Diskuze k článku

Zpráva z druhého slyšení – krajský soud Mannheim, 15.11.

Příspěvků 83

21.11.2005 7:26

To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Já tedy o spolkověněmecké jurisprudenci a o jejím procesním postupu vím kulové kemo, ale to, co tady čtu, jestli je ten překlad alespoň trochu správný, tak to je na blití.

Nemohu přitom nevzpomenout procesu s Jiřím Dimitrovem, kterému dal nacistický soud všechna práva, která Zündelovi odmítá dát soud ve "svobodném", "demokratickém" a "právním" Německu a nacistický soud vyhověl Dimitrovovi ve všech požadavcích, které k soudu vznesl. Obhajoval se sám, mohl mluvit o čem chtěl a jak dlouho chtěl (a náležitě toho využil) a byl osvobozen.

Meine Damen und Herren, erlauben sie mir zu aufgerufen: Die Bundesdeutsche Gerechtigkeit is eine grosse Scheisse!

79365

21.11.2005 7:51

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79365

Jenom skoda pane Taborsky, ze ta nacisticka justice nevydrzela do dob, kdy nackove zacali plnit koncentracni tabory.
Nemusel byt zadnej holocaust a Zundel by ted nesedel v base.

79366

21.11.2005 13:19

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 79366

Ja verim opaku.

Kdyby byl Zundel zil v one dobe a shledal na ni neco zavadneho, jiste by se byl ozval. A je dost mozna, ze i on by skoncil tehda v base. Coby antifasista.

To co vidime u p. Zundela neni naklonnost k urcite ideologii, je to naklonnost k pravde a spravedlnosti a ta je transcendentni.

79409

21.11.2005 17:32

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79366

>Jenom skoda pane Taborsky, ze ta nacisticka justice nevydrzela do
>dob, kdy nackove zacali plnit koncentracni tabory.
>Nemusel byt zadnej holocaust a Zundel by ted nesedel v base.

To je asi pravda, ale to vůbec nevyvrací, a ani nemůže, že nacistické soudnictví bylo po převzetí moci Hitlerem mnohem férovější (viz proces s Dimitrovem) - i v tehdejší době silného politického napětí - než současné soudnictví Německé Spolkové Republiky v době poměrně hlubokého politického klidu. A to je otřesná hanba a nebezpečí pro občanské svobody a lidská práva. Jak jsem napsal již několikrát dříve, nemám nejmenší důvod ani snahu se zastávat nacismu, ale podobný fašizující trend není omezen jen na Německo, ale šíří se po celém Západním světě včetně, nebo spíš v čele s USA - a to se mě zatraceně moc týká.

Avšak zpět k Vašemu cobykdyby ("škoda, že.." ) posteknutí, které s Vámi, především pro další hrůzný vývoj nacismu, podmínečně sdílím. Podmínečně proto, že byly i jiné, co do důsledků pravděpodobně ještě mnohem horší alternativy.

Národní socialisté se dostali k moci v Německu demokratickým způsobem, volbami (rozhodně demokratičtějším způsobem než komunisti v Československu v únoru 1948). Většina lumpenproletariátu z Thälmannovy komunistické strany se po volbách přelila do národně socialistické strany a Hitler mohl, i když to asi nebylo v jeho programu, vést Německo podle demokratických principů dál a převálcovat svět ekonomicky a dělat si potom, co by se mu zlíbilo.

Ještě horší hypotetická alternativa je, že volby by vyhráli Thälmannovi komunisti spolu se sociálnámi demokraty - a k tomu moc nechybělo - a vývoj by šel bolševickou maršrůtou podobně jako např. v Československu po únoru. Politické a hospodářské spojení komunisticko/socialistického Německa se Sovětským Svazem by zbolševizovalo, se všemi známými následky "třídního boje", celý svět, protože by žádná země ani případná koalice nemohla obstát proti bolševickému militarismu, založeným na německém průmyslu a surovinovém zázemí Sov. Svazu.

Ale to všechno nemá absolutně nic společného s tím, že při porovnání případů Zündela a Dimitrova se současná německá justice chová mnohem hůř než nacisti.

79434

21.11.2005 17:44

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 79434

To je velmi zajímavé "coby kdyby" : žádná země ani případná koalice nemohla obstát proti bolševickému militarismu, založeným na německém průmyslu a surovinovém zázemí Sov. Svazu.

V tomto směru ale existuje nespočet precedensů proti - naštěstí ! Dokonce to je i v Bibli - že žádný strom neroste až do nebe !! Takže možná by bylo hůř, ale kdo ví, třeba ani ne. Rozhodně by byl asi na světě větší pořádek !

Existuje, ale nečetl jsem, nějaké "svěží dílko", kde autor románovou formou rozvinul představu, že Hitler vyhral válku. No a alespoň v tom románu se nic moc nestalo, co by ten alternativní svět odlišovalo od toho dnešního. Teď se budu opakovat - v tom románovém světě byl akorát větší pořádek. Překvapivě v něm vládlo právo zcela nekompromisně. Hm - o čem je demokracie coby systém, když právo může být koupeno za špinavé peníze ? Tož já nevím ... [velký smích] Totiž - jednou chyba = vždy chyba, míněno systémově.

79436

21.11.2005 20:25

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79434

Pane Taborsky,
nechapu, proc nazyvate soudni system ktery nacisticka vlada zdedila z dob Vymarske republiky nacistickou justici.
Nacistickou justici muzeme nazyvat nemecky soudni system az potom, co si ho nackove upravili k obrazu svemu.

Jinak bych vam chtel poblahoprat k pomerne dlouhemu prispevku kde se neobjevil ani jeden "kulovy kemo" ci jine urazky.
Vsechno jde kdyz se chce!!!

79460

22.11.2005 6:33

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79460

>nechapu, proc nazyvate soudni system ktery nacisticka vlada
>zdedila z dob Vymarske republiky nacistickou justici.

>Nacistickou justici muzeme nazyvat nemecky soudni system az
>potom, co si ho nackove upravili k obrazu svemu.

Nemohu a ani nemám v sebemenším úmyslu Vám bránit nazývat “nacistickou justicí “ cokoliv chcete. S Vaší notorickou nechápavostí Vám nemohu ani při nejlepší vůli pomoci. Mohu Vám pouze stručně přiblížit prostředí soudu v době procesu s Dimitrovem: Nacisté měli už veškerou moc bezpečně v ruce, ústava Výmarské republiky byla již změněna dodatky a všechny státní instituce, včetně soudů, měli pod svou kontrolou. Je proto až neuvěřitelné, že mohl Dimitrov vyslýchat jako svědka i Göringa - tehdejšího předsedu vlády, ministra vnitra a prezidenta Reichstagu; a to navíc takovým způsobem, že Göringa vytočil k nepříčetné, skandální závěrečné scéně.

Jste jediný, koho znám, kdo se pokouší tvrdit, že Dimitrov nestál před nacistickým soudem. Dimitrovovo legální vítězství bylo a je jednoznačně popisováno jako vítězství v jámě lvové, před nacistickým soudem. Nikdo přitom nedává kredit rudimentům justice výmarské éry, ale Dimitrovově orátorskému umění, dobré argumentaci, odvaze a ano, drzosti.

79543

22.11.2005 9:25

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79543

Pane Taborsky, soudni system se neda zmenit pres noc.
Kdyz Gheorghe Dimitrov stal pred soudem, mel z pekla kliku ze to jeste nebyl nacisticky soud. Jinak by s nim byli ti hosi hotovi za pet minut, a sel by rovnou na sibenici.
Pokud by se nejaky soud vubec konal. Obyvatele Lidic nebo koncentracnich taboru by vam o tehle "rychlejsi" alternative mohli rici vice.
Kdyby tu hruzu ovsem prezili.
Bohatyrske bajky o udatnem komunistovi ktery u soudu rozmetal nacistickou obhajobu si dnes vypraveji navzajem jen komousi.

79561

22.11.2005 10:08

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79561

Myslel jsem pochopitelne obzalobu, nikoliv obhajobu. [zahanbení]

79570

22.11.2005 11:19

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79561

Kemo,

Vy jste jak Kischova babička: nebyl to nacistický soud, nebyl to nacistický soud, nebyl to nacistický soud...
Víte o tom kulový kemo a zase vedete přitroublé argumenty. O osudu Lidic nerozhodoval soud. Stejně tak soud nerozhodoval o osudu lidí v koncentračních táborech. A během války soudily často mimořádné soudy. Tak tahle přirovnání s Dimitrovo procesem pište do Nezvědavce.

>Bohatyrske bajky o udatnem komunistovi ktery u soudu rozmetal
>nacistickou obhajobu si dnes vypraveji navzajem jen komousi.
Mno, Dimitrov nerozmetal nacistickou obhajobu, ale obžalobu; to je ale pro Vás zřejmě buřt. Hájil se, Bulhar, v němčině, neprávník a vyhrál. Mnozí právní odborníci to považovali za soud století. Zostudil při něm nacistického předsedu vlády, ministra vnitra a Prezidenta Reichstagu, nacistický soud a celý nacistický režim. Mno, a to je pro Vás velký kemo, bajky pro komunisty - Váš správnej bohatýr střílí děti v Iráku.

1) V lednu 1933 byl Hitler jmenován říšským kancléřem;
2) V únoru přesvědčil říšské prezidenta, aby podepsal Dekret o požáru Reichstagu, který suspendoval většinu občanských práv ústavy Výmarské republiky. Další zákon zmocňoval preventivní vazbu komunistických poslanců a tisíců jiných;
3) V březnových volbách do Reichstagu získali nár. socialisté 44% a s DNVP potom kontrolovali 52%ní parlamentní většinovou koalici;
4) V červnu Reichstag odhlasoval zmocňovací zákon, který dal rozsáhlé legislativní pravomoce vládě (bez schvalování parlamentem) a zřídil prakticky diktaturu.
5) 22. června byla rozpuštěna sociálně demokratická strana, poslední protinacistická strana v parlamentu;
6) 14. července je vydán zákaz nových politických stran a Německo je pod vládou jediné strany, NSDAP;

a Vy, kemo jedno demagogický, chcete někomu nakukat, že koncem září 1933 soudy v již totálně nacistickém Německu nebyly nacistické?

79581

22.11.2005 21:30

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79581

Pane Taborsky,
Kischovu babicku neznam, ale jestli nekdo mele porad dokola jako kafemlejnek, jste to podle meho nazoru vy. Pokazde kdyz prijde rec na soud s nejakym neonacistou, zacnete do omrzeni s Jirkou Dimitrovem.
Podivejte, ja vam nemuzu opakovat porad dokola argumenty, ktere podle vseho ani nectete.
Ani vas nemohu upozornovat na to, ze jsem svuj preklep obhajoba-obzaloba okomzite opravil.
Pokud verite tomu, ze se da cely soudni system prekopat tak snadno jako se da zakazat politicka strana, nikdy s vami nic nesvede.
Pokud jste nikdy neslysel o nevinnych lidech kteri byli do koncentraku a na popraviste poslani "radnym" nacistickym soudem, tez vam nemohu pomoci.

Mrzi me jen, ze jsem vas predcasne pochvalil. Vase psani je opet plne "kulovych kemu, blbu,notoricke nechapavosti" a podobnych berlicek kterymi si vypomahate vzdy, kdyz vam dojdou argumenty.
Od cloveka kteremu bude v cervnu sedmdesat let to zni trochu legracne.

79672

22.11.2005 21:58

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Tom 24.?.?.?

Reakce na 79672

>Od cloveka kteremu bude v cervnu sedmdesat let to zni trochu legracne.

Zraje jako víno, co? Čím starší, tím lepší!

Ale kemo, abyste porozuměl kvalitnínu vínu, k tomu vám jenom věk nepostačí.

79677

23.11.2005 0:22

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79677

>Zraje jako víno, co? Čím starší, tím lepší!
>
>Ale kemo, abyste porozuměl kvalitnínu vínu, k tomu vám jenom
>věk nepostačí.

Tome,

stari prinasi pro nas vsechny nevyhnutelne zmeny.
Vedle senility a starecke uminenosti prinasi casto se spustou skusenosti i moudrost, rozhled a klid. Vsak si take lide v mnoha kulturach starych lidi vazi.
Podivne pak ovsem pusobi, kdyz starsi clovek nadava a vzteka se jako pubertak.

79705

23.11.2005 0:57

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79672

To je ale ostuda pro šábesboye jako Vy, že neznáte Kischovu babičku. To byla přece babička druhého největšího českého spisovatele po Franz Kafkovi, Egona Ervina Kische. Česky toho taky moc nenapsal, ale to mu neubralo na velikosti, právě naopak. Vy taky víte kulový kemo, když neznáte Kischovu babičku. A to už se Vás ani neptám na Kischova dědečka.

79715

21.11.2005 22:20

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

deu 72.?.?.?

Reakce na 79434

>... a Hitler mohl ... převálcovat svět ekonomicky a dělat si potom, co by se mu zlíbilo.

Nemohol. Ved V.B. a USA nic take nedovolili. Ako prostriedok im r. 1939 posluzilo Polsko,
ktore nielen ze otrasne zaobchadzalo s nemeckou mensinou, ale aj provokovalo do vojny cim dalej tym viac.
A takisto utok ZSSR proti Nemecku bol na spadnutie.

Takze ta ekonomicka idylka v Nemecku 30-tych rokov uz nemohla mat dlhe trvanie.

79476

21.11.2005 23:52

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 79476

Velmi spravne!

A o tom byla prvni i druha svetova valka. Zabehle mocnosti nechteli Nemecku pristup do 'klubu vybranych'. Ja vim, je to pohled diletanta, ale v souladu s jinymi nazory zde jiz vyslovenymi si myslim, ze pri trochu lepsim planovani mohlo Nemecko dopadnout podstatne lepe. A navic jak znamo, A.H. ktery si myslel, ze ma patent na generalsvi se vlastne nejvic zaslouzil o svoji porazku. Strkal nos uplne do vseho od taktiky do techniky a nicemu z toho nerozumel. Rekl bych radeji skoda nez 'hamba'... mohli jsme mit jiny svet. [pláč] [naštvaný]

79491

22.11.2005 3:16

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

deu 72.?.?.?

Reakce na 79491

>A navic jak znamo, A.H. ktery si myslel, ze ma patent na generalsvi se vlastne nejvic zaslouzil o svoji porazku. Strkal nos uplne do vseho od taktiky do techniky a nicemu z toho nerozumel.

Ciastocne suhlasim, ale ako sa hovori "lahko je nam byt po vojne generalom".

79527

22.11.2005 8:22

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79491

>A o tom byla prvni i druha svetova valka. Zabehle mocnosti
>nechteli Nemecku pristup do 'klubu vybranych'.
Mno, Německo před první světovou válkou v klubu vybraných bylo. Kromě toho, WW I začalo Rakousko, ne Německo; pamatujete na Švejka "Tak nám zabili Ferdinanda"?

A WW II? Francie a Anglie šla do války volky nevolky a ještě před tím se vykroutila z nějaké nepříjemnosti s Německem mnichovskou dohodou. Ne, Anglie ani Francie na záminku k válce nehledalo a když do ní šly, tak ji málem prohrály a kdyby Molotov-Ribbentrop pakt vydržel, tak by ji prohrály určitě.

79554

22.11.2005 13:12

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

deu 72.?.?.?

Reakce na 79554

>Kromě toho, WW I začalo Rakousko, ne Německo

Ani jeden ani druhy.

79595

22.11.2005 14:48

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79595

>>Kromě toho, WW I začalo Rakousko, ne Německo
>
>Ani jeden ani druhy.
Mno, to mme tedy, prosím, opravte, jak to bylo.

79605

22.11.2005 23:25

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

deu 65.?.?.?

Reakce na 79605

Nech sa paci.
Vrahovia naslednika R-U tronu boli financovani ruskym vojenskym atase v Belehrade, porucikom Artamanovom.
Vinit R-U za to, ze sa z toho vyvinula svetova vojna, je tak velky nezmysel, ze ak to dnes (?!) poviete nahlas, tak to ani nebude "politicky nekorektne".

Mozete sa o tom docitat napr. na:
http://mars.acnet.wnec.edu/~grempel/courses/ww1/lectures/assasination.html

79686

22.11.2005 23:39

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 79686

No vida. Tak Rakousko v tom bylo zcela nevinně. Ono jenom vytáhlo bojovat do Srbska. Nemohlo za to, že srbská armáda Srbsko bránila.

Světovou válku způsobil jakýsi ruský poručík. Kdo ví, zda to nebyl dokonce žid? Co nějaké státy a jejich vlády? O válce rozhodují poručíci!
[chechtot] [chechtot]

79691

23.11.2005 14:30

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 79691

Je pravda, že srbská vláda k velké spokojenosti císaře Viléma v podstatě odkývala rakouské ultimátum (mimochodem měkčí než to, co Srbové nedávno dostali před bombardováním v Ramboillet) - až na to volné působení rakouských policistů v Srbsku. Jsou i názory, že Židem byl atentátník Gavrilo Princip (i když vypadal jako klasický dinárský typ)www.nationalvanguard.org/story.php?id=6953. Ale v Německu se četní Židé za 1.WW projevovali jako němečtí nacionalisté (platí to i o řadě Židů žijících v Čechách, MUDr.Steinbach se ještě koncem října pral s nadšencem, který mu strhával "Karlíka" z čepice, nevěda že už je po Rakousku).

79785

23.11.2005 0:05

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 79554

Ja ctu obcas www.firstworldwar.com. Neni to zdaleka bible ale je tam dost informaci. Nestotoznuji se se zdaleka se vsim co tam pisou, nicmene o predehre k I. sv. valce je tam dost. Provozuje to jakysi Michael Duffy, redaktor americkych Times. Myslim, ze je tez Jude, soude z jeho soustavne kritickemu pohledu na Nemeckou risi.

Jinak jiste Sarajevke strileni je dobra cetba pred spanim, ale ja na to moc nedam. Po prakticke strance, o prubehu a polnich podminkach toho znam pomerne dost - muj dedecek byl DOBROVOLNIKEN do C.k. feldinfanterie. Tedy, zadny svejk. Take si vyslozil par metalu. Bral to s Italy hakem...

79698

22.11.2005 1:18

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 79476

Deu vy jste bohuzel jeden z duvodu proc mnozi davaji od lidi jako je Zundel ruce pryc.

My se zde bavime o svobode projevu, o totalitnich praktikach justice a pronasledovani cloveka za jeho nazor... ale pro lidi jako vy je Zundel evidentne cesta k ponekud upravene verzi dejin ve ktere hodny strycek Hitler se jiz nemohl divat na ty trpici nemce vsude kolem a musel jim pomoct tim ze obsadil prez polovinu evropy.

A co ti nemci (take ne-zide) kteri po nastupu hodneho strycka skoncili ve veznicich nebo museli utect.
Ja vim, uz jste to vysvetlil, cesi , polaci, rakusani ublizovali chudakum nemcum... co takhle Holandani, Francouzi, Norove, Finove, Srbove, Chorvati ... a dalsi ti take ublizovali nemcum na svem uzemi ?


Vite, oni jsou stale jeste zivi ti kteri si pamatuji pohranicni putky, odsun pro zmenu cechu z pohranici, ti jejichz rodiny prislusnik byl zastrelen za "schvalovani" atentatu ... takze vase verze historie bude muset prekonavat dost prekazek.

79512

22.11.2005 3:11

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

deu 72.?.?.?

Reakce na 79512

>... ale pro lidi jako vy je Zundel evidentne cesta k ponekud upravene verzi dejin ...

Zamienate a zapletate. Ved prave dnesna oficialna historia je ta 'upravena verzia dejin'.
Vojna Nemecka s Polskom r. 1939 bola ovela menej "spinava", ked ju porovname napr. s dnesnou vojnou USA s Irakom.

Od vas mi tie zmienky o "slobode prejavu" zneju velmi, velmi cudne.

79526

22.11.2005 3:29

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 79526

Proc by vam mela ma slova o svobode projevu znit divne. Ja vam neupiram svobodu nazoru ani projevu jen rikam ze dle meho nazoru zneuzivate mezer a nesrovnalosti ve verzich "oficialni" strany k prepisu dejin zpusobem ktery je znacne diskutabilni.

Mala anketa:
a) Obsadilo nemecko Rakousko (i kdyz za prispeni casti rakusanu) (ANO/NE)
b) Byly cesi vyhnani za pohranici po "Mnichovske dohode" a doslo nasledne o rok pozdeji k obsazeni Ceska (ANO/NE)
c) Napadlo nemecko polsko a porazilo jej za 2 tydny (ANO/NE) (jisteze Rusove zabrali druhou cast o tom se nepru)
d) Obsadilo nemecko Holandsko, Dansko, Finsko, Norsko, Belgii a Francii ? (ANO/NE)
e) Byla nemecka armada v africe ? (ANO/NE)
f) Byli zide oznacovani, a nasledne posilani do koncentraku? (ANO/NE)
g) Bylo napr. ve Varsave - zidovske gheto ktere pak nemci spolu se stredem mesta srovnali se zemi ?(ANO/NE)
h) Doslo k zabiti pomerne velkeho mnozstvi civilistu s cilem zastrasit obyvatelstvo (napr. v CR za schvalovani atentatu ) (ANO/NE)
.... a tak se da pokracovat ..

Opravdu vam rozsah obsazenych uzemi a zpusob jednani nemecke armady (a dalsich slozek) pripada adekvatni historce o male lokalni valce s Polskem na obranu utlacovanych spolu-obcanu kterou zapadni historici zkreslili ???
Fakt si to myslite ?

79529

22.11.2005 13:21

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

deu 72.?.?.?

Reakce na 79529

Vobec neviete, ako by sa to bolo vyvijalo, ak by V.B. po vojne Nemecka s Polskom nebola zacala na jar 1940 konflikt v Norsku. Ja to, samozrejme tiez neviem. Dovolim si vsak mysliet (mozem este?), ze vojna v zapadnej Europe by vobec nebola. Konflikt Nemecko-ZSSR vsak nevyhnutny bol.

A takisto neviete, ze co by sa dnes stalo, keby krajiny po celom svete kvoli Iraku vyvolali USA vojnu. Naozaj si myslite, ze by sa nerozsirila po svete?

79599

22.11.2005 7:14

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79476

>Nemohol. Ved V.B. a USA nic take nedovolili. Ako prostriedok im
>r. 1939 posluzilo Polsko,...
>...A takisto utok ZSSR proti Nemecku bol na spadnutie.
Zřejmě si nerozumíme. Psal jsem o době po převzetí moci Hitlerem jako o cobykdyby alternativním vývoji. Vy píšete nikoliv o alternativě, ale o tom, jak se to vyvíjelo ve skutečnosti.

Rapidní hospodářský a sociální rozvoj Německa v třicátých letech nemá v historii lidstva obdoby. Země, hospodářsky úplně na dně jako důsledek prohrané války a těžkých reparací se během několika let vyšvihla mezi přední idustriální země. Rozsáhlá hospodářská splupráce se Sov. svazem jí zajišťovala budoucí odbytiště a zdroj surovin, Británii ani USA nepotřebovala. Neumím si představit, jak by Německu mohla za takové situace Britanie nebo USA zabránit v dalším hospodářském rozvoji.

79547

22.11.2005 7:53

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 79547

Rozsáhlá hospodářská
>splupráce se Sov. svazem jí zajišťovala budoucí odbytiště
>a zdroj surovin, Británii ani USA nepotřebovala. Neumím si
>představit, jak by Německu mohla za takové situace Britanie
>nebo USA zabránit v dalším hospodářském rozvoji.

Sovetsky svaz spolupracoval s Ceskoslovenskem a zajistoval mu suroviny vice nez ctyricet let, pane Taborsky. Jiste jste mel prilezitost poznat vysledky teto spoluprace na vlastni kuzi a tez jste mel moznost videt jeji blahodarne dusledky na technickem rozvoji vasi vlasti. A take predpokladam, ze mate moznost videt co vse se za sestnact let ktere uplynuly od preruseni teto spoluprace v Ceske republice zmenilo. Jestli ano, tak se nedivte, ze se sami nemci na takovou spolupraci a zdroj surovin za par let sami vyprdli a po valce dali prednost spolupraci s USA.

79552

22.11.2005 8:46

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79552

Bahniku,

plácáte zase páte přes deváté, pletete si půlstoletí, desetiletí a víte kulový kemo o historických událostech a souvislostech. Němci si po prohrané válce moc neprděli, natož vybírali, s kým bude Západní a Východní okupační zóna Německa spolupracovat.

79558

22.11.2005 9:04

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79558

>Bahniku,
>
>plácáte zase páte přes deváté, pletete si půlstoletí,
>desetiletí a víte kulový kemo o historických událostech a
>souvislostech. Němci si po prohrané válce moc neprděli,
>natož vybírali, s kým bude Západní a Východní okupační
>zóna Německa spolupracovat.

Ze jsem tak smely pane Taborsky - jakym Nemcum se podle vas teda vedlo lip ?
Tem vychodnim co spolupracovali s azbukama, nebo tem zapadnim?
Protoze vim, ze je to otazka pro cloveka ktery vi kulovy taborsky nelehka, dam vam radeji hint:
Mercedes - Trabant.

79560

22.11.2005 10:05

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79560

>Ze jsem tak smely pane Taborsky - jakym Nemcum se podle vas teda
>vedlo lip ?
>Tem vychodnim co spolupracovali s azbukama, nebo tem zapadnim?
Kemo, Vy nejste ani tak smělý jako (cenzurováno, urážíte). Vysvětloval jsem Bahníkovi, že si Němci po válce nemohli vybírat, s kým bude Západní nebo Východní okupační zóna Německa spolupracovat, ne komu se potom vedlo líp - a jen pablb se na to může ptát.

79569

22.11.2005 10:18

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79569

Na otazku jste neodpovedel. Asi jsem to napsal moc slozite.
Podle me se mnohem lepe vedlo Nemcum v zapadni casti.
Takze to znamena,ze by ta vase sovetska podpora nacistum moc neprospela.
Takze jste blby vy a ne ja.

79575

22.11.2005 11:39

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79575

>Na otazku jste neodpovedel. Asi jsem to napsal moc slozite.
>Podle me se mnohem lepe vedlo Nemcum v zapadni casti.
>Takze to znamena,ze by ta vase sovetska podpora nacistum moc
>neprospela.

>Takze jste blby vy a ne ja.

Kemo, Vy mě čím dál tím víc připomínáte leho. Jenom nejste zelenej.

Němci nepotřebovali od Sovětů žádnou podporu, jen suroviny a i ty by si dovedli v Sov. svazu dobývat sami. Svých poradců tam měli už víc než dost v každém oboru. Cvičili si tam i důstojnický sbor.

79586

22.11.2005 21:06

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79586

>Němci nepotřebovali od Sovětů žádnou podporu, jen suroviny
>a i ty by si dovedli v Sov. svazu dobývat sami. Svých poradců
>tam měli už víc než dost v každém oboru. Cvičili si tam i
>důstojnický sbor.

Tak to jste nemel pouzit slova "rozsahla hospodarska spoluprace".
Na tenhle nesmysl jsme ja i pan Blahnik reagovali.
Vysledky takove spoluprace jsme totiz poznali na vlastni kuzi. [oči v sloup]

79667

22.11.2005 22:18

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 79667

Pane kema, vcelku mírumilovně bych připodotknul, že něco jiného byla ekonomická spolupráce Německa a Sovětského svazu před WW II. a něco jiného pak taky ekonomická spolupráce Československa a Sovětského svazu po WW II. - to snad uznáte.

V tom prvním případě to byla spolupráce dvou zhruba stejně silných partnerů, kteří si měli navzájem co prodat - technologie a znalosti versus suroviny. V tom druhém případě Československo byl satelit, provincie se zdáním samostatnosti a bez práv.

Srovnáváte poněkud nesrovnatelné ! A mě by skutečně zajímalo, co by bývalo následovalo, kdyby se sověti a nacisti domluvili natolik dobře, že by vydrželi spolupracovat třeba do roku 1950 ? A na Západě by Němci nechtěli válčit, ale obchodovat ? Vždyť i dneska jsou Němci největší vývozci na světě, tedy s německým průmyslovým potenciálem a ruskými surovinami by duo Němci+Rusi nebylo na světě k překonání. Hm.

Je přece jasné, kdo potřeboval tu druhou světovou, ne ? A Němci to nebyli ! Tím chorým v té době byly USA a Angli. Možná se dožijeme ještě pravdivého dějepisu.

79679

23.11.2005 1:21

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79667

Nezkoušejte mi povídat, jaká slova mám nebo nemám používat, když o tom víte evidentně kulový kemo. Německo bylo v té době největším obchodním partnerem Sovětského svazu a prodávalo mu technologii při výstavbě průmyslu k oboustranní spokojenosti. Ale o tom je dost informace i na internetu, tak si příště nejdřív jděte zagůglovat, než začnete plácat voloviny. Můžete si gůglovat s Blahníkem, prospělo by vám to oběma.

79718

23.11.2005 14:49

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

hmm 62.?.?.?

Reakce na 79552

Pekne to pletete dohromady.
Vztah CSSR - SSSR byl spise jako nynejsi vztahy treba Cina-Tibet.
Vztah Nemecka a SSSR byl hospodarsky. SSSR si nemohlo dovolit mit Nemecko jako "okupovany" stat, coz CSSR po 40 let bylo.
A vy to moc dobre vite, ale jen se Vam to hodilo do argumentu.

79787

24.11.2005 5:18

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 79787

>Pekne to pletete dohromady.
>Vztah CSSR - SSSR byl spise jako nynejsi vztahy treba
>Cina-Tibet.

Dohromady to nepletu, pouze srovnavam. Asi jste slysel o Rade Vzajenmne Hospodarske Pomoci. Jak uz sam nazev napovida byl to vztah hospodarsky. Cina mongoly zivi, my jsme zivili rusa. A nejen my.

>Vztah Nemecka a SSSR byl hospodarsky. SSSR si nemohlo dovolit mit
>Nemecko jako "okupovany" stat, coz CSSR po 40 let bylo.

Ne to si dovolit nemohlo. Dostali by od nemcu pekne na prdel.

>A vy to moc dobre vite, ale jen se Vam to hodilo do argumentu.

Ne moc, ale hodilo. Na preplacnuti zvastu pana moudreho je to dobre vic nez dost.

79923

21.11.2005 8:13

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 79365

No uprime receno oni naciste ten "omyl" (dat dalsimu plna prava) jiz podruhe taky neopakovali [smích]


Ale je fakt ze to co se kolem techto lidi odehrava je znacne znepokojive. Je tedy pravdou ze existuji mnozi kteri jakoukoliv pochybnost co se tyce cisel ci metod okamzite prevedou na bagatelizaci toho co se stalo.
Ale je take pravda, ze v tomto pripade prihlizime klasickemu politickemu procesu s politickym zadanim ktere nema s pravem na svobodu slova puvodne ctenym demokracii nic spolecneho.

Myslim ze bude dost orisek najit obhajce protoze krome tech kteri se jiz "zdiskreditovali" nebo jsou v pokrocilem veku bude jen malokdo riskovat ztratu vseho - neb se da ocekavat ze "demokraticky" tisk z takove osoby udela naprostou zrudu, vyhrabe na nej vsechno od rozslapnute hracky na piskovisti az po zprav o stavu stolice a znici jeho karieru.

Komentatori maji pravdu ... tohle je Orwell v praxi...

79367

21.11.2005 8:25

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79367


>"demokraticky" tisk z takove osoby udela naprostou zrudu, vyhrabe
>na nej vsechno od rozslapnute hracky na piskovisti az po zprav o
>stavu stolice a znici jeho karieru.

No, ten tisk zatim o Zundelove stolici pokud vim nic nepsal, zato psal o Zundelove zasilkove sluzbe pod nazvem Samisdat, ktera rozesilala do celeho sveta (vcetne Nemecka kde je to nezakonne) nacistickou literaturu, propagandu a hudbu.
Nevim jestli je to pravda, ale jestli ano, udelal ze sebe zrudu spis ten Zundel.

79369

21.11.2005 8:58

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 79369

Vite pane Kema, ja si uprime myslim ze Zundel sympatizuje s tim co by se nazvalo neo-naciste. Stejne jako Rudolf si asi jen tak z cista jasna nevybral velmi kontroverzni tema...

Ale o to nejde. Jde o to ze lide jsou zde stihani a trestani za "zavadne" mysleni... Ze misto polemiky, vyvraceni tvrzeni vzdy "protistrana" vyleti v hysterii... a vyhrozuje. Cili dela presne to co nacisti a komunisti... pokud s nekdo nesouhlasi s oficialnim nazorem musi byt zadupan, uveznen a pod...

Jen si prectete jak pise treba ten clovek na blistech .... vzdyt je to jak z komunistickeho Rudeho prava 50 let behem politickych procesu. Ten slovnik, ten "hnev ve jmenu neceho", ta manipulace....

Opakuji, moje sympatie ani jeden z techto panu moc nema... spise naopak. Ale nerekl nahodou jeden velky demokrat "nesouhlasim s vami ale udelam vse proto aby jste svuj nazor mohl vyslovit" ?... a co se deje dnes?

Ono je vzdycky tezke zhodnotit historii po udalosti. Vse je prilis emocionalni. Ale jeden by doufal ze prave 50+ let po udalosti bude cas se na veci podivat objektivne... a misto toho mame zakaz "zavadneho mysleni" a soud nevaha vyhrozovat obhajobe ze ji zavre kdyz bude "zavadne myslet" pri obhajovani... vam to vyhovuje?

79372

21.11.2005 13:32

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 79372

Mno, je pravdepodobne, ze Zundel ma nejake sympatie k neo-nacistum. Je zcela jsite, ze nema rad zidy.

Otazka - muzeme se mu po tom, co si zazil, divit?

Nevim jak vam, ale me se nepekne vtira nebezpacna odpoved - nemuzeme se divit.

Co se Rudolfa tyce, tak jeho konicek ho uz stal hodne a treba se z nej take neo-nazi sympatizant brzy stane, jen co si zazije sve...

Vas argument o "asi jen tak z cista jasna nevybranem kontraverznim tematu" je zcestny. Muzu vam to vysvetlit, protoze se ve me moc sympatii k fasimu nenachazi (ne, nehajluji doma, nevzivam Hitlera, nemam vyvesene nacisticke vlajky ani se neukajim nad relikviemi nemecke armady...) a presto me proste ciste ze zajmu o nepoznane a z soku, jak se vsechny FYZICKE dukazy nepredstavitelne, zcela mimo hranice veskereho chapani diametralne rozchazi s obecne uznavanou skutecnosti.
To je natolik zajimave, ze me to samotneho pritahuje jako magnet.
Uz z prosteho duvodu, ze tu neco silne smrdi... [zahanbení]¨

Druhy duvod muze byt, ze pokud odhalite lez a neudelate nic proto, abyste lez odhalil i ostatnim, stavate se jeji soucasti. Odmitam se stat soucasti takoveho podvodu a nemuzu nez poukazovat na rozpory v oficielni verzi proti zjistenym skutecnostem.

Fakt, ze misto rozmetani zjistenych skutecnosti, prudce kontradikujich s oficialni verzi, se stouravi tazatele stavaji obeti nevybirave perzekuce jen prileva oleje do ohne.

Je to totiz neprimy dukaz, ze stouralove maji pravdu, ze ji neni mozne vyvratit a ze ona pravda se, logicky, nikomu nehodi do kramu a nejsou to jen zide.

Jak uz jsem jednou napsal, pokud se stouralove nemyli, a nemci nebyli takove zrudy, jak nam zide radi lici, tak to vyvola ohromne zmeny na politicke scene, fasismus se stane, stejne jako komunismus, legitimnim politickym smerem, preference vsech neo-fasistickych hnuti vyznamne vzrostou a politika se poradne otrese.
Neni divu, ze se do tohodle nikomu nechce ani nahodou.
Je to cena, jenz zaplatime za 60 let lzi, a zaplatit ji proste musime.

Co se vaseho velkeho demokrata tyce, tak to byl francouzsky proklety basnik Voltaire [mrknutí jedním okem] A mam od nej jeste jeden nazor, jenz mam jako svuj podpis:

"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire

79411

22.11.2005 1:39

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 79411

Trodas, vy mate dar cist slova a ne obsah [smích]

Postata toho co jsem napsal prece neni v tom zda jsou ti panove sympatizanti Neo-fasistu ci nikoliv. Nebo je ? [chechtot]

79515

22.11.2005 1:56

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 79411

No já bych trodasi řekla že si krapet naivní (že by přání otcem myšlenky [smích]) holocaust industry pojede dál a to nejmín tak dlouho dokud se sami Židé nezbaví "syndromu stále ohrožené oběti" a nedopracují se k žádoucí sebereflexi tak jak se k ní dopracovali Němci po WW2. Je to otázka několika generací.
P.S Stále si mi neodpověděl na ten tvůj blábol kde tvrdíš že v 80.letech bylo v klíčových funkcích v Sovětskom Sajuze 50 procent Jevrejů což sem ti hravě vyvrátila citací ze dvou zdrojů. Ale chápu asi nemáš jak to dokázat a tvé mlčení budu brát důkaz že jsi jen tak něco plácl (jako v 95 procentech svých zdejších tlachů) a moc u toho nepřemýšlel. No aspon že máš na rozdíl od jiných mých zdejších stálých obveselovačů pozitivní vztah ke gay&lesbian komunitě [mrknutí jedním okem]

79519

21.11.2005 17:41

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79369

>No, ten tisk zatim o Zundelove stolici pokud vim nic nepsal, zato
>psal o Zundelove zasilkove sluzbe pod nazvem Samisdat, ktera
>rozesilala do celeho sveta (vcetne Nemecka kde je to nezakonne)
>nacistickou literaturu, propagandu a hudbu.

>Nevim jestli je to pravda, ale jestli ano, udelal ze sebe zrudu
>spis ten Zundel.

Když nevíte jestli je to pravda, tak co s tím tady, jako kdyby to zjevená pravda byla, věčně opruzujete?

79435

21.11.2005 20:47

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

kema 207.?.?.?

Reakce na 79435

>Nevim jestli je to pravda, ale jestli ano, udelal ze sebe zrudu
>spis ten Zundel.

>Když nevíte jestli je to pravda, tak co s tím tady, jako kdyby
>to zjevená pravda byla, věčně opruzujete?

Mno,
mel jsem spis napsat, ze si nejsem na 100% jisty. Podle toho co jsem o Zundelove zasilkove sluzbe cetl z ruznych zdroju, tak tomu ale verim.
Vy take pane Taborsky nevite vse najisto a rovnez "opruzujete".

Pokud se tyka clanku o kterem zde diskutujeme, ten je cely psan s takovou podivnou zaujatosti a zlobou, ze me az mrazi v zadech.
Nemel by nahodou nektery z ctenaru link na informace od nejakeho novinare ktery byl pritomen v soudni sini ?

79465

21.11.2005 19:37

RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 79369

Samisdat je hoooodně relativní pojem.

79450

21.11.2005 10:22

At je Zundela kdokoliv

Jasmina II 62.?.?.?

z tohodle soudu je na zvraceni.
Takhle okate,viditelne a pred lidem,takova bezmoc proti lharum.

79379

21.11.2005 11:07

Na zvracení

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Už Klaus říkal, že se obává o osud demokracie v Evropě. [mrknutí jedním okem]

79386

21.11.2005 12:11

To je prasárna

Corvus 193.?.?.?

Tohle je prostě prasárna.
Zundell je sice nanejvýš podezřelá osoba, ale v právním státě by se měl dodržovat právní řád.
To už rovnou můžem říct, až někdo někde někoho zabije, že není potřeba proces, že víme, že to prostě udělal a tak ho pověsíme a hotovo. Co na tom, že má podle Ústavy nárok na projednání svého případu, nárok na obhájce atd. To vše je upraveno normami pozitivního práva v každém evropském státě.
Ty normy musí být dodrženy vždy, ať už je jakkoli jistá vina obžalovaného. Jinak to totiž není právní stát a na právo si hraje. Takové právo je pak prostředkem nikoli ochrany nikoli pro všechny, ale pro mocnáře a lidi, kteří nic nedělají a žijí podle rozkazu.
Nechci se pasovat na znalce Německého práva, ale to, co se děje je výsměch. Je mi fuk, jestli Zundella pošlou sedět. Zajímá mě ale, jak k tomu, že je vinen, dojdou.
A nedělám si iluze, že u nás by to bylo jinak. Nám chybí jen ten Zundell, aby se ukázalo v plném světle, že justice už dlouhou dobu pracuje v určitých situacích na objednávku. Na čí je to objednávku si může doplnit podle své paranoii [vyplazený jazyk] ...

79399

21.11.2005 19:01

RE: To je prasárna

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 79399

Jak k tomu, ze je vinen, dojdou?
Mno, oni uz k tomu dosli (presumpce nevinny zrejmne padla) v Kanade, kde byl jako nebezpeci pro stat (?!) zavren bez soudu, obhajce ci moznosti procesu.
Nasledne vyuzili toho, ze Zundel je nemec a v nemecku je byt i pochybovani (!) o holohoaxu trestne, cize sup - deportace a vyreseno.

Problem je v tom, ze v dobe pachani sveho zlocinu (rozsirovani zakazanych nazoru) byl Zundel v Kanade ci USA. Nikoliv v nemecku. Cize na zaklade toho, ze ted v nemecku je, a presto, ze nic nezakonneho v nemecku netropi, bude zavren za to, co tropil v Kanade/USA.

Hmmm.

Je to dost zajimava pravni konstrukce. Predstavme si, ze v mnoha statech USA je nezakonny oralni styk. Tak si prosim predstavte, ze k vam prijede policie, deportuji vas do USA, kde vas postavi pred soud za konani neceho, co u nas sice trestne neni, ale v danem US state je. Odsoudi vas a zavrou.

Este nic?

Tak co treba ze libani je v Indii nepripustne. Co kdyby vas za libani deportovali do Indie a tam strcili do kriminalu?

Prilis extremni priklady? Hmmm, a jak se Zundeluv pripad od nich lisi?

79445

21.11.2005 19:40

RE: To je prasárna

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79445

>Problem je v tom, ze v dobe pachani sveho zlocinu (rozsirovani
>zakazanych nazoru) byl Zundel v Kanade ci USA. Nikoliv v nemecku.
>Cize na zaklade toho, ze ted v nemecku je, a presto, ze nic
>nezakonneho v nemecku netropi, bude zavren za to, co tropil v
>Kanade/USA.
>Hmmm.
>Je to dost zajimava pravni konstrukce.

Mno, na tuhle právní konstrukci si vymysleli už bolševici zaříkadlo: "poškozování zájmů státu v cizině". A po prdeli, i s tím indickým líbáním. Má někdo něco proti bolševické vynalézavosti?

79453

21.11.2005 23:46

RE: To je prasárna

Had 81.?.?.?

Reakce na 79453

>Mno, na tuhle právní konstrukci si vymysleli už bolševici zaříkadlo: >"poškozování zájmů státu v cizině". A po prdeli, i s tím indickým líbáním. Má >někdo něco proti bolševické vynalézavosti?
Mám. Nelíbí se mi a musím zahánět velmi nepříjemné mrazení po těle...

79489

22.11.2005 4:30

RE: To je prasárna

kema 207.?.?.?

Reakce na 79445

>Prilis extremni priklady? Hmmm, a jak se Zundeluv pripad od nich
>lisi?

Trodasi, Zundeluv pripad se od vasich pripadu skutecne lisi.
Zundel posilanim nacisticke propagandy do Nemecka pachal zlocin i v Nemecku.
A do Nemecka byl take coby nemecky obcan podle platnych kanadskych a nemeckych zakonu odeslan.

79532

21.11.2005 13:13

Pan soudce si nevedome plete bic.

zaplatil 65.?.?.?

Dopadne to tak, ze p. Zundel v absenci pravniho obhajce se bude obhajovat sam. A pak uvidime pravou revoluci v Nemecku....a vyhraje tak, jako kdysi Dimitrov. [cool]

79408

21.11.2005 17:51

RE: Pan soudce si nevedome plete bic.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79408

>Dopadne to tak, ze p. Zundel v absenci pravniho obhajce se bude
>obhajovat sam. A pak uvidime pravou revoluci v Nemecku....a
>vyhraje tak, jako kdysi Dimitrov. [cool]
Jak jsem již napsal dřív, vím kulové kemo o spolkověněmeckém právu, ale z toho, co tady bylo napsáno mám dojem, že se Zündel sám obhajovat nesmí a musí mít mandatorního obhájce podle vkusu sudího. Právo obhajovat se sám, per se, existuje jen v právních nebo poloprávních státech. A, ehm, za nacistů.

79437

21.11.2005 13:38

Demokracie ci demokreatura...?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Jednani soudu nelze pri nejlepsi vuli oznacit jinak nez za podjate.

Nevim jak z takoveho ocividneho bezpravi ven, ale vim jedno.

Kdyz se demokracie zmeni v diktaturu, je pravem obcanu a povinnosti vlastencu takovou diktaturu svrhnout.

79412

21.11.2005 18:03

Jak?

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 79412

A máte představu, JAK ji chcete svrhnout? Předčasnými volbami? ROFL, to by se hodně vyřešilo! Nějaký další nápad?

79438

21.11.2005 21:50

RE: Jak?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 79438

Mno, prestavy mam, nicmene by se daly definovat jako terorismus, coz me desi [zahanbení] [pláč]

Jenze na co pani posranci slysi? Maj imunitu, takze na nic... Dokud se jich neco poradne osobne nedotkne (zabery z popravy stetim hlavy savli v Saudske Arabii na stadione se nejak vloudili do me mysli, ani nevim proc...), tak se nic nezmeni...

Druha vec je, ze pocet lidi, jenz si uvedomuji, ze by se s tim neco delat melo i za cenu obeti, zrejmne nebude velky. Prelozeno do cestiny - nasilny pokus o napraveni demokreatury komunistu na demokracii nejspise nepodpori...

Cize zustane jen u predstav, jinak clovek dopadne jako McVeigh pri jeho celkem rozumne proti federalum v Oklahome namirenemu pokusu v 1995...
Chci rici, ze by asi dost lidem (k memu podivu) vadilo, kdyby parlament vypadal takto:

http://www.tedi.net/images/bomb.jpg

A bez podpory medii by z toho byl jen dalsi teroristicky cin.

Takze ne, nemam predstavu co s tim [pláč]

79471

21.11.2005 23:39

RE: Jak?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 79471

Myslím,že způsoby řešení jsou,ale nespočívá to jen v činech samotných,ale i s jejich mediální podporou.Nemáte-li pod rukou vlastní televizi,rádio nebo noviny s vysokým podílem na trhu(nejlépe i na zahraničním trhu)tak vaše šance na změnu klesají.

Můžete provést cokoliv,ale jak jste podotkl,tak nejspíš skončíte ve škatulce"Teroristé&džihádisté"(půjčila jsem si něco z Lehova slovníku).Za to často mohou jen a pouze media.Člověk dnes nemusí číst v novinách celé články,stačí,když si přečtete napdis o útoku tam a tam a musí vám být jasné,že to byli teroristé a zcela nepochybně to byla jedna z mnoha desítek tisíc odnoží Al-kajdy [oči v sloup] .Je to únavné.Nikdo nic neřeší,prostě se připíše Al-kajdě a je hotovo.V tomhle směru se musí nechat,že to celé je docela dobře...skoro až geniálně zosnované.Nepřátelské zbraně fungují,tak proč by ty samé zbraně nemohly fungovat i v našich rukou?!Chce to mít jen palebnou sílu o správné ráži.A samozřejmě být v hojném počtu.To je bohužel další potíž.A možná o mnoho hůře řešitelná.

79487

23.11.2005 9:23

RE: Jak?

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 79471

http;//www.albesbah.org/v/showthread.php?t=39251
Udajne zde, se muzete nechat prijmout Trodasi.Kdy nafasujete apartni pas naslapany trhavinou nevim.
Kdyby to nefungovalo,zkuste www.islamhouse.com

79761

21.11.2005 20:27

Zavání to koordinací

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Zündel vydán z Kanady, Rudolf z USA, v Holandsku je zatčen Vlám Verbeke a Irving jat podlými Rakušany jako kdysi Richard Lví srdce - to vše během měsíce. Takto se lépe dosahují "protiteroristické" výsledky než při honění šílených mullů po horách a pouštích...

79461

21.11.2005 22:00

RE: Zavání to koordinací

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 79461

Samo, tak se to dela! Tak na ty zatracene teroristy, jenz tolik nenavidi nasi svobodu, ze se ji musime vzdat, abychon je chytili [velký smích] [chechtot]

Nejake nahaneni Bin Ladenu nema budoucnost.

Ostatne, uz jsem z medii tak rok jmeno Bin Laden nezaslechl, cize uz toho asi uplne nechali - co na tom, ze to byl puvodne clovek udajne zodpovedny za 2973 obeti z 9/11 - uz nikomu nechybi [chechtot] [velký smích]


Takoveho Zundela, Rudolfa a podobne teroristy uz mame ve vazbe, ti nikam neutecou, ten jen premluvit US obcany, ze to oni muzou za vsechen terorismus a zase se muze slavit dilci vitezstvi ve valce proti obcanum... [zahanbení]

79473

21.11.2005 20:46

Je tohle možné? Vyznáte se někdo v trestním právu?

fettgesicht 81.?.?.?

Je možné, že německý (v mých očích civilizovaná země) soud takhle libovolně bere a přiděluje obviněnému obhájce? Vždyť na osobě obhájce může totálně záviset výsledek procesu! Jak může být něco takového v Německu uzákoněno? To už nemá ani smysl hrát si na nějaký soudní proces, můžou ho zavřít rovnou!

A proč vůbec má mandátního obhájce, to se u nás přece dělá jenom lidem bez prostředků, že se jim určí advokát ex offo, jinak jim do osoby jejich obhájce nikdo nekrafe, ne? Tak co to tam mají za móresy?

A co to bylo za nesmysl, že ta jeho advokátka má k Zundelovi příliš blizko? To by mě jako v Německu nemohl obhajovat třeba bratr? To jako musí být mandátní obhájce "nestranný" nebo co?

A o podjatosti soudce rozhoduje dotyčný soudce sám? Co je to za blbinu?

Cílem obhajoby je rozeštvání národa? Jak si může soudce dovolit takhle se s prominutím vysírat do obhajoby? Jak může potom aspoň vypadat nestranně, když něco takového vypustí z huby?

To celé zní příliš právně šíleně, než aby to mohla být pravda. Chtělo by to nějaký odborný názor se znalostí německého práva, jinak odmítám uvěřit, že tohle se děje někde v Evropě. Když si americký soudce mlátí do stolu a zesměšňuje žalobce kvůli jeho žalobě, dobrá, Američani jsou takoví "jiní", ale tohle v Německu...?

79464

21.11.2005 21:56

RE: Je tohle možné? Vyznáte se někdo v trestním právu?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 79464

> A o podjatosti soudce rozhoduje dotyčný soudce sám? Co je to za blbinu?

Tak to funguje i v CR. Divte se, jak chcete, krutte hlavou jak chcete.

Odvolani jde ke kraji, ale kraj jen prezkouma zpusob ouredniceni a pokud najde procesni chybu, tak to vrati ZPET k rozhodnuti soudci, jenz muze jen napravit chybu a potvrdit rozsudek...

Podle meho nazoru rozhodovani o podjatosti neprislusi tomu samemu sudci a kraj by mel vynaset rozsudek, pri odvolani, a ne jen pripad vracet mistni instanci.

Tolik k situaci v cesku. Vidim, ze demokreatura je v nemecku stejna a o nejake spravedlnosti si neni mozne nechat ani zdat (zavrou vas, za rozestvavani naroda) ...
Este se nekdo divi, ze arabasi tuhle demokreaturu nechteji?!?!

http://ax2.old-cans.com/bendib/Patriot-Act-again.jpg

[zmaten] [zmaten] [zmaten]

79472

22.11.2005 5:11

Vazeni

kema 207.?.?.?

vetsina z vas posuzuje cely Zundeluv pripad podle dvou clanku. Podle me znacne zaujatych clanku.
Ja sam jsem se chtel o problemech s obhajobou dovedet neco z nezavislych pramenu a tak jsem si vygoogloval "mannheim+zundel".
A nestacil jsem se divit. Napriklad clen obhajoby Horst Mahler nebyl ze soudni sine vykopnut protoze soudce je zaujaty.
Horsta ze soudni sine vykopli, protoze ma zakaz vykonu povolani. Horst totiz v minulosti vyhrozoval soudcum a politikum, ze je "postavi pred rissky soud a budou odsouzeni k smrti".
Horst byl rovnez ve vezeni za rozsirovani nenavisti.
A v letech 1970 - 1980 sedel pan Mahler za teroristickou aktivitu coby clen komunistickych Rudych Brigad.
Nevim jak vy, ale ja bych takovemu lumpovi nedovolil ani pristup na verejny zachodek. A do soudni sine uz vubec.
Je zajimave, ze nam duvod vykopnuti pana Mahlera ze soudni sine autor obou clanku jaksi "zapomnel" sdelit.
Kdovi, na co vsechno zapomnel.
Nez budete vazeni pokracovat v kritice soudnich systemu demokratickych zemi, zkuste si zagooglovat.

79535

22.11.2005 13:15

RE: Vazeni

Moniker 217.?.?.?

Reakce na 79535

Zrejme ste zle cital clanok, lebo tam je jasne a zrozumitelne napisane, ze Mahler tam nebol ako obhajca, ale ako asistent.

79597

22.11.2005 21:22

RE: Vazeni

Jasmina II 62.?.?.?

Reakce na 79597

To je fuk,vzdyt psal ze -ani na verejny zachodek.

Ksakru,ze vono to zasejc bude vsechno jinak... [oči v sloup]

79668

23.11.2005 0:33

RE: Vazeni

kema 207.?.?.?

Reakce na 79597

>Zrejme ste zle cital clanok, lebo tam je jasne a zrozumitelne
>napisane, ze Mahler tam nebol ako obhajca, ale ako asistent.

Pan Moniker,

nie zle, dobre som cital! Ved som aj "clen obhajoby" napisal a nie obhajca.
Viete panko, ja som clovek pokojny, no keby som sudcom bol a taky chumaj co druhym nacistami vyhrozuje k sudu mojmu prisiel, prisambohu do riti bysom ho nakopal a z obloka vyhodil!

79711

23.11.2005 4:24

RE: Vazeni

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 79535

A to je celkem prirozene Kemo.

Jsou lide establishmentu a o nich se rika jen vsechno pekne a pak jsou lidi opacneho druhu no a ti se vsemozne ocernuji. To by Vas, coby stareho 'dragouna' nemelo prekvapovat.

Reknete mi jak si sam sobe dokazu, ze p. Mahler je skutecne tim, cim ho zde oznacujete. Znate ho osobne? Jiste ze ne. Jen jste o nem cetl 'prislusne' zdroje. A tem jste se rozhodl verit.

79738

23.11.2005 7:46

RE: Vazeni

Zdeněk Matoušek 216.?.?.?

Reakce na 79738

>Reknete mi jak si sam sobe dokazu, ze p. Mahler je skutecne tim,
>cim ho zde oznacujete. Znate ho osobne? Jiste ze ne. Jen jste o
>nem cetl 'prislusne' zdroje. A tem jste se rozhodl verit.

Potom už zbývá jen říct :"Nikomu nevěřím ! A sobě jen na 50% !" [chechtot]

Jenže ono se někdy setsakramentsky nevyplácí, napsat o někom nějakou lež, či pomluvu. Toho Herr Mahlera neznám, ale silně pochybuju, že by se nechal jen tak "mir nichs - dir nichs" očerňovat v tisku, pokud by to nebyla pravda. Ale jsou tací, kteří věří, že co je napsáno v nějaké webpage, tak to musí být pravda a o něčem takovém jako Hoax, ještě neslyšeli. Znám jednoho, co mi tvrdil, že "Transatlantský" plovoucí, či zavěšený, podmořský tunel už je skoro hotový a sháněl se po nějaké organizaci, která na něj prodává akcie, správně česky "šéry". [chechtot] No, četl to na "INTERNETU", tak to musí být pravda, né ?! Tunel prý má být dokončen v roce 2009 a vlak z Londýna bude v New Yorku asi za hodinu. Když jsem se podíval na ty stránky a řekl mu, že je to Hoax, tak mi stejně nevěřil. Zarážející je to, že takovýchhle "důvěřivců" je vícero. [oči v sloup]

79754

23.11.2005 15:32

RE: Vazeni

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79754

No tak to vidíte, pane Zmatoušek,

a Vy se tady pokoušíte někoho přesvědčit, že má kemo pravdu o tom panu Mahlerovi tím, že znáte nějakého cvoka, co čeká každým dnem na otevření Transatlantického mostu. Nemusíte ale shánět Vaše známé tak daleko - leho taky čeká, že to v Iráku vyhrajeme.

79798

24.11.2005 9:20

RE: Vazeni

Zdeněk Matoušek 216.?.?.?

Reakce na 79798

>No tak to vidíte, pane Zmatoušek,
>
>a Vy se tady pokoušíte někoho přesvědčit, že má kemo
>pravdu o tom panu Mahlerovi tím, že znáte nějakého cvoka, co
>čeká každým dnem na otevření Transatlantického mostu.
>Nemusíte ale shánět Vaše známé tak daleko - leho taky
>čeká, že to v Iráku vyhrajeme.

To jste mě ale poněkud zklamal, herr Lágrštajn, ten můj známý žije v USA, a má to k nim kousek, tudíž jsem si myslel, že voni by mu mohli dát patřičnou radu, či domluvu, páč voni budou nejspíš s takovejma lidma často ve styku a vyznaj se, však to znaj, co je to "profesionální deformace". Již jste nám toho tady předvedl s těmi exkrementy víc, než třeba. Jakpak by vám taky někdo mohl upřít tu vaši kadiboudu, kterou jste sám "vyprodukoval" a potom jste se ji snažil někomu "střelit". Vaše invektivy a váš postoj k oponentům zdá se mi býti poněkud nevlídný, ale nejspíš jen vy sám jste přesvědčen, že máte jakési "oprávnění" takovéhoto přístupu. No jistě, ale jen v tom případě, že "serete" na všechny. Dobrá, "vazmóžno", ale může se stát, že jednoho dne poznáte, že jste se trošičku mýlil. Nic víc, než jen toliko "jemné varování". [vyplazený jazyk]
Potom tu mám ještě jednu otázku, z jakého (mně utajeného důvodu) setrvávaj v těch prokletých JÚ ES EJ ? No, nejspíš čekáte, že toho Juru Kleče někdo sestřelí. A i kdyby ne, tak za pár let půjde stejně do prachu rozcválanejch cest. Mně je trošku divné na lidech, kteří se jaksi vetřou do určité země, a potom dští oheň a síru, že ten, nebo onen, nečiní tak, jak by od něho bylo očekáváno. Jenže ta skutečnost, že z té země neodcházíte mluví za všechno. Potom ty veškeré, rádoby vlastenecké řeči, příkladně p. Leffa, nestojí za "zlámanou grešli". Já vím, že nemůžu vkládat ty žvásty p.Leffa do vašich ůst, ale nikdy jste se proti těmto neohradil, přestože vás Leffík vzýval jako modlu. Je mi to docela jasné, "když dva dělají totéž, není to totéž". Takže ty naše popudlivosti nemají nic společného ani s Lehem, ani s Leffem. Není třeba "cákat" kolem sebe nějakými dalšími osobami, jež mají své slovo a svůj vlastní názor. Vnucovat někomu něco, co je váš vlastní produkt, a potom na tom ještě stavět nějaké pomyslné konspirace, je jev vám veskrze vlastní, jak jsem se mohl přesvědčit již několikanásobně.
Nemám ve zvyku útočit na někoho, kdo například nesdílí můj názor, ale pokud jsem napaden, tak se bráním. Vy napadáte ! A urážíte ! Přestože se editor snaží o "nějakou" cenzůru. Stále mám proč děkovat svým rodičům, že měli dostatek trpělivosti a naučili mě víc, než vás. Když někdo použije své vědomosti a vzdělání k tomu, aby vyjádřil druhým, nebo druhému, že je něco méněcenného, hloupého, či podřadného, než je on sám, pak zaslouží jen sám takového odsouzení. Masaryk jim říkal fouňové, tedy u mě jste "f...Kráceno (Editor)

79961

23.11.2005 8:51

RE: Vazeni

Jasmina II 62.?.?.?

Reakce na 79738

Pak ale uznejte ze diskuze jsou vlastne uplne zbytecne..... [velký smích]

79758

24.11.2005 0:33

RE: Vazeni

kema 207.?.?.?

Reakce na 79738

>Reknete mi jak si sam sobe dokazu, ze p. Mahler je skutecne tim,
>cim ho zde oznacujete. Znate ho osobne? Jiste ze ne. Jen jste o
>nem cetl 'prislusne' zdroje. A tem jste se rozhodl verit.

Pane Zap,

Mahlera osobne neznam. Zaplatpanbuch a zly pryc. Stejne tak neznam osobne Elvise Pressleyho. Jsem vsak presvedcen, ze to byl zpevak a nikoliv kominik.
Podivejte se i s Taborskym na tenhle link:
www.en.wikipedia.org/wiki/Horst_Mahler

79894

24.11.2005 7:43

RE: Vazeni

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 79894

>...neznam osobne Elvise Pressleyho. Jsem vsak presvedcen, ze to byl
>zpevak a nikoliv kominik.
Konečně jste tady jednou pro změnu uvedl informované přesvědčení.

> Podivejte se i s Taborskym na tenhle link:
>www.en.wikipedia.org/wiki/Horst_Mahler

Co je na tom linku, co už není všeobecně známo? Snad jen to, že je tam vynecháno, že Mahler byl na "Zündelově legálním týmu" jako asistent, na což nepotřebuje licenci. Mno a taky pěkná perlička: (soudce)"Meinerzhagen také vyloučil public defender(+) Sylvii Stolzovou na základě, že její písemná podání k soudu [neidentifikováno jaká] odrážely Mahlerovy myšlenky."
Takové ospravedlnění soudního rozhodnutí by bylo naprosto absurdní a ilegální v každém právním státu. V Německu zřejmě podání mandatorní obhájkyně musí odrážet myšlenky státního žalobce.
-----------
(+) Sylvia Stolzová nebyla public defender ve smyslu ex offo, jak je tomu normálně rozuměno, ale mandatorní obhájce, což je taková zvláštnůstka současného německého "práva", omezující práva obžalovaného.

79940

24.11.2005 10:10

RE: Vazeni

kema 207.?.?.?

Reakce na 79940

>Co je na tom linku, co už není všeobecně známo?

Vsechno, pane Taborsky. Vsechno.
Normalni clovek o Horstu Mahlerovi nejspis nikdy neslysel.
Kdyz o nem nekdo napise jen to, ze mu byla znemoznena ucast pri obhajobe a nezmini se o minulosti toho pana, pak zamerne zatajuje skutecnost.
A Horstova minulost je cerna jako hornikovy trenyrky. Kariera od komunistickeho teroristy k nacistovi.(Nic tak neobvykleho [smích] )
Nevim jak vy, ja bych ho v soudni sini nenechal ani zametat.
Napadlo vas nekdy, ze se soudce snazi o zjisteni viny nebo neviny pana Zundela vzhledem k platnym zakonum a nema zajem propujcit soudni sin nackum k sireni jejich propagandy?

79971

24.11.2005 10:34

RE: Vazeni

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 79971

Napadlo vas nekdy, ze se soudce snazi o zjisteni viny nebo neviny pana Zundela vzhledem k platnym zakonum a nema zajem propujcit soudni sin nackum k sireni jejich propagandy?

V demokracii soutěží myšlenky údajně volně a svobodně. Protože jinak by "demokrati" nemohli správnost té které myšlenky posoudit. Poučte mě, že v demokracii máme nějaký institut, který to posuzuje sám, bez přístupu veřejnosti. V diktaturách se tomu jinak říká cenzura a proti té demokracie údajně bojuje.

Máte pane kema sice pravdu, pokud namítnete, že se jisté myšlenky dostatečně zdiskreditovaly v minulosti a již je tedy netřeba formou volné soutěže veřejností dále zkoumat. To by byla pravda pouze v případě, že by byla stoprocentní záruka, že následná cenzura nemůže být zneužita. Je ovšem "na stole" taková záruka ? Ve světle zprávy, že americký president údajně hodlal bombardovat budouvu Al Jazeera v hlavním městě suverenní země ? Protože se mu nelíbilo její zpravodajství ? Hm... Mám natočený britský film BBC o Al Jazeera a považte, docela je tam chválili za čistou novinářskou práci. [velký smích]

79973

24.11.2005 22:50

RE: Vazeni

kema 207.?.?.?

Reakce na 79973

Jsem rad pane Gejdosi, ze jste upustil od urazlivych vyrazu a rad vam odpovim.
V parlamentni demokracii jsou soudy nezavisle na vlade. Ukolem soudu je zvazit, zdali obzalovany porusil platny zakon, pripadne udelit trest.
V pripade ze pujde dejme tomu o zlodeje aut, bude soudce posuzovat jestli obzalovany auto skutecne ukradl nebo ne.
Obhajoba ktera bude v takovem pripade tvrdit, ze krast auta je pravo kazdeho obcana bude smesna.
Zakony totiz pisi zakonodarci, kteri s funkci soudu nemaji nic spolecneho.
A stejna je situace s pripadem Ernsta Zundela.
Sireni nenavisti a nacisticke propagandy je v Nemecku trestne. Soud se proto nebude za penize danovych poplatniku v pripade neonacistu znovu a znovu zdlouhave zabyvat existenci ci neexistenci plynovych komor a poctem zavrazdenych Zidu.
Soud posoudi, zdali Zundel zakon porusil, nebo ne.
A obhajoba zalozena na radach byvaleho komunistickeho teroristy, nyni neonacisty by nezarucila radny prubeh soudu.
Ani pro obzalobu, ani pro obzalovaneho.

80047

24.11.2005 23:41

RE: Vazeni

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 80047

Nu dobře,ale proč tedy Zündela soudí po druhé zrovna v německu?Byl přeci zatčen v Kanadě a není občanem Německa.

Už to tady padlo,vím,ale přesto tomu nerozumím.Nechcete to prosím vysvětlit?

80055

25.11.2005 2:45

RE: Vazeni

kema 207.?.?.?

Reakce na 80055

>Nu dobře,ale proč tedy Zündela soudí po druhé zrovna v
>německu?Byl přeci zatčen v Kanadě a není občanem Německa.

>Už to tady padlo,vím,ale přesto tomu nerozumím.Nechcete to
>prosím vysvětlit?

Ernest Zundel je obcan Spolkove Republiky Nemecko.

80074

Příspěvků: 83

21.11. 07:26 Jiří Táborský  To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 07:51 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 13:19 zaplatil  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 17:32 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 17:44 Petr Gejdoš  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 20:25 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 06:33 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 09:25 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 10:08 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 11:19 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 21:30 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 21:58 Tom  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
23.11. 00:22 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
23.11. 00:57 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 22:20 deu  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 23:52 zaplatil  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 03:16 deu  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 08:22 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 13:12 deu  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 14:48 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 23:25 deu  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 23:39 Karel z Čech  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
23.11. 14:30  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
23.11. 00:05 zaplatil  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 01:18 zalozak  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 03:11 deu  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 03:29 zalozak  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 13:21 deu  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 07:14 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 07:53 Blahnik  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 08:46 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 09:04 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 10:05 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 10:18 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 11:39 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 21:06 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 22:18 Petr Gejdoš  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
23.11. 01:21 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
23.11. 14:49 hmm  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
24.11. 05:18 Blahnik  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 08:13 zalozak  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 08:25 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 08:58 zalozak  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 13:32 trodas  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 01:39 zalozak  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
22.11. 01:56 Emma Bovary  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 17:41 Jiří Táborský  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 20:47 kema  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 19:37 baba_Blažková  RE: To je pěknej bordel v tý rakouský říši!
21.11. 10:22 Jasmina II  At je Zundela kdokoliv
21.11. 11:07 Vratislav  Na zvracení
21.11. 12:11 Corvus  To je prasárna
21.11. 19:01 trodas  RE: To je prasárna
21.11. 19:40 Jiří Táborský  RE: To je prasárna
21.11. 23:46 Had  RE: To je prasárna
22.11. 04:30 kema  RE: To je prasárna
21.11. 13:13 zaplatil  Pan soudce si nevedome plete bic.
21.11. 17:51 Jiří Táborský  RE: Pan soudce si nevedome plete bic.
21.11. 13:38 trodas  Demokracie ci demokreatura...?
21.11. 18:03 brozkeff  Jak?
21.11. 21:50 trodas  RE: Jak?
21.11. 23:39 Alexa  RE: Jak?
23.11. 09:23 Klokan  RE: Jak?
21.11. 20:27  Zavání to koordinací
21.11. 22:00 trodas  RE: Zavání to koordinací
21.11. 20:46 fettgesicht  Je tohle možné? Vyznáte se někdo v trestním právu?
21.11. 21:56 trodas  RE: Je tohle možné? Vyznáte se někdo v trestním právu?
22.11. 05:11 kema  Vazeni
22.11. 13:15 Moniker  RE: Vazeni
22.11. 21:22 Jasmina II  RE: Vazeni
23.11. 00:33 kema  RE: Vazeni
23.11. 04:24 zaplatil  RE: Vazeni
23.11. 07:46 Zdeněk Matoušek  RE: Vazeni
23.11. 15:32 Jiří Táborský  RE: Vazeni
24.11. 09:20 Zdeněk Matoušek  RE: Vazeni
23.11. 08:51 Jasmina II  RE: Vazeni
24.11. 00:33 kema  RE: Vazeni
24.11. 07:43 Jiří Táborský  RE: Vazeni
24.11. 10:10 kema  RE: Vazeni
24.11. 10:34 Petr Gejdoš  RE: Vazeni
24.11. 22:50 kema  RE: Vazeni
24.11. 23:41 Alexa  RE: Vazeni
25.11. 02:45 kema  RE: Vazeni

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 813