Diskuze k článku

Putinova cenzurovaná tisková konference

Příspěvků 50

14.6.2007 3:21

Predvalecny stav?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Tak to uz je na povazenou. Kdysi svetu dominantni Evropa se v nedavne historii oslabila nejen dvema svetovymi valkami, ale i nesmyslnymi totalitnimi ideologiemi, narizenym importem islamu, vytvarenim nadrazenych financnich klas, umelymi posuny hranic, atd., atd. Jak se zda, Evropa stale neni z historie poucena a dnes pod kridly Washingtonu se zene (nebo je hnana) do dalsiho nesmyslneho a zhoubneho konfliktu. Evropsti politici jsou pouhe figurky, zvoleni a dobre placeni velkym kapitalem, kteremu musi servilne slouzit. Jiz jako takovi nemohou zastavit rozpoutanou valecnou stvanici. Pokud nechceme skoncit ve valecne katastrofe, lide se musi zacit organizovat sami a demonstrovat ve velkem siku v proti valecnem hnuti.

137485

14.6.2007 7:03

Putin

Sam Ting Wong 81.?.?.?

nebude žádný svatoušek, ale tohle bylo velmi dobře řečeno. Problém je, že všechny ty věci Bushovi víceméně bez problémů procházejí.
Škoda, že si člověk nemůže vybrat jinou dobu pro život...

137487

15.6.2007 4:29

RE: Putin

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 137487

(Zrušeno včetně reagujících příspěvků. Plané tlachání. Editor.)

137537

15.6.2007 22:17

RE: Putin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 137537

Konecne reakcia editora na provokaterov.
Dakujem editorovi.

Nepovazujem toto za cenzuru, ale za spravnu konstrukciu. Urcite noviny na Slovensku, patriace skupine investorov pod Davidovou hiezdou, dokonca nabada k udavaniu a spiclovaniu typu StB donasac specialnym linkom v diskusii.

Este raz vdaka editorovi.

137609

14.6.2007 8:56

Media..

SandWalker 87.?.?.?

to je v teto chvili to nejdulezitejsi. Ten kdo media vlastni a ovlada, urcuje barvu - vuni - obraz deju a veci pristich.

Zaslo to prilis daleko - pokud kazdy i ten nejmensi okresni dennik byl vykoupen za par usmudlanych milionu - je jasne v jakem stavu jsou velka media jako TV.

Jak muze normalni cesky uspechany a upracovany clovicek vnimat pravdu. [pláč]

Az se ji dozvi na vlastni kuzi - bude pozde.

137488

14.6.2007 12:51

RE: Media..

drUgstore 85.?.?.?

Reakce na 137488

ano, to bych podepsal, to je jadro pudla: kdo ovlada TV, ovlada volice, kdo ovlada volice, ovlada vse ostatni. jak proste, mily watsone.

137500

14.6.2007 10:16

RE: anglicky je na adrese

Saša 207.?.?.?

Reakce na 137491

Interview with Newspaper Journalists from G8 Member Countries
(Totožný zdroj-překlad Kremlu)

Jaký rozdíl mezi „tiskovou konferencí“ G.W.Bushe a Putina

Vojevůdce Bush nechce a neumí vysvětlovat, vůdce přeci rozhodne…

137492

14.6.2007 11:20

Obraz je stále jasnější...

xxxJirka 212.?.?.?

Myslím, že vše podstatné již zaznělo v předchozích diskuzích. USA teče do bot. Problém je, že mají nejsilnější armádu světa, kterou však nebude moci US ekonomika do budoucna živit. Tahle armáda,a s ní americká moc, se bude snažit za každou cenu udržet. Jedním z řešení je zavedení jednotné světové vlády, která bude samozřejmě v USA. To se však musí stát rychle.

Největší nebezpečí hrozí ze svazku Evropa-Rusko, jež by v budoucnu ekonomicky, a poté i vojensky, překonal USA. Zavádění jednotné světové vlády by pak sice mohlo pokračovat, avšak již ne pod vedením Ameriky.

1.USA musí bořit vztahy mezi Evropou a Ruskem.
2.Musí urychlit zbrojení a zajistit si zázemí pro vedení války s největšími konkurenty - především Ruskem. Ani ne pro případ války samotné, ale jako nátlakový prostředek.
3.Musí pokračovat v zavádění jednotné světové vlády. Tím si zajistit potřebné zdroje a vysokou životní úroveň.
4.Neustále oslabovat a decimovat nepřizpůsobivé země, jejichž režim do NWO "nepasuje".
5.V občanech je nutné vzbuzovat strach z fiktivních nepřátel, aby vláda získala více pravomocí a důvěru. Nějaký ten teroristický útok se jistě hodí...

Zdá se být jasné, kam kroky USA směřují, co chtějí, jaká bude jejich zahraniční politika do budoucna. Zbrojení, nátlak, vydírání. To vše je třeba veřejnosti nějak podat /boj proti terorismu./

Nikoliv vzájemná tolerance, pochopení cizích kultur, ekonomicky oboustranně výhodná spolupráce, trvalý růst, svět bez konfliktů...

Zrodilo se nové zlo. Zlo, které je velmi ambiciózní a navíc má v rukou prostředky. Tohle zlo je však prohnilé, jako každé jiné zlo. Nemá podporu obyčejných, inteligentních lidí. A to je jeho největší slabostí.

137496

14.6.2007 19:38

RE: Obraz je stále jasnější...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 137496

Souhlas. Naprosto spravna analyza dnesni situace.
Zrodilo se nové zlo. Zlo, které je velmi ambiciózní a navíc má v rukou prostředky. Tohle zlo je však prohnilé, jako každé jiné zlo. Nemá podporu obyčejných, inteligentních lidí. A to je jeho největší slabostí.
K tomu se da jen dodat, ze to zlo tu existovalo jiz drive, ale v te dobe bylo jaksi kontrolovano, omezovano a i neutralizovano tim sovetskym zlem. Proto se muselo i jinak chovat. Dnes je ovsem v pozici svetoveho nadvladce.

137524

14.6.2007 11:26

autorovi clanku

Vily 157.?.?.?

ne ze by Putin rikal v clanku hlouposti ale prece jenom az tak moc jste mu do zadku lezt nemusel. Taky neni bez hrichu. Staci pripomenout z jake zlocinecke organizace vzesel. Ale to jen na okraj

137497

15.6.2007 5:30

RE: autorovi clanku

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137497

KGB, CIA, Mossad. Zrejme ti co kopou nejvysi ligu v branzi. Bush starsi byl sefem CIA, stejne tak Kessinger. A je velky rozdil ve schopnosti vladnout mezi Bushem seniorem a Bushem juniorem. Putin byl plukovnikem KGB, mam pocit, ze Mossad stoji vice v roli sede eminence, a z te uplatnuje svuj vliv na politiku pres lidi mimo svou organizaci.

Spickove tajne sluzby jsou velmi dobra pruprava pro mezinarodni politiku a schopnosti vladnout. Tady se naucite discipline, schopnosti empatie, analyzovat, predvidat, vitezit i prohravat, kopromisum, diplomacii i tvrdosti. Pouze ti spatni sefove v teto branzi musi spolehat casteji na schopnosti "rezniku", ktere tyto "firmy" maji k dispozici. Skutecna elita v tomto remesle pouziva "rezniciny" zridka, ale nikdy v tehle branzi se bez ni neobejde.

Pro svet vcetne USA, je stestim, ze Jelcina nahradil president Vladimir Vladimirovic Putin. Pro me je lordem Vetinarim nasi neplacate planety a neni rozhodne sam. Momentalne se nachazime v zatracene nebezpecne situaci. Na prelomu tisicileti byla nabidnuta skutecnym mocenskym elitam alternativa zalozena na silove kontrole zdroju. Zdalo se, ze bipolarita se zhroutila s jelcinovskym Ruskem. Nemyslim, ze by skutecna mocenska elita byla nadsena, protoze hegemonie jedneho hrace, je krajne nestabilni mocenske usporadani, ktere se navic z pozice sedych eminenci spatne ovlivnuje. Na vyber vsak nic jineho nebylo. Nikdo nenabidl elitam plan, jak resit palcive problemy budouicnosti.

Silove reseni selhalo a navic z "mrtvych' v extremne kratkem case povstalo Rusko. Povstalo, protoze ma v sobe velky potencial, a protoze ho podporili ci mu minimalne neztrpcovaly zivot skutecne mocenske elity. Momentalne se nechazime v situaci, kdy si zvoli a bude realizovat jina varianta budoucnosti, ktera nebude klast hlavni duraz na silu. Avsak prestoze ti, co jsou ve stinu a drzi nejvetsi moc, ve chvili kdy nekoho nechaji realizovat nejaky zamer, musi mu dat k dispozici dostatek moci umerne zameru, ktery ma byt prosazen. A kontrola zdroju v globalnim meritku je velky zamer. Takova zncne velka moc se muze vymknout mimo kontrolu a to by mohlo vest a v minulosti i vedlo k vaznym problemum.

137540

15.6.2007 15:32

RE: Pane Bartošku, co když je to všechno úplně jinak?

AndyO/X 85.?.?.?

Reakce na 137540

Před dvaceti lety se začala demontovat Říše, která byla řízena židovskou oligarchií, CCCP.Mnozí se mylně domnívají, že USA byly s touto Říší na kordy, což není pravda, protože gang JEW, který ovládal USA, s gangem JEWSHEVIK ovládajícím CCCP, velmi úzce kooperoval.Úžasným a fantastickým způsobem se CCCP rozpadl a gang JEW je v defenzívě, začíná mít navrch dobře konspirující gang ANTIJEW.(9/11 2001)Ten užívá takové krytí a takové mimikry, které dokáží oklamat i sionistické židomily, bohužel musí užívat i těch nejbrutálnějších metod a nelitovat ztrát vlastních vojáků, aby dosáhl svého cíle: likvidace státu Izrael, protože to je základní klíčový bod k porážce gangu JEW.Hraje se totiž o všechno: o kontrolu občanů-daňových poplatníků USA nad vlastní měnou a pokladem, bez ní dojde k zániku USA!

137583

15.6.2007 16:05

RE: autorovi clanku

Guildenstern&Rosencrantz 195.?.?.?

Reakce na 137540

>Bush starsi byl sefem CIA, stejne tak Kessinger<

http://en.wikipedia.org/wiki/Director_of_Central_Intelligence

To by měli na Wikipedii zkorigovat, neveděl jsem že Don Kessinger potom co skončil s baseballem šéfoval CIA [zmaten]

137586

16.6.2007 3:25

RE: autorovi clanku

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137586

Muze byt neoveroval jsem to, vim, ze byl ministrem zahranici, ale pokud se nepletu byl to ten tip ministra zahranici, ktery mel na CIA uzkou vazbu. Dekuju za opravu chyby. [mrknutí jedním okem]

137627

15.6.2007 22:41

RE: autorovi clanku

ferike 91.?.?.?

Reakce na 137497

Nie celom chapem preco nevieme byt objektivni a posudzovat situaciu a prejav s temo o jtoru sa jedna. Preco je dolezite vyhadzovat Putinovi minulost, ze bol dostojnik bezpecnosti a ze by sme mu nemali liezt do zadku. Bol. Aspon sa to netaji ako u mnohych nasich, ale v tejto suvislosti o ktorej debatujeme hovoril pravdu a ja nevidim nijaku chybu v jeho prejave, a to treba hodnotit nie jeho minulost. A mimochodom americky prezident je ( a aj jeho politika)skutocne taka, ze mu mame liezt do zadku a suhlasit so vsetkym, (lebo on nepracoval v tajnej sluzbe) ????

137612

16.6.2007 1:39

RE: autorovi clanku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 137497

byla to organizace úplně stejná jako CIA nebo FBI, chránila úplně stejnými metodami svou vlastní zem a vládu

137621

16.6.2007 12:19

RE: autorovi clanku

topas 147.?.?.?

Reakce na 137497

moze mi niekto konecne vysvetlit, CO je zle na tom ze niekto bol alebo je prislusnikom tajnej statnej sluzby? a to bez ohladu na to ci ide o StB, CIA, KGB, Mossad...

137657

16.6.2007 14:55

RE: autorovi clanku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 137657

An sich na tom není nič zlé. Zlé je jenom to, když jste byl příslušníkem tajné státní služby na území aktuálně obsazeném její konkurenční tajnou státní službou.

137660

16.6.2007 20:44

RE: autorovi clanku

Julian 66.?.?.?

Reakce na 137657

Co je na Putinove pusobeni v KGB zleho ? To vam mohu vysvetlit.
Komitet Gosudarstvonej Bezopasnosti byl tajnou zpravodajskou sluzbou SSSR. Dal uz jiste nemusim pokracovat, o Gulagu, desitkach milionu mrtvych, hladomorech a dalsich zlocinech jste jiste slysel.
Pochopitelne ani v tajnych sluzbach demokratickych zemi nebyli zadni andilci, ale to v boji proti takovemu zlu ani jinak neslo.
Putinovi neprida ani fakt, ze jako agent pusobil v okupovanem NDR.

137672

16.6.2007 21:24

RE: autorovi clanku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 137672

A jak mi vysvětlíte, proč si dnes Putina váží Alexandr Solženicyn?

137674

17.6.2007 5:09

RE: autorovi clanku

Julian 66.?.?.?

Reakce na 137674

Pokud si Solzenycin Putina opravdu vazi, vysvetli vam sve duvody jen on sam.
U me se ten pan dost drsnym zpusobem shodil uz pred lety, kdy vykrikoval cosi o tom, ze jeho narod je predurcen k tomu aby vedl svet.
Ja proti Rusum nic moc nemam, ale kdybych jim mel neco vzkazat, tak asi tohle:
drazi slovansti bratri, jste hovno v trave. Vas narod byl zdecimovan vice jak 80 lety komunismu a vodkou. Vazte si bezpracnych prijmu z ropy a ty penize investujte s rozumem. Treba do infrastruktury a lecby alkoholiku.
Svym byvalym koloniim nevyhrozujte. Naopak, slusne se jim omluvte za vsechna zverstva a nabidnete jim pro pristich sto let ropu za polovicni cenu. Verte mi, dluzite jim to.
Sveho cara kopnete do prdele a zvolte si nekoho, kdo vas narod dovede k demokracii.

P.S. Ten radar na Brdech vas sere hlavne proto, ze nic takoveho nedokazete sami vyrobit.

137687

17.6.2007 8:26

RE: autorovi clanku

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 137687

>P.S. Ten radar na Brdech vas sere hlavne proto, ze nic takoveho nedokazete sami vyrobit.


[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Skuste se nekde v technicke knihovne dostat k literature o antenach tak ze zacatku 80-tych let nebo si nekde zjistete puvodni zakladni patenty na fazovane antenni pole a ploche radarove anteny. Jen se pak moc neleknete kdyz tam uvidite azbuku a napis "vyzkumny ustav A.S. Popova...

137697

17.6.2007 17:59

RE: autorovi clanku

Julian 66.?.?.?

Reakce na 137697

O ruskem inzenyru Popopovi jsme se ucili uz ve skole. On vynalezl letadlo 4 roky pred Wright brothers. Jeho letoun byla dobra a spolehliva masina, ktera na rozdil od letadel americkych bratri nemela nikdy nehodu. Bohuzel take nikdy diky velke vaze sveho parniho stroje nevzletla.
Ze by se jednalo o pribuzne?

137715

17.6.2007 20:06

RE: autorovi clanku

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 137715

Hezky pokus, ale doporucuju zopakovat si historii a dejepis. A.S. Popov byl soucastnikem Hertze, Maxwella, Marconiho a znacne prispel k vyzkumu sireni radiovych vln a k bezdratove komunikaci. Vice snad treba na Wikipedii.

Vyzkumny ustav A.S. Popova byl zalozen v Moskve po valce a vetsina tamejsich praci podlehala dlouhe roky rezimu utajeni. Tento ustav vyvijel spickove pristroje pro agenty i sifrovaci systemy ktere NSA neprekonala dodnes. Nektere vyzkumy v oblasti sireni velmi dlouhych vln a navaznosti na experimenty Nikola Teslu jeste nebyli odtajneny, ale jejich dusledkem muze byt udajne i kontrola a ovladani pocasi nebo projekt Omega, ktery je ekvivalentem Americkeho HAARP.

137721

17.6.2007 0:06

RE: autorovi clanku

Pasant_x 213.?.?.?

Reakce na 137672

Plácáte úplné blbosti! Víte, kdy byl zrušen KGB??
Putin jeho členem nikdy nebyl.
Jen slepci používají KGB jako synonymum pro ruskou tajnou službu (stejně tak, jako každému kdo smýšlí jinak než oni říkají "bolševik", aniž by měli páru o tom, co to slovo znamená a z čeho vzniklo!).

137680

17.6.2007 18:57

RE: autorovi clanku

Julian 66.?.?.?

Reakce na 137680

Ze Putin nebyl nikdy clenem KGB ? Prectete si prosim toto.
http://www.washingtonpost.com/wp-srv/inatl/longter...
Doporucuji hlavne posledni odstavec clanku.

137718

18.6.2007 11:36

RE: autorovi clanku

XXL 85.?.?.?

Reakce na 137672

KGB má největší zásluhu na rozpadu CCCP.Proto je Putin oblíben.Gulagy a hladomor s KGB nemají mnoho společného, to byste se spíše měl optat u známých "židovských firem" Kaganovič a Frenkel.

137749

14.6.2007 12:00

Kdo z koho,kdo zvitezi a kdo bude porazeny,tot otazka.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 220.?.?.?

Rusko je representovane Putinem,co by byvaly clen KGB ma jiste sve velmi dobre informace, co se tyka presidenta Bushe ,tak ,jeho oyec byl vedoucim CIA, takze ,ctenar si muze udelat predstavu ,co to je za lidi kteri jdou do vedouciho postaveni dvou nejsilnejsich statu sveta,ke kteremu se v brzku prida Cina,ktera vic lezi v "zaludku" USA nesli Rusku.Vetsina ctenaru ve svych prispevcich hodnoti PUtima vic ,nez presidenta Bushe ,ankonec i americky tisk o nem rika ,ze to je nejhorsi president ,jakeho Amerika mohla kdy dostat.Mnozi Americane si zacinaji po chlubivem prohlaseni Ariel Sherona,ze Amerika je v zidivskych rukach a bez kyvnuti zidu neni schopna cokoliv udelat,coz Sheron rekl otevrene pred novinari z celeho sveta 3 rijna roku 2001 ,tak tim automaticky je vice hodnocen Putin ,nez Bush.
Na vic,valka v Iraku nejde tak ,jak je liceno v americkem ai svetovem tisku,lide dostavaji zpravy i odjinud a tak valka s nameznimi zoldneri nejde k zadnemu konci i kdyz Amerika do rad najemnych zoldneru zacina prijimat vice ,jak 20% z neamerickych rad a v soucasne dobe ,"privatisuje armadu "od soukromych spolecnosti,ktera uz se vyrovna poctem regulernim zoldnerum,v soucasne dobe je v Iraku na 145.000 pravidelne armady ,oproti soukrome armade 126.000 clenu,jez se ovsem nepocitaji do americkych ztrat.Prikladne ,z techto soukromne najemnych zoldneru uz je 7.700 zranenych a 770 jich bylo zabito.
http://www./presstv.ir/pop/
Pull the plug on the mersenery war
Takze ,se da ocekavat ,ze rusky parlament zmeni zneni zakona o dobe presidenta na dva terminy a udela v pripade Putina vyjimku a Putin bude zvolen dotretiho kol asveho presidenstvi,coz v Americe v pripade Bushe je uz vec nemyslitelna,ackoliv Bush se snazi strhnout moc na sebe v pripade vyjimecne situace ohrozeni.
Je hrana velka hra, ale president Ruska putin jednoznacne naznacil ,ze neskoci na zadnou navnadu ze strany zapadu,at uz je v ramci NATA a nebo snah Ameriky o miru a demokracii s ocima na jednu jedinou svetovou vladu.

137498

14.6.2007 12:57

Kdo chce kam?

Gdosy 195.?.?.?

Kapitalismus je mrtvá zóna. To dnes dochází i jeho skalním příznivcům. Kamkoliv vstoupí, degraduje veškeré hodnoty na nulu. Jediné ospravedlnění jenž zná, jsou vyvolení. Pokud mezi ně nepatříš, nejsi člověk. Ať už je to kultura, vztahy, práce, sociální struktura, všechno je podřízeno moci peněz a zacíleno k podpoře několika málo jedinců, držících prostředky potřebné pro samotnou lidskou existenci. Takto je ovládají a takto jim vnucují svojí vůli.
V okamžiku, kdy vznikne prostor, lidé počnou z tohoto sevření unikat. Tento prostor se utvořil na konci studené války. Proto je nutné znovu postavit lidi proti lidem. Tak, aby se navzájem ohrožovali a nemohli uniknout ven z klece. Tady už nejde ani tak o to, jestli tím USA něco získá. Jde jen o dostatečně pevné stěny vězení, aby si vyvolení mohli nadále dělat cokoliv uznají za vhodné. Zatímco tu plebs pobíhá po lese a míří na sebe samopalem, pánům tečou tučné zisky z prodeje zbraní, jimiž se plebs navzájem ohrožuje a proto potřebuje, aby jim někdo zbraně vyráběl a prodával. Proto je celá zahraniční politika USA postavena na veřejném a skrytém exportu zbraňových systémů. Teď do něj bude zavlečena i ČR. Je to jenom jeden velkej hnus.

137501

15.6.2007 9:42

RE: Kdo chce kam?

Robocrep 194.?.?.?

Reakce na 137501

> Proto je celá zahraniční politika USA postavena na
>veřejném a skrytém exportu zbraňových systémů. Teď do
>něj bude zavlečena i ČR. Je to jenom jeden velkej hnus.

Václav Havel se po revoluci zasloužil o zničení československého zbrojního exportu, a zároveň neprojevil náznak kritiky vůči takovéto politice USA.
Nyní se začíná český zbrojní průmysl opět chytat na světových trzích, k velké spokojenosti ekonomů. Tentokrát ale pod "bratrským" dohledem USA.
To je podle mě jasný důkaz toho, že Havlovi a jeho nohsledům nikdy nešlo o omezení zbrojení a zabíjení, ale pouze o to, aby byly vyzbrojovány takové režimy a skupiny, které jsou USA nakloněny.

137559

15.6.2007 19:38

RE: Kdo chce kam?

Julian 66.?.?.?

Reakce na 137559

No, zasilani zbrani a Semtexu islamskym a komunistickym hrdlorezum opravdu skoncilo, ale to je snad spravne. Nebo neni ?

137597

16.6.2007 3:28

RE: Kdo chce kam?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137597

Mladenci, kdyz jsem vam dal par linku, na zbrojni byznys a kdo a jak se na nem podili, meli jste zrejme ve vasem oddilu skautiku bobrika mlceni. Mam vam ty linky znovu uvest? [velký smích] [velký smích]

137628

18.6.2007 14:03

RE: Kdo chce kam?

Robocrep 194.?.?.?

Reakce na 137597

"Hrdlořezové" byli jenom imperialisti. Musíte se naučit používat výraz teroristé (nebo jak to je v tom slovníku new speaku). [oči v sloup]

137758

14.6.2007 14:37

Ach ta paměť

Tomáš z Moravy 80.?.?.?

Koukam, že pan president Klaus má pravdu, když říká, že lidé snadno zapomínají. Dlouho jsem na Zvědavci nebyl, ale s odstupem času vidím, jak se tady kumulují levicové názory vychvalující levicové systémy. Zajeďte si na Ukrajinu, do Ruska a pochopíte, že ono zprofanované slovo svoboda má svůj význam, akorát už ho nevnímáme, protože žijeme uprostřed něho asi příliš dlouho.
Nerozumím přesně politice USA ani s ní plně nesouhlasím, ale zkuste si zajet tam a pak do Ruska. Já osobně tu budu raději mít americké vojáky než ruské.

Ještě k článku: Jen jsem ho proletěl, stačí mi když si přečtu, jak je to v USA hrozné, jak tam bezdůvodně mučí lidi, mají tam bezdomovce a vůbec, jak to že tam není socialismus? A přitom v Rusku je to dokonalé, tam přece nic takového není, že?
Po přečtení tohoto názoru mě běhá mráz po zádech, jak tomuhle může někdo věřit... brrrr

137507

14.6.2007 15:24

RE: Ach ta paměť

Julian 66.?.?.?

Reakce na 137507

Mate pravdu, Tomasi. Mrazi z toho v zadech hlavne kdyz si uvedomime, ze Putin prakticky zlikvidoval vsechna opozicni media a na novinare kteri se dovolili ozvat dokonce poslal vrahy.
A mluvit o bezdomovcich nebo teroristech veznenych na Guantanamo je uz uplny vrchol. Takovi lide v Putinove Rusku proste "zmizi".

137510

14.6.2007 16:45

RE: Ach ta paměť

SEV 80.?.?.?

Reakce na 137510

Me mrazi z toho ze bezna media se prilis orientuji jen na pravdu z jednoho ulhu pohledu a furt nam cou nejakou propagandu ... pred rokem 89 rudou a ted zas modrou [pláč]

Kazda mince ma svuj rub a lic !!!

137514

23.6.2007 4:49

RE: Ach ta paměť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 137510

Mě mrazí z Vás, jak jste černobíle nadupanej. Jak se Vám to stalo?

138129

14.6.2007 16:25

RE: Ach ta paměť

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 137507

Máte pravdu. Nejlepší je článek jen tak proletět a pak můžete snadno s čistým svědomím kritizovat věci, které v něm ani napsané nejsou. Kdybyste článek četl pozorně, tak by to tak snadné nebylo.
Sice vám při vašem způsobu čtení uchází smysl a obsah článku, ale to je nepodstatná maličkost, kvůli které jste sem jistě nepřišel.

Z veškerého českého tisku o Putinově konferenci píše pouze Zvědavec a Britské listy. Je vidět, že česká media jsou již bezpečně zvládnutá. Mohou naprosto svobodně psát, co je jim s hůry dovoleno. A nepotřebují k tomu ani jednotné řízení zvláštním ideologickým tajemníkem. Zvládne to vlastník.

Časy se mění a způsoby manipulace lidí s nimi.

137513

15.6.2007 6:45

RE: Ach ta paměť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 220.?.?.?

Reakce na 137507

Tak ,aby Vam nebehal mraz po zadech,kdyz soudite predstavitele ,jak zapadu ,tak vychodu,tak ,jen v ramci rovnopravnosti nazoru, byste mel nahlednout do zakulisi "Americke politiky",tak ,jak jste se zminil o te "Ruske".
President Clinton,pokud si muzete pamatovat,tak ,kdyz nastopupil svuj urad ,tak rada lidi za podivnych okolnosti proste zmizela.V dobe ,presidentovani,americka FBI s pomoci tanku a plynu znicila Koresovu krestanskou skupinu, ackoliv, nebyl naprosto zadny duvod k zakroku,nebot vsechny zbrane ,co vlastnili byly registrovane a s povolenim,ale staci zahrat lidem na saxofon a lide rychle zapomenou,ze v nejakem WACO zahynuly cele rodiny i s malymi detmi, to jen ,tak na okraj k osvezeni pameti,ze vladcove ,nemaji ciste ruce, proto se stanou vladci,ze znici ty ostatni,poctivy clovek nema sanci se stat ani radnim ve svem rodnem meste.
President Bush v ramci "Boziho vnuknuti" ,jak se nechal slyset,ma seznam vice,jak PATNACTI STATU SVETA ,KTERE POTREBUJI DOSTAT VOJENSKOU LEKCI ZE STARNY "SVOBODNE A DEMOKRACI MILUJICI AMERIKY".
Amerika je povazovana za zem ,kde vyzkumem v laboratorich se prislo na AIDS,mimochodem jiz vic ejak 50 millionu mrtvych, v dnesnich dnech Pentagon prohlasuje ,ze vybudoval ,tak zvanou Gay bomb-http://www.globalresearch.ca/
-Pentagon Confirm It Sought To Build A `Gay Bomb`by Hank Plante
Amerika ,je rovnez zemi ,ktera nici tuto planetu s pouzivanim "Depleted Uranium" ,jez ma nicivou silu po vice jak 45 billionu roku,proto ve svete rostou vice a vice pripady rakoviny ,leikemie, zdeformovane deti a jinych onemocneni.
Takze,kdyz soudite ,sudte spravedlive, potom muzete psat komu ten mraz na zadech muzete prisoudit,nebot ,kazda mince ma dve strany.
Cesky narod nepotrebuje verit na sovety a nebo Americany,Cesky narod nechce zadnou cizi armadu na svem uzemi,volit jedno zlo ,pred zlem druhym neni nikdy k prospechu veci.

137543

16.6.2007 21:48

RE: Ach ta paměť

Honza z Prahy 88.?.?.?

Reakce na 137507

Já tady nechci vojáky žádné. Ani ruské ani americké.

137677

14.6.2007 15:26

Nejvtipnější prezident na Světě?

Guildenstern&Rosencrantz 195.?.?.?

V.V Putin má patrně smysl pro dost cynický druh humoru. Opravdu druhý Gandhi, díky kterému nezůstalo z Grozného kámen na kameni, který provozuje stejné koncentráky jako je Guantanamo ovšem za ještě horších podmínek, prezident země kde když došlo k schůzce G8 v Petrohradě podnikl taková opatření že k těm policejním zásahům vůbec nemuselo dojít. Má smysl pokračovat?

137511

14.6.2007 17:54

RE: Nejvtipnější prezident na Světě?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 137511

jistě, můžete pokračovat argumenty [cool]

137516

14.6.2007 18:27

RE: Nejvtipnější prezident na Světě?

google 84.?.?.?

Reakce na 137511

>prezident země kde když došlo k schůzce G8 v Petrohradě podnikl taková
>opatření že k těm policejním zásahům vůbec nemuselo dojít. Má smysl pokračovat?

-nemecka vlada nasadila vojenske letectvo, konkretne stihacky tornado, na sledovanie demonstrantov proti G8.
pritom je v nemeckej ustave explicitne zakazane nasadzovat armadu (Bundeswehr) proti vlastnemu obyvatelstvu.

-dalej, nechali v case G8 zatvarat demonstrantov do klietok a nechali ich takmer o hlade.

-za tretie, pocas G8 nasadili policistov v civile na podnecovanie demonstrantov, aby napadli policajtov.
miesali sa medzi demonstrantov a hecovali:
"Zautocme na polisov!"

v pripade, ze sam po nemecky nerozpravate, niekto z izraelskych spoludiskuterov, hovoriacich po nemecky,
vam na opytanie urcite rad potvrdi, ze to v Der Spiegel skutocne stoji napisane.

no a americka junta nechala zobrat novinara za jedinu otazku, tajnou sluzbou a dodnes po nom nie je ani stopy.

ma to zmysel pokracovat?

137517

15.6.2007 12:23

RE: Nejvtipnější prezident na Světě?

Guildenstern&Rosencrantz 195.?.?.?

Reakce na 137517

Já umím jen trochu německy, ale žádné israelské diskutéry o nic prosit nebudu. Jednak nevím o koho jde a potom nemám důvod vám nevěřit že vaše shrnutí těch článku z Der Spiegel je pravdivé. Podobné věci se totiž odehrávali i v minulosti při podobných akcí včetně zasedání IMF&WB v Praze. Policajti provakatéři mezi demonstranty jako rozbíječi výloh, internace (i těch kteří se žádného násilí nedopustili nebo vůbec nebyli účastniky demonstrace)
v "internačním táboře" za Prahou. To bylo rok před 9/11 tedy bez paranoidní atmosféry války proti teroru a od té doby v této věci jistě nastal určitý "pokrok".
Západní politici nemají co kritizovat Putina za udajné potlačování disedentských názorů, ovšem platí to i obráceně.

137568

14.6.2007 17:16

Na tomhle

Aja 74.?.?.?

link, se da leccos najit, je v anglictine.

http://www.kremlin.ru/eng/

137515

15.6.2007 0:01

anuencia

Slayko 89.?.?.?

hmm co ¿napsat? souhlasim s clankem

137532

15.6.2007 4:02

Je to jednoduche

juniper 69.?.?.?

V posdstate jde o to, ze Putin odmitl vydat Rusko do zidovskych
rukou. A tak Zid rozhodl, ze Putin je nepritel a USA
poslusne vyhlasuji novou studenou valku Rusku. Vsimete si,
jak jsme milovali Jelcina, protoze nechal zidy v Rusku delat
co chteli. Putin to dela spravne..a vy vsichni se zamyslete
sami nad sebou..nelibejte zidovsky zadky, doplatite na to.

137535

16.6.2007 3:38

RE: Je to jednoduche

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137535

Budete prekvapen, ale ruske Zidy je velmi tezke presvedcit, aby v Izraele rikali nejake lzive spatnosti o Rusku. Naopak diky rustu cen je pro ty co prisli z Ruska obtizne vratit se zpatky. Putin uzavrel velmi chytrou dohodu s "jelcinovskzmi oligarchy". Nechame vam majetek, ale vy zustane mimo politiku. Chodorovski se setkal po "potizich v Iraku" s vicepresidentem USA. Slo o vyprodej Jukosu do zahranici.

Rusko ma v strategicke enerdetice daleko vice zahranicnich investic, nez jakakoliv zapadni velmoc. Chodorovskij je examlarni priklad pro ostatni. Prevedeno do normalni reci. Dostava exemplarne sodu, aby oligarchove vedeli, ze Putin a mocenske centrum zformovane kolem neho drzi sve slovo. Budete mit "sladky zivot" bohacu, ale zapomente na mocenske hry proti centru moci v Rusku, jinak budete mit velice nevesely zivot. Neco mnohem horsiho, nez co sok Hiltonove pri stretu se skutecnou realitou.

137629

16.6.2007 21:53

Soucasny stav

Raab 88.?.?.?

Kscm a Cssd by se meli sjednotit do jedne strany a svrhnout tak pravici.Soucasnou ceskou vladu vidim jako nejrizikovejsi pro cesky stat a Evropu vubec co kdy pamatuju.Putin by mel udelat agresivni krok proti USA,proti nam a proti Polsku, dokud je jeste cas.Dat tak najevo statum jako Gruzie,Estonsko,CR,Polsko,ze nejsou v pozici o necem dulezitem,zvlaste jdeli o bezpecnost Evropy,rozhodovat.Byt na jeho miste tak zopakuju rok 1968.Usa je zlo (multi-kulturni pokus)a neni se co divit, kdyz polovinu jejich obyvatel jsou spanele (vyvrazdovani Inku a indianu),hispanci(Porto Rico-the island of evil) a cernosi(Siera Leone,Nigerie,Liberie) a kdy prezidentem USA se muze stat i clovek s nedokoncenou zakladni skolou.

137678

Příspěvků: 50

14.06. 03:21  Predvalecny stav?
14.06. 07:03 Sam Ting Wong  Putin
15.06. 04:29 micha  RE: Putin
15.06. 22:17  RE: Putin
14.06. 08:56 SandWalker  Media..
14.06. 12:51 drUgstore  RE: Media..
14.06. 09:47 Honza77  v rustině je na adrese
14.06. 10:16 Saša  RE: anglicky je na adrese
14.06. 11:20 xxxJirka  Obraz je stále jasnější...
14.06. 19:38  RE: Obraz je stále jasnější...
14.06. 11:26 Vily  autorovi clanku
15.06. 05:30 Rene Bartosek  RE: autorovi clanku
15.06. 15:32 AndyO/X  RE: Pane Bartošku, co když je to všechno úplně jinak?
15.06. 16:05 Guildenstern&Rosencrantz  RE: autorovi clanku
16.06. 03:25 Rene Bartosek  RE: autorovi clanku
15.06. 22:41 ferike  RE: autorovi clanku
16.06. 01:39  RE: autorovi clanku
16.06. 12:19 topas  RE: autorovi clanku
16.06. 14:55  RE: autorovi clanku
16.06. 20:44 Julian  RE: autorovi clanku
16.06. 21:24  RE: autorovi clanku
17.06. 05:09 Julian  RE: autorovi clanku
17.06. 08:26 Kevin  RE: autorovi clanku
17.06. 17:59 Julian  RE: autorovi clanku
17.06. 20:06 Kevin  RE: autorovi clanku
17.06. 00:06 Pasant_x  RE: autorovi clanku
17.06. 18:57 Julian  RE: autorovi clanku
18.06. 11:36 XXL  RE: autorovi clanku
14.06. 12:00  Kdo z koho,kdo zvitezi a kdo bude porazeny,tot otazka.
14.06. 12:57 Gdosy  Kdo chce kam?
15.06. 09:42 Robocrep  RE: Kdo chce kam?
15.06. 19:38 Julian  RE: Kdo chce kam?
16.06. 03:28 Rene Bartosek  RE: Kdo chce kam?
18.06. 14:03 Robocrep  RE: Kdo chce kam?
14.06. 14:37 Tomáš z Moravy  Ach ta paměť
14.06. 15:24 Julian  RE: Ach ta paměť
14.06. 16:45 SEV  RE: Ach ta paměť
23.06. 04:49  RE: Ach ta paměť
14.06. 16:25 Karel z Čech  RE: Ach ta paměť
15.06. 06:45  RE: Ach ta paměť
16.06. 21:48 Honza z Prahy  RE: Ach ta paměť
14.06. 15:26 Guildenstern&Rosencrantz  Nejvtipnější prezident na Světě?
14.06. 17:54 MedaBeda  RE: Nejvtipnější prezident na Světě?
14.06. 18:27 google  RE: Nejvtipnější prezident na Světě?
15.06. 12:23 Guildenstern&Rosencrantz  RE: Nejvtipnější prezident na Světě?
14.06. 17:16 Aja  Na tomhle
15.06. 00:01 Slayko  anuencia
15.06. 04:02 juniper  Je to jednoduche
16.06. 03:38 Rene Bartosek  RE: Je to jednoduche
16.06. 21:53 Raab  Soucasny stav

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 1

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 992