Diskuze k článku

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Příspěvků 133

24.3.2005 2:25

Natan Ščaranskij

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Pane Stwora: v diskuzi k predchozimu clanku o muzeu holocaustu se mi zobrazi: Error on select count: You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '46896) AND autorizovano='Y'' at line 2

Zajima me jenom jestli je chyba u me, u Vas nebo za to muzou zas nejaci zidi [vyplazený jazyk]
-ostatni diskuze mi jedou(jak vidite)

46897

24.3.2005 2:36

RE: Natan Ščaranskij

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 46897

Náhoda. Zkuste znovu.

46899

24.3.2005 4:44

RE: Natan Ščaranskij

Alžběta alzbeta2099 (zavináč) centrum (tečka) cz 70.?.?.?

Reakce na 46899

>Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax

Já tu náhodu dostávám také. Takže žádný zdokumentovaný bug MySQL z roku 2003 to není, říkáte?


[smích]

46908

24.3.2005 15:27

RE: Natan Ščaranskij

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 46908

Mně se to stalo snad 5x za celou dobu existence Zvědavce.

Ale doufejme, že s přechodem na nový server to bude lepší (Věděli jste, že Zvědavec ještě pořád není přestěhován? Dotyčný admin, který to měl dělat, dostal chřipku. Takže se to opozdilo.)

46948

25.3.2005 15:39

RE: Natan Ščaranskij

zap 65.?.?.?

Reakce na 46908

Nahoda je blbec, pani Alzbeto. Jsme vsichni 'ostre sledovani'. I ja mam v posledni dobe s kompjutrem problemy i kdyz mam vse up-to-date. Panu Stworovi radim zvlastni opatrnosti.

Jenomze nemyslim, ze ti hackeri na nas mohou stacit. Informativni podzemni hnuti se rapidne rozrusta. Mluvil jsem nedavno s jednim Polakem a ten mi 'duverne ukazal' otisteny svazek vytisku v jeho reci "Kdo vladne svetu". Bylo v tom v podstate to same o cem je rec zde.

Doporucuji tez profesionalne psanou 'semizdatovou' stranku www.counterpunch.com.

47063

24.3.2005 2:57

Natan Ščaranskij

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Bush ,jen nasloucha ve zkutecnosti ,jen svemu hlasu ,kdyz tech kolem nej je tolik,ze jeden na vic a nebo min na veci nemuze nic zmenit.In 1956 Churchill told President Eisenhower, "I am, of course, a Zionist, and have been ever since the Balfour Declaration." ( Herbert Mitgang, "The Official Churchill in One Volume," N.Y. Times, Nov. 6, 1991).
Je primo tradici,ze uz ti vsichni pred nim ,naslouchali a naslouchaji dodnes tem samozvolenym vyvolencum,jez oplyvaji Bozim vnuknutim.

Executive Order 6272 - Jewish Heritage Week, 1991 and 1992
"Jews have played a vital role in our country's history since colonial times. Many
were active in supporting the Revolutionary War" - GEORGE BUSH
A Rabbi's Reply to Mark Twain By M. S. Levy
The original document in Carpenter's Hall, Philadelphia, bears the following
names on the first roll of American patriots: Benjamin Levy, Samson Levy,
Joseph Jacobs, Hyman Levy, Jr., David Franks, Mathias Bush, Michael Gratz,
Barnard Gratz, Moses Mordecai.
Following partial list of Jews who participated in the Revolutionary War:
Lieutenant-Colonel David S. Franks, Lieutenant Colonel Isaac Franks
(aide-de-camp George Washington), Major George Bush(!), Major Louis
Bush, Major Solomon Bush,
Y" (+14 names) "Yand countless others."
(from British-Israel-World Federation (Canada) Inc.)
[So is George W. Bush our first "Jewish President" (no, make
that the second "Jewish President Bush"[mrknutí jedním okem]
THE ENCYCLOPAEDIA JUDAICA Vol. 4: pp. 1534-1535:
"Bush (Busch) Isador (1822-1898) c"

http://www.british-israel-world-fed.ca/BushPurimFranks.htm

46902

24.3.2005 3:51

Natan Ščaranskij

albert 70.?.?.?

Dnesni zide tvori pouze 0.2% svetove populace, presto jsou vsude. Tito zide, nejenom ze nejsou puvodu z 12 biblickych kmenu Israele. Oni totiz nejsou ani puvodu tech Zidu (Judeancu, v te dobe internacionalni smes, ruzni misenci Israelitu, plus Edomite, Bylonane, Cananite, Assyrani, Egyptane - vse co pred 2000 lety zilo v Palestine, v provincii Judea. Vsichni tito byli Judeanci; nanestest prelozeno Zide, stejny vyraz jako pro dnesni zidy-chazary), kteri byli v letech 70- 135 AD vypraskani ven z Palestiny Rimany.
Dnesni zide jsou z 90%+ puvodu chazarskeho puvodu (asiaticka smes turko-mongolskych smecek z oblasti Kaspiku, dale prokrizenych s jedinci evropskych hostitelu mezi nimiz tito Chazari parazitovali a tropili problemy).

Jeden z nich je Saransky (se svymi chazarskymi soudruhy v Izraeli, jako Shinerman-Saron, Jazernicky-Shamir, Milkman-Nethanyahu, Persky-Perez, ci v USA polsky chazar Wolfowitz, rusky chazar Chertoff, Perle, Grunspan, a staisice jinych).
Jiny je Koecher (lump, ktereho zidovska propaganda vydava za "Cecha"[mrknutí jedním okem]. Jiz v r. 1985, kdy slavnostne oba zide byli zidy "vymeneni", se vedelo na vysokych (tj. zidovskych) mistech, ze za par let zelezna opona padne .. Prece zid Koecher, jeden z nejvetsich spionu-zlocincu, nebude nadale sedet. Ten si zaslouzi pohodlny vymenek mezi temi, ktere zradil: cs. gojimi, kteri mu jeste polezou do p-dele. A budou mu platit tucnou penzi.

46904

24.3.2005 21:35

RE: Natan Ščaranskij

leho 64.?.?.?

Reakce na 46904

Jiz v r. 1985, kdy slavnostne oba zide byli zidy "vymeneni", se vedelo na vysokych (tj. zidovskych) mistech, ze za par let zelezna opona padne .

To je velmi zajimave, Alberte, ja si tu dobu velice dobre pamatuji, tenkrat se jeste verilo, ze komunismus je tu navzdycky i pres caste umirani sovetskych generalnich tajemniku. Ktera zidovska vysoka mista vedela, ze zelezna opona spadne za par let a kdo to vlastne konkretne tenkrat vedel? To by bylo velice zajimave vedet...

46970

24.3.2005 3:59

Natan Ščaranskij

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jak, je okradan Americky danovy poplatnik na zaklade ruznych "poradcu".

That is the state of American politics today. The Israeli lobby has put together so much money power that we are daily witnessing US senators and representatives bowing down low to Israel and its US lobby.

Make no mistake. The votes and bows have nothing to do with the legislators' love for Israel. They have everything to do with the money that is fed into their campaigns by members of the Israeli lobby. My estimate is that at least $6 billion flows from the American Treasury to Israel each year. That money, plus the political support the US gives Israel at the United Nations, is what allows Israel to conduct criminal operations in Palestine with impunity."
At the time, Israel was receiving the equivalent of that much money on a daily basis, without a whimper from the movement. Now, that amount "officially" is about $10 million a day and yet no major campaign has ever been launched to stem that flow or even call the public's attention to it. When attempts were made they were stymied by the opposition of such key players (at the time) as the American Friends Service Committee, which was anxious, apparently, not to alienate major Jewish contributors.
February 1989...was the last time the New York Times ran a story describing Congress's role in approving aid to Israel.

"Last year, the Times Washington correspondent, Adam Clymer, wrote a ten-inch article on the foreign aid vote without indicating that Israel was again the top money-winner. .. This year, Clymer ignored the story completely."


46906

24.3.2005 10:29

Natan Ščaranskij

Max 80.?.?.?

Velmi zajímavý článek zejména proto, že, byť jen částečně, odkrývá pozadí vztahů tzv. ruských oligarchů (kteří shodou okolností všichni rychle a výnosně privatizovali za Jelcina a stejnou shodou okolností jsou všichni židé) se špičkami izraelské politiky (Ščaranskij). Je skutečně pozoruhodné, jak tito pánové, zcela jistě nespravedlivě pronásledovaní "tyranem" Putinem, dokázali rychle využít svého "práva návratu" a rázem jsou z nich dle u nás zakořeněné terminologie "příslušníci vyspělé západní civilizace" (tj. Izrael). Doufám, že p. Nohejl mě podpoří a neopomene zdůraznit, že ono židovské "právo návratu" je dost relativní pojem, když tito ruští tzv."židé" jsou původu turkotatarského a tudíž by se mohli vracet leda tak někam do míst, kde se ta jejich kdysi rozpadlá říše rozkládala (v Palestině to rozhodně nebylo - ostatně, jedná se asi o jednu z nejhorších dosud prezentovaných historických lží). Mimochodem, když už jsme u té ruské oligarchie, zajímalo by mě, kolik z tzv. "ruskojazyčných mafiánů", operujících na našem území, jsou skutečně Rusové slovanského původu a kolik jich je původu židovského (chazarského). Údajně dost jich má izraelské pasy, ovšem to politicky korektní média ignorují - přece je vhodnější a pro gojim stravitelnější, když se řekne (napíše), že zase řádili Rusové a nikoliv občané Svaté země.

46913

24.3.2005 11:17

Natan Ščaranskij

Petr D. 82.?.?.?

Je to velice smutné, ale začínám rozumět Hitlerovu "Mein Kampfu"... [oči v sloup] [oči v sloup]

46916

24.3.2005 11:43

Natan Ščaranskij

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Scaranskij-dalsi z rady tech,kteri by sli oznacit vetou:"Ukazme si na ne."
Pri zamysleni se nad pusobenim techto zivlu(sionistickych,sio-krestanskych a kryptozednarskych),si rikam,zda existuje skutecna moc schopna jim celit(krom Boha samozrejme).
Nejhorsi je,ze se na Boha odvolavaji vsichni.
Ale definujme si nejhlubsi problem:
1.Sioniste jsou zide kteri neunesli svuj osud.
(zboreni chramu,pronasledovani jinymi narody,poslusnost Tore-kdezto zide ho nesou hrde dal).
2.Nazory na zidy i sionisty jsou stejne schizofrenni jako oni sami.

Proti vylucnosti Zidu a potazmo Izraele hovori sama bible[pláč]Am 9,7)
"Nejste snad pro mne jako Kusijci,vy,synove Izraele?je vyrok Hospodinuv.Nevyvedl jsem Izrael z egyptske zeme a Pelistejce z Kaftoru a Arama z Kiru?"

proti vylucnosti krestanstvi(Krista)[pláč]Mk 10,18)Jezis rika:"Proc mi rikas dobry? Nikdo neni dobry, jedine Buh."
a velice zajimavy je dalsi vyrok Krista,mozna klicovy i k mysleni americkych jestrabu[pláč]Mt 10,24)"Neprisel jsem uvest pokoj,ale mec."
--------------------------------------------------------------------
Ale nebojme se,fakt,ze orgie zla v dnesnim svete pomalu a jiste nastupuji do sveho zenitu,znamena, ze brzy dodychaji.

Drzme se vyroku[pláč]Oz 6,6):"Chci milosrdenstvi,ne obet,poznani Boha vice nez zapaly."

46925

24.3.2005 11:45

Natan Ščaranskij

Dasa 80.?.?.?

Jenom malá poznámka: Ščaranskij se v Izraeli přejmenoval na Šaransky. Takže Natan Šaransky, dříve Anatolij Ščaranskij. Takže už v titulku chyba!

46926

24.3.2005 21:36

RE: Natan Ščaranskij

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 46926

Díky, opravil jsem.

46971

24.3.2005 12:39

Natan Ščaranskij

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Najak v clanku nechapu toto:

"v roce 1995 zakládá i novou politickou stranu Yisrael b'Aliyah (v překladu "Izrael roste"[mrknutí jedním okem], která..." a pak je tu o 6 radku nize: "Jeho strana Jiisrael Baalja brzo upadá.." [oči v sloup]

Ze by chybka?

Sice myslim, ze ctenari to pochopi, ale presto by mozna nebylo od veci, aby se jedna strana nazyvala v textu jednim jmenem... [vyplazený jazyk] [velký smích]

Jinak dobry clanek, ono uz pohled na cloveka, co napsal tu Bushovu bibli ale docela staci, aby jednomu doslo, co se asi tak da cekat... [zahanbení]

46932

24.3.2005 14:31

RE: Natan Ščaranskij

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 46932

Ten článek p. Krále je totiž zpatlán z několika zdrojů informací. Tak se mohlo lehce stát, že to jméno té politické strany je přepisováno z hebrejštiny několikerým způsobem, jako např. Yisrael b'Aliyah, Yisrael B'aliyah, Yisrael Ba'aliya ale i Jiisrael Baalja.
Pan Ščaranskij si také trochu pozměnil i své příjmení. Namísto "šč" z toho udělal jen "š", a proto je v angličtině znám jako Natan Sharansky a nikoliv Anatolij Shcharanskij. To by asi žádný Američan nedokázal vyslovit (viz Ajrák, Ajrán a Ajtaly či ten případ T. Schiavo, který všichni TV hlasatelé vyslovují jako Šiavo a nikoliv Skiavo).

46942

24.3.2005 13:55

Clanek jak z Rudeho Prava

leho 64.?.?.?

Clanek se velice podoba podobnym clankum o sovetskych disitentech, ktere jsme kdysi citavali na strankach Rudeho Prava. Jelikoz "Zvedavec" sam taktez utekl z komunismu, nechapu jak je mozne, ze duch jeho clanku je temer totozny s tehdejsim oficialnim postojem. Ja jsem tez o Scaranskem pomerne dost cetl, jeho knizku "Case for Democracy" cekam kazdym dnem v poste a ja na nem nevidim nic spatneho. Zvlaste se mi libi myslenka, ze s Araby a Palestinci by se nemelo vyjednavat, pokud nebudou mit zvolenou demokratickou vladu. Ale i v tomto pripade by si klidne mohli zvolit do sveho cela terroristy typu svateho Jasira a co potom? Prave proto chci precist tu knizku abych znal vsechny jeho argumenty. Nechapu rovnez "zvedavcuv" antisemitismus, ale to je jina kapitola...

46937

24.3.2005 14:26

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Max 80.?.?.?

Reakce na 46937

Zvlaste se mi libi myslenka, ze s Araby a Palestinci by se nemelo vyjednavat, pokud nebudou mit zvolenou demokratickou vladu.

Pane leho, tak mě napadá jedna otázka - Váš názor ohledně nevyjednávání s nedemokratickou reprezentací může znít logicky, ale jak to toho zapadá informace, že Izrael nedávno prodal soji špičkovou vojenskou technologii (střela Python, nepletu-li se) komunistické Číně? Čili s nedemokratickými Araby se nevyjednává (nehodí se to, neboť zrovna požadují jakési území), zato bolševikům se prodávají nejmodernější zbraně (jistě po dlouhém a vytrvalém jednání - pochybuji, že to koupili na trhu v Jeruzalémě), protože z toho jistě káplo pár šekelů na výstavbu muzea holokaustu.

46941

24.3.2005 21:26

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

leho 64.?.?.?

Reakce na 46941

Jiste by bylo zajimave vedet detaily transakce a o jakou technologii vlastne jde. Ostatne, Israel je demokraticky stat, demokracie neni nikdy tak dokonala jako vetsina diktatur a stava se, ze leva ruka nevi co dela prava. Pokud se opravdu jedna o spickovou technologii, nepovazoval bych samozrejme prodej za uplne v poradku. V pripade, ze se tak stalo, povazoval bych transakci za dukaz, ze neexistuje zadne zidovske spiknuti, nebot jak znamo Cina prodava zbrane zkorumpovanym arabskym rezimum a pochybuji, ze tohle izraelska vlada nevi a rozhodne neni tak zoufala, ze neprimo zasobuje zbranemi sve nepratele, ze ano...

46969

25.3.2005 15:19

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

zap 65.?.?.?

Reakce na 46969

Samy Spojene Staty prodavaji soustavne a dlouhodobe zbrane "zkorumpovanym" arabskym statum(co jineho je vlada Saudske Arabie?), vcetne byvaleho Husseinova Iraqu. Provadeno tez vyznamnym 'salesmanem' te doby panem Rumsfeldem. Je to notoricky zname!

Spoluprace mezi Izraelem a Cinou veci vojenske techniky neni nic noveho. Miliardovy neukonceny projekt na stihac Lavi byl 'prodan' do Ciny. Dale byl prodan radarovy system specielne urceny pro pouziti v namornictvu (Navy). Nedavno se provalil pripad prodeje autonomniho spionazniho letadla(dronu). Prectete si o tom na www.sinodefence.com.

Kupodivu, ceskemu prumyslu nebylo dovoleno prodat radarovy system Vera(vylepsena Tamara) do Ciny, ktera jej chtela koupit. Stalo se tak po zasahu State Dept. of USA. Vysvetleni ktere se nabizi muze byt, ze do Ciny nemuze byt primo vyvezeno nic. Patent na vyvoz vojenskeho zarizeni do Ciny ma zrejme jen Izrael.

47061

25.3.2005 19:00

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

zap 65.?.?.?

Reakce na 47061

(Pro ty, co se nchteji obtezovat - i kdyz vrele doporucuji[smích]

Israel-China UAV Deal Provokes Pentagon

(25 December 2004) The Pentagon’s undersecretary of defence for policy Doug Feith accused top Israeli defence ministry official on an unmanned aerial vehicle (UAV) deal between Israel and the People’s Republic of China (PRC), and claimed that this has caused a confidence crisis between the Pentagon and the Israeli MoD.

The Harpy is an advanced attack UAV system
Israel’s Channel Two television reported on 15 December that Feith had demanded the resignation of retired Maj. Gen. Amos Yaron, the widely respected and longtime director-general of Israel’s MoD. According to the reports, Feith was ‘outraged’ that he was not informed the UAV sale to China few years ago, and demanded the resignation of retired Maj. Gen. Amos Yaron, the widely respected and long-time director-general of Israel’s MoD.

(Je to jen mala 'putka', anebo jen zastiraci manevr? V kazdem pripade je patrne, ze urcite technologie, vyvynute a vyrobene na Zapade se za cas dozajista dostanou do cinskych rukou.)

47074

25.3.2005 19:12

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

zap 65.?.?.?

Reakce na 47061

Abych nenechal zavinace typu 'leho' na pochybach(z toho sameho zdroje):

The J-10 fighter was developed in the early 1980s as a counter to the Soviet Union’s emerging fourth-generation fighters such as the MiG-29 Fulcrum and Su-27 Flanker. The original requirement was air superiority, but the break-up of the Soviet Union and changing requirements shifted development towards a high-performance multirole fighter aircraft to replace the ageing J-6s and J-7s that are the backbone of China’s air force. The J-10 is based on the Israel Aircraft Industries (IAI)’s Lavi fighter. After the Lavi programme was cancelled in 1987, its design was taken over by CAC, and IAI carried on with the development of avionic equipment.

47075

26.3.2005 21:26

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 46969

Vztahy mezi Židy a čínskými komunisty by stály za hlubší rozbor, za pád Číny do komunistického područí mají značnou odpovědnost komunističtí špioni (většinou Židé) a sympatizanti v příslušném odboru ministerstva zahraničí (sám Stalin přiliš o silnou komunistickou konkurenci nestál, nejvýš by připustil komunistický sever jako v Koreji), pozoruhodné je i pominutí atomového monopolu, který by mohl zvrátit poválečnou situaci nejen v Číně...Pozdější apokalyptické scénáře, líčící Zemi po jaderné válce jako neobyvatelnou poušť, neměly při rozumném využití ZHN r.1945-49(vzdušný výbuch jako v Hirošimě a Nagasaki - dnes kvetoucí města) opodstatnění. To , že USA na atomový monopol rezignovaly zcela záměrně (a pokud by se jednalo o zájmy WASP a kapitalistů sledující imperialisty) i nesmyslně, dokládají vynikající paměti dr.Feierabenda, ministra financí londýnské vlády (rovněž snad nejlepší vylíčení únorového převratu a situace před ním). Čína je zřejmě dějištěm jakéhosi kýmsi posvěceného experimentu, řečeno konspiračně. Něčím podobným byl i kambodžský holocaust přímo inspirovaný Pekingem, jehož kolonisté k nám pokojně a bez mediálního ohlasu proudí i dnes.

47167

24.3.2005 16:32

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 46937

Skoda, ze hodlam dodrzovat jistou kulturu projevu. Mozna by pan Stwora mohl usporadat neco jako anarchy day, abych ze sebe mohl dostat sve pocity jednoznacnym, velmi hrubym, urazlivym az nechutnym zpusobem, nebot muj slovnik obsahuje velmi vystizne terminy pro toto individuum. Chce se mi zvracet a nenachazim zadnych lepe vystiznych slov.

46952

24.3.2005 21:12

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

leho 64.?.?.?

Reakce na 46952

>Chce se mi
>zvracet a nenachazim zadnych lepe vystiznych slov.

Karle-Certe-Nemci, to jste neco spatneho snedl? Mohl byste se treba s nami podelit o duvodech vasich zaludecnich problemu a mozna by se vam pak udelalo lepe, ze ano...

46966

24.3.2005 21:15

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

leho 64.?.?.?

Reakce na 46966

>Karle-Certe-Nemci

Pavle-Certe-Nemci, omlouvam se...

46967

25.3.2005 1:44

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 46967

>>Karle-Certe-Nemci
>
>Pavle-Certe-Nemci, omlouvam se...

Vite Leho, to ze sem si vsunul v podpisu svou prezdivku doprostred jmena neznamena, ze jsem druhym jmenem Čert. Zamerne jsem to oddelil pomlckami. Tak me oslovujte jako normalni inteligentni clovek bud krestnim jmenem, prijmenim a nebo prezdivkou a urcite s tim nebudete mit takove problemy, ale zalezi na vas...

46991

25.3.2005 10:02

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 46952

>Skoda, ze hodlam dodrzovat jistou kulturu projevu. Mozna by
>pan Stwora mohl usporadat neco jako anarchy day, abych ze
>sebe mohl dostat sve pocity jednoznacnym, velmi hrubym,
>urazlivym az nechutnym zpusobem, nebot muj slovnik obsahuje
>velmi vystizne terminy pro toto individuum. Chce se mi
>zvracet a nenachazim zadnych lepe vystiznych slov.

Něco velmi podobného jsem tu už kdysi navrhoval, jako třeba emotikony se škálou významů, jež by si dopisovatel zvolil a čtenář by si dosadil ten význam, který by se mu zamlouval nejvíc. Třeba emotikon pro prase by zároveň mohl vyladřovat selátko i dobytek, nebo veš - brouček, či parazit apod., když už je tady ta cenzura. I když jsou tady jedinci, kterým bezevšeho projdou podlá nařčení a hrubé nadávky ze IV. cenové skupiny, například nick - "Bijecblbobijce", dříve se podepisoval Peleška. A pochybuji, že by stačil jen jeden den na to, aby se zde všichni dostatečně počastovali těmi "lichotkami", jak navrhujete. Chce to mít stálou, průběžnou a volnou možnost použití těchto "zlepšení". Jinak ty Vaše pocity s Vámi sdílím rovněž, ale nejsem si jist, že bych je použil zrovna v těch místech, kde je chete použít Vy. Ale takový holt už je dneska ten svět. [smích]

47035

25.3.2005 15:51

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

zap 65.?.?.?

Reakce na 46952

Mate moje sympatie pane Cert. Lec nenechte se vyvest z miry indoktrinovanou variantou plevele, shodou nahod ceske narodnosti. Kdyz jdete do bushe(divokeho lesa), take se prece neprodirate kazdym smrdutym krovim, ktere je Vam v ceste. Proste jej mlcky a chytre obejdete.

47065

24.3.2005 23:55

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

deu 66.?.?.?

Reakce na 46937

> Ja jsem tez o Scaranskem pomerne dost cetl, ...
> a ja na nem nevidim nic spatneho.

leho, verim vam. Ved ste z rovnakeho cesta.

46980

24.3.2005 20:46

Natan Ščaranskij

Karel Infeld Prachensky 194.?.?.?

"...kdo je teroristou, určíme my..."

A jak byste to dělal Vy? Uspořádal všesvětové hlasování o tom, zda je občan X.Y. teroristou či není?

46965

24.3.2005 23:04

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Emma Bovary 62.?.?.?

O tom prodeji israelské vojenské technologie Cíně moc nevím ale mám dojem že se to jen plánovalo a pak z toho Israelci pod tlakem USA vycouvali.

46976

25.3.2005 0:38

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Josef 12.?.?.?

Reakce na 46976

Jednalo se o prodej AWACS - Airborne Warning and Control System
technologie. http://www.af.mil/photos/index.asp?galleryID=48, ale nedoslo k tomu.
O prodeji podobne technologie Cine se momentalne rozhoduje Schroeder, cimz by se vystavil obchodnimu embargu USA a ztrate vojenskych kontraktu na kterych pracuji nemecke firmy v kooperaci s USA v ramci NATO dohod. Narusit jednotu clenskych statu NATO by se strasne libilo Chiracovi i Schroedrovi, kteri usiluji o vytvoreni armady slozene pouze z clenu EU a odchod USA z Evropy. Tvrdi, ze funkce NATO po padu SSSR uz je zbytecna. Ovsem velice se to nelibi Britum, kteri se radeji drzi ve spojenectvi s USA, nehlede na to, ze si neumi predstavit, ze by jejich ROYAL-NAVY velel francouzsky, nebo nemecky admiral.
Polaci po skusenostech z minuleho stoleti neveri nikomu a drzi se take USA. Ziskali 48ks F-16 stihacek a kontrakt na opravu (rebuildig) proudovych motoru pro US-AIR-FORCE.

46982

25.3.2005 1:50

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Dnes je 62 vyroci,kdy zidovsky kongres vyhlasil svatou valku a bojkot proti demokraticky zvolenemu vudci Nemecka.Tito lide jsou zotpovedni za smrt 60 milionu krestanu v dusledkuteto provokace,ze 2% zidu chtelo vladnout pomoci prevratu-revoluce ,80 milionum nemcu,jak dnes klika ve Washingtonu vladne 230 milionum Americanu.(Chazarska valka )

"All-Israel" declared a HOLY WAR on democratically elected Adolf Hitler and on peaceful democratic Germany

The Jewish declaration of war on Germany was pronounced 19 days after Adolf Hitler won absolutely democratically the general election and only one day after he was even more democratically empowered by the "Reichstag" (parliament) to resolve the dire straits and poverty in Germany. Of course, no concentration camps were built and no restrictive Laws regarding the Jews had yet been passed at that time. All there was, was Hitler's verbal antagonism to the Jews, nothing but an opinion. Later the World Jewish Congress and the Zionist leaders succeeded, according to the Torah True Jews, to really initiate World War II: "The world-wide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress ..." (Rabbi Schwartz of the American Neturei Karta Movement, Friends of Jerusalem, stated in the New York Times, Sep. 30, 1997)

The Daily Express, London, March 24, 1933, page 1-2


[A composite photo with Hitler before a Jewish court followed on from "Boycott of German Goods"]

JEWS OF ALL THE WORLD UNITE
BOYCOTT OF GERMAN GOODS
MASS DEMONSTRATIONS

"Daily Express" Special Political Correspondent.
(pokracovani )

46993

25.3.2005 1:52

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?A strange and unforeseen sequel has emerged from the stories of German Jew-baiting.

The whole of Israel throughout the world is uniting to declare an economic and financial war on Germany.

Hitherto the cry has gone up: "Germany is persecuting the Jews." If the present plans are carried out, the Hitlerite cry will be: "The Jews are persecuting Germany."

All Israel is rising in wrath against the Nazi onslaught on the Jews. Adolf Hitler, swept into power by an appeal of elemental patriotism, is making history of a kind he least expected. Thinking to unite only the German nation to race consciousness, he has roused the whole Jewish people to national renascence.

The appearance of the Swastika symbol of a new Germany has called forth the Lion of Judah, the old battle symbol of Jewish defiance.

Fourteen million Jews, dispersed throughout the world, have banded together as one man to declare war on the German persecutors of their co-religionists. Sectional differences and antagonisms have been submerged in one common aim - to stand by the 600,000 Jews of Germany who are terrorised by Hitlerite anti-Semitism and to compel Fascist Germany to end its campaign of violence and suppression directed against its Jewish minority.

Plans For Action Maturing In Europe And America

World Jewry has made up its mind not to rest quiescent in face of this revival of medieval Jew-baiting.

Germany may be called on to pay a heavy price for Hitler's antagonism to the Jews. She is faced with an international boycott in commerce, finance, and industry.
.(pokracovani )

46994

25.3.2005 1:55

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?The Jewish merchant prince is leaving his counting-house, the banker his board-room, the shopkeeper his store, and the pedlar his humble barrow, to join together in what has become a holy war to combat the Hitlerite enemies of the Jew.

Plans for concerted Jewish action are being matured in Europe and America to strike back in reprisal at Hitlerite Germany.

In London, New York, Paris, and Warsaw Jewish merchants are waiting for a commercial crusade.

BRITISH JEWS PROTEST AT NAZI TACTICS
MERCHANTS AND FINANCIERS RALLY TO MOVEMENT
GERMAN LINERS AFFECTED?

Resolutions are being taken throughout the Jewish business World to sever trade relations with Germany.

Large numbers of merchants in London have resolved to stop buying German goods, even at the cost of suffering heavy loss.

A meeting of the Jewish textile trade in London has been called for Monday to consider the situation and to determine what steps should be taken.

Germany is a heavy borrower in foreign money markets, where Jewish influence is considerable. Continued anti-Semitism in Germany is likely to react seriously against her. A move is on foot on the part of Jewish financiers to exert pressure to force anti-Jewish action to stop.

The Organisation of Jewish Youth in Britain are organizing demonstrations in London and the provinces during the weekend.

The Board of Deputies of British Jews, representing the entire Jewish community of Great Britain, are meeting in special session on Sunday to discuss the German situation, and to decide on what action should be taken to counteract the attacks on their German fellow-Jews.

World-wide preparations are being made to organise demonstrations of protest.(pokracovani )


46995

25.3.2005 1:57

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

EMBARGO IN POLAND

A concerted boycott by Jewish buyers is likely to involve grave damage to the German export trade. Jewish merchants all over the world are large buyers of German manufactured goods, chiefly cotton goods, silks, toys, electrical fittings, and furniture.

In Poland, the trade embargo on Germany is already in operation. In France, a proposed ban on German imports is being widely canvassed in Jewish circles.

German Transatlantic shipping traffic is likewise threatened. The Bremen and the Europa, the German crack liners, may suffer heavily from a Jewish anti-German boycott. Jewish trans-ocean travellers form an important part of the patrons of these liners because of their extensive part in international trade. The loss of their patronage would be a heavy blow to Germany's Atlantic trade.

In New York yesterday 10,000 Jewish ex-soldiers marched to the City Hall to hold a protest demonstration.

Large crowds watched the men, some of whom wore old British uniforms, petition the mayor to support them in a boycott of German goods.

Another petition was handed in at the British Consulate-General requesting that Palestine should receive refugees from Germany without restriction.

Members of the American House of Representatives are introducing resolutions protesting against the anti-Jewish excesses in Germany. The American trade unions, representing 3,000,000 workers, have also decided to join in the protest.

A rabbinical decree in New York has made the next Monday a day of fasting and prayer over the Hitler campaign.

Fasting will begin on Sunday at sunset and finish at sunset on Monday.

All Jewish shops in New York will be closed on Monday during a parade.
(pokracovani )

46996

25.3.2005 15:30

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 46996

Toto embargo v jedne ci druhe forme pokracuje dodnes. Musel jsem si nechat opravit vuz (VW) pri svem pobytu ve Spojenych Statech. Prisli na to, ze benzinova pumpa(umistena u palivove nadrze) je spatna. Sokovany mechanik mi hlasil, ze nova me bude stat $360.-!!! Jina podobna pumpa by podle neho neprisla na ne vic nez $60.-. Tato byla ale z Nemecka.....

47062

25.3.2005 2:10

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?Apart from a monster meeting in Madison-square Garden, meetings are to be held in 300 American cities.

Madison-square Garden will see the remarkable sight of Bishop Manning speaking from a Jewish platform appealing for an end of the Hitler "terror."

to by snad melo stacit,chytremu napovez ,hloupeho trkni.Ctenar by si mel uvedomit,ze Hitler se svymi nacisty zabranil nasilnemu prevzeti moci V Nemecku ,dle "rudkeho" vzoru ,kde Karl Liebknecht a Rosa Luxemburg se videli v "kremlu"-cisarskem palaci ,jak zatoci s Nemci ,jako bolsevici-zide s 100 miliony mrtvych.
Although he was regarded by the Mensheviks before the Revolution as "Lenin's mad dog," "Zinoviev" objected, along with Lev "Kamenev" (real name Rosenfeld), to the October 1917 policy of armed insurrection. "Traitors and strikebreakers of the revolution," Ulyanov called them. After the assassination of "Uritsky" (real name Radomislsky or Padomilsky) and Ulyanov's close call, "Zinoviev," as chairman of the Petrograd Soviet, was thrown into blind panic. He feared that the end of the revolution was at hand and responded with terrible cruelty against "bourgeois elements." Launching the Red Terror in Petrograd, he declared:
‘We must carry along with us 90 million out of the 100 million of Soviet Russia's inhabitants. As for the rest, we have nothing to say to them. They must be annihilated.’

World War II: "The world-wide boycott against Germany in 1933 and the
later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist
leaders and the World Jewish Congress ..." (Rabbi Schwartz of the American
Neturei Karta Movement, Friends of Jerusalem, stated in the New York Times,
Sep. 30, 1997)*

47001

25.3.2005 3:25

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Demokracie je falesna iluze a bordel. Nema v moderni historii misto. Zide to dobre vedi a proto jeji 'kouzlo' s gustem vyuzivaji. Ku svemu prospechu, jak jinak. Samozrejme, ze je treba verit, ze alternativou k demokracii je pouze tyranie. Nikdy ne poradek!

47010

25.3.2005 16:02

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47010

Myslel jsem tim samozrejme tu pseudo-demokracii, ktere jsme svedky. Zatim vidim jen 'demokracii' ve forme mensiny vladnouci vetsine. Abych upresnil, mensiny nalakane a popletene falesnymi manipulatorskymi recmi financni mocenske oligarchie.

47066

25.3.2005 6:20

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

hostující 84.?.?.?

Ještě k tomu Kecherovi,či Koecherovi.Opravdu by si zasloužil samostatný článek.Já o něm někde kdysi čet,že zakládal OF
kam přivedl V Klause, M Zemana,Dlouhého,Dybu......
Jaká byla (je) ale jeho další činnost před a po "plyšáku"???
Mně ten člověk dost připomíná něco jako nějakou"šedou eminenci"...
Nevíte někdo o něm něco blížšího?

47016

25.3.2005 23:28

Zeme je placata!! Vesmir jak ho zname je sionisticka konspirace!!!

leho 64.?.?.?

Zajimave je, ze v zadnych zidovskych konspiracich jsem neslysel o Albertu Einsteinovi. Nevymyslel on Teorii Relativity jenom aby v nas vybudil jakousi iluzi o svete a vesmiru kolem? Neni to vlastne vsechno velka sionisticka konspirace? Vsadim se, kdyby si arijsti vedci dali praci, zjistili by, ze Zeme je vlastne placata a vsechny druzice a cesty na Mesic a tak podobne je jenom konspirace z arijcu tahat penize, ze ano...

47095

26.3.2005 21:46

RE: Zeme je placata!! Vesmir jak ho zname je sionisticka konspirace!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 47095

Je pravdou, že teorie relativity byla zneužita novináři a široce interpretována ve významu "vše je relativní" (což se stalo základem většiny průšvihů 20.st.), s čímž ale Einstein jako věřící prý nesouhlasil.

47170

26.3.2005 0:20

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Emma Bovary 62.?.?.?

>Zajimave je, ze v zadnych zidovskych konspiracich jsem neslysel o Albertu Einsteinovi. Nevymyslel on Teorii Relativity jenom aby v nas vybudil jakousi iluzi o svete a vesmiru kolem? Neni to vlastne vsechno velka sionisticka konspirace? Vsadim se, kdyby si arijsti vedci dali praci, zjistili by, ze Zeme je vlastne placata a vsechny druzice a cesty na Mesic a tak podobne je jenom konspirace z arijcu tahat penize, ze ano...<

Einstein ač Žid byl odpůrce sionismu.

47103

26.3.2005 2:26

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47103

Maji mezi sebou i 'disidenty', to je pravda, ale ti je nerepresentuji. Koneckoncu ani skutecna lidska prace(vedecka ci fyzicka) neni prave typicky zidovskou rekvisitou. Paklize pocitani penez neni povazovano za praci, ovsem.

47119

27.3.2005 0:28

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47119

Člověče, přestaňte blábolit nesmysly. Izrael je velmi prosperující země a kdo myslíte, že tam pracuje, když je to židovský stát? Jeďte se tam podívat a uvidíte na vlastní oči, co byli schopni vytvořit a vybudovat. Je to výsledek jen tvrdé dřiny a ničeho jiného. Jenže lidská blbost je nekonečná, že.

PS Prozradím vám tajemství, ne každý žid je bankéř!

47174

27.3.2005 5:45

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47174

Vskutku mate pravdu, osobo! Videl jsem fotografie ktere mi ukazal muj kamarad, ktery tam byl. Drina? Ci drina? Nenechte se vysmat. To vse je za nase penize! Manualni silu dodali Palestinci.

47181

27.3.2005 22:35

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47181

neohánějte se nějakými fotografiemi. Fotografie je velmi subjektivní. Jsem schopná vám při navštěvě Ameriky udělat takové fotografie, že si budete myslet, že jsem navštívila nějakou velmi zaostalou rozvojovou zemi. Lepší jsou vlastní oči, osobní zkušenost a fungující mozek.

47219

27.3.2005 8:24

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

hostující 84.?.?.?

Reakce na 47174

No,mít ty prachy,co tam tečou z celého světa...(určitě by se tu našel někdo,kdo by tyto sumy dokázal alespoň přibližně vyčíslit)

47183

27.3.2005 8:52

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 47174

> Izrael je velmi
>prosperující země .....
Marketo
Jeste mi pripominejte, ze Izrael prosperuje a to v dobe, kde se plati dane.
Radej bych ty penize splachl do zachodu, nez abych se dival na podporovani prosperity okupanta.

47184

27.3.2005 13:22

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Reakce na 47174

Marketka bude asi mat pravdu. Oni tam musia ale straaaaasne makat. Ako inac by si mohol inac tento Judeostan(4-5 mil. obyvatelov) vydrziavat vacsiu a modernejsiu armadu nez ma Nemecko(80 mil. obyvatelov)
Nemecko to je Porsche, Mercedes, Mann, Siemens, BMW, Krupps, SAP, Bayer, VW,AUDI....

Izrael vyvaza graperfruity a Palestincov [zmaten]

47190

27.3.2005 16:31

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47190

Nekde jsem cetl a nemam to podlozene, ze Izrael neverici kvalite a nezavadnosti ovoce od svych arabskych sousedu, je dovazi z Kalifornie. No pane, to(jestli je to pravda), je luxus. To je skutecna 'drina'. Definitivne se ale pamatuji na shot ukazujici jaky 'bezpecnostni dozor' je venovam palestinskym pracovnikum na jedne farme. Zrejme zby 'neotravili' spotrebitele. Cloveku se jen otvira kudla v kapse.....

47197

27.3.2005 22:38

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47197

Pozor, aby jste si neublížil, třeba je to to nejcennější, co máte.

47220

27.3.2005 22:40

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47190

Německo nemá okolo sebe zpřátelené arabské státy, které se od založení státu Izrael snaží Izrael opět zrušit. Bez dalšího komentáře, na toto téma jsem na zvědavci diskutovala již několikrát.

47221

28.3.2005 1:34

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Reakce na 47221

>Německo nemá okolo sebe zpřátelené arabské státy, které se
>od založení státu Izrael snaží Izrael opět zrušit. Bez
>dalšího komentáře, na toto téma jsem na zvědavci diskutovala
>již několikrát.

Vy Marketka, co sa tak rada ohanate zdravym rozumom a placnete taku pi...vinu.[oči v sloup]
Co preboha ma ekonomicka produktivita statu s tym, ze ma niekto okolo seba znepriatelene staty.
Napisem vam to tym razom polopaticky, odpovedzte, samozrejme len ak sa vam chce, tiez polopaticky a nepreskakujte na inu temu.

Ak by Nemecko vyvazalo do sveta len citrony, tak mu to nebude stacit na nakup ani jedneho tanku. Aj keby malo byt obklucene a napadnute Klingonmi a Homolanmi naraz. Rozumiete?

Okrem toho, dostava Judeostan 90% vsetkej americkej zahranicnej pomoci. Niekolko miliard z roznych fondov pre priatelsky izraelsky lud, ktory Americanom vobec nesedi na krku a nesprava sa ako parazit, ale priatel, na ktoreho sa Americania vzdy mozu spolahnut.
Vid priklad mladej americkej aktivistky, zastrelenej pred buldozerom, zbranou financovanou z americkych dani. Alebo tesiacich sa zidov po spadnuti WTC.

Naproti tymto nehoraznym sumam americkych taxpayers pre Judeostan, sa pomoc Palestine pohybuje v rozmedzi 150-250 milionov dolarov rocne.
Tak vas prosim, nehrajte sa na dospelu a premyslavu, ked jedine co viete je vymyslat ako 5-rocna Margareta na luke. [mrknutí jedním okem]

47233

27.3.2005 15:15

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 47174

Pani Marketo,

ja vam tu selektivni slepotu zavidim. S ni je zivot asi opravdu o neco snesitelnejsi. Vite, kdyby se treba USA rozhodly darovat Ceske republice rok co rok 150.000.000.000 Kc + nejakych par miliard k tomu na drobnejsi vydaje jako jsou napriklad naklady na ztazeni nelegalnich osad z ciziho uzemi, to byste se divila co vsechno by se nam tady podarilo vybudovat [smích]. A to dokonce navzdory nasi skvele politicke elite.

47193

27.3.2005 22:53

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47193

Selektivní slepota je velice ošemetná záležitost a vy zřejmě víte o čem mluvíte, neboť většina příznivců zvědavce je velmi selektivně slepá. Já na rozdíl od vás nepopírám finanční podporu, kterou dostává Izrael ze zahraničí. Jestlipak ale vy víte a berete v potaz obrovskou materiální a finanční pomoc, kterou dostávají palestinci především od EU, ale budete se divit i od USA? A proboha nezkoušejte to popřít, není to tajné a EU se k tomu hrdě hlásí. Co mě na tom zaráží je to, že Izrael tu finanční pomoc dokáže využít a je to tam vidět, ale u palestinců z toho profituje pár hlavounů a na obyčejné lidi toho už jaksi moc nezbývá. Hlavně, že tam je vedle Izrael a hned je na koho házet všechny problémy, potom už není příliš vidět na problémy ve vlastních řadách. Tak mi prosím ještě chvilku vyprávějte o selektivní slepotě.

47224

28.3.2005 10:34

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 47224

Já na rozdíl od vás nepopírám finanční podporu, kterou dostává Izrael ze zahraničí.

Ehm, muzete mi prosim vysvetlit smysl teto vety? Ja rozhodne nepopiram, ze Izrael dostava podporu ze zahranici. Nepopiram dokonce ani to, ze EU financne podporuje (nebo donedavna podporovala) Palestince. A myslim, ze s vami mohu souhlasit v tom, ze Palestinci jsou ve vyuzivani te podpory zoufale neefektivni a temer urcite zkorumpovani.

Jenze to za a) Izraeli nedava pravo Palestince okupovat a za b) to nema mnoho spolecneho s mym puvodnim prispevkem. Ja jsem proste je zpochybnil ten proklamovany izraelsky hospodarsky zazrak, ktery zadnym zazrakem neni, ale zato je to docela pekna lumparna na US. danove poplatniky. Hadam, ze moc moznosti branit se proti te velkoryse podpore z jejich uctu nemaji. Kdo se o to pokusi, ten se se zlou potaze.

47266

28.3.2005 23:05

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47266

Pane L.T.,
co je na tom nejasného? Předhazoval jste mi selektivní slepotu, takže jsem vás ujistila, že vidím vše, co se dá vidět na straně Izraele.
Co nechápu já, je proč mluvíte o právu Izraele okupovat Palestinu. O tom přece nebyla řeč a také to nemá nic společného s mým příspěvkem. Znovu opakuji, reagovala jsem na velmi hloupý příspěvek či lépe řečeno předsudek, že židi nemají ve zvyku pracovat. A už jsem to upřesňovala v jiném svém příspěvku, že se to týkalo stavu země před jejich příchoden a teď v současnosti. Vy a další jste do toho zapletli finance z USA, ale to je OT. Jde jen a jen o ty předsudky, které bych snad omluvila u těch 5-ti letých děti, které papouškují to, co někde zaslechly. Takže prosím, bavme se dál o tomto tématu a nepokračujme dál v tom rozhovoru o koze a o voze.

47293

29.3.2005 21:02

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 47293

Pane L.T., co je na tom nejasného? Předhazoval jste mi selektivní slepotu, takže jsem vás ujistila, že vidím vše, co se dá vidět na straně Izraele.

Pani Marketo, oficialni zpravodajstvi mate v malicku.

Co nechápu já, je proč mluvíte o právu Izraele okupovat Palestinu. O tom přece nebyla řeč a také to nemá nic společného s mým příspěvkem.

Ma a vsechno. Izrael si stazeni svych nelegalnich osad z palestinskeho uzemi chce nechat proplatit od USA (opravte mne pokud se mylim). Pokud to tak opravdu bude a zatim tomu vse nasvedcuje, bude to dalsi penezovod prispivajici k onomu izraelskemu ekonomickemu "zazraku". Samozrejme ted neprihlizim k moralnim aspektum takoveho pristupu ze strany Izraele.

Znovu opakuji, reagovala jsem na velmi hloupý příspěvek či lépe řečeno předsudek, že židi nemají ve zvyku pracovat.

Myslim, ze jste ponekud preinterpretovala ironickou poznamku toho prispavetele. Nezda se vam to ponekud zlovolne? Ja si jako Cech od nekterych Rakusaku taky vyslechl sve a na podobnou notu a casto v horsim baleni. Nebo snad myslite, ze bych mel brat vazne poznamky o parazitech z "Tschechei", kteri pracuji jedine na Temeline a to jen proto,aby... Nicmene na me strane se takovy andel strazny jako jste vy neobjevil.

A už jsem to upřesňovala v jiném svém příspěvku, že se to týkalo stavu země před jejich příchoden a teď v současnosti.

Ano, skutecne ji vybudovali. Za vydatne pomoci penez danovych poplatniku USA (a asi nejen USA). Pak je tu take otazka gastarbeiteru - to muzeme vnimat jako jistou paralelu s Nemeckem 70. a 80. let.

Vy a další jste do toho zapletli finance z USA, ale to je OT.

Myslim, ze o tech financich to proste je. Abyste si vybudovala domek, potrebujete penize - teda pokud si nechcete palit cihly a vyrabet cement sama z materialu vytezeneho na zahrade za kterou jste nikdy nemusela platit, protoze jste ji zdedila od prateticky. Penize ktere pritecou do jakekoliv ekonomiky v ni bud zvysi konzum (lidi to prozerou) nebo investice, vetsinou ale v ruznem pomeru oboji. No a to pak tu ekonomiku posiluje. Mimochodem, take bych byl rad, kdyby nekdo do CR nacpal 150 miliard rocne.

jde jen a jen o ty předsudky, které bych snad omluvila u těch 5-ti letých děti, které papouškují to, co někde zaslechly.

Ja se vam divim, ze se tak vzrusujete kvuli nekolika politicky nekorektnim a reakcnim individuim na tomto boardu [smích]. Vzdyt mate tolik moznosti venovat se politicky korektnimu a pokrokovemu zpravodajstvi vsude kolem. Verte mi, tam na nikoho s predsudky nenarazite, protoze tam uz s takovymi tvrde zatocili.

Takže prosím, bavme se dál o tomto tématu a nepokračujme dál v tom rozhovoru o koze a o voze.

To jako, ze diskuse bude mit smysl pouze tehdy, kdyz bezvyhradne pristoupim na vsechny vase teze?

Zaverem: samozrejme ze jsem puvodne reagoval pouze na jeden aspekt vaseho prispevku a ze vy jste kladla duraz na neco jineho. Jak uz jsem ale uvedl vyse, povazuji vasi reakci na toho prispevatele za bezpredmetnou (pokracuje.)

47374

31.3.2005 1:07

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47374

Vzhledem k nedostatku času už nebudu reagovat na celý váš rozbor mého příspěvku, ale jen se zastavím u jednoho bodu. Moje věta "prosím, bavme se dál o tomto tématu a nepokračujme dál v tom rozhovoru o koze a voze" se přeci nedá interpretovat jako "diskuze bude mít smysl jen tehdy, když přistoupím bezvýhradně na všechny vaše teze". Teze a téma jsou velice odlišné pojmy. Takže to prosím nepřekrucujte. Šlo jen o to, sjednotit se na tom, aby ta naše diskuse měla společné! téma. Nic víc, nic míň.
A s vaším tvrzením, že jsem přeinterpretovala ironickou poznámku pana "zap", nesouhlasím. Zvědavce čtu už dost dlouho, abych zjistila, že pan "zap" a podobní myslí tyto, jak vy říkáte poznámky, velmi vážně. Ze všeho nejvíc se mi ale líbí, že zlovolné je, když já na takovou poznámku zareaguju. Fakt, že tady někdo šíří rasové předsudky (za zdařilého přitakávání spousty dalších dopisovatelů) už zlovolný není. Tak to je opravdu tristní.

47539

29.3.2005 21:05

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 47293

Ukonceni predchoziho prispevku:

Zaverem: samozrejme ze jsem puvodne reagoval pouze na jeden aspekt vaseho prispevku a ze vy jste kladla duraz na neco jineho. Jak uz jsem ale uvedl vyse, povazuji vasi reakci na toho prispevatele za bezpredmetnou nebot je naprosto absurdni brat ten vyrok o "prepocitavani penez" doslova. Chapu ale take, ze to mate s takovym mnozstvim oponentu docela tezke.

Zdravim L.T.

47375

27.3.2005 16:48

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47174

>Člověče, přestaňte blábolit nesmysly. Izrael je velmi
>prosperující země a kdo myslíte, že tam pracuje, když je to
>židovský stát? Jeďte se tam podívat a uvidíte na vlastní
>oči, co byli schopni vytvořit a vybudovat. Je to výsledek
>jen tvrdé dřiny a ničeho jiného. Jenže lidská blbost je
>nekonečná, že.

>PS Prozradím vám tajemství, ne každý žid je bankéř!
_______________________________________________

Mohla by jste prosim pani Markhetho napsat vice detailu ohledne prosperity a blahobytu Izraele. Rad bych se nekdy podival do zeme zaslibene, mych oblibenych, obrezanych kamaradu. A pokud by jste se ale aspon trochu detailneji v Izraeli porozhledla, tak zjistite, ze asi 90% muzu Izraelcu, je ve zbrani a to jsou prave ti nebankéři [velký smích] [velký smích]

47201

27.3.2005 16:23

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Chudak pani Marketa!
Ta to slizla.... Kazdy prochazi svym cyklem poznani, ja jim prosel taky. Byl jsem uzasny obdivovatel izraelskeho 'zazraku'. Casem ale moje nadseni, tak jak jsem se zacal vzdelavat, zacalo opadat a nahradilo je podezreni az jsem dospel k soucasnemu stavu znechuceni. Vsimnete si, ze nemluvim o 'nenavisti'. Ta neni treba. Take bych tim dodal proti sobe levne strelivo lidem jako je pani Marketa. Tak Marketko, jiz neplacte. Ne pro Zidy, ti si to nezaslouzi!

47196

27.3.2005 23:08

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47196

Milý pane,

jste úplně mimo, já nejsem obdivovatelem izraelského zázraku. Dívám na problematiku Izraele velmi střízlivě a nezaujatě. Vzdělání je dobrá věc, jen škoda, že na vás to není moc vidět, soudě podle příspěvku na který jsem reagovala a který spustil tuto kampaň proti mojí osůbce. Nezlobte se, ale já si doopravdy myslím, že do 21.století už takovéto hloupé předsudky nepatří. A vždycky budu na podobné nesmysly reagovat, stejně jako na tendenční podávání informací o židech, Izraeli, polopravdách, faktech vytržených z mnohem složitějšího kontextu událostí atd., právě proto, že se o tuto oblast už dost dlouho zajímám (a studuji) a nejsem zatížena už na vstupu nejakým antisemitismem. A chcete-li mě rozplakat, tak to se budete muset snažit mnohem víc, takže si šetřete to "své" střelivo na někoho míň odolného. Zatím pláču jen nad přetrvávající lidskou blbostí, která se tu dost často demonstruje.

47226

28.3.2005 2:07

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47226

Pro nekoho blbost je pro jineho pravda, pani Marketo.
Variabilita slov a jejich pouziti a kombinace je temer nekonecna. Tim, ze Vy me hodnotite coby blbce, je jako ovanuti prijemnym vankem. Udrzujete me ve zdravem stavu sebekritiky, za coz bych mel podekovat.

Predsudky.
Pani/slecno vite co to je? Moje chapani 'predsudku' je 'souzeni pred znalosti'. Nepovazuji se za vseznalce, neni mi jeste sedesat a v Rusku jsem nebyl. Presto ale mam sadu nazoru ktere jsem vytvoril dlouhodobym pozorovanim a cinenim toho, cemu se rika ziti. Mam-li znalost nepotrebuji predsudky!

K Vasem uchapani Izraele a jeho pozice, funkce Zidu atd.
Muzete tvdit, ze vse ceho jsme svedky je nahodne a nesouvisle. Prosim, to je na Vas. Vy sama jste zdroj sveho poznani. Ja verim na racionalni dialektiku. Tedy: je-li je zde nejaky ukaz je zde i pricina a naopak. Doslo-li k druhe svetove valce a s ni souvisejici pronasledovani Zidu, melo to jiste sve priciny. Podobne se muzeme dotazat, jak je mozne, ze vsechnuy zapadni ekonomie jsou 'v haji' zatimco Izrael jen kvete. O tom, ze tam vidite jen malokoho pracovat pomlcim.

47236

28.3.2005 23:14

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47236


> Doslo-li k druhe
>svetove valce a s ni souvisejici pronasledovani Zidu, melo
>to jiste sve priciny.

Tak jsem jen čekala, kdy to tady někdo vytáhne. Už jsem to četla několikrát v diskusích na podobné téma. No máte naprostou pravdu. Asi stejně jako člověk, který tvrdí, že oběti psychopatického vraha si ta to mohou sami, protože pokud je zabil, tak asi k tomu měl nějaký důvod. Není nad to zapojit logiku a vymyslet něco takového. Myslím, že by se Aristoteles nestačil divit, kdyby měl možnost vaše brilantní logické pochody sledovat.

47294

29.3.2005 1:20

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Reakce na 47294>Tak jsem jen čekala, kdy to tady někdo vytáhne. Už jsem to
>četla několikrát v diskusích na podobné téma. No máte
>naprostou pravdu. Asi stejně jako člověk, který tvrdí, že
>oběti psychopatického vraha si ta to mohou sami, protože
>pokud je zabil, tak asi k tomu měl nějaký důvod.

No vy ste skutocne fajna. Predchadzajuci prispievatel povedal:
Doslo-li k druhe svetove valce a s ni souvisejici pronasledovani Zidu, melo to jiste sve priciny.
On nepovedal, ze zidia boli vinni, on povedal iste to malo pricinu a u vas to nastarovalo okamzite zidoochranarsky-instinkt a prirovnali ste ho k niekomu, kto vravi, ze psychopaticki vrahovia su v poriadku.
Povedzte nam teda vy pricinu. Ako to vidite vy.
Okrem ineho skutky psychopatickeho vraha tiez maju svoju pricinu, len ho neospravedlnuju. Aj to, ked prebrali zidovske zbory po druhej svetovej vojne kontrolu nad koncentrakmi, tiez sa chovali ako zver a vrazdili Nemcov bez ohladu na mieru previnenia. Tiez malo to ich zbesile vrazdenie a zabijanie svoju pricinu, len ich to tiez neospravedlnovalo.

-------
A este mi konecne vysvetlite, odkial Judeostan tie peniaze na vydrziavanie tretej najvacsiej armady sveta, berie. Len prosim vas neberte to ako vyzvu hladat paranoiu alebo ine psychicke uchylky u pytajuceho sa. Konkretnu odpoved.
Dakujem vopred za odpoved.

47308

28.3.2005 9:34

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 47226

>studuji a nejsem zatížena už na vstupu nejakým
>antisemitismem. ...
Marketo
Uz timto dokazujete, ze Vase studium do hloubky moc nejde.
Nic proti lidem, kteri se hlasi k zidovstvi, jako takovemu. Jakkoliv.
Co by na to rekli Semite, kteri se k zidovstvi hlasili, to uz jaxi ztezi uslysime.
Ale na toto jsou zde experti, ja toto do hloubky zkoumat nechci a nebudu.
Mne jde jen o to, ze jste napsala o vzkvetajicim statu Israel a to v dobe, kdy se hodne mluvi a pise o ekonomickych potizich v USA.
Nechci, aby penize danovych poplatniku USA byly posilany do vzkvetajiciho statu Israel.

47258

28.3.2005 23:25

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47258

Idealisto,

toto přece není vysoce odborná debata, aby jsem musela rozebírat doširoka problém Semitů, myslím, že víme oba, co antisemitismus v našich zeměpisných šířkách značí, i když to není odborně správný termín, tak pro tento účel to postačí.
Jinak znovu zopakuji, co už jsem říkala několikrát na jiném místě, nešlo tu o problém financování, šlo o předsudky, ohledně vztahu židů k práci. Nechci se opakovat, máte možnost si vyjet moje příspěvky a přečíst si to. Nechci a nebudu tu řešit ekonomické problémy USA, ani to kam jdou vaše daně. A docela chápu, že vás to může štvát. Jen se zeptám - vy taktéž sdílíte představu, že 6 mil židů nehne ani prstem a jen počítá peníze z USA?

47296

29.3.2005 4:43

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 47296>myslím, že víme oba, co
>antisemitismus v našich zeměpisných šířkách značí, i když to
>není odborně správný termín, tak pro tento účel to postačí.
Marketo
Presne tak uvazuji ti, kterym tento vyraz staci k tomu, aby mohli pracovat s usmevem na tvari, protoze ohanenim se timto nespravnym vyrazem doluji penizky z kapes, a to hlavne z kapes danovych poplatniku USA.
Vas postoj zavani silnou aroganci.Vysvetlete mym detem.Ony chteji, aby byly pro budoucnost zabezpeceny. Nejaky pracujici obcan statu Israel jim je ukradeny.Ovsem naopak to neplati,ze? Obcan statu Israel ocekava i v budoucnosti dalsi miliardy US financni pomoci, aby se mu lepe pracovalo.
Mne nepomuze nikdo, ba naopak.

>Jinak znovu zopakuji, co už jsem říkala několikrát na jiném
>místě, nešlo tu o problém financování, šlo o předsudky,
Jakepak predsudky!
Proc bohaty obcan Israele neposle nejaky ten diamant me rodine?
A tech tam maji spoustu.

>nebudu tu řešit ekonomické problémy USA, ani to kam jdou
>vaše daně. A docela chápu, že vás to může štvát.
Stve me Vas podivny postoj.

>zeptám - vy taktéž sdílíte představu, že 6 mil židů nehne
>ani prstem a jen počítá peníze z USA?
Tak blbi obcane Israele nejsou. Ba naopak.
Pracovat v politice umi ze vsech nejlepe.
Ovsem za soustruhem jich moc neuvidite.

47324

29.3.2005 13:44

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 47324

Idealisto, já věřím tomu, že Markéta má naprosto skvělé vzdělání. Na českých VŠ především ekonomického, právnického ( ale i zemědělského ) směru je poměr židovských profesorů vůči nežidovským naprosto řekněme nekorespondující se zastoupením židů v populaci. Drzá huba by řekla - je to tam přežidované. Proto, dostáváme tak skvěle vzdělané ekonomy VŠ, kteří Vám kdykoli z fleku budou do úmoru vyprávět o skvělosti globalizace, spekulativního kapitálu, "volného trhu"... a dalších věcech, které holý, selský rozum nemůže pobrat.

47341

30.3.2005 22:59

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47341

Přírodovědecká fakulta, optoelektronika v lékařství. Na profesorech by vás ale mělo zajímat to, jestli jsou odborně erudovaní a ne jestli jsou to židé. To je oč tu běží, při vzdělávání. Jen mi není jasné, když se na vás při studiu ti židovští profesoři tak "podepsali", jak potom můžete vykonávat svoji profesi? Jste právník, jestli se nemýlím?

47523

30.3.2005 4:38

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

kema 216.?.?.?

Reakce na 47324


>Pracovat v politice umi ze vsech nejlepe.
>Ovsem za soustruhem jich moc neuvidite.

Hmmm, kdo pak teda vyrabi tanky Merkava a stihacky Kfir ? Palestinci sotva.
Ja jsem v Izraeli byl a pripadal me jako kazda jina zeme. Alespon podle toho, jak lidi pracovali. Od pilotu a letusek, po ridice autobusu a jednoho zametace ulic v Haife.
Ten si me rusky stezoval, ze je inzenyr a v Izraeli musi zametat.[oči v sloup]
Miliardy zahranicni pomoci dostava napriklad i Palestina a Kuba.
Ale tam to holt rozkradou revolucni vudci jeste nez se za to staci neco postavit.
Ale nebojte, do Izraele uz nepojedu. Lidi se tam chovaji jako hulvati. Zidi i Palestinci. [smích]


47428

30.3.2005 8:34

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Reakce na 47428

Kema, vy ste KLAMAR. A podla vsetkeho, z povolania.
Kuba moze dostavat miliardy, ale to by potom musel byt "nejakej Kuba Ismajl" z Izraela. A jedna sa o odskodne za Holocaust. Kuba je sice mlady na to, aby mohol byt v koncentraku ale who cares?
Vy ste zrejme toho Kubu ale nemyslel, vy ste zrejme myslel Ostrov slobody.
Tak Kuba, Ostrov slobody ako stat, dostava miliardy leda tak v talianskych lirach. A vy dostavate judassky gros. Palestina, tak isto nedostava ziadne miliardy pomoci, pretoze Palestina sa ziaden zid nenazyva [vyplazený jazyk]
Okrem toho zadrzuje fasisticka vlada masoveho vraha Sharona nezakonne aj tie dane, ktore patria podla izraelskeho prava Palestincom.
Klikol som si na vase prispevky a bol som strasne prekvapeny, co vsetko dokaze choroba s clovekom spravit. Ak by toto nebol gentlemansky diskusny klub ale ulica, musel by som pri rozhovore s vami pouzit slova, ktore gentleman normalne neberie do ust ani ked si pricvikne palce medzi dvere [mrknutí jedním okem]

47440

30.3.2005 23:12

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47440

Tak si říkám milý pane, proč mě žádáte, abych na vás nevyrukovala s psychickými poruchami (toto jsem mimochodem použila jen u pana Lva, kvůli jeho nutkavým pochybnostem o mém pohlaví), když vy sám se, když chcete znectít někoho s odlišným názorem, nezmůžete na nic jiného?

47527

31.3.2005 17:47

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Reakce na 47527

Marketka, ten ta cela zalezitost je celkom jednoducha. Ani Palestina ani Kuba(okrem Kuby Ismajla) nedostavaju miliardove pomoci zo sveta. Ak to kamo Kema tvrdi, tak je klamar. Eto vsjo!

47601

1.4.2005 4:34

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

kema 216.?.?.?

Reakce na 47601

Kubu a Palestince podporuje E.U. Kubu navic podporovala desitky let RVHP.
Jinak zbyva jen dodat, ze udelat z odporne stalinisticke diktatury "Ostrov Svobody" dokaze opravdu jen carodejnik.
Ostatne - pisu o tom vice v komentarich k clanku o tom, jestli se dostavaji komuniste v Cesku znovu k moci.

47654

31.3.2005 2:44

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 47440

>Klikol som si na vase prispevky a bol som strasne
>prekvapeny, co vsetko dokaze choroba s clovekom spravit. Ak
>by toto nebol gentlemansky diskusny klub ale ulica, musel by
>som pri rozhovore s vami pouzit slova, ktore gentleman
>normalne neberie do ust ani ked si pricvikne palce medzi
>dvere [mrknutí jedním okem]

Nevím jakou cestou a myšlenkovými pochody, jste došel k názoru, že je někdo choromyslný, když si "dovolí" uvést zde své názory, které zrovna VY, nesdílíte. Vy jeden "gentlemane" ! Vám by bolo treba celkom negentlemansky, pricviknút niečo iné, ako palec medzi dvere. [chechtot]

47553

31.3.2005 1:18

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47324

Pane Idealisto,

nevím, jak jste dospěl k tomu, že jsem arogantní, ale budiž, je to váš názor. K problému vašich daní můžu dodat už jen to, že je to vaše starost, já žiju v ČR. Vy jste si vybral jako zemi vašeho pobytu USA a vám i vašim dětem musí něco vysvětlovat jen a jen vaše vláda, ne já.
V čem je můj postoj podivný? Že nechci já řešit vaše problémy? Vy moje také neřešíte.
A poslední otázka a nejen pro vás - tak byl jste v tom Izraeli? A pokud ano, vy jste navštívil také průmyslové podniky, že víte, kdo tam stojí za soustruhem? Proč se vůbec shazujete tak trapnými poznámkami (argumentem se to dá stěží nazvat)?

47540

27.3.2005 16:41

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Kdyz jsme jeste u toho 'toku penez'(cash flow)...

Kazdy clovek se schopnosti kriticky pozorovat deni vidi, co se deje za poslednich par let v bankovnictvi. Neni uz vice mozno vydelat slusny urok(interest) na vase uspory. Jedinym moznym zpusobem, jek udrzet hodnotu vasich uspor, tedy vasi driny(te opravdove, ne zidovske), je tzv. 'investovat'. Tzv. investovani je nic jineho, nez dani financnikum plne pravo neomezene 'rejdit' s vasemi penezi po dobu vytycene smlouvou. Pritom my stale vice, coby spolecnost a jednotlivci, upadame do dluhu a chudneme a jista zeme na Strednim vychode kvete. Skutecne, pani Marketo, je to 'drina'. Je to drina se drzet zpatky a nezadat napravu - prave ted!

47198

27.3.2005 23:12

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47198

Jedna rada na závěr. Pokud jste s něčím nespokojený, u computeru to nevyřešíte, takže zkuste místo toho planého žvanění o věcech, kterým nerozumíte něco dělat. A pokud se chcete jen držet bezpečně zpátky, tak si nestěžujte. Jak jednoduché.

47227

28.3.2005 2:25

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47227

Dekuji srdecne za Radu, pani/slecno Marketko.
Dobra rada nad zlato. Byl jsem jiz ve verejne demonstraci. Nebyla proti Zidum, ale ne zrovna s nimi nesouvisejici. Jednalo se o protest proti zlovolnemu bombardovani Jugoslavie. Byli tam filmari i tajni fotografove. Jsem si vice nez jist, ze uz mam v bezpecnostnich zaznamech svoji prihradku. Jeste jednou, dekuji za radu!

47239

27.3.2005 16:47

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Kdyz jsme jeste u toho 'toku penez'(cash flow)...

Kazdy clovek se schopnosti kriticky pozorovat deni vidi, co se deje za poslednich par let v bankovnictvi. Neni uz vice mozno vydelat slusny urok(interest) na vase uspory. Jedinym moznym zpusobem, jek udrzet hodnotu vasich uspor, tedy vasi driny(te opravdove, ne zidovske), je tzv. 'investovat'. Tzv. investovani je nic jineho, nez dani financnikum plne pravo neomezene 'rejdit' s vasemi penezi po dobu vytycene smlouvou. Pritom my stale vice, coby spolecnost a jednotlivci, upadame do dluhu a chudneme a jista zeme na Strednim vychode kvete. Skutecne, pani Marketo, je to 'drina'. Je to drina se drzet zpatky a nezadat napravu - prave ted!

47200

27.3.2005 22:32

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Vážení pánové,

přestaňte tu vyskakovat jako čertíci z krabičky, protože je to opět o koze a o voze. Já jsem reagovala na velmi stupidní poznámku pana "zap" o tom, jak skutečná práce není židovskou rekvizitou... Nemůžu to nazvat jinak, protože je to jen další pitomý předsudek o židech a ty se šíří mezi lidma, co svět světem je. Jen se čas od času trochu mění charakter těch nesmyslů, takže v dnešní době už se nemluví o krvi křesťanských panen do macesů, protože tomu už by stěží někdo uvěřil, že. Tím prosperující, které vás tak pobouřilo, jsem mínila fakt, jakým způsobem dokázali přeměnit velmi nehostinnou zemi do podoby, jak vypadá dnes. A ponechávám stranou fakt o financování ze strany Ameriky, protože se to netýká toho na co jsem reagovala. Mluvím jen o práci, která je za nimi vidět. Ponechme taky stranou vaše představy o tom jak 6 mil židů leží na pláži, čeká na peníze z USA a jinak nedělá nic, protože na úrovni 5 letých dětí s váma diskutovat nebudu. A milí pánové, kdo z vás v Izraeli opravdu byl, že tak vehementně kritizujete? Řekla bych, že nikdo, ale to vám nebrání být těmi největšími znalci tamních poměrů, protože přece jedna paní/pan povídal... Někdo holt chodí tlachat do hospody a někdo se posadí ke compu. Takže doporučuji zvednout zadky a zajet do Izraele a potom se můžeme bavit dál.

47218

28.3.2005 2:19

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47218

Stale meleme dokola a k nicemu to nevede mila Makketko.
Jestli jste pozorne cetla muj prispevek, na ktery tak bourlive reagujete, mohla jste si vsimnout, co vlastne pisi. Muj pritel, ktery tam ma vdanou dceru se prave odtamtud vratil. Takze zadne bludy a mylky. Mam informace z prvni ruky vcetne 'politicky upravene' mapy Izraele, brozur, stoh obrazku a svedectvi meho pritele.
Pokud chcete uvest v pochybnost historickou zkusenost s zidy, pak jste mimo ramec historie. Pozor, nemluvim zde o jednotlivych osobach, ale o narode, ci jak se rika moderne, identifikovatelne skupine(hadejte, kdo na to prisel). Mezi zidy jsou a byli nepochybne dobri lide. Muj deda mi popisoval, jak mu jisty zid v kriticke situaci dal pomocnou ruku. Moji matce jeji kamaradka-zidovka, ktera ocekavala transport nabizela jeji zlato, atd. Jsou vzdy vyjimky, ktere potvrzuji pravidlo.

47238

28.3.2005 23:42

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47238

Taky mám dojem, že se tu stále mele o ničem. Takže to nějak uzavřeme. Až budete osobně znát každého žijícího žida, tak potom mužete zodpovědně tvrdit jaký je to národ, protože národ je tvořen jednotlivci. Do té doby by měl každý sám za sebe mluvit jen o konkrétních lidech, se kterými se setkal a má zkušenost on sám. Nedávno proběhla na zvědavci debata nad článkem o američanech - profil idiota, nebo tak nějak se to jmenovalo, která vyvolala vlnu bouřlivých reakcí, ve kterých drtivá většina čtenářů poukazovala na to, co já. Že nelze bez znalostí a bez toho, že dokonale poznáte lidi a prostředí někoho posuzovat. Jenže to se týkalo američanů a tady jde "jen" o židy. Takže vše dovoleno? Zkusme tedy přistupovat ke každému stejně a používat stejnou optiku a žádné "vyjímka, potvrzující pravidlo". Co se týká historie židů, tak ta byla se zároveň dala nazvat historií lidské blbosti.

47299

28.3.2005 6:37

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47218

Vážení pánové,
přestaňte tu vyskakovat jako čertíci z krabičky, protože je to opět o koze a o voze.
__________________________________________________

.... hm panno Marketo, mohla by jste nam pomylenym laskave sdelit/vysvetlit, vas zamer a k jakym metam směřujete ? A mohla by jste me tedy nasmerovat ? Rad se necham poucit, zvlast od vas. No a jeste mensi podotazka - jste zidovka ? Odpovidat pochopitelne nemusite, pokud nemate "guts". [cool]

47248

29.3.2005 0:26

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47248

Ach opět můj oblíbený pan Lev.

Takže už zase máte nejasno ohledně mé maličkosti. Moje záměry jsou jasné, stačí pozorně přečíst moje příspěvky. Směřovat vás nebudu, už jsem to jednou zkusila a vy jste místo toho šel do parku.
Na tu židovku vám ráda odpovím. Nejsem židovka. Ba dokonce jsem rasově tak čistá a bílá a nevím jaká ještě, že i pan Nohejl by nade mnou zaplesal(dokonce heterosexuálka). Nejsem ani baba židomilka, jak mě nazval pan Peleška, mám k židům vztah jako ke každému jinému národu, jen nesnáším omezenost a hloupost a předsudky, které se tady v souvislosti se židy demonstrují. Představte si, že dokonce ani T.G.Masaryk nijak zvlášť nepreferoval židy a přesto se aktivně podílel v Hilsnerově aféře na jeho obraně. Je to nad vaše chápání? Tak si klidně představujte, že mi jde o to se dobře zapsat nahoře, aby až nás ovládne velký žid (neboť židovské spiknutí postupuje), jsem to měla pojištěný. Však on to Mossad monitoruje...

Zdravím vás a připíjím na vaše zdraví. Le chajim - ať zůstaneme styloví.

PS Náš cimrmanovský problém s pohlavím jsme už řešili, i když vy stále pochybujete jsou tu jisté indicie, které dávají za pravdu mě. Mimo jiné jsem přivedla na svět 2 děti, takže tu pannu odložte k ledu a nechte si ji pro jiné příležitosti.

47303

28.3.2005 10:57

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 47218

Pani Marketo, musim se bohuzel opakovat. Pokud chceme mluvit o ekonomicke sile Izraele, musime prihlednout k te velmi nestandardni ekonomicke pomoci, kterou dostava ze zahranici. Teprve pak ma takova diskuse smysl. Vyroky typu "jedte se podivat a pak teprve kritizujte" nedavaji smysl. Jednak by pak 90% procent statistiku a patricny podil ekonomu vubec nemohlo delat svou praci a dale nepredpokladam, ze bych nekde v Negevske pousti nebo na predmesti Tel-Avivu spatril pravdu o Izraeli ostrejsim zrakem.

Ze je Izrael ve svetovem prumeru velmi bohata zeme ovsem nepopiram. Krome te zahranicni pomoci by se ale napriklad take dalo mluvit o ruskych oligarsich hlasicich se k zidovstvi a zijicich dnes v mnoha pripadech prave v Izraeli. V mnoha pripadech proto, ze s odchodem Jelcina ztratili nedotknutelnost a ted musi v ramci trestnich stihani celit neprijemnym otazkam.

47268

29.3.2005 0:01

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47268

Pane L.T.,
ale já už se nechci opakovat, své pohnutky jsem tady objasnila už několikrát, takže taky prosím, klikněte na moje jméno (ne na číslo, mění se mi IP) a přečtěte si to, bylo by zbytečné to psát to znovu a znovu. Je tam rozvedeno i to o té osobní zkušenosti, která dává smysl, zvláště pak v kontextu toho, na co jsem reagovala. Co se týká ekonomu a statistiků - obě skupiny pracují s čistými fakty, nezatíženými emocemi, či sympatiemi k něčemu nebo někomu, tedy objektivními údaji. Subjektivní pocity si musí nechat na doma a netahají to do své profese. A navíc, jejich práce se týká podstatně něčeho jiného než je poznání charakteru nějakého národa a o tom přesně byla řeč. O ekonomické síle Izraele jsem začali mluvit vy a další, ne já. Já mluvila o předsudcích.

47300

29.3.2005 21:33

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 47300

Marketo procetl jsem si podle vaseho doporuceni vase prispevky a doufam, ze jednou prozrete.

Jen bych tady jeste rad kratce a obecne zareagoval na pripad pana Zundela (snad mi pan Stwora promine). To snad nemyslite vazne, co tam pisete o tom, jak se mu v kriminale dobre dari? Samozrejme, ze kdejaky diktaturek v Africe zachazi se svymi oponenty mnohem hur, ale tady poslapala lidska prava toho pana kanadska vlada, ktera se jinak zaklina lidskymi pravy jak katecheta pred certem a taky je obvykle do puntiku dopreje kdejakemu vyvrheli (pokud samozrejme nespacha ideozlocin [pláč] ). A o to tu jde.

Abych ilustroval o co mi jde a vaznost kterou cele situaci prikladam, pouziji ted primer, ktery vam bude blizky: doba nacistickeho pronasledovani odpurcu take nezacala tim, ze Hitler nechal hned na pocatku postavit Osvetim.

Mimochodem, nedavno jsem nekde zahledl, ze kanadska policie zavrela muze, ktery rozeslal poslancum dopis, ve kterem protestoval proti pristehovalectvi. Ten dopis byl pry zdvorily tedy bez urazek a vyhrozovani. [pláč]

No snad me jednou za ty my reci nepovesi.

47377

30.3.2005 23:45

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47377

Milý L.T.,

je docela poučné sledovat, jak všichni, kdo nemají stejný (většinový názor tady na zvědavci) jsou posuzováni jako ti, kdo ještě nepochopili, neprozřeli, ti, kteří jsou zmanipulováni oficiální propagandou. A proč si prosím myslíte, že vy jste ten, kdo prozřel a jde po správné cestě? Tady se zatracují oficiální média jako zdroje informací, zatracují se knihy a zatracuje se vlastně všechno z čeho čerpají myšlenkoví protivníci s odkazem na to, že je to přece zmanipulované atd. A odkazuje se tu na jiná média, jiné knihy, jiné stránky na internetu, protože ty jsou ty pravé a pravdivé. Jenže, kde je pravda? Chtěla bych mít vaši jistotu, zvláště v dnešní době, kdy na internetu můžete najít důkaz na každé fantasmagorické tvrzení, kdy vám vytiskne kdokoli, cokoli, že máte VY pravdu.
Co se týká p.Zundela, tak to je přesně ukázka vytržení z kontextu. Já jsem napsala "pokud je mi známo je pan Zundel zdravý jako rybička" a napsala jsem to proto, že jsem reagovala na srovnání kanadské justice s českou komunistickou a já jsem poukazovala na případ faráře Toufara, který byl ubit k smrti, bez obvinění, na to, že se srovnává nesrovnatelné. Proto ta věta, kterou jste vypíchl. Ale není nic jednoduššího, než si najít celou diskusi, do které to zapadá, dost těžko se to dá shrnout tady na pár řádcích. Ale vytrhnout něco z kontextu je velice zavádějící. Jinak nevím z čeho jste usoudil, že popírám lidská práva tohoto pána, nikde jste tam nic takového nemohl vyčíst.

47530

31.3.2005 1:45

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 212.?.?.?

Reakce na 47530

Pani Marketo, jsem potesen, ze jsem vam mily [smích]

je docela poučné sledovat, jak všichni, kdo nemají stejný (většinový názor tady na zvědavci) jsou posuzováni jako ti, kdo ještě nepochopili, neprozřeli, ti, kteří jsou zmanipulováni oficiální propagandou.

Predpokladam ze znate ten stary dobry vtip o Stalinovi, televizi, radiu, novinach a konzerve. A na pravdomluvnost oficialnich medii bych se rozhodne nespolehal (i kdyz to neplati jen v teto dobe). Ostatne mnoho z levaren dnesni americke vlady odhalili prave lide, co nemeli ten politicky korektni vetsinovy nazor.

A proč si prosím myslíte, že vy jste ten, kdo prozřel a jde po správné cestě?

A jak jste na to prisla? Ja si to nemyslim. Ale bylo by to hezke [smích]

Tady se zatracují oficiální média jako zdroje informací, zatracují se knihy a zatracuje se vlastně všechno z čeho čerpají myšlenkoví protivníci s odkazem na to, že je to přece zmanipulované atd.

Ja je smahem nezatracuji, jen je treba je prosivat, i kdyz to nekdy muze byt nebezpecne. Ostatne vy jste tu uz drive citovala Voltaira. Nerekl on take, ze "je nebezpecne mit pravdu tam, kde se vladci myli"? I kdyz to je jen volny preklad.

A odkazuje se tu na jiná média, jiné knihy, jiné stránky na internetu, protože ty jsou ty pravé a pravdivé. Jenže, kde je pravda?

Ale to je podstata diskuse. A kdyz neco obhajujete, obvykle tomu i verite. Bez toho to zkratka neni ono [smích]

Chtěla bych mít vaši jistotu, zvláště v dnešní době, kdy na internetu můžete najít důkaz na každé fantasmagorické tvrzení, kdy vám vytiskne kdokoli, cokoli, že máte VY pravdu.

Uz mi zase neco podsouvate. Ja jistotu nemam. To vy tu vystupujete velmi sebevedome, asi jako misionar ktery dorazil k domorodcum z Bornea. Ja tu velmi konkretne pochybuji o tom, co jste napsala o Izraeli. Ostatne ja pochybuji rad o ledascems a docela se mi to vyplaci. Slepa duverivost neni prilis prakticka vlastnost.

Chtěla bych mít vaši jistotu, zvláště v dnešní době, kdy na internetu můžete najít důkaz na každé fantasmagorické tvrzení, kdy vám vytiskne kdokoli, cokoli, že máte VY pravdu.

Bojujete s fantomy rada? Ano na internetu muzete narazit na ledacos. Nicmene to ze se neco zopakuje stamilionkrat (ala CNN) to jeste necini pravdou. I kdyz si to zjevne mnozi mocni tohoto sveta mysli.A opet - nejen v teto dobe.

K tomu zbytku: dopredu jsem napsal, ze na Zundela zareaguji jen obecne. Opet beru na vedomi, ze ta diskuse mela svou historii, ale ta veta vas proste kompromituje a srazi z pozice jedine spravedlive [smích], kterou tu velmi rada zaujimate vuci jinym, IMHO. Ja nenapsal nic o tom , ze vy popirate jeho prava, ale ze je poslapala kanadska vlada. Vas vyrok byla jen relativizace a to dosti nestastna, mohu-li soudit. Takze pani Marketo, kolikrat jste mi neco podsouvala a kolikrat nepresne citovala?

Co sam nemas rad, necin jinemu. Kdo jinemu jamu kopa sam do ni sam. [smích]

Kazdopadne verim ale na slusnost a dobrou vuli se domluvit. Bohuzel je obojiho na tomto svete pomalu. Asi jsem skarohlid.

47543

31.3.2005 9:36

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47543

Pane L.T., velmi rozumne, velmi rozumne a objektivni, co jste v tomto prispevku napsal. Mate me nejhlubsi sympatie - skutecne a bez ironie !

47575

31.3.2005 23:17

Pro pana L.T.

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47543

Milý pane, ještě jednou tedy odpovím, nelze totiž nereagovat.

1.Moje věta zněla "pokud je mi známo, pan Zundel je zdráv jako rybička" - můžete mi vysvětlit jak a v čem mě ta věta kompromituje. I když ji vytrhnete z kontextu, ve kterém dávala hlubší smysl, tak na ní není nic závadného. To ale nemění nic na tom, že takové chování (myšleno způsob zacházení s původním textem) je velmi neseriózní, manipulující a dosti často je to chování s úmyslem záměrně poškodit oponenta.

2.Tvrdíte, že vás nepřesně cituji a něco vám podsouvám, tady si troufám tvrdit, že se mýlíte. Pokud bych vás citovala, tak to dám do " " a to podsouvání? Ve všech případech, co jste uvedl šlo jen o to, jakým způsobem na mě zapůsobilo to, co jste napsal, jaký to u mě zanechalo dojem.
Př: když mi napíšete, že doufáte, že jednou prozřu (pozor necituji), můžu to pochopit jedině tak, že vy už jste prozřel. Protože těžko můžu někomu říkat, že snad taky jednou pochopí, prozře, když už by u mě nedošlo k tomuto procesu, díky kterému bych si uvědomil, že jsem prozřel. Člověk, který si žije ve svém "nevědomí", nemá nejmenší důvod říkat ostatním, že s nima není něco v pořádku, protože si neuvědomuje rozdílnost kvality své cesty a jejich cesty. A ta jistota - ta s tím souvisí, musím mít jistotu, že ta moje cesta je správná, když vyjadřuju potřebu, aby někdo další se ocitl taky na stejné cestě. Nevím, zda je to srozumitelné, nejsem filozof, snad pochopíte, co vám chci sdělit.

47631

2.4.2005 9:48

RE: Pro pana L.T.

L.T. 212.?.?.?

Reakce na 47631

Ad. 1) Pokusim se. Pan Zundel se toho casu nenachazel v laznich nybrz v kriminale, kde mu byla uprena jeho zakladni lidska prava, zejmena to na spravedlivy proces. Neuprel mu je pan Mugabe, ale kanadska vlada, ktera se rada stavi na spici "vseho dobra". Vas vyrok sice neni mozno ani vzdalene postavit na uroven cinu kanadske vlady nicmene v kontextu teto diskuse vam ponekud ubira na verohodnosti a integrite "zastance spravedlnosti". A myslim, ze jsem dal zretelne najevo, ze vim a chapu, ze ten vyrok vytrhavam z konkretniho kontextu vaseho prispevku. Jeho obsah je totiz velmi vypovidajici i v pouhem obecnem kontextu pripadu pana Zundela.

Na verohodnosti vam v teto diskusi ubiraji i nektere dalsi zalezitosti. Dle meho zejmena neochota vyjadrit se k jakekoliv vecne otazce. Vetsina techto otazek je pro vas "OT" ("OTpad" [smích] [vyplazený jazyk] ?) a to vcetne otazek na ekonomickou vykonnost Izraele, ackoliv jste to tema sama nacala. S tim velmi uzce souvisi to, ze misto odpovidani a reagovani na konkretni vecne dotazy (podminka diskuse), se zabyvate tim, co vlastne dotycny svym prispevkem/dotazem sleduje, jak je dany prispevek/dotaz nevhodny ci spolecensky "neprijatelny" a vubec jak to ze si dovoluje souhlasit s ostatnimi diskutery s obdobnymi nazory ("shoda" na Zvedavci).

Vcelku vzato neni divu, ze se diskuse zvrhava ve zmet ruznych animoznich vypadu, cynickych poznamek a ruznych dalsich jedovatosti (chapu, ze se vas dotykaji). V takovem stavu uz je celkem jedno kdo si zacal (to asi jako matka dvou sourozencu chapete).

Ad. 2) K podsouvani jen [smích], tady to asi zkratka vnimame oba jinak. V pripade onoho prozreni se omlouvam, pokud jsem se nevyjadril jasne. Tady myslim nejde o jedinou dobrou cestu, tech snad bude vice. Jde o to vyhnout se te spatne. A jaka je cesta politicke korektnosti a zavirani oci pred skutecnosti muzeme videt na pararelnich spolecnostech pristehovalcu v zapadnich statech, na rasovych bourich tamtez, na rozkladajicim se socialnim systemu, na americke vlade vedouci valky na asijskem kontinente a neschopne pritom ochranit vlastni hranice pred ilegalni migraci a napadajici sve obcany, kteri se o to zcela legalnimi prostredky pokouseji a mnoha a mnoha dalsich vecech. I kdyz jde mozna o temata, ktere vy osobne asi nevnimate, protoze neupoutala vasi pozornost, ci si je vnimat proste neprejete.

V cele sve lidske nedokonalosti a s pranim vseho dobreho vas L.T.

47779

31.3.2005 23:35

Pro pana L.T. - pokračování

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47543

Co se týká těch zdrojů, já jsem nenapsala, že já spoléhám na pravdomluvnost oficiálních médií. Média jsou jen jeden z dílků skládačky. Psala jsem ale o tom, že každý kdo tady projeví odlišný názor (ti, co nemají zvědavcově korektní většinový názor), je hned odsouzen jako člověk zmanipulovaný oficiálními médii, a to se tu děje dnes a denně. Jak jednoduché a hned to máme vyřešeno, že. Nebudu to dál rozebírat, myslím, že jsem to už jasně napsala minule, šlo o ten přístup k názorovému oponentu, a myslím, že to bylo srozumitelné, i když jste mi to rozebral a překroutil, jak se dalo.

Zdravím vás. S tou vůlí se domluvit to taky vidím špatně.

47637

29.3.2005 21:50

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

L.T. 212.?.?.?

Reakce na 47300

Marketo procetl jsem si podle vaseho doporuceni vase prispevky a doufam, ze jednou prozrete.

Jen bych tady jeste rad kratce a obecne zareagoval na pripad pana Zundela (snad mi pan Stwora promine). To snad nemyslite vazne, co tam pisete o tom, jak se mu v kriminale dobre dari? Samozrejme, ze kdejaky diktaturek v Africe zachazi se svymi oponenty mnohem hur, ale tady poslapala lidska prava toho pana kanadska vlada, ktera se jinak zaklina lidskymi pravy jak katecheta pred certem a taky je obvykle do puntiku dopreje kdejakemu vyvrheli (pokud samozrejme nespacha ideozlocin [pláč] ). A o to tu jde.

Abych ilustroval o co mi jde a vaznost kterou cele situaci prikladam, pouziji ted primer, ktery vam bude blizky: doba nacistickeho pronasledovani odpurcu take nezacala tim, ze Hitler nechal hned na pocatku postavit Osvetim.

Mimochodem, nedavno jsem nekde zahledl, ze kanadska policie zavrela muze, ktery rozeslal poslancum dopis, ve kterem protestoval proti pristehovalectvi. Ten dopis byl pry zdvorily tedy bez urazek a vyhrozovani. [pláč]

No snad me jednou za ty my reci nepovesi.

47379

27.3.2005 22:48

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Martin 193.?.?.?

Lve, jak jste odepisoval paní Markete, že izrael má 90% mužú v armádě, zapoměl jste zmínit, že má i vojenskou povinnost pro ženy, jako jeden ze 6ti zemí světa (jedna z nich je i ČR). [smích]

ale jinak tuhle debatu komentovat nebudu, kdo ví, jestli ten odposlech mobilu nemám právě kvůli zvědavci, holt se budu už krotit a místo svých názorů prostě jen uvádět fakta a odkazy na ně (když už to nnáhodou nevydržím) [smích]

47223

28.3.2005 6:44

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47223

ale jinak tuhle debatu komentovat nebudu, kdo ví, jestli ten odposlech mobilu nemám právě kvůli zvědavci, holt se budu už krotit a místo svých názorů prostě jen uvádět fakta a odkazy na ně (když už to nnáhodou nevydržím)
____________________________________________

Budte bez obav priteli, i na "ně" jednou dojde a sami se pokousou, jako hladovi psi ! [mrknutí jedním okem]

47249

28.3.2005 14:18

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 65.?.?.?

Reakce na 47249

Pekne jste pane Lve tu Marketku vymak'.
Nech nas pouci, ma-li cim! Jedna se zrejme o nejake mlade a nadsene stvoreni. Tak to obvykle byva: cuchnou k nejake 'vede' a jiz nazyvaji ostatni nevzdelane.

Nicmene, mate pravdu, jsme vsichni 'vymaknutelni'. Male i vetsi ryby. Z tech vetsich se mi nabizi pripad pana G. Bulla, kanadskeho vedatora v oblasti balistiky. Nekdy na pocatku 90. let ho odbouchla v Bruselu izraelska tajna sluzba za to, ze pomahal budovat Iraqu superdelo. No, my nejsme az takovy kalibr, ale pres to, opatrnosti nezbyva. [smích]

47275

29.3.2005 1:40

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

zap 70.?.?.?

Pri vedomosti a znalosti souvislosti a moznych dopadu....

Rika se tomu take "reality check", se vzdavam dalsich diskuzi na toto tema. Uvedomuji si, ze kazdy nekonformni nazor muze mit velice osobni a neblahy dopad. Znam z osobni zkusenosti jeden takovy pripad, kdy clovek byl postizen za projeveni sveho nazoru(pritom si dovolil jen se ohrazovat proti nepravdam, oficielne sirenym). Ja jsem kvuli svemu politickemu nazoru jiz(v Kanade) jednou ztratil zamestnani. Samozrejme, formalni uvedeni duvodu byla jina...

Mam silny dojem ,ze se blizime k tomu, co lze nazvat 'mirou povolitelne svobody'. Diky diskuzim jsem si to potvrdil a nehodlam za tuto hranici jit. Projevy pi Markety a jeji sebejistota v prednaseni zavedenych a uredne schvalenych frazi nam to hmatatelne pripominaji. Samozrejme, ze mam hodne co rici, ale tez bych si chtel zachovat sve zivobyti. Pravda, nejsem "peshmerga". Dochazim tudiz k poznani, ze ti z nas, kteri si mysleli, ze odesli do 'svobodneho sveta' se krute mylili. Inu ono mladistve nadseni...

Dekuji p. Stworovi a obdivuji ho za jeho ochotu nabizet toto forum s bezprikladnou osobni statecnosti, jakoz i jine kriticke prispevovatele. Adieu!.

47310

29.3.2005 1:54

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Martin 193.?.?.?

"Co se týká ekonomu a statistiků - obě skupiny pracují s čistými fakty, nezatíženými emocemi, či sympatiemi k něčemu nebo někomu, tedy objektivními údaji."

paní Markéto, tuto svoji větu myslíte vážně ? Mohl bych vědět kolik je Vám let a co děláte ? Prosím ?

47312

30.3.2005 23:51

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47312

Ano, a vy byste měl raději napsat, co proti ní máte, místo toho abyste kádroval autora. Toto je anonymní debata a myslím, že jméno stačí. To moje je skutečné, někteří lidé nejdou ve své odvaze ani tak daleko.

47532

29.3.2005 4:12

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Museum holocaust-u stalo 52 milionu dolaru,proc ne ,kdyz navratnost v odskodneni jer vice jak 80 billionu dolaru a navic odskodnenych pribyva nez starim ubyva ,velmi zajimavy prirodni ukaz.Takovy poskozenec s desetimistnim cislem na predlokti je zazrak,jakozto I davno mrtvy ,ktery o nekolik desetileti naboura autem a doadtecne umre vlivem nehody,proste ,krestansky svet serere ,co se mu predhodi.Oscar Shindler je toho prikladem,to je neprekonatelna povest,jak napsal Kennelly,rozdil ve v tom ,ze nikdo s politiku ani nepipne I nad tou nejvetsi blbosti,fotografie cerneho koure z crematoria nikoho nepozastavi ,ze doposavad zadne krematorium cerny kour nemuze udelat,nebot lidske telo se zkada vetsinou z vody,ale experti,za velke uplatky Vas presvedci ,ze to tak neni.Pani Sichermanova ,zidovka,ze Shindlerovi tovarny si nechala vystavit dodatecne potvrzeni 26 brezna 1946 ,dle dodatecneho seznamu Narodniho Vyboru ,ze byla rasove a politicky persekuovana,ale ,celkem dvakrate na vic si nechala vystavit toto potvrzeni opet,14. 7.1945 a potom 18.1.1046,tedy pod kolika jmeny,to znamena jedna osoba .ale ve trech podani,to je tech 3 milionu jmen na desce v holocaustovem museu ,kde chybi dalsich 3 milionu jmen ,co se nemuzou dopatrat ani pri desetimistnim cisle, nebo jak vezenkyne 76.451 si nechala trikrate potvrdit v dodatecnem seznamu svoji ucast, takze ,neni vse tak ,jak se nam predklada.
Povidani o holocaustu,jez jsme dostali i na Velikonoce z nasich medii,jen ma ospravedlnit vrazdy Palestincu a na vic ma dostat svetove statniky k tomu ,aby uznali nadrazenost bohem vybrane tridy,nic vic ,nic min,kdo z rabinu se pokloni kdekoliv v krestanske zemi-zadny z nich a v tom to vezi.

47321

29.3.2005 6:29

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

hostující 84.?.?.?

Ale pánové ,pročpak se tu tak zlobíte? Vám nedochází,že paní,či slečna Markéta si z vás utahuje? [smích]

47326

29.3.2005 8:49

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47326

Ale pánové ,pročpak se tu tak zlobíte? Vám nedochází,že paní,či slečna Markéta si z vás utahuje? [smích]
_______________________________________________

Ja si ani nemyslím, že to je nějaká paní, či slečna. To je přímo chlap !! jako řemen ! [zmaten]

47328

30.3.2005 4:41

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

kema 216.?.?.?

Reakce na 47328


>Ja si ani nemyslím, že to je nějaká paní, či slečna. To je
>přímo chlap !! jako řemen ! [zmaten]

A ty jsi zase Lve baba.
Protoze si nedokazes priznat, ze jsi v tehle diskusi s ni skoncil jako trpajzlik. [velký smích]

47429

30.3.2005 10:22

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47429

>>Ja si ani nemyslím, že to je nějaká paní, či slečna. To je

>>přímo chlap !! jako řemen ! [zmaten]

>A ty jsi zase Lve baba.
>Protoze si nedokazes priznat, ze jsi v tehle diskusi s ni
>skoncil jako trpajzlik. [velký smích]
__________________________________________

Vazeny pane kema, jak tak zde pozoruji, tak vy jste vzdy na strane jakekoliv prašiviny, takze neni o cem diskutovat. A to tykani si nechte od cesty. Nepamatuji si, ze bychom jsme si spolu pripijeli, na bruderschaft, vy snad ano ?


47453

1.4.2005 4:47

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

kema 216.?.?.?

Reakce na 47453

Omlouvam se za to tykani pane Lev. Muze za to asi ta zvireci prezdivka. No uznejte, vykal jste nekdy nejakemu zvireti? Ja ne.
A k te vasi diskusi s Lady Marketou - ona vam odpovedela trpelive a s velkou noblesou na vsechny vase otazky. I na ty, za ktere se dava i ve slusne spolecnosti automaticky pres rypak.
A vy jste se ji za to odmenil tak, ze jste pochyboval o jejim pohlavi.
Jak rikam, jste baba. V tom negativnim slova smyslu.Dusevni trpajzlik, you know? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

47655

1.4.2005 8:19

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Lev 82.?.?.?

Reakce na 47655

Kaslu na vasi omluvu kemo. Pro me jste falesny a ulisny patolizal s hnedym sestkovym nosem !

47669

31.3.2005 0:03

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47328

Pane Lev, vzdávám se. Když řeknu, že jsem chlap uleví se vám? Jestli ano, tak to pro vás mileráda udělám. Jen se moc divím, že když teď pobýváte v té naší ČR, tak nepřijmete moji nabídku na odmaskování. Nebo se snad obáváte o svoji bezpečnost?

Jinak si dovolím v souvislosti s vašim problémem citovat z Stephena Leacocka a jeho Literárních poklesků:

"Pane L., váš rukopis svědčí o tom, že ač jste od přírody povahy melancholické, přece jen jste schopen se občas rozveselit. Poznal jste nepřízeň osudu, ale rozhodl jste se hledět na svět z té jasnější stránky. Jestli vám to smím říct, holdujete alkoholu, ale jenom docela střídmě. Buďte ujištěn, že takové střídmé užívání nemůže nikdy škodit. Oživuje inteligenci, zbystřuje schopnosti a rozněcuje fantazii k bujné činnosti. Jenom při přehánění se tato střídmost stává zhoubnou."

Tolik klasik.

47533

29.3.2005 8:53

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 47326

>Ale pánové ,pročpak se tu tak zlobíte? Vám nedochází,že
>paní,či slečna Markéta si z vás utahuje? [smích]
hostujici
[smích] Neodpovidam jenom jednomu nickname Marketa, ale davam moznost stovkam ctenaru pozorovat vyvoj dialogu a vytvorit si vlastni nazor [mrknutí jedním okem]
Tolik sily zase nemam, abych se venoval pouze jedne osobe [cool]

47329

29.3.2005 23:31

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Na prvním místě bych si dovolil vznést výhradu k psaní podmiňovacího způsobu v češtině. Neexistuje žádné "aby jsem", ale pouze "abych"; stejně tak "by jste", nýbrž pouze "byste" apod. Nechci tím předem demonstrovat svou povýšenost nad ostatními diskutéry (jak bývá někdy praktikováno), jen mě tyto patvary jednoduše iritují.
Na Zvedavce jsem dnes zabloudil poprvé na popud jednoho vašeho pravidelného čtenáře a musím konstatovat jisté zklamání. Čím, to vysvětlím vzápětí.
Jistě nejsem schopen objektivně vyjádřit, nakolik jsem, či nejsem zatížen předsudky týkajícími se židovské problematiky, a neaspiruji proto na žádné ultimativní rozetnutí problému. Ze svého čistě subjektivního pohledu, který mohu opřít pouze o studium historie a o mé osobní zkušenosti a (nepopírám) prátelství s mnoha konkrétními lidmi židovského původu (a snad právě proto), vyjadřuji tímto zděšení nad některými výroky publikovanými na tomto webu, a to jak v článcích, tak v diskusním fóru. Jistě, mnoho z těchto argumentů se zakládá na pravdivých dílčích informacích, avšak celkové zpracování (polopravdy), tón (formulace a "meziřádkové informace"[mrknutí jedním okem] a někdy i konkrétní výroky (zvláště pan "zap"[mrknutí jedním okem] vykazují až příliš čitelný antisemitský podtext. Chci proto svým hlasem podpořit paní Markétu, která jako jedna z mála vnáší svými argumenty trochu vzruchu do tohoto vzácně shodného (mj. proto ihned podezřelého) poplácávání se po zádech ostatních diskutérů. Skutečně, řečeno s mírnou nadsázkou, někteří by mohli rovnou citovat Protokoly siónských mu

47390

30.3.2005 3:25

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 47390

>mnoho z těchto argumentů se zakládá na pravdivých dílčích
>informacích, avšak celkové zpracování (polopravdy), tón
>(formulace a "meziřádkové informace"[mrknutí jedním okem] a někdy i konkrétní
>výroky (zvláště pan "zap"[mrknutí jedním okem] vykazují až příliš čitelný
>antisemitský podtext.

Anonyme
Podejte dukaz.
Kde z mych prispevku pani Markete cisi rasova, nebo jina nenavist vuci komukoliv?

Hmmm,...tak ciste napsany prispevek a nakonec co,....kapka jedu.

47412

30.3.2005 4:59

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 47412


>Anonyme
>Podejte dukaz.
>Kde z mych prispevku pani Markete cisi rasova, nebo jina
>nenavist vuci komukoliv?

>
>Hmmm,...tak ciste napsany prispevek a nakonec co,....kapka
>jedu.

No, já tam ale žádnou kapku jedu nevidím, to je jen Tvoje dialektika Idealisto. Měl by sis to jméno změnit na Štatlař, takhle je to trošku zavádějící. Tak Zdarec kemo !

47431

30.3.2005 8:51

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Reakce na 47390

Jistě, mnoho z těchto argumentů se zakládá na pravdivých dílčích informacích, avšak celkové zpracování (polopravdy), tón (formulace a "meziřádkové informace"[mrknutí jedním okem] a někdy i konkrétní výroky (zvláště pan "zap"[mrknutí jedním okem] vykazují až příliš čitelný antisemitský podtext. Chci proto svým hlasem podpořit paní Markétu, která jako jedna z mála vnáší svými argumenty trochu vzruchu do tohoto vzácně shodného (mj. proto ihned podezřelého) poplácávání se po zádech ostatních diskutérů.

Ale, ale pan Beznickovy ake medziriadkove informace? Ja to vravim v riadkoch a na plnu hubu, ze Izrael pouziva uz viac nez 40 rokov fasisticke a teroristicke metody. Ghetta a Koncentracne tabory plne Palestincov to vieryhodne verifikuju. Sharon je vojnovy zlocinec(potvrdene Knessetom).
A teraz my povedzte, co je na tom polopravda a co je vytrhnute z kontextu. Snad to, ze som este zabudol dodat, ze ta skvrna na mape ludskosti na blizkom vychode ignoruje OSN a manipuluje americkeho Golema podla lubovole?
Okrem toho su tvrdenia a postoje sudruzky-sionistky Markety, milovnicky buzikov a inych mensin, len propagandisticke dristy a polopravdy, ktore mi pripominaju Rude Pravo v casoch normalizacie.
Vy budete asi najskor tiez len plateny provokater, pretoze dobrovolne nemoze byt nikto taky blby, len ja, ktory vam na to skocil. Co sa da robit?
Musite si ale uvedomit spolu s Kemom a Marketou, ze nebyt Zvedavca, nemate pracu. Shalom! Pozdravujte zidovskych kamaratov!

47441

31.3.2005 0:14

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47390

Milý pane, jestli budete číst zvědavce déle, tak zjistíte, že ta nadsázka tam vůbec nepatří. Protokoly sionských mudrců pomohly hodně zdejším přispěvatelům vytvořit jejich "objektivní" pohled na židovský národ. A potom také Mein Kampf.

47534

30.3.2005 0:10

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?

Taaak, premyslava a domyslava Marketka nam odmieta odpovedat.
Velavazena pani, matka dvoch deti, ktorej je jedno, ci z nich vyrastu homosi alebo lesby, hlavne ze budu mat radi Judeostan, ktora by aj zivot darovala za vecnetrpiacich Chazarov, mi nechce odpovedat na dve obycajne otazky. Jednu hlavnu, jednu vedlajsiu.

Prosim vas uz treti raz. Vas, ktora si tolko zaklada na zdravom usudku, ktora bude bojovat proti diskriminacii kazdej mensiny, aka sa len na tomto sirom svete najde, ale bude diskriminovat mna a odmietne mi odpovedat, len preto, ze som trosku menej chapavy alebo menej zdvorily???? [zmaten]

Moja mila pani, ak niekto nema rad teplosov, Americanov alebo Chazarov, tiez ma na to svoje subjektivne dovody, ktore nie su o nic horsie, nez tie preco vy diskriminujete mna! [naštvaný]

Takze este raz, slubujem, ze posledny:

Ako moze 4,5-milionovy narod(Judeostan) vydrziavat tretiu najvacsiu armadu na svete?

V pripade, ze by ste odpovedali, ze tie peniaze platia taxpayers of Amerika, tak by som mal este jednu malu podotazocku:

Preco??? [mrknutí jedním okem]

S uprimnym pozdravom, tiez fanusik zdraveho usudku(pre mna je premyslanie mojim druhym najvacsim konickom, hned po dychani)

47392

31.3.2005 0:47

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Reakce na 47392

Vážený,

to, že někdo nemá čas stále jen sedět u compu, neznamená, že nechce odpovídat. To za 1.

2.Ano je mi jedno, jestli moje děti budou homosexuální, jednak proto, že to neovlivním (o sexuální orientaci se rozhoduje už v prenatálním vývoji), jednak proto, že normální matka své děti miluje takové jaké jsou, bez výhrad. Ale přiznávám, že vzhledem k existenci lidí jako jste vy, bych jim to nepřála, protože by měly velmi težký život. Jestli budou mít rádi Izrael a jaký k němu budou zaujímat postoj nechám jen na jejich úvaze, každopádně je budu učit toleranci k jiným lidem a k odlišnostem a nebudu je učit rasovým předsudkům a nadřazenosti nad ostatními.

3.S člověkem, který přistupuje k diskusi, tak jako vy, diskutovat nehodlám a je moje svaté právo diskusi z mojí strany ukončit, bez dalšího vysvětlení. A nebude to diskriminace vaší osoby. Vaše práva tím tady nijak neutrpí, nebudete znevýhodněn, protože se můžete dál projevovat jak je vám libo a k sociální degradaci to taky nepovede.

4.Ty vaše otázky jsou pro mě OT a nehodlám se nechat zatáhnout do diskuse na podobné téma, je to pro mě ztráta času vzhledem k oponentům. Já jsem diskutovala k problému předsudků vůči židovskému národu a jen okrajově jsem se dotkla státu Izrael a už jsem to tady vysvětlovala, takže se nebudu opakovat.

5.Co se týká toho kam jdou peníze daňových poplatníků USA, tak pláčete na špatném hrobě, já o tom nerozhoduji, i když by to bylo jistě zajímavé, tak vlivná nejsem.

47537

31.3.2005 3:01

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 47537

Tie dve otazky boli:

Ako moze 4,5-milionovy narod(Judeostan) vydrziavat tretiu najvacsiu armadu na svete?

V pripade, ze by ste odpovedali, ze tie peniaze platia taxpayers of Amerika, tak by som mal este jednu malu podotazocku:

Preco???

47554

30.3.2005 3:41

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mr. Bush, Mr. Blair, Forget Iraq, We Want Freedom at Home!
Filed under:
&middot; General
&#8212; @ 11:05 am
Elizabeth Hunt (head covered) being led to jail for daring to say &#8220;Britain for the British!&#8221;
Mr. Bush, Mr. Blair &#8211; Don&#8217;t Tell Us Anymore that You Believe in Freedom!
The latest assault on freedom of speech for European-Americans. Mother-of-three faces up to 7 years in prison on racist speech charges Jan 28 2005
A young woman from Merseyside near Liverpool in Great Britain was one of six people jailed for free speech offenses in Great Britain. Elizabeth Hunt, 36, a mother-of-three from Southport, and five others are accused of publishing propaganda for the Racial Volunteer Force, an organization in their own words says that it wants Britain to stay &#8220;British".
Full story
See also article in the British press

Lidska blbost ,zacina kvest,zejmena ta krestanska s uplne vymytymi mozky,ted ,budeme platit za svou lenost myslet,za to ,ze jsme politikum dali volne ruce delat s nasim narodem ,co chteji.

Horst Mahler-Interview with the Bulgarian Magazine "Politika" 17 Nov 2004. Politika: In an interview, you refer to Democracy as "Hypocrisy."

Mahler: What is generally meant by "Democracy" is actually Jewish rule, which Jewish plutocrats exercise through their control of global finance, the monetary system and the media.

47417

30.3.2005 21:21

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

carodejnik 84.?.?.?


Tak som si dnes precital velmi zaujimave spravy v ruskej tlaci. Skutocnej, nie internetovej, takze nemam link. Kto ale chce, urcite si to najde.
Zirinovskij, rusky zid a rusky nacionalisticky politik, vyzval v 2004 roku v ruskej televizii, zastrelit na Cervenom namesti verejne a live pred kamerami desat poslancov, desat generalov a desat statnych uradnikov, ako sucast boja proti korupcii.

Okrem toho dostal zid Zirinovskij dnes v ruskom parlamente po
papuli od inneho poslanca-karatistu potom, co ho Zirinovskij oplul.
Zrejme jedina ucinna metoda na nich.

Ono to ti zidia musia mat tie popravy a vrazdenie zrejme v genoch. Inac si tie zverstva na milionoch nevinnych Rusoch v CCCP skrz sionisticko-bolsevisticke svine vysvetlit neviem.

47512

30.3.2005 23:30

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Emma Bovary 62.?.?.?

>Zirinovskij, rusky zid a rusky nacionalisticky politik, vyzval v 2004 roku v ruskej televizii, zastrelit na Cervenom namesti verejne a live pred kamerami desat poslancov, desat generalov a desat statnych uradnikov, ako sucast boja proti korupcii.

Okrem toho dostal zid Zirinovskij dnes v ruskom parlamente po
papuli od inneho poslanca-karatistu potom, co ho Zirinovskij oplul.
Zrejme jedina ucinna metoda na nich.
<

Žirinovskij je jen poloviční Žid po otci (skutečným jménem Edelstein. Krom toho je to blázen.

>Ono to ti zidia musia mat tie popravy a vrazdenie zrejme v genoch. Inac si tie zverstva na milionoch nevinnych Rusoch v CCCP skrz sionisticko-bolsevisticke svine vysvetlit neviem.
<

Termín "sionisticko-bolsevický" je IMHO nesmyslný. Sionismus a bolševismus jsou dvě rozdílné ideologie viz tento názor Winstona Churchilla http://www.prop.sk/sionizmus_vs.htm. Dobře je popsán vztah sionistů a bolševiků během ruské revoluce v Dějinách Židovského národa od Paula Johnsona.

47529

31.3.2005 3:08

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 47529

>Termín "sionisticko-bolsevický" je IMHO nesmyslný. Sionismus
>a bolševismus jsou dvě rozdílné ideologie viz tento názor
>Winstona Churchilla http://www.prop.sk/sionizmus_vs.htm.
>Dobře je popsán vztah sionistů a bolševiků během ruské
>revoluce v Dějinách Židovského nárda od Paula Johnsona.

Ono to len zvonku tak vyzera. Inac su obidva systemy pohanane tymi istymi ludmi Chazarmi, tou istou nenavistou do krestanov a po case maju stejny tragicky dopad na kazdu spolcnost. Totalna kontrola, totalne sledovanie, zamedzenie slobody prejavu, vystavba Holocaust-pomnikov. Moze sa to nazvat sionizacia alebo sovjetizacia spolocnosti. Vot eto, sto teper mozna videt v Amerike! [mrknutí jedním okem]

47556

31.3.2005 1:25

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Markéta 85.?.?.?

Takže milí spoludiskutující,

ještě jeden souhrnný příspěvek. Snažila jsem se odpovědět všem, kteří se na mě obraceli s dotazy. Snad se mi to podařilo, ale diskuze je už trochu málo přehledná a tak pokud jsem někoho opomněla, ať se prosím necítí "diskriminován". Nebyl to záměr.
Každopádně v této debatě už nebudu pokračovat vzhledem ke svému omezenému času a vzhledem k tomu, že nemám pocit, že by ještě někam směřovala.47541

1.4.2005 4:49

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

kema 216.?.?.?

Reakce na 47541

Oba palce nahoru, Marketo. [smích]

47656

31.3.2005 6:44

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

hostující 84.?.?.?

Každopádně v této debatě už nebudu pokračovat vzhledem ke svému omezenému času a vzhledem k tomu, že nemám pocit, že by ještě někam směřovala"
No, to jste si mohla uvědomit hned zkraje. Vždyť to je pokaždé jasné ,CO, KDO a JAK.Ty argumenty jsou pořád stjné.Z obou stran.Dokola.
Ale je to fajn. [smích]

47565

1.4.2005 3:26

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Proc bychom jezdili do Israelu,kdyz staci precist jejich svatou knihu_Talmud.
FROM THE BABYLONIAN TALMUD!
2 "The teachings of the Talmud stand above all other laws. They are more important than the laws of Moses." - Rabbi Ismael, Rabbi Chambar, et. al.
3. "The decisions of the TALMUD are the words of the living G-d, Jehova Himself, asks the opinion of the earthly Rabbis when there are difficult affairs in heaven." - Rabbi Menachem Commentary on Fifth Book.
4. "Jehovah Himself studies the Talmud, standing, He such respect for that book." Tract Mechilla.
5. "It is more wicked to question the words of the Rabbis than those of the Torah (Moses' words)." Michna Sanhedryn 11:3.
6. "It is forbidden to disclose the secrets of the law. He who would do it would be as guilty as though he destroyed the whole world." Jektut Chadaz, 171, 3.
7. "Every goy who studies the Talmud and every Jew who helps him in it, ought to die." Sanhedryn, 59a; Aboda Zora 8-6; Szagiga 13.
8. "To communicate anything to a goy about our religious relations would be equal to killing of all Jews, for if the goyim knew what we teach about them they would kill us openly." Libbre David 37.
9. "If a Jew be called upon to explain any part of the rabbinic books, he ought to give only a false explanation. Who ever will violate this order should be put to death." Bibbre David, 37.
10. "A Jew should and must make a false oath when the goyim asks if our books contain anything against them." Staaloth-Utszabot, The Book of Jore Dia 17.
11. "The Jews are human beings, but the nations of the world are not human beings but beasts." Baba Mechia 114, 6.
12. "When the Messiah comes, every Jew will have 288 slaves." Simeon Haddarsen.

47648

1.4.2005 3:51

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Martin 193.?.?.?

paní Markéto, myslím, že se mýlíte. tady není nic jako zvedavcuv názor, tady jsou pouze ruzni lide, s ruznymi názory, pokoušející se vyjasnit si svá stanoviska.

argument, že media jsou zmanipulovaná, není součástí nějaké zvědavcové ideologie či rétoriky, to je pragmatické poznání některých lidí, které vychází ze zkušenosti, že každá vláda jde na ruku těm médiím, které jdou na ruku té vládě a tudíž, média nemohou být objektivní. Myslíte si snad, že v české republice existují média s masovým záběrem, která by si dovolila dlouhodobě prezentovat názory odporující oficiálním prohlášením vlády i kdyby tyto názory byly pravdivé ? Pozor, psal jsem s masovým záběrem, takže mi pls neargumentujte nějakým pokoutně vydávaným plátkem v malém nákladu.

A myslíte, že v kterékoliv jiné zemi je to jiné ?

47649

1.4.2005 3:56

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Otrocky obchod od Bohem vybranych kriminalniku.
BBC: Israel women trafficking soars--sold at public auctions
Thu Mar 31, 2005 13:49
24.110.132.173


Israel women trafficking soars

Between 3,000 and 5,000 women have been smuggled into Israel in the past
four years to work as prostitutes, according to a parliamentary inquiry.

The report described how the women are sold at public auctions for as much
as $10,000 and forced to work up to 18 hours a day.

On average the women receive only three percent of the money they earn
from prostitution, the report said.

Most of the women are from the former Soviet Union.

Many are raped and beaten as they are smuggled into Israel over the
Egyptian border, the inquiry found.

Attitudes

Zehava Galon, of the opposition Yahad Party, presented the report to the
speaker of the Knesset on Wednesday.

"We began this inquiry to investigate the extent of this phenomenon and
raise political awareness of their plight and the brutal nature of the
trafficking of women in this time of globalisation," said Ms Galon. [more]

Story from BBC NEWS:
http://news.bbc.co.uk/go/pr/fr/-/1/hi/world/middle_east/4380067.stm

47651

Příspěvků: 133

24.03. 02:25 Pavel -Čert- Němec  Natan Ščaranskij
24.03. 02:36 Vladimír Stwora  RE: Natan Ščaranskij
24.03. 04:44 Alžběta  RE: Natan Ščaranskij
24.03. 15:27 Vladimír Stwora  RE: Natan Ščaranskij
25.03. 15:39 zap  RE: Natan Ščaranskij
24.03. 02:57 Robert Nohejl  Natan Ščaranskij
24.03. 03:51 albert  Natan Ščaranskij
24.03. 21:35 leho  RE: Natan Ščaranskij
24.03. 03:59 Robert Nohejl  Natan Ščaranskij
24.03. 10:29 Max  Natan Ščaranskij
24.03. 11:17 Petr D.  Natan Ščaranskij
24.03. 11:43 MedaBeda  Natan Ščaranskij
24.03. 11:45 Dasa  Natan Ščaranskij
24.03. 21:36 Vladimír Stwora  RE: Natan Ščaranskij
24.03. 12:39 trodas  Natan Ščaranskij
24.03. 14:31 P.Peshmerga  RE: Natan Ščaranskij
24.03. 13:55 leho  Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 14:26 Max  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 21:26 leho  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
25.03. 15:19 zap  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
25.03. 19:00 zap  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
25.03. 19:12 zap  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
26.03. 21:26  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 16:32 Pavel -Čert- Němec  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 21:12 leho  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 21:15 leho  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
25.03. 01:44 Pavel -Čert- Němec  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
25.03. 10:02 Sidonius  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
25.03. 15:51 zap  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 23:55 deu  RE: Clanek jak z Rudeho Prava
24.03. 20:46 Karel Infeld Prachensky  Natan Ščaranskij
24.03. 23:04 Emma Bovary  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 00:38 Josef  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 01:50 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 01:52 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 01:55 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 01:57 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 15:30 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 02:10 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 03:25 zap  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 16:02 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 06:20 hostující  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
25.03. 23:28 leho  Zeme je placata!! Vesmir jak ho zname je sionisticka konspirace!!!
26.03. 21:46  RE: Zeme je placata!! Vesmir jak ho zname je sionisticka konspirace!!!
26.03. 00:20 Emma Bovary  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
26.03. 02:26 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 00:28 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 05:45 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 22:35 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 08:24 hostující  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 08:52 Idealista  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 13:22 carodejnik  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 16:31 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 22:38 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 22:40 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 01:34 carodejnik  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 15:15 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 22:53 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 10:34 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 23:05 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 21:02 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 01:07 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 21:05 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 16:48 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 16:23 zap  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 23:08 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 02:07 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 23:14 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 01:20 carodejnik  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 09:34 Idealista  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 23:25 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 04:43 Idealista  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 13:44 Copaallegro  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 22:59 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 04:38 kema  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 08:34 carodejnik  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 23:12 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 17:47 carodejnik  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 04:34 kema  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 02:44 Sidonius  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 01:18 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 16:41 zap  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 23:12 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 02:25 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 16:47 zap  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 22:32 Markéta  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 02:19 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 23:42 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 06:37 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 00:26 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 10:57 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 00:01 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 21:33 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 23:45 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 01:45 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 09:36 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 23:17 Markéta  Pro pana L.T.
02.04. 09:48 L.T.  RE: Pro pana L.T.
31.03. 23:35 Markéta  Pro pana L.T. - pokračování
29.03. 21:50 L.T.  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
27.03. 22:48 Martin  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 06:44 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
28.03. 14:18 zap  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 01:40 zap  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 01:54 Martin  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 23:51 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 04:12 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 06:29 hostující  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 08:49 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 04:41 kema  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 10:22 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 04:47 kema  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 08:19 Lev  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 00:03 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 08:53 Idealista  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
29.03. 23:31  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 03:25 Idealista  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 04:59 Sidonius  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 08:51 carodejnik  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 00:14 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 00:10 carodejnik  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 00:47 Markéta  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 03:01  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 03:41 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 21:21 carodejnik  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
30.03. 23:30 Emma Bovary  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 03:08  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 01:25 Markéta  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 04:49 kema  RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
31.03. 06:44 hostující  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 03:26 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 03:51 Martin  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský
01.04. 03:56 Robert Nohejl  Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 4

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 219