Diskuze k článku

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb "Holocaust si rozvracet nedáme!"

Příspěvků 130

15.2.2007 21:06

Nejenom upalovalo, ale i střílelo

Jan Zelený 85.?.?.?

V roce 1918 bolševici vydali dekret o boji s antisemitismem a podle něj se střílelo. Neboť s pogromisty nemohlo být slitování. Nic nového pod sluncem.

128860

19.2.2007 0:21

RE: Nejenom upalovalo, ale i střílelo

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 128860

Tento dekret ovsem spatril svetlo sveta proto, ze Čeka byla temer vylucne (!) zidovska organizace. Logicky bylo treba bojovat proti "spatnemu smysleni"...

Ono se tezko o zidobolsevicich dobre smysli, kdyz jen v ramci kolektivizace vyhladili 20 milionu rusu.

Ale ted vsichni kleknout na kolena a modlit se k novemu bohu holohoaxu za udajnych slabouckych a kez-by realnych 6 milionu zplynovanych zidacku! Na kolena, gojime! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

129190

15.2.2007 21:07

To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

To je dobře, že ho odsoudili. Už nemůže šířit své lži. Škoda, že ho neodsoudili už v Kanadě či USA za lhaní a vyvolávání nenávisti vůči Židům. Vždyť i na svém Zundel sity má Z podle wikipedie stylizované do hákového kříže. Měli ho odsoudit dávno. Když budu říkat, že Stwora je blbec a zabíjí malé židovské děti, také mám svůj názor. Není tomu tak? Spousta lidem se to ale nebude líbit, bude je to urážet a ponižovat. A k věci - holokaust nikdo nevyvrátil. Chcete tvrdit opak, když ještě žijí tisíce lidí, kteří byli propuštěni na konci války a které nacistická mašinerie nestihla zabít. To jsou osmdesátiletí staříci podplacení tak, že ani před svou smrtí neřeknou pravdu?

128861

15.2.2007 21:14

RE: To je jenom dobře!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 128861

Tady přece nejde o holocaust. Pokud nebude dovoleno zpochybňovat historické události (případně jejich rozměr) je jen otázkou času, kdy toho bude zakázáno mnohem víc. Pokud už dnes nesmíte ve Francii popírat masakr (holocaust) Arménů Turky a současně nesmíte v Turecku o masakru Arménů hovořit, je něco špatně, ne? V obou případech Vás totiž zavřou.

128863

15.2.2007 22:07

RE: To je jenom dobře!

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 128861

Moc to nechápu. Ve škole jsme v hodinách matematiky taky dokazovali dávno dokázané matematické věty, aniž by to někdo zpochybňoval z hlediska užitečnosti. Ovšem, ty matematické zákonitosti stejně pro 99% lidí zůstanou něčim tajemným a nepředstavitelným, čemu je nutno spíše pouze věřit. Pane anti-anti, většina lidí neumí integrovat či derivovat a smyslu těchto operací ani nějak moc nerozumí. Patrně by bylo podle Vás nutno zavést nějaký zákon, že kdo zpochybní nějaké matematické zákony a postupy, půjde za zpochybňování matematiky do vězení - řekněmež na 3 roky ??

Vím - každý takový příklad jakoby trochu "kulhá". Ale nezdá se Vám býti zvláštní, že se o některých věcech prostě nesmí ani zauvažovat ? Nejsem si jistý, že se mi život v takto "postižené" společnosti zdá být dlouhodobě za těchto okolností přijatelný. V žádném případě pak se ale velmi relativizuje, co to vlastně je svoboda vyjadřování.

Co ale potom je zcela nejdůležitější - to je to, že v takto tabuizovaném systému společenském dojde časem na jedné straně k úpadku, na druhé straně k nekontrolované revoltě. Dies irae ! Na něj nezapomínejte... [velký smích]

128865

15.2.2007 23:31

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 128865

Zpochybnění matematické teorie nikoho nezraňuje narozdíl od zpochybňování holokaustu, ve kterém zemřeli miliony lidí. Holokaust je taková strašná událost, že si i takový speciální zákon zaslouží. Možná to není nejšťastnější způsob mít speciální zákon a měl by být nějaký obecnější zákon. (např. šíření lží za účelem poškození skupiny obyvatel?).
Úmyslné lhaní o matematických teorií a matení veřejnosti je ale dle mého názoru také zločin?

128877

16.2.2007 1:53

RE: To je jenom dobře! OPRAVDU ???

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 128877

Likvidace Židů během 2. světové války je věc opravdu tragická. Ovšem Židé nebyli jediní, kdo byl postižen. Skutečný historický výzkum může pouze přispět k tomu, abychom hlouběji pochopili celou tu tragédii válečných let.

Tím, že se z historické události stane "přikázaná pravda", věci to neprospěje; naopak, začíná to "smrdět" tím, že ne asi vše bylo tak jak je prezentováno.

Hodnocení historické události je určitý konsenzus a ten má vždy své odpůrce nebo své levé či pravé křídlo. Odpůrci většinou svým postojem jen potvrzují správnost všeobecně uznávaného konsenzu, mj. tím, že na jejich argumentech či protiargumentech se dá ověřit správnost a platnost konsenzu.

Když jsem před lety studoval teologii, jeden z profesorů na své úvodní přednášce řekl: "Teologická fakulta není církev. Na akademické půdě neexistuje otázka, která by nesměla být položena." Mám za to, že to stejné platí i pro oblast historického bádání o holokaustu.

128890

16.2.2007 3:22

RE: To je jenom dobře!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 128877

Opet jste to nepochopil. Proti cemu jste vlastne anti-anti proti mysleni? [velký smích] [velký smích] Lhani se v demokracii osvedcene darilo eliminovat v debate. U verejneho lhani ve verejne debate. Z toho duvodu sazi demokracie pri potirani "lzivych elementu" na pravo svobodne vyjadrit svuj nazor, jelikoz o tom co je pravda a lez rozhodne diskuse. A demokratura a jine rezimy koketujici vice ci mene s totalitou sazi na specialni zakony a represi.

Tam vzdy vitezi garantovana svata zjevna pravda. Atribut k te pravde zavisi na rezimu jiny je o teokracie, tam bude svata. Jiny o bolsevismu, tam bude pravda revolucni a jiny je u demokratury atribut si k te pravde racte doplnit sam. [mrknutí jedním okem]

128899

16.2.2007 4:55

RE: To je jenom dobře!

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 128877

Rekl bych ba naopak,zpochybnovani matematickych theorii mohlo by mit dalekosahly dopad na moderni svet.Odbornici by se mohli dohadovat nad zivotne dulezitymi propocty a ve vede preci musi byt jasno.Souhlasim s vami pane anti anti,vsechny zpochybnovace je treba zavrit a nutno uz aby konecne nastolil svet nemnenneho Status Quo.Rozumite mi?Vsechno pekne podle sablonky,na vsechno mit presne pevne paragrafy a normy.Jednoho vudce,jeden jazyk a vsichni vstavat do prace budou taky v jednotnou hodinu.Pekari se mozna opozdi s rohliky a mlekari nepodoji kravy,ale bude se dodrzovat presnost a vsechny ty co by zapochybovali o spravnem chodu teto nove precizne propocitane spolecnosti,vsechny ty vyvracece bych pozaviral.Bude to krasny svet.Na svobode zustaneme jen my dva a mozna ty kravy jestli je ovsem hlady svorne nesezereme.

128902

16.2.2007 12:34

RE: To je jenom dobře!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 128877

Chlapče, kdybys jen věděl, kolik škod matika napáchala....
Co víš o původu té matematiky, kterou vymysleli a zašifrovali Hebrejci s tehdejšími mocnými? Víš, co představuje "rovnice" 38=11?, víš z čeho a k jakému účelu byla vytvořena "latinka"?, a co například znamenají "pacičky" (rotace) kříže v symbolu nacistů? Nebo obcházení hlavních hráčů v symbolu vztyčeného ukazováku a malíku?

Tak až to zjistíš, tak se začni zajímat kdo z nás dvou je větší blázen. Já na to mám diagnózu od doktorů. Víš přeci, že pouze blázni smí králům říkat pravdu...

128946

16.2.2007 14:20

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 128946

Staříčku, kdybys věděl kolik škod napáchal internet, nepravdivé informace a bezmyšlenkové příjmání informací. Rovnice 38=11 není rovnice, ale zápis ((3+8)=1+1)==(1+1) - vlastně sčítání číslic - dvakrát sečíst číslice levé strany a jednou pravé získáme rovnost (2=2). K tomu tomu může být výklad - například, že plus, které se v rovnici nenachází je překážka kterou lidé si uvědomují a dává svobodu těm, kdo vštípili lidem vlastní princip rovnice. Hádanka s výkladem, ke kterému ještě někdo přidal, že za to mohou Hebrejci, aby se jim lépe ovládal svět, zázračná náhoda, za kterou mohou židé. [smích]

Latinka byla vytvořena, aby si lidé mohli psát. To, že si někdo myslí, že tajemné obloučky a úsečky vyjadřují "základní energii inteligence" nevěřím.

Nevěř tomu co najdeš na internetu, nevěř nikomu. Na internet si může každý vystavit co chce. Ať je to pravda nebo ne.

Hebrejci neovládají svět. Kde žiješ. Co natom že židé jako čísla používají první písmena své abecedy?

Diagnózou od doktorů se nechlub. Možná jenom věříš blbostem. Jen blázni vidí židy za vším co na světě je. [chechtot]

128959

16.2.2007 15:59

RE: To je jenom dobře!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 128959

no, všichni jsme samozřejmě nejchytřejší, že,...

Víš, kdy se stane z nahodilosti zákonitost? pokud ano, tak víš, jakou výpovědní hodnotu mají statistická data - a jak také s nimi lze obratně manipulovat ve směru, který chceme realizovat.
Pak přijdeš na to, že devět vrstev informačníhoprostoru má jiné konce než tvrdí matika, co jsme se učili. Trojka a osmička jsou archetypy (neměnnosti, které se dokazují samy sebou). A proto ta úýžasná inteligence, se kterou tě napadlo sečíst levou stranu dřív, než začneš něco "srovnávat" - ta tě jistě dovedla k poznatku, že pokud někdo tvrdí zdánlivý nesmysl, může mít v záloze překvapení, které lépe odpovídá počáteční "rovnici"-A těch záloh může být hafo.
Jestlipak víš, kolika vrtvami inteligence je pojištěná nahodilost zde na Zemi, a kolika vrstvami v prostoru, kam se lze dostat na jiném kmitočtu mozku? (to je jiný název pro schízu, taky se tomu říká meditace - to když se ten člověk dostane v prostoru s daty jen kousíček)

128976

16.2.2007 22:42

RE: To je jenom dobře!

Brixenský vězeň 89.?.?.?

Reakce na 128959

Pro anti-anti: "...nevěř nikomu?" Správně řečeno! Vždyť jste na to právě přišel. A nebo si protiřečíte [mrknutí jedním okem]

129014

16.2.2007 12:51

RE: To je jenom dobře!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 128865

Petře, něco jsem napsal v reakci na radary, a obsáhlejší text o situaci v prostoru ti časem pošlu mailem.
Oni ti "židé" mají svým způsobem pravdu, jen možná s tím holokaustem nevědomky předběhli čas. Židovství už dávno není o dodržování rituálů ve stravě apod, je to jeden ze stylů morálky člověka. Sklon k nenápadnému podvádění díky rozdílu v informačním zázemí. Druhý styl morálky, která dnes rozhoduje o situaci ve velmi širokém prostoru je vedle židovství "češství", podobný sklon k podvádění pomocí vlastní chytrosti, ale s rozdílem v tom, že češi se k podvádění uchylují jen když je příležitost, nežto židé podvod budují systematicky. Odtud také pramení naše schopnost opravit cokoliv čímkoliv, co je po ruce. Máme největší potenciál k výrobě zázraků. Ale až přijde čas. Až bude běžně ke čtení slov používána "abeceda lidštiny", opětné propojení číslic a písmen do jazyka duše, symboly, které oddělili a mistrně zašifrovali kdysi Hebrejci a pomocí církve instalovali celosvětovou pokroucenou podobu křesťanských poznatků.
Bible je chytrý manuál, vrstevnatý. V každé době je připraven poskytnout odpovídajícímu člověku odpovídající asociační řady, vysvětlující nějakou podobu skutečnosti.

128949

15.2.2007 23:26

RE: To je jenom dobře!

Marian 74.?.?.?

Reakce na 128861

vies co prave taky ako ty nevedia ze bol uz v kanade za to sudeny ako vzdy sionisticke sudy na nizsiom stupni ho nasli vinnym...ale najvyssi sud kanady ho nasiel NEVINNYM!!!!!
ZOPAKUJEM T I T O:
N E V I N N Y M

128875

15.2.2007 23:45

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 128875

V Kanadě jsou špatné zákony. Lhaní v Kanadě vůbec, ale vůbec nikomu nevadí, není to trestné a lhát si tam může každý jak chce. Že to není slušné, je každému jasné. Proto byl Zundel vzat do vazby jako nacista, když zraňoval miliony lidí co přežili válku. V Německu byl Zundel shledán vinný z popírání holokaustu, který prováděli Němci na Židech, méněcenných rasách, homosexuálech a politických odpůrcích. Byl vinný a dostal nejvyšší možný trest.

128878

16.2.2007 0:23

RE: To je jenom dobře!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 128878

Ale hovno uz!!!
Jdete uz s tim "popiranim" a "popiracema" do prdele!!!
To neni zadne popirani, kdyz se nekdo po X letech zabyva jistou historickou udalosti. A ze mu vychazeji ponekud jine vysledky, nez je vseobecne prijimane "dogma"? Tak at jdou a "utlucou" ho protiargumenty, podeprenymi nezvratnymi dukazy. A dokazou mu, ze jebud blb, nebo blazen, nebo lhar. Bohuzel nic z toho se nestalo a proces byl jako vystrizeny ze stredoveku, kde take inkvizice dukazy nepodavala, ale jen obvinovala.
Drive se Zundel (a jini) oznacovali jako "revizionisti", to se ted uz nedela, neni to totiz dostatecne odpudive, zrevidovat neco na zaklade novych, nebo vedeckych poznatku je totiz neco uplne normalniho a vysledek nakonec muze i potvrdit puvodni verzi a to se v tomto pripade nehodi - ti, co si dovoli pochybovat, nebo se jenom zeptat, musi byt okamzite co nejbrutalneji umlceni, pro vystrahu ostatnim. Otazka je, PROC?!?!?

128882

16.2.2007 1:22

RE: To je jenom dobře!

Misu 193.?.?.?

Reakce na 128882

... napsal Misu (ta potvora PC me odlogovala...)

128886

16.2.2007 13:07

RE: To je jenom dobře!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 128882

už jsem na to odpovídal, holokaust byl instalován jako uzlový bod pro aktivaci mnoha jiných událostí. Příroda a vesmír ale usoudili, že množina, chybějící do počtu zabitých židů musí být zachována. Proto je možné, že ti, co údaje o holokaustu brání silou nepřiměřenou, patří k této chybějící množině i když ještě žijí. To číslo totiž představuje symbol, kterému nelze porozumět bez vhledu do souvislostí, vymykajících se pojmu "zdravý rozum". Poberte, co umíte.

128951

16.2.2007 23:50

RE: To je jenom dobře!

Ataman Jermak 193.?.?.?

Reakce na 128951

Hů, to je síla! Vám to pane pálí, klobouk dolů před Vašimi teoriemi. Mám pro Vás námět: zkuste brát čas jako nespojitý. Ne jako proud, ale jako různě zacyklované úrovně. Pak se podívejte na libovolnou opravdu velkou událost (třeba na šoa) a uvidíte, že je tu stále, jen v různých časových rovinách.

129019

17.2.2007 0:47

RE: To je jenom dobře!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 129019

samozřejmě, že čas je nespojitý, to jen náš život jej bere v souladu se svým směrem (frekvencí pro čerpání informací), spojitě. Ano, cykly určují vztahy ve strukturách. Zacyklení matematiky bylo klíčem pro kvalitu mého poznání. Jen čekám, až doba dozraje. Není to vytahování, je to zkrátka úkol, který vyšel zrovna na mne, vhodný transformátor pro nové pojetí prostoru a času. Je to práce jako každá jiná, z blázna doba udělá na čas genia.Každý chvilku posunujeme vývoj k existenci spojtého prostoru, odedávna symbolizovaného osmičkou. Po chvilce, za kterou se zastydí představitelé církve a finanční moci, přijde období tzv. "zlatého věku". Nevím, kdy to bude, ale bude to. protože si tuto strukturu existence přálo mnoho lidí po mnoho milionů našich let. A tato síla, síla lidské touhy (někdy zvaná láskou), ta to dokáže.
Jen pokračuju v této linii v podobě jednoho z uzlových bodů.
Někdy malá prasklinka v ohromném soustrojí jej dokáže zničit. to v případě, když neví, že sama je chybou. V opačném případě, kdy si uvědomuje zodpovědnost za strukturu, které je součástí - se stává "prasklina" nástrojem k nové funkci tohoto soustrojí.
Nečekám, že mé teze budou ihned srozumitelné, ale podobně jako skladatelé soudobé hudby jsou odmítáni v době, kdy žili, je zřejmé, že model inteligence ve společnosti si také počká na dobu, kdy populace pozná jeho výhody. Všichni jsme pěšáci, ale jen někteří máme baterku.

129023

16.2.2007 19:19

RE: To je jenom dobře!

NoFear 129.?.?.?

Reakce na 128878

anti-anti je dalsi krypto-zid,
ked chcete vediet ako tito ludia pracuju staci navstivit stranku
http://giyus.org/
tam najdete software, ktory automaticky vyhladava vselijake prieskumy o israeli a automaticky voli za israel.

128997

17.2.2007 1:30

RE: To je jenom dobře!

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 128878

Nemohu si pomoci ale tohle tvrzeni musim napadnout.

Zajima me 'anti-anti' vase odpoved na nasledujici otazky:

1. je-li neco lzi (jak nam duverne sdeluji urady o Zundelovych vyrocich)... PROC je treba proti tomu verejnost chranit? Nevynika lez vrozenou slabosti a tim padem je zakonite neskodna? Nema verejnost dostatecnou soudnost k vlastnim zaverum?

2. je-li verejnost nesoudna aby dokazala sama zodpovedne celit i zcestnemu nazoru, kdo je odpovedny za vzdelavaci system, ze ji tak nesoudnou ucinil? Jak se kvalifikuje nesoudnost? Z titulu vlastnictvi moci ci vetsiny hlasu?

3. je-li system tzv. demokracie (o jejich limitech ve smyslu rozpravy nechci slyset, protoze takovy termin ji primo vyvraci) jak nam rikaji uredni zdroje 'svobodny a hodny obrany', proc je svoboda projevu cloveku odmitana, ba je za ni trestan?

4. jak muze byt nekdo vinen a trestan z 'popirani' neceho tim, ze ma jiny nazor? (Idea, nazor jsou prece nezavisle na objektivni pravde a ANO z toho titulu JE individualni pravdou, i kdyz ne nezbytne obecne prijatelnou.) Neni to spis vysvedcenim o jeho znalosti pokrocilejsi nez je nase? Historie ukazuje na mnozstvi takovych pripadu.

5. jestlize probehla udalost zustava faktem, jak muze neci tvrzeni tento 'fakt' (v tom pripade obvineny) menit a tim postizene v prubehu konani tohoto (jiz probehleho) faktu "zranovat". City nemohou zmenit jiz hotovou vec. Co se jiz stalo je nemenne bez ohledu na individualni zazor. Anebo ano? Koho by mohla takova 'promenlivost' ohrozit a proc?

A jedna vseobecna:

6. uvazujeme-li mnoho interpretaci 'pravdy' za denni skutecnost, JAK muze byt jedno individuelni videni pravdy trestne? Jak vime, pravd je mnoho a dukazem jsou spory, ktere jsou kvuli ruznosti interpretace vedeny. Neni tedy SKUTECNYM pozadavkem statu vuci obcanum jen jedna oficielni pravda? A je-li tomu tak, kdo je za takovou axiomni pravdu zodpovedny? Kdo ma tu odvahu?!

Chci jasne logicke odpovedi, zadny balast. Jestlize nehodlate svoje dogma nejak logicky obhajit, nema zadnou hodnotu.

A nakonec pripominka:

Klicovi myslitele 'osvicenectvi' jako byl François-Marie Arouet zvany Voltaire prisli s poznatky a ucinili vyroky, jak zde jiz nekdo pripomnel, ve prospech OSVOBOZENI cloveka. Oni sami za to bezprikladne trpeli behem svych zivotu. Byli nepochopeni, vyhosteni se spolecnost a trestani vsemi zpusoby. Odpovezme si otazku: jak jsme prijali jejich dar, JAK DALEKO JSME POKROCILI?

z.a.p

129025

16.2.2007 3:12

RE: To je jenom dobře!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 128861

Mno, ale Zundel nebyl odsouzen za lhani ci urazku konkretnich osob. Nestali proti nemu svedci obzaloby ani lide, kterym by zpusobil ujmu. Pouze porusil v Nemecku zakon o "svate neposvrnene pravde oficialni verze holocaustu". Jelikoz v Kanade takovy zakon nemeli, tak ho soud musel osvobodit. Jelikoz v USA stale plati svoboda projevu, tak musel byt deportovan, protoze by ho nemeli za co soudit.

To, ze obvineni z Kanady byla natolik tajna, ze je nemohl znat ani obvineny, je zrejme lehce modifikovany model demokratury pro ideozlocince. Pravda fasisti umoznili Dimitrovovi znat obvineni a moznost se obhajovat, ani nekacali do toho, zda se bude hajit sam, ci koho si vezme za advokata. Uz vubec se nemichali do toho, jakym zpusobem se bude Dimitrov hajit.

Zundelovi vyhodili nekolik obhajcu, soudce bral jakykoliv projev ucty lidi v soudni sini vuci Zundelovi za pohrdani soudem. A Zundelovi i jeho obhajcum bylo zakazano, projevit se jakymkoliv novym ideozlocinem pochybovacstvi pred jeho "ctihodnosti soudni spravedlnosti." Obhajit sveho klienta z neceho a mit zakazano behem obhajoby mluvit o tom necem. Mno, bylo vubec nutne se obtezovat obhajobou? Neslo vystacit pouze se zalobcem, zapisovatelkou a soudcem?

Jaci jsou ti vasi osmdesatileti starici a starenky nevim, ale v pripade Valdus se fotbalova jedenectka techto svedku v te nejlepsi variante pouze zmylila. V te dobe byli pravda o dvacet let mladsi. K tomu si pripoctete omyl neomylneho lovce nacistu "svateho Šimona", ktery se v kauze taky angazoval.

Zundel uz je stary ustvany muz, 2 a pul roku na samotce v Kanade, ted nejaky mesic ve vazbe v Nemecku. Skoda, ze byl natolik vycerpany, ze nenasel silu pro posledni rec. Nemel totiz pred zakonem ,co ztratit i tak dostal maximum. Byla to jedna z poslednich prilezitosti, kdy mohl rict svuj nazor a svet by ho v tu chvili poslouchal. S jeho dosouzenim Nemci znovu sami sobe plivli do tvare za svou temnou historii nacismu. Kolikrat a jak dlouho, tak budou cinit opravdu nevim.

128898

16.2.2007 13:26

RE: To je jenom dobře!

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 128898

na proces se lze dívat i z jiné strany.

Vím, že jméno člověka je svým způsobem nosičem jeho úkolu. Pokud známe způsob, jak to jméno "číst". Asociace, které nás při čtení vedou, ty nabídnou směr naší intuici, která po vycvičení rozpozná další vrstvy ze čteného zápisu.

Zund (hell), to mi nabídla má podivná fatazie. "Člověk, zapalující světlo" - tak lze obloukem "přečíst" jméno a úkol tohoto muže. Hluboce si ho vážím, spojují nás myšlenkové soustavy, které se učím chápat nástrojem, který svým způsobem doplní Mendělejevovu tabulku prvků hmoty. "Tabulka" pro čtení pohybu myšlenek se jmenuje abeceda lidštiny.

To, co dnes je jen blábol schizofrenika, - bude za čas běžná technika symetrického čtení slov (kmitem od středu slova vlevo a vpravo). Zcela jednoduchá šifra, pokud víte, co který symbol (písmenko) znamená coby obraz kontaktu dvou či tří prvků směru.
Pak vámve vědomí začnou "naskakovat" souvislosti,ze kterých odvodíte historické i v budoucnu pravděpodobné události.

128953

17.2.2007 2:45

RE: To je jenom dobře!

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 128898

"Zundel uz je stary ustvany muz, 2 a pul roku na samotce v Kanade, ted nejaky mesic ve vazbe v Nemecku.'
--------------------------------------------------------------

Pane Bartosku,

Zundel musel vedet do ceho jde a ja jeho motivace chapu. Kdyby jste byl prisel jako clovek nemecke narodnosti do Kanady v 60-tych letech min. stoleti, byl by jste na vlastni kuzi zazil psychologickou represi, kterou Nemci v Kanade zazivali. Zundel prisel urcite s cistym umyslem za lepsim zivotem. Ovsem pote co poznal realitu mu svitlo a upravil sve puvodni mysleni. Hledal odpovedi a nasel je.

Podelim se o zkusenost jedne ceke rodiny, ktera nejprve prisla v 68-mem do Kanady ale po kratkem case se rozhodla navratit 'na zkousku' do Evropy - konkretne Nemecka. Meli dve dcery a ty zacaly chodit v Nemecku do skoly. Tak jak to byva, deti prenasi komunikaci ze skoly do rodinneho zivota - mluvi tak i mezi sebou. Co se vsak dilem hnuti mysly rodicu stalo, bylo zjisteni, ze v te 'viktorianske' Kanade (kdo tim neprosel?) by to mohlo byt prece jen lepsi a udelali cestu zpet - tedy emigrovali podruhe.

Tehda byla protinemecka (25 let po valce!) propaganda stale jeste silna, v mediich a tim i v povedomi lidi. Kazdy Nemec byl prinejmensim 'kraut', 'jerry' a nebo 'squarehead'. No a deti techto lidi zacali opet chodit v Kanade do skoly. Hadejte co se stalo... spoluzaci je bili, ze pry to jsou 'nazis'. Tak jak je ucili v televizi, veskere zlo sidlilo v hollywoodske 'nazi teritory'. Kopali do nich jako do prasivych psu... do ceskych deti! Tak si to vezmete. Tohle vse zazil (ac prisel nejprve do Quebecu) i Zundel. Divil by se mu nekdo, ze o tom vsem premyslel po svem? Ja bych si k tomu jen dovolil rict: to uz byl asi jeho osud.

z.a.p

129028

16.2.2007 4:42

RE: To je jenom dobře!

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 128861

Precetl jsem si clanek a prispevky a mohu rici, ze jsem take proti popirani.
Nejdrive vam musim vysvetlit proc.
Zkuste si dekonstruktovat duvod pana Zundela. On se totiz nesnazil poprit utrpeni lidi internovanych a tech kteri zemreli v taborech a jak rekl jeden z prispevovatelu "zide byli jen casti tech uveznenych, byli tam take cikani, buzeranti a inferiorni slovane, to je nepopiratelne.
Byli a jsou to ale jen zide ktere z toho meli zisk a jeste ted ho pouzivaji jako patent na brutalitu a spatne chovani. Nikdy jste neslyseli cikana rici, ze krade protoze byl jeho dedecek v holocoustu. A ze na to ma pravo.
Tedy, neni to vlastni popirani ale zpusob zastaveni kritiky.
Kdo videl cikana hovorit o holocoustu a kdo byl v zemi " Buzerancii"?
Pan Zundel se zkratka zamyslel nad tim co zidum dava schopnost umlcet kritiku a zautocil na to. Tim padem se stal mucednikem a obeti.
Proto rikam, popirani je zbytecne a passe. Je treba se soustredit na pritomnost, ktera bohuzel pro byvale obeti nevypada dobre, protoze svymi ciny a svou vynalezavosti predcili nacisty.
Protoze za nacismu bylo v Nemecku spousta antinacistu, v soucasnosti bohuzel v Israeli je jen velmi mali tech kteri nesouhlasi se soucasnou brutalni politikou sveho statu .
Proto nesouhlasim s popirani a jsem pro hledani novych metod.

128901

16.2.2007 19:53

RE: To je jenom dobře!

Had 89.?.?.?

Reakce na 128861

Ještě nikde jsem v žádné debatě nenarazil na smysluplné vyvrácení, či jinou odpověď právě na to, že tam nezařvali jen židi, ale přitom nejvíce řvou a natahujou pracky pro prachy, uznání, uzákoněný soucit, předplacenou nevinnost....a běda, kdo při slovech žid, holokaust se nezatváří uctivě a soustrastně a pokorně ochotně nechce platit! Und besonders wenn Deutsch gesprochen wird!
Zato při slovech: ve válce zařvalo mj. 10,20,30 .... milionů jiných člověků může metat kozelce, dělat fóry, lhát, zpochybňovat atd. atd - A NIC SE NEDĚJE!
A to je špatně, páni pejzatí! Ne že existují ještě dneska staříci, jež to přežili - ale nebyla to jediná skupina lidí. Ale jako jediná si uzákoňuje všechna možná privilegia...a ve vydupaném a vytrucovaném státě se k původnímu obyvatelstvu chovají, eh, škoda psát [pláč]

129002

21.2.2007 13:44

RE: To je jenom dobře!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 128861

keby si si precital spisy z norimberskeho tribunalu zistil by si svedok velitel tabora hovoril o 4 milionoch...skutocnost necelych 1,1 miliona a dokonca dalsi svedok spominal koncentracny tabor ktory ani nikdy neexistoval...tak ako je to s tymi svedkami???preco ti svedkovia neprotestovali hne dod zaciatku ze 4 miliony vyvrazdenych v oswienczime je blbost..potom s anetreba cudovat ze niekto s apyta ked sa klamalo v oswienczime tak ej predpoklad ze sa klamalo vsede!!!
alebo sa mylim???

129321

15.2.2007 21:11

No tak já zde řeknu svůj první příspěvek,

Jarmila 85.?.?.?

když už jsem se zde dnes tak rozepsala a rozkecala. On ten ideozločin totiž kritizoval v MFD i Martin Komárek a to je co říct. Někteří ti jejich inteligetnější poskoci si totiž sami zcela reálně uvědomují tu absurdnost,že ti dotyční těmi absurdními soudy se sami nesmírně ztrapňují tím, že popíračům holocaustu popírají demokracii.

128862

16.2.2007 14:52

RE: No tak já zde řeknu svůj první příspěvek,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 128862

pokud jde o Komárka, je to málem stejnej debil jak Pehe...taky se divim, co napsal, to asi byl vožralej....

krysa

128970

15.2.2007 22:14

Eretz.cz napsal

Arkan 66.?.?.?

V České republice má Zündel řadu obhájců a stoupenců mezi neonacisty a antisemity, na jeho obranu se pravidelně staví články publikované na webu Zvědavec.org (např. Kauza Zündel), který mj. ve svých odkazech propaguje neonacistickou organizaci Národní odpor a další antisemitské weby. [oči v sloup]

128867

16.2.2007 3:34

RE: Eretz.cz napsal

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 128867

Ano ja obhajuju pravo Zundela na to hajit svuj nazor a projevit svuj nazor. Stejne tak pokladam specialni zakony na ochranu holocaustu za budovani dogmat neslucitelnych a nedustojnych demokracie. Demokracie totiz vazi pravdu a lez ve svobodne diskusi za lozene na svobode projevu jednotlivce. Od svatych cirkevnich pravd k Leninovi ci Hitlerovi existuje krvava historicka zkusenost pri hajeni ruznych zjevnych pravd. Pravda ke sve obhajobe rozhodne nepotrebuje rezniky ani posvatne ticho.

A s timto nazorem jsem zrejme viden vasi optikou tim antisemitou a neonacistou, ze ano? Pokud to je vas nazor, tak se mylite bratre uciteli. Jak uz jsem rekl mnohokrat jsem si vedom jasne a zretelne rozdilu mezi Nemcem a nacistou, Rusem a stalinistou ci p[rislusnikem naroda Zidu a sionistou. S Nemci, Rusi i Zidu dokazu bez nejakych vetsich problemu koexistovat.

Avsak sioniti, (neo)fasisti i (neo)stalinisti a neocons apod. jsou extremne ladene skupiny, ktere si strikne drzim od tela. Kdykoliv jakoliv extremni skupina ziskala v dejinach lidske civilizace moc, tekly potoky krve. Plati zde prima umera cim vice moci tim vice krve.

128900

16.2.2007 19:14

RE: Eretz.cz napsal

NoFear 129.?.?.?

Reakce na 128900

Arkan je zid ktory sa prezlieka za srba,
to si este nezistil?

128995

17.2.2007 3:10

RE: Eretz.cz napsal

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 128995

Myslite, ze jsem to psal pro Arkana? [mrknutí jedním okem] Kdyz ctu nektere prispevky a koukam na jazykovy styl, tak me furt napada asicoiace Arkan-Matousek, ale to je jenom asociace. [smích]

129032

17.2.2007 5:02

RE: Eretz.cz napsal

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 128867

Pane Arkane CR je prospikovana hnedokosilaky.Musime tu nacistickou verbes pozavirat do koncentraku a pak je vyvezem daleko nekam na Sibir.Nacismus zase vystrkuje ruzky v Evrope a zda se,ze rok od roku jen sili.

129042

15.2.2007 23:15

no uz si zvykame jak za starych bolsevickych casu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 71.?.?.?

to je demokracie prece, ne? vsichni co jsou proti myslenkam a ideam masy jsou spatni a ty je treba eliminovat. pokud zde jen tak cmaraji, pak je to ok, psanim moc neublizis. pokud vsak zacnes hovorit verejne, pak te "masa" nejprve vybidne bys prestal, ze tvuj nazor je mylny a postupne eliminuje k tomu, az te bud zavre anebo necha zmizet ze sveta, kdyz uz by to mohlo narusit "masovou zakladnu" a nekdo by mohl zacit verit, ze to fakt muze byt jinak.

128872

15.2.2007 23:19

cizku kde jsi????

chicken-little chicken-little (zavináč) centrum (tečka) cz 216.?.?.?

Schazi me zde tvoje nazory. Zaspal jsi??, nebo te zcenzurovali??
Pis!!! Bez tebe je to tu nudne!!!
Chicken-little

128873

15.2.2007 23:57

RE: cizku kde jsi????

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 128873

Stwora Čížkovi odmítl 14 dolarů s tím, že si nepřeje, aby měl neomezený počet příspěvků Zvědavci. Po 11 příspěvku mu zaslal varování, že mu bude mazat příspěvky. Nedivím se, že se tady ani neobjevil.

128879

16.2.2007 1:06

RE: cizku kde jsi????

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 128879

Úmyslně lžete nebo si jen nepamatujete přesně, co jsem mu napsal?

Že jsem mu odmítl předplatné je pravda, protože jeho příspěvky byly typicky nasírací (tzv. flameware). Tím pádem zůstal řádovým čtenářem, který má podle pravidel právo na 10 příspěvků měsíčně a co je nad to, pouštím podle informační hodnoty příspěvků.

Cizek těch 10 (a často více) příspěvků postoval denně, proto jsem ho žádal, aby omezil jejich počet, jinak je nebudu pouštět. Není vyloučen ani cenzurován, prostě se urazil.

128884

16.2.2007 1:55

RE: cizku kde jsi????

texaskycizek 70.?.?.?

Reakce na 128884

Nasiraci prispevky: Muzete se nekdo vysvetlit? Rozvest to? Mylim se, kdyz reknu, ze ten kdo je prispevkem "nasran" asi nesouhlasi? Pochopitelne, ten kdo neni "nasran" komu se to naopak libi, protestovat nebude? To co delate je cista, neomalena cenzura. Nic jineho. Moderator by mel byt povznesen. V debatach byvaji oposicni nazory. Kdyz se oposice vymyti, je to mozna ladny sbor zpevaku, ale muze to byt nuda.
A vubec, presne z takovych duvodu jsem odesel z tehdejsi CSSR, protoze jsem byl omezovan a nemohl jsem se svobodne vyjadrovat.
Proc bych se mel nechat omezovat zde?
Tam, kde jsem byl "vyloucen" jsem trochu neomalene odvetil na neomalenou poznamku. Stejne je to legrace pane vydavateli, kdyz doznate, ze jste moje penize odmitl, aby jste mne takto mohl omezovat. To vubec nevypada dobre. To neni na urovni. Jeste jednou - prijmete moje predplatne? Ale jak by souzi rekli, ucel sveti prostredky. Neprijmout predplatne, nebo zasit do Jachymova.
Jestlipak si ale "nekdo" vsiml, ze v tom clanku tehdy bylo 39 prispevku. Z toho byly dva moje a 21 odpovedi a komentaru na ty moje prispevky?
Co myslite, je negativni pol na baterii "nasran" na positivni pol?
Vas Texaskycizek (omlouvam se za dalsi "nasravaci prispevek"[mrknutí jedním okem]

128891

18.2.2007 6:10

RE: cizku kde jsi????

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 128891

Musim se vas zastat pane Texasjazycku a slovo "nasiraci" je subjektivni.Ocividne nam tu vase prispevky chybi a pan Stwora ve vasem pripade asi skutecne zbytecne priskrtil kohoutek vasi vasni Texasjazycku.

129138

19.2.2007 2:36

RE: cizku kde jsi????

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 129138

Mate pravdu, pane Belveder.
Tak jako Praha bez Kafky, tak jako cirkus bez sasku, tak Zvedavec by nebyl to same bez pana Cizka.

129195

16.2.2007 5:47

RE: cizku kde jsi????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 128884

Zaplať pánbu, že se urazil. Já už myslel, že to ani není možné. [chechtot] Začíná se mi opět na světě líbit.

128905

16.2.2007 7:24

RE: cizku kde jsi????

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 128884

....tito lide se neurazi - zvoli jen jinou taktiku, nick a budou delat svoji "praci" dal..... [mrknutí jedním okem]

128909

16.2.2007 11:58

RE: cizku kde jsi????

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 128884

Omlouvám, se. Ale přeci pokud měl každý den 10 příspěvků jak píšete a zároveň odmítnete od něho částku s tím, že ho tu nechcete (ať si užívá s deseti příspěvky měsíčně), co mu zbívá. Může jen číst! Když jste mu odmítl příspěvek opravdu to vypadá, že za jeho názory. Co může Čížek dělat. Podle čeho se pozná nasírací příspěvek? Že má jiný názor se kterým nikdo v diskuzi nesouhlasí a je pod ním deset dalších příspěvků? Čížek podle mě jen agresivně hájí své názory.

Vy Zundela také bráníte za jeho názory i když si myslíte, že jeho názory nejsou zrovna v pořádku. Přeci jenom vlastník vydavatelství, které produkuje taková díla jako "Hitler, kterého jsme milovali", "Osvětimská lež" a "Zemřelo skutečně šest miliónů", zastánce teorií, že UFO je tajná zbraň nacistů, kterou monitorují celý svět. Přeci jenom ze světa zmizelo šest milionů lidí a je nesmyslné říci, že se odstěhovali (to by někde museli být). To, že Židé byli diskriminováni viz Hilsneriáda v ČSR, Norimberské zákony. O samostatném státu Izrael se jednalo s Británií a roku 1917 se Balfourská deklarace vyjadřuje o podpoře založení židovského státu. Druhá světová válka vznik Izraele jen urychlila. Přeci jenom diskriminaci Židů si lze ověřit z mnoha věrohodných zdrojů. Vyhlazování také. Spousta Židů samozřejmě emigravala, ale útočit na Izrael s tím, že si holokaust vymyslel je zvrhlost! Šest miliónů je odhad a nikdo neví kolik přesně lidí v nacistickém Německu zemřelo, ale ví se že ti lidé už nejsou. Spekulovat o tom, že někam emigrovalo šest miliónů lidí, kteří jsou zabití je nehoráznost.

PS.[překvapení]d včerejška jsem vypotřeboval 1/2 příspěvků na měsíc. [naštvaný]

128942

16.2.2007 12:49

RE: cizku kde jsi????

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 128884

Tak vidíte, pane Texaský čížku, že jsem měl pravdu, když jsem vám psal, že pan Stwora vás nevyloučil, jen napomenul, abyste (aby jste - NPČPPZ) nepsal "nasírací" příspěvky, nýbrž jen takové, které mají hodnotu. Pan editor je základně dobrý člověk, člověk se zlatým srdcem. [mrknutí jedním okem]

Hodnotné příspěvky, pokud možno silně protiamerické a protižidovské [oči v sloup] jako píše soudruh Trodas, pohrobek luďáckých fašistů Googolík, Karel4u a spol., to jsou příspěvky, které novému, socialistickému člověku opravdu něco podstatného přínášejí. Nikoliv obhajoby amerického imperialismu a sionistického státu Izrael, který dennodenně provádí genocidu nevinných Palestinců (zejména členů humanitních organizací Hammás a Fatáh), nikoliv příspěvky které píše nějaký zahořklý emigrant, zrádce všech čestných a statečných českých vlastenců (např.Zorba) a zaprodanec (...opustíš-li mne nezahynu, opustíš-li mne zahyneš...) kapitalistů někde z Texasu.

Protože o tom co je či není "nasírací", resp. co má nebo nemá hodnotu, o tom - jak už jsem se sám několikráte přesvědčil - rozhoduje nakonec vždy jen Vladimír Stwora. Podobným způsobem jako kapitán Ořech v Černých baronech rozhodoval o tom co je krásné. Ten také kdysi řekl, "...o tom co je krásné, rozhodujeme my, strana".

Každý si jistě povšimnul, že se častokrát stávalo, že na váš příspěvek čekali s netrpělivostí nadržených psíků, aby se mohli hned zrána do něčeho zakousnout. A zakousnout se uměli, častokrát polovina diskuze byla věnována vašemu příspěvku. A to je to co bylo, je a bude pro Stworu vždycky "nasírací".

Ale nenechejte se odradit či urazit, zase jim do Zvědavce něco napište, aby jim to pozvedlo pořádně žluč a vyprovokovalo nějakou živou debatu. [chechtot]

128948

17.2.2007 3:14

RE: cizku kde jsi????

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 128948

Kolik tady zhltla ta strasliva cenzura 0,6% ze 120 000 reakci? Bratre ucitele mozna by jste mel zavitat i na jine weby, i kdyz ze svymi korektnimi nazory by jste zrejme cenzuru nepotkal. [velký smích] [velký smích]

129033

18.2.2007 11:35

Cenzura :)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 129033

Heheh, ono stacil maly pokus, ktery jsem si udelal sam [smích] Sehnal jsem peknou kopu Iranskych komixu vzeslych z jejich souteze o nejlepsi komix a tento vyber cca. 30-ti obrazku jsem nahazel na cca. 22 diskuznich for. Vysledkem bylo 12 banu, v 8 pripadech cely muj pripevek do 20 min (!) zmizel a jen v dvou pripadech stale jeste existuje. Jeden z nich proto, ze forum vede nemecky emigrant ze sudet a nema rad zidy a druhe forum proto, ze Cinane v Hong Kongu maji radeji svobodu slova nez mazani nepoholdnych prispevku.

Strucne a jasne - jestlize se nekomu nepozdava reakce Muslimu na delani si legrace z jejich Muhammadase, tak by si mel zkusit jak agresivni a nenavistne reakce se mu dostane v "civilizovanem" svete, kdyz se opre do zidackych vrahounu a posvatneho mytusu holohoaxu.

Podotykam ze vyber obrazku jsem zaslal Vladimirovi ale jeste zrejmne nenasel odvahu (i kdyz nejdrive jasal [smích] ) je zverejnit. Verim na to jen nemel cas ci zapomel [mrknutí jedním okem]

Strucne a jasne - cenzura je vsude. Treba polovina prispevku tady by proste mohla zmizet, protoze jsou mimo tema... Jenze je to zase problem, protoze dotycni zacnou vyrvavat... Tak si vyberte...

Vložený obrázek

> Izrael začal pátý den bombardování jako část operace, jenž následovala po zajetí dvou Izraelských vojáku Hezbolláhem. Více než 80 Libanonců bylo zabito, včetně žen a dětí.
> "Slyšel jsem, že v roce 1942 nacisté zmasakrovali civilisty ve vesnici Lidice jako pomstu za smrt nacistického důstojníka."
> "Ano! Ti staří dobří nacisté nás naučili mnohému..."

129147

18.2.2007 14:52

RE: Cenzura :)

Zberateľ 84.?.?.?

Reakce na 129147

>Strucne a jasne - jestlize se nekomu nepozdava reakce Muslimu na delani si legrace z jejich Muhammadase, tak by si mel zkusit jak agresivni a nenavistne reakce se mu dostane v "civilizovanem" svete, kdyz se opre do zidackych vrahounu a posvatneho mytusu holohoaxu.


Vložený obrázek

Tak sa pokochaj(te) [smích] teheranska galeria.

129159

19.2.2007 17:30

RE: Cenzura :)

Sid 84.?.?.?

Reakce na 129159

A čo takto si urobiť v Teheráne výstavu karikatúr Ajatolláha Chomejního? Obesili by Vás na hlavnom námestí. Ajatoláhovia nemajú právo na karikatúrovanie ničoho. PS: Vypálili Židia za túto výstavu nejaké ambasády?

129209

19.2.2007 20:00

RE: Cenzura :)

Zberateľ 84.?.?.?

Reakce na 129209

>PS: Vypálili Židia za túto výstavu nejaké ambasády?

Ale kde [smích] Zidia su daleko pragmatickejsi. Usporiadali si jednoducho vlastny Israeli Anti-Semitic Cartoons Contest.

....prezri si.

129216

19.2.2007 20:30

RE: Cenzura :)

Sid 84.?.?.?

Reakce na 129216

Vedieť si robiť zo seba srandu je obdivuhodná vlastosť. Inak odporúčam pozrieť si karikatúry islamu na Eurabia.CZ. Fakt dobré a fakt politicky nekorektné.

129218

19.2.2007 21:18

RE: Cenzura :)

Zberateľ 84.?.?.?

Reakce na 129218

>karikatúry islamu na Eurabia.CZ.

[mrknutí jedním okem] Gabriel A. Levický pochadza z Humenneho

129220

20.2.2007 2:49

RE: Cenzura :)

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 129209

Ponekud jste pozapomel na co jsou karikatury reakce. Hlavne mi netvrdte nic s svobode projevu na svobodnem Zapade, alespon v tomhle clanku, ktere se tyka odsouzeni Zundela.

129231

17.2.2007 4:18

RE: cizku kde jsi????

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 128948

Mily pane Arkan, my to holt piseme tak jak to vidime.
Vy to vidite zrejme jinak a jen budoucnost potvrdi kdo mel pravdu.
Mate pravdu, vase prispevky jsou zajimave a my jsme za ne vdecni, protoze nam ukazuji jak mysli ti na te druhe strane.
Vsimete si, ze diky vasim (tedy tech na vasi strane) prispevkum jsme vyvinuli nove argumenty proti nespravedlnosti nebot diky vam jsme se ji naucili rozeznat.
Take bych chtel rici, ze zde se odehrava jedna z nejeloquentnich diskusi v Ceskem jazyce lidi z ruznych pozadi. A take nejslusnejsi.
Co rici k obsahu toho co pisete, je to vase mineni, ale zatim se prokazalo mylne. At to bylo s valkou v Iraqu, snaha ocernit Iran a takrka zurivy pokus o omezeni diskuse kdyz se tykalo vasich verejnych tajemstvi.
To se tyce Palestiny. Kde se vas opravdu dotyka, ze Israelska brutalita vyplavala na povrch a zbavila Israel andelske nedotknutelnosti v ocich sveta.
Za to vam dekuji.

129038

17.2.2007 19:13

RE: Milý pane Arkán,

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 129038

no konečně první slušné oslovení. Podle vás tudíž musím psát s nějakou zrakovou vadou. Já do dnešního dne, kromě slunečních brýlí, nenosím brýle ani na čtení ani na dálku, takže většinou píši tak jak to vidím.

Jsem velice rád, že považujete mé příspěvky za zajímavé a máte pravdu, že vám (nevím, kdo pod tím "vám" je zahrnut) ukazují, jak myslí ti na té druhé straně barikády, jak by řekl poručík Troník z Černých baronů (on by jen dodal, "ti šmejdi na druhé straně barikády..."[mrknutí jedním okem].

Pokud jde o tu "nejeloquentní" diskuzi (elokventní, podle dotazu v Ústavu jazyka českého, sice existuje, ale třetí (n)ější, viz Základní mluvnice českého jazyka, strana 96, Vlastimil Styblík, Marie Čechová, Přemysl Hauser a Eva Hošnová, vydalo SPN, a.s., Praha 2004). Pokud jde o slušnost, to máte pravdu, Lev Mojsejevič se tady opravdu mírní.

K obsahu toho nemohu mnoho říci, jelikož se podle vás mýlím, ať už jde o válku v Iráku, očerňování Iránu a zuřivý pokus o omezení diskuze, nevím sice kde jsem se o to všechno tak "zuřivě" pokoušel, zejména pokud jde o má veřejná tajemství, jelikož žádná nemám, ale budiž.

Co se týče Palestiny, tam se ta brutalita IDF (Izraelské obranné síly - Tsava Haganah le Israel) opravdu projevuje zcela otevřeně, zvláště vůči takovým humanitárním organizacím jako je Hamás či Fatáh. To jsou vlastně takové mír milující organizace jako byl československý Pionýr nebo SSM, mírumilovné, které usilí o zlepšení života pracující třídy, dělníků, rolníků a pracující inteligence Palestinců, pracující (čti - slovo neznámé mezi palestinskými cikány).

On to pan Stwora sice stejně nezveřejní, ale já tento příspěvek budu tzv. "postovat" i jinde.

129090

17.2.2007 20:15

RE: Milý pane Arkán,

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 129090

Toto jen dokazuje to co uz davno vim.

Arkan je typ cloveka uzasne akedemicky na vysi, kolokvialitami jen hyrici, ale na dne vseho jeho projevu je nic nez MORALNI BAHNO. Chtel abych toto bylo prikladem k nenechani se opit rohlikem. Vzdelanost ZDALEKA neznamena kvalitu cloveka!

Ano, mluvit takovym zpusobem jako:

"..a pracující inteligence Palestinců, pracující (čti - slovo neznámé mezi palestinskými cikány)."

muze jen pr_se.

z.a.p

129094

18.2.2007 12:44

Palestinští cikáni

vladuna 81.?.?.?

Reakce na 129094

>Ano, mluvit takovym zpusobem jako:
>"..a pracující inteligence Palestinců, pracující (čti -
>slovo neznámé mezi palestinskými cikány)."
>muze jen pr_se.
>z.a.p

Hele z.a.p., dovolte mi, abych se zastal toho čuníka. V podstatě je do dobromyslné zvíře, nikomu neškodí [smích]

Podstata problému je daleko hlubší. My, euroatlantická civilizace, máme tendenci hodnotit životní styl a životní hodnoty dle našich vlastních, které žijeme a vnímáme.
I v dnešní době, takový palestinský pastevec, který z našeho hlediska "nic nedělá" a je "zaostalý" je možná šťastnější, vyrovnanější a ve větší shodě s Univerzem než my se svým věčným spěchem, se svým zaměřením na výkon a z toho často vyplývající neférové jednání, abychom se udrželi na špici výkonostní tabulky.

129151

18.2.2007 13:51

RE: Palestinští cikáni

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 129151

Samozrejme Vladuno,

o to vic me zarazi, ze nekdo, kdo se podepisuje 'arkan' tu SOUSTAVNE ukazuje protilidsky tred.

Ja nemam mozna polovinu formalniho vzdelani kterou ma on, ale hnusim se nad jeho projevy. Chci tim rici (jak uz jsem naznacil), ze lidska kvalita (etika) nespociva v mnozstvi nashromazdenych informaci a proto nikdo kdo se prokazuje (casto v hyrivych barvach) takovymi atributy, nezasluhuje a priori zadneho zvlastniho uznani.

Ja jsem toho presvedceni, ze neexistuje zasadni rozdil mezi zadnou kulturou, nabozenstvim ci narodem na teto zemi. Podle me, napadat Araby nebo kohokoli jineho je to same jako napadat Zidy a to je nepripustne. Jsme si vsichni podobni a jsme si pribuznymi - spojuje nas lidskost. Bohuzel, jak shledavam je VELIKY problem v nasem tribalismu, ktery je tak bohate valecnymi stvaci vyuzivan. Kdybychom meli trochu vice otevrene mysleni, ani by si necucli. Byl by rychle konec vsem valkam.

z.a.p

129155

18.2.2007 14:16

RE: Palestinští cikáni

vladuna 81.?.?.?

Reakce na 129155

>Bohuzel, jak shledavam je VELIKY problem v
>nasem tribalismu, ktery je tak bohate valecnymi stvaci vyuzivan.
>Kdybychom meli trochu vice otevrene mysleni, ani by si necucli.
>Byl by rychle konec vsem valkam.
>z.a.p

Jen doplním: moderní psychologické trendy poukazují na důležitost vlastního sebepřijetí. Jestliže přijmu sebe jako dítě Univerza se svými slabými i silnými stránkami, jestliže přijmu svou jedinečnost, potom vnitřní puzení ke srovnávání, porovnávání a hodnocení se zmenší. Tak jako já jsem unikátní, tak i ten druhý je unikátní se svými vlastními silnými i slabými stránkami. Jestliže já chci svou svobodu, aniž bych tím omezoval nepatřičně druhé, proč nedopřát svobodu tomu druhému, ale zároveň mu nedovolit, aby nepatřičně omezoval svobodu moji. Žít a nechat žít.

129158

18.2.2007 16:31

RE: Palestinští cikáni

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 129158

Souhlasim...absolutne.

(Kazdy problem zacina hledanim chyb u jinych namisto u sebe.... verim, ze to pochazi z vlastni nejistoty, strachu z 'neprijeti', tudiz pochybnosti o nasi vlastni hodnote. Verme si, budme si sami sobe uprimni. A sdilejme svet s ostatnimi v miru.)

Preji Dobry den!

z.a.p [smích]

129163

18.2.2007 14:07

RE: Milý pane Arkán, správně by mělo být Arkáne,

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 129094

je to nakonec vokativ,neboli 5. pád podstatného jména Arkán.

Když už jste mě nazval prasetem, tak bych rád upozornil všechny čtenáře Zvědavce, že dnes 18. února L.P. 2007 právě začíná nový čínský rok, rok prasete nebo také, chcete-li, kance či kaňoura.

Podle zpráv činských astrologů bude tento rok velice nestabilní, protože Yin a Yang nejsou v rovnováze, což bude způsobovat spoustu neporozumění a konfliktů - čili jede se dál kočárem bílým podél černých skal.

Abyste si nevymetli štěstí a pohodu z vašeho domova, od neděle do úterý neuklízejte (to je dobrá výmluva pro hospodyňky), chovejte se slušně, nemluvte o umírání, pohřbech, behem těchto tří dní nekupujte nové boty, zaplaťte veškeré dluhy a hlavně nikomu peníze nepůjčujte. Všechny nože, nůžky schovejte, noste něco červeného (šála, svetr) a hlavně otevřete okna, aby se vám do obydlí mohl dostat ten šťastný nový rok.

Doporučuje se jíst - během těchto oslav - mandarinky, pomeranče, nudle (dlouhý život), semena lotusu, spring rolls, ryby (pokud možno celé) a pochopitelně všechno co je sladké (bonbony, koláče, ovocné knedlíky), abyste měli v novém roce šťastný, pohodlný a láskou a mírem naplněný život.

Závěrem vám všem přeji Gung Hay Fat Choy!, pro osoby mluvící kantonsky pak Kung Ho San Hei!

129156

18.2.2007 15:52

RE: Milý pane Arkán,

karel4u 205.?.?.?

Reakce na 129090

Mily pane Arkan, dekuji za vasi odpoved. Tak trochu me ale zklamala.
Ocekaval jsem od vas ohnivou obranu vasi veci, misto toho jste me poslal neco na urovni ucitele zakladni skoly, kde forma je nad obsahem a tudiz tato mista jsou vetsinou reservovana pro opatrnicke lidi kteri vetsinou nemaji sve mysleni.
Snazil jste se sikovne vykroutit z moznych (ve vasi hlave) dusledku a vse jste zabalil v bezpecnem obalu zminky na minuly rezim.
Jen duverna znalost vyrazu v "Jewish", Ja vim, ze me opravite a reknete "Hebrew", ale to jsem vam jen hodil jako kost, abyste mel co rici.
Bohuzel jste si neodpustil stylem "by the way" kousavou poznamku na situaci ve ktere jste ukazal sve barvy. Ovsem stylem cloveka ktery se z pomsty uprdne pri odchodu ze salu.
Presto vam dekuji.

129162

18.2.2007 18:58

RE: Milý pane Arkán,

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 129162

Je mi velice líto, že vás moje odpověď zklamala a že se vám jeví jako něco na úrovni učitele základní školy, tj. kdy forma převládá nad obsahem. Na základní škole jsem nikdy neučil, ale 10., 11.a 12. ročníky ano a tam už si, zejména dnes, musíte dávat "velkého majzla", protože v těch letech ta mládež tzv. nebere zajatce.
Ono je velice těžké něco psát, protože ať napíši cokoliv, je to hned ohodnoceno jako "nic než morální bahno", resp. že ukazuji protilidský "tred". [zmaten] Tomu slovu tred ani tak moc nerozumím, mělo to snad znamenat trend nebo thread, babo raď. Ale na to bahno si velice dobře pamatuji při svém pobytu u Mrtvého moře, nebylo to sice morální bahno, nicméně velice hojivé bahno.

Jistý Čobolák tuná napísal, že som obyčajný klamár a to z tej najhoršej sorty, s krátkou pamäťou, ktorý si ani nepamätá čo sám nacigánil, že robím Schande mojej rase a ďalej písal o obrezanom vtáčikovi, o žiďakoch, a podobné kokotiny.

Nevím, kde jste vzal tu "znalost výrazu v Jewish", nic takového neexistuje, buď je to jidiš anebo hebrejština, v moderní formě zvaná "ivrit".

Abych vám pravdu řekl, všechny tyto útoky na mou osobu přecházím s klidem, protože celkem o nic nejde, na výplatní pásce mi to nepřidá ani neubere desetník. Jak se tady říká, když nejde o život, tak jde prakticky o hovno.

Dnes je ten nový čínský rok, tak se raději budu věnovat jídlu a pití.
Gung Hay Fat Choy! Peace and Prosperity! [smích]

129170

17.2.2007 14:32

RE: cizku kde jsi????

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 128948

Toto je pot'ouchle, ploche a v konecnem dopadu neplodne kolokvium obvykle od diskutera se znackou "arkan".

Pisatel zanedbava princip funkce chovani vudcu kazde spolecnosti na teto Zemi at se jedna o Zvedavce a jeho vydavatele anebo centralni bankere, manazery sveta. [oči v sloup]

Jelikoz pisatel rad uziva k oslneni jinych sve lingvisticke znalosti spustim na nej tuto poucku: "Minden kakas Ur a sajat szemetdombjan." (Kazdy kohout je panem na svem smetisti.)

z.a.p [smích]

129068

15.2.2007 23:31

Holokaust

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Já už mám toho holokaustu také plné zuby i těch agresivních židáků, kteří ten holokaust zneužívají. Moc fandím tomu statečnému člověku, co se proti nim postavil.

128876

16.2.2007 0:02

RE: Holokaust

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 71.?.?.?

Reakce na 128876

spravne, my nekteri to vime uz dlouho, hlavne my, co s nima zijeme v tej zemi zaslibene!!! [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích] [bliji]

128880

16.2.2007 0:32

RE: Holokaust

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 128876

Včera jsem zaslechl něco moc zajímavého v radiu na CBC. Mluvili o jednom kanaďanovi, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002 a teď ho mají soudit. U jeho soudu bude dovoleno obžalobě používat "hearsay evidence" neboli obžalobu z druhé ruky typu, někde jsem slyšel že je to prý terorista. Když se na to CBC ptala US vojenského právníka, jak je to možný, neboť to se v civilním soudnictví neuznává, tak odvětil: ano to se běžně používá u vojenských soudů, už od Norimberského procesu!!!!! Jeden by se asi poblil. Pozor na baby udavačky!

128883

16.2.2007 14:26

RE: Holokaust

Marian 74.?.?.?

Reakce na 128883

v kanade je dovolene v kriminalnom sudnictve pouzivat taku evidenciu ma to specificke podmienky ale je to dovolene...

128960

16.2.2007 10:36

RE: Holokaust

Ernst Zündel 84.?.?.?

Reakce na 128876

>Moc fandím tomu statečnému člověku, co se proti nim postavil.

Tak ma aktivne podporuj! [mrknutí jedním okem]

128926

16.2.2007 0:11

Trained.Monkey

Trained.Monkey 89.?.?.?

Zundel je "profesionalni kacir". Z nejakeho duvodu se snazi byt obeti systemu. Drive se venoval ufologii ale to bylo vsem ukradene. Ted si nasel lepsi tema a jak se zda tak si ho vsimli.

Jen me s*e ze takovyhle pomatenec stoji Kanade a Nemecku vubec za to.

128881

18.2.2007 6:13

RE: Trained.Monkey

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 128881

Hey Moneky cetl jsi vlastne o tom,co Zundel psal a kazal a nebo tu jen papouskujes vynatky z Lidovych novin?

129139

16.2.2007 2:57

Kanaďan, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002

Peter Velkej 205.?.?.?

Khadr.
Byl a je to prachsprosty muslimsky terorista. (Pokud mate na mysli toho Khadra, co hodil granat na americkeho vojenskeho zdravotnika v Afghanistanu a za coz sedi v Guantanamu).
Ta cela jeho islamska rodina zije nyni v Toronte. Ta nejstarsi z nich a jeji dve dcery v Toronte verejne chvalili novinarum Osama Bin Ladina a chlubili se ze ho dokonce znaji osobne.
Ten kokot byvalej prime ministr Kanady Christien vytahl pri vladni navsteve v Pakistanu otce tohoto klanu z vezeni.
Pak se ukazalo ze ten otec Khadr delal sbirky v Kanade na ten jejich jihad.
Jo, jo, i takovehle Kanadany si Kanada zde vydrzuje. ([pláč]

128896

16.2.2007 5:01

RE: Kanaďan, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 128896

Pane Velikej, vsimete si, co jste rekl: on hodil. To ovsem chtelo nejakou aktivitu a sebeobetovani pri obrane sve zeme.
Jak ovsem nazyvate mladou americkou podporucici, ktera zmackne knoflik a vyletne raketa ktera treba zabije civilni svatbu.
Je to vrahyne?
Mel by jste vazit stejnymi vahami. Vy jeden nacisto. Tak se preci chovali. Zabijeli brutalne. Nekdy cela mesta. Lidice Lezaky. Zamyslete se nad sebou.

128903

16.2.2007 12:57

RE: Kanaďan, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 128896

Můj příspěvek byl právě o jedna paní povídala evidenci, jejíž příklad jste právě názorně uvedl. Klukovi bylo v 2002 patnáct a prý taky špiónoval. Buš taky zná Bin Ladina, neměli by ho zavřít a celou CIA co ho najmula? [chechtot]

128950

16.2.2007 10:22

Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,

Hugo Fibiger 81.?.?.?

(pan Stwora ví, že nesdílím mnohé jeho názory) nedá mi, abych nezareagoval právě na toto téma!

Podobně totiž, jako kdysi Tomáš Pecina, když čelil obvinění z "propagace terorismu" proto, že se zastal veřejně nácíčka Jana Kopala v případě podobné, leč dřívější, žaloby na jeho prohlášení o tom, nakolik si "USA zasloužily teroristický útok na WTC svou hegemonistickou politikou", si i já myslím, že celá šaškárna kolem Ernesta Zündela, je nejen směšná, ale v prostředí demokracie nepatřičná a z titulu Základní listiny lidských práv a svobod, jež bývá dnes organickou součástí většiny ústavních zákonů evropských demokracií, dokonce protiprávní a kriminální a s demokracií jako takovou, naprosto neslučitelná!

Jen aby bylo jasné, že nemám sice rád nácky (tím méně pana Ernesta Zündela), nesouhlasím s nimi, ale kriminalizaci Ernesta Zündela považuju za přímý útok na základní hodnoty demokracie!

128923

17.2.2007 16:52

RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 128923

"....ale kriminalizaci Ernesta Zündela považuju za přímý útok na základní hodnoty demokracie!"
---------------------------------------------------------------

Musim Vam pogratulovat, povedlo se Vam to!

Ve slusnosti jste jasne a presvedcive ukazal, ze 'demokracie' se (ani v Evrope) nepestuje. Brzo se o tom tez presvedci Cesi nesouhlasici s radarovou stanici(emi).

Proc si tedy nepriznat: DEMOKRACIE JE LEZ!
A bude se nam hned lepe dychat.

z.a.p

129077

20.2.2007 11:24

RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 129077

OK, tvrdíte, že demokracie je lež a nikde v Evropě neexistuje. Znáte ale jiný, reálně existující systém, který by svým občanům dával takové možnosti ovlivňovat chod věcí veřejných, jako mají lidé v demokratických státe Evropy?

129250

20.2.2007 12:46

RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,

Průchozí 213.?.?.?

Reakce na 129250

OK. Znáte nějaký jiný reálně existující systém, který by potlačoval skutečné právo na chod věcí, než tzv. zastupitelskou demokracii?

Lidi lze "podplatit" jen něčím, co má skutěčně smysl. "Volené zástupce lidu" lze uplatit penězmi. Tento způsob vládnutí je pro ty, co sedí na světových penězích, velice pohodlný. Z hlediska ovládaných je to paskvil.

129258

20.2.2007 14:20

RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 129258

Ptal jsem se na jiný, reálně existující lepší systém. Neodpověděl jste mi.

129264

16.2.2007 10:34

Proč se čílit?

Josef Švejk 82.?.?.?

Já nevím, že se rozčilujete, že plýtváte svými drahocennými hormony nad tím, s čím stejně neuděláte nic a udělat ani nechcete.
JEWS RULES - Židi vládnou - o tom prostě není pochyb. Je to dokazatelné a dokázané. A každý vládce si nastaví takové zákony, aby vyhovovaly především jemu a pak možná i ovládnutým. My všichni jsme ovládnutí. Proto jsme nuceni dodržovat zákony, které nám židé, co by vládci nadiktují. Komu se to nelíbí, dostane po hubě, nebo půjde bručet.
Bylo to tak vždycky, že proti vládě se nesmělo krafat - ať už vládla církev, šlechta, komunisti, nebo kapitál.
Můžete být rádi, že za to, co tu čtete a píšete nesedíte v krimu, ale jste jenom na black listu, který někdo v budoucnu použije proti vám,kdybyste se chtěli popřípadě politicky angažovat, nebo psát knížky, či vydávat noviny. Jsou o vás sbírány další informace,které když budete zlobit "vyplavou na povrch".

Neuděláte nic. V současné demokracii máte jedinou volbu - koupit si Coca Colu, nebo Pepsi a přepnout z NOVY na CNN. Přestaňte si nalhávat, že vás to sere, stejně s tím hovno uděláte.
Na židy prostě nemáte, nikdo na ně nemá. Jsou tvrdší , bezohlednější, organizovanější, důslednější, systematičtější, chytřejší, propojenější, strategičtější...... - proto nám vládnou a proto budeme dodržovat jejich zákony. Když vám zítra řeknou, že koule je hranatá a dostatečně to na Nově a v CNN podpoří, za rok už budou hranaté koule tou nejobyčejnější věcí, která tu byla odjakživa, a když vydají zákon na existenci hranatých koulí, tak budete opět všichni držet hubu, i když uvidíte, že ložiska hranatá nejsou a hranatá by nešlapala[smích]
Smiřte se, že s tím neuděláte nic a i kdyby v Holocaustu zamřelo jenom 40 židů na tyfus a 50 sešlostí věkem, tak protože jich bylo "oficiálně" zplynovaných a umučených 6 000 000 (ani muže z holocaustu ani haléř ze mzdy), budete všichni srozuměni s 6 miliony zmařených Einsteinů, Tellerů, Kafků, Freudů, Marxů, Khonů a první, kdo vám to potvrdí budou vaše děti, co se vrátí ze školy a z promítání Schindlers list.

SHUT UP and WORK !!!

128925

16.2.2007 13:59

RE: Proč se čílit?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 128925

Švejku, židovství je druh morálky, my máme tu druhou půlku té jejich, rozdíl je jen v míře úskočnosti a vůli k systematičnosti. Tam jsme zaplaťpámbu slabší. jen díky tomu jsme přežili (v podobě základní struktury povahy)od neolitu dodnes. Proto boj mezi nastolením židovství na planetě (finanční a informační moc)se odehrává u klíčového nepřítele, u Prahy. Tam, v jazyce Čechů je nerv do prostoru, kam běžná populace nemá přístup. Do světa, kde lze organizovat události v daleko širší míře a přesnosti - prostřednictvím záznamů a vyhodnocování emočních stavů. protože to, co ja za nimi směrem ven, do "rozumu" a dál rukama do hmotných přeměn (práce), to už jsou jen následky.
Jestli víte, na jakém principu funguje T9 na mobilu, tak nemusím říkat víc. Jak statistika a vhodný program dovede "číst naše myšlenky" nabídnutím vhodného slova". Radarem se dostat do myšlení protivníka, to je cíl.
Nějací teroristi, to je taková báchorka pro ty, kdo mají málo času, protože musí furt pracovat na ty, kteří pro udržení své moci vymýšlejí a realizují podobné strašáky.

128957

17.2.2007 3:22

RE: Proč se čílit?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 128925

Vase logika nema chybu, ale mel bych otazku? Pres co se realizuje ta prevaha? Jsou to penize? A co se stane, kdyz skvele penize pujdou do kytek? [smích] [mrknutí jedním okem] Mimochodem jak to vidite s uplatnovanim tech pravidel v zemich jako Brazilie, Indie, Cina, Pakistan, Iran nebo Rusku. S rostoucim upadkem papirku ze statnich tiskaren poroste moc hodnoty skutecnych veci. Zemi, ktere jsem jmenoval bude pribyvat. [mrknutí jedním okem]

129035

17.2.2007 17:44

RE: Proč se čílit?

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 128925

Svejku Josefe,

co rikate ma smysl. Casto cloveka napada a nebo od jinych slysi uvahu: "proc se jim do te politiky srat, vzdyt nic stejne nezmenis, jen si udelas zle". Priznavam, ze tohle je matka vsech moudrosti. Bylo by moc dobre, kdyby se s tim clovek mohl ridit a na vse zapomenout. Byl by to slastny zivot.

Ovsem je tu problem: POLITIKA SE SERE DO NAS!

Dnes a denne. Proc a jak? Protoze je to ten prislovecny chomout, ktera vlada pouziva, aby nas udrzela na opratich. Proto aby svym 'opravnenym' bankerum umoznila nas vyssavat hlava-nehlava. Protoze nakonec jde jen o ty penize a jejich tok od nas na to spravne misto - bankerum, aby nas mohli jeste lepe pouzit. A vest valky na nas ucet. Neni lepsiho projevu poslusnosti, nez jim dat co chteji a drzet hubu a pripadne pochvalne prikyvovat. Tak tohle uz neni zadna politka jako 'hobbby' nebo neco, co nas zajima, protoze nemame do ceho pichnout. Tohleto je vec byti a nebyti! Jde nam o vlastni kejhaky!

Oni (vlada, bankeri) na nas uplatnuji svuj nastroj oblbovani a ovladani - politiku jako se chomout nasazuje dobytceti, kdyz chcete aby tahlo nebo oralo. Otazka je: prijmout ho a drzet hubu a nebo remcat a odmitat? Jde o to co si o sobe myslime a za co se vlastne mame. Jsme lide, stvoreni k obrazu Bozimu a nebo jsme tazny dobytek? A to je podstata veci.

z.a.p

129079

16.2.2007 14:13

toto je perlicka...

Marian 74.?.?.?

Vázené dámy,vážení páni.

Prosím o poskytnutie informácií k nižšie uvedenej problematike.

Z rôznych zdrojov z internetu (noviny nečítam,televízor a rádio nepočúvam) sa dozvedám,že v dnešnej dobe je možné byť stíhaný za vlastný názor na "historické udalosti" z minulosti, ktoré sú v rozpore so znením neakého zákona na Slovensku o "zv. Osviečimskej lži"!

(neviem,či existujú aj iné podobné zákony na iné historické udalosti-obdobia,filozofocké názory, teologické,prírodovedné poznatky … kde je vyžadované "myslenie" len v "zmysle zákona" a odchýlky mojich vlastných názorov sú zákonom postihované!Prosím o informácie aj o nich!)

Pre doplnenie, nečítam ani zbierky zákonov, vykonávacie predpisy a podobné tlačoviny, takže som jednoznačne právnický občianský laik loajálny k Slovenskej republike a jej politickému zriadeniu.

Zato čítam knihy, na dnešnú dobu veľa kníh a pritom aj rozmýšľam - jednoducho,ľudsky presne tak, ako ma to naučili rodičia, škola, priatelia za socializmu - aj medzi riadkymi, ale

hlavne srdcom,ľudsky.

Keďže som kresťan a riadim sa dôsledne ďesatorom aj v praktickom živote, dochádzam k vnútorným rozporom a neistotám.

Moje deti vediem taktiež k láske k blížnym,čestnosti a pravdovravnosti.

Pri preberení historických udalostí,keď sa ma niekedy na niečo pýtali a pýtajú, alebo i ja sa zaujímam, čo sa práve učia, im vždy hovorím - toto som si prečítal tam a tam, toto máte v učebniciach, no a toto je moja interpretácia tých udalostí a môj názor na ne.

A stalo sa,že aj isté témy zo slovenskej "temnej" minulosti som im ináč interpretoval, ako ich píšu súdruhovia historici Dušan Kováč, Ivan Kamenec, Miroslav Kusý či už nebohý Lipták.

Z čias socializmu si pamätám rozhovor synčeka s otcom pri ostnatých drôtoch pod Devínom pri pohľade do Rakúska na sútoku Dunaja a Moravi:

"Oci a kto je za tymito ostntanými drôtmi?" a otec odpovedá "My synček, My sme za nimi."
- toto je zrejmá ukážka na danú dobu politicky nesprávneho postupu dotyčného otca z čias socializmu súdruha Husáka, ale morálne,ľudsky,otcovsky úplne správna a aj obsahovo korektná, tak ako nás horeuvedení historici neraz i dnes presviedčajú.

Lenže vyrieknuté či napísané slovo sa nedá vziať späť!

Preto sa pýtam, čo mám urobiť preto, aby som napravil svoje "pedagogické" chyby vplývajúce zrejme z mojej neznalosti platných zákonov ohľadom "dnes platných historických právd"?

Ale prosím tak, aby som nemusel klamať,čo sa mi prieči , alebo sa vyhýbať odpovediam v prípade,že sú moje vedomosti a názory iné, ako zneje zákon.

Kde je možné naštudovať si - kompletné znenie týchto "uzákonených právd" aj s laickými príkladmi k jednotlivým paragrafom -

Napríklad formou detských naivných otázok a fundovaných "právne čistých - zákonom nepostihnuteľných odpovedí"?

Ďalej by som poprosil na nižšie uvedenú a...Kráceno (Editor)

128958

16.2.2007 14:35

RE: toto je perlicka...

guglik 84.?.?.?

Reakce na 128958

>"Oci a kto je za tymito i?" a otec odpovedá
>"My synček, My sme za nimi."


presne tak isto je to aj s ostnanými drôtmi v Guantanamo.
to su drôty pre us-americanov.
len oni si to este este nestihli zrealizovat vo svojich vyzuvanych hlavach,
pretoze namiesto myslenia, pozivaju hlavy hlavne na prezuvanie hamburgerov,
zatial co sa zidko smeje do pesticky.

128962

16.2.2007 14:47

he!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

NORMÁLNĚ MI ŽIDI nikdy nevadili, ale v poslední době už mne serou tak, že jedinýho koho snáším, je Fren Fain v seriálu "Chůva k pohledání" /Nanny/.

Krysa

128968

16.2.2007 16:08

Je to o...

Sid 91.?.?.?

Aký význam má spochybňovanie zavraždenia miliónov ľudí? Veď oni nemali nič spoločné s vašimi milovanými Palestínčanmi ani Ahmadinejadom. Aj keby sa prišlo na to, že ich zomrelo "len" 20 000 tak čo? Izrael by vznikol aj bez druhej svetovej vojny, bola na to všeobecná vôla. Sharon napríklad povedal, že by sa vôbec nemal spomínať, lebo sa nechali zabiť bez odporu a to je hanba.

128977

16.2.2007 20:47

RE: Je to o...

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 128977

Ono ani nejde o zpochybnovani holokaustu, jestli byl, nebo byl jinak. Valka byla a zahynulo na milionu LIDI !
Holokaust je vyuzivan pro dnesni machinace a bohuzel i na ukor prostych zidu.

129006

17.2.2007 18:08

RE: Je to o...

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 128977

Tahne z toho jednoduse podezreni, pan Sid.

Podezreni, ze oni si ty 'obeti' osobuji jen sami pro sebe. Ti druzi a jejich obeti jsou zrejme v porovnani nic. Je to jako zaseni na rychlejsiho kone.... az tak obludne.

Vezmete si v porovnani kuprikladu bombardovani nemeckych mest tesne pred koncem valky, v roce 1945. Bylo to tak masove mareni zivotu, ze to nema obdoby. A bylo to prave tak 'predmeditovane' jako holokaust. Jak z jedne strany, tak z druhe. Proc ale o tech tolik neslysime? Protoze cisla nebyla dostatecne 'vysoka'?

z.a.p

129080

17.2.2007 4:45

Holocaust a zase holocaust,tisisckrate opakovana lez a podporena zakony se stane pravdou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 220.?.?.?

Kolikrate to slisime cela ta desetileti denne z zidovskych a nebo prisluhujicich medii.Ctete zidovsky tisk,takovy Forward.bom Vas bude informovat o obetech holocaustu,jako pan Adolf Burger ,o kterem ,ted natoci film a o jeho "Zlate kleci" ,coz byl koncentracni tabor Sachsenhausen ,kde jeho dalsich 140 bozich osvicencu padelalo dolary a libry sterlingu.Pan Burger se do koncentraku dostal ,vlivem sve zeny ,ktera byla chycena pri cinu kdyz padelal baptisticke osvedceni pro zidy,ze jsou krestany.Takze, nechme mluvit Forward a vzpominky pana Adolfa,za coz byl udajne i bit pri vyslechu ,ze vlastni vudcovo jemneo,ale ,zde je ten "zakopany pes" v koncentraku ,bylo jidla dost,meli sve radio,civilni obleceni ,poukazky na cigarety,hry na ukraceni nudy,zadna fysicka drina a v dobe volan -sprcha.Pan Adolf dodava ,ze v dobe volan hrali s SS cleny pink- ponk,co rikate tomuhle holocaustu,neznam nikoho z doby zidovskeho komunismu ,jez by hral pink-ponk s vezenskymi dozorci,v takovem Jachymove by to bylo zajimave take nafilmovat ,ale zatim se nenasel zadny odvazny reziser a nebo,ze by Spilberg na to musel prijit.
Samozrejme ,ze po osvobozeni Americany, pan Adolf nikomu nerikal ,jaky mel holocaust a tke zidovske organisace pouzili falesnych penez delany zidy,pro sve potreby emigrace do Palestiny,za coz Britum a Americanum platili na evropskem trhu, kzadopadne film "Die Faischer" bude velmi zajimavy,za jakou hruzu ten holocaust byl,jenze s timhle holocaustem pockali az po odskodneni nekolika billionu dolaru Israelu a zidum ,kteri ,mnozi z nich ani koncentrak "neochutnali".
http://www.forward.com/articles/hitler-s-jewish-counterfeiter
Kazdoapdne panu Adolfovi Burger v jeho ,pozehnanem veku 89 roku muzem jen blahoprat,urcite v tom pink- ponku svou dobou byl sampion a strazim SS na druhe strane stolu ,nic nedaroval.

129040

17.2.2007 20:20

historie

Az 85.?.?.?

Proc se ucime o druhe svetove valce a nacismu? Vite to? Je to proto abychom se poucili. Nemuzete srovnavat odsouzeni za vedu s odsouzenim za obhajovani nacismu, pokus si tedy autor take nemysli ze nacisti nikomu nic neprovedli. Potom doporucuju nejen si zjistit informace kolem lidi ktere jste zminil v clanku, ale take informace o tom co je to holocaust, Dachau, Terezín a dalsi.

Tohle zkratka neni vec na kterou by se mela uplatnovat zjednodusena forma svobody slova - stejne jako kdyby nekdo v preplnenem divadle svobodne zakricel ze hori a svobodne by kvuli nemu zemrelo x lidi uslapanim.

129095

17.2.2007 22:39

RE: historie

Průchozí 213.?.?.?

Reakce na 129095

Holocaust = ohnivá oběť - převzato z židovské tradice.
Šlo o rituální obětování a pálení (částí) dobytka, dříve snad i lidských oběti. Můžete se o tom dočíst v Bibli. Problém je, že židovský název pro tuto oběť se dostal do našeho slovníku až přes Osvětim...

129106

18.2.2007 0:22

RE: historie

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 129095

Vy si myslete, ze historigrafie muze objektivne pracovat, pokud jsou prijmany zakony na popirani holocaustu ve smyslu svteho nepopiratelneho telete? [překvapení] [oči v sloup] O historicke pravde a pohledu vzdy rozhodovala vecna debata.

Ramses si ce mohl napsat na stelu, ze tehdy v te bitve na hlavu porazil Chetity a v Egypte se na tohle tema drzela huba a krok. Totez vytesali v bledemodrem do kamene i ti Chetite. A historokove na zaklade zastaveni expanze dosli k zaveru, ze obe strany si vzajemne pri tom vitezstvi hezky pustili zilou. V tak stare historie rozhodne nemate politicke tlaky, ktere by se ji pokouseli defermovat.

Nedelejte si iluze svate objektivite historie mladsi 100 let. V Terezine umrela polovina z ceskych Zidu pred transportem predevim na tyfus. Smrt je smrt, pokud vsak lidem sdelite genocidu "obycejnymi metodami jako strilenim, nemocemi, hladem, tezkymi pracovnimi podminkami, bombami, zhroucenim zasobovani s postupem fronty, a taky zverstvy pachanymi na veznich", pak je tim nedojmete. Podobnym zpusobem jsou totiz lidi masakrovani dlouha staleti.

Ve jmenu pravdy se casto maskuje propaganda a lez. Pravda nepotrebuje k sve obhajobe nic vice, nez-li svobodnou vecnou diskusi a pristup k informacim. Pokud zajistite generalne tyto podminky nemusite si delat hlavu s heretiky, popiraci ci lhari. Nepotrebujete kriminali ani tribunaly s horicimi hranicemi. Popiraci, heretici ci lhari trvajici tvrdosijne na svych herezich, revizich ci lzich, budou spolehlive zesmesneni, ztrapneni na zaklade argumentu a faktu.

129121

17.2.2007 22:08

50 versus 6

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Povšimněte si, jak rychle se vytratilo číslo 50 milionů. Jde o celkový přibližný počet obětí druhé světové války. Tak nás to aspoň ve škole učila soudružka učitelka, že za druhé světové války zahynulo asi 50 milionů lidí. Nyní ovšem nastala éra demokratury a dějiny je třeba přepsat. Ze všech stran může občan slyšet šest milionů. Šest milionů židů vypustivších duši za holohoaxu. Zapomeňte na všechny ostatní oběti, podstatní jsou pouze pejzatci. Pamatuj občane, nikoliv padesát, nýbrž šest. [bliji]

Jeden z mých příbuzných prožil Totaleinsatz. Ptal jsem se ho, jak tam bylo zacházeno s pejzatci. Sdělil, že tam žádní židé nebyli. No jistě, vždyť se tam tvrdě fyzicky pracovalo...Ale vzpomínal na bestiální zacházení s Rusy.

129102

17.2.2007 22:41

Vazeni zidobijci

Kubyk 76.?.?.?

Reakce na 129102

Zajimave je pane Bocan, ze nikde nevidim a nectu, ze by se prepocitavanim obeti holocaustu a jim samotnym zabyvali zide. Alespon ne tak vytrvale a masivne jako vy rasisti. Uz jste s tim opravdu smesni, otravni a trapni.

129108

18.2.2007 21:39

RE: Vazeni zidobijci

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 129108

No ale pane Kubyku, v té druhé světové válce skutečně zahynulo minimálně 50 milionů lidí. Takže si to porovnejme: 6 milionů lidí pořád donekonečna omílaných jak svátost nebeskou, zatímco zbývajících 46 milionů je vosk. Není Vám to divné? Mně tedy ano.

129180

18.2.2007 22:16

RE: Vazeni zidobijci

Kubyk 76.?.?.?

Reakce na 129180

>No ale pane Kubyku, v té druhé světové válce skutečně
>zahynulo minimálně 50 milionů lidí. Takže si to porovnejme:
>6 milionů lidí pořád donekonečna omílaných jak svátost
>nebeskou, zatímco zbývajících 46 milionů je vosk. Není Vám
>to divné? Mně tedy ano.

Ano mate pravdu pani Jarmilo. Rasisti a zidobijci neustale omilaji do kola, ze v koncentrakach zahynulo 6 milionu zidu, a snazi se ten pocet snizit. Uz se jim to podarilo srazit na necely milion, takze se podle nich vlastne zidum nic zleho nestalo. Jsem zvedavy, kdy zacnou snizovat pocet celkovych obeti. Ja jsem vzdy myslel, ze jich bylo 60 mil. Takze i tady uz se deset milionu odmazlo. Odhaduji, ze jeste tak dva tri roky a rehabilitace nacismu a fasismu ze strany rasistu a neofasistu bude kompletni.

129184

18.2.2007 22:44

RE: Vazeni zidobijci

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 129184

Vaše odpověď mě neuspokojila pane Kubyku. Ať by rasisti či židobijci snižovali počet obětí jak chtěli, furt mi z toho vychází, že oficiální média pořád a neustále nadržují židovským obětem. Vždyť přece doprdele práce, když zahynulo tak strašné množství lidí, proč se pořád zdůrazňuje, že jen Židé tolik trpěli? Tomu nějak pořád nerozumím.

Ještě se vrátím k těm lidem ženského pohlaví. Záměrně neříkám ženám, protože lidé mužského pohlaví pak mají tendenci vnímat je jen jako nějaká exotická zvířata vhodná k šukání, díky zastaralé přiblé češtině je nevnímají jako lidi. 20 století dalo najevo největší pohrdání ženskou prací, jaké se kdy v historii lidstva vyskytlo. Vychovat člověka totiž od velmi bolestného narození až do dvaceti let dá nesmírně mnoho práce a obětavosti. No a člověkyně vychová toho člověka, načež nějaký kretén s puškou ho během vteřiny zlikviduje. Proto je na místě, že se dnešní Evropa nemnoží, protože likvidace lidí hrozí ze dne na den.

129188

18.2.2007 23:17

RE: Vazeni zidobijci

Kubyk 76.?.?.?

Reakce na 129188

>Vaše odpověď mě neuspokojila pane Kubyku. Ať by rasisti či >židobijci snižovali počet obětí jak chtěli, furt mi z toho >vychází, že oficiální média pořád a neustále nadržují židovským >obětem. Vždyť přece doprdele práce, když zahynulo tak strašné >množství lidí, proč se pořád zdůrazňuje, že jen Židé tolik >trpěli? Tomu nějak pořád nerozumím.

Jarmilo, co je na tom k nepochopeni. Projdete se po netu a sama zjistite kdo do nekonecna omila holocaust, zpochybnuje ho a hrabe se v tom. Zidi to nejsou. Jsou to neonacisti. Snazi se ze vsech sil, prepsat dejiny a vzkrisit svoji slavu, neomylnost a genialitu.
Ja je nechapu, proc se v tom ustavicne hrabou. Je to vec minula, dnes uz neziji ti co za to nesli odpovednost a je potreba se zajimat o to, aby se to neopakovalo. Pokusy o falsovani dejin ze strany neonacistu jsou uz skutecne nudne a debilni.

129189

21.2.2007 19:38

RE: Vazeni zidobijci

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 129108

Vzdyt snad nezalezi jestli zahynulo 6 milionu, nebo 4, 7, 2 ci jine cislo zidu.
Jde o to, ze to bylo mnoho nestastnych obeti, vetsinou prostych lidi. Mnoho informovanych zidu odeslo do zahranici a smrti usli.
Ale zde jde o to, ze Holokaust nebyl jediny a ze zahynulo mnoho, vlastne vice, lidi vsech narodnosti a o tech se dnes moc nemluvi.
Pokud by neco melo byt trestne, tak prave zamlcovani o vsech obetech.
Goyimove jsou take lide! [překvapení]

129332

17.2.2007 22:45

Vývoj vědomí o koncentrácích

Ataman Jermak 193.?.?.?

Češi mají-máme dost široce zpracované spektrum názorů a svědectví o koncentrácích. Jak nás učili již při literatuře, umění je nejlepší obraz skutečnosti. Tak si dejme práci a přečtěme si třeba Škvoreckého Zbabělce či Sedmiramenný svícen. Nebo Frýdovu Krabici živých. Možná to dnešní mladé ovlivněné sionistickou světovou propagandou udiví, ale Hitlerovy koncentráky nebyly jen pro naše židovské spoluobčany. Právě tak jim jako div může připadat i to, že z koncentráku se propouštělo-viz Škvoreckého Zbababělci, kde je propuštěn položid. Samozřejmě koncentráky měly různou úroveň a tím i cíl. Vyhlazovacích koncentráků bylo nejméně bez ohledu na to, kolik lidí tam skončilo.
Bylo by jen dobré si zopakovat, že nejen Židé trpěli za II.WW.
Též by bylo dobré si zopakovat, že Češi se nehrnuli do nadšeného ničení svých židovských spoluobčanů, což píše i Benjamin Kuras v Češích na vlásku.
A nakonec bych moc doporučil oddělit libovolné etnikum a tzv. "-ismus", který je mu přisuzován.
Jsou Židé, kteří muzicírují ve vlastní zemi spolu s Araby, kteří ji také považují za svou zemi. A jak jim ta muzika jde! Třeba taková Ora Sittner.
Lidé by se neměli nechat vtahovat do lží vlastních politiků a náboženských šílenců, jinak jim opravdu tu nálepku "-ismus" ostatní připlácnou.
Tak Shalom va salam! [mrknutí jedním okem]

129109

17.2.2007 22:57

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 129109

Pro všechny, kteří umějí anglicky: One Hundred Years of Jewish Solitude na serverou counterpunch.org. Je to dlouhé, ale nesmírně zajímavé čtení. Pokud se tím prokoušete, pochopíte leccos o dnešním sionismu, o jeho cílech i o tom, proč je tak těžké s ním bojovat.

129111

18.2.2007 14:10

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 129111

Ano, je to uzasne cteni.... prelozit to tak do cestiny!

Jiz jsem to cetl kdesi jednou pred tim; A. Gilad je uzasne talentovany clovek, ne-li genius. Proto (a opakovane) musim rict, ze me nikdo neprimeje, abych hromadne zatracoval Zidy. To nikdy neudelam, jsou mezi nimi skveli lide!

Ten trend "zidovskeho socialismu" (a nasel jsem si jejich stranku) je ponekud podezrely. Je dost mozne, ze je to jen zase dalsi forma 'sionistu' jak se vetrit do prizne Evropanu (v S.A. s tim nemaji sanci, to je jasne).

Skutecne, po precteni a zamysleni se nad tou stati, je kazdemu nad slunce jasne, jak je 'dozravani' prastareho zidovskeho naroda obtizne. A jak, my ostatni s tim take trpime. Ale zaslouzime si co mame: byli jsme (jako kultura) na ne vzdy napojeni a proto neseme za jejich 'poklesky' cast viny. A oni za nase. Kdo se necha drbat, je prave tak ve vine jako ten kdo ho drbe. Jsme jeden druhemu zrcadlem.

z.a.p

129157

18.2.2007 21:52

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 129157

Mám smůlu, že si nic nemohu přečíst anglicky, ale co mi došlo až po mnoha letech, že židovská kultura od samého počátku vždy odrovnala vliv žen, vždy je zahnala do kouta a udělala z nich bezvýznamné služky- a to taky vždy bylo neštěstím celého lidstva. [bliji]

Protože jedině rovnováha moci jin a jang je v pořádku, kdežto nerovnováha vždy zapříčiní spoustu neštěstí.

129181

18.2.2007 22:22

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Ataman Jermak 193.?.?.?

Reakce na 129181

Já udělal blbovinu! Zajímalo mne, zda na můj text někdo seriózně odpoví. Tak jsem kliknul na "odpověď mejlem". Všem děkuji za inteligentní příspěvky. Jen u Vás, Jarmilo, není zač děkovat. Když už neumíte anglicky, nevadí. Ale proč hlásáte nesmysly o porobení ženy v židovské kultuře? Copak nevíte, že v kabale je b-h ženského rodu, podobně jako v tántře na indickém subkontinentu?
Nepočítala jste nikdy plejádu židovských umělkyň? Nevíte, že v USA jsou ordinovány rabínky?
Co si mám o Vás myslet, když napíšete "jin a jang"? To nevíte, že jin je opačnou kvalitou jang a proto se vždy píše beze spojky?
Navíc o totálním nepochopení vývoje svědčí právě tato poslední věta o rovnováze jin/jang.
Bez nerovnováhy by nebylo vývoje, to ví prostě každý! Rovnováha=smrt podle 2. termodynamické věty, nirvána, rozplynutí, konec, prolhaný konec prolhaných neschopných lidí, co si hrají na buddhisty. [zmaten]

129185

19.2.2007 6:35

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Marian 74.?.?.?

Reakce na 129185

neviem neviem ako je to s tymi zenami ale viem ze su oddelene v synasgogogach a pri mure nareku presne ako muslimky od muzov...tak ozaj neviem ci ta jarmilka nema pravdu...aj niektore krestanske kostoly maju za fararov buzerantov to znamena ze vsetci krestania miluju buzerantov podla teba???

129197

19.2.2007 7:19

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 129185

Přiznávám, že jsem nevzdělaný primitiv a že většinou usuzuji jen podle svého momentálního emocionálního rozložení mysli.[smích]Ale s tím židovským porobením žen jsem vycházela z toho, že to byla první židovská monoteistická víra,která zrušila všechna předešlá božstva, a která začala hlásat, že má být žena ve všem všudy podřízena. Křesťanství pak tyto názory přejalo a sepsalo v Bibli. Odtud potom pramenily všechny ty příběhy o Adamovi a Evě, kdy Adam byl stvořen z božského dechu, kdežto Eva nikoliv- a ještě k tomu mrcha jedna zapříčinila prvnotní hřích. Pak to muži ženám 2000 let mlátili o hlavu a neustále je tím deptali a snižovali jejich lidskou důstojnost.

129198

20.2.2007 6:19

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 129198

Přečtěte si JUDAISMUS, POLITIKA A STÁT IZRAEL od Marka Čejky.Ženské si tam opravdu moc vyskakovat nemůžou.

129236

20.2.2007 14:38

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 129236

pane Vratislave, máte mou odpověď úplně nahoře, protože mi dnes ráno počítač nějak divně blbnul.

129265

19.2.2007 4:15

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 129181

O roli zen v zidovske spolecnosti toho moc nevim Jarmilo,

ale chci Vam nabidnout se podivat na ten vecny problem 'podceneni zen' a jineho hlediska. Snad tato stranka Vam pomuze: http://www.savethemales.ca/index.html
(o pardon, zapomel jsem, vy na anglictinu nejste, tak jsem zase na suchu...)

z.a.p

129196

18.2.2007 15:02

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Pavel -Čert- Němec 85.?.?.?

Reakce na 129111

Potvrzuju, rozhodne stoji za precteni.

129160

18.2.2007 19:42

K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat vůbec nic ..

Topolánek 72.?.?.?

„Antisemitismus je stále živý. Evropané vidí v židovském státě málem větší riziko pro mezinárodní mír, než představují teroristé. Je hanbou starého kontinentu, že takto uvažuje spousta jeho obyvatel šedesát let poté, co jejich předci dopustili holocaust.“

::kompletny text.

129175

18.2.2007 21:55

RE: K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat vůbec nic ..

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 129175

Myslíte ty teroristy vymyšlené tajnými službami?

129182

19.2.2007 0:33

RE: K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat vůbec nic ..

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 129175

Hmm, zajimalo by mne, zda pan Topolanek je schopen rozlisovat mezi antisemitismem a antisionismem!

129192

19.2.2007 11:13

65. vyrocie prveho transportu z Popradu

stein55 84.?.?.?

V dnoch 24 -25 marca 2007 sa v Poprade uskutocnia Dni zidovskej kultury pri prilezitosti 65. vyrocia prveho transportu zidovskych dievcat do Oswiecimu.

Vložený obrázek

pozvanka -> download.

stein55

129201

19.2.2007 16:27

eurabia.cz

Pavel -Čert- Němec 85.?.?.?

Z nudy jsem zavital na web eurabia a docela se mi z tech jejich clanku udelalo blivno. Mistni ctenari jsou vytrenovani mistri prekrucovani, ze by jim i kema zavidel, takze srandy kopec. Abych nebyl uplne OT, tak doporucuju clanek Topolánek: Multikulturalismus selhal, antisemitismus stále živý Vetsina tamnich diskuteru si mysli, ze antisionismus=antisemitismus a nenecha si to vymluvit ani s poukazem na naturei karta atd...

P.S. Mozna by nebylo na skodu prevzit nektere sionisticke praktiky a napriklad se informovat o lzivych clancich a reagovat na ne v diskuzich. Takovych 5 aktivnich lidi by bohate stacilo. [mrknutí jedním okem]

129205

19.2.2007 21:59

historička Marína Zavacká: Ten, kto rýpe a núti ľudí myslieť inak, nie je vítaný

500 mariek/žida 72.?.?.?

Kto žije za ostnatým drôtom? či O propagande alebo Ako balamutiť občanov - sú len dva názvy z celého radu prác o lojalite k režimom historičky Maríny Zavackej, čo patrí k prichádzajúcej generácii vedcov. Ich názory zatiaľ príliš nepočuť.

~> pokračovanie.

129222

20.2.2007 0:27

Demokracie, kdo moc ryje, kde moc, kdo moc, jak moc ?

klauní frňák 85.?.?.?

Přiřadit k výše uvedeným Johanku z Arku?
Orwell, ano "Poslední Evropan".

129226

20.2.2007 7:28

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Jarmila 85.?.?.?

Jo, věřím tomu. Tuhle mi poslal jeden muž velmi zajímavý link na téma Ježíš Kristus a svatý grál. No a tam si člověk přečte jak to všechno bylo úplně jinak a kde všude měli své prstíky ti, kteří jako první svrhli bohyně z dob prehistorie a vynalezli jediného Boha-muže.
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=1539

K tomu jin-jang jsem chtěla ještě poznamenat, proč ta nerovnováha moci mezi mužem a ženou byla pro další vývoj lidstva tak zničující. Kdyby ženám byla ponechána svoboda v jejich reprodukci , tak jako jí mají všechny samice světa, tak by se lidstvo nikdy tak nepřemnožilo, ale již někdy před pětisty lety by se množení přirozeně zastavilo. Protože v konkurenci s jinými ženami by ženy své plození omezily nejvýš na 3 děti. Taky by pro muže nemělo žádný význam, aby se mezi sebou nenormálně rvali o majetek, a přitom by věděli, že po své smrti by ho mohli předat tak nanejvýš jen své stárnoucí matce, ale nikoliv SVÝM dětem, protože by žádné své děti neměli, jelikož SVÉ děti by měly akorát ženy. A to by bylo to správné rozložení moci, které by vedlo k prosperitě lidstva, nikoliv jeho zániku.

129240

20.2.2007 7:34

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Jarmila 85.?.?.?

tenhle příspěvek patří pod slova Vratislava, nějak mi negunguje počítač nebo co.

129241

20.2.2007 12:37

príbeh jednej nemeckej rodiny

stein55 84.?.?.?

kto ma moznost prijmu tv-arte, moze si v stvrtok 22.02.07 o 15:15 hod. v originale pozriet filmovu dokumentaciu "2 oder 3 Dinge, die ich von ihm weiß" - "Dve alebo tri veci, ktore o nom viem"

Vložený obrázek dominic baco pisal o tomto filme v juni 2005 -> clanok.

program tv-arte -> info.

stein55

129257

21.2.2007 13:38

RE: príbeh jednej nemeckej rodiny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 129257

stein a vies kolko filmov je o palestincoch...a co si pozriet nazivo rozbombardovany Libanon...to ti nevadi...aspon sa nemci za vrazdenie hanbili ale VY...co ste vy sionsiti za ludia???

129319

20.2.2007 22:36

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Zorba 83.?.?.?

Co se týká té teorie o níž se zminujete v prvním odstavci a kterou zpopuralizoval Dan Brown se svojí knihou Šifra mistra Leonarda, tak vám mohu říct že ta teorie je zcela lživá. Je to jen další útok sionistů na křestanství a na jeho samotné základy. Myslím že není pochyb o tom že za šířením podobných šílených teorií, jež zpochybnují křestanství, stojí sionisté.

K vaší kritice postavení ženy v Židovské společnosti. Máte sice pravdu že i tam(stejně jako v každé jiné tradiční společnosti) byla žena podřízena muži. Ovšem v dnešní době je již většina Židovských rodin "moderních" a tradice tam neplatí stejně jako mezi křestany v Evropě či Severní Americe. A jsou to právě sionističtí mocipáni kteří s pomocí svojí propagandy ničí v zemích jež ovládají tradiční hodnoty a tradiční rodiny.

S vaším druhým odstavcem jednoznačně nesouhlasím. Společnost jakou popisujete(tedy matriarchát) existovala jen v pravěku. Lidská civilizace vznikla teprve v době patriarchátu a celý rozvoj lidské civilizace se odehrával v rámci patriarchátu. Matriarchát byl nejen nemorální(tedy alespon z hlediska civilizovaných a kulturních lidí) ale rovněž nedovedl lidstvo k žádnému skutečnému rozvoji. Patriarchát umožnil lidstvu vybudovat vyspělé civilizace. A muž má na své děti stené právo jako žena, říkat že by muži neměli mít své děti je podle mne nemorální. Touha po majetku a bohatství je vlastní jak mužům tak i ženám. Patriarchát tudíž na lidstvo nemá zničující vliv ani nevede k jeho zániku. Patriarchát udělal z tlup pračlověků vyspělé kulturní národy jež vybudovaly civilizace jejichž jsme dnes součástí a následovníky.
PS: A co se týká ženských bohyn tak si uvědomte že i starověké kultury byly patriarchální, přestože uctívali ženské Bohyně(ostatně v každé kultuře byl hlavním Bohem muž(např. Zeus, Jupiter, Marduk atd.)

129287

20.2.2007 23:12

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Jarmila 85.?.?.?

Souhlasím s Vámi Zorbo s tím Brownem. Já jsem tu knihu četla a okamžitě jsem byla nespokojena s tím, že tam kritizoval jenom křesťanství. A ke všemu ty myšlenky stejně ukradl a opsal od jiných vědců. Ovšem to, že křesťanství vycházelo ze židovství je nepopíratelný fakt. A později zas muslimská víra kdeco opsala z křesťanství. Takže skutečný viník je ten na samém počátku- první vynálezce monoteistického boha.

Jaké jsou poměry v současných židovských rodinách nemám tušení a ani po tom nepátrám, mě to nijak zvlášť nezajímá. Ale zajímá mě velmi ten pravěk, protože to co se odehrávalo v pravěku, to bylo to původní a ryzí v lidech, nezkreslené žádnou propagandou, to byly ty původní lidské geny. To není JEN pravěk, to je naše lidská podstata, protože ten pravěk trval včetně zvířecího období asi 6 milionů let, kdežto ten Váš civilizovaný věk zvaný patriarchát pouhých 5 tisíc let.

Matriarchát tudíž nemohl být nemorální, když nás tak stvořila samá příroda na principu přírodního výběru. A jak říkám, příroda nás stvořila tak, že mužům dala do vínku jako nástroj moci větší fyzickou sílu, ale ženám dala do vínku jako nástroj moci plození nového potomstva. Jenže lidé se vymkli přírodě z rukou, přestali být zvířaty, neboť se jim vyvinulo unikátní lidské myšlení. A tak muži díky své fyzické síle zbavili ženy jejich moci svobodného plození a ovládaní SVÝCH dětí. Takže na straně mužů pojednou byla dvojitá moc, kdežto na straně žen byla nula, čili se z nich stali otrokyně. A z této nerovnováhy vzniklo veškeré neštěstí lidstva. A to je to porušení rovnováhy dvou odlišných sil jin-jang.
P.S. Co se týká ženských bohyň, tak na samém počátku lidstva existovaly VÝHRADNĚ bohyně a ani jediný bůh. To proto, jelikož funkce mužů při plození nebyla vůbec známa. To co popisujete Vy byl již pohanský starověk, kde se již bohové snažili vystrnadit původní bohyně.

129289

21.2.2007 21:56

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Zorba 83.?.?.?

No ono je známým faktem že judaismus, Křestanství i islám vycházejí ze stejných kořenů a jsou si velmi podobné.

Co se pravěku týče tak já jej samozřejmě respektuju jakožto určitou vývojovou fázi lidstva, ovšem určitě bych jej nestavěl nad pozdější civilizované fáze. A druh Homo sapiens sapiens(tedy skutečný moderní člověk) existuje "teprve" několik desítek tisíc let. Předchozí druhy jako Neandrtálce, Homo Erektus atd. bych nezminoval. Já pravěk nepovažuju za nějaké ryzí období lidstva. Podle mne nás civilizované lidi rozhodně může více oslovit doba starověku či středověku, tedy civilizované epochy. Obyvatel starého Sumeru nebo Egypta, starověký Řek nebo Slovan z dob Velké Moravy, Španělský kolonizátor Ameriky nebo národní buditel z 19. st. ti všichni k nám mají mnohem blíž než lidé pravěku, ti všichni řěšili obdobné problémy jako my a jen z jejich historických zkušeností by jsme měli vycházet.

Podívejte se jak žijí lidé kteří jsou ještě dnes na úrovni pravěku(např. Křováci v Africe nebo Amazonští Indiáni), nevím jak je to u nich s matriarchátem, ale vím že to určitě není nic k čemu bychom se měli vracet. Nebo podle vás by snad bylo lepší aby lidstvo bylo na úrovni na níž jsou oni?
Podle mne vychází morálka civilizovaného člověka z toho co považovali za morální naši předci. Naše morálka je daná naším náboženstvím a kulturou. Jedině na takové morálce stojí naše civilizace. A jedním ze základních pravidel té morálky je že žena má být věrnou manželkou svému muži a porodit mu děti. At se Vám to líbí nebo ne tak to je prostě jedno ze základních pravidel každé kultury. Jinak lidé podle mne nikdy nebyli zvířaty. Lidé(tím mám na mysli druh Homo sapiens sapiens) byli vždy lidmi. Můžete napsat nějaké konkrétní příklady které by dokázali že za veškeré neštěstí lidstva může nerovnováha postavení mužů a žen v dějinách? Jinak bych ženy v patriarchální společnosti nenazýval otrokyněmi. prostě jem měli svoji určitou roli. A podle mne je největším štěstím lidstva vznik civilizace a za to vděčíme mimo jiné také patriarchální společnosti.
Jinak o tom jaké náboženské představy měli lidé v pravěku si těžko uděláme nějaký obrázek. Faktem je že v pravěku byli uctívány jak mužské tak i ženské symboly, ty mužské dokonce převažovali(např. na nástěných malbách byla vždy vyobrazena mužská činnost, tedy lov) a i věstonická Venuše byla uctívána jako symbol plodnosti, což je v rozporu s vaším tvrzením že vysoká plodnost nebyla v pravěku důležitá. A funkce mužů při plození musela být známa již v pravěku. Jinak co se týká těch pravěkých božstev, tak si o tom jaké bohy v pravěku uctívali můžeme udělat obrázek také podle lidu jenž ještě dnes žije na úrovni pravěku, podle Křováků, a ti uctívají dva Bohy, pokud vím oba muže.

129336

22.2.2007 9:45

Izraelští Arabové vyzývají Izrael, aby se zbavil své židovské identity

Osvetár 67.?.?.?

Jeruzalém – Skupina vlivných izraelských Arabů vyzvala Izrael, aby se přestal definovat jako \"židovský stát\" a stal se \"souhlasnou demokracií, jak pro Araby, tak i pro Židy\", což vyvolalo po celé zemi obrovský úžas a diskuze.

!!! klikni si!

129359

10.4.2007 23:20

demokracie?

Az 89.?.?.?

Tady nekteri ocividne nechapou co je to demokracie a svoboda slova/tisku. Samozrejme nemuze byt nikdy naprosta svoboda - je to pouze vetsi mira svobody. Holocaust je prijimane dogma, na zaklade fotek, videozaznamu, svedku i hmotnych pramenu, Zundel a jemu podobni ve svych knihach prekrucuji fakta.

Ted to vezmeme jednoduse - je lhat spravne nebo spatne? Proc tedy obhajujete Zundela? Podle vas by se v demokratickem state nemelo trestat za lzi?

btw. uz z jeho stranek lze poznat, ze k nacismu neni nezaujaty.

132630

30.6.2009 20:26

Copak nikdo nezná historii?

Britrik 213.?.?.?

Ano, Bruno byl upálen, ale ne pro své hereze, ale pro to, že byl obyčejným vrahem. Když prchal z řádu(býval dominikánem), zavraždil svého převora, v Anglii udával katolíky a páchal další hanebnosti.
Není to hrdina.

194540

Příspěvků: 130

15.02. 21:06 Jan Zelený  Nejenom upalovalo, ale i střílelo
19.02. 00:21 trodas  RE: Nejenom upalovalo, ale i střílelo
15.02. 21:07 anti-anti  To je jenom dobře!
15.02. 21:14  RE: To je jenom dobře!
15.02. 22:07 Petr Gejdoš  RE: To je jenom dobře!
15.02. 23:31 anti-anti  RE: To je jenom dobře!
16.02. 01:53 vladuna  RE: To je jenom dobře! OPRAVDU ???
16.02. 03:22 Rene Bartosek  RE: To je jenom dobře!
16.02. 04:55 Belveder  RE: To je jenom dobře!
16.02. 12:34 janko  RE: To je jenom dobře!
16.02. 14:20 anti-anti  RE: To je jenom dobře!
16.02. 15:59 janko  RE: To je jenom dobře!
16.02. 22:42 Brixenský vězeň  RE: To je jenom dobře!
16.02. 12:51 janko  RE: To je jenom dobře!
15.02. 23:26 Marian  RE: To je jenom dobře!
15.02. 23:45 anti-anti  RE: To je jenom dobře!
16.02. 00:23  RE: To je jenom dobře!
16.02. 01:22 Misu  RE: To je jenom dobře!
16.02. 13:07 janko  RE: To je jenom dobře!
16.02. 23:50 Ataman Jermak  RE: To je jenom dobře!
17.02. 00:47 janko  RE: To je jenom dobře!
16.02. 19:19 NoFear  RE: To je jenom dobře!
17.02. 01:30 z.a.p  RE: To je jenom dobře!
16.02. 03:12 Rene Bartosek  RE: To je jenom dobře!
16.02. 13:26 janko  RE: To je jenom dobře!
17.02. 02:45 z.a.p  RE: To je jenom dobře!
16.02. 04:42 karel4u  RE: To je jenom dobře!
16.02. 19:53 Had  RE: To je jenom dobře!
21.02. 13:44  RE: To je jenom dobře!
15.02. 21:11 Jarmila  No tak já zde řeknu svůj první příspěvek,
16.02. 14:52  RE: No tak já zde řeknu svůj první příspěvek,
15.02. 22:14 Arkan  Eretz.cz napsal
16.02. 03:34 Rene Bartosek  RE: Eretz.cz napsal
16.02. 19:14 NoFear  RE: Eretz.cz napsal
17.02. 03:10 Rene Bartosek  RE: Eretz.cz napsal
17.02. 05:02 Belveder  RE: Eretz.cz napsal
15.02. 23:15 stefan  no uz si zvykame jak za starych bolsevickych casu
15.02. 23:19 chicken-little  cizku kde jsi????
15.02. 23:57 anti-anti  RE: cizku kde jsi????
16.02. 01:06 Vladimír Stwora  RE: cizku kde jsi????
16.02. 01:55 texaskycizek  RE: cizku kde jsi????
18.02. 06:10 Belveder  RE: cizku kde jsi????
19.02. 02:36 karel4u  RE: cizku kde jsi????
16.02. 05:47  RE: cizku kde jsi????
16.02. 07:24 SandWalker  RE: cizku kde jsi????
16.02. 11:58 anti-anti  RE: cizku kde jsi????
16.02. 12:49 Arkan  RE: cizku kde jsi????
17.02. 03:14 Rene Bartosek  RE: cizku kde jsi????
18.02. 11:35 trodas  Cenzura :)
18.02. 14:52 Zberateľ  RE: Cenzura :)
19.02. 17:30 Sid  RE: Cenzura :)
19.02. 20:00 Zberateľ  RE: Cenzura :)
19.02. 20:30 Sid  RE: Cenzura :)
19.02. 21:18 Zberateľ  RE: Cenzura :)
20.02. 02:49 Rene Bartosek  RE: Cenzura :)
17.02. 04:18 karel4u  RE: cizku kde jsi????
17.02. 19:13 Arkan  RE: Milý pane Arkán,
17.02. 20:15 z.a.p  RE: Milý pane Arkán,
18.02. 12:44 vladuna  Palestinští cikáni
18.02. 13:51 z.a.p  RE: Palestinští cikáni
18.02. 14:16 vladuna  RE: Palestinští cikáni
18.02. 16:31 z.a.p  RE: Palestinští cikáni
18.02. 14:07 Arkan  RE: Milý pane Arkán, správně by mělo být Arkáne,
18.02. 15:52 karel4u  RE: Milý pane Arkán,
18.02. 18:58 Arkan  RE: Milý pane Arkán,
17.02. 14:32 z.a.p  RE: cizku kde jsi????
15.02. 23:31  Holokaust
16.02. 00:02 stefan  RE: Holokaust
16.02. 00:32  RE: Holokaust
16.02. 14:26 Marian  RE: Holokaust
16.02. 10:36 Ernst Zündel  RE: Holokaust
16.02. 00:11 Trained.Monkey  Trained.Monkey
18.02. 06:13 Belveder  RE: Trained.Monkey
16.02. 02:57 Peter Velkej  Kanaďan, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002
16.02. 05:01 karel4u  RE: Kanaďan, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002
16.02. 12:57  RE: Kanaďan, co je zavřenej v Guantánamu už od r 2002
16.02. 10:22 Hugo Fibiger  Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,
17.02. 16:52 z.a.p  RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,
20.02. 11:24 Vanguard  RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,
20.02. 12:46 Průchozí  RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,
20.02. 14:20 Vanguard  RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,
16.02. 10:34 Josef Švejk  Proč se čílit?
16.02. 13:59 janko  RE: Proč se čílit?
17.02. 03:22 Rene Bartosek  RE: Proč se čílit?
17.02. 17:44 z.a.p  RE: Proč se čílit?
16.02. 14:13 Marian  toto je perlicka...
16.02. 14:35 guglik  RE: toto je perlicka...
16.02. 14:47  he!
16.02. 16:08 Sid  Je to o...
16.02. 20:47 Hastrman  RE: Je to o...
17.02. 18:08 z.a.p  RE: Je to o...
17.02. 04:45  Holocaust a zase holocaust,tisisckrate opakovana lez a podporena zakony se stane pravdou.
17.02. 20:20 Az  historie
17.02. 22:39 Průchozí  RE: historie
18.02. 00:22 Rene Bartosek  RE: historie
17.02. 22:08 Pavel Bočan  50 versus 6
17.02. 22:41 Kubyk  Vazeni zidobijci
18.02. 21:39 Jarmila  RE: Vazeni zidobijci
18.02. 22:16 Kubyk  RE: Vazeni zidobijci
18.02. 22:44 Jarmila  RE: Vazeni zidobijci
18.02. 23:17 Kubyk  RE: Vazeni zidobijci
21.02. 19:38 Hastrman  RE: Vazeni zidobijci
17.02. 22:45 Ataman Jermak  Vývoj vědomí o koncentrácích
17.02. 22:57 Vladimír Stwora  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
18.02. 14:10 z.a.p  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
18.02. 21:52 Jarmila  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
18.02. 22:22 Ataman Jermak  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
19.02. 06:35 Marian  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
19.02. 07:19 Jarmila  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
20.02. 06:19 Vratislav  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
20.02. 14:38 Jarmila  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
19.02. 04:15 z.a.p  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
18.02. 15:02 Pavel -Čert- Němec  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
18.02. 19:42 Topolánek  K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat vůbec nic ..
18.02. 21:55 Jarmila  RE: K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat vůbec nic ..
19.02. 00:33 Rene Bartosek  RE: K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat vůbec nic ..
19.02. 11:13 stein55  65. vyrocie prveho transportu z Popradu
19.02. 16:27 Pavel -Čert- Němec  eurabia.cz
19.02. 21:59 500 mariek/žida  historička Marína Zavacká: Ten, kto rýpe a núti ľudí myslieť inak, nie je vítaný
20.02. 00:27 klauní frňák  Demokracie, kdo moc ryje, kde moc, kdo moc, jak moc ?
20.02. 07:28 Jarmila  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
20.02. 07:34 Jarmila  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
20.02. 12:37 stein55  príbeh jednej nemeckej rodiny
21.02. 13:38  RE: príbeh jednej nemeckej rodiny
20.02. 22:36 Zorba  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
20.02. 23:12 Jarmila  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
21.02. 21:56 Zorba  RE: Vývoj vědomí o koncentrácích
22.02. 09:45 Osvetár  Izraelští Arabové vyzývají Izrael, aby se zbavil své židovské identity
10.04. 23:20 Az  demokracie?
30.06. 20:26 Britrik  Copak nikdo nezná historii?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 2

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 1

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 128