Diskuze k článku

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

Příspěvků 63

10.8.2006 4:51

Imigranti

kema 207.?.?.?

Nojo,
vyspele zeme imigranty potrebuji, protoze bez nich by populace klesala.
Problem je v tom, ze neni imigrant jako imigrant.
Uz jste nekdy slyseli o Cinanovi, Vietnamci, Papuanci, Rumunovi, cernochovi z Pobrezi Slonoviny, jehovistovi,vyznavaci dabla ci buddhistovi, ktery by z duvodu nabozenskeho fanatismu urizl svym dceram klitorisy, sel zavrazdit filmoveho rezisera, nebo unesl letadlo plne lidi a napalil to do mrakodrapu ?
Ja ne.
Furt to delaji ti sami. [mrknutí jedním okem]

113307

10.8.2006 8:13

pan "kema" zase první ... a zase OT

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 113307

1)...vyspele zeme imigranty potrebuji, protoze bez nich by populace klesala.

2)...Uz jste nekdy slyseli o ... ktery by z duvodu nabozenskeho fanatismu urizl svym dceram klitorisy ... Furt to delaji ti sami.

k prvnímu výroku:
Tedy pane "kema", z toho plyne, že Vy si evidentně dovedete představit, že až z Holandska utečou všichni původní Holanďani do Australie a na Nový Zeland, že ti přistěhovalí zvednou vlajku Holandska hrdě nad hlavu a dobudují Holansko na pravý ráj na zemi ? Viděl jsem dokument, ukazující, jak se totiž původní (nechci napsat "bílí" ) Holanďani skutečně masově stěhují pryč, v tom dokumentu hlavně do Australie - necítili se totiž již doma doma. Kam se časem odstěhujete Vy ?

k druhému výroku:
Zatím to "řezání klitorisů" slýchám tak nějak hlavně z Afriky a nebylo to jaksi dáno nikdy právě tím Vaším důvodem, jestli jsem správně pochopil Váš zcela xenofobní "náznak". Jediný doložený pro mě případ je knižně zpracovaný případ Etiopanky - mimochodem křesťanky. Tu knihu vlastním, proto píší - jediný doložený případ. Nedíval jsem se "jí tam", ale věřím, že to bylo nelidské. Myslíte tedy, že to dělají hlavně křesťané svým dcerám ?

Pane kema, Vy ale vůbec nemluvíte k faktickému obsahu článku. Možná to špatně chápu já, ale domnívám se, že autor nastoluje otázku, jak dále s masovým přílivem zejména "čistokrevně" ekonomických přistěhovalců s absolutně jinou kulturní výbavou, kteří se navíc nikterak nemíní přizpůsobit hostitelské zemi. Vy jste expert na kde co, proč raději místo fakticky OT vágního příspěvku nenapíšete, co s tímto nastoleným problémem ?

Pane kema, máte vůbec co k tomu říci ? Abych Vám napomohl ujednotit si myšlenky, řeknu v kostce svůj návrh, jak mě hnedle napadl. Ve spolupráci s OSN by mělo být nalezeno nějaké dostatečné území a to by bylo vyhlášeno jako rezervace pro bělochy. Tam by byl OSN garantován další nerušený život "bílých" emigrantů z původně bělošských zemí. Třeba na Aljašce.

113321

10.8.2006 9:15

RE: pan

kema 207.?.?.?

Reakce na 113321

>Zatím to "řezání klitorisů" slýchám tak nějak hlavně z
>Afriky a nebylo to jaksi dáno nikdy právě tím Vaším
>důvodem, jestli jsem správně pochopil Váš zcela xenofobní
>"náznak". Jediný doložený pro mě případ je knižně
>zpracovaný případ Etiopanky - mimochodem křesťanky. Tu knihu
>vlastním, proto píší - jediný doložený případ. Nedíval
>jsem se "jí tam", ale věřím, že to bylo nelidské. Myslíte
>tedy, že to dělají hlavně křesťané svým dcerám ?

Pane Gejdos, tento odstavec je jedina cast vaseho prispevku, na ktery mohu odpovedet. Zbytek nedava zadny smysl a dle meho nazoru ukazuje na vase pocinajici silenstvi.
Tak k tem zenskym obrizkam - to je zvyk uplatnovany pouze u muslimu. Nerikam, ze u vsech, ale toto zohaveni zenskeho tela bylo uz praktikovano u mnoha milionu muslimskych divek.
Jeho ucelem je odstranit u zeny pozitek ze sexu a tak ucinit zenu jeste vice zavislou nadvlade sveho manzela - pana tvorstva.
Vetsine lidi nasi (zapadni) kultury je neco takoveho odporne, ale jak vidim, vyjimky se najdou.

113334

10.8.2006 10:20

RE: pan

Lev. 82.?.?.?

Reakce na 113334

Tak k tem zenskym obrizkam - to je zvyk uplatnovany pouze u muslimu. Nerikam, ze u vsech, ale toto zohaveni zenskeho tela bylo uz praktikovano u mnoha milionu muslimskych divek.
Jeho ucelem je odstranit u zeny pozitek ze sexu a tak ucinit zenu jeste vice zavislou nadvlade sveho manzela - pana tvorstva.
Vetsine lidi nasi (zapadni) kultury je neco takoveho odporne, ale jak vidim, vyjimky se najdou.
_____________________________________________

"Tonouci se i stebla chyta". Pane kema, moje otazka zni: proc se tak bijete na zivot a na smrt o arabske ( muslimske ) zenske partie ? Mňo a za dalsi, kdyby to byla ( ehm, ta choulostiva zenska cast jejich tela ) ritualni zidovska zalezitost, jako vase obrizka, taky byste tak zurive protestoval, proti obrizce zidovskeho klitorisu ? [zmaten]

113345

11.8.2006 2:33

RE: pan

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 113345

Obrizka je o hygiene a prej o lepsim prozitku ze sexu. Jak vsak rika sergant leho: "kde jsi nebyl a co jsi nezazil na vlastni kuzi, o tom radsi nemluv"... Takze jak rika deda z Mrazika ..."uz mlcim, uz mlcim"... [smích] [mrknutí jedním okem]

113451

11.8.2006 9:42

Lejnopasíři

Zdenek Matoušek 207.?.?.?

Reakce na 113345

>"Tonouci se i stebla chyta". Pane kema, moje otazka zni: proc se
>tak bijete na zivot a na smrt o arabske ( muslimske ) zenske
>partie ? Mňo a za dalsi, kdyby to byla ( ehm, ta choulostiva
>zenska cast jejich tela ) ritualni zidovska zalezitost, jako vase
>obrizka, taky byste tak zurive protestoval, proti obrizce
>zidovskeho klitorisu ? [zmaten]

( Zrušeno zpětně - příspěvek nepodléhal režimu schvalování. Osobní urážky, Matoušku. Kroťte se, laskavě. Editorka )

113477

11.8.2006 9:57

Lejnopisáříř - Zdeněk Matoušků

Lev. 82.?.?.?

Reakce na 113477

...hmm, je videt pane Matousek Zdenek, ze jste v tom vasem krasnem Vencouveru, bud nesel jeste spat a nebo spat uz nemuzete. Je "videt", na vas ta podrazdenost.

Jste na velkem omylu pane Matousek, co zde pisete ( divim se, ze to proslo cenzurou ):

"Jaký účinek to na vás má, víte nejvíc jen vy sám a proto se snažíte, stejně jako Taborshit, skoro v každém vašem příspěvku otřít tu vaši hovnem potřísněnou tlamu o jméno Kema."

Ja osobne pana kemu slusne, oslovuju - "pane kemo"

( Příspěvek, na který reagujete, byl zrušen ex post. Vy ovšem ryjete také, Lve. Editorka )

113479

13.8.2006 10:06

Löwensteinovi

Zdenek Matoušek 207.?.?.?

Reakce na 113479

>...hmm, je videt pane Matousek Zdenek, ze jste v tom vasem
>krasnem Vencouveru, bud nesel jeste spat a nebo spat uz nemuzete.
>Je "videt", na vas ta podrazdenost.

No, to vědí, my "umělci" jsme s tím pravidelným spánkem na štíru, ale tomu voni nebudou rozumět.

>
>Jste na velkem omylu pane Matousek, co zde pisete ( divim se, ze
>to proslo cenzurou ):

>
>"Jaký účinek to na vás má, víte nejvíc jen vy sám a proto
>se snažíte, stejně jako Taborshit, skoro v každém vašem
>příspěvku otřít tu vaši hovnem potřísněnou tlamu
>o jméno Kema."

Poprvé, co si pamatuju, že musím Lefíkovi poděkovat za tu "pomoc" proti cenzuře. To je totiž taková fraška, ta cenzura, že i takový Villon, Kafka, nebo Orwell by se mohli zapýřit nad jejími šlehy. Na jedné straně lze očerňovat, hanit, plivat, nadávat, urážet, zesměšňovat a dštít oheň a síru na "třídního nepřítele", ale na druhé straně se nesmí ani "zkřivit vlásek hájeným druhům" jinak to cenzura zchvátí. No jo, co se dá očekávat, když "prvním z rytířů, je Veličenstvo Kat".

>
>Ja osobne pana kemu slusne, oslovuju - "pane kemo"

No, dost možná, že vám to tady uvěřím, ale na Nezvědavci jsem si všimnul, že dokážete taky docela pěkně "po kanonýrsku" oslovit diskutující.
>
>( Příspěvek, na který reagujete, byl zrušen ex post. Vy
>ovšem ryjete také, Lve. Editorka )

Mindo, jsem poněkud rozezlen a je to ponejvíce zapříčiněno Vaším způsobem "kralování", které se dá velice dobře lidově popsat příslovím - "Kozel zahradníkem". No, né, že by byl pan Editór byl o moc lepší, to zase né, ale jak vidět, tak tu cenzuru potřeboval "vyfutrovat" někým, kdo už je vzhůru, když on musí spát a nabírat síly pro svou "obrozeneckou" činnost. Troufám si připustit, že jsem Vás tímto taky dostatečně rozezlil a při té příležitosti mě zablokujete, či aspoň dáte na ten pověstný "Watch list". Už jsem tam jednou byl a přežil jsem to. Jsem si jist, že se mi to podaří přežít i tentokrát. Nevím, jak je to doslovně, to přísloví o psaném slově a kanónech. Vy ovšem, jako "sečtělá" osoba, to ale jistě budete znát. Hola hej ! Plamenem veselým. [chechtot]

113753

13.8.2006 18:17

RE: Löwensteinovi

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 113753

[smích] Matoušku, buďte fér a ušetřete mě, pro futuro (sečtělá osoba [chechtot] ), obtížného rozhodování, jestli vám mám takovéto oftopic příspěvky rušit a vypadat jako urážlivka nebo je "chlapácky" nechat a vypadat jako editorské pako. Příště vás samozřejmě zruším, Matoušku. [cool] .Editorka

113781

10.8.2006 10:26

RE: pan

Pavel -Čert- Němec 193.?.?.?

Reakce na 113334

>Tak k tem zenskym obrizkam - to je zvyk uplatnovany pouze u
>muslimu. Nerikam, ze u vsech, ale toto zohaveni zenskeho tela
>bylo uz praktikovano u mnoha milionu muslimskych divek.
Jeste abyste rikal ze u vsech, kdyz se to tyka naproste mesiny, neprilis vyznamnme procentem, ale zajiste vyznamne co do poctu.

>Jeho ucelem je odstranit u zeny pozitek ze sexu a tak ucinit zenu
>jeste vice zavislou nadvlade sveho manzela - pana tvorstva.
dekujeme za osvetu, ale tady nejste na nezvedavci... [chechtot]

>Vetsine lidi nasi (zapadni) kultury je neco takoveho odporne, ale
>jak vidim, vyjimky se najdou.
Nejenom nam a nejenom toto, treba i bobmardovani civilistu nebo muceni je nam odporne, ale jak ste napsal, vyjimky se najdou, ze kemo... [mrknutí jedním okem]

113347

10.8.2006 11:22

RE: pan

vasjo 213.?.?.?

Reakce na 113334

Pane kemo, proč si občas nevezmete do ruky třeba slovník?
Cituji:
"Ženská obřízka, (zaveďme zkratku FGM - female genital mutilation) se praktikuje u různých etnik Afriky, převážně subsaharské, už po staletí. Je součástí iniciace dívky v ženu. Týká se přibližně 80 až 200 milionů žen. A doba, kdy se provádí je velmi variabilní, může se provádět u právě narozených dívek stejně jako u teenagerů. Stejně tak je variabilní styl a stupeň zásahu. Většinou jde o odnětí viditelných částí klitorisu a labií. U některých etnik, jako například v Súdánu a Somálsku se provádí i sešití poševního vchodu, která má za cíl zvýšit plodnost a uchránit dělohu. Tento způsob je známý pod názvem Faraonská obřízka a týká se asi 15% obřezaných žen. Faraonská obřízka, infibulace je nejčastěji předmětem kritiky anti – FGM literatury."

nebo

"Tvrzení, že ženskou obřízku předepisuje islám, je naprosto nesprávné. Ani Korán, ani soubory hadithů (tedy sunna=tradice, druhý zdroj islámského práva šarí´i) o ženské obřízce nehovoří. Naopak uvádí, že věřící nemají měnit své tělo, které jim dal stvořitel. Ženská obřízka byla praktikována některými předislámskými kmeny Arabského poloostrova a zvláště pak severní Afriky a v rétorice výkladů šarí´i spadá pod pojem džahili´a, tedy barbarství, bezbožné jednání."

113360

10.8.2006 12:32

RE: pan

case 62.?.?.?

Reakce na 113334

Zenska obrizka je stary kmenovy zvyk aplikovany v cele oblasti Sahelu, zcela nezavisle od vyznani. S "importovanymi" nabozenskymi systemy(islam, krestanstvi) nema spolecneho zhola nic, byl jimi pouze absorbovan pripadne trpen jako mistni zvyklost. Jelikoz v teto oblasti prevazuje islam, je pravdepodobne vice aplikovan u "muslimskych" divek. Presne podle Koranu se samozrejme jedna o prestupnictvi a hrich. Duvod tohoto zakroku, ktery uvadite je casto prezentovan na Zapade, o skutecnych duvodech (resp.puvodu) tohoto zvyku se toho moc nevi. Nicmene sudanske zeny se vysmivaly studentum navrativsim se s ciziny, ze urcite spali s neobrezanymi a vedi houby, co zena dokaze nabidnout (vyssi pravdepodobnost vaginalniho orgasmu(pouze spekuluji)???; "prodavam", jak jsem "koupil"[mrknutí jedním okem].

Ztracejte, ve vlastnim zajmu, mene casu psanim prispevku a alspon cast takto ziskaneho casu venujte studiu pripadne premysleni. Co predvadite je mimoradne smutne. Domnivam se, ze nejste zadny mladik (zde bych to byl ochoten tolerovat jako mladickou nerozvaznost) a je velmi nestastne, kdyz se dospely muz prezentuje tak jako Vy.

V muslimskycch zemich(zvlaste v tech mene rozvinutych napr. Sudan) existuje proti nasi kulture zvlastnost, ktera zde zcela vymizela, stari jsou moudri, a proto vzbuzuji uctu.

113369

11.8.2006 11:47

RE: pan

TomasEU 86.?.?.?

Reakce na 113369

Nechci se přít o vývoj a původ tohoto zvyku. Připustmě že je tomu, jak uvádíte. Ovšem co píšete dál jsou opravdu jen neopodstatněné spekulace a vaše domněnky.
Sexuologické výzkumy v Evropě a USA ukázali, že majoritní část žen je při sexu vzrušivá klitoridálně. A pouhých cca 12% žen je vzrušivých vaginálně (vaginálních stimulací). Čili že ženský klitoris hraje apodikticky nejvýznamější roli v ovlasti ženské sexuality a k tomu se vážících prožitků.
Když odmítnu fyziologické rozdílnosti ras jako neprokázané (což odpovídá současnému sociologickému a medicínskému poznání), tak mohu jednoduše rozšířit platnost těch vědeckých studií týkajících se evropských a amerických žen i na ženy asijské a africké, i muslimské. U všech žen je toto stejné. Fyziologické vazby a spekty orgasmu fungují na poměrně nízké biologické úrovni, rozhodně nižsí, než procesy kognitivní a percepční, a proto jsou nezávislé na kultuře, či jiném prostředí.
Když ženám operativně odstraníte klitoris, připravíte všechny ženy o prožitky při sexu (i ten marginální počet vaginálně vzrušivých žen), o možnost prožít někdy orgasmus a vytvoříte z nich frigidní ženy. Jenž sice mohou mít děti, ale sex jako takový jim nic neříká.
K blábolům, jako že např. ženská obřízka souvisí s hygienou se nemá smysl ani vyjadřovat.
Teď bych si vás dovolil parafrázovat: je opravdu velmi neštastné, když se dospělý miž prezentuje tak jako Vy. Věta "vyšší pravděpodobnost vaginálního orgasmu u ubřezaných žen" mě opravdu rozesmála, je to par exellance vtip.
Nejlepší bude, když se na to zeptáte nějaké ženy a když podobné úvahy a spekulace necháte někomu fundovanějšímu- např. ženám. i slečna, nebo paní editorka je žena, tak se divím, že vám vůbec taskové nesmysly pouští ke zveřejnění.

113488

11.8.2006 12:35

RE: pan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113488

Podivné to zejména medicínské (o Marxem založené sociologii pomlčím) pozorování, které si nevšimne fyziologických rozdílů mezi rasami http://lrainc.com/swtaboo/stalkers/jpr01.html Ale bez poštěváčku si žena rozhodně "užije" méně, proto mě překvapily zdejší divže ne souhlasné názory na tuto "obřízku".

113499

11.8.2006 15:09

RE: pan

TomasEU 86.?.?.?

Reakce na 113499

To se tedy pletele velmi!
Samozřejmě, že rozdíly mezi rasami existují, jedni jsou třeba bílý a druzí černí. Negři mají rozpláclé nosy a vzhledem se blíží k lidoopům. Asiaté zase jsou menšího tělesného vrůstu průměrně.
Já jsem měl ale na mysli rozdíly na nižší biologické úrovni. Na úrovni vnitřních orgánů, orgánových soustav, tkání atd. Neuronů, synapsí mezi nimi, šedé kůry mozkové atd!!! A tady jsou všichni lidé na této úrovni naprosto stejní. Bez rozdílu. Jejich chemické/eletrické přesnosy vzruchů od jedné buňky k druhé mají stejný charakter a povahu. ATP, svalový tonus, to je vše naprosto shodné. JE to tak shodné a tak marxisticky bez rozdílu, že kdybyste o tom něco věděl, tak byste se z toho možná posadil na váš gluteus maximus. Nehledě na barvu kúže apod.
Takže když oříznete klitoris evrospké ženě je stejně vyřízená do konce života, jako nějaká africká žena, která se tak stalo! A rozdíly mezi rasami na tom nic nezmění. Nesmysl, že negři jsou jiní, tak i jejich ženám uříznutí klitorisu nebude mít tak fatální následky, jako třeba pro Evropanku.
Divím se, že to tak polopaticky píšu. Raději více přemýšlejte, než něco napíšete.
Dokonce i kdybychom se mohli bavit , zda li jsou mezi rasami rozdíly nějaké v IQ, tak ani toto by neovlivnilo sexuální prožitky a orgasmy.

113515

11.8.2006 18:12

RE: pan

case 62.?.?.?

Reakce na 113515

Mongoloidni rasa ma napr. mnohem mene enzymu alkohol dehydrogenazy( to jak budete souhlasit je pomerne "low level" zalezitost), a proto
se mnohem snadneji a tragicteji opije.
Mene viry a vice znalosti [mrknutí jedním okem]

113531

11.8.2006 21:14

RE: pan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113515

Na nižší biologické úrovni reagujeme rasově vespolek stejně asi jako všichni savci. Ale popírat rozdílnost lidských ras je politické korektnosti poplatná zhůvěřilost, bohužel obludně (a uměle) rozšířená. Co se týče odstranění klitorisu, rasovou rozdílností ho nikterak neobhajuji.

113560

12.8.2006 10:33

RE: pan

šona 217.?.?.?

Reakce na 113560

Jako žena si dovedu představit, že by odstranění klitorisu mohlo vést k hlubšímu prožitku v oblasti vaginální a tak ke snadnějšímu dosažení vaginálního orgasmu. Otázka je, proč bych to měla chtít. Jediný důvod, který mně napadá je ovládnout muže prostřednictvím sexu. Žena schopná prožívat vaginální orgasmus, a že jich je stále málo, je po sexuální stránce pro muže jistě zajímavější. Už jsem slyšela nářky mužů, kteří musí své partnerky uspokojovat orálně aby s nimi bylo k vydržení [vyplazený jazyk] V zemích, kde jsou ženy a jejich děti na mužích existenčně závislé se nedivím, že ženskou obřízku praktikují. Pokud vím, tak jsou to totiž právě matky, které trvají na obřízce svých dcer, nikoliv otcové. U nás ženy praktikují stejně drastické metody, jako je třeba operativní zvětšení prsou za účelem zlákání muže do manželství, kde je pak držen pod pohrůžkou ztráty poloviny majetku.

113620

12.8.2006 10:50

RE: pan

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113620

to:šona
Jsem rad za Vas vstup s hodnotnym prispevkem. Myslim, ze by bylo vhodne i pripomenout, ze pokud mozek zeny nechce, ztezi zena dosahne jakehokoliv druhu orgasmu, vcetne tech kombinovanych [mrknutí jedním okem]
A kdyz uz se zminujeme o techto zalezitostech tak dodetailu, bylo by dobre taky pripomenout dulezitou ulohu zenskych nader, hlavne o zmenach vjemu spojenych s orgasmem, pred a po porodu.
Sam osobne jsem proti jakemukolik zasahu, pokud si toto zena sama nepreje.

113621

16.8.2006 19:40

Jako taky žena si naopak naprosto

Olga Kubová 212.?.?.?

Reakce na 113620

nedovedu představit, že by odstranění klitorisu mohlo mít jakýkoliv účinek na prožívání vaginálního orgasmu. Pokud ho někdo má, tak ho má i s klitorisem. Pokud ho někdo nemá, tak nevím, proč by ho po uřezání klitorisu měl začít dosahovat. Když si oholíte jednu nohu, šono, tak Vám snad začnou víc růst chlupy na té druhé?

Popravdě mi připadá, že jste se všichni (kromě Tomáše) zbláznili. Pokud dotyčné dámy tvrdily, že muži co neměli obřezanou "vedi houby, co zena dokaze nabidnout", mluví zcela evidentně o potěšení těch pánů, nikoliv těch žen. A to potěšení zase zcela evidentně spočívá v tom, že když se vagína sešije (ty dámy byly Súdánky) tak je holt užší.

Že je vůbec někdo schopen uvažovat o tom, že uříznutí klitorisu může mít pozitivní (!!!) vliv na ženskou sexualitu, mě naplňuje doslova děsem.

114095

16.8.2006 19:53

RE: Jako taky žena si naopak naprosto

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 114095

[oči v sloup] Prosím všechny diskutující o klitorisu resp. obřízce a dalších gynekologických a sexuologických materiích, aby svoje příspěvky směrovali více k obsahu článku. Téma vagina a spol. považujte za uzavřené. Děkuji. Editorka

114096

28.8.2006 14:07

RE: pan

Cartouche 82.?.?.?

Reakce na 113515

Prosím? A tyhle informace (resp. nesmysly) jste čerpal kde???

115281

11.8.2006 18:06

RE: pan

case 62.?.?.?

Reakce na 113488

Zda se, ze Vam dela potize porozumet textu. Uvedl jsem konkretni pozorovani ze Sudanu a pridal svou spekulaci (zadne jine zduvodneni me nenapadlo).
Zeny v Sudanu pusobily ruzne, ale frigidne v zadnem pripade [mrknutí jedním okem] .
Sam povazuji tento zvyk za chybu, ale jelikoz neznam dukladne dane prostredi, odmitam ho odsoudit.
Vase predstavy omezujici zensky orgasmus pouze na "hardware" jsou smesne.
Jsou pozorovani orgasmu u paraplegicek a v pocatku 90. let slavil velke uspechy s vyvolavanim orgasmu jeden rusky hypnotizer jehoz jmeno si bohuzel nemohu vybavit.
Jelikoz spatne chapete text tak jeste jednou zduraznuji - v zadnem pripade nepovazuji zenskou obrizku za zadouci ci pozitivni, ale nemam v umyslu se do toho "domorodcum" michat, protoze bych se pravdepodobne nemel prilis dobre, kdybych se ridil jejich radami pro preziti na Zapade [smích] .
Uvedu Vam jeste jeden zvyk z oblasti Sahelu, ktery zde mozna muze pusobit divne, ale funguje. Jedna z tradicnich metod lecby malarie je prikladani rozhaveneho zeleza na oblast pazi, prsou a zad. Popaleniny zpusobi mohutnou molbilizaci imunitniho systemu a adrenalinovy sok. Uspesnost pomerne znacna.
Dnes nastesti s dostupnosti antimalarik pouzivano jen okrajove.

113530

10.8.2006 13:10

RE: pan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 113334

Jeho ucelem je odstranit u zeny pozitek ze sexu a tak ucinit zenu jeste vice zavislou nadvlade sveho manzela - pana tvorstva.

Kemo máte snad s tím omezením vlastní zkušenost a problém?
Ptám se proto, že se tváříte jako že víte o čem je řeč.

113373

10.8.2006 14:30

RE: pan

Dramenbejs 85.?.?.?

Reakce na 113334

>Pane Gejdos, tento odstavec je jedina cast vaseho prispevku, na
>ktery mohu odpovedet. Zbytek nedava zadny smysl a dle meho nazoru
>ukazuje na vase pocinajici silenstvi.

>Tak k tem zenskym obrizkam - to je zvyk uplatnovany pouze u
>muslimu. Nerikam, ze u vsech, ale toto zohaveni zenskeho tela
>bylo uz praktikovano u mnoha milionu muslimskych divek.

>Jeho ucelem je odstranit u zeny pozitek ze sexu a tak ucinit zenu
>jeste vice zavislou nadvlade sveho manzela - pana tvorstva.

Kemo, doslovněji opakovat židovskou propagandu snad ani nelze.
Jako bych slyšel ozvěnu Rudého Práva zvaného Mladá Fronta Dnes.

Ty to chápeš tak, že islám je zlo, že muslimové dělají vše pro to, aby každému ublížili, všechny zotročili, co? To je propaganda, kterou budeš mít do své smrti za pravdu pravdoucí, protože kdo se jednou nechal takto zblbnout, ten už bude židům věřit i humanitární bombardování a rozvoz demokracie prostřednictvím tanků... [bliji]

113382

10.8.2006 15:43

RE: pan

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 113334

Ale no tak pane kema, co se Vám přihodilo, že reagujete takto :

Pane Gejdos, tento odstavec je jedina cast vaseho prispevku, na ktery mohu odpovedet. Zbytek nedava zadny smysl a dle meho nazoru ukazuje na vase pocinajici silenstvi.

Já když jsem se do Vás nedávno dost možná neomaleně opřel, tak jsem se Vám omluvil - čekám to samé od Vás. Vy jste teď skutečně "vyprdnul tvrzení", které jste nijakým způsobem ani náznakem nepodepřel žádným argumentem, kromě toho, že se staráte o "moje počínající šílenství", což patrně pro Vás je argument logický a patrně i zcela excelentní. Nechcete se k tomu vrátit a svůj postoj objasnit ??

Jinak, na tu Vaši údajně "jedinou možnou" reakci já, jak tak koukám "nahoru", nemusím vůbec sám reagovat. Již bylo reagováno dostatečně a já souhlasím. Měl by jste pane kema navzdory svému již slušnému věku, který by u Vás snad již umožnil předpokládat jakési zkušenosti a znalosti, se přeci jen občas vrátit k základům vědění a k elementární slušnosti.

113392

11.8.2006 19:02

RE: pan

kema 207.?.?.?

Reakce na 113392

Pane Gejdos,
silenstvi se me jevilo pri cteni vaseho prispevku jako jedina moznost. Pokud me vysvetlite smysl tech reci o tom, ze se bili budou kamsi stehovat a smysl vasi otazky kam se budu stehovat ja, mozna se vam omluvim.

Jinak pro ostatni ctenare bych rad dodal, ze jsem se nijak nechtel dotknout muslimu. Vetsina tech ktere jsem potkal byli slusni lide. Stejne jako treba zide nebo kdokoliv jiny.
Za problem povazuji islamsky extremismus. Jen si pustte zpravy, poslechnete si, co se deje v Londyne a prectete si jmena zatcenych.
Opet se nejedna o Vietnamce, Africany nebo treba Polaky. [oči v sloup]

113535

11.8.2006 21:57

RE: pan

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 113535

Rozumím Vám, pane kema. tedy vysvětluju:

ad)...reci o tom, ze se bili budou kamsi stehovat ... a k tomu ...kam se stěhujete Vy..
Tedy, Vy jste si asi nevšimnul, že v tom hnedle prvním příspěvku, na který jste tak "nerudně" zareagoval, jsem se zmiňoval o holanském filmovém dokumentu, který řešil závažnou otázku narůstající emigrace "bílých" Holanďanů pryč z Holandska. Tedy doupřesním - v tom filmu oni Holanďané vcelku hodnověrně naříkali nad tím, že Holandsko je moc malé na tolik lidí a že se přestávají kvůli "barevným" přistěhovalcům cítit "doma" bezpečně.

A já, jako reakce na to, že Vy jste se vyjádřil, jako že " populace stárne a tedy potřebuje emigranty ..", jsem se ironicky ptal, jestli ti "barevní" imigranti budou dále budovat Holandsko - a v hloubi duše jsem už sám vrtěl hlavou, že nikoli, že si přišli jen tak brát podpory.

Čili - tvrdím, že masová imigrace třebas i mladých (ale blbých) neznamená pro stárnoucí evropskou populaci záchranu, nýbrž zkázu. A nato jsem se sarkasticky ptal Vás, kam se odstěhujete, což berte jako řečnickou otázku, kterou jsem položil v naději, že o sobě prozradíte více, neb nevím, kde bydlíte.

A jinak - já absolutně odsuzuji každý extremismus. Čili i ten palestinský. Ale prosím Vás, nechtějte, abych ze sebe dělal vola a zapoměl na skutečné historické příčiny současného stavu Středního východu. Arogance Západu situaci nejenže nevyřeší, nýbrž zhoršuje. A Vy pane kema sám zcela provokatívně píšete tak, jako by jste toto nevěděl.

Ptám se tedy - proč to děláte ? Vy skutečně máte tak mizerné informace, nebo si ze mě děláte legraci ?

113566

10.8.2006 13:14

RE: Imigranti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 113307

Uz jste nekdy slyseli o Cinanovi, Vietnamci, Papuanci, Rumunovi, cernochovi z Pobrezi Slonoviny, jehovistovi,vyznavaci dabla ci buddhistovi, ktery by z duvodu nabozenskeho fanatismu urizl svym dceram klitorisy,

A co obřízka u Židů? To není zásah do integrity těla z náboženských důvodů? Takže to jsou taky fanatici????

113375

10.8.2006 9:52

Uz toho mate plne mozky!!!!

ZAJDANus 193.?.?.?

Dobrý den...
to co napsal pan Král je pravda, ALE nejen v Halandsku!!!proc se vzdycky nekdo tak brutalne zameří na problem pres 2 hranice a ten stejnej problem ma i tady doma. Kdyz tak po roce shromazduji moje poznatky....dokonale se mi potvrzuje, že prostě člověk vždycky bude řešit problem co ma doma u někoho jiného. Kurva vietnamcu mame plnou jizni Moravu....neznam tady jedinou vesnici kde by nezil Vietnamec. Další skutečností je, že konkrétně jižní část Znojemska směrem na Hevlin je skoro z 60procent obsazená rumuny. Řiká se, že to byli česi žijící v Rumunsku(Banát a okolí) co se sem vrátili. Za 20 let jde eminentně vidět, že české kořeny nemají skoro vůbec!!!....
Další skutečností je, že z toho rumunska sem emigrují ještě dnes.
Největší sranda jsou vesnice až s 1400sty obyvateli, kde je celá obecní rada složená z rumunů----lidi kdo nevěří at dojede do sklépka a možem pokecat...ukažu Vám....
Je to sice pomalší než v Hollandsku ale je to uplně stejné. A co budeme dělat mi tady????

113340

10.8.2006 10:30

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113340

A co budeme dělat mi tady????

Mi tady budeme navštěvovat doučovací kroužky českého jazyka.
Přeci si netrhnem ostudu psaním hrubých chyb. [mrknutí jedním okem]

113349

10.8.2006 10:35

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

detergent 194.?.?.?

Reakce na 113340

Co budeme dělat my tady? My asi už nic. Ale až se naštvou naše děti a děti našich dětí, tak poteče krev. Nejenom u nás, ale i v tom Holandsku, v Německu, ve Francii. Už teď to pomalu začíná - viz stoupající preference "protiimigračně" a "protiintegračně" orientovaných politiků ve většině evropských zemí. Lidem začíná docházet, že mnozí imigranti jen zneužívají jejich pohostinnost, aniž by sami něco přihodili do společného hrnce. Přijde den, kdy se celá Evropa postaví na zadní a natlačí cizince do oceánu - ať si Američané, Židé a spolky pro lidská práva říkají co chtějí. Vlády budou nuceny postavit na ochranu imigrantů ozbrojené síly, čímž si samy podepíší rozsudek smrti. Ti, kdo dnes volají po větších právech a menších povinnostech pro imigranty, budou rádi, když zachrání holé životy. Když budeme mít hodně velkou smůlu, tak vypukne občanská válka a nastane chaos a bezvládí. Přitom by stačilo tak málo a mohli bychom se tomu krveprolití vyhnout: stačilo by, aby se přistěhovalci přestali chovat jako domácí páni a přestali podléhat iluzi, že se jim dosavadní obyvatelé jsou povinni jakkoliv přizpůsobovat.
Jenomže to bychom po nich zřejmě chtěli moc... kdyby byli schopni něco takového pochopit, nemuseli by ze své země utíkat, protože by byla rájem na zemi. [smích] Ti, kteří to pochopili, jsou u nás už dávno oblíbení a respektovaní - jenom mě mrzí, že až se to pohne, odnesou to i oni...

113352

10.8.2006 14:55

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Čochtan 84.?.?.?

Reakce na 113352

Vypadá to na občanskou válku v dohledné době. Jde jen o to aby vypukla včas, dokud nemají početní převahu.

113384

10.8.2006 12:16

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 113340

Osobně bych Vietnamce jako velký problém neviděl. Imigranti z východní Asie v podstatě na celém světě dokázali, že nemají problémy začlenit se do většinové společnosti. Rozhodně není jejich zvykem žít ze sociálních dávek, ale naopak hodně tvrdě pracují a v druhé nebo třetí generaci se od domácích liší v podstatě jen barvou pleti, tvarem očí a dodržováním některých exotických zvyků. Myslím, že v Chebu je na gymnáziu mezi studenty snad nějakých 30 % vietnamských dětí a patří mezi nejlepší studnty.
Také nevím nic o tom, že by si jako muslimové vymáhali nějaké zvláštní práva, chtěli se v cizině řídit svým domácím právem, nosit podivné oblečení zahalující jim tvář a podobně.
Stručně řečeno, mám-li si vybrat, uvítám u nás radši deset Vietnamců než jednoho Araba.

113367

10.8.2006 13:34

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Smrdka 62.?.?.?

Reakce na 113340

s těmi Vietnamci jak ste se zmínil ve svém příspěvku je to přeci jenom trochu složitější. Jsem z oblasti Prahy kde žije Vietnamská enkláva, kousek mám školu kde tvoří 50% třídy vietnamské děti, ale uznejte copak se vietnamci tady chovají jako např. černoši a muslimové v Holandsku a Francii? ne oni zde pracují od rána do večera prodávají nám oblečení, zeleninu a postupem času bohatnou (mnoho moderních aut tu vlastní právě Vietnamci), ale vyměnili to za tvrdou dřinu od rána do večera. Také jejich děti nebudou jako děti imigrantů v Holandsku. Znám jich pár osobně a všichni to jsou gymnazisti s ambicemi na vysokou školu na kterou se bez problému dostanou (protože zdědili po rodičích pracovitost) češtinu ovládají lépe než mnoho mých vrstevníků a až oni vyrostou pokud neodjedou domů stane se z nich úspěšná podnikatelská vrstva co možná potáhne naší ekonomiku.

Samozřejmě je tu i druhý aspekt věci viz.: neplacení DPH, zdravotního, likvidací tradičních českých podniků atp. ale přeci jenom z Vietnamců vidím jedinou hrozbu v tom že sou snaživější, mají větší morálku a úctu k rodičům, tradiční rodině, ke starším atp. než "my běloši".

113378

10.8.2006 16:36

neplacení DPH, zdravotního.....

Čochtan 84.?.?.?

Reakce na 113378

to je snad záležitost píle nebo lenosti úředníků z financu ?

113399

10.8.2006 21:30

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Zubr 209.?.?.?

Reakce na 113378

>>od rána do večera prodávají nám oblečení
To je dobre, alespon Cesi nechodi ted nazi..
Jestli mas zname za morem, tak se jich zeptej jak se chovaji Asiati kdyz je jich pohromade vic..

113424

10.8.2006 14:18

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 113340

Jo několik století plundrování, kolonizace a vychytralého okrádání z pozice nadřazený civilizace má tu vlastnost, že vás to nakonec kousne do zadku. Co s tím? Nic s tím neuděláte, je to jako zkoušet znovu zmrznout roztálej ledovec. Lidi utíkaj z korumpovaných chudých zemí za lepším, a občas pár těch z vyspělých zemí, co už maj toho dost, zase utečou do nějaký zaostalý aby měli pokoj. Kdyby jsme se, jako bílá civilizace, do nikoho nesrali, ti asiaté, černoši, arabi, latinos a turci by buď ani nevěděli že existujeme a nebo by neměli sebemenší důvod se někam stěhovat. Když se dlouho zneužívá mnoho lidí, pro nás podřadných, holt se něco nakonec od nás naučí, v první řadě zneužívat.Boží mlýny...pomalu ale jistě. Sranda končí, čas zaplatit za muziku.

113381

10.8.2006 14:57

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

SandWalker 80.?.?.?

Reakce na 113381

Presne.

Tohle Vam podepisuji na 100% pane Antiseptik.

Napada me pri cteni Vaseho jednoduse elegantne a naprosto zretelne popsaneho stavu a podstaty veci jen jedno -

Nepochopit tak trivialni primarni pravdu, si dovolim naplno oznacit trestuhodnym zlovolnym chovanim zvlastepak u tak bystrych jedincu, kteri pohotove reaguji temer vzdy jako prvni na clanky Zvedavce

[cool]

113385

11.8.2006 3:49

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113381

Jenomže se ti jinobarevní začali do těch mateřských koloniálních zemí cpát až hezkých pár let poté, co byli zbaveni dobrodiní koloniální správy...Navíc Holandsko nekolonizovalo Maroko, Somálsko ani jiné islámské země s výjimkou dnešní Indonésie, spíše byla kýmsi zneužita holandská pohostinnost při testování zlovolného experimentu jak pomoci bílým ze světa nebo alespoň od vlády. Stejný případ jsou Asiaté u nás. Je to príma, že jsou pracovití atd., i když hodně pomáhá i státní dumping na export rudé Číny a daňové kejkle Vietkongů, ale základním faktem zůstává, že tito lidé k naší zemi nemají žádný vztah a nemají u nás prostě co pohledávat - nejsme pustina vhodná pro osadníky, dokonce jsme na štíru už i s vodou, navíc jsme nikoho z předků nových přišelců nekolonizovali, aby nám to museli jeho potomci "odvádět". Zřejmě byli kýmsi vybráni jako ideální kolonizační kontingent, v okolních zemích se vyskytují jen sporadicky a "naše svobodná" média se tomuto podivuhodnému demografickému jevu ani nediví a přiliš ho nekomentují, pokud ho přímo nevítají. Copak jsou Češi neschopní vést stánky s levným šuntem či zeleninou nebo restaurace? Spíš než tahouny ekonomiky se tito imigranti stanou příčinou další pauperizace domorodců...I když bychom na ně měli být hodní, aby oni pak byli hodní na nás, až budou většina, jak zřejmě vážně pravil švédský pan ministr Orback
www.nationalvanguard.org/story.php?id=9690

113455

11.8.2006 11:05

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113455

Jenomže se ti jinobarevní začali do těch mateřských koloniálních zemí cpát až hezkých pár let poté, co byli zbaveni dobrodiní koloniální správy
----------------------------
to: anonym85

JEDNOU SE JEDEN CPE TAM, PODRUHE ZASE JINY (JINOBAREVNY,JINOJAZYCNY, JINOBOHONEVERNY...)
NACPE TOMU DRUHEMU DO KUCHYNE a to jen proto, ze v te dobe ma trochu lepsi lode, trochu toho strelneho prachu s kouskem zelezne trubky v ruce.

A ten Vami pouzity vyraz:
[bliji] Mateřská koloniální země

Ale ten, vami uplatnovany, rasismus Vam osobne nikterak nevycitam.
Vsichni jsme obetmi tohoto "nutneho zla", protoze Matka Priroda se s nikym moc nepara.
A proto Ji verim. A proto v Ni verim - (zdar Arkane)

Krizeni, a z toho plynouci Imunita ( proti blablarasobludu ) je dobrym lekem, ktery muze pomoci, ale pri spatnem naordinovani ( k tomu mame sve Samany, Rabiny, Kneze, Druidy....) pak muze i zabit nasi dusi.

Priroda bude shovivavejsi jen k tem imunnim, nikoliv k prislusnikum vetsiny, ci mensiny.
Doufam, ze nastane doba, kdy vsechny nase deti budou imunni proti liske blbosti, nesnasenlivosti a vsem nasledkum blboismů.

V [cool]
world peace

113483

11.8.2006 12:28

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113483

Nejzaostalejší země planety - Etiopie, Haiti a pokud si odmyslíme "papírovou flotilu", pak i Libérie byly koloniemi buď jen po velmi krátký čas, nebo před velmi dlouhou dobou...Tolik k dobrodiní koloniální správy, která krom určitých excesů přinesla i urychlení pokroku (a s tím ovšem i ekologicky katastrofální množivosti domorodců). Výraz "mateřská" jsem nemyslel jako eufemismus, ale jako označení konkrétní kolonizující mocnosti, která měla vlastnický vztah k danému území a kam by tudíž mohl domorodec případně logicky nasměrovat svoji osadnickou "odvetu". Ovšem kupodivu se to tehdy přiliš nedělo (mj. se více přihlíželo k názorům kolonizátorské domácí populace), až po dvaceti a více letech po "osvobození"...
K rasismu jsem se ani nedostal, i když jsem za socialismu kdesi četl, že rasové míšení genofond a imunitu naopak oslabuje, tak proti gustu žádný dišputát...Tedy pokud to nenabyde vlivem propagandy nějakých výraznějších podob www.isteve.com/IsLoveColorblind.htm Zatím se nám sem dříve nacpali (a to jen dočasně) jen ti, kterým více přálo válečné štěstí nebo které naši vládci pozvali k osídlení pustého pohraničí...To ale není případ těch od Mekongu a z Říše středu, tak se jen divím pasivnímu přihlížení tomu, jak po vzoru třetího světa přebírají na počátku 21.st. náš maloobchod...Rasa zde až tak nehraje roli, snad jen jakéhosi "zvýrazňovače" nepřirozenosti daného stavu.

113497

11.8.2006 17:14

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113497

Rasa zde až tak nehraje roli, snad jen jakéhosi "zvýrazňovače" nepřirozenosti daného stavu.

Tak to bych i veril, anonyme, ze mate Durynk syndrom. Neni to nemoc, pouze tzv. stav nevyrovnanosti se s danym faktem.Tento melo hodne Durynku, kdyz videli v 6.stoleti prichazet prvni Slovany na tuto pudu, patrici bohyni zvane Matka Priroda.
Zluty maloobchod, sedy velkoobchod, modry export/import, bile podily z akcii.....nejaky problem? [zmaten]


V [cool]
world peace

113527

11.8.2006 21:31

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113527

Proč by měl být náš maloobchod žlutý ? Tomu bylo možno zpočátku lehce zabránit, teď, když Vietnamky zde rodí ve velkém, to už bude obtížnější...Bez boje jsme se vzdali části národního bohatství ve prospěch přišelců z druhé strany zeměkoule. V době, na kterou narážíte, tady mnoho Durynků nevraživě na Slovany nehledělo, jednak se formovali za Krušnými horami o nějaké to století později, druhak zdejší Markomany a Kvády porubal rasový spřízněnec Vietkongů Attila "Tatíček" Hun. Do uprázdněné oblasti se pak vetřeli Slované. Zda toto zakládá jakýsi morální nárok na pozdější kolonizaci české kotliny bytostmi z JV Asie, nevím.

113563

12.8.2006 1:35

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113563

>teď, když Vietnamky zde rodí ve velkém
Rodi nove obcany Ceske republiky,tudiz nove Cechy.
Pokud ovsem podlehaji tem zakonum, ktere degraduji lidskou dustojnost ,pak je to horsi.
Budou ztraceni v rodne zemi. A toto si Vy, obcan CR, prejete?
Prosim, jak je libo. [smích]

>, to už bude obtížnější...Bez boje jsme se vzdali
>části národního bohatství ve prospěch přišelců
Neprisli,...narodili se zde.

>V době, na kterou narážíte, tady mnoho
>Durynků nevraživě na Slovany nehledělo, jednak se formovali
>za Krušnými horami o nějaké to století později, ...
Jsou nalezy (respektive interpretace nalezu) z Prahy,
kde se na obou brezich Vltavy maji posledni Durynkove a prvni Slovane prekryvat uz nekdy v 1. polovine 6. stoleti [mrknutí jedním okem]

> Do uprázdněné oblasti se pak vetřeli Slované.
Par se jich , mozna, vetrelo, ale miliony se nasledne narodili [mrknutí jedním okem]

>Zda toto zakládá jakýsi morální
>nárok na pozdější kolonizaci české kotliny bytostmi z JV
>Asie, nevím.
Vedet nic takoveho nemusite. Mel byste ale vedet, ze akceptovat cloveka a jeho prava na v zemi, kde se narodil, jsou prava svata kazdemu cloveku s dusi dobrou.
Ale Vas nazor akceptuji a v zadnem pripade s timto nazorem "nevalcim".
Ale az budete tato svata prava atakovat Vy, vytahnu i bambitku, nebo i prak se skobami.
v[cool]
World peace, homeboy

113594

12.8.2006 23:02

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113594

Vietnamky rodí Vietnamce, ať se už tak děje kdekoli. Např.Indky žijící v x-té generaci v Jižní Africe také nerodí Xhosy nebo Afrikánce, ale zase Indy. Občanství ČR se nedá získat pouhým narozením se zde (leda u nalezence), jak toho vykutáleně využívají porodní turistky v případě USA. Tudíž se našeho maloobchodu zmocňují občané komunistického Vietnamu a Číny, kteří se Čechy stanou jen stěží.
Neuvědomil jsem si, že Durynkové jsou vlastně Hermondurové, ti se v menším počtu začátkem letopočtu vyskytovali v jižních Čechách. Ale nahradili je pak Markomani a Durynkové opravdu působili tam co je Durynsko i dnes, jen byli víc k Labi, odkud je po r.550 vyšťouchali Slované, ale ne Češi www.mujweb.cz/www/barbari/durynkove.htm

113722

13.8.2006 4:00

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113722

Zdravim
Vase presvedceni Vam neberu, ale ja jsem presvedcen, ze mistni Vietnamky rodi mlade Čechy s vietnamskym pasem v kapse. Pak jeste jedna zminka z me strany, kterou jste zrejme prehledl.
Cituji: Pokud ovsem podlehaji tem zakonum, ktere degraduji lidskou dustojnost ,...pak je to horsi.
Tri tecky jsem pridal, takto to zni podstatne lepe.
Ani nemate tuseni, jaky zivotni stres tem detem prinasi tak spatny zakon. Pokud zneni tohoto zakonu nebude pozmeneno tak, aby k tomuto nedochazelo, bude mit casem Národ Český rozervanou dusi.A to Vy, jako Čech ( at uz jakekoliv rasy a vyznani ) , zcela urcite nechcete, protoze svuj narod ctite vice nez rasu. Pokud tomu tak neni, pak prijmete mou omluvu.Nemohu Vam videt do duse.

V [cool]
world peace

113739

14.8.2006 13:43

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113739

Byl bych pesimističtější ohledně toho, že Vietnamky budou rodit indočínsky vyhlížející Čechy bez papírů či "alespoň" nějaké ohledně vnitřní identity rozervance jak z ruského klasického románu. Asimilace se v Evropě nezdařila ani u muslimů a Afričanů, kteří přitom (občas) nějaké ty kulturní vazby na svoji "novou vlast" před příjezdem měli. Navíc to není ani "in", Švédsko krom kursů arabštiny vzdělává mladé arabské přišelce i v jejich historii, aby se náhodou "neodrodili". O "našich" Romech a Židech, kteří si svoji loajalitou nejsou jisti často ani po staletích prožitých v hostitelských zemích škoda mluvit.
Ten zákon, že kdo se kde narodí, je tam i občan, je do značné míry U.S.specifikum a nebyl jistě zamýšlen tak, jak je nyní (zne)užíván www.vdare.com/guzzardi/050325_birthright.htm Zřejmě Vám poněkud splývá americký pojem "nation" - souhrn občanů a náš národ, kterýžto pojem do značné míry má co dělat s kulturou, jazykem, historií a tudíž i s rasou. Oproti tomu k národnosti se každý může hlásit k jaké chce, českým ženám s nepřechýleným příjmením dokonce nelze zapsat do dokladů českou národnost.

113835

13.8.2006 6:12

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 113563

Co mate proti Vetnamcum? Jednou jste v Evropsky unii, tak si musite zvykat, ze se bude do Cech stehovat vice a vice ruznych nerodnosti (at se vam to libi nebo ne).
[oči v sloup]

113741

14.8.2006 13:50

RE: Uz toho mate plne mozky!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 113741

Pro vstup do toho podivného spolku, který se nás napřed štítil, aby po nás za pár let poté chtivě hrábl jako po vhodné provincii 2.řádu, jsem nehlasoval a zvykat si na něj tedy budu obdobným způsobem, jako na komunistickou diktaturu, pro niž jsem nehlasoval rovněž. Pokud je kolonizace Asiaty oficiální evropskou politikou (možná že ano, i v Irsku je Číňanů oficiálně 60 000), ať to dá laskavě Brusel svým poddaným na vědomí fermanem, pokud možno i s nějakým tím odůvodněním, proč je to pro nás (a ne jen pro ně) tak blahodárné. Při kampani za vstup se o tom Špidla zapoměl zmínit.

113836

10.8.2006 11:34

je to proste.

Erik 217.?.?.?

Tu ma zena jedno, maximalne dve deti.
V moslimskych krajinach 5 a viac. Aj desat.
Budeme skor ci neskor asimilovany.
Jednoducha matematika.

113361

10.8.2006 12:30

Kvuli te cernosce padla holandska vlada. To by se u nas nestalo:(

Holandan 62.?.?.?

...

113368

10.8.2006 22:03

vyhnat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

jediné řešení

113431

10.8.2006 23:07

meziplanetarní federace

ZAJDANus 193.?.?.?

Hej LAMY!!!!!! kurna seberte se!!!!
co tady vsichni melete o skázách a válkách....at sou či nejsou a v jakekoliv mutaci....Běžte ....a jen tak z hecu si puste StarTRek...
chapete...nepodcenujte NAS!!! i sebe.....vesmir je MASTER..chce NAs....i my budeme stale jeho soucasti a preckame....preckame dobu nekde nahore az zase roztaje ledovec....zase zasejeme obilí...a začneme sadit stromy.....
a ....a i když se tu strhne valečný hurikán....věřte, že tu zustane někdo....kdo dokaže nahromadit energii a najit misto na přečkaní....určitě potkáme poutníky a pozname jejich mateřskou loď...
Nepredepisujte OSUD...mejte z nej RESPEKT...
neberte Vsem fantazii ...raději pomozte a zkuste žít moderně a skromně.....
jsem si jist, že přes všechny zla to dokážeme.....pojedeme na výlet...už teď dejte radost Vašim dětím...vnukněte jim myšlenku moderniho člověka...ukaznit same sebe a bud připraven i na zlo!!!
věř, že jenom společnou souhrou dokážeme, že další část vesmíru bude mít podobu....a treba opravdu i ty meziplanetarni federace...doufam ze se to dětem ((taky se na ně chystam [smích])).....povede..a byl bych rad kdyby kazdej kluk mel povinou zakladni vojenskou službu....aby se naučili být na sobě závislí, učit se respektu, atd atd. ja na ty časi strašně rád vzpomínám, ale někdy víc na základní službu než jako profík gumygum [smích])) ..byli sme parta a vsechno sme prosli [smích] ale to sem trochu ulít...
JA to vsechno beru jako sen.....se snama mam ULTRA zkušenosti..takze mame čas na přemýšlení né že ne [smích])))
nebojte se ničeho.......... [mrknutí jedním okem]

113434

10.8.2006 23:44

RE: meziplanetarní federace

Had 88.?.?.?

Reakce na 113434

>se snama mam ULTRA zkušenosti..
No, tak to Jste se minimálně podíval ve snu na své ruce...
Jinak ten text je trochu rozházený, kapánek potvrzuje to, že se sny máte ty zkušenosti, nesníte právě? [smích] [mrknutí jedním okem]

113436

11.8.2006 0:13

RE: meziplanetarní federace

ZAJDANus 193.?.?.?

Reakce na 113436

zrejme ano...ten text bude rozhazen z jisteho duvodu...v soucasnosti se zivim v urcitych oblastech IT(network-graphics),,,,a ziju dost praveko-androidsky
u klavesnice si zacistuji znicene prsty od terenich praci v rece kam chodime na ryby...ruzne udrzujeme lesik atd abych vubec mohl jit za klientem skrze korektury...pak chodim za klienty co je mam na wifine...proste porad dřu v hlině a pak sem borg [smích])
....docela by jset se podivil...jakou uz ma nase komunita kodovou borgovskou řeč [smích])))
a tak by to i mělo dopadnout....vznikne jednotny jazyk -code
jinak ja snim porad----bez sneni bych té grafiky moc neudelal, a snim jen kdyz je to opravdu vhodné...ono snít na straži v misi by se mi asi nevyplatilo!!!...ale nevzit si ze SNU, kde nahanite carodejnici ktera vyuziva pro bitvu pouze vzduch a strechy a vy ju zbesile dostavate pryc by bylo pohrdave.....ten sen byl hodne detailní...za týden nato nastalo ve vzduchu na wifinách (bezdrátové sítě [smích])) neuvěřitelné zarušení....v lokalitě jsem byl pouze ja.....samozrejme to nebylo ruseni typu praha kde je sit na siti!!!.....carodej si hral.....wifina bydli vzdy na strechach......a tak to zacalo a i skoncilo jak mělo....

113437

11.8.2006 19:10

Název článku silně přehání

Vodník 62.?.?.?

Žiju v Holandsku 24 let a tak si myslím, že k tomu mohu něco poznamenat.

Já jsem slyšel už v roce 1980, že v Londýně žije víc barevných než autochtonních Angličanů. Přesto jsem ze svých dvou návštěv (1996 a 2003) neměl dojem, že by tam byli Angličané cizinci. Podobně to je v holandských velkých městech. Holanďané se z nich stěhují a cizinci tam přibývají. Jenže z těch barevných se zase část považuje za Holanďany, takže ten proces je nepoměrně komplikovanější.

Obyvatelstvo v Holandsku se stále více rozděluje a a pokračuje proces odcizování domácí populace od přistěhovalců, který započal vraždou režiséra Theo Van Gogha v listopadu 2004
No Holanďani prostě přestávají přistěhovalcům všechno tolerovat, protože to jsou chudáčci přistěhovalci. Už bylo na čase! Jeví se to jako odcizování, stejně jako když se v Evropě přestala bašit se slastným mlaskáním sionistická propaganda, jevilo se to některým sionistům jako nárůst antisemitismu.

Nikde není nápis „White only“ nebo „Muslims only“, ale lidé se chovají, jako by zde tyto nápisy byly.
To je docela přirozený jev v každé společnosti, i v české, kde jsou jiná etnika zastoupena sporadicky.

A nošení burky může být chápáno jako výraz náboženského přesvědčení.
Nemůže – tedy ne jako výraz muslimského přesvědčení. Burka není pro muslimky povinná, je to krajový kulturní zvyk, podobně jako chador nebo ženská obřízka (která nemá s Islámem společného už vůbec nic). Je to zvyk v našem kulturním okruhu nepřijatelný a – kromě cestujících cizinců – máme právo vyžadovat jeho zákaz na veřejnosti. Se svobodou náboženského vyznání to nemá co dělat.

Přesto se Hirsi Ali urazila a oznámila, že se odstěhuje do USA.
Zaplať Pán Bůh!!

113536

11.8.2006 19:51

RE: Název článku silně přehání

case 62.?.?.?

Reakce na 113536

Myslim si, ze zakaz noseni libovolneho odevu(symbolu,kosmeticke upravy etc.) je nespravny. Zadna z techto kategorii nijak neomezuje svobodu jineho cloveka. Tj. chodim-li nahaty, v burce, s libovolnym typem krize, cirem etc.
nikomu do toho nic neni.

Jsem presvedcen, ze problemy s imigranty jsou zpusobeny stedrosti evropskeho socialniho systemu. Lide, kteri nepracuji a berou penize za nic maji mnoho casu a dost frustrace, aby nepristojne vyvadeli.

113542

12.8.2006 0:54

věčná krása nizozemská

ZAJDANus 193.?.?.?

kéž by takto dokázala zustat jejich osobitost
mno podívejte na ni.....az Vám bude smutno.....
http://www.bluteam.net/Piksin%20Thé/Piksin%20Thé-Foto/fp04.html

113588

12.8.2006 16:43

Mozna vas bude zajimat procento vyrezanych amiku

jaaan 64.?.?.?

Zde vidite, ze 70% amiku je dnes podle udaju emerickeho Statistickeho Uradu vyrezanych, eh, chci rici obrezanych, trapne jsem se spletl, je zde samozrejme drobny rozdil, ano obrezanych nikoliv vyrezanych. Dalsi udaje o vyrezanych amicich nasleduji nize:

http://www.boystoo.com/history/statistics.htm

eh, pochopitelne obrezanych, nikoliv vyrezanych, ja nevim proc se dnes tak soustavne pletu ... nekdy se ovsem stane nehoda a misto obrezani je chlapecek amiko vyrezan! Ano, pouzivaji k tomu takovy zvonecek a elektrinu a ... prsknou tam te elektriny prilis mnoho a z chlapecka je ... oh muj boze ...

113665

12.8.2006 18:45

RE: Mozna vas bude zajimat procento vyrezanych amiku

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 113665

Hele, jaaan
Moc se mi na Vas prispevek reagovat nechce, ale kdyz vidim, jak se vsemocne snazite....heh.
Byl jsem u porodu sveho syna.Sait Joseph medical center, Burbank CA.
Doktorka, ktera byla u porodu byla ta sama, jenz kontrolovala stav me manzelky v tehotenstvi a nekolik mesicu po porodu take zdravi meho ditete.
Je pravda, ze otazka jestli zadam o obrizku synovi , me trochu prekvapila. Padla totiz v prvnich minutach po porodu a bylo mi jasne, ze v tom tato dama nevidi nic, co je spojeno s nabozenskymi praktikami, ale vylozene chirurgicky zakrok. Ano/Ne. Nic vic, nic mene.
Dovedu si predstavit odpovedi rodicich matek v pripade nepritomnosti otce novorozenete.
Zadna manipulace neprobihala, tak se radej moc nesnazte. Muj syn obrezany neni, ikdyz musim priznat, ze jsem docela tezce nesl ten zanet, ktery se mu nevyhnul radove ve veku 4 let.
Ale je mi jasne, ze Vam jde o uplne neco jineho, ......budiz.
Kopnete si do znasilnovanych US neocon parchanty.

113686

12.8.2006 21:12

Urazila se ..?

HonzaX 89.?.?.?

ale měla by se přestěhovat do Somálska a ne do USA, ne??? Co Somalčanka má co říkát co se má dít v Europě???
Jsou v boji pro prežití mnohem víc připravení a vybavení než europani. Jsme národ určen k vymření. Přežijí jen nejlepší...
Jo a vyzkoušejte si to samé v Somálsku... [smích]

113715

13.8.2006 11:40

RE: Urazila se ..?

ZAJDANus 193.?.?.?

Reakce na 113715

Jsme národ určen k vymření. !!!!!!!!!!!!!!

se asi povazujete za slabsiho kouska... my ale cítíme silnou převahu...my ..moderni nordicko-evropsko-sionsko kosmické děti [smích])))))) [mrknutí jedním okem]

113759

Příspěvků: 63

10.08. 04:51 kema  Imigranti
10.08. 08:13 Petr Gejdoš  pan "kema" zase první ... a zase OT
10.08. 09:15 kema  RE: pan
10.08. 10:20 Lev.  RE: pan
11.08. 02:33 Rene Bartosek  RE: pan
11.08. 09:42 Zdenek Matoušek  Lejnopasíři
11.08. 09:57 Lev.  Lejnopisáříř - Zdeněk Matoušků
13.08. 10:06 Zdenek Matoušek  Löwensteinovi
13.08. 18:17 Mindy  RE: Löwensteinovi
10.08. 10:26 Pavel -Čert- Němec  RE: pan
10.08. 11:22 vasjo  RE: pan
10.08. 12:32 case  RE: pan
11.08. 11:47 TomasEU  RE: pan
11.08. 12:35  RE: pan
11.08. 15:09 TomasEU  RE: pan
11.08. 18:12 case  RE: pan
11.08. 21:14  RE: pan
12.08. 10:33 šona  RE: pan
12.08. 10:50 V. Sodek  RE: pan
16.08. 19:40 Olga Kubová  Jako taky žena si naopak naprosto
16.08. 19:53 Mindy  RE: Jako taky žena si naopak naprosto
28.08. 14:07 Cartouche  RE: pan
11.08. 18:06 case  RE: pan
10.08. 13:10  RE: pan
10.08. 14:30 Dramenbejs  RE: pan
10.08. 15:43 Petr Gejdoš  RE: pan
11.08. 19:02 kema  RE: pan
11.08. 21:57 Petr Gejdoš  RE: pan
10.08. 13:14  RE: Imigranti
10.08. 09:52 ZAJDANus  Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 10:30 V. Sodek  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 10:35 detergent  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 14:55 Čochtan  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 12:16 Vanguard  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 13:34 Smrdka  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 16:36 Čochtan  neplacení DPH, zdravotního.....
10.08. 21:30 Zubr  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 14:18 Antiseptik  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 14:57 SandWalker  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
11.08. 03:49  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
11.08. 11:05 V. Sodek  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
11.08. 12:28  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
11.08. 17:14 V. Sodek  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
11.08. 21:31  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
12.08. 01:35 V. Sodek  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
12.08. 23:02  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
13.08. 04:00 V. Sodek  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
14.08. 13:43  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
13.08. 06:12 Rejpal  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
14.08. 13:50  RE: Uz toho mate plne mozky!!!!
10.08. 11:34 Erik  je to proste.
10.08. 12:30 Holandan  Kvuli te cernosce padla holandska vlada. To by se u nas nestalo:(
10.08. 22:03  vyhnat
10.08. 23:07 ZAJDANus  meziplanetarní federace
10.08. 23:44 Had  RE: meziplanetarní federace
11.08. 00:13 ZAJDANus  RE: meziplanetarní federace
11.08. 19:10 Vodník  Název článku silně přehání
11.08. 19:51 case  RE: Název článku silně přehání
12.08. 00:54 ZAJDANus  věčná krása nizozemská
12.08. 16:43 jaaan  Mozna vas bude zajimat procento vyrezanych amiku
12.08. 18:45 V. Sodek  RE: Mozna vas bude zajimat procento vyrezanych amiku
12.08. 21:12 HonzaX  Urazila se ..?
13.08. 11:40 ZAJDANus  RE: Urazila se ..?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 1

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 4

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 334,98 Kč
1 unce stříbra
557,06 Kč
Bitcoin
707 031,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 262