Diskuze k článku

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Příspěvků 69

8.4.2005 3:52

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pripad Zundela by mel predevsim otevrit lidem oci ,ze nejsou chraneni zakony sve zeme,ze nejsou chraneny i temi tak vytrubovanymi mezinarodnimi zakony,ze nejsou chraneni ani soudem pro valecne zlociny ,proste ,Zundel je obet zidu ,kteri manipuluji s vladami mnoha zemi,proto jejich pomsta na cloveku jez vyhral soudni spor jejich ,zidama dosazenymi zakony je pro ne zdrcujici a to mu nikdy neodpusti ,porazit je jejich vlastnimi zakony,jejich sebevedomi uz doslo tak daleko ,ze si v Israelu odhlasovali ,ze kazdy,kdekoliv na svete neco rekn eproti nim ,tak by mel byt dopraven k soudu do Isralu.( kolik nasich moraln ezkorumplovanych politiku se prerazi se jim zavdecit )Jerusalem je v planech Velkeho Israelu ,jako hlavni mesto sveta a tak by nebylo divu ,kdyby Zundel jeste byl poslan tam,do Jerusalemu.
Jestlize ,pusobi po svete zidovske -smrtelne komando,tak jak se stalo ve Svedsku, v Kanade a na NOvem Zelandu s tichym souhlasem "krestanskych" kolaborancnich vlad,tak proc by se neco takoveho neudelalo celosvetove ,kdyz vysledsky pro Mossad jsou presvedcujici,ze krestansky svet si vse necha libit ,co oni pozaduji.Zundel,Milosovic a nebo Saddam Hussein a mnoho jinych je jen ukazkou ,jak pravni rad kazde zeme je zprofanovany-zkorumplovany,jak demokracie je nefunkcni a nebo jen "funkcni " pro maly okruh lidi,zatimco massa lidi je vydana na pospas "elite"
To neni zapas Zundela,to je zapas vsech lidi o svobodu slova a jejich osobni svobodu,padneli Zundel,padne i svoboda mysleni milionu.

48396

9.4.2005 23:52

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

zap 65.?.?.?

Reakce na 48396

Samo uvedomneni si teto skutecnosti je ochromujici. Vezmete si jen to, ze president Havel hned po sve prvni presidentske ceste do SRN cestoval do Israle...

48606

8.4.2005 7:13

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

albert 70.?.?.?

V dnesni dobe, at jeden s tim souhlasi ci ne, takova "spravedlivost", pod rouskou "demokracie", "svobody vyjadrovani", jiz nepochazi z SSSR. Ta ma puvod z dnesnich USA. Ale akteri jsou stale stejni: jako byli v SSSR, tak dnes stejny druh je i v USA. Jsou to zide.

Predevcirem Zundel, vcera Matt Hale, zitra ?? Ale hlavne ty plane zvasty o demokracii, o svobode, a podobne. Pitomcu, kteri takove lzi basti (aniz by si uvedomili ze je to k jejich vlastni zkaze) v dnesni dobe stale pribyva.
33-lety Matt Hale, bojovnik za prava bilych lidi (tim automaticky tez "antisemita" a "halo!hoax denier"[mrknutí jedním okem] byl vcera odsouzen americkou "spravedlivosti" na 40 lety basy. Ze pry mel v umyslu zabit federalni soudkyni ...
Kolik lidi bylo v 50. letech umuceno, zavrazdeno, zniceno na uranovych dolech, kdyz treba v hospode prohlasili: "Tu kurvu komunistickou bych nejradeji zabil!".

Kriminalni opresori v V 50. letech tez mluvili o demokracii, o svobode a o lidskych pravech. Stejne tak jako dnes. Snad ten rozdil je ten, ze dnes je to "hi-tech", a je daleko vice idiotu, kteri tyto lzi zerou. Oni totiz, ac sami pozvvolne niceni (napr. inter-rasovou "integraci"[mrknutí jedním okem] nic jineho neznaji ...


http://www.matthale.org/

o lidsk

48415

8.4.2005 7:30

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

albert 70.?.?.?

Jeden (jako p. Zundel) neveri v tzv. halo!hoax. Z jednoho jednoducheho duvodu: nedava to smysl, je to nelogicke a az trapne nelogicke. A za to, ze se opovazuje obracet na logicnost, je po leta pronasledovan, ohrozovan, veznen.
A co s temi, co treba neveri v Jezise Krista? A ti nejsou jen jeden, jako p. Zundel. Tech jsou miliony. Pronasleduje system ty, kteri otevrene prohlasuji ze existence Krista, a jeho skutky je vymysl ? Ci ze podle "nabozenskych" spisu (Talmud) Kristus se narodil z kurvy, behem menstruace, a dnes se smazi ve vykalech v pekle ?
Nejenom ze takovi nejsou pronasledovani. Takovi, pokud je jim 'nekym' udelena "visibility", z takove pozice delaji nadherne zivobyti a ke vsemu jsou jeste slavni, slavni, A delaji to pro co ziji : $$$ ..[velký smích]

48417

8.4.2005 8:24

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

odin 195.?.?.?

Vidle do ledvin? [překvapení]
To by ale bolelo, né?

48424

8.4.2005 8:42

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Zrzek 147.?.?.?

Je to prasarna. Vubec nechapu, jak muze byt zakon, ktery zakazuje o necem verejne pochybovat. V podstate to naznacuje, ze ty pochyby jsou zrejme opravnene. Kdyby se o tom vedla verejna diskuze, byl by to nazor proti nazoru, rekl bych si - tak bud holokaust byl nebo nebyl a bylo by mi to fuk. Takhle zacinam verit spis tomu, ze minimalne neprobehl v uvadenem rozsahu.
Muzete mi nekdo odpovedet na otazku, proc vubec pouzivali plynove komory? Proc je proste nestrileli a nezakopali? Nebylo by to jednodussi?

48425

8.4.2005 10:27

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

abel 81.?.?.?

Reakce na 48425

Tuto otázku si pokud vím položil už Reichsfuhrer SS H. Himmler neblahé paměti, ale z pochybností ho vyléčila účast na jedné akci Sonderkommanda SS někde na Ukrajině, kde se údajně poblil. A navíc to stálo spoustu střeliva. Takže začal prosazovat "čistější" postupy typu "dušegubek" (auta s výfukem, vyvedeným do nákladního prostoru)a plynových komor. Navíc je to psychologicky méně zatěžující, než když koukáte při střílení oběti do očí. Nemluvě o likvidaci mrtvol, zakopávání se ukázalo nepříliš praktické, zabíralo příliš mnoho místa a když se odfláklo, bylo to cítit. První velitel Treblinky údajně na takovou ležérnost dojel, inspekci se udělalo šófl.
Současný způsob vedení války se z německých zkušeností dost poučil, Amíci upřednostňují "distanční" vedení boje, čili na dálku, kde je oční kontakt s protivníkem vyloučen. Má to sice své nevýhody, na satelitních snímcích vypadá jednotka al-Ká´idy stejně, jako svatební průvod vesničanů, ale kdo by se takovými detaily při zavádění demokracie zatěžoval?

48436

8.4.2005 11:47

Řekl jste to za mě

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48436

[smích] Neviděl jste náhodou mnou zmíněný dokumentární cyklus? [mrknutí jedním okem]

48447

8.4.2005 23:58

RE: Řekl jste to za mě

abel 81.?.?.?

Reakce na 48447

Samozřejmě, viděl, nedávno jsem si dokonce prohlížel knížku, která na podkladě seriálu vznikla. Taky se mi zdá, že v BBC se to obešlo bez emotivních žvástů, o to víc tam bylo zajímavých faktů, a taky výpovědí očitých svědků. Ovšem o problematiku šoá (holokaust je výraz řecký, nevím, proč by Židé svou tragédii měli pojmenovávat zrovna v tomhle jazyce, když mají svůj) se zajímám už dávno, snad to způsobila literatura, kterou si otec přivezl z Polska (m.j. memoáry R. Hoesse), nebo rodinné vzpomínky na jedinou židovskou rodinu, která v naší vsi žila. A taky zájem o lidskou duši, která tady dostala určitě zabrat, na obou stranách. Nejsem židožrout ani popírač, šoá (velké neštěstí) se rozhodně událo, ale co se kolem toho děje dnes, nad tím by se oběti v hrobě obracely, kdyby ho měly. I když jak vymírají očití svědkové, tak se historické události (všechny) posouvají do sféry legend, se kterými si pak lidé dělají, co je zrovna napadne.

48514

8.4.2005 22:03

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 48436

Pane abel,

to jste někomu skočil na špek s tou drahotou střílení obětí. Metodiku masového vraždění propracovala dokonale Čeka, NKVD a KGB, dávno před nacisty. To byli kluci mazaní (a aby ne, podle generála KBG Sudoplatova byla většina z nich Židi). Díru do země si oběti vykopaly samy, potom jedna kulka do týlu bez kontaktu očí, oběť spadla do díry, případně mrtvoly další várka obětí srovnala pro lepší využití místa a když byla díra plná, tak ji další várka obětí zasypala a vykopala novou. Nemůže být nic levnějšího.

48504

8.4.2005 23:21

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Alžběta alzbeta2099 (zavináč) centrum (tečka) cz 70.?.?.?

Reakce na 48504

>Metodiku masového vraždění propracovala dokonale Čeka, NKVD
>a KGB, dávno před nacisty. To byli kluci mazaní (a aby ne,
>podle generála KBG Sudoplatova byla většina z nich Židi).
>Díru do země si oběti vykopaly samy, potom jedna kulka do
>týlu bez kontaktu očí, oběť spadla do díry, případně mrtvoly
>další várka obětí srovnala pro lepší využití místa a když
>byla díra plná, tak ji další várka obětí zasypala a vykopala
>novou. Nemůže být nic levnějšího.

Nikoliv, pane Táborský. To nevynalezlo ani NKVD, ani Čeka.

Tuto metodu, původně vynalezenou k potlačování občanských nepokojů v Rakouském císařství, dovedl k dokonalosti generál William Tecumseh Sherman v listopadu-prosinci 1864 při nechvalně proslulém tažení March to the Sea, během americké občanské války.

Mimochodem, Sherman zavedením oněch masových poprav střelou do týla, kde si popravovaný/á napřed sám/sama vykopá svůj hrob, jen přesně plnil rozkaz muže, který se na Vás dodnes usmívá z padesátidolarovky - rozkaz generála Granta, budoucího prezidenta USA: "... create havoc and destruction of all resources that would be beneficial to the enemy..."

48507

9.4.2005 7:25

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 48507

Ne, že bych si přál, abychom byli ve při, ale nenapsal jsem, že Čeka nebo kterákoliv její následnická organizace tento způsob masových poprav vynalezla, nýbrž propracovala k dokonalosti, nebo tak nějak.

Že to k dokonalosti, kromě vypálení Atlanty, dovedl už generál Sherman jsem nevěděl a i přes Vaše sdělení pochybuji, že měl na vytříbení metody dost materiálu, aby mohl konkurovat bolševikům. Přesto bych byl vděčný za link na zdroj s nějakými solidními údaji.

A že tato metoda masových poprav byla původně vynalezena v rakouském císařství na potlačování občanských nepokojů, tak to mi připadá už jako dost bájeslovné. V rakouském mocnářství bylo sice poprav pomálu, ale dávali si na nich zato záležet a měli na ně verfluchte přesné foršrifty, až k té slepé patróně. Takže za odkaz na zdroj bych byl tupl vděčnej.

48545

9.4.2005 10:52

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Alžběta alzbeta2099 (zavináč) centrum (tečka) cz 70.?.?.?

Reakce na 48545

Těch souvislostí s tématem tohoto článku by se našlo více, pane Táborský, neboť historický revizionismus US občanské války je minimálně stejně nepřijatelný, jako reviziunismus Zundelův. Zdroje o americké občanské válce, které zmiňuji, mají zhruba stejně prožluklý image, jako má ve vztahu ke II. světové válce dílo Zundela či Irvinga .

Čtěte proto zmíněné knihy jen na vlastní nebezpečí: [mrknutí jedním okem]

Thomas DiLorenzo: The Real Lincoln, Prima Lifestyles (March, 2002), Charles Royster: Destructive War: Sherman, Stonewall and the Americans (Vintage Books USA, 1993), případně politicky zcela nekorektní a protiseveřanský John Bennett Walters: Merchant of Terror: General Sherman and Total War (Pearson Indiana, 1973). Kdyby Vás věc zajímala podrobněji, v 19. století vyšlo několik knih o Shermanovi a o Grantovi, které by se z našeho dnešního pohledu daly dokonce označit jako white supremacist propaganda. Například, studie o rozhodnutí generála Granta vyloučit ze seveřanské armády všechny osoby židovského původu, studie o Shermanově názoru na nadřazenost bílé rasy ...

Pro doplnění, pár historických citací z rozkazů generála Shermana o používání popravčích čet:

Z rozkazu pro U.S. Major General Philipa H. Sheridana (Kingston, Georgia), "I am satisfied...that the problem of this war consists in the awful fact that the present class of men who rule the South must be killed outright rather than in the conquest of territory...Therefore, I shall expect you on any and all occasions to make bloody results."

Z dopisu generála Shermana U.S. Brig. Gen. Johnu Eugene Smithovi v Allatoona, Georgia, 14. července 1864: "If you entertain a bare suspicion against any family, send it to the North. Any loafer or suspicious person seen at any time should be imprisoned and sent off. If guerrillas trouble the road or wires they should be shot without mercy."

General Sherman rozkaz U.S. Brig. Gen. Louisi Douglassovi Watkinsovi, vydáno v Calhounu, Georgia, 29. října 1864: "… burn 10 or 12 houses of known secessionists, kill a few at random and let them know it will be repeated every time a train is fired upon ...."

Pokud jde o Rakušany, spoléhám spíše na mou paměť z éry, kdy jsem v Evropě studovala, než na nějakou konkrétní bibliografii. Tady v Americe není o evropské dějiny 19. století příliš zájem, a tedy ani zdroje pro moje studenty nemám v tomto ohledu příliš zdokumentované.

48553

10.4.2005 0:38

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

zap 65.?.?.?

Reakce na 48553

Zajimave informace.

Je proto jeste zajimavejsi, ze v dokumentu o Americke obcanske valce (vysilane v nasi oblasti na PBS vice nez 1x) se hodne hovorilo o krutostech mezi vojsky, ale ne ve vztahu k civilnimu obyvatelstvu.

Behem pozorovani programu jsem dosel k poznani, ze tyto ukrutnosti jsou v souhrnu znacne glorifikovane. Napada me otazka: jak se muze narod v popredi zapadni civillizace necim takovym chlubit, nerku-li delat z toho folklor? Je to stale jeste civilizace? A to delali 'bili' sami na sobe, v tom nejsou zapocitani puvodni obyvatele.

Z obecnejsiho pohledu vsak asi nejsme daleko od pravdy v tom, ze masove ukrutnosti(atrocities) byly pouzity mnohokrat v dejinach a neni tudiz 'vynalezem' zadne definovatelne skupiny ci kultury. Jeden z mnoha: podivejte se, jak se mezi sebou castovali obyvatele (a to je dukladne dolozeno) stredni Ameriky davno pred prichodem Spanelu. Nebo, jak nalozili v r.1905 Turci s Armeny atd.

Mam proto pocit, ze osobovani si utrpeni k ziskani pozdejsiho prospechu neni jen vysadou narodni skupiny chazarske. Kuprikladu, mluvi-li se dnes o 'otroctvi'(specielne na SA kontinentu), okamzite se ma za to, ze temi otroky byli cernosi a nikdo jiny. Nikdo jim nedokaze pripomenout, ze cela slava antickeho sveta(a tudiz zaklady nasi neblahe kultury) jsou zalozeny na praci otroku. Je to jeden z mnoha prikladu manipulace dejin. Proc by holokaust mel byt neco odlisneho? At uz k nemu doslo ci ne.

48612

10.4.2005 0:46

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 71.?.?.?

Reakce na 48553

Předně bych se chtěl vyznat z toho, že považuji revizionismus, včetně historického, za základní vědeckou metodu - jinak bychom ještě furt věřili, že země je placatá. Byla to a dosud je i důležitá funkce "ďáblova advokáta" - ujistit se, že církev svatá na základě nedostatečných nebo falešných, nerevidovaných informací nešlápne do hovna. Význam historického revizionismu pro maximálně možnou pravděpodobnost byl také jedním z důvodů, proč jsem kdysi se zájmem sledoval aktivitu a publikace organizací jako Citizens´ Council, označované současně levičáky i neocony jako white collar Ku-Klux-Klan. Tím chci naznačit, že o občanské válce z perspektivy Jižanů jsem slyšel víc než dost a četl víc než Mitchellovou, ale o tom, že by Sherman dával Jižany střílet kulkou do týlu a nutil je vyhrabat si předtím vlastní hrob, to jsem četl po prvé od Vás. A jen proto, že si Vás považuji jako osoby důvěryhodné, jsem požádal o odkaz.

Že by se Vám podařilo najít odkaz na takové popravy prováděné autoritami rakouského mocnářství jsem, jak jsem už dříve naznačil, neočekával. Beru na to tedy Vaše slovo a spoleh na Vaši paměť, ale šířit to dál nebudu. Také bych Vašim studentům nedával k dobru informaci, že Babinskému hlavu usekli, až po samou fusekli, i když si pamatuji, že se to tak zpívávalo.

48613

9.4.2005 11:09

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Alžběta alzbeta2099 (zavináč) centrum (tečka) cz 70.?.?.?

Reakce na 48545

Máte jinak ale, pane Táborský, samozřejmě pravdu, že Čeka onu zmíněnou metodu hromadných poprav přivedla na organizační a kvantitativní úroveň, o které se Shermanovi ani nezdálo.

Kromě toho, v Georgii a v Jižní Karolíně oné doby se před příchodem Shermanovy armády vyskytovalo maximálně tak 1 milion svobodných obyvatel a další cca 1 milion otroků (spíše méně, tohle jsou data ze sčítání lidu 1860), takže ono ani na nějaké trhání rekordů nebylo dost lidí.

48554

8.4.2005 11:30

Používali plynové komory z "ohleduplnosti" k vykonavatelům

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48425

Himmler byl znepokojen, když viděl (tuším na návštěvě východní fronty) esesáky, kteří popravovali denně desítky ba stovky lidí. Na těch mužích se jejich "práce" již tehdy viditelně podepsala; mohli z nich být už jen trosky, nebo nevyléčitelní sadisté. On ale potřeboval SS jako elitní klub dokonale plnící rozkazy, která je o řád lepší než Wehrmacht.

Proto plynové komory. Proto je nacisté nepoužívali již začátkem války; se svědomím, jako základní vlastností, která z nás dělá lidi, u příslučníků SS prostě nepočítali - museli tedy likvidaci "podřadné rasy" řešit "za pochodu" - experimentovali např. s otravou výfukovými plyny etc. až "konečně" přišli s Cyklonem B...

[pláč]

48446

9.4.2005 7:55

RE: Používali plynové komory z "ohleduplnosti" k vykonavatelům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 71.?.?.?

Reakce na 48446

Mno, s těmi plynovými komorami přišla až židobolševická propaganda pod taktovkou Ilji Ehrenburga a štábu politruků, kteří měli ve falšování událostí osvědčené zkušenosti. Ale o to v téhle diskuzi nejde a Vy původní téma diskuze - zda je Zündelovi upírána svoboda projevu a proč je popírání holokaustu protizákonné - zřejmě úmyslně odvádíte ke zkazkám třídy mejdlo ze Židů.

Podstata je prostá. Má-li někdo pravdu, pak se nemusí obávat žádné diskuze a revize. Prosazuje-li někdo zákaz svobodné diskuze o jeho tvrzení, tak zřejmě pravdu nemá a je lhář. QED.

48546

13.4.2005 20:07

Vážený pane

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48546

Pokud vím, tak jsem naspal něco ve smyslu, že svoboda projevu buď je, nebo není. Onomu panu Zündelovi bych osobně v publikování svých názorů rozhodně nebránil. Slovy Voltaira: Nesouhlasím s Vaším názorem, ale budu se vždy prát za to, abyste jej mohl svobodně hlásat.

49014

8.4.2005 9:26

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

zdenek 24.?.?.?

... zavren do drevene letistni boudy...

to pristal nekde v Cesku ?

48427

8.4.2005 11:00

Všem popíračům holocaustu

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Nechápu vás.

Technicky byl holocaust samozřejmě technicky proveditelný: nacisté měli tuším 20 koncentráků. Tak např. v Osvětimi prý byl průměrný "výkon" 10.000 zavražděných denně. Měli tuším 6 plynových kmor. Počítejme: 6 400 (odhaduji přibl. kapacitu jedné komory) 1 (30 minut vlastní zlynování, 30 "naskladnění" a "vyskladnění" = 2400 usmrcených osob za hodinu). Teoreticky - a nechytejte mě za slovo/nohu - zde tedy bylo možné zavraždit až 57.600 lidí denně. Při 1,5 milionu zavražděných za 2,5 roku "plného provozu" tábora tedy nic nemožného. Být cynik řeknu, že měli ještě velké rezervy - limitujícím faktorem byly patrně transporty.

Lidsky vás nechápu mnohem víc. Kam by se asi všichni ti lidé, co se z koncentráků nevrátili, poděli?! Podle sčítání lidu z r. 1930 žilo v Čechách a na Moravě cca 37.000 Židů. V roce 1950 už jen 8.000. Takže se všichni najednou vystěhovali, nebo se nehlásili ke své národnosti/vyznání?!

V pondělí skončil o Holocaustu na ČT2 šestidílný dokument BBC; podle mého názoru nejlepší TV stanice vůbec. Ta rozhodně není politicky korekní - už jen z jejich přísně vědecky pojatých pořadech o lidských námluvách by "gender" feministky klepla pepka; totéž se dá říci např. o "v-souladu-s-přírodou-vždy-žijícími" severoamerickými indiány etc.

48444

10.4.2005 21:42

RE: Všem popíračům holocaustu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 48444

S tím výsledkem sčítání z r.1937 trochu koliduje údaj o 77 000 obětí českých Židů za války (údaj z jakési učebnice zmiňované v článku kritizujícím, jak málo Češi zmiňují perzekuci Židů v dějepise na www.holocaust.cz). Pokud Židy neodvezli ufoni, pak zřejmě zemřeli v ghettech a táborech. Ale myslím, že se úloha plynových komor přeceňuje (zřejmě snaha vyniknout originalitou např. nad "banální"smrtí milionů hladem a vyčerpáním v SSSR,Číně, Kambodží apod.), Leuchtnerova zpráva je v tomto ohledu stručná a jasná - komory ukazované v současné době vypadají jako nevěrohodné makety, výzkum by se měl tedy spíše ubírat směrem ke komorám zlikvidovaným a originálním plánům. Rovněž námitky ke kapacitě krematorií mi připadají rozumné. Vůbec se pak pomíjí spojitost vzestupu nacismu a komunismu, kdy se prvý jevil jako přirozená obrana proti židovstvím ovlivněnému marxismu a nacismus se pak jeví jako jakési iracionální atavistické šílenství.

48699

13.4.2005 20:52

RE: Všem popíračům holocaustu

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48699

Vůbec se pak pomíjí spojitost vzestupu nacismu a komunismu, kdy se prvý jevil jako přirozená obrana proti židovstvím ovlivněnému marxismu a nacismus se pak jeví jako jakési iracionální atavistické šílenství.

Sám "velký Adolf" si je MK schopný odporovat v jediné větě: například používá slovní spojení marxista, židobolševik a pak ještě internacionální židovský kapitál, kterýžto údajně likviduje německé hospodářství. Dodává, že si tím vlastně Židé komplikují život... ale proč to dělají, už nevysvětluje.

49018

8.4.2005 11:04

Popíračům holocaustu - II

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Takže si to shrneme: nacisté měli motiv (kdo nečetl Mein Kampf, ať se mnou prosím na toto téma nepolemizuje), měli příležitost (ovládali celou Evropu), měli prostředky (koncentráky, Cyklon B). Ještě stále existují svědci jak z řad bývalých vězňů, tak i nacistů a jejich výpovědi se do detailů shodují. V případě obětí to nejsou jen Židé, kdepak. Většinou "obyčejní" a staří lidé. Co by krucinál získali lhaním? No co?! Co by vytěžil takový pětaosmdesátiletý slovenský "gardista" (fakt si nepamatuju, jak těm hlinkovým fašounům naši bratia říkali) ze lži?

Z popírání holocaustu bych ale trestný čin nedělal. Myslím, že svoboda slova buď je, nebo není. Pokud jsou lidé opravdu tak pitomí, že dopustí, aby se něco podobného opakovalo, asi si nic jiného nezaslouží a nějaké zákazy na tom nic nezmění.

48445

9.4.2005 13:50

RE: Takže si to shrneme.

deu 66.?.?.?

Reakce na 48445

> nacisté měli motiv ...

Po tom, co im tzv. "zidia" (spravne nazyvani judaisti) sposobili pocas WWI a tesne po nej, ten motiv mali dokonca vsetci Nemci.

>Ještě stále existují svědci jak z řad bývalých vězňů, tak i nacistů a jejich výpovědi se do detailů shodují. ...

Tu mate na mysli vypovede o tom, ako Nemci zabijali svoje obete napustanim el. prudu do podlahy, neskor z tychto obeti vyrabali tienidla na lampy a mydlo?

>Co by krucinál získali lhaním? No co?

Pozrite sa okolo seba, ake pozicie ich dietky teraz vo svete vdaka tym klamstvam maju.

48558

13.4.2005 20:11

Tak to mi prosím prozraďte.

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48558

Co tak strašného udělali Židé právě Němcům? A v USA, Británii, Francii etc. snad neexistovaly židovské komunity?!

49015

13.4.2005 20:25

Ach Bože!

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48558

Znovu zopakuji svou otázku: CO BY SAKRA ZÍSKAL ZE LŽI NAPŘ. PĚTAOSMDESÁTILETÝ SLOVENSKÝ GARDISTA, NEBO BÝVALÝ PŘÍSLUŠNÍK SS? Jsou to staří lidé; hmotný prospěch by jim nebyl k ničemu. PROČ by lhali?

A co záběry z osvobozených koncentráků? To jsou jako šedesát let staré filmové triky?! Co ty hlady mrtvol, co lidé vyhublí na kost? TOHLE západní spojenci opravdu nedělali...

Právě dnes jsem dočetl Mein Kampf. Taková ubohost, taková nenávist, taková malost, ŽÁDNÝ pozitivní program! Opravdu jsem od chlapa, co ovládal celou Evropu, čekal víc. Víc, než jen koncentrované zlo.

Více na http://mujweb.cz/Spolecnost/kondratov/

nebo v libovolné SVK. Mají tam i němecý originál z r. 1942 tuším...

49016

8.4.2005 15:10

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Martin 193.?.?.?

pro Leto_Atreides : plně bych souhlasil ve všem, až na to, že pán, který je odborník na plynové komory vypracoval zprávu o tom, že nacisté k takovým popravám neměli technické prostředky. Že sice měli motiv atd, ale že tolik lidí prostě nemohli stihnout zabít.

Promiňte, ale jako laikovi mi nezbývá, než věřit odborníkům. Jestliže média říkají cokoliv a nezaujatý odborník je s nimi v rozporu, já jsem holt takový, že raději věřím odborníkovi. Musím přiznat, že než jsem četl jeho zprávu, nepochyboval jsem ani na vteřinu o počtu obětí holocaustu, nyní ale chci důkazy ...

V civilizovaném světě nemůžete nikoho obvinit z vraždy bez důkazů. Jestliže bylo zavražděno 6 milionů židů (a já netvrdím, že ne, protože to nevím, nebyl jsem u toho), pak bych rád, aby mi ti, kteří chtějí, abych tomu věřil, o této skutečnosti také předložili důkazy. Zatím jsem viděl jen to, co verzi o 6ti milónech zpochybňuje, takže bych rád věděl i to, zda jsou nějaké důkazy pro tuto verzi (připomínám, že tvrzení kohokoliv není důkaz, protože neexistuje člověk, který by měl možnost fyzicky spočítat usmrcené židy). Chci tak moc, když chci důkazy než se rozhodnu ???

48467

8.4.2005 17:10

Technické řešení

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 48467

Můžete mi prosím říct, kdo byl ten "nezávislý odborník", jak říkáte, kde publikoval svoji práci, kdo byl oponentem apod?

Na toto téma by bylo myslím možné vypracovat solidní vědeckou studii (ale řekl bych, že už určitě existuje, leč nevím, nepídil jsem se po tom). Chemické složení Cyklonu B je známé - stačily by tedy jednoduché násobení: kubatura nacistických plynových komor, rychlost účinku na velké savce etc (třeba na základě experimentu na opicích, aby nikdo nemohl říct, že myši jsou příliš odlišnými orgranismy). Sice by to nebylo etické, takhle ty zvířata trápit, ale když vím, co legálně zkoušejí kosmetické firmy (farmaceutické je myslím trošku něco jiného), určitě by to prošlo. A měli bychom jasno.

48472

8.4.2005 18:24

RE: Technické řešení

Animosity animosity (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 48472

...nechapu proc jeste nepokracovat: A je-li na zaklade vysledku takoveho pokusu zalozena "opravnenost" existence celeho statu vcetne moralni i pravni bagatelizace vsech jim provadenych kroku, potom by to urcite proslo, i kdyby to zrovna nevyslo.

A jeste k prispevku "kam se tedy vsichni podeli": to, ze za nasi obci na skladce lezi pet paru damskych bot jeste neznamena, ze je tam zakopano pet znasilnenych a zavrazdenych zen, i kdyz pokud to nekdo bude tvrdit, tak bez dukladneho prekopani odpadku nedokazu opak.

48479

8.4.2005 18:29

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Martin 193.?.?.?

Odkaz na kopii, byl tady na zvědavci, šlo o člověka, který je americkým expertem na plynové komory, bohužel si jméno nepamatuji. Jistě to někdo tady má a umožní vám, abyste se podíval.

A mimochodem, použití uvozovek v termínu "nezávislý odborník" si schovejte pro případy, kdy vy sám budete větším odborníkem. nezmínil jste se dosud o své kvalifikaci, na jejímž základě nás chcete přesvědčovat, takže to skoro vypadá, že Vaše jediná kvalifikace je v tom, že věříte médiím a dosud jste se nepídil po důkazech.

Ovšem, já vás nechci napadat, já se chci rozhodnout sám, kolik těch obětí bylo a proto chci důkazy. Jestli je máte, jsem na ně stejně zvědavý, jako jsem byl na tu zprávu o plynových komorách, nebojte se, že bych byl předem zaujatý.

48481

13.4.2005 20:03

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 48481

LEUCHTEROVA ZPRÁVA
např. http://zpravy24.pantax.cz/2005/dokumenty/Leuchtnerova_zprava.htm
nebo http://www.nsec-88.org/knihy/Leuchterova-zprava/LEUCHTEROVA-ZPRAVA.html

49011

8.4.2005 20:06

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Emma Bovary 62.?.?.?

Leto Atreides: Martin má asi na mysli Freda Leuchtera. Jinak argumenty "holocaust deniers" byli celkem solidně vyvráceny v soudním procesu prof.Deborah Lipstadt versus David Irving v Británii před pár lety. Samozřejmě někteří budou furt opakovat mantru o tom že ten soud
byl určitě zmanipulován Židy ale s tím nic nenaděláte lidská blbost je neporazitelná.

48493

9.4.2005 0:15

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

barbarian 129.?.?.?

Reakce na 48493

cely spis je na internete...asi vobec neviete o com bol ten sud, ked trepete take voloviny, ja som to cital, naviac david irving nie je holokaust denier ani diminisher...mate to popletene
islo o to ze zazaloval Lipstadt za to, ze ohovarala jeho metody historickeho vyskumu...nasli par nezrovnalosti a prehral, kolkyvsak dnesny "svetoznamy" historici falsovali ci vymyslali si fakty? napr. taky smrad ako wiesenthal, o tom nikto nepochybuje, pricom je to luhar najtazsieho kalibru...
doporucujem kazdemu precitat si knihy od paula rassiniera, byvaleho komunistu, neskorsieho socialistu, pacifistu...historika a politika, neuveritelne vzdelaneho cloveka s brilantnym logickym myslenim...presiel za vojny dvomi koncentrakmi, kazdy ihned pochopi preco bolo prevezenych tisice nemeckych dokumentov do ameriky a zamknutych na 50 rokov, a este doteraz (sice uz prevezene do nemecka) neboli spristupnene historikom...toboz obhajcom napr. alberta speera
neverim na holokaust a nikdy nebudem...uz s principu, lebo je to zakazane neverit

48517

8.4.2005 23:22

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Vandal 209.?.?.?

Milá Emmo,FURT OPAKOVANÁ MANTRA je bohužel trpká pravda, atˇ se to někomu líbí, nebo ne. Ta pomstychtivá židovská (cenzurováno - rasistická nadávka) (vzpomente si na Šajlokovu libru masa) totiž toho chudáka Freda Leuchtera úplně finančně zruinovala po tom, co v r.1988 na žádost Ernesta Zundela s ním odebrali vzorky z t. zv. plynových komor v Osvěčimi , které spolu potom tajně převezli do US, aby je nechali jednou z nejlepších laboratoří v US vyzkoumat pro stopy chemikálií údajně obsažené v Cyklonu "B". Leuchter do té doby naprosto neznámá osoba a spíše podivín, který celý svůj život zasvětil studiím způsobů vykonání trestu smrti na odsouzených amerických zločincích, by mohl být ten nejposlednější občan USA, kdo by mohl být nařčen z antisionismu. Závěry, ke kterým se dostal po jeho návratu z Osvěčimi, ale neůprosně hájil čistě ze svého profesionálního stanoviska jako odborník a ne jako antisemitista, což se kmen obřezaných snažil namluvit veřejnosti. Židi na něho dokonce tvrdě naléhali, aby vše jako Galileo odvolal, ale on se raději stal jejich první obětí v Případu Zundel. Nevěřím, že by s ním židi nezatočili i kdyby vše odvolal. Historie dvou milenií mě v tom utvrzuje a nedávný případ Mordechaje Vanunu to dosvědčuje.
K příspěvku pana Valtra bych jen dodal, že sám jsem nohokrát navrhoval (přiznávám se anonymě) t. zv. Osvíceným židům na internetu, jednou provždy skoncovat s tímto,( použiji anglický výraz), RED HERRING případem a v rámci OSN jmenovat kompetentní komisi historiků k prozkoumání případu HOLOHOAXU a tím se zbavit této donekonečna otevřené rány. Už mám postavenou čekárnu s ústředním topením a dosud ani jedna odpovědˇ.

48508

9.4.2005 0:44

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Martin 193.?.?.?

trocha počtů :
tak jsem si zase něco z dlouhé chvíle spočítal ... nejsem odborník na plynové komory, takže si nemohu udělat samostatně obrázek o tom, zda mohlo být v Osvětimi splynováno 10 000 obětí za den, ale vím něco o logistice a četl jsem několik zdrojů o tom, kolik uhlí potřebujete na spálení mrtvoly (tyto zdroje to nepsaly ve vztahu k holokaustu, ale ke kremacím, tudíž nebyly zaujaté).

Takže by mě zajímalo, zda si Německo mohlo dovolit denně v Osvětimi spálit 1500 tun nejkvalitnějšího uhlí nebo až 3000 tun uhlí méně kvalitního (v době, kdy německo potřebovalo všechny zdroje pro válku) a jak mohli logisticky vyřešit přesun cca 5 velkých vlaků s uhlím do Osvětimi denně a přesun tohoto uhlí od vlaku až ke spalovacím pecím.

Velká továrna s vynikající infrastrukturou by to vyřešila a říká se, že Osvětim byla továrna na smrt, jistě by to nějak šlo (ovšem nemohu posoudit, zda by to šlo v Osvětimi, když jsem tam nebyl). Ale jak si stát ve válce může dovolit zbavovat se svých nepřátel tím nejdražším možným způsobem, to mi teda vysvětlete.

Ví někdo něco víc a poučí mě ?

48521

9.4.2005 12:37

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 48521

No nevim. V krematoriu se pali mrtvoly jednotlive, kdezto v koncentraku se ty pece nezastavily, mrtvoli se do nich hazely hromadne a podviziveni vezni urcite neobsahovali tolik vody jako bezny hamburgrozrout. Takze tomuhle cislu v souvislosti s koncentraky vubec neverim.

Obecne me prijde pitvani v holokaustu a uprava historickych "faktu" jako velmi stupidni cinnost a Sundel je pro me naprostej magor. To, ze se s nim zachazi neustavne je druha vec a odsuzuju to. Nic to ale nemeni na tom, ze Hitler zidy vyhubit chtel, koncentracni tabory staly(stoji), lidi v nich zemrelo velmi mnoho a je uplne jedno kolik, at uz zidu nebo tech ostatnich. Ti kdo se v tom neustale pitvaji, davaji pouze dalsi duvod zidum, aby staveli ruzny muzea a neustale me, obycejneho obcana, medialne bombardovali svoji propagandou...

48555

9.4.2005 15:16

Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 48555

>...Hitler zidy
>vyhubit chtel, koncentracni tabory staly(stoji), lidi v nich
>zemrelo velmi mnoho a je uplne jedno kolik, at uz zidu nebo
>tech ostatnich.
To je, pane Němec, jedno jen z toho punktu, že zabíjení nevinných lidí, Židů, cikánů, Čechů nebo Němců, je lumpárna, bez ohledu na to, jestli jich bylo šest miliónů, šest tisíc nebo jen šest, dokonce i kdyby byl jen jeden.

Tady jde spíš o to, že s - IMHO zcela nepochybným - falšováním (=zvyšováním) počtu obětí vzniká otázka: kdo a proč to dělal? Já vím, že zde na Zvědavci celá řada lidí okamžitě opáčí to, co je nejvíc nasnadě: "No přece Židé, proto, aby ovládli svět". Mně by ale zajímala odpověď od Židů samotných, nebo od jejich nekritických ctitelů a obhajovatelů. Jak vysvětlí, že dnes, 60 let po válce, není znám počet židovských obětí Druhé světové války a je zakazováno zpytovat jak ten počet, tak způsob, jakým sešli se světa.

48562

10.4.2005 3:05

RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.

dusan 70.?.?.?

Reakce na 48562

Jak vysvětlí, že dnes, 60 let po válce, není znám počet židovských obětí Druhé světové války a je zakazováno zpytovat jak ten počet, tak způsob, jakým sešli se světa.

Vodník -- 82.?.?.?


Milej pane Vodnik. Vy by jste taky rad se dozvedel
ze vas dedecek byl udusen, upalen,ci mu byla hlava
rozbita kamenem ? Vite, voni jsou na svete lide co
maji sem tam v sobe nejakou citlivost. Rika se tomu
emoce. Jiste vite o cem pisi, ze ano ???
No mejte se dobre.

48634

10.4.2005 4:28

RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 48634

>Jak vysvětlí, že dnes, 60 let po válce, není znám počet
>židovských obětí Druhé světové války a je zakazováno
>zpytovat jak ten počet, tak způsob, jakým sešli se světa.
>Vodník -- 82.?.?.?

Na to dusan:
>Vite, voni jsou na svete lide co
>maji sem tam v sobe nejakou citlivost.

Jo, hlavně jsou hrozně citliví na to, když je někdo načapá při lhaní a tak si vydupou zákaz pochybování o tom, co věčně přežvykují.

48651

11.4.2005 2:20

RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.

dusan 70.?.?.?

Reakce na 48651

Na to dusan:
>Vite, voni jsou na svete lide co
>maji sem tam v sobe nejakou citlivost.

Jo, hlavně jsou hrozně citliví na to, když je někdo načapá při lhaní a tak si vydupou zákaz pochybování o tom, co věčně přežvykují.

Jiří Táborský -- 71.?.?.?


Proste nechteji aby se stale a stale o tom mluvilo.
Vzdyt je to tak jednoduche tomu rozumet.

48736

10.4.2005 15:34

Pane Dušane,

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 48634

nechtěl bych se Vás dotknout, je mi líto, jestli někdo z Vašich příbuzných v koncentráku zahynul, nicméně jste tu dokonale demonstroval to, o čem jsem mluvil: výhybky ("není to jedno, jak?"[mrknutí jedním okem], apel na emoce, žádný věcný argument. Tak se nikam nedostaneme, víte.

Já si myslím, že je to dost velký rozdíl. Vrah mého dědečka (a jiných dědečků) zůstává lumpem non plus ultra, ale není zodpovězena otázka, proč si někdo vymyslel vyšší počet zabitých dědečků a průmyslově-sériový způsob jejich eliminace, načež kriminalizoval pochyby o těchto výmyslech (pokud to tedy opravdu výmysly jsou, o čemž jste mi nepomohl se přesvědčit, sorry). Pokud se Vás tohle téma emocionálně dotýká, měl byste to dát na vědomí a nebo do této debaty vůbec nevstupovat.

48669

10.4.2005 13:00

RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 48562

Ale k cemu to prepocitavani smeruje? V te hromade cisel nabizenych ze vsech stran se uz pravda davno ztratila. At se klidne prepisi ucebnice na "pri holocaustu zahynulo nekolik milionu lidi, z velke casti zidu...", ja jsem pro. Nemusime nikde uvadet zadna cisla a zustane ten nepopiratelny fakt, ze nekolik milionu lidi v tech koncentracich proste zemrelo, at se to nekomu libi nebo ne...

48665

10.4.2005 15:39

Pane Němec.

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 48665

>V te hromade cisel
>nabizenych ze vsech stran se uz pravda davno ztratila.
No už za tohle byste mohl být některými lidmi nařčen z antisemitismu, bacha! [mrknutí jedním okem]

>At se
>klidne prepisi ucebnice na "pri holocaustu zahynulo nekolik
>milionu lidi, z velke casti zidu...", ja jsem pro.
Já jsem taky pro. Ale tím jste nezodpověděl otázku všetečných historiků poválečného období: kdo a proč s těmi čísly po válce manipuloval?

48670

10.4.2005 21:50

RE: Pane Němec.

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 48670

>>At se
>>klidne prepisi ucebnice na "pri holocaustu zahynulo nekolik
>>milionu lidi, z velke casti zidu...", ja jsem pro.
>Já jsem taky pro. Ale tím jste nezodpověděl otázku
>všetečných historiků poválečného období: kdo a
>proč s těmi čísly po válce manipuloval?
Vzdycky se nekdo takovy najde. Trapi to Vas? Zundela jiste. Me vubec. Podivejte se jak se o par clanku vedle resi Dajr Jasin(z hlavy takze pravdepodobne spatne napsane) Zemrelo tam lidi xsetkrat min a hazi se nam to pod nos. Jde snad o princip a ne o nejaka cisla. Zalezi jak to kdo bere. Kdyz se clovek podiva do historie a zacne porovnavat ruzne masakry, genocidy, valecne obeti az po masove vrazdy, tak jsou nektera cisla jako Lidice nebo spartakiadni vrazdy jenom smesne cislo, ale princip vykonaneho bezpravi a vrazd stale visi ve vzduchu. Jenom Zundel davno nepochopil, ze na cisle nezalezi a je to tim komictejsi, ze i kdyby tech zidu v koncentracnim tabore zemrelo jenom 10% oficialniho cisla, tak by to bylo porad treba desetkrat padesatitisicove mesto, ve kterem sem se narodil...

48702

10.4.2005 22:58

Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 48702

Ve věci vraždění Židů nacisty jsem s Vámi více méně zajedno. Ale já mluvím o poválečném problému falšování počtu obětí a historie vůbec. To je problém, ve kterém nacističtí zločinci už žádnou roli nehrají, jsou nanejvýš statisty.

Kdybyste se dočetl, že spartakiádní vrah utopil dvacet ženskejch, načež by se ukázalo, že jich bylo jen pět a že je uškrtil - Vás by nezajímalo kdo a proč z toho udělal jinou story? Mne teda určitě! A to ne kvůli vrahovi samotnému! A tady nejde o pět nebo dvacet ženských, tady jde o x miliónů celého etnika a dopad této události na poválečnou historii!!

48713

11.4.2005 1:00

RE: Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 48713

Ja chapu kam tim smerujete. Jiste, nezajima me jestli zemrelo 3 nebo 5 milionu zidu, ale urcite by me zajimalo kdo rekl, ze 6, kdyz vedel ze 3. Ale to nejdriv musite dokazat, ze lhal a jeste si byt jisty proc. Ja nejsem schopen posoudit zda je oficialni cislo pravdive, zda ho nekdo zamerne menil, jaky mel k tomu duvod a jaky od toho ocekaval vysledek. Zvlast ten ocekavany vysledek lziveho tvrzeni mi naprosto unika, a proto se uchyluju ke konstatovani, ze je to uplne jedno kolik jich bylo, kdyz je jasne, ze to zkresleni sice muze byt v milionech, ale porad faktickych par nezanedbatelnych mrtvych milionu zbyde...

48729

11.4.2005 1:43

O nic jiného mi nejde, pane Němec

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 48729

>...ale urcite by me zajimalo kdo
>rekl, ze 6, kdyz vedel ze 3. Ale to nejdriv musite dokazat,
>ze lhal a jeste si byt jisty proc.
Někdo, myslím tady na Zvědavci, tvrdil, že to byl Ilja Ehrenburg, a to už v lednu 1945 (to byla Anna Franková ještě naživu!) Pokud se toto číslo tehdy ustanovilo jako oficiální počet, tak bych to jako uspěchanou chybu snad omluvit mohl. Jestliže se ale po celých 60 let o takto furiantsky vyhozeném numeru zakazovalo pochybovat - přinejmenším byli pochybovači skandalizováni a označováni za neonacisty a antisemity - je mi to krajně podezřelé a bagatelizování stylu "no jo, tak se spletli, no" mě neuspokojuje. Vás ano?

48732

11.4.2005 2:19

RE: Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 48729

>Ja chapu kam tim smerujete. Jiste, nezajima me jestli
>zemrelo 3 nebo 5 milionu zidu, ale urcite by me zajimalo kdo
>rekl, ze 6, kdyz vedel ze 3. Ale to nejdriv musite dokazat,
>ze lhal a jeste si byt jisty proc. Ja nejsem schopen
>posoudit zda je oficialni cislo pravdive, zda ho nekdo
>zamerne menil, jaky mel k tomu duvod a jaky od toho ocekaval
>vysledek. Zvlast ten ocekavany vysledek lziveho tvrzeni mi
>naprosto unika, a proto se uchyluju ke konstatovani, ze je
>to uplne jedno kolik jich bylo, kdyz je jasne, ze to
>zkresleni sice muze byt v milionech, ale porad faktickych
>par nezanedbatelnych mrtvych milionu zbyde...

Je to asi jako by Vám někdo přejel slepici a teď by se míra zavinění měla založit na tom, jestli ten dotyčný jel 60, 80, nebo 100 km/h, což je samozřejmě nepodstatné. Ale jak vidno z mnohých případů, bohužel není. [smích] No a s tím "oficiálním číslem" je to asi tak, že čím větší, tím lepší, ono to "jisté" etnikum má na číslech založenou existenci. Počty ovládají dokonale a asi nejen počty. Tož tak.

48734

11.4.2005 2:52

RE: Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.

68 68.?.?.?

Reakce na 48729

Zvlast ten ocekavany vysledek lziveho tvrzeni mi naprosto unika, a proto se uchyluju ke konstatovani, ze je to uplne jedno kolik jich bylo, kdyz je jasne, ze to zkresleni sice muze byt v milionech, ale porad faktickych par nezanedbatelnych mrtvych milionu zbyde...

Ja jsem stejneho nazoru. Jestli jich bylo 3 miliony a nebo 10 milionu, porad jich bylo hodne. Jenze zde, na Zvedavci je fura lidi, kteri uz od roku 1945 nemuzou dobre spat, protoze nemaji presne vycisleni. Je mne jich lito.

48739

9.4.2005 3:57

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pani Bovary napsala:Samozřejmě někteří budou furt opakovat mantru o tom že ten soud
byl určitě zmanipulován Židy ale s tím nic nenaděláte lidská blbost je neporazitelná.
---------
Mate zcela pravdu o te neporazitelnosti a tak byste nam vsem ctenarum mohla vysvetlit ,jak media -tedy zidovska,nebot vetsina z nich je vrukach zidu staleopakuji o 11 Septembru theorii prekvapiveho utoku na WTC a zde na 4000 zidu v ten osudnyden neprislo do prace a na vic vedeli ,ze vsichni goyimsti spolupracovnici prijdou o zivot v techto budovach.

Soud podle va sje verohodna instituce ,zejmena s David Irwingem ,ktery jako jediny na svete poznal,ze deniky Adolfa Hitlera jsou podvrhem,takze ,soud je nastrojem spravedlnosti podle Vas ,tak to beru v uvahu a jsem zcela presvedcen ,ze Rudolf Slansky alijas Salzman byl spravedliv eodsouzen a po zasluze popraven ,zejmena ,kdyz nekteri soudci byli zide samotni,tak ,jak v Rusku Vysinsky-reznik Mosvy odsuzoval lidi hromadne na Sibir.
Ted je mi jasne proc zidovska vlada ve Washingtonu nechce uznat mezinarodni soudni tribunal pro souzeni valecnych zlocinu.
Tedy ,oni pozdeji tento soud uznaji ,az v jeho cele budou sedet samy zide ,potom "spravedlnost" bude funkcini ,tak jak v Nurimberskem procesu ,kde na 2500 zidu bylo ve vsech moznych funkcich.

48531

9.4.2005 10:12

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

martin 62.?.?.?

Odkaz na zminenou zpravu: http://www.nsec-88.org/knihy/Leuchterova-zprava/LEUCHTEROVA-ZPRAVA.html

48551

9.4.2005 13:53

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Petr Stoniš 85.?.?.?

Reakce na 48551

Nevím co se furt oháníte Lauchterovou zprávou... Tak podle některých zastánců blábolů o druhé světové válce není důkazná, protože Fred Lauchter nebyl odborník na tento problém. To je jasný, že mnozí se budou odvolávat na toto. Ano mají pravdu Fred neměl tu správnou odbornost, ale ptám se jak se postaví tito lidé ke zprávě člověka, který byl odborník na tento problém a to Germar Rudolf. http://germarrudolf.com/work/trr/index.html hmmm...???

48559

10.4.2005 3:56

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

zap 65.?.?.?

Reakce na 48559

Precetl jsem si dokument predlozeny Martinem

a nevidim na nem na prvni cteni nic zavadneho. Prave naopak, ma vsechny atributy profesionalni prace.

Dokument predlozeny Vami je spojen s daleko sirsimi zabery autora. Ac jsem jen nahledl do zaveru, vim ze bude velmi fundovany. Pan Rudolf je nakonec Nemec, to uz samo o sobe neco znamena.
Problem muze byt ve svetle jeho druhu 'politicke objektivity'. Tou p. Leuchtner netrpel.

Jinak vrele doporucuji vsem ke cteni. Neni ani tak dulezite mit nazor, jako je mit znalost.

48643

9.4.2005 10:29

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Jarka 160.?.?.?

Podle mne, by se snad Nemecko k nemu melo chovat slusne..A dale copak neexistuje svoboda slova, svoboda nazoru? Nebo ma granat v ruce a je opasany vybusninou? Je to k zblazneni, ta politika.....

48552

9.4.2005 13:06

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

abel 81.?.?.?

Reakce na 48552

Právě. Tady mě taky štve, že ta diskuse pořád ulítává do v dané souvislosti podružného sporu o holokaust, zatímco by měla být o svobodě slova. Přiznám se, že jsem se ostatně taky nechal unést. Jenomže když je někdo obsedantní žido- nebo jakýkoliv jiný fób, tak prostě nevidí, neslyší, nevnímá, všechno je mu dobré k tomu, aby se "zapúojil". Uvažuju o tom, jestli má vůbec smysl, sledovat to tu.

48557

10.4.2005 3:32

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kam zmizeli zide v dobe druhe svetove valky,muzeme najit v zidovskych archivech samotnych,aspon se tak vyhnu narceni z antisemitismu , a tak nahledneme zejmena do tech valecnych zaznamu ,kdy jeste nevedeli ,ze budou uctovat odskodne za udajny holocaust.V roce 1931 pred vyhlasenim valky Nemecku-24 brezna 1933,tak bylo v cele Evrope uredne dle zidovskych zaznamu na 9,282.079 zidu,ale v roce 1938 pred vypuknutim valky s Polskem jich uz bylo jen 8,039.608,tedy o 1,242.471 min.
Podle New York Times ze dne 22 Unora 1948,pan Hansena Bolehwin dosli k cislu18,700. 000 zidu po valecne ztrate 6,000.000 oproti cislu z roku 1938-15,688259 ,tudiz ,jich bylo vic nez kdykoliv predtim.(zazrak )
Kde, jsou ti povrazdeni ?
Amerika sama o sobe ma tuto zidovskou statistiku,ackoliv to Talmud zakazuje (22b Yoma )
1917 maji v celych USA na 3,388.951 zidu.
1931 4,000.000
1937 4,770.647
1938 pred vypuknutim valky 5,283.487 rozdil mezi rokem1931 a rokem 1938 je 1,283.487 zidu,tou dobou v Evrope se ztratilo na 1,242.471.V Nemecku samotnem z 504.379 zidu v roce 1930 se smrsklo na 240 000 v roce 1938.z toho je zajimave ,kolik zidu valku prezilo jen v samotnem Berline ( puvodne 95 000 ) ,kde Ruda armada osvobodila zidovskou nemocnici s pacienty.
Palestina mela v roce 1930 na 101.207 zidu,ale v roce 1938 uz meli na 424.373 a to jeste nepadl vystrel.
Takovy Gibraltar jez nebyl Nemci obsazen mel na 1,123 zidu vroce 1930,ale uz 1938 jich tan zbylo na 886,utikali pryc od Evropy ,kde zacali valku.

48640

10.4.2005 17:25

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Lev 82.?.?.?

Veril by nekdo tomu, ze to je zidovka z Osventimi ?

http://img.blesk.cz/blesk/imgdb/instance/1038438043phpBEK6ag.jpg

48675

10.4.2005 18:15

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

abel 81.?.?.?

Reakce na 48675

Jo, to je tuším fotka z toho britského dokumentu, co ho vysílala ČT2. Pokud se pamatuju, tak ta žena pracovala v třídírně šatstva, ehm, zanechaného v předsálí plynových komor nebo ve vagonech, přivážejících transporty. Co Vám na tom vadí? Máte představu, že každý vězeň KZ musí být vyhublý na kost? To jste neviděl fotky ze vzpomínek A. Burgera, to byl typograf, slovenský Žid, který prošel Osvětimí, a skončil díky své kvalifikaci v Sachsenhausenu, v dílně, kde se padělaly libry, dolary atd. To byli pane fešáci vězni! To je to, Vy máte jakési zafixované stereotypy, a jak do nich něco nepasuje, hned je problém. Jistěže je, s těmi stereotypy[smích]

48679

10.4.2005 18:25

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Lev 82.?.?.?

Reakce na 48679

Prominte pane abel, ba naopak, zadnej stereotyp [oči v sloup] moc se mi ta zena libi [smích] Jakpak asi vypadala v normalnich civilnich satech ? - mozna, jako obrazek [mrknutí jedním okem]

48680

11.4.2005 0:20

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 48679

Co Vám na
>tom vadí? Máte představu, že každý vězeň KZ musí být vyhublý
>na kost? To jste neviděl fotky ze vzpomínek A. Burgera, to
>byl typograf, slovenský Žid, který prošel Osvětimí, a
>skončil díky své kvalifikaci v Sachsenhausenu, v dílně, kde
>se padělaly libry, dolary atd. To byli pane fešáci vězni! To
>je to, Vy máte jakési zafixované stereotypy, a jak do nich
>něco nepasuje, hned je problém. Jistěže je, s těmi
>stereotypy[smích]

Pane Ábeles, mám tomu rozumět tak, že chcete říct, že všechny fota a dokumentární záběry, ze zmíněné doby, byly vlastně podvrhy a falsifikáty a většina vězňů v těch koncetračních táborech se měla celkem dobře a byli dobře živeni ?! [oči v sloup] Těch vězňů "fešáků", jak jim říkáte, těch bylo tak málo, že se o tom ani nemusíte zmiňovat, nebo to dokonce nabízet jako nějaký argument. A i u těch to záviselo na momentální potřebě Němců, jinak by byli následovali ostatní.

48725

11.4.2005 0:07

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 48675

>Veril by nekdo tomu, ze to je zidovka z Osventimi ?
>
>http://img.blesk.cz/blesk/imgdb/instance/1038438043phpBEK6a
>g.jpg

Text k této fotografii najdete tady - BLESK_cz - Svět načerno Láska v pekle.htm 1O.04.05

48720

11.4.2005 0:22

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Lev 82.?.?.?

Reakce na 48720

Spravne pane Matousek. Je videt, ze mate přehled. [velký smích]

48726

10.4.2005 19:34

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Martin 193.?.?.?

pane abel, jistěže máme zafixované stereotypy, když je do nás 50 let násilím cpou. Na základě všeho, co nás učili, co se píše v každé knize apod..., ta žena je povrh protože není vyhublá na kost [smích]

48685

10.4.2005 21:43

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

abel 81.?.?.?

Reakce na 48685

Jo, jistě, všichni jsme to vymývání mozků ve škole zažili. Já ty stereotypy taky nikomu nevyčítám, jenom si myslím, že největší vymožeností změny po Vítězném listopadu je to, že je můžeme začít odbourávat.

48700

10.4.2005 23:14

RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

zap 65.?.?.?

Reakce na 48700

Nevim o jake skole mluvite,

ta byla pro srandu kralikum. nikdo to nebral vazne ani ucitele, ani studaci. Po uspesne zkouzce z marxaku se chodilo skupinove na pivo tu lez splachnout. Soucasny zivot a manipulace ktere jsme vystaveni, to je ten spravny 'brainwash'. Jde o existenci, tehda slo o velky kulovy!

48715

11.4.2005 3:10

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Dva obrazky,dustojnik NKVD plne dekorovany za hrdinske skutky a pozdeji ,co by holocaustovy odskodnenec -zidovska drzost nezna mezi.
The portraits above are of the same man but in two different incarnations. On the left we see Martin "Gray" in retirement after a successful career peddling fake antiques to gullible collectors. He is holding his mass market paperback, For Those I
The Prop-Masters
Perpetrators of the holocaust against Christian Russia transform themselves into "survivors" of a holocaust.

Loved, which is filled with his exploits as a saintly "Holocaust Survivor" who was supposedly forced to help clear bodies out of the Treblinka "gas chamber." The earlier portrait on the right is of the youthful Gray as a decorated officer in the Soviet NKVD (the forerunner of the KGB), responsible for the murder of millions of Christians and gentiles in Russia and Eastern Europe. Even Establishment researchers have had to admit that Gray's book is as phony as the antiques he peddled. But Gray's scam is symbolic of countless other Communist ghouls who have managed to land on their feet in the West, disguised as poor, persecuted "Survivors of the Holocaust" and feted as the saints and martyrs of the universe. Meanwhile the holocaust they perpetrated against millions of Christians slips further down the dark environs of Orwell's memory hole.
V drivejsich dobach v Anglii ,kazdy zid,ktery se musel dostavit k soudu a podat svedectvi musel stat na praseci kuzi ,jako znak necisteho charakteru,myslim ,ze i vyse zmineny holocaustovy vrah a odskodnenec by na ni mel stat take,zde je klasicka ukazka,co jsou zac.

48741

14.4.2005 3:34

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

After all, Lionel de Rothschild demanded on October 22, 1939 from Churchill's secretary, John Colville, to define the following war aim against Germany: "Germany must be handed over to Jewry and the Germans shall be scattered amongst the peoples of the world." (John Colville. "Downing Street, Diaries 1939-1945", Siedler Publishers, Berlin 1988, p. 31)
To je odpoved na otazku ,co zide udelali Nemecku a to nemluvime ,proc zidovsky kongres vyhlaSIL VALKU SUVERENNIMU STATU S DEMOKRATICKYM PRESIDENTEM,nebot vsude ve svete ,kde se zide zmocnili valdy to bylo vzdy krveprolitim ,terrorem.Ernst Zundel ,je jen jeden z mala Nemcu ,kteri nesklopili hlavu a pri zalobach na nej ,dokazal podat pravdive dukazy,coz je jeho ted nejvetsi precin proti ,tak zvanym samozvanym Bozim lidem,takovy svedek ,profesor Vrba mu neprijde na jmeno ,kdyz ,soud v tak osemetnem postaveni s zidy ,musel uznat ,ze lhal,coz ,vsak nijak neohrozilo jeho karieru a povest,nebot jen na tomto zaklade bychom meli o 16 milionu vic nezamestnanych.
*Not only Greta Beer's father had entrusted his money to Jewish Banks in Palestine, but thousands of other rich Jews did the same. Until 2005 almost 3.600 of such secret "holocaust accounts", which were believed they existed only with Swiss Banks, emerged in Israel.

NZZ-online, Zürich, Swtzerland, March 27, 2005 (Translation[smích]
SWISS BANKS

... only three accounts with a total sum of 11.000 Swiss Francs were traced as holocaust victims.

Die Welt, Jan. 2, 1997, p. 6

Takze ,cela zidovska -chazarska-zionisticka populace ,je ziva na podvodech a vydirani a lzich vseho druhu,tak ,jak i profesor Finkelstein oznacil "holocaust "industry a jak i nakonec vymenou desek v Auswitz dokazali se sami sebe znemoznit.49055

1.5.2005 16:37

Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

na tomto případu jasně vidíme,že kdo jde proti davu i v této rádoby demokracii tak má stejné problémy jako v jakémkoliv jiném systému. ptám se: "kdo za tím stojí"?!?
Rys

51087

Příspěvků: 69

08.04. 03:52 Robert Nohejl  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 23:52 zap  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 07:13 albert  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 07:30 albert  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 08:24 odin  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 08:42 Zrzek  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 10:27 abel  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 11:47 Leto_Atreides  Řekl jste to za mě
08.04. 23:58 abel  RE: Řekl jste to za mě
08.04. 22:03 Jiří Táborský  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 23:21 Alžběta  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 07:25 Jiří Táborský  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 10:52 Alžběta  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 00:38 zap  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 00:46  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 11:09 Alžběta  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 11:30 Leto_Atreides  Používali plynové komory z "ohleduplnosti" k vykonavatelům
09.04. 07:55  RE: Používali plynové komory z "ohleduplnosti" k vykonavatelům
13.04. 20:07 Leto_Atreides  Vážený pane
08.04. 09:26 zdenek  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 11:00 Leto_Atreides  Všem popíračům holocaustu
10.04. 21:42  RE: Všem popíračům holocaustu
13.04. 20:52 Leto_Atreides  RE: Všem popíračům holocaustu
08.04. 11:04 Leto_Atreides  Popíračům holocaustu - II
09.04. 13:50 deu  RE: Takže si to shrneme.
13.04. 20:11 Leto_Atreides  Tak to mi prosím prozraďte.
13.04. 20:25 Leto_Atreides  Ach Bože!
08.04. 15:10 Martin  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 17:10 Leto_Atreides  Technické řešení
08.04. 18:24 Animosity  RE: Technické řešení
08.04. 18:29 Martin  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
13.04. 20:03 Karel z Čech  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 20:06 Emma Bovary  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 00:15 barbarian  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
08.04. 23:22 Vandal  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 00:44 Martin  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 12:37 Pavel -Čert- Němec  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 15:16 Vodník  Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.
10.04. 03:05 dusan  RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.
10.04. 04:28 Jiří Táborský  RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.
11.04. 02:20 dusan  RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.
10.04. 15:34 Vodník  Pane Dušane,
10.04. 13:00 Pavel -Čert- Němec  RE: Dovolím si ne úplně souhlasit, pane Němec.
10.04. 15:39 Vodník  Pane Němec.
10.04. 21:50 Pavel -Čert- Němec  RE: Pane Němec.
10.04. 22:58 Vodník  Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.
11.04. 01:00 Pavel -Čert- Němec  RE: Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.
11.04. 01:43 Vodník  O nic jiného mi nejde, pane Němec
11.04. 02:19 Sidonius  RE: Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.
11.04. 02:52 68  RE: Mluvíme o dvou rozličných věcech, pane Němec.
09.04. 03:57 Robert Nohejl  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 10:12 martin  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 13:53 Petr Stoniš  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 03:56 zap  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 10:29 Jarka  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
09.04. 13:06 abel  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 03:32 Robert Nohejl  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 17:25 Lev  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 18:15 abel  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 18:25 Lev  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
11.04. 00:20 Sidonius  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
11.04. 00:07 Sidonius  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
11.04. 00:22 Lev  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 19:34 Martin  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 21:43 abel  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
10.04. 23:14 zap  RE: Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
11.04. 03:10 Robert Nohejl  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
14.04. 03:34 Robert Nohejl  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon
01.05. 16:37  Ernst Zündel aneb člověk mimo zákon

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 2

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 982