Diskuze k článku

Pád budovy WTC-7

Příspěvků 66

9.5.2007 8:29

To je nápad...!

lesov 83.?.?.?

Teď už jen můžeme čekat,kdy se objeví informace z oficiálních míst,že budovy WTC byly záměrně postaveny tak,aby se v případě obdobných "nehod" zhroutily tak,jako při řízeném odstřelu... [překvapení]

134940

9.5.2007 8:39

Lidi proboha myslete

Solitaire 81.?.?.?

Když si čtu podobné konspirační teorie o řízených demolicích WTC, nevím jestli se mám smát nebo brečet. Ale spíš se směju, protože lidé co se zaklínají rozumem, který sami nepoužívají jsou prostě směšní.
Tento článek je tak nelogický nesmysl, že je to až neuvěřitelné. Co se nám to autor snaží namluvit? Že WTC-7 se zřítilo po řízený demolici provedené jejím majitelem, protože se toho baráku chtěl stejně zbavit? To je přece nesmysl.
Přemýšlejte logicky. Pokud by celé 11/9 skutečně bylo zinscenované tajnými službami USA, muselo by se nutně jednat o jednu z nejutajovanějších akcí v historii vůbec. Prozrazení celé akce by mělo nedozírné následky. A nemyslete si, že v nejvyšší politice táhnou všichni za jeden provaz, tak probíhá tvrdý souboj o moc a každý argument je dobrý. Skutečně si někdo může myslet, že něco takového by tajné služby prozradili kde komu? Pád budovy WTC-7 byl vedle pádu dvojčat naprosto nevýznamný, na veřejnosti se o něm vědělo jen poměrně málo. Proč by ničili i ji? Proč by riskovali prorazení kvůli pádu, v porovnání s dvojčaty, v podstatě nevýznamné budovy?
To jako několik týdnů zcela nenápadně nosili do budovy desítky kilogramů výbušnin, ještě nenápadně je umisťovali v budově a nikdo si ničeho nevšiml? A když to všechno vybuchlo tak tlaková vlna nerozbila jediné okno? Na záběrech které jsou tu k vidění nepozoruji nic co zcela žádný výbuch nic. A spousta lidí ty záběru určitě pečlivě studovala. To si opravdu nevšiml nikdo ničeho?
A na závěr, aby toho nebylo málo to ještě dopředu nezapomněli ohlásit BBC, aby to určitě odvysílali?
Nezlobte se na mě, ale tohle celé je naprostý nesmysl.

134941

9.5.2007 9:35

Lidi jenom proboha nemyslete!

lesov 83.?.?.?

Reakce na 134941

A už je to tady... [smích]
Holt Amerika je Amerika,tam i budovy padají na powel spořádaně.
PS.Co je to za blbej dotaz?!
"Skutečně si někdo může myslet, že něco takového by tajné služby prozradili kde komu?"
Oni to snad dělají? [překvapení]

134945

9.5.2007 9:40

RE: Lidi proboha myslete

Hoaker hoaker (zavináč) volny (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 134941

Nelze rict, ze okolo celeho 911 neni cela kupa nevysvetlenych udalosti. Co ale nelze jen tak hodit pres palubu je fyzika. Zadna budova nespadne jenom tak sama od sebe. To se proste nikdy v historii nestalo. Dokonce zadna budova nespadne ani na zaklade pozaru tak, jak spadlo WTC 7. Nechci se tady poustet do nejakych polemik na vedecke urovni, ale jsem vystudovany inzenyr strojar a na zaklade toho, co vim o ocelovych konstrukcich mohu smele tvrdit, ze takhle proste ocelova konstrukce spadnout nemuze.

A k te vasi otazce na duvod toho, proc by to delali? NO to je evidentni. Jak je znamo, tak ve WTC 7 bylo ridici stredisko celeho WTC. Krome toho tam meli sidlo i bezpecnostni sluzby atd. Nektere teorie predpokladaji, ze zde bylo umisteno cele ridici centrum operace 911 a proto bylo nutne "zamest stopy". To, ze na tom pan Silverstein vydelal, to je, podle meho nazoru, spis takova tresnicka na dortu [smích]

134947

9.5.2007 22:42

RE: Lidi proboha myslete

jozin z bazin 128.?.?.?

Reakce na 134947

Podivejte se na nedavnou havarii v San Fran: shorel tam nakladak paliva, oslabilo to kovovou konstrukci dalnicniho nadjezdu a ten se potom vlastni vahou zhroutil.

Samozrejme cela tahle nehoda byla fingovana a zinscenovana konspiratory, ze.

135030

9.5.2007 23:22

RE: Lidi proboha bdete

google 84.?.?.?

Reakce na 135030

>Samozrejme cela tahle nehoda byla fingovana a zinscenovana
>konspiratory, ze.

ano, to bolo prve co ma napadlo
bola to stvrta zelezobetonova stavba na svete,
ktora sa v tak kratkom case pod vplyvom poziaru zrutila
a vsetky v krajine nekonecnych moznosti a mäkkeho zelezo-betonu, usa.

135034

10.5.2007 10:22

RE: Lidi proboha myslete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 135030

To je v poradku, nikdo nezpochybnuje moznost, ze "to muze spadnou" na zaklade dlouhodobeho pusobeni velkeho zaru. Ja pouze rikam, ze samovolne se budova, ktera je NESYMETRICKY poskozena NEMUZE sesypat jako domecek z karet do sve zakladny, aniz by pritom poskodila cokoliv okolo. To je proste statisticky tak nepravdepodobne, ze k tomu proste nemohlo dojit. Ten den by totiz doslo k tolika neuveritelnym nahodam, ze by to IMHO znamenalo zhrouceni reality [smích])))

135053

9.5.2007 9:44

Mysli sám, jsi-li toho schopen..

LACO 85.?.?.?

Reakce na 134941

Ty někomu radíš, aby myslel? Kdyby sis ty "nelogicky nesmyslné konspirační teorie" pořádně přečetl a podíval se na videa a filmy, které o tomto dni pojednávají, zjistil bys, že svědectví o "podivných rekonstrukcích" v budovách WTC je více, než dost. A také bys slyšel docela slušné exploze ve dvojčatech, předcházející pádu. Copak tam asi bouchalo, že to bylo slyšet na stovky metrů?? Že by staré monitory od počítačů?[chechtot] NEbo si to tí hasiči a policisté vymýšleli???
A také bys zjistil, že pro pana Silversteina byl komplex WTC neperspektivní a výhledově ztrátový..
Jasně, když něčemu nerozumím, je to nesmysl, který mohou hlásat pouze rudí, hnědí a ti s ručníky... [oči v sloup]

134949

9.5.2007 11:48

Pár odpovědí

Solitaire 81.?.?.?

Reakce na 134949

Především já se snažím vyjadřovat pokud možno přesně a nikdy na ničem netrvám za každou cenu.
Nepsal jsem o „nesmyslných konspiračních teoriích“, ale o „konspiračních teoriích o řízených demolicích WTC“. Teorie o tom, že za tím stál někdo jiný mě nesmyslné nepřipadají. Pokud si projdu politické události před tím a potom zní to dokonce dost logicky.
To o čem mluvím jsou teorie o řízené demolici. Zvlášť když ti kdo je vymýšlejí chtějí slyšet jen argumenty pro a nikdy proti. Netvrdím, že jsem odborník na 911, nikdy jsem se tomu moc nevěnoval, ale když vidím zcela zásadní logické mezery nedá mi, abych na ně neupozornil. Teorie o demolicích a výbuších mají příliš mnoho logických mezer. A ta největší je tato:
Letadla, která do dvojčat WTC narazili způsobili masivní výbuchy, jejichž plameny zašlehli několik desítek metrů od budovy, a způsobili požár mnoha pater. Jak to, že je nezpůsobili jejich pád?
Teoretické výbuchy řízených demolic byly údajně podle svědků slyšet, ale na žádném záběru (a na věže byly zaměřeny kamery mnoha televizí) nejsou vidět. To byly ty výbuchy tak miniaturní, že nerozbíjeli okna a jestli ano, proč to na žádném záběru není vidět? Mnoho lidí ty záběry přece zkoumali, proč si jich nikdo nevšiml?
Masivní výbuch viditelný široko daleko nic a řada neviditelných už ano?
Další mezerou je již zmíněná nelogičnost. Samotné nárazy letadel jsou dost velká věc na to, aby to konspirátorům stačilo. Dost na to udělat z islamistů zrůdy? Pokud bylo účelem to co si myslím a to vyvolat „válku proti teroru“.
Toto jsou prostě moc velké mezery na to, abych je mohl přehlédnout.

A ty další teorie, které se tu dozvídám jsou ještě zajímavější. Že ve WTC-7 bylo řídící středisko celé operace? A to si to středisko udělali 100 m od 300 m vysokých budov, které chtěli zničit? Pánové si asi říkali kamikaze Ne?

A pan Silverstein, to zničil proto, že mu to neneslo? To je ale bohatý a mocný pán. Kolik pak si na to asi najal agentů? A kolik jim zaplatil, aby ho nikdo nepráskl? Asi má taky pod palcem CIA, FBI, NSA, že nikdo z nich během vyšetřování na nic nepřišel? To si vážně myslíte, že všechny elity světa jsou jedna ruka?

A netvrdím, že okolo 911 není spousta podivných a nevysvětlených věcí, já netvrdím, že všechno vím a všechno znám a že vím jak to bylo. Já jen říkám myslete a nechte si jen tak něco nakukat a to od žádné a zdůrazňuji ŽÁDNÉ strany.

134960

9.5.2007 16:10

RE: Pár odpovědí

mudrc 193.?.?.?

Reakce na 134960

Nevidíte-li žádné důkazy výbuchů, asi jste se nedival na žádné záběry jak tvrdíte.Jinak si to nedovedu vysvětlit.
Otázka PROČ je také jasná.
Máte-li tedy opravdový zájem nahlédnout pod pokličku qui bono a zárovenm se přesvedčit o faktech určite si přečtěte následující odkazy:

1/ důvody: http://www.prefer-statement.wz.cz/b0063.htm

2/ důkazy: http://rattube.com/blog1/2007/02/26/the-smoking-gun-wtc7-bbc-jumps-the-gun/
http://0911.site.voila.fr/index1.htm
http://freepressinternational.com/911-mysteries-slovak-czech
http://www.total911.info/
http://mathaba.net/0_index.shtml?x=508447
[oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

134982

9.5.2007 18:28

RE: Pár odpovědí

sal 89.?.?.?

Reakce na 134960

Pokud se fakt vyjadřujete přesně, pak nerozumím slovním spojením "Jak to, že je nezpůsobili jejich pád" a "Já jen říkám myslete a nechte si jen tak něco nakukat...". Jak jste to vlastně myslel?

135007

10.5.2007 12:20

RE: Pár odpovědí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 134960

rad by som reagoval na tuto pasaz:
"Letadla, která do dvojčat WTC narazili způsobili masivní výbuchy, jejichž plameny zašlehli několik desítek metrů od budovy, a způsobili požár mnoha pater. Jak to, že je nezpůsobili jejich pád?
Teoretické výbuchy řízených demolic byly údajně podle svědků slyšet, ale na žádném záběru (a na věže byly zaměřeny kamery mnoha televizí) nejsou vidět. To byly ty výbuchy tak miniaturní, že nerozbíjeli okna a jestli ano, proč to na žádném záběru není vidět? Mnoho lidí ty záběry přece zkoumali, proč si jich nikdo nevšiml?"

myslim ze je zbytocne sa priet o obsah pojmu explozia kazdopadne vy tu zrovnavate rychle vyhorenie nadrzi s leteckym kerosinom (vizualne sa prejavi ako ohniva gula) a riadene postupne odpalovanie malych nalozi priemyselnej trhaviny. pokial sa v danej problematike neorientujete je to vas problem a moj problem je to akceptovat ale vydavat vase tezy za fakty len na zaklade vasich pocitov... - asi to chce velku davku egoizmu. btw.kto neveri nech tam bezi a sam sa presvedci ze priemyselna trhavina neexploduje tak ako ste to mali moznost vidiet v akcnych filmoch a pri riadenej demolacii nejde o odtrelenie budovy na obeznu drahu ale o sposobenie specifickych zlomov v hlavnych konstrukcnych prvkoch seriou relativne malych ale presne mierenych vybuchov pricom sa objekt v konecnom dosledku vlastne zruti vlastnou vahou.

135070

9.5.2007 9:58

RE: Lidi proboha myslete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 134941

No nevim jak lidi, ale my krysy proboha myslíme! (Možná i pro Boha, hi!)

Je známo, že i nejutajovanější akce někdy nevyjdou jak mají, neb se něco někde pomrví. A to tím spíš, čím je akce složitější.

Především je ale známo, že když se v USA něco pomrví, začou mizet důkazy, svědectví a často i svědci sami. Někdy též páchají sebevraždy tak, kdy lidi mající hrůzu z výšek skáčou z mostů, leváci se střílí do hlavy pravou rukou, abstinenti padají ožralí pod vlak a ti, co to náhodou přežijí, si náhle vzpomenou, že se spletli a všechno bylo úplně jinak.

Už z toho důvodu mi je divné, jak a proč náhle mizí záznamy BBC, mizí záznamy na webech, a všichni přesně ví, že to všechno spadlo samo od sebe, ač i kbyby šlo o řízený odstřel, dalo by to kurva práci aby to spadlo tak, jak to opravdu spadlo!

Bylo by asi zábavné poptat se specialistů (tamních) na demolice, o kterých je ostatně co chvíli něco na Discovery, na jejich názor a na to, jak je asi pravděpodobné, že jde jen o náhodu a že v tom nebylo i něco jiné.

Ostatně myslíte si, že v USA nemužou být ještě utajenější spolky jak CIA či NSA o kterých víme prd? (Nota bene možná fungující na nadnárodní úrovni a bez vědomí US vlády a pod?)

Ostatně ty různé důkazy mi připadají obecně podivné. Např. nalezení auta u letiště kde se najdou papíry jak se nějakej arab učil lítat ale ne přistávat div ne i s jeho pasem... ježíš to by ten terorista musel být né fanatik ale idiot, ne?

Celý to šmé okolo toho mi připadá akorát jak vyšetřování atentátu na JFK nebo RFK... (nebo vy taky i věříte, že JFK zastřelil Oswald, osamocený střelec, puškou Manlicher Carcano ze čtvrtýho štoku přes zarostlej strom, a trefil se nejmiň 2x do jedoucího auta - o známé magické kulce létající autem sem a tam nemluvě?).

Taky je mi divný a mělo by být divný každýmu, že jen co si někdo zařídí vysoký pojistky tak mu ty baráky spadnou...

Pokud jde o nenápadné nošení výbušnin a pod, ne že by mne to extra překvapilo, hi! Dyť v USA se stará každej jen o sebe a o nic jiné - tedy aspoň tehdy. Dnes jde zas o druhý extrém: stačilo by si dát kostkovanou utěrku na hlavu a nějakej blbec na mě určitě poštve pul FBI...

Faktem je, že bud si to sejmuli sami, nebo to byly pěkně zfušovaný stavby neb spadnout to nemělo. Nebo ne tak rychle.

Druhym faktem je, že vlastně věděli, že k tomu muže dojit a nic nedělali, což je zase mj důsledek toho, že mají tolik tajnejch služeb, že nikdo neví co dělá ten druhej a často i pracují proti sobě. Ani v SSSR ba ani v Německu za Hitlera nebylo TOLIK tajnejch služeb co mají v USA!

Krysa

134951

9.5.2007 17:02

RE: Lidi proboha myslete

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 134951

Vypadá to, že do té akce 911 bylo zasvěceno asi tak 500 lidí a všichni umějí mlčet jako hrob. To je zajímavé, že se 500 lidí jednotně domluví a nenajde se mezi nimi jediný zrádce, který by promluvil. Asi to budou všichni do jednoho velcí boháči, kteří se vzájemně navštěvují po světě ve svých osobních tryskáčích. To že mají dokonale zmáknutý světový tisk, to je bez debat. Vždyť kdyby existovali nezávislí novináři, tak by do těch nesrovnalostí vrtali dnem i nocí a ne že by naopak se snažili vše ututlat. Vrtá mi ale hlavou co udělali s těmi asi 600 pasažéry? Jestli ta letadla, co narazila do WTC byla ve skutečnosti nějaká vojenská s náloží, řízená automaty a bez lidí, tak co provedli s těmi cestujícími? Shodili je do oceánu? Nebo si je rozebrali do tajných vojenských laboratoří na pokusy?

S tím JFK máte pravdu. Četl jste Mafii od Borovičky? Ten to ve své knize píše na plná ústa, že ho zavraždila izraelská mafie. A jeho bratra taky a Marilyn Monroe taky. A Teda Kenedyho zastrašili tak, že již nikdy na politiku ani nepomyslel. A o Oswaldovi píše, že v době kdy se střílelo na JFK, tak dosvědčil taxikář, že ho zrovna vezl ve svém taxíku. Ovšem ten taxikář byl do půl roku mrtvý, tak už pak nic nemohl dosvědčovat, že.[zmaten]

134988

9.5.2007 17:48

RE: Lidi proboha myslete

hc 194.?.?.?

Reakce na 134988

Škála možné účasti americké vlády na 9/11 je široká. Osobně si myslím, že ani přímé organizování takového velkého spiknutí nemusí být nemožné. Podstatné informace se stejně dostanou jen do rukou úzkého okruhu lidí. Pro odlehčení jedno Nostradamovo proroctví:

Nebe bude planout při čtyřicetipěti stupních,
oheň se blíží k velkým novým městům,
obrovský plamen vysoko vyšlehne,
až budou chtít mít důkaz pro Normany.

Už před 9/11 Nostradamovi vykladači tvrdili, že jde o předpověď útoku na New York. Jenom si nevěděli rady s tou poslední větou.

135001

9.5.2007 22:04

RE: Lidi proboha myslete

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 135001

Ja mam dokonce doma knizku o Nostradamovi ale je spise takova popularni s obrazkama,ale byla vydana tusim v roce 96 a je v ni napsano...Podle proroctvi Nostradama se zda,ze bude napaden New yourk a je tam u toho fotka horicich dvojcat.. [cool]
Ta knizka proste vestila....Jasnej dukaz...Nejsem ted doma,ale za tri dny budu a znova se do ni podivam,mozna nekdo z mistnich ji taky maji....Ze pane Gejdosi..[smích])
zdravim...
peace and freedom

135025

10.5.2007 1:50

RE: Lidi proboha myslete

Konspirator 74.?.?.?

Reakce na 134988

Presviedcat niekoho o tom, ze 9/11 sa nestal tak, ako sa svetu snazi nabulikat v oficialnej verzii Biely dom, je si myslim pod uroven mysliaceho cloveka. Preto sa zdrzim komentara k vam p. Jarmila a aj k tomu hore...nemam slov.
Ale kedze ste spomenuli JFK, odpisem. Predpokladam ze, alebo ste este neboli ked sa to stalo, alebo ste boli malilinka....ako ja napriklad. Ale na rozdiel od mnohych, venoval som sa tej "nekonspiracnej oficialnej teorii, konspiracna potrebuje aspon dvoch podozrivych, velmi dlho a mam Warren's Commission report v malicku, prestudoval som dost stranok z WEB, precital zopar knih/studii a nakoniec videl niekolkokrat film O. Stoneho....Mozem povedat len jedno. Z zo vsetkhe je uplne jasne,ze Kennedyho Oswald nezastrelil....dokonca ani len nemohol. Mila p. Jarmila, nemyslim ze v tomto pripade bolo zainteresovanych menej ludi, ako povedzme tych 500 co ste spomenuli hore...a napriek tomu vsetci mlcia a nic sa nezmenilo...oficialnej pravde sa dari. Majte pekny den. Viac citajte a pouzivajte sedu kvoru mozgovu...

135039

10.5.2007 8:26

RE: Lidi proboha myslete

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 135039

Není mi jasné, co jste mi vlastně vůbec chtěl sdělit. Vždyť já taky píšu o tom, že Oswald Kennedyho nezastřelil. Kennedy byl z několika stran prostřílen jak řešeto, protože pro jistotu na něj střílelo hned z několika pozic 7 mafiánů.

A co se týče 911 představuji si tu „elitu“ co to provedla asi jako z kanadského filmu Brutální Nikita. Že prostě mají svá dokonalá podzemní stanoviště, která jsou vybavena tou nejmodernější technikou, o které nemáme ani zdání. Že už jsou technicky úplně na úrovni sci-fi. A tito špičkoví agenti jsou tak dokonale propojeni a utajeni, že skutečně by mohlo být realitou, že bylo do toho projektu zasvěceno nejméně 500 lidí. Vlastně by ani nemuseli být velcí boháči jak jsem prvně napsala, spíš je spolu spojuje VELKÉ ZASVĚCENÍ. Obyčejní montéři nebo agenti tam ty bomby do těch budov nemontovali, protože by jim bylo od počátku jasné, že až by svou práci odvedli, tak by je někdo jako nechtěné svědky oddělal.

135045

10.5.2007 10:31

RE: Lidi proboha myslete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 135045

Není mi jasné, co jste mi vlastně vůbec chtěl sdělit. Vždyť já taky píšu o tom, že Oswald Kennedyho nezastřelil. Kennedy byl z několika stran prostřílen jak řešeto, protože pro jistotu na něj střílelo hned z několika pozic 7 mafiánů.

No jako řešeto né, ale někdo ho sejmul z toho "travnatýho vršku", což už je tak profláklý, že si z toho dělali prdel i v seriálu Red Dwarf, hi! (Mimochodem byl to bezvadnej díl)

Krysa

135054

10.5.2007 10:54

RE: Lidi proboha myslete

katerinann 85.?.?.?

Reakce na 134988

K tem pasazerum. Vi se urcite, ze na palube bylo skutecne 600 cestujicich? Pokusil se je nekdo dopatrat, vyhledat rodiny, pratele? Nebyla tato mista dopredu obsazena nekym zasvecenym? Pripadne vetsina mist. Letadlo pristane na "bezpecnem" letisti, agenti vystoupi a rozejdou se plnit dalsi ukoly. Nakonec v tech letadlech nemusel zahynout nikdo, pokud to byly stroje, ktere byly navedeny na cil elektronicky. V nekterem z dokumentu se zkouma neco jako vybuch v miste tesne pred narazem letadla. Co kdyz tam bylo umisteno zarizeni, ktere na sebe navedlo stroj a tesne pred narazem probehla autodestrukce, aby se znicil pripadny dukaz? V dnesni dobe snadno realizovatelne a pro dane potreby elegantni a hlavne nejspolehlivejsi reseni. V pentagonu to udelali podobne, ale tam se ani nenamahali pouzit dopravni letadlo.

135057

9.5.2007 11:16

RE: Lidi proboha myslete

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 134941

Celá akce je prozrazena už dávno(taky jsem žil dlouho v tý mlze topřecenenimožnýzabílýhodnetobymuseloprasknouttobybylovTV),důkazy hovoří jasně,ale ty nedozírné následky pořád nějak nevidím [velký smích] .Poznám,když někdo lže,a pan Silverstein je lhář sedmilhář.Taky jsem viděl,jak Neil Armstrong(kovaný křestˇan) odmítl přísahat na Bibli,že chodil po povrchu Měsíce.Ale to už mi připadá moc konspirační [smích] .

134957

10.5.2007 12:10

RE: Lidi proboha myslete

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 134957

Přesně tak, konspirace je velice snadná. Za prvé mnoho zůčastněných neví že jde o konspiraci, když na to přijdou tak dobře vědí co je potká když jenom ceknou. Ti co vidí a poukazují na díry v oficiálním vysvětlení se zpochybní osobními útoky. A pak se vesele hlásá, že kdyby to byla konspirace, tak by se to přece provalilo ne? Ono je to sice dávno provalený, ale kdo bude takovejm bláznům věřit proti oficiálnímu stanovisku a tisku?

135069

9.5.2007 12:44

RE: Lidi proboha myslete

TT 194.?.?.?

Reakce na 134941

Ano, zní to skutečně neuvěřitelně.. Na tom je to pravděpodobně celé postavené, že 90 procent lidí tomu stejně nebude věřit..

Politici jsou rozhádaný a netáhnou za jeden provaz. Vyjma klíčových záležitostí, protože ruka ruku myje a máslo na hlavě má každej.. Kdybych byl já jeden z topky amíků, a měl jejich ambice. Taky bych držel hubu, nebudu si přece srát do vlastního hnízda.. třeba příště budu muset já udělat něco takového, že?

V těchhle kritických teoriích je spousta mezer, ale v ofi verzi je těch mezer mnohem mnohem víc..

Proč nikdy v historii nespadl ani jeden mrakodrap a teď spadnou rovnou tři, z toho jeden bez vysvětlené příčiny? Atd. atd. těch nezodpovězených otázek jsou mraky..

134964

9.5.2007 13:29

RE: Lidi proboha myslete

dolly00 64.?.?.?

Reakce na 134941

Myslím si, že v tejto dobe môže ísť spolu viac až protichodných názorov na realitu a víťazí ten, čo je opakovanejší, módnejší, pre rôzne sociálne a vzdelanostné vrstvy zdaním reálnejší a samozrejme ten, čo vyhovuje filtru predsudkov každého z nás.
Spôsob povedať niečo a potom to poprieť je v súčasnosti takmer bežný a absolútne priechodný. Pokrýva súčasne všetko a potom kto sa má v tom vyznať?
Ak je nieco príliš háklivé, zamiešajú šikovný konšpirátori dezorientujúce a degradujúce tiežpravdy a ideálne je to na jedincovy, čo si z toho viac či menej zámerného chaosu vyberie.
Zámer pritom nemusí byť len nepoznať "pravdu", ale rozdeliť a rozoštvať spoločnosť.

134965

9.5.2007 13:41

RE: Lidi proboha myslete a citajte!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 134941

Vazeny, ak nikto nahlasi udalost pred tym , nez sa udalost stane, tak su dve vysvetlenie:
1. je to jasnovidec
2. vie, ze sa to stane, lebo mu to niketo oznamil.
precitajte si komentare ludi pod ukazkami na you tube; ludia, ktori pracovali v tych budovach, tam pisu, ako nosili do budov zamstnanci inych firiem kable a material (nik nevie aky, no to j edivne, normalne ma kazda budova v prizemi straznu sluzbu, ktora zaznaci kazdeho dodavatela, ako firmu a kazdeho pracovnika tej firmy)

Vazeny, vy ste plateny demagog v sluzbach vyvoleneho naroda.

134966

9.5.2007 15:19

RE: Lidi proboha myslete

jm 83.?.?.?

Reakce na 134941

O to právě jim jde, abychom uvažovali logicky, pravdou však je, že svět ovládá obrovská míra iracionality.

A proč by ničili právě WTC7? Je vám cosi známo, že tam sídlily archívy vyšetřovacího úřadu, který vyšetřoval mnohé giganty, z nichž např. jen Enron byl doveden jakeš takeš ke konci ....

Cituji z jednoho zahraničního článku, který jsem sám překládal:

<i>Jedna věc je jistá, rozhodnutí strhnout WTC 7 by potěšilo mnoho lidí. Především proto, že bylo oznámeno, že mnoho citlivých materiálů, týkajících se největších finančních skandálů v historii - včetně Enronu a WorldComu - bylo uloženo v kancelářích nájemců budovy:

US Secret Service
NSA
CIA
IRS
BATF
SEC
NAIC Securities
Salomon Smith Barney
American Express Bank International
Standard Chartered Bank
Provident Financial Management
ITT Hartford Insurance Group
Federal Home Loan Bank

Komise pro bezpečnost a burzovní komise nekvantifikovaly množství případů, ve kterých se ztratily složky během kolapsu WTC 7. Zpravodajská služba Reuters a Los Angeles Times publikovaly zprávy, které jejich počet odhadovaly na 3-4.000. Týkalo se to zejména hlavního agenturního šetření způsobu, jakým investiční banky rozdělovaly horké podíly původních veřejných nabídek během high-tech boomu. ..."Probíhající vyšetřování na Newyorské burze bude dramaticky postiženo, neboť většina jejich práce je na papírech," řekl Max Berger z New York's Bernstein Litowitz Berger & Grossmann. "Je to nebezpečí pro tyhle případy."

Citigroup říká, že některé informace, které hledá komise (ohledně WorldComu) byly během teroristického útoku na World Trade Center zničeny. Ve WTC7 měl kanceláře i Salomon. Banka tvrdí, že záložní pásky s korporátními emaily od září 1998 do prosince 2000 byly uloženy v budově a během útoků zcela zničeny.

Uvnitř WTC7 byla největší úřadovna US Secret Service s více jak 200 zaměstnanci. "Všechny důkazy, které jsme skladovali v budově 7 Světového centra, se ve všech případech ztratily spolu s budovou," oznámil speciální agenta US Secret Service David Curran.

Jak elegantní, úplný a úžasný zvrat událostí bylo to 11. září!</i>

134977

9.5.2007 21:34

RE: Lidi proboha myslete

Brixenský vězeň brixenskyvezen (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 134941

A mohu se zeptat, ve které části vašeho příspěvku vyvracíte cokoliv z uvedeného ve prospěch oné "konspirační teorie"? Z jedenadvaceti vět, které jste napsal, je osm vět tázacích, ve dvou prezentujete své osobní pocity, ve třech uvádíte pouze to, že teorie je nesmysl. Nicméně nikde nevidím ani jeden argument, alespoň ne argument čímkoliv podložený. Věta Na záběrech které jsou tu k vidění nepozoruji nic co zcela žádný výbuch nic. je navíc stylisticky chybná.

135023

10.5.2007 11:35

RE: Lidi proboha myslete

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 134941

jak presne funguje prozrazeni kdyz media, dokumenty apod jsou pod kontrolou a ojedinele hlasy se oznaci za blazny presne jako to delas ted ty?

lide jsou schopni na rozkaz zabijet bez znalosti souvislosti a premysleni, tak proc by nekam nemohli prenest par krabic?

135065

10.5.2007 12:23

RE: Lidi proboha myslete

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 135065

Funguje přesně tak jako že nefunguje. Většina tomu prostě nevěří, neboť by se jim zhroutila jejich vize světa a život by přestal mít cenu. A hlavně, lidé kterým jsou zvyklí věřit, hlasatelé z televize o tom nemluví a když tak negativně. Výsledek je, že ti co to prozrazují a vidí jsou prostě buď blázni, nějaký nemocný a nebo schválně tvrdí hovadiny podporujíce terorismus. Ono když uděláte něco, čemu se skoro nedá věřit, jako že si vybouchnete domy sám i z lidma, kdo tomu bude věřit? Jenom pochybný individua, a ty ještě zpochybníme.[smích]

135071

11.5.2007 4:38

project Manhatan

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 134941

Vladam USA,GB a Canady se uspesne podarilo zcela utajene vyvinout atomovou bombu v pojektu Manhattan.A co Kennedy,vy taky verite v "magic bullet" a ten bull shit Warrenovo vysetrovaci komise?

135133

22.3.2009 19:57

RE: project Manhatan

KRL 85.?.?.?

Reakce na 135133

No jasně, zcela utajeně, a proto se Stalin netvářil nijak překvapeně, když mu Truman v roce 1945 řekl, že USA mají novou zbraň... :]

http://www.cfo.doe.gov/me70/manhattan/espionage.htm

186996

10.9.2008 10:24

RE: Lidi proboha myslete

Myslící tvor 77.?.?.?

Reakce na 134941

Souhlasím, bohužel asi tak 60% lidstva jsou tupani, co věří kdečemu, i tomu, že nebyl holocaust, a komunisti že byla banda neškodných dědečků a babiček co to s námi mysleli dobře, proč tedy nepopírat islámský terorismus?

Vždyť to je náboženství míru a muslimské chudině ta děsně zlá Amerika bere ropu za kterou jim platí jen tak málo, že šejci mají jen miliardy a měli by mít biliony! Staví si proto jen lyžařské areály a sypou nové ostrovy, a přitom by jim měl patřit svět, vždyť tolik se nadřeli, aby tu ropu pod tu zem dostali... A ještě by snad ta Amerika chtěla aby pracovali a aby si nesekali údy za zlodějny, nepopravovali bez soudů na ulicích, neterorizovali jiná vyznání a nekamenovali ženy? A dokonce aby nechali na živu Židy? No hnus, nedivím se, že se ten islám brání nejen konspiračními teoriemi... ale divím se vám, vy vlastizrádci zpovykaní, aby se vaši dědové v hrobech obraceli, protože zaprodáváte zemi, kterou oni pro vás vybojovali muslimským nájezdníkům.... [zahanbení]

170255

9.5.2007 12:07

Kouřová clona

Guru 84.?.?.?

Diskuse o WTC7 jsou jenom kouřovou clonou. Je jasné, že vždy zůstane diskutabilní, zdali byly či nebyly trhaviny naneseny před nebo po.
Mnohem větší "brizanci" než případné trhaviny má toto:

již cca 2-3 dny po útoku přinesly média zprávu (silně zkomolenou), že někdo si den/dva před útokem koupil opční práva na pokles akcií obou aerolinek, jejichž stroje byly použity.

Vysvětlení pro méně zběhlé ve spekulacích:
Pokud věříte, že akcie nějaké firmy půjdou "na jih", můžete zcela legálně prodat tyto akcie i když je nevlastníte (tzv, Short Sell) a později až klesnou je dokoupit (Buy To Cover Short) a máte vyděláno. Toto udělala skupina občanů z Kanadských účtů cenných papírů. Prováděli masívní Short Sell pouze na přesně vytipované tituly akcií, kde bylo zřejmé, ýe po útoku klesnou: aerolinky, pojišťovny, provozovatele výletních lodí atd. celkem 32 titulů.
Zkuste JEDNOU hádat, jaké národnosti byli tito občané? (pozn. nejedná se o Kanaďany ani o Araby).
Záležitost vyšetřovaly Kanadské úřady, proto se vyšetřila.

Opční práva: Pokud máte málo peněz (zde pachatel použil cca 220.000 USD) a chcete vydělat hodně procent na budoucím poklesu akcií je možné nakoupit tzv. PUT OPTIONS.
Je to právo PRODAT akcie za dnes stanovenou (vysokou) cenu, poté co akcie klesnou. Takové PUT OPTIONS lze běžně koupit za 30 centů/kus až 1,50 USD/kus. Vydělat na každé můžete 300, 500 i 700% za pár dnů. Jistěže, riziko je vysoké. Opce mají pouze vymezenou časovou platnost.
K věci: NĚKDO si den/dva před útokem koupil za cca 220.000 USD
PUT OPTIONS (na pokles akcií) obou aerolinek. 2.800 tzv. kontraktů na jednu a 2.300 kontraktů na druhé aerolinky.
Obvyklý denní objem obchodů byl přitom 20 až 24 kontraktů denně.
FBI odmítá sdělit identitu majitele účtu, který si tyto PUT OPTIONS koupil den/dva před útokem.
Novináři neváhali a nalezli v databázi interview s directorkou Chicagské Opční burzy, kde se tyto obchody realizují.
Directorka PŮL ROKU před útoky jasně potvrdila, že burza disponuje mnoha druhy analytických software, které v REÁLNÉM ČASE tj. ihned vyvolají poplach, pokud se některý titul opcí začně obchodovat v neobvykle vysokém objemu atd. atd.
A potvrdila, že identitu majitele účtu na který jsou prováděny podezřelé transakce znají opět REAL-TIME.
Novináři se ji následně opět zajeli dotázat, kdo je majitel účtu na nějž byly nakoupeny tyto opce.
Directorka sdělila: FBI ukončila vyšetřování a my máme zakázáno sdělovat další věci.
Novináři neváhali a pátrali dále, až vypátrali jméno brokerské firmy u níž měl onen někdo diskutovaný účet.
Nalezli dokonce kancelář, kde se otevíral a spravoval účet.
Zjistitli i jméno pracovníka, který v této kanceláři půl roku před útokem pracoval (nejedná se o Araba ani Afghánce ani nic podobného). Tento pracovník půl roku před útokem odešel od brokerské firmy a povýšil n...Automaticky kráceno

134961

10.5.2007 0:31

RE: Kouřová clona

katerinann 85.?.?.?

Reakce na 134961

grrr. jakej ma smysl to automaticky kraceni? guru, hod sem zbytek pls.

135038

10.5.2007 17:11

RE: Kouřová clona

Rychlonozka 89.?.?.?

Reakce na 135038

pokud nehodi zkus pohledat "Deutche bank" a "A.B. "Buzzy" Krongard"

135093

9.5.2007 14:57

Ad Lesov & Soliter

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Kybernetovi vojacikovia uz zasahaju. Ich argumenty su smiesne ale
hulakaju "zdatne" apelujuc na zdravy rozum. Nech si pozru Mystery
9/11, ale vlastne na co? Ved oni uz vedia co maju pisat [chechtot] [chechtot] [chechtot]

134970

9.5.2007 17:51

RE: Ad Lesov & Soliter

lesov 83.?.?.?

Reakce na 134970

Hey,anonymboy...
To je šifra? Nerozumím ani slovo,vocogou?!
[bliji] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

135002

9.5.2007 15:07

Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla úmyslně stržena

DavidF 160.?.?.?

Nedávno vyšel na Messinu tento článek: http://www.messin.estranky.cz/clanky/terorismus/terorismus16.
Uvadí, že senátor John Kerry řekl, že WTC7 byla stržena demolicí. Zajímavé [zmaten]

134974

9.5.2007 16:08

Dokonce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

bych řekl, že žádná letadla nikam nenarazila. A vůbec, žádné baráky WTC nestály. To si všechno vymyslela CIA.

134981

9.5.2007 16:56

Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 213.?.?.?

Proc?

Je to jednoduche...

Staci se zamyslet nad jednou jedinou otazkou.

Proc tu budovu neodpalili v dobe, kdy nebyla videt, tj. po padu jednoho z dvojcat?

134984

9.5.2007 17:28

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

cesilko 72.?.?.?

Reakce na 134984

Presne tak.
Ta budova byla na rozdil od tvrzeni v clanku tezce poskozena padajicimi zbytky obou dvojcat. Chybel ji cely spodni roh, coz je ostatne take videt na desatem obrazku shora. Ten pozar v budove byl velice intezivni, zcasti protoze v 15 patre byly umisteny nouzove naftove generatory. NYFD se po dohode s majitelem budovy rozhodl stahnout hasice, protoze hrozilo zhrouceni budovy z duvodu oslabeni nosniku zarem a NYFD ztratil ten den lidi vic nez dost.
Samotna hvezda sprisahaneckych teorii profesor Steven Earl Jones neni odbornikem na stavbu nebo demolice budov, ale devotni mormon ktery vetsinu sve kariery promarnil praci na neuspesnem projektu cold fusion. S jeho zavery na katastrofu WTC nesouhlasi ani vetsina jeho kolegu z univezity Brighama Younga.

134995

10.5.2007 15:49

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

sadr 82.?.?.?

Reakce na 134995

Na rozdíl od jmenovaného S.E. Jonese jsem odborník na demolice (mám na to i papíry )a objektivně vzato ze záznamu je zcela jasné, že o nic jiného než o odstřel nemohlo v případě WTC7 jít .O tom v podstatě není proč diskutovat ,pro specialisty z praxe je věc v podstatě nesporná a diskuze rádoby odborníků na věci nic nemohou změnit.Podstatnější jsou v tomhle případě asi důvody utajování a dezirmofování veřejnosti za účasti federální vlády . Právě federální vlády kdysi skutečné svobodné a demokratické Ameriky . A ještě prosba : nepoužívej svoje soukromé hodnocení kohokoliv jako argument . Je to nepoctivé a navíc to vypovídá daleko více o Tobě než o hodnoceném . [smích]

135086

10.5.2007 19:23

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 135086

kolik znate samovolne zhroucenych budov podobne konstrukce a poskozenim, ze prohlasujete, ze to takhle nemohlo spadnout???

135102

11.5.2007 16:42

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

leopold 66.?.?.?

Reakce na 135086

Pane odbornik, a ja se zeptam takhle: V sutinach se hrabalo plno lidi. Jiste se delaly chemicke rozbory nezavislymi organizacemi i jedinec si jiste mohl odnest kousek domu. Vybusniny nechaji po sobe zcela jedinecne chemicke stopy a ty nebyly nikym objeveny. Jak to vysvetlite, pane odborniku?

135181

11.5.2007 20:55

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

google 84.?.?.?

Reakce na 135181

>Jak to vysvetlite, pane odborniku?

tak, kulovy kemo, alias mikina bylina, strelina, alias debilina, ze podu odviezli zvlastne komanda, rekrutovane z ilegalnych gastarbeiterov, pod komandom gestapa z Bieleho Domceka do Ciny a kazdy, kto sa pokusil priblizit sa k odstrelenym budovam, zostal vyhlaseny za teroristu a odvezeny, na americkymi fasistami okupovany kusok uzemia Kuby, Guantanamo.

135194

10.5.2007 13:44

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 134984

Inu, třeba proto, že se očekával přílet třetího teroristického letadla. Zasáhla náhoda a nepřiletělo (třeba se jeho únos nepodařil). Čím je plán promyšlenější, tím je pravděpodobnější, že nevyjde na sto procent. Majitel budov pak řešil dilema: budovu připravenou k řízené demolici nechat stát nebo odpálit sám. Zvolil menší zlo.

135076

10.5.2007 19:18

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 135076

Myslete trochu...
Proc by cekali na dalsi letadlo, kdyz bylo kristalove jiste, ze dalsi nebude?

A navic, promysleny plan neznamena komplikovany plan.
Cim mensi komplikovanost, slozitost, tim mensi riziko odhaleni

Je evidentni, ze planovany odstrel sebou nese znacne riziko odhaleni a tudis neuspechu.

135101

16.5.2007 14:30

RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 135101

Mysleme trochu ...
Čekali na další letadlo, až bylo křišťálově jasné, že další nebude, t.j. když se to konkrétní třetí unesené letadlo kdesi zřítilo. Dalších pár hodin nečekali, ale odhodlávali se WTC7 přesto odpálit.

Promyšlenější plán (více letadel) znamená komplikovanější plán. Čím menší komplikovanost, složitost, tím menší riziko selhání.

Je evidentní, že plánovaný, avšak neprovedený odstřel sebou nese stoprocentní riziko odhalení připravených výbušnin a tudíž ...

Kdežto po odstřelení bude možno ještě veřejnost (kromě hrstky odborníků na řízené demolice) zbalamutit.

Ovšem, jak řekli klasici: lze klamat všechny lidi nějaký čas, některé lidi všechen čas, ale není možno klamat všechny lidi všechen čas. A čas v době internetu a videa se zrychluje.

135466

9.5.2007 17:09

Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.

Humanista 88.?.?.?

Ještě podivnější je "pád" letadla na Pentagon.
Když si promluvíte s dlouholetými piloty dopravních letadel,každý vám řekne,že i kdyby chtěl, v tak enormně přízemním letu by budovu Pentagonu těžko zasáhl.A to měl provést pilot - terorista, který příliš létat neuměl.A tady je klíč. Pokuď Pentagon nezasáhlo letadlo, což je více než pravděpodobné,je zcela možné, že ani pád budovy WTC 7, neproběhl podle oficiálního výkladu.
Nechci se hádat o spiknutí, jenomže jak potom nazvat průběh
událostí, který se odehrál jinak, než se nám snaží namluvit
úřady, které vyšetřování prováděly.
Jenomže rozplést klubko souvislostí, kdo,proč a hlavně jak konal,
bude veliký problém.Zrovna jako atentát na JFK.
Nedozvíme se nic a dějiny půjdou dál, přijdou nové generace,
až se událost stane historickou a zanikne v šumu dějin.

134992

9.5.2007 17:32

RE: Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 134992

DOPLNĚNÍ !

http://www.journalof911studies.com/volume/200609/DrJonesTalksatISUPhysicsDepartment.pdf
[překvapení]

134996

9.5.2007 17:38

RE: Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.

cesilko 72.?.?.?

Reakce na 134992

Kde jste na to prisel? To letadlo videly desitky svedku, mnozi si stacili vsimnout i nazvu letecke spolecnosti. Podle nich letadlo klesalo v uhlu asi 20 stupnu.
Zkuste si sednout k jakemokoliv leteckemu simulatoru a narazit na nejaky pozemni objekt. Uvidite, ze to jde docela snadno.

134998

9.5.2007 22:22

RE: Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.

Slayko 89.?.?.?

Reakce na 134998

Cesilko cesilko,ti svedci mohli dostat zaplaceno,potom je jednoduche rict cokoliv,u pentagonu je hodne kamer,takze by se zanamenal let letadla a nasledne odvysilal v televizi,to se ale nestalo, proc? navic, tomuto typu letadla se pri nizke vysce (nevim presne v jake vysce) automaticky vysouva podvozek,po vysunuti podvozku je vysoky neco kolem 20m a naraz byl v prvnich 2podlazich, staci si prohlednout INTERNET najde se tam spousta veci,treba jak vypada BOEING 757 a srovnal jsem to s tim z videa jak melo narazit do pentagonu a,nesedi ten predek,na videu je neco uplne jinyho. [smích]

135028

9.5.2007 17:14

Larry Silversteim přiznal,

Kant 194.?.?.?

že budovu dal strhnout.Kdo má čas, tak si to někde vygůgluje.Takže pokud se řeší pořád demolice, pak asi svoji původní verzi zapřel.Je ale zajímavé, jak dokázali hoši z demoliční brigády vše tak rychle, v tom strašném chaosu provést.To jednoduše nejde, proto je teorie o připraveném a později provedeném odstřelu naprosto reálná.A kdo si myslí, že spiklenci by na sebe něco napráskali, je na velkém omylu, tahle smečka umí držet pohromadě.

134993

9.5.2007 19:13

nic noveho

pressburger z wilsonova 160.?.?.?

na mesiac nikdy US nepristali, "nove" verzie Pearl harbor a teraz samozrejme WTC. Jedine, co mi nesedi (this is for the sake of discussion)- Bush ich vyhodil do luftu , aby mohol napandnut Irak kvoli rope. Keby toto zorganizovali, ako je mozne (resp. logicke), ze nepovrhli do Iraku WMD? Teraz budte mudri, sudruhovia paranoici [chechtot] [chechtot]

135014

9.5.2007 21:56

RE: nic noveho

OndreG 84.?.?.?

Reakce na 135014

lebo to nie je americký štýl, len tak otvorene zmasakrovať ľudí a zobrať si, po čo prišli. Oni také ťahy robia pod rúškom boja za slobodu, spravodlivosť, demokraciu, lebo sú tak nekonečne dobrí. A biznis potrebuje stabilné prostredie, teda zákony, ktoré si odsúhlasia miestne parlamenty, samozrejme správne poštuchované korporátnymi lobistami. Nejde len o ropu, samotná vojna je skvelá príležitosť pre zbrojársky priemysel zarobiť pekných pár bubákov.

135024

10.5.2007 5:20

RE: nic noveho

pressburger z wilsonova 69.?.?.?

Reakce na 135024

oh my, dalsi Ynteligent [sic] prehovoril. Vojna pre ekonomiku - cele spending na Irak je 1% ekonomiky, to su drobne, za to by vojna nestala.

135040

10.5.2007 8:01

RE: nic noveho

Robocrep 194.?.?.?

Reakce na 135040

Ten váš spending je totally irelevant [oči v sloup] vliv války na rozvoj ekonomiky spočívá v něčem úplně jiném.

135042

10.5.2007 13:24

RE: nic noveho

OndreG 91.?.?.?

Reakce na 135040

písal som "aj", nie že je to hlavný dôvod. Ženské rozkroky mi síce nie sú proti chuti, ale nabudúce sa zdrž takých dementných prívlastkov, prednes rozumný argument so širšími súvislosťami, alebo trim pysky.

135074

27.6.2007 15:06

RE: nic noveho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 135014

Bush asi tazko - ten je iba maskot toho celeho cirkusu

138563

11.5.2007 12:03

nejake dalsie kratke videa

pepan 147.?.?.?

Holandsky expert na demolacie, ktory o wtc7 nevedel, toto povedal po tom ako mu ukazali video padu: http://video.google.com/videoplay?docid=4242436094...

Este tieto 2 videa dymu/poziaru wtc7 pred padom tam pribudli:

http://video.google.ca/videoplay?docid=61869218352...
http://video.google.ca/videoplay?docid=38595292880...

135150

11.5.2007 12:45

pentagon

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Pokud se pamatuju, první info byla že před budovou vybuchlo nákladní auto s výbušninama, nic o letadle tam nebylo?!

letadlo se s autem plete dost blbě, myslím...

mluvilo se taky o tom, že zrovna (a jen tento) typ letadla jde ovládat i dálkově... tedy ty co narazily do věží

Krysa

135151

12.5.2007 0:42

ako pada budova vs. ako sa demoluje budova

pepan 91.?.?.?

Este toto: Ako padá budova vs. ako sa demoluje budova.

135204

12.5.2007 18:07

pro :leopold leogossn, LG ,lg,

sadr 82.?.?.?

děkuji, za podnětné dotazy

1) povýbuchové zplodiny

Trhaviny používané k demolicím (vysoce brizantní zpravidla plastické v něktrých speciálních případech tekuté, jen vzácně pevné (např. litý tritol)) mají obvykle zápornou kyslíkovou bilanci a jejich hlevními povýbuchovými zplodinami bývá CO, CO2, NxOx, další látky v plyném stavu nebo aerosoly které mohou být detekovány v ovzduší po výbuchu , mohou být druhotné zplodiny reakcí nebo dějů popřípadě narušení konstrukcí a pod . Z toho plyne že nějaká případná analyza pylnů nabraných z úlomků betonu někde v prostoru explozí je pro určení druhu výbušniny v tomhle případě (řízená destrukce velkého množství materiálu relativně velmi malým množstvím výbušnin ) v podstatě neprůkazná. Zcela jedinečné zplodiny výbuchu z nihž by snad bylo možné určit typ (těžko asi druh) výbušniny lze získat ve zkušební komoře a nikoliv v takovémto případě. To že nikde nebyly analyzy ovzduší po výbuchu ve WTC7 publikovány svědčí jen o tom , že buď nebyly provedny (tomu bych se v nastalém zmatku ani nedivil), nebo provedny byly a jejich výsledky byly v rozporu s "oficiální verzí" proběhlých událostí .
Konec konců jaká byla celková hnotnost WTC7 včetbě vybavení a jaká mohla být celková hmotnost náloží ... a je vůbec možné najít v takovém množství matriálu něco co by bylo průkazné ..to by se musel celý objem doslova prosít a analyzovat .
2)na otázku :"kolik znate samovolne zhroucenych budov podobne konstrukce a poskozenim ze prohlasujete, ze to takhle nemohlo spadnout???.." je prostá odpověď neznám žádnou takovou ...a jestli nechápete proč, tak se zeptejte statiků jak (s jakou bezpečností) musí bý podobné objekty projektovány .

HOWGH [smích]

135245

27.6.2007 11:21

11.září

ComputerConsulter 89.?.?.?

http://loged.in//Sem/911.Mysteries.-.Demolitions....

toto jsem umístil na svůj server. Takových a mnoho dalších dokumentů mám vícero. Jejich kopie mám bezpečně uloženy. To jen pro případ že by je někdo smazal

Domnívám se že u všech budov se jednalo o řízenou demolici. Jak jinak si vysvetlit že se zřítily do své základny? Jaktože nevznikl sendvičový efekt (patra naskládaná na patra).

Podívejte se na tento dokument, nejen na nej. Stojí to zato.

138550

27.6.2007 13:07

RE: 11.září

fx 147.?.?.?

Reakce na 138550

Diki, inak da sa to aj s nejakymi dalsimi stiahnut z http://911.yweb.sk/filmy.html

138556

23.7.2007 18:46

RE: 11.září

ComputerConsulter 89.?.?.?

Reakce na 138556

Díky moc za tento odkaz, pomohlo mi to. I když jsem dost dokumentů už měl.

Jinak čím víc lidí to uvidí, tím líp - ať už si udělají názor jaký chtěj.

Jinak vědění a vzdělávání a pátrání po pravdě je právo všech.


Mám nesouvisející odkaz a to na ČVUT, kde jsou přednášky
konkrétně mě zajímala astrofyzika (nejvíc od pana Petra Kulhánka), potom Počítače (Kubátová), Linux - různí přednášející

http://avc.sh.cvut.cz/

mají i ftp server

ftp://avcdata.siliconhill.cz


nebo HTTP v jiném vzhledu

http://www.avc-cvut.cz/avc.php
(Odkazy je lépe dávat do rubriky „Zajímavé odkazy“ a témata nesouvisející s články do „Fórum“. Díky - moderátor)

140307

Příspěvků: 66

09.05. 08:29 lesov  To je nápad...!
09.05. 08:39 Solitaire  Lidi proboha myslete
09.05. 09:35 lesov  Lidi jenom proboha nemyslete!
09.05. 09:40 Hoaker  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 22:42 jozin z bazin  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 23:22 google  RE: Lidi proboha bdete
10.05. 10:22  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 09:44 LACO  Mysli sám, jsi-li toho schopen..
09.05. 11:48 Solitaire  Pár odpovědí
09.05. 16:10 mudrc  RE: Pár odpovědí
09.05. 18:28 sal  RE: Pár odpovědí
10.05. 12:20  RE: Pár odpovědí
09.05. 09:58  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 17:02 Jarmila  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 17:48 hc  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 22:04 pastinak  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 01:50 Konspirator  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 08:26 Jarmila  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 10:31  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 10:54 katerinann  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 11:16 micha  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 12:10 Antiseptik  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 12:44 TT  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 13:29 dolly00  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 13:41  RE: Lidi proboha myslete a citajte!
09.05. 15:19 jm  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 21:34 Brixenský vězeň  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 11:35 VaclavK  RE: Lidi proboha myslete
10.05. 12:23 Antiseptik  RE: Lidi proboha myslete
11.05. 04:38 Belveder  project Manhatan
22.03. 19:57 KRL  RE: project Manhatan
10.09. 10:24 Myslící tvor  RE: Lidi proboha myslete
09.05. 12:07 Guru  Kouřová clona
10.05. 00:31 katerinann  RE: Kouřová clona
10.05. 17:11 Rychlonozka  RE: Kouřová clona
09.05. 14:57  Ad Lesov & Soliter
09.05. 17:51 lesov  RE: Ad Lesov & Soliter
09.05. 15:07 DavidF  Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla úmyslně stržena
09.05. 16:08  Dokonce
09.05. 16:56 LG  Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
09.05. 17:28 cesilko  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
10.05. 15:49 sadr  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
10.05. 19:23 LG  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
11.05. 16:42 leopold  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
11.05. 20:55 google  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
10.05. 13:44  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
10.05. 19:18 LG  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
16.05. 14:30  RE: Odstrel WTC-7 je z hlediska samotne konspiracni teorie nesmysl...
09.05. 17:09 Humanista  Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.
09.05. 17:32  RE: Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.
09.05. 17:38 cesilko  RE: Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.
09.05. 22:22 Slayko  RE: Je to podivný pád budovy na kterou nic nespadlo.
09.05. 17:14 Kant  Larry Silversteim přiznal,
09.05. 19:13 pressburger z wilsonova  nic noveho
09.05. 21:56 OndreG  RE: nic noveho
10.05. 05:20 pressburger z wilsonova  RE: nic noveho
10.05. 08:01 Robocrep  RE: nic noveho
10.05. 13:24 OndreG  RE: nic noveho
27.06. 15:06  RE: nic noveho
11.05. 12:03 pepan  nejake dalsie kratke videa
11.05. 12:45  pentagon
12.05. 00:42 pepan  ako pada budova vs. ako sa demoluje budova
12.05. 18:07 sadr  pro :leopold leogossn, LG ,lg,
27.06. 11:21 ComputerConsulter  11.září
27.06. 13:07 fx  RE: 11.září
23.07. 18:46 ComputerConsulter  RE: 11.září

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 130