Diskuze k článku

Vítězové a poražení

Příspěvků 274

23.12.2005 8:13

Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Ale s velikým a stále rostoucím podezřením jsem to četl a uvědomoval jsem si stále víc a víc, že je to celé jaksi podezřele rozumné, uvědomělé si všech souvztažností, odpovědné - prostě takové, jak bych to čekal od politologa a experta, nikoliv od bojového kamaráda jistého pána leho, zvláště když vím, jak přemýšlí tento.

Ano, kromě skrytých nadějí na přihřátí vlastní polívčičky a postranní zisky, nelze šmahem upřít snahu USA i dobré úmysly z Iráku udělat vzor - průlom do myšlení ve světě Islámu. Ovšem výsledek je vcelku katastrofální, snahy se ukázaly zcela kontraproduktivní. Není se co divit, že ty dva světy - náš a muslimský, si moc nerozumí. A americké "patlama patlama" v Iráku skutečně pro lepší porozumění přínosem není.

Naše západní společnost je duchovně otupělá, zkorumpovaná bezbřehým individualismem a konzumem. Tušení zmaru, poselství sv. Jana v Apokalypse - to nyní vydává své ovoce. Nálady v zemích euro-atlantické civilizace jsou daleko nejspíše depresivní a hysterické. Oscilující mezi bujarým veselím křečovitého obžerství a sebemrskačskou depresí, přerůstající až v jakési "sado-maso" orgie pocitů viny a odpovědnosti za všechnu bídu světa jako celku.

Člověk nemusí být prorokem, aby si "spočítal" další pravděpodobný vývoj. Jsme nyní v čase Vánoc, není to příliš dobré téma na tuto dobu. Takový je již svět ! Problémy světa jsou zde celou dobu a mají tendenci setrvale narůstat bez ohledu, zda se nám to líbí a zda je na to vhodná doba. Že má každý člověk v sobě zabudován institut "svědomí", který ať jsme pohané nebo svatí, vytváří stále v každém pocit odpovědnosti, to chápe patrně každý. Ale zdá se, že i velké skupiny lidí - celé národy, mají jakési kolektivní svědomí. Vzpomeňte si každý na své noční můry, když jste cítili někde v hloubi sebe sama ten neodbytný tíživý pocit, pocit "hryzajícího svědomí". Tak ty tu jsou nezávisle na našem chtění stále.

Přeji šťastné prožití Vánoc, "hodně dárků", veselou mysl. Přál bych si k tomu, aby lidé našli tu správnou cestu - aby naděje stále žily.

85233

23.12.2005 20:15

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

zaplatil 70.?.?.?

Reakce na 85233

Přeji šťastné prožití Vánoc, "hodně dárků", veselou mysl. Přál bych si k tomu, aby lidé našli tu správnou cestu - aby naděje stále žily.
------------------------------------------------------------------------

Tez se pridavam p. Gejdos
a preju Vam a vsem na diskuzich (a p. Stworovi) to same.

Vase prispevky jsou, alespon pro me, dostatecnym darkem. Je v nich svedomi cloveka, ktery vidi lidskost predevsim. Dekuji Vam.

Davam si pres svatky 'ceasefire' a budu jen cist a psat dopisy, zadne osobni utoky, p. Arkan a p. Kema!

Mir sobe a mir i jinym, to je muj skromny darek. Shalom! [smích]

85296

24.12.2005 2:35

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 85233

>Ale s velikým a stále rostoucím podezřením jsem to četl a
>uvědomoval jsem si stále víc a víc, že je to celé jaksi
>podezřele

Mate pravdu. Pisne neznamych americkych vojinu, kteri nemaji jmeno ani hodnost na evropskem webzinu jsou opravdu vice nez podezrele. Ja bych se nabal oznacit je za blbou komunistickou propagandu, kterou dokaze bastit jen poradny bambula.

85357

24.12.2005 16:09

Komunistická propaganda je

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85357

všechno co se vám nehodí. Nebastěte to, správně je jen jeden správnej názor, zbytek je propaganda. Věřit se dá jenom oficíální US army vebzinům, kde se můžete dočíst jak je válka vyhraná a jak jsou iráčani už radostný, jenom ten Zarqawi se vzteká na tý jedný noze. [velký smích]

85419

24.12.2005 18:52

RE: Komunistická propaganda je

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 85419

>všechno co se vám nehodí. Nebastěte to, správně je jen
>jeden správnej názor, zbytek je propaganda.

Tak, tak. Jediny spravny nazor je od skupiny lidi, kteri se pod nej ani neumi podepsat. Zpravodajstvi zurnalistu z celeho sveta, kteri jsou na miste a dokladaji ho obrazovym a filmovym materialem je jen propaganda.

>Věřit se dá
>jenom oficíální US army vebzinům, kde se můžete dočíst
>jak je válka vyhraná a jak jsou iráčani už radostný,

Necetl jsem na zadnem webzinu, ze je valka vyhrana a ze iracani jsou radostny. Vy ano? Sem s nim. Pokud ne, je vase poznamka zase jen ubohou anti-ami propagandou.

>jenom ten Zarqawi se vzteká na tý jedný noze.

Az ho dopadnou a bude stat pred soudem, budete taky tvrdit, ze ho misto v unoru dopadli uz v cervenci a ze je nevinny, nebot nikoho osobne nezabil? Jen tak pro upresneni, pro pana Zarqawiho se Irak stal po volbach dost horkou pudou. Povime si v budoucnu o jeho vztekani.

85437

24.12.2005 21:22

RE: Komunistická propaganda je

Tom 24.?.?.?

Reakce na 85437

>Zpravodajstvi zurnalistu z celeho sveta, kteri jsou na miste a dokladaji ho obrazovym a filmovym materialem ...

http://tinypic.com/j5e5gw.jpg

85450

26.12.2005 2:56

RE: Komunistická propaganda je

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 85450

No vidite. To co tu predkladate je primo vzorovy priklad propagandy. Diky za vasi pomoc.
Blahnik

85536

24.12.2005 21:30

RE: Komunistická propaganda je

Adapa 84.?.?.?

Reakce na 85419

>jenom ten Zarqawi se vzteká na tý jedný noze. [velký smích]

Pominu názory, že jednonohý Zarqawi je již dávno mrtev a USA si z něho jen vytvořili strašáka č. 1 v Iráku, ale rád bych zde jen položil dotaz, kolik má vlastně Zarqawi pobočníků a nejbližších spolupracovníků [mrknutí jedním okem]
Narazil jsem totiž na netu na jeden zajímavý článek, který doporučuji schválně k přečtení:

http://www.uruknet.info/?p=16312%20

85452

26.12.2005 3:31

RE: Komunistická propaganda je

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 85452

> Pominu názory, že jednonohý Zarqawi je již dávno mrtev a
>USA si z něho jen vytvořili strašáka č. 1 v Iráku,

No pokud je mrtvy a hlasi se ke kazdemu vrazednemu utoku na civilisty a posila vzkazy do Al-Jazera, tak to bude spis propaganda teroristicka, nez americka. Nemyslite?

>ale rád bych zde jen položil dotaz, kolik má vlastně Zarqawi
>pobočníků a nejbližších spolupracovníků.

Moc se neradujte, at jich ma kolik chce, budou mit v blizke budoucnosti v Iraku setsakramentsky horkou pudu.


85543

26.12.2005 16:01

RE: Komunistická propaganda je

Adapa 84.?.?.?

Reakce na 85543

Zdravím, pane Blahnik.
Já jsem nenapsal, že si myslím, že je Zarqawi dávno mrtev. Napsal jsem, že pominu názory, že je mrtev [mrknutí jedním okem] Pokud je to pravda a on je dávno mrtev a spojujícím článkem všech teroristických útoků je jen jeho jméno, tak je to ještě horší než kdyby byl živ.

Neraduji se ze situace v Iráku. Neraduji se z jediného teroristického útoku. A kdyby to záleželo jen na mně, nedělal bych žádný soud se Zarqawim ani jiným teroristou, poté co ho chytnout. Prostě bych ho jen na jeden den předal pozůstalým po obětech a ať se s ním po arabsku vypořádají.
Zarazilo mne jen, že člověk, který byl rváčem a alkoholikem se najednou stal "vzorovým" muslimem a vede džihád a dokáže mít tolik pobočníků a pravých ruk.

Nevím, jak Vy, pane Blahník, ale já osobně mám jen dvě asistentku a asistenta. Když o jednoho z nich přijdu, bude mi chviličku trvat, než si někoho nového seženu. Mám ve firmě také svou pravou ruku, když o ni přijdu, znatelně to pocítím a bude mi dlouho trvat, než si seženou novou pravou ruku. Ale když se podíváte na ten seznam v odkaze, tak v Zarkawiho skupině snad každý má nějakou funkci asistenta, důležitého zástupce a nebo pravé ruky. To je to, co mne na tom udivilo a proč jsem to tam umístil.

85579

26.12.2005 19:20

RE: Komunistická propaganda je

Zdenek Blaha 70.?.?.?

Reakce na 85579

>Zdravím, pane Blahnik.
> Já jsem nenapsal, že si myslím, že je Zarqawi dávno mrtev.
>Napsal jsem, že pominu názory, že je mrtev [mrknutí jedním okem]

Ja osobne si nemyslim, ze je mrtev. Je jen cim dal vice opatrny. pokud vim ma svuj urad v Syrii a do Iraku pres hranice chodi jen na navstevy. Ty se v posledni dobe stavaji cim dal tim ridsi. Osobne verim, ze mrtvy je Osama a on je jeho samozvoleny nastupce.

>Pokud je to
>pravda a on je dávno mrtev a spojujícím článkem všech
>teroristických útoků je jen jeho jméno, tak je to ještě
>horší než kdyby byl živ.

Ja bych to nevidel tak zle. V Jordansku a v Nemecku jsou trenovani dalsi policiste a vojaci a jejich pocet se kazdy mesic zvysuje. Iracani rozumi svym problemum daleko lepe a jsou schopni ziskat vice informaci nez koalicni vojaci a tak jsem presvedcen, ze terorismus po volbach pujde rapidne dolu.

> Neraduji se ze situace v Iráku. Neraduji se z jediného
>teroristického útoku. A kdyby to záleželo jen na mně,
>nedělal bych žádný soud se Zarqawim ani jiným teroristou,
>poté co ho chytnout. Prostě bych ho jen na jeden den předal
>pozůstalým po obětech a ať se s ním po arabsku
>vypořádaj.

Vzdyt to je to co rikam. Pro Zarqawiho je uz dnes iracka puda dost horka. I on sam si musi uvedomovat, jake nebezpeci mu hrozi, kdyz se bude v Iraku skryvat. Uz si nadelal tolik nepratel, ze by musel byt blazen, aby v tom pokracoval. A dalsi silenec, ktery by ho eventualne nahradil, na tom nebude o nic lepe.

> Zarazilo mne jen, že člověk, který byl rváčem a
>alkoholikem se najednou stal "vzorovým" muslimem a vede džihád
>a dokáže mít tolik pobočníků a pravých ruk.

Me ani ne. Hosi z Al-Kajdy si predstavovali, ze lehce nahradi rezim Sadama Husejna a v Iraku nastane rezim stejny jako v Palestine, to jest rezim kalisnikovy kultury. Dejiny se ovsem vyvijeji trochu jinak.

> Nevím, jak Vy, pane Blahník, ale já osobně mám jen dvě
>asistentku a asistenta. Když o jednoho z nich přijdu, bude mi
>chviličku trvat, než si někoho nového seženu. Mám ve firmě
>také svou pravou ruku, když o ni přijdu, znatelně to
>pocítím a bude mi dlouho trvat, než si seženou novou pravou
>ruku. Ale když se podíváte na ten seznam v odkaze, tak v
>Zarkawiho skupině snad každý má nějakou funkci asistenta,
>důležitého zástupce a nebo pravé ruky. To je to, co mne na
>tom udivilo a proč jsem to tam umístil.

No ja se v ty teroristicky siti tak moc nevyznam. Vim, ze Al-Kajda ma svoje zakladny v Evrope. Taky vim, ze temer kazdy tyden je v Evrope nektery ten asistent zatcen, nebo propusten. USA spolu s koalici a svymi partnery dve tretiny teto site zlikvidovali, ale jeste porad je to organizace silna a bojeschopna. Poradek na strednim vychode je klicem k tomu, aby nastal klid na celem svete. Je ale potreba jeste mnoho veci dokoncit.

Blahnik

85600

25.12.2005 0:07

Komunistická propaganda? Slabe. Toto je propaganda!

Jano 213.?.?.?

Reakce na 85419

http://fpiarticle.blogspot.com/2005/12/pentagon-rolls-out-stealth-pr.html

85473

24.12.2005 17:43

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 85357

Nedomnívám se, že je to komunistická propaganda, co nahlodává odhodlání amerických vojáků bojovat v cizí zemi. Ti si sami začínají stále více uvědomovat, že vraždí převážně nevinné lidi a sami pokládají své životy za zájmy hrstky mocných. Amerika je rozdělená. Jednou částí je skupina šéfů a manažerů nadnárodních korporací, včetně zbrojařských a ropných, velkých bank a politiků. Druhou je většina obyčejných, pracujících lidí. Ti první z války proti Iráku inkasují tučné miliardy, ti druzí nemají na válce co získat. Sami někteří američtí veteráni z Iráku jsou proti válce.

http://www.ivaw.net/

85430

24.12.2005 18:16

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 85430

Amerika je rozdělená. Jednou částí je skupina šéfů a manažerů nadnárodních korporací, včetně zbrojařských a ropných, velkých bank a politiků.
--------------------------------------------------------------------------

Rekl jste to skvele!

V peti vetach a popisuje to presne to, co se dnes v 'americku' deje. [cool]

85433

27.12.2005 17:43

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85357

>Pisne neznamych americkych vojinu, kteri nemaji
>jmeno ani hodnost na evropskem webzinu jsou opravdu vice nez
>podezrele. Ja bych se nabal oznacit je za blbou komunistickou
>propagandu, kterou dokaze bastit jen poradny bambula.
Máte pravdu, pane Bahník. Donedávna, než ho odhalil pan Stwora, tady pěl písně neznámý americký vojín leho. A taky mu to pár pořádných bambulů žralo - i s Vámi bych jich napočítal asi tak šest.

85712

27.12.2005 17:58

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 85712

>Máte pravdu, pane Bahník. Donedávna, než ho odhalil pan
>Stwora, tady pěl písně neznámý americký vojín leho. A taky
>mu to pár pořádných bambulů žralo - i s Vámi bych jich
>napočítal asi tak šest.

Mate smulu Taborsky. Leho tady o sobe rekl vic, nez kdokoliv jiny a dolozil to obrazovou dokumentaci. Myslim, ze je to ten posledni clovek, ktery by byl na Zvedavci neznamy. Ja a jeste nekolik ctenaru Zvedavce ho zname i osobne. A jestli po tom vsem je pro vas Leho neznamy, tak musim s politovanim oznamit, ze ten nejvetsi bambula jste tady urcite vy.

85716

27.12.2005 23:04

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85716

Pane Bahník,
chcete-li o něčem povídat, tak se nejdřív naučte číst - napsal jsem (zdůraznění přidáno)
>...Donedávna, než ho odhalil pan
>Stwora, tady pěl písně neznámý americký vojín leho. A taky
>mu to pár pořádných bambulů žralo - i s Vámi bych jich
>napočítal asi tak šest.
Kdyby ho pan Stwora nedávno neodhalil (nebonznul, jak si furt ukřivděně stěžuje odhalený Kulíšek), tak by tady pěl svoje písně jako neznámý voják leho dodnes. A Vy jste z politruka Kulíška tak zbambulovatělý, že chcete někomu vykládat, že vylez´ ze skříně hrdinně sám o své vůli.

85753

28.12.2005 2:25

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85753

>Pane Bahník,
>chcete-li o něčem povídat, tak se nejdřív naučte číst -
>napsal jsem (zdůraznění přidáno)

Pane Taborsky, i kdyz se vam to bude zdat neuveritelne, cist umim. Dokonce i psat. Po vecerech se tim zivim.

>Kdyby ho pan Stwora nedávno neodhalil (nebonznul, jak si furt
>ukřivděně stěžuje odhalený Kulíšek)

Na to vam mohu pouze odpovedet, ze editor by mel dodrzovat pravidla soukromi pro kazdeho stejne. Pokud si zaregistrovany ctenar nepreje zverejnovat sve skutecne jmeno, nema moralni pravo u jednoho to dodrzet a druheho prasknout.To je ovsem problem moralky editora a na veci to nic nemeni. To, ze nedodrzuje pravidla dikuse, ktera sam stanovil vite stejne dobre jako ja. Nedivim se mu. Bez cenzury a moderovani by jeho webzin dnes neprezil ani tyden. Jestli je Leho Kulisek, nebo Novak, to na jeho charakteru nic nemeni.Jen si prectete jeho diskuse s komunistkou Danou (ktera se nam zahadne vyparila), jak zneuzivala vsechny udaje k tomu, aby ho zesmesnila, kolaze priblbleho Toma a kecy dalsich komunistickych zoufalcu, kteri si o Leha rozbili drzku. Kolik jste tady o sobe rekl vy (no vy aspon to jmeno), kolik blb Tom, nebo komunisti Dana, Gejdos, Misu, Bartosek, Zap, Zavadil, Seda a dalsi. Damy vynecham, aby se neurazily. Ty tady jen zneuzivaji sveho "zenskeho postaveni" k tomu, aby mohli byt na odpurce sproste.

>, tak by tady pěl
>svoje písně jako neznámý voják leho dodnes.

No a tim by se vase nenavist k jeho osobe nejak zmenila. Ja si myslim, ze ne. Naboural vam vase samolibe ego a to mu takovy velikan jako jste vy, nikdy neodpusti. Nemam pravdu?

>A Vy jste z
>politruka Kulíška tak zbambulovatělý, že chcete někomu
>vykládat, že vylez´ ze skříně hrdinně sám o své vůli.

Nikde jsem nevykladal, ze vylezl hrdine ze skrine, a on take ne. A dokonce ani vy ne. V tom jsme se vsichni na Zvedavci shodli. Stwora ho zbabele prasknul. Tak kdo z nas dvou je tady vice zbambulovately? Co rikate?

85774

28.12.2005 2:43

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 85774

Poslyšte, Blahniku, nelíbí se mi tón vašich sáhodlouhých komentářů, nelíbí se mi to, že je bohužel musím číst celé, protože máte schopnost vsunout nadávku či urážku neočekávaně doprostřed textu. Nelíbí se mi vaše bohorovnost a nekultivovanost a také se mi nelíbí četnost vašich příspěvků. Pokud se neomezíte sám ve výše uvedených věcech, omezím vás sám.

85777

28.12.2005 3:03

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85777

>Poslyšte, Blahniku, nelíbí se mi tón vašich sáhodlouhých
>komentářů, nelíbí se mi to, že je bohužel musím číst
>celé, protože máte schopnost vsunout nadávku či urážku
>neočekávaně doprostřed textu.

Skoda, ze ctete jen moje komentare a ze nectete nadavky a urazky, ktere se tu sypou bez nejmensi priciny na mou nebohou hlavu.

>Nelíbí se mi vaše
>bohorovnost a nekultivovanost a také se mi nelíbí četnost
>vašich příspěvků. Pokud se neomezíte sám ve výše
>uvedených věcech, omezím vás sám.

Od toho je tu svoboda tisku a nazoru, abychom si rekli co se nam nelibi. To se mam podle vas zkurvit a rikat jen to co se libi vam? Jsem podle vas nedostatecne omezeny na vas vkus, ze me tady vyhrozujete, ze me vy sam omezite? To jsem zvedavy jak, kdyz jste tak kultivovany. Co se tyce cetnosti mych prispevku, nemohu se s vasimi oblibenci rovnat ani nahodou. Ani to nemam zapotrebi. Dokazi rici podstatu veci par vetami. A taky nejsem odbornik na vse jako nekteri vasi Vyvoleni.

85781

30.12.2005 4:02

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Tom 24.?.?.?

Reakce na 85781

>Dokazi rici podstatu veci par vetami.

hukážka:

http://tinypic.com/jfe0ib.gif

85982

30.12.2005 4:36

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85982

>>Dokazi rici podstatu veci par vetami.
>
>hukážka:
>
>http://tinypic.com/jfe0ib.gif

Pane Tome. Velice si vazim toho, ze pri vasi podprumerne inteligenci se snazite komunikovat pomoci obrazku. Obavam se, ale ze i tak vam nikdo nerozumi.

(Takto nevhodne k jinemu diskutujicimu jste se vyjadril naposledy! Od teto chvile vase podobne ladene prispevky nebudu do diskuze poustet! Editor)

85986

30.12.2005 4:55

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Zvědavej 64.?.?.?

Reakce na 85781

>Skoda, ze ctete jen moje komentare a ze nectete nadavky a urazky,
>ktere se tu sypou bez nejmensi priciny na mou nebohou hlavu.

Není ta Vaše ''nejmenší příčina'' na př. to, jak se zde často presentujete? Vaše slova:
>Jen si prectete jeho diskuse s komunistkou Danou (ktera se nam zahadne >vyparila), jak zneuzivala vsechny udaje k tomu, aby ho zesmesnila, kolaze >priblbleho Toma a kecy dalsich komunistickych zoufalcu, kteri si o Leha >rozbili drzku. Kolik jste tady o sobe rekl vy (no vy aspon to jmeno), >kolik blb Tom, nebo komunisti Dana, Gejdos, Misu, Bartosek, Zap, Zavadil, >Seda a dalsi.

Zajímalo by mne, proč se zde presentujete jako zlý, nespravedlivý, arogantní a oponenty vždy ponižující ''brat''? Svoji nenávistí, k osobám vyznávající odlišný názor, projevujete v mnoha případech nálepkováním a arogantním ponižováním. Jste demokrat, nebo stoupenec autoritářské společnosti? Jste humanista, nebo barbar? Ptám se proto, protože jsem přesvědčen, že základním projevem slušnosti a humanity je ponechat druhému důstojnost, i když má jiný názor.

85988

28.12.2005 3:34

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85777

pane redaktore, ctu, ze opet budete omezovat. Je to snad tim, ze urazky pana Taborskeho, nebo urazky pana Gajdose, Zapa a dalsich se vam zdaji vtipne?
Nebo snad nedej Boze s nima souhlasite? Chceta snad ze sveho vebiku udelat kricici dva tabory, nebo mozna nadavajici stranu a tu druhou umlcet. Cetl ste prizpevky pana Taborskeho? Vsadim se s vami, ze jeho prispevky jsou jedna ku deseti. Dest urazek nekoho na zvedavci a jeden prispevek "mozna" jeho nazoru na vec. Zda se vam, ze zvedavec by mel byt jednostrany?

85785

28.12.2005 3:56

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85785

Je to snad tim, ze urazky pana Taborskeho, nebo urazky pana Gajdose, Zapa a dalsich se vam zdaji vtipne?
------------------------------------------------------------------------

V tom nejste ferovy, pane Vcelicka.

Editor me nedavno prave tak 'setrel' - a popravu, ze jsem pouzil pri rozhovozu s p. Arkanem hanlive adjektivum. Nikdo si nema pravo osobovat ton diskuze a kazdy by si mel vpravde uvedomit, ze je 'hostem v dome' a mel by si nejprve zout boty.

85789

30.12.2005 4:55

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85785

Podivejte pane Vcelicka komous sice neni na seznamu vulgarismu, ale budte si jistej, ze znamy me tak neoslovuji ( protoze vedi) a ti co nevedi by mne to z oci do oci rekli pouze jednou, to si budte naprosto jisty. Lidi si davaji v osobnim kontaktu vetsiho majzla, protoze by mohli rychle narazit na kaminek.

85989

28.12.2005 7:07

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Tom 24.?.?.?

Reakce na 85774

>Jestli je Leho Kulisek, nebo Novak, to na jeho charakteru nic nemeni.Jen si prectete jeho diskuse s komunistkou Danou (ktera se nam zahadne vyparila), jak zneuzivala vsechny udaje k tomu, aby ho zesmesnila, kolaze priblbleho Toma a kecy dalsich komunistickych zoufalcu, kteri si o Leha rozbili drzku. Kolik jste tady o sobe rekl vy (no vy aspon to jmeno), kolik blb Tom, nebo komunisti Dana, Gejdos, Misu, Bartosek, Zap, Zavadil, Seda a dalsi.

Vy jste se nám tady zase rozblahnil, co, pane Blahníku?

http://tinypic.com/j97q14.gif

85801

28.12.2005 21:41

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85774

>...i kdyz se vam to bude zdat neuveritelne, cist
>umim. Dokonce i psat. Po vecerech se tim zivim.
To už tady na Vás, pane Bahník, taky někdo "bonznul", že jste od toho žvanění a provokování tady placenej. Děkujte tedy panu Stworovi za Zvědavce a Vašim řídícím orgánům, že Vás tady nechávají sloužit a máte se čím živit.

>...editor by mel dodrzovat
>pravidla soukromi pro kazdeho stejne. Pokud si zaregistrovany
>ctenar nepreje zverejnovat sve skutecne jmeno...
Politruk Kulíšek se vzdal svého práva na soukromí, když si zaregistroval svou webovou stránku Nezvědavce či jak tomu říká. Každý si mohl informace o Kulíškovi, postované panem Stworou, najít sám na www.whois.com nebo na www.icann.com. Tak si Vaše idiotské plky o “bonzování” dejte zarámovat a pověste si je v kadibudce.

> Bez cenzury a moderovani by jeho [Stworův] webzin dnes
>neprezil ani tyden. Jestli je Leho Kulisek, nebo Novak, to na
>jeho charakteru nic nemeni.Jen si prectete jeho diskuse s
>komunistkou Danou (ktera se nam zahadne vyparila), jak zneuzivala
>vsechny udaje k tomu, aby ho zesmesnila, kolaze priblbleho Toma a
>kecy dalsich komunistickych zoufalcu, kteri si o Leha rozbili drzku.
Bahníku, Vy byste potřeboval vstříknout několikanásobnou koňskou dávku vakcíny proti vzteklině, aby Vám trochu opadla pěna kolem huby a mohl jste přes ni vidět kolem.

>Nikde jsem nevykladal, ze [politruk Kulíšek] vylezl hrdine ze skrine, a on take ne.
>A dokonce ani vy ne. V tom jsme se vsichni na Zvedavci shodli.
V tom jistě, Kulíšek by ze skříně nevylez´. Hrdinně ani jinak. Jenže Vy melete furt svou:

>Stwora ho zbabele prasknul. Tak kdo z nas dvou je tady vice
>zbambulovately? Co rikate?
Říkám, abyste si utřel pěnu z očí a podíval se do zrcadla, bambulo.

85897

29.12.2005 1:22

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85897

(Zrušeno. Žádná informační hodnota, jen popichování.)

85910

30.12.2005 4:49

RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85774

Opravdu ja a komanc? [velký smích] [velký smích] [velký smích] Do pionyra jsem musel, aby nebyli problemy, bohuzel jsme nemeli ve tride Kryla, takze ja osobne jako kluk z malyho mestecka 3 500 dusi neznam nikoho kdo by tam nebyl. Na druhou stranu mi vidlaci jsme to tak nezrali, chodili jsem jednou mesicne, kdyz byla telocvicna( kluci samozrejme, holky tam chodili casteji, ale urcite ne ze by byli vice "uvedomele" asi tam delali veci co je bavili). Pikantni je, ze kdyz zacali studaci "sametovy prevrat", tak nejaky pablb na schuzi ROH ve fabrice navrhl, ze by se ten intelektualsky ksindl mel vystrilet, no nase byvala vedouci pionyra mu rekl, ze ona rozhodne nebude koukat jak nejaky sycaci strili do nasich deti. Byla to totiz normalni zenska, clen ROH ( ale to byli tehda vsichni 99%), ale ve strane nikdy nebyla. To byl dost o hubu, protoze to rekla uplne na zacatku, kdy nebylo vubec jasne jak to pude, a oni soudruzi na takove nezapominaji!!! No, mela tehdy na VS dceru, ktera se taky angazovala. A ja pamatuju spoustu takovych, co hezky vyckavali za bukem, pripadne chodili na masove akce. Hlavne neriskovat nejakou osobni iniciativu. Nedej boze neco podepsat. No, to se jeden divy, ze si vypestuje alergii na anonymy, pripadne obvzlast pohrdam ksindly, kteri jsou anonymni anebo pod nickem pri nasiracich pripevcich, coz se nekomu formatu pana Taborskeho nestava. Vubec nema smysl porovnavat kvalitu, at uz ironie a sarkasmu ala Taborsky s nekym jinym na serveru. Pokud jde o vecnost informaci a neobvykle uhly pohledu a postrehy, pak je pan Taborsky naprosto jedinecny. Uz jsem par krat reagoval na komunisticke nalepky ohledne me osoby, takze pokracovat v tom muze pouze ubozak. A reknu to verejne i s podpisem nikdy jsem nemel nic spolecneho s zadnou politickou partaji. Dneska si rikam chvala bohu za to, protoze tihle smejdi jsou nejvetsi paraziti, kteri kdy lidstvo suzovali.Padni komu padni, at jsou to komousi nebo jina sebranka.

85987

23.12.2005 8:37

link nefunguje

Vcelicka 24.?.?.?

hledal sem prislusny blog abych na vlastni oci cetl, co nejaky "vojak" pise o jeho sluzbe v Iraku. Vojaci jsou stejne rozlisni jako lide kteri v nich jeste spocivaji, ovsem tento vojak mel perno, chudak podepsal vojnu aby si posleze mohl stezovat. [pláč] Nedovedu si predstavit, jak pri svem pohledu mohl plnit rozkaz. [zmaten]

85234

23.12.2005 9:39

RE: link nefunguje

kema 207.?.?.?

Reakce na 85234

Jo, kdyby timhle zpusobem psal nejaky vojacek odvedeny do valky ve Vietnamu, snad bych to pochopil. Nesouhlasil bych s tim, ale pochopil.
Jenze povinne odvody uz davno nejsou a tenhle dobrak to podepsal dobrovolne.
Lehovi tady kdekdo nadava do "zoldaku", ale Leho dela to, cemu veri. Jestli chcete videt opravdoveho zoldaka ktery jde a za penize dela neco co nenavidi, prectete si blog osla co napsal tenhle clanek.
Vsak mu na tech strankach hezkych par lidi rika na rovinu, co si o nem mysli. [oči v sloup]

85236

23.12.2005 12:14

RE: link nefunguje

Pavel -Čert- Němec 82.?.?.?

Reakce na 85236

>ale Leho dela to, cemu veri.

Nutno podotknout, ze to cemu veri, muze verit jedine magor... http://zerospeed.net/smiles/fies_06.gif

85250

23.12.2005 22:45

RE: link nefunguje

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85236

No, par let zpatky se zajemci do US Amrmy jenom hrnuli plni optimismu s technicke prevahy a nizkych ztrat v prvni iracke valce. Kdo mohl tusit, ze pri okupaci se technologocke vyhody tolik neprojevi, ze? Faktem je, ze po trech letech okupace jsou tady 2 000 mrtvych a 10 000 zmrzacenych lidi. To neni lakava predstava pro novy nabor rekrutu, ani prilis potesujici stimul pro setrvani v armade.

85325

23.12.2005 10:02

RE: link nefunguje

Rastík 212.?.?.?

Reakce na 85234

To mate pravdu. Asi bol jeho vstup do armady jeden velky zivotny omyl. Clovek so slobodnym myslenim totiz nikdy nemoze byt v armade spokojny. Armada a jej velitelia potrebuju ludi ako pan Leho, ktori su ochotni uverit doslova vsetkemu, co im povedia nadriadeni.

85238

23.12.2005 13:15

Poznámka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85238

Většina vojáků co takhle píšou a je jich víc vstoupili do armády před válkou. Jejich rozčarování je z toho že temkrát ještě neměli tušení do čeho se upsali. Mnoho z nich je už z armády venku, jako zkladatel tohoto blogu.

85253

23.12.2005 13:27

RE: Poznámka

leho 66.?.?.?

Reakce na 85253

>Většina vojáků co takhle píšou a je jich víc vstoupili do
>armády před válkou. Jejich rozčarování je z toho že
>temkrát ještě neměli tušení do čeho se upsali. Mnoho z
>nich je už z armády venku, jako zkladatel tohoto blogu.

Kupodivu musím souhlasit, Antiseptiku. Jinak v blogu se nedovíme, že reenlistment, tj. že vojáci, kteří už slouží obnovují smlouvy v rekordním množství. Také náboráři začali plnit kvóty i přes zpřísněné podmínky vstupu do armády...

85257

23.12.2005 13:48

RE: Poznámka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85257

To není nic divnýho Leho, o tom že náboráři musel odhánět zájemce klackem a zpřísňovat pdmínky vstupu se nedočteme NIKDE! [chechtot] [chechtot]

85260

23.12.2005 21:24

RE: Poznámka

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 85257

To se docela divim, protoze tedka jsem cet, jak si v Australii stezuji, ze prinejmensim polovina uchazecu "praci v armade" je s nadvahou anebo kouri travu... Ani jedno se armade nelibi. Asi logicky, ze [chechtot]

Jake jsou vlastne pozadavky, leho? (link, at to nemusis prakladat staci)

85308

23.12.2005 17:54

RE: Poznámka

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 85253

Většina vojáků, kteří takhle "píšou" vstoupila do armády, protože od zrušení povinné branné vojenské služby (draft) a od skončení války ve Vietnamu, byla služba v americké armádě slušně placená "flákárna". Kromě normálního výcviku a zvyšování kvalifikace ve školních škamnách bylo málo příležitostí přijít o "kejhák" za skutečné bojové situace. Pochopitelně došlo k několika bojovým nasazením, ale ty byly vyřešeny nasazením pár set amerických vojáků a ztráty byly minimální.

Pro stovky nových vojáků byla služba v armádě nejlepší příležitostí se něčemu naučit, ať už - podle inteligence - to bylo studium na univerzitě či nějaká "učňovská" škola (automechanik, helikoptérový mechanik, řidič ženijních vozidel a podobně).

Tato situace se změnila od bojového nasazení v Jugoslávii, Somálsku, a zejména pak od první války s Irákem. Pak následovala válka s Talibánem v Afganistánu a konečně druhá válka s Irákem. V těch dvou posledních válkách už nestačilo nasazení několika stovek amerických vojáků či jen "bezbolestné" bombardování ze vzduchu a tím pro tisíce profesionálních vojáků skončila procházka sadem rozkvetlých sakur. A jakmile začne jít o "kejhák", pak se obvykle ty základní hodnoty a vztah k armádě začne měnit. Najednou se těla mrtvých vojáků začínají vracet do USA v "bodybags" a spousta vojáků se začíná ptát proč tomu tak je, vždyť nakonec tu nebojujeme za obranu USA, za čí zájmy pak tedy bojujeme a ti slabší, ti kteří to podepsali aniž by se opravdu, kromě výhod, armádě opravdu věnovali, začínají pak myslet a někdy psát jako ten autor výše uvedeného blogu.

85281

23.12.2005 13:31

RE: link nefunguje

leho 66.?.?.?

Reakce na 85238

>To mate pravdu. Asi bol jeho vstup do armady jeden velky zivotny
>omyl. Clovek so slobodnym myslenim totiz nikdy nemoze byt v
>armade spokojny. Armada a jej velitelia potrebuju ludi ako pan
>Leho, ktori su ochotni uverit doslova vsetkemu, co im povedia
>nadriadeni.

Nadřízení povídají pouze co mají vojáci dělat. O ideologickou způsobilost se starají vojáci sami, politruky jak Táborský tady vyhlašuje v armádě netřeba. Ony totiž výsledky jejich práce jsou velmi vidět a velmi patrné a jelikož jsou zcela jasně pozitivní, tak s morálkou a motivací prakticky nejsou vůbec problémy.

85258

23.12.2005 18:51

Politruku Kulíšku,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85258

stačí si přečíst jen Váš poslední komentář o ideologické způsobilosti mužstva a musí být každému jasné, že s politruky jako Vy už v žádné armádě oficiálnych politrukov ně nada.

85288

23.12.2005 18:35

RE: link nefunguje

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85238

pane Rastik, lide jsou ruzni, zvlaste nekteri. Neni tedy nutne odsuzovat leho ktery plni svou sluzbu jak mu byla predepsana, ale urcite je nutne odsoudit pacifistu, ktery podepsal armadu z duvodu neznamych. Ten je totiz strasne nebezpecny svym spolubojovnikum, takove pacifisty je nutno vyradit z armady okamzite, pripadne odsoudit na nejaky cas do kriminalu.

85286

24.12.2005 6:50

RE: link nefunguje

TS 213.?.?.?

Reakce na 85286

Takhle to dopada kdyz se vojaci nechaji bez dozoru.
http://en.wikipedia.org/wiki/Christmas_truce

Nevim jak vy, ale tahle predstava je mi prijemnejsi, nez kdyz se vzajemne zabijeji jenom proto, ze jim to naridili jejich panovnici, sami jako krysy zbabele zalezli v podzemnich zelezobetonovych bunkrech tisice mil vzdalenych.

Az papalasi sami pojedou v cele kolon tanku a osobne sve muze povedou do bitev jez rozpoutali, jako to delavali kralove v temnem stredoveku, prestanu je povazovat za pohrdani si zasluhujici zbabelce.

85370

30.12.2005 5:00

RE: link nefunguje

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85370

No, oni zas vsichni kralove v cele siku nebyli, ale jinak mate pravdu pokud se osobne jatek neucastnili, tak to aspon osobne videli. V kazdem pripade nemeli pet zdravotnich odkladu jako americky strycek drsnak Cheneey. [velký smích] [velký smích]

85990

23.12.2005 13:22

RE: link nefunguje

Aja 24.?.?.?

Reakce na 85234

Mne funguje. Za precteni stoji i komentare ctenaru.
Zvlastni mi prislo, ze stranka s komentari je v anglictine a informace na teze strance ve francouzstine.

85255

23.12.2005 13:23

RE: link nefunguje

leho 66.?.?.?

Reakce na 85234

>Nedovedu si predstavit, jak pri svem pohledu mohl plnit rozkaz.

Včeličko, odhaduji, že asi tak 5 vojáků ze sta je zmatených a chce domů k mamince. V naší jednotce jsem znal 2, kteří byli takto pomatení a možná, že tam byli maximálně asi tak další dva tři. Jinak zbytek armády je velmi motivovaná zůstat v Iráku tak dlouho, dokud je potřeba.

85256

23.12.2005 18:25

RE: link nefunguje

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85256

pane leho ja zase videl jednoho na zpravach, ktery hodil granat do kantiny, vojna je pro ty, kteri chteji bojovat za ideu vedouci strany, vojak, ktery si najednou uvedomi, ze nechce bojovat je vice nebespecny nez nejhorsi nepritel.

85285

23.12.2005 19:10

Jo, politrukovi Kulíškovi a jeho rabínovi

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85256

Politruk leho:
>odhaduji, že asi tak 5 vojáků ze sta je zmatených
>a chce domů k mamince. V naší jednotce jsem znal 2, kteří
>byli takto pomatení a možná, že tam byli maximálně asi tak
>další dva tři.
Jo, politrukovi Kulíškovi a jeho rabínovi pro Střední Východ se právě s tímhletím budou rozčarovaní vojáčci chodit svěřovat.

85291

23.12.2005 11:01

Nezda se mi to

Trained.Monkey 193.?.?.?

Tohle nemuze psat vojak, spis to bude nejaky intelektual co si z lidi dela srandu

85246

23.12.2005 16:11

RE: Nezda se mi to

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85246

Snad tim nechcete rici, ze vojak nemuze byt intelet(ni)...

85273

23.12.2005 12:59

Voják nemusí být vždycky blbec

Vasek flanker (tečka) 27 (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Mohli bychom připomínat mnoho historických osobností, co se ovšem týče současné americké armády, nezapomeňme, že US Army láká brance mnoha výhodami, takže např. lidé ze sociálně slabších vrstev mohou po službě v armádě studovat univerzitu, na což by jinak nebyly peníze. Je nepochybné, že vojenský dril a takový typ války, jakou vedou např. v současnocti USA, mohou člověka značně (de)formovat, avšak jednostranně odsuzovat vojáky mi přijde poněkud neobjektivní.

85251

23.12.2005 21:27

RE: Voják nemusí být vždycky blbec

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 85251

Ve spouste oblasti ani nemaji (zvlaste nekvalifikovani mladi cernosi) jinou volbu nez armadu. A pokud aleson neco umi, tak nemusi zrovna do prvni linie, takze se da rici, ze pro ne je armada spasou a rozumnou volbou. Tomu take pomahaji znacne suggestivni a dost profi udelane reklamy pro vstup do armady US of A.

Holt, je to bussines [velký smích] S bilym masem. A legalni [velký smích]

85309

24.12.2005 21:32

RE: Voják nemusí být vždycky blbec

zaplatil 70.?.?.?

Reakce na 85309

Pane Trodas, zapejme si;

Coz pak je to za vojaka,
bez pekneho devcete,
vojak ten nesmi mit obavy,
ze ho trefi kule do hlavy....

O tom se s nim nikdo nebavi,
na to prece vojak je.
Umta-tamta..... tra-lala-lala...lalala... [chechtot]

85453

23.12.2005 18:19

reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

If you were a weekend-warrior; lets hope MNFI/MNCI didn't put your boss in charge of anything terribly important. There are alot of kids, who are really fighting in Iraq, who aren't bitching like pussies. Take a look at men's health magazine with Ranger Sprenger on the cover. He lost his eye and isn't whining about shit like you people are.

Valka je vul, je valka v Iraku jina nez vsechny valky pred touto?
Na druhe strane si nedovedu predstavit filozofujiciho vojaka pri utoku.
Valka neni filozofie 101, valka je pro blce kteri se nemohli domluvit diplomatickou cestou.

85284

23.12.2005 19:21

RE: reakce opravdickeho vojaka

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85284

>If you were a weekend-warrior; lets hope MNFI/MNCI didn't put
>your boss in charge of anything terribly important. There are
>alot of kids, who are really fighting in Iraq, who aren't
>bitching like pussies. Take a look at men's health magazine with
>Ranger Sprenger on the cover. He lost his eye and isn't whining
>about shit like you people are.
To je kulový kemo, pamatujete kanonýra Jabůrka, co pořád stál a stále ládoval? Jak přiletěla koule prudce a urazila mu vobě ruce a von pořád stál a pořád ládoval, atd...
Je dost hrozné, jak válka může zničit nebo ztrpčit život tolika lidem, neméně otřesné je, jak je jejich neštěstí zneužíváno propagandou.

85292

23.12.2005 22:17

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85292

>To je kulový kemo, pamatujete kanonýra Jabůrka, co pořád
>stál a stále ládoval? Jak přiletěla koule prudce a urazila
>mu vobě ruce a von pořád stál a pořád ládoval, atd...

To je kulovy tabo, pamatujete kanonyra Taburka, co porad
stal a stale ladoval? Jak priletela koule prudce a utrhla mu
vobe ruce a von porad stal a kadibudku ladoval, atd. az do uplneho zblbnuti.

>Je dost hrozné, jak válka může zničit nebo ztrpčit život
>tolika lidem, neméně otřesné je, jak je jejich neštěstí
>zneužíváno propagandou.

To je skutecne otresne. Bylo by potreba, aby Jezisek temhle propagandistum nadelil par dni v Saddamove napravnem zarizeni.
Ony by je ti politruci, kadibudky, kulovy kema a podobne urazky
aspon o vanocich presly. [oči v sloup]

85321

23.12.2005 22:58

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85321

Co se vam nezda kemo. Podivejte se na politicke jestraby Bush byl behem Vietnamu v Narodni garde, Cheneey mel pet zdravotnich odkladu, Reagan za druhe svetove hral westerny v Holywoodu a misto kreve mu na kosili kydali kecup. Ale hubu maji plnou spravedliveho rozhorceni, to Hitler dostal jako kapral aspon Zelezny kriz za statecnost, i kdyz se predtim vyhnul odvodu v Rakousku. Takze kdyz bezi nekdy v hospode v TV reklama na armadu, tak vidite ze muzete byt doktorem, letcem, "zelenym baretem" ( pro ty jednodussi zajemce [velký smích] [velký smích] ), pocitacovym expertem. Pravda tim vsim muzete byt, akorat tam zapomeli na mrzaky na invalidnich vozicich a cerne plastove pytle se zipem, protoze tim vsim taky rekruti mohou byt.

85328

24.12.2005 3:40

RE: reakce opravdickeho vojaka

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85321

Vy dneska zase sršíte origiálním humorem, kemo. Nechte si něco na silvestrovskou estrádu s lehovo armádním častuškovým ansámblem.

85362

24.12.2005 4:01

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85362

>Vy dneska zase sršíte origiálním humorem, kemo. Nechte si
>něco na silvestrovskou estrádu s lehovo armádním
>častuškovým ansámblem.

Originalnim humorem pane Taborsky? [zmaten]
Ale kdepak. Ja tady akorat paroduji jednoho duchodce, ktery neni originalniho humoru schopen a porad opakuje to same stylem "Pepek Vyskoc".
Kulove Vanoce a nepretrzite "meeee hop!!" vam preje
Kema

85365

23.12.2005 19:34

RE: reakce opravdickeho vojaka

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85284

a co predstava filosofujiciho (mimochodem, tohle je jen uvaha. Na to, aby nekdo napsal uvahu, nemusi byt filosof. Mimoto, filosoficky ladeny text vypada IMHO jinak) vojaka v jeho osobnim volnu?

85293

23.12.2005 20:27

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85293

LG asi si vubec nerozumime, filosof neni pouze ten, ktery vystudoval Filosofickou fakultu University Karlove, ale i prosty clovek, ktery se zamysli nad zivotem chrousta.
Vojak, ktery bojuje v pitome valce ani ve snu, nemuze prichazet na pi*coviny, ze mu hlavni velitel lhal, nebo dokonce, ze on pri utoku na nepritele nebude strilet, protoze to jsou chudi podvedeni Iraccane.
Proste dal si se na vojnu tak musis bojovat a to i ve volnem case.
Vojak nepremysli, za vojaka premysli velitelstvi a je mi uplne suma fuk, jake pacifisticke nazory mel tento clovek v civilu. Pokud je clovek clenem vybrane skupiny a to jeste z vlastni vule, nema narok placat kraviny, ze tahle valka mu zrovna nevoni. Americky vojak vi, ze dny, ktere prozije v naprostem klidu a miru, muze pocitat na prstech jedne ruky, je tedy totalni blbost aby jeste vyjadroval svou neschopnost bojovat za lepsi zitrky v nejakem blogu.

85297

23.12.2005 21:01

RE: reakce opravdickeho vojaka

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 85297

Pane Vcelicka, valka je lepsi nez universita. Prave tato aktivita casto otevre lidem oci a nejhorsi je, kdyz takovy nadsenec prohledne, ze vlastne neni hrdinou, ale jen malickym mraveneckem ktery vlastne slouzi pro benefit lidi, kteri se na fronte nejen neukazi, ale i jeho obet povazuji jen jakysi povinny tribut jejich puvodu.
Nejlepsi protivalecne romany byly napsany prave znechucenymi vojaky.
Hlava 22, Mladi lvi, Na Zapadni fronte klid, Krizaci na zapade, Svejk atd.
Sam pan Hitler ve sve knize si stezoval na malou chut k bojovani svych krajanu v Prvni svetove, toto ma ovsem spolecne se soucasnymi US pravicaky, kteri povazuji jejich logicky uvazujici spoluobcany, kteri souhlasi se zbytkem sveta o futility tohoto konfliktu, za mene patrioticke.
Casto, kdyz slysime soucasne pravicaky, tedy fanaticke Ziofasisty, mame strach, ze budou souzeni za "kradeni myslenek" od "Goebelsovy organisace pro uvadeni zvirecich napadu do reality.
Ale zpatky k vojakum. Kdokoliv, kdo prozije valku a vidi jeji zvirectva, kdo vidi sveho kamarada umirat v krvi, kdo vidi toho, koho povazoval za sveho kamarada jak sadisticky muci tak zvaneho nepritele a nezmeni se v presvedceneho pacifistu, s takovym clovekem musi byt neco pochybeneho.

85301

23.12.2005 21:15

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85301

A jsem taky rád že ani ti Sovětští vojáci nebyli jako americký. Při okupaci 68 moje budoucí žena s nima debatovala co že dělaj za pitomosti. US army vzorný člen by jí tenkrát pěkně roztřílel na hadry. Jestli se takhle dělá demokracie tak jak se liší od nacismu. BTW Karle4u, nemusej mít neokons strach, Goebbels ty myšlenky patentovaný neměl. Ale je možný že američani si už aplikaci na patent podali. [velký smích]

85307

23.12.2005 23:01

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85307

Pravda Rusove meli trochu problem s demoralizaci invaznich vojsk a na pocatku je museli casteji menit.

85329

23.12.2005 23:14

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85301

> Casto, kdyz slysime soucasne pravicaky, tedy fanaticke
>Ziofasisty, mame strach, ze budou souzeni za "kradeni myslenek"
>od "Goebelsovy organisace pro uvadeni zvirecich napadu do
>reality.

K tomu vam pane Karel hodim citat:

Americane si mysli, ze prave oni vyrabi nejlepsi letadla a tanky po statisicich. Ze maji nejlepsi generaly a vojaky a jejich porazky jsou jen dukaz jejich inteligence v niceni odvahy jejich nepratel.
Jejich president je polobuh i kdyz zavedl jejich zemi do hospodarske katastrofy ze ktere neni jineho vychodiska nez rozpoutat valku.

Hezky, co? A nenapsal to ani Robert Fisk, ani Mr. Kral nebo jiny z mistnich geniu.
Napsal to vami zmineny Pepa Goebbels v roce 1942. [velký smích]

85332

23.12.2005 23:16

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85332

Netušil jsem že byl Goebbels jasnovidec. TO čumím. [smích]

85333

24.12.2005 15:39

RE: reakce opravdickeho vojaka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85333

On ani tak nebyl jasnovidec. To co napsal, byla prostě skutečnost v té době všem "vidoucím" zřetelná, čili byl dobrým pozorovatelem skutečností kolem sebe - druhá světová válka bylo dílo Britanie a USA rukou společnou a nedílnou. Spletl se ve výsledku té války, to jo, ale většinou se stává, že války nekončí přátelským se plácáním po zádech a drinkem na usmířenou. No, a taky se domnívám, že trest ty skutečné válečné štváče neminul a nemine - nejen ten Boží trest, o kterém pochybovat netřeba... [velký smích]

85406

24.12.2005 15:51

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85406

Výsledek války zhusta bývá zcela jiný než si myslý ti co jí začínají. [velký smích]

85412

24.12.2005 21:03

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85406

>On ani tak nebyl jasnovidec. To co napsal, byla prostě
>skutečnost v té době všem "vidoucím" zřetelná, čili byl
>dobrým pozorovatelem skutečností kolem sebe - druhá světová
>válka bylo dílo Britanie a USA rukou společnou a nedílnou.
>Spletl se ve výsledku té války, to jo, ale většinou se
>stává, že války nekončí přátelským se plácáním po
>zádech a drinkem na usmířenou. No, a taky se domnívám, že
>trest ty skutečné válečné štváče neminul a nemine - nejen
>ten Boží trest, o kterém pochybovat netřeba... [velký smích]

Pochopitelne ze Goebbels nebyl jasnovidec. Zadni jasnovidci nejsou a nebudou.
A druhou svetovou valku nezacala Amerika a Britanie, ale prave nackove jako Goebbels.
A Goebbels se nespletl v pricinach a vysledku te valky. On o techhle vecech lhal az do posledniho dne sveho zivota.
Pak mu nezbylo, nez v Hitlerove bunkru zavrazdit svoje vlastni deti, manzelku a sam sebe.

To by melo byt varovanim tem, kteri jeho propagande dodnes veri. [oči v sloup]


85446

24.12.2005 22:05

RE: reakce opravdickeho vojaka

zaplatil 70.?.?.?

Reakce na 85446

To by melo byt varovanim tem, kteri jeho propagande dodnes veri.
--------------------------------------------------------------------

A proc by melo pane Kkkkkema?

Neni to jen dukazem, ze to nebyli zadni podsivkove a mysleli to vazne? Takovymi, kterymi jsme obklopeni vsude, dnes a denne, kreri jen prevlekaji kabaty? Co meli dle Vaseho soudu ucinit? Nechat se ukrizovat svetovym zidovstvem v Norimberku? Pustili se do boje, ve kterem nebylo jasne, zda mohou vyhrat nebo prohrat.

Mozna byli na jine nazorove rovine nez Vy nebo ja ale, neni jim mozno uprit, ze do toho dali vse i sve zivoty. Asi to srabove nebyli. I nepriteli by jste tu kvalitu mohl uznat. [smích]

85462

26.12.2005 15:33

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85462

>A proc by melo pane Kkkkkema?
>
>Neni to jen dukazem, ze to nebyli zadni podsivkove a mysleli to
>vazne? Takovymi, kterymi jsme obklopeni vsude, dnes a denne,
>kreri jen prevlekaji kabaty? Co meli dle Vaseho soudu ucinit?
>Nechat se ukrizovat svetovym zidovstvem v Norimberku? Pustili se
>do boje, ve kterem nebylo jasne, zda mohou vyhrat nebo prohrat.

Pane Zzzzzaplatil,

Pepa nemoh utect, von byl v tom bunkru vobklicenej. To Dolfikovi Eichmannovic se podarilo uprchnout az do San Fernanda nez ho hosi z Mossadu vycenichali.
A v tom Norimberku nesoudilo "svetove zidovstvo", ale radny soud. Popravy nebyly vykonavany ukrizovanim, nybrz obesenim.

85575

28.12.2005 1:24

RE: reakce opravdickeho vojaka

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85575

>Pepa nemoh utect, von byl v tom bunkru vobklicenej.
Zase kecáte, kemo. Pepa, tedy Goebbels, mohl včas z bunkru i s rodinou odejít, dokonce mu to Hitler nařídil. Zůstal tam ale z vlastního rozhodnutí až do konce. Jenže to je ta vaše ubožácká vlastnost, kopat do mrtvol až na nich nezůstane zbla něčeho lidského a nechat si to navíc posvětit a "chránit "zákonem", v tom jste nepřekonatelní mistři.

>A v tom Norimberku nesoudilo "svetove zidovstvo", ale radny soud.
Mno, řádný soud to nebyl podle žádné definice. Mimořádný soud, možná. Podle některých právních odborníků to byla parodie soudu. Podle některých zločinný právní podvod. A už při zahájení norimberských procesů podle ex post facto zákona o válečných zločinech řekl za USA Robert H. Jackson, v civilu soudce amerického Nejvyššího Soudu: “Zatímco je tento zákon poprvé použit proti německým agresorům, má-li sloužit nějakému užitečnému účelu, pak musí odsoudit agresi každého jiného národa, včetně těch, které zde nyní zasedají jako soudci.” Koho užitečnému účelu tedy posloužil? Doporučuji knihu gen. Teleforda Taylora, tehdejšího U.S. hlavního žalobce v Norimberku, "Nuremberg and Vietnam: an American Tragedy" (1970).

>Popravy nebyly vykonavany ukrizovanim, nybrz obesenim.
Kemo, politruckej učedníku, u falešně obžalovaných, protiprávně a nespravedlivě oběšených se někdy místo justiční vražda říká opisně právní ukřižování. A protože se to říká častěji tam, kde nejde o trest smrti a bere se to spíš jen jako slovní obrat, tak je to pro přihlížející křesťany stravitelnější a mohou si i zatleskat, když se věší a padaj´ přitom sem tam třísky.

85764

28.12.2005 4:17

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85764

>Zase kecáte, kemo. Pepa, tedy Goebbels, mohl včas z bunkru i s
>rodinou odejít, dokonce mu to Hitler nařídil. Zůstal tam ale
>z vlastního rozhodnutí až do konce. Jenže to je ta vaše
>ubožácká vlastnost, kopat do mrtvol až na nich nezůstane
>zbla něčeho lidského a nechat si to navíc posvětit a
>"chránit "zákonem", v tom jste nepřekonatelní mistři.

Ale kdepak pane Taborsky. Ten vas Goebbels mohl vcas z bunkru odejit. Dokud byl cas.
Ovsem on musel promlouvat ke svemu narodu a ujistovat ho, ze valka se da jeste diky zazracnym zbranim vyhrat. Kdyby nechal sveho Fuhrera v bunkru a utekl, prisel by o job. A zahynulo by mene lidi [velký smích]
Takze zustal, lhal az do posledni chvile a zavrazdil svoje vlastni deti aby chudinky nemusely zit v demokracii.
A ja ted podle vas kopu do jeho mrtvoly.
Rekl jste nekdy sve manzelce,jak travite sve vecery u computeru, kulovy tabo?!

>Kemo, politruckej učedníku, u falešně obžalovaných,
>protiprávně a nespravedlivě oběšených se někdy místo
>justiční vražda říká opisně právní ukřižování.

Nacisto,
tech par vasich nejvyssich soudruhu kteri zavinili smrt desitek milionu nevinnych lidi bylo "nespravedlive obeseno" ?!
(smajlik znazornujici bliti)

85791

28.12.2005 16:18

RE: reakce opravdickeho vojaka

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85791

Nacista jste vy Kemo, jednu agresi odsuzujete a tvrdite ze poprava tech kteri to vymysleli je spravna. Jinou prakticky stejnou agresi podporujete a hajlujete tak vysoko, aby vas vas novy fuhrer videt.

85868

29.12.2005 10:14

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85868

Mylite se, pane Hmmmmm.
Nacionalni socialista rozhodne nejsem. To je snad z me diskuse se zastanci nacistickeho ministra propagandy zrejme.
Co se tyce konfliktu v Iraku, i tam jsem na strane svobody a demokracie, proti terorismu a nasili.
[cool]

85923

29.12.2005 13:27

RE: reakce opravdickeho vojaka

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85923

Dobra dobra, nazi ministry sice odsuzujete. Ja jsem tez na strane svobody a demokracie, ale podle me jeji sireni neni mozne na hlavnich zbrani, a je jedno jak "demokraticka" dana armada je.

85938

24.12.2005 22:55

RE: reakce opravdickeho vojaka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85446

Pane kema, již jsem si mnohokrát říkal, že škoda s Vámi tratit čas a zase jej tratím ! Prosím Vás, anebo trochu přemýšlejte nad fakty, než se pustíte do nějakých písemných zde-úvah, nebo se pak nedivte, že se většině lidí pokazí nálada, když vidí příspěvek od značky "kema". Přemýšlejte nad fakty a když si nevíte rady - zeptejte se, poraďte se, ale proboha nechlubte se tím, že sice umíte číst, ale pak již jen papouškovat, papouškovat, papouškovat ...

PS
Pane, schválně jsem nereagoval na Vás s něčím na dané téma předmětným. To zdá se ve Vašem případě je zhola zbytečné. Já jen, aby jste si ušetřil řeči k tomuto. [velký smích]

85466

24.12.2005 23:07

RE: reakce opravdickeho vojaka

zaplatil 70.?.?.?

Reakce na 85466

Přemýšlejte nad fakty a když si nevíte rady - zeptejte se, poraďte se, ale proboha nechlubte se tím, že sice umíte číst, ale pak již jen papouškovat, papouškovat, papouškovat ...
---------------------------------------------------------------------
[velký smích] [velký smích]

Dal jste mi opet 'dobry cas', p. Gejdos. Dik!

85470

26.12.2005 2:30

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85470

Panove Zaplatile a Gejdosi,

ten citat z clanku nacistickeho zlocince, ktery mel na americkou demokracii presne stejne nazory jak vy, jsem zde napsal schvalne.
Na neco takoveho jsou totiz prakticky mozne jen dve reakce.
Slusny clovek se zastydi za to, ze ma stejne nazory jako Joseph Goebbels a zacne uvazovat, jestli nekde neudelal chybu. Jestli nepodlehl nacisticke ci komunisticke propagande, jestli zdroje, ze kterych cerpa informace nejsou lzive.
Nacista naopak s premyslenim neztraci cas a se slovy Risskeho ministra propagandy souhlasi.
Ve zkousce slusnosti jste propadli. [oči v sloup]

85534

26.12.2005 11:31

RE: reakce opravdickeho vojaka

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 85534

kemo kemo, v tom sitatu Goebbels nepise nic o americke demokracii. Pouze trefne popisuje americkou (de)mentalitu. Takze si sve teorie o dvou reakcich strcte za klobouk, kemo... [vyplazený jazyk]

85556

26.12.2005 13:41

RE: reakce opravdickeho vojaka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85556

Už jsem vůbec tady nechtěl reagovat, ale na Vás zareaguju. Myslíte si, že to takovému člověkovi veleduchovi může vůbec dojít ? Mě z toho bere pocit marnosti. [zmaten]

Jinak - jsem si jistý, že spousta výroků i těch tak řečených "zločinců nacistů" by byla hodna číst a citovat. To, že je někdo odsoudil, neříká nic o tom, zda skutečně byli odsouzení-hodni. jest psáno "nesuď neb budeš souzenů a nikdo nezná cesty Páně. Moc pěkně jsou tyto situace řešeny v Koránu. Nakonec již brzy všichni seznáme, jak se věci mají doopravdy. A kemové a lehové se budou dost divit.

85565

27.12.2005 9:53

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85565

>Jinak - jsem si jistý, že spousta výroků i těch tak
>řečených "zločinců nacistů" by byla hodna číst a citovat.
>To, že je někdo odsoudil, neříká nic o tom, zda skutečně
>byli odsouzení-hodni. jest psáno "nesuď neb budeš souzenů a
>nikdo nezná cesty Páně. Moc pěkně jsou tyto situace řešeny
>v Koránu.

Abych vam pane Gejdosi a dalsi usetril praci, prelozim par dalsich myslenek z projevu pana Goebbelse.
Nemusite nad nimi premyslet, je to ta spravna antiamericka demagogie ktera se da opakovat, paste and copy, furt dokola.
Pepa vas za to soudit nebude, je uz davno po smrti.

"Nic bychom nenamitali, kdyby si Spojene Staty byly vedomy svych intelektualnich a moralnich defektu a zkousely z nich vyrust. Ale je uz prilis moc, kdyz se ta zeme chova takovym zpusobem k te casti sveta, ktera ma tisice let slavne historie, kdyz se ta stejna zeme snazi ucit moralni a intelektualni lekce. At uz je to z nevinnosti nebo z uplne absence skutecne kultury a ucenosti.
Muzeme omluvit omyly mladi, ale takova mira drzosti jde jednomu na nervy!!!
Proto nemame jakekoliv pochopeni pro obdiv k Americe, ktery se objevuje v nekterych nasich kruzich.
Nechapeme, proc bychom si my, jak vedouci hudebni narod sveta meli vypujcit treba jen jedinou notu z U.S.A.
My mame uroven kultury a civilizace ktera je zapovezena vetsine Americanu!"

Sluseli jste slovo boooozi. [smích] Napsal to J. Goebbels devateho srpna 1942 v casopise Das Reich.


> Nakonec již brzy všichni seznáme, jak se věci
>mají doopravdy. A kemové a lehové se budou dost divit.

Jenom aby to netrvalo moc dlouho. Mate nejakou aspon hrubou predstavu?
Mesic? Rok ? Deset let? [mrknutí jedním okem]

85674

27.12.2005 10:45

RE: reakce opravdickeho vojaka

google 84.?.?.?

Reakce na 85674

http://smokingmirrors.blogspot.com/

85679

27.12.2005 19:47

RE: reakce opravdickeho vojaka

Misu 193.?.?.?

Reakce na 85674

No a nemel on TEHDY pravdu? Mam nejasnou obavu, ze ano. Je to stejne, jako kdyby rikal "jedna a jenda jsou dve", sice to byl nacista, ale vyse uvedeny vyrok jaksi plati, at ho rekne politicky sebenekorektnejsi osoba...

85728

27.12.2005 19:54

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85728

Někteří by rádi i to zpochybnili. Zvláště matematicky nadaný komunista jim musí být trnem v oku. [velký smích]

85730

27.12.2005 20:40

RE: reakce opravdickeho vojaka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85674

Pane kema, tedy zareaguji na Vás přímo, ač jsem si to sám sobě zapověděl. Samozřejmě jsem nemohl za necelý měsíc pobytu v USA vidět a pochopit vše - to není prostě možné a ani to netvrdím. Ale s tím, co naznačil Goebbels, jak jste to citoval, nelze než souhlasit !

Totiž, v Američanech není vidět ani za nehet snahy někomu rozumět ! Ti Němci skutečně jsou velmi kulturní národ a od Ameriky si nemají opravdu šanci vypůjčit ani jednu notu, aby to nebyla zbytečná snaha. Co k tomu chcete dodat ? Samozřejmě by to bylo o kolektivní vině, kdybych paušálně absolutně všechny Američany hodil do jednoho pytle, ale co jiného nakonec zbývá ? Já se vcelku zlomyslně ptal na znalosti těch mých různě vzdálených příbuzných a můžu tedy vcelku bez výčitek svědomí konstatovat, že to tak je.

Nevím, co to Američanům bude platné, že to oni jsou formálně "vynálezci" kde čeho. Z těch 300 milionů Američanů je pouze nepatrný zlomek těch skutečně vzdělaných a Bohu žel - vesměs to nakonec vlastně Američani nejsou. To jak pane kema bojujete o těch 5% nezaměstnaných v USA - máte je mít ! Uvědomil jsem si ten trapas Vašeho myšlení. Mějte si pravdu dočasně. A vězte - na Vaše :Jenom aby to netrvalo moc dlouho. Mate nejakou aspon hrubou predstavu? Vám říkám - že ano ! Mám představu. Bude to dříve, než si patrně vůbec dokážete představit. Je mi to líto ... [velký smích]

85734

28.12.2005 4:50

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85734

>Pane kema, tedy zareaguji na Vás přímo, ač jsem si to sám
>sobě zapověděl. Samozřejmě jsem nemohl za necelý měsíc
>pobytu v USA vidět a pochopit vše - to není prostě možné a
>ani to netvrdím. Ale s tím, co naznačil Goebbels, jak jste to
>citoval, nelze než souhlasit !

Tak vidite, uz to z vas leze. Byl jste ve skutecnosti v Americe necely mesic, anglicky neumite a moc jste toho nepochopil.
Z toho duvodu se s vami mistni moc nevybavovali. To neni ovsem dukaz jejich snizene inteligence.
Ba naopak.


>Totiž, v Američanech není vidět ani za nehet snahy někomu
>rozumět ! Ti Němci skutečně jsou velmi kulturní národ a od
>Ameriky si nemají opravdu šanci vypůjčit ani jednu notu, aby
>to nebyla zbytečná snaha. Co k tomu chcete dodat ? Samozřejmě
>by to bylo o kolektivní vině, kdybych paušálně absolutně
>všechny Američany hodil do jednoho pytle, ale co jiného
>nakonec zbývá ? Já se vcelku zlomyslně ptal na znalosti těch
>mých různě vzdálených příbuzných a můžu tedy vcelku bez
>výčitek svědomí konstatovat, že to tak je.

Kdyz jsem jel nedavno z Frankfurtu do Prahy vlakem, sedel naproti me mlady nemecky par a spolecne poslouchali hudbu z iPodu.
Dival jsem se na display a verte nebo ne, Wagnera neposlouchali.
Napred jakysi folk, pak Johnnyho Cashe a nakonec Louise Armstronga.
Jen si to predstavte, takove przneni arijske kultury!!! Napred negr a pak indiansky misenec Cash!!!
Ja se domnivam, ze jim americti vojaci kteri jejich rodice osvobodili (casto proti jejich vuli) prinesli mnohem vic nez hospodarskou prosperitu.
Prinesli jim svobodu. Svobodu se vsim vsudy. I svobodu poslouchat hudbu jakou chcou. A o tuhle svobodu zrovna prichazeji lide v Iranu, kde Nerad zakazal zapadni hudbu.
zrovna nedavno jsme se o tom bavili, pamatujete?


>Nevím, co to Američanům bude platné, že to oni jsou
>formálně "vynálezci" kde čeho. Z těch 300 milionů
>Američanů je pouze nepatrný zlomek těch skutečně
>vzdělaných a Bohu žel - vesměs to nakonec vlastně Američani
>nejsou. To jak pane kema bojujete o těch 5% nezaměstnaných v
>USA - máte je mít ! Uvědomil jsem si ten trapas Vašeho
>myšlení. Mějte si pravdu dočasně. A vězte - na Vaše
>:Jenom aby to netrvalo moc dlouho. Mate nejakou aspon hrubou
>predstavu? Vám říkám - že ano ! Mám představu. Bude to
>dříve, než si patrně vůbec dokážete představit. Je mi to
>líto ... [velký smích]

Pripominate me cloveka prezdivaneho Baghdad Bob. To byl ten chudak, ktery ujistoval dva dny pred padem Baghdadu zapadni media, ze americka armada je na uteku. Pritom musel zvysit casto hlas, protoze se ozyvala strelba.
I Pepa Goebbels takhle utesoval hlupaky kdyz mluvil o zazracnych zbranich.

A vy pane Gejdos jako byste jim z oka vypad. Svet se netoci jak chcete, tak se uchylujete k mystickemu silenstvi. K falesnym prorokum (jini stejne neexistuji), k davno mrtvemu nacistickemu ministrovi propagandy, k nesmyslnym statistikam o milionech americanu umirajicim hlade...Kráceno (Editor)

85792

28.12.2005 4:56

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85792

Dokonceni:
umirajich hladem a k neexistujicimu "cernemu slunci Zibiru" kteren sem udajne leti udelat poradek. [oči v sloup]
Jedine ceho se pane Gejdos dockate bude dalsi zklamani.

Nazdar !!!!

85794

28.12.2005 11:41

RE: reakce opravdickeho vojaka

TS 213.?.?.?

Reakce na 85794

>umirajich hladem a k neexistujicimu "cernemu slunci Zibiru"

Nibiru. Kdyz chcete neco kritizovat, je dobry napad seznamit se s tim alespon natolik, abyste to umel napsat.

85827

28.12.2005 15:04

RE: reakce opravdickeho vojaka

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 85827

Koho zajima jestli je to "Nibiru", ci "Zibiru", stejne je to vymysl pana Gejdose a "Nostradama" [smích]

85847

28.12.2005 16:24

RE: reakce opravdickeho vojaka

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85534

No kdyt o tom mluvim. Vy a Leho naprosto nepochybujete, ze zdroje, ze kterych cerpate mohou byt lzive. Proste verite svoji propagande a neztracite cas myslenim. Takze jste taky zrovna neprosel.
Mel byste trosku pochybovat o vsech zdrojich informaci a ne o jednech tvrdit, ze jsou komunisticky blabol ( coz samotne oznaceni ukazuje jak jste "seznamen" z problematikou ) a zatim naprosto stejne lzive informace z "druhe" (vazne nevim kolik stran ma tento konflikt) strany naprosto prijimate a ani se nedivite, ze tu neco smrdi.
Ale hlavne, ze mate svoji modlu.
Vite, nejaky cas co jsem musel zit v socialismu, me naucil tak trochu pochybovat o vecech co mi rikaji ti shora. A nezapomnel jsem na to , ani kdyz se ti nahore vymenili za jine.

85870

30.12.2005 5:10

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85534

Co rikate na americky vladni projekt po valce tzv. projekt "Paper clip"? Bily dum usoudil, ze spousta nacistu je prilis dulezitych nez aby skoncili na popravisti. Divim se, ze nepisete otevreny dopis nad timto skandalem velkemu nacelnikovi. A co me prekvapuje jeste vice, tak sionisticke organizace, ktere zazalovali pulku Evropy nechali za toto ukryvani nacistickych zlocincu na pokoji strycka Sama? Neodbytne se mi nuti otazka proc? Vy kemo jako odbornik na nacisticke zlociny by jste me i foru na Zvedavci mohl dat nejake smysluplne vysvetleni. [mrknutí jedním okem]

85991

24.12.2005 21:27

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85406

>druhá světová válka bylo dílo Britanie a USA rukou společnou a nedílnou.
pane Gejdos to uz slavite silvestra? [chechtot] [velký smích] [zmaten] [oči v sloup]

85451

24.12.2005 23:05

RE: reakce opravdickeho vojaka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85451

Pane Včelička, ne zcela chápu smysl otázky ... to uz slavite silvestra?... - Vy už asi ano, že ?

Kdyby ale jste se o tom chtěl pobavit a poučit, rád vysvětlím myšlenkové postupy a dostupné informace, které k takovým závěrům vedou. Ale pozor. nemám náladu na diskusi jakoby s hluchým, slepým a blbým, tedy pokud hodláte argumentovat například jako leho či kema, pak raději ani neodpovídejte. Tedy - ...druhá světová válka bylo dílo Britanie a USA rukou společnou a nedílnou. To je prostý fakt, ovšem jen pro člověka, který má nějaké vědomosti, logické myšlení a strategický nadhled. Jelikož se jedná o historii již značně vzdálenou, nemuselo by to činit potíže. Historii sice píší vítězové, ale i tito se ve své "rozjásanosti" a neuvědomujíce si vrtkavost štěstěny a to, že kolo dějen se otáčí stále, dopustili se mnohých chyb v tom svém dějepise !! [velký smích]

85469

25.12.2005 4:04

Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85451

něco vysvětlovat. Ale zkuste si na vlastní pěst vygůglovat, kdo komu vypověděl válku.

85492

26.12.2005 15:41

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový tabo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85492

>něco vysvětlovat. Ale zkuste si na vlastní pěst vygůglovat,
>kdo komu vypověděl válku.

Ta valka zacala napadenim Polska nacionalne socialistickym Nemeckem.
Ktere se pote o napadenou zemi bratrSSSRky podelilo se svymi socialistyckymi bratry na vychode.

85577

27.12.2005 2:46

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85577

Kulový kemo! Druhá světová válka začala vypovězením války Británií a Francií Německu. Přepadení Polska Německem byl jen německo-polský konflikt.

85644

27.12.2005 9:18

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový tabo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85644

>Kulový kemo! Druhá světová válka začala vypovězením
>války Británií a Francií Německu. Přepadení Polska
>Německem byl jen německo-polský konflikt.

Kulovy tabo! Prvniho zari 1939 napadlo bez vystrahy Nemecko Polsko. Druheho zari bylo Nemecko varovano, ze pokud okamzite neukonci agresi, budou muset Francie a Britanie dostat ve svych zavazcich k Polsku a vyhlasit valku.
Tretiho zari vyhlasily Britanie, Francie, Australie a Novy Zeland Nemecku valku.
Druhou svetovou valku rozpoutalo nacisticke Nemecko a vi to kazde male dite, i kdyby si nackove prst v prdeli zalomili.

85671

27.12.2005 17:50

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85671

OK, kemo. Upravuji formulaci, abyste porozumělo:
Přepadení Polska Německem bylo jen německo-polský konflikt. Světovým konfliktem se stal až po vyhlášení války Británií a Francií Německu.

85713

27.12.2005 20:44

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85713

Dekuji za vysvetleni tabo. Jiz jsem tomu porozumelo.
Stacilo proste nevyhlasovat valku a zadna druha svetova valka by nebyla.
Prepadeni Holandska by byl jen mistni holandsko-nemecky konflikt. Prepadeni Francie mistni nemecko-francouzsky konflikt a SSSR mistni nemecko-rusky konflikt.
Pripadne ovladnuti sveta zkurvenymi nacisty po techto a mnoha dalsich mistnich konfliktech by byla uz jen drobna administrativni uprava.
A Herr Taborski by o tom dodnes prednasel historii na Mengeleho stredni skole pro dusevne tezce pracujici ve Wiennerschnitzelschtatu.
Hned na rohu Goebbels Strasse a Hitler Platze. [oči v sloup]

85735

27.12.2005 20:51

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85735

Stvoření kemo - vyzývám Vás, aby jste si něco přečetlo rozumného, než začnete roztrušovat jakési rozumy. Začíná se mi skutečně nedostávat vhodných výrazů k tomu, abych charakterizoval úroveň Vašeho chápání historie a souvztažností. Takovými prndy, co teď píšete, by jste patrně skutečně dokázal normální lidi otrávit natolik, že by ani PC nezapnuli. To je patrně Váš cíl, jen proto na Vás reaguji, protože bych byl nerad aby se to stalo.

85738

27.12.2005 21:24

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85738

Pane Gejdosi,
mate co dodat k me diskusi s panem Taborskym ? [oči v sloup]

85742

27.12.2005 21:41

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85742

Pane kema, číst zdá se umíte - podívejte se tedy na kořen debaty a pak si otevírejte huhu.

85746

28.12.2005 3:21

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85746

takze vazeny Gejdosi, koren debaty byl jak se mi zda ma otazka jestli slavite silvestra. No a vzhledem k tomu, ze jsem nemel chut odpovidat blbe otazky pana navladniho Taborskeho, jsem se dalsiho vzdal. Pan Kema se ovsem chopil otazky a polopate vam to vysvetlil, vy ani velevazeny mudrc Taborsky ste nebyl schopen slusne odpovedet, jen vase schopnost ukazovala na vasi debilitu projevu. Pokud nekdo napise, ze WWII zapocala Anglie a Francie a dalsi mudrc pripise abych si zagugloval, neni asi v apatice dost na koupeni. Pokud toto projde inspekci, nemusite odpovidat, netouzim po vasich uvahach.

85783

28.12.2005 14:09

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85783

Pane, nevím čím to je, ale mám pocit, že se bavím v osobě kema či leho s profesionálním nasíračem. Chcete touto svou replikou naznačovat, že jste taky jeden z nich ?

Já jsem zcela vážně a úpřimně se znalostí věci řekl, co jsem řekl a už Vaše první reakce, takto ještě jakž takž s ohledem na blížící se konec roku pochopitelná jako položertovně myšlená, nebyla od Vás zcela férová. Mi nemusí nikdo nic polopaticky vysvětlovat, mi by zcela stačilo, kdyby diskutující mluvil o faktech a nevnucoval zde naučené fráze, které navíc s fakty souvisí jen vzdáleně. To mluvím hlavně o kema, který se to údajně snažil vysvětlovat. *Co prosím Vás vysvětloval polopaticky, že jsem tak smělý?" Že pak Vy říkáte, že jsem se já nebo pan Táborský nezmohl na slušnou odpověď ? Na takové provokativní blbosti jde anebo vůbec neodpovídat, nebo odpovědět takto - což ale je podle Vás neslušně.

Jestli to ani Vy nechápete, kdo ve skutečnosti stojí za oběma světovýma válkama, potom se nedivte. Přiznejte si, že toho moc nevíte ale máte na to názor nějaký jiný a můžeme o tom debatovat a analýzovat. Ale proboha, tomu vy říkáte slušnost, když v diskusi řeknete svůj názor a druhé straně pak nadáváte na střídačku do fašistů nebo do komunistů - tak jak to pravidelně kema či leho dělají ? Potom pane běžte do háje i Vy. Jestli takhle uvažujete, potom ani já po Vaších úvahách nikterak netoužím. Jsou totiž o ničem. To by Vám snad nemělo být jedno. Jsou o ničem, svědčí jen o Vaší povrchnosti pohledu na problematiku. A skutečně nemusíte reagovat, dělejte, že nemáte čas a já si nebudu namlouvat, že jsem zvítězil v nějakém sporu. To není spor - to je trapas.

85838

28.12.2005 14:48

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85838

Od některých zde, netřeba jmenovat Pane Gejdoš prostě nemůžete chtít chápat souvislosti, předcházející události a jiné důležité věci aby si mohli udělat úsudek kdo co začal, vidí jenom to co chtějí. Ale nadávat každýmu do komunistů to umějí. Čtu teď velice zajímavou knihu "Other Loses" od Jamese Bracque. Tu by tito páni nařkli z propagandy tak rychle že by se nedostali na druhou stránku. Fakt že si člověk musí udělat svůj názor na podkladě informací které lze sehnat a nevěřit hned všemu co jim předloží vláda a tisk k věření je na ně moc složitý, lehčí je holt věřit na skvělou demokracii a zářný zítřky než se v něčem babrat. Bohužel bych si bejval myslel že kdokoliv prožil komunismus bude dostatečně očkovám proti blbosti. Patrně jsou někteří velmi odolní. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

85844

28.12.2005 15:05

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85844

Mám tam překlep, autor knihy je James Bacque ne Bracque. Stačí si ho vygůglovat, už jenom so se člověk doví z internetu za pět minut stojí za to.

85848

28.12.2005 15:16

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 85844

Pane Antiseptik, pisete: ...kdokoviv prozil komunismus bude dostatecne ockovan proti blbosti. Patrne jsou nekteri velmi odolni.
Ja bych k tomu pridal "ne nekteri", ale velika vetsina tech, kteri neemigrovali(ci co tam zustali).

Uz jsem i slysel "hlasy", jako my jsme "zdrhli" a vy jste nas tady v tom "marastu" nechali. [pláč]

85850

28.12.2005 15:38

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85850

Pane Ruda ani emigrace nemá patent na rozum. Je skutečností že většina lidí na světě moc nepřemýšlí, možná ještě tak někdy o tom který auto si koupit. Jak říkal můj přítel z mládí: Lidé jsou různí, většina je blbých, nás chytrých je málo. [chechtot]

85856

28.12.2005 20:00

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85856

>ani emigrace nemá patent na rozum.
To máte absolutně pravdu i když jste to napsal tak milosrdně. A nemusíme chodit daleko za příklady: Hurvínek Bahník, kemo, politruk Kulíšek, Zmatoušek, Rasputin a.k.a. Petr Veliký...

85887

28.12.2005 23:35

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 85887

>>ani emigrace nemá patent na rozum.
>To máte absolutně pravdu i když jste to napsal tak milosrdně.
>A nemusíme chodit daleko za příklady: Hurvínek Bahník, kemo,
>politruk Kulíšek, Zmatoušek, Rasputin a.k.a. Petr Veliký...

Herr Latrinen General, wiencej šrač nie bendzeš ? So Weiter machen !

85907

29.12.2005 4:25

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85907

Pane Zmatoušek, pane Zmatoušek, to jsem, sakra, nevěděl, že se vzteklina dá chytit v kadibudce. Musí to být nějaký vysoce nakažlivý kmen, že jste to tam v té Kulíškově kadibudce chytli všichni najednou. Nezatáhnul vám to tam politruk Kulíšek z nějakého cvičení s biologickými zbraněmi v Izraeli? Ty Vaše horečnaté výkřiky totiž znějí jak wasserpolacká jidyš.

85916

29.12.2005 16:23

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85742

>Pane Gejdosi,
>mate co dodat k me diskusi s panem Taborskym ? [oči v sloup]

Kemo, jak jste přišlo na to, že já s Vámi diskutuji?

85954

30.12.2005 10:47

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85954

>
>Kemo, jak jste přišlo na to, že já s Vámi diskutuji?
>

To byl jenom zert. Cinnost kterou zde vyvijite se nazyva ceskym novotvarem "kadibudkareni".
(Smajlik znazornujici triumfalni prijezd Taborskeho a Goebbelse do Valhally )
[velký smích]

86031

30.12.2005 16:32

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 86031

Kemo, Vy jste snad ještě trapnější plagiátor než trapnej demagog, jestli to tedy vůbec jde. Zkuste někdy něco originálního, kadibudku RKB-84 a odvozené tvary jsem tady specielně pro Vás a lehovu posádku uvedl já. Měl jsem si to kvůli Vašemu ubohému plagiátorství dát kopyrajtovat? Copak už nejste schopen stvořit ani vlastní kemo?

86051

28.12.2005 16:30

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85735

Kemo kemo, nesouhlasim uplne s tim co pisou Taborsky & spol. Ale prece napadeni Iraku USA taky nezahajili svetovou valku. Jde o lokalni konflikt. To ze se dalsi staty do tohoto konfliktu pridali z toho dela svetovou valku.

85871

29.12.2005 10:35

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85871

>Kemo kemo, nesouhlasim uplne s tim co pisou Taborsky & spol.

Zaplatpanubohu!!!

>prece napadeni Iraku USA taky nezahajili svetovou valku. Jde o
>lokalni konflikt. To ze se dalsi staty do tohoto konfliktu
>pridali z toho dela svetovou valku.

Ja myslim, ze treti svetovou valku tady zatim rozhodne nemame. Dokonce se uz ani neda mluvit o valce, ale o teroristickych utocich.
Co se te druhe svetove tyce, tam opravdu povazuje vetsina historiku za zacatek valky napadeni Polska.
Francie a Britanie vyhlasily valku dva dny po napadeni Polska a Hitler vedel predem, ze to udelaji.
My jsme se zde ale bavili o vyroku soudruha Goebbelse, ktery daval vinu za rozpoutani valky Anglii a (v te dobe neutralni) Americe.
A neco takoveho muze rict jenom nacek, uznejte sam.

85924

29.12.2005 13:32

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85924

Ale jiste, z pohledu historika je napadeni Polska zacatkem WWII. Vinu na rozpoutani valky lezi vyrazne na ramenou Nemecka a SSSR ( nejen diky podpore nemeckeho valecneho prumyslu. Jejich agresivni politika by valku rozpoutala Hitler nehitler.) Ale zase vy musite uznat, ze postup Francie, Britanie a prakticky nezajem USA, byl tak trochu signal pro Hitlera, ze se mu boji postavit ( viz. Mnichov, anslus Rakouska, vznik protektoratu, zabrani poryni aj. ) a dodalo mu odvahu zautocit ( z pohledu dnes bych asi rekl dikybohu, protoze kdyby zacal valku o 2-3 roky pozdeji s technikou jakou mel k dispozici v roce 1942 tak nevim jestli by nevypadal dnesni svet jinak ).

85940

29.12.2005 18:36

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85940

>Ale jiste, z pohledu historika je napadeni Polska zacatkem WWII.
Pane hmm, pohled historika může být velmi relativní. Ale jinak si myslím, že Váš odhad tehdejší situace je velmi realisticky a mám k němu jen málo výhrad.

Někteří historikové, bez válečného a poválečného politicky zkorektovaného myšlení, datují začátek duhé světové války od vyhlášení války Německu Británií a Francií. Mně to připadá logické - teprve tím totiž nastal válečný stav mezi třemi předními mocnostmi světa, tedy válka světová. Přepadení Polska Německem bylo pouze vyvrcholením starého a otevřeného separátního německo-polského sporu o Polský Koridor (dobrá, i když ne zdaleka úplná a zcela objektivní informace je zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Polish_Corridor). Německo se pokoušelo i o dohody s Polskem (např. vyčlenění mimoúzemní magistrály pro spojení Německa s Východním Pruskem). Polská odmítnutí jednání o různých německých návrzích k územním dohodám nelze ovšem považovat za ospravedlnění přepadení Polska (Polsko ale uzavřelo s Německem pakt o neútočení, na základě kterého po Mnichově zabralo v dohodě s Německem podstatnou část československého Těšínska). Hitler rozhodně nechtěl válku s Francií a především ne s Anglií (a ještě během války - ve vojensky silném postavení - se snažil o její zastavení), o tom nemohou být žádné solidní historické pochybnosti, a i otázku koridoru doufal vyřešit mnichovanským způsobem, který se mu již dříve plně osvědčil. Zda v té době plánoval válku proti Sovětskému Svazu je rovněž pochybné; jeho friederichovský Drang nach Osten měl již naplno rozjetý hospodářskou cestou spoluprací s bolševiky a ti sami by na válku s Německem ani nepomysleli, kdyby nebylo Německo ve válce na Západě.

Nehodlám hypotézovat, jak by se uspořádání Evropy, případně světa, bez vypovězení války Německu Británií a Franciíí vyvíjelo. Ale jediný, kdo tehdy mohl mít zájem a nedostek svědomí rozpoutat pro něj světovou válku, bylo světové židovstvo (jeho představitel, Světový Židovský Kongres, se tím nijak netajil) a jeho finanční a političtí spolčenci.

85960

29.12.2005 12:10

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85871

Pane "hmm", píšete, že nesouhlasíte s výroky od "Taborsky a spol.". Pan kema na Vás pak reaguje mimo jiné : Ja myslim, ze treti svetovou valku tady zatim rozhodne nemame. Dokonce se uz ani neda mluvit o valce, ale o teroristickych utocich.

Zajímalo by mě, jak si to představujete Vy. To, že dneska patrně již běží čas, který případní pozdější historici jednou nazvou patrně III. světovou válkou - tedy pokud v tom číslování budou vůbec pokračovat - to se totiž navzdory učenému názoru pana kemo jeví jako vysoce pravděpodobné. Nechci se zbytečně pana kemo dotýkat, máme na "poněkud nervozní výměnu názoru" zaděláno i bez toho, ale prostudujte si názory toho člověka a bude Vám jasné, kde asi čerpá svá moudra a jakého jsou druhu.

Myslím, že jsme již od obou prvních světových válek dostatečně časově vzdáleni, abychom mohli dělat již závěry bez zbytečných emocí. Takový rozbor by nebyl nikterak od tematu - USA totiž s největší pravděpodobností skutečně rozpoutaly horkou fázi III. světové války tím, že a jak vstoupily do Iráku. Paralely jsou zde dost očividné.

Je to od některých zde "myslitelů" dost trapné, že zde operují s propagandistickými (ne)fakty - fakticky pouze s tou částí dějin, které po válce vítězové vlastně historikům vnutili. Ale když zapomeneme, že se nás to stále ještě týká a budeme to brát třeba jako tzv. "Punské války" - potom zde již ani takoví pseudoznalci nemají problém chápat velmocenskou politiku tehdejšího Říma. Prostě "... Kartago muselo být zničeno ..." a jak to dobově chápali tehdejší kemové, to již nikoho nezajímá, zde již nás blbá propaganda nemusí zajímat, ne-li, že již po ní ani pes neštěkne.

Stejně tak císařské Německo před I. WW bylo, pokud budu tu paralelu s Římem a Kartagem dále používat, tedy bylo spíše v postavení onoho Kartága. Německo bylo dynamicky se vyvíjející stát, který v té době stál prakticky na špici vědecko-technologického vývoje, s perspektívním průmyslem, soběstačné v potravinách, s na tu dobu velmi pokrokovým sociálním systémem, pokročilým školstvím (ostatně USA to školství doma kopírovaly) a mohl bych to charakterizovat dále.

Německu té doby by bohatě postačovalo obchodovat a z propagandistických důvodů poukazovat na prolhanost anglosaských mocností, které na hubě hlásaly demokracii, ale ve skutečnosti nedosahovaly ani takového vnitřní svobody národů, jako tolik opovrhovaný "žalář národů - Rakousko-Uhersko" ! Kde tady je vidět příčina světové války na straně Německa ? My dnes máme "vítězi" obou těchto světových konfliktů načrtnut obrázek "prušácké militantní mocnosti", která z nějakých až vrozených popudů vyvolala tyto konflikty. Podívejte se ale na to opravdu nezaujatě, začtěte se do této tématiky, je to hodně zajímavé ! Potom totiž lze pochopit, co a proč se děje dnes !
(pokračování)

85931

29.12.2005 12:11

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85871

(pokračování)
A uvidíte to jasně - obě světové války byly ve prospěch Britanie a USA v pozadí. Válka byla pro obě tyto země jedinou záchranou. Obě tyto země "na hubě" představovaly světu "společnost budoucnosti", ve skutečnosti však v té době britská armáda na bodácích šířila vládu nad světem bez ohledu na veletoky krve. Stačí vzpomenout jen Indii a stačí - ne ? USA v té době naplnily ušlechtilou myšlenku tzv. "Monroe doktríny" a po obou Amerikách z popudu právě USA taky tekly potoky krve. Právě v té době USA začaly "šilhat" do Asie - ó jak se to hodilo, pomáhat "osvobozovat" latinsko-americké země a "mezi řečí" si pomoci na Filipíny třebas.

Německo zde v té chvíli představovalo historicky očištěný národ a mocnost, která skutečně byla pro obě světové velmoci, které se tak krásně o svět "šábly", vážné nebezpečí. A ekonomicky bylo Německo mírovou cestou neporazitelné ! Britanii nezbylo nic jiného, než opět jednou v Evropě uplatnit svou již staletími ověřenou strategii - rozeštvat Evropu a vášně nasměrovat na Německo a Rakousko-Uhersko. Stavba železnice Berlín-Baghdád, to již nebylo pro anglo-saské strategy stravitelné.

Můžete si pustit fantazii na procházku, jak by to vypadalo, kdyby I. světová válka nebbyla. Německo by urovnalo rozepře mezi Tureckem a Rakouskem-Uherskem a Srbsko, takto zcela jasně nástroj britské politiky, zprostředkovaně přes Petrohrad, by zmizelo z mapy - vždyť kdo cpal, když to řeknu tak expresivně, svůj "nečistý rypák" do balkánských problémů ? Jka by mohlo milionové Srbsko porazit stále ještě velmoc Turecko, kdyby tam nebyly ony zájmy ? Jak by mohli bosí pasáci koz z budoucího Bulharska a Rumunska porazit totéž Turecko ? Podívejte se na toky kapitálu na přelomu 19. a 20. století ! Proč asi Británie cpala peníze do Ruska ? Kdo má v hlavě mozek navzdory kemo-lehovské propagandě ještě funkční - ten by to měl jasně vidět, jaká se to tady vařila polévka !!

Prosím Vás snažně - zamyslete se nad tím a uvidíte jinou historii, než nám ji zde malují takoví ti propagandističtí přicmrndálkové, kteří se tváří tak učeně, jsou to však jen papouškovači a jsou na tom nějak hmotně zainteresovaní. A třeba se to dozvíme ještě, co jsou to zač. jestli jsou jen hloupí, nebo zlomyslní.

Nemůžu, než to znovu opakovat -
obě dosavadní světové války vyvolala Velká Britanie a USA v pozadí ze zcela vlastních zištných důvodů - to je prostě historický fakt. A současná doba je již označitelná jako III. světová válka a opět zde je ten samý tandem, akorát v obráceném pořadí !!*

85932

29.12.2005 13:23

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Gdosy 195.?.?.?

Reakce na 85932

Jak to tak čtu, Vy svůj boj nevzdáváte. Leč už....neházeti perle před svině. Z toho lze tedy celkem jasně vydedukovat co nastane. Přesto jsem na Vaší /svojí/ straně. Ono je to však pro pány z propagandistického oddělení nepochopitelné, že by USA a jejich úhlavní vůdce byl namočen ve sračkách až po uši. http://www.euro.cz kompletní článek přetištěn zde http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4286 To jen mi komunisté jsme tak zaujati proti NWO že nevidíme co je nad slunce jasnější. Že USA chce dát světu demokracii a prosperitu.
http://www.colosseum.cz/pdf_analyzy/web_analyza_%20US%20bonds%20short0403.pdf
Nikdo sice neví jak toho dosáhnou, ale třeba už mají spočítáno, kolik metrů zdí bude potřeba vybudovat, aby svět konečně pochopil jejich dobré úmysly. I když jde možná o trochu něco jiného. http://zmenyklimatu.webprovas.com/proroctvi-podle-pentagonu/ V tomto pohledu se i události v NO jeví v naprosto odlišném světle. Ono je přeci nesmysl zachraňovat něco co zachránit nelze. A tak si pod taktovkou pánů leha, kemy a spol můžeme potlachat o míru a spolu se Šaronem ukázat nevzdělancům jak se mír buduje http://www.novinky.cz/zahranicni/73057-izrael-si-mini-ponechat-cely-jeruzalem.html

85937

29.12.2005 15:21

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85937

Asi máte pravdu, ty svině jedny vůbec perly nedoceňují ! [velký smích] Jako kdyby nebyly jiné starosti. Mimochodem, ta analyza z Colosseum je docela děsivá, ač na druhou stranu ten vývoj je natolik očekávatelný i bez analýz, že zase až tak moc není děsivá. [smích] Šťastný a veselý ...

85949

29.12.2005 22:49

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85932

>Prosím Vás snažně - zamyslete se nad tím a uvidíte jinou
>historii, než nám ji zde malují takoví ti propagandističtí
>přicmrndálkové, kteří se tváří tak učeně, jsou to však
>jen papouškovači a jsou na tom nějak hmotně zainteresovaní.
>A třeba se to dozvíme ještě, co jsou to zač. jestli jsou jen
>hloupí, nebo zlomyslní.

>Nemůžu, než to znovu opakovat -
obě dosavadní světové
>války vyvolala Velká Britanie a USA v pozadí ze zcela
>vlastních zištných důvodů - to je prostě historický fakt.
>A současná doba je již označitelná jako III. světová
>válka a opět zde je ten samý tandem, akorát v obráceném
>pořadí !!*

Kdyz chcete pane Gejdos stavet dum, musite mit v prvni rade zaklady.
A temito zaklady jsou v tomto pripade vedomosti.
Kdyz hodnotite svet kolem sebe bez zakladnich vedomosti a znalosti historie, nemuze to dobre dopadnout.
Kdyz k tomu pridate jeste nacistickou a komunistickou propagandu, nesmyslna proroctvi nejruznejsich sarlatanu, pseudovedecke nesmysly o cernem slunci Nibiru [zmaten] a nakonec to jeste okorenite nenavistnymi utoky, vyjde z toho to, co z toho vyslo.
Bezcenny slovni prujem. [oči v sloup]

Jeste stesti, ze vase nadute reci o "analyticko-syntetickem mysleni" celou debatu trochu odlehcily a posunuly ji spise do roviny humorne. [smích]

85967

30.12.2005 5:15

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85967

Opravdu a od kterych autoru o druhe svetove valce cerpate vy?

85992

30.12.2005 13:29

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85967

Poradil bych Vám pane - čtěte po sobě ty výpotky a spočítejte si - bude to velmi snadné .. [velký smích] - kolik je tam nějakých faktů k věci. A to nejen zde u tohoto příspěvku, prakticky je to u Vás pravidlem. Když už tedy nic jiného, tak alespoň za tohleto jste jaksi trochu cenný na takové diskusi. Vy zde tímto demonstrujete základní bolševickou vlastnost, Vám patrně obzvláště milou - mluvit a mluvit a mluvit ... aniž by z Vás vypadla jakákoli a třeba ni ne zcela přínosná myšlenka, svědčící o nějakých znalostech k problematice ... [velký smích] Již jsem si tedy definitívně odvykl představě, že by jste napsal něco konstruktívně a k věci. Jiným zde nadáváte do bolševiků, sám jím ale jste ve skutečnosti Vy, zcela z podstaty věci, stále to dokazujete !

Kdyby jste ale přece jen chtěl napsat něco, co má smysl - udělejte podobnou úvahu jako já a naznačte, kdo tak asi měl zájem ropzpoutat I. a II. světovou válku. Má to totiž souvislost se základním tématem - podle všech indicií totiž vstupem do Iráku USA rozpoutaly III. světovou válku - akorát že Vám to jaksi nedošlo. A držte se pravidla o tom, kdo měl prospěch. Ukažte, že se mýlím, že něco málo o tom skutečně víte. A nebo už nedokazujte nic, když na to nemáte. Důkazy o úrovni Vašeho myšlení tady již dávno leží a každý se může na ně podívat v archívu, to už Vám nikdo neodpárá.

86040

27.12.2005 20:46

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85713

Kdyby to kemo chtělo rozumět, něco by si o tom přečetlo, takhle jen plácá, to nemá cenu na to reagovat. Rozšiřuji svoje touhy, tak jak bych si strašně moc přál vidět člověka, který zde roztrušuje chytrosti pod jménem leho, začínám hrozně moc toužit vidět zblízka tvora, který se tu jeví jako "to kemo" ! To musí být zážitek !! [velký smích]

85736

27.12.2005 21:29

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85736

>Kdyby to kemo chtělo rozumět, něco by si o tom přečetlo,
>takhle jen plácá, to nemá cenu na to reagovat. Rozšiřuji
>svoje touhy, tak jak bych si strašně moc přál vidět
>člověka, který zde roztrušuje chytrosti pod jménem leho,
>začínám hrozně moc toužit vidět zblízka tvora, který se
>tu jeví jako "to kemo" ! To musí být zážitek !! [velký smích]

Leho zde svou fotografii publikoval, ja to nemam v umyslu.
Pan Leho je vojak, tak je asi statecnejsi nez ja. [smích]

85743

27.12.2005 21:46

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85743

To jste jako obvykle špatně pochopil, nic divného. Já bych toužil vidět Vás naživo, ne jakousi fotku. Jestli chcete vidět nějaké fotky, nasázím Vám zde třeba tisíc fotek a pod každou napíši, že to je leho, nebo kdokoliv. A můžete si vybrat. Na takové důkazy Vám z vysoka víte co ...

85747

27.12.2005 23:19

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

kema 207.?.?.?

Reakce na 85747

Jestli se chcete pane Gejdosi setkat osobne, bude to mozne az pri me pristi navsteve Ceske republiky.
Setkani v Kanade bych vam nedoporucoval, protoze my kanadane jsme stali vzdy na strane demokracie a svobody.
Byly to kanadske jednotky, ktere osvobodily Holandsko od nacistu a obe zeme maji dodnes velmi pratelske kontakty.
Kdybyste zacal hned na letisti kricet o tom, ze Joseph Goebels mel pravdu a za druhou svetovou valku nese odpovednost Velka Britanie a Amerika, kolemjdouci by vam okamzite nafackovali a posadili by vas na prvni letadlo domu.

85755

27.12.2005 23:44

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85747

Pane Gejdos, Petre mohu-li,

vy jste velicina zdejsich hovoru. Zbytecne se s temi 'lehy' shazujete. Moje osobni rada: nechte je plavat. Uvedomme si, kazdou odpovedi na ta "kemna,lehna a blahna" (o hmyzu ani nemluvim), si ubirate ze sveho zivota nelik desitek cennych minut a zcela je vyhazujete do vzduchu. Vas zivot je Vam jiste cennejsi a mate tu tez pratele (dovolim se za nej oznacit) s kterymi muzete diskutovat. Ti 'rostaci' ktere oslovujete, o diskuzi nestoji, to prece vite sam. [mrknutí jedním okem]

85758

28.12.2005 2:07

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Zdenek Matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 85758

Tak tohle přesně je to pověstné "Dejá vu". Veleosobnost p.Lev se zdekuje a pak se tu vyloupne "dvojník" p. Zaplatil, se svým stylem a psaním komentářů, jakoby to byla jedna a táž osoba. Jistě je to podobnost čistě náhodná. [překvapení] [chechtot]

85770

28.12.2005 2:45

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85770

Uff, pane Zaplatil,
pan Zmatoušek se cítá dotčenej, že jste ho neuvedl v trojce kemo, lehno, blahno. Co kdybyste to upravil na čtyřspřežení, ne nutně koňské.

85778

28.12.2005 3:24

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85778

ale pane Taborsky, mate malo lidi v te vasi kadibudce?

85784

29.12.2005 4:01

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85784

>ale pane Taborsky, mate malo lidi v te vasi kadibudce?
Včeličko, jak jsem už vysvětlil a připomněl okopírováním původní zprávy o RKB-84, tak to je kadibudka, které velí politruk Kulíšek. Jediná svého druhu. Omlouván se, že jsem Vás jako zasloužilého člena posádky opoměl jmenovat.

85915

29.12.2005 18:33

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85915

Taborsky, je to od vas velice laskave, ze jste mi zaradil do siku s panem Lehem a ostatnimi stejne smyslejicimi, me nazory se sice moc neslucuji ani s jednou ani s druhou stranou, jak jiste vite mam nazory sve.
Debilni kadibudku, jste vymyslel vy, tedy vam nalezi ten prostor hoven ktere stale na nekoho hazite. Mate osobity humor, vice napadate pisatele nez poukazujete na nesvary sveta. Vas prispup ke spolecnosti je primo vychcany. Priklad muze byt vase odmitnuti napsat FBI do AZ co si to dovoluji vydavat. Nadavkami a vysmechem na malem webiku nic nezmenite tak si i nadale muzeme povidat pouze o vasich hovnech. Doufam, ze mate hezke pocasi a ze vas floridska zidovska komunita moc neotravuje. Zacnete psat take nejake nazory a ne pouze kopance prispivajicim. Dam vam opet posledni slovo, protoze jako kazda zenska, se bez nej neobejdete.

85959

29.12.2005 1:28

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85778

Co kdybyste to upravil na čtyřspřežení, ne nutně koňské.
-------------------------------------------------------------------

No vite, ja se soustreduji na haseni jen tech nejnebezpecnejsich horlavin. Pan Matous je az na 3. miste nebezpecnosti. [chechtot]

85911

28.12.2005 2:46

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85758

>Pane Gejdos, Petre mohu-li,
>
>vy jste velicina zdejsich hovoru.

No to byli Peleska a Lev take.

>Zbytecne se s temi 'lehy'
>shazujete. Moje osobni rada: nechte je plavat.

Moje slova, Zapaku, Gejdos uz se tady zkompromitovat svymi kecy natolik, ze by se mel sam nad sebou zamyslet a co nejrychleji ze Zvedavce vypadnout.

>Uvedomme si,
>kazdou odpovedi na ta "kemna,lehna a blahna" (o hmyzu ani
>nemluvim), si ubirate ze sveho zivota nelik desitek cennych minut
>a zcela je vyhazujete do vzduchu.

Opet s vami souhlasim. Gejdos si svym komunistickym fanatismem opravdu krati zivot, k nemale radosti nas Kemu, Lehu a Blahniku. Jenze ma asi smulu. Jemu nalajnoval caru zivota Nostradamus a on to proste i pres vase vzacne rady nezmeni.

>Vas zivot je Vam jiste
>cennejsi a mate tu tez pratele* (dovolim se za nej oznacit) s
>kterymi muzete diskutovat. Ti 'rostaci' ktere oslovujete, o
>diskuzi nestoji, to prece vite sam.

Zatim jsem si nevsiml, ze by mezi vami dvema probihala nejaka diskuse. Asi jste na ni pro same nadavky, ponizovani a lzi do teto doby nemeli cas. No mozna , ze se polepsite a zacnete i diskutovat. Ja ale o tom dost pochybuji. Osobne jsem nad vami uz zlamal hul. A uz davno vam musi byt jasne, ze nejen ja. Takze ta vase zachrana berlicka pro Gejdose bude asi na velky kulovy.

85779

28.12.2005 14:37

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85779

Pane Blahník, zareaguji pouze jen na toto:Opet s vami souhlasim. Gejdos si svym komunistickym fanatismem opravdu krati zivot, k nemale radosti nas Kemu, Lehu a Blahniku. Jenze ma asi smulu. Jemu nalajnoval caru zivota Nostradamus a on to proste i pres vase vzacne rady nezmeni. - to ostatní je takového charakteru, že škoda slov.

Kdyby mě nejímala zvědavost, kde na takové cancy chodíte, ani zde bych nereagoval. Ale mě by velmi zajímalo, jak třeba Vy, ale i třeba kema či leho dojdou k názoru, že je někdo komunistický fanatik ? Podle všech indicií bych toto mohl spíše tvrdit vážně já o Vás. A přesto to nedělám, protože i když používáte bolševickou frazeologii jak Vy, tak nakonec hlavně leho a kema, přesto jsem to nikomu z vás zatím nepředhazoval. Nechcete se ještě nad sebou zamyslet ?

Totiž, jestli jste placení provokatéři a tento styl máte naordinovaný, pak ale to neděláte Bohu žel moc dobře. Je to prakticky stejně nemožné, jako prezentované znalosti. Šéfové z Vás nebudou mít radost... [velký smích]

85841

30.12.2005 0:44

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85841

>Kdyby mě nejímala zvědavost, kde na takové cancy chodíte,
>ani zde bych nereagoval. Ale mě by velmi zajímalo, jak třeba
>Vy, ale i třeba kema či leho dojdou k názoru, že je někdo
>komunistický fanatik ?

Me by zase zajimalo, kam chodite na ty sve cancy vy. A take, kde jste zakopl o sve vzdelani.

>i když používáte bolševickou frazeologii jak Vy,

O spisovnosti slatanin, ktere zde predkladate se ani nebudu zminovat. Jsou to z pravopisneho hlediska vetne tvary, ktere nedavaji absolutne zadny smysl. Jen se chci zeptat, kdyz uz jste takovy machr na pouzivani cizich slov, v ceskem jazyce, ktery zcela zjevne nezvladate, nemel jste na mysli terminologii. Frazeologie o ktere se zminujete je totiz nauka o slovnich spojenich v urcitem jazyce. S bolsevickou terminologii, nema ani zbla spolecneho. Nespravnym pouzivanim cizich slov za ucelem presvedcit posluchace o sve vzdelanosti, ze sebe delate jeste vetsiho blbce,nez ve skutecnosti jste. Ale i v tom se mohu mylit.

>tak nakonec hlavně leho a kema, přesto jsem to nikomu z vás
>zatím nepředhazoval. Nechcete se ještě nad sebou zamyslet ?

No, az me to poradi nekdo jiny, nez vy, tak se treba i zamyslim. Nechcete to zkusit take a prestat nam predhazovat v jednom kuse svoji zboznost a vzdelanost?

>Totiž, jestli jste placení provokatéři a tento styl máte
>naordinovaný, pak ale to neděláte Bohu žel moc dobře. Je to
>prakticky stejně nemožné, jako prezentované znalosti.

Za vase prezentovane znalosti, kterymi se zde snazite propagovat komunismus vam plati kdo? Prave jste je predvedl v plne parade. Ja bych vam za ne nedal ani zlamany gros.

85977

31.12.2005 3:41

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85977

Ben Hurvínek poučuje pana Gejdoše o češtině:
>O spisovnosti slatanin, ktere zde predkladate se ani nebudu
>zminovat. Jsou to z pravopisneho hlediska vetne tvary...
Hurvínku, taťulda Špejbl by Ti měl napohlavkovat, že tu zase pleteš “užovky” a “u Žofky”, pravopis s větnou skladbou a frazeologii s terminologií. Ovšem, právě to pletení si pojmů je podstatou hurvínkovství a pan Gejdoš to jistě bude respektovat a nebude se marně pokoušet Tě dovést k poznání. Na to je Špejbl.

86110

23.12.2005 23:20

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85332

No, Pepa Heller je sice americky Zid a taky nemaluje valku v ruzovych barvach, jeho Hlava 22 je opravdu spicka, obavam se ze na ve vojenskych knihovnach kdekoliv na svete to prilis k mani nebude, a kdyz uz tak nejspis s kankou v osobnim spisu. Nic moc vyhlidka na karieru. [mrknutí jedním okem]

85336

24.12.2005 2:26

RE: reakce opravdickeho vojaka

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 85336

>No, Pepa Heller je sice americky Zid a taky nemaluje valku v
>ruzovych barvach, jeho Hlava 22 je opravdu spicka, obavam se ze
>na ve vojenskych knihovnach kdekoliv na svete to prilis k mani
>nebude, a kdyz uz tak nejspis s kankou v osobnim spisu. Nic moc
>vyhlidka na karieru. [mrknutí jedním okem]

Kniha je k mani na Amazon :
http://www.amazon.com/gp/reader/0684833395/ref=sib_dp_pt/002-2179718-7962436#reader-link

Roman je k mani i na DVD :

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00005ASGC/qid=1135387066/sr=8-1/ref=pd_bbs_1/002-2179718-7962436?v=glance&s=dvd&n=507846

Vase obavy jsou zcela zbytecne. V USA neziji Koniasove a je zde svoboda tisku a projevu. To by jste , ale po tech letech co si tady vydelavate penize mel vedet. Vy ale zrejme jste natolik zamestnan schanenim lzivych drbu, ze jste za sedm let nezaregistroval, ze ac nerad, zijete ve svobodne demokraticke zemi. Podle toho take vypadaji vase vykony.

85355

30.12.2005 5:25

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85355

>>No, Pepa Heller je sice americky Zid a taky nemaluje valku v
>>ruzovych barvach, jeho Hlava 22 je opravdu spicka, obavam se ze
>

>>na ve vojenskych knihovnach kdekoliv na svete to prilis k mani
>>nebude, a kdyz uz tak nejspis s kankou v osobnim spisu. Nic moc
>

>>vyhlidka na karieru. [mrknutí jedním okem]
>
>Kniha je k mani na Amazon :
>http://www.amazon.com/gp/reader/0684833395/ref=sib_dp_pt/002-217
> 9718-7962436#reader-link

>
>Roman je k mani i na DVD :
>
>http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00005ASGC/qid=113
>5387066/sr=8-1/ref=pd_bbs_1/002-2179718-7962436?v=glance&s=dvd&n
>=507846

>
>Vase obavy jsou zcela zbytecne. V USA neziji Koniasove a je zde
>svoboda tisku a projevu. To by jste , ale po tech letech co si
>tady vydelavate penize mel vedet. Vy ale zrejme jste natolik
>zamestnan schanenim lzivych drbu, ze jste za sedm let
>nezaregistroval, ze ac nerad, zijete ve svobodne demokraticke
>zemi. Podle toho take vypadaji vase vykony.
Zkousej si to precist Blahnik jeste jednou, uz to vypada, ze jeden z nas je volaco zmeteny, protoze ja o koze a oni o voze. [velký smích] [velký smích]

85993

30.12.2005 6:58

RE: reakce opravdickeho vojaka

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 85993

>Zkousej si to precist Blahnik jeste jednou, uz to vypada, ze
>jeden z nas je volaco zmeteny, protoze ja o koze a oni o voze.

(Vypusteno. Urazka jineho diskutujiciho!)
Ja vam to tedy pripomenu. Mluvil jste o romanu Hlava 22 a o tom, ze se obavate, ze kniha nebude k mani, tak jsem se pokusil jen vase obavy rozptylit.

86006

30.12.2005 7:32

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86006

Myslite cituji:... " obavam se, ze ve vojenskych knihovnach kdekoliv na svete nebude prilis k mani"...
No, to vam reknu Ben Hure vy jste ty USA pojal prilis militaristicky a to s celym svetem. No, zatim potkavam na ulicich daleko vice civilu. Bud spatne ctete, nebo to vidite moc pesimisticky. Ale k veci byl by jste prekvapeny jak lampasy co cetly Svejka nebo Hlavu 22, nesnasi svejkovani nebo yosarionovani. [velký smích] [velký smích] To by jsme za chvili meli z armady pekny bordel, ze? A kdo by mackal ochotne spoust kveru v takovym pacifistickym chlivu,ze? A navic bez nejakeho filosovovani, vitezny dialog lze prece nejlepe zahajit s mrtvolou. [mrknutí jedním okem]

86013

30.12.2005 8:02

RE: reakce opravdickeho vojaka

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 86013

>Myslite cituji:... " obavam se, ze ve vojenskych knihovnach
>kdekoliv na svete nebude prilis k mani"...

Vojenska, mestska, nebo vezenska knihovna v zemi, kde je svoboda tisku, vypada stejne, pane Bartosek. Pokud v te ktere zemi svoboda tisku neni, tak takovou knihu jako Hlava 22 nejenze nikdo nenapise, ale ani ji nevyda. Natoz, aby byla v knihovne. Jako vetsinou nechapete co druzi pisou a jen melete dokola porad to same.

>No, to vam reknu Ben Hure vy jste ty USA pojal prilis
>militaristicky a to s celym svetem. No, zatim potkavam na ulicich
>daleko vice civilu. Bud spatne ctete, nebo to vidite moc
>pesimisticky.

Ted opravdu nevim co melete. Asi byste se mel jit projit do toho lesa a vyvetrat si trochu hlavu.

>Ale k veci byl by jste prekvapeny jak lampasy co
>cetly Svejka nebo Hlavu 22, nesnasi svejkovani nebo
>yosarionovani.

Co se tyce Hlavy 22 je to satiricky roman a od skutecnost je na hony vzdalen. Je to na muj vkus, az moc prasteny. U valecnych romanu davam vice prednost autenticnosti. A na rozdil od Svejka mu chybi humor.

>To by jsme za chvili meli z armady pekny
>bordel, ze?

Ne nemeli, pane Bartosku. Vojak je v drtive vetsine osoba disciplinovana a v druhe svetove valce byl americky vojak disciplinovanejsi, nez jak si myslite vy po precteni jedne satiricke knizky.

>A kdo by mackal ochotne spoust kveru v takovym
>pacifistickym chlivu,ze? A navic bez nejakeho filosovovani,
>vitezny dialog lze prece nejlepe zahajit s mrtvolou.

Pane Bartosku, ve valce je na dialog uz pozde. Ta zacina proto, ze skupiny lidi ho odmitaji vest. Takze, pritlacte vice na mysleni a zkuste si odpustit to vase vygoglovane rozumovani.

86015

30.12.2005 20:49

RE: reakce opravdickeho vojaka

TS 213.?.?.?

Reakce na 86015

>Co se tyce Hlavy 22 je to satiricky roman a od skutecnost je na
>hony vzdalen.

Nezrcadli nahodou satiricke romany realitu lepe, nez ty tzv. "realisticke"?

>U valecnych romanu davam vice prednost autenticnosti.

Co je to autenticnost? Krev, vnitrnosti, strach, nuda, dalsi strach, nepratelska palba, pratelska palba, malo paliva, malo munice, improvizace pancerovani jeepu protoze kancelarske krysy z veleni to nepovazovaly za nutne, neschopna logistika, jeste neschopnejsi vrchni veleni...?

>Pane Bartosku, ve valce je na dialog uz pozde. Ta zacina proto,
>ze skupiny lidi ho odmitaji vest.

Ta zacina proto, ze male skupinky paznechtu, zvanych tez vudci nebo politici, spolu odmitaji vest dialog. Ti potom rozkazou vetsim skupinam zoufalcu, zvanym tez armady, aby se navzajem pozabijeli, a zmineni zoufalci jsou chudaci vycviceni k tomu, aby nekriticky poslouchali (CHYBA v kazdem kontextu!), a chybi jim dostatecne dobra vzajemna komunikace aby se kolektivne dohodli a na valku se papalasum vybodli. [pláč]

Z tech co prezili (a taky z tech co neprezili) se pak udelaji hrdinove, slouzici jako navnada pro rekrutovani dalsi generace potravy pro kanony. Receno slovy Neznameho Vojina, v podani Karla Kryla,
"Co mi to rikate, ze sel bych zas, rad?"
Zbytek snad znate.

Vzdy je lepsi byt zivy dezerter nez mrtvy hrdina. Nebo sice zivy hrdina, ale s psychikou na hadry kvuli PTSD. Zadny politik nestoji za to nechat kvuli jeho experty na public relations peclive sepsanym sladkym recickam na sebe strilet.

86072

30.12.2005 23:07

RE: reakce opravdickeho vojaka

Blahnik 70.?.?.?

Reakce na 86072

>Co se tyce Hlavy 22 je to satiricky roman a od skutecnost je na
>hony vzdalen.

>Nezrcadli nahodou satiricke romany realitu lepe, nez ty tzv.
>"realisticke"?

Pokud se povedou, tak nekdy ano. Vetsinou ovsem jako je tomu v pripade Hlavy 22, ne.

>U valecnych romanu davam vice prednost autenticnosti.

>Co je to autenticnost? Krev, vnitrnosti, strach, nuda, dalsi
>strach, nepratelska palba, pratelska palba, malo paliva, malo
>munice, improvizace pancerovani jeepu protoze kancelarske krysy z
>veleni to nepovazovaly za nutne, neschopna logistika, jeste
>neschopnejsi vrchni veleni...?

No tim vsim, co tu pisete je ten roman primo nabit. Pro umocneni nechutnych scen se v nem tyto neustale dokola opakuji.

>Pane Bartosku, ve valce je na dialog uz pozde. Ta zacina proto, ze skupiny >lidi ho odmitaji vest.

>Ta zacina proto, ze male skupinky paznechtu, zvanych tez vudci
>nebo politici, spolu odmitaji vest dialog.

Na koho a na co narazite, je mi jasne. V pripade Sadama to byl prave on, kdo odmital vest dialog, v pripade Palestiny jsou to teroristi, kteri se vyhybaji dialogu a v pripade Iranu je to prezident - zlocinec - vrah - terorista a nabozensky fanatik s kterym dialog neni mozny.

>Ti potom rozkazou
>vetsim skupinam zoufalcu, zvanym tez armady,

Jestli vy touzite zit ve state, kde je armada skupina zoufalcu, tak to je vas problem, ale kazdy normalne myslici clovek se v takove zemi neciti moc dobre.

>aby se navzajem
>pozabijeli, a zmineni zoufalci jsou chudaci vycviceni k tomu, aby
>nekriticky poslouchali (CHYBA v kazdem kontextu!), a chybi jim
>dostatecne dobra vzajemna komunikace aby se kolektivne dohodli a
>na valku se papalasum vybodli.

Vase predstavy idealniho sveta jsou predstavy maleho naivniho chlapce. Nemam k tomu co dodat

>"Co mi to rikate, ze sel bych zas, rad?"
>Zbytek snad znate.

Ano znam, ale Kryl nezpival o vojakovi z povolani, on zpival o vojakovi, ktery sel do valky z donuceni bojovat za rezim, ktery se mu prici. Nebo by se meli v druhe svetove vsichni spojenci na valku vykaslat a nechat nacky at si delaji co chteji? Nebo Sadam a dalsi diktatori. Myslim, ze prave Karel Kryl by vam na tu vasi naivitu odpovedel nejlip.

>Vzdy je lepsi byt zivy dezerter nez mrtvy hrdina. Nebo sice zivy
>hrdina, ale s psychikou na hadry kvuli PTSD. Zadny politik
>nestoji za to nechat kvuli jeho experty na public relations
>peclive sepsanym sladkym recickam na sebe strilet.

No a kdyz k tomu pripoctu vase zblbnuti komunistickou propagandou, tak jsem se zase krome ni , nic od vas nedozvedel. Jako obvykle.

86081

31.12.2005 2:54

RE: reakce opravdickeho vojaka

TS 213.?.?.?

Reakce na 86081

>Pokud se povedou, tak nekdy ano. Vetsinou ovsem jako je tomu v
>pripade Hlavy 22, ne.

Pokud nechapete absurdni humor, asi to nepochopite.

>Pro umocneni nechutnych scen se v nem tyto neustale dokola opakuji.

Jestli si ozbrojeny konflikt predstavujete vydezinfikovane a high-tech jako z vysilani Faux News, zakonite se vam pripomenuti jeho prave tvare nebude libit. Treba byste si pak dokazal predstavit, co vlastne mate tendenci schvalovat.

>Na koho a na co narazite, je mi jasne. V pripade Sadama...

Jednoduchy recept. Tak dlouho stupnujeme pozadavky, az protistrana nemuze dal ustoupit. Pak je prohlasime za nekooperujici, a vypustime humanitarni bomby.

>Jestli vy touzite zit ve state, kde je armada skupina zoufalcu,

Do armady lezou dobrovolne jenom zoufalci nebo naivkove (v ty pocitaje i "vlastence", tez zname jako uzitecny kanonenfutr). Verit, ze "obrana domova" nebude nikdy znamenat agresivni valecny vypad, kdyz se k moci pozdeji dostane agresivni lhar a/nebo psychopat ktery ma dost penez na to, aby si najal experty na psychologii spotrebitelu, a ti pak pro nej presvedcili 50.5% tech co jeste tim cirkusem nebyli uplne znechuceni a sli volit, muze jenom clovek naivni.

>Vase predstavy idealniho sveta jsou predstavy maleho naivniho
>chlapce. Nemam k tomu co dodat

Dost maleho a naivniho na to, aby zaznamenal jisty nedostatek osaceni na panovnikovi?

>Ano znam, ale Kryl nezpival o vojakovi z povolani, on zpival o vojakovi,
>ktery sel do valky z donuceni bojovat za rezim, ktery se mu prici.

(Jenomze on ve skutecnosti zpival o vojakovi znechucenem tim, jak je jeho mrtvola zneuzita pro propagandu, a s tim spojenym pokrytectvim mocipanu - prectete si ten text, asi jste ho pozapomnel. Kryl byl tak trochu nadcasovy, a jeho slova zustavaji platna i po domluvenem prevzeti moci, tez eufemisticky zvanem revoluce. Mozna proto se taky v soucasnosti velmi malo hraje, kdyz vubec.)

Co takhle vojak co puvodne slouzil s poctivym umyslem branit vlast proti napadeni nebo zivelnym pohromam, a pak skonci uprostred piskoviste od obzoru k obzoru, jako soucast agresivniho geopolitickeho vypadu provedeneho pod vylhanou zaminkou a v rozporu s mezinarodnim pravem, zatimco jeho dum doma je odplavovan pocasim a jeho prace outsourcovana na Filipiny? Vam by se to snad nepricilo?

>Nebo by se meli v druhe svetove vsichni spojenci na
>valku vykaslat a nechat nacky at si delaji co chteji?

Tak, a primet pesaky z druhe strany at se na to vykaslou taky. Pak si muzou jejich papalasi vzajemne akorat tak nadavat pres radio. Na osobni schuzky byvaji v takovych dobach prilis zbabeli.

>Nebo Sadam a dalsi diktatori.

Kdopak je tam dosadil? S kympak si Rummy tak srdecne potrasal rukou? (A Saddam ma dve D.)

>No a kdyz k tomu pripoctu vase zblbnuti komunistickou
>propagandou, tak jsem se zase krome ni , nic od vas nedozvedel.

Stary scenar. Pokud se vam to nelibi, je to komunisticka propaganda. Jednoduche, ucinne, a clovek ani nemusi samostatne myslet.

Az se nechate zblbnout a odvest a zmrzacit pro neci lzi, nechodte si stezovat.
...Kráceno (Editor)

86100

3.1.2006 2:43

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86015

No, pan T.S. to hezky zformuloval za me. A to, ze mate problem pochopit Hlavu 22 me vubec neprekvapuje. Mimochodem ve vydani, ktere mne nekdo zapomel vratit ( jak rikal jisty docent ..." intelektual nepovazuje kradez knihy za kradez, a proto knihy nepujcuju"...), budiz odpusteno, obsahuje dodatek kde Heller popisuje setkani Svejka s Yossarianem, tato kapitolka neni vubec abstraktni. Jinak Heller ukazuje odpornou rozsklebenou drzku valky jinym zpusobem nez Hasek, v kazdem pripade se optejte serganta, jak by se tvaril na rekruta, ktery zacal svejkovat. [velký smích] [velký smích] O moje mysleni se nedelejte starost disponuju IQ, ktere se v populaci vyskytuje zridka, z prednasek historie jsem si vzal k srdci hledat protichudne interpretace znesvarenych stran a "cist mezi radky." A pokud jde o vojenske a verejne knihovny v USA, tak ve verejnych FBI sbira udaje o tom, kdo si co pujci ( zrejme pujde o peclive vybrany seznam knih, komousi tomu rikali index), kdo tuhle pracicku dela v armadnich knihovnach to opravdu nevim. Mozna tim bylo povereno soukrome spionazni oddeleni velkeho demokrata Rummyho. [mrknutí jedním okem]

86384

24.12.2005 2:53

RE: reakce opravdickeho vojaka

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 85336

Pane Bartosek, byl to predHolocoustovy Zid. Mnoho odpurcu valek byli prave Zide. A byli vytecnymi socialnimi kritiky.
Verte mi, ze je mnoho Zidu, kteri nesouhlasi se soucasnou politikou Israele. Chapou Palestince. Vzdyt jak by se mel clovek citit, kdyz se mu do zeme prihrne hromada Rusaku, kteri sice predstiraji, ze jsou Zide, ale nemaji s temi originalnimi, kteri tam vzdy zili nic spolecneho.

85359

24.12.2005 23:46

RE: reakce opravdickeho vojaka

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 85332

Pane Kemo, neporozumel jsem tomu. Jak by jejich porazky svedcili o jejich inteligenci v niceni nepratel. Mozna, ze je to jak rekl Rabi Levi: vsechno jinak?

85472

23.12.2005 21:07

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85297

V tom případě bych Pentagonu doporučoval dělat brancům povinnou lobotomii. Co tí říkáte je že když je někdo dost blbej na to aby se dal na vojnu tak musá bejt taky dost blbej aby už vůbec nepřemýšlel. Nakonec když tu lobotomii může mít Rumsfeld, tak proč ne GI?

85303

23.12.2005 21:14

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vandal 206.?.?.?

Reakce na 85297

Včeličko, Včeličko, tedˇ jste se chlape odkopal. Leho získává dalšího člena Bizárního klubu myšlení a ostatním budou vaše budoucí příspěvky vždycky podezřelými. Nemá to nic společného kdo je autorem shora zmíněného blogu, i kdyby to byl literární podvrh pacifického civilisty.
Vstupem do armády, atˇ jako konskript nebo dobrovolník, většina vojáků si ponechala civilní mozek, jen ten mundůr byl erární. Dovedu si představit popravčí četu v Lidicích před Horákovou stodolou, která si v duchu opakovala mantru: "nebyly to píčoviny, nebyly to píčoviny....." než ztiskly spouštˇ.
Totéž se dá říci o četě poručíka Kellyho ve vietnamské vesnici Mai Lai, než povraždila všechny obyvatele, kromě pár vietnamců zachráněných pilotem helikoptéry, který si jako Hus v Kostnici opakoval: "jsou to píčoviny, jsou to píčoviny......".

85306

23.12.2005 23:17

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85306

pane Vandale, z vasi reakce soudim, ze jste nikdy nebyl delsi dobu v situaci, kdy vase ja rikalo uplne neco jineho nez vase blizke okoli, to slovo blizke je velice dulezite. Prikladem tedy neni skola, nebo jine spolecenstvi kdy mate jeste par hodin normalu ale traba Vietnam, kde z kazde diry vylejzali vietkongove, kde prochazka ryzovim polem byla prochazka na minach a bambusovych trnech, kde vedle vas kamaradovi to utrhlo jen treba kousek nohy nebo byl prospikovan bambusovym kobercem.
Zmena mysleni, toho onoho cloveka je tak dramaticka, ze se uz ani v civilu nevrati k normalu, ono totiz po zabiti jednoho cloveka ten druhy je podstatne jednodussi a to nehovorim z vlastni zkusenosti.
Valka ve Vietnamu byla asi jedina valka stoleti, kdy vojak nevedel co dela ve Vietnamu a kdyz se vratil domu, tak mu nadavali do vrahu malejch deti. Vietnam a Irak se neda v podstate premysleni srovnavat...no a nevim, kde jsem se odkopal, nebo kde se projevuje me bizartni mysleni, snad napovite. Co se tyce pana leha mysleni, vubec ho neodsuzuji, naopak si myslim, ze je na spravnem miste. Pan leho na rozdil od zmateneho vojaka ma naprosto jasno, spis bych rek, ze ti co mu zde nadavaji maj skreslenou predstavu o vojne, valce a profesionalnim vojsku.

85334

24.12.2005 0:36

RE: reakce opravdickeho vojaka

Jano 213.?.?.?

Reakce na 85334

Nemozem si pomoct, ale hovorit Vcelicke "pane" je prehnane, lebo, podla mojho nazoru ide o damu v tom veku, ked ju v minulych casoch, a v menej civilizovanych spolocnostiach dodnes, radia biologicky skor medzi muzov a v niektorych kmenoch sa dokonca moze ucastnit rady starsich. Nechcem íst do detailov, ale s tym maju co robit iste hormonalne zmeny.
Iba dama, co videla vojnu a vojancenie iba spovzdalia a nedokaze si v ziadnom pripade predstavit kasarenske klima, o nasadeniu nehovorim, moze pisat taketo ....! ... zial, slusne ma vychovali - keby neislo o damu, povedal by som to na plno.
Takto - pani Vcelicka, co keby ste debatovali iba vtedy, ked viete o co ide? Niektore Vase prispevky sedia a su zaujimave, ale v tejto diskusi excelujete iba "podurovnostou". Netusim preco sa stydite za svoje pohlavie, naopak, pri znalosti Vasej zenskej identity by niektore prislevky mali celkom inu, vacsiu vahu. Naco ta schizofrenia? Ide novy rok, co tak vylozit karty na stol? Je to prilezitost a doteraz ste vitazkou - neodhalili Vas! [smích]

Zelam pekne Vianoce z vnuciatkami, stara mama! [mrknutí jedním okem] ... ostatne ako vsetkym na Zvedavcovi!

85348

24.12.2005 6:03

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85348

zajimave pane/pani Jano, kdybych vedel ze Jana je zenska take bych ji neco napsal, ovsem jsou vanoce, tak vam preji bohateho jeziska a doufam, ze vam prinese trosku vtipne kase. Mozna je to tim, ze slovenstinu zase tak moc neovladam, ale vas prispevek mi spis pripomina pacienta z Bohnic.

Mohl by ste kratce vysvetlit o cem tady tarate? Jake jsou vase vojenske zasluhy? Kdy a kde jste slouzil? Ze by to bylo jako mnozi zde u pracovnich jednotek? Nevsim jsem se vasich prispevku, takze nemohu posoudit, jestli jste napsal/napsala neco rozumneho a verim, ze od pristiho roku budete prikladat prispevky jako Jana a ne jako Jano, nebo ze by si vasi rodice spletli pohlavi?

Vsimam se ze nejen ze odhalujete pohlavi ale take vek, Jano, kolko mam chlebou? "Tri", no si diabol ci co?

85368

25.12.2005 0:15

RE: reakce opravdickeho vojaka

Jano 213.?.?.?

Reakce na 85368

Je Vam okolo sestdesiatky a bola ste pravdepodobne lekarkou...
cit.: ".... ono totiz po zabiti jednoho cloveka ten druhy je podstatne jednodussi a to nehovorim z vlastni zkusenosti." ...
parafraza: ".... ono totiz ked vam zomrie prvy pacient ten druhy je podstatne jednodussi, a to hovorim z vlastni zkusenosti."

85474

25.12.2005 1:17

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85474

Janko, citovat umite dobre ale neumite odpovidat na vety ktere konci otaznikem ? = veta tazaci [smích]

V kazdem pripade vase deteknivni kancelar by si mela nechat vratit penize.
Neni to ta vcelicka a ten Vcelicka, ani babko ani dedko, uz v zadnem pripade nevlastni zadne vnoucata ani pravnoucata. Vek vam take nejak poskocil, ze by vrasky na mem keyboadru?

Preji vesele svatky vanocni a pokud mozno palenku nechte bezdomovcum urcite ve strizlivem stavu budete schopen odpovedet.
No a toho doktora vam vysvetli pan Tabosky, ten uz to tady nekolikrat rozmazaval[smích]

85480

25.12.2005 2:23

RE: reakce opravdickeho vojaka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 85480

>Neni to ta vcelicka a ten Vcelicka,

Vcelicka je zkutecne zena - cerka Rehorka za kterou se von vydava. [překvapení]

85483

29.12.2005 23:42

Poslyšte, Lžidoktore Včeličko,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85480

>No a toho doktora vam vysvetli pan Tabosky, ten uz to tady
>nekolikrat rozmazaval[smích]
Já nemám co vysvětlovat, jak to je s Vaším doktorátem. To je spíš na Vás vysvětlit, proč jste se tady s úplně vážným ksichtem vydával za lékaře. Internistu, jak jste nakonec doplnil. Kdybyste žil v USA, tak byste to dělat nemohl, protože takovým podvodníkům hrozí kriminál. Já jsem se jen podivoval, že jako lékař neumíte hláskovat běžné lapidušské výrazy jako bronchytida, simptom, chyrurg, ciklus, sistem a tak podobně.

85972

30.12.2005 0:00

RE: Poslyšte, Lžidoktore Včeličko,

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 85972

Pan Včelička je doktorem-internistou (o jaký obor se v jeho případě jedná, to bych opravdu rád věděl, možná že je kundatrolog nebo beaverlog) typu dr. Davida Ratha, který evidentně svými příspěvky naznačuje, "Já jsem dr. David Rath a nebudu se s pravopisem sráth".

Happy NEW YEAR 2006, preferably without too many hurricanes and tropical storms. [mrknutí jedním okem]

85975

24.12.2005 3:24

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vandal 206.?.?.?

Reakce na 85334

V duchu dobré pohody svátků vánočních se nehodlám s Vámi pustit do polemiky o někdy elusivní hranici lidského myšlení mezi barbarizmem a lidskostí.
Za to druhé pravděpodobně vděčíme dvěma mileniím křestanského (nikoliv Judeo-křestanského, jak je dnes politicky korektní)vývoje, které chybí mnoha jiným členům "lidské" společnosti ( na př.hutus vs. tutsis).Přiznám Vám, že vyjímečné situace mohou probudit v člověku pudy z pravěku, ale tyto vyjímky by měli jen potvrdit pravidlo.
Tedy ještě jednou, tohle je předmětem k dlouhatánské diskusi, ke které se snad někdo na těchto stránkách ještě vrátí.
Zatím Vám a všem přispěvatelům na těchto stránkách přeji požehnané vánoce a Lehovi a Kemovi HAPPY HANUKAH.

85360

24.12.2005 14:07

RE: reakce opravdickeho vojaka

Prdelka 213.?.?.?

Reakce na 85360

Jenom tady skromně připomínám, že všechny vojáky
do Iráku někdo navelel!
I Leha.
Takže si dovolím poznámku o přemýšlení.
Voják USA, který v Iráku střílí a mučí nevinné
je pouze "prodlouženou paží" někoho, kdo s ní hýbe.
Dnes stojí před soudem v Iráku sám veliký Sadám,
který také nikoho osobně nezavraždil.
A přesto jsou mu oprávněně kladeny provinění za vraždy.
Takže musí být nějaká spravedlnost a také vraždění
a mučení americké soldatesky je nutné po zásluze
u soudu projednat a potrestat ony "poštívatele",
kteří sedí daleko od Iráku.
Přeji hezké Vánoce, ale ne lidem typu Leho a Kema.
Jsou to čerti!

kteří jsou velmi zlý lidé

85393

24.12.2005 21:34

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85393

pane Prdelko, vse prani dobrym lidem neprijimam, vy ktery ma prilehavou prezdivku nemate tuseni Kdo je Kema nebo Leho, vy totiz nemate ani tuseni, ze si pro vas hodne brzy prijde cert. Modlete se za svou dusi, hrisniku.

85454

27.12.2005 9:04

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85393

>Přeji hezké Vánoce, ale ne lidem typu Leho a Kema.
>Jsou to čerti!
>kteří jsou velmi zlý lidé
>

Prdelko, bu, bu, bu, bu !!!!!

85669

24.12.2005 15:51

RE: reakce opravdickeho vojaka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85334

Ale mohl by jste pane přeci jen rozpoznávat jisté rozdíly mezi takovým vojákem, jak si jej představujete a jakým zřejmě typický americký voják je, a vojákem-bojovníkem za poněkud vyšší morální hodnotu, než je mrzký peníz alias žold.

Ti američtí vojáci možná opravdu nepřemýšlejí, ostatně to tady jeden takový prezentuje ze všech sil ! Jsou to svého druhu profíci a válčí na směny, jde jim primárně o vlastní přežití a o žold. Je jim jedno, jaká hromada mrtvol za nima zůstane a co to byli zač, ženy, děti, otcové od rodin - nebo dokonce omylem i ti lehovi oblíbenci džihadisti - ovšem spíše zřídka kdy. A svou práci dělají, jako by hráli na PC nějakou přitroublou hru "na střilačku". Když náhodou pak vidí skutečnost, co ve skutečnosti mají na svědomí, jsou zdrcení a říkají, že to nevěděli. Pane Včelička, jsem trochu otřesen, že třeba Vy to patrně považujete tímto takto za správné.

85413

24.12.2005 21:46

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85413

pane Gejdos, nebudte otresen, zverolekar vyreze bejkovi koule a ja take s tim nesouhlasim, ovsem mam odsuzovat zverolekare za to, ze dela sve zamestnani? Vojak, jde do valky hajit zajmy sveho krale, nekdy take sve zeme. Mam tedy odsuzovat cloveka ktery vykonava svou praci? Budu pouze odsuzovat toho, ktery hlasa vodu a pije vino.
Prijemne vanocni svatky v zemi Ceske, necht vas provazi vasi vestci dalsimy lety. Preji vam, do noveho roku vladu ODS at muzeme nadavat take na neco jineho nez Ameriku[smích]Pokud vyhraje Paroubek a Rath, nebude potreba nadavat, zeme Ceska se pomalinku ale jiste vylidni[smích]

85457

24.12.2005 22:39

RE: reakce opravdickeho vojaka

zaplatil 70.?.?.?

Reakce na 85413

Ti američtí vojáci možná opravdu nepřemýšlejí, ostatně to tady jeden takový prezentuje ze všech sil ! Jsou to svého druhu profíci a válčí na směny, jde jim primárně o vlastní přežití a o žold.
-------------------------------------------------------------------------

Videl jsem v minulosti na toto tema par dobrych programu a tez jsem behem casu tu a tam na toto tema cetl.

Vysledky z toho a mych uvah jsou asi takove:

- aspirant na remeslo vojaka hleda vzruseni, kamaradsoft a preziti v krajnich situacich. Typicky neni spokojen s civilnim povolanim, nebo ho nema a nemel
- jakmile je omundurovan je napul mrtev. To znamena, ze jeho (ne)mysleni se posouva do jine roviny. Vyraz 'peshmerga' jak jej pouzivaji Kurdove je toho dobrym prikladem
- spolecnost/stat/zrizeni/kabal mu vstipi pocit zvlastnosti a nadrazenosti. Vzpominam si na komentar jednoho verbire: "neni vyssi moci nez vojenske". Jejich vzhled a chovani (zvlaste pilotu a specialnich jednotek) jsou napodobovani hojne pubertalnimi chlapci vsech narodnosti
- behem jejich 'branne' zkusenosti jejich mozek zakonite zakrni na infantilni urovni. Jinak by nebylo mozne, ze by odevzdali svoji predchozi svobodu a vymenili ji za regimentalni, podrizenecky zivot. Stali se tak 'materialem' - vercajkem. Nekdy jim to dojde a zacnou remcat - viz clanek. Jindy se upiji, zdroguji ci sami odpravi.
- a nejlepsi nakonec; cekaji je odmeny a rady; jinak receno lup. Kdyz ovsem nepratelsvi skonci a jejich dalsi pouziti je otazkou, jsou nahle na obtiz, casto i hrozbou te same spolecnosti, ktera je tak 'nadhodnotila'. Vezmete si kupr. v latinske Americe, kolik prevratu bylo provedeno vojaky. Rovnez je znamou skutecnosti, ze mnoho vojaku po navratu ze 'sluzby' ve valce pokracuje ve smem 'remesle' a zabiji civilisty kolem sebe, dokonce i rodinne prislusniky.

V takovych pripadech mrtvy vojak ma daleko vetsi cenu nez zivy. Snadno se z nej vyrobi hrdina a priklad pro dalsi generace. A jde to dal. Pouceni je nepotrebne, je dokonce skodlive. Pan Kryl a jini popularni pisnickari o tom mivali pekne pisnicky.... je to uz tricet let a je to porad to same. [chechtot]

85465

30.12.2005 5:29

RE: reakce opravdickeho vojaka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85465

Skvela analyza, kamous koketoval s myslenkou cizinecke legie a znam takove co prosli jednim petiletym cyklem. Jak mu bylo receno, fyzicky by si te zpracovali k obrazu svemu, ale nejsi psychicky uz tak tvarny material jako dvacetileti kluci.

85994

25.12.2005 14:37

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

seda 82.?.?.?

Reakce na 85334

>Valka ve Vietnamu byla asi jedina valka stoleti, kdy vojak nevedel co dela ve Vietnamu a kdyz se vratil domu, tak mu nadavali do vrahu malejch deti. Vietnam a Irak se neda v podstate premysleni srovnavat...<
Vcelicko! S takovou "logikou" nemobu souhlasit! Všechny války mají několik společných znaků: 1)Vznikají z popudu hrstky zasraných šílenců, kteří doufají ve prospěch z této války!; 2)Doplácí na ni vždy ti obyčejní lidé: chudobní se stávají ještě chudobnějšími, pokud nemají tu smůlu a nepřijdou o život!? Jejich život je ještě těžší, než před válkou.
Je signifikantní, že "hitlerovo poselství" převzali USA! Jako hnědý mor se rozlézají posvětě a terorizují ve jménu svého prospěchu lidstvo Zeměkoule!
>ale traba Vietnam, kde z kazde diry vylejzali vietkongove, kde prochazka ryzovim polem byla prochazka na minach a bambusovych trnech, kde vedle vas kamaradovi to utrhlo jen treba kousek nohy nebo byl prospikovan bambusovym kobercem.<
Zapomněl jste dodat, že tam Američani resp. vojáci USArmy měli "hovno co dělat". Zapomněl jste dodat, že ve Vietnamu byli Američani okupanty a agresory! Ve vietnamské válce byli Američani zločinci a vrazi civilistů včetně dětí! A Vietnamci prostě byli hrdinové bránící svou vlast (nevím, jestli to slovo ještě něco říká např. emigrantům, kteří "se naturalizovali" v USA a jsou ochotni za ně basadit život!?)?
Podle mého názoru měli Veitnamci všechny ty americké vrahouny pochytat a vykleštit, jako projev "poděkování" za vraždy civilistů, Agent Orange a jiné "skvělosti", co jim v jejich vlasti ty americká hovada prováděli!
Včelicko, jak jinak by se taková hovada dala vychovat k "obrazu božímu"?
[mrknutí jedním okem]

85500

25.12.2005 17:54

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85500

Sedo, zamyslim se nad vasi logikou a nad vasim prohlasenim:
>Zapomněl jste dodat, že tam Američani resp. vojáci USArmy měli "hovno co >dělat". Zapomněl jste dodat, že ve Vietnamu byli Američani okupanty a >agresory! Ve vietnamské válce byli Američani zločinci a vrazi civilistů >včetně dětí! A Vietnamci prostě byli hrdinové bránící svou vlast
Vzpominam si zcela zive, ze jsem neco takoveho cetl, bylo to ovsem psano v tisku, kteremu jsem absolutne neduveroval.
Vietnamci jak jiste vite valcili padesat let, z prvu komunisticka strana Ceskoslovenska umoznila Vietnamcum vystehovani do CSSR,po roce 1973 se tito vystehovalci nevratili do sve zeme zaslibene, ale zustali v Cechach,
Dalsi vlna bojovniku za svobodu se v roce 1973 vrhla na americke lode, vrtulniky a prepravne letadla a snazila se je znicit tim, ze nasedali ve velkem poctu, radost z vitestvi nad Americkym agresorem byla tak velka, ze nebyl dostatek lodi vsechny tyto rozzarene viteze pobrat. Dnes, diky Americkym agresorum, jsou Vietnamci roztrouseni po celem svete.

No a co se tyce slova emigrant a vlast, zalezi na jednotlivci. Tenista Lendl v 85 roce na dotaz americkeho reportera, jestli opusti CSSR jako Navratilova odvetil, ani nahodou, ja miluji svou vlast. Dnes uz neumi Cesky a Anglicy se jeste nenaucil.

Je jiste sporne co vse Americane ve svete napachali, tam kde vyhrali je nejakym zvlastnim zpusobem daleko vyssi zivotni uroven, nez tam kde prohrali a vyhral socializmus. Je to zvlastni, kdyz se treba jen podivate na Jizni Koreu versus Severni Koreu nebo snad byvale Zapadni Nemecko vs Vychodni. Vsade tito agresori nastolili vladu, ze nakonec se tem svinim darilo lepe. Bude to asi tou spotrebni spolecnosti, ktera pak odebira produkty made in USA, urcite neexistuje jine vysvetleni, nez ze ty ziskuchtivy nenazrani agresori, podporuji tyto post valecne zeme aby lide meli penize na kupovani zasranych americkych produktu.
Proste receno, Vychodni Nemci na tom byli relativne stejne jako zapadni, pouze ten nos byl v cisi prdeli.

85511

25.12.2005 23:43

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

Jano 213.?.?.?

Reakce na 85511

Pani Vcelicko, mozete mi prosim vymenovat niektore produkty, ktore svet odobera od USA a nemoze lacnejsie a lepsie nakupit inde? Zaboha som pred Vianocami nemohol ziadny naist, a ze je u nas supermarketov ako maku.... Aj tie original lewisky sa siju v cesku, v Prerove. Robi mi to starosti, viete? Zeby ti nakupcovia, nedaj Boze, mohutnu produkciu vysoko vyvinutych Americanov celkom bojkotovali?
A co americkeho, okrem donatov, hamburgerov, nepozivatelneho syra a inych labuznickych propriet, nakupujete Vy? Iste mate doma americku spotrebnu elektroniku; na ruke americke hodinky, americky budik, americky televizor atd.... Jazdite samozrejme americkym autom, to este ostalo, ale pomaly spolu s rybnikom lacnej ropy konci.... Aj americke vlajky sa dovazaju s Ciny.... hmm....

85530

26.12.2005 0:27

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 85530

Helejse Jano, jsou svatecni svatky, tak nebudte jak malej "kluk" a nechte alespon na chvili Ameriku, Amerikou. [oči v sloup]
Jestli si chcete "rejpnout", tak to nechte az po novem roce. Diky. [smích]

85531

26.12.2005 2:54

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

kema 207.?.?.?

Reakce na 85530

Pane Jano,

protoze Spojene Staty maji nejlepsi vysokoskolske vzdelani na svete, americani vsechny ty microchips a iPody vymysli, zdokonali a zavedou vyrobu v zemich, ktere maji levnejsi pracovni silu.
Mozno v takej fabrike aj robite. [smích]
V Americe samotne je vsak porad prace dost, nezamestnanost je dokonce na tak nizke urovni, ze na praci kterou nechcou Americani delat je nutno tolerovat ilegalni imigranty.
Jestli neverite, zeptejte ase Bartoska.

85535

26.12.2005 3:20

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 85530

>Pani Vcelicko, mozete mi prosim vymenovat niektore produkty,
>ktore svet odobera od USA a nemoze lacnejsie a lepsie nakupit
>inde?

Napr. zemedelske produkty, a znich bych predevsim jmenoval sojove boby.

>Zaboha som pred Vianocami nemohol ziadny naist, a ze
>je u nas supermarketov ako maku....

V USA je to stejne. Zaboha tu nenajdete v supermarketech evropske produkty (az na vyjimky).

>Aj tie original lewisky sa
>siju v cesku, v Prerove. Robi mi to starosti, viete?

To byste mel byt rad a ne to kritizovat. To je hospodarska pomoc ze strany USA mene prumyslove rozvinutym zemim.

>Zeby ti nakupcovia, nedaj Boze, mohutnu produkciu vysoko vyvinutych
>Americanov celkom bojkotovali?

Radi by, ale nejsou na tom tak dobre, aby si to mohli dovolit.

>A co americkeho, okrem donatov, hamburgerov, nepozivatelneho syra
>a inych labuznickych propriet, nakupujete Vy?

Vetsinu dennich potreb. Pres potraviny, obleceni az po tu spotrebni elektroniku.

>Iste mate doma americku spotrebnu elektroniku;

Ja tedy rozhodne a verim, ze Vcelicka take. Vy zase mate urcite doma elektroniku z Ciny (ona je prece jenom levnejsi, ze. A kazda koruna je dobra, pri dnesnim stavu evropske ekonomie.)

>Jazdite samozrejme americkym autom,

Ja samozrejme ano. Podporuji byznys americky nikoliv japonsky, nebo nedej panbuh jezdit v predrazenym krapu vyrobenym v Evrope. A dela to tak prevazna vetsina americanu. Po podrazech Nemecka a Francie velka cast americanu vyrobky techto dvou zemi bojkotuje. Je dokonce vystaven seznam firem od kterych - nic nekupovat.

>to este ostalo, ale pomaly spolu s rybnikom
>lacnej ropy konci.

No to jsou dost divne zpravy. Ceny benzinu v USA klesly (i pres zivelne pohromy)za posledni dva mesice. Benzin je dnes levnejsi nez pred dvema roky. Zato v Evrope zacina byt zle. V nejrozvinutejsi kapitalisticke zemi na svete, ve Svedsku (jak tady nekteri ctenari tvrdi), se jizda autem pro stredni vrstvy stala prepychem.

85541

26.12.2005 14:24

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

google 84.?.?.?

Reakce na 85541

>Napr. zemedelske produkty, a znich bych predevsim jmenoval sojove
>boby.

my z Angoly zase dovazame bohovsky lacne banany a tapiocu

>V USA je to stejne. Zaboha tu nenajdete v supermarketech evropske
>produkty (az na vyjimky).

pretoze si väcsina americanov, vysoku europsku kvalitu nemoze dovolit.
poznate tu Esopovu bajku o vrane a syre?

>Aj tie original lewisky sa siju v cesku, v Prerove.
>Robi mi to starosti, viete?

>To byste mel byt rad a ne to kritizovat. To je hospodarska pomoc
>ze strany USA mene prumyslove rozvinutym zemim.

no, mne napriek tomu, ta zidovska firma v Cechach robi starosti.
http://www.prisonplanet.com/images/november2005/281105levi1.jpg

>Vetsinu dennich potreb. Pres potraviny, obleceni az po tu


>americku spotrebni elektroniku.

[zmaten] [zmaten] [zmaten]

>Jazdite samozrejme americkym autom,

>Ja samozrejme ano.

uprimnu sustrast!

>Podporuji byznys americky nikoliv japonsky,
>nebo nedej panbuh jezdit v predrazenym krapu vyrobenym v Evrope.
>A dela to tak prevazna vetsina americanu.

tak, to mi je vas vazne luto, ze si nemozete dovolit ani zopar dobrych europskych produktov. uprimne, to sa ani do tej emeriky neoplatilo utekat? [oči v sloup] [chechtot]

skuste byt trochu konkretny, okrem toho Apple-a, designed by european master Jonathan Ive, Apples "Vice-President of Industrial Design", assembled in Irland and China, tam predsa uz nic nie je.
ergo, bez europana, Jonathana Ive-a, by Apple uz davno neexistoval. cela ta rada produktov ako iPod, iMac.. su jeho napady.

>Po podrazech Nemecka a Francie
> velka cast americanu vyrobky techto dvou zemi bojkotuje.
>Je dokonce vystaven seznam firem od kterych - nic nekupovat.

u nas tiez:

http://www.stopusa.org/german/
http://www.lebenshaus-alb.de/mt/archives/aktionen/001562.html
http://www.klaus-krusche.de/boykott.htm

len u nas, ten boycott usa-produktov, netrafi spotrebitela tak tvrdo, ako u vas.
o tu vasu "geneticku" soju tu aj tak nikto nestoji a nic ineho, okrem Apple-a a Pershingov nevyrabate. nepomijajuc, ze ruska odpoved na pershinga, je lepsia, lacnejsia a nehrozi, ze ked sa budete musiet branit, voci napr. israelu, tak vam to preprogramuju pocas letu a to americke cudo zautoci na vas samych.

>Zato v Evrope zacina byt zle. V nejrozvinutejsi
>kapitalisticke zemi na svete, ve Svedsku (jak
>tady nekteri ctenari tvrdi), se jizda autem pro stredni vrstvy
>stala prepychem. [mrknutí jedním okem]

bullshit!
mohli by si to hlupe tvrdenie, aj niecim podopriet?
Visit Sweden!

85567

26.12.2005 16:17

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

kema 207.?.?.?

Reakce na 85567

>skuste byt trochu konkretny, okrem toho Apple-a, designed by
>european master Jonathan Ive, Apples "Vice-President of
>Industrial Design", assembled in Irland and China, tam predsa uz
>nic nie je.
>ergo, bez europana, Jonathana Ive-a, by Apple uz davno
>neexistoval. cela ta rada produktov ako iPod, iMac.. su jeho
>napady.

Ive je industrial design chief a je zkutecne evropan. Neni nahodou, ze svoje napady mohl realizovat prave v Americe.
Zbytek Apple teamu jsou americani. Engineering vice president Fadell, iPod head Jon Rubinstein, marketing director Philip Schiller a pochopitelne CEO Steve Jobs.


>okrem Apple-a a Pershingov nevyrabate. nepomijajuc, ze ruska
>odpoved na pershinga, je lepsia, lacnejsia a nehrozi, ze ked sa
>budete musiet branit, voci napr. israelu, tak vam to
>preprogramuju pocas letu a to americke cudo zautoci na vas
>samych

Maminko a tatinku, ja se bojim Pershingu.
Nic se neboj mile dite, SS 20 ochrani te. [mrknutí jedním okem]

85582

27.12.2005 8:33

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

LalaLalovic 217.?.?.?

Reakce na 85582

Maminko a tatinku, ja se bojim Pershingu.Nic se neboj mile dite, SS 20 ochrani te. SS-20- mne neochrání pane Kulový Kémo ! Ochrání nás systém S-400 - jak je o něm nyní celoevropsky uvažováno- jako o protiraketovém deštníku !!! A ještě k těm raketám ?? Pershinga-beru - jedno bum a víc nic,ale z toho TOPOLA vylítá dalších 12-samostatně vysoce manévrujících sluncí -takže Patriot a jiný Idiot nemá šanci to zastavit !!!! Těch se bojím !!!

85663

27.12.2005 20:10

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

kema 207.?.?.?

Reakce na 85663

>Maminko a tatinku, ja se bojim Pershingu.Nic se neboj mile dite,
>SS 20 ochrani te. SS-20- mne neochrání pane Kulový Kémo !
>Ochrání nás systém S-400 - jak je o něm nyní celoevropsky
>uvažováno- jako o protiraketovém deštníku !!! A ještě k
>těm raketám ?? Pershinga-beru - jedno bum a víc nic,ale z toho
>TOPOLA vylítá dalších 12-samostatně vysoce manévrujících
>sluncí -takže Patriot a jiný Idiot nemá šanci to zastavit
>!!!! Těch se bojím !!!

Pane Lalo Lalovici,

Ja vam to o tech neschopnych Pershingach neberu. Mohu vas jen upozornit, ze balisticka raketa stredniho doletu Pershing byla dana do vyroby v roce 1960, modernizovana jako Pershing 2 v roce 1984 a vyrazena z provozu v roce 1988.
Posledni Peshing byl znicen v Texasu v roce 1991.
A k niceni raket jako je Topol by se v pripade potreby pouzil spise Arrow, ktery ma mnohem vetsi dolet nez Patriot.
Odlozte ty stare prirucky ze kterych cerpate informace a bezte si zagooglovat.

85732

28.12.2005 13:10

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

LalaLalovic 217.?.?.?

Reakce na 85732

A k niceni raket jako je Topol by se v pripade potreby pouzil spise Arrow, Myslíte ten USA systém s pravděpodobností zásahu 1 : 5 ???
Z pěti vystřelených jeden zásah ?????? Dost málo ne ?? S-400 - nesená letadlem 95% úspěšnost zásahu a ze stacionárního zařízení - 89% úspěšnost zásahu - Takže pane Kulový Kémo - Opravdu Gůglujte a gůglujte,aby byly informace čerstvé !!!! A z Vysoce samostatně manévrujících hlavic z Topola se zdají špatné sny generálům Gen.štábu US-Army dodnes a stále !!
Je to nepředstavitelná hrozba pro USA a pokud Gůglujete,tak by jste měl znát odpověď Gorbačeva - herci,že program SDI - je Rusům dlouho znám a že s minimálními náklady jsou schopni tento Štít obelstít !!!!!

85833

28.12.2005 21:38

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

kema 207.?.?.?

Reakce na 85833

>A k niceni raket jako je Topol by se v pripade potreby pouzil
>spise Arrow, Myslíte ten USA systém s pravděpodobností
>zásahu 1 : 5 ???
>Z pěti vystřelených jeden zásah ?????? Dost málo ne ?? S-400
>- nesená letadlem 95% úspěšnost zásahu a ze stacionárního
>zařízení - 89% úspěšnost zásahu - Takže pane Kulový
>Kémo - Opravdu Gůglujte a gůglujte,aby byly informace
>čerstvé !!!!

Kulovy Lalo, takove pobidnuti od cloveka ktery nevedel, ze Pershingy byly vyrazeny z vyzbroje uz pred 17 lety opravdu potesi.
Co se tyce raket Arrow, z poslednich sedmi pokusu jich bylo uspesnych sest, takze jak se zda, mouchy se dari vychytat.


>A z Vysoce samostatně manévrujících hlavic z
>Topola se zdají špatné sny generálům Gen.štábu US-Army
>dodnes a stále !!
>Je to nepředstavitelná hrozba pro USA a pokud Gůglujete,tak by
>jste měl znát odpověď Gorbačeva - herci,že program SDI - je
>Rusům dlouho znám a že s minimálními náklady jsou schopni
>tento Štít obelstít !!!!!

"Odpoved Gorbaceva - herci." To asi myslite Ronnyho, ze ? Sakra, to muselo byt jeste pred tim vyrazenim Persingu z vyzbroje.
Poslyste clovece, nejsou ty noviny ze kterych zde citujete uz cele zezloutle ? A neni v jejich hlavicce heslo "Proletari vsech zemi, spojte se" ?

85895

29.12.2005 13:42

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85895

Kemo tak taky nekdy neco uznejte. System TOPOL je opravdu tak trochu nocni mura pro americky protiraketovy destnik a uz nekolik celkem vysoce postavenych zelenych mozku to "priznalo" (sorry nemam ted dost casu to googlit ). S podobnym systemem zamereni, manevrovani a letu se prilis pri konstrukci protiraketovych systemu zatim nepocitalo.
Arrow je celkem kvalitni system, ale spise na "konvencnejsi" rakety.

85941

29.12.2005 23:17

RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?

kema 207.?.?.?

Reakce na 85941

>Kemo tak taky nekdy neco uznejte. System TOPOL je opravdu tak

Ale vzdyt jo, nedavno jsem treba uznal, ze MIG 15 bylo na svou dobu dobre letadlo. (Castecne kvuli okopirovanemu britskemu motoru). [smích]
O tech Topolech si musim neco ale napred vyguuglit.
Ja jsem toho pana tady hlavne upozornoval na to, ze ohromovat ostatni informacemi starsimi sedumnacti let je blbost.
Zejmena, kdyz se jedna o elektroniku a vojenskou techniku.

85968

24.12.2005 14:00

RE: reakce opravdickeho vojaka

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85297

Prosim vas, kde jsem psal, ze filosof je jen ten, ktery vystudoval Filosofickou fakultu University Karlove???

Vojak nepremysli, za vojaka premysli velitelstvi a je mi uplne suma fuk, jake pacifisticke nazory mel tento clovek v civilu.
Toto je sen snad kazdeho velitele...
Na druhou stranu, myslici vojak by asi tesko splnil rozkaz HNED TED plamenometem spalit ubykace muzstva bez toho, aniz by zjistil, jestli tam nekdo z muzstva je ci neni... ze?

Vojak, ktery bojuje v pitome valce ani ve snu, nemuze prichazet na pi*coviny, ze mu hlavni velitel lhal, nebo dokonce, ze on pri utoku na nepritele nebude strilet, protoze to jsou chudi podvedeni Iraccane.

A co pud sebezachovy? Trebas to je pacifista, ale to jeste neznamena, ze se necha zabit, ze nebude opetovat palbu...

85390

24.12.2005 21:53

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85390

no vidim dle vasi odpovedi, ze jako vojak by ste prijel zpet do sve zeme v plastickem pytliku. Pokud vam velitel naridi palte, tak palte a neuvazujte o tom co, nebo se vam take muze stat, ze ten upaleny budete vy.

Pokud budete pouze strilet zpet, na toho, ktery na vas vystrelil mate mensi sanci nez 50 na 50 ze prezijete prvni strelbu.

Chlape, co jeste vite o vojne?

85458

25.12.2005 9:45

RE: reakce opravdickeho vojaka

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85458

reknete, ktery vojak ma vetsi sanci na preziti? Ten, ktery nemysli, nebo ten, ktery mysli?

PS vam ten priklad s tim plamenometem asi nejak nedochazi. Napovim. Velitel se pomatl na rozumu a vydal vojakovi rozkaz upalit... hadejte koho?
Ano, Vy byste zabil sve kamarady... A az potom se ptal...

85496

25.12.2005 18:15

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85496

ne naopak pane LG, vas priklad mi dochazi, napovidat nemusite ale bylo by dobre kdyby ste pouzival prikladu ktere jsou relevantni.
Priklady jako topi se vam vase decko a vedle se prevrhla dalsi lod s celou tridou deti, koho zachranite, jsou priklady pro materskou skolku a ne pro rozumnou diskuzi.
Co se tyce mysliciho vojaka a nemysliciho vojaka a jejich preziti na to vam neodpovim, je videt, ze zdatne tapete ve svych rozhodnutich.
Ja jsem presvedcen, ze kazdy vojak, kteremu byl rozkazan utok na Hamburger hill, si tenkrat myslel, ze se velitelstvi zblaznilo.
Kdyby vojaci zacli individualne premyslet, ktery rozkaz je spravny, nastal by mir. Nechcete me preci rict, kdyz vam nekdo da rozkaz ke steci a nasadit bodaky, ze s tim budete souhlasit. Nebo si myslite jako ten vojak, ze to nebudete zrovna vy, ktereho nepritel prospikuje jak libove hovezi? Vy si snad myslite, ze na vojne by mela vladnout rovnopravnost a ze sarze je jen pracovni trida.

85513

25.12.2005 18:26

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85513

Kdyby vojaci zacli individualne premyslet, ktery rozkaz je spravny, nastal by mir
Toto je dukaz toho jak hruznej by byl svet kdyby se to stalo. Nasta by mir, no to nemuzeme dopustil. Na vojne samozrejme rovnopravnost neni, valka taky neni prace a vojaci nejsou delnici. Valka je vul a vojaci pitomci. S vyjimkou tech co brani vlastni zem, kterou nekdo napadl. Jelikoz jsem jeste nevidel irackeho vojaka tady jak morduje a plundruje, napadeny nejsme. Neco takovyho jako preventivni obrana utokem je blabol hodny Hitlera a ne demokraticke zeme jakou se Amerika tvari byt.

85516

26.12.2005 5:56

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85516

>Valka je vul a vojaci pitomci. S vyjimkou tech co brani vlastni zem, >kterou nekdo napadl.

pane Antiseptik, mate zajimave nazory, takze kazdy vojak ktery brani svou zem je OK, right? Pouze vojak ktery dostal rozkaz treba slouzit v Avganistanu je wrong. Rozumim vam dobre?
To ze valka je vul, jsem zde uz nekolikrat psal, to ovsem vi i kazdy general dolu az do vojina. No a dle vas, vojaci jsou pitomci, [zmaten]

85545

26.12.2005 6:42

RE: reakce opravdickeho vojaka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 85545

>>Valka je vul a vojaci pitomci. S vyjimkou tech co brani vlastni
>zem, >kterou nekdo napadl.

>
>pane Antiseptik, mate zajimave nazory, takze kazdy vojak ktery
>brani svou zem je OK, right? Pouze vojak ktery dostal rozkaz
>treba slouzit v Avganistanu je wrong. Rozumim vam dobre?

>To ze valka je vul, jsem zde uz nekolikrat psal, to ovsem vi i
>kazdy general dolu az do vojina. No a dle vas, vojaci jsou
>pitomci, [zmaten]

"Dle" skoro kazdyho az na pul procenta zbrejvasovanejch.

85548

29.12.2005 23:21

RE: reakce opravdickeho vojaka

kema 207.?.?.?

Reakce na 85548


>
>"Dle" skoro kazdyho az na pul procenta zbrejvasovanejch.
>

Du juu spiik cek ? Or et liist inglisch? Eh?

85969

26.12.2005 17:47

RE: reakce opravdickeho vojaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85545

Pokud to že válka je vůl ví každý generál tak nevím co v tý armádě dělaj. Moc se podle toho nechovaj. Myslet si že nejlepší způsob jak si naklonit místní populaci je zasypat je bombama a raketama se s tím nikterak neslučuje. Mrtvý sice prd ví ale nevolí a květiny nehází. Tím míň pak ty zmrzačený, ti na to náladu už vůbec nemaj. S Avganistánem na mě nechoďte, tak byl vytvořen takový bordel že se v tom už nikdo nevyzná. Když se proti sovětům podporuje kde kdo, jen když střílí, tak se není moc čemu divit že se to později vymkne z ruky a z podporovaných je najednou nepřítel. Lidi všude na světě nemaj rádí když je někdo zneužívá k vlastnímu prospěchu, podporuje když se jim to hodí, hází na ně rakety když už ne. Z takový spolupráce můžou mít jedinně schizofrenii a hrozně špatnou náladu. [velký smích]

85590

25.12.2005 18:44

RE: reakce opravdickeho vojaka

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85513

Kdyby vojaci zacli individualne premyslet, ktery rozkaz je spravny, nastal by mir. Tak...

A ktery vojak na vyssi sanci na preziti? Jednoznacne ten, ktery uvazuje o tom, co dela. Vyssi sanci uz ma jen ten, ktery to mysleni ma na urovni instinktu.

Priklad:
Vojak prebiha z jedne ulucky do druhe pres vetsi ulici.

Pokud by vojak o tom nezapremyslel, vyda se na cestu a sejme ho kulka...

Toho, kteremu to mysli, napadne, ze nevi, jestli na te ulici cirou nahodou nejsou nepratele - a to ikdyz informace z veleni jsou takove, ze oblast je cista. A uz ho zajima zpusob, jak to zjistit...

Ten, ktery "premysli" na urovni instinktu, jedna. Dela veci raz na raz. U teto zdi jsem lepe kryty zezedu. Rychly pohled do ulice. Cista. Pohled na druhou stranu. Formace nepratel...
Nespoleha se na to, ze mu velitelstvi zdelilo, ze oblast je vycistena - o kejhak muze prijit jen jednou.

PS v lazaretu maji vojaci na premitani casu dost.

85518

26.12.2005 6:15

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85518

pane LG, takze si konecne rozumime, je to proste a jednoduche, vojak je stale trenovan aby v pripade nutnosti pouzival svuj insting. Kazdy kdo se treba ucil na piano nebo martial arts vi, ze stalym cvicenim se dostane k perfektnosti, pianista nepremysli pouze cte noty a hraje (nekdy bez not)
vojak hraje nekdy s notama nekdy bez not, ale nikdy v boji nepremysli a uz vubec se nesnazi filozofovat.
Mozna, ze si pouze nerozumime v tom, pod cim vidime premysleni.. no hlavne ze si konecne rozumime. [smích]

85546

26.12.2005 8:44

RE: reakce opravdickeho vojaka

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85546

ale mi si vubec nerozumine...

Vojak neni 24hod/den v bojove situaci.
I Vojak musi odpocivat.

85552

28.12.2005 8:53

RE: reakce opravdickeho vojaka

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85552

>ale mi si vubec nerozumine...
>
>Vojak neni 24hod/den v bojove situaci.
>I Vojak musi odpocivat.
I tak mozno tovaris, koniec filma [překvapení]

85805

28.12.2005 11:34

RE: reakce opravdickeho vojaka

TS 213.?.?.?

Reakce na 85513

>Kdyby vojaci zacli individualne premyslet, ktery rozkaz je
>spravny, nastal by mir.

To by byla hruza, co?

Muzete prosim vysvetlit, proc takovou moznost povazujete za spatnou, alespon jak z vaseho stylu psani o problematice vyplyva?

85824

24.12.2005 0:30

Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

zaplatil 65.?.?.?

Two U.S. Soldiers Killed; Baghdad Rocket Factory Discovered
American Forces Press Service

WASHINGTON, Dec. 23, 2005 – Two Task Force Baghdad soldiers were killed when their vehicle struck an improvised explosive device in Baghdad today, military officials reported.
The names of the soldiers are being withheld pending notification of their families.
-------------------------------------------------------------------

Slava na Vysostech a pokoj lidem na Zemi...... [pláč]

85347

24.12.2005 15:38

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85347

Hezké vánoce vám všem přeju vespolek.

85405

24.12.2005 18:09

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 85405

Na trochu veselejsi notu mam pro Vas ceskou verzi
Rudolph the Red-nosed-deer (napev je stejny, kazdy to zna...)

"Rudolfek Ru-do-no-syyy
byl to velmi dobry dyyyyr,
Rudolfek ru-do-no-sy, jooo ten se k nam nachodil.

Byl to maly dze-li-nek, coz treba ri-i-ict,
joo ten se nadelal blbinek,
joooo, my jsme se chechtali, houhouhou....

Rudolfek Ru-do-no-syyy...." (atd, az do omrzeni, budete z toho zarucene veseli). [velký smích]

A tak se stanete pravymi mutlikulturalisty. A take preji vsem, aby Muzyk (pardon, Seeenta) byl patricne stedrym! [vyplazený jazyk]

85431

26.12.2005 3:01

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85347

>Two U.S. Soldiers Killed; Baghdad Rocket Factory Discovered
>American Forces Press Service
>
>WASHINGTON, Dec. 23, 2005 – Two Task Force Baghdad soldiers
>were killed when their vehicle struck an improvised explosive
>device in Baghdad today, military officials reported.

>The names of the soldiers are being withheld pending notification
>of their families.

>Slava na Vysostech a pokoj lidem na Zemi...... [pláč]

No, jestli se radujete nad tim, ze byla odhalena tovarna na rakety tak s vami souhlasim.
Pokud rikate "slava na vysostech" kvuli vrazde dvou lidi, jste cune. [pláč]

85537

26.12.2005 12:29

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 85537

Mýlíte se, pane Kemo, to povídání o "slávě boží na výsostech a pokoji (myslel asi obývák) lidem na zemi", po uveřejnění zprávy o smrti dvou amerických vojáků, je jen výrazem jeho hluboké křesťanské lásky a víry ve spravedlnost. Takových křesťanů typu ožralého Josefa Plojhara potřebujeme právě v těchto dnech co nejvíce.

Nicméně právě dnes vyšla malá nicméně zajímavá zpráva, že na ostrově Mauritius (Indický oceán) našli 20 dobře zachovalých koster Raphus cucullatus a.k.a. Dodo, což byl nelétavý pták česky zvaný blboun nejapný (Dronte Mauritius). Jeden jeho exemplář je k vidění v ČR, myslím, v knihovně Strahovského kláštera. Možná, že se mezi zachovalými kostrami najdou i dávní příbuzní našeho velkého křesťana, pana Zaplatila, což by ovšem logicky vysvětlovalo jeho příspěvek.

85558

26.12.2005 16:19

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 85558

Co to je za slataninu, Sharkane?

Nema to ani hlavu ani patu. A mimochodem, proc jste si dal jmeno po srbskem gangsterovi (bejval jste 'pes-shmerga'[mrknutí jedním okem]? [zmaten]

Byl to snad take chazar? Vubec bych se nedivil, vzhledenm k tomu, co si dovoloval. A co Vy si dovolujete....[oči v sloup]

85583

26.12.2005 20:20

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85583

Co to je za slataninu, Sharkane?
----------------------------------------------------------------

Zapomnel jsem se podepsat, tedy Z.A.P

Abych neodesel s prazdnou..... narazil jsem vcera na stranku (vubec jsem se nechtel politikou zabyvat, byla to zla nahoda) www.thirdworldtraveler.com.

Ve svetle toho, co se tam pise, je nase kritika noveho americkeho kolonialismu jeste velmi mirna. Je to jen spina nejotresnejsiho druhu co juesej podnikaji jiz pres padesat let v celem svete.

Je tam tez zminka o panu Kissingerovi, vytecnikovi nejhorsiho moralniho kalibru, ktery namisto obdrzeni Nobelovi ceny miru mel sedet pred mezinarodnim soudem v Haagu. Je toho moc...... a slova na to nestaci!

85605

26.12.2005 20:52

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 85605

>Abych neodesel s prazdnou..... narazil jsem vcera na stranku
>www.thirdworldtraveler.com.

Tuhle stránku by stálo za to přeložit celou jak lěží a běží. Děkuji za zajímavý odkaz.

85608

26.12.2005 21:06

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85608

Tuhle stránku by stálo za to přeložit celou jak lěží a běží.
--------------------------------------------------------------------
To ano, ale

je nesmirne rozsahla a plna neuveritelnych svedectvi. Myslim, ze kdyby ji vsichni vzali tak jak je(- jen k uvaze), mnoho z debat zde by proste zhaslo.

85611

26.12.2005 22:53

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85611

Jsem to jen tak rychle přeskákal a dost "zděšeně" uložil do "oblíbených". To zděšení se ani tak netýká obsahu, jako rozsáhlosti, což při stavu mé angličtiny není žádná legrace. Zdali to nakonec bude pravda - tedy, že to bude mé oblíbené čtení - to vskutku teď tedy ještě nevím.

Mám podotázečku - taky máte alespoň někteří sem tam takový marný pocit, že už to snad ani nedokážete dočíst ?

85624

27.12.2005 5:34

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85624

Mám podotázečku - taky máte alespoň někteří sem tam takový marný pocit, že už to snad ani nedokážete dočíst ?
------------------------------------------------------------------------

Take se s tou myslenkou zabyvam.

Nez vsak uvazte toto:

- zadna znalost neni nikdy komletni, cim vice se dovidate tim vice se tazete

- jedna znalost je emotivni/ instinktivni, druha je faktualni; zeptejte se sebe, ktera je dulezitejsi; je to neco jako se sbiranim nejakych objektu; muzete jich mit mnoho a nikdy to nebudou vsechny a nebo muzete mit jen par, do kterym vlozite svou duveru a udelate je casti Vasi mysly

- casova perspektiva neni dulezita, vse je jen funkce rychosti svetla [smích]

85650

27.12.2005 8:59

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85611

>je nesmirne rozsahla a plna neuveritelnych svedectvi. Myslim, ze
>kdyby ji vsichni vzali tak jak je(- jen k uvaze), mnoho z debat
>zde by proste zhaslo.

To jste trefil hrebicek na hlavicku. Ta stranka je opravdu plna neuveritelnych svedectvi.
Protoze jsem clovek zamestnany, vybral jsem si nahodou jeden ze clanku abych zjistil, vo co go.
Jako na potvoru to byla sahodlouha litanie o IMF.
Pres rozsahlost clanku tam nebylo ani slovo o tom, cim se Mezinarodni Menovy Fond zabyva, co je jeho ucelem a kolika zemim pomohl z priserneho ekonomickeho srabu.
Pouze blaboly o tom, jak IMF bidaci proletare celeho sveta.
Uz tam nevlezu, i kdybyste me platili. [oči v sloup]

85667

27.12.2005 16:11

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

horus 82.?.?.?

Reakce na 85667

když někdo nechce vidět, nepomůže mu ani světlo, ani brýle.

85704

27.12.2005 21:38

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85667

Pane kema, nabyl jsem praktické jistoty. Vy jste normální sprostý provokatér - tohleto, co píšete, již totiž nelze vysvětlit pouhou blbostí, jak jsem se původně domníval. Chcete-li mi to vyvrátit, napište o nějakém případu, kdy ten IMF pomohl prokazatelně nějaké typické chudé zemi z příšerného ekonomického svrabu, jak jste dojemně projevil starost. Protože tak jak píšete Vy : Pouze blaboly o tom, jak IMF bidaci proletare celeho sveta. - tak já zase tvrdím, že absolutní většina toho, co Vy píšete, tak toto jsou skutečně bláboly.

Vy jste zde neuvedl vůbec žádný fakt, pouze docela sofistikovaný kec. Za dlouhé roky, co to sleduji, se situace ve světě z hlediska rozvojových zemí neustále neřešitelně zhoršuje a pro ty tzv. "pomáhající" se stále zlepšuje. Ze strany IMF pak slyší svět jen neustálé sladké řečičky, reálná pomoc žádná. Na základě toho, co jste napsal, cítím morální právo, navzdory zde deklarovaným zásadám o psaní příspěvků, říci Vám: Jste absolutně sprostý demagog a lhář !!

85744

28.12.2005 1:40

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85744

Jste absolutně sprostý demagog a lhář !!
------------------------------------------------------

Hmmm...m, spis 'ideologicky pridelenec', pane Gejdos.

Berte to polehku, jak rikaj v americku..... [mrknutí jedním okem]

85766

28.12.2005 3:37

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85744

>Pane kema, nabyl jsem praktické jistoty. Vy jste normální
>sprostý provokatér - tohleto, co píšete, již totiž nelze
>vysvětlit pouhou blbostí, jak jsem se původně domníval.
>Chcete-li mi to vyvrátit, napište o nějakém případu, kdy
>ten IMF pomohl prokazatelně nějaké typické chudé zemi z
>příšerného ekonomického svrabu, jak jste dojemně projevil
>starost. Protože tak jak píšete Vy : Pouze blaboly o tom, jak
>IMF bidaci proletare celeho sveta. - tak já zase tvrdím, že
>absolutní většina toho, co Vy píšete, tak toto jsou
>skutečně bláboly.

Zkuste to doplnit nejakymi argumenty. Pokud o tom ovsem neco vite.
International Monetary Fund neni dorocinna organizace. Je to neco jako banka. Nema proto miliardy na rozhazovani.
Cim se IMF lisi od normalnich bank je to, ze pujcuje zemim s mizernym kreditem penize na velice nizky urok.
Jedina moznost jak dostat penize zpet, jsou zasahy do financni discipliny dotycnych zemi. Coz vetsinou znamena omezeni vydaju na socialni programy, omezeni byrokracie a vyhazovani penez vubec.
Zadna zeme ovsem neni nucena si penize od IMF pujcovat.
Vedel jste to pane Gejdos?


>Vy jste zde neuvedl vůbec žádný fakt, pouze docela
>sofistikovaný kec. Za dlouhé roky, co to sleduji, se situace
>ve světě z hlediska rozvojových zemí neustále neřešitelně
>zhoršuje a pro ty tzv. "pomáhající" se stále zlepšuje. Ze
>strany IMF pak slyší svět jen neustálé sladké řečičky,
>reálná pomoc žádná. Na základě toho, co jste napsal,
>cítím morální právo, navzdory zde deklarovaným zásadám o
>psaní příspěvků, říci Vám: Jste absolutně sprostý
>demagog a lhář !!

Znovu se vas ptam, pane Gejdos.
Vedel jste cokoliv o tom, jak IMF pracuje nez jste me urazil?
Nevedel.
Protoze jste omezeny hlupak.

85787

28.12.2005 14:41

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85787

Pane kema, dovolím si ještě ten "luxus", obrátit se na Vás přímo. To, co Vy píšete, je skutečně dost obludné, co do rozsahu neskutečných fabulací. Domnívám se, že by to již patrně stačilo na "slušnou diagnozu". Já lékař nejsem, dám Vám tedy pouze takové přátelské doporučení. Když už toho víte o světě tak málo a přesto stále toužíte se chlubit, omezte prosím Vás nadužívání úsloví Podle sebe soudím tebe ! Jste pak příliš čitelný.

Mimochodem - taktiku, kdy řeknete nějakou s prominutím kokotinu, pak to nějak zamluvíte a nakonec na to odpovídáte rozhorleně, jako by to napsal někdo jiný, tedy to, co jste teď tady předvedl, to je značně průhledný manévr. Pokud vás to baví - tedy se sám se sebou klidně hádejte dál. Je mi líto prostoru na Zvědavci, který takto zcela zbytečně zaujímáte a kde by se mohli projevit nějací slušní lidé s rozumnými názory.

Pokud ale by jste se chtěl přeci jen o něčem poučit, potom pokud to čekáte ode mě, musel by jste diskutovat. Podívejte se do nějakého slovníku, co to slovo znamená.

A že já Vás urazil ? Pane, to není podle mě možné. Když si po sobě všechno poctivě - ale opravdu poctivě přečtete, pak snad zjistíte, co tím myslím.

85843

28.12.2005 21:00

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85843

Podivejte se, pane Gejdos.
Ja jsem vam napsal nekolika prostymi slovy jake ma IMF poslani. Ze je to financni instituce ktera pujcuje na nizky urok penize zemim, ktere maji mizerny kredit. Vymenou za to pozaduji financni disciplinu.
Vic jsem toho psat nechtel, protoze tahle diskuse je o necem jinem.
Vy sam ani nevite, ze Mezinarodni Menovy Fond se anglicky rekne International Monetary Fund a presto jste me nevahal oznacit vyrazem "absolutne sprosty demagog a lhar".
Jak jsem uz rekl, jste opravdu omezeny hlupak. [smích]

85891

28.12.2005 21:45

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85891

Kdybych Vám napsal co si opravdu o Vás kema myslím - nemohlo by to projít. Pane kema, když už jste tak neskutečně blbej, že se nestydíte tady povzneseně nad vlastní nedostižnou moudrostí přednášet, že International Monetary Fund je Mezinárodní měnový fond a ještě se při tom tváříte, že to myslíte se mnou dobře, aby jste mě chudáka nevzdělaného poučil, pak již pro vás není vůbec žádná pomoc. Kdo chce kam, pomozme mu tam !!

Tedy pane - mohl by jste mi ještě vysvětlit, co to je to divné slovo "fond", pak mi ještě vysvětlete, co to znamená to "mezinárodní" a dokonce ani to "měnový" není zcela jasné - i to by jste měl pro nás chudáky kdesi z Karpat, blbečky nevzdělané, vysvětlit. Protože vy jste jedinečně inteligentní člověk a my tady visíme ještě na stromech. Děkuji Vám předem a nápodobně, Vy jak se to tak jeví neomezený hlupáku.

85898

28.12.2005 14:53

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85787

Napsal jste tak miloučce: ... ... Protoze jste omezeny hlupak.

Pane, já jsem se nikterak tímto neurazil. Dokonce jsem ochoten připustit, že by to klidně mohla být pravda. Jednak každý člověk obecně je omezený a stejně tak je každý nějak svým způsobem hlupák. Čili, když si Vás představuji nějak, vypadáte podle toho, co píšete i Vy jako omezený hlupák ! Myslíte si, že ne ?

Nebudeme se přežírat, kdo věděl před touto tzv. "diskusí" více o MMF - předpokládám, že jde o totéž, co Vy znáte jako IMF. Stejně nás nikdo nerozsoudí. Ale Vy tady napište, k čemu slouží tento fond a jaké jsou jeho výsledky, když se tak čertíte. To jsem po Vás totiž chtěl, jenže Vy po druhých chcete fakta, sám ovšem jen Boha pustě plácáte. MMF ještě nikomu nepopmohl tak, jak jste Vy uvedl. Za celou dobu jeho působnosti se nerovnováha světové ekonomiky stále jen zvětšuje, tedy přesně to, co údajně měl MMF řešit. Neřeší však ! Tedy ? Jste omezený hlupák nebo napíšete něco konstruktívně o MMF/IMF ?

85845

28.12.2005 14:56

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85787

Pane Kema, je mnoho informací o tom jak a proč pracuje IMF volně k sehnání mimo jejich brožůrku. Přečtěte si neco z toho než tu začnete naplno rozvíjet pohádky o lidumilnosti IMF. Vžy nakonec stačí se zeptat, jak jsou tyto země na tom teď. IMF je trošku jako kouzelník na scéně, můžete si sice myslet že opravdu čaruje ale budete se mýlit. Možná že je to na vás moc složitý?

85846

28.12.2005 21:16

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85846

Pane Antiseptik, ja zadnou brozurku o IMF nemam. Co o techhle vecech vim, jsem behem let vycetl v nejruznejsich knihach a casopisech. A podle toho jsem si utvoril nazor.
Zadne "pohadky o lidumilnosti IMF" jsem zde nepsal a ani nebudu.
IMF je financni instituce a neni zodpovedna ani za zkazu tohohoto sveta ani za jeho zachranu.
Pujcit penize si kazdy muze nebo nemusi a muze si je pujcit kde chce.


85892

28.12.2005 21:31

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85892

Pokud IMF není k tomu aby zachraňovala svět tak proč byla vytvořena? Bank je už po světě dost. Pokud IMF způsobí finanční rujnu určitému státu, zodpovědná by za to měla být ne? Není to soukromá banka ale mezinárodní finační instituce z určitým úkolem a o tom je tu právě řeč, zda je ten úkol pomáhat anebo rujnovat třetí svět. Jelikož sám tvrdíte že pomáhat to není, tak je nám jasný co je úkolem IMF, který taky dobře plní. [smích]

85894

28.12.2005 22:58

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85894

Pane Antiseptik,
Ukolem IMF podle me skutecne neni zachrana sveta. To je trochu silne slovo, nemyslite?
Ale pomahat za ukol ma, k tomu ucelu byl vytvoren.
Predstavte si napriklad chudou, africkou zemi ktera se vydala "na cestu socialismu". Znarodnila co se dalo, do statnich sluzeb prijala statisice darmozr..... ne - dam vam jiny priklad, aby to pochopili uplne vsichni.[smích]

Predstavte si, ze mate souseda-ozralu ktery utratil vsechny penize v kartach a chlastu.
Ten clovek k vam prijde a chce pujcit penize. Vsichni jsou pry na neho zli a nechcou mu pomoct. Nebo chcou moc velke uroky. A pritom jeho chudinky deti umiraji hladem.
Vy mu penize pujcite za techto podminek: prestanes chlastat a hrat karty. Ja budu na vsechno vcetne tvych financi dohlizet, dokud ten dluh nebude splaceny.

Jsou pak dve moznosti.

Ten clovek vasi pujcky vyuzije, udela co mu radite a jednou vam za vasi pomoc podekuje.

A nebo to dopadne naopak.
Ozrala bude sedet dal v hospode, hrat za vase penize karty a stezovat si svym ozralym kumpanum, jaky je ten Antiseptik vydriduch. "Z hospody ho honi, chlast mu vyliva, do ucetnictvi leze a nejhorsi na tom je, ze deti maji porad hlad. Slibil ze me pomuze a hovno pomohl!!!"
"A vite co udelam kamaradi?" Rve ozrala. "Prestanu ty penize splacet uplne. Stejne ma vic nez potrebuje. At si nasere!!"
A jeho socialis- pardon - ozrali kumpani mu budou nadsene tleskat. [velký smích]

85903

29.12.2005 2:15

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 85903

To je hezká pohádka pane Kemo.

85912

29.12.2005 23:27

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85912

>To je hezká pohádka pane Kemo.

Hmmm, me pripada spise tragicka.
Jestli jste nekdy potkal otce - ozralu ci poznal socialistickou ekonomiku, vite urcite co tim myslim.

85970

30.12.2005 5:39

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85892

No posledni ukazka uspesne aplikace rad a teorii IMF byla Argentina. Byl jste prekvapeny, jak jsou tam mezi lidickama oblibeni. To je vec driva ukryvaci nacistu a dneska basta komousu a lunatiku, co nemaji radi dobrodince z IMF. Premyslejte kemo vyspely svet potrebuje odbytiste pro svou produkci, rozhodne nepotrebuje dalsi konkurenty ve vyrobe. A pokud se to stane kam ze pujde nase zivotni uroven, ano do p.dele je spravna opoved.

85995

28.12.2005 15:18

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85787

>Zkuste to doplnit nejakymi argumenty. Pokud o tom ovsem neco
>vite.
>International Monetary Fund neni dorocinna organizace. Je to neco
>jako banka. Nema proto miliardy na rozhazovani.
>Cim se IMF lisi od normalnich bank je to, ze pujcuje zemim s
>mizernym kreditem penize na velice nizky urok.

>Jedina moznost jak dostat penize zpet, jsou zasahy do financni
>discipliny dotycnych zemi. Coz vetsinou znamena omezeni vydaju na
>socialni programy, omezeni byrokracie a vyhazovani penez vubec.
>Zadna zeme ovsem neni nucena si penize od IMF pujcovat.
>Vedel jste to pane Gejdos?

Jedním ze zajímavých případů je třeba Argentina,která se dostala do pěkných potíží v roce 1998.Dovolila(ta opovážlivost!) si odmítnout diktát měnového fondu a hle,dnes je na tom o mnoho lépe.

http://zpravy24.pantax.cz/ klikněte si na archiv a vyhledejte si zprávy ze dne 23.září 2005.

Příjemnou četbu [mrknutí jedním okem] .

85851

28.12.2005 20:38

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85851

>Jedním ze zajímavých případů je třeba Argentina,která se
>dostala do pěkných potíží v roce 1998.Dovolila(ta
>opovážlivost!) si odmítnout diktát měnového fondu a
>hle,dnes je na tom o mnoho lépe.

Pani Alexo,

prectete si prosim, co pisi o IMF panu Gejdosovi. Je to kratke, ale ucel a poslani IMF to myslim vystihuje lepe nez vami doporuceny clanek.
Kdyz se ovsem i v tom vasem clanku prokousate propagandou zjistite, ze si Argentina opravdu penize pujcila a ted je nesplaci.
Nekdo to muze povazovat za chytre a odvazne reseni financnich potizi, jini to ovsem povazuji za kradez.
Kdyz zeme ztrati kredit, doplati na to pristi generace. [pláč]

85890

28.12.2005 21:39

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85890

>prectete si prosim, co pisi o IMF panu Gejdosovi. Je to kratke,
>ale ucel a poslani IMF to myslim vystihuje lepe nez vami
>doporuceny clanek.

Četla a je samozřejmě pochopitelné,že to co jste řekl vy,je lepší,než odkaz,který jsem dala já vám. [oči v sloup]

>Kdyz se ovsem i v tom vasem clanku prokousate propagandou
>zjistite, ze si Argentina opravdu penize pujcila a ted je
>nesplaci.

Pokud je to podle vás propaganda(samozřejmě,co jiného by to bylo,když je to ode mě,že ano),tak s vámi vážně jen ztrácím čas.Už teď lituji těch minut,které jsem promarnila hledáním té zprávy.

>Nekdo to muze povazovat za chytre a odvazne reseni financnich
>potizi, jini to ovsem povazuji za kradez.

No,svým způsobem je to od vás nepřekvapivé.Když jsme u toho,co je podle vás ten"nízký úrok"?

>Kdyz zeme ztrati kredit, doplati na to pristi generace. [pláč]

Jistě a všichni víme,která země je tím především myšlena(ovšem nejen ta)a dřív než napíšete cosi o severní koreji a jiné,tak vám řeknu,že tohle platí především pro USA.Stačí,když si vezmete,že dluh z vietnameské války USA splácely 20let.Jak dlouho myslíte,že budou splácet Irák?

85896

28.12.2005 23:02

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85896

Prectete si prosim, co jsem napsal Antiseptikovi.
K vanocum vam dodatecne preju, aby si od vas taky nekdo pujcil penize a pak vam je nevratil. [oči v sloup]

85905

29.12.2005 11:23

Ještě že Vás tu máme

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85905

Četla a otázka:no a...?

Váš příklad s opilcem mi evokuje další příklad navazující na opilce.Vtip je v tom,že opilec,nebo lépe alkoholik musí najít sám v sobě vůli skončit s pitím(stejně to bylo od vás pěkně blbé přirovnání,ale budiž,jedeme dál).Je hned několik řešení opilce:může se uchlastat k smrti,může si"hodit mašli",může v sobě najít vůli a ustát to a přestat pít,nebo může postoupit ústavní léčbu.Vtip je,že celé to může zastavit především on,když pochopí,že má problém.

Jiný,ale podobný příklad:jste těžký feťák,jste spokojený,když si dáte dávku"háčka"a myslíte,že je všechno allright.Jenže vás drapnou benga(pro vás chlupatí)zato,že kradete abyste měl na další dávku.Šoupnou vás do báně a když se dostanete k soudu,tak se dozvíte,že půjdete na ústavní léčbu.Budete tam dva roky,ale vy se léčit nechcete,tak to holt nějak překlepete na metadonu,budete dělat,že jste zdravý a jakmile vás pustí,tak zase pojedete v"háčku".Tak a jaké z toho plyne ponaučení?plyne z toho to,že váš příklad nebyl moc přesný.

Už jste tu cosi říkal o tom,že se vyznáte v ekonomice,budiž,neupírám vám to.Potíž je,že cokoliv s čím nesouhlasíte je propaganda,nebo lépe komunistická propaganda.Naštěstí nejste tak"vyhořelé palivo"jako Leho,to však neznamená,že byste byl kdovíjak hlava otevřená.

Tedy pěkný nový rok a hlavně doufám,že se odprostíte od té spousty negativní energie a abyste neremcal,že jsem vám nic nedala Ježíšku(Santa Claus je pitomost),tak tady máte něco,co mě dnes po ránu rozesmálo(já vím,je to trochu staršího data,ale přesto to pobaví): http://aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=35459 [mrknutí jedním okem] .

85929

29.12.2005 23:35

RE: Ještě že Vás tu máme

kema 207.?.?.?

Reakce na 85929

Alexo,

ty z kontextu vytrzene citaty nejsou zrovna moje parketa, ale dekuji i tak.
Jeste k tomu vasemu prvnimu odkazu. Rad bych totiz znal vas nazor.
Jestli je na tom ta Argentina opravdu tak dobre, nemel by zrovna to byt duvod ke splaceni dluhu?
Ty penize prece budou chybet prave v zemich, ktere je potrebuji nejvice!

85971

30.12.2005 13:26

RE: Ještě že Vás tu máme

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85971

>Jestli je na tom ta Argentina opravdu tak dobre, nemel by zrovna
>to byt duvod ke splaceni dluhu?

Neřekla jsem,že na tom je Argentina dobře,pouze jsem chtěla poukázat,že IMF(MMF)není zrovna ten nejlepší možný"podnik",pro zachranu států.

Nemám ekonomické vzdělání,ale troufám si říct,že to co zalepuje IMF je často důsledek politiky WTO.Dnešní světový obchod je zdá se dost komplikovaný,protože bohaté státy mají na dotace svého zboží...kdyžto rozvojové státy umírají hlady,protože jejich zboží nikdo nekoupí,kvuli nedotované ceně.Tohle se nám jednou šeredně nevyplatí.

Netvrdím však,že za vše mohou rozvinuté státy,to jistě ne,každopádně mají spoustu želízek v ohni a jistě i vy uznáte,že by se světový obchod pohnul zajímavým směrem,kdyby jedna část trhu nebyla zvýhodňována vůči zbytku.

>Ty penize prece budou chybet prave v zemich, ktere je potrebuji
>nejvice!

V USA?

86038

29.12.2005 12:39

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 85890

Pane kema, to je to, co Vy patrně nemůžete pochopit a je tedy otázka proč to tedy vlastně nemůžete pochopit.

MMF alias IMF byl založen z nějakého důvodu a dal si nějaké cíle. Přečtěte si tedy, jaké si dal cíle a položte si otázku - proč se mu je nedaří plnit. Proč se děje spíše pravý opak ? Nebo snad budete zde tvrdit, že základní cíle MMF (viz níže):
_______________________________________________________________________

Základní cíle Fondu definované ve Článcích dohody jsou:
-podporovat mezinárodní měnovou spolupráci
-usnadňovat rozšiřování a vyvážený růst mezinárodního obchodu
-podporovat devizovou stabilitu
-napomáhat vytváření mnohostranných platebních systémů
-dočasně zpřístupňovat své zdroje členům majícím potíže s platební bilancí
-zkrátit trvání a zmírnit stupeň nerovnováhy v mezinárodních platebních bilancích členů.
________________________________________________________________________
.... jsou skutečně zdárně plněny ? Nezávislý pozorovatel z nějaké planety "XYZ" by patrně situaci popsal jinak, než jak se snažíte Vy. Možná máte ekonomické vzdělání, o to více jsem pak Vašimi představami udiven.

85935

29.12.2005 23:45

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85935

>.... jsou skutečně zdárně plněny ? Nezávislý pozorovatel z
>nějaké planety "XYZ" by patrně situaci popsal jinak, než jak
>se snažíte Vy. Možná máte ekonomické vzdělání, o to
>více jsem pak Vašimi představami udiven.

Pane Gejdos, ja jsem nikdy nepsal, ze mam ekonomicke vzdelani. Pokud to tak vypada, dekuji za uznani. Ale je to pouze muj konicek.

Ja myslim, ze IMF sve poslani plni dobre. Zachranit celou planetu pred bidou a blbosti je nemozne a nebylo to ostatne nikdy ucelem teto financni organizace.
Ja jsem zde mluvil predevsim o cinnosti IMF ktera je nejvice kontroverzni.
A to je poskytovani nizkourokovych pujcek chudym zemich a nasledne zasahy do financni discipliny techto zemi.
Prave tato cinnost totiz privadi socialisty celeho sveta k nepricetnosti.

85973

29.12.2005 23:50

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85973

>Pane Gejdos, ja jsem nikdy nepsal, ze mam ekonomicke vzdelani.
>Pokud to tak vypada, dekuji za uznani. Ale je to pouze muj
>konicek.
Kulový kemo! Žádný koníček, ale slepá, chromá kobyla, kemo, co spadla pohodnému s lopaty.

85974

30.12.2005 10:27

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85974

>Kulový kemo! Žádný koníček, ale slepá, chromá kobyla,
>kemo, co spadla pohodnému s lopaty.

No vidite, konecne pokus o ftip. Novej Dave Barry z vas teda nebude, ale aspon se stara kolena snazite. [mrknutí jedním okem]

86029

30.12.2005 16:37

RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 86029

Kemo, zase jste šláplo do kema. To nebyl pokus o vtip. To bylo prosté konstatování faktu.

86053

24.12.2005 21:18

Pekne hloupej naivni vojak

Rudolf Domansky 216.?.?.?

co dodat ....jen ho litovat [zmaten]

85449

25.12.2005 2:13

V dnesni valce neni vitezu a ani porazenych,jen tech ,co umreli driv a tech ,co pozdeji.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

http://www.uruknet.com/pic.php?f=gulf01.jpeg

Co ,si udajny vitez priveze domu?
Depleted Uranium comes home

special report published by eminent scientist Leuren Moret naming depleted uranium as the definitive cause of the 'Gulf War Syndrome' has fed a growing scandal about the continued use of uranium munitions by the US Military.'

"Bernklau continued, 'This malady (from uranium munitions), that thousands of our military have suffered and died from, has finally been identified as the cause of this sickness, eliminating the guessing. The terrible truth is now being revealed.'

"He added, 'Out of the 580,400 soldiers who served in GW1 (the first Gulf War), of them, 11,000 are now dead! By the year 2000, there were 325,000 on Permanent Medical Disability. This astounding number of 'Disabled Vets' means that a decade later, 56% of those soldiers who served have some form of permanent medical problems!' The disability rate for the wars of the last century was 5 percent; it was higher, 10 percent, in Viet Nam.

'The VA Secretary (Principi) was aware of this fact as far back as 2000,' wrote Bernklau. 'He, and the Bush administration have been hiding these facts, but now, thanks to Moret's report, (it) ... is far too big to hide or to cover up!'"
While the exact cost of compensating those injured in fighting in Iraq is uncertain, the Department of Veterans Affairs already expects to pay $600 billion over the next three decades in disability payments to veterans of earlier wars."
Let's repeat -- that $600 billion does not include those serving in Iraq. Add to that the cost of paying for a lifetime of healthcare for hundreds of thousands of soldiers who have been exposed to DU in Iraq

Jediny Leho je ze zelaza ,tan vydrzi vsechno.
Vitezstvi muze slavit jen lidska blbost,nicit si vlastni planetu ,kdyz nemuzou,zatim ,se hnout nekam jinam.

85482

25.12.2005 3:07

Vsechny ty krutosti spachane Americany pod zidovskym vedenim v Iraku a jinde,budou

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

mit sve nasledky,ze terrorismus poroste jeste vetsi mirou ,nez kdykoliv jindy,ze muslimsky svet se jednoho dne sjednoti ,zbavi se kolaborantu a zradcu a jako vlna ozbrojeneho odporu se mozna prezene pres Evropu,proto zide v Americe jsou tak arogantni a necitelni ,vedouce ,ze jsou dostatecne daleko od moznosti trestu za sve zlociny,jez se snazi zmirnit holocaustovou naplasti a antisemitismem,zkutecnost je ta ,ze za tuto valku zide neseou plnou zotpovednost.


US. Airstrikes Take Toll on Civilians
Eyewitnesses Cite Scores Killed in Marine Offensive in Western Iraq
These people died silently, complaining to God of a guilt they did not commit," Zahid Mohammed Rawi, a physician, said in the town of Husaybah. Rawi said that roughly one week into Operation Steel Curtain, which began on Nov. 5, medical workers had recorded 97 civilians killed. At least 38 insurgents were also killed in the offensive's early days, Rawi said.On Nov. 7, the third day of the offensive, witnesses watched from the roof of a public building in Husaybah as U.S. warplanes struck homes in the town's Kamaliyat neighborhood. After fires ignited by the fighting had died down, witnesses observed residents removing the bodies of what neighbors said was a family -- mother, father, 14-year-old girl, 11-year-old boy and 5-year-old boy -- from the rubble of one house.
------------
Pripustme ,ze by se stalo to ,co Nosterdamus predpovida o invasi muslimu do Evropy,kdy se zastavi az na rece Rynu a Vatikan by byl v troskach,co myslite ,jak se zachova zid , (pokud se jim podari jej odhalit,ovsem )ktery padne do muslimskych rukou,myslite ze prizna ,ze zide ve Washingtonu vedou valku pres Americany a tim je i osobne zotpovedny ,tudiz vinny a nebo bude tvrdit ,ze on je zid a ze s tim nem anic spolecneho,ze to jsou Americani ,ale ne zide a prida historku,jak tisicileti trpeli a byli pronasledovani.Bude hazet vinu na krestany asam ze sebe bude delat obet,tak jak 24 brezna 1933 vyvolali valku a v roc e1946 si ji nechali odskodnenim zaplatit ve vysce 35 billiony dollaru a dalsi splatky do v dobe druhe svet.valky neexistujiciho Israelu.
V Nurimberskem procesu zalovali (napadene Nemce)za kriminalni zlocin v podnecovani valky a narusovani miru,jakpak by dne styto zakony sedeli zidovskemu vedeni v USA.
Kde mame ty instituce ,jako,kriminalni soud na vysetrovani valecnych zlocinu a nebo ta Amnesty International a podobne,"meji stazeny vocas mezi nohama ",protoze tuto valku, vlastne vedou holocaustovy pohrobci a rudoarmejci bolsevicke revoluce ,jez maji na svem konte holocaust 100 millionu pravoslavnych krestanu a nikdy pred zadnym soudem nestanuli ani za vrazdy carske rodiny,ktere bajonetovali k smrti.Kde mame tu organisaci ve jmenu lidskych prav,jez se hrde naziva Spojene Narody a jez dela holocaustovy svatek na mesic leden,k cemu jinemu jeste jsou.Kde jsou krestanske vlady sveta a nasi predni nabozensky predstavitele,je zjsou vic zamestnani homosexualama nez obycejnymi lidmi.
------
*Among the [Jews"] foolhardy acts and false claims is their saying: "We have no obligation to...Kráceno (Editor)

85486

25.12.2005 3:18

Dokonceni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Among the [Jews"] foolhardy acts and false claims is their saying: "We have no obligation towards the gentiles." [Koran 3: 75] Meaning, anyone who is not Jewish… has no rights and his money is fair game. [So] a Jew will not be condemned not punished if he attacks a gentile. [And] if a gentile entrusts a Jew with money, and the Jew appropriates it – it is [considered] his right. Furthermore, according to them [i.e. the Jews], they [even] thank him for his deed, because the Jews are used to disavow the gentiles" deposits. They know that the Torah instructed them to deal [honestly] with deposits but their deplorable nature and their selfishness make them twist the words of the Torah according to their wishes.
Where are our Senate and Congress on that one? Why is Israel never held accountable for even one of its many terrorist actions that occur many times a year? Where is Pat Robertson who so openly supports Israel with condemnation of such very unchristian acts by this terrorist nation. How can any one of these so called Christian” televangelists support such a terrorist state? A state in which 95% of the Jews are descendants of the Khazars/ Edomites and have NO bloodline connection to ancient Israel of old, by their own admission. Even one well known Jewish author and historian Arthur Koestler wrote The 13th Tribe which exposes just that. Admitting that the bulk of Jews today are descendants of the Khazars and have no bloodline to ancient Israel AT ALL! So where do they even come off having a claim to even on inch of Palestine to begin with? Where do we as a nation have even the slightest responsibility to support this the largest terrorist nation on earth in its conquest to Palestine? Where are the Americans with even a single ounce of compassion or rage at such behavior? Why haven’t we as responsible citizens thrown the supporters of this nation of terrorists out of our congress? How have we become such a nations of cowards?
-------
Israel Shahak
. They are analogous to many authors of books on Stalin and Stalinism. Until recently, people who read only the books written by Stalinists could not know about Stalin's crimes and would have false notions of the Stalinists' regimes and their real ideologies. The fact is that certain Jews, some of whom wield political influence, consider Jews to be superior to non-Jews and view the world as having been created only or primarily for Jews.

85489

25.12.2005 3:42

Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

http://tinypic.com/j5ujwm.jpg

85490

25.12.2005 15:05

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85490

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

85502

26.12.2005 3:05

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

kema 207.?.?.?

Reakce na 85490

Do teto chvile byl pan Taborsky jen jmeno.
Nyni mame i jeho obrazek.

85539

26.12.2005 6:24

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85539

[velký smích] [smích] [pláč]

85547

26.12.2005 17:11

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85539

>Do teto chvile byl pan Taborsky jen jmeno.
>Nyni mame i jeho obrazek.
Milé kemo,
to jste celé Vy - zase se jen, jako obyčejně, mylně dohadujete a víte kulové kemo. Já to, na rozdíl od Vás (protože jsem to sem postoval) vím.
Ale nenapsal jsem to, abych Vám vyzrazením Vaší identity nepokazil Hanukkah.

85588

27.12.2005 8:46

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

kema 207.?.?.?

Reakce na 85588

>Milé kemo,
>to jste celé Vy - zase se jen, jako obyčejně, mylně
>dohadujete a víte kulové kemo. Já to, na rozdíl od Vás
>(protože jsem to sem postoval) vím.
>Ale nenapsal jsem to, abych Vám vyzrazením Vaší identity
>nepokazil Hanukkah.

Vite kulove tabo,
Hanukkah jste me uz pokazil. Ted si zoufale rvu pejzy a zrovna jsem hlavou tak zurive bil o sedmiramenny svicen, ze me z kudrnate hlavy spadla jarmulka. [cool]

85666

27.12.2005 17:56

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85666

To je tím, že jste moc netykaví a zbytečně věci přeháníte.

85715

27.12.2005 18:46

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 85666

Ale, ale, pane Kemo, sedmiramenný svícen na Chanuku, to musíte být z jiné židovské víry, what a blasphemy, ojoj oj. Svátek světel Chanuka (Hanukkha) trvá osm dní, čili musíte mít 8 svíček v Hanukkah Menorah - svíčkový stojan - (a.k.a. Hanukkiah) a navíc musíte mít jednu svíčku navíc zvanou Shamash, která je používána k rozsvícení těch pravých Hanukkach svíček. Hanukkach svíčky nesmějí být použity k rozsvěcování jiných Hanukkah svíček, ty jsou určeny jen k pozorování (viewing).

Jarmulka vám nesmí spadnout z hlavičky, proto je vždy, tj. pokud máte ještě vlasy, připevněna vlasovou sponkou k vlasům na hlavě. Navíc při zažíhání svíček musíte recitovat Hanerot Halalu a jakmile svíčka(y) jsou zaženuty, začínáte vždycky z pravé strany a necháte svíčku svítit alespoň 30 minut, pak zpívat Maoz Tzur.

Raději si zopakujte to první požehnání při první noci Baruch Adonai Elojhejnu, Melekh Ho-oylom Asher Kiddeshonu......

Konzumujte tradiční Hanukkah jídla, např. latke (bramboráky) a doughnuts (koblihy), zpívejte Hanukkah písně, hrajte Hanukkah hry o peníze (Geld) a hlavně zašlete peníze do Izraele. Nezapomeňte, že každé čtvrté izraelské dítě hladoví, alespoň to tak popisuje Yediot Aharohot, největší izraelský deník. [mrknutí jedním okem]

85723

27.12.2005 19:54

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

kema 207.?.?.?

Reakce na 85723

Ajvaj, ajvaj, ajvaj.
Pane Arkan, znovu jsem byl odhalen. Mate pravdu, nejsem Zid a dokonce mam stromecek a na nem plno elekrickych svicicek. Ale nerikejte to Taborskymu, jemu na mem zidovstvi jak se zda zalezi.
Jinak diky za rady, udelam vse jak jste rekl. [smích]

85729

28.12.2005 2:26

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85729

Ale kulový kemo mi záleží na Vašem židovství, kemo. Poturčenec, jako Vy šábesboy, horší Turka. Ne, já Vás nepodezřívám, že jste tak vyčůranej a jen předstíráte, že nevíte, kolik svíček je na menorah. Řiďte se podle Kwanzah, tam jich je taky osm. Doufám, že jste si jich na Váš Chrismukkah stromeček nedal z pilnosti víc.

85775

28.12.2005 3:19

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

kema 207.?.?.?

Reakce na 85775

>Ale kulový kemo mi záleží na Vašem židovství, kemo.
>Poturčenec, jako Vy šábesboy, horší Turka. Ne, já Vás
>nepodezřívám, že jste tak vyčůranej a jen předstíráte,
>že nevíte, kolik svíček je na menorah. Řiďte se podle
>Kwanzah, tam jich je taky osm. Doufám, že jste si jich na Váš
>Chrismukkah stromeček nedal z pilnosti víc.

Tech svicicek je 46. Nevim co to znamena, ale neco to urcite zanamena.
Zcela urcite o tom psal Nostrodamus.
S tim poturcencem horsim Turka s vami souhlasim, pane Taborsky. Vzdyt ideologie kterou vyznavate nevznikla v libezne zemi ceske, ba ani mezi slovany.
Slovane meli byt naopak poslani kamsi na severovychod. Vcetne vas!

85782

28.12.2005 4:55

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85782

>Vzdyt ideologie kterou vyznavate nevznikla v libezne zemi ceske,
>ba ani mezi slovany.
Kemo, Vy můžete vědět tak kulový kemo, jakou ideologii bych vyznával i kdybych nějakou ideologii vyznával. Vy jste takové malé kanadské vydání delfské Pythie, akorát, že nejste hlásná trouba Apollova ale sionistů.

>Slovane meli byt naopak poslani kamsi na severovychod.
Kemo, kdo Vám zase nakukal todlecto?

85793

28.12.2005 5:09

RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!

kema 207.?.?.?

Reakce na 85793

>Kemo, Vy můžete vědět tak kulový kemo, jakou ideologii bych
>vyznával i kdybych nějakou ideologii vyznával. Vy jste takové
>malé kanadské vydání delfské Pythie, akorát, že nejste
>hlásná trouba Apollova ale sionistů.

Kdyz si clovek precte ty vase hlody o "dustojne smrti obyvatelu Lidic" a "ukrizovani" nevinnych soudruhu v Norimberku, nemusi byt ani Pythie ani sionista. [velký smích]


>>Slovane meli byt naopak poslani kamsi na severovychod.
>Kemo, kdo Vám zase nakukal todlecto?


Voni ti soudruzi chteli jen to, aby privandrovaly slovansky zivel nezabiral pudu, ktera patri pravoplatne arijskym narodum.
Ale to se na Zundelsite nedoctete, musite guuuglovat.

85795

28.12.2005 22:59

Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85795

>Kdyz si clovek precte ty vase hlody o "dustojne smrti obyvatelu
>Lidic" a "ukrizovani" nevinnych soudruhu v Norimberku...
Každý si může naklikat, co jsem napsal, žblabuňko kemo. Porovnával jsem německý válečný zločin v Lidicích s bestiálním masakrem, spáchaným Židy v Deir Yassin, kde byli vražděni bodáky, noži, střílením, granáty, pažbami..., arabští vesničané, děti před očima rodičů, rodiče před očima dětmi, děti v náručí matek; někteří byli hrozným způsobem zohaveni. Proti tomu bezesporně lidičtí muži zemřeli důstojně, čelem k popravčí četě. Tak to bylo i komentováno ve všech zprávách o lidickém zločinu; a že se lidičtí muži do posledního dechu chovali důstojně, to přiznávali i gestapáci při výsleších po válce. Že Vy, sionistický agitátor, v lidickém a deir-yasinském masakru nevidíte rozdíl mě nijak nepřekvapuje.

V Norimberku byli někteří nacisté odsouzeni a popraveni na základě vykonstruovaných obvinění a zfalšované evidence, rozsah není dobře znám, protože to německý zákon zakazuje. Doposud je bezpečně známo odsouzení a popravení německých válečných zajatců, obviněných z organizování a provedení katyňského masakru, spáchaným židobolševickým NKVD.

>>>Slovane meli byt naopak poslani kamsi na severovychod.
>>Kemo, kdo Vám zase nakukal todlecto?
>
>Voni ti soudruzi chteli jen to, aby privandrovaly slovansky zivel
>nezabiral pudu, ktera patri pravoplatne arijskym narodum.
Ale kulový kemo, žblabuňko, nacisti nebyli soudruzi ale Parteigenossen a "slovanský živel" jsou árijci (mno, akorát kromě "transjordánskejch slovanů" ), jako mnoho jiných negermánských etnik.

85904

30.12.2005 0:05

RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

kema 207.?.?.?

Reakce na 85904

Pane Taborsky,
me se zda,ze vy neco ve hnevu napisete a pak se to snazite okecat. No-ja se tomu ani nedivim. Takove hruzy je po vystrizliveni opravdu nutno nejak zamlzit.
Ti statecni lidicti muzi vcetne chlapcu na zacatku puberty (na ty jste nejak "zapomnel" ) by se divili, kdoze to jejich statecnosti zneuziva pro obranu nacismu.
Stejne tak polsti dustojnici (vcetne dustojniku zidovskych) by se divili, ze jejich smrt neni pripisovana na triko komunistum kteri jednali na primy rozkaz Stalina, ale jakymsi "zidobolsevikum". Coz je mimochodem termin pouzivany pouze a vyhradne nacisty.
A miliony nacisty zmasakrovanych Polaku, Ukrajincu a jinych Slovanu by se nestacily divit, ze je jejich kati povazovali za jim rovnocene Arijce.
(smajlik znazornujici tukani na celo, vrteni hlavou a strelbu z kulometu)

85976

30.12.2005 5:53

RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85976

Neodpovedel jste na to, ze na rozdil od Deir Jasin, nenabehli nazi do Lidic ani s kudlama ani s bajonetama. Muzi starsi 15 let ( nekteri byli spise deti) byli popraveni, ne pred ocima rodicu! Zeny a deti putovali do koncentracnich lagru, takze nebyli zmasakrovani nozi, bajonety nebo granaty, jako ti ubozaci v Deir Jasin! Rikejte si co chcete, ale Nemci maji ornung v krvi a takove osobni iniciativy v beznych jednotkach tvrde potirali, ted neni rec o ostraze koncentracnich lagru, ani o vycistovacich oddilech ani o vysertrovatelych Gestapa. A pokud jde o podil Zidu mezi bolseviky, tak si prectete neco od Forda a byl nedavno doporucen i Solzenicyn.

85996

30.12.2005 7:41

RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85976

>me se zda,ze vy neco ve hnevu napisete a pak se to snazite
>okecat.
Tak se štípněte, kemo, abyste se probudilo a nevykřikovalo ze spaní voloviny.

Pokud se Vám výraz “žido-bolševické NKVD“ nezdá přiměřený Vašemu sionistickému jemnocitu, tak si ho nahraďte výrazem “žido-žido-žido-bolševické NKVD“. Přiblížíte to tak alespoň trochu poměrnému zastoupení Židů v této vražedné organizaci.

A jak se Vám připletli do snů ti zmasakrovaní “židovští důstojníci”? Ty už předtím vytáhli Zarubin, Raichman, Špíglglas a ostatní soukmenovští verbíři a vyšetřovatelé pro služby NKVD a Andersovy armády.

Masakr také nebyl proveden na přímý rozkaz Stalina, a se Vám zdá, ale navrhl ho a plán vypracoval Beria; s poznámkou “souhlasí” podepsal Kaganovič a Kalinin a bez vyjádření je podepsán Stalinem, Voročilovem, Molotovem a Mikoyanem.

Jo, a ten Váš
>smajlik znazornujici tukani na celo, vrteni hlavou a strelbu z kulometu si zase nechte zdát ve Vašem příštím fantasmagorickém snu, moc pěkně se k Vašim snům hodí.

86014

30.12.2005 10:19

RE: Tabo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

kema 207.?.?.?

Reakce na 86014

>Masakr také nebyl proveden na přímý rozkaz Stalina, a se Vám
>zdá, ale navrhl ho a plán vypracoval Beria; s poznámkou
>“souhlasí” podepsal Kaganovič a Kalinin a bez vyjádření
>je podepsán Stalinem, Voročilovem, Molotovem a Mikoyanem.

Jo, takze to nebylo na rozkaz Stalina. Von ten rozkaz jenom podepsal.
Generalni Tajemnik Komunisticke Strany Svazu Sovetskych Socialistickych Republik Generalissimus Josif Vysarionovic Dzhugashvili-Stalin byl v Kremlu jenom tak pro srandu kralikum.
Polske dustojniky nepovrazdili komunisti ale Zidi.
Pane Taborsky, kam mam poslat omluvu vsem komancum ktere jsem zde obvinil z tak hrozneho zlocinu?. Staci to do Prahy na Tridu Politickych Veznu, nebo musim napsat primo Mockby ?!86028

30.12.2005 17:36

RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 86028

>Jo, takze to nebylo na rozkaz Stalina. Von ten rozkaz jenom
>podepsal.
Kemo, pěna kolem huby Vám brání už i ve čtení. To nebyl rozkaz, to byl Beriův návrh. Byl původně adresován Stalinovi, který ho předal k vyřízení Centrálnímu Komitétu. Aktuální rozkaz potom vydal a podepsal někdo z NKVD, asi Beria - takové věci (mokra djela) přenechával Stalin podřízeným.

>Polske dustojniky nepovrazdili komunisti ale Zidi.
Konečně Vám začínají souvislosti trochu docházet, kemo. "Židobolševická NKVD" je ale přesnější termín.

>...kam mam poslat omluvu vsem komancum ktere jsem zde
>obvinil z tak hrozneho zlocinu?. Staci to do Prahy na Tridu
>Politickych Veznu, nebo musim napsat primo Mockby ?!

Ušetřte si poštovné, kemo, nikdo Vás nebere vážně a také každý ví, že jste jen malé kemo. Kromě toho mám dojem, že komančové budovu v Bredovské v bloku pod bývalým Zverexem už prodali a přestěhovali se. A do Moskvy, na to už vůbec nemyslete, tam je teď úplně jiná sestava - antisemitská - to jste se ještě z televize nedozvěděl?

86061

31.12.2005 21:47

RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 86061

Oprava: Tak jsem dostal emajl, doufám, že ne psaný v silvestrovském ožralství, že komančové ten barák v Bredovské ještě neprodali. Chtěli za to půl miliardy a chtěli si postavit něco nového ve Vysočanech. Můžete si tedy s nimi, kemo, dopisovat klidně dál na starou adresu.

86195

26.12.2005 2:07

Je to k veci a je to skvele (z www.counterpunch.com)

zaplatil 65.?.?.?

Who Will Fight for the Constitution?
The Year of Vanished Credibility
By ALEXANDER COCKBURN

Start with Bush. Never at ease before the cameras, he now has the glassy stare and mirthless smile of a cornered man with nowhere left to run. Nixon looked the same in his last White House days, and so did Hitler, according to those present in the Fuehrerbunker. As Hitler did before him, Bush raves on about imagined victories. Spare a thought for the First Lady who has to endure his demented and possibly drunken harangues over supper. The word around Washington is that he's drinking again. At this rate he'll be shooting the dog and ordering the First Lady to take poison, which I'm sure she'll have great pleasure in forwarding to her mother in law.
--------------------------------------------------------------------------
[chechtot]

85533

26.12.2005 3:03

Cely svet se kouka na okradani krestanu, krestany za krestansky baksis.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jak jednoduche ,Israel dfostane odsouhlasenou "pomoc " v evysi 600 milionu dolaru z kapes krestanskych hlupaku,jez okradou se zvednutou rukou tak zvani krestansti representanti pro dobro statu Israelu ,no a zide tedy rozhodi ty dolarky ,neco zpet kolaborantskym krestanskym representantum ,aby do budoucna odhlasovali dalsi prispevky zidum ,no a daleko vetsi castku se pouzije pro jejich uceli od vrazdni krestanu-Palestincu a jinych az po oslavy statu Israel,pokud nekdo chce mluvit o "zidovske chytrosti" tak at spise mluvi o krestanske hlouposti a to zejmemena kdyz vidi napis na strane nakladniho auta rikajici ,ze Amerika je soucasti pritele statu Isreal ,bud zvitezi a nebo padnou spolecne ,proc tolik ohleduplnosti a takovych hadankovych napisu, at rovnou napisi ,ze Amerika je zidovska kolonie statu Israel,kdyz cely svet to vi a vidi to denne.Nakonec ,nejak ata zidovska chytrost tu je ,proc neokradat krestany ,kdyz se okradat nechaji ,proc nevyuzit kolaborantu a jejich nenasytne chuti po uplakach ,kdyz nam to sype do kapes,ze ano?
Nakonec ,zidovska propaganda dela sve a delaji to uz hodne dlouho a stale to vychazi,stale jsou lampy z lidske kuze a plynove komory v Dachu,co na tom ,ze bylo dokazano ,ze ne,dalsi zidy vydana brozura stejne rekne ,ze tam byly.
--------
Red Cross Recipients Were Jews

The Report states that "As many as 9,000 parcels were packed daily. From the autumn of 1943 until May 1945, about 1,112,000 parcels with a total weight of 4,500 tons were sent off to the concentration camps" (Vol. III, p. 80). In addition to food, these contained clothing and pharmaceutical supplies. "Parcels were sent to Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, to camps near Vienna and in Central and Southern Germany. The principal recipients were Belgians, Dutch, French, Greeks, Italians, Norwegians, Poles and stateless Jews" (Vol. III, p. 83).

"The Jews from Poland who, whilst in France, had obtained entrance permits to the United States were held to be American citizens by the German occupying authorities, who further agreed to recognize the validity of about three thousand passports issued to Jews by the consulates of South American countries" (Vol. I, p. 645).

As future U.S. citizens, these Jews were held at the Vittel camp in southern France for American aliens. The emigration of European Jews from Hungary in particular proceeded during the war unhindered by the German authorities. "Until March 1944," says the. Red Cross Report, "Jews who had the privilege of visas for Palestine were free to leave Hungary" (Vol. I, p. 648).
PS.Nase krestanske Vanoce ,byly obohacene o valecny film o osklivych Nemcich a utrpeni vyvolanych ,beztoho ,bychom ty Vanoce nemohli ani oslavit.

85538

26.12.2005 3:27

Propagandou komunismu a udavanim si lide zajistili zivobyti na cely zivot a ted ,tedy...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Holocaustem a jeho propagandou si deti vydobudou postaveni v zivote n zaklade hodnoceni holocaustove inteligence ,coz se bude znamkovat,jak dalece jsou povolne krestanske deti v procesu vymyvani mozku se prispusobyt novym podminkam k zivotu,presedlat z uceni marx-leninismu na otevreny judaismus maskovany holocaustem.Uz je uplne jedno,co je pravd aa co lez ,v podstet jde o to ,co se pozaduje rikat a tvrdit jinym ,bez toho ,cemu samy o sobe verite,takze ,Nova generace se ma na co tesit,zejmena ti ,jez se nepoddaji,vetsinouti ,co se nepoddali komunismu,ted se nebudou poddavat judaismu, pro ne zivot bude zase jen utrpeni a stradani ,jako cast kolektivniho trestu,ze se neprispusobyli.Samozrejme ,takto vychovani kolaboranti budou plne vyuziti proti moralne nezlomnym,takze ,zidovske ruce nebudou potrisneny krvi zlocinu ,prevychovanych.
NH: Students Refuse to Wear Jewish Star
http://www.nationalvanguard.org/printer.php?id=7281


Kids say assignment violates their religious freedom

White students at Pittsfield Middle High School in New Hampshire have refused to kow-tow to political correctness. and wear a yellow "star . of David" as part of a guilt-tripping "class assignment."

According to reports, teacher Harry Mitchell demanded that kids in his English class don the stars to learn "empathy" for Jews in the Second World War. Perhaps unconsciously realizing that their white skin is considered a stigma in modern America as it is, some the youth refused to degrade themselves,saying the crazy exercise violated their religious freedom. Instead the courageous teens attached slips of paper to their clothing reading "We're not Jewish."

One girl, Samantha Gage, 13, wrote to the local paper that "Many people won't learn anything except that their religion (if they're not Jewish) isn't good enough and that being Jewish or expressing Jewish symbols is a better religion and the only way to get the grades we deserve." The teacher punished the youths with lower marks.

Children and young people are special targets of "Holocaust" propaganda, even as pro-White parents are criticized for " politicizing" their children. With the recent declaration of a United Nations "Holocaust Day" and an impending "Jewish History Month," America's youth are in the cross-hairs of pro-Zionist educational manipulation, even as the quality of public education declines. These developments prove the contention of many observers that the "Holocaust" legend serves political and social engineering purposes and has little to do with historical facts. Underlining this are the arrests and imprisonment of intellectuals who even question the "Holocaust."

The "Holocaust" -- which was supposedly a German crime -- has come to be used to inculcate "guilt" in all White people, despite the fact that millions of Gentiles, including hundreds of thousands of Americans died fighting the Axis. The grandchildren and great-grandchildren of these people are now expected to shoulder the "guilt" of a highly-contentious event.

Novy svetovy poradek...Kráceno (Editor)

85542

26.12.2005 16:29

RE: Propagandou komunismu a udavanim si lide zajistili zivobyti na cely zivot a ted ,tedy...

kema 207.?.?.?

Reakce na 85542

Dekujeme za bohatou nadilku k Jezisku, pane Nohejl.
Jeste prihodte par holokaustovych obrazku, pleeeeease !!!!

85585

27.12.2005 3:41

Provolani papeze ,tentokrate ne z zidovske synagogy,je pro Vas tim nejlepsim darkem.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

GENERAL GEORGE VAN HORN MOSELY, in the New York Tribune, March 29, 1939 "The war now proposed is for the purpose of establishing Jewish influence throughout the world."

Vysneny svet ,co by darek je na ceste k Vam:We Must Identify our Enemy
ADL/Knesset will not be restrained by protests to the U.S. Department of Immigration, the Supreme Court, or Germany. They will, however, be thwarted by massive public awareness of their role in the creation of hate crime/deportation laws.
This can be done through talk shows, the Internet, letters to the editor, calls to Congress, and discussions in conservative groups and Sunday school classes. Documentation of ADL invention of hate laws is found in my video, "Hate Laws: Making Criminals of Christians," and at www.truthtellers.org or www.adl.org.
ADL's program to destroy Christian civilization can only go forward deceptively, behind the scenes. If patriotic Americans only react to the effects of ADL initiatives yet do not identify the source of these evils, ADL's power is not curtailed. It is not enough to chop off tentacles of evil ADL legislation because, like the proverbial octopus, ADL continues working in Congress and the media, regenerating assaults on freedom.
We must go to the very eye of this anti-Christ beast, courageously raising understanding of ADL/Knesset inspiration behind hate laws and resulting deportation demands. Only by massive public awareness of the ADL/Knesset threat can our nation resist increasing global pressure to submit to international hate crimes jurisdiction.
Evil Jewish leaders over the past century have, as "God's chosen people," enjoyed immunity from criticism by most evangelicals. That must change. It's time for the unholy alliance between Christians and such leadership to end. If it doesn't, the monster we have helped create will devour us.
For many more articles on the threat of hate crimes legislation plus preview of Rev. Ted Pike's gripping video documentary, come to www.truthtellers.org.
Kemo,mam silny dojem ,ze v ramci Vaseho mysleni jste si jeste nerozbalil Vas Vanocni darek,nakonec ,neplakejte nad nim ,nebot kazdy z nas dostane jen to ,o co se sam zaslouzil,takovy bude i Vas darek, mne z toho vynechte.

85648

28.12.2005 3:37

Bohem samovyvoleni vrazdi deti za pomoci AIDS,ala Talmud methodou,nezapomente Mengeleho.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mossad operations to spread

disease around the world
<>Mossad agents are spread around the world posing as doctors, nurses and suppliers of all types of food and medical products spreading disease and other contaminated products to unsuspecting people around the world.

After five Bulgarian nurses and one doctor from occupied Palestine
recruited by mossad confessed to working for mossad agents in an
operation to spread AIDS in Libya the source of an epidemic in hospital
in a Benghazi, that infected 426 children with AIDS. the mosssad agents
confessed and gave details in their confessions including bank records
showing payments from israel and records of their mossad operation to
spread disease tainted blood around the world.

The fact that "informants" and "assets" are regularly recruited from the
occupied Palestine is a well documented that even mossad has confirmed.

The real outrageous fact here is there is no doubt that the mosssad agents
confessed and gave details including bank records showing payments
from israel for their mossad operation to spread disease tainted blood.

The only thing left in question is how many other mossad agents are out
there posing as doctors nurses and suppliers of all types of food and
medical products spreading disease and other contaminated products to
unsuspecting people around the world.

In May 2004 a court sentenced the six-mossad agents to death for their
part in in a mossad operation injecting AIDS into children starting an
epidemic in a Benghazi hospital that infected 426 children and killed at
least 40.

The convicted criminals confessed to working for mossad in an operation
to spread AIDS and gave evidence of that fact. The operation is not the
first, nor is it likely to be the last .

The Zionists use Tainted blood, which they make to spread among large
population groups of the of the world. These children are just the latest
victims to be discovered, they are1 the recipients of this latest poisoned
gift of the zionists.

Another Israeli mass murder using tainted blood to infect people in the
world was discovered by the SMH they wrote: 'A reliable source at the
Australian red cross provided details of a report circulated by the
organization to its members warning of imported blood units
contaminated with the AIDS virus, hepatitis and bilharzia. The blood units
were manufactured by an Australian company and Israel treated them
before they were sent to Third World nations,' the paper wrote on
August 24,1995.

The Australian company is Ausplaz. The details came to light when the a
doctor was told by the secretary general of the Australian Chamber of
Commerce that there are quantities of blood and plasma tainted with
viruses and diseases which were prepared for export to a number of
Asian and developing countries, among them Arab States.

'When the Australian authorities discovered this, they questioned the
company's owner. He was asked if the shipment had been transferred to
Israel and there inject...Kráceno (Editor)

85786

28.12.2005 15:54

Trochu historie

Antiseptik 69.?.?.?

http://library.flawlesslogic.com/cm_rev.htm
Jenom aby bylo jasno že to co se děje nespadlo zničeho nic nikomu do klína ale má historickou souvislost.

85862

29.12.2005 12:44

Kdyz ,se obet stane panem a neb, kradu,kredem ,kredeme,kde se da.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Vitezstvi ,ktere neco stoji,ze ano?
Nekdo by nam mel vysvetlit za co Americky zoldner ( najemny vrah )bojuje a hlavne ,pro koho?
Nemohu pochopit,proc tolik ruznych vlad ,pomaha,Americanum,zejmena vlady z byvalych zemi Varsavske smlouvy.


$2.6 TRILLION Still Missing
From Department Of Defense...
12-28-5
Testimony before the House Appropriations Committee: Fiscal Year 2002 Defense Budget Request As Given by Secretary of Defense Donald H. Rumsfeld, Chairman of the Joint Chiefs of Staff General Hugh Shelton, and Comptroller Dov Zakheim, Rayburn House Office Building, Washington, DC, Monday, July 16, 2001.

SEC. RUMSFELD: Mr. Congressman, thank you very much. Your question is, of course, right at the heart of an enormously important issue for the Department of Defense. We have a panel in the Quadrennial Defense Review on this subject. We have met with it twice in the last two weeks. We're obviously going to have to meet with it again. It is a big, broad, complicated subject.

As you know, the Department of Defense really is not in charge of its civilian workforce, in a certain sense. It's the OPM, or Office of Personnel management, I guess. There are all kinds of long- standing rules and regulations about what you can do and what you can't do. I know Dr. Zakheim's been trying to hire CPAs because the financial systems of the department are so snarled up that we can't account for some $2.6 trillion in transactions that exist, if that's believable. And yet we're told that we can't hire CPAs to help untangle it in many respects.

To see the full testimony -
http://www.dod.gov/speeches/2001/s20010716-secdef2.html

85936

4.1.2006 11:20

Poznej sam sebe

elerik elerik (zavináč) centrum (tečka) cz 212.?.?.?

Kdyz chce clovek poznat sam sebe musi nejdrive poznat svoji nejtemejsi stranku.
Pak teprve muze vystoupat do vysin.
-------------
Kdyz vojak zabiji vojaka myslite ze nemysli? Dela to aby prezil. Byl to rozkaz, a vedel do ceho jde, ale pak se uz nemuze zastavit. Pak je to boj na zivot a na smrt. Poznava svoje nejtemejsi nitro. Stava se z neho ten nejvetsi bidak. Kdyz pak boj skonci myslite ze nemysli ? Naopak vsechno se mu vraci. Vetsinou zacina uvazovat nad smyslem byti. Nad smrti. JE to vic nez myslet na to co zitra dam sefovi k svatku.
Jednou mi jeden moudry clovek napsal.
Celou dobu jsem myslel ze zivot je od toho aby nas naucil zit. Ale mylil jsem se. Zivot je od toho aby nas naucil umirat.
Dlouho jsem nad tim premyslel. doporucuji vam totez. Ti kdo umi myslet a meditovat to jiste pochopi. Ti co jen kvakaji ti to nepochopi a budou dal kvakat.
Na svete je mnoho cest jak pochopit pravdu. Mir je jednou moznosti, valkou druhou. Je ironii ze ti co jsou ve valce a osobne bojuji ziskaji vic nez ti co tahaji za provazky.

86587

7.1.2006 2:50

RE: Poznej sam sebe

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86587

Pokud jde o minulost a cestu bojovniku, kdy smrt byla zblizka a osobni, tak lze vest debatu, ale co to ma spolecneho s dnesnimi masovymi jatkami, kde se pouziva joystick, pripadne se nastrazi miny? Tady mi nejak unika souvislost? A druha vec kolik jedincu je schopno te vasi valecne meditace, 1 ze 100 nebo jeste min? A je to vubec meditace nebo pouze hulka pro dusevniho chromajzla, aby neprisel o zbytek rozumu. I cudlikova valka na dalku muze mit sve obeti, nejznamnejsi je asi pilot, ktery svrhl bomby na Hirosimu a Nagasaki.

86997

9.5.2008 15:39

Ostatní ztráty

alansws 193.?.?.?

Tady je překlad knihy od James Bacque Ostatní ztráty http://shop.uzitecny.net/?it=9788090391925 je konečně prodejný i u nás.

160756

Příspěvků: 274

23.12. 08:13 Petr Gejdoš  Ne že bych víceméně nesouhlasil !
23.12. 20:15 zaplatil  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
24.12. 02:35 Blahnik  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
24.12. 16:09 Antiseptik  Komunistická propaganda je
24.12. 18:52 Blahnik  RE: Komunistická propaganda je
24.12. 21:22 Tom  RE: Komunistická propaganda je
26.12. 02:56  RE: Komunistická propaganda je
24.12. 21:30 Adapa  RE: Komunistická propaganda je
26.12. 03:31  RE: Komunistická propaganda je
26.12. 16:01 Adapa  RE: Komunistická propaganda je
26.12. 19:20 Zdenek Blaha  RE: Komunistická propaganda je
25.12. 00:07 Jano  Komunistická propaganda? Slabe. Toto je propaganda!
24.12. 17:43 Zvědavej  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
24.12. 18:16  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
27.12. 17:43 Jiří Táborský  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
27.12. 17:58  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
27.12. 23:04 Jiří Táborský  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 02:25 Blahnik  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 02:43 Vladimír Stwora  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 03:03 Blahnik  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
30.12. 04:02 Tom  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
30.12. 04:36 Blahnik  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
30.12. 04:55 Zvědavej  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 03:34 Vcelicka  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 03:56 zaplatil  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
30.12. 04:55 Rene Bartosek  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 07:07 Tom  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
28.12. 21:41 Jiří Táborský  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
29.12. 01:22 Blahnik  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
30.12. 04:49 Rene Bartosek  RE: Ne že bych víceméně nesouhlasil !
23.12. 08:37 Vcelicka  link nefunguje
23.12. 09:39 kema  RE: link nefunguje
23.12. 12:14 Pavel -Čert- Němec  RE: link nefunguje
23.12. 22:45 Rene Bartosek  RE: link nefunguje
23.12. 10:02 Rastík  RE: link nefunguje
23.12. 13:15 Antiseptik  Poznámka
23.12. 13:27 leho  RE: Poznámka
23.12. 13:48 Antiseptik  RE: Poznámka
23.12. 21:24 trodas  RE: Poznámka
23.12. 17:54 Arkan  RE: Poznámka
23.12. 13:31 leho  RE: link nefunguje
23.12. 18:51 Jiří Táborský  Politruku Kulíšku,
23.12. 18:35 Vcelicka  RE: link nefunguje
24.12. 06:50 TS  RE: link nefunguje
30.12. 05:00 Rene Bartosek  RE: link nefunguje
23.12. 13:22 Aja  RE: link nefunguje
23.12. 13:23 leho  RE: link nefunguje
23.12. 18:25 Vcelicka  RE: link nefunguje
23.12. 19:10 Jiří Táborský  Jo, politrukovi Kulíškovi a jeho rabínovi
23.12. 11:01 Trained.Monkey  Nezda se mi to
23.12. 16:11 LG  RE: Nezda se mi to
23.12. 12:59 Vasek  Voják nemusí být vždycky blbec
23.12. 21:27 trodas  RE: Voják nemusí být vždycky blbec
24.12. 21:32 zaplatil  RE: Voják nemusí být vždycky blbec
23.12. 18:19 Vcelicka  reakce opravdickeho vojaka
23.12. 19:21 Jiří Táborský  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 22:17 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 22:58 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 03:40 Jiří Táborský  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 04:01 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 19:34 LG  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 20:27 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 21:01 Karel4u  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 21:15 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 23:01 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 23:14 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 23:16 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 15:39 Petr Gejdoš  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 15:51 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 21:03 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 22:05 zaplatil  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 15:33 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 01:24 Jiří Táborský  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 04:17 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 16:18 hmm  RE: reakce opravdickeho vojaka
29.12. 10:14 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
29.12. 13:27 hmm  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 22:55 Petr Gejdoš  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 23:07 zaplatil  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 02:30 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 11:31 Pavel -Čert- Němec  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 13:41 Petr Gejdoš  RE: reakce opravdickeho vojaka
27.12. 09:53 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
27.12. 10:45 google  RE: reakce opravdickeho vojaka
27.12. 19:47 Misu  RE: reakce opravdickeho vojaka
27.12. 19:54 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
27.12. 20:40 Petr Gejdoš  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 04:50 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 04:56 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 11:41 TS  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 15:04 Ruda  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 16:24 hmm  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 05:10 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 21:27 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 23:05 Petr Gejdoš  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 04:04 Jiří Táborský  Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
26.12. 15:41 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový tabo platný Vám zkoušet
27.12. 02:46 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 09:18 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový tabo platný Vám zkoušet
27.12. 17:50 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 20:44 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 20:51 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 21:24 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 21:41 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 03:21 Vcelicka  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 14:09 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 14:48 Antiseptik  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 15:05 Antiseptik  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 15:16 Ruda  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 15:38 Antiseptik  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 20:00 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 23:35 zdenek matoušek  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 04:25 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 16:23 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
30.12. 10:47 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
30.12. 16:32 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 16:30 hmm  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 10:35 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 13:32 hmm  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 18:36 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 12:10 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 12:11 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 13:23 Gdosy  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 15:21 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 22:49 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
30.12. 05:15 Rene Bartosek  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
30.12. 13:29 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 20:46 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 21:29 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 21:46 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 23:19 kema  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
27.12. 23:44 zaplatil  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 02:07 Zdenek Matoušek  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 02:45 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 03:24 Vcelicka  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 04:01 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 18:33 Vcelicka  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
29.12. 01:28 zaplatil  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 02:46 Blahnik  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
28.12. 14:37 Petr Gejdoš  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
30.12. 00:44 Blahnik  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
31.12. 03:41 Jiří Táborský  RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet
23.12. 23:20 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 02:26 Blahnik  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 05:25 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 06:58 Blahnik  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 07:32 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 08:02 Blahnik  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 20:49 TS  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 23:07 Blahnik  RE: reakce opravdickeho vojaka
31.12. 02:54 TS  RE: reakce opravdickeho vojaka
03.01. 02:43 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 02:53 Karel4u  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 23:46 Karel4u  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 21:07 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 21:14 Vandal  RE: reakce opravdickeho vojaka
23.12. 23:17 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 00:36 Jano  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 06:03 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 00:15 Jano  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 01:17 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 02:23  RE: reakce opravdickeho vojaka
29.12. 23:42 Jiří Táborský  Poslyšte, Lžidoktore Včeličko,
30.12. 00:00 Arkan  RE: Poslyšte, Lžidoktore Včeličko,
24.12. 03:24 Vandal  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 14:07 Prdelka  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 21:34 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
27.12. 09:04 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 15:51 Petr Gejdoš  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 21:46 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 22:39 zaplatil  RE: reakce opravdickeho vojaka
30.12. 05:29 Rene Bartosek  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 14:37 seda  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
25.12. 17:54 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
25.12. 23:43 Jano  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
26.12. 00:27 Ruda  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
26.12. 02:54 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
26.12. 03:20  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
26.12. 14:24 google  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
26.12. 16:17 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
27.12. 08:33 LalaLalovic  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
27.12. 20:10 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
28.12. 13:10 LalaLalovic  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
28.12. 21:38 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
29.12. 13:42 hmm  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
29.12. 23:17 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka-amerického vraha!?
24.12. 14:00 LG  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 21:53 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 09:45 LG  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 18:15 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 18:26 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 05:56 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 06:42  RE: reakce opravdickeho vojaka
29.12. 23:21 kema  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 17:47 Antiseptik  RE: reakce opravdickeho vojaka
25.12. 18:44 LG  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 06:15 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
26.12. 08:44 LG  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 08:53 Vcelicka  RE: reakce opravdickeho vojaka
28.12. 11:34 TS  RE: reakce opravdickeho vojaka
24.12. 00:30 zaplatil  Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
24.12. 15:38 Antiseptik  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
24.12. 18:09  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 03:01 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 12:29 Arkan  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 16:19  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 20:20 zaplatil  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 20:52 Vladimír Stwora  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 21:06 zaplatil  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
26.12. 22:53 Petr Gejdoš  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
27.12. 05:34 zaplatil  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
27.12. 08:59 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
27.12. 16:11 horus  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
27.12. 21:38 Petr Gejdoš  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 01:40 zaplatil  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 03:37 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 14:41 Petr Gejdoš  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 21:00 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 21:45 Petr Gejdoš  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 14:53 Petr Gejdoš  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 14:56 Antiseptik  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 21:16 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 21:31 Antiseptik  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 22:58 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
29.12. 02:15 Antiseptik  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
29.12. 23:27 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
30.12. 05:39 Rene Bartosek  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 15:18 Alexa  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 20:38 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 21:39 Alexa  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
28.12. 23:02 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
29.12. 11:23 Alexa  Ještě že Vás tu máme
29.12. 23:35 kema  RE: Ještě že Vás tu máme
30.12. 13:26 Alexa  RE: Ještě že Vás tu máme
29.12. 12:39 Petr Gejdoš  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
29.12. 23:45 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
29.12. 23:50 Jiří Táborský  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
30.12. 10:27 kema  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
30.12. 16:37 Jiří Táborský  RE: Dalsi dve rodiny budou mit 'americke' vanoce...
24.12. 21:18 Rudolf Domansky  Pekne hloupej naivni vojak
25.12. 02:13 Robert Nohejl  V dnesni valce neni vitezu a ani porazenych,jen tech ,co umreli driv a tech ,co pozdeji.
25.12. 03:07 Robert Nohejl  Vsechny ty krutosti spachane Americany pod zidovskym vedenim v Iraku a jinde,budou
25.12. 03:18 Robert Nohejl  Dokonceni.
25.12. 03:42 Jiří Táborský  Veselé Vánoce! So...enjoy!!
25.12. 15:05 Alexa  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
26.12. 03:05 kema  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
26.12. 06:24 Vcelicka  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
26.12. 17:11 Jiří Táborský  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
27.12. 08:46 kema  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
27.12. 17:56 Jiří Táborský  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
27.12. 18:46 Arkan  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
27.12. 19:54 kema  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
28.12. 02:26 Jiří Táborský  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
28.12. 03:19 kema  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
28.12. 04:55 Jiří Táborský  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
28.12. 05:09 kema  RE: Veselé Vánoce! So...enjoy!!
28.12. 22:59 Jiří Táborský  Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
30.12. 00:05 kema  RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
30.12. 05:53 Rene Bartosek  RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
30.12. 07:41 Jiří Táborský  RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
30.12. 10:19 kema  RE: Tabo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
30.12. 17:36 Jiří Táborský  RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
31.12. 21:47 Jiří Táborský  RE: Kemo, Vám se musí tlačit žluč na mozek, když už takhle blábolíte.
26.12. 02:07 zaplatil  Je to k veci a je to skvele (z www.counterpunch.com)
26.12. 03:03 Robert Nohejl  Cely svet se kouka na okradani krestanu, krestany za krestansky baksis.
26.12. 03:27 Robert Nohejl  Propagandou komunismu a udavanim si lide zajistili zivobyti na cely zivot a ted ,tedy...
26.12. 16:29 kema  RE: Propagandou komunismu a udavanim si lide zajistili zivobyti na cely zivot a ted ,tedy...
27.12. 03:41 Robert Nohejl  Provolani papeze ,tentokrate ne z zidovske synagogy,je pro Vas tim nejlepsim darkem.
28.12. 03:37 Robert Nohejl  Bohem samovyvoleni vrazdi deti za pomoci AIDS,ala Talmud methodou,nezapomente Mengeleho.
28.12. 15:54 Antiseptik  Trochu historie
29.12. 12:44 Robert Nohejl  Kdyz ,se obet stane panem a neb, kradu,kredem ,kredeme,kde se da.
04.01. 11:20 elerik  Poznej sam sebe
07.01. 02:50 Rene Bartosek  RE: Poznej sam sebe
09.05. 15:39 alansws  Ostatní ztráty

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

78

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 105 čtenářů částkou 27 150 korun, což je 78 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 4

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
24,59 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,55 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,36 Kč
100 maď. forintů
6,85 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 295,36 Kč
1 unce stříbra
518,43 Kč
Bitcoin
806 917,39 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 605