Diskuze k článku

Velká rasová válka

Příspěvků 227

13.12.2005 2:21

jisti lide na tomhle pracuji 24/7 :(

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

http://ax2.old-cans.com/bendib/Pipes.jpg

[pláč]

83179

13.12.2005 3:33

RE: jisti lide na tomhle pracuji ........Zde jsou

Robin 83.?.?.?

Reakce na 83179

http://www.skrewdriver.net/ww2p6.gif

83194

13.12.2005 4:09

Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Hrat na rasovou strunu je prilis riskantni a jak se to jednou zacne rezat, tak se neda ovlivnit natoz kontrolovat, to by mohl udelat pouze silenec. Evropa si jeste pamatuje fasismus. A pokud jde o eskalaci valky na Prednim vychode? Izrael mozna nepripusti jaderny program v Iranu a pokusi se o neco podobneho jako na pocatku 80-tych let v Iraku, dali termin brezen 2006, to znamena pokud se rozhodnou pro utok, ze to bude drive. Otazkou vsak je, ze to nese obrovske riziko rozsireni valky. USA jsou schopny vyhrat konflikt v Iranu, Syrii ..., ale nejsou schopny stabilizovat porazene zeme a prosadit nove fungujici vlady. A rozsirit nestabilitu z Afganistanu a Iraku jeste dale na Iran je velmi riskantni predevsim pro bezpecnostni situaci v regionu.

83200

13.12.2005 11:47

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83200

Zkuste na chvíli podržet v hlavě myšlenku, že situace současná, zdánlivě klidná a tak blahobytně předvánoční, je asi o dva tři řády horší a riskantnější, než jak naznačujete slovy: Hrat na rasovou strunu je prilis riskantni Potom už to bude vypadat jinak ! [smích]

83240

13.12.2005 11:51

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 83200

Pokud je mi znamu, Iran a Syrie uzavreli dohodu, takze USA nepujde do valky jen proti Iranu ci jen proti Syrii, ale urcite proti obema naraz a dohromady. Vzhledem k tomu, ze v DesertStormu bylo zniceno 80% armady Iraku a ze diky embargu nemel od te doby Sadda jak armadu poradne obnovit (ani za co, ropa jen za potraviny - krome uplatku vsem a vsude, ze...), takze US arly sla proti velmi spatne vyzbrojenemu a nic moc vycvicenemu nepriteli. A presto utrpela znacne ztraty a jeji postup byl pomaly (kdo si vzpomina, kolikrat bylo dobyti treba Basry oznamovano? 3x? [smích] ) + dodnes nekontroluje nic vic, nez Zelenou zonu a blizke okoli zakladen. Tot vse.
Iran je nepochybne mnohem lepe vyzbrojen - s tim nej. raketovym ruskym systemem si sice nemyslim, ze je to pravda, nicmene cosi od rusaku maji a stejne cosi dokazalo sundat i Stealtha nad Yugoskou, takze prorokuji, ze pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku. Coz bude ve vysledku jen dobre.

A vzhledem k tomu, jak Izrael rozbombardoval Iracky Osirak, tak cekam, kdy bude konecne rozbombardovana Izraelska Dimona.

83241

13.12.2005 13:00

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83241

Já vím, že to není až zase moc vítané, ale vydržte pár prorockých vět, jen tak na syrovo a z hlavy ocituji základní myšlenky z Nostradama o tomto problému.

-Den se změní v noc od hořící země. (Kuvajt 1. fáze) stalo se
-Bude napadena zpoza moře a zničena země, kde byla zažehnuta moudrost (Šumer=země Šineár=Irák 2. fáze) stalo se
-Velké zemětřesení v Persii, Peršané připraveni, milion nejlepších bojovníků do Evropy ! patrně již taky se stalo
-Přenesení války do Evropy, nevídané zbraně, velké poničení Francie, Italie a Řecka, převrat a tvrdě muslimský stát v Turecku. v kontextu odhaduji 2-3 roky
-Izrael poražen a potupen.Matka Bitev bude patrně zde. v kontextu odhaduji 2-3 roky
-Amerika přestává být světovou velmocí, vnitřní válka. v kontextu odhaduji 2-3 roky, ale spíše o rok dříve
-Evropa porazí muslimy a strašně se pomstí, Mekka proměněna v díru v zemi!! Zde se již války opět účastní malý kontingent Američanů, tedy USA přežije. odhad na roky 2010-12

To je z kontextu syrově nástin Nostradamovy vize vývoje v okolí roku 2000 plus mínus cca 10 let ! Od roků cca 2010 se již Nostradamus zcela rozchází se zbytkem ostatních proroků. Co bude, toť otázka. Tedy kolem roku 2010 je nějaký zlom, křižovatka, kde se může běh dějin ostře změnit ve dvě varianty. Podle Nostradama svět pokračuje dál, jako by se nechumelilo, tedy války. Pak uhodí doba jakéhosi komunismu, peníze zrušeny, bezbřehý blahobyt ! Sám při čtení toho nevěřím vlastním očím. Naštěstí se toho nedožiju ani omylem ! To by s leho a kema nebylo k vydržení. [smích]

Persie alias Irán je historicky pra-velmoc a zase jí je. Sledujte a analyzujte výroky iránského presidenta a odhlédněte od analogií se Saddamem a jeho nabubřelými řečmi. Saddam, to měl leho trochu i pravdu, byl a je psychopat a myslel si, že to ON svede tu tzv. Matku Bitev !. Ale proroci mluvili o Persii. To Irán Západ předběhne a sám zahájí útok a podle všeho se bude Iráncům dlouho dařit, než bude poražen. Ale bude poražen. Podle toho, že má být zničena Mekka, je jasné, kam se postaví Saudi Arabie. Překvapivě - války se evidentně neúčastní Čína, ale ta bude hlavním dodavatelem - tedy nastoupí stejnou úlohu, jako USA ve 20. století při světových válkách - bude bohatnout na cizím neštěstí.
[velký smích] (asi nejhorší pro leho, ne? Okoštovat stejnou medicínu, jakou on ordinuje druhým !)

83245

13.12.2005 13:48

Pane Gejdosi,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 83245

tohle je preklad a nebo vyklad Nostradama?

83248

13.12.2005 14:53

RE: Pane Gejdosi,

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83248

To není ani výklad, ani překlad - to je z hlavy nahozená řada Nostradamových myšlenek, jak se vztahují k době kolem milenia 2000. A samozřejmě nejsou zdaleka všechny k této době. Ten výklad, to si může udělat každý sám. Já jsem to tedy zlehka naznačil v té poslední části, to byl pokus o výklad.

Musíte ale vědět, že Nostradamus pracoval velmi zvláštním způsobem a jeho dílo je něco jako hologram. Prostě informace jsou rozesety "všude" po kouskách ! Tedy nic si nepomůžete, že budete izolovaně bádat nad jedním veršíkem. A je to jako mozaika, zblízka vidíte kamínky, zdálky pak hodně kamínků, ale opravdu s nadhledem uvidíte naráz celé dílo, tak nějak bych to připodobnil.

83257

13.12.2005 15:02

RE: Pane Gejdosi,

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83257

Jenomze pak ta mozaika je obraz vytvoreny pozorovatelem a ne Nostradamem, zalezi jak se ty kousky skla slozi.

83259

13.12.2005 15:08

RE: Pane Gejdosi,

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83259

Jo, chyba na mé straně, každý příklad trochu kulhá. Jenže přeci - v tomto případě jsou ty kamínky na místě pořád, tam kam je Nostradamus dal. Akorát, že pozorovatel musí nějak připravit sám sebe na vnímání, musí zaobstarat správnou světelnou kulisu, vzít si správné 3D brýle atd ... [smích] To zase jen buduju ten příklad, co stejně bude kulhat.

A platí i ta námitka, že človek vykládač může skutečně obsah svévolně poměnit nevhodným postupem. Ostatně, absolutní většina znalců takhle blbě postupuje a ani já nemám záruku, že jsem vyjímka ! Tak to tedy je. [velký smích]

83261

13.12.2005 20:50

RE: Pane Gejdosi,

kema 207.?.?.?

Reakce na 83259

>Jenomze pak ta mozaika je obraz vytvoreny pozorovatelem a ne
>Nostradamem, zalezi jak se ty kousky skla slozi.

Naprosty souhlas. Clovek s dostatecne divokou fantazii si pak z knihy proroctvi nejakeho sarlatana vybere co chce a vyvodi co chce.
Mam pocit, ze nekteri lide dokonce nepotrebuji proroctvi. Staci jim jakakoliv kniha.
Treba i telefonni seznam. [velký smích]

83320

14.12.2005 1:33

RE: Pane Gejdosi,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 83257

dik za odpoved, ale musim souhlasit s antiseptikem.
Ja to povazuji za vyklad "vykladacu" Nostradama.
Jak nahazujete Nostradamovy myslenky? Kde je berete, z ceho vychazite?
Mam cast jeho predpovedi v originale a k tomu v nove francouzstine nekolik "prekladu" od ruznych vykladacu.
Ja vas nehodlam nastvat, ani nachytat na svestkach, jen by me zajimalo, jak dochazite k zaverum, ktere prezentujete.
Berete jako zaklad co? Jednoho z vykladacu?

83375

14.12.2005 10:05

RE: Pane Gejdosi,

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83375

Cca 5 let se již "dopouštím" vlastních výkladů. Postup jsem tu nastínil. Jsem ale velmi lehce napadnutelný, moje metoda - píši "moje", ale s velkým rozechvěním a obavami - je velmi obtížně dokázatelná. Nedělám si velké starosti, v případě eventuálního selhání se jen zařadím do nekonečné řady neúspěšných vykládačů přede mnou [velký smích] , ale domnívám se, že jsem skutečně nahlédl na základní systém Nostradamovy metody utajování před nechtěnými vykládači. Ostatně - vycházím z velmi logického předpokladu a na ten se teď soustředím.

Nostradamus v různých dopisech naznačil, že chápání jeho proroctví je jednoduché a složité zároveň. Svému synovi pak v obsahově nevelkém "poselství" sdělil přincip. Logickou úvahou jsem dospěl k závěru, že nepoužil systém vlastního šifrovacího systému. Ten by dnes při současných možnostech byl dávno odhalen a navíc - popis metody by se do toho poselství prostě nevešel. Čili jediný způsob, jak se do toho dostat je systematicky prostý, ale provedením obtížný. Je nutno vědět tolik, kolik věděl Nostradamus ! Potom nemůže být problém v tom číst. To je princip !

Já jsem přesně naznačeným postupem "obětoval mládí" a nastudoval snad vše, co by asi mohl vědět on. Řeknete, že to není možné ? I já si to řekl a vzal jsem to důkladně. Od děcka jsem si přál být polyglotem. neříkám, že se mi to podařilo, ale velmi se snažím. Dnes to sice není již možné, ale abych touto systémově prostou metodou docílil dostatečných znalostí, na to dnes má prostředky každý - informace jsou, doslova se tu válejí.

A nyní závěr - rozhodující předpoklad. Můžete lehce něco zašifrovat, když druhá strana neví nic o obsahu. Jenže ! My ale víme ! Máme 500 let skutečných dějin. Máme obrovské znalosti ze všech oborů, které Nostradamus mohl skutečně nanejvýše "zahlednout" v prorockém vytržení. Čili, když víte o čem bude text, tak jej tam uvidíte, i když metodu utajení neznáte.

A já tedy takto alespoň část odhalil - alespoň jeden "level" ano. Totiž ta metoda se mi konkrétně rysuje takto - Nostradamus to zamaskoval tím, že onen prorocký obraz udělal obrovský. Použiji pochopitelný a názorný příklad - dešifrátory obrazně odsoudil do pozice mravence. Ten leze po Maroldově "Bitvě u Lipan", kde se na ploše 11m x 95 cm snaží poznat svýma vlastníma mravenčíma očima, co to tady proboha je, že na to všichni ti lidi tak nábožně koukají ! A aby lépe viděl, ještě si pomáhá mikroskopem. Jenže vidí jen nepochopitelnou změť fleků, nic víc. Občas se mu zdá, že něco vidí a chápe. Tak tam jsou skoro všichni vykládači dnes - vidí "prd" ! Úplně stejně by mohli vykládat skvrny na použitém toaletním papíru.

Já k tomu již více nenapíší, moje metoda není toho typu, že bych ji prostě předal jinému člověku a on by v tom pokračoval. Jedině i s mojí hlavou ! [velký smích]

83411

14.12.2005 13:02

RE: Pane Gejdosi,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 83411

jeje, ja nevyzvidam proto, ze bych hodlala vasi metodu pouzit, me vazne zajimalo, jak jste dosel, k cemu jste dosel.
Dik za ochotne vysvetleni.

83451

14.12.2005 17:11

RE: Pane Gejdosi,

leho 160.?.?.?

Reakce na 83411

>Čili jediný způsob, jak se do
>toho dostat je systematicky prostý, ale provedením obtížný.
>Je nutno vědět tolik, kolik věděl Nostradamus ! Potom
>nemůže být problém v tom číst. To je princip !

Tak teď konečně vidím váš problém, Gejdoši. Totiž Nostradamus v 16. století mohl vědět prd co se týče moderní vědy, nemohl mít mnoho základních znalosti fyziky, chemie, astronomie a i zeměpisu. Jestli, Gejdoši, víte "tolik" co věděli lidé v době nostradamovy, tak se pak nedivím, že tu plácáte tolik nesmyslů...

83475

14.12.2005 17:44

RE: Pane Gejdosi,

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83475

Prd víte leda Vy pane leho ! Kdyby jste věděl, ba co věděl, aspoň tušil, jakou kokotinu jste plácnul zrovna teď, tak jdete dobrovolně zaplavat si do nejbližší žumpy. Tam totiž zdá se nejspíše definitívně patříte.

Ale jestli Vám to jen tak vyjelo, pane a přeci jen by jste chtěl vědět, zdali by mohl Nostradamus před 500 léty vědět, co je to atomová elektrárna, nebo jak on tehdy viděl kosmický výzkum, tak jsem ochoten zapomenout, jak jste mě teď skoro definitívně nasral !

Pro ilustraci - já to, že se bude ITER stavět ve Francii věděl dříve, než se vůbec začali odbornící bavit o tom, že by jej začali skutečně stavět. To jen tak na okraj. Jinak skutečně, Vy pane dokážete opravdu perlit nevídaně. Jistým způsobem v tom vidím Vaši budoucnost, tím by jste se mohl i živit. [velký smích]

83480

14.12.2005 17:56

RE: Pane Gejdosi,

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83475

Nic jsi nepochopil, Ivane...
Tato krasna replika z genialni ruske pohadky Mrazik na tvuj "prispevek" sedi dokonale.
Skoda, ze zde neni moznost si sve prispevky smazat, pokud jiz byly vystaveny. Ale ve tvem pripade je to vlastne lepsi, alespon lide vidi, s ky maji tu pochybnou "cest"...

To jsi to opravdu nepochopil, co chtel Petr Gejdos tou vetou rici? Nebo jenom provokujes?

83483

14.12.2005 18:36

RE: Pane Gejdosi,

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83475

>Tak teď konečně vidím váš problém, Gejdoši. Totiž
>Nostradamus v 16. století mohl vědět prd co se týče moderní
>vědy, nemohl mít mnoho základních znalosti fyziky, chemie,
>astronomie a i zeměpisu. Jestli, Gejdoši, víte "tolik" co
>věděli lidé v době nostradamovy, tak se pak nedivím, že tu
>plácáte tolik nesmyslů...

Tak to se pane pěkně pletete. Existují např. zprávy, že tzv. alchymisté uměli už ve středověku mj. podobné věci, jako jaderné reakce. Jenom na to nešli přes obří urychlovače, ale trošku jinými metodami. A byli to také oni, kdo varovali atomové vědce USA na konci 2. sv. války, aby si s tím nezahrávali. Oni ti naši předci fakt nebyli takoví magoři, jak si spousta lidí myslí a neustále (tu) dává najevo... [mrknutí jedním okem]

83493

14.12.2005 17:55

RE: Pane Gejdosi,

Old Shatterhand 193.?.?.?

Reakce na 83411

A kde je tedy zbytek toho obrazu?

83482

14.12.2005 18:24

RE: Pane Gejdosi,

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83482

Jaký pro Boha zbytek ? Ten celý obraz má stále každý před nosem !! Ale dělá ze sebe mravence, tedy nic nevidí.

Mimochodem, úplně můj absolutně nejhorší "čtenářský zážitek" byl, když jsem poctivě četl veledílo "Mahabharata", proti tomu je i prvočetba Bible skoro rekreací. No, a v tom srovnání by se na velmi slušné místo v pořadí nečtivosti zařadil i Nostradamus. Příliš se tedy nedivím, že nechodí po světě moc lidí, kteří o něm ví aspoň třeba, kdy žil. A jestli si někde někdo v nějakém "Blesku" kupříkladu pustí hubu na špacír a říká něco, co jakože tvrdil Nostradamus, udělá se mi dopředu nevolno a mžitky před očima. Tolik bych řekl na téma, jak si představuju, že lidi obvykle znají toho pána.

83490

14.12.2005 18:35

RE: Pane Gejdosi,

Old Shatterhand 193.?.?.?

Reakce na 83490

"Použiji pochopitelný a názorný příklad - dešifrátory obrazně odsoudil do pozice mravence. Ten leze po Maroldově "Bitvě u Lipan", kde se na ploše 11m x 95 cm snaží poznat svýma vlastníma mravenčíma očima, co to tady proboha je, že na to všichni ti lidi tak nábožně koukají ! A aby lépe viděl, ještě si pomáhá mikroskopem. Jenže vidí jen nepochopitelnou změť fleků, nic víc. Občas se mu zdá, že něco vidí a chápe. Tak tam jsou skoro všichni vykládači dnes - vidí "prd" ! Úplně stejně by mohli vykládat skvrny na použitém toaletním papíru."

Jsi napsal. Chápu-to tak, že lidi jsou ti mravenci. Takže to, co známe z Nostradama, je jen zlomek Nostradama. A kde je tedy zbytek Nostradama?

83492

13.12.2005 18:36

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 83245

Pane Gejdoši, při vší úctě k vám ,přestaňte už děsit. Fakt už nevím, jestli mám mít noční můry z Nostradama, Proroctví Fatimy, nebo setkání s Nibiru.
Nemáte tam taky něco pozitivního? [mrknutí jedním okem]

83297

13.12.2005 19:03

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83297

Mám ! [smích] Dejte si studené zrcátko před ústa a pozorujte jej - pakliže se zamlží, je to velmi velmi optimistická a tedy pozitivní zpráva ! Žijete !

Pardon, vidím, že jsem Vás moc nerozesmál.

No nic, kde nic není, ani čert nebere. Netřeba mít noční můry - rozhodně ne ! Někde v centrální Číně je v jakémsi slavném pohoří skála, na které je vytesané poselství z pravěku. Nebudu jej citovat, je dosti dlouhé, je autentické a je to poselství bohů k tehdejším Číňanům, jak se mají chovat, až vypukne "potopa světa". Tedy skutečně, je to dokument neuvěřitelné emocionální síly, vytesaný do skály. Ocituji jen kousíček:

Vaše soudnost a rozhodnost budou podlomeny a vaše srdce budou jako v síti ujařmení, neschopny žádného šťastného okamžiku (nebo času ??). Neustále se budou dožadovat jen návratu do předešlých klidných dob a do uspořádaných životních poměrů.

Proč to píšu ? A že se Vám to nejeví moc uklidňující ? No, ale vidíte na tom, že byly velmi špatné časy a lidi přežili. Je nutné mít vnitřní sílu přečkat špatné časy a ty už tady jsou. Možná bude o poznání hůř, ale to je relativní. Bude zase lépe - to je jisté. Každá porážka má v sobě zárodek příštího vítězství. Každý smutek je půdou, v níž již klíčí příští radost ! [smích] To je taky od Číňanů - moc moudrý národ je to.

83306

14.12.2005 11:32

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 83245

davam bolsevikum rok maximalne dva [smích]


ale diky nekterym bodum na seznamu zoufale doufam, ze mate pravdu [mrknutí jedním okem]

83434

14.12.2005 17:52

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83434

Po dnešním projevu iránského presidenta, jehož jméno se budu muset nějak násilím naučit nazpamět, se věci docela dost vyjasnily. Máme tady jednoho vojenského idiota, sice mě skoro definitívně nasral, ale mohl by utrousit nějakou perlu, co si asi počne USA a Izrael v podmínkách, kdy patrně je Irán již v této chvíli plně vyzbrojen ZHN a nosiči toho nejmodernějšího typu, které mu mohli Rusi, Číňani, severní Korejci a konec konců možná i Pakistán tajně dodat.

Jenom bych prosil, aby si někdo nemyslel, že jen Amerika má satelity na obloze, že nejen USA má "čmuchací techniku" atd. ! Tady jsou totiž určitě odborníci, kteří tomu ke své smůle patrně i věří - dobře jim tak, že jsou blbí ... [velký smích]

83481

14.12.2005 18:10

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 83481

ono uprimne receno doufam, ze se veci vrati k obycejmenu stredoveke premyslo-otakarovske rovnovaze sil, ta totiz na strednim vychode zoufale chybi. Az bude mit Iran, nebo nekdo jiny, zbrane HN, zacne izrael velmi rychle delat seriozni zahranicni politiku, a nakonec i z te palestiny vypadne.

Mr. Ahmadinezad (sam nevim jestli to pisu spravne) je bezesporu zajimava osoba, a v zadnem pripade si nemyslim, ze hloupa, jeho soucasne vyroky jsou zrejme opreny o znalost, ze si je muze dovolit, coz znamena jen jedno....Coz myslim, ze pisete i sam, tim ze se veci vyjasnily.

83485

14.12.2005 18:10

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83481

Co by si pocaly, vsechno zbombardujou, nejlepe dvakrat...
Jenom mi neni jasne, co tim Iransky prezident sleduje. Jiste, vytaci Izrael do velmi vysokych otacek, ale proc? Chce ho vyprovokovat k utoku, aby mohl odpovedet stejnou minci? To by svedcilo o tom, ze uz ZHN ma. Ale i kdyby je mel, opravdu by je chtel vazne pouzit? Nebo pocita s tim, ze izraelsky utok zdiskredituje Izrael na mezinarodni scene? To by byl zase prilis naivni, historie mu jiz ukazala, ze nektere zeme mohou vsechno.
Tak o co mu, k certu, vlastne jde?

Je to jako s tou Syrii, najdrive zabiji Haririho, hodi to bleskove na Syrii, pry proto, ze Hariri byl pro odchod syrske armady z Libanonu, mlady Assad (lev v prekladu) okamzite cely kontingent stahne (celkem tim vypalil jistym lidem rybnik), pak se to omila na pude OSN, porad dokola, uz se skoro zda, ze je to hra nekoho v samotne Syrii - snaha odstranit Assada z funkce, a najednou zase jeden atentat na protisyrskeho poslance (nebo co to bylo za "potentata"[mrknutí jedním okem]... Proc? Vzdyt Syrie uz v Libanonu ma akorat par tajnych agentu (stejne jako jine zeme vsude po svete). Tak proc?
Kdyby Syrie trvala na obnoveni sve vojenske pritomnosti v Libanonu, tak necha zabit spise nejakeho prosyrskeho predstavitele, aby pak nasledne mohla "chranit" sve (jak to zname z jinych zemi sveta)...
Mimochodem, prave pritomnost syrskych vojsk pomohla ukoncit vleklou obcanskou valku a udrzet v te zemi relativni klid.

83486

14.12.2005 18:18

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 83486

to je presne ma uvaha, ty zbrane uz ma... jinak je to velmi vysoka hra, v pokerove terminologii bluff, musi si byt take nejspis jist, ze Mossad si udelal par dovolenkovych snimku

83488

14.12.2005 18:42

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83488

No právě ! O tom, že se již dobře alespoň rok rýsuje jasná aliance a spolupráce na ose Čína-Rusko-Irán-(možná Pakistán)-Brazílie-Venezuela, o tom již cvrlikají vrabci i ve Washington. Možná to dokonce ví i leho a proto blbne a utěšuje se, že ruské zbraně nemají cenu šrotu.

Tady se totiž nerysuje ta aliance primárně kvůli tomu, že by ony státy chtěly válku proti USA. Ony chtějí mít za sebou dostatečnou sílu, která odradí USA a Izrael od nervozní reakce na to, co musí příjít. A co musí přijít, je podle mě jasné - největší věřitelé USA se hodlají patrně bleskově zbavit dolarů a přejít na jinou měnu na ropném trhu. První zvěsti se vyrojily snad již před 2 - 3 léty, když se začalo špitat o tzv "Kaspické burze". Že se nejedná o náboženský problém, je každému rozumně uvažujícímu jasné. Tedy nic nebrání přechodné spolupráci Ruska v této na první pohled podivné alianci.

USA je v podstatě na kolenou. To, že ještě stojí, nic neznamená, co se musí stát, se stane dříve nebo později. Ale chcípající kobyla mlátí kopyty, je třeba značnou opatrnost. [velký smích]

Mimochodem, že jsem paranoik, je známá věc - tedy přitopím. Všimli jste si dámy a pánové, jak se poslední dva roky zajímavě chovají hurikány v Karibské oblasti ? Koukněte na NOAA do archivu. To místy vypadá, jako by byly na dálkové ovládání ! Nejen HAARP by to uměl !! [velký smích]

83494

16.12.2005 11:56

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Ivo 83.?.?.?

Reakce na 83245

Fuj, strasite jako bolsevici v dobe klidu a pohody. Oni to umeli jeste lepe: V dobe svetoveho politickeho stresu ukazovali jak je ve svete dobre a jak se buduje socijalihnus. take ukazovali jak za se poctivě pridělenou žebračenku jezdí na odborarskou dovolenou na zadehtovane plaze v Bulgarii.
Neznate neco veselejsiho? F.i. o Velikonocich ? (Ovšem pokud budou a nebude vojna!)

Je otazkou co to Bulharsko je zac, kdyz s odpovedi ano odmitave vrti hlavou. [chechtot]

83783

13.12.2005 14:04

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

AL AL-AKSA (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 83241

Mezi Ruskem a Iránem došlo oficiálně k obchodu na dodání ruského protiraketového systému. Stejně tomu tak bylo i v případě Sýrie, která od Ruska nakoupila stejný systém. Boužel si zdroj nepamatuji, ale jedná se o oficiální informaci. Dokonce Vladimír Putin obhajoval při nedávne návštěvě Izraele tento prodej. Dodávka nebyla velká, neboť se jedná o drahou záležitost, takže se dá očekávat, že bude použit ve strategicky významných oblastí. Jestli je jeden z nejlepších na světě, je dost diskutabilní.

83250

13.12.2005 17:58

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83250

>Jestli je
>jeden z nejlepších na světě, je dost diskutabilní.

Taky bych řekl. Hlavně poslední dobou ruské zbraně nestojí ani za to je dát do sběru...

83287

14.12.2005 18:23

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83287

Tak neco podobneho rikali americti "politruci" o zbranich japonskeho cisarstvi nekdy kolem roku 1940...
A ono hovno. Japonska A6M3 (zero) byly jedny z nejlepsich stihacek sve doby, hlavne kdyz je srovnas s Curtissy P40, napr.

83489

14.12.2005 18:29

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83489

Podcenovat nepritelovu vyzbroj a pecenovat vlastni je pro Ameriku typicky. Jako strategie je to ovsem mene nez k nicemu ale hezky je to uklidnuje. [chechtot]

83491

14.12.2005 18:53

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83491

Antiseptiku, oni někdy sovětské a ruské zbraně vítězily nad americkými? Ani ve Vietnamu to nebylo, tam vietgongové nevyhráli ani jednu bitvu a také v každém jiném konfliktu zbraně míru a socialismu dostaly vždycky pěkně na prdel...

83498

14.12.2005 19:18

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83498

Se spolu jeste vlastne nepoprali. Vsechny bitvy jste vyhrali a hezky to popadlo. Jak rikam utesovat se superioritou vam jde nejlip. A sam dobre vite ze o to nejde, nemeckej tank byl taky lepsi nez americkej a prd jim to bylo platny. Ono jde vic o to co ma kdo ztratil kdyz nevyhraje nez o to cim se mlati.

83504

16.12.2005 14:11

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83498

Tak o tom nekdy povypravej pilotum US stihacek (F-86 Sabre, napr.), jak se jim skvele bojovalo s Migy...
A dam ti jednu radu zdarma, az s nimi budes mluvit, tak se ptej, ale nerikej, ze Migy staly za hovno, ze nic nevybojovaly. Ono tam totiz par chlapu prave diky Migum ztratilo kamarady a mohli by se nastvat (i kdyz uz jsou to starsi panove)

83797

16.12.2005 20:00

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

kema 207.?.?.?

Reakce na 83797

>Tak o tom nekdy povypravej pilotum US stihacek (F-86 Sabre,
>napr.), jak se jim skvele bojovalo s Migy...

Ten Mig 15 nebyl vubec spatny letadlo. V nekterych parametrech horsi nez Sabre, v nekterych zase lepsi. Americani v Koreji nakonec ziskali prevahu jen diky lepsim pilotum.
Ale Mig 15 by byl k nicemu, kdyby nebylo okopirovaneho britskeho motoru. Ten Stalinovi ve sve nekonecne blbosti prodala tehdejsi labouristicka vlada.

83869

17.12.2005 8:29

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 66.?.?.?

Reakce na 83869

Kemo, možná ve své době Migy nebyly tak špatné, ale sovětská letadla ve vzduchu nikdy převahu neměla...

83957

17.12.2005 8:45

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

kema 207.?.?.?

Reakce na 83957

>Kemo, možná ve své době Migy nebyly tak špatné, ale
>sovětská letadla ve vzduchu nikdy převahu neměla...

To je pravda. Nebylo to jen vycvikem a motivaci pilotu, ale take lepsi americkou elektronikou. Ale nejvetsi slabina ruskych letadel (nejen vojenskych)je vysoka spotreba paliva. A ta se projevi hlavne na doletu a uzitecne zatezi.
Mozna v tom vsem ma prsty i uroven alkoholismu na sire Rusi. [smích]

83961

17.12.2005 20:47

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83498

Kdo tedy mel vliv na Vietnam poslednich tricet let Francie, USA nebo komanci? [oči v sloup] Jestli tomu rikate vitezstvi, tak opravdu hodne stesti v Iraku.

84063

18.12.2005 19:25

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 66.?.?.?

Reakce na 84063

>Jestli tomu rikate vitezstvi, tak opravdu
>hodne stesti v Iraku.

Jednalo se o vítězství politické, nikoliv vojenské, Bartošku...

84238

18.12.2005 20:53

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

David 84.?.?.?

Reakce na 84238

ZE jste teda z Vietnamu nestacili utikat kluci emericky....Jo vlastne politicky.... [vyplazený jazyk]

84270

18.12.2005 22:02

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 84238

Máte leho pravdu - bylo to "ohromné a povznášející politické vítězství". Odejít ze země, kde padla spousta vlastních vojáků, zanechat tam spoustu materiálu, zanechat tam spojence a navenek se přitom stále tvářit, že my neutíkáme ! my úplně dobrovolně odcházíme, protože všechny naše politické cíle byly naplněny ! [velký smích] Tak to je skutečně politické vítězství. Škoda, že se to jako vítězství počítá jen doma, v Americe a to ještě ne všude v Americe.

Myslím, že v tom Iraku to nebude nakonec jinak, tedy z hlediska faktického obrazu konce války. Prostě bude americká armáda po splnění všech politických cílů dosti rychle stažena a to tak, že velmi rychle. Za 14 dní pak budou ty dosažené politické cíle zase anulovány "chodem dějin" a posléze změněny v pravý opak.

Jediný výsledek celé války bude, že počet absolutně nasraných Arabů= čti hotových džihadistů (ať máte pravdu aspoň v něčem), ale i nearabů avšak muslimů= čti opět džihadistů, se zvětší na n-násobek stavu z před války, kde číslo n bude zaručeně kladné a hodně větší než 1 ! Ale než se to stane, tak vím, že s leho nemá cenu se vůbec hádat, je to jako omítat strop suchým hrachem, tedy se nehádám. Jen Vám to sděluji, jak se věci mají. [velký smích] A až to pak bude holá skutečnost, nemusíte si na mě vzpomínat. Já to vím již teď, i Vy to zajisté víte již teď, že mám prostě pravdu.

84279

19.12.2005 0:49

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 66.?.?.?

Reakce na 84279

>Máte leho pravdu - bylo to "ohromné a povznášející
>politické vítězství".

Gejdoši, vy také máte na mysli vítězství vietnamských komunistů?

84304

19.12.2005 13:57

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 84304

Pane leho, co to slyším z Vaších úst ?? Vy o nějakém vítězství vietnamských komunistů něco víte, že se ptáte ? Já měl na mysli "ohromné a povznášející politické vítězství" USA, coby vůdčí síly tzv. "světového tábora demokracií", bojujícího v "ztajeném" celosvětovém konfliktu zvaném "Studená válka", ve kterém se jednalo o zadržování zdánlivě nezadržitelného postupu komunistů na všech světových stranách.

Po druhé světové válce komunisti v Sovětském svazu, Číně a Indočíně a vůbec všude, kde se dostali komunisti k moci, tedy tito komunisti využili vyčerpanosti demokratických zemí z urputného boje na život a na smrt proti nacistickému Německu, fašistické Italii a militaristickému Japonsku. A pokusili se této vyčerpanosti demokracií zneužít k uchopení světovlády, za využití svých zachovaných hospodářských kapacit, technologického a technického náskoku a i zbraní, které tak dobromyslně USA darovaly Sovětskému svazu a Číně, aby obě země pobídly k aktivnější pomoci v boji proti fašistické koalici.

Zatímco strašně trpící americký ale i britský lid sbíral síly po vyčerpávajícím boji, komunisti začali zlovolně agitovat, zlomyslně dodávat potraviny do světa za účelem zmatení lidí a nalákání na krvavou komunistickou cestu. A tu Amerika a její prozíravá vláda pochopila svou dějinnou úlohu a z posledních sil opět zmobilizovala nezlomného amerického ducha a Amerika se postavila prakticky v té chvíli jako jediná již již vítězícímu komunismu čelem a hrdinně jej zadržela. A zadržovala jej dlouho a za cenu nezměrných obětí, nechávajíc si nadávat od nic nechápajících a svedených lidí po celém světě, kteří v tom mylně spatřovali něco úplně jiného. Vždyť ale důkazy jsou jasné ! Kdo z toho měl prospěch, komu se to hodilo, celé to období tzv. dnes nazývané "Studené války" ?

Byli to komunisti, kteří opravdu zlovolně a zlomyslně dodávali potraviny, zbraně a soudruhy poradce do řady zemí, jež se pak od demokratického tábora nevděčně odtrhly a demokratům celého světa způsobily takový zármutek. Pane leho, já Vás nechápu, Vy jste snad zaváhal, že jste tak neopatrně zpochybnil dějinnou úlohu USA v tom slavném půlstoletí po druhé světové válce a nehynoucí zásluhy za svobodu celého světa ? Copak vy nevidíte ty nesmírné oběti amerického lidu, který si dodnes utrhuje od úst, aby celému světu mohl pomáhat ? To jste mě docela teď zklamal. [velký smích] [velký smích]

84375

19.12.2005 14:08

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 84375

Opatrně Pane Geidoš nebo z toho bude mít chudák Leho ještě průšvih. [velký smích] [velký smích]
Myslím že Lehův džob je zkoumat s jakými argumenty prípadní oponenti můžou přijít a jak se jim bránit. Moc mu to nejde, asi ho vyhoděj. [chechtot] [chechtot]

84376

19.12.2005 7:41

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 84238

V tomto pripade je lepsi " politicky prohrat", protoze Americane za tohle politicke vitezstvi zaplatili draze.

84338

14.12.2005 18:50

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83489

Misu, nevím koho myslíš, když píšeš "američtí politruci". Jako příslušník ozbrojených sil USA ti asi po milionté píšu, že americká armáda a ani jiná složka nemá žádné politruky. Mám pocit, že jen tak střílíš od boku. Nebylo by na škodu sem vylepit co ti tvoji "politruci" konkrétně tenkrát říkali. Já bych spíš řekl, že tenkrát američtí generálové si byli vědomi, že jejich výzbroj stojí ve srovnání s německou a japonskou za starou belu, což bylo hlavně kvůli "mírové" politice mezi světovými válkami...

83496

14.12.2005 19:53

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83496

Ach jo, tak po lopate:
"politruci" jsem napsal v UVOZOVKACH. (To jsou ty dve carecky pred slovem a za slovem). Melo to evokovat ty chlapiky, co vsechno vi nejlip a co to tem pitomym vojakum nalezite vysvetli, proc se musi utocit prave na toh a na toho a proc tamten je vlastne nas pritel, i kdyz nam treba nadava. A od boku nestrilim, zkus si precist nejake ty pameti americkych stihacich pilotu z Pacifiku.
Zdali si US generalove byli vedomi japonske technologicke prevahy, nebo ne, to nevim, nekteri zrejme ano, nekteri se opajeli pocitem naproste prevahy a nic takoveho si nepripousteli. Ale ani jedna, ani druha skupina by neco takoveho (ze US zbrane jsou horsi, nez nepratelske) ani omylem nerekla pred muzstvem (vcetne serzantu). Moralku bylo, je a bude treba vzdy pozvedavat a ne ubijet tim, ze nepritel je na tom lip, asi nas spoustu zabije a zrani, mnoho a nas zustane zohaveno, invalidni, atd. ale my se ted sebereme a stejne tu bitvu vybojujeme...

83511

14.12.2005 20:08

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83511

>Ach jo, tak po lopate:
>"politruci" jsem napsal v UVOZOVKACH. (To jsou ty dve carecky
>pred slovem a za slovem). Melo to evokovat ty chlapiky

Jaké chlapíky?? O kom konkrétně píšeš? Jestli nejsi schopen jmenovat ani jednoho a nevíš, co přesně těm pitomým vojákům vysvětlovali, tak jen tak plácáš do větru...

83516

14.12.2005 20:39

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83516

Kdyby se mi leho chtělo, tak tady jakési jména takových spíše politruků, než cokoliv jiného, dodám já. Konkrétně válka v Pacifiku je moje "zamilovaná kačenka" a cítím se až trapně, že ač sklerotik, co si nevzpomene, co měl na oběd, tak dívaje se na nějaký historický film (tedy o té historii - třeba TORA TORA TORA) dopředu jmenuju jména historických postav, ačkoliv takový film třeba vidím poprvé. Konkrétně ale Tora atd asi 387x . Já jen, že i Američani docela blbli - nakonec to lze vidět v hokeji, ty tzv. "bojové porady" kolem brankáře při zahájení třetiny. Přečtěte si třeba, jak vypadala předletová porada Doolittleovy skupiny před útokem na Tokio a jestli se Vám to nebude jevit dost podobné ?

Ale jelikož vím, že jakákoliv práce, věnovaná pro Vaši osvětu, je čistočistě marná a zbytečná, nebudu to dělat. Raději si dám pořádný kalíšek slivovice, je to zázračný lék na nachlazení, což potřebuju a jak to tak pozoruju, pomáhá to i proti Vám ! [velký smích] Už se mi teď nezdáte zdaleka tak ..., no málem jsem to řekl. [velký smích]

83526

14.12.2005 20:52

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83526

Tora, tora, tora byl velmi dobre udelany film, stejne jako bitva o Midway (i kdyz si "vypujcili" nektere zabery prave z "Tory"[mrknutí jedním okem], i 30 vterin nad Tokiem, take pekne.
Jak si u vas stoji knihy pana Hubacka? Kdyz si porovnam bitvu o Midway, jak je popsana v jeho knize a film, velmi dobre se shoduji, rekl bych. Takze mi z toho vychazi velmi slusna autenticnost, jak filmu, tak knihy (tedy pokud Hubacek neshledl film a pak o tom nenapsal knihu) a tedy povazuji p. Hubacka za velice seriozniho autora.

83529

14.12.2005 21:08

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83529

Já se musím přiznat, že o válce v Tichomoří jsem "sešrotoval" tolik literatury, včetně Hubačka, skoupil jsem úplně všechno, co se u nás o tom jen šustlo, skoupil jsem všechnu odbornou literaturu o letectvu Japonska i USA, mám knihy věnované lodím, dokonce i jednotlivým lodím(!), vše o ponorkách, radarech, sonarech, o vývoji atomky a bombardování - prostě na co jsem kdekoliv narazil. Málem jsem se rozvedl - já jsem totiž beze srandy maniak !! Tak jak byl ve Švejkovi Baloun k neudržení a vše sežral, tak já nemůžu chodit kolem antikvariátů. Už jsem to tu psal, moje (papírová samozřejmě) knihovna by již posloužila i jako okresní.

A máte absolutní pravdu, Hubáček sice musel provést "úlitbu komunistickým bohům", nemohl chválit imperialisty [smích] , ale jinak všechna čest. Nicméně, sem tam přibásnil, ale to se nedá nic dělat.

83537

14.12.2005 20:53

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83526

>Raději si dám pořádný kalíšek slivovice, je to zázračný
>lék na nachlazení

Gejdoši, i v tomhle jste úplně mimo. Tvrdý alkohol sice ve vás může vyvolat pocit krátkodobé úlevy ve formě znecitlivění hrtanu, ale jinak způsobuje vždy celkové oslabení organismu včetně imunity. Takže nebuďte překvapen, jestli se váš zdravotní stav po pozření slivovice zhorší. V opačném případě by se nejednalo o působení alkoholu jako léku, ale o schopnost vašeho organismu se i přes alkoholové oslabení vyrovnat s nákazou. Ovšem pro starší ročníky to s imunitou jde s kopce a tak bych nebyl překvapen, kdyby se vám spíše přitížilo...

83530

14.12.2005 20:59

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83530

No to snad ani neni mozne, to jsi zase neco vypotil... [velký smích] [velký smích] [velký smích]
No to je ale obrkravina... [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Leho - odbornik na vesmir a blizke okoli... [velký smích] [velký smích] [velký smích]

83533

14.12.2005 21:16

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 83533

Asi ho koupali v lihu. [oči v sloup]

83539

14.12.2005 21:34

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83530

Tady se Vás musím leho zastat ! V zásadě máte totiž pravdu, promiňte, že jsem se ale Boha pustě zasmál při četbě Vašeho příspěvku ! [chechtot] Zlomyslně jsem si představoval tu příručku, ze které jste to opisoval.

No, já to vše, co jste napsal, samozřejmě taky vím, ale vím taky, že alkohol je pro organismus nezbytný a organismus si jej vyrábí, bez něj by nebyly některé složky potravy vůbec stravitelné a nebyl by možný přenos některých živin přes střevní sliznici - alkohol je totiž hydrofilní a zároveň "olejo"filní (za prase si nevzpomenu, jak se to řekne správně) a vytváří mimo jiné i nezbytné můstky a vazby. Je toho podstatně více, nerad by to tu teď rozbabrával, protože pak by jste mi kromě do bolševiků nadával ještě do alkoholiků, jak Vás již tak znám.

Já ale tu slivovici velmi rafinovaně zkombinoval s česnekem, no není to nic do společnosti, uznávám. Ale mám to odzkoušené. O svém zdraví již skutečně nemám velké iluze - tytam jsou doby, kdy jsme chodili s kámošem spát na hory do sněhu. Dneska by to dopadlo tak, že by mě vyhrabali na jaře coby dobře zakonzervovanou "mrkvolu". Ale doposud jsem neporušil tradici a 1. března se koupu i v zamrzlém rybníce. To by leho uznejte mohlo ten můj slivovicový hřích smazat, ne ?

83544

15.12.2005 0:17

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

kema 207.?.?.?

Reakce na 83530

Pane Gejdosi, bal jsem se o vas ale trosku jste me uklidnil.
Vite - myslel jsem, ze jste zesilel. Vsechny ty reci o 48 milionech americanu na pokraji smrti hladem, Nostrodamovi, ufounech krouzicich 50 let okolo nasi planety a odebirajicich geneticke vzorky, knize mormon, bibli svate, Danikenovi a jakemsi neviditelnem slunci ktere sem leti udelat poradek [oči v sloup]
Zkratka, povazoval jsem vas za silence. A on je to zatim chlast.
Ale nepodcenujte to. Ta slivovice vam ted muze pomoci a dokonce i omezit vase hulvatstvi, ale az prijde delirium tremens nebo cirhoza jater,bude pozde. Ani to vase Nibiru vam pak nepomuze.
Takze pomalu, neprehanet to. Deset frtanu denne a dost.
[naštvaný]

83593

15.12.2005 9:00

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83593

[chechtot] Takze pomalu, neprehanet to. Deset frtanu denne a dost.

Čekal jsem to od leho, ale byl jste to vy. No dobrá.

83636

13.12.2005 23:13

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 83241

Ono to s tou válkou nebude tak jednoduché. jedna věc je chtít a druhá moci. Na takovou válku by bušík potřeboval naklonovat 3 x tolik lehů, kolik dnes má v Iráku. A to zatím nedokáže.
Jednak je to široké území a boj nejméně na dvou různých frontách. Jakmile stáhne větší část žoldáků z Iráku, tak se Irák připojí na stranu napadeného Íránu. A to jsou další miliony již válkou zocelených muslimů - šíitů. Bez těch 150 tisíc debilů bušík jinou bojeschopnou armádu nemá. Izrael by mohl válčit proti Sýrii, ale zároveň proti i Iráku a Íránu (a současně i Palestině) nemá šanci. To by skutečně pak izraelci plavali v moři a předněvýchodní koflikt by byl natrvalo vyřešen.

Strategicky potřebují Izrael s bušistánem poštvat muslimy proti evropanům, tj. zatáhnout Evropu do tohoto konfliktu. Samotná Británie je málo, je příliš daleko, aby se tam vypravila muslimská pravidelná armáda.
Pokus s Francií také bušistánu nevyšel a u Německa a Itálie nemá bušistán zatím žádnou velkou šanci na protimuslimské tažení.
Tak si myslím, že zatím zůstane jen u slovních vyhrůžek a omezených místních střetů.

83350

14.12.2005 5:09

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 83350

Tohle zapada do meho chapani problemu EU s Amerikou vydupanym clenstvim-kandidatstvim Turecka.

Je to totiz prave to Turecko, ktere ma nejmocnejsi armadu v oblasti a to jak technicky, tak zvlaste poctem vojaku a prikladnou disciplinou. Obavam se, ze kdyby se Evropa skutecne zdrahala je prijmout za cleny, muze dojit k domacimu zvratu a k nastupu radikalu toho typu jako v Iranu. S jedinym malym rozdilem, ze Turci jsou prevazne Sunni. Potom - tes se Evropo!

Rovnez bychom nemeli zapomenout, ze Turecko, pres to ze je v Nato (a Naco asi?), odmitlo podporit americkou invazi do Iraqu. Dale a to hlavne, Turecko sleduje ostrizim zrakem vznik kurdske autonomie v Iraqu. To je pro Turecko hrozba.(Jak vidno Iraq po padu Saddama uz nikdo dohromady neda.)

Dokazu si predstavit, jak je zidle pod Bushem v techto dnech horka!

83391

14.12.2005 11:35

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 83350

to je dulezity bod, v pripade takove valky by palestinci slusne rozsekali vnitrni izrael, pokud by tam nebyly hlidky na kazdem rohu

83435

14.12.2005 4:43

arabsky nepritel

Belveder pilsenaaa (zavináč) yahoo (tečka) com 64.?.?.?

Reakce na 83241

nezapomente ,ze pri skutecne valecne ofensive se zacnou pravdepodobne pouzivat i mnohem ucinejsi zbrane nez doposavad v Iraku,kde nedochazelo k vaznejsimu leteckemu vrhani bomb a tezkym protiutokum pechoty s pouzitim nejtezsi techniky[utoku za ucasti nekolika stovek tanku a obrnenych vozidel],v Iraku se jeste obcas hledi na straty u civilniho obyvatelstva,ale v Iranu muze dojit ke skutecnemu masakru,
typicka vojenska operace Americanu je castokrat takova,aby se co nejvic vybombardoval dany prostor a pak se posle do zdevastovane oblasti pechota,v udobi II. svetove valky tomu nebylo jinak,Americani se proslavili nekompromisnim vybombardovanim mest,ktere byly mnohdy plne civilistu jako Caen,Saint Lo,Saint Malo atd.Navstivil jsem katedralu v Caen,kde se behem americke ofensivy schovavali civiliste a dnes je cast teto katedraly soucasne i valecnym museem,kde je k videni mnoho fotografii rozvalene mesta v troskach,zajimave bylo to,ze snad vsichni turiste se domnivali,ze se jedna o "praci" nemeckych vojsk,o techto faktech se samozrejmne dnes moc nemluvi,muzeme si snad pripomenout nesmyslnou valku ve Vietnamu,kde z amrickych letadel litaly i chemicke latky jako je "agent orange",kdyz se proste Yankees rozlobi,tak se vse rozmlati na maderu a tak to pravdepodobne dopadne i s arabskym nepritelem

83388

14.12.2005 10:23

RE: arabsky nepritel

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83388

Na každém kilometru čtverečním vybombardovaného území povstane nejméně deset úplně absolutně všehoschopných lehových džihadistů a ti odejnou s krvavým flekem před očima do světa. Pomstít se. A tady v Evropě a Americe budou lehové a kemové zase říkat O CO JIM POŘÁD JDE ?

A já s přehledem odpovím za ně - JIŽ O NIC ! JEN O CO NEJKRVAVĚJŠÍ POMSTU !! A ruku na srdce, kdyby tady do Česka vstoupila americká armáda a dělala to samé, taky zde na každém kilometru čtverečním povstane 10 všehoschopných nasraných českých sirotků. Už to tu v 15. století bylo - nasranějších žoldáků v té době v Evropě nebylo kromě Sirotků. A v Americe by se leho zase divil. A tak furt dokola, až tu na planetě zůstane již jen leho a kema. A teprve pak se zřejmě naserou i oni, že je nikdo neposlouchá, ty kecy o džihadistech. [velký smích]

83414

15.12.2005 0:27

RE: arabsky nepritel

kema 207.?.?.?

Reakce na 83414

>A ruku na srdce, kdyby tady do Česka
>vstoupila americká armáda a dělala to samé, taky zde na
>každém kilometru čtverečním povstane 10 všehoschopných
>nasraných českých sirotků.

To je divne prirovnani pane Gejdosi.
Proc by to americka armada delala? Ceska Republika je clenem NATO a spojencem Spojenych Statu.
A kdyby se to udalo v minulosti a US Army osvobodila cechy od komunistu, cesi by ji vitali tak, jako kdyz je osvobodila od nacistu.

83594

15.12.2005 0:51

RE: arabsky nepritel

leho 160.?.?.?

Reakce na 83414

Gejdoši, jsem opět šokován, že nevíte, že ta vaše americká armáda dělala ještě horší věci na části území bývalého Československa v roce 1945. Nějak ale nikdo proti nim nepovstal, čím to asi bylo...???

83598

15.12.2005 9:08

RE: arabsky nepritel

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83598

Příjde čas, že zase bude možno klást svobodně otázky a dokonce i svobodně na ně hledat odpovědi. A pak se třeba někdo zeptá, proč bylo třeba pár měsíců před konce,m války (WWII.) naházet desetitisíce tun leteckých pum na civilisty v Německu, například. Nebo i na potenciálně spřátelené civilisty v Česku. Hm.

Příjde čas a budete tázán i Vy na mnohé zase ze dnešních časů, špatně se bude mnohým odpovídat. [velký smích]

83638

15.12.2005 11:26

RE: arabsky nepritelPříjde čas a budete tázán i Vy na mnohé zase ze dnešních časů, špatně se bude mnohým od

LalaLalovic 217.?.?.?

Reakce na 83638

Ten kdo trošku přemýšlí a čte,tak odpovědi zná !! Pana leha a kemu do čtenářů nezapočítávám !! Každý normální člověk ví,že Drážďany byly vyhlášeny za OTEVŘENÉ Město a přesto skoro 100 000 mrtvých !! U nás se soudruhům samozřejmě nelíbila Škodovka - prý vyráběla zbraně pro Němce - které Němce v době bombardování už nikdo neřekne !!!! Mnohdy mi to připadá
v případě Lehů a Kémů jako házení Perel sviním !!!!!!!

83659

13.12.2005 4:34

No to se jim asi nepodari

Antiseptik 69.?.?.?

Plan by to byl hezkej pro ne, ale nejak se mi nezda ze by to tak dopadlo. Amerika to sama nezvladne and s Australii a UK a vnitrni konflikt mezi muslimy a Evropou v Evrope spis bude mit opacnej vliv nez je zatahout do takovy valky. Ne ze bych si nemyslel ze valka bude ale asi trochu jinak.

83201

13.12.2005 12:20

RE: No to se jim asi nepodari

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83201

Zkuste uvažovat nad tím, zdali má vůbec někdo záměr něco zvládat ve slova smyslu, jak to vy myslíte ! Co když jde o jednosměrný proces - vyhubení života na Zemi ? Sice se tomu 99,99% lidí směje jako blbosti. Jenže.. On nikdo nikdy nečetl nebo neslyšel, že tzv. UFO a jejich patrně robotické posádky posledních cca 50 let úsilovně sbírají genetický materiál veškerého života na planetě Zemi ? Termín UFO je jen k úsměvu ? Vy jste nikdy nečetl Bibli ? Apokalypsu sv. Jana ? Lidi to čtou a smějí se nad tím, jako nad pohádkou pro děti.

Nevím, co by autory těch biblických textů mělo vést k takovým namyšlenostem v jejich době, aby psali takové technické podrobnosti. Že by to byli paranoici ? Jako, že planeta bude zničená ohněm - myslíte, že ten oheň musí být nutně zrovna jen takový, jak jej známe my ? Ve starověku znali nejméně 16 druhů ohně - aby nebyl ale omyl, za oheň považovali třeba projev magnetického pole ! A znali taky radioaktivitu - a tu taky považovali za oheň ! Ještě se někomu zdá být směšné, mluvit o DU (ochuzený uran) jako nebezpečí ? Nebo, že to bude trvat tisíc let, než bude planeta opět schopná obydlení ?

Zde se mluví o budoucí Genesis ! Ta již Bohu žel nebude pro takové lidi, jako my. My jsme měli tu svou Genesis a užili jsme si ji - no však vidíme všichni, jak to dopadá !

83243

13.12.2005 14:06

RE: No to se jim asi nepodari

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83243

Bible je napsana a prepsana mnohokrat vselijakejma lidma a lidi jak znamo maji tendenci prehanet, kecat a obracet veci tak jak se jim to hodi. Proto si nejsem jistej jestli bych bral bibli tak do slova. Vyhubeni lidstva si nedovedu predstavit jako zamer Bushovi administrativy, cela jeho banda tak daleko nevidi. Jedinne ze by je Buh oblafnul a me pritom taky. Tak jak se lidska spolecnost vyvyji se vyhubime nakonec sami, onehda ctouce cosi na internetu o Kyoto smlouve, jsem si uvedomil ze Amerika, ktera konzumuje 20krat tolik jako Indie na hlavu, vlastne v prepoctu zkonzumuje tolik jako 7 billionu indu, coz je vic lidi nez tu vubec je. Z hlediska hubeni lidi je vojenska technika slaba, ta je nejvic vykonna na drobeni sutru a prehazovani hliny z mista na misto. Pripomel jsem si tim pasaz z Arnettovy biografie jak US base ve Vietnamu ktera byla otravovana VC snikerem z nedaleke dzungle na mej poslala air force z napalmem a po trech hodinach niceni prirody sniper za chvili vylez z diry v zemi a strilel na ne dal. Takhle se lidstvo nevyhubi, my jsme mizerove odolny a moc vychytrali. Bacil na nas, nejlepe nejakej co hubi rychlec ty blby. [smích]

83251

13.12.2005 14:43

RE: No to se jim asi nepodari

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83251

Já jen krátce k té Bibli a jejímu přepisování. To máte absolutně pravdu, to ovšem nemění nic na tom, že ten původní obsah je tam stále. A jde ten obsah vypreparovat a očistit od nánosů těch " nechtěných přídavků ". Je to podobné, jako to dělají archeologové při vykopávkách. Chce to jen stále bádat a chápat, co chtěl básník říci.

To základní sdělení tam je - život na planetu byl formou teraformingu vysazen E.T., posléze byl genetickou manipulací "stvořen" člověk coby otrok bio-robot. Ten prvotní hřích, tak "radostně" zmiňovaný zejména katolíky, to je to, že se naši tvůrci pohádali a proti vůli šéfa výpravy byl člověk "dotvořen" tak, aby se mohl sám rozmnožovat - předtím byl "neplodný hybrid". Tedy ten hřích je hřích našich tvůrců - ne lidí ! Naši tvůrci, bohové, nás lidi posléze "uznali" a ponechali, ať se jeden cyklus vyvíjíme sami. Věděli, že čas je slovy Bible pouze "...od Olám po Olám..". Nyní je tu ten druhý Olám a bohové = E.T. se vracejí, bude účtování, dostali jsme nějaké domácí úkoly totiž !

Ti E.T. nás celou dobu učili, že :" ..je jediný Bůh (i pro ně ten samý !), že nemáme zabíjet, lhát, krást" atd atd. Zkrátka "Desatero.." a další.. A v Bibli, když se píše o Bohu, je to jen a pouze tehdy, když to mluví jeden z bohů a říká lidem - ..pozor, my nejsme bohové, jsme jedni z vás, jenou jsme shora přišli, toho Boha vy ani my neuvidime jsa živí !

Je mi spousty lidí líto, že se zase jen klaní "Zlatému teleti" ! A nikoliv tedy poprvé, lidstvo mohlo a mělo mít více rozumu.

83255

13.12.2005 14:49

RE: No to se jim asi nepodari

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83255

Je mi spousty lidí líto, že se zase jen klaní "Zlatému teleti" ! A nikoliv tedy poprvé, lidstvo mohlo a mělo mít více rozumu.
Kdyz vono to klaneni zlatymu teleti je tak jednoduchy. Kdyby melo lidstvo vic rozumu tak bysme tady o tom uz nediskutovali. Jedine nechapu kdyz to muze jeden pochopit proc to nakonec nemuzou pochopit vsichni?

83256

13.12.2005 15:00

RE: No to se jim asi nepodari

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83256

Nakonec to ale každý pochopí ! [velký smích] Nejpozději v okamžiku vlastní smrti. Nechci zabředat do dalších zákrut toho, jak co s čím souvisí a jak to vlastně je. Ale vyjdete li z pojmu "karma" a domyslíte, co se tím myslí, zase to bude mnohem jasnější ! [smích]

83258

13.12.2005 15:06

RE: No to se jim asi nepodari

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83258

To ale predpoklada existenci skutecneho boha, coz neni podle mne uplne jisty.
[zmaten]
Karmu mela moje teta (dej ji predpokladany Pan Buh lehkou hlinu) v koupelne, tu si pamatuju, horka voda z toho tekla. [smích]

83260

13.12.2005 15:12

RE: No to se jim asi nepodari

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83260

[smích]
Ještěže nemáme v otázce existence Boha více, než dvě možnosti. Já jinak rozlišuji Bůh a bůh velikostí písmene, další přívlastky mu nedávám, ani to nepotřebuje.

Já vím, že existuje. [smích]

83262

13.12.2005 22:10

RE: No to se jim asi nepodari

Honza jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83255

>život na planetu byl formou teraformingu vysazen E.T....
Že vy musíte, s prominutím, pořád vymýšlet takovéto fantasmagorie. [oči v sloup] Ti vás teda dostali... [pláč] No nic, proti gustu...
Vím, že vám Církev leží hodně hluboko v žaludku, zde máte jednu z mnoha vítek (nejen) křesťanům, kde mluví Ježíš v současnosti ke své Církvi:
...už brzy padnete, protože jste odporovali Mému Hlasu svým hlasem, uvádějícím v omyl; přirozeně je Má Církev v troskách kvůli vašemu rozdělení... (Vassula 18.2.1993)
A příslib - opět Církvi ústy Panny Marie 18.5.1997
...obnovená božským ohněm Ducha svatého celá Církev bude odleskem slávy svého Pána...

A tady máte jednu událost, která vbrzku nastane ze tří pohledů. Žádní mimozemšťani, žádné zbytečné složitosti:
Za prvé bude na nebi celosvětové varování ... jako střet dvou hvězd, které nespadnou ... vyděsí to celé lidstvo bez ohledu na to, kde se zrovna kdo v tu chvíli bude nacházet ... bude to tisíckrát horší než zemětřesení ... jako oheň, který nespaluje maso ... bude to trvat jenom malou chvíli, i když se to bude zdát dlouho ... nikdo tomu nemůže předejít ... všichni poznají, že to přichází od Boha ... bude to připomínat trest ... má to být očištění ... jako odhalení našich hříchů a to, co prožijeme ve svém srdci, bude horší než bolest. Nezabije nás to. Jestliže zemřeme, bude to způsobeno našimi emocemi.
(Panna Maria v Garabandalu 18.6.1965 )

Sestoupí nový oheň s nebe a očistí veškeré zpohanštělé lidstvo.
Bude to jako soud v malém a každý uvidí sám sebe ve světle samé Pravdy Boží.
Hříšníci se vrátí k milosti a svatosti; zbloudilí na cestu dobra; vzdálení do Otcova domu;
(22.5.1994 Panna Maria Donu Gobbimu)

...Až přijde Hodina Temnoty, ukážu vám vaše nitro; obrátím vaše nitro naruby a až uvidíte svou duši, černou jako uhel, nejen že pocítíte zármutek jako nikdy předtím, ale budete se s bolestí bít v prsa a říkat, že vaše vlastní temnota je mnohem horší než tma, která je kolem vás... (18.2.1993 Pán Ježíš Vassule)

"Velebím tě, Otče, Pane nebes i země, že jsi tyto věci skryl před moudrými a rozumnými, a zjevil jsi je maličkým. Ano, Otče, tak se ti zalíbilo... Zajisté víte, od koho to pochází. [mrknutí jedním okem]

83343

13.12.2005 23:29

RE: No to se jim asi nepodari

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83343

obnovená božským ohněm Ducha svatého celá Církev bude odleskem slávy svého Pána... - no jo, to ale pak již bude úplně jiná Církev. Takovou bych neodmítal.. Ale ta tu nyní není a nevím, kdo nás teď rozsoudí, kde kdo stojí lépe v této chvíli ?
Sestoupí nový oheň s nebe a očistí veškeré zpohanštělé lidstvo. Já věřím, že mnozí vskutku pak pochopí. Smysl ale pane, nezlobte se, jaksi nechápu. Totiž - příliš nevěřím, že by se našel byť jediný člověk, který by nevěřil něčemu, co by jasně viděl a pochopil. Tedy, napadá mě jedno jméno...leho [velký smích] Ale jaká pak to zásluha v takovém jasném případě ? A pokud dojde k tomu, že ten oheň sestoupí - proč nesestoupil dříve, proč tolik muselo přijít hříchů ? Jaký by to mělo smysl s tím čekat, pokud se jedná o výhradně Boží vůli ? Totiž, já myslel, že vše již bylo řečeno a ono ne ? Vím, do Božích úradků těžko někdo vstrčí svůj nectný nos, ale logika ano. Ale proč potom vůbec má sestupovat, vše znovu opakuji bylo již řečeno !

A skočím na začátek - teraforming je zrovna to, co zde bylo a je to popsáno v Genesis. Dobrá, nebudu tomu říkat teraforming, nýbrž propříště jen Genesis. A tady zase nerozumím: Ti vás teda dostali... No nic, proti gustu... - to jako kdo ? Nestačím se divit. Já posledních cca 15 let měním názory na základě výhradně intenzivního samostudia a nikoliv mě někdo dostal !?

83357

14.12.2005 15:23

RE: No to se jim asi nepodari

Honza jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83357

>no jo, to ale pak již bude úplně jiná Církev. Takovou bych neodmítal..
Ne, je to ta samá Církev, která je teď v krizi a musí padnout na samé dno. Nemůžu opisovat vše, ale ty výtky pastýřům jsou velice drsné (výjma poslední papeže, o kterých je řeč ve smyslu utrpení, které těžce zakoušejí a to hlavně od "svých vlastních" - některých biskupů a kardinálů.

>kdo nás teď rozsoudí, kde kdo stojí lépe v této chvíli ?
O to snad ani nejde. Každý hledá. Já jsem jen vděčný za to, že mě Bůh dal mnohé poznat a dal mi tolik milosti, že v Církvi přes to špatné, co v ní lidé nadělali mohu vidět i to dobré a hlavně - podstatu - je to Bohem zvolený a chtěný nástroj spásy. Kdyby šlo jen o ty hříchy a křivdy, co jsem kdy zažil od kněží nebo laiků, tak už bych tam nebyl ani minutu. Ale Církev nejsou jen oni (spíše bych měl napsat my hříšníci, neb i přes věškerou mou snahu mi lze hodně vytknout). To se stále snažím vysvětlit.
Roky říkám a parafrázuji Churchila - Církev (katolická) v dnešní době je tou nejhorší cestou k Bohu. Ale lepší cesty není. [mrknutí jedním okem]

>nevěřím, že by se našel byť jediný člověk, který by nevěřil něčemu, co by jasně viděl a pochopil.
V Medžugorii Panna Maria v r. 1983 říká. "Nečekejte s obrácením až na (slíbené) zázraky. Pro nevěřící (Panna Maria tento termín normálně nepoužívá, nevěřící nazývá - ti co ještě nepoznali Boží lásku) bude už příliš pozdě..." Když si vezmete lidskou lenost a setrvačnost (a vím o čem mluvím [mrknutí jedním okem] ), tak lidi prostě nestačí tak rychle přešaltrovat. Pokud člověk nesměřuje k dobru a nehledá a nesnaží se a často neplave proti proudu (však to znáte ne? [mrknutí jedním okem] ), tak se ani při takovéto události dostatečně neobrátí. Proto ty 2/3. Navíc tam sehrají roli další události poté, protože se nám "oficiální místa" budou snažit namluvit, že to bylo "normální" a bylo to způsobeno tím a tím, takže se není třeba vzrušovat. Vzpomeňte na Izraelity, když Mojžíš odešel na Horeb a nevracel se... Nebo lidi, kteří Ježíše viděli a byli s ním, jako např. Jidáš. To je velké tajemství svobodné vůle. Viděli a přesto neuvěřili. Lidé se v podstatě nemění...
Po krátké době bude následovat tzv. Velký zázrak, bude jich asi víc na různých místech. Nejznámější ohlášené jsou v Garabandalu a v Medžugorii, aby lidé znovu viděli. A pak:
Čtvrté proroctví záleží na tom, jestli lidstvo bude dbát poselství Panny Marie ... vize tohoto "potrestání pod podmínkou" vyvolala u dívek hrůzu a slzy ... Jestliže se stane, bude to mnohem strašnější, než cokoliv si dovedeme představit, protože to bude výsledek přímého zásahu Boha. Nebude to mít nic společného s válkou, revolucí nebo tvrdostí lidských srdcí. Conchita říká: "Jestli potrestání přijde, a já věřím, že přijde, přijde to po slíbeném zázraku". (18.6.1965)

83464

14.12.2005 15:43

RE: No to se jim asi nepodari

Honza jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83357

pokračování...
>sestoupí - proč nesestoupil dříve, proč tolik muselo
>přijít hříchů ? Jaký by to mělo smysl s tím čekat, pokud
Už jsem o tom psal. Satan dostal ve 20. stol. téměř neomezenou moc, neboť řval, že Ježíš nad svou Církví a nad lidmi drží příliš svou ochrannou ruku. (Zjevení Lvu XIII. na konci 19. stol. a posléze znovu Medžugorie v 80. létech) Řval, že by mu stačilo málo a přivedl by lidstvo k sebeskáze, jen kdyby měl tu moc. Že by ho lidi poslouchali více jak Boha... Byla mu dána šance a je vidět, že dokázal opravdu hodně. Ale nemůže Boha porazit. To je absurdní a pro nás nepochopitelné, že si to myslí a chvástá se tím. To by bylo nadlouho, rozebírat, co je to zaslepenost a zlo padlých andělů. On při své obrovské inteligenci prostě není schopen myslet v dimenzích lásky. To je mu naprosto cizí. Proto se dá porazit pouze láskou a obětí (obětováním se pro druhé). A jelikož opravdové lásky mi lidé nejsme téměř schopni, zbývá nám pouze to utrpení a oběť. Na to jsme ještě občas schopni slyšet, když jsme přitlačeni k zemi. A to se teď opět stane.
20. století je přímo nabité zjeveními Panny Marie a Pána Ježíše...

>vše již bylo řečeno a ono ne ? Vím, do Božích úradků
>těžko někdo vstrčí svůj nectný nos, ale logika ano. Ale
>proč potom vůbec má sestupovat, vše znovu opakuji bylo již
>řečeno !
Ano, bylo. Ale my neslyšíme (nechceme, nemůžeme...). A některé věci (ještě nebo už) nechápeme. A jako trpělivý otec vysvětluje dítěti znovu a znovu, že tudy cesta nevede, dělá s námi Otec to samé v daleko trpělivější formě. V jednom zjevení říká - Když jsem k vám mluvil já, neposlouchali jste mě, poslal jsem vám svého Syna, toho jste ukřižovali, posílám vám Jeho Matku. Tu ignorujete. Koho mám ještě poslat, abyste se probudili??

>nerozumím: Ti vás teda dostali...
Měl jsem na mysli, "odvěké nepřátele Boha a člověka". Tedy - démony. V jednom svém vidění A. K. Emmerichová viděla, že právě démoni dokážou dělat různé fígle jako tzv. mimozemšťané, aby lidi odvedli od Podstaty. Je to už tak 15 let, takže bych to nenašel, kde to bylo, ale to mi uvízlo a když čtu občas takovéto věci, tak mi to jen potvrzují. Z Ježíše i Marie udělali mimozemšťany, z Eliáše rovněž, o archandělech a andělech nemluvě. Takže není třeba Církve, křtu, milostí, svátostí, obrácení. Vlastně si vystačíme sami. Jen s meditací a vibrací.. (např. http://www.vesmirni-lide.cz - to je fakt tůze silné kafe. Třeba to nové dvanáctero, které Bůh dal) [zmaten] Ale to je zase dlouhé téma... Nikdo nejsme vůči nim zcela odolný. To jsou věci, co se dozvíte z některých zaznamenaných exorcismů, když takovému démonovi Bůh přikáže, aby vypovídal...

83466

14.12.2005 15:57

RE: No to se jim asi nepodari

Honza jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83357

už skončím, ale abyste viděl, jak Pán Ježíš tepe hlavně do vlastních, uvedu část, týkající se (některých) současných pastýřů. Myslím, že je tam řeč i o "sola scriptura":
„Vážně se ptám každého: Co jsi učinil s Písmem? Písmo je zrcadlem, které mě odráží. Jak je možné, že když říkáte, že znáte Písmo, nepoznáváte Mou řeč? Jak je možné, že jste tak snadno v rozporu s pravdou? Říkám vám, jestliže Mě nepoznáváte v Mých výrocích nyní, je zřejmé, že neznáte ani nechápete Písmo, které je klíčem Ducha Svatého. Jestliže, někteří z vás říkají:

„Nepotřebujeme toto prorocké zjevení, nemáme povinnost ho poslouchat nebo číst ho, protože Písmo nám stačí a z něho se můžeme naučit všem znalostem“, Já se vás ptám ve vaší nevíře: „Víte proč nevěříte, a víte, proč jste tak lhostejní a rozhodnuti uzavřít svá srdce? Víte, proč za tím nic nehledáte?“ Je to proto, že nemáte Ducha Svatého, který by vás mohl pozvednout z temnoty do Jeho Světla a osvítit vaše duše, aby viděly Syna společně s Otcem, jak se vám zjevují. Duch Svatý by do vás vdechl dech vzkříšení a utvrdil vás, dal by vám život ve Mně.

Může duše, která je mrtvá, rozumět Písmu a uvádět ho do praxe, když není živá? Kdybyste rozuměli Písmu, které jako zrcadlo odráží Můj Obraz, nebyli byste říkali: „Písmo mi stačí.“ Ne, Můj příteli, Písmo nestačí, pokud nemáte Ducha Svatého. Jen skrze Světlo Ducha Svatého můžete rozumět zjevení a všechno, co se v Písmu zdálo být neproniknutelným tajemstvím a zapečetěné, se stane poznatelným a jasným, protože vám Duchem bude dán klíč poznání.“
(Ježíš Vassule 13.11.2001)

Kdybych se pustil do citací ze zjevení Panny Marie, např. k výkladu Apokalypsy, to jsou pak teprve věci... [mrknutí jedním okem] Ale to už by asi tento server neunesl. [mrknutí jedním okem]

83467

13.12.2005 21:17

RE: No to se jim asi nepodari

Honza jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83251

>Bible je napsana a prepsana mnohokrat vselijakejma lidma...
Nevím, jak to myslíte, ale např. křesťanství vychází ze septuaginty, což je řecký překlad SZ (hebrejského) z doby 3.-2. stol. př. Kr., případně z Vulgáty (latinský překlad ze 4. stol.) a NZ se ustálil ve 4. stol. Pokud tedy máte dojem, že po této době Bibli někdo přepisoval, jedná se patrně pouze o jiný překlad. Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?

>Jedinne ze by je Buh oblafnul a me pritom taky.
To se opravdu asi stane. Píšu asi, ale ono to už dnes hraničí s jistotou, neb všechny podmínečné lhůty jsme už prošvihli a jdeme vážně do finále. [pláč]
...dnes se zármutkem sleduji shůry, jak se vaše plány obrátí proti vám. Svět už ochutnává plody své vlastní cesty; provokuje přírodu ke křečovitému odporu, přitahuje na sebe přírodní katastrofy, dusí se svým vlastním plánováním. Vábil jsem vás po celé roky až podnes, ale velmi málo z vás Mi věnovalo pozornost. Toto čištění, které nyní nastává, bude pro vaše pokolení jako bič. Přitáhne ke Mně mnohé, a ti kdo Má varování odmítli, se ke Mně vrátí ve své úzkosti. Pak, když všechny tyto věci zaujmou své místo, když každý tvor, který neexistoval (bal duchovně mrtvý), se navrátí k životu, tehdy Já uvrhnu na zemi oheň a osvobodím ji od jejího biče... (Pán Ježíš Vassule 7.2.2002)

>Tak jak se lidska spolecnost vyvyji se vyhubime nakonec sami...
Směřujeme k tomu sice mílovými kroky, ale teď se to nestane. Díky Bohu. [mrknutí jedním okem]
...V předvečer velikých zkoušek, které vás čekají, když se teď všichni bojí hrozeb nové děsivé války, vězte, že moje přítomnost mezi vámi, tolika způsoby a takovými divy potvrzená, je dnes znamením, které vám říká, jak mé Neposkvrněné Srdce na konci velikého utrpení zvítězí. Bude to veliké vítězství lásky a pokoje v celém světě!“... (1.1.1984 Panna Maria Donu Gobbimu)

83329

13.12.2005 21:39

RE: Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83329

Pokud se nepletu tak tenkrat pred Guttenberkem se vsechny knihy prepisovali rucne, nekdo to musel perem znova napsat. V obdobi mnoha stoleti si umim predstavit ze nejen ze pri kazdym novym prepisu bul udelan na pisatele jemny natlak ze shora zduraznit to a ono a vynechat cosi jinyho, ale ze i sam pisatel mohl klidne tise v noci kdyz se nikdo nedival, si to trosku prilepsit aby se mu to vic libilo. Umim si to predstavit.

83336

14.12.2005 14:38

RE: Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?

Honza jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 83336

>Pokud se nepletu tak tenkrat pred Guttenberkem se vsechny knihy
>prepisovali rucne, nekdo to musel perem znova napsat. V obdobi
>mnoha stoleti si umim predstavit ze nejen ze pri kazdym novym
>prepisu bul udelan na pisatele jemny natlak ze shora zduraznit to
>a ono a vynechat cosi jinyho, ale ze i sam pisatel mohl klidne
>tise v noci kdyz se nikdo nedival, si to trosku prilepsit aby se
>mu to vic libilo. Umim si to predstavit.
To jo, to si umím taky představit. Ale dnešní překlady bible jsou opět z těch uvedených zdrojů. Takže - pokud se nějaký výtisk (opis) někdy v historii lišil, tak se to netýká současných překladů. Lišit se mohou akorát v tom překladu, protože poslední roky je tendence biblistů (překladatelů) překládat nikoliv doslovně, ale ve významu slova.
Navíc - "normální člověk" bez výkladu spoustě věcem nerozumí, k tomu je v Církvi (katolické) tzv. Magisterium neboli Učitelský úřad, který je směrodatný a závazný pro výklad.
Uvedu příklad [mrknutí jedním okem] : v NZ říká Pán Ježíš - snadněji projde velbloud uchem jehly, než boháč do království nebeského. V českém kontextu si většinou každý představí jehlu na šití a její ucho a toho velblouda a zdá se mu to jako velice silná, až absurdní nadsázka. Krátce řečeno - boháč nemá šanci. [velký smích] Pokud ale znáte okolnosti vyřčeného (a ty právě Magisterium výkladem objasňuje), pak už vám to jako absurdní připadat nebude, neb se dozvíte, že "Ucho jehly" byl název pro jednu z jeruzalemských postranních městských bran (tedy pro pěší) a když chtěli toho velblouda tudy propasírovat, tak z něj museli složit veškerý náklad a při troše snahy ho tudy snad i dostali. => Boháč (zakládající si na svém majetku), jestliže se bude chtít dostat do Království, bude muset vše odložit, což pro toho, kdo lpí na majetku není jednoduché a někdy je to přímo nemožné...
Takže - tehdejší posluchači přesně věděli o co jde. My už ne. Pokud nám to není vysvětleno. [mrknutí jedním okem]

83459

14.12.2005 20:15

RE: Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83459

...neb se dozvíte, že "Ucho jehly" byl název pro jednu z jeruzalemských postranních městských bran (tedy pro pěší) a když chtěli toho velblouda tudy propasírovat, tak z něj museli složit veškerý náklad...
Tak to je pěkné, to jsem nevěděl. [smích] Možná asi určitě budete mít pane v lecčems pravdu i ohledně té matky Církve. Kdyby nic jiného, na zamyšlení to je určitě.

Já jsem obdržel velmi zajímavou Bibli, která je skutečně patrně nejpůvodnější, jak to jen lze. O NZ bych pomlčel, tam to je ta otázka tzv, "původních textů" spíše otázka na rozpoutání rvačky, ale co se týká SZ, ta moje Bible je prostě úžasná. Všechny ošemetné místa a slova jsou ošetřena slovníky v aramejštině, hebrejštině, řečtině a latině, možná ještě nějaké jazyky tam jsou. A každé "podezřelejší" místo je rozpitváváno podle různých zdrojů, prostě radost číst ! Ale musím s jistým posmutněním konstatovat, že ač by bylo krásné, kdyby to bylo tak, jak říkáte, tedy mě ta moje nejvzácnější toho typu Bible vede k jiným závěrům. [zmaten]

83517

13.12.2005 4:58

ja to nak nechapu...

blondyna 202.?.?.?

Kdo to jsou ti "oni" o kterych se tu v clanku mluvi...? kdo je to ten "treti" kdo se smeje??

83202

13.12.2005 5:21

Bohuzel clanek je spise blabol...

zalozak 202.?.?.?

Jednak bych se zdaleka vyhybal pojmu rasove nepokoje a spise bych to nazval malou "lokalni" valkou gangu + lidi kolem. Uz zpusob jak se prislusnici skupin informuji sms-kami to naznacuje.

Jiste ze bezbreha pristehovalecka politika a hlavne docela nechutne cernobile predstavene tv reportaze v kterych nekolik musimu otevrene priznalo ze k australii je nic nevaze... tomu pomohlo.

Ovsem stejne tak duvodem tohohle "rezani" se vzajemne mohl byt fotbal (tady spise rugby)... ci cokoliv jineho.


Aniz zpochybnuji to ze se skutecne mnozi ucelove snazi vytvorit ono spojeni "muslim=terorista" v tomto pripade si autor pustil fantazii na prilis volne.

83203

13.12.2005 5:45

Al-Aksa

kema 207.?.?.?

>V australském Sydney dnes propukly rasové nepokoje, kdy zhruba >pětitisícový dav skandoval rasistická hesla a napadal obyvatele >arabského původu. Důvodem bylo údajně napadení pobřežní hlídky arabskými >přistěhovalci.

Pokud se da verit prvnim zpravam, napadeni nebylo udajne, ale skutecne. Nejednalo se rovnez o jakousi "pobrezni hlidku" ale o lifeguards (plavciky).

>Později jsem viděl v televizním zpravodajství samotné záběry z této >akce. Byl jsem opravdu překvapen, neboť většina z tohoto davu vypadala >jako normální lidé, dokonce mezi nimi byly i ženy. Čekal bych spíše >typické neonacisty či přívržence hnutí Skinheads podobně vypadající jako >ti evropští. Bylo to vyvrcholení velkého rasového napětí, které zmítá >poslední dobou i Evropu a v menší míře i Severní Ameriku.

Hmmm, nevim proc by se typicti neonaciste nebo skinheads jejichz hlavnim tercem jsou zidi pustili zrovna do arabu. [zmaten]

>Kdy to začalo
>Začalo to velkou mediální kampaní, která odstartovala teroristickým >útokem na World Trade Center 11. září před čtyřmi lety, jejíž cílem bylo >poškodit Islám a všechny muslimy.

Well, utok na WTC byl praci fanatickych arabskych muslimu. Ale zadna medialni kampan se nekonala a konat ani nebude. V ramci politicke korektnosti je vetsina novinaru posrana az za usima a pravdu o arabskych teroristech nerekne.
Muslimy a islam se nikdo poskodit nesnazi. Dokonce i australane jsou k islamu tolerantni.
Jsou k nemu tolerantni i po bestialnim teroristickem utoku proti australskym turistum na Bali.
Vedi totiz, ze za celou tu zhovadilost nenesou vinu obycejni muslimove v Indonesii, ale muslimsti fanatici podporovani za arabske penize.

Skoda ze to nedokaze pochopit pan Al-Aksa. (Al-Aksa je jmeno mesity v Jeruzaleme. [zmaten]

83205

13.12.2005 6:39

RE: Al-Aksa

leho 66.?.?.?

Reakce na 83205

>Skoda ze to nedokaze pochopit pan Al-Aksa. (Al-Aksa je jmeno
>mesity v Jeruzaleme.

Dle mešity al-Aksa se jmenuje také horda sebevražedných maniaků založená nositelem Nobelovy ceny svatým Jásirem Arafatem. Budiž mu země lehká...

83209

13.12.2005 7:11

RE: Al-Aksa

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83209

A ted si zkus polozit otazku, proc? Proc tato skupina vznikla, proc ma stale priznivce a staly prisun sebevrazednych utocniku, odkud se tito rekrutuji...
Vlastne proc vznikla, to bylo myslim kvuli zniceni Izraele, ale to uz dnes davno neplati, jeji cile se ponekud zmenily...

83211

13.12.2005 7:47

RE: Al-Aksa

ALPON 24.?.?.?

Reakce na 83211

No prece byla zalocena CIA ( tedy vlastne Zidy kteri CIA ridi ) k tomu aby bylo mozne znicit totalne vsechny muslimske staty a tak si privlastnit zdroje ropy. Izrael pak bude mit daleko vic zivotniho prostoru. ZNI TOHLE DOSTATECNE LOGICKY ABY S TIMHLE NAZOREM SOUHLASILO PAR ZATEMNENCU?

83215

17.12.2005 20:50

RE: Al-Aksa

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83215

Copak neco ala Goebelsova demagogie? [mrknutí jedním okem]

84064

13.12.2005 18:14

RE: Al-Aksa

leho 160.?.?.?

Reakce na 83211

>A ted si zkus polozit otazku, proc? Proc tato skupina vznikla,
>proc ma stale priznivce a staly prisun sebevrazednych utocniku,
>odkud se tito rekrutuji...

Protože Arafat a jeho pochopi vytvořili takovou kulturu a způsob života. Dnes se v Palestině nevyplatí pracovat, ale je výhodnější si pořizovat každý rok potomka, který za nějakých $10 tisíc vybuchne v jeruzalémské MHD. Nutno dodat, že islámské "dobročinné" organizace poskytují doživotní důchod rodinám úspěšných sebevrahů...

83290

13.12.2005 18:26

RE: Al-Aksa

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83290

Hadam Leho ze vy deti nemate co?

83294

13.12.2005 18:41

RE: Al-Aksa

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83290

Bylo by dobré se zamyslet, jak tam ti Palestínci žili třebas před 500 léty, před 200 léty a pak třeba před 75 léty a kdy nastal ten zlom k tomu dnešnímu způsobu života, kdy se začali patrně jen tak z plezíru živit vybuchováním potomků v jeruzalemské MHD, jak tak pěkně píšete.

Máte nějaké takové přesvědčivé informace, že by třeba již před 200 léty něco takového plánovali, nebo že by jim to tam bylo nějak vrozené ? Tedy, že by Palestínci byli genetičtí džihádisté ? Totiž, doktoři by Vám pane leho klidně poradili, že choroby je moc dobré léčit podle příčiny a nikoliv podle následků. A tedy, že by jsme mohli vykoumat tu příčinu, odkud se to tam vzalo, ta dnešní podivuhodná životospráva. [velký smích]

No a kdyby jsme dospěli k tomu, že je to geneticky dané, pak by měli být vzati pod ochranu, ne ? Vždyť by za to nemohli, stejně jako třeba homosexuálové za nic nemůžou.

83299

13.12.2005 18:47

RE: Al-Aksa

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83299

Dodal bych ke svy predesly otazce na deti Leho, ze to byste me musel hodne nas..t abych myslel na sebevrazedny vybuchovani a to jedine sebe a ne svy deti nebo vnuka!!! Nemuzu ale vyloucit ze je teoreticky mozny ze by nekdo nas..l moji dceru az by se nekde vybouchla, ale jako rodic bych ji k tomu neved a neverim ze by se tak nezachoval kazdej.

83300

18.12.2005 19:30

RE: Al-Aksa

leho 66.?.?.?

Reakce na 83300

Antiseptiku, jedná se totiž o jinou kulturu, kde je hrdost důležitější než jakýkoliv lidský život, hlavně život ženy nebo dívky. Ne u všech Palestinců je to tak, ale je jich dostatečné množství, aby zásobovali spolehlivě mašinerii výroby maniakálních sebevrahů...

84245

18.12.2005 19:38

RE: Al-Aksa

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 84245

Nejedná se zdaleka o jinou kultůru ale o to kam až se daj lidi dlouholetým a bezvýchodným zoufalstvým dohnat. V žádný kultůře se automaticky neroděj teroristi, všude jsou vypěstovaný. Můj přítel který je původem iránec by vám to mohl vysvětlit.

84252

18.12.2005 19:55

RE: Al-Aksa

leho 66.?.?.?

Reakce na 84252

Antiseptiku, já tady znám hned několik Íránců a někteří ještě pamatují šáha. Ti by vám to taky vysvětlili...

84259

18.12.2005 20:04

RE: Al-Aksa

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 84259

To já znám, znal jsem jednoho co pamatova šáha a otec tohohle přítele taky pamatuje. A i pamatuje vládu co byla před šáhem, tu demokratickou, kterou CIA svrhla aby tam nasadila právě toho šáha.

84263

18.12.2005 23:22

RE: Al-Aksa

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 84259

A ja pamatuji jakehosi pana Kissingera,

ktery se zaslouzil o porazeni zacatku iranske demokracie, sachova znovunastoleni a naslednem teroru. Vse se vrati i s uroky.

84292

13.12.2005 20:26

RE: Al-Aksa

kema 207.?.?.?

Reakce na 83211

>A ted si zkus polozit otazku, proc? Proc tato skupina vznikla,

Nenavist a fanatismus, fanatismus a nenavist. [pláč]

83315

13.12.2005 20:40

RE: Al-Aksa

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83315

Nenavist a fanatismus, fanatismus a nenavist. [pláč]

Položím podobnou otázku - jak a proč tedy tam vznikla ta atmosfera nenávisti a fanatismu? Bylo to tam již před 500 léty ? Před 200 léty ? Nebo před 75 léty ? Pokud nikoli - kdy nastal zlom, ve kterém čase ? Je mi jasné, že je Vám jasné, na co kalkuluji a jsem zvědav.

83318

13.12.2005 20:57

RE: Al-Aksa

kema 207.?.?.?

Reakce na 83318

>Položím podobnou otázku - jak a proč tedy tam vznikla ta
>atmosfera nenávisti a fanatismu? Bylo to tam již před 500
>léty ? Před 200 léty ? Nebo před 75 léty ? Pokud nikoli -
>kdy nastal zlom, ve kterém čase ? Je mi jasné, že je Vám
>jasné, na co kalkuluji a jsem zvědav.

Zlom nastal podle mne ve chvili, kdy si teroriste misto vojaku vybrali za cil civilisty.
Lidi v kavarne nebo v nakupnim stredisku, sportovce na olympiade a tak podobne. [pláč]

83323

13.12.2005 21:11

RE: Al-Aksa

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83323

Z odpustenim hovno, Kemo. Zlom nastal kdyz na strednim vychode nejen ze prestali doufat ze jednou ty kolonisti mozna odejdou ale hlavne kdyz uz jim nic jinyho nezbylo nez se alespon vybouchnout, protoze takhle zit nestoji vubec za to a neni v co ani doufat. Teroristi se nerodej, teroristama se zoufali lidi stavaj kdyz uz to jinak nejde.

83326

13.12.2005 22:41

RE: Al-Aksa

leho 160.?.?.?

Reakce na 83326

>Z odpustenim hovno, Kemo.

S odpuštění hovno, Antiseptiku. Zlom nastal, když po prohrané válce v roce 1948 Palestinci odmítli uznat, že prohráli a stále ty dlouhá léta odmítají jednat o míru.

83347

13.12.2005 23:07

RE: Al-Aksa

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83347

Takze podle tebe do 48 tam zadnej terorismus nebyl? A ja se domnival ze s tim zacali zidi uz davno pred tim. A o jakym miru maji jednat? A jo, jako to jste prohrali jste tak se bezte bodnout ale nekam jinam.

83349

13.12.2005 23:22

RE: Al-Aksa

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 83347

Palestinci prohráli jen bitvu, několik bitev, ale neprohráli válku. Stále bojují. Bojují s nadějí, že to u nich dopadne jako v Zimbabve. Nakonec nebudou stačit stromy k pověšení kolonistů, co nestačí včas utéct.

83354

13.12.2005 23:43

RE: Al-Aksa

leho 160.?.?.?

Reakce na 83354

>Bojují s nadějí, že to u nich dopadne
>jako v Zimbabve.

...kde úspěšně chcípají hlady, protože vyhnali nebo pobili všechny farmáře, kteří měli tu smůlu, že všichni byli bílé tváře. Pěkná to naděje, jen co je pravda...

83361

14.12.2005 10:17

RE: Al-Aksa

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 83361

Naděje jak pro koho. Palestinci v době, kdy tam žilo jen pár desítek židovských rodin, také neumírali hlady. Takže není třeba si o ně dělat starosti. Zvláště si takové starosti nemusí dělat islamobijci za mořem, co se jen třesou, aby si mohli nějakého toho palestince zabít. Že seržante.

83413

14.12.2005 10:29

RE: Al-Aksa

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83361

Na to bych leho odpověděl "širokým obrazem" ! [velký smích] Kopněte pořádně do 1000 litrového dobře "zabydleného" akvaria, ve kterém vše po létech úsilovné práce "fungovalo".

No a potom Vám poskytnu prakticky neomezené prostředky a čas. A Vy budete mít jednoduchý úkol - z těch trosek akvaria zpátky to zpátky uveďte do původního stavu ! [velký smích] Uvidíme, jak se Vám bude dařit.

83416

14.12.2005 11:36

RE: Al-Aksa

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 83416

Leho je expert na bourání a zabíjení. Stavění není jeho hobby. Schopnost dělat něco pořádného po svém soudruhu dědečkovi nezdědil.

83436

14.12.2005 11:37

RE: Al-Aksa

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 83323

v pripade izraelcu tenhle argument nema uplne smysl, kdo je tam krome malych deti (rodici-vojaky privedenych do bitevni zony) nevojak?

83437

14.12.2005 16:56

RE: Al-Aksa

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 83323

>Zlom nastal podle mne ve chvili, kdy si teroriste misto vojaku
>vybrali za cil civilisty.
Vy ale nemyslíte ty židovské teroristy, kteří uvedli terorismus na Střední Východ masakrováním obyvatel arabských vesnic jako Deir Yassin, převážně žen a dětí, že ne?

83474

17.12.2005 20:53

RE: Al-Aksa

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83474

Omlouvam se, nevsiml jsem si vas prispevek. [zahanbení]

84066

17.12.2005 20:53

RE: Al-Aksa

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83323

Jeste, ze vas mame ja uz si naivne myslel, ze zlom nastal v 48 v Deir Jasin a stovkach dalsich vesnic v arabske Palestine? [oči v sloup]

84065

18.12.2005 19:31

RE: Al-Aksa

leho 66.?.?.?

Reakce na 84065

>Jeste, ze vas mame ja uz si naivne myslel, ze zlom nastal v 48 v
>Deir Jasin a stovkach dalsich vesnic v arabske Palestine?

Stovkách dalších vesnic? Můžete tedy, Bartošku, alespoň padesát vyjmenovat?

84246

19.12.2005 7:43

RE: Al-Aksa

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 84246

Prectete si to sam, uz jsem to uvedl aspon petkrat specialne vam minimalne dvakrat, ale ma to pres 100 stran textu. Staci googlovat "Skryta historie sionismu."

84339

13.12.2005 10:38

RE: Al-Aksa

kavol 193.?.?.?

Reakce na 83205

>Nejednalo se rovnez o jakousi "pobrezni hlidku" ale o
>lifeguards (plavciky).

mno, mám dojem, že u nás v TV chodil nějaký seriál, ve kterém vystupovali plavčíci, a jmenoval se Pobřežní hlídka ...

>Hmmm, nevim proc by se typicti neonaciste nebo skinheads jejichz
>hlavnim tercem jsou zidi pustili zrovna do arabu. [zmaten]

probůh a na tomhle jste byl v kině nebo se vám to zdálo po nadměrné konzumaci ...?

skinheads je spousta proudů, některé jdou dosti radikálně proti sobě ... nicméně tuše, o kterých konkrétně kolega mluví, doporučil bych vám přečíst si v novinách něco málo o lásce některých spoluobčanů s krátkým účesem k jiným spoluobčanům (zejména k těm, jimž se dnes nesmí říkat česky, tedy 'cikáni'[mrknutí jedním okem] a pusťte si k tomu k poslechu něco od skupiny Orlík ...

83232

13.12.2005 8:17

tiez zo stejneho kosa

google 84.?.?.?

http://www.prop.sk/obavy_vzbudzujuca_strategia_izrael.htm83219

13.12.2005 9:19

Troškü zmatený článek

Vanguard 62.?.?.?

Pokud správně chápu autora, někdo třetí (nejmenovaný, ale z kontextu článku jasně židé) uměle podněcuje nenávist mezi křesťany a mírumilovnými muslimy, aby se spolu prali, přičemž on se bude smát. Ten smích si autor představuje jako útok Izraele na Írán, jehož prezident přitom na základě té manipulace třetím vzdau opakovaně vyzývá ke zničení Izraele...A autor má přitom e-mail al-aksa@seznam.cz...Fakt zajímavé...

83225

13.12.2005 10:44

Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


United States Is Actively
Engaged In War Crimes
And Polluting With Nuclear MaterialsHolocaust sveta zapocal a krestane z rukou zidu za zidovsky baksis jim v tom vydatne pomahaji,nebot jejich mozkove bunky jsou soudtredeny,jen na to ,kdo da vic do zlabu , v ramci ,tak zvaneho vsimneho,vsak to znate. Americka demokracie pod totalitou zidu vypada dne takto,nedeste se ,myslete stale na cislo 6 milionu a ne billionu pomalu ztracejicich se zivotu s teto planety.

http://rense.com/general69/deform2.jpg

V Nurimbergu soudili nacisty ze zlocinu proti miru a zlociny proti humanite ,ackoliv dobe druhe svetove valky tyto zajkony neexistovali,byli udelany dodatecne ,jak budem soudit Americany dnes v teto situaci.

http://rense.com/general69/deform.gif

Jestli si nekdo mysli,ze se jej to netyka ,ze zije nekde stranou ,tak at se nemyli,drobny prach s radiaktivnimi casticemi obletne pri dobrem vetru nekolikrate zem,takze DU v Iraku pristane i na vasem dvorku ,treba v Krkonocich.
The United States has lots of plutonium and U-236 as a result of our weapons program and our nuclear power plants.
In making their DU bombs evidently they do not care if deadly U-236 and Plutonium Pl-239 are left in the DU. It could be removed but that would entail more work and cutting into someone's profit margin.
Evidently, our government has used bunker buster bombs that had DU in them but also had non-depleted uranium U-236 and plutonium [Pl-239] as well. That is no laughing matter. It is easily classified as a crime against the environment and the people living in the Balkans, Afghanistan and Iraq, but it is also easily classified as a crime against humanity that will affect men, women and children far into the future in Afghanistan and other areas we imperially use DU weapons that are not completely depleted uranium,. They are finding U-236 and Plutonium too
Po 250 bilionu roku ,toto DU bude stale smrtelne aktivni ,co by "darecek " boje proti terrorismu,spise by meli zacit bojem proti lidske blbosti.

I think most Americans have heard about Gulf War Syndrome that has developed as a result of the actions of George H W Bush and the use of such weapons in Desert Storm.
I do not want to hear any more Progressives whine about how Clinton was so strong on the environment and Bush is not. When Clinton decided to attempt Regime Change from 20,000 feet in the Balkans they used DU weapons and have exposed millions of people to deadly DU and even deadlier highly toxic U-236 and Plutonium.PL-239.

83233

13.12.2005 18:21

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83233

Roberte, zajisté ne všechny na blití obrázky je vina Američanů. Drtivá většina rozumných lidí ale zná tvář a dílo našich skutečných nepřátel...

http://www.homestead.com/prosites-prs/pictures033104.html
http://www.mensnewsdaily.com/video/armstrong-murder2.wmv
http://www.homestead.com/prosites-prs/nepal.wmv
http://www.mensnewsdaily.com/video/johnson-murder.wmv
http://www.mensnewsdaily.com/video/korean2.wmv

83293

14.12.2005 2:59

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 83293

Opravdu dobry argument,ale zpociva na hlouposti, nikdy nemuzete ospravedlnit ,ze jsou Americani v Iraku,tam nemaji co delat ,to neni jejich zeme a oninejsou svetovym policistou rikat ,co svet ma a co nema ,zejmena ,kdyz si Americani nevladnou sami ve sve vlatsniz emi,chcemeli osvobodit Irak ,tak nejdrive osvobodme Americany v Americe.Tyto obrazky by nebyly ,kdyby si Americani pod ziovskou vl;adni okupaci hledeli svych problemu doma a nehrabali se do jinych zemi,takze by nebyl ani radiaktivni smejd v cizizch zemi ,ale ,jakvidim ,to se Vas netyka,az Vy budet nemocen,tak si vzpomente na film od Capka , Bila Nemoc.
Vsichni odbornici ,politicky korektni Vam budou rikat,ze to tak neni hrozne a ze vysledky "jejich" vyzkumu to potvrzuji,ale ma to praktickou nevyhodu,kdyz jim reknete,aby vypili takto upravenou vodu,tak vzdycky odmitnou- a v tom to vezi,tadyje pravda,nepolknou ani dousek radiaktivni vody.
And after all BushCo and the media have been through together—the Countdowns to War, Colin Powell’s masterful theatre at the UN, the Mission Accomplished video, the Baghdad Turkey Platter Sooprize, the faulty exit polls, the amber alerts when diversion was called for, Jessica Lynch and Pat Tillman, the embeds, the boot camps, the bonding with troops, the censored topics (depleted uranium, civilian casualties, U.S. soldier body bags, permanent military bases, war profiteering, the outlandish outsourcing, the fraud and corruption). Never say the BushCo Administration is a fickle weather vane for public opinion. Dick Cheney still pining for the right to torture when he’s not fundraising for Tom DeLay’s defense fund. George Bush only going out to give canned speeches on military bases (oh well, at least he’s committed to recycling!).
Kyne explains dangerous effects of uranium weapon
... As part of the many Operations in the Middle East, Kyne was exposed to Depleted Uranium, commonly called DU. The effects of this ...
Za konspiraci proti miru a lidstvu byla v Nurimbergu opratka,takze......

83380

14.12.2005 10:33

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83380

On to leho dobře ví, proto tady tak mlátí hubou, v gatích už má obrazně nasr..o !. Ta oprátka se mu evidentně jaksi moc nelíbí. A jsem si jistý, že pak jednou obrátí a bude aspirovat na Nobelovu cenu míru - stejně jako ten poslední popravený v Kalifornii. Ale netěším se na to a nepřeju mu to.

83417

14.12.2005 9:05

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 83293

Tak, tak Leho, na tyhle svine je potreba atomovky, vyhladit ten arabskej ksindl i s jejich parchantama. Beze zbytku.

83405

17.12.2005 20:57

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83405

Poslouchejte Blaha, tentokrat jsem osloveni pane opomel umyslne. Pokud jste nevidel nejake fotky z Hirosimi a Nagasaki mel by jste si udelat cas a nejake si prohlidnout, mozna by jste pak vice pouzival ten kvetak, co mate v hlave, nez stisknete klavesu enter. [oči v sloup]

84067

17.12.2005 20:59

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83405

Pokud to od vas bylo ironicke, pak se omlouvam a ja bych mel zacit pouzivat svuj kvetak nez-li stisknu enter. [mrknutí jedním okem]

84068

18.12.2005 2:49

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

introvert 85.?.?.?

Reakce na 83293

Promiňte, zdržím se zatím komentáže k tématu. Jen k vašemu příspěvku - bylo to nutné? Takové záznamy si i uchováváte nebo jste je pro potřebu vašeho příspěvku hledal na Netu?

84106

18.12.2005 19:37

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

leho 66.?.?.?

Reakce na 84106

>Promiňte, zdržím se zatím komentáže k tématu. Jen k
>vašemu příspěvku - bylo to nutné? Takové záznamy si i
>uchováváte nebo jste je pro potřebu vašeho příspěvku
>hledal na Netu?

Introverte, zeptejte se napřed Nohejla, jestli je nutné sem vylepovat jeho demagogii s obrázky bůhví čeho a bůhví odkud. Ty moje linky je velmi konkrétní dokumentace jak naši nepřátelé zacházejí se svými nepřáteli, tj. s námi a budou to dělat, dokud nebudou oni poraženi nebo dokud všichni na světě nebudou muslimové. Já jsem ty linky nikde nehledal, někdo je pro mne našel a nebyla to žádná tajná služba. Copak, vadí vám, že islámští soudruzi nejsou zrovna to pravé ořechové...???

84251

13.12.2005 18:41

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

TS 213.?.?.?

Reakce na 83233

>Jestli si nekdo mysli,ze se jej to netyka ,ze zije nekde stranou
>,tak at se nemyli,drobny prach s radiaktivnimi casticemi obletne
>pri dobrem vetru nekolikrate zem,takze DU v Iraku pristane i na
>vasem dvorku ,treba v Krkonocich.

Spousta tech samych izotopu je i v popilku z elektraren, nebo v prachu z zuly osoupaneho z dlazebnich kostek. DU je svinstvo, ale spis lokalniho charakteru. A v bananech je radioaktivni draslik, prirozeneho puvodu, a je ho tam docela hodne.

>The United States has lots of plutonium and U-236 as a result of
>our weapons program and our nuclear power plants.

To je U-235, jste o neutron mimo.

>In making their DU bombs evidently they do not care if deadly
>U-236 and Plutonium Pl-239 are left in the DU.

Pu, ne Pl. Pl jako znacka prvku neni. Zdroj nevedel o cem mluvi.

>It could be removed but that would entail more work and cutting into
>someone's profit margin.

Protoze pouzivaji DU z prepracovani pouziteho paliva. Ale plutonium se da najit i v prirodnim uranu, jenom je ho o neco min.

>Evidently, our government has used bunker buster bombs that had
>DU in them but also had non-depleted uranium U-236 and plutonium
>[Pl-239] as well.

DU (ochuzeny uran) obsahuje U235 i U238. Jenom U235 je o dost mene nez v uranu prirodnim. Obohaceny uran naopak obsahuje vyssi podil U235 nez prirodni. Stopy Pu-239 jsou v obojim, nebot vznika absorpci neutronu v U238 a pak dvema beta rozpady. Akorat v materialu proslem reaktorem je Pu-239 vic, nebot je tam taky vyssi hustota neutronu. A v materialu z energetickych reaktoru je taky Pu-240, podle cehoz se da poznat i delka palivoveho cyklu. Puvodni zdroj mlzi.

>Po 250 bilionu roku ,toto DU bude stale smrtelne aktivni ,co by
>"darecek " boje proti terrorismu,spise by meli zacit bojem proti
>lidske blbosti.


Dlouhy polocas rozpadu -> nizka aktivita -> nizka nebezpecnost. Kratkodobe izotopy jsou o dost horsi. V pripade DU je nebezpecnejsi jeho chemicka toxicita, k cemuz je potreba aby byl koncentrovany. Tj. v ostrelovanych oblastech bych si delal starosti, ale na zahradce v Krkonosich bude vic izotopu z blizke uhelne elektrarny.

83298

13.12.2005 22:43

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83298

Samozřejmě tvrzení o zamoření DU jsou jenom pohádky pro malé děti nebo pro levičácké lunatiky. Na základně v Iráku, kde jsem byl, vojáci nenaměřili ani stopy po nějakém zamoření...

83348

14.12.2005 0:02

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

TS 213.?.?.?

Reakce na 83348

>Samozřejmě tvrzení o zamoření DU jsou jenom pohádky pro
>malé děti nebo pro levičácké lunatiky.

Pravda je nekde mezi. Jako obvykle.

83363

14.12.2005 0:34

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83363

>Pravda je nekde mezi. Jako obvykle.

Ale jak to víte, LS? Máte nějaké podklady pro vaše tvrzení?

83368

14.12.2005 2:52

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 83368

Je to vse ve znalosti, Leho.

Nepredpokladejte, ze Vase neznalost je chyba nekoho jineho. Vy se tvarite jako vseznalec a prilis se chvastate. Asi jsem Vas onehda prechvalil a moc Vam to vlezlo do hlavy.

Radeji si ve volnem case prelestete kanady.[mrknutí jedním okem]

83379

14.12.2005 10:48

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83368

Všechny informace jsou na netu. Nemá cenu Vám to tady strkat pod nos. Dokonce si myslím, že to i víte již teď, jen si to nepřipouštíte. Ale to přijde samo. Až Vás začne pobolívat hlava, ráno se budete probouzet rozlámaný a s vyschlým hrdlem, rty horečně rozpukané. Kůže vás bude podivně svědit a pálit. Budou Vám padat vlasy, lámat nehty, kazit zuby, bolet klouby. Nebudete vědět, co se děje, jde to totiž poznenáhlu, jedná se o projev chronické otravy. Zhorší se Vám soustředění, nebudete již mít z ničeho radost, zpěv ptáků Vás bude spíše rušit, vůně jarních květin Vám nic neřekne. A pak najednou se podíváte na svět a budete jej vidět jinak. Uvidíte velkolepý západ Slunce a v duchu si řeknete "Pane Bože, co jsem to udělal ?" A ON Vám odpoví, ne slovy, to poznáte. Ale to již nebude ten náš starý známý leho.. [velký smích] Stane se z Vás uznalý bojovník za mír, za spravedlnost. Vše uvidíte jinak, ve skutečných vazbách a souvislostech. Bude to trpké poznání, Vaše staré Já bude stále bojovat. Ale marně. Nejvíce Vás budou srát "noví pánové leho", které budete potkávat, jak mlátí hubou a trousí po světě ty samé blbosti, jako Vy dnes. Budete se snažit jim to vysvětlit - leč marně. Parafrázově - "vstanou noví lehové" a nebudou zase nic chápat. Nekonečný koloběh. Zdánlivě. Řešení již přichází. Dělejte tak, ať to stihnete, leho. To je doporučení vážnější, než se Vám bude jevit.

83422

14.12.2005 3:36

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 83348

>Samozřejmě tvrzení o zamoření DU jsou jenom pohádky pro
>malé děti nebo pro levičácké lunatiky. Na základně v
>Iráku, kde jsem byl, vojáci nenaměřili ani stopy po nějakém
>zamoření...

To je velice pochybná a neobjektivní zpráva.
Byla ta údajná měření prováděna tam, kde byla DU munice bezprostředně použita? Tvrzení, že tam, kde jste Vy byl nebylo naměřeno ani stopy může být pravdivé, co však jinde? Kolik tun DU munice bylo v Iráku vystříleno? Radioaktivní zamoření DU je nepatrné, to je pravda, snad jedině při vdechnutí oxydů uranu, které vznikají když se kinetická energie střely změní v teplo a uran částečně shoří, anebo se rozptýlí v jemný prach a v organismu se může projevit svoji radioaktivitou. Ten průběh bude zřejmě pomalý. Mnohem větší je jeho chemická toxicita. Zejména v oblasti, kde byla munice použita ve velkém množství.

83382

14.12.2005 6:49

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

leho 66.?.?.?

Reakce na 83382

Zvědavej, já jsem pobýval na bývalé irácké základně, která byla hodně poničena rovněž municí s DU. A kde nic tu nic...

83394

14.12.2005 10:50

RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83394

To příjde. [pláč]

83423

13.12.2005 11:34

Je konec legrace ,nsatava.....

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pam Schuffert
US JEWS WARN, "Come OUT of Your CHRISTIANITY WHILE YOU CAN!"
Fri Sep 16, 2005 15:23
205.188.117.65


JEWS IN NYC WARN OF COMING MARTIAL LAW PERSECUTION AIMED AT CHRISTIANS, DECLARE "IT'S PAYBACK TIME FOR THE CHRISTIANS NOW!"

(Before you read this report, let it be understood that I have worked among Jews for years. Whether in summer camps with precious Jewish children, or taking care of elderly Jewish nannies as a nurse's aide to the day they died, or fellowshipping with Messianic Jews in mutual worship of God and Jesus Christ, I have personally deeply enjoyed my contacts with the Jewish communities across America.

I cherish my Jewish friends. I lament deeply the previous HOLOCAUST and have even made several pilgrimages to DACHAU to mourn over Jewish lives destroyed during it.

I have often come to the defense of Jews, including when B'NAI B'RITH was attacked in Washington DC some years ago. I called that number during a Black Muslim terrorist seige of the B'NAI B'RITH and begged the Muslims not to hurt the Jews they held captive.

As a child, I protected a young Jewish boy being stoned at school as his fellow classmates jeered, "JEW! JEW!" His name was Phillip ROTHSCHILD. (Yes, even a ROTHSCHILD.) My deep love for the Jews was birthed at an early age, and continues to this day. IT is a love that has led many of them to their Savior and Messiah, Jesus Christ.

But as an honest journalist uncovering the coming NEW WORLD ORDER AGENDA/TAKEOVER of our nation, I am finally compelled by sheer honesty to tell the truth I have been slowly and painfully becoming aware of.

So let it be fully understood that WHAT IS CONTAINED IN THIS MESSAGE has ABSOLUTELY NOTHING TO DO with anything that can be labeled "ANTISEMITISM."
It is simply the painful and heartbreaking truth. A truth I never wanted to admit.)

-Pam Schuffert

83238

13.12.2005 12:39

'..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'

Peter Veliky 70.?.?.?

Pise Trodas..
Modlete se pane Trodas, aby se to nestalo. Pokud Izrael tem Iranskym volum roztluce ty 'elektrarny' pekne se to tam zacne tepat.
Naivkove zde nevidi co se vlastne deje ve svete. Lide maji uz tech teroristu plne zuby.
Zatim se melou jen ti agresivni. Az do toho bude vtazena 'mlcici vetsina' prejde Vas i chut zde debatovat a lepit sem Dikobraz style kokotiny.

83244

13.12.2005 19:02

RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'

TS 213.?.?.?

Reakce na 83244

>Modlete se pane Trodas, aby se to nestalo. Pokud Izrael tem
>Iranskym volum roztluce ty 'elektrarny' pekne se to tam zacne tepat.

Souhlas. Ale asi se neshodneme v tom, kdo pak dostane pres hubu vic.

>Naivkove zde nevidi co se vlastne deje ve svete. Lide maji uz
>tech teroristu plne zuby.

Kterych teroristu? Tech s koranem, tech s sesticipou hvezdou, nebo tech s hvezdami a pruhy?

Kdyby nam Rakusaci rozmlatili Temelin, na koho by asi tak Cesi byli nasrani?

>Zatim se melou jen ti agresivni. Az do toho bude vtazena 'mlcici
>vetsina' prejde Vas i chut zde debatovat a lepit sem Dikobraz
>style kokotiny.

Byla nekdy doba kdy Cechy presel humor? Vtipy byly za Rakouska, za protektoratu, za Stalina, za Husaka, za Paroubka...

83305

14.12.2005 4:46

RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 83244

Ja bejt Vami p. Petr,

tak bych jen dychtil po znalosti a neplytval misto hloupymi poznamkami. To ze tu mluvite o 'terorismu' mi pripada, ze jste zaspal vsech deset semestru. Co Vas ceka jineho nez - nedostatecna! [chechtot]

83389

15.12.2005 2:15

RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 83389

>zaspal vsech deset semestru.
Mno, to bych moc rád věděl jakých deset semestrů zaspalo individuum, které píše zásadně "Mi" (to tedy jako množné číslo od "já"[mrknutí jedním okem] a tvrdí o sobě, že je vysokoškolský pedagog.

83609

15.12.2005 2:43

RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'

leho 160.?.?.?

Reakce na 83609

Táborský, vy máte tak co kecat o gramatice, když ani nevíte základní data z historie své bývalé vlasti. Mám hlavně na mysli vaše zcestné tvrzení, že všichni odbojáři proti nacismu byli popraveni v létě 1942 a že PVVZ byla marxistická organizace...

83613

15.12.2005 8:20

Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 83613

>Táborský, vy máte tak co kecat o gramatice, když ani nevíte
>základní data z historie své bývalé vlasti. Mám hlavně na
>mysli vaše zcestné tvrzení, že všichni odbojáři proti
>nacismu byli popraveni v létě 1942 a že PVVZ byla marxistická
>organizace...
Co má gramatyka dělat se “základními daty z historie své bývalé vlasti” bi nám moch povýdat soudruch Rasputin, a.k.a. Petr Veliký. To bisme se mi čtenářy zase pobavyly. A pan Zmatoušek by nám mohl za soudruha Kulíška objasnit, který je druhý základní údaj z historie Československa po PVVZ.

Jinak se Vám, politruku Kulíšku, nedivím, že Vám teď ten Váš nakousnutej levičáckej dědeček leží tak v žaludku. Jak to teď okecat, že byl odsouzen k smrti za odbojovou činnost a nacisti ho pustili domů za necelé tři roky, rok před koncem války, žejo? To si spolu museli nakonec nějak zatraceně dobře porozumět, no byli vlastně všichni socialisti.

A co se Vám zdá “zcestného” na známém faktu, doloženém i US zpravodajskou službou, že čeští odbojáři, odsouzení k smrti (ne “všichni odbojáří proti nacismu”, jak se to pokoušíte překroutit) byli jako součást represálií po atentátu na Heydricha popraveni? Snad proto, že část z nich nebyla popravena v létě 1942, jak jste to zase “přepodal” Vy, ale už koncem jara? Aby nakonec ten Váš socialistický dědeček nedělal práskače pro nacisty, to by nám tak ještě chybělo, co?

Já si také umím živě představit, jaký je to trapas pro Vaši vypiplávanou imidž bojovníka proti komunismu a po všech těch Vašich nadávkách do komunistů kdekomu, že Váš dědeček byl členem levičácké, marxistické frakce sociální demokracie. Mno, s tím teď musíte žít, politruku, přivolal jste si to na sebe sám. A to se už ani neptám na pana tatínka plukovníka a jeho komunisty umučenou manželku, to by byla teprve kovbojka.

Příště míň pište a dávejte si víc pozor na hubu, politruku ukecanej.

83631

15.12.2005 8:32

Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 83613

>Táborský, vy máte tak co kecat o gramatice, když ani nevíte
>základní data z historie své bývalé vlasti. Mám hlavně na
>mysli vaše zcestné tvrzení, že všichni odbojáři proti
>nacismu byli popraveni v létě 1942 a že PVVZ byla marxistická
>organizace...
Co má gramatyka dělat se “základními daty z historie své bývalé vlasti” bi nám moch povýdat malí Rasputin, a.k.a. Petr Veliký. To bisme se mi čtenářy zase pobavyly. A pan Zmatoušek by nám mohl za soudruha Kulíška objasnit, který je druhý základní údaj z historie Československa po PVVZ.

Jinak se Vám, politruku Kulíšku, nedivím, že Vám teď ten Váš nakousnutej socialistickej dědeček leží v žaludku. Jak to teď okecat, že byl odsouzen k smrti za odbojovou činnost a nacisti ho pustili domů za necelé tři roky, rok před koncem války, žejo? To si spolu museli nakonec nějak zatraceně dobře rozumět.

A co se Vám zdá “zcestného” na známém faktu, doloženém i US zpravodajskou službou, že čeští odbojáři, odsouzení k smrti (ne “všichni odbojáří proti nacismu”, jak se to pokoušíte překroutit) byli jako součást represálií po atentátu na Heydricha popraveni? Snad proto, že část z nich nebyla popravena v létě 1942, jak jste to zase “přepodal” Vy, ale už koncem jara?

Já si také umím živě představit, jaký je to trapas pro Vaši vypiplávanou imidž bojovníka proti komunismu (a po všech těch Vašich nadávkách do komunistů kdekomu), že Váš dědeček byl členem levičácké, marxistické frakce sociální demokracie. Mno, s tím teď musíte žít, politruku, přivolal jste si to na sebe sám. A to se už ani neptám na pana tatínka plukovníka a jeho komunisty umučenou manželku, to by byla teprve kovbojka.

Příště míň pište a dávejte si víc pozor na hubu, politruku ukecanej.

83634

15.12.2005 17:12

RE: Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.

leho 160.?.?.?

Reakce na 83634

Táborský, o těch odbojářích plácáte úplné nesmysly. Představte si, někteří dokonce přežili koncentráky a přežili v ilegalitě celou válku. Někteří byli třeba zavřeni těsně před koncem války, někteří byli zavřeni už krátce po 15. březnu 1939 a i pár z nich přežilo. Tvrdit, že v roce 1942 byli všichni do jednoho zavřeni a popraveni je totální kravina. Konkrétně pro mého děda si přišli na podzim roku 1942 a v roce 1945 14. února čekal v drážďanské věznici na popravu když spojenci bombardovali město a on z rozbitého vězení utekl až domů do Prahy, kde se dožil konce války. On svůj příběh nahrál na pásku, kterou jsem když jsem byl v létě Praze, vyzvedl, přepsal a teď ještě musím se poradit s maminkou a udělat korektury, než celý příběh uveřejním. Pak si budete moci ověřit všechna data neboť na pásce mluví o mnohých spoluvězních, kteří byli velice známé osoby, jako například arcibiskup Beran, kterého potkal v Terezíně. Už se těším, Táborský, jak se zase budete vztekat, neboť bude jasné, jaké tady plkáte nesmysly, podobně když vyšlo najevo, že nekecám o své službě v americké armádě...

83681

15.12.2005 18:24

RE: Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 83681

>Tvrdit, že v roce 1942 byli všichni do jednoho zavřeni a
>popraveni je totální kravina.
To je skutečně kravina, jenže tu tady plácáte a překrucujete Vy, politruku Kulíšku. Napsal jsem, že jako odvetou za atentát na Heydricha byli popraveni ti odbojáři, kteří byli odsouzeni k smrti. (Kromě mnoha dalších obětí, samozřejmě.) Kolik ze zatčených členů PVVZ bylo odsouzeno k smrti nebo popraveno nevím, ale to je jistě také dokumentováno, tak jako kdy byli zatčeni. Po Vašem dědečkovi se podívám, až přijdete s novou, korekturovanou verzí o jeho odsouzení k smrti za odboj. Z toho mála, co jste předeslal to bude síla, už se celej třesu nedočkavostí. Hoďte k tomu jako přívažek taky něco něco o odbojářství pana otce plukovníka a jeho komunisty umučené manželce.

>Už se těším, Táborský,
>jak se zase budete vztekat, neboť bude jasné, jaké tady
>plkáte nesmysly, podobně když vyšlo najevo, že nekecám o
>své službě v americké armádě...
Tak to se těšíme dva, akorát že moje "vztekání" jsou Vaše těšínská jablíčka. Pletete si vztekání se srandou, politruku Kulíšku. A o Vašem iráckém tažení kromě Vašich jakýchsi dvou obrázků najevo nic nevyšlo. Zatím vychází najevo jen to, jak svými "lunatickými" plky poškozujete pověst americké armády. Btw, narazil jsem na poznámku, naznačující, že termín "lunatic" a jeho odvozeniny není Váš originál - používal ho ho SS-Rajchsfýra Himmler s takovou oblibou, že si ho neodpustil ani při komentáři o Heydrichově smrti.

83690

15.12.2005 20:02

RE: Táborského kydy

leho 160.?.?.?

Reakce na 83690

Neokomunista Táborský dříve napsal:
...Gestapu se dostal seznam členů PVVZ do rukou v létě 1940 a v létě 1941 všech 1.772 členů pozatýkalo...všichni odbojáři, odsouzení k smrti, byli po atentátu na Heydricha v létě 1942 popraveni...

Faktem je, že zdaleka ne všichni odbojáři sdružení v PVVZ byli pozatýkáni v roce 1941 a troufám si tvrdit, že byli i takoví, kteří unikli zatčení až do konce války. Táborský, ostatně jak už jsme si zvykli, dělá ze sebe vševědoucího a kecá nesmysly.

Teď neokomunista demagog Táborský píše:

>Napsal jsem, že jako
>odvetou za atentát na Heydricha byli popraveni ti odbojáři,
>kteří byli odsouzeni k smrti. (Kromě mnoha dalších obětí,
>samozřejmě.) Kolik ze zatčených členů PVVZ bylo odsouzeno k
>smrti nebo popraveno nevím

Když, Táborský, nevíte, tak příště držte hubu...

83709

15.12.2005 21:50

RE: Táborského kydy

kema 207.?.?.?

Reakce na 83709

>Když, Táborský, nevíte, tak příště držte hubu...

Mno, kdyby drzel hubu, nedovedeli bychom se ruzne perlicky.

Jako treba tu o povrazdeni chudaku nacistickych bacharu v Buchenwaldu, dustojne smrti kterou nackove pripravili obyvatelum Lidic nebo dokonce o tom, ze i kdyby soudruh Castro umoznil svym poddanym emigrovat, oni by z vlasteneckych duvodu zustali.
Ja snad ty jeho kadibudkove, kulokemove, politrucke hlody zacnu sbirat. [smích]

83719

16.12.2005 1:31

Mno, to se nám tu zase jednou ta obě kema, kemo a leho, pěkně rozmázla,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 83719

radost pohledět. Jak na žižkovském chodníku. Mahlzeit.

83742

16.12.2005 4:24

RE: Mno, to se nám tu zase jednou ta obě kema, kemo a leho, pěkně rozmázla,

kema 207.?.?.?

Reakce na 83742

>radost pohledět. Jak na žižkovském chodníku. Mahlzeit.

Ja,ja. Malcajt kulovy tabo.
Neco k diskutovanemu clanku by se nenaslo?

83759

13.12.2005 13:39

rasa?

JANA VANOURKOVA 167.?.?.?

MYSLIM SI, ZE SI AUTOR PLETE ZASADNE POJMY RASU A NABOZENSTVI. [překvapení]

83247

13.12.2005 15:33

totalitni svetovlada

harry 69.?.?.?

Vyborny clanek!Koho zajima,co nas ceka,vrele doporucuji tuto stranku...http://www.mujweb.cz/www/totalitnisvetovlada/ .Neni to rozhodne cteni na dobrou noc...

83266

13.12.2005 16:24

RE: totalitni svetovlada

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83266

To je dost drsné i pro takového paranoika, jako jem já. Nicméně, jelikož to mnou neotřáslo, možná bych klidně to samé tvrdil sám za sebe. [velký smích]

Nebudeme to mít jednoduché ten život !

83273

13.12.2005 17:04

RE: totalitni svetovlada

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83273

A to jsem blahove zil v predstave ze jsem skutecny paranoik. Jsem naprostej paranoik-amater.
Ale ja mam nejak nechut verit ze je mozny az takovouhle vec zorganizovat po tak dlouhou dobu. Svetovlada potrebuje priserny mnozstvi lidi uplne veci oddanejch doslova jak se zda pres nekolik generaci. A to v tomhle bordelu jakym svet je se mi zda neproveditelny. [smích]

83276

13.12.2005 17:23

RE: totalitni svetovlada

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83276

To jednou takhle táhnul sinajskou pouští "vyvolený národ" na čele s náčelníkem Mojžíšem, byl hrozný švic a byli utahaní, udělali si tedy několikadenní zastávku. Ráno se celý národ shromáždil a Mojžíš je soudil. Bylo to strašně zdlouhavé a tak jeho tchán Jetro mu poradil. Pravil: "Rozděl národ na desítky a ustav desátníky. Deset desítek budiž setnina a ustav setníky. atd atd. A ti budou v méně vážných věcech soudit sami a jen vážné věci přednesou tobě." (viz Exodus)

Takže již tak dávno se jim dostalo ponaučení, jak takový drobný problémek řešit. Je to vlastně totéž, co "rozděl a panuj". Nikdo neví všechno - naopak se vytváří ovzduší konkurence, každý má drobný úkol a na nic se raději neptá a maká jak šroub. Někde je mozek - nemusí to být jedinec, nýbrž kolektivní orgán - a ten řeší jen systémové chyby. Jinak skutečně nezasahuje, žádný monarcha ! Správný systém funguje sám, nanejvýše může být drobně korigován. Stačí do takového systému vnést palivo !

No a tím palivem je závist, touha po moci, majetek, pocty - co ještě ?

83280

13.12.2005 17:32

RE: totalitni svetovlada

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83280

To je jasny ale ja vydim problem (nebo vlastne zachranu) v tom ze kazdej desatnik si casem vari vlastni polivcicku, dela vlastni konspirace a jenom systemu pritakava. Takze kontrola vic vypada jako ze funguje a zatim nic. Ona touha po moci a majetku ma i neblahy vliv na system, obcas se ze systemu krade. [cool]

83282

13.12.2005 17:55

RE: totalitni svetovlada

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83282

Dobrý systematik samozřejmě o tom ví a počítá s tím ! Tedy právě naopak, hajzlíci v systému, kteří jej jakože ruší, ti vlastně jsou vítání. To jiní by vadili, totiž ti, kteří budou setrvávat neochvějně na zjevených pravdách. Ti by mohli systém poškodit, protože jsou sami součástí vyššího a tedy nadřazeného systému, toho Božího. A vo to tady gou !

83285

13.12.2005 19:24

RE: totalitni svetovlada

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 83285

A to uz je na me prilis komplikovany, jaksi paranoia na druhou. Pocitat s tim ze lidi neudelaj co se jim naridi ale diky tomu presne to co potrebuju je na me uz moc. Priste as upadnu na ledu tak si budu myslet ze jsem to udelal schvalne abych to moh na ten led svezt. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

83309

13.12.2005 20:07

RE: totalitni svetovlada

Gdosy 195.?.?.?

Reakce na 83309

Víte, ti nahoře mohou všechno, zatímco ti dole nemohou nic. Nemají moc ani peníze a vlastně se jim daří docela dobře, tak proč si komplikovat život.
Položil jste si někdy otázku, odkud tyto myšlenky znáte? Zda je to Vaše osobní zkušenost, nebo jen jakýsi pocit? Možná Vás napadne, že to přeci vidíte každý den v tv. A ptal jste se někdy proč to tam je skoro každý den? Proč jsou zprávy plné zločinců, a reklamy šťastných lidí? Co všechno budete věřit Vaší tv? Proč Vám mocní ukazují, jak je pro ně snadné se vyhnout zákonům?

83312

13.12.2005 20:31

RE: totalitni svetovlada

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83309

Řeknu to malinko jinak. Ten systém, o kterém mluvíme, jeho palivem je pravě plnění těch hmotných tužeb lidí. A hmotné tužby = zisky majetku = všelijaké podfuky a přikrádání atd. Tak na to je ten náš světský systém navržen a tedy jede na palivo zvané majetek a vše kolem. No a lidi jsou lidi, ne ? Dokonce v Česku je to už i v příslovích :"Kdo nekrade, okrádá rodinu!" A tak systém šlape jak hodinky, jen maličko je těch jiných, co tam nepasují a co to narušují ! Tak takoví si užívají to peklo na zemi.

83316

13.12.2005 15:39

Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Had 81.?.?.?

No, tohle taky zapadá:
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r=zahranicni&c=A051212_150639_zahranicni_miz

83267

13.12.2005 16:21

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 83267

Položme si otázku: co je v zájmu České republiky? Je v zájmu České republiky, aby islámskými fanatiky ovládaný stát měl zbraně hromadného ničení, spolu s raketami schopnými dopravit tyto zbraně na území ČR anebo jejího sousedního státu? Anebo je v zájmu ČR, aby Írán takové zbraně neměl?
Pro ty, kdo mi budpu argumentovat Izraelem: ano, vím, že Izrael jaderné zbraně s největší pravděpodobností má, stejně jako je má několik dalších států. ANo, taky bych byl radši, kdyby se všechny zbraně hromadného ničení zlikvidovaly. Ale, jak by řekl Sir Humprey, nežijeme v dokonalém světě a je tedy nutno být realistou. V tom případě vyvstává otázka: U kterého státu je však větší pravděpodobnost, že svoje jaderné zbraně použije proti Evropě? U Izraele nebo u Íránu?
Podle toto se pak utváří můj postoj k jaderným ambicím Íránu.

83272

13.12.2005 18:14

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83272

To je sice čistě logické, co uvádíte, ovšem na základě dosti mizerně podložených premis ! Ano, když otázku postavíte takto - Položme si otázku: co je v zájmu České republiky? .. atd - potom to vypadá zcela jasně.

Vždy ale by jsme měli jít do hloubky problému. Tím, že se o kořeny problému vlastně takto nezajímáte - alespoň se to tak jeví, potom se může klidně stát, že se zařadíte bok po boku největším zločincům, maje přitom libý pocit, že děláte dobře.

A jsme zase u toho, co už tu bylo mockrát řešeno a všelijak řečeno. [velký smích]

83291

13.12.2005 19:13

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 83291

Hloubka problému...opravdu si myslíte, že Írán chce získat jaderně zbraně primárně proto, aby pomohl zřídit palestinský stát? Anebo je cílem Íránu postupné rozšiřování jeho vlivu i na okolní státy, zavádět v nich spřízněné fundamentalistické režimy a postupně přivést co nejvíce lidí na stezku Alláhovu? Já se obávám, že Palestina je pro ně jen záminkou, jednak k získání podpory ostatních arabských zemí a jednak jako vhodný klacek na USA, Izrael a případně Evropu. Cílem Íránu (a islámských fundamentalistů obecně) není vytvoření palestinského státu, ale zničení Izraele a vybudování kalifátu v oblasti Blízkého východu a následně celého světa. V Evropě mají dobře nakročeno...jestli to půjde s muslimskou migrací tak jako dosud, máme se na co těšit.

Čistě teoreticky, když už jsme na Zvědavci s mnoha čtenáři majícími v oblibě různá spiknutí a zákulisní hrátky, dovolím si trošku zafabulovat. Představte si situace cca za patnáct-dvacet let. Většina obyvatelstva v Paříži, Londýně nebo jiném obdobném městě je islámského vyznání. Propuknou nepokoje podobné těm letošním a fanatici mezi přistěhovalci vyhlásí v centrální Francii (nebo třeba v Marseille) "nezávislost" a zřídí si islámský stát íránského ražení-teokratickou diktaturu. Írán tento stát uzná a pohrozí Francii jaderným úderem, pokud se pokusí proti němu zasáhnout. Myslíte, že je to vyloučený scénář?

83308

13.12.2005 19:48

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

AL 88.?.?.?

Reakce na 83308

Asi jsi nečetl ten článek pozorně. Pokud je v něčím zájmu, aby neměl Irán jaderné zbraně, tak proč na druhou stranu podporuje přistěhovalce z muslimských zemí a vytváří multikulturní společnost? Jde těm lidem (podle tebe židům) o nás nebo nejde?
V tom článku jsem velice špatně zdůraznil tzv. druhou vlnu. Boužel... Mnoho lidí do ted nechápe, proč se u nás vytváří multikulturní společnost. Tím článkem jsem na spojitost multikulrurismu a války na Blízkém východě chtěl upozornit.

Nakonec si opravdu nemyslím, že kvůli jadernému programu je nutné vraždit další statisíce nevinných.

83310

13.12.2005 20:06

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 83310

Ta má reakce byla spíš na ten článek z iDnesu než na tvůj...sorry [smích]

83311

13.12.2005 18:54

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Had 81.?.?.?

Reakce na 83272

Zdravím Vanguarde,
ty otázky jsou sice řečnické, nicméně: politolog nejsem a na to abych posoudil, nakolik je nebezbečnější má-li atomovky a superextramegaultrašpica výzbroj bojechtivec s Davidovo hvězdou nebo půlměsícem, či pruhatec s mnoha hvězdičkami, nemám prostě dostatek informací. Nebo jinak. Nechci se opírat o informace, které se jásavě linou z oficiálních médií a bublají z neoficiálních.

Mé zdroje informací jsou obecně neuznáváné a závěry velmi, velmi šokující a pro lidstvo nepříjemné. Ovšem jsou to předpoklady, tendence, které se naplnit nemusí - pokud se lidstvo, tedy my všichni, polepší. Polepšíme se jako celek?
A tak asi kupodivu se mi Vaše otázky jeví jako podružné a nezajímavé, nedůležité. Atomovky a výzbroj a jejich nadšení a hlavně jižjiž nadržení uživatelé jsou zde(také sem nadšení válečníci a obdivovatelé megazbraní posílají své bombami podložené názory)a je možné, že i toto se stane jedním z katalyzátorů neslavného zakončení destruktivního a na všechny strany bezohledného způsobu života našeho druhu.

A ČR? Prý bude velmi, velmi zdevastovaná, ale přečká to. Takže v zájmu ČR je z mého pohledu, aby více a více lidí v ČR i jinde napíralo svoji "energii" jiným směrem než dosud. Kupodivu by se poté i vnější podmínky začali vylepšovat-uzrávat, stejně jako nyní NAŠE A NÁMI VŠEMI PŘIPRAVENÉ uzrálé vnější podmínky k životu stojí obecně za hovno. Rasová válka, neválka.
Koho ovšem něco takového zajímá?
Včil můžeme mudrovat... [velký smích]

83302

13.12.2005 20:16

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83302

Mám takový pocit, že zřejmě hlásáme, sic každý jinými slovy, skoro to samé. Moc by mě zajímaly ty Vaše zdroje neuznávaných informací, moje zdroje informací totiž jsou přímo vysmívané ! Já jsem totiž většinu svých informací o současnu získal zcela neuvěřitelnou kompilací informací z proroctví, historie - mnohdy vskutku starověké - a zcela běžných informací, veřejně přístupných. A pak "odněkud zevnitř", musím poctivě, ač dost nerad přiznat. Nerad proto, že to je ten poslední zdroj, kterému by většina lidí byla ochotna důvěřovat, jak to tak pozoruju.

Zaslechl jsem ve Vašem přízpěvku podtón, že "čím hůř, tím možná lépe". I mě někdy uchvátí fatalismus. A ČR zdevastovaná ? Hm, jsem si předsevzal, že již nebudu strašit. A tak se zeptám, víte něco bližšího o rostlince zvané "hluchavka" ? nevím proč, ale tato rostlinka, respektive její květ bude hrát rozhodující roli při přežití. Víte o tom něco ? A ještě - znate "Proroctví maka - šamana Atuka-hé" ?

Rok olověného spánku(úryvek)
S indiánským šamanem Atuka-hé hovořil v Paraguaji roku 1997 spisovatel Ray Nolan, který se zmínil o obavách z možného pádu asteroidu nebo komety na Zemi.
(šaman)
„Ne, já cítím, co si myslíš. Mnozí sice vidí takový konec, jako ty, ale to nepřijde! To jen olověný spánek se pokládá na svět. Šedý a matný. Bílí lidé jsou unavení, už na nic víc nevěří, anebo zaslepeni jinými věří v něco, co je falešné. Chytří, ale otupělí lidé. Jen mládež je živá a směje se starým. Všechno přežívá v šedi, jako v polospánku. ...//...Pak se bílý muži přiblíží okamžik, který vás udělá ubožejšími než jsme my. Uvidíš to - dva nebo třikrát se to stane v malém, a potom přijde šok. Vidím mince, taví se, hořící bankovky v rukou nesčetných lidí. Budou mít malou hodnotu ty peníze, pořád menší a nikdo se od nich nebude chtít odtrhnout. To je zvláštní. Oplakáváte peníze a nevidíte ovoce na stromech! Vidíš, že mi to připadá směšné, ale mnozí budou plakat. Mnohé bude jinak s penězi, to vám sice zůstane, ale bude to nový začátek, který mnohé srazí do neštěstí. Všechno bude značně jiné ... hodně jiné ... ale teprve koncem roku.

83313

14.12.2005 2:17

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Had 81.?.?.?

Reakce na 83313

Zdravím Petře Gejdoši do Frýdku,
no, to hlásání - myslíte, že to někdo až tak moc čte? Raději bych použil výraz KLÁBOSENÍ.
Ty zdroje jsou neortodoxní i pro "paranoiky", takže to již vůbec nemá smysl prezentovat. Vždyť Vy víte své, k čemu ještě rozšiřovat již tak široký záběr? A nutno dodat - všechny takové informace o možné budoucnosti jsou jaksi "přidružená výroba" životního stylu, který by se dal definovat jako očista svého osudu.
Důležitější je, že jsou to tvárné předzvěsti, které se dají ještě zformovat k jinačímu vyústění.
Ale použil jste zde také slovo "karma". Je až fascinující (ale hlavně poučné pro individuální vývoj) vidět, jak my lidé si střežíme svoji nevědomostí a dalším přispíváním do kotle nenávisti a žlučovitosti zúčtování onoho hrozivého napětí, tedy karmy.
Čím hůř, tím lépe - takhle jsem to nemyslel a rozhodně bych toto nezdůrazňoval. Jestli je něco na těch řečech ke zdůraznění, tak je to skutečnost, že ono polepšení se nás lidí by skutečně začalo měnit i ty vnější podmínky k našemu životu. To bych vypichoval neustále - lze to měnit k lepšímu a kdo "dozrál" může takovou prací zaplatit druhým mnoho svých dluhů.
>A pak "odněkud zevnitř", musím poctivě, ač dost nerad přiznat. Nerad >proto, že to je ten poslední zdroj, kterému by většina lidí byla ochotna >důvěřovat, jak to tak pozoruju.
A co Jste čekal?? Vždyť jsou to Vaše zkušenosti a poznatky a mají hodnotu pro Vás, ne již tolik pro druhé. Tak proč je ventilovat přespříliš. Vy Jste asi dlouho nějak mlčel, že Jste se na Zvědavci tak rozparádil v poslední době, že?
Jsem rád, že u mě již potěcha z klábosení mizí. A to dokonce i nyní, kdy mám čas, neb mé tělo ochořelo. Velmi dobrý ukazatel.

To proroctví jsem také kdysi, kdesi četl. Hluchavka, hluchavka... sakra co to jen bylo?! Nemohu to vydolovat (to víte, vždy je to něco za něco a za "zvláštní zájmy" se platí horší pamětí na nedůležité údaje [velký smích] ), takže nevím, nyní nevzpomínám.

Sstálý ússměv proroctvím navzdory...

83378

14.12.2005 7:06

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

HoNzA 69.?.?.?

Reakce na 83378

Jestli ta hluchavka nepripomina tak trochu vrcholek travy...
Koneckoncu, Bob Marley tvrdil: "Smoke herb, it reveals you to yourself"...

A Machacek: "...tahle zeme je pekne zkurvena, protoze tu lidi malo hulej"...

[smích]
Cimz nechci zesmesnovat jeji pozitivni ucinky. Prave naopak.

83396

14.12.2005 11:05

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Had 81.?.?.?

Reakce na 83396

[velký smích] [velký smích] dyk to říkám, že jsem o tom něco někde slyšel...

83428

14.12.2005 11:09

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 83396

No tak k termínu "hluchavka" bych mohl vyprávět, je to celkem běžná rostlinka ve zdejších krajích. Je to léčivka, ale taková nic neříkající ve vztahu k tomu, proč ji vzpomínám. Já chtěl jen vědět, jestli někdo neví něco o případných vlastnostech při vylučování těžkých kovů z těla.

Nostradamus "se zmínil" [velký smích] o hluchavce, jako o jediném léku na něco ! A já nemůžu vypátrat, na co přesně. Nicméně jsem již sbíral ... [smích]

Uvedu souvztažnost. Nostradamus o období cca plus mínus deset let kolem našeho milenia uvedl, že do ovzduší bude vypuštěna látka, která bude lidi - ale vše živé - velmi poškozovat. Podle příznaků, které jsem kousek výše vcelku poctivě a strašidelně popsal panu leho, se jedná s pravděpodobností blížící se 100% o jemně rozptýlené částečky zplodin po explozích munice na bázi DU. Tam v těch příznacích pro leho jsem zapoměl ještě jeden příznak - načervenalé jakoby vyrážky na kůži a poškození genetického základu postiženého. Dokonce uvádí, že zvěř bude postižena nejvíce, že dokonce lidé budou muset utratit volně se pasoucí dobytek.

No, já k příspěvku pana Had ještě - jo rozparádil jsem se, jsem teď totiž doma, jednak jsem jakýsi nachrblaný a jednak mám i práci nějakou na PC a tak to mám furt puštěné. Já mám velkou výhodu - vše píšu tak nějak z chodu a tímto si nanejvýše "občerstvuju" vědomosti - jde mi to psaní rychle. [smích] A třeba to i k něčemu bude...

83429

16.12.2005 1:44

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Druid 84.?.?.?

Reakce na 83429

Zdravim pane Gejdosi, sel jsem onehda (asi pred ctvrtr rokem) po lese a uvidel jsem hluchavku v kvetu. Nu a vzpomel jsme si na vas. Natrhat ci nenatrhat? ...a tak vam radsi napisu kousek z knizky kterou prave ctu...

"Kazdy clovek zije v nekonecne sfere odpovednosti, sve vlastni odpovednosti pred nekonecnym. Pohybuje se, mluvi, hledi, a kazdy z jeho pohybu, kazde z jeho slov, kazdy z jeho pohledu vysila do sveta deni vlny, jejichz silu a dosah nelze s jistotu urcit. Kazdy clovek celym svym bytim a vsemi skutky pusobi na osud sveta v mire, kterou on, ani ostatni neznaji, nebot kauzalita, jiz si neuvedomujeme, je jen nepatrnym zlomkem nepredstavitelne mnohostranne a neviditelne pusobnosti vsech a na vsechny. Tak se stava kazdy lidsky cin nadobou nekonecne odpovednosti.. Existuji vsak i lide, kteri se s touto nekonecnou odpovednosti stykaji jakymsi zvlaste aktivnim zpusobem neustale. Nemam na mysli vladce a sta (kraceno editor)

83743

18.12.2005 21:42

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

TS 213.?.?.?

Reakce na 83429

>Podle příznaků, které jsem kousek výše vcelku
>poctivě a strašidelně popsal panu leho, se jedná s
>pravděpodobností blížící se 100% o jemně rozptýlené
>částečky zplodin po explozích munice na bázi DU.

Tezky kov to nebude, takove otravy - kdyz se o nich vi vcas - se zvladaji dobre. DU sam o sobe moc radioaktivni neni, a da se chelatovat pomoci vapenate soli EDTA, coz je dnes latka velmi bezne pouzivana. Ale musi se to chytnout driv nez se ten smejd vestavi do kosti.

http://www.mindfully.org/Nucs/DU-Medical-Effects-Mar99.htm

>Dokonce uvádí, že zvěř bude postižena nejvíce, že dokonce lidé budou muset
>utratit volně se pasoucí dobytek.

Nemohlo se to vztahovat na spad po Cernobylu? V blizkosti reaktoru to tak nejak bylo.

84276

18.12.2005 22:21

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 84276

To je ten průšvih, že u Nostradama to nikdy není jisté, co má zcela konkrétně na mysli. Podle toho, co k problematice vše uvádí, se jedná o něco, co putuje vzduchem, s deštěm spadá na zem a dostáva se do potravního řetězce, nebo ale taky na kůži a vdechováním do plic. Uvádí totiž zarudlost a svědivost kůže a kašel. Působí to dlouhodobě, napadá to přenos dědičných znaků, k léčení je nutná/vhodná/jedině možná (není termínově jasné, co platí) hluchavka. Podle toho, že tvrdí, že to bylo vypuštěno do vzduchu schválně, bych nesázel na Černobýl, navíc to zasazuje do rámce "okolo milenia", kdy se tak nějak již samozřejmě bere plus mínus 10 let okolo roku 2000.

Ten odkaz je velmi zajímavý, prostuduju podrobně později - je to značně dlouhé. Ale na první šup rychločtením by se to zdálo potvrzovat, že DU zdaleka není tak neškodný, jak to tady prohlašuje jeden vojenský expert. Čili by měl mít povinnost si to nastudovat taky asi. Hm.

Šel jsem si ještě jednou počíst a je to opravdu velmi zajímavé ! Díky za ten link ! [smích] leho ani kemo ani jiné kulové nebudou mít z Vás za to pražádnou radost ! [smích]

84284

18.12.2005 22:34

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Zvědavej 64.?.?.?

Reakce na 84284


>Šel jsem si ještě jednou počíst a je to opravdu velmi
>zajímavé ! Díky za ten link ! [smích] leho ani kemo ani jiné
>kulové nebudou mít z Vás za to pražádnou radost ! [smích]

Tady máte něco málo o DU i v češtině.
http://www.mujweb.cz/www/IPPNW/__ochuzeny_uran.html

84286

17.12.2005 21:53

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83272

Jedna vec je mit jadernou naloz pro atomovou bombu pouzitou na konci valky v Japonsku a druha vec je mit nosice, ktery by byli schopny zasahnout CR, kdyz uz se bavime o zajmech CR. A ted muzeme projit jine zajmy. Zajmem Iranu po smeteni Iraku USA je mit jaderne zbrane. Konec koncu je ma treba Pakistan. Navic se ukazuje, ze importovani zapadni pojeti usporadani spolecnosti ( nebo treba komunizmu) na Blizsky a Predni Vychod je utopii, jak nam ukazuji priklady Iraku a Afganistanu. Faktem je, ze po vitezstvi konzervativcu v Iranu, s cimz nema zapad nic a po neuspechu stabilizovat Irak ( a tady ma zapad znacny dil odpovednosti) doslo k vyznamnemu posileni potencionalne nebezpecneho a nevypocitatelneho rezimu v regionu- Iranu. Prima intervence nepripada v uvahu, chybi na to zhruba pul milionu vojaku, plus dalsich 100 000-200 000 na okupaci radove nekolika let. Po zkusenostech v Iraku ti vojaci ani k dispozici nebudou. Takze Izraelci si to budou muset vyridit sami, neco jako akce proti Osiraku v Iraku 80-tych let. A pujde pouze o ziskani casu, protoze Iran ma penize, takze si nakoupi u Rusu protiraketove obranne systemy a jelikoz se jedna o systemy obranne, coz jsou radary odvozene od Tamary taky, pak zrejme nikdo tenhle nakup nemuze zarazit. Obvzlast, kdyz Rusko na rozdil od CR nepotrebuje od USA souhlas na prodej nekterych vojenskych systemu do jisteho seznamu "rizikovych zemi." A na zaver jednu otazku? Je nepritelem Iranu CR nebo nekdo jiny? Je tedy v zajmu CR, zvysovat sva bezpecnostni rizika ohledne zajmu pripadnych teroristu? Mimoto Izrael ma jaderny potencial srovnatelny s Britanii, plus nosice schopne zasahnout Evropu, kdo mne zaruci, ze se k moci v tomto vzoru " demokracie" nedostane skutecne klika nejakych magoru. Zatim ten nacionalne-teokraticko militaristicky system ve vedeni lidi, jejihz pricetnost pravdepodobne neni pro Evropu hrozbou.

84072

19.12.2005 21:14

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Jano 213.?.?.?

Reakce na 84072

Nadim Ladki, izraelský profesor, řekl: „Můžeme zničit všechna evropská hlavní města.“
IAP izraelský profesor a vojenský historik naznačil, že Izrael by se mohl pomstít za holocaust tím, že by zlikvidoval miliony Němců a jiných Evropanů. Profesor Martin Van Crevel v rozhovoru publikovaném v Jeruzalémě v pátek řekl, že Izrael má schopnost zasáhnout většinu evropských hlavních měst nukleárními zbraněmi.
„Vlastníme několik stovek atomových hlavic, které můžeme vystřelit na terče všemi směry, dokonce i na Řím. Většina evropských hlavních měst je terčem našich vzdušných sil.“

Když se ho zeptali, jestli mu nedělá starosti, že by se Izrael stal gaunerským státem, pokud by uskutečnil genocidní deportaci Palestinců, citoval bývalého izraelského ministra obrany Mose Dajana, který řekl: „Izrael musí být jako běsnící pes, příliš nebezpečný na to, aby si s ním někdo něco začínal.“ A dále argumentoval, že Izrael by si z toho, kdyby se stal gaunerským státem, nic nedělal.
„Naše armády nejsou na třicátém místě ve světě, pokud jde o sílu, skončí na druhém anebo třetím. Máme schopnosti stáhnout s sebou celý svět. A já vás můžu ubezpečit, že se to určitě stane, kdyby Izrael padl.“
http://www.prefer-statement.wz.cz/a0005.htm

84448

20.12.2005 5:04

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 84448

O vetsine techto informaci vim, ale doufam ze se jedna pouze o nazory jetrabu, ktere jdou mimo hlavni politicky proud. Zajimave z hlediska narodni mentality by bylo srovnat povstani Bar-Kochba. Odvetna opatreni Reku a Rimanu. kteri povstani zazili na vlastni kuzi byla primo drakonicka, takova mimoradne krutost byla dost neobvykla, musela to byt reakce na mimoradnou krutost zpachanou drive Zidy. Bohuzel nejake detailni zdroje o tomto povstani neni prilis jednoduche ziskat. Udalost stara dva tisice let by mne nepripadala samozrejme dulezita, pokud bych nevidel vysokou homogenitu a tisiciletou tradici tohoto naroda. Vzdyt i Palestinu "kolonizuji" po dvou tisici letech.

84527

22.12.2005 0:40

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Jano 213.?.?.?

Reakce na 84527

Otazocka: Kto ma prst na ciervenom gombiku? Jastrabi, alebo kurciata? (Tym myslim na vodcov v Izraeli, nie na vacsinu dnesnych US predstavitelov, lebo tam si na jastrabov hraju chickenhawks [smích] )

84957

22.12.2005 4:59

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 84957

No, jestrabi, ale zatim uplne nezesileli.

85021

13.12.2005 18:29

Problem...

Grovik 84.?.?.?

... podle me je zasadni problem v tom, ze oni ti arabove se skutecne enchovaji slusne. Sam jsem mel konflikt s gengem arabu kteri pravidelne terorizuji diskoteky tim ze tam prijdou a mysli si ze jim to tu ptari...

Rozhodne to nema nejaky rasovy podtext pro me je to jedno. Me vadi kdyz se nekdo chova neslusne a takrikajic proti pravidlum ktere jsou zvikem.

Vysledkem byl konflikt muj s tlupou asi peti 18-22 let starych arabskych studentu kteri obtezovali nekolik divek a nereagovali na jejich vyzvi aby toho nechali ..dokonce jednu tahali za vlasi a na druhou plivli... kazdy slusny chlap musi uznat ze tohle se nedela... uznal jsem to i ja a divek se zastal.

Klidne at tu ziji ale at se SAKRA chovaji jako vsichni okolo, slusne a v souladu se zakony!

83295

13.12.2005 18:52

RE: Problem...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83295

Nehazejte je vsechny do jednoho pytle, verim ze jsou mezi arabama hovada zrovna tak jako mezi jakoukoliv rasou, problem je ze vidite mezi arabama jenom ty hovada a mezi bilejma ty hovada nevidite.

83301

14.12.2005 7:17

RE: Problem...

HoNzA 69.?.?.?

Reakce na 83301

Vite co? Tyhle hlasky jsou pouzivany skoro vzdycky, a skoro vzdycky s nima skoro vsechno omluvite. Ale na druhou stranu - s Nemci jsme meli spolecnou historii po nekolik set let, a jak to nakonec skoncilo? Spatne to skoncilo.
A to jsme meli a mame spolecne nabozenstvi, velice podobnou naturu. Takze si myslim, ze bychom si zrovna v baraku nemuseli zadelavat na dalsi problemy, vzdyt jim, milym arabo-Francouzum stacilo na to, co predvedli jenom 30 let...
Cesi jako narod maji dost svych starosti k vyreseni.

83398

13.12.2005 18:34

Takzvany /"multikulturalismus/"

L. T. 194.?.?.?

neni nic jineho nez klasicky priklad zlocinecke ideologie. Zlocinnost spociva v tom, ze je na lidech vynucovan podobne jako komunismus nebo nacismus a povede ke stejnym dopadum. Rozdil je snad jen v tom, ze v pripade multikulturalismu se snad nejhorsimu da jeste porad zabranit.

Ten prvni odstavec by ted asi privabil me oponenty v teto zalezitosti (ahoj Emmo [smích] ), aby na me zase vychrlili ty PC pseudoargumenty o pokroku, tak abych jim to udelal tezsi, prilozim konkretni priklad zlocinu multikulturalismu:
http://fjordman.blogspot.com/2005/12/immigrant-rape-wave-in-sweden.html

Doufam ale, ze na druhou stranu nebude ten odkaz tak silnym repelentem [smích].

83296

13.12.2005 21:32

Autorovi:

Old Shatterhand 80.?.?.?

Vy jste buď geniální, nebo paranoidní. Třetí možnost není. Já myslím, že jste paranoidní, stejně jako řada dalších lidí zde.

83334

17.12.2005 22:08

RE: Autorovi:

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 83334

Pokud znate nejakou realnou fungujici multi-kulturni spolecnost dejte vedet. Nedavejte me priklady, kdy migracni vlny neprekroci jistou mez, pod kterou probiha vice mene asimilace nove prichozich. V USA i kdyz stat pozitivni diskriminaci dava najevo, ze se s tim nemini smirit, existuje dle me zkusenosti stav multy-kulturni tolerance vynucene fungujicim pravnim radem ( jedna vec je pravni rad a druha vec je funkcnost, v USA funguje velmi dobre). Kdyz zmizelo vnejsi sila z NO, velmi rychle se ukazala prava tvar americkeho multikulturarismu. Stejne tak se ukazuje, ze snaha transformovat zeme tretiho sveta na demokraticke systemy narazi na kulturni bariery mistniho obyvatelstva. Prijde me dost smesne, ze si politici slibuji, ze imigranti z tretiho sveta budou kulturne koexistovat a stabilizovat demokracii v Evrope. Obvzlast, kdyz domaci etnika budou logicky v nadrazene pozici z hlediska ekonomickeho, politickeho...vuci nove prichozim, takze tady je znacny potencial pro konflikt z obou stran. Jedni ztraci svou materskou zemi a druzi se naopak citi diskriminovani.

84075

18.12.2005 1:28

RE: Autorovi:

google 84.?.?.?

Reakce na 84075

napriek tomu, ze v New Orleans zije/zilo okolo 70 % cernochov, celkovo tvorilo pocet smrtelnych obeti spomedzi bieleho obyvatelstva katastrofy 41%.
to ale nevadilo americkej aj svetovej judopres-masinerii, rozsirovat rasisticku, antibelossku propagandu o udajnom zachranovani, len bielych.

84099

14.12.2005 0:06

Rasove nepokoje v Sydney

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Bohuzel jako Australsky obcan musim rici , ze to byla pouze otazka casu.Je to prvni jiskra nenavisti a dalsi budou nasledovat.Australani nemaji radi Multicalturism ja take ne. Je to zrudna ideologie krera vytvari rozpol mezi lidni a ti u moci kteri z toho tezi si legalisuji zakony jake chteji.Mame dnes tady stejne zakony jako mel Adolf Hitler po spaleni Reichstagu.Po nedelnich nepokojich bylo svolani vsichni Clenove NSW parlamentu hlasovat o pravomoci policie vyhlasit stanne pravo, osobni prohlidky na rozkaz od policisty. Prohlasit cele mestske ctvte pod totalni kontrolou policie Duvod nemusi existovat, podezreni je dostatecne. Toto nelze nazivat jinak nez terrorisnus Vlady proti obcanum. A k tem nedelnim nepokojum v Sydney.Yi kteri napadli a ti napadeni naprosto nic nebenifitovali. Otazka je KDO benefituje??? QUI BONO

83365

14.12.2005 0:40

RE: Rasove nepokoje v Sydney

Zdenek Matoušek 216.?.?.?

Reakce na 83365

>Bohuzel jako Australsky obcan musim rici , ze to byla pouze
>otazka casu.Je to prvni jiskra nenavisti a dalsi budou
>nasledovat.Australani nemaji radi Multicalturism ja take ne. Je
>to zrudna ideologie krera vytvari rozpol mezi lidni a ti u moci
>kteri z toho tezi si legalisuji zakony jake chteji.Mame dnes tady
>stejne zakony jako mel Adolf Hitler po spaleni Reichstagu.Po
>nedelnich nepokojich bylo svolani vsichni Clenove NSW parlamentu
>hlasovat o pravomoci policie vyhlasit stanne pravo, osobni
>prohlidky na rozkaz od policisty. Prohlasit cele mestske ctvte
>pod totalni kontrolou policie Duvod nemusi existovat, podezreni
>je dostatecne. Toto nelze nazivat jinak nez terrorisnus Vlady
>proti obcanum. A k tem nedelnim nepokojum v Sydney.Yi kteri
>napadli a ti napadeni naprosto nic nebenifitovali. Otazka je KDO
>benefituje??? QUI BONO

Člověče, teď jste mě vylekal ! Já jsem si napřed přečetl Váš článek a byl jsem přesvědčen, že to psal p.Nohejl, ale pak vidím, že to psal Pavel. Ta Austrálie má asi nějakou magickou moc, mně se zdá, že máte s p. Nohejlem velmi podobný styl a způsob vyjadřování. [překvapení] [smích]

83370

14.12.2005 1:52

RE: Rasove nepokoje v Sydney

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 83365

Jen malou pripominku Pavle.

Vim co myslite pojmem 'multikulturalismus' a proc se Vam nelibi. Mate na mysli uredni svincik provadeny ve prospech vybranych (preferovanych) etnickych skupin. V Kanade je to kuprikladu jeden z piliru moci Liberalni strany.

To ale neni multikulturalismus, jak ja mu rozumim. Ten multi-kulti (spravne provaden) je nezbytny zpusob jak najit vychodisko k funkci spolecnosti, ktera je svym puvodem - multikulturalni. Videnim jeden v druhem bestii namisto cloveka nas zranuje a znelidstuje vsechny a bez rozdilu. A jak rikate, 'nekdo' z toho tezi a my prohravame.

83376

14.12.2005 3:30

RE: Rasove nepokoje v Sydney-kde jezi koreny vseho zla ve svete.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 83376

To neni napoprve ,co zde mame bitky v ulicich ,pred tim to byli polivicni aboridzinci,kteri ,rozmazlovani statem v ramci rovnosti a demokracie berou vetsi pridavky na deti a musi byt vzati na university s bohatou statni podporou,to je prece zamer,kdyz tak zvany bily nema tyto vyhody za ano,to je statem -byrokracii utvareny rassimus, financne podporovan za nase penize,skody ,takto provedene,jsou rovnez hrazeny z nasi kapsy,nebo snad ne ,zapomeli jste na privilegia cikanu v Ceskoslovensku?
Ted ,tedy k detailnimu vysvetleni,ze vlastne Pavel ma pravdu,nebot zijem na jedne lodi ,tak rikajic.
Anthony general, Rudolf Radek,zbroji za tuzsi zakony proti terroristum, podstata je ,ze terrorismus je zidovsko-muslimsy konflikt,ze ano? Takze Rudolf Radek je zid ,ktery takto legalne utoci pomoci australskych zakonu na muslimskou komunitu v ramci celozidovskych svetovych planu ,tak ,jak v 11 Septembru 2001 vsechna zidy kontrolovana media vedela jiste ,ze to byli muslimove ,ale ,zid ese ten den nedostavili do prace aklidne cekali na osud hloupich krestanu,kteri v praci byli a nikdo ze starny zidovstav je nevaroval,proc asi?Pan Rudolf Radek pred tim byl ministrem pres emigraci,kolik muslimu pod jeho razitkem ,povolena emigrace do Australie ,proslo a stalo se do budoucna "kamenem urazu" revoluce v ulicich a risistickeho projevu ?
Kolik muslimu proslo rukama tohoto bojovnika za zakonnost a svobodu a demokracii, to nam nikdy nerekl,co jich sem dovezl ,ale ted zbroji postrane,nebot zide nikdy neutoci primo,takze ,kdo ma zotpovednost za muslimskou komunitu v krestanske zemi?
Jeho nastupce Amanda Stone ,nam jenom par tydnu zpet predstavila novych 200 pristich obcanu Australie z Ugandy a nebo z Angoli,kolik mezi nima je muslimu,my ,nase vlada dovazi si problem do Australie, ne Australsti obcane ,ale byrokrati ,kde uplatky jsou na dennim poradku,tak ,jak se projevilo u filipinskeho obchodnika a jinych.
Australie mela bilou "policy",ale museli to zmenit v ramci talky Ameriky,zidovske Ameriky,nebot vsechny vlady jsou tam zidovske ,jak presidenstky kandidat Buchannan zduraznil,Capitol Hill je israelske uzemi.Takze ,bila politika padla v Australii pod tlakem ,koho?
Kdyz, byl maler na NOvem Zelandu se spionazi zidu a vrazdami ,kam se chteli terroristi na uteku uchylit,do Australie.Kdyz v Jizni Americe vypukl skandal s zidovskymi terroristy a pedofily na deti ,kde se zastavil tento povedeny diplomat,v Australii a zvonil u kterych dveri,zkuste hadat?
Cely ten cas zidy kontrolovany tisk a veskera media srsi zpravami o muslimech,jak jsou spatni,ackoliv smrtelne zidovske komando vrazdi po svete a tisk nic nevi, takze ,kdo dela vedomou anevedomou propagandu nenavisti,pritom 70 % obcanu Australie se vyjadrilo pro neucast Australanu ve valce po boku vasalu za jidassky baksis v Iraku a jinde,nas pan "buh" prodluzuje pobyt nasi armady den ode dne-docastne umistenych vojsk,vsak to zname?
Tento primeministr representuje zajem naroda a nebo zajem Bushe a jeho nositelum noveho svetoveho poradku,co ignoruji mezinarodni soud ,zenevske dohody a rozhodnuti Spojenych Narodu.
...Kráceno (Editor)

83381

14.12.2005 4:15

RE: Rasove nepokoje v Sydney-kde lezi koreny vseho zla ve svete.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 83381

Jak, je na tom Amerika ,co nas navezla do multikulturniho problemu.Nebot "americka' politika je nam prikladem.

Updated Tuesday, December 13, 2005 6:16 AM

EXECUTED!
STANLEY "TOOKIE" WILLIAMS DIED BY LETHAL INJECTION AT 12:35 AM CALIFORNIA TIME
HE FINALLY PAID FOR THE CRIMES HE COMMITTED; THE BRUTAL MURDERS OF FOUR PEOPLE!
The problem with the death penalty is that we do not use it nearly enough or nearly fast enough. Thank God this savage negro beast is dead. White law punished him. White law made him pay with his life. White law will take care of the other savages too!
Click Here
Comments (29)Updated Monday, December 13, 2005 9:36 AM

GUN THEM DOWN
IN THE STREET!
HINT OF BLACK RIOTS IN LOS ANGELES AND ELSEWHERE NOW THAT "CRIPS" GANG FOUNDER (AND CONVICTED MULTIPLE MURDERER) "TOOKIE" WILLIAMS HAS BEEN EXECUTED IN CALIFORNIA AT MIDNIGHT TONIGHT!
Williams killed at least four people, was tried, convicted and sentenced to death years ago.
Gang-bangers threatening riots if Williams was executed. Now that "Tookie" is dead, we will see if the savages make good their threat.

I've got news for you gang bangers: IF YOU RIOT WE WILL GUN YOU DOWN IN THE STREET LIKE THE SAVAGE APES THAT YOU ARE!

This is a direct, open, public promise: If you riot, we will shoot you. (All of you sensitive, tolerant types can go right now and call the police, the FBI and whomever the hell else you like; it won't do you any good. The "Conditional nature of this statement" and its utterance in a context which does not lend itself to "imminent lawlessness" makes it protected speech)
Updated Tuesday, December 13, 2005 2:23 PM

Like Father, Like Son. . .
SON OF "TOOKIE" WILLIAMS WANTED FOR GUNPOINT RAPE
Now that we have taken care of Stanley "Tookie" Williams, who hads just been executed for murder, it's time to go after his bad seed! A son of Stanley "Tookie" Williams allegedly raped a girl at gunpoint!
I'm not quite sure what to say about this. . . . . . But then again, what more needs to be said. There's a difference between black people and niggers.

Updated Tuesday, December 13, 2005 2:13 PM

AUSTRALIAN RACE RIOTS
5,000 WHITES, FED-UP WITH NON-WHITE VIOLENCE, STORM BEACHES IN SYDNEY AND BEAT SAVAGE NON-WHITES
Many of you have e-mailed me asking why I didn't cover this. I did. The story is titled AUSTRALIAN RAGE and it appeared on this site Dec. 7!
Muslims on Australian beaches regularly insult white girls wearing bikinis, calling them sluts and whores. Entire white families have been harassed off the beaches by Muslims and blacks. Last week, two life guards who intervened to stop such harassment, got beaten bloody. That was the last straw.

White surfers, using text messaging, arranged for thousands of young, strong whites to meet at a certain beach, at a certain time and take care of business. WHITE RAGE was the result. Hundreds of non-whites were attacked and ousted from the beach.

The next night, the non-whites struck back, stabbing several whites!

The following day, whites retaliated with cold,...Kráceno (Editor)

83384

14.12.2005 4:29

RE: Rasove nepokoje v Sydney-kde jezi koreny vseho zla ve svete.

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 83381

Dle meho nazoru, vychodisko je v osvete.

Mel jsem podobnou debatu s jednim pritelem, ktery je presvedcen, ze Natives (Indiani) nas vyuzivaji, ze na ne doplacime. No tak jsem to s nim vzal od podlahy a vse jsem mu dle sve nejlepsi znalosti vysvetlil. Rekl jsem mu, ze to neni Indian, koho ma vinit, ale nasi slendrianskou, vychcanou a nedemokratickou vladu.

Tim, ze vlada da Indianovi (popripade Aboriginee v Australii) par supu za mesic na volnou stravu a bydleni me ochudi minimalne v porovnani s tim, kolik na me vlada vydre na danich. A to vubec nemluvim o bankach a pojistovacich spolecnostech jakoz o kupcicich vseho druhu a zlu ze vseho nejhorsim - advokatech. Je mi jasne, ze ta 'hladova zed' v Izraeli a vsecha ta zbrusu nova mesta tam nejsou zadarmo. Je to zavedena struktura toku penez, ktera funguje. Ne ale pro nase dobro.

83386

14.12.2005 0:46

Ten clanek je zajiste trochu "nacrtovy",

zaplatil 65.?.?.?

rika toho hodne a soucasne ne nic konkretniho.
Avsak, nam to postaci k rozvireni zive diskuze a to je ucel veci. Ted prichazi to prave 'know-how'.

Autor mimo jine nadhazuje tez tu hypotezu, ze Izrael mel vypracovany plan k utoku na Iran jiz v zari 2005. Samozrejme, ze plan je vypracovan a to jiz davno, ale stale se obmenuje podle dane situace.

Moje presvedceni je, ze vse je otazka balance aktiv na stane utocnika a realnych ztrat, ktere zpusobi oponent. V kazdem pripade se jevi, ze Iransky 'krok' bude tim zlatym klicem k 3. svetove valce. Za Iranem je Cina, Rusko a Severni Korea. Moje dedukce, z toho co jsem celt (dost nedavno ze zdroju blizkych vladnouci skupine v Izraeli), ma byt zacatek nejpozdeji koncem dubna pristiho roku. V te dobe ma Iran zacit s obohacovanim uranu a nasledne vyrobou jaderne zbrane. Uvidime...

83371

14.12.2005 7:11

HN 12.12.2005 - to by mělo být všude:

divana 195.?.?.?

http://ihned.cz/3-17385950-%E8e%9Ai+pracuj%ED-000000_d-3c
Češi dlouho pracují, ale platy mají nízké
http://ihned.cz/3-17381330-%E8e%9Ai+pracuj%ED-000000_d-a0

83397

14.12.2005 11:55

'..nebudou stačit stromy k pověšení kolonistů..' (Karel z Cech)

Peter Veliky 70.?.?.?

Vy tak muzete neco vykladat!!!
V 68 a 89 jste ujistovali jeden druheho vykriky jako 'nejsme jako oni ..' a placali komouse po zadech.
Zimbabwe cerni dokazuji dnes kam speji v zemedelstvi po vyvrazdeni a vypuzeni bilych farmaru.

83443

14.12.2005 18:43

OT: Telefonování a surfování bude hlídáno

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

A máme to tady. Další kostka do domina NWO...

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=30388

83495

15.12.2005 17:32

Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

leho 160.?.?.?

Není to tak dávno, kdy jsme se na Zvědavci dovídali, že město Faludža bylo srovnáno se zemí. No a v tomhle městě srovnaném se zemí přišlo 120 tisíc lidí k volbám. Nějak se mi to nezdá, že by nám náš oblíbený webzin lhal...???

83683

15.12.2005 17:48

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83683

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40028000/jpg/_40028863_burial_ap_203body.jpg
A tady nekteri z tech volicu bydli co?

83684

15.12.2005 18:09

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

leho 160.?.?.?

Reakce na 83684

Copak, Antiseptiku, vytváříme si svoji osobní paralelní realitu? Na tom samém webu jsou také k dispozici obrázky z voleb...

http://newsimg.bbc.co.uk/2/hi/in_pictures/4530700.stm

Jen tak mimochodem bych se rád zmínil, kdo se staral o bezpečnost voleb: Iráčané. Americké jednotky byly pouze v pohotovosti. A účast na volbách byla velmi vysoká i mezi Sunnity...

83688

15.12.2005 18:20

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83688

Skutecne prekrasne vybrany fotky to jsou Leho. Zvlast se mi libej ti usmevavi, mavajici vojaci, kde jsem uz takovy fotky videl? A jo v Rudem Pravu kdysi. PR je skutecne nejlepsi produkt co svetu Amerika dala, na to jste mistri, kam se na vas hrabeme.

83689

15.12.2005 20:38

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

kema 207.?.?.?

Reakce na 83689

Ty obrazky byly z BBC. To je organizace neprilis naklonena Americe a jejimu presidentovi.
Poslyste, vas pane Antiseptik ta svoboda tisku, svobodne volby a demokracie pekne sere, ze?
No nebojte, teroristi odpali zase nekde na trzisti bombu nebo zabiji dalsiho poslance a bude dobre. [oči v sloup]

83714

15.12.2005 22:03

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83714

Pane Kema, ty obrazky z BBC co me Leho doporucoval nejsou vubec proti-americke ale vetsinou naaranzovane zabery z voleb dnes aby to vsechno vypadalo co nejlip. Tak nevim jak to myslite ze neejsou priliz nakloneny Americe? A svoboda tisku i voleb me vubec nesere, me sere jenom propaganda pane Kema, jenom propaganda. A jak to vite ze teroristi vybouchnou bombu zrovna na trzisti? Vy o tom neco vite? A kterej poslanec se vam zase nehodi ze by ho meli zabit? [smích]

83721

15.12.2005 22:15

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

kema 207.?.?.?

Reakce na 83721

>Pane Kema, ty obrazky z BBC co me Leho doporucoval nejsou vubec
>proti-americke ale vetsinou naaranzovane zabery z voleb dnes aby
>to vsechno vypadalo co nejlip. Tak nevim jak to myslite ze
>neejsou priliz nakloneny Americe?

Myslim ze jsem to napsal jasne. Je to BBC ktera neni prilis naklonena Americe. Ale i BBC tentokrat nezastira to, ze volby byly uspech.


>A svoboda tisku i voleb me
>vubec nesere, me sere jenom propaganda pane Kema, jenom
>propaganda. A jak to vite ze teroristi vybouchnou bombu zrovna na
>trzisti? Vy o tom neco vite? A kterej poslanec se vam zase nehodi
>ze by ho meli zabit? [smích]

Zabijeni civilistu je v posledni dobe hlavni zabavou irackych teroristu. Pochybuji, ze by toho hned po volbach nechali. Spis predpokladam, ze jejich vztek proti obycejnym lidem vzroste.
A ten kandidat na poslance ktery byl teroristy zavrazden dva dny pred volbami byl Sunni.
Ono se tem zabijakum totiz nelibilo, ze techhle voleb se ucastni i Sunnite.

83725

16.12.2005 17:39

RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83725

Zabijeni civilistu je v posledni dobe hlavni zabavou irackych teroristu. Pochybuji, ze by toho hned po volbach nechali. Spis predpokladam, ze jejich vztek proti obycejnym lidem vzroste.
A ten kandidat na poslance ktery byl teroristy zavrazden dva dny pred volbami byl Sunni.
Ono se tem zabijakum totiz nelibilo, ze techhle voleb se ucastni i Sunnite.

Vy jste si jistej ktery teroristi zabili toho kandidata? Ja teda ne. V Iraku muze zabijet kde kdo, zeptejte se kdo z toho neco ma.

83836

16.12.2005 3:30

Americky president prizna,ze vsichni dohromady jsou blbci i se svou CIA.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kolik, casu to vezme .kdy priznaji,ze i ten 11 September bylo nahrane divadlo dle rezie Pearl Harbour.Stat vedouci valku-terrorismus proti ostatnim statum na zaklade odborniku za hodne dolaru ve vyrobe lzi ,predhonilo jakehokoliv diktatora na teto planete.
Updated Thursday, December 15, 2005 5:10 PM

A-HOLES!
U.S. HAD AL-QAIDA MASTERMIND AL-ZARQAWI IN CUSTODY LAST YEAR, BUT RELEASED HIM BECAUSE THEY DIDN'T KNOW WHO HE WAS?!?!?!?!?!
How many U.S> military members have been injured and killed because of this "error?"
Who will be held accountable for this? I'll tell you: NO ONE. That's the one thing our government refuses to permit: it's own accountability. Military families who have lost loved ones in Al-Zarqawi attacks should do "what should be done" to take justice on those responsible for this. You've got the weapons. You know who's responsible. You have access to them. DO IT!


Don Tichote bojoval proti vetrnym mlynum,Americane bojuji ,protoze bez zabijeni by neprezil jejich multinadnarodni prumysl jez se neobejde v ramci surovin ,bez neokolonialismu vedouci pomoci propgandy o terrorismu.
Jestlize ,zidovska media rvou ,co si to iransky president vubec muze dovolit ,sahnout jim na holohoax a jeste s dodatkem ,ze by zide a cely Israel mel byt v Evropae ,tak ma pravdu,nebot Balfourskou smlouvu si upatlali Britove se svym zidovskym vedenim v ramci rozdel a panuj-ovsem ,rozdelovat z cizeho ,co jim nepatrilo,tak by dnes Britove mohli prijmout svoje umele oplodnene dite zpet a muzou mit Israel na Britskych ostrovech,at jednou ochutnaji vysledky sveho vareni-politiky.

Updated Thursday, December 15, 2005 10:21 AM

WHITE RAGE SPREADING TO NEW ZEALAND?
POSTERS IN RAILWAY STATIONS CALL FOR "WHITE POWER" AND "AUSSIE STYLE" ACTIVITIES IN NEW ZEALAND!!
"It" is finally beginning. White rage. Years of pent up hostility at being forced (by law) to accept the presence of savage, non-whites in our advanced civilizations has now reached the boiling point. Australians are kicking the hell out of non-whites; New Zealanders are issuing calls for the same there.


Jak,se zda ,ma bile obyvatelstvo toho uz dost,jak kolaborantni a korupcni politici vedou jejich zemi do zkazy multikulturarismu ve jmenu osobniho mamonu.

83757

16.12.2005 8:55

Vse souvisi se vsim

Patrman 213.?.?.?

Mnozi zde maji skutecne obsahle znalosti o vyvoji dejin a to je spravne.
V tom pripade by bylo spravne take se zamyslet proc vznikla 1. a 2. svet.valka? Bylo to zjednodusene, jak se dosud mezi lidmi propagandou rozsirilo, ze Nemci maji militarismus v krvi a vzdycky budou valcit. To neni jen hospodsky nazor ale to sirila i M. Tchatcherova, kdyz byla proti sjednoceni Nemecka. Nakonec se ukazalo, ze v Nemecku jsou silnejsi miromiluovne sily nez v jinych zemi, predevsim v USA.
Jsou vsak lide, ktere znaji velmi dobre intriky a mezi ne patri Anglicane.
Ti totiz dovedli vzdycky sikovne rozehrat Rusko nebo Francii proti Nemecku a meli klid na dobyvani kolonii a jejich udrzeni.
Jestlize po l. svetove valce Anglicane=Americane utvorily nove staty v Evrope tak, aby v kazde zemi zbyly velke nemecke mensiny, tak museli pocitat s neklidem a nakonec s valkou.
Prvni svetova valka byla take vyprovokovana atentatem na naslednika habsburskeho trunu a tak zacaly padat ultimata - aby tak velka habsurska monarchie se nechala drazdit malym Srbskem nikdo necekal a pokud Srbsko melo dohodu s Ruskem - tak to zacalo.
A pri dnesni casto dosud velmi tajne technice,neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap-
a vida uz tu mame duvod nenavisti proto muslimum, kteri ohrozuji Izrael=USA
Iran resp.jejich prezident asi vi dobre, ze po likvidaci Iraku, kde bude vytvorena vlada poslusna pokynu USA=Izrael, ze Iran ceka stejny osud.
Nezachranilo by nyni, i kdyby USA chvalil - je na rade a tak mu to je asi jedno, co rika.Je to posledni stat, ktery dosud neposlouvhal, vsechny ostatni arabske staty od Egypta, Soudskou Arabii,Jordansko az po emirity neodporuji a poslouchaji.
Podobna situace byla za Hitlera, ktery stat nechtel poslouchat, byl zlikvidovan - a Hitlera nechali vyzbrojit a navedli ho proti bolsevismu,ktery mel v planu udelat nejprve evropskou revoluci v Nemecku.
Zapadu to vyhovovala - bolsevismus byl hrozbou i kolonialismsu.
A TAK PLATI - VSE SOUVISI SE VSIM

83770

16.12.2005 15:09

'..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

peter veliky 205.?.?.?

Tak tuhle fantazii vidim zde poprve.
Ponevadz tem mudrcum prichazejicim na trh s takovejma volovinama by se kazdej vysmal kdyby tvrdili ze zadna letadla do WTCs nenarazila (existuji totiz videa zaznamy ktere zachytily celou tu hruzu), snazi se nyni predlozit ultra - fantazii o jakemsi high tech navadeni letadel ze zeme.
S jakou vylozenou kokotinou prijdou priste? Uz jsme tu meli neco podobneho jako '..Zidi v ten den neprisli do prace ..'
Jen se divim, ze i Cesi mohou byt tak blbi a verit temhle detskym pohadkam.

83805

16.12.2005 17:04

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

leho 160.?.?.?

Reakce na 83805

Už jsem se s něčím podobným setkal. Někdo se mě snažil před časem přesvědčit, že je to vše jasné, ONI totiž vyvinuli dálkové ovládání pro velká dopravní letadla a pak tato letadla ONI navedli na WTC, aby ONI mohli vést válku proti teroru. Jak triviální...

83831

16.12.2005 18:01

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

Misu 193.?.?.?

Reakce na 83831

Leho, Leho...
Ten system existuje a byl vyvinut prave pro pripad unosu, potvrzeneho unosu dopravniho letadla. Jestlipak vis, ze existuje jista kombinace spinacu, jejimz prepnutim pilot na zemi oznami (aniz by si toho mohl unosce vsimnout, i kdyby byl zbehly v kabine) ze letoun nemuze svobodne ovladat? No jo, takove systemy existuji, najdi si o tom neco na strankach Boeingu (a i Airbusu).
Ale tyto systemy nemohly byt pouzity pro WTC, protoze by to znamenalo zainteresovat mnoho lidi. kdezto pripravit drobny programek pro ridici pocitac v letadle, aby pri dosazeni urcite vysky nastavil jisty kurz pomoci GPS, to je neco jineho. Ano, pilot muze automatiku vyradit, ale na to mame dalsi spinac, tentokrate ulozeny v nejakem zavazadle a pripojeny k lahvi s plynem. na celou realizaci staci jeden, dva lide. Vezmou stavajici standardni program rizeni letu a zadaji do nej jine, "lepsi", souradnice. Pak prihodi mezi kufry cestujicich jeden navic a je hotovo. Letadlo odstartuje, vystoupa do nejake vysky, aktivuje se spinac v kufru, vypusti plyn a vsichni na palube usnou jak sipkove Ruzenky. Protoze pilot po startu vzdy prepina na automatiku (kvuli usporam na palivu - automat umi letet mnohem ekonomicteji), letadlo nespadne, ale pokracuje ve svem kurzu (stejne jako letos v srpnu to letadlo Heliosu). Nase letadlo tedy stoupa na letovou hladinu, kdyz tu najednou se spousti dalsi program (po dosazeni urcite vysky) se zmenou trasy letu. A stroj leti, kam ho automatika vede...
Rikas blbost? Fajn, proc se ani jeden pilot unesenych letadel neohlasil, proc nestiskl poplasne spinace, proc se nepokusil se s utocniky, vybavenymi pouze vysouvacimi nozi, servat (nekteri piloti bili bojovi piloti, veterani z Vietnamu)... Tech divnych mist je tam tuna. Ale proc to tu vlastne povidam, vzdyt je to zbytecne...
Udelej pro me neco. Zajdi si sem: http://911research.wtc7.net/index.html
precti si to a pokus se zde publikovane veci vyvratit. Ale ne demagogickymi kecy, nybrz na zaklade vedecky podlozenych argumentu. Napis o tom clanek, jiste ti ho p. Stwora uverejni (bude-li za neco stat a nebude-li vsechny kolem napadat, ze jsou to komunisti). A kdyz ne, mas prece Nezvedavce, stejne se tam nic nedeje, tak mas alespon namet...

83841

16.12.2005 18:49

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 83841

Misu, Leho tohle dobre vi, ve svete kde uz dekady litaj vojensky drony bez pilotu tvrdit ze neco takovyho neni mozny on jen normalne mlzi, neboli kali vodu. Nikdo z nas nevi jak presne 9/11 byl udelan ale kdo trochu mysli tak vi ze rozhodne ne tak jak nam US vlada tvrdi, protoze to teda mozny neni. [velký smích]

83846

18.12.2005 19:43

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

leho 66.?.?.?

Reakce na 83846

Antiseptiku, já nenapsal, že to TECHNICKY není možné, já mám na mysli, že něco takového by se nutně muselo prokecnout. Systém na dálkové navádění velkých dopravních letadel ze země a pak ho ještě naprogramovat aby letadla vletěla do mrakodrapů, to by se muselo 100% prokecnout. A neprokeclo se vůbec nic, to jenom vy máte všelijaké fantastické teorie...

84254

18.12.2005 19:52

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 84254

Proč by se to muselo prokecnout? To mi není jasný. Kdo by to asi prokec? Ti v těch letadlech asi těžko a ti co to nainscenovali na tom zájem rozhodně nemaj aby se to prokeclo, takže kdo by to prokec? Já osobně netvrdím že to tak bylo, protože to nevým. Jediný co vím že tak jak se to oficiálně vysvětluje to bejt nemohlo, protože to není reálně možný bez notný pomoci od Amerických leteckých úřadů a to by se prokeclo, pokud by to nebylo řízený úplně ze shora.

84257

18.12.2005 20:00

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

leho 66.?.?.?

Reakce na 84257

Antiseptiku, právě že kdyby se existovala nějaká pomoc z nejvyšších míst, tak by se to prokeclo. Jak vidno, v dnešní době se prokecávají věci z nejvyšších míst každý den. Jen tak mimochodem, jak známo z letadel volali lidi mobilama, jelikož letadla letěla dostatečně nízko a právě proto se ví velmi přesně, co se vlastně stalo...

84261

18.12.2005 20:07

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 84261

A to je právě ta největší magořina na celý věci. I kdyby mohli volat a volali, tak proč nikdo nemluvil o arabských teroristech specificky, bylo by to dost důležitý ne?

84264

19.12.2005 0:55

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

leho 66.?.?.?

Reakce na 84264

>A to je právě ta největší magořina na celý věci. I kdyby
>mohli volat a volali, tak proč nikdo nemluvil o arabských
>teroristech specificky, bylo by to dost důležitý ne?

Právě že mluvil, Antiseptiku...

84307

19.12.2005 1:15

RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 84307

Asi jenom Vám do ouška to šeptal, protože to nikdo jinej neslyšel. [smích]

84308

18.12.2005 1:53

Jak se lide snadno pusti do sebe ,nabozenstvi ,rassismus,narust komunity v monstrum.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

AUSTRALIA NOW, AMERICA NEXT
Fri Dec 16, 2005 10:26
4.154.228.73


Despite the fraudulent accounts of the riots in Australia you might have seen in the corporate media, The riots were not unprovoked drunk, White, neo-Nazi riots against innocent Muslims as they claim. After years of escalating racial violence by Lebanese gangs, including rape gangs, Australians are finally standing up to Muslim racial supremacists. Lebanese and other Muslims use rape gangs and gang sieges/home invasions of Australian families in order to ethnically cleanse neighborhoods. In a country where all Australians have been disarmed and are not allowed to have guns or large knives, Muslim gangs openly parade arsenals of weapons as the police, afraid of losing their jobs if they show "racism," refuse to protect defenseless Australians. In a country that has been completely disarmed by gun control, Muslims are heavily armed and many Muslims (including Muslim professors at the best Australian universities) openly call for the extermination of the Australian Whites.
The recent clashes began with the lynching-knifing of an Australian by Lebanese gangsters, and an attack on two lifeguards on Sunday by a Lebanese gang. Then Australians defended themselves against the Lebanese gangsters and the police intervened against the Australians. Australian police spokesmen, like Paul Bugden, are careful to never accuse minorities of racism, which is unthinkable, but always struggle to find ways to denounce the Australians as racists. On Monday, Lebanese gangs attacked Australians, cars and buildings, parading their weapons, including pistols and assault rifles. Police are too afraid of being called racists to defend the Australians from these gangs or even to arrest them for illegally possessing weapons. At every step of this attack by Muslims against Australians, the media denounces the Australians as racists or neo-Nazis. And they refuse to criticize the Lebanese and other Muslims, pretending their gang aggression is only self-defense. No one seeing their accounts of the events in Australia would recognize what I have just related.

The globalists support for the Muslim-Lebanese rape gangs in Australia, and the Muslim-Alergian rape gangs in Paris, shows clearly how they are at war with Christian values, and are promoting the destruction of all white Christian cultures through their sponsorship of illegal immigration, whether in Australia, or America. Their complicity in this racist assault on European-Australians and European-Americans is despicable. Their energetic support of non-White, non-Christian culture, and their looking the other way when these third world enemies of decency commit horrible crimes, are a crime of a higher order. They KNOW what they're doing, and it's pure evil. Their ignorance is so astonishing that I cannot even find a word to describe such a despicable distortion of truth. One day, dear globalist, if the Muslim or Black or Honduran rape gangs visit your home, you will only have yourself to blame. You laughed at, applauded, and savored the misery a...Kráceno (Editor)

84101

19.12.2005 2:46

Neverite v protokoli,dobra ,neverte,ale mame zde i jine zpravy,ze ano?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdo z Vas ,co neverite a nebo nechcete verit v ramci sve neomylne viry ,jez je zakladem Vaseho mysleni,kdyz Vam povim neco o Karlovarskych protokolech,nebo dokumentech,jiste z denniho tisku vse o tom vite ,ze ano?
Jestlize ne ,tak se namahejte a najdete si neco o tom ,jak rabbinove v tajnem sjezdu uz v letech,pro nas davno minulych ,v plnem rozkvetu komunismu ,tam dohodli,ze se Ceskoslovensko rozdeli a duvodem je to ,aby Slovensko,co by byvaly spojenec Nemecka mohlo takto vyplatit reparace zidum ,coz v celky neslo,protoze Ceskoslovensko bylo proti Hitlerovi,jako takovy celek a tim se chtranilo Slovensko byt v akci odskodneho svetovemu zidovstvu a tak ,se to upeklo v Karlovych Varech a dnes uz neni Ceskoslovensko a reparace Slovaci uz zaplatili a dalsi poplatky prijdou.
Takze si udelejte trochu obrazek a trochu sve hlavicky namahejte a hledejte ,jak v dennim tisku ,tak v archivech ,vzdyt nemusi byt Vam vsechno strceno pod nos a VY jenom prijit s neduverivou kritikou ,coz je vec nejjednodussi a velice snadna,Vy ,jez jste byli komunisti a doposavad dusevne jste ,tak byste meli mit ty nejlepsi inforamnce v tomto ohledu,nebot "rodna strana .vidi a slysi vsechno".Problem je v tom ,ze i komunisti ,ani nevedeli ,co byl zac Lenin ,proc take,kdyz je neco velmi dobre placene a bez prace,tak ,proc se ptat,ale dnes v demokracii mate ty nejlepsi moznosti,ctete Marxe a Lenina ,tam to je .
Protokoli jsou podvrch ,ale jeste vetsim podvrhem jsou pracanti komunismu ,jez nikdy nepracovali,jak Lenin -Scrull,tak Marx ,kterym je snad prace zakazana v ramci ,jejich viry.

84316

19.12.2005 3:22

Rasova a neboli nabozenska valka uz probiha roky,ale zidovsky media o ni nemluvi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Boycotts Bloom as Religious Conservatives Wage Battle Over Christmas
By NATHANIEL POPPER
December 16, 2005

Religious conservatives are waging a war against "the war against Christmas" — and depending on which critics you ask, the weapons of choice are unfair boycotts or coded anti-Jewish messages.

The campaign seems to be driven mainly by Fox News commentators Bill O'Reilly and John Gibson, although Rush Limbaugh, Pat Robertson and others have joined the fight. They have won support from several Jewish conservatives, including Rabbi Daniel Lapin, commentator Don Feder and comic Jackie Mason.

Those singled out prominently for attack include some of the conservative movement's favorite targets: businessmen George Soros and Peter Lewis, comedian Jon Stewart, historian Neal Gabler, Senator John Kerry, the American Civil Liberties Union and the Democratic Party.

In one of his most inflammatory broadcasts on the issue, on November 28, O'Reilly pointed to "a very secret plan" by the "secular progressive" movement, which he said aims to "diminish Christian philosophy in the USA." He singled out liberals Soros and Lewis for pouring "money into the ACLU," and compared liberal activists to Joseph Stalin, Adolf Hitler, Mao Zedong and Fidel Castro. "That's the first step," O'Reilly said. "Get the religion out of there so that we can impose our big-government, progressive agenda."

This holiday season, however, America's largest retailers have found themselves bearing the brunt of the attack — even from O'Reilly. Political conservatives and Christian activists have accused the stores of consciously removing any mention of Christmas from ad campaigns and store decorations. "All of a sudden, about three or four years ago, 'Merry Christmas' began disappearing," O'Reilly said.

But all the major stores targeted by activists — including Wal-Mart, Sears, Macy's, Kmart and Lowes — told the Forward that they had not changed their policy on using the word "Christmas" in advertising campaigns or store decorations in the last five years.

With boycott threats hanging over them, many of the targeted stores are left asking how they became targets this year and why.

At Macy's department store, for example, a spokesman said the complaints they received caught the store "off guard." The store had not, in recent memory, made any changes in the frequency with which it uses the word "Christmas" in advertising or store decorations, according to the spokesman. In order to stave off a proposed boycott — by a small California outfit called the Committee to Save Merry Christmas — a Macy's executive wrote a letter pointing out each of the places where the store already used the word "Christmas."

Even one of the leading Christian activists involved in the battles, William Donohue, expressed surprise at the momentum the campaign gathered this year.

"I don't think the problem is any worse than it's been in recent years," said Donohue, president of the Catholic League for Religious and Civil Right...Kráceno (Editor)

84319

5.1.2006 4:13

Nic nevite

Kangaroo 202.?.?.?

Reaguji na clanek o rasovych nepokojich tady v Australi. Co je moc to je moc. Soucastne rasove nepokojeve byly vyvolany napadenim dobrovolne pobrezni hlidky na plazi. Skupina muslimu se satky na hlavach napadla plavciky a bezduvodne je zmlatili. V loni gang muslimu znasilnil 17 divku jenom proto, ze nebyla dostatecne zahalena a provokovala. Pri tom na ni rvali ty krestanska devko. Gangy arabu jezdi v noci v autech a napadaji ostatni lidi,rozbiji auta atd. Nedavno zatkla policie teroristickou skupinu,ktera se chystala vyhodit do povetri atomovou elektrarnu u Sydeny. Uz toho maji ostatni lidi dost a proto tam byli i tzv normalni lidi. Jak dlouho si nechame sr.. na hlavu. Nejsem rasista, bily, zluty, cerny zeleny je OK,pokud respektuji ostatni. Jsme tolerantni az do urcite miry. Je nutno znat hlubsi priciny a duvody. 99% australaku s tim souhlasi protoze kdysi klidna a bezpecna zeme, tak dnes se lide boji pustit deti do kina aby nenarazili na agresivni gang arabu, kteri jdou na ulic vyzbrojeni a vyhledavaji konflikty. ONi se maji prisbusobit a ne cela Australie jim. Taky nechci aby tady australaci chodili v ceskych krojich. Museli jsem se prispusobit zdejsi kulture a zpusobu zivota.

86707

9.2.2006 17:04

Al Aksa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Tento muslim žijící v Česku, který tu napsal článek si zřejmě neuvědomuje, že u nás málo lidí bude chápat středověké archaické kamenování jako prostředek "spravedlivého" trestu, kterým jsou postiženi hlavní bezbranní bezmocní jedinci. Jestli někdo je rasistou, tak to jsou hlavně lidé jako zde pan Al Aksa.

92558

Příspěvků: 227

13.12. 02:21 trodas  jisti lide na tomhle pracuji 24/7 :(
13.12. 03:33 Robin  RE: jisti lide na tomhle pracuji ........Zde jsou
13.12. 04:09 Rene Bartosek  Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 11:47 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 11:51 trodas  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 13:00 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 13:48 Aja  Pane Gejdosi,
13.12. 14:53 Petr Gejdoš  RE: Pane Gejdosi,
13.12. 15:02 Antiseptik  RE: Pane Gejdosi,
13.12. 15:08 Petr Gejdoš  RE: Pane Gejdosi,
13.12. 20:50 kema  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 01:33 Aja  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 10:05 Petr Gejdoš  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 13:02 Aja  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 17:11 leho  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 17:44 Petr Gejdoš  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 17:56 Misu  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 18:36 Janek  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 17:55 Old Shatterhand  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 18:24 Petr Gejdoš  RE: Pane Gejdosi,
14.12. 18:35 Old Shatterhand  RE: Pane Gejdosi,
13.12. 18:36 Dáša  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 19:03 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 11:32 VaclavK  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 17:52 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:10 VaclavK  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:10 Misu  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:18 VaclavK  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:42 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
16.12. 11:56 Ivo  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 14:04 AL  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 17:58 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:23 Misu  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:29 Antiseptik  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:53 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 19:18 Antiseptik  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
16.12. 14:11 Misu  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
16.12. 20:00 kema  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
17.12. 08:29 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
17.12. 08:45 kema  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
17.12. 20:47 Rene Bartosek  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
18.12. 19:25 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
18.12. 20:53 David  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
18.12. 22:02 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
19.12. 00:49 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
19.12. 13:57 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
19.12. 14:08  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
19.12. 07:41 Rene Bartosek  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 18:50 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 19:53 Misu  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 20:08 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 20:39 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 20:52 Misu  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 21:08 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 20:53 leho  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 20:59 Misu  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 21:16 Dáša  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 21:34 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
15.12. 00:17 kema  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
15.12. 09:00 Petr Gejdoš  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
13.12. 23:13 Karel z Čech  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 05:09 zaplatil  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 11:35 VaclavK  RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.
14.12. 04:43 Belveder  arabsky nepritel
14.12. 10:23 Petr Gejdoš  RE: arabsky nepritel
15.12. 00:27 kema  RE: arabsky nepritel
15.12. 00:51 leho  RE: arabsky nepritel
15.12. 09:08 Petr Gejdoš  RE: arabsky nepritel
15.12. 11:26 LalaLalovic  RE: arabsky nepritelPříjde čas a budete tázán i Vy na mnohé zase ze dnešních časů, špatně se bude mnohým od
13.12. 04:34 Antiseptik  No to se jim asi nepodari
13.12. 12:20 Petr Gejdoš  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 14:06 Antiseptik  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 14:43 Petr Gejdoš  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 14:49 Antiseptik  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 15:00 Petr Gejdoš  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 15:06 Antiseptik  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 15:12 Petr Gejdoš  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 22:10 Honza  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 23:29 Petr Gejdoš  RE: No to se jim asi nepodari
14.12. 15:23 Honza  RE: No to se jim asi nepodari
14.12. 15:43 Honza  RE: No to se jim asi nepodari
14.12. 15:57 Honza  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 21:17 Honza  RE: No to se jim asi nepodari
13.12. 21:39 Antiseptik  RE: Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?
14.12. 14:38 Honza  RE: Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?
14.12. 20:15 Petr Gejdoš  RE: Z čeho tedy vychází vaše tvrzení?
13.12. 04:58 blondyna  ja to nak nechapu...
13.12. 05:21 zalozak  Bohuzel clanek je spise blabol...
13.12. 05:45 kema  Al-Aksa
13.12. 06:39 leho  RE: Al-Aksa
13.12. 07:11 Misu  RE: Al-Aksa
13.12. 07:47 ALPON  RE: Al-Aksa
17.12. 20:50 Rene Bartosek  RE: Al-Aksa
13.12. 18:14 leho  RE: Al-Aksa
13.12. 18:26 Antiseptik  RE: Al-Aksa
13.12. 18:41 Petr Gejdoš  RE: Al-Aksa
13.12. 18:47 Antiseptik  RE: Al-Aksa
18.12. 19:30 leho  RE: Al-Aksa
18.12. 19:38 Antiseptik  RE: Al-Aksa
18.12. 19:55 leho  RE: Al-Aksa
18.12. 20:04 Antiseptik  RE: Al-Aksa
18.12. 23:22 zaplatil  RE: Al-Aksa
13.12. 20:26 kema  RE: Al-Aksa
13.12. 20:40 Petr Gejdoš  RE: Al-Aksa
13.12. 20:57 kema  RE: Al-Aksa
13.12. 21:11 Antiseptik  RE: Al-Aksa
13.12. 22:41 leho  RE: Al-Aksa
13.12. 23:07 Antiseptik  RE: Al-Aksa
13.12. 23:22 Karel z Čech  RE: Al-Aksa
13.12. 23:43 leho  RE: Al-Aksa
14.12. 10:17 Karel z Čech  RE: Al-Aksa
14.12. 10:29 Petr Gejdoš  RE: Al-Aksa
14.12. 11:36 Karel z Čech  RE: Al-Aksa
14.12. 11:37 VaclavK  RE: Al-Aksa
14.12. 16:56 Jiří Táborský  RE: Al-Aksa
17.12. 20:53 Rene Bartosek  RE: Al-Aksa
17.12. 20:53 Rene Bartosek  RE: Al-Aksa
18.12. 19:31 leho  RE: Al-Aksa
19.12. 07:43 Rene Bartosek  RE: Al-Aksa
13.12. 10:38 kavol  RE: Al-Aksa
13.12. 08:17 google  tiez zo stejneho kosa
13.12. 09:19 Vanguard  Troškü zmatený článek
13.12. 10:44 Robert Nohejl  Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
13.12. 18:21 leho  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 02:59 Robert Nohejl  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 10:33 Petr Gejdoš  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 09:05 Blahnik  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
17.12. 20:57 Rene Bartosek  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
17.12. 20:59 Rene Bartosek  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
18.12. 02:49 introvert  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
18.12. 19:37 leho  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
13.12. 18:41 TS  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
13.12. 22:43 leho  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 00:02 TS  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 00:34 leho  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 02:52 zaplatil  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 10:48 Petr Gejdoš  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 03:36 Zvědavej  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 06:49 leho  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
14.12. 10:50 Petr Gejdoš  RE: Zatemnenci si neuvedomuji ,ze zide pres USA nici zivot na teto planete.
13.12. 11:34 Robert Nohejl  Je konec legrace ,nsatava.....
13.12. 12:39 Peter Veliky  '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'
13.12. 19:02 TS  RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'
14.12. 04:46 zaplatil  RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'
15.12. 02:15 Jiří Táborský  RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'
15.12. 02:43 leho  RE: '..pokud to ti grazli zkusej, dostanou tak na cumak, ze se budou muset stahnout i z Iraku..'
15.12. 08:20 Jiří Táborský  Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.
15.12. 08:32 Jiří Táborský  Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.
15.12. 17:12 leho  RE: Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.
15.12. 18:24 Jiří Táborský  RE: Co slovo soudruha politruka Kulíška, to šlápnutí do kema.
15.12. 20:02 leho  RE: Táborského kydy
15.12. 21:50 kema  RE: Táborského kydy
16.12. 01:31 Jiří Táborský  Mno, to se nám tu zase jednou ta obě kema, kemo a leho, pěkně rozmázla,
16.12. 04:24 kema  RE: Mno, to se nám tu zase jednou ta obě kema, kemo a leho, pěkně rozmázla,
13.12. 13:39 JANA VANOURKOVA  rasa?
13.12. 15:33 harry  totalitni svetovlada
13.12. 16:24 Petr Gejdoš  RE: totalitni svetovlada
13.12. 17:04 Antiseptik  RE: totalitni svetovlada
13.12. 17:23 Petr Gejdoš  RE: totalitni svetovlada
13.12. 17:32 Antiseptik  RE: totalitni svetovlada
13.12. 17:55 Petr Gejdoš  RE: totalitni svetovlada
13.12. 19:24  RE: totalitni svetovlada
13.12. 20:07 Gdosy  RE: totalitni svetovlada
13.12. 20:31 Petr Gejdoš  RE: totalitni svetovlada
13.12. 15:39 Had  Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 16:21 Vanguard  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 18:14 Petr Gejdoš  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 19:13 Vanguard  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 19:48 AL  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 20:06 Vanguard  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 18:54 Had  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 20:16 Petr Gejdoš  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
14.12. 02:17 Had  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
14.12. 07:06 HoNzA  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
14.12. 11:05 Had  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
14.12. 11:09 Petr Gejdoš  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
16.12. 01:44 Druid  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
18.12. 21:42 TS  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
18.12. 22:21 Petr Gejdoš  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
18.12. 22:34 Zvědavej  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
17.12. 21:53 Rene Bartosek  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
19.12. 21:14 Jano  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
20.12. 05:04 Rene Bartosek  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
22.12. 00:40 Jano  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
22.12. 04:59 Rene Bartosek  RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)
13.12. 18:29 Grovik  Problem...
13.12. 18:52 Antiseptik  RE: Problem...
14.12. 07:17 HoNzA  RE: Problem...
13.12. 18:34 L. T.  Takzvany /"multikulturalismus/"
13.12. 21:32 Old Shatterhand  Autorovi:
17.12. 22:08 Rene Bartosek  RE: Autorovi:
18.12. 01:28 google  RE: Autorovi:
14.12. 00:06 Pavel  Rasove nepokoje v Sydney
14.12. 00:40 Zdenek Matoušek  RE: Rasove nepokoje v Sydney
14.12. 01:52 zaplatil  RE: Rasove nepokoje v Sydney
14.12. 03:30 Robert Nohejl  RE: Rasove nepokoje v Sydney-kde jezi koreny vseho zla ve svete.
14.12. 04:15 Robert Nohejl  RE: Rasove nepokoje v Sydney-kde lezi koreny vseho zla ve svete.
14.12. 04:29 zaplatil  RE: Rasove nepokoje v Sydney-kde jezi koreny vseho zla ve svete.
14.12. 00:46 zaplatil  Ten clanek je zajiste trochu "nacrtovy",
14.12. 07:11 divana  HN 12.12.2005 - to by mělo být všude:
14.12. 11:55 Peter Veliky  '..nebudou stačit stromy k pověšení kolonistů..' (Karel z Cech)
14.12. 18:43 Janek  OT: Telefonování a surfování bude hlídáno
15.12. 17:32 leho  Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
15.12. 17:48 Antiseptik  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
15.12. 18:09 leho  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
15.12. 18:20 Antiseptik  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
15.12. 20:38 kema  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
15.12. 22:03 Antiseptik  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
15.12. 22:15 kema  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
16.12. 17:39 Antiseptik  RE: Trochu OT - Faludža: 120 tisíc lidí šlo volit
16.12. 03:30 Robert Nohejl  Americky president prizna,ze vsichni dohromady jsou blbci i se svou CIA.
16.12. 08:55 Patrman  Vse souvisi se vsim
16.12. 15:09 peter veliky  '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
16.12. 17:04 leho  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
16.12. 18:01 Misu  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
16.12. 18:49 Antiseptik  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
18.12. 19:43 leho  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
18.12. 19:52 Antiseptik  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
18.12. 20:00 leho  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
18.12. 20:07 Antiseptik  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
19.12. 00:55 leho  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
19.12. 01:15 Antiseptik  RE: '..neni problem vyradit z provozu ridici system letadel a ze zeme je navezt na nejaky mrakodrap...'
18.12. 01:53 Robert Nohejl  Jak se lide snadno pusti do sebe ,nabozenstvi ,rassismus,narust komunity v monstrum.
19.12. 02:46 Robert Nohejl  Neverite v protokoli,dobra ,neverte,ale mame zde i jine zpravy,ze ano?
19.12. 03:22 Robert Nohejl  Rasova a neboli nabozenska valka uz probiha roky,ale zidovsky media o ni nemluvi.
05.01. 04:13 Kangaroo  Nic nevite
09.02. 17:04  Al Aksa

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 2

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 1

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 630