Diskuze k článku

Pojednání o homosexualitě

Příspěvků 159

20.9.2005 0:31

Hmmm, the lady DOTH protest too much

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Inu, na to, ze povazujete homosexualitu za "uchylku", ste o jej historii nejako velmi dobre informovany ... Ze by dalsi skryty buzik?

71656

20.9.2005 0:50

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 71656

[smích] [smích]

71660

20.9.2005 4:04

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

agir 195.?.?.?

Reakce na 71656

Argumentum ad hominem... to se nedělá. To není argument. Navíc o žádné zvláštní znalosti se nejedná, autor prezentuje směsku nejběžněji známých historických faktů a anekdot. Jiná věc je, že ten text je prostě mizerný: nemá hlavu ani patu, spousta vaty, ale myšlenku aby pohledal a smysl se nachází jen velmi obtížně.
Ad rem: Myslím, že skutenost je smutnější. Homosexualita je vrozená, daná primárně fyziologicky, nikoli psychologicky a situačně, a tvrdit, že je "normální", je nesmysl. Je přirozená, v tom smyslu, že existuje; ale není normální. Někdo se narodí s hrbem, s kratší nohou, jako slepý... to jsou všechno přirozeně existující vady, ale jsou to vady. Nebudeme podobné jedince nazývat normálnímí, to by bylo terminologicky i faktiky absurdní, nebudeme se jim ovšem ani posmívat a napadat je (jakkoli v historii to bývalo běžné, lidé k tomu mají sklony a mám dojem, že ta tolik vysmívaná korektnost je v těchto případech dost na místě). Homosexuála je tedy nutno brát jako člověka s vrozenou vadou, který to kvůli téhle vadě má v životě podstatně těžší. Na místě je soucit a taktní ohleduplnost. Ne odsuzování. Ale také ne předstírání, že žádná vada neexistuje. Protože tady to korektnost naopak přehání do té míry, že si mnozí postižení jedinci přesně tohle namlouvají.

71680

20.9.2005 5:24

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 71680

Dobře napsáno. Ano, na místě je soucit a taktní ohleduplnost. Ale nikoliv glorifikace (=gay pride day s průvodem a podobné zrůdnosti). Myslím si, že právě toto přehánění ze strany teplých (jakápak hrdost?) vede k více negativistickým názorům části zbytku populace, která dosud má pevné kořeny a pevné hodnoty v sobě.

71682

20.9.2005 11:43

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71682

Ano, s tim lze jen souhlasit [smích]
Provody v Toronte, kdy i jeden ze zastupitelstva ma na sobe tricko s napisem "I Love Dicks" jsou nemistne a netaktni.

Logicky to vzbuzuje nevrazivost (kdyz ne primo nenavist) zbytku obyvatel a neshledava se to s pochopenim ani u tak extremne tolerantnich lidi, jako jsem ja - i kdyz to neni mozno zakazat, dotycny se proste predvedl v velmi spatnem svetle... [zahanbení] [pláč]


A ted mirne nevazne - jen s temi "pevnymi hodnotami" opatrne, Vladimire [velký smích] Ono, na rozdil od nas, tihle chlapci mivaji casto ty "pevne hodnoty" v opravdu prokazatelne v sobe [velký smích] [chechtot]

Mam na mysli treba takovehle pevne hodnoty:

http://www.extremerestraints.com/Merchant2/graphics/00000001/le710blg.jpg

...nebot chromovana ocel je zcela jiste pevna dost a cena 65$ je take slusnou davkou hodnoty, ne? [velký smích] [chechtot] [velký smích]

Troufate si snad tvrdit, ze vase presvedceni je stejne pevne jako ocel? [velký smích] [mrknutí jedním okem]

71727

20.9.2005 12:06

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71727

Trodasi,chtěla jsem se zeptat:vy jste dealer takovýchto věciček? [chechtot]

71734

20.9.2005 13:25

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71734

LOL [chechtot] Ne, ale muze to byt cool job [velký smích]

Me se spis jen takove kovove vecicky libej (akorat ze pouzivat to jako tezitko by byla asi provokace, ze...?) a tak jsem si s Vladimira malicko vystrelil, ze takhle tvrde presvedceni tedy nema [velký smích] [velký smích] [velký smích]

http://www.stockroom.com/g/a169.jpg

A uznejte, ze je to krasa, no ne? [velký smích]

71741

20.9.2005 7:03

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Reakce na 71680

>> Navíc o žádné zvláštní znalosti se nejedná, autor prezentuje směsku >> nejběžněji známých historických faktů a anekdot
>>

Tym nie som si isty, zda sa mi, ze autor ukazuje pozoruhodnu erudiciu v historii buzerantstva. Okrem toho by si dobry Freudiansky analytik vychutnal jeho pouzitie vyrazov ako "vojet", "az z chlapecku opadne pyl mladi", atd. Moja (i ked amaterska) analyza je, ze pan Hruska je doma pod papucou, a formou zurnalistickych prispevkov tu vyjadruje sny o rytierovi na bielom koni, ktory sa raz objavi a drsne ho pomiluje odzadu.

Ale mozem sa mylit, samozrejme.

Howgh!

71686

20.9.2005 10:12

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

google 84.?.?.?

Reakce na 71686

no Stojan, vzhladom k faktu, ze si na Zvedavcovi "raz na mesiac", je skutocnost, ze v homo-diskusii patria z prvych piatich prispevkov dva tebe, tiez trochu podozriva [mrknutí jedním okem]

71719

20.9.2005 15:57

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

Stojan Jakotyč 206.?.?.?

Reakce na 71719

google, dobry vtip, zasmial som sa [smích]

71769

23.9.2005 9:12

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 71686

Taky jsem použil slovo "doskočiště". Že bych snil o tom, že jsem sportovec?

72160

20.9.2005 8:12

RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much - Pěkně napsáno.

Esmate esmt (zavináč) centrum (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 71680

Pěkně napsáno. Beru to jako spektrální dopnění základního článku ve kterém je mnoho skutečností.

71694

20.9.2005 0:36

A co tím vším chtěl autor říct?

Striga 85.?.?.?

To mi nějak uniklo. Kritizuje, že homosexualita je módní téma, ale sám snáší hromadu rádoby odborných poznatků. Autor zdůrazňuje, jaký je to hnus, ta homosexualita, ale s gustem se v tom hnusu rýpe jako v trusu. Čím víc smradu, tím zajímavější.
Pomíjím jeho názory ve smyslu, že homosexualita je naučená a kdyby k ní okolí nesvádělo, nebyla by. A čím ho tedy tak zaujala, co chce proboha řešit?
Mě jako heterosexulání ženu nikdy neobtěžovali ani muži, ani ženy homosexuálního zaměření. Mám mezi nimi několik známých, několik kamarádů, ale jejich sexuální život je pro mě jejich soukromá věc a opačně můj pro ně. Prostě do toho nikomu třetímu nic není.
Ještě k homosexuálním hrátkám ve smečce - pane autore, kdybyste byl zkušený majitel zvířat, věděl byste, že například psi si napodobováním páření nejen podřízené jedince ukázňují a cvičně šikanují, ale například feny si napodobováním páření hrají. U nich opravdu "každá chvilku tahá pilku" - střídají se. A moje třináctiletá fena, několikanásobná matka, mi skáče po noze kdykoliv je noha pro ni jen trochu lákavěji nastavená.Přitom se psy se páří normálně.
Jak se páří můj homosexuální soused se svým partnerem, to je mi upřímně fuk. Jsou to milí pánové a co dělají doma - to mě nezajímá. Jen je mi jich líto, že jim nelze dopřát výhody manželské smlouvy jen proto, že mají navzájem morálně neslučitelné genitálie. Vše ostatní, co by v manželství provozovali, mohou i tak - výchovu dětí, společné hospodaření, společné bydlení i sex. Jen tu oficiální formu vztahu mohou dát komukoliv jinému z preferované skupiny pohlaví - bohužel toho opačného.
Mohou spolu všechno, jen si nesmí dát vzájemně postavení blízkého člověka z první skupiny (dědění, soužití v domácnosti apod. podle různých situací z hlediska zákona).
V praxi si mohou dělat, co chtějí, ale před zákonem si mohou být nejbližšími lidmi jen s někým - 50 procent lidí mají zakázaných. V době, kdy lze darovat orgány, lítat na Měsíc a klonovat, mi to přijde směšné.

71657

20.9.2005 7:57

RE: A co tím vším chtěl autor říct?

J. Hruška 62.?.?.?

Reakce na 71657


>A moje třináctiletá
>fena, několikanásobná matka, mi skáče po noze kdykoliv je
>noha pro ni jen trochu lákavěji nastavená.Přitom se psy se
>páří normálně.
Kdesi jsem slyšel o dámě, jejíž pes se na ní tlačil, kdykoli si sedla na pohovku. Ta dáma si myslela kdovíco, ale odborník jí vysvětlil, že se pes cítí být pánem domácnosti a vytlačuje jí z vůdcovského křesla. Jestli Vám třeba Vaše fenka nedává najevo, kdo je pánem v chalupě.

>Vše ostatní, co by v
>manželství provozovali, mohou i tak - výchovu dětí,
>společné hospodaření, společné bydlení i sex. Jen tu
>oficiální formu vztahu mohou dát komukoliv jinému z
>preferované skupiny pohlaví - bohužel toho opačného.
Víte, a mě připadá, že tyhle představy přijali lidé příliš snadno. Nic nevědí a nechtějí vědět, jen o tomto závěru bývají nevývratně přesvědčeni. Proto jsem se pokusil dát dohromady několik fakt, aby se při tvoření závěrů měli ti, kteří chtějí myslet o co opřít.
J. H.

71692

20.9.2005 9:02

RE: A co tím vším chtěl autor říct?

Karel 147.?.?.?

Reakce na 71657

FUJ FUJ a ještě jednou FUJ.
Tohle je přesně ten názor, který se do nás snaží někdo natřískat.

71708

20.9.2005 17:32

RE RE: A co tím vším chtěl autor říct?

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 71708

A to, ze se jini do nas znazi natriskat nazor o zvrhlosti, skodlivosti, spolecenstke nebezpecnosti homosexuality,atd.... To neni FUJ FUJ a jeste jednou FUJ??

71783

20.9.2005 2:16

Jumanistika

Takasawa 195.?.?.?

Ktera to vsechno vysvetluje.... Nic! Neexistuje stejne jako rozumne pojeti vaseho rozumu. Musim se priznat, ze jsem se dostal az k vasemu 4 odstavci a tak hroznou sracku jsem nikdy necetl, a to ani zde na zvedavci. Kam az jsem se dostal tak to byl muj ctvrty odstavec a stejne taj muj rok na svete. myslenkove jsme zhrbu stejne. Jen kdyby od vaseho zjisteni neubehlo mych par desitek let[pláč].
PS: Tak strasnou kokotarnu jsem OPRAVDU v zivote necetl a to ani v blesku ci posledim clanku jiste mindy
PPS: Nechci jen nadavat, ale proc uz zde nechavate psat i diti? Zacal jsem vas web cist asi pred rokem a ty clanky, at jsem k nim mel sebemensi vyhradu, se dali cist, ale toto je naprosta UBOHOST!!!!
PPPS: Nejsem homosexual, ani jinak nesimpatizuji s ruzovym hnutim, ale v celku je mi to ukredene, jen nesnasim kdyz je clovek bit za neco co ani neudelal a to se zde deje a je to k bliti....

71665

20.9.2005 2:20

chyby

Takasawa 195.?.?.?

Jejda Takasawa ty chyby po tolika pivech[smích])) Ze se nestydeis[pláč]((((

71666

20.9.2005 2:30

Rasisto :-)

Martin 193.?.?.?

autore, čekal jsem jak to za ten článek schytáte a taky že jo. [smích]
S homosexualitou je to jako s rasismem, musíte hlásat, že být jiný je naprosto přirozené, dokonce natolik, že to vlastně není jiné. A nedejbože říct něco o tom, že ti jiní dělají něco špatně (ať už rasy nebo homosexuálové). Musíte tvrdit, že oni jsou sice jiní, ale stejně přirození jako my a dělají věci jinak, ale stejně dobře nebo lépe než my.
Ale taky se občas v duchu ptám, kolik z těch, co koketují z homosexualitou to mají od přírody a u kolika je to prostá sexuální (s odpuštěním) rozežranost, jít za dalšími a dalšími zážitky. Z velké části s článkem souhlasím. Už se těším, jak mě tady někdo nařkne, že mám homofobii nebo že jsem skrytý homosexuál. Tož, jestli chcete argumentovat takto, polibte mi pr..l [smích]))

71667

20.9.2005 2:48

Tož, jestli chcete argumentovat takto, polibte mi pr..

Peter Veliky 70.?.?.?

Docela otevrene zde kdosi nabizi k polibkum svou prdel. ([mrknutí jedním okem]
To jsme to dopracovali na tom Zvedavci, kdyz uz i teplousi si zde davaji otevrene inzeraty na nabidnute sluzby. Hnus, doufam ze na ty teple jednou prijde pohroma o zdaleka vetsi nez AIDS.

71672

20.9.2005 6:16

Kde je v tom "clanku" nejake pojednani?

Alena 69.?.?.?

Pane Hruska, you are not only incorrect, you are incoherent...

I kdyz vase psani je popletene a nejasne, nicmene je to jasny model chaotickosti myslenkovych pochodu.
Da se o tehle slatanine vubec diskutovat? A proc se to jmenuje "pojednani"?
Autor keca a keca - predklada skutecne "pozoruhodne" svedectvi Agathy Christie z Palestiny - o nezkazenosti tamniho obyvatelstvi, ktere i klystyr mohl moralne zneuctit...
Vysvetluje, ze zvirata vlastne nejsou homosexualni...tam by to bylo nutne dostudovat, pane Hrusko. Kral Krysa neni uplne spolehlivy zdroj.
Atd...
Chtela jsem se pustit do "kritiky" mym selskym rozumem - ale vlastne neni co kritizovat. Je to prazdne seskupeni slov kolem homosexuality.
Pane Stwora, mate viteze souteze o nejhorsi clanek.

Prominte, ze jsem kousava, ale ono to provokuje.

71684

20.9.2005 6:26

Kvadratúra ego

jonel 217.?.?.?

Asi len málokto nebude súhlasiť s tvrdením, že človek je tvor sociálny a mimo spoločenstva sa nemôže vyvinúť (viď deti odchované zvieratami) a ani vyspelý jedinec nemôže mimo neho dlhšiu dobu existovať bez výraznej degradácie. Prečo sa potom k tomuto zdroju, z ktorého sme všetci povstali, správame ako k prírode? Je to skutočne tak samozrejmé, že tu vždy bude a starať sa o oň netreba, stačí iba drancovať? Aj otázka homosexuality (a nielen ona) sa posudzuje skoro striktne iba z pozície ega - či už môjho, tvojho alebo jeho. Je skutočne tak podstatné naplnenie sexuálneho a majetkového chtíču obmedzeného súboru jedincov, ktorí sú aj tak z hľadiska spoločenstva biologickým balastom, že nám oprávnene už neostáva čas a priestor na riešenie našich zásadných problémov? Ak už dnes horkoťažko pripúšťame, že by sme našim potomkom mali zanechať prírodu v "dobrom technickom stave", tak by sme im snáď mali obdobne zanechať aj spoločenstvo. Z tohto pohľadu je potom rozhodujúce pre formuláciu postoja, či je homosexualita v spoločenstve (ako jeden z prejavov hedonistického prístupu k životu) iba neškodným markerom miery jeho rozkladu, alebo je katalyzátorom aktívne ovplyvňujúcim ďalší vývoj spoločenstva.
P.S. Čo nám ešte prinesie otvorenie Pandorinej skrinky sexu?

71685

21.9.2005 10:28

RE: Kvadratúra ego

J. Hruška 62.?.?.?

Reakce na 71685

Dalo by se dodat, že v perspektivní společnosti je i "konformní" sex dovolen jen těm, kteří dokáží, že jsou schopni uživit rodinu a vychovat děti. To právo na sexuální hrátky bez následků a odpovědnosti je jedna z hraček, kterými nás mocní udržují ve stavu trvalé nedospělosti. Homosexualita v tom vypadá jako třešnička na dortu. Ale přes to - koho z diskutujících potěší, když zjistí, že mu z potomka někdo udělal bůzu.
J. H.

71898

21.9.2005 16:25

RE: Kvadratúra ego

TS 213.?.?.?

Reakce na 71898

>Dalo by se dodat, že v perspektivní společnosti je i
>"konformní" sex dovolen jen těm, kteří dokáží, že jsou
>schopni uživit rodinu a vychovat děti.

Co je to "perspektivni spolecnost"? Neni tenhle nahled ponekud starsi, nez efektivni antikoncepce?

>To právo na sexuální hrátky bez následků a odpovědnosti je jedna z hraček,
>kterými nás mocní udržují ve stavu trvalé nedospělosti.

Naproti tomu stigmatizace sexuality jako neceho "spatneho" slouzila mocnym (specificky cirkvi) po mnoho staleti k manipulaci populace skrze umele vyvolany a udrzovany pocit viny.

71923

23.9.2005 9:18

RE: Kvadratúra ego

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 71923

"Perspektivní" společností jsem mínil jakoukoli kulturu či civilizaci, dokud byla ve vzestupu. A k tomu ostatnímu - víte, není těžké uvádět na pravou míru brožurková moudra, ale ti, kteří jimi argumentují o to obvykle nestojí.
J. H.

72161

20.9.2005 7:13

Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Tedy, upřímně, to se zase někdo vyřádil. Až příště zase budete psát o homosexualitě, doporučuju oprostit se od strachu o pinďoura a vzít to hezky zgruntu; tedy když už se článek jmenuje "Pojednání o homosexualitě", chtěla bych znát i autorův postoj k homosexualitě jako takové, včetně jeho přístupu k olizujícím se lesbičkám, žádám vysvětlení, která z nich je ta "podřízená", jak se to projevuje, popřípadě, které "trauma" z dětství k tomuto chování vedlo.
Když už to má pan autor všechno tak v malíku.
[mrknutí jedním okem]

71687

20.9.2005 11:31

RE: Pojednání o homofobii

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71687

Tipuji, ze u tech lesbicek bude podrizena ta, co nesahne prvni po pripinacim penisu [vyplazený jazyk] [chechtot]

http://www.stockroom.com/g/j013nic.jpg

[velký smích]

Jediny problem s urcenim podrizene bude, kdyz pouziji oboustranne siditko (double dong)

http://www.stockroom.com/g/b203.jpg

...ale myslim, ze by dilema slo vyresit tim, ktera prvni po nem sahne [velký smích]

A myslim, ze by se s uspechem dalo argumentovat ze trauma z detstvi z nasilnickych kluku vehnalo divcinu do naruce druhe, nezne divciny [vyplazený jazyk] [smích]

Jeste nejake otazky, Blazkova? [chechtot]

71726

20.9.2005 17:21

RE: Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71726

Jako vtip, dobrý, Trodasi, [chechtot] , já jsem spíš čekala něco serióznějšího. Ono totiž i ty umělé penisy jsou mnohdy pouhou fantazií mužů. Neznám sice tolik lesbiček, ale ujišťuju vás, že ty co znám, nijak zvlášť penisům neholdují, dokonce ani těm umělým. Prostě nemají rády muže a tedy něco, co by jim je v něžných chvílích připomínalo, opravdu nepotřebují. [mrknutí jedním okem]
Freud by byl hodně zklamán, že TO chlapům fakt ženské nezávidí. Dokonce ani lesby [oči v sloup]

No, a ta Vaše teorie o traumatu - to nemá logiku. Tak chlapa přefikne chlap a on pak už chce jenom chlapy - tedy příslušníky pohlaví stejného, jako původní "agresor"
Ženskou přefikne chlap, a ona se uchyluje od té doby k pohlaví opačnému, než byl původní agresor... (e?) [zmaten]

Takže buď je článek vážně blábol, nebo jsou blábolem tyto teorie anebo jsou ti chlapi vážně divné plémě... [překvapení]

Ale dobrá, beru, Trodasi, asi to byl fakt jenom vtip. [mrknutí jedním okem]

71781

20.9.2005 18:15

RE: Pojednání o homofobii

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71781

S tou fantasii opatrne - vzhledem k siri nabidky bych tipoval, ze tu bude i velmi znacna poptavka - aneb neni vsechno pravda, co si mezi sebou, slecny, rikate, ze [mrknutí jedním okem] [velký smích]

Trauma vznika prefiknutim? LoL [chechtot]
Tady se clovek dneska dozvi veci [velký smích] A ja jasne napsal neco o nasilnem chovani, a nemyslel jsem u utlem veku na sex, tak mi ho tam prosim vsude necpete, svet je i o necem jinem nez jen o sexu [mrknutí jedním okem]

71784

20.9.2005 20:03

RE: Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71784

Samozřejmě, že jsem měla na mysli "násilně přefikne". Jenom jsem nechtěla používat příliš expresívní výrazivo vzhledem k lehce konverzačnímu tónu.

A já jsem mluvila o lesbičkách. Šíře nabídky těchto pomůcek je skutečně nepřeberná, člověk kolikrát kouká a nevěří, co všechno lidi vymyslí, že. [smích] Ale ty "uměláky" jsou opravdu především pro ženy heterosexuální. Nepopírám, že i páry si některými hračkami mohou zpestřovat sex. život. O homosexuálech nemluvě. Ale podotýkám, že opravdu mnoho lesbiček nepoužívá umělý penis. Každá z těch hraček tak taky nutně vypadat nemusí, že [mrknutí jedním okem]

A nikam vám ho necpu. [chechtot]

71803

20.9.2005 20:49

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71781

Já jen pár dodatků.Co se Freuda týče,tak jeho pohled byl přece jen trochu šovinistický.Doporučuju si přečíst něco od Karen Horneyové,což byla psychoanalytyčka,která se sice od Freuda učila,ale některé jeho teorie citlivě vyvrátila.
Jinak co se vztahu lesbiček k mužům týče,tak zčásti souhlasím(tedy jen za sebe).Chlapi moc ráda nemusím a dokážu se obejít bez nich.Ale co jsem od pár kamarádek zaslechla(a od jiných žen také),tak občas by rády okusily jaké je to mít dole"dlouhé bydlo" [smích] .

71807

21.9.2005 0:52

RE: Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71807

Kromě čůrání vestoje v tom žádné výhody nevidím... [mrknutí jedním okem] I když i to je docela velká výhoda, že jo, zejména když je jedna podroušená a na zádech má velký těžký batoh... to mi jedna vyprávěla, to není o mně, hihi.

Ta paní, co o ní píšete, to je ta, jak povídala, že to je přesně naopak, že muži závidí ženám dělohu?
Osobně se nepřikláním k žádnému z těchto názorů, myslím si, že příroda to vychytala docela šikovně, ať si myslitelé tvrdí, co chtějí... [mrknutí jedním okem]

71833

21.9.2005 11:29

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71833

Joto čůrání je výhodou,ale to je asi vážně vše.Vlastně veškeré výhody jsou v té dlouhé"hadici",jinak nic.
Co se týče K.Horneyové a S.Freuda:Freud sestavil teorii o závisti penisu.A protože byl chlap,tak to bral jako jedinou možnost.Zatímco Horneyová vyvedla Freuda z omylu,že u mužů zase figuruje strach z vagíny,což je způsobené tím,že žena tam dole vlastně nic nemá a toho se malí chlapečci bojí(také z toho vychází i kastrační úzkost) a může do vyústit do značně rozličných problémů.
Ale je fakt,že chce si to přečíst.Když to takhle nakousnu,tak toho moc nevyvětlím.

71903

21.9.2005 19:41

RE: Pojednání o homofobii

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 71833

Babko Blažková, nechci se moc míchat do odborné diskuze, ale k naznačené výhodě pokolení mužského mám jeden osobní poznatek.
Jako malý kluk v pohraničí jsem byl svědkem pro mě nezapomenutelné příhody. Na periférii většího města šla po ulici postarší žena věku babičkovského. Podle vzezření to nebyla češka, nýbrž neodsunutá příslušnice odsunutého národa. Pojednou se zastavila a rozkročila a chvilku jí z pod sukně vytékala jakási tekutina. Po udělání loužičky, spíše přímo louže, pokračovala v chuzi zamýšleným směrem.
Zda zmíněná dáma byla homo či hetero bylo v té době mě naprosto lhostejné, neboť takové rozdíly jsem ještě nebyl schopen vnímat.

Tedy podle mých zkušeností jsou na tom dámy mnohem lépe než pánové, kteří za jistým účelem musí hledat strom či keř. Dáma se může rozkročit kdekoliv a nebudí tím ani veřejnou pozornost, natož veřejné pohoršení.

No a jsme u staré pravdy, že není nic nového pod sluncem, všechno tady již bylo. Jen nepoučení lidé staré zkušenosti musí nově objevovat.

71940

21.9.2005 23:21

RE: Pojednání o homofobii

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 71807

>Doporučuju si přečíst něco
>od Karen Horneyové,což byla psychoanalytyčka,
Horney psychoanalytička, říkáte?
terá se sice od

>Chlapi moc ráda nemusím...
To se Vám nedivím, ale zkuste někdy chlapy s tvrdým.

>Ale co jsem od pár kamarádek zaslechla(a od
>jiných žen také),tak občas by rády okusily jaké je to mít
>dole"dlouhé bydlo" [smích].
O nic jste nepřišla. Bydlo tam dole mají jen takové malé breberky, muňky se jim říká a to není o co stát.

71980

21.9.2005 23:36

RE: Pojednání o homofobii

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71980

Chlapi moc ráda nemusím...

To se Vám nedivím, ale zkuste někdy chlapy s tvrdým.
________________________________________________

[chechtot] [chechtot] ja se z toho poseru, to se neda cist a hlavne, kdyz je to "dvousečné" [chechtot] [chechtot]

71986

21.9.2005 23:40

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71980

Fajn,psala jsem to ve spěchu.Občas to ujede každému,nebo ne,pánové?

71987

21.9.2005 23:51

RE: Pojednání o homofobii

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71987

Fajn,psala jsem to ve spěchu.Občas to ujede každému,nebo ne,pánové?
__________________________________________________

No jasný Alexo, všechno je jinak v pohodě. Ale, jen tak mezi námi děvčaty, vzala jste si z toho nějaké ponaučení ? [zahanbení]

71989

22.9.2005 10:30

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71989

Ano,ano...je vidět,že nemám ráda chlapy s měkkým ani s tvrdým [chechtot] [chechtot]

72049

22.9.2005 0:24

RE: Pojednání o homofobii

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71987

>Fajn,psala jsem to ve spěchu.Občas to ujede každému,nebo ne,pánové?

No jo, ujede. Ale zatímco vám stačí prohodit měkké za tvrdé, tak po natvrdo napařených alimentech jeden vyměkne na hodně dlouho.

71990

22.9.2005 0:46

RE: Pojednání o homofobii

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 71987

> Fajn,psala jsem to ve spěchu.Občas to ujede každému,nebo
>ne,pánové?
Kdyby jen občas, paní Alexo! Neberte to vážně, co se rádo má, to se škádlívá.

71995

22.9.2005 10:39

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71995

Kdyby jen občas, paní Alexo! Neberte to vážně, co se rádo má, to se škádlívá.
...
Že by až tak? [velký smích] Ale vážně,nejsem paní,ale slečna [mrknutí jedním okem]

72050

22.9.2005 12:45

RE: Pojednání o homofobii

google 84.?.?.?

Reakce na 72050

>Že by až tak? [velký smích] Ale vážně,nejsem paní,ale slečna [mrknutí jedním okem]

nehovorte!
vo vasom veku? [zmaten]

[mrknutí jedním okem]

72062

22.9.2005 14:44

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 72062

Jste si nějaký jistý ohledně mého věku [velký smích] .Vy víte kolik mi je?

72073

22.9.2005 16:04

RE: Pojednání o homofobii

Lev 68.?.?.?

Reakce na 72073

Jste si nějaký jistý ohledně mého věku .Vy víte kolik mi je?
_________________________________________

A to nas "muze" na Zvedavci ted trapi. Nevime, kolik je Vam let a jakeho jste asi ?! pohlavi. Muze se stat, ze jste i harmofroditni [mrknutí jedním okem] ( podobojetna ) a mate vyhrano !

72077

22.9.2005 16:54

RE: Pojednání o homofobii

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 7

> harmofroditni [mrknutí jedním okem] ( podobojetna )

Takhle to vypada, ze oba dva, Harm s Offroaditou, prijmuli obe viry a sloucili duse.
Tela nechali vetru napospas..... [cool]

72082

22.9.2005 21:55

RE: Pojednání o homofobii

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 0

>> harmofroditni [mrknutí jedním okem] ( podobojetna )
>
>Takhle to vypada, ze oba dva, Harm s Offroaditou, prijmuli obe
>viry a sloucili duse.
[chechtot][chechtot][chechtot]
To jste sice zachytil moc krásně, ale mluvíme-li o hermafroditismu v přítomnosti dámy, pak je snad vhodnější nechat těla a duše Hermea a Afrodité na pokoji a mluvit o kvítku jednodomém, které má bliznu i pestík.

72101

22.9.2005 22:14

RE: Pojednání o homofobii

google 84.?.?.?

Reakce na 72073

>Jste si nějaký jistý ohledně mého věku [velký smích] .Vy víte kolik
>mi je?

nie! [pláč]

prezradte! [mrknutí jedním okem]

72104

22.9.2005 21:33

RE: Pojednání o homofobii

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 72050

>Že by až tak? [velký smích] Ale vážně,nejsem paní,ale slečna [mrknutí jedním okem]

Díky za mrknutí za tou slečnou. Kdybych věděl, že jste věděla, že budu příští týden v Praze, tak bych si ho vyložil jako mrknutí významné. A jen pro úplnost, můžete na mne významně mrkat i kdybyste byla paní, to dělá mému macho taky dobře.

Ale vážně, tím oslovením "paní" jsem naprosto nic, kromě zdvořilosti, nemyslel. V češtině není, bohužel, nic neutrálního mezi tím jako naše "Ms.", při kterém nemůžete šlápnout vedle. Ale když už vážně, tak Vaše komentáře se mi vážně líbí pro Vaši originalitu a otevřenost - a tím i odvahu vystavit se anonymním kibicům, eh, a někdy srandistům.

72099

23.9.2005 10:54

RE: Pojednání o homofobii

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 72099

To mrknutí jsem myslela trochu provokativně [smích]Jinak do Prahy jedu až za 14dní.

S tou Paní/Slečnou to neberu vážně vážně.Zatím jsem ve věku,kdy mi ani jedno z oslovení neuškodí [velký smích] .Spíš jsem to způsobila tím,že mám nějaké nutkání mít občas poslední slovo.Ne vždy.
Anonymní kibice nemám ráda,je to snadné říct:"tady máš chybu"anebo"co je tohle za blbost".Prostě mě takové chování čato vytočí,ale je to jedno ze specifik češství(neříkám,že tím trpí každý)a tak to beru trochu jako nutný doplněk diskuzí.

72170

26.9.2005 6:46

RE: Pojednání o homofobii

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 72170

> To mrknutí jsem myslela trochu provokativně [smích]Jinak do Prahy
>jedu až za 14dní.
Tak tohle sdělení je bezesporu provokativní. Skoro jste mě domanipulovala do situace, kdy musím kontrasdělit, že tedy v Praze zůstanu o dva týdny déle.

72433

20.9.2005 7:19

Ha,ha

kema 207.?.?.?

Ten vtip jsem slysel poprve pred deseti lety od jednoho cowboye v Alberte. No- treba si ho prelozil z rustiny. [smích]
Jinak to ma ale autor v hlave vsechno popletene. Misto na netolerantni citaty z bible se ten pan mohl zamerit na zeme v Asii, kde homosexualita nebyla nikdy tabu a kde homosexualove tvori sice malou, ale prirozenou mensinu.
Zadne pruvody nasminkovanych hosanu ve spodnim pradle, ale take zadna priblbla nevrazivost kterou by pan autor mohl rozdavat.

71688

20.9.2005 8:35

Kritické myšlení?

milo admsoft (zavináč) atlas (tečka) cz 80.?.?.?

V tomto článku jsem nic takového nenašel. Je to snůška informací, mnohdy lehce zpochybnitelných či až vysloveně zavádějícíh, ale o nějaké analýze nemůže být ani řeč.

71701

21.9.2005 10:42

RE: Kritické myšlení?

J. Hruška 62.?.?.?

Reakce na 71701

Jistě. Snažil jsem se snést informace. Pokud jste si předem vytvořil závěr, mohou Vás od něj některé zavádět. Myslet už musíte sám.
J. H.

71899

21.9.2005 15:55

RE: Kritické myšlení?

milo admsoft (zavináč) atlas (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 71899

>Jistě. Snažil jsem se snést informace.

No nepovedlo se. Zatím to byly nepodložené polopravdy. Snaha někdy nestačí. Snad příště. [mrknutí jedním okem]

71919

20.9.2005 9:48

Už je to tady

Kobretti 213.?.?.?

Ano, ano, už je tady slet politicky korektních imbecilů, kteří budou propagovat všechno, co jim média vlily do těch dutých hlav. Homosexualita je svinstvo. To vám potvrdí každý, koho doprovázely hřejivé pohledy starších pánů v tělocvičnách, saunách a bazénech. Nebudu mluvit o otevřených nabídkách, které jsem dostával coby relativně ztepilý blond zaměstnanec hotelu, nabídkách k návštěvě pokojů zámožných pánů, pozvání na večeři, prosby o doprovod noční Prahou, či fotografování, či přímého "nechtěného" hlazení po zadku či předku. Každý s touto zkušeností ( ti oškliví to mají dobrý, a proto si tady můžou slintat o tom, jak jsou bukanýři neškodní a milí pánové ) získá zcela jasný pohled na buzíky.
No a pak si zajděte promluvit s klukama - šlapkama, jaká je skladba jejich klientely - kolik procent pánů má normálně rodinu, kolik z nich si prostě řeklo, že ženský jsou dobrý, anální sex taky, ale teď by to chtělo ještě něco lepšího...
Hezky o tom píše De Sade v tom smyslu, že největšího rajcu člověk dosáhne, když poníží sobě rovného, což žena není. Ošukat ženskou do zadku znamená, že si užiju já a ona trpí ( samozřejmě, že porno to prezentuje jinak, ale jak blízko k realitě má porno ? ), nebo z toho má rozhodně méně, než z normálního styku ( nebavím se o multidírách, které mají zadek užší a tak alespoň tímto způsobem chlapa cítí ). Z tohoto pocitu moci nad ženskou, že se mi podvolí, že dělám něco, co vyhovuje jen mě, že toho druhého ovládám, z toho vznikla taková obliba análního sexu v posledních cca 10 - 15 letech, všude se o tom píše, od časopisů pro adolescenty, pro dámy, pro pány, i v seriozních periodikách.
Kniha Porno od autora, který napsal Trainspotting se probléme vyjebávání s lidmi zabývá. Celá společnost je nastavena na to, jak s lidmi vyjebat, oblbnout, stáhnout, ojebat a nakopat do zadku. Autor dokazuje že celá společnost je análně zaměřená a posedlá. Bohužel ttuto knihu nemám u sebe, takže nemůžu citovat.
Vrcholný rajc pro pány médií a tahače nitek je ojebávání lidí, není umění si lidi koupit, o level výše je lidi ojebat tak, aby toto ojebání brali jako poctu. Proto taková adorace homosexuálů, což je jen přenesené ojebání, od ojebání a ponížení duševního, emočního, kterého jsme aktéry skoro každou hodinu svého života, k ojebání sexuálnímu.
Říkám a trvámna tom, homosexualita si nezaslouží jakoukoli propagaci a znormálnění. Smiřme se s faktem, že tu je. Tečka.

71714

7.11.2006 16:10

RE: Už je to tady

Nekyia 88.?.?.?

Reakce na 71714

No jo, ještě že ne každá hetero žena na základě obdobných zkušeností s vtíravými hetero muži nezískává takový "zcela jasný pohled na heteráky", že? [mrknutí jedním okem] No a zbytek Vašeho hysterického vežblebtu nebudu snad ani komentovat. Souhlasím s Vámi jen v tom, že homosexualita znormálnit nejde - protože normální je.

120875

20.9.2005 10:05

... to je myšlenkový skvost

Noris noris (zavináč) volny (tečka) cz 80.?.?.?

Zatím jsem do Zvědavce nikdy nepřispěl, nicméně o to častěji ho čtu. Ale to co tady předvedl pan Hruška svým "pojednáním" mně přinutilo když ne k článku, tak aspoň k drobné poznámce: Nečetl jsem nikdy zbytečnější článek, a to ani v Rudém právu před rokem 1989, ani v Blesku po revoluci. Možná mám dlouhé vedení, ale doteď jsem nepochopil, co vlastně chtěl autor ve svém poselství sdělit světu.

71718

20.9.2005 10:31

homosexualita

Jefim Fistejn 212.?.?.?

Rád bych věděl, jestli ses autore pohyboval v homosexuální komunitě. Mě připadají Tvé závěry, hlavně v odstavci kolem registrovaného partnerství a vztahů, jen jako doměnky. Chtělo by to podložit nějakými reálnými fakty nebo zkušenostmi. Jinak to budu respektovat jako Tvůj osobní názor.

Jinak příměr k imigračním úředníkům... bylo to nutné? Nejsi frustrovaný z toho že chceš do US a ono to nejde, že ně? [smích]

Nemám rád US ani nepovažuji homosexuální pár za vhodné prostředí pro výchovu dětí. Jen pro pořádek. Ale pokud neprezentuješ svůj text jen jako názor, ale jako něco, na čem by měly stát argumenty proti multikulturistickým bojovníkům za lidská práva placených z peněz daňových poplatníků, pak je nutné doplnit o nerozbitné pilíře [smích] jinak díky za článek a za podněty, kde hledat informace.

71721

20.9.2005 10:43

tolerantům obecně

john bombardon 82.?.?.?

Citování z písma trochu matoucí,jinak tleskám.Zarážející jsou spíš útoky mnohých diskutujících. Hezký profil toho kolik lidí má pod kůží zažranou dojemnou toleranci natlučenou do hlav mediálním kladivem. Rád bych viděl jejich reakce při zjištění že si jejich dospívající syn začíná malovat nehty.Tihle lidičkové by si měli položit otázku proč má homosexualita v médiích takový prostor, proč se nám někdo snaží namluvit ,že je to naprosto normální, jen at si mladí vyberou svoji sexorientaci, to je ten vzkaz medií.Dobře čtěte, nikoliv vzkaz homosexuálů ale vzkaz medií, čili někoho kdo stojí za tím.A v tom vy moji tolerantní holoubci je den point.Jsme manipulováni aby z nás bylo poživačné stádo bez hrdosti a morálky. Tomu se totiž dobře vládne.Hezký den.

71722

20.9.2005 12:02

Ten článek je vážně slátanina.

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Chápu,je těžké psát o homosexualitě.Jste buď na jedné straně,nebo na té druhé a podle toho se dá zčásti očekávat určitý názor.Pan Hruška je však mimo.Pokud chce někdo psát o homosexualitě jako takové,tak by neměl zapomínat,že nejsou jen muži,ale že jsou i ženy homosexuální.Ovšem autor má asi tak velký odpor k té mužské,že si musel najít spousty netak podstatných faktů,aby to měl čím obhájit.Navíc se asi tak moc sjel na kafi,že začal ke konci přimíchávat něco,co tam vůbec nepatří.

Jinak,homosexualita je vrozená(pokud vím,tak někdy během 9.týdnu těhotenství nastávají nevratné změny),není to žádná vada,jak tu někdo předhazoval,či že se to"učí",jak napsal autor.Jsem lesbička a necítím se být"nenormální".Jinak"být normální"není definované,je to jen domněnka většiny,nikoliv trvalá norma.
Vždycky se mi líbily holky a nikdo mě to neučil.No,asi bych si měla napsat autorovi o důkladnější rozebrání mého problému,on o tom ví přeci víc.


Každopádně,pokud si autor taky zaskočí do diskuze,byla bych mu vážně moc vděčná,kdyby mi napsal názor na ženskou homosexualitu.

71733

20.9.2005 13:43

RE: Ten článek je vážně slátanina.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71733

Tak muj nazor je, ze je velice sexy (zenska homosexualita) a urcite proti ni nelze nic nemitat ani z estetickeho hlediska, ani z hediska vychovy deti [smích]

Proto se kolem ni chodi pospickach a radeji si kazdy vyjede na dva libajici-se pany, no [zahanbení]

http://ax2.old-cans.com/c/Lesbicky2.jpg

71743

20.9.2005 13:57

RE: Ten článek je vážně slátanina.

Kobretti 213.?.?.?

Reakce na 71743

Trodasi, proberte se, tohle není ženská homosexualita. Lasbičky, jak je znám já, pijí pivo, chodí v riflích a okopaných keckách, voní se pánskými parfémy a ránu bych od nich držet nechtěl ani náhodou [smích]

Ten obrázek je silně zavádějící [cool]

71748

20.9.2005 14:00

RE: Ten článek je vážně slátanina.

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71743

Ano,na to jsem chtěla narazit.Ono je taky zajímavé se podívat,kdo nejčastěji brojí proti homosexualitě(teď budu za hooodně velkou feministku;no,trochu jsem),jsou to často muži,protože nejsou ochotni něco takového přijmout.Vztahují hned takové chování na sebe a nejsou schopni se přesto přenést.Jak už tu někdo řekl,jedná se čistě o soukromí konkrétního člověka a do toho je každému prd.
Ono by bylo dost překvapivé vědět,jak se chovají v soukromí ti největší bojovníci proti homosexualitě.

Svět,potažmo lidé,byl,je a bude rozličný.Individuálnost/jedinečnost je důležitá,to ví i příroda.
Proto:"Kdo se diví,je mu divno.Kdo si hoví,je mu ..." [velký smích]

71750

20.9.2005 14:07

RE: Ten článek je vážně slátanina.

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 193.?.?.?

Reakce na 71750

Mimochodem pokud se nepletu tak v Japonsku(opravte me) je specialita, ze geisha provadi natrenovanym pohybem masaz zevnitr konecniku v oblasti bodu G a dozene tak muze k orgasmu.

71751

20.9.2005 15:12

RE: Ten článek je vážně slátanina.

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71751

No,až takhle znalá nejsem[smích]ale myslím,že v tom případě to není masáž bodu G(muži ho nemají)nýbrž masáž prostaty.Nejsem si však jistá,zda-li je možné tak dosáhnout orgasmu.To musí zkusit jiní [chechtot]

71763

20.9.2005 16:38

RE: Ten článek je vážně slátanina.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71763

Na to nepotrebujete japonce a gejshu, to provadi za bohulibym ucelem svyseni dane z pridane hodnoty kazda lepsi prostitutka a kazda zvidavejsi milovnice tyhle triky zna [mrknutí jedním okem] [velký smích]

71774

20.9.2005 19:40

RE: Trodasovi....... slátaniny.

Robin 83.?.?.?

Reakce na 71743

Trodasu seš obět´ pornografického průmyslu, a poněkud Ti hrabe,
na tom obrázku nejsou lesbičky, ale kurvy na nějakým castingu,
vyše uvedené se líbí pubertákům a starým impotentům.
Jestli chceš vidět lesbičky, tak si zajed z Moravy do česka, do Práglu,
Smíchovské nádraží " U Voka " tj.klub kde uvidíš skutečný lesbičky.

71800

20.9.2005 13:55

Homo, lesbo a tak

Kobretti 213.?.?.?

Reakce na 71733

Otázkou homosexuality jsem maličko zabýval a také mě napadlo, když už o tom píšete, že by homosexualita mohla mít i co do činění s antikoncepcí. Žádná antikoncepce není 100%. Vy zde píšete, že homosexualita se tvoří okolo 9. týdne těhotenství, zřejmě na základě vlivu hormonů v ženském těle. Hormonální antikoncepce, alespoň podle toh, co o ní jako muž vím, zvyšuje hladinu určitých hormonů a zabraňuje oplodnění vajíčka. Pokud tedy nefunguje na 100%, tak je docela dobře možné, že dojde k proniknutí spermie do vajíčka a tak vlastně k početí, přičemž se žena dál zvesela láduje hormony. Možná, že vliv těchto hormonů může mít za následek "zteplání" budoucího potomka.
Znal jsem jednu ženu, která právě takto počala své druhé dítě. Po té, co se jí narodila holčička se s manželem rozhodli, že další dítě nechtějí a žena začla brát HA. Dokonce měla i slabé mezes, jaké bylo překvapení, když jí začalo růst bříško a doktor jí oznámil, že je ve třetím měsíci. Narodil se František, a je to bukvice jako noha...
Možná, že by to vysvětlovalo takové pomnožení homosexuálů v posledních desetiletích, kdy do sebe ženy perou hormony pod tlakem... Kdo ví ??

Mohla byste nám napsat, jaký druh žen, se Vám líbí? Zastáváte ve vztahu mužskou, či ženskou roli ?? Osobně se setkávám s lezbičkami v roli mužů a pokaždé mi z nich běhá mráz po zádech, když odhlédnu od toho, že jsou strašně nevyrovnané a jejich reakce jsou poněkud nepředvídatelné. Hodně z nich se uchytilo jako fotografky ženských aktů ( holka si chudák myslí, že jí nebude ošmatávat nějaký oplzlý fotograf a přitom si moc nepomohla [smích]) )

Představa dvou sexy plavovlásek, co se k sobě náležitě mají, jak nám lesbický vztah skrytě programuje pornografie je od reality stejně daleko, jako naše přirození a výdrž od výkonů Rocca Siffrediho [smích])

71746

20.9.2005 15:41

RE: Homo, lesbo a tak

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71746

Co se týče hormonální antikoncepce-podstatu jste vystihl správně,avšak o tom procesu,který jste popsal si myslím,že to takhle nefunguje.V tomhle ohledu je lékařská věda stále"bezruká"a není sto se dopracovat k tomu proč se rodí homosexuálové.Co jsem se dočetla já,tak právě během 9.týdne těhotenství(o kterém se mluví s souvislosti potraty-tehdy se právě shluk buněk stává životem)se"vtiskují"základní charakteristiky člověka.Je fakt,že jaká bude orientace a vlastní identita člověka rozhodují hormony.Chyba v orientaci(já to zase takovou chybou nazvat nechci-jsem ráda jaká jsem)bývá způsobená nerovnováhou hormonů(jak mužských tak ženských).Nikdo však zatím nedokázal nevysvětlit,co tuhle rovnováhu způsobuje a jaký je mechanismus těch změn vedoucích k opačné orientaci.Ví se snad jen to,že závisí na fyzické a duševní kondici matky.

Jinak ty lesby,které jste popsal výše v reakci na Trodase také znám a je fakt,že jsou spíš obvyklé(znám jednu,která aspiruje na dřevorubce[smích]),ale vážně si nemyslete,že všechny lesby jsou mužatky.Jinak já nevím pořádně v jaké roli bych měla být já,moc o tom takhle nepřemýšlím.Jsem však spíše submisivní,takže pravděpodobněji ženská role,ale vážně se k tomu nestavím takhle.Každopádně bych nechtěla mít za přítelkyni někoho moc jako chlapa,v žádném případě.Preferuju ženskost(jak vzhledem tak chováním)snoubící se s inteligencí,což bývá občas přetěžký úkol.

K tomu obrázku dvou sexy plavovlásek(ano,tak takové se mi líbí [cool] ),myslím,že máte kus pravdy.Tyhle fotky jsou naaranžované,není to skutečnost,ale zboží,které je třeba prodat.Můj názor ale je,že to může být i realita.Nemyslíte však,že ve vztahu(ať je heterosexuální,nebo homosexuální)záleží spíš na duši,než na vzhledu?

Ještě mě napadla jedna věc.Říká se,že vlastně v každé ženě je kus lesbičky.Má kamarádka,ač je hetero,tak sama měla pár příhod se ženou(ne sex)a jak sama řekla,nebylo ji to nepříjemné.Je to hodně tím,že muž a žena se od sebe velmi liší(to nechci rozebírat,každý víme své a je to na pořádný článek,který sem asi moc nepatří).A také se říká,že ženě nejvíc rozumí zase jen žena.

71767

20.9.2005 17:17

RE: Homo, lesbo a tak

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 71767

> Ještě mě napadla jedna věc.Říká se,že vlastně v každé
>ženě je kus lesbičky.

Přesně tak, Alexo. A v každém chlapovi je kus gaye. Chlapi to neradí slyší, ale je to pravda. Pamatuji si na článek o Saudkovi, kde si stěžoval, jak je těžké najít mužský model, který by se nechal fotit se ztopořeným přirozením. A jak si nakonec musel před kameru stoupnout sám.

Ta hranice je velmi úzká, záleží na situaci, do které se jeden dostane. Je to v každém z nás.

A je v tom je také obrovský kus pokrytectví těch, co nejvíce proti buzíkům brojí. Oni totiž tu neostrou hranici podvědomě v sobě cítí, bojí se sami sebe, své vlastní tušené homosexuality, odmítají si to přiznat rozumem, že by něco takového mohlo být.

Ten stejný strach a to stejné pokrytectví máte i u inkvizitorů pronásledující dětskou pornografii, kteří zavírají lidi i za úplně neškodné rodinné fotky. To z nich mluví jejich vlastní skryté pedofilství - oni vidí na těch fotkách něco, co tam normální člověk nevidí. Nikdy by si nepřiznali, že něco takového v nich je.

71780

20.9.2005 18:16

RE: Homo, lesbo a tak

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71780

To jste lidi neviděli takovýho strejce ...

http://www.zona10.com.mx/autores/Jan-Saudek/images/01-12_jpg.jpg

Honza Saudek skromně prohlašuje:"No, 17cm, ale já jsem malý, takže to vypadá dobře.."

71785

21.9.2005 0:54

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71785

Hlavně, že to má změřený, že... [mrknutí jedním okem]

71834

21.9.2005 2:10

RE: Homo, lesbo a tak

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71834

>Hlavně, že to má změřený, že... [mrknutí jedním okem]

Každej chlap to má změřený, ale po 25 cm se s tím pochlubí málokterej. [mrknutí jedním okem]

71845

22.9.2005 22:18

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71845

Au.

72106

22.9.2005 22:35

RE: Homo, lesbo a tak

Tom 24.?.?.?

Reakce na 72106

>Au.

Vypadlo "d". Mělo být "pod 25 cm". Je to tak dobrý?

72109

23.9.2005 1:25

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 72109

To vůbec není dobrý.

Dejte pokoj, chlape, to je dobrý tak možná na machrování ve sprchách...

Samozřejmě, že to všichni pochopili. [cool]

72112

23.9.2005 1:25

RE: Homo, lesbo a tak

Druid 84.?.?.?

Reakce na 72109

Zacinaj bejt nejakej pedant. To nebejvalo. Ze by pod 25?

72113

20.9.2005 19:29

RE: Homo, lesbo a tak

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71780

A je v tom je také obrovský kus pokrytectví těch, co nejvíce proti buzíkům brojí. Oni totiž tu neostrou hranici podvědomě v sobě cítí, bojí se sami sebe, své vlastní tušené homosexuality, odmítají si to přiznat rozumem, že by něco takového mohlo být.
________________________________________________

Pane Stwora, predpokladam, ze to je jen Vase uvaha a ne osobni praxe. Nechci zde do buzerantsvi moc strkat sve prsticky, toto jsme zde za ta leta prodiskutovali od "A", az do "Zet", ale na me sahnout buzerant, tak nevim a ani nechci vedet, jestli by byl pak jeste mezi zivymi. Proste - nulova tolerance.

Ano, mate asi pravdu pane Stwora, mel bych strach sam ze sebe, ze bych toho teplouse dokopal a pak bych asi blil. Fuj tajbl s buzeraty. Zadna tolerance. At si delaji v soukromi mezi sebou, co chteji - co oci nevidi ........

71798

20.9.2005 20:22

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71798

Myslím si, pane Lve, že kdyby na vás sáhla ženština s vizáží Vlasty Štěpové, tak by se vám to také nelíbilo... [mrknutí jedním okem]

71805

20.9.2005 20:32

RE: Homo, lesbo a tak

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71805

Myslím si, pane Lve, že kdyby na vás sáhla ženština s vizáží Vlasty Štěpové, tak by se vám to také nelíbilo...
______________________________________________

No, predevsim si na me muze sahnout, moje vyvolena, kterou miluji do roztrhani jejiho těla [velký smích]

Musim Vas ale zklamat moje mila rodacko ze stejneho mesta [mrknutí jedním okem] , Bohuzel, nevim kdo to vlastne ta pani Vlasta Štěpová je. Asi jsem uz zapomel. Pokud muzete, tak mi poslete zde fotecku - diky. Pokud to je ale babochlap, tak radeji neposilejte nic, budu veceret. [smích]

71806

20.9.2005 23:16

RE: Homo, lesbo a tak

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71806

Pane Lve, doufám že už jste po večeři. Tady se to nezobrazí, naštěstí - má to špatnou koncovku. Pokud si na to kliknete, tak pouze na vlastní riziko! Já nic, já muzikant.

http://www.psp.cz/forms/tmp_sqw/04482407.jpeg

71826

21.9.2005 1:05

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71826

http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=242&o=2

to jsem sama zvědavá...

71836

21.9.2005 1:51

RE: Homo, lesbo a tak

TS 213.?.?.?

Reakce na 71836

Fuj, to je ale vosklivej chlap.

71842

21.9.2005 2:04

RE: Homo, lesbo a tak

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71842

>Fuj, to je ale vosklivej chlap.

Tenhle už je vylepšenej. [velký smích] Zdá se, že poslanecká sněmovna sleduje Zvědavce i mimo pracovní dobu. Ten vošklivější zmizel šmahem [chechtot]

71843

21.9.2005 2:49

RE: Homo, lesbo a tak

TS 213.?.?.?

Reakce na 7

>Tenhle už je vylepšenej. [velký smích] Zdá se, že poslanecká sněmovna
>sleduje Zvědavce i mimo pracovní dobu. Ten vošklivější
>zmizel šmahem [chechtot]

Soude z nazvu adresare "tmp_neco" a jmena souboru odpovidajicimu 32-bitovemu hexadecimalnimu integeru bych spis hadal, ze z nejakeho zahadneho duvodu jsou obrazky generovany nikoliv jako staticke, ale dynamicky, a ukladane do docasnych adresaru co se periodicky promazavaji.

71847

21.9.2005 4:06

RE: Homo, lesbo a tak

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71842

Fuj, to je ale vosklivej chlap.
_____________________

No jo, uz je to tu zas [chechtot] Pane TS, neubranil jsem se [chechtot] [chechtot] [chechtot]

71857

21.9.2005 3:58

Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71826

Pane Tome a pani Blazkova dekuji za predvedeni tohoto Homo sapiens. Musim ovsem konstatovat, ze Matka priroda, je nekdy dost tvrda k ruznym individuum, ale rika se, ze kdyz ubrala na krase, tak pridala na dusi.

Nevim a nemohu hodnotit pani Ing. Vlastu Stepanovou, Csc. Kazdy jsme nejaky "typ" cloveka a neni vhodne se vysmivat vizazi, jelikoz sami nevime, co nas muze potkat. .......... Jak se zpiva v jedne zname pisni "Potkal potkan potkana ......... " [velký smích]

71856

21.9.2005 4:36

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 71856

OK, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí...
nicméně, já jsem tím mířila jinam. Proč dokopat homosexuála a nedokopat třeba zrovna "něco jako Štěpovou" za stejný počin, vezmeme-li v úvahu stejnou antipatii.

Za zeptání člověk nic nedá, že...
...a třeba to zrovna vyjde (si řekne homosexuální muž i ošklivá žena - aby nedošlo k nedorozumění) [mrknutí jedním okem]

71862

21.9.2005 5:31

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71862

Pani Blazkova, asi mirite na detaily. Nu dobra. Moje otazka bude: je pani Štěpová homosexual ? pokud ne a sahne si, tak se dokopavat nebude, i kdyz je tato pani prirodou zrovna nedokonala. [cool]

71864

21.9.2005 5:53

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 7

A můžete mi říct proč? Proč se vás to od chlapa tak dotýká a od ženské ne? [mrknutí jedním okem]

71868

21.9.2005 6:05

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 0

>A můžete mi říct proč? Proč se vás to od chlapa tak
>dotýká a od ženské ne? [mrknutí jedním okem]
_________________________________________________

No, hm, jak to říct', abyste to pochopila paní Blažková, ....... prostě, nejsem buzerant ! [smích] Je to dobrý vysvětlení ? Nejenom vysvětlení paní Blažková, ale i skutečnost ! Máte ještě nějaké "proč" ?

71871

21.9.2005 20:13

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 0

>A můžete mi říct proč? Proč se vás to od chlapa tak
>dotýká a od ženské ne? [mrknutí jedním okem]

To je skutečně zajímavá otázka. Proč? Možná to je výchovou. Ženské muchlují chlapy od malička, od dětského věku a tak se to stane přirozené. Skutečností je, že to je tak, jak píše pan Lev. Cicmat se s mužem je odporné, se ženskou to může být někdy (vyjímečně) nemilé, ale člověku to nevadí.
Tak mě při té příležitosti napadá, jaké asi museli mít pocity státní a straničtí činitelé v minulosti, když se museli se zahraničními návštěvníky bratrsky líbat. Zřejmě se to dá nacvičit, že člověku to pak ani nepřijde - prostě povinnost vyplývající ze zastávané funkce.

71943

22.9.2005 22:24

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 0

Mně jenom zaráží ta agresivita, s jakou chlapi na tohleto vždycky reagujou, že nestačí říct "Helevolenešahejnamějó", hned byste se prali...

Toť vše [mrknutí jedním okem]

72108

23.9.2005 1:17

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 0

>Mně jenom zaráží ta agresivita, s jakou chlapi na tohleto
>vždycky reagujou, že nestačí říct
>"Helevolenešahejnamějó", hned byste se prali...

>
>Toť vše [mrknutí jedním okem]
____________________________________________

No jo pani Blazkova, zni to dobre to Vase "Helevolenešahejnamějó", ale pochopi to ten buzik ( fagot )? Myslim si, ze rana do nosu vysvetli buzikovi kazdy jeho hmat na cizi tělo.

72111

23.9.2005 1:30

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 0

To není jenom o buzících... [mrknutí jedním okem]
A vo- vo tom to je...

72116

23.9.2005 1:47

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 0

To není jenom o buzících... [mrknutí jedním okem]
A vo- vo tom to je...
____________________________________

Ježišmarihuanko a vočom to teddddada je. Myslel jsem pani Blažková, že jsme stejná krevní skupina - rodáci, že si budeme jako rozumět, ale teď jsem v koncích [zmaten] [překvapení]


72117

23.9.2005 2:16

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 0

Víte, Lve, není to tak dlouho, měla jsem dost divný týden, divný v tom smyslu, že mi byly během tohoto jediného týdne učiněny tři nabídky k lesbickému sexu. Byla jsem dost šoking, ale neměla jsem chuť nikoho bít, a ono navíc stačilo říct, fakt, sorry, dámo, tomu já nerozumím, já dělám do včel, a to stačilo. S jednou jsem si pak ještě solidně "podřistala" u pivka.
S chlapama to nejde, a je jedno, zda jsou homo- hetero- či co. Neříkám, že všichni, ale jak se který umane, tak to je konec. To jsou okamžiky, kdy si přeju, abych měla aspoň dva metry a sto dvacet kilo. Tak, jak jste to napsal vy. A dokopat. S těmi neradno dřistat u pivka. (Možná tak uchlastat ho. To ještě.)

Já se jenom vždycky bavím, když o tom chlapi píšou, jak jsou celí konsternovaní, že na ně někdo šáh´, jo, a to tu ještě nemáme tu správnou "emancipaci", až chlapy budou i ženské ošahávat v tramvaji (třeba) nebo na ně budou pískat a pokřikovat přes ulici, dělat jim zvrhlé nabídky, hodnotit nahlas jejich "vybavení" na koupalištích, atakdále, atakdále, to bude velmi zajímavé, to už půjde mimo mě. Bohudík, možná.

Chci tím říct, že to není o buzících. Ale už jsem to na nějakém starším fóru psala. To je o chlapech. Chlap je především lovec. Bez ohledu na to, kterou kořist preferuje. Z čehož vyplývá, že se coby kořist opravdu cítí hóóódně blbě. Proto pak ta agresivita. A přitom - [velký smích] děláte si to sami [chechtot] Aspoň víte, jaké to je. [mrknutí jedním okem]

72118

23.9.2005 2:45

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 0

Chlap je především lovec. Bez ohledu na to, kterou kořist preferuje. Z čehož vyplývá, že se coby kořist opravdu cítí hóóódně blbě. Proto pak ta agresivita. A přitom - [velký smích] děláte si to sami [chechtot] Aspoň víte, jaké to je. [mrknutí jedním okem]
___________________________________________

No dobrá paní Blažková. Je pravdou, že muž od přírody, coby samec, je lovec. Fajn ! Ale aby lovil lovec lovce, tak u mě, to je, ostravsky řečeno, "na posrání". [zahanbení]

Sakra, Vy musite bejt proklatě přitažlivá ženská, když se Vám dost často nabizejí i fagotky ( lovkyně - ale ne perel [mrknutí jedním okem] ). Dá se to zvládnout ? [oči v sloup]

72119

23.9.2005 13:39

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 0

>Sakra, Vy musite bejt proklatě přitažlivá ženská, když se
>Vám dost často nabizejí i fagotky ( lovkyně - ale ne perel
>[mrknutí jedním okem] ). Dá se to zvládnout ? [oči v sloup]


Anebo naopak. Někdo tady na tomto fóru naznačoval něco o mužatkách...

Já neříkám tak ani tak. Toto si nechám pro sebe. [mrknutí jedním okem]

72188

23.9.2005 14:28

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 0

Anebo naopak. Někdo tady na tomto fóru naznačoval něco o mužatkách...

Já neříkám tak ani tak. Toto si nechám pro sebe. [mrknutí jedním okem]
_____________________________________________

Aha, chapu, tak prece jste to Vy, hmm


72194

23.9.2005 21:58

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 0

>Aha, chapu, tak prece jste to Vy, hmm

...e?

72219

21.9.2005 6:12

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71856

>Pane Tome a pani Blazkova dekuji za predvedeni tohoto Homo sapiens. Musim ovsem konstatovat, ze Matka priroda, je nekdy dost tvrda k ruznym individuum, ale rika se, ze kdyz ubrala na krase, tak pridala na dusi.

Také se říká - Kde matka příroda ubrala na kráse, přidala na chuti.

>Nevim a nemohu hodnotit pani Ing. Vlastu Stepanovou, Csc. Kazdy jsme nejaky "typ" cloveka a neni vhodne se vysmivat vizazi, jelikoz sami nevime, co nas muze potkat. ..........

Jo, to jeden nikdy neví, co ho může potkat. Když člověka potká třeba kanibalismus, tak na vizáži oběda zas tak moc nezáleží. I když, na pěkný maso se sliny sbíhají podstatně rychleji.

A tak, jak říkáte v jiném příspěvku:

>Jo a co si tak dat kanibalismus. Tam take nezalezi na pohlavi.

Bať. Jenom bych konec písně "Potkal potkan potkana" upravil takto:

[: Tou dobou tam náhodou jeli tudy čtyři páni, :]
k obědu je u nich dneska, k obědu je u nich dneska,
k obědu je u nich dneska knedlík - zelí - holka hezká.


[mrknutí jedním okem]

71872

21.9.2005 6:18

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71856

>Pane Tome a pani Blazkova dekuji za predvedeni tohoto Homo sapiens. Musim ovsem konstatovat, ze Matka priroda, je nekdy dost tvrda k ruznym individuum, ale rika se, ze kdyz ubrala na krase, tak pridala na dusi.

Také se říká - Kde matka příroda ubrala na kráse, přidala na chuti.

>Nevim a nemohu hodnotit pani Ing. Vlastu Stepanovou, Csc. Kazdy jsme nejaky "typ" cloveka a neni vhodne se vysmivat vizazi, jelikoz sami nevime, co nas muze potkat. ..........

Jo, to jeden nikdy neví, co ho může potkat. Když člověka potká třeba kanibalismus, tak na vizáži oběda zas tak moc nezáleží. I když, na pěkný maso se sliny sbíhají podstatně rychleji.

A tak, jak říkáte v jiném příspěvku:

>Jo a co si tak dat kanibalismus. Tam take nezalezi na pohlavi.

Bať. Jenom bych konec písně "Potkal potkan potkana" upravil takto:

[: Tou dobou tam náhodou jeli tudy čtyři páni, :]
k obědu je u nich dneska, k obědu je u nich dneska,
k obědu je u nich dneska knedlík - zelí - holka hezká.


[smích]

71874

21.9.2005 6:32

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71874

[: Tou dobou tam náhodou jeli tudy čtyři páni, :]
k obědu je u nich dneska, k obědu je u nich dneska,
k obědu je u nich dneska knedlík - zelí - holka hezká.
_____________________________________________

No tak pane Tome, s tou hezkou holkou by nam to mohl i dopovedet pan Taborsky. Mozna, ze ho i znate, ze ano .... On totiz ( pan Taborsky ), tady nedavno psal o nejaky "pichacce". Tak ted Vam nevim ..... [zahanbení]


71877

22.9.2005 0:31

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 7

>No tak pane Tome, s tou hezkou holkou by nam to mohl i dopovedet
>pan Taborsky. Mozna, ze ho i znate, ze ano .... On totiz ( pan
>Taborsky ), tady nedavno psal o nejaky "pichacce". Tak ted Vam
>nevim ..... [zahanbení]
Pan Lve, začínáte nám nějak zmatouškovat. Jediná píchačka, o které si pamatuji nedávno psát byla, když vrchní rabín z West Palm Beach píchal antisemitu Buchanana. To byl ale skandál!

71993

22.9.2005 0:43

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 0

>Jediná píchačka, o které si pamatuji nedávno psát byla, když vrchní rabín z West Palm Beach píchal antisemitu Buchanana.<

Antisemita Buchanan? Já nevím já od něho znám jen tu Smrt Západu poněvadž to loni vyšlo i v češtině a proti Židům tam nic nepsal.

71994

22.9.2005 1:37

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 0

>Antisemita Buchanan? Já nevím já od něho znám jen tu Smrt
>Západu poněvadž to loni vyšlo i v češtině a proti Židům
>tam nic nepsal.

Samozřejmě, paní Bovary, že Buchanan není antisemita. Tu nálepku, šarlachové písmeno A, jak on říká, mu vypálili Židi a jejich šábes boys, kteří mu z vlastní ubohosti nesahají po kotníky. Taková obdoba našich lehů, kemů, Arkanštajnů, Rasputinu, Zmatoušků a jiných ubožáků, kteří se v chronickém nedostatku argumentů a intelektu utíkají k pokřikování o antisemitech, neonacistech, židobijcích a bolševicích. Před pěti lety o tom Buchanan napsal sloupek, z kterého krátkou část vyjímám:

[i]...Což nás přivádí k druhé definici slova antisemitismus. A to je slovo, používané k popsání vypalovacího želízka, které třímá nepatrná klika, aby poznamenala kacíře jejich politické pravověrnosti. Používá se ho k postrašení, nahánění strachu, censurování a umlčování, k zastavení debaty, k takovému pošpinění reputace lidí, že je nikdo v budoucnosti nebude poslouchat, k poznamenání lidí tak nesmazatelně, že se nikdo na ně znovu nepodívá, aniž by řekl: "Není ten člověk antisemita?". Je k dobru americkému žurnalismu, jak židovskému tak i "pohanskému", že se probouzí z tohoto zavrženíhodnéhu pokusu utlumit debatu, obzvláště debatu o vztazích Ameriky k Izraeli. Je k politování, že se tak nestalo dříve, než kariéry slušných jak z levice tak z pravice byly poškozeny a na jejich reputacích bylo vypáleno znamení..."[i]

72000

22.9.2005 2:34

RE: Vezmu to jednim vrzem !

Lev 68.?.?.?

Reakce na 0

Pan Lve, začínáte nám nějak zmatouškovat. Jediná píchačka, o které si pamatuji nedávno psát byla, když vrchní rabín z West Palm Beach píchal antisemitu Buchanana. To byl ale skandál!
______________________________________________

Ale ja to vedel pane Taborsky. Mne se to slovo o tom volebnim pichani tak zalibilo, ze jsem si rekl, proc to "pichaci" slovo nevlepit u ty krasny holky ! A k tomu nam to pan Tom tak pekne zpoetoval .....

Ale s tim "zmatouskovanim", ani nahodou pane Taborsky [oči v sloup]

72006

20.9.2005 21:17

RE: Homo, lesbo a tak

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71780

Příznávám,trochu jsem nečekala,že máte takový názor.Ale stoupl jste u mě v ceně [mrknutí jedním okem] .
Vlastně skoro nemám co bych dodala,protože jste to trefně popsal.

Ono je mezi lidmi taková ta 4procentní fáma.Co je to 4% z 10 000 000,že ano?[smích]respektive,vždy se to dá na někoho svést.Ale ono to číslo zdá se je jiné.Všechny průzkumy,které se tímhle zabývají mají jednu chybu na kráse.Tou chybou jsou samotní lidé,kteří odpovídají do dotazníku.Oni sami se bojí přiznat,že by byli sami ti"teplí","buzíci" a já nevím kdo ještě.Lidé neznají sami sebe,bojí se podívat sami sobě do očí.Je snadnější napsat,že je heterosexuál,protože to je přeci"normální".A tak tu máme spoustu drsných,tvrdých a nekompromisních chlapů,ale kdo jsou skutečně se sami bojí přiznat.
Zpět k těm číslům.Dle jednoho výzkumu(byli v něm zahrnuti jak ženy,tak muži,bílí,černí)je to tak,že ne nějaká 4%,ale 15%!je čistě homosexuálních,dalších 15%čistě heterosexuálních a ten zbytek je bisexuální se sklonem víc na jednu nebo druhou stranu(ovšem spousta z nich je latentní).

Podle mě,kdyby se lidé nebáli si sami sobě přiznat,že se jim líbí někdo z okruhu jeho známých stejného pohlaví,tak by nebyla nějaká pozitivní diskriminace homosexuálů,nebyl by kolem toho takový humbuk.Byl by pokoj a bylo by to normální a nikdo by se nedivil.Ale platí stále to stejné,když se něčeho bojím(jedno jestli něčeho ve mě,nebo vně mě),tak se budu snažit to potlačit,dělat že to není,v horším případě budu vyvíjet agresi a snažit se to úplně vymítit .
Já to o sobě věděla snad vždy,vždy se mi holky líbily a nevidím v tom žádný problém.Snad jen ten,že sbalit chlapa je snažší,než sbalit holku.

71811

21.9.2005 1:16

RE: Homo, lesbo a tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 71811

I když je to názor temných teokratů, je realitě zřejmě blíže než Vaše hausnumera, o těch 4 % nemluvě...www.unavoce.cz/rozmach/aardweg.htm
P.S. vypustil už Holywood ten opus o Kinsleym (domnívám se, že to bude cosi jako hagiografie, ale třeba se mýlím) ?

71837

21.9.2005 11:22

RE: Homo, lesbo a tak

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71837

Kinsley je nahodou moc zajimavy, hezky a poucny film [mrknutí jedním okem]
Vrele doporucuji.

71901

21.9.2005 11:44

RE: Homo, lesbo a tak

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71837

No,ten článek jsem nakousla a hned mě odradily první 4 odstavce.Určitě si to ale přečtu to ano,ale přeci po mě nemůžete chtít,abych sama o sobě měla dojem,že jsem jen pouhá anomálie,tedy chyba přírody?

Jinak,už jsem jednou řekla,kdyby většina lidí brala homosexualitu jako běžnou věc,tak bychom tu nedebatovali,nebyly by teatrální výstupy bojovníků proti homosexualitě a troufám si říci,že i v té přihlouplé televizi by nebyly žádné pokusy o pozitivní diskriminaci.
Celé to je jednoduchý zákon akce a reakce.

71904

21.9.2005 22:06

RE: Homo, lesbo a tak

oji 194.?.?.?

Reakce na 71904

>nemůžete chtít,abych sama o sobě měla dojem,že jsem jen
>pouhá anomálie,tedy chyba přírody?

Alexo,

každý z nás je anomálie a tedy chyba přírody. [vyplazený jazyk]

Jde o to jak se každý se svou anomálií vyrovná.

A někomu to jde ztuha, že?

oji

71963

21.9.2005 23:46

RE: Homo, lesbo a tak

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71963

Radši se zeptám,ale to"A někomu to jde ztuha, že?"patří mě?
Budu ráda za odpověď.Jinak je škoda,že mě neznáte osobně [chechtot] já se musela smířit se spoustou jiných věcí.

71988

22.9.2005 12:23

RE: Homo, lesbo a tak

oji 62.?.?.?

Reakce na 71988

> Radši se zeptám,ale to"A někomu to jde ztuha, že?"patří
>mě?

Ne, nepatří. Mám pocit, že se sama se sebou vyrovnáváte lépe než ostatní.

Akorát jste na ženskou trochu víc agresivní. [smích] Ale to asi patří k této době.

oji

72061

22.9.2005 14:41

RE: Homo, lesbo a tak

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 72061

Nejsem tak agresivní jak by se zdálo.Ta agresivita se snadno"píše",než předvádí ve skutečnosti.V reálu jsem spíš tichá holka [chechtot] .
Nemám ráda jakýkoliv druh agrese,ale jsou momenty v životě lidském,kdy to asi vážně jinak nejde.

72071

21.9.2005 12:10

RE: Homo, lesbo a tak

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71837

Tak jsem si ten článek přečetla.Co k tomu říct?Pár faktů tam je,ale je zajímavé,jak moc se liší v tomhle směru názory psychologů.Tento pán říká,že homosexualita je jen psychoza,ale třeba prof.Weiss,známý český sexuolog(měla jsem možnost se s ním setkat),se na homosexualitu nedívá takhle-bere ji jako běžnou v populaci,jak to?
Dále,už tu byly pokusy homosexuály"vyléčit"a vždy to zkončilo tím,že se z dotyčného stala lidská troska,protože"léčba"spočívala v potlačení sexuality a to je ta nejhorší možnost.
Dál je zajímavé,že se autor vyzná v mužské homosexualitě,ale ženskou naprosto opomíjí,jak to?

Jinak uznávám,ty čísla,která jsem napsala jsou jen jedna z možných(těchto průzkumů se dělalo vcelku dost a je těžké říct,která jsou nejblíže skutečnosti).Jinak mě vždy fascinuje,jak se vždy nejlépe v tomto tématu vyznají lidé,kteří s tím nemají nic společného.

71905

22.9.2005 2:00

RE: Homo, lesbo a tak

T 24.?.?.?

Reakce na 71837

Pekna debilita,kdyz nekdo napise toto: Podle jeho programu měl být legalizován i incest (tzn. mezigenerační sex) atd.
Incest neni zadny "mezigeneracni sex", to je pedofilie. Incest je sex mezi pribuznymi, na pr.bratr se sestrou a pod.

>I když je to názor temných teokratů, je realitě zřejmě
>blíže než Vaše hausnumera, o těch 4 %
>nemluvě...www.unavoce.cz/rozmach/aardweg.htm

72001

20.9.2005 22:58

RE: Homo, lesbo a tak

Robin 83.?.?.?

Reakce na 71780

Milý editore Vy jste čtenář Freuda (jednoho z mála užitečných židů).
No máte pravdu, ono latentní homosexuální prostředí existuje např.
v hospodách, v armádě (na toto téma by mohl něco říci pan žoldák Leho)
Nebo třeba nenávist k mladým pubertákům není nic jiného než žárlivost.
Řeněme když pubertáci a adolescenti jsou při síle na Technopárty.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

71821

21.9.2005 1:21

RE: Homo, lesbo a tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 71821

K čemu byl tak užitečný dr.Fraud ? Jím způsobené škody na euroamerické civilizaci mezi jeho soukmenovci trumfl snad jen Marx.

71838

21.9.2005 23:34

RE: Homo, lesbo a tak

Had 217.?.?.?

Reakce na 71780

>A v každém chlapovi je kus gaye.
Hmm, tedy pane editore, nečekal jsem, že diskuze vybočí tímto zajímavějším směrem a tak se dle svého přidám:
v muži je ženská část, v ženě mužská.
Tantrik-jogin procházející zrychleným bytostným zráním v jisté etapě svého vývoje žije kvality opačného pohlaví - čili muž má ženské prožívání, žena mužské- muž "má" prsa a pipku, žena pinďoura.
To vše na energetické ("psychické" ) rovině. Když si touto zkušeností projde, záleží pak individuálně na každém, jak pokračuje ve svém životě.
Znám osobně jednoho pokročilého jogina-tantrika, který o té zkušenosti píše, že kdyby v tomto stavu setrval déle, byl na nejlepší cestě stát se gayem.

Takový jedinec pro dosažení jistých zkušeností prostě prožívá vše jako opačný pól. Nejčastěji je to důsledek snahy o vykořenění nadvlády pohlavního pudu.
Prožitím a získáním těchto zkušeností a v lepším případě předání dalším jedincům tento jedinec stává se .. HERMAFRODITEM, bytostí bezpohlavní, která již v naší sféře pouze dožije svoji fyzickou existenci... Sexuální pud mu již nevelí a neurčuje další putování bytím.

A tak prostě v homosexuálech převládají více opačné kvality - proto se může přihodit u mnoha lidí, že stejný pól v nich vzbudí až sexuální pociťování, nebo se zcela otevřeně přesmykne a projeví v homosexualitě.
Ostatně - zralý jedinec pochopí, že tíží života musí řešit ovládnutím pohlavnosti, jejíž nejsilnějším projevem je sex-páření. Gayové a lesby chtějící řešit strast života "přetavevením" pohlavnosti, hm, to si nedokáži představit. Což neznemaná, že nejsou.
Kdo nedozrál, musí sbírat zkušenosti všelijaké. I takové, že cítí volání "druhého" pólu v sobě, ale bojí se... atd.

71984

22.9.2005 2:20

RE: Homo, lesbo a tak

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 71984

>tento jedinec stává se
>.. HERMAFRODITEM, bytostí bezpohlavní...
pSSSSt, Hade, hermafrodit není bytostí bezpohlavní anóbrž oboupohlavní. A to zase nepomýlit s bytostí bisexuální. Sakra, tohle je ale zjebané diskusní téma!

72005

23.9.2005 11:35

RE: Homo, lesbo a tak

Had 81.?.?.?

Reakce na 72005

>pSSSSt, Hade, hermafrodit není bytostí bezpohlavní anóbrž oboupohlavní. A to >zase nepomýlit s bytostí bisexuální.

Nikoliv v "oboru", ze kterého jsem občas šlehnu nějakou zajímavost - zde je to myšleno jako skutečně BEZPOHLAVNÍ, čili nezatížené touhou se dále množit a pářit. Je vůbec v lidské řeči pro to nějaký výraz?
To je prosím vážný dotaz, nevím to.
Jestli ten dotaz využijete na nějakou smeč, tak ať se alespoň čtenáři pořádně pobaví - jako např. s tím Vaším měřením čistoty ovzduší to jsem si na to vzpomněl u obch. jednání a začaly mi škubat koutky... no však se školím ve stálé sebekontrole, že, takže jsem nepodlehl...

Jinak máte pravdu (nejspíš)z pohledu běžného užívání tohoto výrazu, protože si mlhavě vybavuji, že oficiální vzdělanost - obor biologie výraz hermafrodit používá jako oboupohlavní.

>Sakra, tohle je ale zjebané diskusní >téma!
[velký smích] ano, pořád zábavnější, než třeba hodnocení následků dalšího hurikánu - to zase ztuhnou rysy.
To bude taky zjebané.

72173

23.9.2005 18:52

RE: Homo, lesbo a tak

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 72173

>...zde je to myšleno jako skutečně BEZPOHLAVNÍ,
>čili nezatížené touhou se dále množit a pářit. Je vůbec
>v lidské řeči pro to nějaký výraz?

>To je prosím vážný dotaz,

Mno, “bezpohlavní” (vyloučíme-li z úvahy pathologické případy a celkem vzácné formy bezpohlavnosti jako u některého sociálního hmyzu, např. včelí dělnice) jsou formy života, které nemají vyvinuty pohlavní orgány a rozmnožují se nepohlavním způsobem (co jim jinak zbejvá, aby nevyhynuly, žejo). Jako příklad nepohlavního rozmnožování může posloužit dělení bakterií. Ale ani nepohlavní rozmnožování ovšem neznamená “nezatížené touhou se dále množit”. Touha, či snad lépe rozmnožovací pud (nebo snad ještě lépe - geneticky zakódovaná enzymaticky katalyzovaná biochemická reprodukční reakce) je jednou z nejdůležitějších podstat zachování života na Zemi.

V dělení na pohlavní a nepohlavní rozmnožování je trochu bordel a nebudu se pouštět do podrobnostíí, abych ho neudělal ještě větší. Uzavřel bych to jen tím, že radovánky při sexuálním rozmnožování jsou jen (i když krásným) bonusem či iniciativou k rozmnožování. Ani kuře nehrabe nadarmo. Cílem matičky Přírody je však vždy jen reprodukce, jak to interpretoval jeden anglický šlechtic po svatební noci: “Mylady, doufám, že jste otěhotněla, abych tyto smešné pohyby už nemusel opakovat.”

72206

24.9.2005 0:17

RE: Homo, lesbo a tak

Had 81.?.?.?

Reakce na 72206

>Cílem matičky Přírody je však vždy jen reprodukce, jak to interpretoval >jeden anglický šlechtic po svatební noci: “Mylady, doufám, že jste >otěhotněla, abych tyto smešné pohyby už nemusel opakovat.”
[velký smích]

K té matičce Přírodě - právě zpracování sexu a touhy se množit vede k vymanění sebe ze "spárů matičky Přírody..."

Tak a kam zařadíte tohodle nereprodukování schopného...
- stařičkého a na spodek již nepoužitelného lorda podvádí mladší mylady s výkonnějšími.
Při jednom takovém výkonu se lord ocitne ve dveřích ložnice madam, chvíli je pozoruje v akci a pak se ptá za sebou stojícího lokaje:"co to vlastně dělají?"
"Souloží, lorde."
Lord po chvilce zadumání odvětí:" ach ano, vzpomínám, velmi příjemné."

72225

24.9.2005 19:19

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 72225

No, a ještě trošku jinak...

Jednoho dne při koupání u stařičkého lorda nečekaně dojde k erekci. Vidí to jeho lokaj a otáže se: "Lorde, mám tuto šťastnou událost oznámit lady?"
- "Psssst, Jean! Zkusíme to propašovat do města."

72280

26.9.2005 7:18

RE: Homo, lesbo a tak

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 72225

>Tak a kam zařadíte tohodle nereprodukování schopného...
>- stařičkého a na spodek již nepoužitelného lorda
Mno, to je téměř šejkspírovská otázka. Ten nereprodukování schopný by mohl být pokládán za případ pathologický, na druhé straně, ovšem, takový patgologický případ by mohl být stále ještě sexuschopný, jak známo z případu toho lorda, co na padesátileté výročí sňatku vklouzl do lůžka své mylady. Po aktu mylady obdivně vydechla: "Oh, můj lorde, ještě nikdy, ani před půl stoletím, nebylo naše milování tak intenzivní!" "Oh yes, indeed, mylady", odvětil lord, "já jsem ho také nikdy předtím neměl vyztužený kartáčkem na zuby".

72434

22.9.2005 14:41

RE: Homo, lesbo a tak

Martin 193.?.?.?

Reakce na 71984

Hmm, už nám tady opravdu jenom chyběly teorie z Junga a Freuda.

Jung, který věřil úplně všemu, jeho pověrčivost šla tak daleko, že si každé ráno vykládal budoucnost u snídaně, zabýval se psychologií a magií a zatížil naše studenty názorem, že má každý v sobě ženskou a mužskou část, přičemž ženská je ta mírumilovnější. Právě jeho studenti začali používat poprve argumenty, že kdyby byly v politice ženy, nebyly by války (a madam Theacherová a Condoleeza jsou toho příkladem, že ?).

A Freud, židovský (sám se označoval za fanatického žida) homosexuální sexuální maniak, který se nedokázal vypořádat se všemi svými úchylkami a aby si nemusel připadat jako zvíře, vymyslel teorii, že takový není jen on, ale že takoví jsme vlastně mi všichni.

No, ti dva byli opravdu velkým přínosem v potlačení zdravého selského rozumu a v rozvoji vědy zvané psychologie.

Milý Jungu, já v sobě žádnou ženskou část, která by se prala s tou mužskou, nemám. A Milý Freude, já nejsem takové hovado, aby sis mě mohl dovolit k sobě přirovnávat. Je to jako s náboženstvím, každý z nich přišel s rádoby vševysvětlující teorií, která se nedá podpořit naprosto žádnými důkazy. Ubozí teoretici, žvanilové.

72072

23.9.2005 8:43

RE: Homo, lesbo a tak

P.N. 85.?.?.?

Reakce na 72072

Jeden z nejlepších názorů zde. Díky.

p.s. Dnes se už ví, že Freud naplácal spoustu nesmyslů. Lhal, podváděl a o objektivitě nemůže být vůbec řeč. Jeho teorie jsou dávno překonané (koneckonců jako celá psychoanalýza), ale jak debilové se je furt učíme.

72159

23.9.2005 11:27

RE: Freud, Jung a tak

google 84.?.?.?

Reakce na 72159

>p.s. Dnes se už ví, že Freud naplácal spoustu nesmyslů.
>Lhal, podváděl a o objektivitě nemůže být vůbec řeč.
>Jeho teorie jsou dávno překonané (koneckonců jako celá
>psychoanalýza), ale jak debilové se je furt učíme.

v prvej casti vasho prispevku s vami suhlasim, ale nie sme vsetci tak trochu, klamari, podvadzaci a neobjektivni? ze tieto "cnosti" boli u Freuda vyraznejsie pritomne, nechcem popierat a idu zrejma na vrub jeho zidovskeho povodu, ale...

...boli to zrejme ony, ktore mu umoznili rozpoznat dusu devianta tak, ako nikomu inemu.
ak by jeho teorie boli davno prekonane, tak verim, ze uz by tu neboli, zid-nezid.
problem s odstranenim jeho teorii spociva v tom, ze ked mili psychiatri a psychologovia dostanu do ruk nejakeho masoveho vraha, znasilnovaca alebo ineho "ujeteho" a ho rozoberu na suciastky, tak väcsinou tie "Freudove nesmysly" sedia ako rit na zachodovu misu.
ze Freud ma vo vedeckom svete zidovsky bonus nepopieram, ale "zidovina za Freudom" spociva hlavne v snahe o aplikovanie tych teorii na celu ludsku populaciu "neujetych" a v neexistencii terapie. C.G.Jung bol toho nazoru, ktory nie je velmi znamy, ze freudovska psychanalyza sa da aplikovat len na pacientov zidovskeho povodu.
samotna analyza je totiz len prvym krokom. preto väcsina psychoanalyzovanych, ktorej nie je riesenie problemu ani nacrtnute, trpi tzv. viazanim na terapeuta. sen kazdeho zidovskeho, ale budme uprimni, aj nezidovskeho terapeuta. podla vzoru, dvaja novi pacienti=jedna nova toyota![cool]

samozrejme, ze je to cele trochu zlozitejsie, ale len tak zhruba, aby to nesklzlo do hlupeho nadavania na zidov. to nadavanie by malo byt mudre! [mrknutí jedním okem]

co sa tyka ucenia jak debilove (to zalezi len od teba ako sa budes ucit)
mimochodom tvoj nick P.N. je skratkou od prace-neschopny? [mrknutí jedním okem]

a co sa tyka hluposti o C.G.Jungovi v hornom prispevku, to ani nema zmysel na to reagovat a preto nereagujem.

72172

25.9.2005 19:05

RE: Homo, lesbo a tak

J. H. 83.?.?.?

Reakce na 71746

>Otázkou homosexuality jsem maličko zabýval a také mě
>napadlo, když už o tom píšete, že by homosexualita mohla
>mít i co do činění s antikoncepcí. Žádná antikoncepce
>není 100%. Vy zde píšete, že homosexualita se tvoří okolo
>9. týdne těhotenství, zřejmě na základě vlivu hormonů v
>ženském těle. Hormonální antikoncepce, alespoň podle toh,
>co o ní jako muž vím, zvyšuje hladinu určitých hormonů a
>zabraňuje oplodnění vajíčka. Pokud tedy nefunguje na 100%,
>tak je docela dobře možné, že dojde k proniknutí spermie do
>vajíčka a tak vlastně k početí, přičemž se žena dál
>zvesela láduje hormony. Možná, že vliv těchto hormonů
>může mít za následek "zteplání" budoucího potomka.

>Znal jsem jednu ženu, která právě takto počala své druhé
>dítě. Po té, co se jí narodila holčička se s manželem
>rozhodli, že další dítě nechtějí a žena začla brát HA.
>Dokonce měla i slabé mezes, jaké bylo překvapení, když jí
>začalo růst bříško a doktor jí oznámil, že je ve třetím
>měsíci. Narodil se František, a je to bukvice jako noha...

>Možná, že by to vysvětlovalo takové pomnožení
>homosexuálů v posledních desetiletích, kdy do sebe ženy
>perou hormony pod tlakem... Kdo ví ??

Dvakrát dík. Zaprvé za to, že se nebojíte myslet, za druhé za svědectví, že mýtus o dokonalé antikoncepci se může udržovat jen nemilosrdnou interrupční praxí.
Co se týtá pomnožení "žužu", řekl bych, že hlavní důvod, proč mladí vstupují do homosexuálních komunit je docela prostě v tom, že jsou to komunity. Problém tedy začíná v tom, že rodina, ve které vyrostli ve většině případů přestala být komunitou. Nejde to ověřit, ale řekl bych, že když komunity pominou, polovina těch "geneticky určených" se vrátí k normálnímu životu.
J. H.

72366

20.9.2005 20:53

RE: Ten článek je vážně slátanina.

KZ 194.?.?.?

Reakce na 71733

>
> Jinak,homosexualita je vrozená(pokud vím,tak někdy během
>9.týdnu těhotenství nastávají nevratné změny),není to
>žádná vada,jak tu někdo předhazoval,či že se to"učí",jak
>napsal autor.Jsem lesbička a necítím se
>být"nenormální".Jinak"být normální"není definované,je to
>jen domněnka většiny,nikoliv trvalá norma.

slyšela jsi někdy o VROZENÝCH vadách? To že je něco vrozenýho přeci neznamená že to neni vada.

71808

20.9.2005 22:11

RE: Ten článek je vážně slátanina.

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 71808

Fajn šťourale,příště to vždy napíšu v úvozovkách.Jinak co umíš dalšího,krom rejpání do detailů?

71815

20.9.2005 12:08

Tvrde za svym cilem s pomoci advokatu a vselijakych humanistu musi dosahnout sveho.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Homosexual Activists Prepare to Pressure Schwarzenegger to Renege on Veto of Gay “Marriage” Bill
Some threaten violence, according to homosexual activist web site

SAN FRANCISCO, September 16, 2005 (LifeSiteNews.com) ­ Homosexual activists are planning to turn up the heat on California Governor Arnold Schwarzenegger, to convince him to reverse his decision to veto a same-sex “marriage” bill that passed the House and Senate there.

According to a report from a homosexual activist news site, some homosexual groups are even calling for violence. Gaycitynews.com reported that one homosexual called on Equality California leader Geoff Kors to use “direct action tactics” to convince Schwarzenegger he is making a the wrong move.

Same-sex “marriage” campaigners have scheduled a meeting with the governor for September 21, two days before Schwarzenegger receives the bill. Homosexual activist, San Francisco Supervisor Tom Ammiano, made the statement that the governor’s siding with US President George W. Bush on the issue was a “tango of death with the Bush administration.”
“Advocates are trying to build pressure with phone calls and letters and Leno said they are planning on buying advertising with a message to the governor’s Kennedy clan wife: ‘Don’t let him do it Maria,’” the web site states.

71735

20.9.2005 13:57

RE: Tvrde za svym cilem s pomoci advokatu a vselijakych humanistu musi dosahnout sveho.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71735

Hmmm, tak ted nechapu, estli se toho novodobeho Skorzennyho zastavate ci ne, ale o tom, ze se z nej vyklubal pravicacky extermista, sovinista a skoro-diktator nemuze byt pochyb [oči v sloup]

Videl vy jste ho hrimat na sjezdu republikanu? Ja ano. A nevypadalo to tak neskodne, jako kdyz si Fuhrer Bushik placa ty sve kraviny, kterym neveri ani on sam... [zahanbení] [pláč]

A znovu - homosexualove MAJI pravo na snatky.

71747

21.9.2005 1:29

RE: Tvrde za svym cilem s pomoci advokatu a vselijakych humanistu musi dosahnout sveho.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 71747

Ne, kde by ho vzali a jakého by mělo být druhu - přirozené či zvykové určitě ne, v Deklaraci lidských práv bychom ho hledali marně, nevyhlašovali ho dokonce ani komunisté...Naše společnost už klesla dost hluboko, nežeňme se do situace, kde naší jedinou nadějí bude kalifát...

71840

20.9.2005 16:00

Je to nesmysl

gen.Jaruzelski 84.?.?.?

Třetí věc, které si může každý všimnout i dnes je, že i u zvířat můžeme někdy pozorovat něco, co připomíná pokusy o homosexuální styk. Když ale zvířatům rozumíme, poznáme docela snadno, že to nemá se sexualitou nic společného.
To je nesmysl, asi autor necetl zadnou knihu na toto tema.
Muj dojem je, ze podobne je tomu i s ostatnima nazorama, zajimalo by me, z jakych zdroju autor cerpal, myslim, ze jsou to jen jeho dojmy.

gen.Jaruzelski

71770

20.9.2005 16:47

RE: Je to nesmysl

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 71770

Dojmy a pletenim si dojmu s pojmy je preci protkany cely clanek [mrknutí jedním okem]
Pritom o zajimave informace neni nouze.
Treba tadyhle:
http://zena.centrum.cz/volny-cas/clanek.phtml?id=4662
se doctete, ze 3/4 delfinu jsou homosexualni a ti heterosexualni jsou znasilnovaci [velký smích] [chechtot]

> Delfíni patří mezi sexuální násilníky. Často samici dost brutálně znásilní a jsou známy případy, kdy roztoužený delfín ohrožoval i koupající se ženy. Kuriózní však je, že sex se samičkou provozuje jen čtvrtina z nich. Tři čtvrtiny delfínů jsou naprosto typičtí homosexuálové. Ve zvířecí říši najdeme i lesbičky. Jsou jimi samice prasete bradavičnatého. O lesbický sex se ostatně velmi často, byť jen v náznacích, pokoušejí i krávy. Není nic neobvyklého vidět na pastvině celé skupiny rozdychtěných samic tura domácího při velmi intimních hrátkách.

Co dodat?
Snad ze autor nakousl zajimavou otazku, ze ten vztah neni nikdy rovnocenny, vzdy je ve vztahu jedem element dominantni a jeden submisivni a ze z toho vyplyvaji ruzne zajimave (sociologicky) veci, nicmene zbytek je jen zbytnela houst myslenek, smyslenek a dojmu, jenz si autor plete s pojmy [zahanbení]
I tak je to zajimavy, no [velký smích]

Nastesti nepise, ze homosexualy budeme ukrizovavat [chechtot] [velký smích]

71776

20.9.2005 22:45

No to je ale divné trodasi

jarmila 85.?.?.?

Reakce na 71776

tady od více pánů zaznělo, že ženská sexualita se vyznačuje podřízeností a já nevím čím. To je ale zvláštní, nikdy jsem za celý život nic takového nepozorovala. Vždy to bylo naprosto rovnocenné a stejně roztoužené. Tak nevím tedy, kde to žiju.[zmaten]
A nikdo si tady nevzpomněl na šimpanze Bonobo.Je to druh, který se lidem velmi podobá. Ti šukají každý s každým, samice se samci, samice se samicemi, samci se samci, jsou ošukávány i mláďátka- a nikdo si z toho žádnou hlavu nedělá. Jsou to zvířata, a přesto jsou již tak zkažená. [překvapení]

71819

21.9.2005 4:15

RE: No to je ale divné trodasi

Lev 68.?.?.?

Reakce na 71819

>A nikdo si tady nevzpomněl na šimpanze Bonobo.Je to druh,
>který se lidem velmi podobá. Ti šukají každý s každým,
>samice se samci, samice se samicemi, samci se samci, jsou
>ošukávány i mláďátka- a nikdo si z toho žádnou hlavu
>nedělá. Jsou to zvířata, a přesto jsou již tak zkažená.
>[překvapení]
____________________________________________

Jo a co si tak dat kanibalismus. Tam take nezalezi na pohlavi [velký smích] [velký smích]

71859

21.9.2005 8:49

Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo

jarmila 85.?.?.?

Reakce na 71859

pane Lev, takže není ani vyloučeno, že se neandertálci vzájemně vyjedli, až vyhynuli.
Je jen otázkou času, kdy evolucionisti profesor Zrzavý i benjaminek Mihulka budou muset přiznat, že se mýlili, když tvrdí, že v tlupách lidé tvořili monogamní páry s občasnou nevěrou. Já zas tvrdím, že lidé byli 6 milionů let promiskuitní stejně jako bonobové- a teprve posledních asi 20 tisíc let se párují. Che chéé, až se západní morálka dočista zvrhne, až se definitivně rozpadne rodina, až i ženy ztratí své poslední zábrany a vypukne všeobecná promiskuita- pak budou muset pánové chtě nechtě změnit svou bludařskou ideologii o párové monogamii.[chechtot]
Vždyť se stačí podívat kamkoliv na internetové porno- je to sodoma a gomora.[naštvaný]

A zde je ještě pro zajímavost můj článek o bonobech a diskuse k němu:
pes.internet.cz/hyena2002/clanky/2004/07/38305_0_0_0.html [smích]

71894

21.9.2005 18:04

RE: Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo

Tom 24.?.?.?

Reakce na 71894

>Vždyť se stačí podívat kamkoliv na internetové porno- je to sodoma a gomora.

Anebo zajít do kostela - tam je to také samá sodoma a komora ...

71931

23.9.2005 3:38

RE: Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 71894

Paní Jarmilo,

tak jsem si na Váš článek kliknul. Moc se mi líbil, protože mám rád srandu.

72123

20.9.2005 16:50

Buzeranti.....Walt Disney.....a Mezinárodní žid

Robin 83.?.?.?

Tak jsem zaslechl na IRIBu, že společnost Walt Disney ovládl Mezinárodní žid. Ten se snaží o rozvrat morálních hodnot, a propagaci homosexuality.
A právě společnost Walt Disney začala pod vedením Mezinárodního žida sponzorovat časopisy pro buzeranty, jmenovitě SOHOO.

Tak má v jejich režii probíhat výchova dětí !

71777

20.9.2005 18:59

Moj nazor

Jedinecny 62.?.?.?

Radikalnu reakciu homosexualov(ako napr. sprievody) vyvolalo najma radikalne odmietanie a nepriatelstvo z kruhov niektorych heterosexualov (resp. ludi, ktori o sebe tvrdia/spravaju sa ako heterosexuali), ako je napr. aj autor tohto clanku. Toto je zapricinene klasickym cierno-bielym videnim (heslo 'bud si s nami, alebo proti nam'[mrknutí jedním okem], ktore ponuka iba 2 extremy, ktore maju sklon k supereniu a nakoniec vyniknu nad normalnostou.
Taktiez, ked uz sa hovori o vychove deti 2 muzmi/zenami, ako protiklad sa stavia, najma v nazoroch cirkvi, klasicke zlozenie muz-zena ako to spravne. Ked sa vsak pozriem okolo seba, citam noviny a nasledne si pozriem statistiku rozvodov, nasilia v rodinach, poctu rodicov-alkoholikov a pod., tak je toto porovnanie prinajmensom smiesne. Tym samozrejme netvrdim, ze homosexualni rodicia su vzdy spravni, ale vzdy bude vychova lepsia v rodine dvoch 2 slusnych homosexualov, ako v rodine dvoch heterosexualov alkoholikov, nasilnikov a pod.
Najidealnejsia by bola vychova v rodine 2 slusnych heterosexualov, ale homosexualita je proste realitou a tak k nej treba aj pristupovat.

71794

21.9.2005 3:00

New book promotes sex with children.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

A new book published by Haworth Press features multiple Ph.D. "experts" claiming that sex with children "can benefit" boys and even serve a "mentoring function."
Pederasty, or sexual relations between men and adolescent boys, is condemned in our society as an unqualified evil that maims and destroys. In ancient Greece, samurai Japan, and numerous other cultures, pederasty was seen as the noblest of human relations, conducive if not essential to nurturing the adolescent's successful intellectual and physical maturation.
Current psychological and psychiatric theorizing have pronounced and promoted the former view, while ignoring the vast array of cross-cultural data related to the latter view. Mental health opinion has also ignored a wealth of cross-species data with important parallels. Instead, this opinion is based on feminist models of rape and incest, which are backed up by clinical research on child sexual abuse.

The current article examines empirical rather than clinical data on pederasty, and supplements this with cross-cultural and cross-species perspectives. The empirical data show that pederasty is not only not predestined to injure, but can benefit the adolescent when practiced according to the ancient Greek form. Cross-cultural and cross-species data show the extensiveness of pederasty in the natural world, as well as its functional rather than pathological nature in these societies and species.
Rind brought unfavorable publicity to the American Psychological Association in 1999 when the organization published in its official peer-reviewed journal, APA Bulletin, a report disputing the harmfulness of child molestation. Titled "A Meta-Analytic Examination of Assumed Properties of Child Sexual Abuse Using College Samples," the report by Rind and others claimed child sexual abuse could be harmless and beneficial.

The mainstreaming of "adult-child" or "intergenerational" sex, as it is euphemistically called by its supporters, is the next big "sexual liberation" movement on its way, says David Kupelian, WND's managing editor and author of the "The Marketing of Evil."

"Many people seem to think having sex with children is a good thing," says Kupelian, noting "a reported 100,000 websites now offer illegal child pornography, and worldwide child porn generates a reported three billion dollars in revenues every year."

71848

21.9.2005 13:23

stary zakon

l. 85.?.?.?

"Ve Starém zákoně najdeme to samé. „Nepřistoupíš k muži jako k ženě. Je to ohavnost“. Také tady nenajdeme odsouzení toho, kdo v tomto styku tvoří druhou stranu."

V SZ je napisane okrem ineho o homosexualoch, "muzi , ktori lezia s muzmi" . Takze doporucujem najprv trochu prestudovat SZ a potom pisat rozne hypotezy [smích]

71910

21.9.2005 20:44

RE: stary zakon

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 71910

A co tak při řešení současných problémů používat vlastní rozum a poznatky současné vědy, namísto odkazů na bájné vypravování starců staré více jak dva tisíce let.

71948

21.9.2005 13:23

Problem s (novou) zechssualitou je,

zap 65.?.?.?

ze se o ni moc mluvi. Muzeme sami pozorovat, jak neco co je cloveku nejvlastnejsi a melo by zustat mysteriem(coz puvod a smysl cloveka stale jeste je a zustane), se zozpitvava, zosklivuje a prekrucuje. Vysledkem jsou nenormalni vztahy lidi a odchod rodiny ae sceny.

Prehaneni a sireni homosexuality je samozrejme umele a neprirozene a zajem o nej neodpovida skutecnemu demografickemu rozlozeni. Je to kourova clona ke kompletne jinym zajmum.

Nikdo z nas jiste nema pocybnosti, ze toto slouzi zajmu mocnych: cim vice z nas je nespokojenych a zmatenych, tim lepe pro ne(konzumace - ukajeni sobeckosti, ruzne 'poradenske' oblbovaci sluzby, pravnici jsou 'na koni' jak nikdy predtim, atd...). Stoji-li za tim MZ, coz je duvodne si myslet, ci nekdo (neco) jineho, je to vcelku lhostejno. Mame jen dve moznosti: bud pujdeme 's proudem' az do sebezniceni, nebo se vzepreme a zacneme pouzivat 'selsky rozum'. Snad tu moznost je. Je to individualni vyber.

71911

21.9.2005 20:37

RE: Problem s (novou) zechssualitou je,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 71911

>Stoji-li za tim MZ, coz je duvodne si myslet, ci nekdo (neco)
>jineho, je to vcelku lhostejno. Mame jen dve moznosti: bud
>pujdeme 's proudem' az do sebezniceni, nebo se vzepreme a zacneme
>pouzivat 'selsky rozum'. Snad tu moznost je. Je to individualni
>vyber.

Používání "selského rozumu" by vedlo k rychlému zániku naší euroatlantské židovsko křesťanské civilizace. Zdravý selský rozum popírá většinu hodnot, na kterých je konzumní civilizace založena.
Selský rozum je pojmově spojen se selským stavem s venkovem. Venkovan - sadař-zemědělec dnes sází, aby jeho potomci mohli za 20 let sklízet plody jeho práce.
Kdežto dnešní konzumní člověk žije na úvěr, jehož splácení ponechává budoucím generacím. Karpe diem! Na takový způsob života je zaměřena veškerá reklama.

71947

23.9.2005 3:53

Lidsky dobytek-UN skolni knihy

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

A UNICEF-funded book being passed out at the United Nations Child Summit
encourages children to engage in sexual activities with other minors and
with homosexuals and animals.


As the delegations to the summit remain deadlocked on abortion,
international nongovernmental organizations (NGOs) that support the U.S.
delegation's anti-abortion stance circulated copies of pages from a
UNICEF-funded book given to delegates from Latin America that promotes
sexual activity and abortion among teens in their countries.


"Reproductive health includes the following components: Counseling on
sexuality, pregnancy, methods of contraception, abortion, infertility,
infections and diseases," says the Spanish-language book, whose title
translates to "Theoretic Elements for Working with Mothers and Pregnant
Teens."

An accompanying workshop book produced by the U.N. Children's Fund
(UNICEF) tells Latin American mothers and teens: "Situations in which you
can obtain sexual pleasure: 1. Masturbation. 2. Sexual relations with a
partner — whether heterosexual, homosexual, or bisexual. 3. A sexual
response that is directed toward inanimate objects, animals, minors,
non-consenting persons."

The book, which was distributed by the Mexican government with U.N.
funding, suggests lesbian sex as an acceptable alternative for girls.

"Sexual relations with a partner: Here we should insist there is no
ideal or perfect relations between two or several people," the book says.
"The one that gives us the most satisfaction and that which is adopted to
our way of being and the style of life we have chosen. This is why we
encounter many differences among women. Some women like to have relations
with men. And others with another woman."
Verte Spojenym Narodum,udelaji to nejlepsi pro Vase dite, vsechna ta tak zvana prava jsou jen pravem nekolika mlsnych jedincu ,kteri tezi z duvery obcanu a rodicu ke sve vlastni sodomilne chuti zmocnit se nevinnych deti.
Samozrejme ,ze tisk a byrokraticky aparat je plne napomocny temto radam "inteligentu", tak zvane, representujici lidskou spolecnost.

72127

24.9.2005 2:48

Homosexualove nam rikaji,jak nas moralne znici, svou nemoralnosti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The Homosexual Agenda

By Michael Swift, Gay Revolutionary

We shall sodomize your sons, emblems of your feeble masculinity, of your shallow dreams and vulgar lies. We shall seduce them in your schools, in your dormitories, in your gymnasiums, in your locker rooms, in your sports arenas, in your seminaries, in your youth groups, in your movie theatre bathrooms, in your army bunkhouses, in your truck stops, in your all male clubs, in your houses of Congress, however men are with men together. Your sons shall become our minions and do our bidding. They will be recast in our image. They will come to crave and adore us.

Women, you cry for freedom. You say you are no longer satisfied with men; they make you unhappy. We, connoisseurs of the masculine face, the masculine physique, shall take your men from you then. We will amuse them; we will instruct them; we will embrace them when they weep. Women, you say you wish to live with each other instead of with men.
---------------
Vatican 'to ban new gay priests'
The Vatican is to ban all gay men from joining the clergy even if they accept a vow of celibacy, reports say.
The late Pope John Paul II ordered a review of the Catholic church's policy on homosexuality after US priests were involved in child sex abuse.

A formal announcement is expected in the coming months, but Vatican sources have confirmed US newspaper leaks.

The Vatican has regularly made clear its opposition to gay priests, calling homosexuals "intrinsically disordered".

The Papal "instruction" is expected to deal with concerns in Rome about the extent of a latent homosexual sub-culture at Catholic seminaries.

Practicing homosexuals are barred from the priesthood, but celibate gay men are commonly ordained, although many keep their sexual orientation secret.

72232

25.9.2005 9:37

Všinměte si prosím,

J. H. 62.?.?.?

kolik lidí mi zde nadává za to, že jsem na nekorektním webzinu zkusil shromáždit alternativní (podle nich zavádějící) informace a naznačit jejich řešení "nekorektním" způsobem.
Nemohu za to, ale dál si myslím, že "korektní" tvrzení slouží i v těchto věcech k tomu, abychom se dostali mimo realitu a stali se ovladatelným stádem. A jestli jsem to udělal špatně - udělejte to líp.
J. H.

72341

26.9.2005 0:54

RE: Všinměte si prosím,

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 72341

Ale vůbec ne, pane, od toho jsou nezávislá média; mě třeba jen zarazilo, jak jste vynechal problematiku ženské homosexuality a také to, jak v milostném aktu (třebas i homosexuálním) hledáte násilný podtext. Tak mi to připadlo, můžete mi to klidně vyvrátit. [mrknutí jedním okem]

72401

25.9.2005 11:22

"Sváděcí" teorie

abel 83.?.?.?

Jestli jsem pochopil autora článku, tak homosexualita se šíří tak, že homosexuál svede nějakého nevinného kloučka, a rázem je z něj další homosexuál. Tato teorie je patrně dosti oblíbená, v trestním právu mnoha zemí je jiná věková hranice pro heterosexuální (zpravidla kolem 15) a homosexuální (zpravidla kolem 18) pohl. styk. Netvrdím, že v ojedinělých případech nemůže být "svedení" dospělým homosexuálem jakýmsi startovním impulzem pro mladého chlapce, aby se stal také homosexuálem, ale to by podle mého spíš svědčilo o tom, že sklon k homosexualitě je latentně přítomný u každého muže/chlapce.
Na druhou stranu v zemích a kulturách, kde byly homosexuální styky mužů s mladíky běžné (staré Řecko, středověký islámský Orient), se z těch "použitých" mladíků nestávali nutně homosexuálové, klidně se později "normálně" ženili, a předchozí vztah nijak netajili, naopak, pokud byla partnerem nějaká významná osobnost, tak jim to spíš zvyšovalo prestiž.
Takže to bude asi všechno složitější, článek se mi zdá být dalším z pokusů o zjednodušenou interpretaci homosexuality, snahou zjednodušit si to všechno, ušetřit si trápení s přemýšlením, a to není nikdy dobře.

72349

26.9.2005 15:26

Love parade ...

Ruda 24.?.?.?

Nemyslite si take, ze takova LOVE PARADE. ktera se treba porada v Toronte je tak trochu "provokace"?
Oni vedi, ze vetsina lidi s tim nesouhlasi a tak to delaji zrejme i proto, aby lidi "nastvali". To je teda jen ma domenka.

72459

26.9.2005 21:42

Aby diskuze nechcípla...

- c - 147.?.?.?

To jsem zvědav, co řeknete třeba na níže uvedené. Předesílám, že ačkoliv můžeme mít z ruských vědců občas legraci, tentokráte to jejich bádání zase není tak zcela úplně od věci. Ale chce to poněkud složitější rozbor toho, co vlastně ruští vědci NEOBJEVILI, protože to je všeobecně už dlouho známo.

Originál najdete na: http://www.doktorka.cz/run/redsys/sex/r-art.asp?id=2977

Doslova senzací se stal objev ruských vědců – fyziologů, kteří odhalili a především v praxi ověřili unikátní, a přitom neuvěřitelně jednoduchou metodu, jak zjistit sexuální orientaci podle prstů na ruce. Metoda umožňuje se stoprocentní přesností určit homosexuální, bisexuální či heterosexuální jedince. Její nespornou výhodou je především to, že si každý může snadno vyzkoušet, k jaké orientaci má vlastně sklony.

„Každý se může přesvědčit o své sexuální orientaci podle prstů na ruce, respektive, jejich délky,“ uvádí se ve zprávě. Více než dva tisíce experimentů uskutečnili vědci ve výzkumném centru „Muž a žena“ v Moskvě. A ani jednou se výsledky nerozcházely s orientací, kterou uvedly osoby zúčastněné na tomto měření. Výsledek se tedy zatím jeví jako stoprocentní.

Jaká je tedy metoda rozpoznání? Čistě heterosexuální muži mají prsteník o něco málo delší než ukazováček. U heterosexuálních žen zase platí, že ukazováček je vždy o kousíček delší než prsteník.

U lidí s vyhraněnou homosexuální orientací je všechno naruby. U mužů s ženskou délkou prsteníku a ukazováčku byly vždy objeveny homosexuální sklony, zatímco lesbičky předváděly na svých drobných ručkách mužský poměr délky prstů.

„Nejsložitější“ je to s bisexuály, kteří mají ukazováček i prsteníček stejné délky. Vzhledem k tomu, že se tyto poměry délky článků dají měřit už v pubertálním věku, předpokládají vědci, že nová revoluční metoda může výrazně přispět ke zjištění dispozic k určité sexuální orientaci s velkým předstihem.

Zdroj: Plus

72527

27.9.2005 18:24

RE: Aby diskuze nechcípla...

- c - 147.?.?.?

Reakce na 72527

Snad jen pro doplnění bych uvedl, že na "mateřském" diskuzním fóru nebyla řada lidí schopna si článek pořádně přečíst, proto zde byla možná PREDISPOZICE k homosexualitě, zjištěná na základě srovnání délky ukazováčku a prsteníku, často považována přímo za diagnózu.

O diagnóze dnes vlastně již nemůžeme vůbec hovořit, protože toto onemocnění bylo díky WHO vyřazeno ze seznamu nemocí.

Nevěřím však, že by vůbec nikdo ve WHO nebyl informován, jak vlastně toto onemocnění neonemocnění vzniká, jak se dá případně léčit, jak mu lze předcházet, protože tyto informace jsou řadu let běžně k dispozici i u nás.

Tomu, kdo má o problematiku homosexuality zájem, lze doporučit k přečtení např. knížku Homosexualita v názorech současné společnosti, Pavlína Janošová Praha, Nakladatelství Karolinum, 2000.
Moc se toho tam sice o příčině vlastního onemocnění nedozvíme, ale celkově kniha předkládá bohatý informační materiál pro vedení diskuzí.

V souvislosti s touto knihou bych však chtěl odborníky upozornit na stranu 27, kde je publikován výzkum L.Kaplana (1990), který se zabýval měřením testosteronu u prenatálního plodu v 13. až 15. týdnu těhotenství matek.
Výsledky výzkumu byly tyto:

1. U plodů později výlučně heterosexuálních mužů zjistil v průměru 350ng/dl testosteronu.

2. U plodů později výlučně homosexuálních mužů to nepřekračovalo 200ng/dl testosteronu.

3. U budoucích heterosexuálních žen se pohybovalo množství testosteronu do úrovně 50ng/dl.

4. U budoucích lesbiček pak tyto hodnoty dosahovaly hodnot 100ng/dl a výšších.

Jedná se o ukázku toho, jak dochází u jednotlivých skupin k postupnému poklesu hodnot testosteronu, který souvisí v pozdější době i s možným poklesem polarity (vzájemné přitažlivosti) mezi oběma pohlavími.
350 - 200 - 100 - 50ng/dl testosteronu.

U hodnot dle 3. a 4. musíme zaměnit pořadí, abychom respektovali mužský habitus pozdější lesbičky (větší množství testosteronu), která bývá v páru obvykle dominantní - hraje zástupnou mužskou roli v páru.

Záležitost s hodnotami testosteronu má opět pouze povahu predispozičního faktoru, protože později může být vše jinak. - c -

72632

Příspěvků: 159

20.09. 00:31 Stojan Jakotyč  Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 00:50 Emma Bovary  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 04:04 agir  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 05:24 Vladimír Stwora  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 11:43 trodas  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 12:06 Alexa  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 13:25 trodas  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 07:03 Stojan Jakotyč  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 10:12 google  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 15:57 Stojan Jakotyč  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
23.09. 09:12 J. H.  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much
20.09. 08:12 Esmate  RE: Hmmm, the lady DOTH protest too much - Pěkně napsáno.
20.09. 00:36 Striga  A co tím vším chtěl autor říct?
20.09. 07:57 J. Hruška  RE: A co tím vším chtěl autor říct?
20.09. 09:02 Karel  RE: A co tím vším chtěl autor říct?
20.09. 17:32 LG  RE RE: A co tím vším chtěl autor říct?
20.09. 02:16 Takasawa  Jumanistika
20.09. 02:20 Takasawa  chyby
20.09. 02:30 Martin  Rasisto :-)
20.09. 02:48 Peter Veliky  Tož, jestli chcete argumentovat takto, polibte mi pr..
20.09. 06:16 Alena  Kde je v tom "clanku" nejake pojednani?
20.09. 06:26 jonel  Kvadratúra ego
21.09. 10:28 J. Hruška  RE: Kvadratúra ego
21.09. 16:25 TS  RE: Kvadratúra ego
23.09. 09:18 J. H.  RE: Kvadratúra ego
20.09. 07:13 baba_Blažková  Pojednání o homofobii
20.09. 11:31 trodas  RE: Pojednání o homofobii
20.09. 17:21 baba_Blažková  RE: Pojednání o homofobii
20.09. 18:15 trodas  RE: Pojednání o homofobii
20.09. 20:03 baba_Blažková  RE: Pojednání o homofobii
20.09. 20:49 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 00:52 baba_Blažková  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 11:29 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 19:41 Karel z Čech  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 23:21 Jiří Táborský  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 23:36 Lev  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 23:40 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
21.09. 23:51 Lev  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 10:30 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 00:24 Tom  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 00:46 Jiří Táborský  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 10:39 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 12:45 google  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 14:44 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 16:04 Lev  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 16:54 Vladimir Sodek  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 21:55 Jiří Táborský  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 22:14 google  RE: Pojednání o homofobii
22.09. 21:33 Jiří Táborský  RE: Pojednání o homofobii
23.09. 10:54 Alexa  RE: Pojednání o homofobii
26.09. 06:46 Jiří Táborský  RE: Pojednání o homofobii
20.09. 07:19 kema  Ha,ha
20.09. 08:35 milo  Kritické myšlení?
21.09. 10:42 J. Hruška  RE: Kritické myšlení?
21.09. 15:55 milo  RE: Kritické myšlení?
20.09. 09:48 Kobretti  Už je to tady
07.11. 16:10 Nekyia  RE: Už je to tady
20.09. 10:05 Noris  ... to je myšlenkový skvost
20.09. 10:31 Jefim Fistejn  homosexualita
20.09. 10:43 john bombardon  tolerantům obecně
20.09. 12:02 Alexa  Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 13:43 trodas  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 13:57 Kobretti  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 14:00 Alexa  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 14:07 Pavel -Čert- Němec  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 15:12 Alexa  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 16:38 trodas  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 19:40 Robin  RE: Trodasovi....... slátaniny.
20.09. 13:55 Kobretti  Homo, lesbo a tak
20.09. 15:41 Alexa  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 17:17 Vladimír Stwora  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 18:16 Tom  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 00:54 baba_Blažková  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 02:10 Tom  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 22:18 baba_Blažková  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 22:35 Tom  RE: Homo, lesbo a tak
23.09. 01:25 baba_Blažková  RE: Homo, lesbo a tak
23.09. 01:25 Druid  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 19:29 Lev  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 20:22 baba_Blažková  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 20:32 Lev  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 23:16 Tom  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 01:05 baba_Blažková  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 01:51 TS  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 02:04 Tom  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 02:49 TS  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 04:06 Lev  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 03:58 Lev  Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 04:36 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 05:31 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 05:53 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 06:05 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 20:13 Karel z Čech  RE: Vezmu to jednim vrzem !
22.09. 22:24 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 01:17 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 01:30 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 01:47 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 02:16 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 02:45 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 13:39 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 14:28 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
23.09. 21:58 baba_Blažková  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 06:12 Tom  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 06:18 Tom  RE: Vezmu to jednim vrzem !
21.09. 06:32 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
22.09. 00:31 Jiří Táborský  RE: Vezmu to jednim vrzem !
22.09. 00:43 Emma Bovary  RE: Vezmu to jednim vrzem !
22.09. 01:37 Jiří Táborský  RE: Vezmu to jednim vrzem !
22.09. 02:34 Lev  RE: Vezmu to jednim vrzem !
20.09. 21:17 Alexa  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 01:16  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 11:22 trodas  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 11:44 Alexa  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 22:06 oji  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 23:46 Alexa  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 12:23 oji  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 14:41 Alexa  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 12:10 Alexa  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 02:00 T  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 22:58 Robin  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 01:21  RE: Homo, lesbo a tak
21.09. 23:34 Had  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 02:20 Jiří Táborský  RE: Homo, lesbo a tak
23.09. 11:35 Had  RE: Homo, lesbo a tak
23.09. 18:52 Jiří Táborský  RE: Homo, lesbo a tak
24.09. 00:17 Had  RE: Homo, lesbo a tak
24.09. 19:19 baba_Blažková  RE: Homo, lesbo a tak
26.09. 07:18 Jiří Táborský  RE: Homo, lesbo a tak
22.09. 14:41 Martin  RE: Homo, lesbo a tak
23.09. 08:43 P.N.  RE: Homo, lesbo a tak
23.09. 11:27 google  RE: Freud, Jung a tak
25.09. 19:05 J. H.  RE: Homo, lesbo a tak
20.09. 20:53 KZ  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 22:11 Alexa  RE: Ten článek je vážně slátanina.
20.09. 12:08 Robert Nohejl  Tvrde za svym cilem s pomoci advokatu a vselijakych humanistu musi dosahnout sveho.
20.09. 13:57 trodas  RE: Tvrde za svym cilem s pomoci advokatu a vselijakych humanistu musi dosahnout sveho.
21.09. 01:29  RE: Tvrde za svym cilem s pomoci advokatu a vselijakych humanistu musi dosahnout sveho.
20.09. 16:00 gen.Jaruzelski  Je to nesmysl
20.09. 16:47 trodas  RE: Je to nesmysl
20.09. 22:45 jarmila  No to je ale divné trodasi
21.09. 04:15 Lev  RE: No to je ale divné trodasi
21.09. 08:49 jarmila  Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo
21.09. 18:04 Tom  RE: Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo
23.09. 03:38 Jiří Táborský  RE: Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo
20.09. 16:50 Robin  Buzeranti.....Walt Disney.....a Mezinárodní žid
20.09. 18:59 Jedinecny  Moj nazor
21.09. 03:00 Robert Nohejl  New book promotes sex with children.
21.09. 13:23 l.  stary zakon
21.09. 20:44 Karel z Čech  RE: stary zakon
21.09. 13:23 zap  Problem s (novou) zechssualitou je,
21.09. 20:37 Karel z Čech  RE: Problem s (novou) zechssualitou je,
23.09. 03:53 Robert Nohejl  Lidsky dobytek-UN skolni knihy
24.09. 02:48 Robert Nohejl  Homosexualove nam rikaji,jak nas moralne znici, svou nemoralnosti.
25.09. 09:37 J. H.  Všinměte si prosím,
26.09. 00:54 baba_Blažková  RE: Všinměte si prosím,
25.09. 11:22 abel  "Sváděcí" teorie
26.09. 15:26 Ruda  Love parade ...
26.09. 21:42 - c -  Aby diskuze nechcípla...
27.09. 18:24 - c -  RE: Aby diskuze nechcípla...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 5

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 491