Diskuze k článku

Klausova justiční vize

Příspěvků 26

1.6.2005 5:33

Klausova justiční vize

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

jakypak stoupenec pravice klaus je, vzdyt ani nevi co to je, bolsevik, kamarad!!!tak jako vetsina politiku ceskych. jediny kdo byl pravicovy byl sladek, vsechno ostatni je prolezle bolsevizmem.
a vubec kdo nam rekne jaky je vlastne pravicovy smer??? ten ktery jde nekompropisne za zajmy statu, nespolcujice se se stranami jinymi anebo nejakymi pseudoparvicovymi ODS, ODA, CSSD nebo ci kterymi/cimi, spolupracujicimi se soudruhy??? a vlastne byvalymi soudruhy jsou tyto strany vedeny, ne???
tak jsem vazne z toho soudruh!!!
stefan

54211

1.6.2005 8:02

Klausova justiční vize

bývalý antikomunista 193.?.?.?

Není to nakonec jedno, kdo se dostane na nejvyšší posty v justici? Vždyť právnické vzdělání dostali jen prověření a ti nejlepší z nejlepších, přednášející dostávali seznamy těch, kteří jsou potřební a musí za každou cenu studia dokončit. Těm nejspolehlivějším bylo dokonce doporučeno i umožněno studovat v prohnilém kapitalistickém zahraničí. Buďte bez obav, vše je v pořádku a tak jak má být. [smích]

54228

1.6.2005 10:25

Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Nejsem bezvýhradným zastáncem prezidenta Klause, právě naopak. Jenže co se týče jmenování ústavních soudců obávám se že tady není z čeho vybírat.Většina soudců, kteří dnes soudí, soudila už za komunistů. Většina znich , možná že všichni byli členy KSČ.Každý se nějakým způsobem namočil. Jenže oni soudili podle tehdy i dnes platných zákonů, na čí straně je tedy vina? Nedovedu si představit soudce,který by za doby totality smetl ze stolu žalobu, kvůli nadávkám na komunisty s tím, že je to prkotina. Chyba není v soudcích , ale v těch co vyráběli a vyrábějí špatné zákony , ty je třeba soudit a to doslova.

54236

2.6.2005 15:54

RE: Klausova justiční vize

Mars 193.?.?.?

Reakce na 54236

Dano, můj dědeček byl zavřen za ,zde vyzdvihovaných, fašistů protože si pustil v kavárně pusu na špacír. Přestože vstoupil do Ksč nebylo mu to nic platné a v padesátých letech byl uklizen, těžce onemocněl a byl ponechán na svobodě jako tzv. ležící pacient. Otcův kmotr a babiččin bratr byli odsouzeni na doživotí. první byl pilot v U.K. a druhý měl zlatnický a hodinářský obchod. Nevím z jakého pramene čerpáte informace, ale většina vězňů za komunistů měla "přišitý" nepolitický paragraf. Kupříkladu pokud chtěl stát ukrást veškerý majetek postiženého, použil se paragraf o "vlastizradě" a pod. Výše uvedené jsem schopen doložit rozsudky. A klidně i rozsudky lidí, které děda obhajoval když ještě trochu mohl přijet k soudu.

54409

2.6.2005 16:54

RE: Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54409

nerada jsem se vás dotkla. Samozřejmě padesátá léta byla krutá a režim si dokázal najít paragraf na každého. Já jsem , ale neměla na mysli toto období. Chtěla jsem tím říct, že jsme žili v době, kdy o těchto rozsudcích rozhodovali stranické orgány a já si skutečně nedovedu představit soudce, který by se dokázal vzepřít.
Tímto je neomlouvám, spíše konstatuji, že není z čeho vybírat.

54415

2.6.2005 20:50

RE: Klausova justiční vize

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54415

pani Dano, dovedete si predstavit, jak by vypadala Ceskoslovenska republika kdyby kazdy treti obcan nebyl bonzak? Dnes je situace takova, ze hlavni prohlaseni vlady je. ANO KOALICE SE DOMLUVI ALE BEZ KOMUNISTU.Pritom, komuniste jeste stale vykrikuji o revoluci a jsou clenove parlamentu. Nejde tedy pouze o padesta leta, jde o ty same lidi, kteri si navzajem predavaji vlastnictvi druhych.
Pokud vas to zajima, zajdete si na internetove stranky KSCM a prectete si jejich prohlaseni. Neni mi jasne, jak si soudruh Grebenicek mohl dovolit prohlasit na Letne. JE ZDE NEJAKY PRIMITIV VYVEDTE HO!a policie opravdu tvrde zasahla.

54432

3.6.2005 10:37

RE: Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54432

pani Dano, dovedete si predstavit, jak by vypadala Ceskoslovenska republika kdyby kazdy treti obcan nebyl bonzak?
Dovedu.
Dnes je situace takova, ze hlavni prohlaseni vlady je. ANO KOALICE SE DOMLUVI ALE BEZ KOMUNISTU.Pritom, komuniste jeste stale vykrikuji o revoluci a jsou clenove parlamentu.
Nenechte se zmást prohlášeními, ty vydávají všechny strany ostošest.Jenže také tyto strany když potřebují podporu komunistů, tak s nimi bokem a hezky potichoučku vyjednávají.To, že jsou komunisté v parlamentu se mi nelíbí, ale z druhé strany je vždy lepší mít ja nablízku a na očích. Než je nechat kout v zákulisí nebezpečné pikle a nemít tušení co se děje.

54504

3.6.2005 10:43

RE: Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54432

pokračování
Pokud vas to zajima, zajdete si na internetove stranky KSCM a prectete si jejich prohlaseni. Neni mi jasne, jak si soudruh Grebenicek mohl dovolit prohlasit na Letne. JE ZDE NEJAKY PRIMITIV VYVEDTE HO!a policie opravdu tvrde zasahla.
To, že si Grebeníček dovoluje takhle vyřvávat na Letné mně nijak nepřekvapuje, je to řečeno slovy Ester Kočičkové .....
Tímto se zároveň omlouvám všem prasatům.S tím zákrokem bych už byla opatrnější. Nikde jsem v záznamech neviděla, že by policisté vyvedli pana Šinágla od tribuny, to co bylo vidět v televizi se odehrávalo mimo tribunu a bylo tam dost civilistů.Pozice policistů při takových akcích je vždy složitá. Pokud zásah neprovedou , tak se to řeší v parlamentu, pokud ho provedou, tak se to řeší také.A teď si vyberte co máte dělat.

54505

3.6.2005 19:58

RE: Klausova justiční vize

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54505

pani Dano, dekuji za vystiznou odpoved. Na Letne jsem nebyl, zakrok policitu znam pouze z TV zaznamu. Neni mi ovsem jasne, ze na "sjezdu" komunistu, bylo tak malo antikomunistu a pan ktery protestoval, byl brutalne umlcen. Videl jsem ho take dvakrat v Kotli, i tam byl prakticky jednou pozadan o odchod. Je to snad tim, ze cesky narod ma jeste stale vitr z komunistu? Je mi znamo, ze pan je cecho-svycar, je mozne, ze pouze emigranti maji odvahu mluvit/kricet proti komunistum? Co komunisticky sjezd v Praze, jak to se mohlo stat? Nemyslim si, ze neonaciste by mohli mit podobny sjezd v Praze nebo v jejim okoli.

54554

1.6.2005 11:53

Klausova justiční vize

JaJa 212.?.?.?

Zvláštní byla vždy jeho slabost pro komunisty a socialisty.
"Vašku, ty jsi prase!" - pronesl (snad) Cibulka. Nejdříve se nevědělo, kterého vlastně myslel, bo tam byli dva (Klaus a Havel), ale postupem doby dostatečně jasně vyplynulo, že se jedná o Klause, poněvadž jeho abnormálně dobré vztahy s Moskvou (dokonce i v době tzv. diplomatické krize s Moskvou v 90.letech) o ledasčem napovídají. IMHO to je prostě "spící agent KGB", tudíž se nelze žádnému z jeho kroků ani divit.[mrknutí jedním okem]

54250

1.6.2005 23:34

RE: Klausova justiční vize

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54250>"Vašku, ty jsi prase!" - pronesl (snad) Cibulka. Nejdříve
>se nevědělo, kterého vlastně myslel, bo tam byli dva
>(Klaus a Havel), ale postupem doby dostatečně jasně
>vyplynulo, že se jedná o Klause, poněvadž jeho
>abnormálně dobré vztahy s Moskvou (dokonce i v době tzv.
>diplomatické krize s Moskvou v 90.letech) o ledasčem
>napovídají. IMHO to je prostě "spící agent KGB",
>tudíž se nelze žádnému z jeho kroků ani divit.[mrknutí jedním okem]

Nechci se přít, ale ten cibulkův výrok "Vašku, ty jsi prase!", měl snad patřít Havlovi, bylo to při nějakém soudním přelíčení. Něco o tom bylo napsáno v CS Magazínu. Ať tak, či onak, s menšími rozdíly se to hodí na oba.

54332

7.6.2005 11:20

RE: Klausova justiční vize

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 81.?.?.?

Reakce na 54332

tusim ze vasek byl prase a hovado [smích]

jinak muj prispevek k diskuzi.. neni pomalu cas na to promenit soudce z neomylnych bohu v proste technoidy, schopne vykladu jasneho prava?

54962

14.7.2008 13:28

RE: Klausova justiční vize

František Sedlák 88.?.?.?

Reakce na 54332

14.12.1993 soudní jednání Městského soudu v Praze. Cibulka řekl přítomnému Václavu Havlovi : " Vašku, jsi prase, jsi prase jsi hovado..." reagoval na Havlovu řeč při zahájení soudního řízení, které Cibulka s redaktory Necenzurovaných novin inicioval. Václav Havel v rozhovoru s polským redaktorem Adamem Michnikem tvrdil, že děti estébáků po zveřejnění seznamů StB Cibulkou skákaly v sebevražených úmyslech z oken. Cibulka trestně stíhán dle paragrafů hanobení hlavy státu, Havel Cibulkovi udělil milost. Cibulka ji odmítl.

165381

1.6.2005 12:08

Klausova justiční vize

J. R. 81.?.?.?

No ještě aby ukrajinský žid Klaus nebyl přítelem bolševiků.... [naštvaný]

54252

7.6.2005 11:21

RE: Klausova justiční vize

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 81.?.?.?

Reakce na 54252

o klausovi to sice nevim ale ....

a proto si KGB vybrala jineho zida, Havla jako nastupce Husaka..

54963

5.6.2005 4:28

Klausova justiční vize

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

apeluji na diskuzi vcelicky a dany o vyvedenem soudruhovy z letne!!! znam i pripad, ze zde u nas byl vyveden kolega z county public hearing, za to, ze "mel moc dotazu", ktere se radnim nelibili, tak ho taktne vyvolali do haly, kde ho security vyhodila ven!!!!!!
i stali se anno domini 2004, florida, USA
praci cest soudruzi, stefan

54665

5.6.2005 4:31

RE: Klausova justiční vize

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

Reakce na 54665

>vyvedenem soudruhovy z
>ze "mel moc dotazu", ktere se
>i stali se anno domini 2004, florida, USA
>
no tady jsem te cestine dal zabrat!! stefan

54666

5.6.2005 5:59

RE: Klausova justiční vize

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54666

>>vyvedenem soudruhovy z
>>ze "mel moc dotazu", ktere se
>>i stali se anno domini 2004, florida, USA
>>
>no tady jsem te cestine dal zabrat!! stefan

Štepánku, mně se taky někdy stává, když si loknu nějakého dobrého moku, že si pak dovolím napsat věci, které bych si normálně sám zcenzuroval (i když on to za mě často stihne udělat p.Editor), ale češtinu, si troufám říct, dodržuji na celkově přijatelné úrovni. Protože to považuji za zásadní věc. Ono to nevypadá moc pěkně, když někdo chce někomu něco vysvětlovat, nebo mu vyvracet názor a přitom si plete tvrdé a měkké i/y a mně a mě. No a čehopak sis dneska loknul Ty ? Nebo je to dýmového rázu ? Jestli si dobře vzpomínám, tak Ty jsi se už někdy dříve zmínil, že jsi v NY, neníliž pravda ? Já tam mám kámoše, ale nevím jak moc se tam stýkáš s tou "českou holotou" ? Jsou okamžiky, že by člověk radši tím čechem ani nebyl. Jenže s tím už moc nenaděláme. Nikdo není dokonalej.

54673

6.6.2005 6:25

RE: Klausova justiční vize

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

Reakce na 54673

", ktere se
Jestli si dobře
>vzpomínám, tak Ty jsi se už někdy dříve zmínil, že
>jsi v NY, neníliž pravda ? Já tam mám kámoše, ale
>nevím jak moc se tam stýkáš s tou "českou holotou" ?
>Jsou okamžiky, že by člověk radši tím čechem ani
>nebyl. Jenže s tím už moc nenaděláme. Nikdo není
>dokonalej.
vzpominas si blbe zdendo, ale nikdo se ti nedivi!!!jiz dlouho v NY nejsem a abych se nestykal s tebou, jsem prestal chodit i sem, prave kvukli takovym "ceskym holotam", tobe podobnym!!!have a nice monday you prick!!!
s pozdravem miru zdar stefan

54778

5.6.2005 7:47

RE: Klausova justiční vize

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54666

to nic Pisto, zacni zase psat slovensky [velký smích]

54678

6.6.2005 6:28

RE: Klausova justiční vize

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

Reakce na 54678

>to nic Pisto, zacni zase psat slovensky [velký smích]
vcelo jasna vec tobe i preklad do vengerstimy nepomohl. takze nebudu ztracet cas piste si spolu se zdenkem , jste stejna fucking skupina!!!
s pozdravem stefan

54779

8.6.2005 8:16

RE: Klausova justiční vize

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54779

ale S^teuko, pozor na zdravicko...hungarsky to radej nepis[smích] ale dobre po ostrafsku to tady leti[velký smích] anglicky uz umis i spelovat haha

55135

6.6.2005 9:59

Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Ale pánové, nebudeme bazírovat na nějakém i nebo y. Chápu, že lidé, kteří žijí dlouho mimo republiku s tím mohou mít problémy.
Ale k tématu.

To, že proti komunistů si dovolí otevřeně protestovat pouze emigranti není pravda. Je tady spousta lidí, kteří nahlas a veřejně hlásají své názory.
Manifestace komunistů na Letné byla bohužel oficiální a povolená akce. Proto si také Grebeníčk tak vyskakoval.
Neodvažuji se soudit policejní zásah, jak už jsem napsala, nemají to hoši v toto směru vůbec jednoduché.

54796

8.6.2005 8:24

RE: Klausova justiční vize

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54796

zajimave pani Dano, to same prohlasil ministr vnitra (ze si nedovoli kritizovat zakrok policistu) Oni to policiste, ale ani prodavacky, nebo politici nemaji lehke, myslim ovsem, ze je dulezite vystupovat jako profesional. Je velice jednoduche vykrikovat, ze v senatu jsou vsichni lhari a podvodnici z podia KSCM, no a kdyz nekdo zacne vykrikovat, ze lzete, neni preci nic jednodussiho nez ric. JE ZDE NEJAKY PRIMITIV, VYVEDTE HO ! No a pokud policie uposlechne a nespusobence vyvede, tak jak to udelala, nezbyva mi nic jineho rict, nez ze tam mate luxusni bordel.

55136

8.6.2005 11:06

RE: Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Reakce na 55136

Přísahám na vše co je mi svaté - nejsem ministr vnitra. Hovořím tedy ze své pozice řadového občana.

Opravdu jsem neviděla, že by pana Šinágla vyváděla policie od tribuny. Ale znovu opakuji Grebeníčka se nijak nezastávám, totéž platí o zásahu policie.

55151

8.6.2005 11:08

RE: Klausova justiční vize

Dana 82.?.?.?

Reakce na 55151

dovětek,
luxusních bordelů tady máme víc než dost. Nechcete nějaké? Bude to zadarmo.

55152

Příspěvků: 26

01.06. 05:33 stefan  Klausova justiční vize
01.06. 08:02 bývalý antikomunista  Klausova justiční vize
01.06. 10:25 Dana  Klausova justiční vize
02.06. 15:54 Mars  RE: Klausova justiční vize
02.06. 16:54 Dana  RE: Klausova justiční vize
02.06. 20:50 Vcelicka  RE: Klausova justiční vize
03.06. 10:37 Dana  RE: Klausova justiční vize
03.06. 10:43 Dana  RE: Klausova justiční vize
03.06. 19:58 Vcelicka  RE: Klausova justiční vize
01.06. 11:53 JaJa  Klausova justiční vize
01.06. 23:34 Sidonius Zdenek M  RE: Klausova justiční vize
07.06. 11:20 VaclavK  RE: Klausova justiční vize
14.07. 13:28 František Sedlák  RE: Klausova justiční vize
01.06. 12:08 J. R.  Klausova justiční vize
07.06. 11:21 VaclavK  RE: Klausova justiční vize
05.06. 04:28 stefan  Klausova justiční vize
05.06. 04:31 stefan  RE: Klausova justiční vize
05.06. 05:59 Sidonius Zdenek M  RE: Klausova justiční vize
06.06. 06:25 stefan  RE: Klausova justiční vize
05.06. 07:47 Vcelicka  RE: Klausova justiční vize
06.06. 06:28 stefan  RE: Klausova justiční vize
08.06. 08:16 Vcelicka  RE: Klausova justiční vize
06.06. 09:59 Dana  Klausova justiční vize
08.06. 08:24 Vcelicka  RE: Klausova justiční vize
08.06. 11:06 Dana  RE: Klausova justiční vize
08.06. 11:08 Dana  RE: Klausova justiční vize

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 7

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,60 Kč
Euro
26,26 Kč
Libra
30,15 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
16,91 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
20,35 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 190,45 Kč
1 unce stříbra
587,56 Kč
Bitcoin
1 013 811,93 Kč

Poslední aktualizace: 26.2.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 969