Diskuze k článku

Saddam musí zemřít. Rychle.

Příspěvků 72

30.12.2006 16:57

Saddam pri poprave mel mit take kuklu...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

...ale kdyz mu ji chteli nasadit, tak naznacil ze ji nechce a bylo mu vyhoveno.

Vložený obrázek

Donald Rummsfeld si potrasa rukou s tehdejsim pritelem a spojencem Saddamem Husainem. Pise se rok 1983, Saddam pouziva plynovou munici proti Iranu, posleze v 1987 plynuje Kurdy a USA mu dodavaji satelitni snimky a dalsi informace, jakoz i tristivou munici pres Chilskou firmu Cardoen a kontroluji, subvencuji a financuji dodavky zbrani z tretich zemi [mrknutí jedním okem]

Co me osobne na poprave a procesu vadi, ze mu melo byt doprano spravedliveho procesu a ne podobne frasky, jakou vedl on sam. Tri Saddamovi mrtvi advokati (!) svedci ze vse, ne? Taktez soudce uz je ctvrty... [zmaten]
Co me ale vadi nejvice a silene je to, ze Saddam je obvinovan z kde-ceho. Ne ze bych veril ze je nejakym andilkem, nicmene podle "Irackeho prava" (kdo ho asi tak sikovne napsal?!) se pri soudu, pokud je v nekterem bode obzaloby odsouzeny odsouzen k trestu smrti, NEPROJEDNAVAJI DALSI OBVINENI. Tento fakt je velice dulezity, nebot demonizace Saddama dostoupila meritek veru nevidanych a my se ted uz nedozvime, jestli alespon nektere z tech obvineni byly alespon castecne pravdive. Strucne a jasne, Saddam vejde do dejin jako stradidelny diktator, temer druhy Hitler (na batusku Stalina by se este musel hodne snazit a hodne zidu v tajnych sluzbych zamestnavat...), nicmene jsou to vse jen domenky a obvineni, nepodlozene jejich overenim nezavislym soudem ani zadnymi dukazy.
Jestli takhle vypada sireni demokracie, tak je logicke se s tzv. demokracii nechce mit v Arabskem svete nikdo nic spolecneho. S takovou "demokracii" nechci mit nic spolecneho ani ja.
Cely proces je zpolitizovany uz tim, ze rozsudek byl nejdrive vyhlasen ministrem a pak az soudcem. Ano, ctete dobre. Neuveritelne, ze? Toto "emericka" demokracie v Iraku...

Pokud byly i dalsi jeho zlociny podporene nejakymi dukazy, tak by me zajimalo, proc nebyl souzen napriklad za:

"6) Zabití 5000 až 8000 obyvatel domovské oblasti vůdce Demokratické strany Kurdistánu (KDP) Masúda Barzáního v roce 1983."

A proc si s nim Donald Rumsfeld v stejnem roce potrasa rukou?

124309

30.12.2006 23:03

RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu...

Danad 85.?.?.?

Reakce na 124309

Na novinkách.cz píšou v jednom z článků, kde oznamují, že byl Saddám popraven,o většině důvodů, proč byl souzen a jeden z nich je právě zabití těch 5000 až 8000 obyvatel KDP.

124350

30.12.2006 23:39

RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 124309

tak tak... a protože se nic nevyšetřilo , a časem se na ledacos přijde, budeme tady za pár let mít zákon proti popírání existence chemických a jaderných zbraní za režimu Saddáma Husajna [velký smích] [velký smích]
Bude trestaný nejlépe rovnou oprátkou a bez soudu....

124351

31.12.2006 2:05

RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124309

S takovou "demokracii" nechci mit nic spolecneho ani ja.
-----------------------------------------------------------

Ani ja ne Trodasi.

Mam ten dojem, ze ta 'demograticka' bublina uz brzo praskne.... tolik lzi proti ni uz asi ani takova kobyla nevydrzi.

z.a.p

124362

30.12.2006 16:58

Co na to Írán?

karma 86.?.?.?

Docela by mě zajímalo jak se k rozsudku postaví Írán. Pro Írán je to dost schizofrenní situace. Je to souvěrec, byl odsouzen v podstatě tak nenáviděnými američany, ale na druhou stranu ho celý Írán nenávidí kvůli rozpoutání války Írán-Irák. Pane Gajdoš, zajímal by mě především Váš názor, ale samozřejmě i ostatních. Na webu www.irna.ir se zmohli jen na jakési oficiální shrnutí jeho zločinů a životopis, avšak žádný názor.

124310

30.12.2006 17:09

RE: Co na to Írán?

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124310

ja si myslim, ze saddam je tim poslednim dopisem predesel... takze se to obejde i bez par "povzbuzujicich" slov.. dulezita je ale fakticka podpora odporu kdekoli na blizkem vychode a tam iran plni svou ulohu relativne uspokojive

124312

30.12.2006 18:04

RE: Co na to Írán?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 124310

Co na to Írán?

Co by na to Irán měl mít? Saddam nebyl snad ani souvěrec, respektíve, co tím slovem "souvěrec" myslíte ? Irán se podle mě v rámci své role chová navýsost pragmaticky a osobně se domnívám, že Saddam vadil úplně všem, tedy i Iránu.

Američanům vadil, protože teoreticky by stále mohl, jsa na živu, vysvětlovat, jak se vůbec dostal v roce 1979 k moci a proč tak najednou začal válčit s Iránem.

Současné loutkové vládě v Iráku samozřejmě vadil, protože pouhou svou existencí popíral jejich legitimitu.

Iráckým šítům vadil, protože to je Saddam utlačoval. Iráckým sunnitům nakonec ne, že by vadil, ale v současných podmínkách Iráku pod vojenskou nadvládou USA spíše škodil svou pouhou existencí.

V zásadě se domnívám, že potrestání Saddama a jeho "spolubojovníků", když už se to tak blbě vše uskládalo, by bylo mohlo být jakýmsi pokusem o tečku, kdyby následovaly velmi razantní kroky k obnově Iráku. Jenže znova - ono se to tím sloním americkým tancem v porcelánu iráckých realit vše uskládalo způsobem, že se ze smrti Saddama nedá nic rozumného vyvozovat pro nikoho !! Rozhodně to takhle klid nepřinese.

Podle mých "prorockých" vědomostí se jedná patrně o zcela nepodstatnou epizodu. Byla řada vykladačů Nostradama, kteří se snažili najít v textech jeho proroctví jeho stopu. Já ji tam nevidím ! Vpád USA do Iráku tam je, ale Saddam nikoli. Blíží se však okamžik, který ale Nostradamus uvádí - mluvil o zničených lodích v zálivu. Mluvil o strašné odvetě "lva z Hyrcanu" - narážka na nějakou významnou osobu/vládce z Iránu. Předvídal v této souvislosti islamistický převrat v Turecku, Egyptě a Maroku za "podpory milionů bojovníků z Persie". Toto vše ale časově již váže na sebe v rámci velmi krátké doby, řádově dnů a týdnů na vnitřní krizi v USA. Já osobně se domnívám, že paralelně s událostmi okolo Iráku vypukne v důsledku vyplývajících ekonomických problémů v USA občanská válka.

Irán zde hraje prakticky hlavní roli, ale nutno brát ohledy na souvislosti - Irán není zde hlavní hráč, Irán je zde ten nejviditelnější hráč. V pozadí je Čína a Rusko.

124320

30.12.2006 19:24

RE: Co na to Írán?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 124320

Já tedy nevím, ale domnívám se, že ti co tohle všechno zosnovali nejsou žádní altruisti ani pitomci a moc dobře vědí co spískali a co bude následovat. Jako správní šachisti mají všechno dobře propočtené na nejmíň na 20 tahů dopředu, a tak moc dobře vědí co tak pravděpodobně v nejbližší době bude následovat, protože to mají předem od stolů dobře propočtené. Začnou zlobit Kurdové v Turecku, začnou se mydlit šítové se sunnity v Iráku a Irán z toho bude kupodivu profitovat. A Amerika? Bude dodávat zbraně a přihlížet jak se kšefty hýbou. Vždyť dneska není absolutně vůbec nic náhoda, všechno je vždy předem zincenované a dopředu propočtené.

A ta rychlost s jakou spěchali popravit Saddáma je otřesná, neštítí se ani toho kazit lidem na celém světě poklidné svátky a Silvestra. [bliji]

124328

30.12.2006 20:14

RE: Co na to Írán?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 124328

No ano, ta rychlost cosi nasvědčuje. Cosi se děje...

124333

30.12.2006 20:41

RE: Co na to Írán?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124333

Ted vazne Petre...
domnivate se, ze dojde na Proroky? [smích]

z.a.p

124340

30.12.2006 21:05

RE: Co na to Írán?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 124340

Buď na počátku tohoto roku, nebo možná úplně koncem 2005 jsem tady ještě "oxydujícímu" kemovi v podstatě slíbil, že to vypukne co nevidět. O asi dva tři měsíce nato, před či během ZOH, jsem se ale kemovi vyjímečně omluvil a sypal jsem si popel na hlavu s tím, že jsem ve svých prognozách asi rok popředu. Pro mě to není žádná ostuda - fakticky pracuji on-line s měnícími se informacemi.

Objevily se totiž další indicie, které pozměnily podmínky pro výklady. Vše, co se týká času, to je stále pohyblivé. Ale co se týká podstaty dějů - to stále trvá. A Bohu žel - spíše se vše zhoršuje.

Pan "Světlo" tady avízoval jako první kritický rok 2007. Za svou osobu musím říci, že já to vnímám, jako právě probíhající děj ! Asi Vám to nevysvětlím, co tím míním.
Ted vazne Petre...
domnivate se, ze dojde na Proroky?
- tedy už na ně došlo !

124342

31.12.2006 2:01

RE: Co na to Írán?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124342

Dekuji za odpoved;

i kdyz s urcitou reservou, beru vazne vse co rikate. Intuice muze znamenat vic nez analyza i kdyz Vy mistrovsky kombinujete obe. I kdyz to neprinese nic dobreho, tak Vam preji uspesny Novy rok - tedy ve smyslu vyplnenych predpovedi! Ovsem nejsem si jist, zda o to stojite...

z.a.p

124361

31.12.2006 22:27

RE: Co na to Írán? - Zdroj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124342

Chtel bych zde dat k mani zdroj, ktery jsem objevil:

http://www.taroscopes.com/astro-theology/astrotheology.html
------------------------------------------------------------

Po prvnim zbeznem cteni to dava smysl - vse ma puvod od boha Slunce - Aton z doby stareho Egypta, vcetne Vyvolenych & iluminatu! Pripravte se na 'prijemna' prekvapeni!

z.a.p

124424

1.1.2007 15:42

RE: Co na to Írán? - Zdroj

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 124424

Nereaguji na tento zdroj, nemaje času. Ale jen letmo - bůh Slunce v Egyptě byl Ra (= Marduk) a jinak tedy Aton. V době, kdy byl Marduk "Velkou radou sedmi" (= sedm nejvyšších bohů na Zemi = Ki) odsouzen za vraždu svého bratra, potenciálního manžela Innany, do vyhnanství, se v Egyptě přestal uctívat Aton, ale místo toho Achnaton - což ale je de facto "ukrytý Aton" !

Sumerští bohové se rozdělovali na tzv. Enlilovce a Enkiovce podle bratrů a vládců Enlil a Enki. Tyto dva velko-rody spolu soupeřily jak o nadvládu na své rodné planetě - tzv. "Planeta milionů let" a Sumeřany zřejmě zvané Nibiru - tak i na planetě Zemi = Ki.

Tvůrcem lidstva a posléze zachráncem v době Potopy byl pak bůh Enki a jedná se o často vystupujícího boha v Bibli v roli JHWH, Hospodina, Elohim atd. Popis Boha v Bibli je tak nápadně doslova "schizofrenní", že nedá velkou práci vidět za těmi zmatky tehdejší realitu. Na planetě neučínkoval přímo nikdy, NIKDY (!!) žádný Bůh s velkým "B" ! Vždy se jednalo o tzv. bohy s malým "b", tedy prostě a jednoduše extraterestriály z Nibiru.

To, co se na planetě Země děje, bylo předpovězeno právě z vnuknutí těchto ET bohů - to oni nás stvořili, to oni nás dodnes řídí, to oni nám dali čas "od Olám po Olám" a to oni udělají na závěr časů pořádek ! A Nostradamus to v jednom siecles řekl zcela jasně - hledat a citovat to teď nebudu !

Ale je tam v kostce řečeno toto:

Až se vrátí dlouho skrytý (myslí evidentně Nibiru),
zatne krvavou čepel do Měsíce (patrně dojde k impactu velkého tělesa do měsíce),
Bohové sdělí lidem, že to není jejich válka (je to válka velkorodů Enki a Enlil o vládu na Zemi),
na nebi se objeví hojnost střel ! (bude to válka se vším všudy a za účasti lidí !)

Na jednom ze svitku od El Qumran jest řečeno, že: "...v té době (této naší bych řekl, že již brzy) na poli válečném stanou bohové s lidmi po boku a střetnou se v závěrečném střetnutí synové světla a synové tmy !"

Není zde prostor na dlouhé rozklady, ale starověké písemnosti jsou v souladu se všemi pozdějšími proroky a je mi smutno z lidí, kteří toto odmítají pouze na základě své vlastní blbosti a namyšlenosti, protože kulové o tom ví a tak si o sobě myslí, že to oni hodně ví a že to bude podle jejich. Mají smůlu - vše se již stalo, takže máme smůlu vlastně všichni. My již jen vyzobeme vše až do hlíny ... [velký smích]

PS - Ale existuje individuální cesta záchrany formou vysoké osobní kvality. Pomněte, že tito "bohové" jsou technicky i duševně o miliony let popředu před lidstvem a pro nás jsou to fakticky stále dokonalé bytosti a'la skutečný Bůh s velkým "B". Jejich možnosti by překvapily a užasly i velké fantasty. To tito bohové nás celou naší lidskou historii učí o "BOHU" ! To, co z toho udělala současná největší náboženství - to je politovánihodné, nesmysl a v podstatě směšnost !

124439

1.1.2007 17:19

RE: Co na to Írán? - Zdroj

martas 68.?.?.?

Reakce na 124439

Tato teorie Zachariho Sitchina o planete Nibiru je zatim nejpresvedcivejsi vyklad toho ,co se tady kdysi odehralo.Vedle techto skutecnosti je soucasne deni ve svete zanedbatelne,protoze az se navrati planeta Nibiru zpet do nasi Slunecni soustavy [zhruba jednou za 3600 let]budou mit lide jine starosti a otazka neni jestli se to stane,ale kdy.

124444

1.1.2007 18:58

RE: Co na to Írán? - Zdroj

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 124444

Tato teorie Zachariho Sitchina o planete Nibiru je zatim nejpresvedcivejsi vyklad toho ,co se tady kdysi odehralo.

Ano, jsem o tom přesvědčen. A tak, jako svého času bůh Enki mluvil k rákosové stěně, aby neporušil přísahu, čímž zachráníl Atrachasise a jeho rodinu před potopou = podklad pro pozdější biblickou verzi o Noe, stejně tak dnes nám sumerští bohové sesílají různá "zjevení a proroctví".

Oni nás chtěli zachránit, ale my jsme to nepochopili. Opět se jednou "časy končí" a my opět jdeme na porážku. Říkáme tomu světová politika. Amerika respektive Usrael, jak se tak jeví, stojí na špatné straně onoho posledního boje, kdy proti sobě stanou synové světla a synové tmy.

Já bych akorát poopravil, ten cyklus 3600 let asi je v pořádku, nikoliv ale vždy se udá konec na Zemi. Patrně to hodně záleží na konkrétním průběhu prolnutí soustavy tělesa Nibiru a soustavy Slunce. Na Nibiru jest patrně nutno se dívat jako na druhou hvězdu v naší souistavě - asi tzv. "hnědý trpaslík".

Některé vlády toto již přesně ví, co bude. USA a SSSR se v podstatě dohodly na "smíru" a pádu komunistického bloku, protože vyvstanulo již zcela průkazně, že riziko pro zaprodané vládce tohoto světa není ve vzájemném ideovém zápase ! Nebezpečí pro ně spočívá v suverenní síle, která přichází z Nibiru. Staré spisy mluví o "Sestoupení království Božího". Náboženští prosťáčci sebou mlátí v kostelech před modlami a hraji rituální hry. Pro přeživší generace budou všechny ty rituály, tak dneska vážené, hozeny na tlící hromadu veteší - ostatně stejně jako rituální trhání srdce z ještě živého člověka, jak se takto "bavili" Aztékové.

Žijeme v naprosto obludném světě a málokdo má odvahu, ač vidí na vlastní oči, si to přiznat a konat podle toho !

124453

1.1.2007 20:33

RE: Co na to Írán? - Zdroj

Kubyk 76.?.?.?

Reakce na 124453

>Žijeme v naprosto obludném světě a málokdo má odvahu, ač vidí na vlastní oči, si to přiznat a konat podle toho !

Ne každý pane Gejdoš, mluvte za sebe. Já např. rozhodně v tom vašem obludném světě nežiji. A dokonce mohu s klidem prohlásit, že znám jen hrstku lidí, kteří jsou vašimi sousedy.

124463

1.1.2007 20:54

RE: Zachari Sitchin

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 124453

Pochybuji, ze prave on ma odpovedi na dnesni i davne otazky.
Takove bleboly muze napsat kazdy. Navic se k takovym pridavaji dalsi a co z toho vznikne je videt v knihach od Nostradama. Mnohe si tam pridali moderni podvodnici a lide jim na to skoci.
Jedine s cim si muzeme byt jisti, ze jsme zde na planete Zemi odriznuti od i celkem blizkeho vesmiru. Nase technicke i financni schopnosti nam dovoli cesty kousek nad Zem, na Mesic a snad jednou i dale. To ovsem neznamena skoro nic.
Bohove na nas kalsou. Posledni udalosti, kde se stalo neco nadprirozeneho, delal Jezis a i ten lidstvo zklamal natolik, ze byl zamanen Santa Clausem.
Delam si zde legraci ale jedna vec je jista. To co se deje dokazuje, ze clovek je celkem bezcenna bytost a jestli nad nami panuji nejaci bohove, tak jsme pro ne nic vic nec bile mysky v laboratori. Nekolik jedincu se ma dobre ale ostatni nejak trpi a malokdo ma moznost zit tak jak si predstavuje. Zivot je nesmyslne kratky. Nez clovek prijdena to jak se zaradit do spolecnosti, jiz mu nezbyva mnoho let. Starci, pred smrti casto reknou jak to rychle uteklo.
Mozna, ze nas ceka nejaka lepsi budoucnost po odchodu z teto mizerne Zeme.
Mozna, ze bude vybrano jen nekolik lepsich jedincu.
Mozna vubec nic.
Mozna, ze vubec nejsme a nase existence je pouha hra, Matrix. [překvapení] [zmaten] [oči v sloup]

124465

1.1.2007 21:35

RE: Zachari Sitchin

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 124465

Nejvíce pravdě podobné je to poslední... [velký smích]

Což nevylučuje všechny ty úvahy jako tu podstatné - tu nepodstatné. Záleží, co kdo chce..

124472

2.1.2007 23:41

Nostradamus nenostradamus :)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 124472

Prepostuji nektere vase veci tady uvedene do fora Zvedavce a vrazim k tomu neco co jsem zrovna nasel (ci jsem o to zakopl) a byl bych docela rad, kdybyste obcas prispel nejakym nazorem a vysvetlenim i lidem, kterym proroci moc nerikaji - tim jako myslim sebe [velký smích] [mrknutí jedním okem]

124601

30.12.2006 20:21

RE: Co na to Írán?

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 124328

Sadáma bylo nutno popravit urychleně, než zhoršující situace v zemi by nakonec vedla k jeho znovunastolení, což by byla pro Bušbléra nemožná ostuda. Raději to znemožnit, ať se stane cokoliv než to! [chechtot]

124335

30.12.2006 22:11

RE: Co na to Írán?

68 68.?.?.?

Reakce na 124328

Tak stupidne nevyhazujte. Ja uznavam, ze tohle bylo spatne prirovnani.

Jaka rychlost? Tri roky po dopadeni? Sadam byl mnohem rychlejsi. Ten nechal popravit lidi hned, bez jakehokoliv soudu. Nektere odstrelil sam. Nekteri byli jeho blizci pribuzni.

124345

30.12.2006 16:59

O cem mohl Sadam mluvit?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Jak vidno, tak to muselo byt zavazne, kdyz ani lide v soudni sini to nesmeli slyset. Kazdemu ve Washingtonu musi byt jasne, ze tato poprava vystupnuje nasili v Iraku. Takze co si mel vzit Sadam do hrobu, to si i vzal. Nemyslim, ze by to pridalo Rumsfeldovi a jinym na kvalite spanku.

124311

30.12.2006 20:08

RE: O cem mohl Sadam mluvit?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124311

Je dluzno se zeptat otazku,

zda byla mozna jina alternativa soucasneho stavu. Predpokldejme, ze obvineny jak byl ukazan, opravdu byl Saddam Hussein al Tikriti a ne dvojnik. Mel byt znovuustaven, poslan do vyhnanstvi... ? Na tomto konci se jiz pracovalo dlouhou dobu.

Je-li neco co Saddam rekl a inkriminuje americke vedeni vice nez uz se stalo, vyjde to casem najevo. Jeho status se zrejme, alespon mezi jeho nasledovniky zvysi na status hrdiny. Je to asi tak lepsi i pro nej a pro jeho 'pamatku'. Tezko ocekavat neco jineho krome verejneho lynche. Proste byl v ceste a proto byl odstranen. 'Zlociny' se vzdy nejake najdou. Tudiz, vse je podle ocekavani. Mame za sebou dalsi kapitolu.

z.a.p

124332

30.12.2006 17:11

Saddam pri poprave mel mit take kuklu... 2

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

A proc ho nesoudili treba za:

"4) Užití chemických zbraní při bombardování kurdského městečka Halabdža 16. března 1988; zahynulo na 5000 lidí."

Je sice pravda, ze jedina fotografie kterou jsem k tomu nasel zobrazuje ditko lezici na zemi na zadech, nicmene me zarazilo ze ma zavrene oci. Mrtvi, umirajicich v krecich po plynu byvaji zkrouceni a ne lezici jako kdyby spali a maji vytrestene oci... Ale jsem asi paranoidni a dukazy byly, jen se to z nejakeho duvodu neprojednavalo. Hmmm. Treba z toho, ze na munici bylo napsano US made?

Pochybnosti rovnez vyvolavaji (alespon ve me) neustale zmeny v cislech obeti z Dudzajl. Posudte sami, 19. 10. 2005 se pise:
"Obžalován je z poprav 143 šíitů z vesnice Dudžajl, kde se na něj v roce 1982 pokusili spáchat atentát."
( http://www.novinky.cz/06/77/20.html )
Zapomeli ze pri atentatu byl rovnez lehce (ale to mohla byt propaganda, ostatne zadna strelna rana nebyva jen lehka) zranen, ale povsimnete si cisla 143.

Co se pise ted, 29. 12. 2006:
"Masakr nejméně 50 šíitů ve městečku Dudžail (asi 80 kilometrů severně od Bagdádu) v roce 1982; irácké ozbrojené síly přepadly město v odvetě za pokus o atentát na Saddáma Husajna. Za tento čin dostal trest smrti."
( http://www.novinky.cz/zahranicni/vychod/husajn-pry... )

Takze pocet obeti je tedy "asi 50"...?!?! Nebo jak tomu mam tedy rozumet?

Zahranicni zdroje udavaji opet jine cislo, 148:
"deaths of 148 Shiites in 1982"
"after a year-long trial over the killings of 148 Shias from the town of Dujail in the 1980s."
( http://www.msnbc.msn.com/id/16389128/, http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/6218485.stm )

Tak kteremu cislu mam verit? 143? asi 50? Ci 148?

Proboha zivyho, kdyz uz delaji takou frasku, tak at alespon vydavaji JEDNOZNACNE a presne udaje.


PS. je videt je se grazlove poucili z problemu jenz jim zpusobil v Haagu "Slobo", ktereho nejen ze nedokazali usvedcit, ale jeste vyplavaly na povrch informace o angazma Afghancu a Usamy v Kosovu... az ho nakonec museli zavrazdit. Tot spravedlnost v demokracii! Tfujtajbl [pláč]

124313

30.12.2006 17:39

RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu... 2

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124313

ad 4) to je trosku tenky led trodasi..

ale co se tyce tech ostatnich "obvineni" - popravou za lidkvidaci atentatniku z Dujail je z ostatnich automaticky NEVINEN... presumpce neviny, nemuze se nyni jiz dal branit

124317

1.1.2007 22:17

RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu... 2

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 124317

as 4) - ano, je to tenky led, ale plynovani neni prijmena smrt, telo byla zkoucene krecemi a oci vytrestene bolesti a strachem. Ukazovat poklidne lezici a jakoby spici ditko jako obet plynovani je prinejmensim podezrele. A co dava memu podezreni vahu je fakt, ze si z mnoha pripadu Saddamova besneni (ale asi bych take besnil, kdyby me postrelili...) vybrali ten, ktery se dal nejak prokazat, i kdyz dukazy jsme nevideli.
Proc si nevybrali to plynovani, kdyby byly dukazy tak jasne? To je panecku zlocin! Podepisovat rozsudky smrti umi v Bushik...

A presumpce nevinny jenz rika, ze ze vsech ostatnich zlocinu je pro historii jen maximalne podezrely ale urcite nevinnen pred pravem je to, co mi vadi. Pokud se ty zlociny upravdu udaly (a aleson neco se urcite udalo) tak mely byt zdokumentovany a prokazany pred soudem a ne takhle "promlceny" ...
To mi vadi, ze skutecne nevime jiste co vlastne vsechno provedl. Kuprikladu valka Irak - Iran na seznamu neni a obeti sli do milionu a byla realna. Proc ne? Vlad do Kuwaitu uveden je, ale proc za nej nebyl souzen? Ze by proto, ze by se jeste dalo vytahnout pozehnani USSaku, ze oni nebudou protestovat??? [zmaten] [oči v sloup]
Zkratka a dobre, fraska me neuspokojila a zavdala jeste vetsi pochybnosti o to, o co doopravdy jde. Ale myslim, ze je to jasne - jde o rozpoutani jeste vetsiho pekla, aby nikdo po amicich nechtel aby se stahli... [mrknutí jedním okem]

124479

30.12.2006 17:37

At si Kral overi fakta

Petr Zasmazka 72.?.?.?

Nevim, proc si ten Kral napred neoveri fakta, nez zacne neco psat.
Saddama podporovali hlavne komunisti. Ti mu taky dodali vetsinu zbrani a vychodonemecka STAZI dokonce vycvicila jeho tajnou policii. Podpora ze zapadu prichazela jen nekolik let kdyz hrozilo, ze Irak prohraje ve valce s Iranem ovladanym fanatickymi ajatollahy.
Saddam byl odsouzen legitimnim soudem v zemi, kde vladne legitimni a demokraticky zvolena vlada. Tech zalob proti nemu byla cela rada, az do posledniho dne probihal dalsi proces, ve kterem byl Saddam obzalovan z vrazdy zhruba 5 000 Kurdu.
Nastesti umoznuje v Iraku pravo vykonat popravu hned po prvnim rozsudku smrti. Rikam nastesti, protoze jinak by mohli toho masoveho vraha soudit za vsechny jeho zlociny jeste sto let a potrestan by nebyl nikdy.

124316

30.12.2006 17:57

RE: At si Kral overi fakta

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124316

saddam byl usvedcen (soudem stejne legalnim asi jako Horakova = to si musi kluci americky ujasnit co chteji, occupation and democracy do not mix) pouze z likvidace atentatniku a jejich site..

z ostatnich zlocinu je nevinnen = dusledek takto urychlene popravy, tedy to tve nastesti sice uklidnilo par lidi, ale pokud te ctu, spravedlnosti jsi se nedockal..

v jednom ale vazeni mel saddam pravdu... a na to preci jen nezapomenme..

Palestine je arabska!

124319

30.12.2006 19:09

RE: At si Kral overi fakta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124316

Zasmazko,

pali se Ti jizka na panvi. Ty sam by sis mel overit fakta.... Saddam nebyl komunista (byl nad-arabsky socialista) ani nebyl komunismu naklonen; prave naopak krute komunisty ve sve zemi potiral. To co Ty nazyvas 'komunisty' je standartne a dnes jiz neplatne pozivana termminologie propagandy. Pachne naftalinem.

Uvedom si: pred nim byla rovnez krutovlada (Kasim) a ta nikdy neustupuje dobrovolne. V takove situaci dobre slovo nepomaha. Radikalni zmena se vzdy deje revoluci proti vuli existujiciho systemu branicimu se pokroku (tak pocal i samotny kapitalismus). A jisteze stary, branici se rezim bude udelovat nejruznejsi tresty svym odpurcum. Jednal by jsi jinak? [oči v sloup]

z.a.p

124326

1.1.2007 19:57

RE: At si Kral overi fakta

Petr Zasmazka 72.?.?.?

Reakce na 124326

z.a.p. - e.
Pri sve bystrosti jste si jiste vsiml, ze jsem Saddama za komunistu neoznacil. Byl to socialista podporovany a po zuby vyzbrojeny komunistickym blokem.
To, ze sve vlastni komunisty vrazdil jeho chlebodarcum vubec nevadilo, protoze vzajemne vrazdeni z politickych duvodu je pro komunisty prijatelne. Slansky a jeho banda by vam to potvrdili.

124459

2.1.2007 22:45

RE: At si Kral overi fakta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124459

Zasmazko.....

bogajego, otevrte clovece oci!
Slansky (Salzman) byl agentem 'sionistickych center', prt komunista. Alespon dle komunistickeho vedeni te doby. Pamatuji se na to jako dnes!

z.a.p

124594

30.12.2006 18:05

Uz jsem to psal v komentarich

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

nez tu zacne nekdo volat po psi smrti psum - pripomente si historii a zacnete treba s B. Reicinem

124321

30.12.2006 18:20

..a prave

Aja 24.?.?.?

jsme se stali svedky druheho aktu divadelni hry "Hry na spravedlnost".....o cem bude treti akt?

124322

30.12.2006 18:33

RE: ..a prave

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124322

zjisti se, ze spravedlnost je spatny koncept, zavrhne se, detem a tedy pristim generacim se to vtluce do hlavy a kdyby nechteli... cip do mozku

124324

30.12.2006 19:35

RE: ..a prave

leo69 89.?.?.?

Reakce na 124322

Co třeba takhle: ...třetí akt divadelní hry se začne odehrávat někde v UsA, kde se stane něco silnějšího než 9.11.01. (výbuch "špinavé" bomby, nebo i jen obrovský "normální" výbuch s uzavřením dané oblasti a s předstíranou radioaktivitou). Za útočníky bude označen Irán a spol. Na základě této "hrůzy" začne v Us platit stanné právo (aby se odvedla pozornost od totální ekonomické krize spojené s pádem dolaru), tisíce domácích nespokojenců a odpůrců poukazujících na skutečnosti zmizí v lágrech bez možnosti jakékoli obhajoby. USA a spol. napadnou pravděpodobně Irán, tento se začne bránit a muslimská část světa už to neunese a přidá se... A tím začne ten finální mazec a očista. Dále se uvidí, jaké bude čtvrté dějství... m, [smích]

124329

1.1.2007 22:48

RE: ..a prave

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 124329

Vase uvaha ma maly hacek. A sice ze za par dolaru si muzete koupit radiacni detektor a vyvratit tak famy o radiaci velmi snadno:
http://cgi.ebay.com/Victoreen-CDV-715-1A-Geiger-Co...
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

124482

2.1.2007 15:25

RE: ..a prave

leo69 89.?.?.?

Reakce na 124482

Malý háček se lehce odstraní tím, že ti, kteří si koupí detektor a budou chtít poukazovat na dané skutečnosti (jak zmiňuji v příspěvku výše)budou zařazeni do patřičné skupiny a označeni za teroristy a jejich napomáhače s důsledky z toho plynoucími... Vím, zní to bláznivě, ale šílenec dělá šílené věci (zvláště, když k nim má podporu v zákoně viz např článek Patriot Act II)

m, [smích]

124539

30.12.2006 18:25

Hussein byl pro Araby symbol

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

nezavisle arabske statnosti. Tak jako byl kdysi Saddat, Assad starsi a pred tim Nassir. Z toho prosteho duvodu byl tercem. V tomto smeru jiste vedeni mnoha jinych arabsky statu prijima pouceni, vcetne presidenta Syrie Assada mladsiho.

Ovsem, timto aktem (zlomenim Iraqu a popravou jeho presidenta) se srazila jen spicka arabskeho sebevedomi. Hodne podhoubi zustava a stava se zrejme stale pevnejsim. Jsou zeme, ktere jsou zatim 'nedotcene', jako kupr. Jemen. (Ten se mimochodem svedomite pripravuje k obrane.) Vedeni jinych zemi jako kupr. Egypta a Lybie se dmniva, ze zivot v tichosti a spolupraci jim zachrani existenci.

Zioniste a illuminati vi, ze to je jen prvni krok dlouhe cesty. Nyni je na rade Syrie, pak Iran. Poprava Husseina je vsak neobvykly a dulezity meznik. NWO vede 1:0.

z.a.p

124323

30.12.2006 21:24

RE: Hussein byl pro Araby symbol

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 124323

>Zioniste a illuminati vi, ze to je jen prvni krok dlouhe cesty.
>Nyni je na rade Syrie, pak Iran. Poprava Husseina je vsak
>neobvykly a dulezity meznik. NWO vede 1:0.

>z.a.p

Jak dlouho jeste? Porad si rikam, ze nejaky ten "osudovy zlom" musi prijit. Ovsem to, co vidim, jakoby svedcilo o pravem opaku.
Preji Vam z.a.p. pohodoveho Silvestra, tedy zacina uz za par hodin a vse nejlepsi v roce 2007.

124343

31.12.2006 2:18

RE: Hussein byl pro Araby symbol

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124343

Diky Vladuno,

i Vam, napodobne. Opatrujte se v te Brutanii!

z.a.p [smích]

124364

30.12.2006 22:29

RE: Hussein byl pro Araby symbol

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124323

pokud vas ctu opakovane, spise to vypada na 0:1.. kratkodobe to jiste muz znit jako 1:0 ale...

124347

31.12.2006 2:15

RE: Hussein byl pro Araby symbol

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124347

...dalsi vyvoj upresni skore, ale zatim musite priznat, ze vedou. Nejprv ho vyzdvihli a pak jej ...skolili. Uz jenom to musi vest k uzasu.

z.a.p

124363

30.12.2006 19:16

Fraska

Milkey milkey66 (zavináč) comcast (tečka) net 67.?.?.?

Priznam se, nechtel bych byt vcera Sadamovym dvojnikem. Kdyz dokazali amici obalamutit svet mesicem a 9/11, tak tohle je pro ne A PIECE OF A CAKE ! ! !

124327

30.12.2006 20:05

RE: Fraska

leo69 89.?.?.?

Reakce na 124327

Přiznám se, že mě to už také napadlo. Protože už dříve se říkalo, že měl Saddám dvojníky na vystoupení na veřejnosti a cesty do nestabilních oblastí... Takže teď by to bylo použitelné a skutečně by vše bylo divadlo pro nás obyčejné jak se patří. Soudit opravdového a pak pověsit jiného, protože bývalý spojenec a kamarád je stále bývalý spojenec a kamarád. Teď jde ještě o to, kde mají USA pro tyhle kamarády základnu (Usama, Saddám, "oběti" z letadel 11/9. atp... m, [smích]

124330

1.1.2007 22:53

RE: Fraska

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 124330

Dvojniky mel kazdy druhy diktator a v tomhle pripade nejde o "konzerovavani" Saddama nekde jinde jako spis o to, ze je potreba nastartovat poradnou valku - cize popravime praveho. Ostatne nam uz na nic neni [mrknutí jedním okem]

No na co by jim asi byl, ze...

A obeti 9/11 lezi v Atlantiku po "drobne" uprave letoveho planu, aby nezvanily. Ovsem co je a kde jsou cestujici z letu 93 - to je otazka. I kdyz jsou amici poslusni a mravni tak tohle by asi neutajili vsichni, takze... co s nimi? [oči v sloup]

Nikdo je nikdy uz nevidel, proc asi, zeano... [zahanbení]

124483

30.12.2006 20:05

vsechno je a byla jen komedeie

Patrman 89.?.?.?

Souhlasim, ze Bush a spol. potrebovali rychle dokazat alespon jediny uspech - t.j. popravit Sadama Huseina. To byl nejsnadnejsi
uspech, zabit nekoho, kdo se nemuze branit ani tim, ze by popsal jakto, ze pred nekolika lety byl podporovan USA.
Bude zajimave a pro lidi v Iraku tragicke jak se nyni situace bude vyvijet.S pohadkou o sireni demokracie to brzy skonci.Nelze ocekavat, ze by tak rozestvene narody si sedly k jedinemu stolu, jako to nelze ocekavat ze tak stane mezi Izraelem a Palestinou.
Statisice pribuznych po zabitych nemohou nikdy mlcet
Vetsina statu byv. kolonii a to jsou vsechny narody blizkeho vychodu,nemohou nikdy prijmout nadvladu ani jednoho prislusnika jine etniky. Pokud bude nejaka vlada v Iraku umele ustanovena, pak cela ta tragedie se znovu vrati. To neni vina muslimu jak se nam snazi media vsugerovat- to je dusledek staleteho nezpravi jednoho naroda nad druhym. I tak civilizovane Irsko nebo Spanelsko se stale setkava s nenavisti vuci druhym a pro zadny klid se nepodari zajistit. Zbyva jen rozdeleni statu podle etnickych skupin a to se tem demokratum take nelibi. A tak chteji neco prosadit, coz vlastne sami nechteji.
rOZDEL A OPANUJ - STARE IMPERIALISTICKE HESLO STALE PLATI:

124331

30.12.2006 22:45

Šachový gambit v iráku

Genseric 206.?.?.?

Sadám musel viset co nejdřív, aby Neocon-Zionistický program v poválečném Iráku byl dovršen. Bushova administrace odolávajíc demokratickému kongresu a Bakerové komisi chce za každou cenu docílit svého původního plánu rozdělit Irák na samostatný Kurdistán a zbytek Iráku kde Šítúm zbyde olej a Sunním pouštní písek. Určité skupiny v CIA a US okupační armádě se snažily přitáhnout do jednání Sadámovy přívržence z Baath partaje a tak se počítá s tím, že po jeho popravě jim k jakémukoliv jednání přejde chut a amíci jim budou i nadále moci nadávat do teroristú a vinit je z rozpadu země.
Po novém roce Izraelské letectvo s US Bunker Busters napadne Iránská nukleární zařízení jak to Olmert dohodnul s Bušem a až začnou padat Iránské rakety na Israel, nenajde se Demokrat, který by se postavil proti "bratrské pomoci" Israeli.

124348

30.12.2006 23:47

Aspoň to má za sebou

Irsam 89.?.?.?

Sadám dostal to co si sám zavařil a nějaké konspirační teorie co bylo všechno za tím soudem nebo řešit jestli má někdy radši amíky či araby je mimo mísu. A jestli ten bordel v Asii někdo označuje jako hnutí odporu, tak je mimo mísu taky - s chválně, komu to asi vyhovuje ? Iráčanům určitě ne !

124352

31.12.2006 2:28

RE: Aspoň to má za sebou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124352

V tom pripae by se zdala spravna otazka:

kdyz jim ten "bordel" nevyhovuje, proc od nej tedy neodejdou, proste proc ho nezastavi... a kdyz ne oni, kdo ho tedy dela. A nerikejte mi propagandisticka klize (Iran a Syrie), o ty nemam zajem!

z.a.p

124366

30.12.2006 23:49

Americti Iráčané :)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Jenom pro zajímavost, idnes konečně asi píše pravdu [smích]
viz popis u teto fotografie

Jenom pokud by to odstranili tak popis fotky byl : "Američtí Iráčané oslavují smrt Saddáma v ulicích"

Takže kdo jsou Ti "Američtí Iráčané" kteří na fotografii oslavovali smrt Husajna v ulicích.

Co to je americký iráčan ? .. že by příslušní CIA s hlavou ovázanou šátkem ???

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

124353

31.12.2006 3:05

Osoba o ktere se nemluvi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

a je drzena podezrele 'v chladku' je Tariq Aziz. Azizovi se nikdy nevycetly zadne zlociny a pritom je zrejme drzen bez obvineni a procesu ve vazbe za stisnenych okolnosti. Neni treba pripominat, ze Aziz byl krome ministra zahranici tez zastupcem ministerskeho predsedy. Co je s nim ted a co bude pozdeji je Velka Neznama. Ptam se: kde je ted Amnesty International, statecna obrankyne nespravedlive pronasledovanych?

http://en.wikipedia.org/wiki/Tariq_Aziz

z.a.p

124370

31.12.2006 16:40

RE: Osoba o ktere se nemluvi

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 124370

Aziz byl nejvyznamnmejsi zdroj informaci CIA pred utokem, takze ...? [mrknutí jedním okem]

124401

31.12.2006 17:21

RE: Osoba o ktere se nemluvi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124401

To nevim... proc si to myslite?
Rekl bych ze meli stovku jinych zdroju,
Chalabi hral silnou roli.

z.a.p

124405

31.12.2006 20:13

RE: Osoba o ktere se nemluvi

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 124405

Muze byt, ale presto. Tenhle verejnym kanalem nepude. Musi se na nej zapomenout a splnit tu cast dohody, kterou je treba splnit. Tajna sluzba musi byt ba svou reputaci, ale i duveryhodnost opatrna. Jinak se na ni pristi potencianolni prebehlik ci jinak motivovany zdroj muze z vysoka vite co. [smích]

124417

31.12.2006 5:45

Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.

Mejla 85.?.?.?

Prozradí to hodně i o Vás. Řada lidí se dnes diví "rychlosti", s jakou byl Husajn popraven. Jeho proces se naopak táhl velmi dlouho, na to, jak jeho zločiny byly zcela zřejmé. V příspěvcích jsou účelově manipulovány informace, především o vyzbrojování Iráku. Ve skutečnosti to byl právě komunistický blok, který do poslední chvíle Husajnovi dodával zbraně. Ve válce Iráku s Íránem také proti sobě poprvé bojovaly sovětské tanky. Také nechápu, jak se ještě někdo v podobných případech může odvolávat na OSN, na banku líných a neschopných idiotů, která vždy jen cynicky přihlíží vraždění, ať se jedná o Afriku, Evropu nebo Asii - nakonec jsou to vždy především občané USA, kdo musí obětovat životy.

124378

31.12.2006 11:32

RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.

XXL 208.?.?.?

Reakce na 124378

O to manipulatorum vzdycky slo, ze cele vyzbrojeni Saddama aplikovali na SCUD a T-72.To, ze komunisticky blok Saddama podporoval, nikdo nepopira, byly to koneckoncu konvencni zbrane.Ale pokud mate vysvetleni, proc se v I-I valce angazoval Zid Rumsfeld na strane Iraku, sem s nim.Ze by obchodnik se susenym mlekem?

124383

3.1.2007 18:25

RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.

Petr Zasmazka 72.?.?.?

Reakce na 124383

Proc se angazoval Rumsfeld ? No, aby nevyhral Iran. To by zpusobilo v te oblasti jeste vetsi bordel. To snad i tehdy bylo jasne kazdemu.

124662

31.12.2006 12:39

RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.

dharma 84.?.?.?

Reakce na 124378

musí?

124387

31.12.2006 15:18

RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 124378

"Ve skutečnosti to byl právě komunistický blok, který do poslední chvíle Husajnovi dodával zbraně."
-------------------------------------------------------------

Pravdapravdouci...

pisatel velmi spravne pochopil 'time-shift' (casovy posuv) v nedavne, stale se zintenzivnujici histori a nazyva veci 'pravymi jmeny'. Jsou to, jak rika: "neo-komunisticke" staty pod vedenim USA ktere vydatne pomohli irackemu diktatorovi k jeho zlocinum. Byli to oni, kteri ho vyrobili a nakonec se jim vymkl z ruky a proto ho konecne sejmuly! Gratuluji pane!

Jaky predstih v chapani a porozumeni chodu sveta. Navrhuji pisatele na Bramborovou medajli! [chechtot]

z.a.p

124393

31.12.2006 13:48

video jste video z popravy?

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

poslal jsem to p. Stworovi.. treba to zverejni... je na tom krasne videt ta civilizacni uroven popravujicich - americka choreografie at its best...

predpokladam, ze george s dick ted onanuji pred timhle a stejnym oficialnim videem

124388

31.12.2006 14:55

RE: video jste video z popravy?

dharma 84.?.?.?

Reakce na 124388

o nie, ja som si isty ze NEonanuju.
k tomu totiz treba pohlavny ud... videli ste uz niekedy pohlavny ud ktory by mal pohlavny ud?

124390

31.12.2006 15:30

RE: video jste video z popravy?

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124390

dick je dick sestimilion-nasobny [smích]

124395

31.12.2006 16:58

VIDEO - Poprava Saddama Husajna

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Video zachytáva celú popravu bývalého Irackého prezidenta Saddama Husajna.

http://www.warezblog.net/?p=2825

124402

31.12.2006 19:24

_

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Kdo pláče za vraha je sám vrahem

124413

31.12.2006 20:16

RE: _

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 124413

[velký smích] [velký smích] [velký smích] Nefunguje to jako pravdivy vyrok ani z hlediska formalni logiky, o moralni povaze tezko dikutovat. Pripomina mi to "zlate case" ..."kdo nechcije s nami chcije proti nam"... [velký smích] [velký smích] Rukopis se holt neda zaprit. [vyplazený jazyk]

124418

31.12.2006 20:48

RE: _

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124413

kdo ospravedlnuje nespravedlnost pro kohokoli si zaslouzi umrit [smích]

124419

31.12.2006 20:50

Jen tak aby bylo videt

Hastrman 71.?.?.?

http://one.revver.com/watch/130549

124420

31.12.2006 21:04

A je to tady...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

pekne kulate cislo.... rovne 3 tisicovky studenych:

http://www.thestate.com/mld/mercurynews/news/special_packages/iraq/16358321.htm

A verte nebo neverte, pujde to dal...daleko dal! [cool]

z.a.p

124422

1.1.2007 12:48

Politické cíle jsou jen krytí cílů skutečných

beran 217.?.?.?

Ti, kdo hýbou světem nejsou politici, ti jsou jen jejich kašpárkové. Světem hýbou peníze. Válka v Iráku údajně už stála USA více než 800 miliard dolarů. Tyto peníze ale ve válce neshořely ani jinak nezanikly. Ty se spolu s penězi za ropu pouze přesunuly ze státní kasy USA do těch "správných" kapes. A to je hlavní důvod, proč se pořádá divadelní představení s názvem "Válka v Iráku".

124432

1.1.2007 18:17

RE: Politické cíle jsou jen krytí cílů skutečných

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 159.?.?.?

Reakce na 124432

to je jiste pravda, zde na zvedavci myslim dobre chapana, ale preci jen, po presunu penez zbyde co.. no prave ty politicke cily, ty jsou navic vybirany s ohledem na budouci presuny kapitalu...tedy, jejich hodnota pro analyzy je nevycislitelna [smích]))

124449

3.1.2007 22:00

škoda

ron 84.?.?.?

ten saddám byl opravdu sympaťák jak hrom.ale amíci,jak už rekl pan tordas proste potrebovaly vyvolat co nejvetší násilí mezi šiíty a sunnity,aby si sunnitští povstalci vybíjely síly na šiítech a snížily tím intenzitu útoku na u.s. síly,keré už si proste nemohou dovolit takové obrovské stráty,jaké zaznamenávají v současnosti.a zároveň potrebují amíci záminku k boji proti mehdího armáde,která je už príliš silná a vplyvná.a má pomerne dobré vztahy s íránem,což je pro usa neprijatelné.nakonec se proti nim možná postaví také brigády badr.bude to ješte hodne zajímavé a sunnité mohoubýt nakonec pro u.s. lepší volbou než šiíte.aleosobne myslím,že sunité se už po tech masakrech s američany nezapletou a ti budou nuceni vypadnout.

124676

Příspěvků: 72

30.12. 16:57 trodas  Saddam pri poprave mel mit take kuklu...
30.12. 23:03 Danad  RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu...
30.12. 23:39  RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu...
31.12. 02:05  RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu...
30.12. 16:58 karma  Co na to Írán?
30.12. 17:09 VaclavK  RE: Co na to Írán?
30.12. 18:04 Petr Gejdoš  RE: Co na to Írán?
30.12. 19:24 Jarmila  RE: Co na to Írán?
30.12. 20:14 Petr Gejdoš  RE: Co na to Írán?
30.12. 20:41  RE: Co na to Írán?
30.12. 21:05 Petr Gejdoš  RE: Co na to Írán?
31.12. 02:01  RE: Co na to Írán?
31.12. 22:27  RE: Co na to Írán? - Zdroj
01.01. 15:42 Petr Gejdoš  RE: Co na to Írán? - Zdroj
01.01. 17:19 martas  RE: Co na to Írán? - Zdroj
01.01. 18:58 Petr Gejdoš  RE: Co na to Írán? - Zdroj
01.01. 20:33 Kubyk  RE: Co na to Írán? - Zdroj
01.01. 20:54 Hastrman  RE: Zachari Sitchin
01.01. 21:35 Petr Gejdoš  RE: Zachari Sitchin
02.01. 23:41 trodas  Nostradamus nenostradamus :)
30.12. 20:21 Antiseptik  RE: Co na to Írán?
30.12. 22:11 68  RE: Co na to Írán?
30.12. 16:59 Rene Bartosek  O cem mohl Sadam mluvit?
30.12. 20:08  RE: O cem mohl Sadam mluvit?
30.12. 17:11 trodas  Saddam pri poprave mel mit take kuklu... 2
30.12. 17:39 VaclavK  RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu... 2
01.01. 22:17 trodas  RE: Saddam pri poprave mel mit take kuklu... 2
30.12. 17:37 Petr Zasmazka  At si Kral overi fakta
30.12. 17:57 VaclavK  RE: At si Kral overi fakta
30.12. 19:09  RE: At si Kral overi fakta
01.01. 19:57 Petr Zasmazka  RE: At si Kral overi fakta
02.01. 22:45  RE: At si Kral overi fakta
30.12. 18:05 VaclavK  Uz jsem to psal v komentarich
30.12. 18:20 Aja  ..a prave
30.12. 18:33 VaclavK  RE: ..a prave
30.12. 19:35 leo69  RE: ..a prave
01.01. 22:48 trodas  RE: ..a prave
02.01. 15:25 leo69  RE: ..a prave
30.12. 18:25  Hussein byl pro Araby symbol
30.12. 21:24 vladuna  RE: Hussein byl pro Araby symbol
31.12. 02:18  RE: Hussein byl pro Araby symbol
30.12. 22:29 VaclavK  RE: Hussein byl pro Araby symbol
31.12. 02:15  RE: Hussein byl pro Araby symbol
30.12. 19:16 Milkey  Fraska
30.12. 20:05 leo69  RE: Fraska
01.01. 22:53 trodas  RE: Fraska
30.12. 20:05 Patrman  vsechno je a byla jen komedeie
30.12. 22:45 Genseric  Šachový gambit v iráku
30.12. 23:47 Irsam  Aspoň to má za sebou
31.12. 02:28  RE: Aspoň to má za sebou
30.12. 23:49  Americti Iráčané :)
31.12. 03:05  Osoba o ktere se nemluvi
31.12. 16:40 Rene Bartosek  RE: Osoba o ktere se nemluvi
31.12. 17:21  RE: Osoba o ktere se nemluvi
31.12. 20:13 Rene Bartosek  RE: Osoba o ktere se nemluvi
31.12. 05:45 Mejla  Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.
31.12. 11:32 XXL  RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.
03.01. 18:25 Petr Zasmazka  RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.
31.12. 12:39 dharma  RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.
31.12. 15:18  RE: Pane Králi, nechte udělat krátký psychiatrický anebo psychologický rozbor příspěvků pod vaším článkem.
31.12. 13:48 VaclavK  video jste video z popravy?
31.12. 14:55 dharma  RE: video jste video z popravy?
31.12. 15:30 VaclavK  RE: video jste video z popravy?
31.12. 16:58  VIDEO - Poprava Saddama Husajna
31.12. 19:24  _
31.12. 20:16 Rene Bartosek  RE: _
31.12. 20:48 VaclavK  RE: _
31.12. 20:50 Hastrman  Jen tak aby bylo videt
31.12. 21:04  A je to tady...
01.01. 12:48 beran  Politické cíle jsou jen krytí cílů skutečných
01.01. 18:17 VaclavK  RE: Politické cíle jsou jen krytí cílů skutečných
03.01. 22:00 ron  škoda

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

78

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 105 čtenářů částkou 27 150 korun, což je 78 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 4

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
24,59 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,55 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,36 Kč
100 maď. forintů
6,85 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 295,36 Kč
1 unce stříbra
518,43 Kč
Bitcoin
806 917,39 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 611