Diskuze k článku

Vzkaz židobijcům

Příspěvků 200

25.1.2005 0:52

Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Myslím, že si autor nepoložil naprosto základní otázku.
Kdo je to žid, či Žid?
Bohužel odpověď není vůbec jednoduchá!!!
A proto dochází k házení všech "židů" do jednoho pytle,
což jsem několikrát zde zavrhl.To je potom antisemitismus.
Jenom mě ale hrozně štvou naprosto nekritičtí patologitičtí
židomilové, kteří jsou schopni schvalovat všechno!
Včetně fašistických praktik Izraele a další zvěrstva.

41300

25.1.2005 1:47

Vzkaz židobijcům

Emma Bovary 62.?.?.?

žid = osoba vyznávající židovské náboženství judaismus, dělí se na liberální, konzervativní, ortodoxní a ultraortodoxní.

Žid = člověk židovské národnosti může být judaista, ale může být taky katolík, protestant, ateista, komunista, fašista, anarchista etc.

Antisemitismem je házení všech židů do jednoho pytle a tvrzení mezi některými zdejšími přispěvateli oblíbené že Židé chtějí rozvrátit bílou kulturu a proto podporují míšení ras, homosexualitu, feminismus apod nehledě na to že na míšení ras, homosexualitě, feminismu není nic morálně závadného.

Kritika státu Israel a jeho praktik není antisemitismus ale antisionismus. Sionismus je hloupá ideologie, je to židovský sekulární nacionalismus (ačkoli asi od 60 let existují i tzv náboženští sionisté) je stejně špatný jako jakýkoliv jiný nacionalismus a každodenní praxe z okupovaných palestinských území to dokazuje.

Mezi Židy najdete jak fanatické sionisty v podstatě židovské fašisty (sem občas přispívající Nillbert, rabbi Meir Kahane), umírněné sionisty (Šimon Peres) tak antisionisty přičemž antisionista může být jak ateistický Žid jako profesor Noam Chomsky z MIT, Žid konvertující ke křestanství jako Mordechaj Vanunu, tak hluboce věřící žid - judaista jako jsou ti z Naturei Karta.

41302

25.1.2005 6:51

RE: Vzkaz židobijcům

albert 70.?.?.?

Reakce na 41302

>žid = osoba vyznávající židovské náboženství judaismus, dělí
>se na liberální, konzervativní, ortodoxní a ultraortodoxní.

>Žid = člověk židovské národnosti může být judaista, ale může
>být taky katolík, protestant, ateista, komunista, fašista,
>anarchista etc.

O tom, jake "narodnosti" byli zide v dobe kdy jeste meli byti temi "pravymi" zidy, se krome jineho (napr. "Antiquities of Jews" od Josephus Flavius, ktery svedci o tom ze nesemiticti Edomite byli konvertovani na judaismus, tj. na zakony Judei, na doktrinu judeanskych Farizeju. A dale svedci o tom, ze puvodni israeliticti knezi z rodu Levi byli vyvrazdeni a nahrazeni 28 rabiny edomitickeho a babylonskeho puvodu kteri prevzali kontrolu nad "narodem"[mrknutí jedním okem] jeden muze docist v Novem Zakone. Napr.:
Skutky, 2. kapitola
5. Byli pak v Jeruzalémě přebývající Židé, muži nábožní, ze všelikého národu, kterýž pod nebem jest.
6. A když se stal ten hlas, sešlo se množství, a užasli se, že je slyšel jeden každý, ani mluví přirozeným jazykem jeho.

Nevim jak komu, ale me to zni jako z nejakeho mezinarodniho sjezdu Sovetu te doby, ci z dnesni multi-kulti Emeeriky.
Ve SZ je predpovezeno : "A podle jejich tvari je pak poznate" ...


41328

25.1.2005 10:24

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41302

Z nejednoznačností pojmu žid logicky vyplývá i nejednoznačnost označení židobijce. Je snad židobijce antisemita? Určitě nikoliv. Proč by měl být zaměřen proto jedné desetině světového židovstva a tolerantní k nesemitským devíti desetinám?

Je tedy židobijec antisionista? To zcela určitě! Má averzi proti sionistické ideologii. Ta je stejně odsouzeníhodná jako ideologie fašistická či komunistická a jakákoliv další. Ovšem antisionismem se se pojem židobijce zcela nevyčerpává. Židobijec je i proti židovskému lichvářství, proti snaze židů ostatním prostřednictvím peněz vládnout. Tyto židovské vlastniosti popisoval již Starý zákon. Ty se sionizmem nemají nic společného.

41342

25.1.2005 12:42

RE: Vzkaz židobijcům

Peci 62.?.?.?

Reakce na 41302

Výborně napsáno, mám radost ze tu par lidi premysli [smích]

41357

27.1.2005 14:19

RE: Vzkaz židobijcům

Comodor Falkon 212.?.?.?

Reakce na 41302

Krásně napsáno to jest,
jasnost konkurentem hvězd.
Žel stěží moudrostí osvítí,
ty kdož v temnotě se zaštítí...

Sionské krysy zapřou všechno,
navrátivší se v diktatury bahno.
Čeká je však těžká práce,
odklidit jejich choutek "zrádce".

Jakýpak konec asi zajistí,
spolku Židovsko-muslimského přátelství?

41626

30.1.2005 21:40

Souhlas - až na ten feminismus

Leto_Atreides acegi (zavináč) sznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41302

FEMINISMUS JE NENÁVISTNÁ A NEBEZPEČNÁ IDEOLOGIE.

Neargumentujte mi zde citacemi z rádobymoudrých publikací sexuálně neukojených či citově frustrovaných žen.

Tvrdím, že nemusím číst Mein Kampf, Kapitál či Kladivo na čarodejnice, abych pochopil, co aplikace fašismu, komunismu či náboženského fanatismu v praxi napáchaly.

Stejně tak je zbytečné zabředávat do dlouhých polemik s "gender" dojnicemi, abych viděl co udělal z Ameriky feminismus. A že export těchto hovadin přes oceán do Evropy znamená jen další omezování mých práv a svobod, jakožto bílého heterosexuálního muže.

Velmi zjednodušeně: vymřeme. A z velké části za to může právě ženská emancipace - naše polovičky odmítají kvůli kariéře (odporné slovo) plodit děti v míře větší než malé. Celá naše západní civilizace (židy v to počítaje) bude převálcovaná během 2 - 3 generací rychle se replikujícími imigranty z Východu. Čert vem jejich barvu pleti; důležité je, jaké vyznávají HODNOTY. Ty jsou od těch západních (především respekt k individuálním svobodám) zkrátka odlišné. Dopadneme jako Řím - ten byl také spíš zevnitř "vytunelován" křesťany, než zvenčí poražen Germány.

41930

25.1.2005 3:14

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pani Bovary napsala:na to že na míšení ras, homosexualitě, feminismu není nic morálně závadného.
Nevim ,jestli pani Bovary ma dceru provdanou za cernocha anebo syna ,jehoz zenou je hispanicka zena,ale kazdopadne vim,ze stat Israel nepodporuje zadnou mnohakulturni spolecnost a manzelstvi ,kde si krestan a nebo Arab vezme zidovku a nebo naopak je velice krutisovane ,dokonce rabbin rekl ,ze je to horsi pro zidy nez holocaust,takze ,co nam ukazuje zidovsky holywood je moralni prasecina podle ktere se sami zide neridi ale vnucuji to jinym,v tom to cele vezi.Israel je jeden z velmi sektarskych statu a prohlasuje se tam ,ze je to stat jen a jen pro zidy-tedy Chazary,protoze ty biblicky-Babylonsky ,uz nejsou dnes k nalezeni.Mame tolik zidu na svete od Snaghajskych az po Uganstke ,takze ,jak zide sami tvrdi ,nejsou rasa a nejsou narod ,je to jen skupina lidi ridici se Talmud ,ktery je povysuje na jine ,kteri se k teto kaste-mafii nedali,proto DIN system ,kdo je a kdo neni zkolapsoval ,nebot ukazal prvky asijske -chazarske a ne nikdy semiticke o to vic Palestinci a stari Iracani maji vic semitickych znaku ,nez tak zvani samozvani zide. Nejvic ek semitum se blizi Kurdove ,jez jsou prakticky vsude v nemilosti.
Jestliz e,tak zvani zide maji asijske geny ,tak nikdy neobyvali uzemi Palestiny,tim padem stat Israel je nelegitimni,jez stoji na podvodu ,ze udajne zide -biblicti ,jsou zide-chazari dnesni.Proto ten zajem znicit Bagdadske archeologicke pamatky ,znicit evidenc o Babylonskych zidech,aby nebyla moznost porovnani.Jeslimichani ras neni skodlive ,to prenecham jim samotnym ,muzou hned zacit,nakonec i to bible zakazuje.

41308

25.1.2005 3:32

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Vzkaz ke krestanobijcum:
Full Speech Of Rabbi Rabbinovitch Found
Commentary
By Rose Rabbinovich
rabbinovich@bluemail.ch [11]
Former Zionist

My readers will find it hard to believe the following example of the ambitious, ruthless mind-set of the Talmudic Zionist philosophy.
This address of Rabbinovich was published in the U.S. Publication 'Common Sense', and re-published in the September issue of the Canadian Intelligence Service. Rabbi Rabbinovich speaking to an assembly in Budapest, Hungary on the 12th January 1952 stated:

"We will openly reveal our identity with the races of Asia or Africa. I can state with assurance that the last generation of white children is now being born. Our control commission will, in the interests of peace and wiping out inter-racial tensions, forbid the Whites to mate with Whites. The white women must co-habit with members of the dark races, the White man with black women. Thus the White race will disappear, for mixing the dark with the white means the end of the White Man, and our most dangerous enemy will become only a memory. We shall embark upon an era of ten thousand years of peace and plenty, the Pax Judiaca, and OUR RACE will rule undisputed over the world. Our superior intelligence will enable us to retain mastery over a world of dark peoples."
Neexistoval by tak zvany vylhany antisemitismus,kdyby sami o sobe dali pokoj krestanum v jejich vlatsnich zemich,kde jenom hostuji,tak by se podle toho meli chovat.Na NEMECKU CHTELI ABY ANI NE 1% ZIDU VLADLO 99% NEMCU.
The Talmud specifically defines all who are not Jews as non-human animals.
Sanhedrin 58b. If a heathen (Gentile) hits a Jew, the Gentile must be killed. Hitting a Jew is the same as hitting God.

41309

25.1.2005 4:06

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Partial list of Jews in the Bush Adminstration: (As of 3/26/2003)
Richard Perle
One of Bush's foreign policy advisors, he is the chairman of the Pentagon's Defense Policy Board. A very likely Israeli government agent, Perle was expelled from Senator Henry Jackson's office in the 1970's after the National Security Agency (NSA) caught him passing Highly-Classified (National Security) documents to the Israeli Embassy. He later worked for the Israeli weapons firm, Soltam. Perle came from one the above mentioned pro-Israel thinktanks, the AEI. Perle is one of the leading pro-Israeli fanatics leading this Iraq war mongering within the administration and now in the media.
Paul Wolfowitz
Deputy Defense Secretary, and member of Perle's Defense Policy Board, in the Pentagon. Wolfowitz is a close associate of Perle, and reportedly has close ties to the Israeli military. His sister lives in Israel. Wolfowitz came from the above mentioned Jewish thinktank, JINSA. Wolfowitz is the number two leader within the administration behind this Iraq war mongering.
Douglas Feith
Under Secretary of Defense and Policy Advisor at the Pentagon. He is a close associate of Perle and served as his Special Counsel. Like Perle and the others, Feith is a pro-Israel extremist, who has advocated anti-Arab policies in the past. He is closely associated with the extremist group, the Zionist Organization of America, which even attacks Jews that don't agree with its extremist views. Feith frequently speaks at ZOA conferences. Feith runs a small law firm, Feith and Zell, which only has one International office, in Israel. The majority of their legal work is representing Israeli interests. His firm's own website stated, prior to his appointment, that Feith "represents Israeli Armaments Manufacturer." Feith basically represents the Israeli War Machine.

41314

25.1.2005 15:00

RE: Vzkaz židobijcům

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 41314

[naštvaný] Běžte už do háje s těmi anglickými texty!

Nebo: dávejte tu i příspěvky psané v jidish [chechtot]

41370

25.1.2005 16:18

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41370

K tomu se připojuji, nebaví mě to neustále překládat. To už sem rovnou můžete hodit pouze linky, pane Nohejle. [naštvaný]

41386

25.1.2005 4:58

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Federal Judge Prosecution for Israeli/9-11 allegations
Thu Jan 13, 2005 04:37
69.43.21.14


US Federal Judge Allows Prosecution for Alleging that Israeli Agents Perpetrated 9-11 Attacks to Continue!

(Concord, NH) On Friday, October 17, 2003, a federal judge in Concord, New Hampshire allowed the Justice Department's prosecution of a man for alleging that Israel and high-ranking dual-loyalists to Israel within the U.S. Government perpetrated the September 11, 2001 terorist attacks against the United States to continue.

Steven Swan of Manchester, New Hampshire had filed a motion requesting that the court dismiss the 18 felony counts against him (ostensibly for violations of the internal revenue laws) because the Justice Department had vindictively and selectively chosen him for prosecution because he vociferously alleged that Israeli agents had perpetrated the 9-11 terrorist attacks as a way to drag the United States into wars with all of Israel's enemies. Swan had widely-distributed his allegations during the months after the attacks. The IRS raided Swan's home in January of 2002, only days after Swan had issued a large number of news releases showing Israeli culpability. Swan believes that if his allegations were not correct, the IRS would not have raided his home when they did.
Stejne ,jednoho dne vyjde pravda na jevo a zase v tom budou ti nevinni zide ,kteri nikomu nic nedelaji,akorat 4000 jich zustalo doma ,zatimco ti spatni krestaNE ZUSTALI V TROSKACH WTC,TEM NIC NIKDO NEREKL !!!!!!! Z TECH ,CO ZUSTALI DOMA.

41320

25.1.2005 6:00

Vzkaz židobijcům

Tom 24.?.?.?

>Chtěl bych se zeptat amerických židobijců, jestli si uvědomují, kdo jim půjčil na jejich auto a dům? A kdo financuje jejich podniky? Uvědomují si, že koušou do ruky, která je živí?


Kde, kdeže je ta ručička dobračka, která ty blbý kousavý amiky živí? Rád bych se s tou ručičkou seznámil, rád bych se od ní nechal vydržovat! Já blbec jsem si doteďka myslel, že ti blbí amici živěj tu pejzatou ručičku ... [překvapení]

41324

25.1.2005 9:49

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41324

>>Chtěl bych se zeptat amerických židobijců, jestli si
>uvědomují, kdo jim půjčil na jejich auto a dům? A kdo
>financuje jejich podniky? Uvědomují si, že koušou do ruky,
>která je živí?

>
>
>Kde, kdeže je ta ručička dobračka, která ty blbý kousavý
>amiky živí? Rád bych se s tou ručičkou seznámil, rád bych se
>od ní nechal vydržovat! Já blbec jsem si doteďka myslel, že
>ti blbí amici živěj tu pejzatou ručičku ... [překvapení]

Ta ručička docela slušně na těch amících (pochopitelně i na lidech jinde ve světě) parazituje. Lichva je u židů velmi vážená profese. Jen si amíci půjčujte, žijte na úvěr a hlavně plaťte úroky, ať ta ručička, co vás živí, slušně vydělává. Ta ručička také rozhoduje o tom, na co vám dá a na co nikoliv. Tedy řídí to, co budete dělat a jak budete žít. Drží vás pod krkem, ale zlatému teleti krkem nezakroutí. To by přišla o zdroj přílivu svého bohatství a moci. Jen tak pomalu kroutí a ždímá.
Podobně jako za starého Říma dává svým "svobodným občanům" chléb a z Hollywoodu i hry, aby byli poslušní.

41338

25.1.2005 9:55

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41338


>Podobně jako za starého Říma dává svým "svobodným občanům"
>chléb a z Hollywoodu i hry, aby byli poslušní.

A nyní své miláčky i ocení :
Tři představitelé americké vlády, prezident George Bush, ministr obrany Donald Rumsfeld a ministryně zahraničí Condoleeza Riceová jsou mezi herci, kteří mohou získat Zlatou malinu za nejhorší herecký výkon. Nominace na tyto ceny, které jsou vyhlašovány už po pětadvacáté, byly zveřejněny v pondělí večer a dominují jim filmy Catwoman a Alexandr Veliký.

Všichni politici byli nominováni za svoje účinkování v dokumentu Fahrenheit 9/11 Micheal Moora. Zakladatel Zlatých malin John Wilson podotkl, že Fahrenheit 9/11 sice byl protibushovskou propagandou, ale že prezident a jeho lidé si nominace vysloužili sami: "Nevedl k tomu střih Michaela Moorea, ale syrové záběry těchto lidí, jak ze sebe dělají blázny."

http://www.novinky.cz/04/84/33.html

41340

25.1.2005 6:28

Vzkaz židobijcům

albert 70.?.?.?

(dokonceni)
Autoru, kdyz kritizuje krestanstvi, zrejme chybi jedno: NIKDY Novy Zakon necetl. A nebo kdyby cetl, neni schopen myslence NZ rozumet (jak se rika, "proste TO nema). Da se snad Novy Zakon, pokud se tyce dobra, morality a lidskosti, porovnat s Talmudem ??
Bez krestanske moralky by neexistovala tzv. Zapadni kultura, neexistovaly by USA (ty puvodni z nichz ty dnesni USA dozivaji), a neexistoval by moderni civilizovany svet.
Kdyby namisto nasledovani kretanske doktryny by (zapadni, Evropa a jeji derivace) svet zil zidovskym stylem (tj. podle Talmudu), tak by se nejdrive smelilo jako na Varsavskem rynku, a pozdeji by svet vyhynul v parazitismu, zlu, zkazenosti, nenavisti, nasili a sovinismu.
Autor se domniva, ze "zidé stvořili současný moderní kapitalismus". Ale proc se pri teto prilezitosti nezmini o tom, kdo stvoril komunismus (tj. vymyslil, financoval, uvedl do chodu), o tom kdo vymyslel a uvedl do chodu zionismus, a o tom kdo dnes operuje USA ktere jsou tak zbytkem sveta dnes tolik "oblibene" ??

41325

25.1.2005 17:37

RE: Vzkaz židobijcům

Josef 12.?.?.?

Reakce na 41325

Autor se domniva, ze "zidé stvořili současný moderní kapitalismus".
V tom mate pravdu - moderni kapitalismus vymysleli Benatcane, kteri uz v 15. stoleti ovladli obchod ve Stredozemi a kontrolovali tak monomopol na obchod s dalnym vychodem kde nejvetsi prachy delali na dovozu koreni.
Moderni bankovnictvi bylo vymysleno ve Florencii, ma to souvislost s katolickou cirkvi, ktera v te dobe zakazovala vyber uroku. Florentane to obesli vytvorenim "double entry books" a moderni bankovnictvi bylo na svete. To vedlo spanelskou kralovnu Isabelu k financovani Kristofa Kolumba na jeho ceste do Indie zapadnim smerem. Kralovne se v te dobe podarilo porazit a vyhnat ze zeme Islam a vyhnali i zidy, kterym dali na vybranou nechat se pokrtit na katolickou viru a nebo do vyhnanstvi. Do te doby Arabove dreli penize z nevolniku - Spanelu. Po odchodu zidu a Arabu se stalo Spanelsko svetovou velmoci te doby.
Na tomto foru pricitate zidum temer nadprirozene vlastnosti. Chtel bych take upozornit ze zide v minulych volbach prohrali vcele se Sorosem a dalsimi zidy z New Yorku a z Hollywoodu, kteri v kampani proti presidentu Bushovi utratili ne miliony , ale stamiliony! Nepomohl ani paskvil M. Moora, ktery se stejne napakoval 126. miliony $ za film s malou rezii. Pro presidenta Bushe hlasovalo pouhych 26% zidu.
Mimo jine nynejsi druha nejvetsi banka v USA "Bank of America" byla zalozena Italem v San Francisku. A podle fotek nevypada jako zid!

41397

25.1.2005 6:30

Vzkaz židobijcům

Vaclav 24.?.?.?

"Ano, ano. Židé stvořili současný moderní kapitalismus. Všechny výdobytky moderní společnosti máme díky židům. Židé zakládali a vlastnili banky (jistě si pamatujete např.na pana Rotschilda), byli největšímy mysliteli (Einstein, Freud atp.) a projektanty moderní demokracie. Prosperitu USA vytváří především schopnost židů hromadit jmění. Právě židovská touha po majetku je základem rostoucí spotřeby a "životní úrovně", tak jak ji chápe západní kultura."
Zajimava a castecne pravdiva uvaha se kterou mam ovsem urcity problem. Pochazim take z Cech a pred vice nez 35ti lety jsem odesel, diky primitivnimu a vylhanemu systemu, shodou okolnosti take vymyslenem, zalozenem a rizenem zidy. Tento system, jen za desitly let existence, dokazal vyvrazdit desitky milionu lidi.
Pan autor by snad taky mohl otevrit oci a zacit konecne videt. Vzdyt prave ta "zidovska schopnost hromadit jmeni" vedla ke vsem historickym pogromum. A kam "zidovska touha po majetku" vede dnesni spolecnost uz neni treba vubec rozebirat.

41326

25.1.2005 6:34

Vzkaz židobijcům

albert 70.?.?.?

(prva cast)
>Nebezpečím antisemitismu je jeho generalizace.

Snad autoru nez neco takoveho vyrkne, by neskodilo si radne procist radu uchylnych a nenavistnych vyroku z manualu, ktery dela z jednotlivce (at ten jiz je jakehokoliv etnickeho puvodu, rasy, smesi ci multitudy, a etc.) zida : Talmud.
Vysovci a uceni rabini Rodkinson a Wise na zacatku 20. stoleti definovali: "Moderni zid JE produkt Talmudu".
To je ta generalizace. Kdyz jeden neco takoveho (hnusneho a uchylneho) je schopen nasledovat a k tomu se hrde hlasit - neni snad generalizace spravny vyraz ??
Antisemitismus ?? A to ze zide (+90% dnesnich zidu jsou inter. smes, ve svem zakladu chazari, tj. turko-mongolskeho puvodu) by meli byt Semite, o tom jako mela rozhodnout stara Blazkova, ktera to slysela od pi. Roubickove kdyz se bavila s pi. Khonovou?

Zide byli za poslednich +1000 let (snad krome Polska) vyhnani z kazde evropske zeme kde se kdy vyskytovali; nekdy i vicekrat. Znamena toto snad, ze vsechny ty evropske narody (vcetne nasich predku), byli zli a "antisemiticti" a zide byli hodni a kazdy je za tu jejich "dobrotu" nenavidel ?? (Podivejte se kdo vladnul SSSR, kdo vladne dnes USA a pres USA vetsine Svetu, kdo vladne Palestine).

41327

25.1.2005 10:35

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41327

>
>Zide byli za poslednich +1000 let (snad krome Polska)
>vyhnani z kazde evropske zeme kde se kdy vyskytovali; nekdy
>i vicekrat. Znamena toto snad, ze vsechny ty evropske narody
>(vcetne nasich predku), byli zli a "antisemiticti" a zide
>byli hodni a kazdy je za tu jejich "dobrotu" nenavidel ??
>(Podivejte se kdo vladnul SSSR, kdo vladne dnes USA a pres
>USA vetsine Svetu, kdo vladne Palestine).

>
Židovské pogromy v Polsku jsou barvitě popisovány literaturou.

Averze evropských národů vůči židům je podobná averzi vůči cikánům. Snad je příčinou parazitismus obou těchto skupin na většinovém obyvatelsvu a jejich nepřizpůsobivost. Židů bylo víc a byli bohatší a proto i pogromy na ně byly častější a násilnější.

41343

25.1.2005 7:09

Vzkaz židobijcům

albert 70.?.?.?

Oh, those damned Russians [naštvaný] ! They really don't appreciate the efforts and goodness of those who came with bolshevism responsible for the extermination of +50 millions of their own kind (white Christians). And they aren't grateful to those either, who rule Mother Russia today. Isn't this terrible?
http://news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/ap/20050124/ap_on_re_eu/russia_anti_semitism

41329

25.1.2005 9:03

Vzkaz židobijcům

jojo 158.?.?.?

Ako autor tohto prispevku je uvedeny nejaki "oli". Ale styl tychto "dusevnych zvratkov" mi silne pripomina osobu, ktora na forach www.prop.sk a www.ivtt.net pisala pod menom MAGNUS MAXIMUS.
Tento (cenzurovano, nadavka) vzdy rad vyvysoval svoju (vyvolenu) rasu (ako sa raz priznal, je z 3/4 vyvoleny), kazdeho sa snazil presvedcit o jednoznacne pozitivnom, nekritickom prinose zidov pre vsetky staty, kde sa objavili, svojich protivnikov, ktori si dovolili mu v niecom oponovat, zhadzoval a nazyval hlupakmi, na otazky, ktore mu nevyhovovali vobec nereagoval, kazdeho sa snazil presvedcit, ze hlavna uloha vsetkych europanov je boj s arabmi (pre koho zaujmi?) apod.
Silne Vam doporucujem, aby ste si na www.ivtt.net precitali v sekcii diskuzni forum archiv s jeho "prispevkami".
A to hlavne, preco si myslim, ze je to nas stary znami. Jeho najoblubenejsim vetnym spojenim bolo ...ha,ha,ha.

41331

25.1.2005 9:24

Vzkaz židobijcům

TraTom 194.?.?.?

Děkuji za článek a podepisuji!

Konečně se tu objevilo něco, z čeho nečiší závist nebo neúspěch zaviněný vlastní neschopností a svedený na někoho jiného.

Tohle neuargumentuje nikdo z místních nácíčků, neb vše pravda jest.

41335

25.1.2005 10:15

Vzkaz židobijcům

IVAn 83.?.?.?

Zajímavý článek. Autor zde předvádí deformovanou židovskou morálku v pravém světle - zjevně vůbec nechápe (což je vlastní právě židovské populaci), že mohou existovat i jiné priority než hromadění peněz [oči v sloup]
Úchvatná je zmínka o tom, že vlastně gojim si mohou za ožebračování sami, protože si své majetky nedokážou ohlídat. Připomnělo mi to vlastně totožná slova jistého cikánského předáka na předvolebním mítinku po roce 1989 v Ústí n.L., kde na otázku z davu, proč cikáni kradou lidem z kapes v tramvaji peněženky, prohlásil, že gadžové si za to mohou sami, protože si je dost nehlídají.
Jinak styl příspěvku mi připomněl jistého diskutanta ze stránek IVTT.NET a PROP.SK pro nickem Magnus maximus - také obdivoval židy coby nositele civilizace, také tvrdil, že on není židem,......... [mrknutí jedním okem]

41341

25.1.2005 15:39

RE: Vzkaz židobijcům

barbarian 129.?.?.?

Reakce na 41341

presne toto mi prislo na mysel...jasne, ze nie je na zahodenie byt bohaty, ale robit z toho princip zivota je ohavnost

41376

25.1.2005 16:10

RE: Vzkaz židobijcům

Adapa 213.?.?.?

Reakce na 41341

Vím, že je to trochu mimo mísu, ale vzpomněl jsem si na jeden televizní pořad, zabývající se emigrací Cikánů do Kanady. Bylo to tuším v roce 1998, ale nejsem si tím jist.
Jedna asi čtyřicetiletá Cikánka si tam stěžovala, že v Česku je nespravedlnost, že bílí kradou a nic se jim nestane a jen Cikán náhodou dá někomu ruku do kapsy hned jde do vězení [smích]
Jo, život je jen náhoda [smích]

41384

25.1.2005 10:42

Vzkaz židobijcům

Lev 82.?.?.?

Z tohoto pohledu je směšný antisemitismus vycházející především z USA. Chtěl bych se zeptat amerických židobijců, jestli si uvědomují, kdo jim půjčil na jejich auto a dům? A kdo financuje jejich podniky? Uvědomují si, že koušou do ruky, která je živí?
_____________________________________________________________

Vazeny pane oji, jsem z Vaseho clanku uplne zmaten a nevim, co si mam z nej vybrat. Budu se asi muset povazovat i ja za Americkeho zidobijce ? V nekterych statitch vaseho clanku, mi pripada, ze nas - krestany a mozna i ateisty, VARUJETE, pred zidy a upozornujete, na jejich negace, ale v zapeti chcete nam dat najevo, ze kdyby ne zidu, tak neni "civilizace". Je to pomerne velikansky schod. Jeste jednou - jsem zmaten !

Nedovedu pochopit, proc prave "antisemitismus", ma pochazet prave z USA ?! A to, ze uvadite, ze bychom meli byt "vdecni" zidum za to, ze nam dali pujcku na nejake auto a dum, je uplny nesmysl. Myslim si, ze "oni" by meli byt vdecni nam, ze si vubec tu pujcu od "nich" vezmeme. A pak, myslite si, ze ostatni zide, si pujcky od zidu neberou a nebo, kdyz uz si vezmou, ze jsou na tom nejak urokove lip, nez goimi ? Nechapu pane oji, Vasi pointu tohoto Vaseho clanku - Lev

41344

25.1.2005 15:50

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41344

>V nekterych statitch vaseho clanku,
>mi pripada, ze nas - krestany a mozna i ateisty, VARUJETE,
>pred zidy a upozornujete, na jejich negace, ale v zapeti
>chcete nam dat najevo, ze kdyby ne zidu, tak neni
>"civilizace".

Ano varuji pred zidovskou schopnosti ze vseho udelat kseft a kohokoli obrat. A vyjadruji litost nad tim, jak se neumime branit proti jejich parazitickym sklonum (stejne jako u cikanu).

Misto toho abychom bojovali proti tem spatnym zidovskym vlastnostem, tak oznacime vsechno zidovske za garbage. Predstavte si, ze jsou i slusni zide, kteri jsou ve spolecnosti prinosem. Na druhou stranu znam ktestany a ateisty, kteri se chovaji nez ti nejhorsi zide (JWB). Zkratka nic neni cerne ani bile.

Kdyby nebylo zidu, tak by byla take civilizace. Pravdepodobne by byla lepsi, nez ta soucasna.

41380

25.1.2005 15:51

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41380

>Nedovedu pochopit, proc prave "antisemitismus", ma pochazet
>prave z USA ?! A to, ze uvadite, ze bychom meli byt "vdecni"


Netvrdim, ze antisemitismus pochazi z USA.

Rust americke ekonomiky je dluhoveho charakteru. V USA je zadluzen temer kazdy.
Uvedomte si, ze neskutecne dlouha konjunktura v USA je mozna predevsim diky temto investicim. Vim, ze je tezke nezvolit pohodlny zivot. Ale lide se v USA meli tak dobre hlavne kvuli financnim investicim.
Je velmi pravdepodobne, ze americka konjunktura je ukonce. Jakmile FED zvedne urokove sazby, tak to bude mit zdrcujici vliv na poptavku.
Samozrejme, ze investori na tom neprodelaji. Sve pohledavky dostanou a presunou se do jinych teritorii.

Takze netvrdim, ze mate byt svym investorum vdecni. Ale uvedomte si, ze jste je nechali vydelat. Byl to obchod, ktery byl vyhodny pro obe stray. Pro investory byl samozrejme vyhodnejsi.

Prohlasuji, jsem nikdy neprispival pod jmenem MAGNUS MAXIMUS

Nakonec se musim priznat, ze jsem textik napsal pro neunavne stezovatele na zidy. Je to hlavne pro ne, aby se mohli nekde vyradit, a nezaplevelovali diskuze v clancich, ktere se zidu netykaji.
[smích]

41381

26.1.2005 7:37

RE: Vzkaz židobijcům

albert 70.?.?.?

Reakce na 41381

>Rust americke ekonomiky je dluhoveho charakteru. V USA je
>zadluzen temer kazdy.

>Uvedomte si, ze neskutecne dlouha konjunktura v USA je mozna
>predevsim diky temto investicim. Vim, ze je tezke nezvolit
>pohodlny zivot. Ale lide se v USA meli tak dobre hlavne
>kvuli financnim investicim.

>Je velmi pravdepodobne, ze americka konjunktura je ukonce.
>Jakmile FED zvedne urokove sazby, tak to bude mit zdrcujici
>vliv na poptavku.

>Samozrejme, ze investori na tom neprodelaji. Sve pohledavky
>dostanou a presunou se do jinych teritorii.

>
>Takze netvrdim, ze mate byt svym investorum vdecni. Ale
>uvedomte si, ze jste je nechali vydelat. Byl to obchod,
>ktery byl vyhodny pro obe stray. Pro investory byl
>samozrejme vyhodnejsi.

Takze kdyz jeden je zadluzeny az po usi, napr. jako dnesni USaci, a to tem tem, co "tisknou penize z cisteho vzduchu" (= Federalni Reserva ktera neni federalni, nybrz soukroma = 10 zidovskych rodin, a Internal Reserve Service je pro ne nic vice jako 'collection agency'[mrknutí jedním okem], a plati temto parazitum lichvu,
- tak se ma vlastne "dobre" ...

To je fantasticka myslenka, autore!
Karel Mordechai Marx (propagoval progresivni zadluzenost a zdanovani 'pracujici tridy', ci tzv. proletariatu, - tj. kodove slovo pro GOIM), a slogan "kazdemu podle zasluhy, kazdemu podle potreby" (americky kosumerismus), by se za Vas NESTYDEL !

41463

26.1.2005 12:33

RE: Vzkaz židobijcům

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41463

>>Rust americke ekonomiky je dluhoveho charakteru. V USA je
>>zadluzen temer kazdy.

>>Takze netvrdim, ........... Pro investory byl
>>samozrejme vyhodnejsi.

>Takze kdyz jeden je zadluzeny az po usi, napr. jako dnesni
>USaci, a to tem tem, co "tisknou penize z cisteho vzduchu"
>(= Federalni Reserva ktera neni federalni, nybrz soukroma =
>10 zidovskych rodin, a Internal Reserve Service je pro ne
>nic vice jako 'collection agency'[mrknutí jedním okem], a plati temto parazitum
>lichvu,

> - tak se ma vlastne "dobre" ...

Zdravim Vas, pane Alberte

Jen postreh, nebudu to moc rozvadet.
Zase plati zakon nabidky a poptavky.
A je jen na me, jestli pristoupim na pravidla hry, at uz je sebespinavejsi, nebo
krystal cista.
Pokud mi nekdo pujci pravoplatnou, mezinarodne uznavanou menu, cimz USdollar urcite je, tak pak jen zalezi na me sikovnosti a stesti, abych tem, kteri cekaji na muj upadek, takzvane NEDAL SANCI ME UTOPIT.
Dnes umim nakoupit za jeden a obratem(na zaklade zakonem osetrene objednavky) prodat za dva.Rekneme cela transakce probehne ve 30dnech.
A to nemluvim o finalni cene pro zakaznika v maloobchode, kde si zakaznik muze vyrobek koupit za pet a je hodne spokojeny, protoze gigant firmy to stejne prodavaji za deset.
Takze si pujcim, a byl bych blbej, kdybych neuspokojil odberatele.
JENZE!
Pak nastupuje srdicko, dusicka, idealy atd.........takze si od nich ze zasady nepujcim, radej jdu k cinanovi, arabovi, kyhocertabovi a rozdelim se o zisk napul. Nekdo me muze nazvat volem, ale takhle me to naucil zivot.
Zlym dusim chazarskym nedam ani ten smesny urok, o ktery zadaji.
Vetsina z nich nema cistou dusi.

Okrast mou rodinu se jim povedlo jen jednou,....uz ne e .

41484

29.1.2005 13:54

RE: Vzkaz židobijcům

leho 168.?.?.?

Reakce na 41381

>Rust americke ekonomiky je dluhoveho charakteru. V USA je
>zadluzen temer kazdy.

Jiste, to je pravda. Muzeme americkou ekonomiku trebas srovnat s ekonomikou Syrie, kde je ekonomika pouze hotovostni, zadne pujcky tam temer neni mozne dostat, jelikoz zadne bankovnictvi prakticky neexistuje. Nezamestnanost v Syrii se odhaduje na dve cifry, dvacet mozna i pres tricet procent, ekonomika neroste, spis se propada. Zadna reforma zatim neni v dohledu...Co je tedy lepsi, priklad Velkeho Satana ci Syrie???

41821

29.1.2005 16:47

RE: Vzkaz židobijcům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 41821

Jsem rad, ze jste pristoupil na to, ze ekonomicky rust USA je dluhoveho charakteru. Nyni se muzeme dostat dale. Chcete srovnavat ekonomiku USA a Syrie. Podle jakych parametru chcete srovnavat?
Jinak totiz srovnavame nesrovnatelne.

Proc si myslite, ze USA je zemi "Velkeho Satana"??

41832

29.1.2005 20:33

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41832

Napsal a otazku polozil oji.

41843

30.1.2005 6:03

RE: Vzkaz židobijcům

leho 143.?.?.?

Reakce na 41832

>Podle jakych parametru
>chcete srovnavat?

Trebas podle urovne zivotni urovne i spokojenosti obyvatel. Roli hraji take osobni svobody, jako svoboda slova apod. Zivotni uroven se neda srovnavat, to snad kazdy vidi. Lide v Syrii jsou dnes utlacovani daleko hur nez v Cechach za komunismu. No a take jsem neco napsal v predchozi diskuzi o hospodarskem rustu. Mladi lide dnes nemaji vubec zadnou nadeji na uplatneni v spolecnosti, jako v nachazeni zamestnani, dobreho vzdelani a pod.

>Jinak totiz srovnavame nesrovnatelne.

Jiste, zivot v Syrii je nesrovnatelny se zivotem v normalni zapadni demokracii. Tam se zije dneska jeste daleko hur nez v Cechach za komunismu.

>
>Proc si myslite, ze USA je zemi "Velkeho Satana"??

To si nemyslim ja, ale vetsina prispevovatelu na Zvedavci a zajiste Zvedavec sam. Z clanku a prispevku mam dojem, ze USA neboli Velky Satan je tvurce vseho zla na nasi planete.

41882

30.1.2005 17:57

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41882

Tak na tu Syrii jsem trochu dival. Nemam zadnou jinou v teto oblasti, nez co je na netu. Asi v tom mate pravdu.
Ale je to jen jejich volba. Svou spolecnost si tvoří sami a já jim do toho nemíním zasahovat.

Nikdy jsem netvrdil, ze USA je zemi Velkeho Satana a ze je puvodcem vseho zla.
Puvodcem vseho zla na svete je lidska hloupost, ktera jde napric rasami a nabozenstvimi.

Cely ten poprask je kvuli tomu, ze jsem vyjadril nazor o podilu zidovskeho kapitalalu na rozvoji moderniho kapitalismu. Proc vsem vadi, ze se zide podili na ekonomickem rustu?

Proc prispevovatelum nevadi kapital, ktery pochazi z např.grogoveho prumyslu nebo prostituce?

Hm, zajimave.

41915

30.1.2005 20:56

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41915

Nema tam byt grogovy ale drogovy prumysl.

Ted me napada, ze bych si nejaky ten grog dal. A hned si ho jdu udelat.

41924

26.1.2005 15:12

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41344

Možná nevědomky jste nastolil velmi zajímavou otázku: Odkud (z které země) vlastně pochází antisemitismus? Na to není snadná odpověď. Musím trochu zahanbeně přiznat, že ačkoliv jsa antisemita, nevím to. Vždycky bych tvrdil, že tento myšlenkový směr pochází z Ruska, ale to bychom museli vynechat antisemitský odboj z dob vzdáleně historických. Možná by to stálo za samostatné téma. [smích]

41504

25.1.2005 11:04

Vzkaz židobijcům

Nillbert Nullingsworth 160.?.?.?


Ginsberg je asi takový žid jako Vanunu - bezcenný genetický odpad.
žid nemůže být homosexuálem - a KDYŽ, tak to žádný žid není

41349

26.1.2005 7:14

RE: Vzkaz židobijcům

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 41349

>
>Ginsberg je asi takový žid jako Vanunu - bezcenný genetický
>odpad.

>žid nemůže být homosexuálem - a KDYŽ, tak to žádný žid není

pane moudry zide, diky vam a vam podobnym "kvalitnim" vykrikum mnoho lidi nema rado zidy. Nemam tuseni, jestli jste od pana A. Ginsberga neco cetl, nebo pripadne videl v TV. Jeho prinos spolecnosti byl dosti velky na to, aby jste ho nazyval odpadem, pro vas je s urcitosti odpadem take Sigmund Freud a s urcitosti bezcenny, vzdyt byl take homosexual. Ja treba nemam rad obrizku, mam tedy tvrdit, ze vy jste ten hnusny bezcenny odpad? Mam tvrdit, ze jste debil protoze jste obrezan? Vy nemate doma sprchu nebo umyvadlo? K cemu tedy mate obrizku? (Ja vim, pan Ginsberg ji mel take, ze ano)

41460

26.1.2005 19:42

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 41460

A.Ginsberg byl jeden z největších básníků a velikánů
literatury vůbec.
Je sice pravda, že jeho texty jsou pro někoho nesmírně
vulgární , ale takové " Kvílení" nemá ve světové literatuře
konkurenci!!!!

41530

1.2.2005 22:12

RE: Vzkaz židobijcům

google 62.?.?.?

Reakce na 41349


>
>Ginsberg je asi takový žid jako Vanunu - bezcenný genetický
>odpad.

>žid nemůže být homosexuálem - a KDYŽ, tak to žádný žid není


ani nevies aku mas pravdu, Nillbert. lepsie by som to nevystihol ani ja, Nillbert, dalsi bezcenny geneticky odpad tohto sveta [chechtot]

42082

25.1.2005 11:09

Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Milý oji, to snad nemůžete myslet vážně. Generalizujete a hlavně zjednodušujete především vy. Vztah židů ke gojímům se dá lehce nazvat slovem parazitismus. Gojímové se bez židů s radostí obejdou, židé bez gojímů nikoliv. Nikdo netvrdí, že za prasklou pneumatiku může žid. To zná jako filosemitská propaganda Oty Ulče. Tvrdíte, že bílí občané přistoupili na židovská pravidla? Obávám se, že se jich židé zapomněli zeptat. A že se gojímové neměli od židů nechat ošidit? No jistě, v Talmudu se říká, že okrást gojíma není zločinem. S mamonem na mě nechoďte, mám svůj standard, byť možná vyšší, ale víc nechci ani groš. Tím se však pro žida stávám nebezpečným, protože mu nesedám na vějičku. [mrknutí jedním okem]

41351

25.1.2005 15:55

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41351


>S mamonem na mě nechoďte, mám svůj standard, byť možná vyšší,
>ale víc nechci ani groš. Tím se však pro žida stávám
>nebezpečným, protože mu nesedám na vějičku. [mrknutí jedním okem]

To je ten spravny pristup.

41382

25.1.2005 11:57

Tak pozor!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Zdá se mi,že snad všichni lidé mají problém s definováním Žida jakožto "judaisty".Judaista se v žádném případě nebude honit za mamonem,judaista vše ve svém životě podřídí Jahvemu,tzn. jeho desateru(toře),mamon-nemamon.Jestli si někdo myslí,že ho ždíme ortodoxní žid,tak se spletl.Vždy je to parazit převlečený za Žida,kdo z nás dře kůži.Z tohoto důvodu obouvat se do Židů je bohapustý fašismus a vyvolávat nenávist k těmto "nejmenším",jak je stvořitel nazývá,je mimochodem jeden z neodpustitelných hříchů.Přibližně je psáno:"Kdo se dotýká jednoho z mých nejmenších,jako by prstem píchal do zřítelnice oka Boha Živého."
Vždyť všichni dobře víme,že svět se nedělí na Židy a bílé superhrdiny,ale na zlé,kteří přiznávají-ano,nejsme dokonalí a na zlé,kteří lžou,kradou,podvádí,vraždí a s americkým reklamním úsměvem Vám vsugerují,že tak to musí být.Tak pozor!Není tak těžké se v tom orientovat.

41353

25.1.2005 20:24

RE: Tak pozor!

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41353

Vážený anonyme, doporučuji vám projít pár textů z Talmudu, abyste zjistil, jak je to s lidskostí ortodoxních židů. Nicméně, abych na své asiatské nepřátele jen neplival: Dokonce i mezi židy existuje jedna čestná výjimka a to jsou sefardští židé. Na soužití s nimi si v historii nikdo nestěžoval - hleděli si svého a za své. [smích]

41415

26.1.2005 4:59

RE: Tak pozor!

albert 70.?.?.?

Reakce na 41415

>Vážený anonyme, doporučuji vám projít pár textů z Talmudu,
>abyste zjistil, jak je to s lidskostí ortodoxních židů.
>Nicméně, abych na své asiatské nepřátele jen neplival:
>Dokonce i mezi židy existuje jedna čestná výjimka a to jsou
>sefardští židé. Na soužití s nimi si v historii nikdo
>nestěžoval - hleděli si svého a za své. [smích]

I sefardicti zide nasledovali to, co odsoudil a tak rozhorcene napadal Jezis Kristus v NZ: (tzv.) "Traditions of Elders" (Tradice Starsich, viz odkazy v Novem Zakone a v "Antiquities of Jews" od Josephus Flavius. Uchylne tradice ktere nemely puvod na hore Sinai, nybrz v Babylonu), kolem roku 500 AD nadale "improved" a sepsane v nas oblibeny Talmud ...
Tito zide (Ioudaios, neboli Judeanci, multirasova a multietnicka smes nasledujici doktrinu "Tradice Starsich", neboli Judaismus) byli vypraskani z Palestiny mezi 70-135 AD Rimany. Co o teto smesi pisi rimsti historici, se jeden muze docist v spisech od Rimanu te doby, jmeny Tacitus a Strabo.

S jejicc potomky (tzv. sefardicti zide) ztratili trpelivost Spanele, a roku 1492 na zaklade kralovskeho rozhodnuti sp. krale Ferdinanda a kralovny Isabelly, byli vyhnani ze zeme ven (zamozrejme v te dobe Spanele a jejich kral museli byt "antisemite", vyhnani bylo urcite neopravnene ..). O 8 let pozdeji podobny osud potkal i sefardicke zidy v Portugalsku.

Jak sefardicti zide, tak ashkeNAZI zide, ac rozdilneho puvodu (presto internacionalniho, jsou to misenci) maji v krvi jedno :
Talmud. A to az dodnes.41445

25.1.2005 12:21

Vzkaz židobijcům

radekw 194.?.?.?

Autor jenom kecá aniž by zapojil mozek (to v lepším případě), nebo vědomně lže. Bohatství lze totiž získávat dvěma způsoby - v první řadě vlastní pílí a prací, což samozřejmně není v rozporu s křesťanstvím (viz Nový zákon slova o odměně za práci, chvála zvelebeného majetku). Druhý způsob jak přijít k majetku je získat jej na úkor druhých - způsobem vulgárním jako je krádež (třeba palestinské půdy...), lichva, zneužití tísně druhého atd, či způsobem "kultivovaným" - jako je například uchopit politickou, finanční a mediální moc a DONUTIT "DAV" řídit se pravidly přizpůsobenými tak, aby přinášely zisk úzké skupině...
Nějvětší nehoráznost jaké se však autor dopouští je svádět vinu na oběti... Stejným lživým způsobem by se pak dalo argumentovat, že všichni židé i Židé si mohou za antisemitismus nebo i holokaust sami, protože se dost nebránili což je nesmysl.
Nejjednoduší a spravedlivý je samozřejmně pak takový přístup kdy k jednotlivci se chovám adekvátně k jeho chování a ke skupině se chovám tak jak se chová skupina. Jestliže ti kteří mluví jménem židů pošlapávají základní lidské hodnoty, musím se adekvátně chovat k celé skupině kterou zastupují. Pokud pak konkrétni žid či Žid dá najevo, že nespouhlasí s mluvčími, musím se k němu chovat podle jeho individuálního chování a názorů...
Jak prosté Watsone...
P.S. On ani judaismus nevelebí majetek jako cíl, ale chápe majetek jako boží přízeň - jestli ctěný čtenář chápe rozdíl...

41355

25.1.2005 16:02

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41355

Já s vámi v zásadě souhlasím, ovšem s hodnocením ctností judaismu bych byl velmi opatrný. Je to náboženství, které přímo vyzývá k zabíjení a okrádání jinověrců. A nemyslete si, že "modelový" současný žid je racionálně uvažující člověk, který se v podstatě svého náboženství zřekl a soustřeďuje se pouze na hromadění statků světských. Židé na svém náboženství a jednotě svého pronároda lpí a každý jinověrec, byť se mu právě nastěhovali do jeho země, je pro ně nepřítel. Samozřejmě, může se najít pár židovských renegátů, ale je to jen statistická odchylka.

41383

25.1.2005 16:50

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41383

Já s vámi v zásadě souhlasím, ovšem s hodnocením ctností judaismu bych byl velmi opatrný. Je to náboženství, které přímo vyzývá k zabíjení a okrádání jinověrců. A nemyslete si, že "modelový" současný žid je racionálně uvažující člověk, který se v podstatě svého náboženství zřekl a soustřeďuje se pouze na hromadění statků světských. Židé na svém náboženství a jednotě svého pronároda lpí a každý jinověrec, byť se mu právě nastěhovali do jeho země, je pro ně nepřítel. Samozřejmě, může se najít pár židovských renegátů, ale je to jen statistická odchylka.
Proboha pane Modracek.
Co vas opravnuje delat takove hluboke zavery o judaismu ?
Na takove zavery si netroufaji ani experti. Nepoustite
se na prilis slaby led ? Vzdyt vy mate k zidum jen jeden
vstah, hlubokou nenavist.
Kolik vy zidu znate osobne ve svem okoli ? Kolik v jinych
zemich ? Nezda se vam, ze se jenom tady zhazujete ? Opravdu
je to trapne. Zejmena, kdyz dokonce zacnete psat o statistice
ktera rozdeluje zidy na dobre a spatne. Trapne, moc trapne.

41389

25.1.2005 17:21

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41389

Jako obvykle pouze kritika těch druhých. Co takhle napsat něco sám, s nějakou informační hodnotou? Troufnou si na to, moše Lojza, nebo se omezí zase jen na plácání o nepravostech svých oponentů? [mrknutí jedním okem]

41393

25.1.2005 18:49

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41393

Pane Modracek,
to zustava jen mojim snem. Az v sobe potlacite tu
svoji nenavist, pak to mozna pujde. Moc se tesim.
A potom preci, bych mel jiny nazor a nechci, aby vy
specialne vy, jste me jmenoval "pitomeckem".
Nejprve se musite naucit zakladum debaty. To jest
vyslovite jen 50 % a dalsich 50 % nechate prostor
oponentovi. Vy zaberete celych 100 %.
Zkuste trebas nekdy napsat "Ja si myslim" to vy
nepisete, vy napisete je to tak a hotovo.
Prominte ale ja "Neplacam" a jestli si myslite
ze ano, pak moje prispevky proste preskocte, ne-
budou asi vhodne pro vas intelekt a dusevni rozhled.
41403

25.1.2005 20:20

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41403

Výraz pitomeček jsem nepoužil pro vás a bylo to zcela v jiné souvislosti. Je vaším problémem, že se tohoto hodnocení tak ochotně chytáte. A o základech debaty mě laskavě nepoučujte. Webzine je určen k prezentaci názorů s určitou informační hodnotou, viz. dole. A to je právě to, čeho se vám stále nedaří dosáhnout. [mrknutí jedním okem]

41414

26.1.2005 14:29

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41414

Pro Lojzu všichni lidé, co nepapouškují stejné nesmysly jako on, jsou nevzdělaní hlupáci, kteří se ještě musí moc a moc učit, aby jeho moudrům mohli jen zbožně naslouchat a porozumněli jim. Na diskuzi s ním zde nikdo kvalifikován není, snad jen četař leho.

Kuriózní je Lojzova rada :
Prominte ale ja "Neplacam" a jestli si myslite ze ano, pak moje prispevky proste preskocte, nebudou asi vhodne pro vas intelekt a dusevni rozhled.

Přitom je to právě on, kdo glosuje příspěvky jiných.

Tak si to všichni pamatujte. Lojza se do vás bude navážet a vy jeho výpady přeskakujte. Teprve pak to bude ta správná diskuze, kdy Lojza bude mít pokaždé poslední slovo.


41500

26.1.2005 22:15

RE: Vzkaz židobijcům

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41500

Pane Karle z Cech
Tady bych se pana Lojzy zastal.
Zezacatku jsem se k jeho prispevkum vyjadroval dost tvrde,
ale pak pan Lojza poslal upozorneni, ze je spolecnost s rucenim omezenym.
Uz si presne nepamatuji, kdy kde jak, ale od jiste doby netlacim na pilu [cool]
Trebas trebas bas s s to je trochu jinak, ale nejak tak to citim a tim vlastne
jsem ztratil pocit reagovat hloubeji na jeho prispevky, ikdyz si to rad prectu,
pan Lojza neni v dusi spatny clovek,....a to, ze z velke casti jeho prispevky
neprinaseji informacni hodnotu, se da pricist k jeho 36ti lete izolaci v Kanade.
Drzim mu palce, aby pres webside vstrebal vic poznatku a vedel, ze az na par vyjimek, lide zde na Zvedavci bojuji proti Zlu, nikoliv proti rase, nabozenstvi atd.
Kdybych nebyl zavisly na informacnich kanalech a mohl si precist Talmud
primo.......hmmmm
Cekam, ...stale cekam, ze nekdo prijde a napise, ze se "bát" nemusime, ze nic z toho neni pravda a ze Talmud nekaze rozdeleni na goim a pravoverne....
nikdo,....porad nikdo
Nikdo, komu by se opravdu dalo verit.

41545

28.1.2005 4:56

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41403

>Nejprve se musite naucit zakladum debaty. To jest
>vyslovite jen 50 % a dalsich 50 % nechate prostor
>oponentovi...
>Prominte ale ja "Neplacam" a jestli si myslite
>ze ano, pak moje prispevky proste preskocte, ne-
>budou asi vhodne pro vas intelekt a dusevni rozhled.

Mno, pane Lojza, to je teda síla intelektu. A to jsem vyslovil mnohem míň než jen 50 %.

41700

25.1.2005 19:12

RE: Vzkaz židobijcům

leho 143.?.?.?

Reakce na 41383

>svém náboženství a jednotě svého pronároda lpí a každý
>jinověrec, byť se mu právě nastěhovali do jeho země, je pro
>ně nepřítel.

Modracku, tak mi tedka vysvetlete, jak je mozne, ze jsem v Izraeli potkal mnoho jinych prislusniku nabozenstvi a jak to, ze i jina nabozenstvi jsou vyznavana v jejich armade?

41407

25.1.2005 20:16

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41407

Pokud je mi známo, do Izraele přišlo asi půl milionu imigrantů z bývalého SSSR, řada z nich vůbec židy nebyla, nicméně bylo velmi obtížné tuto skutečnost prokázat. To může být jedním z důvodů.

41413

26.1.2005 4:29

RE: Vzkaz židobijcům

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 41413

jo a kdyz zjistili, jaky je v izraeli mrdnik a proc tam vlastne lezli, pak vetsina sla do usa.
stefan
>Pokud je mi známo, do Izraele přišlo asi půl milionu
>imigrantů z bývalého SSSR, řada z nich vůbec židy nebyla,
>nicméně bylo velmi obtížné tuto skutečnost prokázat. To může
>být jedním z důvodů.

41442

27.1.2005 18:03

RE: Vzkaz židobijcům

leho 143.?.?.?

Reakce na 41413

Mezi nabozenstvimi je i islam!! Islamisti taky prisli do Izraele z Ruska?

41650

27.1.2005 18:57

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41650

>Islamisti taky prisli do Izraele z Ruska?

Takhle se můžete ptát jen Vy a Lojza, mno, taky někdy lžidoktor Včelička. Abyste se ale zase neptal znovu: Ne, islamisti nepřišli do Israele z Ruska, ti tam byli už dlouho před státem Izrael a Ruskem. Já Vám věřím, že Vám to neštymuje s Vašimi zdroji a nenaléhám, abyste mi to věřil

41651

27.1.2005 20:08

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41651

Pane Taborsky, tim bylo mysleni vyznavaci Alaha v
byvalem Sovetskem Svazu, zijicich nekde na jihu.
I tam jsou lide verici V Koran. Jsou tam stale,
ale Rusove je nemaji radi. Vite ? Zabijeji jim
deti ve skolach, lidi v divadlech.

41660

28.1.2005 3:39

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41660

Špatný úhybový manévr, seržante. Šláp´jste do hovna. Čečenci nikdy neemigrovali do Palestiny, tím méně do Izraele. O nezávisost se snaží už asi tak 250 roků.

Že jsou mnozí násilníci, gauneři, podvodníci a teroristi bude nejspíš chazarskou krví, jako u Židů.

41695

28.1.2005 4:51

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41695

Pane Taborsky, tim bylo mysleni vyznavaci Alaha v
byvalem Sovetskem Svazu, zijicich nekde na jihu.
I tam jsou lide verici V Koran. Jsou tam stale,
ale Rusove je nemaji radi. Vite ? Zabijeji jim
deti ve skolach, lidi v divadlech.

Lojza -- 70.?.?.?

A kdepak tady vidite slovo Cecenci ?? A vy si
opravdu mimo jine myslite, ze "Že jsou mnozí
násilníci, gauneři, podvodníci a teroristi bude
nejspíš chazarskou krví, jako u Židů." Nechtel
by jste toto nekde publikovat, trebas pod nazvem
"Psychologicke geny jsou schopne pretrvat i 12
stoleti". Za to by jste dostal i Nobelovku.
Oproti vam nedelam zadny zaver.41699

28.1.2005 5:09

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41699

>vyznavaci Alaha v byvalem Sovetskem Svazu, zijicich nekde na >jihu. I tam jsou lide verici V Koran. Jsou tam stale,
>ale Rusove je nemaji radi. Vite ? Zabijeji jim deti ve skolach, >lidi v divadlech.
>Lojza -- 70.?.?.?
>
>A kdepak tady vidite slovo Cecenci ??
>Lojza -- 70.?.?.?

Mno, teda, s Vámi ten strejda Alzhajmr za necelých sedm hodin ale pěkně zacloumal!

41701

30.1.2005 6:08

RE: Vzkaz židobijcům

leho 143.?.?.?

Reakce na 41695

>Špatný úhybový manévr, seržante. Šláp´jste do hovna. Čečenci
>nikdy neemigrovali do Palestiny,

Pane Taborsky, zase si me pletete s Lojzou. Ja s tema islamistama z Ruska si spis delal srandu a popichoval vas, abyste nam zase napsal nejake moudrosti...No a nesplet jsem se. Je nesmirne zabavne, jak takovy intelektual jako vy nadava jak dlazdic...

41883

26.1.2005 7:27

RE: Vzkaz židobijcům

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 41355

>Stejným lživým způsobem by se pak dalo argumentovat, že všichni >židé i Židé si mohou za antisemitismus nebo i holokaust sami, >protože se dost nebránili což je nesmysl.

Velice zajimava myslenka, nemluvil bych o ni ovsem jako o lzi.
Pokud se jednalo o sest milionu zidu kteri poddane zahynuli, dalo by se rict, ze dva miliony byli muzkeho pohlavi a urcite jeden milion muzu boje schopnych. Neznam presne cislo vojaku celeho Wermachtu, ale nemyslim si, ze mel milion vojaku. Pokud tedy by se zidi branili, verim tomu, ze by dokonce mohli porazit Hitlera. Zatim jsem o tom necetl zadnou polemiku, zamyslel se nad tim nekdo?

41461

25.1.2005 13:17

Vzkaz židobijcům

Peter Veliky 205.?.?.?

Je uchvatne jak rychle na tenhle viditelne sarkasticky clanek zareagovali nasi znami zidobijci. Nekteri nelenili a poslali v anglictine 'Cut and paste' propagandu kterou zde nikdo (mimo jejich vernych pritakacu) necte.
Dokonce sem zabloudil i pan Albert, nas starej znamej z zruseneho diskuzniho fora Britksych Listu. Kam se na nej hrabe pan Nohejl.

41362

25.1.2005 16:15

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41362

Pane Petr,
tady vystoupit v oposici, se rovna doslova sebevrazde.
Well, to nejsou nazory, to je jsou jen vybuchy hluboke
nenavisti. Nenavidet nekoho ci nenavidet skupinu lidi
to ja proste nikdy nepochopim. Toto me tak nejak nejde.
Vite nazor neni dokazovaci prostredek.
Vsimne te si, ze v ani jednom prispevku neni ani jeden
konkretni priklad. To je jen "ZIDE JSOU ".
Je to jako kdyz ctete texty KKK co popisuji cernochy.
Je to velice smutne.

41385

26.1.2005 17:39

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41385

>Vsimne te si, ze v ani jednom prispevku neni ani jeden
>konkretni priklad. To je jen "ZIDE JSOU ".
>

Tak pro Lojzu příklad :
http://prefer-statement.wz.cz/wpe2.jpg

41518

27.1.2005 4:35

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41518

KARLE, ty me spojujes s vrahama deti ??
Velice, velice trapne. Je videt, jak ti
to opravdu mysli.
To jen vsechno proto, ze mam jiny od tebe
opacny nazor. S toho "silackeho" komunismu
tobe zusatalo hodne. Jeste dnes.

41576

27.1.2005 13:17

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41576

>KARLE, ty me spojujes s vrahama deti ??

Se mnou to nemá nic společného, sám se s nimi spojuješ tím, jak jim fandíš.

>To jen vsechno proto, ze mam jiny od tebe
>opacny nazor. S toho "silackeho" komunismu
>tobe zusatalo hodne. Jeste dnes.
>
Nechápu, co to má společného s komunismem a dokonce "siláckým". O takovém jsem ještě nikdy neslyšel, dnes to čtu u tebe poprvé. Tedy nevím, co si pod tím pojmem mám představit.

Základem rozumné debaty je ujednocení pojmů, aby každý nehovořil podobnými slovy o něčem úplně jiném. Pokud tím máš na mysli, že komunisti jsou proti vraždění dětí legální státní armádou, tak s tebou samozřejmě souhlasím. Nevidím však spojitost se mnou.

41620

27.1.2005 14:46

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41620

Karle tenhle paskvil, nelogicnosti si nech nekde az
budes pit se sobe rovnyma pivo. A ten silacky komu-
nismus ? No trece vis. Ten kdo ma jiny nazot, nez je
ten offialni,ten musi potrestan.
Vez, ze se ten obrazek mrtveho decka ve spojitosti
se mnou moc dotkl. Ale je to tvoje forma vyjadrovani.

41628

28.1.2005 4:50

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41628

>A ten silacky komunismus ? No trece vis. Ten kdo ma jiny nazot, >nez je ten offialni,ten musi potrestan.

To ale nemáte na mysli, pane Lojza, že v mnoha zemích je pochybování o holokaustu trestné, žejo?

41698

28.1.2005 6:21

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41698

To ale nemáte na mysli, pane Lojza, že v mnoha zemích je pochybování o holokaustu trestné, žejo?

Asi to bude tim, ze je tam moc Taborskejch. Tem
to chapani zase tak moc nejde.

41710

27.1.2005 9:18

RE: Vzkaz židobijcům

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 41518

muzete mi jeste pripomenout odkud toto dite mam znat? Ze by na deckem olejicku od JJ, nebo mozna na jejich pudru?

41605

27.1.2005 19:18

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41605

Doktore Včeličko, co říkáte tomuto bohumilému počínání izraelské armády ?
http://prefer-statement.wz.cz/DD6.JPG

přečtěte si svědectví :
Qana jižní Libanon – Byl to masakr. Od Sabry a Šatily jsem neviděl nevinné zavražděné takovým způsobem. Libanonští utečenci, ženy a děti, leželi na hromadě, jejich ruce, nohy a nebo hlavy chyběly. Bylo jejich o hodně více jak sto. Dítě leželo bez hlavy. Izraelská střela jej skosila, když se ukrylo v úkrytě OSN v domnění, že je v bezpečí pod ochranou. Jako Muslimové v Srebrenici i Muslimové v Quně se mýlili.

Před hořící hlavní budovou fidžijského bataliónu Organizace Spojených Národů děvče drželo v rukách mrtvolu šedovlasého muže, jehož oči se na ní upíraly. Třásla mrtvolou v rukou, klečela a plakala přímé slova znovu a znovu: „Můj otec, můj otec:“ Fidžijský voják OSN stál beze slova uprostřed moře těl a držel v rukách tělo bezhlavého dítěte.

http://prefer-statement.wz.cz/dadu1.htm

41652

27.1.2005 19:26

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41652

A chcete-li víc dokumentárních fotografií, podívejte se třeba sem : http://www.sweb.cz/svatazem/qana/qana.htm

http://www.sweb.cz/svatazem/qana/9.gif

Slovy, se nedá popsat to co spáchala izraelská armáda dne 17. 4. 1996 v jižním Libanonu, když bombardovala základnu OSN, kde se ukrývalo kolem 600 lidi z okolních vesnic, většinou to byli ženy, dětí a starší lidé,...

41658

29.1.2005 13:45

RE: Vzkaz židobijcům

leho 168.?.?.?

Reakce na 41518

Karle, vy jste nikdy neslysel, jak Palestinci pouzivaji zeny a deti jako lidske stity? Jak klidne obetuji sve vlastni lidi aby mohli vytrubovat antizraelsou propagandu do sveta? Jak vite, ze tohle udelala iraelska kulka a ne palestinska?? Aaaha, to jsou vsechno lzi a pomluvy, Palestinci jsou svati, ti si ceni lidske zivoty jako nikdo jiny...

41820

29.1.2005 16:05

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41820

Ja,nas pan Karel ma tak vymezene mysleni na ty chapce
Palestinske, ze to jsou primo i Irakama poslove Bozi
na teto planete. To jsou proste vrozeni andele, co nam
chteji dat jen lasku a mir. K do vi, jestli spolecne
s Nemci, Francouzi a Rusakama tam nestratil i nejake ty
investice.

41828

29.1.2005 22:47

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41385

Já bych rád věděl, jak se zde podle Lojzy projevuje
nenávist vůči židům!
Jsou zde někde příspěvky hodně ma hraně,
ale většinou jde o kritiku a ta je vůči židům dnes již
mezinárodně zakázána. Takový zákaz je nepřípustný!
Též diskuze o holokaustu je na místě!
Já vůbec nepopírám vyvražďování židů za války, pouze
jsem se ještě hodnověrně nikde nedočetl, proč byli vlastně
povražděni!!!
Třaba exeletní hitorik Paul Johnson ve svých
"Dějinách židovského národa" jednoznačně píše, že skutečného
důvodu, proč byli židé povražděni se nedopátral.
To není jednoduchá otázka.
Němci přeci nebyli nějací "křováci", kteří by pojídali
své nepřátele.
Tam prostě zafungoval nějaký hrozný "fenomén", který nám
bohužel až doteď zůstal skryt!

41852

30.1.2005 20:55

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41852

Já bych rád věděl, jak se zde podle Lojzy projevuje
nenávist vůči židům!
Peleska


No staci si precist par prispevku pana Pelesky.
A on je takovy odbornik, ze vam popise presne i
mucirny veznu v Israeli.Zidovsky charakter, zi-
dovske dejiny. Proste clovek, ktery zna vsechno.

41923

25.1.2005 13:30

Vzkaz židobijcům

TT 62.?.?.?

Zajímavej článek: http://zpravy24.pantax.cz/2005/01/07.01.05.htm

41363

25.1.2005 14:47

Vzkaz židobijcům

Srandista 212.?.?.?

Izraelsky tank pronasleduje palestinskeho teroristu, ten strili na tank z
kalasnikova zasobnik za zasobnikem, az mu dojdou naboje. Tank jede bliz a
bliz... vtom se otevre na tanku poklop a vysune se ruka s nabojovym pasem a
zazni hlas: "Nekoupej naky naboje?"
Sedi to nebo ne? [chechtot]

41368

25.1.2005 15:42

RE: Vzkaz židobijcům

barbarian 129.?.?.?

Reakce na 41368

tak ten je paradny

41379

25.1.2005 16:28

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41368

Vtipné, moc se mi líbí.

41387

25.1.2005 17:32

RE: Vzkaz židobijcům

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 41368

Souhlasím, přesně to odpovídá itzzykovské povaze. A tomu Yoramovi na tanku bude v té chvíli úplně jedno, že by Muhammad za nějaký čas mohl ty náboje použít proti vlastním lidem. Kšeft über alles. Nakonec to může svést na Íránce. [mrknutí jedním okem]

41395

25.1.2005 14:55

Vzkaz židobijcům

Karel Karel4u (zavináč) cz 152.?.?.?

Tento clanek me pripomina lidove rceni:" Kdo chce kam, pomozme mu tam."

41369

25.1.2005 17:36

Vzkaz židobijcům

Emma Bovary 62.?.?.?

>Ginsberg je asi takový žid jako Vanunu - bezcenný genetický odpad.
žid nemůže být homosexuálem - a KDYŽ, tak to žádný žid není<

Nillberte nepřekvapils co čekat od židovského fašisty a homofoba že.
BTW: Včera opakovali na ČT ten dokument o Osvětimi co jsi tak kritizoval na svých stránkách. Nevím co ti na tom vadilo mě to přišlo celkem O.K.

Ještě k samotnému článku pana oji. Mne osobně to připadá dost naivní skoro jako by to psal někdo jako Lev jen z druhé strany. Jsou tam dost velká zjednodušení. Třeba ten nejednoznačný vztah křestanství k hromadění majetku. To samozřejmě platí o katolické církvi ale reformované křestanství (protestantismus) má v této věci podobný náhled jako judaismus. Proto taky protestantské země (Anglie, Holandsko,USA) patřili k motorům kapitalismu a průmyslové revoluce zatímco katolické země (Itálie, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Polsko, do značné míry i Francie) byly ještě v 20. století zaostalé a převážně zemedělské.

41396

26.1.2005 18:39

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41396

Jasne, je to zjednodusene. Ale uvedomte si, ze zadna z vetvi judaismu neoslavuje chudobu. U krestanstvi je to jinak.

Nikdo si zatim nevsiml nejvetsiho zjednoduseni. Zide nejsou jedinymi nejvetsimi investory moderniho kapitalismu. Co takovy italsky organizovany zlocin, triady atd?
Pred japonskymi lichvari jsou ti zidovsti pouzi bridilove.

41523

27.1.2005 9:15

RE: Vzkaz židobijcům

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 41523

oji a opet zapominate na Cinany ! Coz je vlastne to nejhorsi co jeste prichazi.

41603

27.1.2005 19:25

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41523

Myslím, že Váš omyl v tomto ohledu je, že neděláte rozdíl mezi investováním a lichvářstvím a nelze proto o tom, kdo je největším investorem v moderním kapitalismu diskutovat.

41657

28.1.2005 1:16

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41657

Je to otazka marze, resp.nabidky a poptavky. Neboli tak zvane neviditelne ruky trhu.

41692

28.1.2005 4:31

RE: Vzkaz židobijcům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 4.?.?.?

Reakce na 41692

Upozornil jsem na zásadní rozdíl mezi lichvou a investicí, pane oji, který bývá často záměrně smazáván. Obojí je do jistí míry kontrolováno nabídkou a poptávkou, ale to nemá naprosto nic společného s tím rozdílem mezi nimi.

Lichva je půjčka na úrok s minimálním rizikem, tedy se stanoveným a většinou dobře zaručeným ziskem - a nevytváří hodnoty, pouze zvyšuje monetární cenu vytvořených hodnot znehodnocuje tím jejich skutečnou cenu a/nebo znehodnocuje měnu.

Investice je vklad (třeba i peněz, půjčených na úrok) do podnikání, většinou bez stanoveného a zaručeného zisku s rizikem ztráty. Nejběžnější investice je investice do akciového podnikání, která je vlastně bezúročná půjčka na podíl z rizikového zisku.

Takže to nebyla židovská lichva, co bylo motorem moderního kapitalismu, jak se zdá vyplývat z Vašeho článku, ale investice. Energií pro ten motor byla ovšem lidská práce a lidský intelekt.

41697

28.1.2005 22:37

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41697

>Upozornil jsem na zásadní rozdíl mezi lichvou a investicí,
>pane oji, který bývá často záměrně smazáván. Obojí je do
>jistí míry kontrolováno nabídkou a poptávkou, ale to nemá
>naprosto nic společného s tím rozdílem mezi nimi.

>Lichva je půjčka na úrok s minimálním rizikem, tedy se
>stanoveným a většinou dobře zaručeným ziskem - a nevytváří
>hodnoty, pouze zvyšuje monetární cenu vytvořených hodnot
>znehodnocuje tím jejich skutečnou cenu a/nebo znehodnocuje
>měnu.

Mno velmi zajimava definice lichvy. Ja bych snad radeji zustal u te zavedene dle platneho trestniho zakona. Podle §253 (1) je lichva popsana takto:

"Kdo zneužívaje něčí tísně, nezkušenosti nebo rozumové slabosti nebo něčího rozrušení, dá sobě nebo jinému poskytnout nebo slíbit plnění, jehož hodnota je k hodnotě vzájemného plnění v hrubém nepoměru, nebo kdo takovou pohledávku uplatní nebo v úmyslu uplatnit ji na sebe převede"

Dale bych Vam chtel duverne sdelit, ze povaha investice nema zadny vliv na likviditu ani bezpecnost pohledavky. Lichva jako druh investice zneuziva urciteho vysadniho postaveni investora. A proto je taky trestna.

Ale o tom tu snad nebyla rec.

Ja jen tvrdim, ze zide patri mezi velke investory. O povaze investice jsem nerekl ani slovo.

41779

30.1.2005 6:51

RE:Lichva a investice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 4.?.?.?

Reakce na 41779

>Mno velmi zajimava definice lichvy. Ja bych snad radeji
>zustal u te zavedene dle platneho trestniho zakona.
Já Vám moji definici nevnucuji, pane oji, domnívám se ovšem, že s definicí podle platného českého trestního zákona se nedostanete za humna. Kdokoliv si může udělat svoji definici, jde o to, aby byla generálně přijatelná a použitelná. Klasická definice lichvy v západní civilizaci je stále půjčování peněz na úrok, i když jsou snahy dělit lichvu na legální (půjčování peněz na úrok akreditovanými finančními institucemí) a kriminální (půjčování na úrok bez státní licence.

>Dale bych Vam chtel duverne sdelit, ze povaha investice nema
>zadny vliv na likviditu ani bezpecnost pohledavky.
Možná, že by to bylo bývalo ve Vašem zájmu rozumnější mi to sdělit skutečně důvěrně, třeba emajlem. Povaha investice totiž má obyčejně rozhodující vliv na likviditu a bezpecnost investice (investice není pohledávka).
(pokračování)

41887

30.1.2005 18:17

RE:Lichva a investice

oji 195.?.?.?

Reakce na 41887

>Já Vám moji definici nevnucuji, pane oji, domnívám se ovšem,
>že s definicí podle platného českého trestního zákona se
>nedostanete za humna. Kdokoliv si může udělat svoji
>definici, jde o to, aby byla generálně přijatelná a
>použitelná. Klasická definice lichvy v západní civilizaci je
>stále půjčování peněz na úrok, i když jsou snahy dělit
>lichvu na legální (půjčování peněz na úrok akreditovanými
>finančními institucemí) a kriminální (půjčování na úrok bez
>státní licence.

To vite, ze se s ni dostanu za humna. Podobna definice lichvy je platna ve vsech statech EU a ostatnich civilizovanych statech.

Mimo jine pujcovani na urok bez statni licence je normalni mezi asijskymi mensinami kdekoli na svete.

>Možná, že by to bylo bývalo ve Vašem zájmu rozumnější mi to
>sdělit skutečně důvěrně, třeba emajlem.

Sdelil bych to rad, ale predtim jste se nepodepsal.

>Povaha investice totiž má obyčejně rozhodující vliv na likviditu >a bezpecnost investice (investice není pohledávka).

Jestli tou povahou myslime rozdeleni na legalni a nelegalni, tak neni zadna korelace s likviditou.

41917

1.2.2005 21:51

RE:Lichva a investice

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41917

>
>To vite, ze se s ni dostanu za humna. Podobna definice
>lichvy je platna ve vsech statech EU a ostatnich
>civilizovanych statech.

No tak to vidíte, že pro bušistán tato definice neplatí.
Tam prosadili židé definici podle Talmudu a podle obřezanosti lichváře.

42080

2.2.2005 5:27

RE:Lichva a investice

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41917

>Podobna definice lichvy je platna ve vsech statech EU a >ostatnich civilizovanych statech.
Nepočítáte-li do civilizovaných států třeba USA, pane oji.

>Mimo jine pujcovani na urok bez statni licence je normalni
>mezi asijskymi mensinami kdekoli na svete.
Ne kdekoliv na světě. V USA např., je-li to prováděno jako podnikání, tak je to trestné a tedy ne normální.

>Sdelil bych to rad, ale predtim jste se nepodepsal.
Mno, a Vy jste proto najednou uprostřed debaty neměl ani tušení. kdo to napsal.

>Jestli tou povahou myslime rozdeleni na legalni a nelegalni,
>tak neni zadna korelace s likviditou.
Ne, to jsme My nemysleli, My jsme mysleli, když je likvidita investice nebo půjčky/lichvy vázána podmínkami; např., že dividendy z investice budou prvních pět roků reinvestovány, nebo že se z vkladu nebudou po určitou dobu převádět fondy.

42123

2.2.2005 21:19

RE:Lichva a investice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 42123

>Ne, to jsme My nemysleli, My jsme mysleli, když je likvidita
>investice nebo půjčky/lichvy vázána podmínkami; např., že
>dividendy z investice budou prvních pět roků reinvestovány,
>nebo že se z vkladu nebudou po určitou dobu převádět fondy.

Cetl jste to po sobe??

Mate problem s porozumenim pojmum. Nejdrive to byla lichva a ted je to likvidita.

Likviditou se v obecne rovine rozumi dostatek pohotovych prostredku k vyrovnani zavazku. V uzsim smyslu to muze byt chapano jako zasada politiky peneznich ustavu, ktera vyzaduje, aby za kazde situace byla schopna dostat svym zavazkum. Jinak se take oznacuje jako "zlate bankovni pravidlo".
Nejlikvidnejsimi prostredky jsou pokladni hotovost, pohledavky u centralni banky, smenecne pohledavky.

Pokud bych Vam to vysvetlil co nejsrozumitelneji, tak likvidita je kvalitativni ukazatel, ktery ukazuje jak rychle muzeme v pripade potreby ziskat svou investici zpet.

Jiste nyni uznate, ze zajmem lichvare je pracovat s likvidnimi prostredky. Ktere v pripade potreby dostane zpet pomoci nejakeho baac komanda.
Lichvar si zamerne vybira likvidni a bezpecne financni operace. Jestli to racte pochopit.
[oči v sloup]

42196

2.2.2005 21:46

RE:Lichva a investice

oji 195.?.?.?

Reakce na 42196

Sem psal ja, oji.

42200

3.2.2005 5:54

RE:Lichva a investice

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 42196

>Mate problem s porozumenim pojmum. Nejdrive to byla lichva a
>ted je to likvidita.
Už jsem se radoval, pane oji, že jsem konečně narazil na někoho, kdo mi pomůže vyřešit můj problém s porozuměním pojmům. A zase hovno; místo abyste mi vysvětlil, kde jsem v omylu s pojmem legální a ilegální lichvy, tak přjidete s likviditou, jako kdybych s ní přišel já. A navíc, místo abyste mi osvětlil, v čem mi uniká porozumění omezené likvidity investice nebo lichvy, tak mi chcete &#8220;v užším smyslu&#8221; namluvit cosi o archaickém &#8220;zlatém bankovním pravidle&#8221;, které prý vyžaduje, aby peněžní ústavy &#8220;za každe situace byly schopny dostát svým závazkům&#8221;. Jo, bejvávalo, možná. Nevím, jak v Česku, ale v USA neznám ani jednu banku, která by se k tomu zlatému pravidlu jen přiblížila. Kdysi, před dlouhou dobou, to bývalo trestné; dnes zákon nejen povoluje nekryté závazky bank, ale i hotovostí nekrytou legální lichvu . I směnky naší ustřední &#8220;federální banky&#8221;, kterým se říká dollar, jsou kryty jen zlomkem deklarované hodnoty.
(pokračování)

42218

3.2.2005 5:56

RE:Lichva a investice

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 42196

(pokračování)
>Jiste nyni uznate, ze zajmem lichvare je pracovat s likvidnimi >prostredky. Ktere v pripade potreby dostane zpet pomoci nejakeho >baac komanda.
>Lichvar si zamerne vybira likvidni a bezpecne financni operace. >Jestli to racte >pochopit.
Tak mě, blbce jednoho, vidíte, to zase neráčím chápat. Na co potřebuje lichvář bác komando, když si záměrně vybírá likvidní a bezpečné finanční operace? Je to tedy kacířské pomyšlení, ale mám dojem, že si zase pletete pojmy legální a ilegální lichvy.

Mno, já uznávám, že se mě snažíte vší silou poučit, ale protože nám to mou vinou nejde, tak bych navrhoval, abychom toho nechali.

42219

30.1.2005 7:01

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41779

(pokračování)
>Lichva jako druh investice zneuziva...
Lichva je pouze finanční transakce, nikolv investice. Pokusil jsem se ten rozdíl, který je účelově zamlžován, vysvětlit minule.

>Ja jen tvrdim, ze zide patri mezi velke investory. O povaze
>investice jsem nerekl ani slovo.
Mám dojem, že jste původně napsal, ať už vážně, sarkasticky, ironicky nebo jen zesrandy, že "Židé stvořili současný moderní kapitalismus". Opak je skutečností. Na kapitalismu, jako na každém jiném hospodářském systému, Židé parazitují a ničí drobné a střední podnikání, které je tažným koněm moderního kapitalismu; americké drobné a střední zemědělské podnikání již téměř úplně zničili.

Lichva není nutná pro rozvoj hospodářství. To dokázal úžasný ekonomický rozvoj nacionálně socialistického Německa, země zdeptané první světovou válkou, reparacemi a inflací. Škodlivý impakt lichvy vidíme v dnešních Spojených Státech s neuvěřitelně vysokým národním dluhem.

41888

30.1.2005 18:24

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41888

Pane Taborsky v CR muzete lichvu najit jen u romskeho etnika. Ja jsem neslysel, ze by neco podobneho provozovali zide. Jinak podle Vasi definice lichvy (neopravnene podnikani ve financnich sluzbach) je naprosto bezne u asijskych etnik.

Pokud neco takoveho provozuji zide v USA, tak je mi Vas lito. Ale nejde mi do hlavy proc si s tim neporadite, kdyz mate tak dobre soudnictvi.

41918

30.1.2005 21:33

RE: Vzkaz židobijcům

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41918

Ach jo, oji [oči v sloup]
....ale pravdou zůstává, že mě Váš příspěvek docela pobavil [chechtot]
Tak zkresleny pohled o mistnich pomerech uz dlouho nikdo nepodal.
Jednicka s hvezdickou, pane.

Ale vysvetlovat nic nebudu.
Opravdu by me to unavilo.
Omluva [cool]

41929

30.1.2005 21:44

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41929

Proboha, vy myslite ze jsem to uplne zkreslil?!? To je mi lito.

41931

30.1.2005 22:31

RE: Vzkaz židobijcům

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41931

>Proboha, vy myslite ze jsem to uplne zkreslil?!? To je mi
>lito.
To nevadi,...to se stane [mrknutí jedním okem]
Ale budte opatrnejsi.
A zjistete si, jak je lichva propojena s prodejem pervitinu a heroinu.
A co je to zavislost na tvrdych drogach ataq.....kapiš? [cool]

41932

3.2.2005 6:04

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41918

>Jinak podle Vasi definice lichvy (neopravnene
>podnikani ve financnich sluzbach) je naprosto bezne u
>asijskych etnik.
Jen pro pořádek, pane oji. To není moje definice, máte to popletené.

42220

30.1.2005 21:05

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41888

Židé parazitují a ničí drobné a střední podnikání, které je tažným koněm moderního kapitalismu; americké drobné a střední zemědělské podnikání již téměř úplně zničili.
Taborsky


Pane Taborskej, proc se delate vice vice trapnej ?
Jake ekonomicke "paky" k tomu pouzivaji ? Vite vy
vubec o cem pisete ?

41925

25.1.2005 17:38

Vzkaz židobijcům

Pavel Šrubař Pavel (tečka) Srubar (zavináč) post (tečka) cz 80.?.?.?

Jsem rád, že oji připoměl, komu vděčíme za rozvoj bankovnictví, obchodu a kapitálového trhu, ono to často bývá zastíněno poukazováním na bezohlednost Izraelců při hájení a rozšiřování svého životního prostoru na Středním východě.
Nesmíme ale přehlížet, že náš svět formovaly také jiné proudy,
které jej kultivovaly v dalších dimenzích: budhismus nebo islám se svou akcentací duchovní složky osobnosti (možná by si nějaký arab vzpomněl ještě na případné další přednosti svého náboženství) a zeména křesťanství se svým soucitem s méně zdatnými členy společenství.

Oji kritizuje generalizování a snadnou manipulovatelnost jakéhosi Davu. Avšak domnívat se, že je možné nebýt manipulovatelným, je pouhá iluze. Všichni včetně autora článku jsme formováni výchovou, tradicemi, svými oblíbenými hrdiny, okolím. Nanejvýš se můžeme snažit ovlivnit svou manipulovatelnost výběrem novin a knih, které čteme, televizních stanic, které sledujeme nebo internetových míst, která navštěvujeme.
To, jak se autor snaží v závěru svého článku vyčlenit z manipulovatelného davu mi připomíná, že další užitečnou ctností, kterou do naší kultury vneslo křesťanství, je pokora.

41399

26.1.2005 1:17

RE: Vzkaz židobijcům

Had 194.?.?.?

Reakce na 41399

>Avšak domnívat se, že je možné nebýt manipulovatelným, je pouhá >iluze. Všichni včetně autora článku jsme formováni výchovou, >tradicemi, svými oblíbenými hrdiny, okolím.

Výborně!!! Tedy částečně a pro drtivou většinu nás lidí.

>Nanejvýš se můžeme snažit ovlivnit svou manipulovatelnost výběrem >novin a knih, které čteme, televizních stanic, které sledujeme nebo >internetových míst, která navštěvujeme.

Je ještě jeden razantní a neobvyklý způsob - vše co je názor, spekulace, myšlenková konstrukce,jakákoliv reakce převedená do "vnitřního dialogu" - toto vše ODMÍTAT, nepropadnout do tuposti a apatie, a zároveň to vše v sobě a v okolí POZOROVAT.
Vznikne "vhled" a přijde moudrost bez knížek, tradice, výchovy, dědictví předků apod.
Člověk uvidí, pochopí, vyřeší...

41427

25.1.2005 18:54

Vzkaz židobijcům

merc 84.?.?.?

Pokud nekdo hleda koreny a zaklady evropske (zapadni) civilizace tak by se nemel koukat k Zidum, ale do starovekeho Recka a tam zejmena k Platonovi a Aristotelovi. Tam byly polozeny zaklady vedy a filozofie.

41404

25.1.2005 19:22

Clanek rovny nacisticke propagande

leho 143.?.?.?

Bohuzel nemam cas se zabyvat vyvraceni tehle slataniny nacisticke ideologie a dalsich pitomosti vcetne nabozenskych postoju. Clanek je blabol, ktery nema s realitou nic spolecneho. Bylo by zajimave vedet, jestli autor osobne poznal nejake zidy nebo Zidy a jestli treba take pobyval v Izraeli ci jinde na Strednim Vychode nebo nekde jinde. A abych nezapomel: Zid s velkym Z ani zid nejsem...

41408

26.1.2005 3:36

Seržante Leho,

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41408

koukám, že máte problém, kam se zařadit:
>abych nezapomel: Zid s velkym Z ani zid nejsem...

Klasický Talmud rozeznávázná jen Židy a všechno ostatní jsou méněcenní goim, stvoření k tomu, aby Židům sloužili.

Ne, že by opustili klasické dělení, ale aby neodpudili potenciální spojence a obdivovatele a služebníky, moderní talmudisté, reprezentovaní například rabínem Frankelem, považují za vhodnější dělení na kategorie tři:

1. Samozřejmě Jehovou privilegovaní Židi
2. Goim podle klasické klasifikace
3. "Spravedliví" goim, které je třeba spravovat vychcaněji a držet je v domnění přátelského poměru - aby sloužili, dokud jsou potřební, dobrovolně a slepě. To jsou ti různí prožidovští agitátoři, oportunisti, vykolejení intelektuálové nebo důvěřiví prosťáčkové, blbi, politikové a primitivní křesťanští fundamentalisté. Takové typy, které podobně využíval Lenin a říkal jim užiteční idioti.

41435

27.1.2005 7:52

RE: Seržante Leho,

leho 168.?.?.?

Reakce na 41435

Pane Taborsky, mam tu cest byt tedka v jednotce s polnim kuratem, ktery je rabin. On je tedka rabinem pro americke vojaky pro celou oblast Stredniho Vychodu vcetne Iraku. Velice vzdelany clovek, meli jsme spolu nekolik debat na zidovske tema, jelikoz o jejich vire moc nevim, akorat vim co pomatenci typu autora tohoto clanku nam se snazi nakukat. To co tady hlasa drtiva vetsina prispevovatelu vcetne vas je totalne mimo realitu...

41597

27.1.2005 8:13

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41597

Pane leho, pokud ten vas kurat - rabbin, vzdelany clovek, je soudny a LIDSKY !, tak urcite svym oveckam, vcetne vas leho, kaze, ze napadeni Iraku, je proti Salamounove vuli a ze okupace Iraku a vrazdeni civilniho obyvatelstva, je nespravne. Pak bych se nedivil vasi naklonosti k rabbimu.

41599

27.1.2005 13:29

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41597

>Pane Taborsky, mam tu cest byt tedka v jednotce s polnim
>kuratem, ktery je rabin. On je tedka rabinem pro americke
>vojaky pro celou oblast Stredniho Vychodu vcetne Iraku.

Pane leho, gratuluji. Konečně jste v souladu se svým přesvědčením vzal kvér a osobně se dostavil do Iráku bojovat proti machometánům. To musí být v americké okupační armádě hodně židů, když stojí za to přidělit jim rabína, aby žehnal jejich zbraním.
A vy jste byl tak vyznamenám, že vás přidělili právě k rabínovi. To by vám Josef Švejk jistě záviděl. Žádný pucflek u prachobyčejného nadporučíka Duba, ale u vrchního kuráta rabína.
Pozdravujte ode mne irácké bojovníky. Že jim držím palce v jejich boji proti okupantům.

41623

29.1.2005 13:33

RE: Seržante Leho,

leho 168.?.?.?

Reakce na 41623

>rabínovi. To by vám Josef Švejk jistě záviděl. Žádný pucflek
>u prachobyčejného nadporučíka Duba, ale u vrchního kuráta
>rabína.

Hmm, zase dochazi argumenty, tak se snazite byt naramne vtipny, ze ano, Karle??

>Pozdravujte ode mne irácké bojovníky. Že jim držím palce v
>jejich boji proti okupantům.

Kdyz ono tech vasich "irackych bojovniku" moc neni, vetsinou narazime na same cizince, Jordance, Saudany, Syrany, Irance a taky Cecence. Kdyz oni Iracani jsou zmateni, nevi co je dobre, tak jim k tomu museji trosku pomoci a vyhodit do povetri par opravenych a Velkym Satanem postavenych skol, cisticek vody a pobit par skolaku aby prisli k rozumu, ze ano...

41818

1.2.2005 22:03

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41818

>Kdyz ono tech vasich "irackych bojovniku" moc neni, vetsinou
>narazime na same cizince, Jordance, Saudany, Syrany, Irance
>a taky Cecence. Kdyz oni Iracani jsou zmateni, nevi co je
>dobre, tak jim k tomu museji trosku pomoci a vyhodit do
>povetri par opravenych a Velkym Satanem postavenych skol,
>cisticek vody a pobit par skolaku aby prisli k rozumu, ze
>ano...

Seržante leho, jak rozeznáte od sebe Jordánce, Saudany, Syrany, Irance a Iráčany, když všichni jsou Arabové a mluví arabsky? To si házíte dolarem nebo od nich necháváte předkládat sestovní pasy? Nebo to rozhoduje židovský polní kurát oblastní rabín ?

Nakonec něco specielního z dnešního Neviditelného psa :

Jaký je rozdíl mezi armádou a masturbací?
V armádě je to přesně naopak - čurák honí člověka.

42081

1.2.2005 22:23

RE: Seržante Leho,

oji 195.?.?.?

Reakce na 41818

Vy mate ten termin "Velky Satan" hodne v oblibe. Jste jediny, kdo ho tady pouziva.

42086

1.2.2005 22:25

RE: Seržante Leho,

oji 195.?.?.?

Reakce na 42086

Smarjajosefe, to patrilo lehovi. Sorry

42087

2.2.2005 7:29

RE: Seržante Leho,

leho 168.?.?.?

Reakce na 42086

>Vy mate ten termin "Velky Satan" hodne v oblibe. Jste
>jediny, kdo ho tady pouziva.

Mam se tedy stydet ci byt hrdy??

42141

28.1.2005 5:58

RE: Seržante Leho,

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41597

>mam tu cest byt tedka v jednotce s polnim
>kuratem, ktery je rabin. On je tedka rabinem pro americke
>vojaky pro celou oblast Stredniho Vychodu vcetne Iraku.

Komu čest, tomu čest, seržante. Jenom se nějak nemohu dopočítat židovských oveček. Polní kurát Katz měl na starosti jen rotu asi se stovkou maníků a těžko to stíhnul, aby mu zbylo trochu času na ferbla. Mno, von nebyl jistě tak velmi vzdělanej jako Váš rabín, ale i tak. Odhaduji, že máme na Středním Východě přes 200,000 vojáků. Z těch musí být tedy zatraceně málo židů - na to, že to je válka a okupace v židovském zájmu.

41707

28.1.2005 12:07

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41707

Stejně se mi to zdá nějaké divné. Židé bojují v Izraeli, protože tam si cizího vojáka nepustí. Ovšem jinde vždy za ně bojovali jiní, protože vyvolený nebude riskovat ztrátu svého života, když snadno najde pitomce, co za malý peníz ochotně nastrčí svůj krk za něj. Komu a proč tedy rabín dělá kuráta? Bušistánským křesťanským vojákům a asi proto, aby mohl dohlížet, zda za židovskou věc bojují odpovědně.
Důvěřuj, ale prověřuj!

41732

28.1.2005 12:22

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41732

Ovšem jinde vždy za ně bojovali jiní, protože vyvolený nebude riskovat ztrátu svého života, když snadno najde pitomce, co za malý peníz ochotně nastrčí svůj krk za něj.
_______________________________________________________

Ja bych k tomu jeste dodal pane Karle z Cech, ze ten "maly" peniz pro US military, nejde z izraelske pokladnicky, ale z penez US danovych poplatniku, vcetne US rodicu padlych synu a dcer pro zionisticke glori, v Iraku i jinde ve Svete. Voni, ti nasi vyvoleni, to maji hezky spocitano, co se tyce penizku.

41733

29.1.2005 13:26

RE: Seržante Leho,

leho 168.?.?.?

Reakce na 41732

>Stejně se mi to zdá nějaké divné. Židé bojují v Izraeli,
>protože tam si cizího vojáka nepustí.

Karle, tohle taky vite zcela urcite?? Kdybych vam rek, ze zase nemate pravdu, co vy na to??

41817

29.1.2005 22:55

RE: Seržante Leho,

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41597

A to já jsem netušil, že je Leho vojáček!
Tím se ale vše vysvětluje.
To by nám laskavě mohl z první linie říci, jak bude dále
americká okupační armáda válčit.
Já nemám strach, že by snad nebyla schopna povraždit
ještě hodně obyvatel Iráku,ale nějak mně uniká ten konečný
smysl a hlavně ,co se bude dít až "vítězné" pluky
US ARMY odjedou domů!!!
Ona totiž "politika" je něco jiného než válka.
A to asi tomu blbečkovi z Bílého domu nedošlo.
Možná, že nám Leho řekne, jak z té šlamastiky ven?
Jak se kaše navařila, tak se také bude papat!
A v Iráku bude ještě hodně horká a nejenom pro Američany.
To může snadno "odsrat" celý svět!

41854

30.1.2005 6:18

RE: Seržante Leho,

leho 143.?.?.?

Reakce na 41854

>To může snadno "odsrat" celý svět!

Samozrejme taky ty Pelesko, to si pis. Saddam by tam mel hezky poradek, on si jenom hral na krale Nebuchadnezara a chtel pokorit Jeruzalem a zabrat Iran, takze jakepak nebezpeci pro USA ci civilizovany svet. Jeho psychopaticke synacky taky jiste milujes, o moooc lepsi politici nez takovy Bush a spol., ze ano...

41884

30.1.2005 11:11

RE: Seržante Leho,

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41884

Nebuď vůl!
Copak se pořád bavíme o Saddámovi?
Byl to parchant. O tom není sporu.
Jenom je na pořadu debata o tom, zdali nejsou okupanti
povětšinou z USA podobní gauneři!!!
Co mají za cíle?
Nastolit "demokratickou" vládu?
Svatá prostoto! Kdyby tam nebyl olej v zemi , tak do Iráku
nepáchne jediná vojenská bota. A pak blízko je Izrael
a ten přeci chce velikou novou říši!
Od Nilu po Eufrat. Vždyť se s tím ani netají.
Takže jaké kecy Leho! Dej si radši lehy.
A jdi brzo s Iráku domů. Tam se bude brzo hodně střílet
a nevím jak máš pojištěný kejhák.
A vůbec jsi v Iráku u vojáků za prachy anebo z přesvědčení?
To bys potom byl takový rezervní kadet Biegler.
A vůbec jdi do prdele! Já nemám vojáky rád!

41899

30.1.2005 11:53

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41899

[velký smích] [velký smích] Libi se mi, bezprostrednost a lidovost pana Pelesky !! Tak to ma byt. Taktez si myslim, ze by pan Peleska, ani kureti neublizil. [velký smích] [velký smích]

41904

30.1.2005 21:08

RE: Seržante Leho,

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41904

Ano, pan Peleska je velice lidovy.

41926

31.1.2005 15:02

RE: Seržante Leho,

leho 168.?.?.?

Reakce na 41899

>Co mají za cíle?
>Nastolit "demokratickou" vládu?

Soude podle voleb vcera to uz tak vypada, nebo ne?

>Svatá prostoto! Kdyby tam nebyl olej v zemi , tak do Iráku
>nepáchne jediná vojenská bota.

Nepachne, to mas uplnou pravdu, Saddam by byl chudej jak kostelni mys a atomovku by si nemoh dovolit, ze ano...
>A pak blízko je Izrael
>a ten přeci chce velikou novou říši!

Jak vis co chce pan Izrael? Ty mu ctes myslenky? Trebas taky chce jenom zit v klidu, to te ale asi nenapadlo...

>Od Nilu po Eufrat. Vždyť se s tím ani netají.
>Takže jaké kecy Leho! Dej si radši lehy.

Pelesko nedam!! A budu vam tady tobe a Taborskymu skodit, me to totiz hrozne bavi...

>A jdi brzo s Iráku domů. Tam se bude brzo hodně střílet
>a nevím jak máš pojištěný kejhák.

To te nemusi zajimat a kdyby nahodou, tak si klikni na stranku US Army, tam to nekde urcite je...

>A vůbec jsi v Iráku u vojáků za prachy anebo z přesvědčení?

Kdybychom byli v Iraku jenom za prachy, tak vsichni hned uteceme do nejblizsi mesity, na to se muzes spolehnout...

>A vůbec jdi do prdele! Já nemám vojáky rád!

Pekne ti zobak narost, Pelesko, vsichni te za to obdivujeme. Asi te nenapadlo, ze vojakum vdecis taky za tu svou pitomou ceskou republicku. Kdyby nebylo legii v Rusku, meli byste jeste cisare pana...

41989

31.1.2005 15:35

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41989

vdecis taky za tu svou pitomou ceskou republicku. Kdyby nebylo legii v Rusku, meli byste jeste cisare pana...
_______________________________________________________

Pane leho, to jste s tou "pitomou ceskou republicku", pořádně !! chlape přepísk !! Tim jste mi osobne dokazal, ze lide vaseho typu zadnou vlast nemaji ( momentalne, mimo Izraele ). Stydim se za vas, ze vubec mluvite a pisete MYM !!! [naštvaný] materskym jazykem. Mel by jste se vsem rovnym Cechum, za to omluvit !!

41993

1.2.2005 22:18

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41989

>Kdybychom byli v Iraku jenom za prachy, tak vsichni hned
>uteceme do nejblizsi mesity, na to se muzes spolehnout...

Když tam seržante nejste za prachy, tak za co jste tam? Za ropu? Za židy? Nebo dokonce za blbce?

>Asi te nenapadlo, ze vojakum vdecis taky za tu svou pitomou
>ceskou republicku. Kdyby nebylo legii v Rusku, meli byste
>jeste cisare pana...

Leho, vy jste byl s legiemi v Rusku nebo se jen chcete chlubit cizím peřím?

42083

30.1.2005 22:57

RE: Seržante Leho,

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 41884

Pozor Leho je Mikin!!!
A tímto Tě znovu vyzývám , aby jsi zalezl někam hodně hluboko
do nějaké kanalizační stoky,odkuď si se zase vynořil!

41934

30.1.2005 23:37

Leho je Mikin

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41934

Pane Pelesko, nedelejte si zbytecne problemy s nickem "mikin". Na Zvedavci je tech "mikinu" nekolik. Kdyz to pise, jako mikin, smysli to jako mikin, vyjadruje se to jako mikin, je to zakerne, jako mikin, tak to neni nikdo jiny, nez mikin. No a vsimnete si pane Pelesko, kolik takovych tech oponentu na Zvedavci, delaji totez, co mikin ! [velký smích]

41937

30.1.2005 22:55

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 41408

Ty jsi Mikin! Lojza to není! Pozor Leho je Mikin!!!!
Takže laskavě zalez někam hodně hluboko do kanálu,
kam nesporně patříš!!!

41933

30.1.2005 23:42

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41933

Pane Peleska,
pisete sve komentare nez jdete na tu vasi 12 na Zizkove
nebo az se vratite domu ? Co vy nam tady predvadite to
uz je do nebe volajici. Je dobre byt obecnym clownem
ale ti byvali aspon trochu chytri, to co vy tady za
poslednich par tydnu predvadite to uz je dost neunostne.
Verejne ustrelovani "kouli" u Kremelske zdi, nyni zase
hazeni lidi (asi to bude za ziva) do kanalu.
Ale nakonec vlastne o nic nejde, vy uz si tady svoji
personalni reputaci ani nevylepsite ani nezhorsite.

A proboha proc pozor na LEHO ??? Kdo tady preci nejvice
ublizil desitkam ctenaru neni LEHO, ale Peleska.

41938

31.1.2005 0:48

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 41938

Veliký omyl!
Leho Mikin ublížil Zvědavci , ale to je na dost dlouhé
povídání.

41940

31.1.2005 15:08

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

leho 168.?.?.?

Reakce na 41933

>Ty jsi Mikin! Lojza to není!
>Pozor Leho je Mikin!!!!
>Takže laskavě zalez někam hodně hluboko do kanálu,
>kam nesporně patříš!!!

Ja jsem Mikin, ty jsi Mikin, my jsme vsichni Mikinove!!! Pelesko, nemas pro nas neco duchaplnejsiho? Ja kdybych sem prispival takovyma pitomyma plkama, tak bych do toho kanalu asi nejspis zalez...

41991

1.2.2005 22:31

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41933

Pane Peleško, u nás se zeleným mozkům říká spisovně GUMÁCI. Je to podle toho, že mají vygumováno. Normální člověk, který se dokáže uživit sám, by gumáka nedělal.
A leho je speciál - nejen gumák, ale přímo americký žoldák. Tedy žoldnéř - není to nadávka, je to označení osoby pracující za žold. Z Bible známe příběh o tom, co dokázal udělat takový Jidáš za 30 stříbrných. Neznám sice kurz stříbrňáku k dolaru, ale podle počtu žoldáků v Iráku, musí to tam dobře placený job. A co je hlavní, nejde to z kapsy židů, ale amerických daňových poplatníků.

42089

1.2.2005 22:52

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Lev 82.?.?.?

Reakce na 42089

Vazeny pane Karle z Cech. Hovoře o nejakem serzantovi "lehovi", je jako hovořit o Martanech. "Serzant" leho, videl asi posledniho vojaka v Armadnim mesicniku, Ceskoslovenskeho vojaka. A naposledy si vystrelil z kuše, kdyz byl na lovu medvedu v Yukon Territory ! Jestli je leho u armady, tak to urcite NEBUDE US Army ! Mozna tak u "Armady spasy", tomu bych jeste veril. [mrknutí jedním okem]

42097

2.2.2005 5:40

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 42097

>Vazeny pane Karle z Cech. Hovoře o nejakem serzantovi
>"Serzant" leho... naposledy si vystrelil z kuše...
Pane Lve, mínil jste z kuše nebo z kušny? Z té druhé totiž seržant leho pálí jak kanonýr Jabůrek.

42124

2.2.2005 7:35

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

leho 168.?.?.?

Reakce na 42097

>medvedu v Yukon Territory ! Jestli je leho u armady, tak to
>urcite NEBUDE US Army !

Dobre, tedy Lve, neveris mi tedy, podle tebe jsem onen Mikin od Yukonu. Mozna by nektere ctenare zajimalo, procpak? Myslim, ze by se to dalo celkem snadno overit polozenim sikovnych otazek, ale to by tazatel musel disponovat o trosku vetsi inteligenci nez prumerny cviceny simpanz, ze ano...

42142

2.2.2005 7:51

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Lev 82.?.?.?

Reakce na 42142

>Dobre, tedy Lve, neveris mi tedy, podle tebe jsem onen Mikin
>od Yukonu. Mozna by nektere ctenare zajimalo, procpak?
>Myslim, ze by se to dalo celkem snadno overit polozenim
>sikovnych otazek, ale to by tazatel musel disponovat o
>trosku vetsi inteligenci nez prumerny cviceny simpanz, ze
>ano...
____________________________________________________

Pane leho, dochazi vam argumenty, tak zacinate urazet - šimpanze !
[chechtot] a to neni vubec od vas pěkné. Nevzpominam si pane, ze bych vam nabidl tykani, hochu.

42143

26.1.2005 1:22

Vzkaz židobijcům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Ja jsem snad jeste nevidel jednoho Zida,aby se nekomu za neco omluvil. A proc by taky mel?Oni snad ti Hebrejci prileteli ze samotneho nebe a krestani nedelali poslednich par tisic let nic jineho,nez ze tem neposkvrnenym andelum jen ublizovali.V dnesni napjate dobe,kdy svetovy mir zda se byti pod silnym natlakem washingtonskych neokonzervativcu a arabskych fundamentalistu,holocaust ziskava opet silnejsiho hlasu v mezinarodnich mediich a celospolecenskem deni.Nekdo si mozna rika proc tomu asi tak je a pro mnohe odpoved na tuto otazku je zcela jasna.Zidi maji strach.Ukrajinci ani Armenci se durazneji nedozaduji uprav curriculum v nasich skolach,knihach a ucebnicich,zidi musi neustale zbytku sveta pripominat svoji roli obeti,nevinnych beranku,ovecek o ktere je treba pecovat jen v tech nejjemnejsich rukavickach.

41429

27.1.2005 7:55

RE: Vzkaz židobijcům

leho 168.?.?.?

Reakce na 41429

>Ja jsem snad jeste nevidel jednoho Zida,aby se nekomu za neco omluvil.

Anonyme, a kolik ze vy tech Zidu znate? Alespon par stovek?

41598

27.1.2005 14:51

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41598

Jako vzdycky jen stereoptivni sablona. Takovy
clovek vi, ze udelal prvni krok do sveta politiky,
za zacina koncne videt jak to v to velikem svete
chodi. Premyslet a analysovat a zase davat dohromady
ziskavat dalsi informace, to pratele. To by bylo moc
na tu jeho hlavicku.

41629

28.1.2005 6:32

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41598

>Anonyme, a kolik ze vy tech Zidu znate? Alespon par stovek?
Proč by jich měl znát několik stovek? Třeba jich poznal pár a od té doby se jim vyhýbá.

41713

29.1.2005 12:59

RE: Vzkaz židobijcům

leho 168.?.?.?

Reakce na 41713

Kdybych poznal z Cechu jenom Taborskeho a Pelesku, tak se taky Cechum vzdycky vyhnu jako cert krize...

41815

29.1.2005 16:22

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41815

To bych tak nerekl !!! Takovej Taborskej by vam co by
serzantovi zasalutoval a kdyz by jste nebyl u Kremelske
zdi, jak by va potom mohl pan Peleska "ustrelit" koule,
tak ja to slibuje dlouho me. ?
Zadny strach pane leho. Takovych jsme videli.

41829

29.1.2005 23:00

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41829

Ustřelení je hypotetické a hlavička snad by mohla dostat
také nějakou dávku.
Jinak se snažím nebýt tak osobní ,ale Lojza je prostě
jenom vlastně takový Lojzík!

41855

26.1.2005 3:58

Vzkaz židobijcům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

V Rusku skupina poslancu zada zakazani vsech "neruskych" nabozenstvi,to znamena i zakaz zidovstva.Jak se zda mnozi nezapomeli viteznou rijnovou revoluci,hlavne ted 100 milionu obeti a Trockeho-Bronstein slova ,ze Rusko utopi v krvy.
Vynatek z zidovskeho tisku.

A group of nationalist Russian lawmakers called Monday for a sweeping investigation aimed at outlawing all Jewish organizations and punishing officials who support them, accusing Jews of fomenting ethnic hatred and saying they provoke anti-Semitism.

In a letter dated Jan. 13, about 20 members of the lower house of parliament, the State Duma, asked Prosecutor General Vladimir Ustinov to investigate their claims and to launch proceedings "on the prohibition in our country of all religious and ethnic Jewish organizations as extremist."

The letter, faxed in part to The Associated Press by the office of lawmaker Alexander Krutov, said, "The negative assessments by Russian patriots of the qualities and actions against non-Jews that are typical of Jews correspond to the truth ... The statements and publications against Jews that have incriminated patriots are self-defense, which is not always stylistically correct but is justified in essence."

The stunning call to ban all Jewish groups raised concerns of persistent anti-Semitism in Russia.

Jewish leaders have praised President Vladimir Putin's government for encouraging religious tolerance, but rights groups accuse the authorities of failing to prosecute the perpetrators of anti-Semitic and racial violence.

41437

26.1.2005 5:04

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zionism was supported by the German SS and Gestapo. Hitler himself personally supported Zionism. During the 1930's, in cooperation with the German authorities, Zionist groups organized a network of some 40 camps throughout Germany where prospective settlers were trained for their new lives in Palestine. As late as 1942 Zionists operated at least one of these officially authorized "Kibbutz" training camps over which flew the blue and white banner which would one day be adopted as the national flag of "Israel".
The Transfer Agreement (which promoted the emigration of German Jews to Palestine) implemented in 1933 and abandoned at the beginning of WWII is an important example of the cooperation between Hitler's Germany and international Zionism. Through this agreement, Hitler's Third Reich did more than any other government during the 1930ís to support Jewish development in Palestine and further the Zionist goals.
Hitler and the Zionists had a common goal: to create a world Jewish Ghetto as a solution to the Jewish Question.
The Zionist so-called "World Jewish Congress" declared war on the country of Germany, knowing that it would affect their Jewish brothers residing in that country who would be left without protection. When others tried to help them escape to other countries, the Zionist movement took actions which caused those countries to lock their doors to Jewish immigration (read more in the books, "Perfidy" and "Min Hametzer"[mrknutí jedním okem]. As a result of the Zionist influence five ships of Jewish refugees from Germany arriving in the United States were turned back to the gas chambers.
The fundamental aim of the Zionist movement has been not to save Jewish lives but to create a "Jewish state" in Palestine.

41447

26.1.2005 7:38

RE: Vzkaz židobijcům

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 41447

no konecne pane Nohejl, toto je naprosto perfektni prispevek. Nehledam kde jste to okopiroval, ale je to 100% podlozena pravda.
Vzledem k tomu, ze v tom prakticky mate mishmash, vytisknete si tento vas prispevek pokud mozno velkym pismem a poveste k pocitaci. Vzdy, kdyz budete kopirovat nejake "pravdy" o zidech a vyhlaseni valky Nemecku, ctete tento prispevek. No a az budete tvrdit, ze zide byli vitani v americe, prectete si ho znova.
Nechci vas ted napadat, nevim zda to psal moudry Albert a nebo vy, o vitani zidu v americe, jak vite neni to pravda. Je neuveritelne jak do jednoho prispevku od vas, se vejde tolik pravdy. GRATULUJI !

41464

26.1.2005 14:12

Vzkaz židobijcům

Usire 62.?.?.?

V podstate je otazka puvodu "zidovskeho problemu" mozna otazkou i Zidum samotnim - tedy tem, co geneticky pochazeji z "onech 12 biblickych kmenu".
Predstavte si situaci, kdy by se kompletni cizi barbarsky narod zhruba pred 1000 lety prihlasil k judaismu jako "oficialnimu nabozenstvi.
Nikdy by neziskali stejne pochopeni a vztah k "prozitkum jineho naroda s rozvinutejsi kulturou".
Tihle lide s podstatne jinaci genetickou zakladnou by nemohli mit stejne vlastnosti jako puvodni zide.
Vznikl by jev zvany "The 13 Tribe".
Velice zajimave - prectete si nasledujici odkaz.
http://www.volny.cz/l_kopecky/history/khazars.htm

Ono by to mohlo vrhnout vice svetla na "velikou snahu vseobecneho utajovani, a take vysvetlit mnohe zcela "Machiavelliovske" principy dnesnich "stinove vladnoucich Sionistu".

Ani puvodnim Zidum neni tohle obecne znamo - "novi zide" znicili veskere oficialni zaznamy - ktere by to potvrzovali.
Ostatne - meli na to jenom jedno "tisicileti"...

41499

27.1.2005 7:20

RE: Vzkaz židobijcům

albert 70.?.?.?

Reakce na 41499

>V podstate je otazka puvodu "zidovskeho problemu" mozna
>otazkou i Zidum samotnim - tedy tem, co geneticky pochazeji
>z "onech 12 biblickych kmenu".

Kdyby jste si prostudoval Bibli (radeji NE v ceskem prekladu), tak by jste mohl prijit na to, ze POUZE potomci jednoho z 12 kmenu Israel, tj. potomci kmene Judah, byli ve SZ zakone nazyvani Yewhudiy (Judahite, ale ke vsi smule jednotne prelozeno jako Zide, Jews, etc.).
Potomci 11 kmenu Jacoba-Israele nikdy NEBYLI Yewhudiy (Judahite, Jews, Zide), ani kdyby chteli; ti byli Israelite, jmena jejich kmenu byla podle 11 patriarchu: Simeon, Issachar, Zebulun, Dan, Napthali, Gad, etc.
V dobe kdy internacionalni smes Judeancu (z velke casi Edomite, Babylonane, misenci, etc.), tez ke vsi smule prelozeno jako Zide (podle zeme Judea) byla Rimany vyhnana ven, i s jejimi uchylnymi babylonskymi Tradicemi (o 500 let pozdeji sepsano v Tamud), tak vetsina pravych Israelitu Palestine jiz vice jak 700 let NEZILA !
http://members.tnns.net/wordweb/mans7.htm

Snad jak prirovnani dam nasledujici: Jsou vsichni snad Slovane Rusi ??? A toto prirovnani je mozna blizsi, nebot Slovane jako takovi, jsou stejneho puvodu, tj. RASY, zatimco smes Judeancu (Zide) vyhnana Rimany ven z Palestiny (70-135 AD), byla internacionalni, multirasova, multietnicka smes (viz Novy Zakon, svedectvi Josephuse Flaviuse, Rimanu Tacituse, Straba).
Ci snad, jsou dnesni Americane jednotne rasy? Jednotneho etnika ?
O Chazarech, a chazarskych misencich s bilymi Evropany (ti tvori vice jak 90% dnesniho zidstva), jako o zidech (nasleduji Judaismus, ci jsou potomky tech co Judaismus kdy nasledovali), neni treba diskutovat.

41591

26.1.2005 15:15

Vzkaz židobijcům

kubik kubik (zavináč) ktknet (tečka) cz 217.?.?.?

Opakuji znova: Neni cirkev jako cirkev. Mozna by neskodilo, kdyby si autor precetl historii puvodni cirkve (ne katolicke)....

41505

26.1.2005 20:50

Vzkaz židobijcům

Vandal 209.?.?.?

Nabizim citat z Hitlerova Mein Kampf: "If Israel is established in Palestine, it will become a bandit state, destabilizing the entire region and plunging its neighbours into reciprocal and bloody wars again and again". Jasnovidec!!
V nedavnem komentari na clanek Ran HaCohena na antiwar.com, dotycny Brian Besterman uvedl "...Judaism is considered to be BURDEN that the Jew is obligated to carry, to SET an EXAMPLE for the REST of the WORLD." Buh nas ochranuj!!!Tak tohle je MAXIMA CHUTZPA jakou kde clovek videl. Muzete vest inteligentni konverzaci s temito lidmi o cemkoliv?
A na rozdily mezi zidy bych odpovedel: rakovina je rakovina je rakovina. Neni vyberu!

41542

27.1.2005 5:03

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pan Peliska se asi zase chytne za hlavu,kdeze beru tolik pravdy,odpoved je jednoducha:" ne u kovaricka ,ale u kovare nakupuji."
Kdyz si vezmete takovy casopis se Special Edition "RESPONSE"vydavany "The Wiensenthal Center World ReportSpring,1991,,Vol12,No1 s nadpisem "The Global Fallout From Desert Storm,kde najdete "Germans produce zylon B in Iraq a zaroven s fotogragii Iraq`s" German-made gas chember",tak uz vite co je to lziva propaganda co stoji lidske zivoty,ani Saddam Hussein nevi ,co mel vsecko v Iraku,prece nikdo nechce ric ,ze by Wiesenthal centrum lhalo,to by nerekl ani Bush ,president "superpower".
Jiny casopis od Bohem urcenych "The Jewish Press-75centu,Vol XLI.No7 February13 to February 21.1991 1Adar 3751-WAR NEWS predlozi hlavni nadpis "IRAQIS HAVE GAS CHAMBERS FOR ALL JEWS-SEE sTORY ON PAGE 4.,tak toto je dalsi lez k ucelu podporit USA k zabijeni nevinnych v Iraku na zaklade zidovskych lzi,takhle prece ocernovali Germany,az do vyhlaseni svate valky,jakepak jine ,nez lzive valky a delaji to dodnes ,v Auschwitz je toho dukazem.
Kdo zasle E-mail adresu,tak mu rad kopi titulni strany poslu, prednost maji ,tak zvani zide.

41577

27.1.2005 15:24

jirkuv vyrok

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

ikdyz to sem nepatri, tak vam to musim napsat. dnes rano pri shlednuti zprav CNN, jirka z bushartic prohlasil:
we will have to enforce the old doctrine-if you are not with us, you are against us!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pro ty co neumi rumunsky tak to asi znaci neco jako:
budeme nuceni pouzit starou doktrinu-jestlize nejsi s nami, jsi proti nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ze neuhadnete ci to byl pres 40 let slogan??????????????????????
jo, a v auschwitzu uz plali smutecni ohne a dnes ku podivu po prve zahlasila redaktorka v komentari: holocouast byl utrpeni zidu, ale i jiny narodu!!!!!!!!!!!!!!
ze by uz jim to doslo anebo jim to nekdo napovedel???
stefan

41634

28.1.2005 11:53

RE: jirkuv vyrok

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41634

>ikdyz to sem nepatri, tak vam to musim napsat. dnes rano pri
>shlednuti zprav CNN, jirka z bushartic prohlasil:

>we will have to enforce the old doctrine-if you are not with
>us, you are against us!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>ze neuhadnete ci to byl pres 40 let
>slogan??????????????????????

Je nepodstatné, hovoří-li totalita jazykem německým, ruským, španělským, anglickým či jiným, slovník je vždy stejný.

41731

28.1.2005 0:18

Vzkaz židobijcům

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

stefan - jo jo, ten slogan bohuzel velice dobre znam... [zahanbení] Bushistan je dneska opravdu horsi, nez ti zatraceni komunisti. Jen se maskuje svobodou, a zatim... [oči v sloup]
Komunisti byli blbi. Neni treba perzekuovat ty, jenz mluvi. Staci vytvorit sit medii, kde bude furt nekdo mluvit, az lidi ztrati schopnost rozlisovat pravdu od lzi. Jisti obcane USA nam muzou byt zarnym prikladem, jak dalece je mozne zlikvidovat samostatne mysleni proudem sracek, jenz se do mozku vali ze vsech stran... A protoze nikdo (krome par zarucene nebezpecnych "teroristu"[mrknutí jedním okem] nikdyz zadneho teroristu nevidel, tak s nim ani nemuze sympatizovat a muze si naivne verit, ze zije ve svobodne zemi...

http://bendib.com/newones/january/1-2-Free-Press-in-Iraq.jpg

http://bendib.com/newones/october/10-11-Clear-Channel.jpg

41687

28.1.2005 5:36

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The Torah-True-Jews proclaim: "[The Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second World War ... The world-wide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany [were] initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress ... The Role of Zio-nism in the Holocaust ... The Zionist leaders were 'spiritually and physi-cally responsible'."
(www.jewsnotzionists.org)
17- Yehuda Bauer, Professor at the Hebrew University in Jerusalem, states precisely: "The public still repeats, time after time, the silly story that at Wannsee the extermination of the Jews was arrived at" (The Canadian Jewish News, 20 January 1992, p.8, reproducing a dispatch of the Jewish Telegraphic Agency in London).
In fact, Jewish organisations proclaimed already in 1919 a "6 million-holocaust", taking place in the Ukraine: "Six million men and women are dying; eight-hundred-thousand children cry for bread. And this fate is upon them through no fault of their own, through no transgression of the law of God or man; but through the awful tyranny of war and a bigoted lust for Jewish blood. In this threatened holocaust of human life ..." [The American Hebrew, Oct. 31, 1919, Nbr. 582]
Why does Jewry not remember six million Jews murdered in the first Holocaust of 1919? Why do they not seek compensation for the first six million? Why do they not recall the six million, murdered in 1919? Or is the "6-Million" story nothing but a Cabbalistic prophecy which needs to be fulfilled in order to justify the annexation of Palestine?
Co tem uterklo penez za odskodneni ,uz v roce 1919

41703

28.1.2005 21:00

Vzkaz židobijcům

Emma Bovary 62.?.?.?

http://www.sprcha.com/story/2005/1/17/1404/67749

41773

29.1.2005 17:09

RE: Vzkaz židobijcům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 41773

Dobry link, diky.

41835

29.1.2005 20:34

RE: Vzkaz židobijcům

oji 195.?.?.?

Reakce na 41835

Napsal a podekoval oji.

41844

29.1.2005 3:14

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

) Television interview, "60 Minutes", May 12, 1996: Lesley Stahl, speaking of US sanctions against Iraq: "We have heard that a half million children have died. I mean, that's more children than died in Hiroshima. And &#8211; and you know, is the price worth it?" Madeleine Albright: "I think this is a very hard choice, but the price &#8211; we think the price is worth it."

Na jejich rukach je uz prilis mnoho krve a stale nemaji dost,takovy Cheney zajisti ,tem "bohem samovyvolenym",ze jednoho dne prijde velke vyuctovani a tentokrate bez propagandy.
Next to Annan stood his wife - we were told that she is a Wallenberg, and Raul Wallenberg was a royal Swede who saved many Jews and was killed by the Russians. There was another royal Swede who saved many Jews and was killed by the Jews - Folke Bernadotte - but he is forgotten even in Stockholm, where a Jewish millionaire bought a new TV channel this week to ensure this forgetfulness.
The headlines of Israeli newspapers enquire: "Did they learn the lesson?" Who are "they"? What lesson? The Jews won the war; that is the lesson for goyim, they implied. In order to deliver this lesson, some forty million men and women were killed, but anyway only Jews are remembered, so it was worth it. Nobody mentions the Russian soldiers who died at Stalingrad or the German civilians killed by Bomber Harris. The Japanese burned by the A-bomb are forgotten. As for American soldiers, there was Private Ryan, but he was saved.

They do not plan to cut Jewish birth rate; they do not intend to expel Jews. The Russian nationalists quote the infamous rulings of Shulkhan Aruch now translated into Russian for indoctrination of the Russian Jews. They say that these rulings promote hatred of a goy among Jews.

41797

29.1.2005 13:40

RE: Vzkaz židobijcům

leho 168.?.?.?

Reakce na 41797

>[mrknutí jedním okem] Television interview, "60 Minutes", May 12, 1996: Lesley
>Stahl, speaking of US sanctions against Iraq: "We have heard
>that a half million children have died. I mean, that's more
>children than died in Hiroshima. And &#8211; and you know,
>is the price worth it?" Madeleine Albright: "I think this is
>a very hard choice, but the price &#8211; we think the price
>is worth it."

Zajiste nebyt sankci tak Saddam by ty deti pekne nakrmil a dal jim lekarskou peci. V Oil for Food programu to prece udelal...Nebo neudelal? Saddam si za penize pro iracke deti budoval okazale palace a vyzbrojoval armadu?? Oil for Food byl podvod a skandal?? Lzi Velkeho Satana!! Saddam byl prece velky vudce a humanista, ze ano...

41819

29.1.2005 23:05

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41819

Saddám byl jistě diktátor,ale Američané všude vytrubují
jací jsou "demokraté" a jak je nutné šířit svobodu
a demokracii a přitom se v Iráku chovají hůře než Saddám
včetně mučení a jiných atributů naprosto zavržehodního jednání!

41856

30.1.2005 0:21

RE: Vzkaz židobijcům

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 41856

>Saddám byl jistě diktátor,ale Američané všude vytrubují
>jací jsou "demokraté" a jak je nutné šířit svobodu
>a demokracii a přitom se v Iráku chovají hůře než Saddám
>včetně mučení a jiných atributů naprosto zavržehodního
>jednání!
------------------------------------------------------------------
Měl byste nakonec dodat, že je to jen Váš "povedený" žertíček, jinak to vypadá, jako megalomanská volovina. Je to něco na ten způsob, jako byste řekl, že báťuška Stalin a vůdce Hitler, byli taky jen a jen "takoví" diktátoři.
Jistě víte jak se chovali čsl. legionáři v Rusku. Taky žádní holoubci, museli se prostřílet a při tom samozřejmě padlo nodně civilistů, Taky řeknete :"Hanba jim" !? Jenže tenkrát tam nebylo tolik "novinářů-zkurvysynů", kteří by psali o "zvěrstvech" legionářů, možná těch pro-Rudých ano, ale to bylo potom zase podobné dnešku. Záleží na čí straně chce ten, či onen být. Na to má každý právo. A potom tady máme k tomu tu diskusi. Takže nejlepší bude asi počkat pár let (možná desítky), a pak to rozebírat.

41860

30.1.2005 1:28

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41860

Tak mučili Američané nebo nemučili?
Co to vlastně vykládáte za voloviny?
Pokuď jsou nám USA dávány za vzor a potom na ně prasknou
takové prasárny,není možné vůbec celou Iráckou okupaci
ospravedlnit.
A on Irák ještě bude jeden velký průser!
To si tady foukáme bebíčka a nikdo vlastně neví ,co se tam děje.
Skoro úplné embargo na informace ze strany USA je zhoubné.
To neznamená, když nebudu pravdivě informovat,že tím zamezím
vznikající situaci, která může vyústit v občanskou válku
a zatažením okolních států do konfliktu.
Vždyť vzpoměňte na Vietnam, kolik nakonec států bojovalo?
A to byl přeci jenom bipolární svět, takže stačilo, aby se
nakonec USA a SSSR dohodli a bylo celkem po válce.
S kým se tady v tomhle bordelu chcete dohadovat , když ani netušíte
kdo s kým a proti komu.Kolem je Irán , Sýrie jeden veliký muslimský
a hodně nasraný bordel!!! To je stejné, jako když píchnete do sršního hnízda. A do toho Kurdové a Turecko se také nenechá odstrčit! A lidé se budou zabíjet jako diví a výrobci zbraní
se budou chechtat, jak jim jdou dobře kšefty!!!
Jeden velký bordel! A ten blbeček v Bílém domě se asi také začne
"drbat" na hlavě.Munice nedojde,ale asi bude málo "kanonenfutru"!
Nevím, zdali se na to dokáže Prozřetelnost dívat a trochu nám
nezakroutí krčky všem.Už bychom si to docela zasloužili!

41870

30.1.2005 5:38

RE: Vzkaz židobijcům

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 41870


>Nevím, zdali se na to dokáže Prozřetelnost dívat a trochu
>nám nezakroutí krčky všem.Už bychom si to docela zasloužili!


Tak upřímnou sebekritiku, bych od Vás nečekal. Mluvíte doufám, jen o sobě a o úzkém kruhu svých bližních ? Ale s tím mučením to máte trošku popřeházené. No, já nevím jestli chcete srovnávat to, že někomu není dovoleno udělat potřebu delší čas, než je zdrávo, s tím, že Vás budou zavěšeného, pěkně pomaloučku nořit do koncentrované kyseliny sírové, nebo pálit chodidla švajcaparátem, či polehoučku odřezávat kousky svalstva z těla ? Ano, podle Vás je to mučení jako mučení, že jo ? To já bych se radši několikanásobně "způsobně" posral, než se rozpustit v kyselině. Pokud by si ale člověk mohl vybrat, což je povětšinou nemožné. [chechtot]

41880

30.1.2005 6:42

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41870

A on Irák ještě bude jeden velký průser!
To si tady foukáme bebíčka a nikdo vlastně neví
,co se tam děje.

Peleska


Jak to, ze nevime co se tam vlastne deje. Vy pane
Peleska pisete o situaci v Bagdadu a okoli, jako
kdyby jste tam zil. Stejne tak co se deje v Izraelu
v Kalifornii, proste kdekoliv na svete. Ja uz noviny
cist nemusim, jen se podivam sem, co pise Peleskova
agenda.


41886

30.1.2005 11:19

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 41886

Ale Lojzo, hovno!
Každý se přeci může vyjádřit.
Jenom je snad nutné trochu přemýšlet.
Já se musím omluvit, někdy mně to kecá přespříliš.
Já si na nic nehraji. Vážně mně ale hodně štvou lidi , kteří
podporují všelijaká svinstva a kurestva, nad kterými se tady
někdy zbytečně rozčilujeme!

41900

30.1.2005 21:19

RE: Vzkaz židobijcům

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 41900

Pane Pelesko a vy si myslite, ze trebas ty hrozni
Americane muci ty dva ci tri tisice krvelacnych
Iracanu proto, protoze jim nechteji rict co meli
dnes rano na snidani ? Nebo je muci proto, aby se
od nich i touto hroznou cestou dozvedeli, kde
ukryvaji trebas skupinu Italskych delniku, kterou
budou vecer popravovat.
Nemusite odpovidat, jestli se vam to zna tezke.
Ale taky me nemusite zase nadavat do volu.

41928

1.2.2005 22:47

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41928

Tak, jak vypovídali ti, co za mučení vězňů již byli odsouzeni, tak mučení prováděli jen tak z hecu. Bylo jim to nejen ze shora dovoleno, ale přímo doporučeno. Vězně mučili američtí strážci, kteří vězně nevyslýchali. Tedy Lojzo, jsi se svými úvahami zcela mimo. Zaměňuješ pojmy s dojmy.

42095

2.2.2005 5:52

RE: Vzkaz židobijcům

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41860

Pane Sidonie,
máte nějaký solidní odkaz na ta "zvěrstva", páchaná v Rusku čs. legionáři? Nebo se nám zase pokoušáte chcát na nohy?

42126

2.2.2005 10:06

RE: Vzkaz židobijcům

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 42126

>Pane Sidonie,
>máte nějaký solidní odkaz na ta "zvěrstva", páchaná v Rusku
>čs. legionáři? Nebo se nám zase pokoušáte chcát na nohy?

Ano, například "Krasnogvardějka" od Rudolfa Černého. Ale měl jsem na mysli hlavně to, že pro bolševiky byli ti čeští legionáři taky takoví "teroristé", ale v očích jiných chrabří vojáci. Každý si může vybrat, ale tím už dává najevo svoje smýšlení a o to jde.

42154

30.1.2005 20:09

RE: Vzkaz židobijcům

leho 143.?.?.?

Reakce na 41856

>Saddám byl jistě diktátor,ale Američané všude vytrubují
>jací jsou "demokraté" a jak je nutné šířit svobodu
>a demokracii a přitom se v Iráku chovají hůře než Saddám
>včetně mučení a jiných atributů naprosto zavržehodního
>jednání!

Tak Pelesko, nejake statistiky bych prosil. Kolik ze jsme to umucili islamskych magoru v Abu Ghraib? Asi tak 10, mozna i 20 za celou dobu okupace. Muceno bylo mozna tak max 40 individui, mozna i vice, ale ze kterych ale zadna krev netekla. Za Saddama ve veznicich za celou dobu jeho vlady jdou obeti do sta tisicu. Za jeho vlady umiralo (pry) rocne 5000 deti, pry kvuli sankcim, ale od roku 1996 byl Oil for Food program, ktery mel zprostredkovat penize na zdravotni peci a tak pod, ale misto toho Saddam budoval armadu a palace a penize z programu sly take do kapes Chiraku a jim podobnym (kdovi jestli ne Peleskum). No a jestlipak vis, kolik nemocnic, skol, cisticek vody, opravenych elektraren, atd. postavili okupanti? Skol a nemocnic postavili tisice, kolik presne nevim, to si muzes vygooglovat, to ty urctite zvladnes. No a dneska v Iraku volili, urcite si videl v TV ty navaly u volebnich uren. Nebo to natocili v Hollywoodu??

41921

30.1.2005 23:06

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 41921

Volby v Iráku jsou zajímavý fenomén.
Jenom se ptám,jak se budou chovat ti , kteří nevolili.
To znamená sunitská část obyvatelstva.
To je OK. Určitě v šiitské části natočím záběry, jak je
voličská účast vysoká. Stejně čísla žádná nemáme.
A těžko hodnověrná budeme mít, protože volby nebyly dozorovány
mezinárodní inspekcí.

41935

1.2.2005 22:50

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41935

Americká okupační armáda měla volby zcela pod kontrolou. Jistě i výsledky byly křovákem schváleny už před zahájením voleb v Iráku. Konečně Bušík v tom má dobrou praxi z prezidenských voleb.

42096

30.1.2005 23:19

RE: Vzkaz židobijcům

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 41921

Víš co Leho Mikine,
kdyby Američané umučili jenom jednoho jediného člověka jsou to prasata!
Když jdu osvobozovat ve jménu "svobody a demokracie" a chovám se stejně nebo podobně jako Saddám, přebírám jeho úředníky , kteří se
na nelidském zacházení za Saddáma podíleli, nejsem jiný.
Moc , která není "pevná v kranflecích" se uchyluje k násilí.
To nakonec víme i z jednání tzv. "komunistů" v padesátých letech
u nás, jejichž praktiky se podobali gestapu.
Takže když Iráčané dostatečně nejásali , že jsou "osvobozeni",
začali dostávat pěkně do držky!!!
Stejně se chovali Němci za okupace u nás!
Nejdřív v rukavičkách a když jsme projevili nevoli, že nemáme příliš
okupaci rádi, začala na Pankráci "pracovat sekyra".
Ty scénáře jsou pořád stejné a podobnost je čistě náhodná!

41936

31.1.2005 7:56

RE: Vzkaz židobijcům

leho 168.?.?.?

Reakce na 41936

Pelesko, jses uplne mimo. Jestlipak vis, kolik nacistu zkaplo v americkych vezenich? Ja sice nevim kolik, ale jsem si jisty, ze o hodne vic, nez v Abu Ghraib a nikdo se tenkrat nejak moc nerozciloval. Take padlo urcite tenkrat o hodne vic uz jenom ceskych civilistu americkou rukou nez Iracanu za celou okupaci v Iraku, takze to je taky duvod na ne nadavat???

41976

31.1.2005 9:47

RE: Vzkaz židobijcům

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41976

>Pelesko, jses uplne mimo. Jestlipak vis, kolik nacistu
>zkaplo v americkych vezenich? Ja sice nevim kolik, ale jsem
>si jisty, ze o hodne vic, nez v Abu Ghraib a nikdo se
>tenkrat nejak moc nerozciloval. Take padlo urcite tenkrat o
>hodne vic uz jenom ceskych civilistu americkou rukou nez
>Iracanu za celou okupaci v Iraku, takze to je taky duvod na
>ne nadavat???
______________________________________________________________

Jezisi s Marii, Pane Boze vsemohouci, leho, o cem to zde pisete ?? Tak vite a nebo nevite o tech naccich v tech americkych veznicich, kteri tam meli udajne "zkapat" ? Velice by me to zajimalo. Vedu si totiz statistiku a vase udaje leho - Sir !, jsou prozatim nejpresnejsi ! [chechtot] [chechtot]

41983

1.2.2005 2:56

Seržante Leho, Vy už musíte mít ten Váš zelenej mozek lautr

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41976

vygumovanej:
>Take padlo urcite tenkrat o
>hodne vic uz jenom ceskych civilistu americkou rukou nez
>Iracanu za celou okupaci v Iraku,...

42019

1.2.2005 22:41

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41976

>Pelesko, jses uplne mimo. Jestlipak vis, kolik nacistu
>zkaplo v americkych vezenich? Ja sice nevim kolik, ale jsem
>si jisty, ze o hodne vic, nez v Abu Ghraib a nikdo se
>tenkrat nejak moc nerozciloval.

Troufnu si odhadnout, že ani jeden. Američani si po válce z německých válečných zajatců vězně vybrali a nasadili je do svých vědecko výzkumných programů financovaných armádou. Tam se vězni měli líp jak američtí civilisté.

42092

2.2.2005 10:19

RE: Vzkaz židobijcům

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 41936

>Víš co Leho Mikine,
>kdyby Američané umučili jenom jednoho jediného člověka jsou
>to prasata!

Peleško, když ty tady tak sebevědomě odhaluješ některé dopisovatele, tak já už to na tebe musím prolátnout taky. Takhle hezky psát, jak to děláš ty, dovede jen málokdo a proto ty nejsi nikdo jiný, než Milouš Jakešů. Takhle žvatlat umí jen on, tak už se neschovávej a kápni božskou Milouši. My se zas tak moc zlobit nebudem, když nás budeš obšťastňovat svými oslnivými esejemi. Hlavně si dej záležet na slovo "zvlášť", vždycky ho píšeš "vzlášť", takže to překlep není, anebo je to nějak po žižkovsku ? Tak do toho a pozor na cenzuru !

42156

2.2.2005 23:48

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 42156

Peleška a Milouš - tomu nevěřím. Vždyť každý z nich vyznává zcela protichůdné hodnoty. Kdyby tak leho a Milouš, to by byla jiná. Ti oba za prosazení své vznešené ideje jsou ochotni obětovat mnoho lidských životů - pochopitelně kromě toho svého.

42211

29.1.2005 3:35

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Holocaustovy pohrobci ridi dalsi holocausty.
Significantly, the White House chose Wolfowitz &#8211; rather than a top State Department official &#8211; to speak as the U.S. representative to the Holocaust ceremony at the United Nations Monday.

Wolfowitz, a close friend and colleague of Perle since 1969 when they both arrived in Washington, did not mention that all members of the family his father left behind in his native Poland in the 1920s died in the Holocaust.

A similar fate befell the family of the father of Undersecretary of Defense for Policy Douglas Feith. Dalck Feith, a leading Philadelphia businessman and philanthropist, managed to survive the Holocaust, which, however, took the lives of both his parents, four sisters, and three brothers.

These men, key players in the Bush administration's foreign policy for the last three and a half years, obviously do not see the Holocaust &#8211; and the notion of "evil" in international affairs &#8211; as a relic of history.

For neoconservatives, the fact that the United States played a decisive role in the defeat of the evils of Nazism, fascism, and communism in the last century offers compelling, if not conclusive, evidence of its redemptive, beneficial, and "exceptional" mission in world affairs. It justifies the idea that its freedom to act should not be constrained by multilateral organizations or even international law if evil is abroad.

Zde je nutne pripomenout,ze zide ,kteri slouzili v Nemecke armade v prvni svetove valce,zide ,jez byli zenaty s nemkami a zide bojujici v radach wermachtu,nemeli zadne potize.Vlajka zionistu vlala volne ,vedle vlajky nacistu,dokonce existije vyznamenani za zionistickou praci,na jedne strane hakenkrajca na strane druhe sesticipa hvezda.

41798

31.1.2005 3:31

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

'Do not have children if they won't be healthy!'
A shocking new study reveals how key figures in the pre-state Zionist establishment proposed castrating the mentally ill, sterilizing the poor and doing everything possible to ensure reproduction only among the 'best of people.'
By Tamara Traubmann
http://www.haaretz.com/hasen/spages/437879.html
Last update - 02:11 11/06/2004

Castrating the mentally ill, encouraging reproduction among families "numbered among the intelligentsia" and limiting the size of "families of Eastern origin" and "preventing ... lives that are lacking in purpose" -- these proposals are not from some program of the Third Reich but rather were brought up by key figures in the Zionist establishment of the Land of Israel during the period of the British Mandate. It turns out there was a great deal of enthusiasm here for the improvement of the hereditary characteristics of a particular race (eugenics). This support, which has been kept under wraps for many years, is revealed in a study that examines the ideological and intellectual roots at the basis of the establishment of the health system in Israel.

In the Yishuv (pre-state Jewish community) in the 1930s there were "consultation stations" operating on a Viennese model of advice centers for couples that wished to marry and become parents. In Austria, with the Nazis' rise to power, they served for forced treatment. Here the stations were aimed at "giving advice on matters of sex and marriage, especially in the matter of preventing pregnancy in certain cases."
Odkud ten Hitler odkoukal tu eunasii,ktera je mu davana za vinu,kdyz uz v roce 1911 ve state nejdemokratictejsim v USA to provadeli.

41958

1.2.2005 3:49

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pan Leho napsal:Zajiste nebyt sankci tak Saddam by ty deti pekne nakrmil a dal jim lekarskou peci. V Oil for Food programu to prece udelal...Nebo neudelal? Saddam si za penize pro iracke deti budoval okazale palace a vyzbrojoval armadu??
Proc chodit ,tak daleko,nebo snad Cesky narod nemel svuj program budovani socialismu-"Oil for food",kde se vse plnilo a prekracovalo,jednou nebyly teplaky pro deti,potom pleny a lahvicky pro novorozenata ,zeny sly do ulic nebot nebyly spodni kalhotky a o bezmasem pondelku nemluve ,zelenina s cervavymi tresnemi a doma se varilo,podle toho ,co se ve fronte v obchode sehnalo a take ne ,kdyz byla "Usury" ,tak spousty leku zmizely a nebyly k dostani,pokud byl nekdo venku ,v zahranici,tak ,kdyz poslal lek pro nemocneho pritele,tak jednu krabicku zabavili pro Sanops-vladni nemocnici a jednu ,z milosti dostal tvuj znamy,jez navic mel potize ,kdozemuto pise ze zahranici-zase nejaky zradny utecenec.Takze ,proc honit Saddam Hussejna a jeho palace ,coz komunisti nemeli na sve orgie hrad Orlik a nebo Dobrissky zamecek anebo plovarnu na Slapech,jak asi Helenka rada vzpomina,coz nebyl Cesky narod cela desetileti bran u huby s dnesnimi jiz predelanymi demokraty,kterym zustali majetky nahrabane ,za povinne lekarnicky,zarovky do aut a nebo machynace s vahou v reznictvi a darecky na zubare,az po klice od auta pro syna na prumyslovce,tam bylo malo podvodu a rozkradani a druzi bydleli ve sklepnich mistnostech ,zatimco elita se stehovala do novych sidlist s bonama v kapse do tuzexu,uz jsi zapomel ?

42022

1.2.2005 10:34

RE: Vzkaz židobijcům

Lev 82.?.?.?

Reakce na 42022

Pane Nohejl, velmi skutečné a dobře vystíženo. I ja vzpomínám - bylo tomu tak, jak jste zde uvedl.

42032

2.2.2005 4:02

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

jA JSEM DAL NABIDKU K OKOPIROVANI ,JAK WIENSENTHAL CENRUM PROPAGOVALO ,ZE SADDAM HUSSEIN MA OPET PLYNOVE PECE NA VYVRAZDENI VSECH ZIDU,COZ NATISKNUL V ROCE 1991 KDY POTREBOVALI UDELAT hUSSEJNA DABLEM ,JAKO "huny'CO VYPICHOVALI KANADSKYM VOJAKUM OCI A UZEZAVALI BELGICKYM DETM RUCE -TYPICKA ZIDOVSKA PROPAGANDA K VYVOLANI NENAVIOSTI PROTI ZIDOVSKEMU NEPRITELI ZA POUZITI KRESTANSKYCH IDIOTU,NEBOT ,TAK TO ZIDE ODJAKZIVA DELAJI,ZE OBA PRO NE NEPRATELSKE NARODY POSTVOU PROTI SOBE V RAMCI SVEHO TISKU-PROPAGANDY.
Tak v ramci pravdy,kolik myslite ,ze mi napsalo lidi s prednosti servisu pro zidy,aby se dozvedeli pravdu,sami o sobe a svych lzich.kolik jich napsalo?
Nikdo,nebot nepotrebuji pravdu,tak jak tech sest milionu za vice jak 80 billionu odskodneho,tak ,jak za to ,ze postvou americky narod proti irackemu narodu,tak jak postavli anglicky narod proti nemeckemu,odjakziva pletichari a stvou jednoho proti druhemu,Wartburgova zidovska banka platila jak Anglicany,tak Nemce ve valce proti sobe,na vojne s bratrickovani s nepritelem je velezrada a jediny valecny soud,rychla kulka od popravci cety,to vsak neplati pro zidovske pletichare,kteri zbohatli na kazde VALCE,ZKUSTE SI NAJIT ,KDO VE VSECH TECH VALKACH BYL MINISTREM ZBROJENI A UVIDITE SAMI,KDO KASIROVAL IDIOTY Z BOJISTE.
zNI TO VRDE ,ALE TAK TO JE ,PRO NEKOHO HRDINA ,PRO NEKOHO HLUPAK,ZE ZE SEBE NECHAL DELAT HRDINU ,ZATIMCO DRUHY NEHRDINSKY HRABAL PENIZE,ZA NEJ.
TAKZE ,PODVODNIK,NOSITEL LZIVE CENY,vitezi nad zdravym rozumem,ale uznejte ,kdo dnes potrebuje zdravy mozek,kdyz je to jen na obtiz a jeste byste mohli zkoncit za mrizemi.
Domaci ukol,najdete si ,kdo dodaval zbrane Indianum a Americke armade a nebo v pripade Sever proti Jihu.

42119

2.2.2005 4:09

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jews in Communist regimes: p. 30, then p. 53
Benjamin Ginsberg, The Fatal Embrace: Jews and the State (University of Chicago Press, Chicago 1993):
p. 1 Since the 1960s, Jews have come to wield considerable influence in American economic, cultural, intellectual, and political life. Today, though barely 2% of the nation's population is Jewish, close to half its billionaires are Jews. The chief executive officers of the three major television networks, and the four largest film studios are Jews, as are the owners of the nation's largest newspaper chain and most influential single newspaper, the New York Times. In the late 1960s, Jews already constituted 20% of the faculty of elite universities and 40% of the professors of elite law schools; today, these percentages doubtless are higher.
. Here, too, the activities of Jewish merchants were deemed economically useful. It is an interesting fact that the yellow badge Jews were required to wear in Nazi Germany and German-occupied Europe during the 1930s and 1940s originated as a symbol of the official protection Jews enjoyed in Muslim lands during portions of the Middle Ages. The badge was a visible reminder to Moslems that it was not permissible to attack Jews.
Dependent upon foreign borrowing - an activity that the Rothschilds came to dominate. Between 1818 and 1832, Nathan Rothschild handled 39% of the loans floated in London by such governments as Austria, Russia and France. Similarly, the Vienna and Paris branches of the family raised money and sold bonds for the Hapsburgs, Bourbons, Orleanists, and Bonaparts. By mid-century, the entire European state system was dependent upon the international financial network dominated by the Rothschilds. In the 1860s and 1870s, another Jewish financier, Baron Gerson von Bleichroeder, was a principal figure.

42120

7.2.2005 11:27

Vzkaz židobijcům

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Musim plne souhlasit s panem Modrackem. Talmud otevre oci moulum,kteri jeste veri v nevinnost ci to nazvat utrpeni Zidu. Najdete si Talmud na internetu a prectete si par odstavcu. Bude se Vam zvedat zaludek. Nejlepsi preklad do anglictiny je ve Washingtonu v kongresni knihovne

42555

7.2.2005 11:40

Vzkaz židobijcům

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Pane Lojzo, dovolte mi poslat nekolik odstavcu z Talmudu. Chcete nebo ne. Verte mi neni to hezke cteni. Je to odporne kazdemu slusnemu cloveku. Semite odsuzuji Hitlera za vrazdu sesti millionu, sami zabili od roku 1968 380000 Palestincu. co myslita maji jeste jakekoliv pravo odsuzovat? z tech 380000 tisicu bylo 60 procent Moslimu a 40 procent Krestanu. to neni velmi hezka ststistika pro vyvoleny narod. Co myslite.

42556

18.2.2005 23:19

Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

http://zpravy24.pantax.cz/2005/images/02/03/L022.jpg

43781

Příspěvků: 200

25.01. 00:52 Peleška Milan  Vzkaz židobijcům
25.01. 01:47 Emma Bovary  Vzkaz židobijcům
25.01. 06:51 albert  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 10:24 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 12:42 Peci  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 14:19 Comodor Falkon  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 21:40 Leto_Atreides  Souhlas - až na ten feminismus
25.01. 03:14 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
25.01. 03:32 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
25.01. 04:06 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
25.01. 15:00 delta.100  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 16:18 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 04:58 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
25.01. 06:00 Tom  Vzkaz židobijcům
25.01. 09:49 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 09:55 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 06:28 albert  Vzkaz židobijcům
25.01. 17:37 Josef  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 06:30 Vaclav  Vzkaz židobijcům
25.01. 06:34 albert  Vzkaz židobijcům
25.01. 10:35 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 07:09 albert  Vzkaz židobijcům
25.01. 09:03 jojo  Vzkaz židobijcům
25.01. 09:24 TraTom  Vzkaz židobijcům
25.01. 10:15 IVAn  Vzkaz židobijcům
25.01. 15:39 barbarian  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 16:10 Adapa  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 10:42 Lev  Vzkaz židobijcům
25.01. 15:50 oji  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 15:51 oji  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 07:37 albert  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 12:33 Idealista  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 13:54 leho  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 16:47  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 20:33 oji  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 06:03 leho  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 17:57 oji  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 20:56 oji  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 15:12 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 11:04 Nillbert Nullingsworth  Vzkaz židobijcům
26.01. 07:14 Vcelicka  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 19:42 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
01.02. 22:12 google  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 11:09 Modráček  Vzkaz židobijcům
25.01. 15:55 oji  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 11:57  Tak pozor!
25.01. 20:24 Modráček  RE: Tak pozor!
26.01. 04:59 albert  RE: Tak pozor!
25.01. 12:21 radekw  Vzkaz židobijcům
25.01. 16:02 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 16:50 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 17:21 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 18:49 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 20:20 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 14:29 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 22:15 Idealista  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 04:56 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 19:12 leho  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 20:16 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 04:29 stefan  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 18:03 leho  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 18:57 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 20:08 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 03:39 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 04:51 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 05:09 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 06:08 leho  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 07:27 Vcelicka  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 13:17 Peter Veliky  Vzkaz židobijcům
25.01. 16:15 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 17:39 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 04:35 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 13:17 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 14:46 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 04:50 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 06:21 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 09:18 Vcelicka  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 19:18 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 19:26 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 13:45 leho  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 16:05 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 22:47 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 20:55 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 13:30 TT  Vzkaz židobijcům
25.01. 14:47 Srandista  Vzkaz židobijcům
25.01. 15:42 barbarian  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 16:28 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 17:32 Modráček  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 14:55 Karel  Vzkaz židobijcům
25.01. 17:36 Emma Bovary  Vzkaz židobijcům
26.01. 18:39 oji  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 09:15 Vcelicka  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 19:25 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 01:16 oji  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 04:31  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 22:37 oji  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 06:51  RE:Lichva a investice
30.01. 18:17 oji  RE:Lichva a investice
01.02. 21:51 Karel z Čech  RE:Lichva a investice
02.02. 05:27 Jiří Táborský  RE:Lichva a investice
02.02. 21:19  RE:Lichva a investice
02.02. 21:46 oji  RE:Lichva a investice
03.02. 05:54 Jiří Táborský  RE:Lichva a investice
03.02. 05:56 Jiří Táborský  RE:Lichva a investice
30.01. 07:01 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 18:24 oji  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 21:33 Idealista  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 21:44 oji  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 22:31 Idealista  RE: Vzkaz židobijcům
03.02. 06:04 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 21:05 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 17:38 Pavel Šrubař  Vzkaz židobijcům
26.01. 01:17 Had  RE: Vzkaz židobijcům
25.01. 18:54 merc  Vzkaz židobijcům
25.01. 19:22 leho  Clanek rovny nacisticke propagande
26.01. 03:36 Jiří Táborský  Seržante Leho,
27.01. 07:52 leho  RE: Seržante Leho,
27.01. 08:13 Lev  RE: Seržante Leho,
27.01. 13:29 Karel z Čech  RE: Seržante Leho,
29.01. 13:33 leho  RE: Seržante Leho,
01.02. 22:03 Karel z Čech  RE: Seržante Leho,
01.02. 22:23 oji  RE: Seržante Leho,
01.02. 22:25 oji  RE: Seržante Leho,
02.02. 07:29 leho  RE: Seržante Leho,
28.01. 05:58 Jiří Táborský  RE: Seržante Leho,
28.01. 12:07 Karel z Čech  RE: Seržante Leho,
28.01. 12:22 Lev  RE: Seržante Leho,
29.01. 13:26 leho  RE: Seržante Leho,
29.01. 22:55 Peleška Milan  RE: Seržante Leho,
30.01. 06:18 leho  RE: Seržante Leho,
30.01. 11:11 Peleška Milan  RE: Seržante Leho,
30.01. 11:53 Lev  RE: Seržante Leho,
30.01. 21:08 Lojza  RE: Seržante Leho,
31.01. 15:02 leho  RE: Seržante Leho,
31.01. 15:35 Lev  RE: Seržante Leho,
01.02. 22:18 Karel z Čech  RE: Seržante Leho,
30.01. 22:57 Peleška Milan  RE: Seržante Leho,
30.01. 23:37 Lev   Leho je Mikin
30.01. 22:55 Peleška Milan  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
30.01. 23:42 Lojza  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
31.01. 00:48 Peleška Milan  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
31.01. 15:08 leho  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
01.02. 22:31 Karel z Čech  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
01.02. 22:52 Lev  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
02.02. 05:40 Jiří Táborský  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
02.02. 07:35 leho  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
02.02. 07:51 Lev  RE: Clanek rovny nacisticke propagande
26.01. 01:22  Vzkaz židobijcům
27.01. 07:55 leho  RE: Vzkaz židobijcům
27.01. 14:51 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
28.01. 06:32 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 12:59 leho  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 16:22 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 23:00 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 03:58  Vzkaz židobijcům
26.01. 05:04 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
26.01. 07:38 Vcelicka  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 14:12 Usire  Vzkaz židobijcům
27.01. 07:20 albert  RE: Vzkaz židobijcům
26.01. 15:15 kubik  Vzkaz židobijcům
26.01. 20:50 Vandal  Vzkaz židobijcům
27.01. 05:03 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
27.01. 15:24 stefan  jirkuv vyrok
28.01. 11:53 Karel z Čech  RE: jirkuv vyrok
28.01. 00:18 trodas  Vzkaz židobijcům
28.01. 05:36 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
28.01. 21:00 Emma Bovary  Vzkaz židobijcům
29.01. 17:09  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 20:34 oji  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 03:14 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
29.01. 13:40 leho  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 23:05 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 00:21 Sidonius  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 01:28 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 05:38 Sidonius  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 06:42 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 11:19 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 21:19 Lojza  RE: Vzkaz židobijcům
01.02. 22:47 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
02.02. 05:52 Jiří Táborský  RE: Vzkaz židobijcům
02.02. 10:06 Sidonius  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 20:09 leho  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 23:06 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
01.02. 22:50 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
30.01. 23:19 Peleška Milan  RE: Vzkaz židobijcům
31.01. 07:56 leho  RE: Vzkaz židobijcům
31.01. 09:47 Lev  RE: Vzkaz židobijcům
01.02. 02:56 Jiří Táborský  Seržante Leho, Vy už musíte mít ten Váš zelenej mozek lautr
01.02. 22:41 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
02.02. 10:19 Sidonius  RE: Vzkaz židobijcům
02.02. 23:48 Karel z Čech  RE: Vzkaz židobijcům
29.01. 03:35 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
31.01. 03:31 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
01.02. 03:49 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
01.02. 10:34 Lev  RE: Vzkaz židobijcům
02.02. 04:02 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
02.02. 04:09 Robert Nohejl  Vzkaz židobijcům
07.02. 11:27 Pavel  Vzkaz židobijcům
07.02. 11:40 Pavel  Vzkaz židobijcům
18.02. 23:19 Karel z Čech  Vzkaz židobijcům

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 3

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 1

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 075