Diskuze k článku

Ad: Je to střet civilizací

Příspěvků 32

3.11.2006 1:40

Nijak mě to nepřekvapuje

Antiseptik 65.?.?.?

Když to jeden sleduje tak zjistí že nakonec skoro všechny muslimy obžalované z terorismu nakonec pustí, jak v Pakustánu, tak i v Anglii. Co by mě ale překvapilo, kdyby to ty Lidovky vytiskly.

120559

3.11.2006 8:30

KONEČNĚ

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

to vyplulo na povrch!!! Jsem Zvědav, co se ještě o mírumilovných Izraelcích dovíme. Myslím, že mají na svědomí ještě něco dalšího. Ale nechme se překvapit. Pravda má tu "nepříjemnou" vlastnost, že vyleze na povrch ve chvíli, kdy se nám to nejméně hodí.

120567

3.11.2006 10:12

Vsadim stovku proti deseti

xAo 89.?.?.?

ze to neotisknou

120577

3.11.2006 11:11

Ale o to je skutečně "Střet civilizací" !

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Netřeba si zastírat pravdu - ono to je střet civilizací ! Že v tom Mossad má svoje špinavé pracky, to by nás nemělo odvádět k laciné odbočce. Přečtěte si Dunu - zejména povídání o mentátech, o dlouhodobém plánování pro budoucnost - pochopíte, co to je ten "úhelný kámen"... [velký smích]

Přečtěte si Bhagavatgítu - dozvíte se o tom, jak si my každý zbytečně "fandíme", jak jsme důležití !

Nikdo přece nepopře, že tady existuje jeden civilizační okruh - tzv. "Euro-atlantická společnost", která svou zdánlivě neotřesitelnou současnost postavila na jednoduchém - zde to zjednoduším do krajnosti - pravidlu : "Co můžeš urvi, co nemůžeš, zkurvi !". Samozřejmě takové pojetí muselo zvítězit - když někdo postaví všechno na okamžitém prospěchu, s pravděpodobností "nad 100% (!)" přechodně zvítězí ! Přechodně ! A kyvadlo pak zase kývne a je zbytečné, aby tady někdo mluvil o tom, že "...on za své prapra- dědy přece neponese odpovědnost !"

O čem jiném asi tak zdlouhavě psal president Iránu pan Ahmadinejád, když napsal americkému presidentu ? Přeci to tam mezi řádky jasně bylo ! Bylo to vlastně ultimátum - staropersky pojaté "vyhlášení války". Mluvil tam o tom, že dále nemůžeme žit ve lži ! A že se blíží rozhodující střet mezi pravdou a lží, mezi Světlem a Tmou. Staré perské myšlenky. A neříkejte, že to necítíte, když se nad tím zahloubáte.

To je ten úhelný kámen, o který všichni lháři zakopnou. A je zcela lhostejné, kdy to definitívně bude. Z hlediska věčnosti jako by se již stalo. A neříkejte si, že se toho nedožijete. Sice živí budou závidět mrtvým, ale těch "budoucích závistivců" je na světě již absolutní většina. Nikdo nechť se neutěšuje jakkoli "pro něj" jasnou nepravděpodobností tohoto rozuzlení.

Islam - jeho zastánci tvrdí, že to je poslední zjevené Boží slovo. Myslím si - "může to být pravda !"

Poslední dobou začíná mainstream pouštět "do oběhu" stále více katastrofických studií. Globální oteplování, změna klimatu, znečistění oceánů, dneska jsem zaregistroval další "jobovku" - ".. do poloviny 21. století vymře život v oceánech, když atd..." ! Co se to děje ? Najednou se někdo probudil ? Teď ? Proč zrovna teď ? Copak to nevíme již nejméně sto let ?

Podívejte se tady na toto:
http://seaplanet.web2u.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=160

Nikdo z žijících nemá právo říci, že nevěděl ! Že nemohl vědět, že nemohl tušit ! Věděl, mohl vědět - nechtěl vědět, strčil hlavu do kupy písku. Tak to je - může pak přijít nějaký vědec a mluvit, že to věda vyřeší. Nevyřeší nic, není co řešit již... [velký smích]

120580

3.11.2006 12:47

RE: Ale o to je skutečně

ighb 84.?.?.?

Reakce na 120580

Milý pane Gejdoši,
ve filmařské terminologii se používá termín "plán" a myslí se tím různé úrovně - vrstvy - filmového příběhu. Jinými slovy, že skutečnost má mnoho vrstev a podob a ty viditelné jsou začasté matoucí.
V jádru máte pravdu v popisu reality, nicméně Vaše interpretace "úkazů" je však mírně řečeno podivná. Ono to asi vysvítá vše z Vaší intenzivní religiozity, což je strašlivý nedostatek, který Vás eliminuje pro myšlení jako takové. Když máte na vše recept a odpověď a to vše ani ze své hlavy, ale z interpretací ( v převážné většině falešných a zavádějících ) dogmat. Ono totiž nejde brát vážně člověka, který je přesvědčen o neprověřitelném, matoucím a zavádějícím, což přenáší na vše možné. Jistě, můžete věřit čemu chcete, ale s tou mantrou daleko nedojdete. Asi ani nikde dojít nechcete, míříte-li do kostela.
Když píšete :
"...Poslední dobou začíná mainstream pouštět "do oběhu" stále více katastrofických studií. Globální oteplování, změna klimatu, znečistění oceánů, dneska jsem zaregistroval další "jobovku" - ".. do poloviny 21. století vymře život v oceánech, když atd..." ! Co se to děje ? Najednou se někdo probudil ? Teď ? Proč zrovna teď ? Copak to nevíme již nejméně sto let ?..." - nenapadlo Vás že to je jako s těmi filmovými "vrstvami", že ty bláboly o katastrofických scénářích a především jejich řešení - jak je především představila ta aktivistka zeleného náboženství na adrese, kterou tak vřele doporučujete, je jen jiná forma téhož, ač to tak na první pohled nevypadá. Ona ta paní, stejně jaky Vy zapomínáte, že Vaše globální fantasmagorie postrádají byť jen matnou představu, jak je uskutečnit, nespoléháte-li na zástupy andělů - i těch z nebe spadlých, jichž je nebezpečné se dotýkati. Nikdo se neprobudil, pane Gejdoši, jen jiní fanatici vyvěsili na týden své prapory ( příští týden budou v mediích probírána jiná "themata". Problém je v otázce, kdo ta themata volí a zavádí. No, "investigativci" to nejsou, to jsou jen vykonavatelé...

K uskutečnitelnosti čehokoli v lidských společnostech, libo jak je nazýváte, nebo se nazývají ony samy, je zapotřebí mít moc. Tu se musí napřed získat - a to bude zřetelně hlavní problém Vás a Vám podobným. Víra v poselství dobrých úmyslů - které vedou jak všichni víme jinam, než se barvitě popisovalo předem - nevede k ničemu. Postávání v průchodech a nárožích se Strážními věžemi je útrpnost budící počínání. Libo jak se moc získá, neřeší podstatně větší problém s mocí spojený. Trápení s mocí nekončí jejím získáním, nýbrž spíše začíná. Ta moc si totiž už během jejího získávání získá Vás a Vám podobné. Všichni, kteří s mocí přicházejí do styku stejně skončí - a protože moc nejprve svou oběť učiní "slepou" - bez toho, aby si ubožáci rozsah oné trage...Kráceno (Editor)

120589

3.11.2006 13:46

RE: Ale o to je skutečně

ighb 84.?.?.?

Reakce na 120589

Všichni, kteří s mocí přicházejí do styku stejně skončí - a protože moc nejprve svou oběť učiní "slepou" - bez toho, aby si ubožáci rozsah oné tragedie uvědomili.
A pak jsou tam kde byli na počátku. Bohužel je krajina kolem nich poseta "koraterálními škodami"

Vyšlápněte si raději na Travný, ( začněte na Krásné u Tomana ) možná Vás na čerstvém vzduchu, poté co po nástupu zimy řádně prochladnete, napadnou jiné myšlenky. Na Visalajích si dejte do nosu a s nostalgickou lítostí nad světem, který se neustále mění, bez iluzorní možnosti na tom něco změnit ve smyslu předem určených vizí, možná i Vám dojde, jak nicotné je vše, na co jen pomyslíte.

...ale to není zdaleka rezignace na vše. Jde o to, pokud možno nepodléhat mamu a klamu. Pozorovat a analysovat svět, tím se začíná a bez toho nic nejde. Synthesa bez analysy je pouhá fantasmagorie - to, že se s opravdovou analysou setkáváte zřídka, na věci nic nemění. Analysujete pro sebe, tak si na tom dejte záležet, jde-li to vůbec...

120595

3.11.2006 13:49

RE: Ale o to je skutečně

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 120589

Milý neznámý ighb, musím Vám oplatit to Vaše milé oslovení mé osoby, leč uznáte, že to pro Vás nemůže mít zdaleka tu váhu, jako pro mě. Píšete hodně, mezi jiným toto:

...že ty bláboly o katastrofických scénářích a především jejich řešení - jak je především představila ta aktivistka zeleného náboženství na adrese, kterou tak vřele doporučujete, je jen jiná forma téhož, ač to tak na první pohled nevypadá. Ona ta paní, stejně jaky Vy zapomínáte, že Vaše globální fantasmagorie postrádají byť jen matnou představu, ...

a já se musím zeptat - znáte toho pana oceánografa J.Y. Cousteaua, slyšel jste někdy o něm ? Ten podle Vás fantasmagorický text tam je za něj, za oceánografa J.Y. Cousteaua a ne za nějakou potrhlou zelenou slečnu/paní ! Vy patrně budete ještě větší znalec moří, než on, že jo ! Nebo jak to s Váma je ?

A dále by mě zajímalo, co tímto vlastně myslíte ?
V jádru máte pravdu v popisu reality, nicméně Vaše interpretace "úkazů" je však mírně řečeno podivná. Ono to asi vysvítá vše z Vaší intenzivní religiozity, což je strašlivý nedostatek, ... Asi ani nikde dojít nechcete, míříte-li do kostela.

Kam a hlavně podle jakého to "fahrplanu" kráčíte Vy pane ? Ačkoliv nejspíše nemá cenu se Vás na to ani ptát, virtuální názory virtuální osoby mají virtuální platnost a je patrně zpozdilé na to vážně reagovat. Nicméně jsme ve virtuálnu, tedy rcete !

Může být, že Vám moje základy, na kterých stavím své názory, patrně nemusí "vonět". Jenže - na těchto základech stojí impozantní stavby ! Z jakých to základů vycházíte Vy ? A co na těch základech stojí, ať to můžu zhodnotit, zda ta diskuse má smysl..

120596

3.11.2006 15:07

RE: Ale o to je skutečně

ighb 84.?.?.?

Reakce na 120596

měli bychom, musíme...
to jsou všechno jen apely, pane Gejdoši,
mimochodem, mé jméno je Tomáš Krček, jak si můžete přečíst z mého mailu.
Je mi lhostejné, kdo ty apely vyslovuje, jestli se jedná o mediálně známou osobu, nebo "nebožtíka Pytlíka". U těch apelů zůstane, za týden, při střídání mediálních themat, přibudou nové. Je to jistá forma pacifikace společnosti. O té paní Čekalové jsem se snad příliš rychle vyslovil jako o zelené aktivistce, já ji samozřejmě neznám - jenže vycházel jsem z poznávacího znamení tohoto lidského typu - citací a zaštíťování se "moudrostmi" celebrit. Nepřijdou, omámeni velkým jménem, na kontroversní tvrzení, které celebrita předkládá jako faktum. Dnes je na této mediální technice vystavěn celý systém - mnohdy jde jen o zapamatování a následné zavedení jednoho sloganu. To je celý smysl věci - slogan totiž je zkratka, která překrývá kontroversnost daného tvrzení - jde o to, aby ze diskusi zamezilo, případně překlenula neudržitelná místa tvrzení, tedy odvést pozornost od věcného k emocionálnímu.

Ale zpátky k thematu článku. Ani na okamžik nepochybuji o mystifikace veřejnosti Mosadem či kýmkoliv jiným, ale to neznamená, že islám ve své bigotní variantě bude kompaktibilní s jinými konfesemi, jen proto, že si to propagátoři multikulti vysnívají. Ani idea západní euroatlantické civilizace se neopírá o tzv. "křesťanské hodnoty". To je jen úhybný manévr manipulátorů, stejného druhu, jako jsou proklínaní islamisté. Naše civilizace stojí dnes na základech idejí francouzské revoluce, i když se o tom dá mocně diskutovat, co to znamená a jak to v praxi funguje. Naše civilizace však nestojí na postojích Vatikánu, ani na evangelikánech či čímkoliv podobném. Islám je prostě náboženství, zneužitelné jako každé podobné "opium" k jakýmkoliv agresivním cílům, ergo, není kompaktibilní s otevřenou, svobodnou, liberální společností, zbavenou zababonu. Může v ní samozřejmě existovat, ale jen na okraji, bez mocenských nároků. V tom je si podobný s Vatikánem a evang. Kde vedou zápasy o moc, maskované sítěmi "božích poslání" je možno pozorovat nejn v minulosti, ale i každý den.
Proto troskotají snahy o multikulti - jinými, ostrými slovy řečeno : ignorantský, fanatický hlupák multikulti jen využívá, aby šířit jed své nenávisti k osvětě a poznání..
Čili : "...Více světla, více světla..."
...ale to neznamená zapalovat svíčky...

120605

3.11.2006 14:11

RE: Ale o to je skutečně

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 120589

A zapoměl jsem jednak a jednak jsem nechtěl skončit jako Vy, tedy s uříznutým koncem, prostě ještě toto chci dodat !

Pane, já se problematikou historie, světové mytologie a ekologií zabývám od kluka přes 40 let. Nikdy mě ani nenapadlo s tím nikoho "obtěžovat" ve stylu těch zmíněných postávačů v pasážích s "Watch Tower" v ruce. Ostatně se jich musím zastat - řadu těch lidí znám, neboť jsem potřeboval získat nějaké informace a obrátil se přímo na ně ! Dostal jsem velmi hodnotné informace, velmi cennou literaturu faktů, o jaké jste (myslím si to) ani neslyšel, natož uvažoval. Já neříkám, že jsem Jehovisty někdy vysloveně pohrdal, ale daleko jsem k tomu neměl, považujíc je za relatívně bezduché ovečky jakési přitroublé sekty. Je a zároveň není to pravda, všude najdete všelijaké lidi.

Pane, pokud takto přemýšlíte Vy, nemůžu se zdržet prosby - nedělejte to na základě plytkých předsudků. Bude Vás to nejspíše jednou mrzet.

Nepochopil jsem, co jste řekl tímto: Libo jak se moc získá, neřeší podstatně větší problém s mocí spojený. atd.

Totiž, ještě jednou bych si dovolil Vás poprosit, nejde o slova, jde o to uvnitř Vás - važte více slova ! Ne co do úst vchází člověka špiní ... !

Mohl bych bez přípravy okamžitě "spatra" mluvit plynule hodiny a hodiny, aniž bych se trapně opakoval a nastínil bych Vám stav této planety ! A nebyla by to žádná přiblblá zelená propaganda ! Mě za to nikdo neplatí, je to jeden z mých největších koníčků. Je mi jedno, jestli si myslíte, že jsem na cestě do kostela ! Nebyl jsem v kostele jinak než turista ani nepamatuju. Já vím, kam kráčím - za poznáním. Kam kráčíte Vy ?

120599

3.11.2006 18:42

Myslím ze na tému

dharma 91.?.?.?

o vyvolenisti Bohom k vrazednym cinom by mali kadejaki asraelovia a israelovia a ytzchackovia a rabini a prezovia a im podobna luza radsej pomlcat, lebo to co vyvadzaju ti VRAJ Bohom vyvoleni nosatí pre to, aby ziskali zem, ktoru im boh VRAJ prislubil, to je horor

120618

3.11.2006 18:53

Nik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Podle vsech moznych informaci je to Vatikan co klame lidi po staleti a pripravuji ovladani sveta - NWO. Vatikan a jeho dalsi organizace a spojenci jako Jesuits, Mosad, Zionisti. Patri k nim vetsina krestanskych naboznych skupin jako Jehovan Witness kde se vyuzivaji nevedomi verici.
Byl to vzdy Vatikan co podporoval valky a momentalne se snazi znicit araby a prevzit jejich uzemi. Nevadi jim ze nici planetu uraniem a chemtrails. I more je plno jedovatych chemickych prvku, jelikoz jsou podminovane atomovymi nalozemi a znicene atomovyni zkouskamy. Vatykan vyuziva Izrael na ovladani sveta Izraelsky Mosad ma na svedomi mnoho svetovych katastrof a umrti.

120620

3.11.2006 21:38

Takže:

A.S. Pergill 89.?.?.?

Mossad má tolik fanatických agentů, že se každou chvíli některý z nich odpálí mezi lidmi, případně to napere uneseným letadlem do baráku.
Jen aby se ten Izrael tímhle způsobem úplně nevylidnil! [chechtot]
Já osobně naprosto nevylučuji, že agenti Mossadu jsou alespoň zčásti infiltrovaní do některých teroristických buněk: Byli by naprosto blbí, kdyby to alespoň nezkusili, a naprosto neschopní, kdyby se to alespoň některým z nich nepodařilo. Je zcela jasné, že cílem takové infiltrace může být, vedle jiných věcí, i "hecování" k takovým aktivitám, které nabourají obraz "mírumilovného islámu", jaký se nám tu různí proislámští aktivisté snaží vykreslit.
Pan Lhoťan by měl raději jmenovat nějakou zemi, kde muslimové a nemuslimové žijí ve dlouhodobě stabilním rovnoprávném společenství. To ovšem nemůže, protože taková země neexistuje a nikdy v historii ani neexistovala (příklady uváděné muslimskými agitátory, jako např. Andalusie nebo rané Turecko, nejsou nic jiného než lživá propaganda, překrucující a zamlčující podstatné údaje). A pokud kdy kde došlo k rozbití jakžtakž přijatelných vztahů mezi muslimy a nemuslimy a vyhrocení situace na ostří nože, prakticky vždy (výjimek je zanedbatelný podíl) první krok k roztržce a násilí provedli muslimové. Patrně ten Mossad má stroj času a jezdí provádět své nekalé rejdy až do Mohamedovy doby (protože prvním islámským teroristou byl Mohamed).
Islám je náboženství bezuzdné agrese a, na rozdíl od křesťanství, které bylo v tomto směru částečně zpacifikováno, tato agresívní vývojová fáze u něj stále trvá i v tomto čase.

120630

4.11.2006 12:09

RE: Takže:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 120630

Vy ste prave ten agent s teplou vodou, ktory sa pokusa bezuspesne infiltrovat forum Zvedavca.
Priehladny ako folia.
Zidovsky klofak vykukujuci z habu naoko nezucastneneho Cecha
Naprosta neschopnost v argumentovani
Klamanie na urovni maleho decka

Vy ste zivy dokaz toho, ze povesti o zidovskej chytrosti su mierne prehnane.

Vo vasom prispevku nie su ani jednotlive pismenka pravdive, vy amater.

------
3500 rokov zidovskeho terorizmu napriec planetou, velmi dokladne zdokumentovane v starom zakone, talmude a tore, samymi zidmi. tisicrocia rasizmu, xenofobie, vyvysenosti zidovskych klofakov, zachytene zidovskymi rabinmi v ich diabolskych knihach.


Ano arabi su tiez teroristi, ako aj inac, ved su to priami potomkovia zidov, odpadlici od judaizmu.
Maju to jednoducho v genoch ako kazdy spravny semita.

Ale v ziadnom pripade, ani zdaleka nemaju na zidovsky terorizmus.

>Islám je náboženství bezuzdné agrese a, na rozdíl od křesťanství,
>které bylo v tomto směru částečně zpacifikováno


Tu vam musim dat scasti za pravdu, krestanstvo sa dalo zpacifikovat a preto musi zidom odvadzat "desiatok".
Moslimi takto dopadnut nechcu.

120654

4.11.2006 14:04

RE: Takže:

A. 85.?.?.?

Reakce na 120630

Přečtěte si Ostrovského Lstí a klamem, ať víte, jak pracuje Mosad. Nedělám si o Arabech žádné iluze, ale o Mosadu už teprv ne. I když, oni už se ti Arabové od izraelské agentury určitě lecčemus naučili [mrknutí jedním okem]

120659

4.11.2006 16:21

RE: Takže:

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 120630

>Já osobně naprosto nevylučuji, že agenti Mossadu jsou alespoň zčásti infiltrovaní do některých teroristických buněk: Byli by naprosto blbí, kdyby to alespoň nezkusili, a naprosto neschopní, kdyby se to alespoň některým z nich nepodařilo. Je zcela jasné, že cílem takové infiltrace může být, vedle jiných věcí, i "hecování" k takovým aktivitám, které nabourají obraz "mírumilovného islámu", jaký se nám tu různí proislámští aktivisté snaží vykreslit.<

Pane docente co mají rioty na pařížských a jiných suburbs společného s terorismem. Islámští teroristé jsou většinou vzdělaní lidé ale tohle je asociální spodina. Ulf Ulfkotte je na rozdíl od jiných zde citovaných seriozní zdroj na Prop to převzali od Wayna Madsena (Counterpunch, Village Voice)
i když samozřejmě je třeba to brát jako kámen do mozaiky. Pokud nepokoje pomohou Sarkozymu k cestě do Elysejského paláce tak je věc jasná.

120662

4.11.2006 23:48

RE: Takže:

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 120662

Když "asociální spodina", tak vystřílet!
Ono by se hned poznalo, kdo začne ječet, takže to berte jen jako myšlenkový test.
Zkuste ale vysvětlit, jak to, že ta "asociální spodina" je 100% islámská v zemi, kde muslimové pořád ještě nemají většinu. A jak to, že nebylo z jediné mešity slyšet hodnověrné odsouzení jejich řádění, když tedy nemají s muslimy nic společného a jen jim (třeba na popud Mossadu [chechtot] ) kazí reputaci.
Můžete se tady, v "pevném jádře", ad nauseam vzájemně ujišťovat o židovském spiknutí: stále více lidí už chápe lživost multikulturalismu a na něj úzce připojené islamofašistické ideologie. Ocitáte se na stejné cestě, kterou před vámi prošli např. stoupenci teorie o placatosti Země. [oči v sloup]

120688

5.11.2006 11:43

RE: Takže:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 120688

>Ocitáte se na stejné cestě, kterou před vámi prošli např. stoupenci
>teorie o placatosti Země.

Kazdy sa niekde nachadza, mr. pirdzil.
Vy na tejto planete, s placatym mozgom a najest sa dokazete aj bez pomoci.
Teda aspon dufam.

120711

3.11.2006 23:13

Nik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Zil jsi v nekterych arabskych zemich? Aspon lidi z Palestyny at zidi nebo muslimove vzpominaji, ze zili spolecne v pohode nez se umele nasadil Izrael a muslimove se zacli vyhanet z domu, nebo se ty domy zbuldezorovaly a znicilo se aspon 300 hlavne muslimskych obydlich. Jinak to vypada, ze jeste pouzivas komunystickou propagandu, jelikoz oni delali zidy ublizenymi. V Kremlinu se drzi zaznamy kolik zidu vlastne uhynulo v Holikostu a odmitaji je zverejnit. Je treba si uvedomit, ze Vatykan vyuziva krestany a zivi nenavist k muslimum. Potrebuji jejich uzemi.

120632

4.11.2006 17:33

Zcela určitě věřím

rickover 86.?.?.?

mohamedánovi Lhoťanovi jeho výmysly o Mossadu[smích] Ano, zajisté New York (3000 zavražděných), Beslan (přes 300), Madrid, Bombaj a Bali (200), Londýn a Dillí (50), Thajsko ( 1 700), Východní Timor (250 000), Súdán (2 milióny), Biafra (2 milióny), Arménie (1 500 000), Indie (50 - 70 miliónů jen za vlády Velkých Mughalů), Srbsko, Bosna, Bulharsko, Valašsko, Uhersko, Byzancie, Persie, Říše Visigótů (milióny až desítky miliónů mrtvých) to samozřejmě udělal Mossad[smích], Bush[smích] a jezuité[smích], eventuálně se to udělalo samo[smích], nebo k tomu vůbec nedošlo[smích] kdepak naši mírumilovní, diskriminovaní a ubližovaní mohamedáni. [chechtot] [chechtot] [chechtot] jenom ten Korán, jak je mírumilobný [chechtot] [chechtot] [chechtot]

120664

4.11.2006 19:28

RE: Zcela určitě věřím

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 120664

Islám,Judaiusmus a Křesťanství jsou stejně militantní, záleží
na formě.A že má Mossad leckde prstíčky, o tom nelze vůbec pochybovat. Nakonec o WTC je zde již popsáno mnoho stánek
a právě Mossad a další spřízněné služby mají lví podíl
na tomto útoku v NY. Píšeš 3 000 zavražděných.
Potom já se ptám, kým zavražděných a kvůli čemu?
A pokuď chceš tvrdošíjně lhát a vykřikovat, že za to můžou
jenom ti zlý muslimové, bude nejlépe , když se ze svými patologickými názory přestěhuješ na jiné stránky, za Lehem,Kemou,Mikinen,Ben Hurem a dalšími úchyláky.Tam můžeš donekonečna zveřejňovat podobné demagogické bláboly a sklidíš obdiv od ostatních stejně postižených chudáků na duchu.
Myslím, že zde na Zvědavci se poslední dobou začíná tvořit
jádro přispěvatelů, kteří jsou schopni jisté sebereflexe
a nejsou narušeni nějakou ideologií.
V takovém prostředí je možné věcně diskutovat a navzájem
se obohatit o názorovou pestrost.

120669

5.11.2006 9:47

RE: Zcela určitě věřím

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 120669

Myslím, že zde na Zvědavci se poslední dobou začíná tvořit
jádro přispěvatelů, kteří jsou schopni jisté sebereflexe
a nejsou narušeni nějakou ideologií.
................................................................
Jak kdy a nesmí se mluvit o české politice.Pak to vypadá, jako by zde běžela nějaká skupinová psychoterapie
[mrknutí jedním okem]

120703

4.11.2006 21:09

RE: Zcela určitě věřím

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 120664

A jejich letadlove lode stale jeste hlidkuji a blokuji jak zapadni tak vychodni pobrezi USA a jejich letadla obcas bombarduji jak Los Angeles, tak New York. Shalom, Karel4u.

120677

5.11.2006 9:38

Nik

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Po peti letech po 911 sem jeste pisi lide, kteri nemaji spravne informace, nebo jen ktere dostaly z TV a cenzurovanych novin. Vsemozna evidence dokazuje, ze 911 a podobne tragedyje byly utvoreny s pomoci Zionystu a Mosadu. Samozrejme americka, anglicka vlada ma v tom take prsty. Broboha, kdy si lide daji ty informace dohromady. Existuje na stovky evidenci, informaci a nevzdelanci budou zase volit kryminalniho Bushe

120702

5.11.2006 12:33

Střet civilizací je samozřejmě nesmysl

Zorba 83.?.?.?

Výborný článek který jasně ukazuje na pravdu a fakta. Střet civilizací je samozřejmě nesmyslý výmysl sionistické propagandy, kterým chtějí USA a sionisti zmást lidi a získat některé na svoji stranu. Informovaní lidé těm nesmyslům samozřejmě nevěří, každý člověk s trochou informací může ten blud zvaný "střet civilizací" vyvrátit. USA a sionisti se prostě neustále snaží vymýšlet falešné hrozby aby tak odvedli pozornost lidí od skutečné hrozby kterou představuje NWO. Proto americko-sionistická media neustále démonizují Islám, Srbsko, Rusko, Čínu atd. O tom že Izraelská tajná služba a nejen ona má na svědomí řadu provokací není pochyb. Je to jasné a zcela to odpovídá zločinné povaze sionistů.

120719

5.11.2006 18:50

Pravdepodobne

Rene Bartosek 68.?.?.?

nekomu se hodi do kramu stret civilizaci. Otazka zni proc a komu?

120756

6.11.2006 19:59

RE: Pravdepodobne

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 120756

Když se budete živit výrobou hlavně válečné techniky a munice, tak se vám nebude hodit aby se lidi spokojeně domluvili že půjdou na pivo. Uděláte co budete moct, aby se navzájem obviňovali a nenáviděli a byli ochotní se zadlužit, nakoupit munici a zbraně, kterýma pokud možno rozmlátí co kde můžou, neb vaše filiálka se taky přiživuje rekonstrukcí. [velký smích]

120831

7.11.2006 16:29

RE: Pravdepodobne

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 120831

Mluvíte i o Rusku, že? O tom Rusku, co tento rok předběhlo USA ve vývozu zbraní (už zase, nutno říci, po ne zas ta dlouhé přestávce, co je to 15 let) [mrknutí jedním okem]

120878

7.11.2006 23:11

RE: Pravdepodobne

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 120878

Vy Yamato víte o nějaké ruské firmě, která od amerického protektora dostala nějakou zakázku na obnově Iráku nebo Afganistánu? Nebo povolení k plundrování tamních přírodních zdrojů? Zatím se všude psalo, že ty zakázky dostaly pouze vybrané firmy z bušistánu a nějaké izraelské se na tom přiživují.

120915

8.11.2006 2:12

RE: Pravdepodobne

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 120878

Mno, kdyz chtel Chavez koupit od Spanelu letadla, tak mu to v Bilem dome zatrhly. To vite po zkusenostech s Irakem a Afganistanem dospely zrejme nektere zeme tretiho sveta, ze OSN je hovno ochrani a porozhlidly se nekde jinde. A okolik, ze to vlastne Rusko v tom vyvozu predbehlo druheho v poradi? A mimochodem, ktere zeme dobyli dalsi pozice v tomhleto zavode? [velký smích] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

120922

8.11.2006 9:00

RE: Pravdepodobne

Gdosy 195.?.?.?

Reakce na 120922

Tímto bych se vůbec nezabýval. Ať už USA nebo Rusko vždy uvádí pouze čísla oficiálního prodeje. Někde za ním se ukrývá černý obchod, z nějž by nejednomu šla hlava kolem. Takže kdo ví jak to ve skutečnosti je. Tady by bylo asi nutné znát čísla celkové produkce zbraní v tom kterém státě a odsud odvodit pravděpodobný vývoz.

120933

9.11.2006 1:55

RE: Pravdepodobne

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 120933

Mno, tak tyhle cisla znat nebudem, takze nezbyva nez hadat s vesteckou kouli. [velký smích] [velký smích] Ja jsem pouze smeroval k tomu, ze "humanismus" ve stylu Havel je nebezpecny nejenom pro ekonomiku, ale z hlediska bezpecnosti vubec. Ti co vyrabeji nejvice kanonu si sou toho dobre vedomi. Vnitrni vlastnost moci neduvera, a zaplat panbu za ni. Jinak by jsme uz davno vsichni byli v jednom velkem Gulagu rozprostirajiciho se pres celou planetu.

120964

9.11.2006 15:25

RE: Pravdepodobne

Kyklop 217.?.?.?

Reakce na 120964

(citát)
Na svete žije asi 6 miliárd ľudí a je tu asi 500 milionov strelných zbraní. Teda každý 12. človek má zbraň...
Problém by nemal znieť, ako mu tú zbraň zobrať, ale ako dať zbrane aj tým ostaným jedenástim.

121000

Příspěvků: 32

03.11. 01:40 Antiseptik  Nijak mě to nepřekvapuje
03.11. 08:30 MedaBeda  KONEČNĚ
03.11. 10:12 xAo  Vsadim stovku proti deseti
03.11. 11:11 Petr Gejdoš  Ale o to je skutečně "Střet civilizací" !
03.11. 12:47 ighb  RE: Ale o to je skutečně
03.11. 13:46 ighb  RE: Ale o to je skutečně
03.11. 13:49 Petr Gejdoš  RE: Ale o to je skutečně
03.11. 15:07 ighb  RE: Ale o to je skutečně
03.11. 14:11 Petr Gejdoš  RE: Ale o to je skutečně
03.11. 18:42 dharma  Myslím ze na tému
03.11. 18:53  Nik
03.11. 21:38 A.S. Pergill  Takže:
04.11. 12:09  RE: Takže:
04.11. 14:04 A.  RE: Takže:
04.11. 16:21 Dale Coopper  RE: Takže:
04.11. 23:48 A.S. Pergill  RE: Takže:
05.11. 11:43  RE: Takže:
03.11. 23:13  Nik
04.11. 17:33 rickover  Zcela určitě věřím
04.11. 19:28 Nápověda  RE: Zcela určitě věřím
05.11. 09:47 Vratislav  RE: Zcela určitě věřím
04.11. 21:09 Karel4u  RE: Zcela určitě věřím
05.11. 09:38  Nik
05.11. 12:33 Zorba  Střet civilizací je samozřejmě nesmysl
05.11. 18:50 Rene Bartosek  Pravdepodobne
06.11. 19:59 Antiseptik  RE: Pravdepodobne
07.11. 16:29 Miroslav Yamato  RE: Pravdepodobne
07.11. 23:11 Karel z Čech  RE: Pravdepodobne
08.11. 02:12 Rene Bartosek  RE: Pravdepodobne
08.11. 09:00 Gdosy  RE: Pravdepodobne
09.11. 01:55 Rene Bartosek  RE: Pravdepodobne
09.11. 15:25 Kyklop  RE: Pravdepodobne

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 0

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 0

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,59 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,64 Kč
Australský dolar
16,02 Kč
Švýcarský frank
24,51 Kč
100 japonských jenů
19,96 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,47 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 086,07 Kč
1 unce stříbra
515,31 Kč
Bitcoin
1 284 117,48 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 295