Diskuze k článku

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Příspěvků 16

1.4.2005 9:09

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Šeďa 82.?.?.?

Co se dá čekat od společnosti (v současné době mohu, aniž bych se zásadně mýlil, říci, že jde lidskou společnost tzn. jev celosvětový!), která preferuje jediného Boha a to jsou peníze!!Stále více se mi potvrzuje teze jedněch mých přátel, kteří říkají, že lidstvo tzn. Homo Sapiens je slepá vývojová větev! Uvažujte: ve srovnání s dinosaury tu nejsme zas tak dlouho, ale na své vlastní likvidaci pracuje jak ti mravenečci -velmi intenzivně!

47673

1.4.2005 10:11

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Martin 193.?.?.?

Šeďo, četl jsem nedávnou pěknou povídku od Hitchcoka.

povídka končí větou, že "mimozemšťani opravdu přistáli na zemi a jsme to my !"

No, nicméně naše chování, které má blízko ke kobylkám, které všechno zničí by připouštělo výklad, že jsme tady cizorodý a destrukční prvek. [smích]

47687

1.4.2005 11:24

RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 47687


>No, nicméně naše chování, které má blízko ke kobylkám, které
>všechno zničí by připouštělo výklad, že jsme tady cizorodý a
>destrukční prvek. [smích]

A nejsmutnějším na tom je to, že si to spousta lidí uvědomuje, ale nemají moc s tím něco udělat. I když "oficielně se tvoří" mnoho, ale nějak to porád nestačí. Holt takovej už je dneska ten svět. [pláč]

47693

1.4.2005 12:05

RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Šeďa 82.?.?.?

Reakce na 47687

Co s tím budeme dělat? Opravdu existuje globální zblblost resp.globální účinky dolarové propagandy? Zajímá mě názor všech účastníků diskuze! Ahoj!

47694

2.4.2005 11:16

RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Had 194.?.?.?

Reakce na 47694

>Co s tím budeme dělat? Opravdu existuje globální zblblost >resp.globální účinky dolarové propagandy? Zajímá mě názor všech >účastníků diskuze! Ahoj!
Ahoj, ahoj, ahoj!
Co s tím budeme dělat, nevím. Vím ovšem, co s tím dělám a budu i nadále dělat já osobně.
Stále více a více je pro mě tento život jako epizoda, přestupní stanice. Skutečnost a život sám se pro mě rozhodně nevyčerpává žitím pro naplnění teřicha, uspokojením sexapetitu a vyžitím se u TV novel.
Vyvstává otázka samozřejmě, kam se tedy dá přestoupit a čím se dá ten život ještě vyplnit, potažmo kam ho ta náplň vlastně nasměruje. ..
Jedno na mě v debatách zde vykukuje - spousta zdejších zvědavců již pátrá také po něčem lepším a mnozí to jistě úměrně své zralosti a poměru dobrého a špatného ve svém životě nalezli a další snad naleznou (to podmiňuje intenzita pátrání a ten poměr dobra a zla provázející každého individuálně).
Platí: je - li člověk idealista, který by rád pomohl světu, musí se stát realistou - mudrcem a pomoci nejdříve sám sobě a poznat, jak to je s tím dobrem (a vůbec se životem), které přeje světu. Pak také pozná, že si svět a lidé žádnou pomoc nepřejí, zato si však přejí, aby byl potvrzován jejich postoj, názor a životní styl jako ten nejsprávnější - to si může ověřit každý sám u sebe.
Kdo se již v něčem změnil, ví též, jak je to PRO VŠECHNY těžké, a proto si nedělá iluze ani o sobě, ani o druhých a hlavně dále pracuje sám na sobě. A dokud tím realistou - mudrcem není (což se při troše sebekritiky neutají [mrknutí jedním okem] ...), pak může přijmout pravidla, která již moudří vetknuli jako utvářející síly charakteristiky lidského rodu.
Utvářející síla dolarismu pro současné reprezentanty lidství je ovšem velmi silná, takže pokud někdo došel ve svých zkušenostech až ke stavu znepokojení nad společností, v které je nucen žít, měl by to využít jako pohon pro pátrání co s tím vším, protože
TO SE VYPLATÍ!! Ahoj, ahoj, ahoj..

47783

1.4.2005 12:11

RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Šeďa 82.?.?.?

Reakce na 47687

Jó! Já jsem také četl dost hroznou vizi - popsal ji Aldoux Huxley ve své knize která v českém jazyce vyšla pod názvem "Konec civilizace". Já mám, vzhledem ke svému věku malou pravděpodobnost, že se toho dožiji, ale řada těch mladších (myslím tím o jednu až dvě generace) se může reálně ocitnout ve zde popsané situaci (vzhledem k raketovému postupu rozvoje vědy a technologie)! Je to Vaše přání?

47695

1.4.2005 12:58

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Copaallegro 213.?.?.?

Ne-e, my mimozemšťané nejsme. Jsou to jen ti, kteří nám vládnou a to skutečně nemyslím ty figurky.
A pro pana Krále : Bravooo !!!!

47696

1.4.2005 13:01

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

TraTom 194.?.?.?

Já nevím, že se s tím OSN tady tak mažete.

Potřebuje ho dnes ještě někdo?
A bylo někdy k něčemu?

47698

1.4.2005 16:07

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Chaaaaa chaaaaaa! [chechtot]
Presne tak to dopadne, kdyz nechate vysetrovat neco tak zavazneho a velkeho uvnitr instituce tou instituci samotnou [mrknutí jedním okem]
Ono to vlastne ani jinak dopadnout nemohlo, a do cervna se nam tam prihodi par dalsich blbosticek, abychom moc nekriceli a tim to zhasne. Zacne se treba vysetrovat, kolik toho bylo zpronevereno v Iraku a odvede se tim pozornost a basta... [vyplazený jazyk]

TraTom - OSN je a byl dobry napad. Jen se malinko zvrhnul, ale de-facto pri jen male modifikaci OSN by se z ni mohla stat rozumna instituce, jenz by mohla udrzet na uzde i takove velmoci, jako treba USA [mrknutí jedním okem]
Predstavte si, ze by v OSN neexistovalo VETO nekolika velmoci a ze by vedeni OSN skutecne dodrzovalo a snazilo se o dodrzovani mezinarodniho prava.
Co by to melo za dusledky? Zkusme treba tyhle dva.
Zaprve by nebylo mozne, aby se vuci Iraku schvalily sankce proto, ze nekdo mel podezreni, ze ma nejake "zakazane zbrane", jenz jine staty bezne vlastni, vyvijeji a jeden stat i pouzival...
Presumpce nevinny rika, ze dokud inspektori neco nenajdou, tak nejsou zadne sankce mozne. Prinejmensim by to zachranilo pul milionu deti od smrti diky nedostatku dovozovych leku, jenz si Irak proste vyrobit neumi...
Zadruhe, uplne by stacilo, aby OSN disponovala moznosti uvalit hospodarskou blokadu (extremnejsi verzi sankci) na libovolny stat v pripade, ze by se pokusil o agresi. Vsechny ostatni staty by to byly povinny dodrzovat. Myslite, ze by si takhle USA splasilo a zaplatilo par "koalicnich partneru" aby okupovali Irak? Myslim, ze sotva.

Cize - OSN je urcite dobry napad. Jen je treba aby se zamezilo takovemu poslapavani mezinarodniho prava, jake USA predvadi - a to pujde jen s OSN.
...ale pod mene zkorumpovanym vedenim, samo...

47704

1.4.2005 17:27

RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 81.?.?.?

Reakce na 47704

domnivam se, ze je to i o bezzubosti OSN.. protoze Izrael si vesele porusil jeste vice rezoluci nez Irak a co...kdyby bylo OSN vyzbrojeno skutecne na jednotlivych statech nezavislou armadou, v praxi jiste ne lehce realizovatelna vec - mozna s nastupem robotiky [smích] a vlastnilo i nuklearni zbrane, asi by byla situace jina...

47710

1.4.2005 17:16

Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo

leho 64.?.?.?

Takze vsichni tedka vime, proc Kofi byl tak moc zaujaty proti sesazeni Saddama. Je ale zajimave, ze v clanku o tom ani slovo. Procpak?? Asi se nehodi to modni anti-ami agendy, ze ano...

47708

1.4.2005 17:27

RE: Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 81.?.?.?

Reakce na 47708

asi drza pripominka ale jestli to nebylo spis proto, ze s tim postupem nesouhlasila vetsina sveta [smích]))))

47711

2.4.2005 14:12

RE: Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo

Karel Infeld Prachensky 194.?.?.?

Reakce na 47711

Pozor, většina světa nerovná se většina médií!

47791

2.4.2005 3:01

RE: Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo

Karel Karel4u (zavináč) cz 205.?.?.?

Reakce na 47708

Pane Leho, zde pletete jablka a pomerance. USA napadly Iraq aby dokoncili praci kterou Israel zacal bombardovanim Iracke atomove elektrarny za kterou je buh potrestal zabitim jejich prvniho kosmonauta ktery se toho zucasnil. Kojo Annan se chova jako kterykoliv cernoch ktery se dostane k moci, to jest korumpovane. Nechut jeho otce k Americke invasi nema co delat s jeho prijmy, ale jako schopny diplomat si umel predstavit co tato invase udela.

47751

2.4.2005 2:53

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pan Anann je stastne zenat se zidovkou,to by Vam mohlo stacit,takze jeho synacek ma dedicne vlohy po bozich vyvolencich,nekteri ctenari se dusili vsteky ,jak si ten Saddam Hussein pomaha z te "pomoci od UN" ,no a ted vime ,ze co se mohlo ,to se rozkradlo i ten zastupce USA Bremer udajne ukradl na 9 billionu dolaru.
http://www.conspiracyplanet.com/channel.cfm?channelid-102&contentid-1848
Pokud sledujete ,kdo ted v Iraku podnika ,tak vzdy to "vyhraje " Israelska -zidovska firma,ktera ted prodava Americanum osvobozeny olej,nahradni dily,strelivo ,zatimco Americani chodi domu v pytlich a za tmy,aby goyimove moc neblbli.
Kdyz to znate ,kdyz podnik byl v upadku,takse sloucil s jinym a zase to bezelo dal a kradlo se jeste vic ,takze UN udela komisi,kterou,ovsem zaplatime my a tech zlodeju bude jeste vic ,byrokrate si takto delaji stat ve state a vse ovsem legalne ,nikdo jim nemuze ric ,ze jsou zlodeji.Tak ,ted muzem cist report o CIA a to je to same ,valka pro nic a za nic ,na prvni pohled,ale , vse to je pro olej ,aby tekl do zidovske Haifi.
Udelat ,celosvetovou mafii na legalnim zaklade ve jmenu lidskych prav a svobodu cloveka a pri tom pachat kriminalitu,tomu se rika umeni.Jestli sem nekdy,nekdo prileti z vesmiru,tak jej lituji,to mu ukradnou-zpenezi i tu raketu,pri nejlepsim by letel zpet jen v trenirkach.

47750

4.4.2005 3:17

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The man who tried to blow the whistle on the UN oil-for-food scandal
By Philip Sherwell in Washington
(Filed: 03/04/2005)

No one would listen to the man who tried to blow the whistle on the UN oil-for-food scandal. Two years later he finally received a response - he was fired.

Rehan Mullick finally got the chance to tell his story last week. For four months in late 2002, he repeatedly tried to explain to high-ranking officials at the United Nations how Saddam Hussein had infiltrated and manipulated the $65 billion oil-for-food programme with the collusion of UN staff.
Among the startling revelations in the dossier he compiled were details of relatives of senior Saddam loyalists running the database at Unicef, the UN agency that claimed that sanctions had killed 500,000 Iraqi children.
Clovek ,ktery chtel jenom upozornit,zde se krade ,byl vyhozen z prace.Dnes ,poctivy clovek je velice nebezpecnym elementm pro vsechny ,co hrabou ,kde muzou ,ale nic neprodukuji,jen svuj mamon.Poctivy clovek vzbuzuje neduveru a je moznym nebezpecim ,tak rychle ,at se jej zbavime ,nez si neceho vsimne ,co by nas mohlo stat ztratu casu pri vsech tech kradezich.
Tak ,jak komunisticky riditel se nechal obklopit hlupaky,aby vynikl,tak to same dnes mame vsude kam se podivame,chyti zlodeje ,ale soudit jej nemuzou,protoze by mluvil o tech mnohem vetsich zlodejich ,co s nimi byl ve spolku,to je problem dnesniho soudnictvi,spina se proste preleva z jedne starny na druhou ,ale nikdo z tech co ji lijou nevyleti od koryta,to by si mohli ,jako celek-mafie ,ublizit na zdravi a dobre povesti,tak pracne organisovane pro verejnost,takze Anann nevyleti,kdo by ho vubec z tech zlodeju mohl vyhodit.

47889

Příspěvků: 16

01.04. 09:09 Šeďa  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 10:11 Martin  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 11:24 Sidonius  RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 12:05 Šeďa  RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
02.04. 11:16 Had  RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 12:11 Šeďa  RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 12:58 Copaallegro  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 13:01 TraTom  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 16:07 trodas  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 17:27 VaclavK  RE: Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
01.04. 17:16 leho  Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo
01.04. 17:27 VaclavK  RE: Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo
02.04. 14:12 Karel Infeld Prachensky  RE: Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo
02.04. 03:01 Karel  RE: Ze skandal je jenom diky americkemu obsazeni Iraku ani slovo
02.04. 02:53 Robert Nohejl  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN
04.04. 03:17 Robert Nohejl  Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 146 čtenářů částkou 26 939 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 2

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 7

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,19 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,87 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 610,16 Kč
1 unce stříbra
578,39 Kč
Bitcoin
966 980,30 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 451