Diskuze k článku

„Nová generácia ruských atómových zbraní by Európu ohrozovala“

Příspěvků 18

7.5.2007 5:16

Kde je logika?

cesilko 72.?.?.?

Nezlobte se, ale uz samotny zacatek clanku naprosto popira jakekoliv zakony logiky.
Pokud ten protiraketovy system nebude schopen chranit Evropu proti nebezpeci z Ruska (a to tech 10 raket v Polsku skutecne nedokaze), proc by instalace takoveho systemu mela mit proboha za nasledek namireni ruskych raket na Evropu?!
Budto je to spatne prelozene, nebo se ten clovek zblaznil.
Anebo v Rusku porad vladnou silenci a my pro svou obranu musime udelat mnohem, mnohem vic.

134781

7.5.2007 8:58

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 134781

Vážený pane Brčále.
Pokud se Vám zdá nelogické,že západ nedodržel ani jeden slib ,který ze strany Regana padl v Helsinkách,kdy se USA-zavázaly-nerozšiřovat NATO na východ,kdy se zavázaly-ponechat pobaltí,ČSR,Maďarsko,Rumunsko.Bulharsko a Jugošku v klidu,kdy to samé zaručil i Gorbačev,kdy se západ zaručil o snížení Konvenčních sil v Evropě a nekoná tak,kdy se západ zaručil ,že bude spolupracovat s Ruskem- pak Vás chápu! Jenže jak se zdá- pro US-se řeči vedou a voda teče dál ! Pak se vůbec Rusku nedivím,že je nesvé a začíná se zase po západní evropě ošklivě a podezřívavě dívat!! Když k tomu přidáme prohlášení steel Lady-Tatchers,že z ruského národa je potřeba jen 15-miliónů pro práce v dolech a na Sibiři- osobně být Putinem- nevyrábím ty atomovky v tak malém množství,ale 1000x více,aby každého přešla chuť se jen špatně po mé vlasti rozhlédnout !!!!! [naštvaný]

134791

9.5.2007 16:57

RE: Kde je logika?

cesilko 72.?.?.?

Reakce na 134791

Pane 217
ja jsem skutecne netusil, ze usneseni Helsinske konference nejakym zahadnym zpusobem brani nezavislym zemim vystupovat z jednoho paktu a vstupovat do jineho. Kdyz se Putin tak boji toho zleho zapadu, muze prestat likvidovat opozici, chrastit zbranemi, vyhrozovat byvalym koloniim a vstoupit do NATO sam.

134986

10.5.2007 13:16

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 134986

Což už dávno pane Brčál provedl a zažádal !!!! Proto bylo západem vymyšleno "partnerství pro mír"!!!! Víte !! Aby nemuseli otevřeně říct,že "Promiňte,ale Vás zde nechceme "!!! [bliji] [bliji]

135073

7.5.2007 9:20

RE: Kde je logika?

Kevin 91.?.?.?

Reakce na 134781

A co, krome vyjadreni US administrativy (ktera lhala a lze neustale) vam dava jistotu ze v Polsku bude 10 antiraket a ne treba 10 raket s jadernou hlavici nebo s necim jeste horsim?

Co vite treba o EMP bombe, ktera po explozi v stratosfere dokaze znicit veskerou elektroniku od Uralu po Nemecko? Co vite o programu genetickych viru ktery bezi uz leta ve Fort Detrick? (Taky ironie, ze jedina zeme ktera skutecne i navzdory mezinarodnim smlouvam vyviji chemicke a biologicke zbrane je USA).

Zeme, kde bude jakakoli US zakladna tohoto druhu proste musi pocitat s tim, ze Rusove v zajmu vlastni bezpecnosti udelaji z US zaklany a jejiho okoli prioritni cil. A vzhledem k masivnimu betonu kolem tipuju, ze se bavime o par desitkach megatun kterymi vyhrabou tu zakladnu ze zeme. Co to udela s bezvyznamnym okolim zakladny jako je treba Praha je asi jasne. Americane asi vedi, proc ma byt ten radar tady bezobsluzny a rizeny dalkove...

134792

7.5.2007 11:27

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 134781

Ocividne si nevies spocitat 1+1.
Take iste zakladne su dnes v plane v Gruzii a v Armesnku. To je dohromady 30x MinutemanIII, tj 30x10 atomovych hlavic W88. To je uz ina sila. Dalej sa planuju tieto zakladne i v buducom kurdskom state, ktory vznikne v Iraku, po vzore delenia Juhoslavie. Potom to bude 40x10 Minuteman III (MinutemanIII je vlastne booster pre killer vehicle, velmi povrchne najdes popisy tychto veci vo Wikipedii, mozu tam dat bud atomky, alebo protiraketuovy drtic, ale nikto nikdy nebude vediet, co na tej spicke sedi, kym to nevybuchne). Ak urobia dalsie zakladne v polsku gruzinsku armensku a kurdistane (vlsatne zdubluju system) , tak to bude uz hrozna sila.
Co ma Scott Ritter na mysli je novy koncept, podla ktoreho nebudu nasi bratia Rusi drtit idiotov v Europe balistickymi strelami, ale akymsi hybridom medzi urchylovacou raketou (prvy stupen Topola M) a scram jet - lietadlom, clel to poleti samozrejme v atmosfere do 50km a tym je to nezasiahnutelne nejakymi protiraketami a je to dost rychle, aby sa to dalo porovnat s balistickou SS20 (poleti rychlostou M7) V atmosfere (50km je este atmosfera) su vsetky dnesne a buduce technologie protiraketoveho stitu nanic, lebo zacinaju fungovat od 130km vysky (tj by neboli chytili ani V2-90km vysky). Tym , ze su tieto zbrane nasich bratov Rusov v atmosfere, tak su sialene pohyblive vdaka fungujucej aerodynamike a to je dalsi bod programu, ze sa dokazu vyhnut a okamzite prudko menit drahu letu, cim ustvu kazdu protiraketu. Skratka skoda hovorit; ale tesi ma, ze Europu zlikviduju mohamedani a ini privandrovali ovela skor, ako ruske rakety. Tym stratia Americani i ich zakladne v Cechach, kde robite uzasne pokroky v Islamizacii Ciech.>Nezlobte se, ale uz samotny zacatek clanku naprosto popira
>jakekoliv zakony logiky.

>Pokud ten protiraketovy system nebude schopen chranit Evropu
>proti nebezpeci z Ruska (a to tech 10 raket v Polsku skutecne
>nedokaze), proc by instalace takoveho systemu mela mit proboha za
>nasledek namireni ruskych raket na Evropu?!

>Budto je to spatne prelozene, nebo se ten clovek zblaznil.
>Anebo v Rusku porad vladnou silenci a my pro svou obranu musime
>udelat mnohem, mnohem vic.

134804

7.5.2007 15:55

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 134781

>Nezlobte se, ale uz samotny zacatek clanku naprosto popira
>jakekoliv zakony logiky.

>Pokud ten protiraketovy system nebude schopen chranit Evropu
>proti nebezpeci z Ruska (a to tech 10 raket v Polsku skutecne
>nedokaze), proc by instalace takoveho systemu mela mit proboha za
>nasledek namireni ruskych raket na Evropu?!

Protože jeho účelem v reálu asi není ochrana Evropy před osamocenou střelou. Patrně ale ani ochrana USA před tímtéž! Účel bude zcela jiný, do raket jde dát cokoliv, a to co vypadá jako radar nemusí být jen a nutně jen radar.
Zvláště, když tam nikdo kromě US Army nesmí a nemuže tedy kontrolovat, co tam opravdu bude! Čili tam pak muže být COKOLIV a to už je důvod aby na to někdo (včetně Ruska) namířil co se najde! Čistě preventivně... co je na tom divnýho netuším!

A hlavně nevim, koho napadla taková kravina, že Irán či někdo jinej vyrobí zepar (třeba 5) raket a ty odpálí na USA či Evropu!
Myslíte, že jsou iránci idioti? Na to nepotřebujem odvetný uder USA ani NATO, na to by stačil jaderný úder Francie, aby jim z Iranu nic nezbylo!!!

Krysa

134825

8.5.2007 14:20

RE: Kde je logika?

rickover 86.?.?.?

Reakce na 134825

"...A hlavně nevim, koho napadla taková kravina, že Irán či někdo jinej vyrobí zepar (třeba 5) raket a ty odpálí na USA či Evropu!
Myslíte, že jsou iránci idioti? Na to nepotřebujem odvetný uder USA ani NATO, na to by stačil jaderný úder Francie, aby jim z Iranu nic nezbylo!!!..."
[chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jako vtip to ujde, ale Irán má, milý pane, ve své ústavě povinnost rozšířit islám do celého světa, jejich Revoluční Gardy to mají ve své přísaze a vedení iránského státu to ani neskrývá. Proč si asi vyvíjejí jaderné zbraně, k čemu asi potřebují vyvíjené Shahab 4 s plánovaným doletem 3 500 až 4 000 km, proč tolik poplachu a lží okolo plánované protiraketové základny ve střední Evropě, která zcela zjevně může udělat z iránských Shahabů šrot, zato ale nemůže Rusy ničím ohrozit, pokud si tedy Putin opravdu nenaplánoval rozdělit se s ajatolláhy o Evropu, jim západní, nás zpět pod ruskou nadvládu - zájem Rusů, aby Evropa neměla ochranu před iránskými Shahaby je podezřelý, obzvláště, když si antirakety urychleně pořizují i Indové a Israelci (oba vlastní) a Turci (dovoz). Pokud jde o vaši poznámečku směrem k Francií - co myslíte, že se stane, když iránské Shahaby 4 dopadnou na některý z následujících cílů: Praha, Bratislava, Varšava, Budapešť, Kijev, Bukurešť, Sofia, Minsk, Wilno, Riga, Tallin a Vídeň. Napovím vám - ze strany Francie se nestane absolutně nic. Všichni měli možnost pozorovat, jak si tento stát vykládá plnění spojeneckých závazků, všichni, nejen dříve Beneš a nyní Bush, Putin, nebo Ahmadínežád, proto neuvažujte ani omylem, že by naši francouzští "spojenci" provedli po zničení Prahy odvetný úder na Irán, nebo kohokoliv jiného. Jediný stát, který by se nás v takovém případě zastal by byly USA: samozřejmě, pokud by ustály zuřivý řev EU, GB, F, NATa, Ruska, Číny - a přirozeně i našich komunistů - že "nevyprovokovaným útokem na nevinný Irán a drzým vměšováním se do bezvýznamného konfliktu mezi Českem a Iránem, který je přece nemusí vůbec zajímat, ohrožují USáčtí barbarští imperialisté světový mír."

134884

8.5.2007 22:46

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 134884

Neříkal jsem, že by takový odvetný uder Francie prováděla, ale že by na to stačila její síla sama o sobě, což není totéž.

Taky jsem neříkal, že nemáme mít protiraketovou obranu, ale že to, co se má tady stavět je z hlediska udávaného důvodu nesmysl a patrně nemá za účel primárně chránit ani nás ani Evropu natož před Iránci, což zase není to samé.

Ostatně USA by prováděly nejspíš odvetný úder leda by to něco letělo ausgerechnet na tu jejich základnu.

Šíření islámum pomocí raket je ostatně nesmysl, neb v daném okamžiku i v nejbližší době by i bez té základny šlo patrně o sebevražedný útok s ohledem na odvetu. A nemyslím si, že by iránci byli až takoví sebevrazi.

Krysa

134915

9.5.2007 1:10

RE: Kde je logika?

Humanista 88.?.?.?

Reakce na 134884

Nikdo ještě nedoložil, že Irán vyvíjí jaderné zbraně.
Je to stejná lež jako o iráckých ZHN a zámince k napadení Iráku.
Rickover docela sprostě lžeš!
Máš - li nějaké důkazy o vývoji jaderných zbraní v Iránu, uveď je.
Jinak jenom cintáš nesmysly.

134929

9.5.2007 17:04

RE: Kde je logika?

cesilko 72.?.?.?

Reakce na 134929

No, kdyz ma Iran tak malo nafty ze potrebuje jadernou energii, tak mohl klidne koupit technologii lehkovodnich reaktoru, ktere se k vyrobe atomovych bomb nehodi. Jenze oni ti ajatollahove jako na potvoru potrebuji obohacovat uran.
Vy jste myslim pane jednim z tech, kterym se v hlave rozsviti teprve az to bouchne.

134991

9.5.2007 18:37

RE: Kde je logika?

leo69 89.?.?.?

Reakce na 134991

Víte jaký je rozdíl v tom být na někom závislý a kupovat vše z dovozu (např jaderné palivo do své elektrárny), nebo být nezávislý a to palivo si umět vyrobit sám??? Ono se totiž lehce stane, že se někdo rozhodne to palivo vám nedodat a je z vás rukojmí jeho politických eskapád.

Např. v našem Temelíně když se přešlo na tyče z Westinghouse tak se zjistilo, že jsou to šmejdy co se kroutí a dělají jen neplechu a tak se konečně přechází zpět na poctivé ruské palivo. No a třeba by mohlo do budoucna být palivo z Iránu ještě kvalitnější než to ruské a po tom americkém už by neštěknul ani pes a to je také jeden z důvodů US mít pokud možno monopol, zvláště v době, kdy o výstavbě jaderných elektráren uvažuje čím dál tím více států...

m, [smích]

135008

10.5.2007 13:26

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 134991

Pane Brčál- koukám chtěl by jste - hodně chtěl,ale víte o tom "Kulové NIC" !! Irán má před dokončením- právě "Lehkovodní reaktory"- které mu dodává Rusko !!! Opakuji- LEHKOVODNÍ !!! Proto buduje ty tzv. KASKÁDY- centrifug,kde bude obohacovat URAN na použitelnost do těchto LEHKOVODNÍCH REAKTORŮ !!! Jediný- kdo má reaktor na obohacování URANU je S.Korea !!!! Irán- prosím jich pěkně - NE nemá !!!! Udělejte si pořádek ve vědomostech !! [chechtot] protože jinak -to co píšete je k [bliji] [bliji]

135075

10.5.2007 15:56

RE: Kde je logika?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 134884

Pane rickovere- Vy ťápete jednu hámotinu za druhou !!!! [chechtot]
Jak jste na své závěry přišel ?? Putin se dohodl s ajatoláhy o rozdělení sfér vlivu v Evropě ??? Irán má Shahab4???? A už má i atomovky ??? Pane Vy jste opravdu vedle jak ta jedle !! Jediné,kde si Putin na přání své generality ohřál polívčičku- je ,že nakonec v OSN- odsouhlasil vydušení ,finanční vykrvácení a řádnou újmu na prestiži amíkům !!! Měl jim co oplácet za Afghanistán a to ne za CCCP,ale za padlé ruské vojáky a finance,které tam stát musel narvat. Jen odsouhlasil stejnou "Past" jakou připravil Březinsky pro CCCP!! Připadáte mi jako malej Jaroušek,co se zrovna probudil a zdál se mu ošklivý sen o tom,jak mu někdo krade jeho autíčko ??? Protože jinak si neumím vysvětlit,že jste dosud neza-Gógloval a nenašel odpovědi Putina na novinářské dotazy v Mnichově ??? Prosím Vás- rychle tak učiňte a pak pochopíte,kdo že to o Iránu pomalu ví,kdy se jde a kam se jde zrovna ten který Iránský exponent-(který je v zájmu Ruska)- Vykakat!!!! Ne to o zbrojním arsenálu Iránu !!!!!!!! Přeji sladké probuzení !!!! [chechtot]

135087

7.5.2007 18:35

S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Scott Ritter pry rekl:
"Najbezpečnejšou ochranou pred takýmto ohrozením je diplomatické úsilie"
To je vazne do nebe volajici kravina. Jak tohle muze rict rozumny clovek? Diplomaticke usili spojencu v roce 1938 bylo uplne k nicemu, jeste dnes ziji lide pamatujici Mnichov. Zrovna tak diplomaticke usili o odzbrojeni se Sovetskym Svazem bylo uplne k nicemu, SSSR nakonec srazilo na kolena americke zbrojeni a jejich neschopnost udrzet krok. Diplomacie je v tomhle pripade k nicemu, totalitni staty diplomacii vnimaji jako slabost. To je historicky fakt a myslim si, ze Ritter neni takovy blbec aby tomuhle nerozumel. Pry snad podepsal nejakou smlouvu s ajatollahy, snad delal pro ne nejaky film nebo co, uz ted nevim. Rozhodne nam neco skryva.

134835

8.5.2007 6:35

RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 134835

Vždycky když na to narazím, jako zde, se mi hrozně "líbí", že když je to "ve velkym", je to v pořádku, ale "v malym" je kdekdo proti tomu.
Co ti myslím? No když si někdo hodlá "v sebeobraně" pořizovat zbraně či napadnout Irán, je to v pořádku, ač ten pokud vím nikoho nenapadá. Též mohu halasně vykřikovat, že všem iráncům je potřeba nakopat prdel, ač jsem v životě žádnýho nepotkal.

Když ale já řeknu, že si koupím na obranu devítku a že je potřeba nakopat prdel olachům o dvě ulice vedle (kteří ukradnou co uvidí), není to sebeobrana, ale nejspíš mne zavřou za rasismus a kdejakej inej ismus přesně ti samí lidi, co tak halasně hulákají, jak je potřeba nakopat prdel iráncům!!!

Miluju opravdu takový zdvojený myšlení, podle kterýho je to co dělám já doma rasismus ale když je to dělaný státně ve velkým, je to prevence.

Uniká mi, proč si stát představuje, že když není schopen chránit mne doma před prokazatelnými situacemi a mou obranu považuje za kdejaký ismus, bych měl já kvůli státu jít nakopávat prdele lidem co jsem nikdy neviděl a proti kterým potažmo osobně nic nemám.

Jinak řečeno, iráncům mám jít nakopat prdel (či si tu nechat postavit základnu) kvuli tomu, aby náhodou někdy na mě neposlali raketu a má se mi to líbit.
Olachům prdel jit nakopat nemužu, ač mne okradou zcela nenáhodně a kvuli nim nemužu večer pomalu ani na ulici a služebnu policie jim naproti baráku nepostaví ani za prase a má se mi to líbit taky, jo???

Krysa

134861

8.5.2007 11:27

RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

Kant 88.?.?.?

Reakce na 134835

Jak je vidno, realita Vás nějak nezatěžuje v tom, abyste žil v neustále permanentním bludu, že USA CCCP uzbrojily.Jediná země, která kvůli výdajům na zbrojení a válčení ruinuje vlastní občany, jsou jenom právě USA.Sověti byli natolik prozíraví, že to zabalili a rozhodli se, že si svoje bohatství nechají sami pro sebe.Co vidíte dnes?Rusko je natolik finančně silná, že nepodlehne žádnému diktátorskému nátlaku židovské oligarchie a co je zajímavé, může si dovolit znásobit svoje výdaje na zbrojení.

134872

9.5.2007 10:23

RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 134835

Z vašeho příspěvku vyplývají dvě věci:

jednak, že nejlip by asi bylo všechny "nepřátele" (myšleno ve stylu kdo není s námi ten je proti nám) vyhladit jednou pro vždy.
neb domlouváním to nepude...že.

druhak opět potvrzení zdvojeného myšlení co jde v malém a co ve velkém, neb názor na vyhlazení "šílených arabů" bude akceptován
aniž by se nad tím kdo pozastavil, ale "šílený olachy" nemůžete ani vystěhovat z ulice, natož "vyhladit" a když se jenom zmíníte, budete popotahován za rasismus a návrhy k genocidě...
... i kdybyste je jen hladil a hladil....

...případně vám bude tvrzeno, že se "s nima máte domluvit"!

Krysa

134955

Příspěvků: 18

07.05. 05:16 cesilko  Kde je logika?
07.05. 08:58  RE: Kde je logika?
09.05. 16:57 cesilko  RE: Kde je logika?
10.05. 13:16  RE: Kde je logika?
07.05. 09:20 Kevin  RE: Kde je logika?
07.05. 11:27  RE: Kde je logika?
07.05. 15:55  RE: Kde je logika?
08.05. 14:20 rickover  RE: Kde je logika?
08.05. 22:46  RE: Kde je logika?
09.05. 01:10 Humanista  RE: Kde je logika?
09.05. 17:04 cesilko  RE: Kde je logika?
09.05. 18:37 leo69  RE: Kde je logika?
10.05. 13:26  RE: Kde je logika?
10.05. 15:56  RE: Kde je logika?
07.05. 18:35 semtex  S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.
08.05. 06:35  RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.
08.05. 11:27 Kant  RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.
09.05. 10:23  RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

13

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 31 čtenářů částkou 4 442 korun, což je 13 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tři buzeranti si pořídili dítě. A pak druhé05.03.21 21:31 Česká republika 0

Premiérovo doznání: Nevím, co máme dělat05.03.21 19:26 Česká republika 1

Babiš zkouší "podplatit" své budoucí voliče zrušením maturit05.03.21 13:39 Česká republika 0

Policejní komando vyráží pokutovat běžkaře04.03.21 23:06 Česká republika 1

Ústavní soud zrušil některé vyhlášené zákazy prodeje04.03.21 11:14 Česká republika 1

Výběrové řízení do představenstva nemocnic podmíněno znalostí programů stran Pirátů a Starostů02.03.21 23:57 Česká republika 1

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 11

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 4

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 3

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 3

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 10

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 12

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,12 Kč
Euro
26,35 Kč
Libra
30,56 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,95 Kč
Švýcarský frank
23,77 Kč
100 japonských jenů
20,43 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 535,86 Kč
1 unce stříbra
551,85 Kč
Bitcoin
1 051 956,48 Kč

Poslední aktualizace: 5.3.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 622