Diskuze k článku

Válka v pražské židovské obci sílí

Příspěvků 71

17.3.2005 0:13

Válka v pražské židovské obci sílí

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

"tuneluje péči o přeživší holocaust"

Tak to je nejvetsi vtip, ktery jsem slysel za poslednich 20 let [chechtot] [chechtot] [chechtot]

To fakt nema obdobu a jestli to nekdo mysli vazne, tak mam dojem, ze je nacase jim ten holokaust zopakovat - aby dobre "prezival" [chechtot] ... [oči v sloup]

Ktera politicka strana si da do programu deportaci zidu do Pales... pardon, Israele? [velký smích]

46268

17.3.2005 1:34

Dotaz autorovi

Vodník 82.?.?.?

Ten Wiener z Bánayiho skupiny je ten letec z RAF? To je velmi slušný člověk, který si zaslouží obrovský respekt.

Naopak od Tomáše Jelínka jsem kdysi četl dost irritantní cancy...

46277

17.3.2005 2:28

Válka v pražské židovské obci sílí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mnohym se to muze zdat docela legracni,ze se zide mlati o koryto mezi sebou ,ale ,kdyz se mlati,tak to neni jen tak pro nic a zanic,tak jak v "CIsaruv ,pekar a pekaruv cisar"-"to neni jen tak obycejna kulicka",tady jde o moc a ovsem o velke penize,zide v Ceske republice ,jako v mnoha jinych statech predstavuji stinovou vladu a ta vetsinou manipuluje s velkou casti penez ,jen za tak zvany holocaust,ktery prehledl obeti krestanu desetkrate vyssi obsahuje vice jak 80 billionu dollaru v penezich a co ve zbozi a jinem,jen ted v Americe probehlo odskodneni za "Zlaty valk" co vykradli osvoboditele -Americani a ted to danovy poplatnik zaplati,tento pramen prijmu zasadne nevysycha a nevyschne,jen ve sluzbach zidovskych advokatu pocitajicih si horentni sumy ,jdou do milionu,kdyz profesor Finkelstein to spravne nazval "Holocaust industry",cehoz se mnohy zidu boji,nebot veci zasly dost daleko a z ruznych politickych seslosti muzem cist ,ze antisemitismus roste po celem svete,na stranu druhou je to blbost ,nebot ,tak zvani zide nikdy zidy nebyli a tudiz nemohli byt ani semity.
I president Nixon v soukromem hovoru rekl,ze vlasten bez zidu nemuz eudelat zadny krok,tudiz ,neprimo rekl,ze je jen a jen loutka,president Wilson si rovnez posteskl,kdyz videl ,jak zide cekaji pred jeho kancelari slovy: zde sedi ta prava vlada Ameriky,v Australii "Peter " byl vice v premierove kancelari ,nez ve sve vl;astni,udajne mu radil,takovy Maxwel nemel zanedbatelnou posici v Britskem parlamentu take,vetsinou kazdy satnik je primo oblezen "poradci",samozrejme kosher poradci,kdyz i Havel jich mel dost kolem sebe,ze ano?

46281

17.3.2005 2:53

Válka v pražské židovské obci sílí

kema 216.?.?.?

Jestli jsou skutecne Zide nak nesvarlivi, neni treba se jich vubec obavat a vetsina diskusi v tomto casopise je vlastne vo nicem. [velký smích]

46288

17.3.2005 3:26

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 46288

>Jestli jsou skutecne Zide nak nesvarlivi, neni treba se jich
>vubec obavat a vetsina diskusi v tomto casopise je vlastne
>vo nicem. [velký smích]
Nesvárliví nebo svárliví?

46291

17.3.2005 3:18

Válka v pražské židovské obci sílí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Je jasne ,ze nejvyssim bosem svetove banky ,nemuze byt nikdo jiny ,nez zid .
MSNBC.com
Wolfowitz tapped to lead World Bank
Pentagon official drew criticism over Iraq war
The Associated Press
Updated: 11:18 a.m. ET March 16, 2005
WASHINGTON - President Bush on Wednesday tapped Defense Deputy Secretary Paul Wolfowitz, who has been a lightning rod for criticism of the U.S. invasion of Iraq and other defense policies, to take over as head of the World Bank.
Bush told a news conference that Wolfowitz, now Defense Secretary Donald Rumsfeld’s top deputy, was “a compassionate, decent man who will do a fine job at the World Bank. That’s why I put him up.”
The administration began notifying other countries that Wolfowitz was the U.S. candidate to replace World Bank President James Wolfensohn, who is stepping down as head of the 184-nation development bank on June 1 at the end of his second five-year term.
The United States is the World Bank’s largest shareholder in the development bank. The bank traditionally has had an American president. Its sister institution, the International Monetary Fund, traditionally has been headed by a European.
Bush, during the news conference, noted that he had called Premier Silvio Berlusconi to talk about Iraq and other issues earlier in the day and said that he had discussed Wolfowitz, “my nominee,” with the Italian leader.
“He is a man of good experience,” Bush said. “He helped manage a large organization .... a skilled diplomat, worked at the State Department.”
Wolfowitz, 61, was sworn into his post at the Defense Department in March 2001, marking his third tour of duty at the Pentagon.
Zkraceno.

46290

17.3.2005 3:48

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 46290

To není "normální žid" , ale těžký sionista a válečný zločinec.
Je docela dobré takto rozlišovat!

46293

17.3.2005 9:36

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 46293

ano.. je potreba to rozlisit uz z PR duvodu..

ale mam pocit, ze budu usilovat o to, stat se clenem jednoho z tech kridel, nakonec kde se vam postesti moci celkem "legalne" nakopat par zidu do zadnic?

[smích]

46324

17.3.2005 9:43

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 81.?.?.?

Reakce na 46293

ano je potreba takto rozlisovat, uz z PR duvodu

asi se pridam k jednomu z tech kridel, protoze mit moznost moci si nakopat celkem "legalne" par zidu do zadnic je zajimava ne?

46325

17.3.2005 3:50

Dýcháme vůbec ještě?

Janek 24.?.?.?

Tyto události znamenají jen a jen to, že se židé cítí ve svých pozicích zcela neohroženi a tak se koušou mezi sebou, jak jim velí jejich přirozenost. Toto je typické chování smečky vlků, kteří zdolali svou oběť a teď se rvou o nejlepší kousky. Dýcháme vůbec ještě?

46294

17.3.2005 8:58

RE: Dýcháme vůbec ještě?

Baldwin de la Troville baldwin (zavináč) hackermail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 46294

Někteří z nás ano, ale většina populace se židů bojí natolik, že strachy ani nedýchají. Až přijde nová světová krize, poznáte sami co jsou židi zač. Národní socialisté Vám od židů už jednou pomohli.. Žel, dnes nejsme silní tak jako před lety. Buď začneme jednat všichni, nebo už nebudeme mít možnost.

46318

17.3.2005 6:17

Válka v pražské židovské obci sílí

albert 70.?.?.?

Kdyz zid zacne napadat zida, - to je jako orgasmus! Krasa! [smích]
Tasemnice se da do pijavice, a strevni roupi a podobni paraziti nestoji stranou. Jak by asi vypadal svet, kdyby nebylo gojimu (tj. dojnych krav), ale svet by se 100% skladal jen z "vyvolenych"?
10.zari, 2004, Vecernik Praha prinesl clanek "Teror mezi tenory". Podle clanku jeden tenor, cesky "buddhista" Zdenek Kazda, z prazskeho filharmonickeho sboru napadl fyzicky dalsiho tenora, ceskeho "zida" Michala Forsta; a dal mu, jak se jednoduse rika, po drzce. Na to (samozrejme antisemiticky, mozna ze i na nejake mydlo ci stinidlo by se dostalo) reagoval sbormistr Jaroslav Brych: "Proste dostal (zid) na hubu. Konecne. Ja bych mu nejradeji dal take".
Zpivajici kolegove se vyjadrili o Forstovi take nelichotive (tj. antisemiticky) s tim, ze se "neustale vnucuje a prosazuje a nikdo s nim nechce sdilet na zajezdech pokoj. Od kolegu si pry pujcuje penize a potom je nevraci (slava Talmudu! Rabini se raduji!)".
Forst se pak obratil na ("rasove" integrovaneho & diversifikovaneho) rabina Sidona, a snazi se obvinit ceskeho "buddhistu" (a jine kolegy) z ANTISEMITISMU. [naštvaný]

Jelinek dal po hube jinemu zidovi, a ejhle, zadny ANTI-SEMITISMUS!
Nejkrasnejsi je, kdyz zidaci kdyz uz nevi odkud cucat $$$, tak se do sebe obuji, a vzajemne se obvinuji, kdo z nich ma ve svych zilach vice internacionalni zidoviny (ve skutecnosti dablovo DNA), a kdo toho ma mi min, tudiz neni ten "pravy" zid ...
Pan Jezis Kristus se na toto tema vyjadril nepresnejsi. Viz Zjeveni Sv. Jana, 2:9 a 3:9. Tam ON ty, kteri se budou vydavat za zidy, nazval lhari a synagogou Satanovou. Amen.

46308

17.3.2005 6:21

Válka v pražské židovské obci sílí

shaiom.l 160.?.?.?

Bez komentáře

""Jak zakoupit stravenky
Členové židovské obce si stravenky zakupují v pokladně PŽO, ostatní návštěvníci si stravenky kupují v cestovní kanceláři Precious Legacy Tours, která se nachází několik kroků od Židovské radnice (Maiselova 16).

Ceny pro členy židovských obcí: dospělí na všední den 35 Kč, děti a mládež na všední den 25 Kč; dospělí na šábes 60 Kč, děti a mládež na šábes 45 Kč. Dospělí na svátky 60 Kč, děti a mládež na svátky 45 Kč.

Ceny jídel pro návštěvníky se pohybují od 300 Kč za denní menu, šabatové menu stojí 450 Kč. Při objednávkách nad 20 osob je možno v uvedené cestovní kanceláři objednat i večeře.""

Zdroj www.kehila.cz

46309

17.3.2005 12:16

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Baldwin de la Troville baldwin (zavináč) hackermail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 46309

přečtěte si Průvodce košer potravinami v České republice pro rok 2004 - 5764.

fakt jsem se pobavil [překvapení]))))

46341

18.3.2005 14:03

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46309

>Bez komentáře
>
>""Jak zakoupit stravenky
>Členové židovské obce si stravenky zakupují v pokladně PŽO,
>ostatní návštěvníci si stravenky kupují v cestovní kanceláři
>Precious Legacy Tours, která se nachází několik kroků od
>Židovské radnice (Maiselova 16).

>
>Ceny pro členy židovských obcí: dospělí na všední den 35 Kč,
>děti a mládež na všední den 25 Kč; dospělí na šábes 60 Kč,
>děti a mládež na šábes 45 Kč. Dospělí na svátky 60 Kč, děti
>a mládež na svátky 45 Kč.

>
>Ceny jídel pro návštěvníky se pohybují od 300 Kč za denní
>menu, šabatové menu stojí 450 Kč. Při objednávkách nad 20
>osob je možno v uvedené cestovní kanceláři objednat i
>večeře.""

>
>Zdroj www.kehila.cz
>

To konstatujete a nebo kritizujete?
Nevím, zda to tak ještě stále je, ale vzpomínám na cenově odlišné vstupné v Čechách do historických objektů, výstavních síní atd.
Nižší pro domorodce, vyšší pro turisty.

46448

18.3.2005 15:04

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 46448

Jenže ti turisté vydělávali všichni v přepočtu daleko více, než domorodci ....

46453

18.3.2005 16:24

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46453

>Jenže ti turisté vydělávali všichni v přepočtu daleko více,
>než domorodci ....

..no a?
Mas vic penez, tak nam je dej.Takove male "prerozdelovani", ze?
U te kosher restaurace je alespon moznost volby, nelibi se mi ceny, nepujdu tam.
Kdyz prijede turista za poznanim, moc na vyber nema, chce videt, zaplati.Podle navstevnosti Ceske republiky se zda, ze o turisty opravdu neni nouze, penez prinesou a utrati dost, ale presto se jim da "vyskrabat z penezenky jeste o trosku vic".
Musim rict, ze za "tyhle dvoji" ceny jsem se hluboce stydela a nedokazala jsem je znamym z Kanady, kteri leteli do Prahy se mnou, vysvetlit. Ze vydelavaji vic, nez vy v Cechach jsem nepovazovala za vhodny argument.Takhle se k turistum ze zapadu chovaji rozvojove zeme.

46464

18.3.2005 23:18

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

68 68.?.?.?

Reakce na 46464

Musim rict, ze za "tyhle dvoji" ceny jsem se hluboce stydela a nedokazala jsem je znamym z Kanady, kteri leteli do Prahy se mnou, vysvetlit. Ze vydelavaji vic, nez vy v Cechach jsem nepovazovala za vhodny argument.

Pani Ajo, vysvetleni je jednoduche. Je to sprosta zlodejna, protoze cesky clovek musi porad nekoho druheho okradat. [pláč]
A potom chce ten cesky clovek neco mluvit o zidech? [chechtot] [chechtot]

46480

19.3.2005 0:30

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

bijecblbobijce 83.?.?.?

Reakce na 46480

Jedná se o české židy! Pozor na to.
A čeští židé mají být údajně nejhorší sorta , co mezi "židáčky"
existuje.
A nebylo tomu tak. Čeští židé patřili historicky k nejvzdělanějším
ve všech rabinátech v Evropě.
Zkrátka lidé a věci se mění.

46484

19.3.2005 1:45

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

68 68.?.?.?

Reakce na 46484

Jedná se o české židy! Pozor na to.

No, ti, co mne pocitali trojnasobnou cenu za autobus z Prahy do Brna zide nebyli. Ale mozna se od tech zidu rychle uci.
[smích]

46487

19.3.2005 4:45

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46480

>
>Pani Ajo, vysvetleni je jednoduche. Je to sprosta zlodejna,
>protoze cesky clovek musi porad nekoho druheho okradat. [pláč]

>A potom chce ten cesky clovek neco mluvit o zidech? [chechtot]
>[chechtot]

Tady se neshodneme, ja jsem porad presvedcena (mozna naivne), ze vetsina Cechu jsou slusnaci.
A nebo mam kliku a kdyz se tam vracim, jsem ve styku s temi, kterym ani dlouhodoby vliv bolsevika nezkazil charakter. Vsechno je to v moralce.

46494

19.3.2005 7:14

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

albert 70.?.?.?

Reakce na 46494

>Tady se neshodneme, ja jsem porad presvedcena (mozna
>naivne), ze vetsina Cechu jsou slusnaci.

>A nebo mam kliku a kdyz se tam vracim, jsem ve styku s temi,
>kterym ani dlouhodoby vliv bolsevika nezkazil charakter.
>Vsechno je to v moralce.

Mila Ajo, lituji se vyjadrit tak, ze vetsina Cechu dnes nejsou slusnaci .. Snad vetsina jejich (nasich) predku jimi kdysi mohla byt. A to na zaklade sve tradicni krestanske moralky . Ale ne dnes.
Zidova metoda je znicit veskery tradicni Svet; tradicni svetovy charakter, tradicni rozdeleni, tradicni diversitu, a pod ..
Vsak si ctete v Talmudu (doktryna zidovskeho "nabozenstvi"[mrknutí jedním okem], tam se dozvite, jak s nezidy (pro zisk zidu) ma byt nalozeno.

A mimochodem: zide nejsou rasou, ani etnikem/narodnosti; ci ani "nabozenstvim". Kdyby tomu tak bylo, tak i komuniste a jejich potomci by museli dnes byt rasou, narodnosti, etnikem, a (Marx-Leninovym) "nabozenstvim"..

Zid je zid. Jiz zanadlouho po Kristove odchodu (zhruba 750 let predtim, nez se dostali na scenu turkomongolska smes Chazaru, dnes 90-95% zidu), Novy Zakon, Skutky Apostolu, 2. kapitola svedci:
"5. Byli pak v Jeruzalémě přebývající Židé, muži nábožní, ze všelikého národu, kterýž pod nebem jest.
VSELIJAKEHO NARODU pod nebesy ..
Internacionalni Marxismus-Leninismus, a dnesni americka politickokorektni diversita musi jasat!
Stejne tak, jako jasa otec zidu, Lucifer.

46498

19.3.2005 14:34

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46498


>
>Mila Ajo, lituji se vyjadrit tak, ze vetsina Cechu dnes
>nejsou slusnaci .. Snad vetsina jejich (nasich) predku jimi
>kdysi mohla byt. A to na zaklade sve tradicni krestanske
>moralky . Ale ne dnes.

Je to, pane Alberte, otazka osobni zkusenosti.

>Zidova metoda je znicit veskery tradicni Svet; tradicni
>svetovy charakter, tradicni rozdeleni, tradicni diversitu, a
>pod ..

>Vsak si ctete v Talmudu (doktryna zidovskeho "nabozenstvi"[mrknutí jedním okem],
>tam se dozvite, jak s nezidy (pro zisk zidu) ma byt
>nalozeno.

>
>A mimochodem: zide nejsou rasou, ani etnikem/narodnosti; ci
>ani "nabozenstvim". Kdyby tomu tak bylo, tak i komuniste a
>jejich potomci by museli dnes byt rasou, narodnosti,
>etnikem, a (Marx-Leninovym) "nabozenstvim"..

>
>Zid je zid. Jiz zanadlouho po Kristove odchodu (zhruba 750
>let predtim, nez se dostali na scenu turkomongolska smes
>Chazaru, dnes 90-95% zidu), Novy Zakon, Skutky Apostolu, 2.
>kapitola svedci:

>"5. Byli pak v Jeruzalémě přebývající Židé, muži nábožní, ze
>všelikého národu, kterýž pod nebem jest.

>VSELIJAKEHO NARODU pod nebesy ..
>Internacionalni Marxismus-Leninismus, a dnesni americka
>politickokorektni diversita musi jasat!

>Stejne tak, jako jasa otec zidu, Lucifer.
>
>

Tady se s vami nemohu poustet do debaty, utloukl byste me cepici.
V podstate delate to, co Zide.Placete a stezujete si, jak vam ublizuji.
Je to takovy kolotoc, cernoch ukazuje prstem na bileho, bily na Zida a Zid na Araba.

46509

19.3.2005 18:23

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 46509


>V podstate delate to, co Zide.Placete a stezujete si, jak
>vam ublizuji.

Pani Ajo
Pokud se rozhodnete vstoupit nekolika vetami do "valky", musite
mit nejaky ten tank v zaloze.
Nebo aspon prak[mrknutí jedním okem]
A kdyz neni ani jedno, ani druhe.....tak aspon byste mela byt trochu
naivni.....jako idealiste [velký smích]

46516

19.3.2005 21:54

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46516

>
>Pani Ajo
>Pokud se rozhodnete vstoupit nekolika vetami do "valky",
>musite

>mit nejaky ten tank v zaloze.
>Nebo aspon prak[mrknutí jedním okem]
>A kdyz neni ani jedno, ani druhe.....tak aspon byste mela
>byt trochu

>naivni.....jako idealiste [velký smích]

Ale ,Idealisto, ja nevalcim.
Jsem si vedoma pane Alberovych znalosti, co se krestanstvi tyka a tak je mi jasne, ze by me, mozna ne cepici, ale bibli urcite prevalcoval( me "biblicke" znalosti jsou znacne povrchni).
Vlastni naivitu jsem priznala. [smích]

P.S.Vadi mi rozdilne "metry" na cokoliv.

46524

19.3.2005 20:39

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46498

V podstate delate to, co Zide.Placete a stezujete si, jak vam ublizuji.

Aja -- 24.?.?.?


Ne, ne pani Ajo, pak Albert by ani kureti neublizil.
On ma "krestanskou moralku" on miluje sveho blizniho
jako sebe sameho.


46521

20.3.2005 22:09

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46521

>V podstate delate to, co Zide.Placete a stezujete si, jak
>vam ublizuji.

>
>Aja -- 24.?.?.?
>
>
>Ne, ne pani Ajo, pak Albert by ani kureti neublizil.
>On ma "krestanskou moralku" on miluje sveho blizniho
>jako sebe sameho.
>
>
>

Ono je to, Dusane, od zdi ke zdi. Albert vini Zidy ze vseho, vy se jich zastavate, at se deje, co se deje.

46574

19.3.2005 7:47

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

68 68.?.?.?

Reakce na 46494

Tady se neshodneme, ja jsem porad presvedcena (mozna naivne), ze vetsina Cechu jsou slusnaci.
A nebo mam kliku a kdyz se tam vracim, jsem ve styku s temi, kterym ani dlouhodoby vliv bolsevika nezkazil charakter. Vsechno je to v moralce.


Pani Ajo, jak si mam vybrat slusnaka ktery prodava listky na autobus? A nebo co mam delat, kdyz mne za 700 korunove obroucky na bryle pocitali dva tisice? Ja jim je nedal, nastrcil jsem jim kamarada z Brna, ktery mne je koupil za 700.

46499

19.3.2005 14:26

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 46499

>
>Pani Ajo, jak si mam vybrat slusnaka ktery prodava listky na
>autobus? A nebo co mam delat, kdyz mne za 700 korunove
>obroucky na bryle pocitali dva tisice? Ja jim je nedal,
>nastrcil jsem jim kamarada z Brna, ktery mne je koupil za
>700.

>

Previti jsou vsude, na tom se shodneme.Mluvim o vetsine.
Jak ten autobusak a optik poznali, ze nejste domaci?

46508

19.3.2005 22:15

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

68 68.?.?.?

Reakce na 46508

Jak ten autobusak a optik poznali, ze nejste domaci?

Zeptali se mne. Tak jsem jim po pravde odpovedel. Moji pratele v Cesku mne rekli, ze mam v cestine cizi prizvuk.

Jeste jednu perlicku vam reknu. Musel jsem nechat opravit pomni na hrobe mych rodicu. Z 400 korun bylo najednou 6 tisic. Ale rekl mne, ze mne udela lepsi praci, protoze si to muzu vic dovolit, nez mistni lide. Pro mne to tenkrat bylo 200 dolaru, coz je nic proti tomu, co by mne takova prace stala tady.
[smích]

46525

20.3.2005 0:02

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46525

Podobna zkusenost. Ja koupil na hrob rodicu dva krasne
vence. Vecer jsem to ulozil na hrob rodicu a druhy den
oba byly pryc. To jsem jeste neslysel, ze by lide nekde
na svete kradli veci s hrobu.
Pardon, s nad v Egypte s pyramid.


46529

18.3.2005 18:33

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

68 68.?.?.?

Reakce na 46453

Jenže ti turisté vydělávali všichni v přepočtu daleko více, než domorodci ....

Copaallegro -- 213.?.?.?


Tohle je ohromna moudrost!! Takze, kdyz prijede do Ceska Bill Gates, tak je v poradku mu uctovat sto tisic korun za jeden rohlik!!
[pláč]

46470

25.3.2005 1:44

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Druid 62.?.?.?

Reakce na 46470

>Jenže ti turisté vydělávali všichni v přepočtu daleko více,
>než domorodci ....

>
>Copaallegro -- 213.?.?.?

>
>Tohle je ohromna moudrost!! Takze, kdyz prijede do Ceska
>Bill Gates, tak je v poradku mu uctovat sto tisic korun za
>jeden rohlik!!

> [pláč]

Ne to neni v poradku. To je malo!

46990

18.3.2005 20:55

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46453

Jenže ti turisté vydělávali všichni v přepočtu daleko více, než domorodci ....

Copaallegro -- 213.?.?.?


Snad to bude tim ze ti "zahranicni" nesedi 4 x za tyden
u piva a nenadavaji na vsechno kolem a nesvadeji to
vsechno na Zidy.46474

21.3.2005 10:12

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 46474

Hele, já když jedu do Thajska, tak je mi jasný, že za stejný jídlo se stejným kuřetem a rejží, zaplatím daleko více, než domorodec. Kašlu na to, jsem tu na dovolené a i tak je to levnější, než u nás. Když mě druhý den vezme Thajka na oběd a po nákupech a kupuje ona, má úplně jiné ceny, než která prodejce stanoví pro mě. Seru na to, jsem na dovolené a jedu si užít a ne počítat škváru, škudlit a šílet, že někde je to o 20 % dražší. Dneska, když poslucháte cizince v českých hospodách a při procházkách Prahou, připadáte si jak na sjezdech pojišťováků - neustálé přepočítávání kurzů a cen. Tomu říkám dovolená na hovno. Když na to sakra nemám, sedím doma na hnědce a nejedu někam, kde počítám rohlíky a sleduju, kde je nejlevnější autobus. Nikdo mě nenutí sem jezdit.
Sorry, že musím být sprostý, ale tyhle přiblblé kecy, co tu řešíte, jsem řešil s turisty 10 let. Fakt nechápu, že někdo se rozhodne jet na dovolenou třeba do Říma a pak 1/2 času prožije dotazy, kde je co nejlevnější a stresuje se, že Odvárka to koupil levněji.

46612

22.3.2005 2:47

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 46612

>Hele, já když jedu do Thajska, tak je mi jasný, že za stejný
>jídlo se stejným kuřetem a rejží, zaplatím daleko více, než
>domorodec. Kašlu na to, jsem tu na dovolené a i tak je to
>levnější, než u nás. Když mě druhý den vezme Thajka na oběd
>a po nákupech a kupuje ona, má úplně jiné ceny, než která
>prodejce stanoví pro mě. Seru na to, jsem na dovolené a jedu
>si užít a ne počítat škváru, škudlit a šílet, že někde je to
>o 20 % dražší. Dneska, když poslucháte cizince v českých
>hospodách a při procházkách Prahou, připadáte si jak na
>sjezdech pojišťováků - neustálé přepočítávání kurzů a cen.
>Tomu říkám dovolená na hovno. Když na to sakra nemám, sedím
>doma na hnědce a nejedu někam, kde počítám rohlíky a
>sleduju, kde je nejlevnější autobus. Nikdo mě nenutí sem
>jezdit.

Dojal jste mě, že jste zůstal čech. To, že tyhle praktiky, běžné v rozvojových zemích třetího světa, uplatňujete taky doma, Vás chtíc nechtíc, řadí mezi tyto země. Vy sám jste toho příkladem. Nejspíš byste považovali za spravedlivé, aby Vám, když přijedete třeba do Anglie, počítali za všechno jen čtvrtinu ceny, když jim řeknete, že jste z Čech. No, potěš Pámbů ! A co čeští turisté, ještě pořád sebou vozí na dovolenou (do západních zemí) kufry konzerv ? [chechtot]

46695

18.7.2006 16:44

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Jack4All 82.?.?.?

Reakce na 46612

No tak to si blblej [smích] Já sem byl v Thajsku a platil sem jako domorodec. Stačí bejt drzej a ukecanej a naučit se trochu thajsky [smích]

110815

17.3.2005 9:27

Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Pan Král napsal, že židé ho stále překvapují svými projevy. V tom nemohu souhlasit. Člověk, který zná židy tak,jako já, tak toho nepřekvapí vůbec nic. Divil byste se, k jakým excesům dochází na linkách Tel Aviv - Praha, které jsou do posledního místa zaplněny ruskými Chazary a další povedenou chamradí. Pěstní potyčky nejsou zřídkavým jevem, napadení personálu bez rozdílu pohlaví také ne. Na tyto lety dostává posádka dvojnásobné diety a VŽDY musí letět steward. Také jsem byl u toho, když přijeli jako zájezd z Izraele busem ( s ukrajinským řidičem )a na hotelu se servali o pokoje ( výhled, patro )jak psi. A když měli odjíždět, tak se tak nacpali při snídani, že se dva z nich před vstupem do autobusu pozvraceli, čemuž jejich kolegové z okýnek pobaveně přihlíželi.
No a že se jich majorita bojí ? Čemu se divíte ?
Věřím na to, že to zhnusení z jejich praktik, somrování, vydírání, šmeliny, prznění kultury, nářku, posedlostí sebou... je zatím pod pokličkou, ale každým dnem se zvětšuje a roste a jednou bude stačit malý plamínek a pujde to ráz na ráz.
Pokaždé mě však dokáže udivit, kolik lidí ( nežidů ) však s nimi jde do holportu a v prdelolezectví překonávají světové rekordy nevkusu. Věřím, že možná právě nějaké takové snaživé pako někde něco pohnojí a to bude ten první kamínek laviny.

46321

17.3.2005 9:34

Válka v pražské židovské obci sílí

Tom 24.?.?.?

motto:

>"Vypukla regulérní rvačka, kdy se Jelínkovi podařilo dobře mířenými údery (podle výpovědi jednoho z napadených ho rozzuřený Jelínek "veřejně škrtil, bil pěstí, kopal kolenem a mlátil dveřmi"[mrknutí jedním okem] zpacifikovat slabší židy z mandátové komise a vniknout do sálu."

Pražská moderní

To jste lidi neviděli takovýho strejce:
Pod jarmulkou se jaxi
zablesklo se sadomaxi
koleno zvedlo se k akci
zahřmělo jak Cotopaxi
provedlo tu tvrdou sankci
při které změknou samci
rázem je po aroganci
nemajíce jinou šanci
jdou do kolen jak chovanci
nevěříte té nuanci?
Tak to jste lidi neviděli - nakopnutý vejce!


Česká lidová

Nade mlejnem, pode mlejnem, židi se perou,
vem, Jeníčku, vem komžičku, žehnej jim sekerou.


Nade mlejnem, pode mlejnem, židi se perou,
vem, Jeníčku, vem komžičku, než ti ji seberou.


Nade mlejnem, pode mlejnem, židi se perou,
věř, deníčku hamižníčků, s ničím se neserou.

46322

17.3.2005 10:04

Válka v pražské židovské obci sílí

Jarka 160.?.?.?

Nestaci afery nasich vyssich politickych uredniku,jeste se rvou zide mezi sebou..A to z penez danovych poplatniku jim odteka do prazske, zidovske obce dost penez, ac jsou velmi bohati...Kde jsem to cetla uz nevim, ale docela mne to rozhorcilo. CR pocita s kazdou korunou, kterou ma vydat na dulezitejsi veci, jako je zdravotnictvi, skolstvi nebo ekologie a tady litaji penize do vetru..Ani se mi nelibi situace mezi cirkvemi a statem, obzvlast, kdyz katolicka cirkev podvadi se svymi "17ti mrtvymi dusemi" za ktere pobira plat.....To, co se delo v zidovske obci je skutecne velka hanba, inu, co muzeme chtit od zidu? Toleranci, respekt, serioznost? Ani nahodou, kdyz tyto vlastnosti nemaji ani sami k sobe......

46328

17.3.2005 12:52

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 46328

>.... inu, co muzeme chtit od zidu? Toleranci,
>respekt, serioznost? Ani nahodou, kdyz tyto vlastnosti
>nemaji ani sami k sobe......
Pani Jarko
Jeste nedavno, ( a myslim si, ze to stale na svete tak je ) krestane si
jeden druhemu vystrelovali mozky z hlavy,...jen tak.Ve jmenu valky a vyssiho principu.
A ti nejsvatejsi kardinalove a papezi nebyli schopni sve ovce uhlidat.
Je to v lidech,...ne v tom, jestli je nekdo krestan,nebo zid.
A pokud chcete namitnout, ze pisete o zidech jako o narodu....[zmaten] neexistuje [mrknutí jedním okem]
Jeste ze verim v Matku prirodu [cool]
Mam pokoj nejsvatejsiiiii.[smích]

46343

18.3.2005 6:56

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 46343

No, samozrejme, ze je to vsechno v lidech..Ale proc se perou? Vsichni vime proc. Jde jim o moc a zase jsou v tom jen a jen penize. Jiste, ze si krestane rezali hlavy i s tim souhlasim. Mozna, ze jsem trosku naivni, ale neni to zbytecne? Vzdyt se na svete da tak krasne zit v klidu a miru. Je to sice frazovita veta, ale pravdiva, ale bohuzel neuskutecnitelna....
I pro mne je Matka priroda svata....!

46420

18.3.2005 16:18

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46420

No, samozrejme, ze je to vsechno v lidech..Ale proc se perou? Vsichni vime proc. Jde jim o moc a zase jsou v tom jen a jen penize. Jiste, ze si krestane rezali hlavy i s tim souhlasim. Mozna, ze jsem trosku naivni, ale neni to zbytecne? Vzdyt se na svete da tak krasne zit v klidu a miru. Je to sice frazovita veta, ale pravdiva, ale bohuzel neuskutecnitelna....
I pro mne je Matka priroda svata....!

Ano, mate pravdu pani Jarko. Vsude jsou v prvnim zajmu
penize. Dnes bylo oznameno, ze velky hrdina vsech "rudych"
pan Fidel Castro ma pod strozochem 550 milionu $$$.
Patri k tem nejbohadsim lidem na svete. Ale zase ho
velka vetsina Kubancu bude nadale milovat. Mozna ma neco
zidovske krve v sobe ? Kdo vi ? Nebo, ze by to byla jen
nahoda?46462

19.3.2005 19:47

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

zap 65.?.?.?

Reakce na 46462

Co to sem clovece Dusane zase vnasite! FC ma to co si zaslouzi. Je vudcem a neobycejnym charakterem. Jedinym, kdo se dokazal dlouhodobe postavit americke agresi. Jsem presvedcen, ze podobne zkazky jsou plane a jsou vyrobeny 'na zakazku'. Jinak ale nemam pochybnosti, ze budoucnost patri zidum,. I na te Kube.

46520

19.3.2005 23:56

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46520

Co to sem clovece Dusane zase vnasite! FC ma to co si zaslouzi. Je vudcem a neobycejnym charakterem. Jedinym, kdo se dokazal dlouhodobe postavit americke agresi. Jsem presvedcen, ze podobne zkazky jsou plane a jsou vyrobeny 'na zakazku'. Jinak ale nemam pochybnosti, ze budoucnost patri zidum,. I na te Kube.

Proboha, prominte, ze vam urazim vase delnicke hrdiny.
Ja se priste polepsim. Neuvazenost s me strany. Priste
to neudelam. Snad me omlouva jen to, ze az vy dojedete
na Kubu a uvidite tam zebrat lidi o krajicek chleba, tak
vas taky napadne otazka, proc jim jejich "VUDCE" s tech
svych 550 milionu na to neda.46528

20.3.2005 12:10

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 46528

>az vy dojedete
>na Kubu a uvidite tam zebrat lidi o krajicek chleba, tak
>vas taky napadne otazka, proc jim jejich "VUDCE" s tech
>svych 550 milionu na to neda.
Treba proto, ze je to nejakej fiktivni odhad majetku, zadnych 550 milionu zasitych v matraci nema... Cert

46545

20.3.2005 17:27

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46545

Treba proto, ze je to nejakej fiktivni odhad majetku, zadnych 550 milionu zasitych v matraci nema... Cert

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě -- 82.?.?.?


No tak nema. Ja to jenom cetl a predavam informace
dal. Nema, nema ja se s toho nepo......


46559

21.3.2005 10:18

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 46559

Dusane, na Kubu se nejezdí, abyste se dojímal nad žebrajícími chuďasy, to samé si užijete i v Brazílii a na mnoha dalších turisticky atraktivních místech.
Mí židovští přátelé na Kubu jezdí za lepými děvami, které sice už nedají za zahraniční tričko, propisku a žvýkačky, jako dříve, ale pořád se vejdete do cca. 20 USD. A to je přece sakra košer. Moře je tam na nic - vítr, vlny, špína.., jídlo taky nic moc, takže pokud nejte vášnivým kuřákem doutníků, nebo svůj doutník rád neposkytujete ke kouření jiným, zůstaňte doma a necintejte si pentli o FC.

46614

21.3.2005 21:27

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

bijecblbobijce 213.?.?.?

Reakce na 46528

Na Kubě je proti dalším jihoamerickým státům poměrně
daleko lepší životní úrověň!
Takže Dušane docela normálně kecáš a jsi zlomyslný prolhaný
sráč!!!!

46661

22.3.2005 3:18

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46661

Uz vam toho vaseho slavneho Fidela Castrouse
necham na pokoji. Je to vas delnicky hrdina,
nikdo vam ho nebere. Proletari vsech zemi
spojte se, ze ano ?

p.s.
Ano maji o krajicek chleba vic, nez treba
nezamestnany v Brazlii, ale jejich spisovatele
kdyz neobdivuji Fidelka chodi na 20 let do
chladku.
Jsem prekvapen, ze existuji stale obdivovatele
komunistickych diktatoru. Ale na druhe strane zase
ne.

46699

22.3.2005 9:05

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Sidonius Zdenekm (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 46661

>Na Kubě je proti dalším jihoamerickým státům poměrně
>daleko lepší životní úrověň!
>Takže Dušane docela normálně kecáš a jsi zlomyslný prolhaný
>sráč!!!!

Ale copak se stalo p.Peleška, že jste převlíkl kabát ? Ono je vás i tak dobře poznat. Ovšem teď mi ten váš nick trošičku připomíná flagelantství. [překvapení]

46711

22.3.2005 15:25

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46661

Na Kubě je proti dalším jihoamerickým státům poměrně
daleko lepší životní úrověň!
Takže Dušane docela normálně kecáš a jsi zlomyslný prolhaný
sráč!!!!

bijecblbobijce -- 213.?.?.?


Pane Peleska,
vam tady lide musi snaset horsi nadavky. To nic.
Vim, ze je to nad vasi schopnost pochopit rozdil
mezi parlamentarni demokracii a komunistickym
diktatorstvim. I to se vam omlouva. Proste takovy
je pan Peleska. Nemuzeme byt preci vsichni stejni.

Viva Cuba Pelesko.

46739

22.3.2005 15:32

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46520

Jinak ale nemam pochybnosti, ze budoucnost patri zidum,. I na te Kube.

zap -- 65.?.?.?

Pane zap, no samozrejme, ze mate pravdu. Takove pru-
kopnicke napady maji lide uz od 5 stoleti. Ale jejich
predpoved jim stale nejak nevychazi. Stale rikaji, ze
zide ovladnou svet a proto musi byt vyhlazeni. Zadne
strane to vsak tak nejak nejde. Zide svet neovladli
a lide vaseho typu je jeste nevyhladili.

46740

22.3.2005 19:10

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

bijecblbobijce 195.?.?.?

Reakce na 46740

Pan Sidonius a Dusan učinění pokrytečtí sračkové!
Kolik máte dohromady různých nicků!!!!!!!
Takže doporučuji zavřít nevymáchané prolhané držtičky
a především si zamést před vlastním prahem!
A nejlepší je vy sionističtí židomilové, když se začne psát
o tom ,jak si páni "židáčkové" dávají přes držku,
jak úskočně a vtipně převedete diskuzi na Kubu !!!
Jste lstivé, podlé a slizké bytosti s kterými je diskuze zbytečná!!!!!!!
Jsem přesvědčen, že celá ta vaše zasraná kohorta sionostických patologických židomilů a válečných štváčů je nejspíše zaplacena!
Kemo, Leho, Dusan a další jsou pouze jeden a tentýž člověk,
který má za účel zde trousit svůj jedovatý sliz nenávisti
a věčného nasírání!
Jenomže jste vážení provokatéři docela nápadní!!!
Můžete si říkat co chcete, třeba ,že Peleška je sprostý,ale
s Vámi se jednat prostě slušně nedá!!!

46756

22.3.2005 22:04

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

dusan 70.?.?.?

Reakce na 46756

Vase prispevky pane Peleska, maji velikou literarni
hodnotu. Jsme na vas vsichni tady velice pysni.

46765

23.3.2005 1:56

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

bijecblbobijce 83.?.?.?

Reakce na 46765

A Ty se můžeš pomazlit s tím h....m Lehem,ten Ti vysvětlí,jak je to
v Iráku - že ano a na mě se můžeš tak akorát vy...t!

46783

17.3.2005 19:41

Válka v pražské židovské obci sílí

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Idealista - "ze pisete o zidech jako o narodu.... neexistuje"

Hmmm, ja myslim, ze existuje. Je to sebranka tech, kteri se modli k penezum a jdou za nimi a za moci pres mrtvoly jako spravni zide [mrknutí jedním okem] Tot vse.

46366

17.3.2005 21:45

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 46366

>Hmmm, ja myslim, ze existuje. Je to sebranka tech...
Trodas
Ukaz mi jednoho prislusnika naroda, ktery se hlasi k tomu, ze jeho narod,
dle tve teorie, je sebranka.
No,...takze neexistuje.

46379

18.3.2005 10:22

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 46366

Trodasi, nedávno jsem četl hezkou definici Moci : schopnost jednotlivce, či skupiny osob, vnutit druhým svoje cíle či ovládat vývojové události. Hezké. Shodneme se v tom, že židé mají pro normální smrtelníky nepředstavitelnou moc. Z povahy této moci nám vnucují nejenom své cíle, ale i své praktiky, své algoritmy jednání, učí nás uznávat své hodnoty, svému myšlení a koneckonců i svému humoru ( prdění, tělní tekutiny, ... - viz. Bláznivé střely a další parodie ). No a to je ta hrůza...

46435

18.3.2005 15:00

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 46366

>Idealista - "ze pisete o zidech jako o narodu....
>neexistuje"

>
>Hmmm, ja myslim, ze existuje. Je to sebranka tech, kteri se
>modli k penezum a jdou za nimi a za moci pres mrtvoly jako
>spravni zide [mrknutí jedním okem] Tot vse.

A to si představte, až se mezi sebou začnou hádat, kdo je pravověrnějším židem podle DNA a má tedy větší nárok na hospodaření s židovskými miliony.
http://www.ivtt.net/forum/read.php?2,12793

To teprve začne mela.

46452

17.3.2005 22:13

Válka v pražské židovské obci sílí

Comodor_Falkon 212.?.?.?

Já z toho mám taký divný pocit... Na jedné straně lidé s pochybnou minulostí, Sionisté či alespoň spojenci Sionistů, na straně druhé idealisti, kterým se to logicky nelíbí... Kdo ví jak to dopadne.... Vyhrajou fašisti či ne?

46384

18.3.2005 8:00

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 46384


>Kdo ví jak to dopadne.... Vyhrajou fašisti či ne?

Comodor Falkon

Fasisti vyhrat nemohou.
Ikdyz,....za prispeni sionistu a komunistu
by zase mohla vzniknout pekna sila ZLA, ....ale ne e [smích]
lidstvo tak blbe uz nebude [mrknutí jedním okem]
a vsechny zloismy bude ignorovat.
Hmm,...ignorovani
To by mohla byt silnejsi zbran nez ZHN [cool]

46423

18.3.2005 1:40

Válka v pražské židovské obci sílí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz se zidi perou ,tak potom tece krestanu krev,ted v Americe se zide rovnez perou a davaji lidem na vedomi ,ze muze byt zvolen "otevrene" zidovsky president,ackoliv Bush ma zidovske pozadi a Clintonova ,je zidovka,takze Clinton se prosazuje do organisace narodu a svou zenu za pristiho "ne zrovan na zida vypadajiciho" kandidata na presidenta,ale ,oni uz chteji viditelneho "khona " videt v Bilem Dome,kde uz se vic emluvi zidovsky naz anglicky.
Prikladem z Ceske historie je Slanskeho proces ,co ten jich se svou smeckou nechal odpravit ,nez doslo na nej,delal se monstrproces,ale behem neho tekla krestanska -ceska krev v ramci zasahu komunisticke strany ,spolecne se Slanskym,likvidovany zidy ,byli likvidovani sokolove ,skauti ,inteligence,duchovni,jez zanikli v pozornosti verejnosti,na tech par zidu ,zaplatili tisice nasich lidi,jez koncili v Jachymova anebo na Borech.Studena valka ,dilo zidu u moci ve Washingtonu a Moskev,krmila kazda svou stranu bojem za neco a stvala krestanyz apadu proti krestanum vychodu,tedy ,dve mouchy jednou ranou,ctenari,nenech se unest emocemi,tento svet je takto zidmi rozdelen dodnes,dnes ,Bush ma zidy ve vlade ,tak ,jak Putin,zide ,jako Kissinger rika rozbit Rusko dokud je cas ,zide v Rusku tvrdi to same,ale ve zkutecnosti v ramci likvidace lidi-krestanu spolupracuji,copak si nepamatujete jak si pres most vymenovali sve spiony,kdyz i za Nemcu,"rusove' predavali antinacisty do rukou Nemcu a Nemci, komunisty ,vadici Moskve,jinymi slovy zide likvidovali v tom mezinarodnim zapasu sve odpurce z jedne i druhe strany,takovy Polar ,ten neskonci na sibenici ,jako mnoho krestanu pred nim,vyjimkou byl pripad manzalu Rosenbergovych,tam to zaskripalo.

46401

19.3.2005 8:12

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 46401

pane Nohejl, takze dle vasho soudu, zidi vymlatej krestany a bude konec sveta. Kdo pak na ty zidy bude pracovat? Muslimove? Budhisti?
Mozna Hindove? Co rozsirit svoje vedomosti o vice narodu? Nebo ruzno-vericich [smích]

46500

18.3.2005 13:19

Válka v pražské židovské obci sílí

ZAP 65.?.?.?

Pisatel je dobre informovan! Pri takovem druhu zprav cloveku radosti srdce poskoci. Jen aby to byla pravda. Moje prani: jen houst' a vetsi kapky!

46446

19.3.2005 17:22

......" válka v židovské obci sílí ".....

Robin 83.?.?.?

....Dobří lidé nevěřte tomu , že by sionisti nezi sebou válčili.
To neni nic jiného než____SIONISTICKÁ FLIGNA___ na hloupé gojimy.
Zatim co se gojim raduje jak se židé " perou " s tupostí mezků , tak sionista se raduje [chechtot] utáhne přesku !!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

46514

20.3.2005 4:23

Válka v pražské židovské obci sílí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz nam vladli zionisti-sionisti v komunistickem havu,Salzman -Slansky gang,tak to bylo ,co se na zapade rika proxi,pres nase vlastni lidi,zidovske -komunisticke kolaboranty,dnes ,co by v ramci demokracie ,ktera je rizena zidy,tak ,jak pred tim komunismus,vladnou zase ,ale vysli na povrch,co by zivska obec ,kde tahle obec byla pre ddesitkou roku? Nikdo je nevidel,ani nesli do synagogy a dnes ,jsou zretelne videt na ulici,uz se neschovavaji ,protoze vinu komunistu nechteji prijmout na svuj hrbet,"to delali komunisti,ja jsem zid ,ja s nimi nic nemam spolecneho",ale komunisti,Slansky a spol byli zidi,takze ,dnes by Slansky chodil v kaftanu a nemel nic s komunismem a jeho vrazdeni nic spolecneho,jako mnoho jinych.Ze budou potrebovat otroky ,je jasne ,ale ne tolik otroku,to znamena ,ostatni budou pouzity,tak ,jak v revolucich a predchosich valkach a ted v te posledni,Desert Storm -Swartzkow* -zidovsky veliten krestanskych vojaku poslanych proti nepratelum Israelu,bombardovani Jugoslavie -Nemenovsky _Clark-zidovsky general ,mordujici pravoslavne kretany pomoci krestanskych pilotu,ted vedou valku v Iraku,kde Rumsfeld-rovnez zid ,opet pouziva "idiotu-hrdinu" krestanu pro olej a za Israel,proste ,krestani se ,co by kanon futr naramne hodi,samozrejme i ubyva,kdyz prvni a druha svet valka i s "Ruskou revoluci a hladomorem na Ukrajine vzala ,kolik zivotu -idiotu-krestanu,a kolik jich jeste vzme ,kdyz Bush rika ,ze sedesat zemi potrebuje zdemokratisovat,pomoci "pratel Ameriky",te Ameriky,ktera ,jak rika Sharon je otrokem Israelu-goyim je nepoucitelny,vsak Rosenthal report to rika otevrene,nemame na to ,abychom se branili vyvrazdovani.

46535

20.3.2005 11:58

Válka v pražské židovské obci sílí

Ariel Shitstein arielshitstein (zavináč) yahoo (tečka) com 24.?.?.?

To má asi Nillbert Nothingworth bobky.
Co když se také začnou prát o jeho "Lambo",hehehe?

46544

21.3.2005 4:02

Válka v pražské židovské obci sílí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

V kazde zemi ,kde se dostanou k moci,co by pata kolona,dokonale vyuziji sve postaveni,prikladem je Amerika-"Valka ,je zidovska sklizen" za penize hloupich goyimu.Presvecte se samy a poznate proc prazsky zide se muzou sezrat navzajem.
Feinstein, Blum & Co, victors of the Iraq-War

http://sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?file=/chronicle/archive/2003/04/22/MN310531.DTL

The real ruler of America
Ariel Sharon, marching in front of Bush, showing him the way in the White House!


"The Bush regime's total embra-ce of Ariel Sharon makes it im-possible to know where Ameri-can policy stops and Sharon's begins." (Taki)

Army contract for Feinstein's husband

Blum is a director of firm that will get up to $600 million

By David R. Baker, Chronicle Staff Writer

Tuesday, April 22, 2003

URS Corp., a San Francisco planning and engineering firm partially owned by California Sen. Dianne Feinstein's husband, landed an Army contract Monday worth up to $600 million.

The award to help with troop mobilization, weapons systems training and anti-terrorism efforts is the latest in a string of plum defense jobs snared by URS. In February, the firm won an army engineering and logistics contract that could bring in $3.1 billion during the next eight years.

Government contracting has come under increasing scrutiny by Congress and citizen groups, with critics decrying the political connections of firms winning lucrative jobs. Richard Blum, Feinstein's husband, serves on the company's board of directors and controls about 24 percent of the firm's stock, according to Hoover's Inc. research firm.

46594

21.3.2005 4:45

Válka v pražské židovské obci sílí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Samozrejme ,takto ziskane penize z kapes krestanskych danovych poplatniku se zase obrati proti krestanym samotnym k upevneni zidovske moci.Krestani neodolaji uplatkum z jejich valstnich kapes z rukou zidu.
Palestinians Worried at Report Jews Buy Church Land
JERUSALEM (Reuters) - The Greek Orthodox Church moved to calm Palestinian jitters over Jerusalem's future on Saturday after an Israeli newspaper said a top church official had secretly sold key property in the holy city to Jews.
These lands are Palestinian lands, not lands from Crete or Greece," Marwan Toubasi of the Greek Orthodox Central Council told reporters. "We call on the Greek government to intervene and facilitate the inquiry."
Maariv said the Irineos aide alleged to have brokered the multimillion-dollar deal had left the country. According to the church spokesman, an arrest warrant had been issued for a former employee of the partriarchate "for felony-level crimes."
The Greek Orthodox Church owns or leases big areas in Jerusalem, including affluent parts of the Jewish west and the land on which Israel's president and prime minister reside.
In recent years, pro-Zionist magnates like Irving Moscowitz of the United States have paid top prices for homes in East Jerusalem, including the Old City, so Israelis could move in. "This matter clearly reveals Israel's plan to judaize Jerusalem," said Palestinian Prime Minister Ahmed Qurie in response to the Maariv report
PS-nejvyssi cas prodat Vatikan ,driv nez si jej pres zidovskeho papeze bez placeni privlastni-co rikate ?.

46600

22.3.2005 21:57

Válka v pražské židovské obci sílí

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Idealista - ja je tak definoval, necekam, ze se k tomu budou hrde hlasit [mrknutí jedním okem] [chechtot]

Robert Nohejl - ja jsem ateista, klidne prodejte cely Vatikan, kdyz zide dobre zaplati... [mrknutí jedním okem] [velký smích] Alespon se nejake ty naholohoaxovane penizky zase vrati, no ne? [mrknutí jedním okem] Ovsem prodej pozemku v Palestine, konkretne v Jeruzalemu, to je jina. Zatim bych to ale bral tak, ze zidaky nekdo hezky napalil, penizky si nechal a nazdar [smích]
Pokud nedolozi prodejce vlastnictvi, tak si muzou zide mavat kupni smlouvou a "pravem" na nemovitosti/misto jak chteji - uzna jim to jen magor.

46764

Příspěvků: 71

17.03. 00:13 trodas  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 01:34 Vodník  Dotaz autorovi
17.03. 02:28 Robert Nohejl  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 02:53 kema  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 03:26 Jiří Táborský  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 03:18 Robert Nohejl  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 03:48 Peleška Milan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 09:36  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 09:43 VaclavK  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 03:50 Janek  Dýcháme vůbec ještě?
17.03. 08:58 Baldwin de la Troville  RE: Dýcháme vůbec ještě?
17.03. 06:17 albert  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 06:21 shaiom.l  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 12:16 Baldwin de la Troville  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 14:03 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 15:04 Copaallegro  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 16:24 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 23:18 68  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 00:30 bijecblbobijce  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 01:45 68  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 04:45 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 07:14 albert  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 14:34 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 18:23 Idealista  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 21:54 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 20:39 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
20.03. 22:09 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 07:47 68  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 14:26 Aja  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 22:15 68  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
20.03. 00:02 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 18:33 68  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
25.03. 01:44 Druid  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 20:55 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
21.03. 10:12 Copaallegro  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 02:47 Sidonius  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.07. 16:44 Jack4All  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 09:27 Copaallegro  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 09:34 Tom  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 10:04 Jarka  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 12:52 Idealista  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 06:56 Jarka  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 16:18 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 19:47 zap  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 23:56 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
20.03. 12:10  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
20.03. 17:27 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
21.03. 10:18 Copaallegro  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
21.03. 21:27 bijecblbobijce  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 03:18 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 09:05 Sidonius  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 15:25 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 15:32 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 19:10 bijecblbobijce  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 22:04 dusan  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
23.03. 01:56 bijecblbobijce  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 19:41 trodas  Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 21:45 Idealista  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 10:22 Copaallegro  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 15:00 Karel z Čech  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
17.03. 22:13 Comodor_Falkon  Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 08:00 Idealista  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 01:40 Robert Nohejl  Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 08:12 Vcelicka  RE: Válka v pražské židovské obci sílí
18.03. 13:19 ZAP  Válka v pražské židovské obci sílí
19.03. 17:22 Robin  ......" válka v židovské obci sílí ".....
20.03. 04:23 Robert Nohejl  Válka v pražské židovské obci sílí
20.03. 11:58 Ariel Shitstein  Válka v pražské židovské obci sílí
21.03. 04:02 Robert Nohejl  Válka v pražské židovské obci sílí
21.03. 04:45 Robert Nohejl  Válka v pražské židovské obci sílí
22.03. 21:57 trodas  Válka v pražské židovské obci sílí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 226