Diskuze k článku

Rockefeller předpověděl válku proti Afghánistánu a Iráku 11 měsíců před 11. zářím

Příspěvků 14

5.11.2006 21:18

....je to logické.... :-)

Ezoterik Ezoterik111 (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Věřím mu, vždyť okupací Iráku se zvedla cena ropy a každý z toho má cca 35 Dollarů za barel navíc. Kdo by byl proti, že...Jediný kdo to fakt tvrdě zaplatí budou USA, možná i my, částečně, ale i přes podložení Dollaru ropou, jim to moc nepomůže. Na Bushe se nebude vzpomínat v dobrém. Ani na staršího, ani na mladšího....

120767

5.11.2006 22:02

RE: ....je to logické.... :-)

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 120767

...obávám se, že nejde o podložení, snad spíš o "zrcadlo".
Zrcadlo má tu vlastnost, že fakta, jím zobrazená, mají jistou souvislost se skutečností. Tím to ale končí. Rozdíl mezi skutečností a tím, co z ní lze ostatním "zobrazit" pomocí zrcadla, to lze velmi jednoduše lidem vnutit. Bitva o zdroje je zrcadlem, které ukáže v plné nahotě techniky, kterými se tyto zdroje získávájí.

A pak to už půjde samo.
K lepšímu, jak jinak.
janek

120774

5.11.2006 21:53

s barvou ven

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

asi budu působit jako ne zcela příčetný člověk, ale událkosti posledních dnů signalizují, že dohnívající NWO hraje svou poslední kartu. Saddámovo odsouzení je tím dělítkem "zrna".
Kupodivu události ve světě značně souvisí i s událostni doma, Vašík bude nucen určit "ručičku", která vybere novou vládu.
Jsem zvědav, jestli se má předvolba potvrdí.
(premiérka Němcová + Paroubek šéf ve sněmovně).
Strukturovaná soustava vazeb mezi myšlenkami nás řídí víc, než jsme schopni si připustit. Tyto soustavy svým způsobem sleduji - a o výsledky se mám s dalšími podělit. Do jaké míry souvisí "chytrá" autonavigece s událostmi ve světě, to je pro značnou část populace dokonalá krávovina. Ale:
V jisté době bylo podobnou "krávovinou" placatá Země nebo slunce, obíhající zeměkdouli.
Stojíme před prostupem bariery ve vlastním vědomí, pochopením své účasti na dění v tak velkém prostoru, který svými vědomostmi umíme obsáhnout.
Omlouvám se za "lehce" vybočující příspěvek.
Rock fehler (chybějící skála) svým jménem, v tomto kontextu vnímaném, oznamuje fakt, že systém, který pomocí víry (+ círve) a zkoumání hmoty dosáhl na hranice zacyklení soustavy vnímání a myšlení (v podobě avizovaného NWO). Tak vývoj inteligence ve vesmíru formulovali kněží v Egyptě a pomocí Hebrejské energie (a lidí!!) byl dovedený ke své cílové podobě právě pomocí "entity" v podobě práce s penězi, ty jsou platným společným jmenovatelem vložené (??) energie. Deficit "společného jmenovatele" poslouží zároveň jako zdroj informačnho "přesahu", který pomůže formulovat nové paradigma o úloze člověka v prostoru, kterému říkáme vesmír. Ale to je na jinou diskuzi.

120771

5.11.2006 22:15

RE: s barvou ven

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 120771

4.11.2006
Američtí neokonzervativci zaútočili na George Bushe
Několik čelných neokonzervativců zaútočilo pouhých několik dní před klíčovými volbami do amerického parlamentu na prezidenta George Bushe. Ostře zkritizovali jeho vládu za nekompetentnost při organizaci války v Iráku. Zpochybnili iráckou invazi z března 2003 kterou původně podporovali.


Richard Perle a Kenneth Adelman, oba z nichž byli před útokem na Irák poradci v Pentagonu, Michael Rubin bývalý vysoký činitel v Úřadě pro zvláštní plánování v Pentagonu a David Frum, bývalý autor Bushových projevů, jsou mezi neokonzervativci, kteří se otevřeně kají v článku v časopise Vanity Fair. Článek zřejmě silně ovlivní úterní volební boj o to, kdo bude napříště dominovat americkému Kongresu. Válka v Iráku je dominantním tématem nadcházejících voleb.
Richard Perle, člen vlivné Rady pro obrannou politiku, která před útokem na Irák vypracovávala doporučení pro ministra obrany Donalda Rumsfelda, kritizuje válku v Iráku tak ostře jak ji kdysi podporoval. Obviňuje "nefunkčnost" Bushovy vlády. Ta podle něho způsobila nynější chaos.

"Rozhodnutí nebyla činěna v době, kdy měla být činěna. Nebyla učiněna včas a o rozdílech se vedly nekonečné debaty," řekl Perle časopisu Vanity Fair. "Je za to vinen prezident."

Na otázku, zda by býval podporoval útok na Irák, kdyby tehdy věděl to, co ví teď, Perle, čelný jestřáb v Reaganově vládě, odpověděl: "Kdybych byl věštec a viděl předem, kde jsme dnes skončili, a lidé se ptali: 'Máme vstoupit do Iráku?' pravděpodobně bych řekl: 'Ne vezměme v úvahu jiné strategie jak vyřešit ten problém, který nás znepokojuje nejvíc, totiž představa, že by Saddám poskytl zbraně hromadného ničení teroristům." Bushova vláda přiznává, že se spletla, když se domnívala, že má Saddám Husajn zbraně hromadného ničení, ale prezident Bush a vysocí činitelé americké vlády zastávají názor, že Irák je v důsledku svržení Saddáma Husajna v lepší situaci.

Drtivá většina Američanů si však nyní myslí, že válka nestála za všechno to zabíjení a za vynaložené velké finanční prostředky.

Kenneth Adelman, další jestřáb z Reaganovy éry, který podporoval válku v Iráku, v roce 2002 se vyjádřil, že osvobození Iráku bude "jednoduché", nyní konstatuje, že obrovskou měrou přecenil schopnosti Bushova týmu. "Prostě jsem předpokládal, že vláda bude kompetentní. Ukázalo se však, že je to snad nejméně kompetentní tým za celé poválečné období. Nejenže každý z nich, jednotlivě, mají obrovské chyby, ale když pracují společně, je to smrtící, jsou nefunkční." Adelman je zejména zklamán výkonem ministra obrany Donalda Rumsfelda, kterého považuje za svého přítele. I on by odmítl útok na Irák, kdyby v letech 2002-2003 věděl, co ví teď.

Zkopírováno z Britských listů.
Nějak se nám "banda" neokonzerva...Kráceno (Editor)

120776

5.11.2006 22:16

RE: s barvou ven

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 120771

Pokračování
Nějak se nám "banda" neokonzervativců začíná posunovat.
Kampak asi? A co budou páni neokonzervatisti "kdákat" po totálně prohrané válce v Iráku, kdy se jim ještě podařilo celý region rozeštvat a učinit z něj islámskou rozbušku!

120777

6.11.2006 1:59

RE: s barvou ven

Průchozí 85.?.?.?

Reakce na 120771

Rock = angl. skála - kámen. Fehler je něm. chyba, omyl...
Volně interpretováno: KÁMEN ÚRAZU

120788

6.11.2006 6:26

RE: s barvou ven

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 120788

...no, úraz = Unfall (chyba = Fehler)
Snažil jsem se navodit souvislost se strukturou, kterou kdysi formulovali Hebrejci (židi) spolu s Konstantinem do její dnešní podoby NWO. NWO mělo být tou skálou,za kterou už v tehdejší době nebylo pokračování. Dnes se forma toho pokračování už blíží"na stůl".
Jméno vždy symbolizuje úkol, který ten který člověk má na tomto světě. Křovínek tu skálu nedokončí, ona jemu i dalším podobným bude chybět právě jeho přičiněním. On (angl.) opravdu představuje "křoví", které po odstranění(obejití)nabídne jiný směr vývoje. Mělo by se to podařit už v těchto volbách.

(Ne nadarmo se "vojna s blbostí" nakonec musela extrahovat (z odpovídajícího egregoru) až do člověka, který jí věnoval začnou část své energie).

120795

5.11.2006 21:56

Titulky

TT 88.?.?.?

Nevíte někdo, kde k filmu America: Freedom to Fascism sehnat české nebo alespoň anglické titulky?

120773

5.11.2006 22:49

RE: Titulky

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 120773

Nemyslim ze v dohledne dobe budou, protoze jedine co jsem videl jsou nejake (a jeste jen odkazy na to kde by mohly byt) transkripce textu, coz je text ktery se rika ovsem bez casovani, a rozdeleni na titulky... [oči v sloup] [zahanbení]

Je treba se naucit anglicky a to tak, ze dobre. [zahanbení]

120781

6.11.2006 0:54

Otazka mimo:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

ten rezizer (Russo) a Rockefeller jsou pratele? To vypada na neocekavanou particku. Vi-li se o Russo, ze je kritik rezimu (je-li jim skutecne) tak proc mu oligarch sdeluje sve osobni dojmy? [zmaten]

O tom jak se to 'dovedel' Rockefeller bych se uz vubec nepidil.

z.a.p

120786

6.11.2006 2:29

kto naozaj vladne ?

svetlo 211.?.?.?

skutocnu moc nema ten co je zavisly na vyslodkoch volieb, hoc ma aj podvodmi vysledok zaruceny.Skutocnymi vladcami ameriky a ciastocne aj sveta su jedinci ako Rockefeller, Perle, Kisinger
...a pod. Tito vladnu destarocia, bezohladu na to, ktore strana je prave pri moci, maju v rukach obe. Podla toho, ake ulohy idu zadat vlade si vyberaju vhodnych vykonnych praporcikov, Clinto s Albrightkou boli dobri na nicenie Juhoslavie, ale Clintonovec nemal zaludok na 11 september. Preto ked tato tlupa pocas rokov 1996-1998 zostavila podrobny plan, vratane demolicie WTC, ako moderneho Pearl Harbour, tak si tato tlupa vybrala vykonne figurky. Povahy ako Bush, Rice,.. kazdu z urciteho dovodu. bush ako totalny primitiv, ktoreho taticko pripravoval cely zivot na podobnu ulohu a nechaval mu uz ako malemu decku vymyvat mozog roznymi clanmi, nabozenskymi sektami apodobne. Zaujimava osoba je Cheney, ktory je pravdepodobne ciastocne clenom rohodujucej tlupy, a jeho osoba musela ist verejne do funkcie aby ako automaticky Bushov zastupca mohol okamzite prevziat velenie, keby Bush zlyhal ( stacilo by Bushovi zasunut suchy praclik do krku - to vtedy nebola nahoda). Cheney drzi zobak, nevystupuje je nenapadny, pretom je to fakticky majitel Haliburtonu, a zda sa vsetok samoterorizmus i vojny boli riadene uctovymi knihami Haliburtonu. Haliburton pritom ma primarny businiznis drogy, a jeho skladiska, vrtne veze atd sluzia predovsetkym drogam, az potom nafte. (Srbsko sa snazilo zabranit transportu drog cez uzemie Juhoslavie Kosovackymi paserakmi a Taliban zrusil pestovanie opia). Vzdy bola vladnuca skupina pripravena obetovat
babiky a pokracovat s novymi babikami. Teraz prisiel cas obetovat Busha, a vodcovia Perla Rockefeller atd ho v pripade nutnosti hodia aj ludom na lynch keby to rpislo tak daleko. Avsak vsimnite si, nik ani len nespomenie meno Cheney - ten nie je ani vinny ani neschopny.

120792

7.11.2006 20:12

RE: kto naozaj vladne ?

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 120792

Cheneyho stejne brzo klepne pepka. Neni zrovna moc zdravy, tak ty jeho miliony jsou jemu k nicemu. Ovsem on take slouzi vyssim panum. [oči v sloup]

120902

9.11.2006 23:33

dodatok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

toto je dodatok k článku z www.osud.cz:

"Z mých vztahů s některými z těchto lidí vám mohu povědět, že je to opravdu tak ďábelské, jak to je - o to jde - to je ta hra," uvedl Russo narážejíce také na to, jak členové elity jsou zcela posedlí vytvoření světové identifikační společnosti, kde budou muset lidé nosit své ID kary a neustále prokazovat, kdo jsou.

121055

9.12.2009 9:12

On to věděl!!

franc 85.?.?.?

On to nepředpověděl, on to věděl. A to jednoduchého důvodu, měl v tom prsty. Celý svět a jeho ekonomiku ovládá jen pár desítek či stovek jedinců a rodin a on je jedním z nich. Je to jen boj o suroviny a zdroje, ten kdo na nich sedí má veškerou moc a může v podstatě cokoliv. Nebude dlouho trvat a dolar se totálně zhroutí, situace je dobře a dlouhodobě naplánovaná právě těmito lidmi. Korumpují vlády celého světa a získávají čím dál větší vliv a bohatství. Stačí se podívat do ČR, není zde jediná česká banka, veškerý klíčový průmysl je v rukou cizinců. Banky vlastní nemovitosti jedinců, majetek obcí... Jsme novodobí otroci bank... a bude ještě mnohem hůř. Současná krize je plánovaná léta dle jasného scénáře. Někdo se může smát... proč ne? Zkuste prosím popřemýšlet.

206555

Příspěvků: 14

05.11. 21:18 Ezoterik  ....je to logické.... :-)
05.11. 22:02 janko  RE: ....je to logické.... :-)
05.11. 21:53 janko  s barvou ven
05.11. 22:15 Nápověda  RE: s barvou ven
05.11. 22:16 Nápověda  RE: s barvou ven
06.11. 01:59 Průchozí  RE: s barvou ven
06.11. 06:26 janko  RE: s barvou ven
05.11. 21:56 TT  Titulky
05.11. 22:49 trodas  RE: Titulky
06.11. 00:54  Otazka mimo:
06.11. 02:29 svetlo  kto naozaj vladne ?
07.11. 20:12 Hastrman  RE: kto naozaj vladne ?
09.11. 23:33  dodatok
09.12. 09:12 franc  On to věděl!!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 3

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 622