Diskuze k článku

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Příspěvků 81

19.1.2005 0:23

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

oji 195.?.?.?

Pane Richarde, doba je takova. Media maji radi emotivni a neokoukane veci, protoze to maji rady "masy". Masy reaguji hystericky na podnet, po kterem by Pavlovuv pes nevytvoril ani mililitr slin.
Zkratka jak jste napsal. Mnoho povyku pro nic.

Jinak ale musim rict, ze mlady princ byl velmi originalni, docela mu to sluselo a mohla to byt dobra parba.

40806

19.1.2005 0:49

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Stojan Jakotyč rainyday333 (zavináč) hotmail (tečka) com 69.?.?.?

Absolutne ma fascinuje, ako sa Zidom podarilo privlastnit si druhu svetovu vojnu a z holocaustu spravit dojnu kravu. Nemci zavrazdili okolo 20 milionov Rusov a 6 milionov Zidov. Princ Henry sa ale moskovskemu patriarchovi urcite ospravedlnovat nebude, a na ceremonial do Stalingradu takisto nevyrazi.
Dnes sa prakticky neda ist do kina bez absolvovania slalomu medzi roznymi filmami z druhej svetovej vojny so zidovskou tematikou.
Jedna vec je ista - nasi zidovski kolegovia zistili, ze holocaust je zlate tela, a veru nevahaju ho poriadne vyzdymat. Slusnost bokom, tu ide o peniaze.

40810

19.1.2005 1:12

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Na svetovem trhu najdete mnoho knih o Hitlerovi ajeho TReti Risi,s podivem vsak muzete najit ,ze ten ,kdo to vydal je zidovske nakladatelstvi,ktere ma tu vyhodu,ze ,kdyby to vydal nekdo z nezidu ,tak spusti krik do celeho sveta o svych ,udajne napocitanych 6 milionu,ale nikdy se nezmini o tech 60 milionech krestanu,jez padli v dusledku svetoveho kongresu,ktery vyhlasil novemu vudci 24 brezna 1933 "Svatou valku" ,tedy 15 zidu v Nemecku prehlidlo s pomoci celosvetoveho zidovstva 99% Nemcu,jez nemaji narok,"bez zidovskeho vedeni" spravovat sve veci doma,tak jak dnes delaji ve Washingtonu,takze ,tisk je zidovsky atak jej pouzivaji k manipulovani a vlastni kontrole moci nad kralovskou rodinou,kdyz by se vzepreli,tak bude nasledovat celozidovska kampan,od vyhruzek az po vselijake lzi ke znemozneni kralovske rodiny,nebot propaganda je zcela v jejich rukach a verejne mineni reaguje na to ,co se jim denne s jejich pomoci predlada k posouzeni, na jedno vsak zapomeli,ze Britsky kral nechal vyhnat zidy z Britanie a tento zakon dodnes nebyl zrusen,takze by se mohlo klidne stat ,ze v ramci klidu v narode ,jako to chtel Hitler,by mohli zidy vystehovat pomoci lidu,ktery svym hlasem je vetsinou na strane kralovske rodiny a o zidech ma denni propagandu pomoci City of LONDON, nakonec utrpeni v taborech Gulag neni zapomenuto a zejmena tem jez je vedli-Aaron Solts,Naftaly Frenkel,Berman,Yagoda,Rappapaport a jini zide ,kteri za sebou nechali 25 milionu krestanskych obeti ,jejich-zidovske valky.Takze ,proc si princ Henry nevzal uniformu zidovskych bolseviku ?

40812

19.1.2005 1:20

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Belveder 64.?.?.?

Zamyslete se jenom nad tim enormnim cislem 6 milionu,kolik tel museli
v tech lagrech spalit denne,kolik krematorii by bylo zapotrebi na spaleni 6 milionu tel a dodnes jsem nevidel ani jednu fotografii plynove komory,vy ano?Poslete mi ji prosim vas,zajimalo by mne jak takova plynova komora vypada,je az neskutecny jak vynalezavi ti nemecti velkovarzi byli.Rusove tela polskych vlastencu jednoduse zakopali v lese v Katyni,Rudoarmejci byli uplni troskari,nacisti dokazali behem pomerne kratke doby [s likvidaci zidovskych veznu v plynovych komorach se udajne zaclo az v 1943,dokonale spopelnit 6 milionu tel. Svetu mir.

40813

19.1.2005 2:25

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 40813

>Zamyslete se jenom nad tim enormnim cislem 6 milionu,kolik
>tel museli v tech lagrech spalit denne,kolik krematorii by bylo
>zapotrebi na spaleni 6 milionu tel a dodnes jsem nevidel ani
>jednu fotografii plynove komory,vy ano?
------------------------------------------------------------------
Já si myslím, že s likvidací židů začali němci daleko dříve a nebylo to určitě jen zpopelněním. Těch táborů "Arbeit macht frei" byla docela slušná řádka. Ale ke konci války došlo taky k takovým událostem, že když Eichman prodal tisíce maďarských židů, tak ti do té své "Země Zaslíbené" ani nedopluli, lodě byly potopeny záhadným nepřítelem, tím, který nechtěl tuto "lůzu" do té své země vpustit. ( p.Nohejl, ne abyste to používal a odvolával se na mne ).Takže i kdyby se to číslo zmenšilo na 3 miliony, pořád je to nějak moc. U těch 20 milionů rusů, tam je to taky nepřesné, ono jich bylo skoro dvakrát tolik, jenže polovinu si jich Sověti (báťuška Stalin) vykynožili sami. Pokr...

40817

19.1.2005 10:55

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40817

>Ale ke konci války
>došlo taky k takovým událostem, že když Eichman prodal
>tisíce maďarských židů, tak ti do té své "Země Zaslíbené"
>ani nedopluli, lodě byly potopeny záhadným nepřítelem, tím,
>který nechtěl tuto "lůzu" do té své země vpustit.

Lodě jejího veličenstva pouze chránily svěřené území před nevítanými emigranty z protivníkova území.

40855

19.1.2005 1:24

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Shock Jewish Double-Standard on Prince Harry
In 1290 AD, King Edward the First made a royal decision in parliament to banish all Jews from England. This statute was never repealed, meaning that all Jews in England today [though not necessarily in Scotland or Wales], are illegal immigrants subject to immediate deportation.

-------
On the left is Jewish Nazi General Helmut Wilberg of the Luftwaffe. Hitler awarded him the Hohenzollern's Knight's Cross with Swords, EKI, and EKII. On the right is Jewish Nazi Colonel Walter H. Hollaender of the Wehrmacht, whom Hitler decorated with the Ritterkreuz, German-Cross in Gold, EKI, EKII, and Close Combat Badge. Some if not all of these honors were bestowed in recognition of these senior officers' considerable skills in killing thousands of Englishmen, Americans, Russians and others. In the center is Prince Harry, vilified and demonized by the largely Jewish-controlled western media for wearing a hired nazi uniform to a private party
---------
The Independent (London) told us on Friday, "One man definitely not laughing on Thursday morning [about Prince Harry] was Michael Howard, the Tory leader whose grandmother died in a Polish death camp and whose aunt survived a gas chamber three times." She beat the Zyklon three times? Stern stuff these Howards (Hecht at that time) are made of. Im Karpfenteich wimmelnd. Unfortunately the polls report that a majority of the British told pollsters they will never vote for a Jewish prime minister; they still prefer a different liar (and serial killer), like Blair. The Conservative party has committed hara-kiri in choosing Howard. Watch out for an Auschwitz media tsunami in the run-up to Jan 27. They (unlike this website) depend on advertising.

40814

19.1.2005 1:47

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

robert a hosi velmi spravne, zidkove si udelali z toho bussines a kasiruji dodnes!!! apropos, vsimli jste si, ze ve valecnych
filmech z byvalych zemi warsavske smlouvy vsechno vyhravali rusi??? a v americkych zase vsechno amici??? sere me, ze jedna i druha strana delaji z nemcu uplne blbecky?
stefan

40815

19.1.2005 7:53

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

leho 168.?.?.?

Reakce na 40815

>robert a hosi velmi spravne, zidkove si udelali z toho
>bussines a kasiruji dodnes!!! apropos, vsimli jste si, ze ve
>valecnych

>filmech z byvalych zemi warsavske smlouvy vsechno vyhravali
>rusi??? a v americkych zase vsechno amici??? sere me, ze
>jedna i druha strana delaji z nemcu uplne blbecky

O jakych filmech tady mluvite? Poslednich 10 let jsem videl jenom na par valecnych filmu, jako treba Saving Private Ryan, ci dneska klasickych kusu jako Patton ci Battle of the Bulge a v tehle filmech Nemci rozhodne nejsou prezentovani jako blbecci. Nakonec samozrejme vsechno Amici vyhrali, nebot se to tak skutecne stalo, anebo nestalo???

40839

19.1.2005 21:21

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 40839

Že si z Německa Židé udělali dojnou krávu, to je přece známá věc. Tu krávu už dojí (a ještě budou dojit) od padesátých let. Jedinou čáru přes rozpočet jim udělaly švýcarské banky, které jim to "dojení" přes třicet let neumožňovaly.
Harry měl na party uniformu Afrikakorps a ten hákový kříž nikdy nebyl oficiálně součástí této uniformy. Nemám rád, když se členství v NSDAP spojuje s účastí ve Wehrmachtu, což byla a vždycky bude německá armáda, která jen přísahala, protože musela, slib věrnosti A.H.(Fuhrer und Reichskanzler) a v době války se ve většině případů chovala jako řádná disciplinovaná armáda. Stejně tak jednotky Waffen SS, v té své původní formě, které byly elitní a profesionální vojenské jednotky.

40903

21.1.2005 5:23

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40839

pisu :filmu z byvalych komousskych zemi, jak vidno. aha jen amici vyhrali tu vojnu, co???
budu to jeste modifikovat, ve filmech co delaji amis o rusech ani zminka, co delali rusi o amicich ani zminka!!! jo nemec vypada vsude jak porazeny blbecek!!! alespon mi ty produkce filmove pripadaji!!!
stefan

41037

19.1.2005 2:06

Mno, nevím jestli "se" na ni čekalo...

Vodník 82.?.?.?

...(kdo a proč na ni čekal?), za svou osobu příchod na maškarní ples v uniformě s háknkrajcem nepovažuji za ukázku vkusu. Nicméně je naprosto bez jakýchkoli pochyb, že kdyby přišel v rubašce s brigadýrkou s rudou hvězdou, tak by nikdo ani nepípl. Rovněž hysterie kolem Zítka na jedné straně a naprostý nezájem co se týče komunistických ideologických tiskovin na straně druhé (ba vysílání takového majora Zemana) je mimo jakoukoli diskusi svědectvím o pozoruhodné nevyváženosti a ideologickém prizmatu většiny "veřejného mínění".

40816

19.1.2005 4:22

RE: Mno, nevím jestli "se" na ni čekalo...

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40816

Pane Vodnik,
vono to asi bude tim ze hlavni ideolog, treba Suslov
v Moskve uz nezije. Ten kdyz rekl, bude se myslet tak
a tak, tak taky tak se myslelo. Ted kazdy muze myslet
sam. Nekdo nema rad trebas Nemce, tak je proti nim.
Jiny zase trebas Americany. Dalsi zase nenavidi Rusy
ci jiny zase Zidy. Proste nastal zmatek. Proto ta
nevyvazenost, pane Vodniku. To stejne je i se sdelo-
vacimi prostredky. Ty uz vam taky nepomahaji. Proste
nezbyva vam pane Vodniku nic jineho nez zacist myslet
bez pomoci druhych. Ale voni si zvyknou, ze ano ?

40823

19.1.2005 19:20

Pane Lojzo,

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 40823

to, že někdo nemá rád Němce, jiný Rusy další Židy nebo Čechy, to není nic nového, to tak bylo odjakživa. Zmatek, o kterém píšete, by nemohl způsobit nevyváženost, kterou mám na mysli. Takový zmatek by musel způsobit naopak směsici názorů, relativně vyváženou.

Smrt Suslova s tím nemá nic společného, Alfred Rosenberg se taky zhoupnul v Norimberku. A právě proto, že jsem zvyklý myslet bez pomoci druhých, začal jsem se této nevyváženosti podivovat už asi před 20 lety.

40898

19.1.2005 22:42

RE: Mno, nevím jestli

Pepa z depa 85.?.?.?

Reakce na 40823

(Zrušeno. Žádná informační hodnota.)

40906

19.1.2005 2:25

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

A ještě k té harryho uniformě. Jestli se oblékl jako "Dessert Fox", Erwin Rommell, tak to by zase neměl být takový problém, Rommell byl v prvé řadě voják (vynikající), schvaloval atentát na Hitlera a po jeho nezdaru se zastřelil. Já si pamatuju, když jsem ještě doma, na začátku 70ých let nosil opasek se sponou starého Rakouska a jednou se na mě v hospodě vrhl nějaký šílený důchodce, že to musím sundat, že je to urážka státu. No, nechal jsem ho být, ale tohle je něco podobného, jak dlouho se budeme muset řídit "přikázáním", která pro nás vymýšlejí nějací stařešinové ? Do té doby, než vymřou ?

40818

19.1.2005 9:25

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40818

Sakra Zdenku Matousku, to jste teda napsal dobre. Nemohu vubec uverit, ze jste neco tak strizlive-objektivniho napsal zrovna Vy !! Pochopitelne, ze je to ode me vsechno uprimne !

Myslim si, ze kdyby prisel na takovy maskarni ples kdokoliv a jakkoliv "nastrojenej", treba, i jako panske prirozeni, tak by to nevzbudilo takove pohorseni, jako kdyz tam byl nekdo z konzervativni kralovske rodiny a byl by prevleceny i za Karkulku, tak by se o tom vsude psalo. Je lepsi byt polochudej, nez bohatej a byt kazdemu na vocich a vsude na verejnosti, chodit se svyma "gorilama" ( ochrankou ). Pro me by to NEBYL zadny zivot a hlavne zadne soukromi !! No jo, ale kdyz uz se takto nekteri lide narodej, tak potom uz neni vyhnuti .... [cool]

40850

19.1.2005 12:49

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Dr. Murt 193.?.?.?

Reakce na 40818

Rommel sa otrávil (s výdatnou pomocou gestapa).

40858

20.1.2005 2:11

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 40818

O Rommelovi napsal vynikajici knihu David Irving.Rommel by velikym obdivovatelem Hitlera a byl vubec jeden z prvnich vojenskych velitelu,ktery zacal pouzivat pozdrav Heil Hitler jeste nekolik let pred valkou,kdy v nemecke armade tento pozdrav nebyl zcela rozsiren.Jako vrchni velitel Afrika Korps se nadelal mnoha chyb a obetoval zcela zbytecne stovky svych vojaku,netesil se ani extra naklonosti mezi svymi podrizenymi a casto se dostaval do konfliktnich situaci se svym vojenskym stabem.Rommel byl zazrany nacista,ale ke konci valky videl beznadejnost situace a zmnenil radikalne sve nazory.

40917

19.1.2005 2:44

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

albert 66.?.?.?

Ted uz jen muzeme cekat na to, az zide obvini Hollywood, ze kdyz toci "nacisticke" filmy (kde jsou nemecti Narodni Socialiste stereotypne zobrazovani budto jak totalni idioti, nebo sadisticti vyvrhelove. Videl snad nekdy nekdo nejaky hollywoodsky film alespon s jednim jedinnym hodnym a inteligentnim nemeckym Narodnim Socialistou ??), tak oblekaji sve "movie stars" do nacistickych uniform, s hakenkreuzy na pravicich, a dokonce je nechavaji vykrikovat 'Sieg hail!', a 'Hail Hitler!', aby je pak (samozrajme po zaplaceni $ u pokladen svych Muvi Teatru) videli miliony nadsenych divaku po celem svete !
A toto neni propagace nacismu? Ci porusovani lidskych prav? Jen porovnej kdyby jeden a oholenou hlavou skin v Kocourkove udelal to same.
Ale ze by zide obvinili Hollywood? Tezko. Oni ho totiz vlastni. [chechtot]


40820

19.1.2005 9:25

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 40820

Videl snad nekdy nekdo nejaky
>hollywoodsky film alespon s jednim jedinnym hodnym a
>inteligentnim nemeckym Narodnim Socialistou ?
------------------------------------------------------------------ANO ! SCHINDLER`S LIST. A vy určitě taky.

40849

19.1.2005 16:23

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

barbarian 198.?.?.?

Reakce na 40849

daleko lepsi je Inside the third reich s Rutger Hauerom...tusim, ze to bol serial, ale teraz to vidali na VHS ako trojhodinovy film, natoceny na zaklade spomienok Alberta Speera, doporucujem kazdemu vidiet, alebo preitac si jeho knihu

iny v pohode film je s John Cusackom o hitlerovi, nazov je MAX, sice trocha pritiahnuty za vlasy a je to fikcia ale nebolo to az take demonizujuce, len ten herec co predstavoval hitlera bol hrozny...podotykam ze obidva filmy boli robene zidmi ako inac

a najlepsi film bol preda zitra vstanu a oparim se cajem....

mame sanci vyhrat druhou svetovou valku, opatrime vudci vodikovou bombu...paradny film

40882

19.1.2005 16:56

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40849

Jsem moc zvedav jak pan Albert odpovi.

40886

19.1.2005 10:00

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Erik 217.?.?.?

Reakce na 40820

Schindler?

40852

19.1.2005 3:11

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Bankeri Warburgove-zide, financovali obe strany prvni svetove valky a druha ....

Frederick to `` use all your influence '' to stop all anti-Nazi activity in America, including `` atrocity news and unfriendly propaganda in foreign press, mass meetings, etc. '' Frederick cabled back to Erich: `` No responsible groups here [are] urging [a] boycott [of] German goods[,] merely excited individuals. '' Two days after that, On March 31, 1933, the American-Jewish Committee, controlled by the Warburgs, and the B'nai B'rith, heavily influenced by the Sulzbergers (New York Times), issued a formal, official joint statement of the two organizations, counseling `` that no American boycott against Germany be encouraged, '' and advising `` that no further mass meetings be held or similar forms of agitation be employed. ''@s3@s1

The American Jewish Committee and the B'nai B'rith (mother of the `` Anti-Defamation League ''[mrknutí jedním okem] continued with this hardline, no-attack-on-Hitler stance all through the 1930s, blunting the fight mounted by many Jews and other anti-fascists.

Thus the decisive interchange reproduced above, taking place entirely within the orbit of the Harriman/Bush firm, may explain something of the relationship of George Bush to American Jewish and Zionist leaders. Some of them, in close cooperation with his family, played an ugly part in the drama of Naziism. Is this why `` professional Nazi-hunters '' have never discovered how the Bush family made its money?
Proc zidi v Americe neprotestuji proti Bushove rodine,kdyz dnes jsou vsude kolem nej a vedou valku za zachovani statu Israel pomoci "Americkych hrdinu" co nakupuji kulky a naftu z Israelu,kdyz i nemecke ponorky brali Standart OIL z Canarskych ostrovu.

40821

19.1.2005 4:01

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


Co ,takhle ,kdyby si princ Henry vzal capo uniformu,co by zidovska policie v ghettu ?
However, there were ghettos where service in the police was considered an honorary duty for which no salary was paid. In the Warsaw ghetto, for instance, where salaries were paid only to the commandant and 100 high-ranking functionaries ..., the Council budget could not absorb an additional burden of more than 20,000 zlotys a month, a sum needed to pay the salaries of the 1,700 ghetto policemen. According to a person well versed in events in that ghetto, this was the primary cause of the negative selection of candidates for the ghetto police. The prospect of work without remuneration simply didn't attract well-qualified, honest people. Only dishonest ones, seeing an opportunity to make money the easy way, applied in large numbers. (Trunk, 1972, p. 498)
»The Jew Frister writes about the guilt of the Nazi victims ...

He tells us stories that let him look like a traitor, a swindler and a blackmailer. He even exposes himself as a simingly unscrupulous co-offender: Well calculated had Frister handed over a young Jewish co-inmate to certain death ... When he was only 13, he for the first time experienced an abys of treason without moral inhibitions: The father of his cousin Mischka, a Jew, handed over Jewish refugees from the Ghetto to the police in order to enrich himself. At the end, he even handed over his own wife to be free for his mistress ... The 13 year old lead the Gestapo into his parents flat where they were hiding ... He found amongst his Jewish co-inmates Jews with a "Satanic soul" who attacked each other like wild beasts.«

Der Spiegel, 28/1997, page. 172 f.

40822

19.1.2005 5:23

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel Karel4u (zavináč) cz 198.?.?.?

Protoze, jako male dite jsem byl casto u babicky ktera mela extensivni knihovnu v ktere jsem si cetl. Byly to vetsinou knihy z minuleho stoleti, romany, povidky i nejaka klasika. V zadne teto knize Zide nefigurovali jako postavy dobreho charakteru. Dalo by se rici, ze to byla reflexe lidi na ne. Vetsinou to byli chlipnici, lichvari a vykoristovatele. Nu zkratka nikdo, koho by jseme mohli chtit jako priklad mladym lidem.
Potom byla Svetova Valka, ta druha. A po ni nahle jsme meli Zidy bile jako andely. Ty Krestanske ovsem. Nahle na nich nebyla nit spatna. Zkratka byli vykoupeni. Ocisteni. Jakoby se zapomelo na historii. Proc byli vyhnani z Anglie, ze Spanelska z Italie. Pan Nohejl by nam mohl poskytnout detajly. Padesat let si delali co chteli a kdyz se nahodou zvedla kritika tak se vzdy ohaneli "holocoustem".
Pozorovanim dynamiky jejich cinu nahle vidime, ze jejich chovani, jejich prirozene chovani se podoba spise tem ktere oni tolik odsuzovali, nez tem bezbrannym ubozakum za ktere by se radi vydavali. O kolika umucenych a zavrazdenych Palestinskych detech se dovidame a stale vice se ozyvaji hlasy, ze i ta valka v Iraqu byla zapocata je kvuli tomu aby byl Israel zabezpecen. Ale, vypada to, ze se holoubkove prepocitali. Nejak jim to nejde podle planu. Ovsem jak to tak vypada, tak se zveda nove tsunami na webu. Lide to uz nezerou to co je jim naservirovano. Zacinaji myslet sami a zadne zakony to nemohou zastavit

40825

19.1.2005 6:09

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40825

O kolika umucenych a zavrazdenych Palestinskych detech se dovidame a stale vice se ozyvaji hlasy, ze i ta valka v Iraqu byla zapocata je kvuli tomu aby byl Israel zabezpecen.

Ano Karle, muceni Palestinskych deti na skripci je nova
celonarodni zabava vsech Israelcu.

40830

19.1.2005 14:58

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel Karel4u (zavináč) cz 205.?.?.?

Reakce na 40830

Lojzo, to, ze se v Israeli muci, ne sice davanim na skripec ale jinym zpusobem. Vzdyt i to muceni v "Abu gharib" bylo zalozeno na Israelskych methodach. Ovsem zpatky k tematu. Vsimli jste si reakci kralovny, ktera prohlasila, ze se k tomu nebude vyjadrovat?
Teke "Fergy" prohlasila, ze toto zvelicovani problemu je prehnane. A vcera jsem dokonce cetl, ze Britove by nikdy nevolili pro zidovskeho prvniho ministra. Tak mi napadlo, ze by Kralovsky dum daval signaly? Ten prvni svym Nemeckykm bratrancum" vse je odpusteno a svym Zidovskym obcanum, "casy se meni, ztlumnet sve aktivity, doba Vam prestava byt prizniva? Zde neni Amerika. Pres to, ze mame oficialni policy, vyjdete na ulici a nasajete trochu reality do plic. Neradi bychom, aby se historie opakovala.

40877

19.1.2005 8:04

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

leho 168.?.?.?

Reakce na 40825

>V zadne teto knize Zide nefigurovali jako postavy dobreho
>charakteru.

To tedy znamena, ze zide takovi urcite byli. Zajimave, muj dedecek byl pred valkou skolnim inspektorem v Duchcove, kde byla silna zidovska komunita. Jako skolni inspektor mel prehled kdo je kdo v celem meste.No a on zase rikal, ze zide zpravidla jako obcane ceskoslovenskeho statu mohli jit vsem Cechum prikladem. Dedecek byl take velmi aktivni v Ceskobratrske cirkvi, tedy zadny Zid. To mi asi tedy musel lhat, ze ano, nebot nic takoveho jako antisemitismus neni, zide skutecne je svoloc lidstva, ze jo??

Jenom otazecka, The Protocols of Elders of Zion je autenticky dokument?

40840

20.1.2005 2:01

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 40840

clovece jsi si jistej s tim tvym dedeckem,nesijes tu na nas zase nejakou boudu jako treba ten Bob Dylan co se jmenuje ve skutecnosti Zimmerman,podivej se radeji jeste mezi nohy co ti to tam vlastne visi

40916

20.1.2005 2:29

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40916


To mate za to, pane leho, ze si dovolujete tvrdit
to s cim nesouhlasi 95 % lidi tady. Ted si musite
sahnout do vlastnich kalhot.

40921

21.1.2005 5:30

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40840

koukam panove, ze jsme tady narazili zase na pana chytreho???!!!jenom otazecka:
ona asi vlastne ani 2 svetova valka nebyla autenticka , ze??? a ze by dnes i ta inagurace jirky byla "fake"????
no toz fakt, zacinam taky pochybovat!!!
stefan

41038

21.1.2005 19:28

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 41038

>ze??? a ze by dnes i ta inagurace jirky byla "fake"????

>no toz fakt, zacinam taky pochybovat!!!
>stefan

Vůbec bych se nedivil, kdyby bušík nastrčil ze sebe dvojníka. Jenomže kde sehnat takovýho koktu?

41113

19.1.2005 5:55

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Ignac 129.?.?.?

http://lidovky.centrum.cz/svet/clanek.phtml?id=323373

Skandál provází přípravy návštěvy německého prezidenta Horsta Köhlera v Izraeli, který má zemi navštívit ve dnech 1. až 4. února. Podle izraelského listu Maariv nechce část poslanců izraelského parlamentu, aby Köhler přednesl projev v Knesetu v němčině. Tvrdí, že tento jazyk je zdiskreditován jako jazyk nacistů.

Postoj zidu se meni v krecovitou nenavist hranicici se silenstvim.

40828

19.1.2005 6:18

Vzkaz diskutujícím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Ten článek není o židech. Prosím, držte se tématu.

40833

19.1.2005 6:51

RE: Vzkaz diskutujícím

albert 66.?.?.?

Reakce na 40833

>Ten článek není o židech. Prosím, držte se tématu.

Ale kdo rozpoutal tuto kampan ? Byli to snad arabi, ci mohamedani ? :0

40835

20.1.2005 1:35

RE: Vzkaz diskutujícím

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 40835

>>Ten článek není o židech. Prosím, držte se tématu.
>
>Ale kdo rozpoutal tuto kampan ? Byli to snad arabi, ci
>mohamedani ? :0
------------------------------------------------------------------

Seňor Alberto, můžete mi vysvětlit, jak velký rozdíl je mezi araby a mohamedány ?

40914

20.1.2005 4:01

RE: Vzkaz diskutujícím

albert 66.?.?.?

Reakce na 40914

>>>Ten článek není o židech. Prosím, držte se tématu.
>>
>>Ale kdo rozpoutal tuto kampan ? Byli to snad arabi, ci
>>mohamedani ? :0
>-----------------------------------------------------------

>Seňor Alberto, můžete mi vysvětlit, jak velký rozdíl je mezi
>araby a mohamedány ?

Arabi (ac ti dnes sami jsou jiz rasovou a etnickou smesici, Arabi NEJSOU rasa. Napr. mezi dnesnimi Araby existuji "etnicke" konflikty, viz Irak. Biblicky Arabian se NEROVNA dnesnimu Arabovi) jsou dnesni politicky korektni propagandou uznani za tzv. "etnikum".
Ale ne kazdy Arab je Mohamedan (muslim); nekteri Arabi veri v Mohameda, ale nekolik milionu Arabu veri v Krista jako Mesiase. Kdyby Arab veril v judaismus (tj. Talmud), tak automaticky nemuze byt Arabem, at Mohamedanem, ci Krestanem, na tom nezalezi.
Kdyz zid veri v Mohameda, tak nemuze byt zidem, z zidovstvi je automaticky vyloucen. Kdyby zid veril v Krista, tak automaticky prestava byt zidem, je vykopnut ze "strany".
Vetsina dnesnich Mohamedanu (muslimu) NEJSOU Arabi; jsou nejruznejsich ras, ci spise rasove smesi.
Capicsi?


40926

19.1.2005 10:58

RE: Vzkaz diskutujícím

Baldwin de la Troville baldwin (zavináč) hackermail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40833

ale pane Stworo, tento článek je předevšim o židech. Co si kdo (byt třeba princ) vzal na maškarní ples je celému nežidovskému světu celkem jedno. Nebýt toho, že si židé z holocaustu udělali svoji nedotknutelnost, tak by to nebylo ani v novinách.
mezi řečí: viděli jste díl US seriálu South Park, kde se Cartman oblékl na maškarní jako Adolf Hitler a podkreslujicim zvukem zceny byl smich a kantor, jež mu vysvětloval že pan Hitler byl zlý byl vykreslen jako psychicky narušený idiot? To zrejme nikomu nevadilo, mozna ze zide zeovna nemeli zaplou obrazovku.

40856

19.1.2005 21:09

RE: Vzkaz diskutujícím

68 68.?.?.?

Reakce na 40833

Ten článek není o židech. Prosím, držte se tématu.

Pane Stwora, kdyz zdejsim diskuterum zakazete diskutovat o zidech, tak nejsou schopni se bavit ani o pocasi.
[smích]

40899

19.1.2005 23:53

RE: Vzkaz diskutujícím

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40899

RE: Vzkaz diskutujícím

Ten článek není o židech. Prosím, držte se tématu.

Pane Stwora, kdyz zdejsim diskuterum zakazete diskutovat o zidech, tak nejsou schopni se bavit ani o pocasi.
No a pak by tady byl jeste krveziznivy Bush.
Potom cigani, feminismus no a nakonec jak
tezky zivot mame my, chudi emigranti v Kanade
a USA. Nemame ani co do huby dat.40909

19.1.2005 6:47

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

albert 66.?.?.?

"Hollywood je manipulovan zidy; je vlastnen zidy -- a ti by meli byt vice citlivejsi vuci problemum druhych, kteri trpi.
Protoze... videli jsme 'umastene koule' (meztizove, ci stredozemniho puvodu), videli jsme Cinky (Cinani), videli jsme sikmooke a nebezpecne Japonciky, videli jsme lstive Filipince, videli jsme vse, ale nikdy jsme nevideli zidaka. Protoze oni perfektne vi velmi dobre to, kde namalovat lajnu".
Marlon Brando on Larry King Live

http://www.eonline.com/Features/Specials/Jews/

40834

19.1.2005 7:29

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Jednooký král 80.?.?.?

Britská královská rodina nejen že dávno nemá žádné pravomoce, nesmí dokonce do ničeho mluvit. V zemi panuje "Blairismus." Slyšel snad někdo z vás názor člena královské rodiny na válku v Jugoslávii nebo v Iráku?
Zato špína se na ně snáší ve velkém. Princ Harry si vzal uniformu proto, že je REBEL, je mladý, je mladší syn a chce se bavit. Jako kdyby nestačilo, že v kritickém věku přišel o mámu- která byla následně vláčena novinářským bahnem.
Teď ho čeká "útok na svědomí" doporučený rabínem.

40836

20.1.2005 21:43

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40836


>Teď ho čeká "útok na svědomí" doporučený rabínem.
Je mi divné, proč ho musí doučovat právě rabín? Vždyť ten jistě nebude nezaujatý.

41003

19.1.2005 7:36

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Zrzek 147.?.?.?

Tak ja bych taky pridal jednu masku, ktera by se nemela objevit na maskarnim (ani jinem) plese - maska duchovniho. V minulosti se prece konaly ruzne krizove vypravy, soudy s odpurci cirkve a ja nevim, co jeste, pri kterych zahynulo (ackoliv v delsim casovem useku) taky dost lidi. A bylo to ve jmenu viry nebo pod jeji zaminkou a nositelem byla cirkev.
Vim, ze je to nesmysl, ale myslim, ze argumentace je podobna. Rozdil je asi v tom, ze Nemci maji jine uniformy (to cirkev se za svou minulost nestydi, proc taky).

40837

19.1.2005 8:24

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 40837

Úplný nesmysl to rozhodně není. Církev, hlavně katolická, má na svém kontě mnohem více obětí, než všechny fašistické i komunistické režimy na světě dohromady. Třebaže je to zcela mimo článek, považuji za naprosto absurdní, že v nejateističtějším státě světa nebyla doposud provedena důsledná odluka církví od státu. [naštvaný]

40843

19.1.2005 8:04

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Celý "zločin" prince bych omezil na konstatování, že se Harry zachoval nevhodně - nic víc, nic míň. Můj negativní vztah k židům se tím nezměnil ani o milimetr. Z článku jsem si však vybral něco jiného: Univerzální zákaz fašistických symbolů. V naší židokracii se setkáváme se zvláštním pojmem - zástupný symbol fašismu. Přímý symbol je jasný, svastika, SS. Je tedy třeba poslat spoustu Indů do lágrů v Negevské poušti, protože svastiku používají. Ale co s těmi zástupnými symboly? Je to třeba Oregon - tři spojené sedmičky. Nebo čísla 18 a 88. Budeme tedy povinně říkat 17+1? Za chvíli židé zakážou Irům a Walesanům keltský kříž, křesťanům kříž s Ježíšem, zakážou číst Nerudu (Pro strach židovský), Voltaira. Vůbec nepochybuji, že se židé o něco takového pokusí, třebaže ne v tomto rozsahu. [naštvaný]

40841

20.1.2005 0:47

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Druid 62.?.?.?

Reakce na 40841

>Nebo čísla 18 a 88. Budeme tedy povinně říkat 17+1?

Zapomnel jste na 81 (Hells Angels] to je taky vase particka, ne?
Jinak u nas se rika "jeden je za 18 a druhej bez dvou za 20". Tak si muzete rikat "Ja jsem ten bez dvou za dvacet".

40912

19.1.2005 8:56

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Jarka 160.?.?.?

Ja bych celou vec vzala jako klukovinu, byla to nejaka maskarada, tak si vzal na sebe uz historicky kostym. Kdyby neslo o anglickeho prince, urcite by to proslo jen tak. V Cesku jeho nekteri vrstevnici se po ruznu schazeji, hajluji, nosi na pazich hakove krize a doma maji sbirky z nacistickych uniforem. Policajti je sice honi, vyslychaji, zaviraji a zase pusti na svobodu..Tak o co jde? Tady by se s tim neco melo delat. Proste to zakazat zakonem, protoze tato mladez se i pere, prepadava a zranuje lidi..
Urcite to Harry nemyslel zle a zide se toho pobourene chytli..
Byla to klukovina a jako klukovinu to beru!!!!!!

40846

19.1.2005 9:00

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

krutas 85.?.?.?

Harrymu se prostě a jednoduše nechce na vojnu [mrknutí jedním okem]. V prvních novinových článcích o této sitiuci bylo psáno , že je ohrožen jeho vstup do jakési prestižní vojenské akademie . Takže krapet divnej styl ale za to osobitej . Dobrá tedy , nevím vo co presne šlo . Že by anglickej humor ? Je spousty filmových parodii na druhou válku a některý sou i vtipný . Co třeba Halo Halo , taky to asi nebude film propagujicí fašizmus.
V tom co se stalo bych nehladal žádný hlubší uvahy bo konspirační teorie. To už udělali jiní viz stanoviska ruznejch politiku organizaci a pod .
Jo a vzpomněl jsem si na jednu story co mi vyprávěl kámoš . Hrál tehdy jako komprazista v nějakym filmu . Hrál shodou okolností nacistického vojáka . No a partička měla chvilku čas , tak že zajdou do mistni hospody . Njn ale v nacistickejch uniformách se do hospody chodí blbě a to si uvědomili až po příjezdu místni policejní formace . [chechtot] Prej to bylo docela slozity vysvětlováni .

40847

19.1.2005 9:10

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

TraTom 194.?.?.?

Hezké pane Král, ale kulhá to na obě nohy.

Nikde v historických análech jsem se nedočetl, že by Židé byli vražděni za WWII proto, že opásaní dynamitem se vyhazují do povětří v německých mateřských školkách nebo, že by unášeli a vraždili německé občany. Tedy srovnávat utrpení židů za WWII a palestinců je nesmysl.

A s tou uniformou afrikakorpu je to zbytečný povyk. Má babička byla v koncentráku (ač nežidovka) a přesto, pokud by někdo přišel na mnou pořádanou oslavu v uniformě SS, považoval bych to sice za nevkusné, ale nědělal bych z toho povyk.
Ať už prožidovský nebo (jako ve vašem případě) protižidovský.

Už se těším, až se do mě pustí židobijci [smích]

40848

19.1.2005 9:52

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Copaallegro 213.?.?.?

Já nevím, jak Vy, ale mě úplně stačí mé oblíbené tričko - My Boss is an Austrian painter. Vyvedené hezky ve správném písmu, aby Ti, kdo chtějí pochopit, pochopili a na druhou stranu mi všichni mohou políbit pozadí.
Nádherné srovnání komunismu a fašismu nabízí dílo zcela neprávem opomíjeného Jaroslava Žáka - Ve stínu kaktusu, Konec starých časů + Na úsvitě nové doby. Každý, kdo si tyto 3 poměrně útlé knížky přečte, již nikdy nebude na pochybách, co je větší svinstvo, jestli hákový kříž a Vůdce, nebo rudá hvězda a příslušní pohlaváři. Vřele tato díla doporučuji každému, jsou čtivá, vtipná a naplněná vírou v lidství a zdravý rozum.
No a co se týče toho, že každý politik od komunální úrovně až po esa vládnoucí zeměkouli může krást, lhát, šmelit, vraždit a podobné legrácky, ale to vše pouze a jedině za předpokladu, že bude dostatečně viditelně lézt do zadku Vyvoleným, tak všeho do času a nic neroste do nebe a i ten nejdokonalejší a do nejmenších podrobností propracovaný plán vždy zkolabuje na nějaké kravině. No a že Vyvolení se již cítí jednou a půl nohou v nebi je viditelné více, než jasně....

40851

19.1.2005 21:16

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Stojan Jakotyč rainyday333 (zavináč) hotmail (tečka) com 206.?.?.?

Reakce na 40851

drahy coppalegro, ak ste Slovan (a nie Sudetsky nemec, co je dost mozne), tak by vas mohlo zaujimat zo podla Mein Kampf by vasi rodicia boli prestahovani na Sibir za ucelom uvolnenia tolko potrebneho Lebensraum arianskej rase. Vase povolanie (ak by ste vobec zil) by asi bolo rolnik, pretoze onen rakusky maliar hodlal slovanov a rusko pouzit ako oblast produkcie potravin pre jeho blondatych nadludi. Takisto by ste bol pravdepodobne kastrovany.

tak bych si dal s tym trickom bacha [smích]

40901

19.1.2005 22:33

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

bela tuka 213.?.?.?

Reakce na 40901

Prosim Vas,kde ste nasli tu Sibir??Pokial sa ja pamatam,tak otec vzdy mi spominal Patagoniu ako ciel... [smích]

40905

19.1.2005 10:01

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

JS 194.?.?.?

Bylo by zajimave zkusit odhadnout cas po ktery se jeste bude muset svet klanet zidum. Ja NEMAM s 2. svet. valkou nic spolecneho /snad krom dedecka ktery je po smrti a byl zavreny v nejakem lagru coby odbojar/. Proc bych se tedy mel KOLEKTIVNE stydet za neco co jsem neudelal a neudelali to ani mi rodice? Nebo kdo dava pravo nejakym saskum z Izraele kteri hlasaji jedno a chovaji se jinak, omezovat ma prava na zaklade neceho co nikdo nikdy neprokazal a ani prokazat nemuze? [naštvaný]

Je to tak... Harry si vezme nemeckou uniformu a je zle, ale kdyby se prevlekl za Sharona /Bushe/, budou jecet palestinci /iracani/?

40853

19.1.2005 10:41

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Saša 195.?.?.?

Pomineme-li Japonsko, pak po vstupu Rumunska a Bulharska budou v EU již všichni Hitlerovi spojenci a pomocníci.
Dva ze tří hlavních vítězů nad Hitlerem však zůstávají mimo EU.
A také si je třeba uvědomit, že jedině Poláci nikdy nekolaborovali a po celou dobu okupace byli aktivně odbojní.
Češi jediní z "pacifikovaných" zemí neměli vlastní divisi Waffen SS (ovšem vládní vojsko se též účastnilo na straně NěmeckoItalské koalice).
EU je zcela zjevně realisací některých Hitlerových visí mírovou (zatím) cestou.
Lze se domnívat, že ta nemírná míra hysterie na maškarní převlek anglického prince je vyvolána černým svědomím a snahou zakrýt tu nacistickou kontinuitu.

40854

19.1.2005 13:56

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Tina.Glawesing Tina (tečka) Glawesing (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Nevím to jistě, ale tahle křeč má možná hlubší kořeny. Harry možná udělal chybu ovšem zasáhl monarchii v nejzranitelnějším místě. On je přece pokračovatel tradice.
Někde jsem četl že mocní tohoto světa našli novou strategii, která říká, že lidi stačí nechat se vykecat a stokrát opakovaná pravda se nakonec stane pouhým sdělením faktu, o nějž se nikdo nezajímá. No, nejsem si tím tak úplně jistý. Sdělením pravdy se lidé cosi učí a díky tomu se mění. Oficiální propaganda naráží na šířené informace z druhé strany. Možná vidí v Harryho uniformě zánik svého kultu. Mají strach že v jejich vlastních řadách ubývá stoupenců řádu.
Vidíme to všude kolem sebe. Socialismus si ukázal jako strastiplná cesta k sežrání sebe sama. Bohužel kapitalismus se jako vhodná alternativa neprojevil. Naopak. Mezi lidmi se probouzí množství negativních vlastností. Strach, závist, nenávist, nadřazenost. Mezilidské vztahy ustupují společenskému postavení. I současní vůdci křičí, že jsou jedinou existující alternativou. No, a svět se učí že tomu tak není. Lidé si nemusí být rovni, ale musí jim vládnout rozum.

40866

19.1.2005 17:48

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Naftak katfan (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Nemá cenu vésti dále rúzné řeči plamenné,
nejlepší je uniforma z mladší doby kamenné.
Možná byli lidé v kůži fousatí a udatní,
mezi nimi snad už tenkrát "lepší" než ti ostatní.
Když chodili po jeskyních žádat dívky o ručku,
tak nebyli obřezaní, měli pouhou "obtlučku".[vyplazený jazyk]

Ahoj Nafťák (to je zase téma:lol[smích]

40896

19.1.2005 21:16

Jestli Vám jde o Mein Kampf, najdete ho zde:

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

http://mujweb.cz/Spolecnost/kondratov/

Dá se stáhnout i s odkazy např. pomocí Httrack a pak prohlížet off-line. Taky si myslím, že NIKDO nemá právo zakazovat mi číst čokoliv, ač úroveň této knihy je žalostná a bylo mi z ní smutno.

a teď něco pro pobavení (načítá se dost dlouho, ale stojí za to)

http://www.axefeather.com/index_pop.aspx?referred=&country=es

Ulechtejte ji k smrti

[mrknutí jedním okem]

40902

19.1.2005 21:40

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Vandal 209.?.?.?

Neni toho vice, co bych k teto vycerpavajici diskusi mohl dodat; snad jen se zminit o prispevku Toma Mysiewicze na rense.com website, v kterem popisuje lekci, kterou Harryho tata, Prince Charles obdrzel od Armanda Hammera (hlavy Occidentl Petroleum, syn zida Juliusa Hammera, vudce komunisticke strany USA), jak se zachovat v pripade, kdy je clovek vystaven zidovske neomalenosti.
Hammer junior pry casto tuto historku daval k lepsimu na parties jak odmerene se Charles zachoval, kdyz mu Hammer pri recepcnim obede, sedice vedle Charlesa zacal jist jidlo z jeho talire. Charles pry objednal bez mrknuti oka novy talir, z ktereho mu ten zidovskej dobytek zacal jist znovu. Historka na wesite tady konci, ale muzeme si predstavit, co by se stalo zidovskemu sprymari pred petisty lety v podobnem pripade.

40904

20.1.2005 1:31

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Prakticky vzato,tak tenhle cirkus slouzi k jedne veci,podridit kralovskou rodinu zidovskym mediim,mnozi zide jsou sokovani,kdyz donas je nalevan holocaust denne a nakonec zjisti ,ze v Britanii,pomalu nikdo nic o nem nevi.
More Auschwitz factoids. A reader points out: A month ago the global Jewish community was lamenting that 50% of the British "never heard of Auschwitz - Now they have!" This whole Prince Harry thing, opines our reader, was a wind-up, to spotlight the camp's 60th anniversary.
Avsak pomozme jim i v tomto,treba otisknutim clanku z "American Zionist -Jan.1976, kde rika pan Hayim Globinsky ,vladni organisator pro sport v Israelu tuto prihodu z doby druhe svet. valky,kdy zidovsti vojaci v Britskych uniformach padli do zajeti Nemcu a v jejich tabore si udelali fotbalove utkani Palestina -Nemecko,co by malou olympiadu a vyhrali zapas nad nemeckymi strazemi a tak putovala vlajka vitezneho muzstva-Israelcu-"britskych zajatcu", na stozar,ktere vzdavali cest salutovanim i Nemci,byla to vlajka Israelu s modrymi pruhy a s zidovskou sesticipou hvezdou,ale nebyla to vlajka Britanie s Union Jack a tak nad taborem vlala zidovska vlajka v nacistickem tabore,ze jste se pobavili,myslim,ze i princ Henry by si to rad precetl k doplneni sveho pristiho "trestu" navstivit Auswitz.

40913

20.1.2005 2:21

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kazda prilezitost je dobra ke sve vlastni propagaci:Jewish graves defaced by vandals
Police are once again hunting vandals who defaced a Jewish cemetery by spraying graves with Nazi graffiti.
Ten gravestones, some with headstones that mark war graves, have been daubed with swastikas and other insignia.

In November, 15 gravestones were defaced in an attack at the cemetery in Redan Road in Aldershot, Hampshire.

A police spokesman said: "It is despicable that vandals attack Jewish graves so close to the Holocaust Memorial Day."


Story from BBC NEWS:
http://news.bbc.co.uk/go/pr/fr/-/1/hi/england/hampshire/4182649.stm
---
While Jews make up merely 2.5% of the American population, in a 1990 issue of Premiere magazine, the first thirteen individuals identified "as the most powerful people in Hollywood," were Jewish. [WHITFIELD, p. 83] In the same year, as noted by American Film magazine, the chairmen of eight of the top ten movie and television companies were Jewish. [STAUTH, p. 44] In an October 1994 issue of Vanity Fair, ten of eighteen deemed important faces in the changing world of "media megacorporations" were Jews. [HALBERSTAM, p. 12]
Propaganda je hlavni zbrani zidovstva-zionistu-chazaru a princ Henry se ji nevyhne a pujde s nim cely jeho zivot,tak ,jak sledovali kazdy krok jeho matky a ovsem vydelavali na tom hromady penez,a jeste dotedka vydelavaji, pri tom vsem nam stejne pravdu nereknou.

40919

20.1.2005 3:07

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Svet stale musi mit na pameti,s kym ma tu cest,24 hodin denne v TV ,radio,knihy,casopisy ,stale ,kolem dokola a pouzit ,kde co, a kde koho.Clanek nize dokazuje ,jak v Londyne jsou vedene noviny a zpravy,tenhle nadclovek tvrdil ,pri svem zviditelneni,ze jeho matka byla trirate plynovana v Aschwitz ,nez se to Nemcum podarilo se ji zbavit,kolik intelektualnich hlav kejva vramci souhlasu,aby si nepospinili sva vylezela korytka-
This is
LONDON
20/01/05 - News and city section

Howard talks of Tory-Islamic valuesMichael Howard spoke of shared Conservative and Islamic values as he launched his party's Muslim Forum.

The new body will "allow the party to learn from the Muslim community and will also help Muslim Britons play their full part in the Conservative Party - at the highest level", he said.

His speech came after energy minister Mike O'Brien sparked a row by claiming the Tory leader would do nothing for Muslims.

Mr Howard, the son of Jewish immigrants, accused Mr O'Brien of a "low personal attack".

The Tory leader praised the "immense" contribution Muslims made to national life.

"British Muslims form an economically vibrant, culturally creative, socially aware community which enriches modern Britain," he said.

"There are many natural ties, of friendship, common outlook and shared values that unite the Muslim community and the Conservative Party.

"I believe we share a commitment to the integrity of the family, a respect for the wisdom of tradition, an opposition to the drugs culture, social breakdown and crime, a belief in the importance ....

"And a desire for peace across the globe.Chachacha-zkraceno

40923

20.1.2005 9:03

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Jarka 160.?.?.?

JSEM MIMO MISU...Posilam slusne reakce, neni chyba v mem pocitaci?Stejne mu nerozumim, pocitac musi slapat k me spokojenosti a nebo mam volat o pomoc odbornika?Nevim, co se deje?

40929

20.1.2005 12:08

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Je otázkou zda je společnost, která trestá a odsuzuje maškarní oděv kohokoli skutečně svobodná. Pokud mladý Harry strpí mu uložená pokání - či spíše tresty - pak ostatní lidé za obdobné skutky budou trestáni skutečněa tvrdě a pak už na světě nezbývají svobody žádné, které by stály za řeč.
Bylo by od mladého Harryho moudré kdyby se postavil uloženým pokáním v podobě osvětových výletů po koncentrácích a kydání hnoje a ať by k tomu použil jakoukoli výmluvu, udělal by dobře.

40938

21.1.2005 14:39

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

SiNuHeT 194.?.?.?

Reakce na 40938

Společnost, ve které fotbalový brankář (P. Čech) po vyslovení názoru na řízení zápasu jistým sudím je pozván na kobereček a donucen svá slova odvolat, má k demokracii daleko. Nebo ne?

41080

21.1.2005 6:08

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

PRINCE HARRY: LEARNING TO KISS THE WHIP

by
Tom Mysieiwicz - tgmy7@hotmail.com
The training of the young princes should mirror the conditioning to which their father, Prince Charles, was subjected. The now-deceased head of Occidential Petroleum, Armand Hammer (son of Communist Party USA head Julius Hammer) was fond of recounting a story to demonstrate how well conditioned Charles was. At a dinner, Hammer says he simply reached over and began eating out of Charles' plate. When Charles protested, Hammer ignored him. After Charles ordered a new dinner plate brought, Hammer simply began eating out of the new plate.

One can imagine what would have been said if young Prince Harry had worn, instead, the uniform of the Soviet NKVD: not one thing. That's because the 25-million+ Russian and Eastern European victims were politically correct victims: they were not Jews. And the architects of the horrific Gulag system that helped kill these wictims--Aaron Solts, Naftaly Frenkel, Berman, Yagoda, Rappapaport and others--were Jews. (Stalin, their master, had a long tumultuous relationship with this "master race". His wife was Jewish and his children have the "right of return" to live in the State of Israel at will.)
Jeste je tu druha vec,aby si princ Henry uvedomil,kdo vladne svetu a vzal to hlavne na vedomi,tak jak princ Charles,pred mnoha stovkami roku,Anglicky kral byl vyrusen pri obede hadajicimi se zidy,ackoliv vsichni s ucty ke krali ,drzeli ticho a klid,rozliceni rytiri je vsechny pobili a nektere pro urazku krale povesili-coz dnes by byl antisemitismus,tak si Charles musi nechat libit ,ze mu nekdo leze do jidla.

41043

21.1.2005 15:44

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

nedelejme z toho zase "tragu". harry udelal gag, nemyslim, ze je stoupencem hitlerjugend, nsdap ci vyznavacem nacismu. je to totez
kdyz si nasadim yarmulu na hlavu (a delam to na parties stale!), tak nemusim byt zidko. anebo stykam-li se jen s chlapama, tak tim padem jsem fucking gay????
give ne a break!!!
faktem ale je, ze on jako celebrita by mel byt opatrnejsi, ale asi je normalni clovek!!!
stefan

41082

21.1.2005 15:50

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41082

Zdravim stefane ..... i Ty muj soukmenovce, Ty me dovedes vzdy řádně rozesmat [chechtot] [chechtot] [chechtot]

41084

22.1.2005 15:33

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 41084

>Zdravim stefane ..... i Ty muj soukmenovce, Ty me dovedes
>vzdy řádně rozesmat [chechtot] [chechtot] [chechtot]

no, vidis, alespon jeden spokojeny se mnou!!!! stefan

41168

21.1.2005 18:11

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Mati na to mela docela rozhorceny nazor, mluvici cosi o propagaci fasismu - a vubec ji uniklo (anebo sdelovaci prostredky zamlcely), ze se jednalo o maskarni party. Jak jsem ji to sdelil, tak otocila o 180 stupnu.

Babce jsem se ani fakt, ze si na maskarni snad muzu vzit co chci, vysvetlit nepokusil. Zacala neco o nacisticke bote, co me brzy bude kopat... [oči v sloup]

I kdyz nemam fasisty v lasce, tak se vzdy budu bit za pravo kohokoliv na noseni jakychkoliv odevu - zvlaste na maskarni party.

Mozna by nebylo od veci mu napsat, ze ho podporujeme. Nema na nej nekdo mail? [mrknutí jedním okem]


PS. zaujatost casto zidy-vlastnenych sdelovacich prostredku by nikoho nemela prekvapovat. Viz. treba 6 milionu - 3 miliony hoax smrti v Osvetimi = stale jeste 6 milionu. Jinak by treba se nekdo moh otazat, esti nechteji nemecku vratit penize za ty mrtve duse, ze?

41101

21.1.2005 18:36

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Peter Veliky 205.?.?.?

Navleknuti na sebe mundur Afrika Korps nedela z Harryho oblibence nacistu. Moh si na sebe natahnout KKK ubor a neudelalo by to takovou odezvu. Proste je ostre sledovanej a to je vse.
Britove byli v dobe valky fanaticti patriotove. Vzpominam ze jsem nekde cetl, ze jim bylo doporuceno pro nedostatek vody v Londyne po naletech, aby pouzivali k koupeli jen dva ince vody. Druhy den byly vsechny krejcovske metry po celem Londyne vyprodane.
Jeste ta nenavist v nich preziva. Pockejte az nejaci ti Muhamedi provedou neco podobneho co zazilo Spanelsko nedavno. Jsem zvedav jestli se jejich tolerantnost zmeni v nenavist tak jako za druhe svetove.

41105

21.1.2005 19:12

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

le-chuck 213.?.?.?

Ja sem taky nosil na "bombry" swastiku ale jak vidim na druhy rukav si dam srb a kladivo [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] snad budu konecne in [chechtot]

41109

21.1.2005 19:25

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

santa 84.?.?.?

nemozem si pomoct ani nikto iny mi nemoze... stale nesuhlasim so zrovnavanim komunizmu a fasizmu, u ktoreho samotna ideologia hovori o nadradenosti urcitych ras a eliminacii ostatnych, kdezto zlociny komunizmu sa diali vacsinou kvoli osobam, ktore sa dostali k moci. pan Kral [smích] by si mal vsimnut, ze podla jeho pristupu by sa patrilo odsudit aj celu demokraciu, pretoze demokraticke krajiny sucasnosti nepachaju o nic mensie zlociny ako komunisticke krajiny. a to myslim do slova a uplne vazne. panama, irak, vietnam, juhoslavia, afrika........ udialo sa mnozstvo zlocinov kazdodenne vo vojnach umieraju ludia a to vsetko sa deje pod zastitou organizacii usa, europy, a toho sucastou su aj krajiny ako čr alebo sr.

41111

22.1.2005 22:10

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Reakce na 41111

Nacisté vedli boj rasový a komunisté třídní, to je jediný rozdíl. Miliony mrtvých v komunistických zemích nebyli jen lidé, "kteří se dostali k moci" - a v jejich počtu před nacisty vedou. Ty "oběti demokratů", zvláště široce pojatá "Afrika" - co případ, to jiný příběh - to měli např. Francie a USA nechat Vietnam komunistům a nebojovat ? Je komunismus pro Vietnamce jakousi nutností a přirozeným prostředím ? Proč se tedy z rodných tropů trmácí až na naše mrazivá tržiště ?

41188

22.1.2005 0:49

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

santa - tak prrrr! Komunisti se sice zabijeli mezi sebou, to ja, ale velmi radi a casto likvidovali sve odpurce, kulaky, ci proste jakkoliv se odlisujici lidi. Muj deda byl 20 letzavreny za to, ze mel "Vilu u Michalova" (prestizni ctvrt u parku) a nebal se rici svuj nazor na prvni maj a uz to jelo... [oči v sloup]
Nezapominejte, ze komuniste hlasali - Ja jsem delnik a kdo je vic! - a razili nadrazenost delnicke tridy - neni to to same, jako nadrazenost Arijske rasy? Jen prohodite pismenka...
NSDAP nic? Narodni SOCIALISTICKA delnicka strana prace, pane! [mrknutí jedním okem]
A kdyz mame hodnotit na finale, tak komanci take rozsirovali komunismus jak to slo. Vetsinou jim v tom Amici pomohli po malinke provokacce a pac obyvatelstvo bylo za kazdou pomoc proti zmagorenym amikum, terorizujicim i civily velmi vdecne, tak se zeme stala socialistickou... Viz. staty stredni Evropy po 2 svetove valce, Korea, Vietnam... [mrknutí jedním okem]
A vite vy, ze komanci maji na svedomi ale SAKRA vic (vice jak 3x) mrtvych nez fasiste??? [překvapení]

Cize - jsou daleko nebezpecnejsi!

Co se pachani hruz "demokratickymi" krajinami tyce, ja znam jedínou demokratickou zemi, jenz se ohani sochou svobody a pacha zvestva, za nez by se Hitler sdytet nemusel. Vy znate snad nejakou jinou? (ne, fasistickou diktaturu v Izraeli nebudeme nazyvat demokracii, ze ne... [mrknutí jedním okem] )

41129

22.1.2005 22:20

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Reakce na 41129

Vy máte také mezery, víte vůbec jak vznikla korejská válka nebo jsou Vaše vědomosti původem z MASH - co má sovětská okupace a následná komunizace střední Evropy v r.1945 společného se strachem lidu před "zmagořenými Amíky" ? Uvážlivým užitím atomu (stačila by i důrazná hrozba) proti rozpínání komunismu v Asii by USA předešly podobným šlamastikám (SSSR na hrozbu silou slyšel velice dobře, k panice stačilo i Reaganovo vyjádření o říši zla). Nemuselo by ani při případném rozumném použití jaderné zbraně dojít k ekologické katastrofě - jsou snad Hirošima a Nagasaki neobyvatelnou pouští ? Proč k tomu nedošlo, je na jinou debatu (odstranění ekonomické konkurence ?).

41190

22.1.2005 2:28

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Proc mame cekat,az nam noviny,vetsinou v zidovskych rukach ,reknou ,kdo to udelal,kdyz uz tolik desitek roku mame stare noviny ,kde si muzem precit ,kdo vyhodil King Dvaid hotel,kdo vyvrazdil a jakym zpusobem Der Yassin vesnici,jak zaminovali arabskou skolu a kdo prvni unesl letadlo,nakonec v ramci sparvedlnosti si vemte ten cirkus ,zvany Nurimbersky proces ,kde jeste s blatem na botah z Nemecka stali vsude v novych uniformach a s novym obcanstvym MP ,kteri od vysetrovatelu az po zapisovatele-pravdy ovsem-byli zide ,celkem jich tam nalezlo ke 2 500 ,aby nam rekli ,jak se Nemci priznali k popravam polske inteligence a vojaku,pozdeji,se priznalo,ze to bylo Berijova -zidovska NKVD,tak ,proc cekat tak dlouho,kdyz prikladu z minulosti tak mnoho a terrorismus vepsany a uzakoneny a uceny v kazde zidovske skole-Talmud je toho prikladem.

Jews May Steal from Non-Jews, Baba Mezia 24a . If a Jew finds an object lost by a Gentile ("heathen"[mrknutí jedním okem] it does not have to be returned. (Affirmed also in Baba Kamma 113b).

Sanhedrin 76a . God will not spare a Jew who "marries his daughter to an old man or takes a wife for his infant son or returns a lost article to a Cuthean..."

Jews May Rob and Kill Non-Jews, Sanhedrin 57a . When a Jew murders a Gentile ("Cuthean"[mrknutí jedním okem], there will be no death penalty. What a Jew steals from a Gentile he may keep.

Non-Jewish Children Sub-Human, Yebamoth 98a. All Gentile children are animals.
Co, tech papezu bylo, co naridilo Talmud spalit a dnes Vatikan vita na sto zidovskych rabbinu k "usmireni" a noviny propaguji pristiho papeze ,jehoz rodice udajne zkoncili Auswitzu.

41134

24.1.2005 5:57

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ja nemohu v jedne veci pochopit ,proc zide jsou tak silne kriticky na srandu prince ,ktery si vzal nacistickou uniformu,kdyz i Hitler byl casti krve po dedeckovi -Rothchildovi zidovsky,tak ,vlasten , vse se deje v "rodine",nebo snad ne?
Pravda muz ebyt jen z zidovskeho pera,ti ostani,co by napsali to same by byli antisemitisti a tak verme zidovskym pisatelum.

You have no idea how accurate you really are. Jewish German school teacher, Dietrich Bronder in his 1964 suppressed book, Before Hitler Came revealed that Hitler and the majority of his top military officers and leaders, such as Deputy Reichsfuehrer Rudolf Hess, Reichsmarshall Hermann Goering, Propaganda minister Dr. Josef Goebbels, and such notables as Gregor Strasser, Alfred Rosenberg, Hans Frank, Heinrich Himmler, Reichsminister von Ribbentrop, Schutzstaffelfuehrer Reinhard Heydrich and HItler's bankers, Ritter von Strauss and von Stein,.were all Jewish.

Suma ,sumarum ,tak se mi zda ,ze ta nacisticka uniforam podle vyse uvedeneho psani byla vlastne zidovska,nebo nebyla ,ale zid ese do ni navlekli,tak jak nam lici Dietrich Bronder,nebot i nacisticky hakenkrajc byl puvodne zidovsky symbol judaismu,jak jsem se docetl v novinach z roku 1933.
Rabbi Harry Waton: Nazism is an imitation of Judaism
[p. 81] "Next, let me reveal to you a secret: Nazism is nothing else than an imitation and perversion of Marxism; there is nothing in nazism which was not taken from Marxism. Study Hitler's anti-Marxist Bible: Mein Kampf, read it carefully, and what will you find ? You will find that Hitler adopted the principles, the ideas, the policy and the method of Marxism.
Speaking of the Israeli model of nation building.

41248

25.4.2005 14:04

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Jen k tomu vyrazdovani za 2. svetove valky...
...1933-45, to je asi 12 let.
6 000 000 deleno 12 roky a 365 dny dava 1 370 lidi denne.
Zda se 6 000 000 za 12 let jeste porad hodne ?
Nekde si prectete, jak byli napriklad strileni rusti zajatci.
Na kazdeho byla potreba mozna tak 1 minuta...
To je za den 1 440 lidi...a jen na 1 miste...
..taboru bylo daleko vic...
Vazne by stalo za to, zajet se nekde podivat, neco si precist...
nez tlachat od piva (?)...

50540

Příspěvků: 81

19.01. 00:23 oji  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 00:49 Stojan Jakotyč  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 01:12 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 01:20 Belveder  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 02:25 Sidonius  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 10:55 Karel z Čech  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 01:24 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 01:47 stefan  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 07:53 leho  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 21:21 P.Peshmerga  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 05:23 stefan  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 02:06 Vodník  Mno, nevím jestli "se" na ni čekalo...
19.01. 04:22 Lojza  RE: Mno, nevím jestli "se" na ni čekalo...
19.01. 19:20 Vodník  Pane Lojzo,
19.01. 22:42 Pepa z depa  RE: Mno, nevím jestli
19.01. 02:25 Sidonius  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 09:25 Lev  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 12:49 Dr. Murt  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 02:11 Belveder  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 02:44 albert  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 09:25 Sidonius  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 16:23 barbarian  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 16:56 Lojza  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 10:00 Erik  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 03:11 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 04:01 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 05:23 Karel  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 06:09 Lojza  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 14:58 Karel  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 08:04 leho  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 02:01 Belveder  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 02:29 Lojza  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 05:30 stefan  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 19:28 Karel z Čech  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 05:55 Ignac  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 06:18 Vladimír Stwora  Vzkaz diskutujícím
19.01. 06:51 albert  RE: Vzkaz diskutujícím
20.01. 01:35 Sidonius  RE: Vzkaz diskutujícím
20.01. 04:01 albert  RE: Vzkaz diskutujícím
19.01. 10:58 Baldwin de la Troville  RE: Vzkaz diskutujícím
19.01. 21:09 68  RE: Vzkaz diskutujícím
19.01. 23:53 Lojza  RE: Vzkaz diskutujícím
19.01. 06:47 albert  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 07:29 Jednooký král  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 21:43 Karel z Čech  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 07:36 Zrzek  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 08:24 Modráček  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 08:04 Modráček  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 00:47 Druid  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 08:56 Jarka  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 09:00 krutas  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 09:10 TraTom  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 09:52 Copaallegro  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 21:16 Stojan Jakotyč  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 22:33 bela tuka  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 10:01 JS  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 10:41 Saša  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 13:56 Tina.Glawesing  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 17:48 Naftak  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
19.01. 21:16 Leto_Atreides  Jestli Vám jde o Mein Kampf, najdete ho zde:
19.01. 21:40 Vandal  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 01:31 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 02:21 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 03:07  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 09:03 Jarka  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
20.01. 12:08  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 14:39 SiNuHeT  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 06:08 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 15:44 stefan  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 15:50 Lev  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
22.01. 15:33 stefan  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 18:11 trodas  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 18:36 Peter Veliky  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 19:12 le-chuck  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
21.01. 19:25 santa  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
22.01. 22:10  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
22.01. 00:49 trodas  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
22.01. 22:20  RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
22.01. 02:28 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
24.01. 05:57 Robert Nohejl  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo
25.04. 14:04  Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 1

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 166