Diskuze k článku

Konec vzpoury ve Francii?

Příspěvků 32

22.11.2005 1:06

S úvodem článku souhlasím.

Vodník 82.?.?.?

Nejde IMHO o žádnou intifádu, ale rasově-sociální bouře podobně jako před pár lety v L.A. Nechopnost vlády se s tím vypořádat je ovšem znepokojující a není to jen neschopnost vlády francouzské.

Je velmi smutné, že se i taková israelská media jako Haaretz, který umí být kritický i do vlastních řad, shodila katastrofickými hláškami typu "francouzská intifada"; v jejich stopách pak některá media česká mluví o "začátku čtvrté světové války", "konci multukulturalismu" apod.

79508

22.11.2005 1:23

RE: S úvodem článku souhlasím.

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 79508

Naprostý souhlas Vodníku ale co čekat od Luca který je voličem fašouna LePena a multikulturalismus a rasové míšení považuje jako další podobní magoři zde na tomto webu za židovský dábelský plán jak zničit "bílou křestanskou civilizaci". Přitom i člověk s IQ +/- 95 si musí zakonitě položit otázku jaký profit budou mít francouzští Židé z přílivu muslimských přistěhovalců kteří asi nebudou mít příliš v lásce stát Israel a pokud získají občanství budou logicky volit politiky prosazující proarabskou politiku. Naštěstí paranoia je léčitelná. Nejlepší for je že se Luc jako na jediné objektivní zpravodajství odvolová na ruské asi myslí nějaké noviny co podporují autokrata a ex-KGB mena Putina [chechtot]

P.S Z vašich příspěvků jsem pochopila že jste členem pravoslavné církve. Zajímalo by mne jak jste se k tomu dostal. Btw: Slavný režisér Emir Kusturica rodák ze Sarajeva pocházející z muslimské rodiny taky nedávno konvertoval k srbské ortodoxní církvi.

79513

22.11.2005 1:33

Skutečně??!!

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 79513

Já jsem obrovským fandou Kusturici, a tak mě ani nezajímalo, jakého je původu; jeho jméno zní jednoznačně muslimsky, ale z těch filmů je jasné, že je to na prvním místě člověk. Tak to mě samozřejmě těší. Nevíte, jakým jménem je pokřtěn?

No moje cesta k pravoslaví vedla od římského katolicismu (velmi rané dětství), přes miltantní ateismus pod Bondyho vlivem (puberta a adolescence), přes různé orientální úlety (drogy) až ke koketování s Islámem. Nakonec jsem stál (asi 5 let!) před dilematem, zda se vrátím k římskému katolictví nebo konvertuju k pravoslaví a ve svých 30 letech nakonec konvertoval, abych zjistil, že jsem to už tak cítil dlouho a má inklinace k římskému katolicismu byla čistě kulturně-sentimentální. Je to samozřejmě na dlouhé lokte, ale stěžejní moment bylo seznámení s dílem René Guénona, Frithjofa Schuona a Ánandy Coomaraswamyho (první dva sufisté, třetí hindu) a s pravoslavným mnichem z Prahy.

79514

22.11.2005 1:47

RE: Skutečně??!!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 79514

To je z jeho záznamu na Wikipedii

"On Đurđevdan of 2005 Emir was baptised into the Serb Orthodox Church as Nemanja Kusturica. The baptism took place in Savina monastery near Herceg Novi, and his godfather was Vladimir Čukavac, a forester from Mokra Gora, Serbia. Among his fans this move was acknowledged as return to his Serbian roots, while to his critics this was the final betrayal of his Muslim roots (Bosnian writer Mile Stojić (Bosnian Croat) said: "... it shall be written that Kusta was first Orthodox Christian in modern history whose father's name was Murat", note also meaning of word emir).

This is what Emir's says about this: "My father was an atheist and he always described himself as a Serb. OK, maybe we were Muslim for 250 years, but we were Orthodox before that and deep down we were always Serbs, religion cannot change that. We only became Muslims to survive the Turks
"

Btw. Jakej je ten jeho poslední film Život je čudo reflektující balkánské události 90.let?

Já jsem od něj viděla jen Black Cat, White Cat (Crna macka, beli macor (1998) ) Zlatá palma v Cannes stejné ocenění má i Underground ten mám nahraný ale momentálně mi nejede video a k DVD sem se zatím nedopracovala.
Jo a pak ještě Vzpomínáš na Dolly Bell z rané tvorby natočené brzy potom co ukončil pražskou FAMU ale to bylo na německém kanále 3sat s německým dabingem.


Crna macka, beli macor (1998) )

79516

22.11.2005 1:54

RE: Skutečně??!!

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 79516

Dík za info. Já jsem ho objevil poměrně nedávno a znám taky jen tyhle dva filmy, ale ty mě dostaly, přestože jsou každý úplně jiný. Ten nový film jsem neviděl.

79517

22.11.2005 2:25

RE: Skutečně??!!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 79517

Každopadně Emira-Nemjana řadím mezi TOP 5 svých oblíbených režiserů.
Další jsou Lynch (viděla jsem od něj skoro všechno kromě Elephant Man oblíbená postava agent Dale Cooper z Twin Peaks), von Trier (skvělé je hlavně Breaking Wawes ale hodně se mi líbila i méně slavná Evropa odehravajíci se v poválečném Německu a samozřejmě TV seriál Riget oblíbená postava primář Helmer)ale neznám ty jeho poslední filmy z nedokončené americké trilogie Dogville s Kidmankou a Mandelray. Ingmara Bergmana (na českém televizním kanále ČT2 běžela cca před 10 lety možná později skoro komplet celá jeho filmografie počínaje Létem s Monikou a konče Fanny and Alexander. Bergman je na rozdíl od těch ostatních v kinech aspon v Česku k neviděni i když za bolševika se možná jeho filmy hráli. I když je pravda že Fanny a Alexandr běžel loni na závěr každoročního "multikulturního" festivalu v boskovickém letním kině po zasluze odměněn při závěrečných titulcích bouřlivým potleskem. No a nakonec musím jmenovat k velké radosti pana Táborského neurotického intelektuála z New Yorku Woodyho zrovna dávají ve Filmovým klubu na ČT2 jeho profil dnes běželo jedno z jeho nejpovedenějších dílek Hana a její sestry. I když je pravda že jsou filmy které se mi líbili mnohem víc než některé filmy těchto režisérů třeba Secrets & Lies od Mika Leigh nebo Taxidriver od Scorseseho popřípadě krvavý Pulp Fiction nebo feministická road-movie Thelma&Louisa.

79521

22.11.2005 1:56

RE: Skutečně??!! - dodatek

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 79516

Můj momentální filmový hrdina je od té doby Grga Pitič! [velký smích]

79518

22.11.2005 2:33

Vodníkovi, Bovary

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 79518

Nechte toho. Jste silně off topic. Proč si nepošlete emaily?

79523

22.11.2005 2:39

RE: Vodníkovi, Bovary

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 79523

Už toho necháme [mrknutí jedním okem] Ale aspon se další Zvědavci něco dozví. Pan Nohejl je off-topic skoro furt a taky kvůli tomu nikdo neskáče z okna.

79524

23.11.2005 0:23

RE: Skutečně??!! - dodatek

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 79518

Jednoznacne DADAN!!!! [cool] [chechtot]

79706

23.11.2005 0:34

Dadan mě sral,

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 79706

jedině ta Bregovičova muzika mě u něj bavila. Ale pšt, jsme prý off topic, tak toho nechme (mám tenhle zlozvyk ze Sprchy, tam jsme odbíhání od tématu nechávali bujet).

79712

22.11.2005 11:51

RE: S úvodem článku souhlasím.

Brano 213.?.?.?

Reakce na 79513

Chcel by som reagovať na argument: čo majú židia (medzinárodní - nielen Francúzki) z oslabenia kresťanov, ktorí (zatiaľ) vládnu USA a Európe? Čo by tak asi mohli mať: moc, prachy. Moslimovia sú v Európe len ich nástroj - ovšem my sme cieľ. Každý národ chce byť najmocnejším: v súčasnosti sú vážnymi kandidátmi židia, čo je myslím dosť zrejmé - a netreba to potláčať z obáv z označenia z antisemitizmu, resp. rasizmu. Keď niekto povie niečo zlé na Žida - automaticky je magor, človek s menejcennou myslivou schopnosťou. Bez ďalšej diskusie. Výborne. Aj to je postup ako si židia upeňujú svoju moc. Zatiaľ však ich vláda prebieha v stále ťažšie maskovanej anonymite: možno treba ešte počkať kým európa ešte viacej zdegeneruje a zoslábne potom sa nám to dúfam už konečne vyjasní...

79587

25.11.2005 14:11

RE: S úvodem článku souhlasím.

L.T. 85.?.?.?

Reakce na 79508

Aha jinymi slovy, pote co byla do Evropy natahana "multikultura" mame se utesovat, ze nam mesta nezapaluji z rasovych ale ze socialnich duvodu, protoze pry trpi nezamestnanosti. Mimochodem, jak se to kryje s dalsim oblibenym pseudohumanistickym blabolem, totiz ze si jich sem musime co nejvic natahat, protoze neni dostatek pracovnich sil?

80175

27.11.2005 16:28

RE: S úvodem článku souhlasím.

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 80175

...pote co byla do Evropy natahana "multikultura" mame se utesovat, ze...
to:L.T.
Nic se samo nenataha. Pokud legislativa dovolila, tak vlastne jste soucasti tohoto "natahani".
Pokud jste nevolil, Vase chyba.
...jen tak okrajově, ...v normě slušnosti [cool]

80519

22.11.2005 6:39

Kazdy to vidi podle sveho,

zaplatil 65.?.?.?

tak jak to vyhovuje jeho agende. Tezko, zvlaste v dnesni dobe, najdete nekoho nezaujateho.

Zhruba pred tydnem jsem si rekl, ze uz to trva nejak dlouho a 'povstani' roste a tak jsem brnknul jednomu 'frantikovi' s kterym se jiz nejaky cas znam; pochazi asi 100km severozapadne od Lyonu. Necekal jsem od nej nejake velke rozbory jen informaci z jeho pohledu.

A take jsem se nezklamal. Hned jak zacal, jeho obvyklym zertovnym, polodrzym tonem, vysypal to v jedne vete: zadne rasove (musime zde uvazit, ze jeho zena je africanka), zadne nabozenske, ale ciste socialni problemy. Mladi lide pry nemaji praci, vcetne mnoha bilych. A kdo je vinen? Politici. Stale jen mluvi a nic se nedeje. No tak v tom neni nic noveho, to zname take jsem si rekl, v blederuzovem...

No, byl jsem prece jen trochu zklaman, cekal jsem neco 'stavnatejsiho'. Nadavky a podobne. Nic z toho jsem vsak neslysel, tedy ne na hlavu vzbourencu. Na LePena a co si o tom mysli jsem se neptal, to mohu videt a cist sam. Nemyslim si, ze by ho mel nejak zvlaste rad.

79544

22.11.2005 14:26

RE: Kazdy to vidi podle sveho,

DM 70.?.?.?

Reakce na 79544

Presne tak. Cely clanok mi pripada ako ako nejaky politicky korektny strednoprudovy blabol, okoreneny nenavistou k zidom a napokon aj k imigrantom.
Pan Stwora, velmi rad som na vas web chodieval na nekomformne nazory, no v poslednej dobe... Clanky ako tento su IMO po uroven vasho webu.

79602

22.11.2005 19:40

RE: Kazdy to vidi podle sveho,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 79602

K politické korektnosti to má převelice daleko, to by to muselo znít nějak takto www.eurabia.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=125
a i to by byla asi síla. Pochopitelně že je na vině nezřízená migrace a nepřizpůsobivost www.vdare.com/sailer/051109_france.htm, i neplecha se může svým tvůrcům zvrtnout, ten multikulturalismus nekrachuje, protože naštěstí může fungovat jen v hlavách některých lidí, patrně schizofrenních / pokud bereme kulturu jako stav mysli /. Ta hesla o kárové intifádě hlásali výtržníci sami www.debka.com/article.php?aid=1107

79649

22.11.2005 23:51

RE: Kazdy to vidi podle sveho,

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 79649

Mno, nevím, kdo runuje tu Debku, ale dělá na mě dojem všeho možného jen ne nezaujatého serveru, takže bych byl opatrný. O žádnou intifadu se nejedná a v "Bagdádu na Seině" žije na arabské gusto moc černochů... [mrknutí jedním okem]

79694

24.11.2005 9:08

RE: Kazdy to vidi podle sveho,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 79544

Takze to, ze pricinou vybuchu jsou socialni problemy nas ma vsechny uklidnit. Nasi zapadni civilizaci ceka v nejblizsich 20-ti letech hromada socialnich problemu, co bude rozbuskou vybuchu neni zas tak dulezite. Problemem bude vsak rostouci migrace do Evropy. Pokud se tempo bude zvysovat nad unosnou mez kdy mistni spolecenstvi neni schopnou asimilovat prichozi budeme tady mit vice kultur, ktere se mohou lisit v dost podstatnych aspektech napr. lidi jsou dost haklivy na nabozenstvi, pracovitost ci nepracovitost imigrantu, kriminalitu... Takze tady budeme mit v praxi ten nadherny sen multikulturni spolecnosti. Jak uz bylo receno tak zhruba v treti generaci v tomto multikulturnim kotly jsou vsichni pretaveni na novou homogenitu vyssi kvality bez predsudku a pocitu nadrazenosti ci menecennosti, i kdyz ma osobni zkusenost z USA me vede k ponekud jinym zaverum. Budiz, pokud pripustim, ze v Evrope to pujde idealne, pak v kazdem pripade rad vedel, co se bude dit v tom case, kdy budou postupne vymirat ty dve neprizpusobive generace plne falesnych predsudku? Tesim se madam Bovary, ze me poucite a vyvedete z pripadnych bludu.

79955

22.11.2005 8:09

Zaujímavá diskusia

Kazisvet 217.?.?.?

Zaujímavú diskusiu o stránke jdl.czechian.net nájdete k článku "Členovia židovskej teroristickej organizácie v Čechách" na stránke http://www.mladezsns.sk/inside.php?pg=7&idc=c5291200056&x=1

79553

22.11.2005 13:08

RE: Zaujímavá diskusia

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 79553

Skutecne zajimave..... hned na zacatkujsem jsem narazil na toto:
"Už ako mladý chlapec bol členom židovského hnutia Betar a ako 15 ročný ako člen tohto hnutia bol prvý krát zatknutý (mluvi se o rabinu Kahane)"

To slovo "Betar" se mi obzvlaste libi, jeden muj slovensky pritel pouziva slovo "betiar(-i)" pro prohnane, falesne lidi. Ze by v tom byla nejaka souvislost?[mrknutí jedním okem]

79594

22.11.2005 11:34

konec vzpouryy

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdy se takove nechutne a vrazedne okolnosti deji , je vzdy nutne se zeptat, KDO JE BENEFAKTOR techto katastrof. Nejsou to zarucene Moslemane ci Krestane, musi to byt nekdo jiny kdo se snazi rorzratit tyto skupiny a dat jim nuz na hrdlo. Je to dnes prakticky po celem svete, kde se lide vrazdi za dne na den. Ptejme se kdo je tim vinnen, kdo pripravuje tyto masove vrazdy, paklize je to v Iraqu, Afganistanu, Cecensku, Parizi, Bali,Kdekoliv na tomto svete. nekdo z toho tezi, to je zakonite.Pouzijte svoje mozky a odhalte ty kriminalniky.Delaji jedno a to same od druhe svetove valky. neni prilis tezke na ne poukazat, paklize k tomu najdeme odvahu. V Rusku zavrazdili sedesat millionu lidi.

79584

22.11.2005 14:22

RE: konec vzpouryy

DM 70.?.?.?

Reakce na 79584

zaujimave veci sa tu dozvedame. Vzdy som so myslel, ze Dzugasvili bol gruzinec a ajhla, on bol zid. No toto...

79601

22.11.2005 16:08

RE: konec vzpoury

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79601

>zaujimave veci sa tu dozvedame. Vzdy som so myslel, ze Dzugasvili
>bol gruzinec a ajhla, on bol zid. No toto...

Mno, já se taky divím, že někteří "antisemiti" se snaží dělat z úplně každého gaunera Žida a vice versa; stačí jak to opravdu je.

S tím Stalinovým židovstvím koluje taková hodně za vlasy přitažená chýra, že Džugašvili prý znamená "ten, co je z Džugaše" a Džugaš prý měl být osídlen chazarskými Židy. Významnější je fakt, že Stalin byl, s vyjímkou nějaké doby před smrtí, Židům hodně blízký. Lazar Mojšejevič Kaganovič, "kremelský vlk", byl jeho pravá ruka a švára, protože Róza Mojšejevna byla jeho manželkou na divoko (nevím, zda to byl jen běžný bolševický zvyk, nebo se Stalin nechtěl nechat obřezat). Že by Stalin sám byl Žid je asi tak pravděpodobné, jako že byl antisemita.

Co má ale todlecto společného s tematem diskutovaného článku?

79614

22.11.2005 14:39

RE: konec vzpoury

Gregory 85.?.?.?

Reakce na 79584

Je vidět, že se JICH bojíš, podobně jako Kája Gott, který v rozhovoru řekl, že bolševickou revoluci financoval Jacob Schiff a jeho židovská banka, ale že víc neřekne, protože by ho náhodou mohlo přejet auto. I u nás protlačili paragraf na svou ochranu, tak já už taky budu končit...

79603

23.11.2005 5:01

RE: konec vzpoury

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 79603

Kaja Gott take rek na sjezdu KSC, soudruzi, uz nemuzeme jen mluvit musime jednat!

79740

23.11.2005 5:56

RE: konec vzpoury bude teprve

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

Reakce na 79740

a na tomu gusta odpovedel: mali sme takych gottov a este budeme mat....!!!! [chechtot] [zmaten] [vyplazený jazyk]

79745

22.11.2005 15:00

Nelze

Kimi 83.?.?.?

Jestliže na Zemi žije několik miliard lidí, více než je Země dlouhodobě schopna živit, není přece možné uvažovat tak, že mám právo žít kdekoliv na Zemi a bez respektování, nebo dokonce s porušováním, místních zákonů (ať už psaných nebo "jen" etických) se kdekoliv usadit a čekat, že budu vítán, respektován a zrovnoprávněn jen proto, že "všichni jsou si rovni". Taková se mi zdá situace cikánů u nás nebo afrických přistěhovalců ve Francii.

79607

23.11.2005 3:37

Nastalo ticho pred dalsi bouri,nebudte naivni a podivejte s epravde do oci.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Amerika si prodelala boure v Los Angelis a Narodni Garda dostala rozkaz nezasahovat a vysledek byl pro "bilou populaci" velmi zalostny,jen si vzpomente ,jak ridice nakladnoho auta lincovali cernosi pred ocima "vladnich ochrancu."Mam v pameti ,jeste zivi obrazek ,jak korejsky obchodnik branil s pistoli v ruce svuj majetek a strilel na vsechny strany,znasilnene zeny utikaly z trosek budov a nektere to zaplatili zivotem, Amerika dodnes ma cernou kriminalitu na vysokem stupni a vetsinou jsou znasilnene bile zeny o cemz tisk diskretne mlci,americke university se staly nebezpecnym mistem pro bile studenty a tento boj pokracuje dal,nasili se stalo "dennim chlebem" a neni reportovano ,pokud je to s rassistickym pozadim.
New Orlians ,byl rovnez zajimavy,takze i s mozky pekne vymytymi si turiste z Australie podrekli,ze jim vlastne slo o zivot v tom nekontrolovanem davu,coz nebyla zrovna dobra propaganda na vysneny multikulturni ,celosvetovy program,ale ,to vite ,kdyz Vam nekdo prilozi hlaven pusky na hlavu,tak i ten vymyty mozek se da do prace.
Francie ,je tedy dalsi ukazkou mereni sil,co se nepovedlo dnes ,povede se zitra,prilivem dalsich muslimu a porodnosti ,tentokrate jiz francouskych obcanu se zcela zmeni socialni zakladna takto vedeneho statu,jez postupem casu bude ztracet vice a vice kontroli,nad touto ruznobarevnou populaci,ktera ,co do mnozstvi preroste bilym pres hlavu,potom se teprve ukaze ,co je hlavni pricinou.
Jestlize nekdo ,tyto veci vidi jinak,tak bych mu chtel pripomenout ,ze ve vsemocne Americe ,kdyz se uskutecnil pochod milionu muzu na Washington,tak z vladym jste nikoho v te dobe nenasli na svem miste i president ,jaksi ,narychlo opustil Washington,kdyby,nahodou,nedej Boze policie nezvladla situaci a protest-pochod se zmenil muslimskou revoluci.
Takze ,propaganda a myslenky expertu muzete dolozit skutky techto expertu,kdyz o neco jde.Proces multikulturarismu ma svuj ucel a otazkou je ,kdo z toho tezi ve svuj prospech,co tim sleduje a co mu to ma prinestz a uzitek-nic na svete se nedeje nahodou,vse je dopredu planovane.

Historie sveta se sklada z mnoha prikladu ,jak cele rise vymizely z povrchu zemskeho, meli jsme zde Maiskou kulturu,Asteckou,Etruckou a jine,tak proc by nemohla zmizet bila rasa ,mozna i bez valky ,jen porodnosti nebile populace,jeste na vic ,kdyz si sama o to rika v ramci marxisticke poucky o materialismu.

79735

23.11.2005 3:48

Vse ,co se deje ,je planovano,nic se nedeje nahodou.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

In the book A Racial Program for the Twentieth Century, published in 1913 by Israel Cohen of the Fabian Society (a follow-up to Zangwill’s Melting Pot), he wrote:

“We must realize that our Party’s most powerful weapon is racial tension. By propounding into the consciousness of the dark races, that for centuries have been oppressed by the Whites, we can mold them to the program of the Communist Party ... In America, we will aim for subtle victory. While enflaming the Negro minority against the Whites, we will instill in the Whites, a guilt complex for the exploitation of the Negroes. We will aid the Negroes to rise to prominence in every walk of life, in the professions, and in the world of sports and entertainment. With this prestige, the Negroes will be able to intermarry with the Whites, and begin a process which will deliver America to our cause.”

On June 17, 1957, this passage was read into the Congressional Record by Rep. Thomas G. Abernathy.

In 1922, the Russian Comintern provided $300,000 for the spreading of communist propaganda among Negroes. In 1925, the Communist Party, U.S.A., told its members:

“The aim of our Party in our work among the Negro masses is to create a powerful proletarian movement which will fight and lead the struggle of the Negro race against the exploitation and oppression in every form and which will be a militant part of the revolutionary movement of the whole American working class ... and connect them with the struggles of national minorities and colonial peoples of all the world and thereby the cause of world revolution and the dictatorship of the proletariat.”


In 1925, a dozen Blacks were recruited for propaganda training in Russia. That same year, the American Negro Labor Congress was established. In 1930, they changed their name to the League of Struggle for Negro Rights. They merged with the United Negro Congress when it was founded in 1936, in Washington, D.C. By 1940, communists made up two-thirds of its membership. In 1947, they united with the Civil Rights Congress, a communist front group.

In a 1928 pamphlet by John Pepper (alias for Joseph Pogany) called American Negro Problems, a move was being made by Stalin to ferment revolution and stir the Blacks into creating a separate Republic for the Negro. Another pamphlet put out by the New York Communist Party in 1935, called The Negroes in a Soviet America, urged the Blacks to rise up and form a Soviet State in the South by applying for admission to the Comintern. It contained a firm pledge that a revolt would be supported by all American communists and liberals. On page 48, it said that the Soviet Government would give the Blacks more benefits than they would give to the Whites, and “any act of discrimination or prejudice against the Negro would become a crime under the revolutionary law.”

In The Communist Party: A Manual On Organization by J. Peters, he writes:

“The other important ally of the American proletariat is their mass of 13,000,000 Negro people in their struggle against national oppressio...Kráceno (Editor)

79736

23.11.2005 4:18

Jen ,nevyplasit ,pravicove,nacionalne smyslejici lidi,jen zadnou paniku.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Gotcha!
TV Executive Admits Altering News Coverage Over Political Concerns!
French TV stopped certain coverage of recent race riots for fear the coverage would help Right Wing politicians
I spoke about this issue at the Rally in Kingston last Saturday. I publicly called the assembled media "the biggest group of liars, deceivers and malcontents in the nation" I charged they deliberately twist the truth and deliberately mislead the main stream public. Once again, I am proved right by the media's own admission.

That's one reason the so-called main stream media is losing viewers on TV and losing readers of print. The media lies and public realizes it.
-------
Updated Tuesday, November 22, 2005 9:24 AM

Savage Hispanic Beast Opens Fire In Shopping Mall
Guns down six because he "wanted to be heard"
Once again, a minority resorts to insane violence because they cannot or will not assimilate into advanced American society.

He "wanted to be heard;" we have heard him. Now he can hear us: "Go Directly To Jail." Do not pass "Go" do not collect $200.

Instead of building more and more prisons to house these animals, maybe we should just keep them from ever entering the country in the first place? It will be cheaper and far less dangerous to adopt that philosphy.
-----Updated Tuesday, November 22, 2005 1:35 PM

CAMDEN, NJ RANKED
"MOST DANGEROUS CITY IN AMERICA" - AGAIN!
HMMMMM. MAYBE WE OUGHT TO HOLD A RALLY AGAINST BLACK CRIME DOWN THERE?
For the second year in a row, Camden, NJ has been ranked "the most dangerous city in america." The city first earned that dubious distinction last year under Democrat Governor Jim McGrevey - who resigned after a homosexual scandal.
------Updated Tuesday, November 22, 2005 8:22 PM

1,000 Rally To Spare "Crips" Founder From Death Penalty
Sentenced to death for multiple murders; yet 1,000 turn out for rally to spare his life!
Take a good look at this story, white people. This rally says volumes about the Black community and where their priorities are! Strange that 1,000 blacks will turn out to spare a murderer's life, but only 50 white people turned out for a rally when a white kid in Kingston got beaten by a black.
-------
Sunday, Nov. 20 8:21 AM EST

Local Print Coverage
NEGRO AT KINGSTON RALLY SAYS VICTIM "DESERVED" TO BE BEATEN!
For "running his mouth"
Finally, a glimmer of the real situation in Kingston; and what local negroes REALLY think about attacking white folk.
Black crime is an ugly reallity in America. Black males commit 55% of all murders in this country even though they're only about 6% of the population.I want to tell you, when you see the racial attacks going on in this school, let me tell you some of the attacks that were sent to me by email before I came up for this rally:

When a white student is in the hallways or the stairwell of this building right here (points to school) he will be surrounded and confronted by 6 or 8 or 10 blacks and they will tell him "We're gonna run yo pockets."

Run your pockets?
-------
Welcome...Kráceno (Editor)

79737

27.11.2005 5:10

Kdo dela lidem vsechny ty problemi,politici a kdo je voli,nadavjici volici,kdo je tedy vul?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Updated Saturday, November 26, 2005 5:02 PM

EVIL!

SENATOR ARLEN SPECTER PROPOSES DOUBLING LEGAL IMMIGRATION!!
I wouldn't shed a tear of someone deliberately overdosed him to death during his next cancer treatment!! This evil bastard deserves whatever he gets
The people of Pennsylvania ought to be ashamed of themselves for re-electing this scum. Although, they're not completely to blame; nowhere in his re-election campaign did he EVER even HINT at such a proposal. Since the People of Pennsylvania have done this to America, it falls to the People of Pennsylvania to fix it. It is my earnest hope they recitfy this calamity with extreme prejudice as soon as possible.
----------
Updated Tuesday, November 22, 2005 11:59 PM

WHITE PEOPLE, GET SOMETHING STRAIGHT:
YOUR UNIFORM IS THE COLOR OF YOUR SKIN. PERIOD.
Nothing else matters. Nothing.

The white race is in big trouble. If this were a baseball game, we'd be at the bottom of the ninth inning, with two men out.

We do not have the luxury of deciding which white people we will stand together with in protecting our race and preserving a future for white children.

So get over this bullshit, lame-ass whining about who wears what kind of uniform at a rally. It is a horse-shit argument which only serves to further divide us; making our enemy's job easier.

Get with that. NOW. End of discussion.


80440

Příspěvků: 32

22.11. 01:06 Vodník  S úvodem článku souhlasím.
22.11. 01:23 Emma Bovary  RE: S úvodem článku souhlasím.
22.11. 01:33 Vodník  Skutečně??!!
22.11. 01:47 Emma Bovary  RE: Skutečně??!!
22.11. 01:54 Vodník  RE: Skutečně??!!
22.11. 02:25 Emma Bovary  RE: Skutečně??!!
22.11. 01:56 Vodník  RE: Skutečně??!! - dodatek
22.11. 02:33 Vladimír Stwora  Vodníkovi, Bovary
22.11. 02:39  RE: Vodníkovi, Bovary
23.11. 00:23 pastinak  RE: Skutečně??!! - dodatek
23.11. 00:34 Vodník  Dadan mě sral,
22.11. 11:51 Brano  RE: S úvodem článku souhlasím.
25.11. 14:11 L.T.  RE: S úvodem článku souhlasím.
27.11. 16:28 Vladimir Sodek  RE: S úvodem článku souhlasím.
22.11. 06:39 zaplatil  Kazdy to vidi podle sveho,
22.11. 14:26 DM  RE: Kazdy to vidi podle sveho,
22.11. 19:40  RE: Kazdy to vidi podle sveho,
22.11. 23:51 Vodník  RE: Kazdy to vidi podle sveho,
24.11. 09:08 Rene Bartosek  RE: Kazdy to vidi podle sveho,
22.11. 08:09 Kazisvet  Zaujímavá diskusia
22.11. 13:08 zaplatil  RE: Zaujímavá diskusia
22.11. 11:34 Pavel  konec vzpouryy
22.11. 14:22 DM  RE: konec vzpouryy
22.11. 16:08 Jiří Táborský  RE: konec vzpoury
22.11. 14:39 Gregory  RE: konec vzpoury
23.11. 05:01 Vcelicka  RE: konec vzpoury
23.11. 05:56 stefan  RE: konec vzpoury bude teprve
22.11. 15:00 Kimi  Nelze
23.11. 03:37 Robert Nohejl  Nastalo ticho pred dalsi bouri,nebudte naivni a podivejte s epravde do oci.
23.11. 03:48 Robert Nohejl  Vse ,co se deje ,je planovano,nic se nedeje nahodou.
23.11. 04:18 Robert Nohejl  Jen ,nevyplasit ,pravicove,nacionalne smyslejici lidi,jen zadnou paniku.
27.11. 05:10 Robert Nohejl  Kdo dela lidem vsechny ty problemi,politici a kdo je voli,nadavjici volici,kdo je tedy vul?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 842