 11:02 Robocrep  RE: Vůbec ne
04.07. 15:46 A.S. Pergill  RE: Vůbec ne
04.07. 21:31 Brixenský vězeň  RE: Vůbec ne
04.07. 23:34 A.S. Pergill  RE: Vůbec ne
12.07. 12:10 jaroslav buchal  Kdo skutečně řídí islám?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 2

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 0

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,27 Kč
Euro
26,33 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
21,33 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 939,09 Kč
1 unce stříbra
524,57 Kč
Bitcoin
409 187,59 Kč

Poslední aktualizace: 23.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 472