Diskuze k článku

Izraelská lobby tvrdí, že Pentagon je „infiltrován islamofašisty“

Příspěvků 28

8.12.2006 6:18

Genalni definice

albert1 216.?.?.?

Co rekl o zidech sve doby Jezis Kristus, v dobe kdy predci od 8.stoleti n.l. ztalmudizovanych chazaru (jejich dnesni potomci, smiseni se vsim s cim se chazari mohli smisit, dnes +90% svetoveho zidstva) zidy nebyli:
Jan, 8.kapitola:
44. Vy jste z otce ďábla a chcete plnit touhy svého otce. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, protože v něm pravda není. Když mluví lež, mluví ze svého vlastního, neboť je lhář a otec lži.
Zjeveni, 2.kapitola:
9. Znám tvé skutky, i soužení a chudobu (ale jsi bohatý), i rouhání těch, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale jsou shromáždění Satanovo.
Zjeveni, 3.kapitola:
9. Hle, dávám ti ze shromáždění Satanova ty, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale lžou. Hle, způsobím, že přijdou a pokloní se u tvých nohou a poznají, že jsem si tě zamiloval.

Adolf Hitler v Mein Kampf definoval zidy coby "mistri lzi".

Dnesni internacionalni zide, diky sve vrozene zlotrilosti, dnes 100% vladnouci Americe, a teroristickemu hnizdu znamemu coby Izrael, svymi ciny slova obouch velikanu jen utvrzuji.

123070

8.12.2006 17:51

RE: Genalni definice

J. H. 85.?.?.?

Reakce na 123070

>Jan, 8.kapitola: 44. Vy jste z otce ďábla a chcete plnit touhy svého otce. On
>byl vrah od počátku a nestál v pravdě, protože v něm pravda
>není. Když mluví lež, mluví ze svého vlastního, neboť je
>lhář a otec lži.
Příteli, ono to bylo řečeno o všech náboženských pokrytcích, kteří si přizpůsobují slovo boží, aby mohli druhé odsuzovat. Takže bych byl trochu opatrný.
J. H.

123108

8.12.2006 18:39

RE: Genalni definice

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 123108

Nj, ale neexistuje jine nebozenstvi, jenz pomoci ruznych "ulev" podvadi sveho boha tak, jako to dela Judaismus a zide.

I pro presne formulovane zakazy jsou vymysleny slozite konstrukce, jak je obejit a boha tak osidit. Kuprikladu dojeni krav o Sabatu je zidum zakazano. Casem se pridalo, ze aby dobytek netrpel, tak se mu muze ulevit, ale mleko se musi vypustit na zem.
Reseni? Jeden zid prijde a postavi vedra na mleko pod kravu a jde se modlit. Druhy zid jde ulevit krave(kravam), a uprimne chce jeji mleko vypustit na zem - nicmene uz neni jeho povinnosti odstavit vedra jenz se tam "nahodou" nalezaji. Po "ulehceni kravam" se jde opet do synagogy modlit. Treti zid pak prijde a ke svemu uzasu najde pod kravami vedra plna mleka, takze aby se nezkazilo tak ho odnese do chladirni a muze se jit opet modlit.

Dalsim prikladem jsou fiktivni prodeje veskere pudy Izraele gojimovi kazdych 7 let, nebot sedmy rok (ci jak je to nakazano) se musi nechat puda ladem... Samo - zidovska puda. O pude gojimu neni reci, cize...

Anebo zakaz miseni plodin na jednom poli. Jenze ono to poskytuje nejlepsi vynosy, takze se cista semena jednodu a druheho druhu oddeli od sebe prepazkou, kterou si jiny zid vezme s tim, ze ji potrebuje a tak dojde k onomu zakazanemu promiseni... A je vyresen zakaz promisit seme...

Tak by se dalo pokracovat donekonecna. Jestlize je nekdo takto vychovan a vyrusta v takove atmosfere, tak se logicky stava mistrem lzi a podvodu.

Je to samozrejmne jen smesne - asi jako predstava, ze andele jenz maji moc zadrzovat modlitby zboznych aby nesly do nebe rozumi jen hebrejsky. Cize staci pridat par aramejskych versu, andele budou zmateni a otevrou branu, cize se dalsi modlitby zidu dostanou do nebe... Ti andele budou asi o dost mene inteligentni nez tito Talmudiste... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Zide jsou proste vesela ulhana sebranka. Je preci naprosto vtipne, jak sami usvedceni spioni chteji nahanet druhe na obvineni ze spionaze - tomu se nelze nez smat [chechtot] [chechtot] [chechtot]

123109

8.12.2006 20:54

RE: Genalni definice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 123109

>I pro presne formulovane zakazy jsou vymysleny slozite
>konstrukce, jak je obejit a boha tak osidit.

http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare.php

123117

9.12.2006 15:14

RE: Genalni definice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 123070

>Dnesni internacionalni zide, diky sve vrozene zlotrilosti,
>dnes 100% vladnouci Americe, a teroristickemu hnizdu znamemu coby >Izrael, svymi ciny slova obouch velikanu jen utvrzuji.

http://www.geocities.com/capitolhill/1320/antinazi.gif

123154

8.12.2006 8:32

Zide

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Zide, po svych zkusenostech za poslednich 100 (5000?)let, vedi, ze nic jineho, nez sila neplati. Vedi, ze arabaci a nejenom arabaci je nenavidi, zadna laska z toho nikdy nebude, tak aspon tam muze byt respekt pro daleko silnejsiho protivnika.
Jakto, sila? Z ceho? Urcite ne z mnozstvi. Vzdyt jich je hrstka! Tak jak je to mozne, ze vsude maji takovy vliv? S P I K N U T I ! !
Ano, zcela urcite je to spiknuti. Zide se spikli, vedou svoje decka ke studiu a to spolu s prirozenou inteligenci vede k exelenci. K velkym platum, k dominaci oboru. A ze si vzajeme pomahaji? Samozrejme.
Takze, ta sila je vlastne mozkova sila. A s mozkovou silou se da planovat budoucnost a predchazet udalostem, jeste nez se stanou.
Vsichni s klidem mohou rici, ze Pentagon je nejenom infiltrovan, spise ze je silne ovlivnovan zidy. Jakto? Samozrejme, z vyse uvedenych duvodu.
Komu se to nelibi....jak to je ???
Je to tak a ne jinak.
Kdo to chce zmenit, musi zacit tvrde studovat, aby se dostal do vedoucich posic ! Tak... vypnout pocitac a jdeme na to, ne? A zadne pivko !!!

123074

8.12.2006 14:04

RE: Zide

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 123074

Invaze do Iráku byla činem banditů, činem otevřeného státního terorismu, který projevil absolutní pohrdání nad pojmem mezinárodního práva. Invaze byla svévolnou vojenskou akcí, inspirovanou sérií lží nad lžemi a hrubou manipulací sdělovacích prostředků, a tedy veřejnosti; byl to čin, jehož účelem bylo upevnit americkou vojenskou a hospodářskou nadvládu nad Blízkým východem a navlékli to - na poslední chvíli, když selhaly všechny ostatní pokusy tuto akci ospravedlnit - jako osvobození. Bylo to obrovské prosazení vojenské moci, které způsobilo smrt a zohavení tisíců a tisíců nevinných lidí. Přinesli jsme mučení, kazetové bomby, ochuzený uran, nesčetné případy náhodného vraždění, ponižování a smrt iráckému lidu a říkáme tomu "přinášení demokracie na Blízký východ".

123097

8.12.2006 14:23

RE: Zide

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 123074

Nejde o židy jako takové!
Mluvíme zde o sionistických, fašistických vrahounech, kteří
již od roku 1920 si dělají právo na rozsáhlá území Palestiny, kde vraždí a ničí pod různými záminkami a bohužel, pokuď nebude
nějakým způsobem vyřešen Palestincko - Izraelský problém, klid na středním východě nebude.
Bohužel sionisticko fašističtí vrahouni, mír a urovnání
s Palestinci nechtějí.Mají záměr co nejvíce ještě ukrást
Palestinského území, vyhnat Palestince a zmocnit se jejich
půdy, bez ohledu na světové mínění.
Byla uznána nějaká hranice a tu soustavně překračují,
zakládají osady a potom vojensky vyhánějí původní obyvatelstvo.
To je také schopnost některých židů!!!!
70 se zase dopouští sprostých manipulací.

123098

8.12.2006 20:07

RE: Zide

Petr Zasmazka 72.?.?.?

Reakce na 123074

Myslim ze mate pane 70-ko pravdu. Vsechny ty vyznamne objevy a Nobelovy ceny zidovskych vedcu jsou vysledkem jejich poctive prace. Lide by meli prestat zavidet a sami si vyhrnout rukavy!!!!!!

123114

8.12.2006 22:42

RE: Zide

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 123114

Pečlivým dlouhodobým odklonem od fyzické práce a výhradně etnickými sňatky s prvky eugeniky (větší vážnosti požívali učenci než bohatí kupci či lichváři) - u jiných národů by byl zřejmě použit pojem "rasové šílenství" - se skutečně podařilo u Aškenázů dosáhnout snad nejvyššího IQ na Zemi. Je zajímavé, že v muslimském světě, kde se nemohli živit lichvou a jejich životní styl a profesní profil se valně nelišil od okolní populace k tomuto procesu nedošlo a IQ Sefardů průměr přiliš nepřekračuje. Ovšem otázka je, jak nabytého vlivu Židé využívají a zda je to ke prospěchu "hostitele" . Jsou i takové názory, že coby Asiaté uplatňují kolektivní vývojovou strategii, zatímco góje utvrzují v jejich individualismu. Řadu děl o tom napsal člověk, nazvaný jedním kritikem "Marxem antisemitů" .

123120

9.12.2006 14:22

RE: Zide

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 123120

Řekl bych že se jedná o jeden z velmi hluboce zakořeněných mýtů o lidském myšlení. Zdaleka nejde jen o genetiku a dědičné vlastnosti. Kdysi dávno se skutečně mohlo jednat o dědičný náskok v oblastí vývoje, ale samo myšlení zahrnuje celou řadu faktorů, které se na jeho rozsahu podílejí. V současnosti nikdo nemůže tvrdit, že nějaký národ, nebo jedinec dosahuje vysokého stupně inteligence, protože to co za inteligenci považujeme je pouze nekontrolovaná reakce systému na vnější podnět. My vůbec netušíme co a proč se uvnitř myšlení děje, ale s bohorovnou jistotou mudrujeme o tom co je správné. Až se u lidí začne projevovat skutečný intelekt, formou řízeného tvořivého procesu, bude to tak zásadní okamžik pro lidstvo, že se počnou psát dějiny od nuly. Tentokrát nikoliv na oslavu něčí smrti, ale na oslavu skutečného zrození civilizace. Protože jsem se rozhodl již více nepsat hlouposti a nedělat si z lidí srandu, nemohu na toto téma hovořit ani obrazně. Důvod je že pokud něco napíšu, poskytnu to nejprve J.W. A teprve pak se budu ochoten zúčastnit diskuze na dané téma. Ovšem i zde bych doporučil spíše nežli intelekt, hledat samotný původ vědění. V daném případě náboženství. Ono není slovo jako slovo a není všechno voda co teče.

Gdosy

123151

9.12.2006 16:38

RE: Zide

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 123114

Ano Zásmažko,
právě mnoho židovských vědců naprosto veřejně odsuzuje sionistická zvěrstva, která páchají někteří "židé", ale to jsou spíše lidské hyeny, než židé, neboť pravý žid je člověk víry!!!

123157

9.12.2006 21:20

RE: Zide

leo69 89.?.?.?

Reakce na 123157

Jeden spisovatel kdesy napsal: Kdo je to žid, muslim, křesťan...? Je to jen název toho, který má náboženství místo víry... m, [smích]

123177

8.12.2006 20:52

RE: Zide

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 123074

Anebo by se to dalo vyresit takto. Jako oceneni jejich inteligence, kazdy z techto pilnych lidi by dostal jednicku s hvezdickou, nebo jen hvezdicku a za odmenu je poslat nekam kde by je ocenili vice.
Najednou si cely svet, i USA zacina uvedomovat, ze je cas se od teto celadky distancovat. Opravdu, nic dobreho z tohoto spojeni nevyslo. Uz pan Ford a pan Lindberg nas pred tim varovali.
Bohuzel zide si ve sve aroganci neuvedomili, ze je cas se stahnout do ustrani a tak opet nesikovne pretahly cas namluv.
Neuvedomili si, ze instinktivne je v lasce nikdo nema. Je to jako kdyz si vezmete domu prejeteho psa. Budete ho litovat, mozna ne z lasky k nemu, ale abyste si dokazali svou emocionalni schopnost. Tedy, zvednete si sebeuctu. Za par dni si uvedomite, ze ten pes vsude sere a sezral vam backory. Tedy pryc s nim.
Stejne je to se zidy. Ono se to vedelo, vzdyt je ani nechtelil poustet do universit aby neznicili moralku.
Osobne jsem videl, vysoce postavene lidi, z ruznych profesi nadavat na ne. Srdecne nadavat. Jak jsem rekl, jejich cas uz expired. Proc si myslite, ze se volici rozhodli zmenit administrativu. Znamena to, ze se meni casy.

123116

8.12.2006 21:25

RE: Zide

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 123116

>nebo jen hvezdicku a za odmenu je poslat nekam kde by
>je ocenili vice.

http://www.toonjokes.com/data/media/9/30.jpg

123118

8.12.2006 11:40

Větší absurditu jsem ještě neslyšel

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 147.?.?.?

To snad ani nemůže být myšleno vážně. Vliv amerických muslimů na politiku USA je tak zanedbatelný, že s ním vůbec nelze počítat. Hon na muslimy v současných USA se podobá honu na komunisty za senátora Mc Carthyho. Tehdy taky šlo o zcela imaginární nebezpečí, vymyšlené tajnými službami, stejně jako dnes.
Na druhou stranu, je možné že armáda má dost sionistů. Tvrzení o válečných štváčích z Pentagonu je nesmysl, v USA jsou někteří civilisté mnohem militantnější než generalita. Vojenský a civilní pohled na zahraniční politiku je zcela jiný. Tak napříkla Irán: sionisté si od války s Íránem slibují obrovské množství ropy, obrovské zisky amerických korporací (válečné náklady US Army , obnova válkou zničené země a privatizace Íránského průmyslu) a také posílení Izraele, který by přišel o jediné skutečné nebezpečí na Blízkém Východě. Naopak vojáci si představují nesmírné obtíže spojené s mnohaletou okupací 70ti milionové země, jejíž obyvatelstvo fanaticky nenávidí Židy. Okupace Íránu by byla desetkrát náročnější než okupace Íráku.
Avšak tito důstojníci, kteří se staví proti dobyvačným válkám nemají vůbec nic společného s islámem. Jsou to naopak Američtí vlastenci, kteří chtějí chránit USA i proti "jejich" vládě

123079

8.12.2006 13:41

Dějiny se opakují

Nápověda 88.?.?.?

V padesátých letech byl v USA také hon na čarodejnice , ale
komunistické. Odskálo takovou kampaň mnoho nevinných lidí , kteří měli jenom smůlu , že byli levicového smýšlení.
Dnes kdo nebude poskokem sionistických,fašistických vrahounů, bude opět na tapetě , jako nepřítel lidstva.
Že by se snad už mohli američané poučit a nenechat se pořád
opíjet stejným rohlíkem.
Ale doufám, že občané prohlédnou a alespoň částečně zamezí
podobnému jednání.
Nakonec prase Bush,už jednu známku dostal ve volbách.

123092

8.12.2006 23:25

RE: Dějiny se opakují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 123092

Tímto se naopak prokazuje síla obrazu amerických 50.let, jak jej vytvořila Židy vlastněná liberální média. Postih levičáků byl téměř výhradně pracovní a preventivně provedený jejich zaměstnavateli, neboť tenkrát kupodivu nebyli komunističtí vrazi milionů v oblibě u americké veřejnosti (ani jejich nohsledi). Do ní se díky intenzivní židovské propagandě dostali (v sovětském vydání) na krátký čas během války, předtím tito masoví tyrani a vrazi byli viděni v pravém světle ( i když postoj americké věrchušky byl už tenkrát o něčem jiném). Dnes se dokonce dá říci, že ač McCarthy jevil určité populistické prvky, v podstatě měl pravdu(angl.).
Komu jsme se to dostali do pařátů se dalo zjistit i po úmrtí režiséra Kazana, který se proti kolektivní strategii svého kmene prohřešil a označil vyšetřovacímu výboru několik pobratimů, zakuklených bolševiků. I ve stručných zprávách to pokaždé neopomněli vypíchnout, jako kdyby oznámení něčí příslušnosti k mezinárodnímu bolševickému spiknutí nebyla spíše zásluha demokratova. Oproti tomu při úmrtích zasloužilých a národních exkomunistických bavičů jsem nikdy neslyšel nic o jejich budovatelské angažovanosti či podepsaných peticích proti tomu či onomu.
A do průšvihu McCarthyho(angl.)dostal Žid, kterého si vzal k ruce, aby se neřeklo, že je snad nějaký antisemita, protože ti komunističtí krtci co vykopal byli jako na potvoru samí Židé...

123123

9.12.2006 18:34

RE: Dějiny se opakují

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 123123

Musím vás upozornit, že se hluboce mýlýte.
1. Postihy se netýkaly jen hrstky lidí, výbory neamerické činnosti vyšetřovaly až 10 milionů lidí, tedy asi 10% dospělé populace USA (většina byla samozřejmě osvobozena)
2. Nešlo jen o nějaké vyhazování z práce. Někteří lidé byli z politických důvodů i popraveni (manželé Rosenbergrovi, to byli sice židé, ale to je jedno, naopak židé smrtelně nenávidí, své soukmenovce, kteří zradili. Bílá armáda, financovaná světovým židovstvem za občanské války v SSSR povraždila desetitisíce Židů).
3.Podle nedávno odtajněných archivů bylo přes 50% odsouzených nevinných

123164

9.12.2006 20:25

RE: Dějiny se opakují

Jirina 208.?.?.?

Reakce na 123164

Mylite se vy, pane Svoboda. Pripad manzelu Rosenbergovych nemel nic spolecneho s vysetrovanim Vyboru pro neamerickou cinnost. Manzelum Rosenbergovym byla prokazana spionaz ve prospech SSSR a jejich ucast na prozrazeni nekterych tajemstvi okolo vyroby atomove bomby nepotvrdily jen odtajnene materialy, ale i kniha Nikity Chruscova.

123173

9.12.2006 23:45

RE: Dějiny se opakují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 123164

Nevím, zda by ty výbory takový nápor zvládly. V podstatě se jednalo o jeden výbor Sněmovny reprezentantů, založený v 30.letech pro vyčuchání fašistů ve státní správě. Pak začal rýt do komunistů a tu už začala levota pištět, protože komunisté mají i přes své vyšší skóre v mrtvolách (asi proto, že přiliš nezabíjeli Židy) právo na svobodu projevu atd. V USA od války Severu proti Jihu(angl.) platí 3.oddíl XIV.dodatku, který měl za cíl odstranit většinu bílých Jižanů z politiky na základě toho, že "zradili" ústavu Unie (kde se ovšem o nemožnosti secese nic nepsalo). Je to prostě takový nonstop lustrační zákon a komu se prokáže náchylnost k totalitním ideologiím nebo k snaze o násilné převzetí vlády, tak letí ze státních služeb.
Budu citovat Romana Jocha "Princip, na kterém byla postavena činnost Výboru pro neamerickou činnost, později značně zdiskreditoval senátor Joseph McCarthy. Joe McCarthy byl populistický demagog, který obvinil mnohé lidi z komunistické příslušnosti či sympatií bez explicitních důkazů. Avšak je pravdou, jak se později zjistilo, že většina lidí, které označil za komunisty, komunisty i byla. Považujeme-li za mccarthyismus nepodložené obviňování lidí z komunismu, pak je mccarthyismus pochopitelně hanebný a odsouzeníhodný. Považujeme-li však za mccarthyismus princip, který McCarthy zastával, tedy že je správné aktivně vyhledávat ve státním aparátu stoupence a sympatizanty totalitních ideologií a následně je propouštět, je mccarthyismus nepochybně správný a nejen se svobodou slučitelný, nýbrž pro svobodu i blahodárný. Tento typ mccarthyismu však nevymyslel McCarthy, nýbrž byl konsensem levice i pravice již před válkou v případě fašismu a nacismu, jak jsme na příkladu Výboru pro neamerickou činnost ukázali." Kdo byl postižen neoprávněně v civilním sektoru, mohl se obrátit na soud a většinou měl úspěch. Tedy Výbor mohl sice svědky pokutovat a znepříjemňovat jim při odmítání výpovědi život, ale rozhodne se nejednalo o nějaký mimořádný soud. Co se týče těch Rosenbergových, tak jejich účast na atomové špionáži ocenil i Chruščov ve svých pamětech (i když kdoví kdo všechno ty údaje bolševikům cpal /angl./). Židé rozhodně nepreferovali Bílou armádu, jejich favority byli bolševici a baťka Machno. Ovšem i tito se dopustili několika pogromů. Bílá armáda jich má na svědomí cca 17 %, přes 70 % Ukrajinci. Většinou byly motivovány ekonomicky, případně jako reakce na židobolševická zvěrstva. Počet obětí se odhaduje na 70-150 000 (pro srovnání jen řádění Bély Kúna na Krymu mělo na svědomí okolo 200 000 gójů).

123190

8.12.2006 23:08

No.

Průchozí 213.?.?.?

Když mi dítě přinese domů ze školy vši (ono se to z jakéhosi důvodu občas stává), pustím se do nich a vyhubím je. Postup je jasný. Lokalizace a nasazení odpovídajících prostředků. Nějak mne při takové akci ani nenapadá o tom třeba rok, dva, nebo dokonce deset let diskutovat a nazírat na tentýž problém z hlediska ubohého hmyzu, který jistě má své právo na život... bez ohledu na to, že ztrpčuje ten náš. Vši jsou lokalizovány. Takže?

123121

9.12.2006 11:20

RE: No.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 123121

>Vši jsou lokalizovány. Takže?

http://www.simianuprising.com/tom/archives/only%20an%20idiot.jpg

123141

11.12.2006 11:18

RE: No.

Průchozí 213.?.?.?

Reakce na 123141

Nemusel jste se podepisovat tak komplikovaně.

123270

9.12.2006 12:08

Hledejte a naleznete...

Outofjacket 124.?.?.?

..pravdu o tech jejichz svate uceni ukryte pred slidivymi zraky zbytku sveta uci napriklad toto:

O slavnostech je dovoleno pripraviti ponekud vice jidla pro psy, nikoli vsak pro nezidy, nebot Zide jsou povinni nechati psy ziti, nikoli vsak nezidy. Darovati maso nezidovi neni dovoleno, ale je lepe hoditi je psum, nebot pes je lepsim nez nezid.

Jen Israelite jsou zivouci a svate duse nebeskeho puvodu, ale dobytkem a hmyzem a divou zveri jsou ostatni narodove, akumove, nebot oni jsou jako ta predkozka ktera musi byti odriznuta abychom byli ucastni pozehnani Mesiasova, tedy musime je znicit a odstranit, ponevadz jen tak prijde doba Mesiasova.

Buh stvoril akumy [ne-zidy] v podobe lidske, ponevadz byli stvoreni jen k tomu, aby dnem i noci slouzili Zidum a neprestavali na teto sluzbe a nebylo by dustojno pro knizete [Zida] aby ho obsluhovalo zvire v podobe zvireci, ale jiste v podobe lidske.

Vsichni gojimove jsou detmi necistych a jsou hodni jen toho, aby byli vyhubeni.

Bezbozni prijdou na misto plne zachodoveho neradu, tam jsou hazeni jen mrtvi psi a oslove, tam jsou pohrbeni Turci i krestane, tam lezi pohrben mrtvy pes Kristus v hromade hnoje, i Mohamed, tam je hrob modlaru, tam jsou pohrbeni vsichni neobrezani, kteri jsou mrtvymi psy, ohavnosti a zlym zapachem, oni prichazeji od zle bohyne a jsou sberi ktera se pripojila k Israeli. Tam jsou kosti mrtvych a maso neciste, jak je i psano: Hodte je pred psy.

...mam snad pokracovat? Snad toho nebude zapotrebi. A tem, kdo odmitaji prohlednout a nechaji se ve sve ignoranci dale unaset lavinou lzi hlasanych mediemi (kdo je asi ovlada?) a samo-vyvolenou Elitou (Perle, Wolfowitz, Feith, atd.) neni stejne pomoci... [naštvaný] [pláč]

123143

9.12.2006 14:59

RE: Hledejte a naleznete...

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 123143

Potom co jsem si toto precetl me doslo, jak nelogicke pro krestany je nechat takoveto lidi dostat se do ridicich posici. Je jasne, ze za vsechny spatnosti ktere pachaji vlastne nemohou. Maji to vlastne geneticky naprogramovane.
Napriklad Zelezny. Kazdy vi, jake problemy zpusobil Cesku. Kolik penez Cesko ztratilo. Mohlo by se to pouzit mozna na podporu mladych matek. On, ani se neomluvil.
Zatimco jsme slyseli o jeho synovi, nasilnikovi ktery mucil svou zenu, jeji vlastni bratr mu musel domluvit.
Urcity strop by byl jen dobry pro ne. Vzdyt by je vlastne ochranil od dusledky jejich instinktu.
Take Cessti policiste by si meli uvedomit komu vlastne slouzi. Ze jsou pouzivani proti vlastnim lidem. Stejne tak armada. Kdo chce aby jeho syn zemrel aby si dalsi zid mohl napakovat kapsy? Oni to sice zabali v nejake pohadce o svem patriotismu, ale kdo jim muze veriti? Vzdyt se podivejte jak se odvdecili USA. Nevice spionu a skod napachali prave zide. Ani se o tom nepise.
Meli bychom se nad tim poradne zamyslet.

123153

12.12.2006 3:27

Vypada to, ze paranoa se nam horsuje.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Tomu rikam videni reality jako remen. Komunisticke heslo: "Kdo nejde s nami, jde proti nam!!" to vystihuje vice nez trefne. Zajimave je, ze lidi, kteri byli vysetrovani v minulosti ohledne vyzrazeni statnich tajemstvi cizi zemi, prosli bezpecnostnim systemem a mohli pusobit na tak vyznamnych postech statni spravy.

123321

12.12.2006 17:33

Žid

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Spravte si prosím doma aj so svojimi deťmi a starými rodičmi pavúkový diagram – kto nájde najviac asociácií k slovu v nadpise?

pokračovanie http://brnovjakova.blog.sme.sk/c/72884/Zid.html

nezabudni čítať diskusia k tomuto článku!

123347

Příspěvků: 28

08.12. 06:18 albert1  Genalni definice
08.12. 17:51 J. H.  RE: Genalni definice
08.12. 18:39 trodas  RE: Genalni definice
08.12. 20:54  RE: Genalni definice
09.12. 15:14  RE: Genalni definice
08.12. 08:32  Zide
08.12. 14:04 Nápověda  RE: Zide
08.12. 14:23 Nápověda  RE: Zide
08.12. 20:07 Petr Zasmazka  RE: Zide
08.12. 22:42  RE: Zide
09.12. 14:22  RE: Zide
09.12. 16:38 Nápověda  RE: Zide
09.12. 21:20 leo69  RE: Zide
08.12. 20:52 karel4u  RE: Zide
08.12. 21:25  RE: Zide
08.12. 11:40 svoboda  Větší absurditu jsem ještě neslyšel
08.12. 13:41 Nápověda  Dějiny se opakují
08.12. 23:25  RE: Dějiny se opakují
09.12. 18:34 svoboda  RE: Dějiny se opakují
09.12. 20:25 Jirina  RE: Dějiny se opakují
09.12. 23:45  RE: Dějiny se opakují
08.12. 23:08 Průchozí  No.
09.12. 11:20  RE: No.
11.12. 11:18 Průchozí  RE: No.
09.12. 12:08 Outofjacket  Hledejte a naleznete...
09.12. 14:59 karel4u  RE: Hledejte a naleznete...
12.12. 03:27 Rene Bartosek  Vypada to, ze paranoa se nam horsuje.
12.12. 17:33  Žid

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 690