Diskuze k článku

Feminismus jeskynního muže

Příspěvků 107

16.1.2005 6:32

Feminismus jeskynního muže

Jitka 199.?.?.?

Zkuste se na to povznést, to jak lidé reagují v rámci divadelního představení ještě neurčuje náladu celé společnosti. Když někdo reaguje hloupě, neznamená to, že byste podle toho měl soudit všechny osoby náležející ke stejnému pohlaví.

Mě zase běhá mráz po zádech když slyším vtipy o "Slepicích z Xaverova" a "Délce řetězu, který by měl ženě vystačit akorát z kuchyně do ložnice". Netvrdím ale pak, že mužské plémě je plné šovinistů a hlupáků...jen ti, kteří se tak chovají jsou hlupáci. [smích]

40655

16.1.2005 9:37

RE: Feminismus jeskynního muže

Martin adamsm (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 40655

Jitko, myslím že se mýlíte.
Na divadelní představení již tradičně chodí takzv. lepší, inteligentnější část společnosti. Takže když se takto průměrný vzorek obyvatel chová v divadle, skutečnost je horší.

Co se týká těch vtípků na adresu žen ... jistě je to neuctivé a normální člověk s tím nesouhlasí, ale tyto vtípky se dělají s vědomím, ýe JDE O VTIPY. Nikdo veřejně neříká, že např. ženy jsou jen novinami zblblé slepice toužící po omluvách ze strany kohoutů za to, že je celá tisíciletí nutili snášet vejce [smích]

Ovšem přecivilizovanost této společnosti a současné trendy dělají ve veřejném podvědomí z žen trpící ubožačky a z mužů prasata. Já např. už bych si v dnešní době nedovolil neznámé ženě vyseknout poklonu (což se jim dřív líbilo, avšak nyní to mnoho z nich uráží nebo obtěžuje).

Myslím, že reakce žen i mužů na toto představení plně odpovídá současnému stavu.... ženy agresivně bojují proti svým odvěkým utlačovatelům [smích] a muži jsou zastrašeni při vědomí, že společenská pravidla se obrátila proti nim.

Taky co s muži , že ? Nyní mají ženy právníky, takže nepotřebují aby je muž ochraňoval, aby nasadil život kvůli své rodině. Muž je zbytečný. V dnešní době, kdy i žena může dělat kariéru už nepotřebuje ani to, aby muž byl živitel rodiny.

Sním o tom, jak si jednou našetřím na operaci pohlaví a všichni na světě budeme šťastné lesby [smích]))

40658

16.1.2005 16:00

RE: Feminismus jeskynního muže

Brt 62.?.?.?

Reakce na 40658

Chování jakéhokoli vzorku lidí v divadle viz http://www.katro.info/lebon/lebon.htm#city - 3. Přehnanost a zjednodušení citů u davů

40674

16.1.2005 9:13

Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

..... hm chlapi, co jineho mi zbyva, nez s pani Jitkou souhlasit. Myslim si, ze jeji vyjadreni, je fer ! [cool]

40656

18.1.2005 2:40

RE: Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40656

lve, jo, je fakt, ze by nemela ani jedna strana pouzivat ponizujici, nejapne poznamky o spatnostech te druhe. bohuzel tomu tak stale je, a bylo vlastne vice ze strany maskulinu, ted nam to femininy vraceji, tak nejak. jo, mozna horsi formou nez ti chlapi,
ale koho to zajima???
ja to vidim jako hnus z obou stran!!!!!!!!
zdravi opet stefan

40760

16.1.2005 9:20

Feminismus jeskynního muže

striga 160.?.?.?

Mi spíš vadí dělení žen a mužů ve stylu Mars - Venuše, je to příliš vyhraněné a účelové. Kdyby někdo vychovával muže a ženy odmalička stejně, učil je stejné znalosti a dovednosti, ano, pak ať posuzuje, co komu jde a nejde. Ale ve chvíli, kdy je jedinec desítky let společností tlačen ke zvládnutí vymezeného okruhu věcí, pak těžko posuzovat, že dovednosti opačného pohlaví nemá. Nemá je proto, že jich není schopen, nebo proto, že je netrénoval?
Řeči o slabé, přizpůsobivé a nesoutěživé ženě mizí, když matka hájí děti, na druhé straně znám muže vařící, přebalující, citlivé.
Zdůrazňování rozdílů mezi pohlavími je móda a pro leckoho dobrý kšeft. Souhlasím s autorem, že často i projevem šovinismu.

40657

16.1.2005 10:20

Feminismus jeskynního muže

Grovik grovik (zavináč) volny (tečka) cz 81.?.?.?

Kdyz dva delaji totez neni to totez.

Aneb priklady ze zivota.
Kdyz Komunisti v parlamentu navrhnou snizeni platu poslancu jsou pranyrovani za populismus.

Pokud to same udela vladni koalice jedna se o reformu.

Pokud opozicni ODS navrhne rovnou dan jedna se o populismus.

Pokud to same navrhne koalicni US jedna se o danovou reformu.


Ale na svete je stejne hezky

Grovik - http://gph.wz.cz
die with smile

40660

16.1.2005 11:07

Feminismus jeskynního muže

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Tohle mě ponechává naprosto chladným. Ženy se usilovně snaží vyrovnat nám mužům, ještě jsem neslyšel, že by tomu bylo naopak. Teď budu trochu netaktní: Vzpomínám si na usměvavou Vendulku Utěšitelku z Básníků. Ta by opravdu stála za hřích. Po letech tady máme Avu Jansen, vypracovanou mužatku s křečovitým a ignorantským americkým pozitivismem. Když jsem ji uviděl v časopise, zvedl se mně žaludek. Ovšem, je to její věc, ale jestli jí tohle přidalo na přitažlivosti...silně pochybuji. Asi by si ženy měly uvědomit, že tím škodí samy sobě, tou trapnou snahou se nám vyrovnat. Autor se obává, že by muž byl označen za šovinistické prase, kdyby se pokusil vtipkovat na jmenované téma. Já se toho neobávám - naopak bych to považoval za poctu a důkaz, že jsem normální. A trvám na své myšlence - pokud by se přes noc všichni muži stali najednou impotentními, do měsíce by 90% žen chodilo po žebrotě.

40664

17.1.2005 10:50

RE: Feminismus jeskynního muže

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 40664

Modráčku, hlasitě tleskám za Vaši odvahu napsat holý fakt. Nedávno jsem četl článek studentky, co navštívila Kanadu a rozepisovala se o snaze kanadských žen vyrovnat se mužům ve všech oborech, včetně krkání po jídle.
Z té představy mě jímala hrůza. ženy nás zcivilizovávají, zjemňují a činí lepšími lidmi. Právě jejich rozdíly jsou na nich to nejkrásnější a proto se přeci párujeme, abychom obsáhli všechny složky života.

40725

18.1.2005 2:44

RE: Feminismus jeskynního muže

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40725

Nedávno jsem četl článek studentky, co navštívila Kanadu a rozepisovala se o snaze kanadských žen vyrovnat se mužům ve všech oborech, včetně krkání po jídle.

Ziji v Kanade 36let a jeste jsem neslysel zenu
krknout umyslne. Vlastne ani neumyslne.

40761

16.1.2005 11:49

Feminismus jeskynního muže

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Doplnim... kravy [zahanbení]
Problem je v tom, ze nezne pohlavi vubec neni nezne (to je jen pretvarka) a ze tyhle osoby si nezaslouzi nic dobreho.

Mimochodem, s temi hemisferami je to trosku naopak [mrknutí jedním okem] To, ze zena pri i jednoduche cinnosti potrebuje obe hemisfery ji limituje, zatimco muz zvladne vice najednou, nebot ma volnejsi kapacitu mozku k tomu [mrknutí jedním okem]
(to jen tak na okraj, jak si zase feministicky kravy prekroutily "argument" [oči v sloup] )


Jitka - problem je, ze z vtipu o blonckach, slepicich z Xaverova ci retezech od kuchyne do loznice nesestavaji divadelni hry. Jakmile se o necem delaji divadelni hry, stava se to soucasti obecneho povedomi, takze 100x vykrikovane lzi, kecy a naprosto prekroucene nesmysly se stavaji realitou [naštvaný]
Kdyz napisu divadelni hru o tom, ze zeny se na vzestupu civilizace nijak nepodilely, a krome rozeni deti nejsou vlastne k nicemu uzitecnemu (teda, nekteri muzi se kvuli nim snazi pretrhnout a delaji nerozumne veci a hromadi zbytecne penize, jen aby oslnili...), tak se mi takovou hru nepodari dostat ani do divadla, prestoze je vlastne pravdiva.
Ale opacne to mozne je a nikdo se nema ozvat?
Tak to teda na! Tahnete si s takovou psuodo-feministicky urvanou "kulturou" hezky rychle doprdele! [naštvaný]

40665

16.1.2005 12:59

RE: Feminismus jeskynního muže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 40665

Víte proč má kanec smutný oči?
------------------------------
Protože má za ženu svini a jeho děti jsou prasata.

40670

16.1.2005 14:56

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40665

Hola trodasi šovinisto, vmísím se poznámkou k...
>problem je, ze z vtipu o blonckach, slepicich z Xaverova ci retezech >od kuchyne do loznice nesestavaji divadelni hry. Jakmile se o necem >delaji divadelni hry, stava se to soucasti obecneho povedomi, takze >100x vykrikovane lzi, kecy a naprosto prekroucene nesmysly se stavaji >realitou
vtipy, 100x vykřikované lži, kecy a naprosto překroucené nesmysly produkované kdekoliv a kdykoliv a kýmkoliv se stávají velmi výživným podhoubím pro tzv. realitu, nebo tedy součástí obecného povědomí, jež je pak hybnou silou pro chování davu.
Proto je záhodno, když už nelze pro nedostatek energie(pohodlíčko, lenora) kráčet proti davu, alespoň se nenechat tím davem strhnout - pozorovat.
Davové tendence nebudou asi zrovna život zlepšující, soudě dle stavu světa, nebo se pletu?

No, tolerance a pochopení slabostí druhých lidí z Vašich slov jen čiší...

Ku článku: to si autor tedy užil kulůry [chechtot] . Alespoň přišel o pozitivní iluze o p. Duškovi a kdyby se trénoval v lhostejnosti, tak si mohl dát vícefázový trénink...

40671

16.1.2005 15:29

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40671

...kultůry..

40672

16.1.2005 16:10

RE: Feminismus jeskynního muže

Martin adamsm (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 40671

Hade, Vy jste buď žena nebo moooc divnej chlap se ženskou logikou, protože :

1) ironizujete autora, kterému odpovídáte, neboli zaujímáte vůči němu emocionální postoj jen proto, že má jiný názor než Vy.

2) Uvádíte : vtipy, 100x vykřikované lži, kecy a naprosto překroucené nesmysly produkované kdekoliv a kdykoliv a kýmkoliv se stávají velmi výživným podhoubím pro tzv. realitu, nebo tedy součástí obecného povědomí, jež je pak hybnou silou pro chování davu.

přičemž vykřikované lži během divadelního představení Vám nevadí, neboli vybíráte k podpoře svých argumentů pouze to, co se Vám hodí.

3) snažíte se sám(sama) sebe udržet v iluzi, že nejdete tendenčně s davem, zatímco zastáváte jedinné stanovisko na daný problém, hlásané oficielně v divadelních hrách i soudobých médiích , tedy v současnosti nejvíce davové stanovisko [smích]

neboli bojujete proti davu hezky v bezpečí davu [smích] a podle požadavků davu

A než se do mě emocionálně pustíte, přečtěte si můj příspěvek ještě jednou a zjistíte, že s vámi POUZE nesouhlasím, já vás neurážím, ani nehodnotím vaši inteligenci, pouze si dovoluji říct, že argumentujete jako žena [smích]

40675

16.1.2005 19:20

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40675

[velký smích]
>Hade, Vy jste buď žena nebo moooc divnej chlap se ženskou logikou, >protože :
Žena nejsem, divnej jsem zcela jistě (pro jistotu - nemyslím sex. orientaci).
Jak se liší dle Vás ženská logika a mužská logika?

>1) ironizujete autora, kterému odpovídáte, neboli zaujímáte vůči >němu emocionální postoj jen proto, že má jiný názor než Vy

Hm, ironizování sice neimplikuje automaticky emotivní postoj, ale zde je to tak: reagoval jsem s emocí - můžete jen dodat přívlastek, abyste byl přesnější, když už Jste se pustil do analýzy.
Pokud emocionální předpokládáte jako negativní (něco jako nenávistný - záměrně silný výraz - tak Jste mimo, má "emoce" je spíše udivená).

>přičemž vykřikované lži během divadelního představení Vám nevadí,

To jsem sdělil kde, prosím?
Ale dobrá - považuji popisovaný děj v divadle(pokud vskutku probíhal takto) i trodasovu reakci za docela pitomé, neboť přispívají k rozšiřování šovinismu, nebo feminismu, místo, aby hrany obrušovaly. Další -ismy dosaďte dle libosti.
Jinak je mi to docela šumák, myslím tedy -ismy všelijaké, divadla, reakce trodasovi i jiné.
Zde si klábosím a cvičím se v debatě.

>3) snažíte se sám(sama) sebe udržet v iluzi, že nejdete tendenčně >s davem,

To, zda s "davem kráčím", nebo ne, určitě přesně posoudíte, dle toho, co zde napíši... to se samozřejmě týká nejen mě, ale kohokoliv. To byste musel dotyčného znát osobně a hodně dobře. A to my dva nejsme.

>hlásané oficielně v divadelních hrách i soudobých médiích , tedy v >současnosti nejvíce davové stanovisko

Budete-li odpovídat, napište, které stanovisko tedy zastávám. V této debatě jsem ho neuváděl a pochybuji, že můj náhled na postavení muže a ženy a jejich soužití je běžně k dispozici v kulturních arénách, či sdělovacích prostředcích.
To tedy kecám, nepochybuji, NAPROSTO NENÍ.

>neboli bojujete proti davu hezky v bezpečí davu [smích] a podle >požadavků davu

A to je Váš velký omyl - NEBOJUJI proti davu, můj "protivník" je poněkud jinačí. A pokud tedy "bojuji", pak jistě ne dle požadavků většiny, neboť tu něco takového ani nezajímá.

Přečetl jsem si dvakrát, a na oplátku - také neurážím, tedy vlastně - nechci.

A argumentace jako žena? To mě neuráží. Myslet si můžete co chcete, říkat a psát taky, vyvracet Vám to nebudu, pouze se k tomu vyjádřím, budu - li mít čas, chuť a příležitost. A to že to dáváte k dobru do debaty, neznamená, že to je pravda.

Stálý úsměv.

40685

17.1.2005 17:10

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 40665

Pane trodasi, kdyby chtěly ženy generalizovat muže, jako to děláte Vy o ženách, tak jste jim dal Vaším komentářem do ruky nevyvratitelný argument, že jsme pablbi.

Už od dob, kdy lidé žili na stromech, o přežití a vývoj lidského druhu se staraly ženy, na celý úvazek, protože k tomu byly stvořeny. My jsme na tom měli jen tu proverbiální mikroskopickou zásluhu a jinak jsme na lidské tlupě parazitovali jak trubci v úlu. V době matriarchátu nás sice ženy domanipulovaly k drobným domácím pracím, ale brzy nás nechaly věnovat se cele našim oblíbeným zábavám, lovu a rybaření, malůvkám po stěnách jeskyně, popíjení medoviny a občas nějakému válčení. V dalších vývojových obdobích jsme byli nešťastnými okolnostmi zataženi do pracovního procesu, ale starost o domácnost a potomstvo zůstala, zaplaťpámbů, ženě. Trochu spravedlnosti nastalo až v socialismu a postmoderním kapitalismu, kdy i žena musí, kromě svých historických povinností, také chodit do práce, aby rodina nechcípla hladem a zimou.

Z tohoto historického poznatku pravděpodobně pramení Váš názor, “ze zeny se na vzestupu civilizace nijak nepodilely, a krome rozeni deti nejsou vlastne k nicemu uzitecnemu”. Kromě toho, že Vám zřejmě unikají naše radovánky, předcházející nošení a rodění dětí, spousta žen si našla mezi vařením a štupováním fuseklí čas na fušování i do našich (pokr.)

40739

17.1.2005 17:11

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 40739

(pokr.)nejprivilegovanějších zábav: Kleopatra, Johanka z Arku, anglické královny - abych jmenoval jen několik z mnoha, které vyčnívaly. Některé z nich si svou superioritou byly vědomy až tak, že i v nejzákladnějších funkcích dávaly přednost koňům před muži, jako třeba Kateřina Veliká a Marie Terezie. Jiné zase vládly mužům a nechávaly je v blahém macho domnění, že rozhodují oni, kteroužto velmi běžnou situaci (muž je hlavou rodiny a žena krkem, který si s ní podle libosti kroutí) důstojně reprezentuje Madame Pompadour, Eleanore Rooseweltová nebo Hillary Clintonová. Jiné byly zase tak shovívavé a nad situací, že se nechávaly okrádat o svůj intelektuální kredit parazitujícími partnery, jako třeba manželky Einsteina a Currieho. Příkladů je bezpočet - nakonec, ne bez důvodu, v kolébce naší kultury byla Pallas Athena nejen bohyní války, ale především moudrosti a podnikavosti.

40740

16.1.2005 17:23

Feminismus jeskynního muže

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Martin - Had ze argumentuje jako zena? [oči v sloup] Priminte, ale ja v jeho argumentaci spise vidim podobny pristup jako maji ty feministicke kravy [zahanbení]
Nikdy jsem netvrdil, ze jsem tolerantni a uz vubec nejsem tolerantni vuci zblblym feministkam, vykrikujicim nesmysly, jenz se hodi spise na ne samotnem nez na muze, snazici-se neco delat. Ale uznavam, ze davove tendence jsou spatne a mely velky vliv, mozna to bylo zamerem autora ukazat nam, muzum, jake ze ty zenske vlastne jsou... [pláč] Poradne nas s tim "prastit" pres frnak, abychom se probudili a nenechali si nadale chodit po hlave...?


Modráček - upozornovat na fakt, ze zenske toho pravda moc neumi, ale velmi dobre vedi, jak to, co muz objevi/udela zneuzit proti nemu, ceho a jak vyuzit pro svuj prospech a navic se casto a rady nechaji vydrzovat - k tomu je treba dneska dost odvahy [mrknutí jedním okem] Jen tak dale! ...je to totiz bohuzel pravda :p

40677

16.1.2005 19:54

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40677

>Martin - Had ze argumentuje jako zena? [oči v sloup] Priminte, ale ja >v jeho argumentaci spise vidim podobny pristup jako maji ty >feministicke kravy [zahanbení]

A kde přesně?Ten přístup v argumentaci myslím. Pokud to je oslovení "šovinisto", tak to chápu. Jenže šovinista je ten, kdo se nadřazuje (zjednodušeně, máte-li chuť, uveďte to na pravou míru) a to Vy přece zcela nepokrytě děláte a ještě Jste na to hrd, což Vám neupírám, pouze sdělím, jak to chápu - klidně to může být úplně šejdrem...

>Ale uznavam, ze davove tendence jsou spatne a mely velky vliv
Hm a uznáváte, že ty davové tendence také VŠICHNI KAŽDÝM OKAMŽIKEM TVOŘÍME?A tudíž, že se podílíme na chodu celého světa? Pokud ano, pak tedy jaké bude zúčtování oněch tendencí až uzrají a jsou-li značně nepříjemné, již v době svého vznikání a uzrávání (viz. tyto šovin - femin a jiné -ismy).

>mozna to bylo zamerem autora ukazat nam, muzum, jake ze ty zenske >vlastne jsou... [pláč]
No, to je právě takový problémek - autor byl asi hojně neuspokojován a tak vrazil nevyhoupanou energii do divadelní hry. Nic nového.
Ukázal jen svůj pohled, vydělal šušně (což je asi největší efekt)a zavdal téma k plodné debatě na Zvědavci. Dobrá bilance.. [velký smích] .
Ještě, že žádné autory z divadel a jiných režisérských seslí nepotřebuji k prohlédnutí kvality lidí (tedy obého pohlaví) mě potkávajících...

40687

16.1.2005 17:27

Feminismus jeskynního muže

petge 83.?.?.?

Že Vám to stojí za to, se zrovna o tom hádat? Jak říkáme my latinici: "Es komm der Tag" !! Blíží se doba tak řečeného konce světa, zcela věcně pojato - takto doba periodických kataklysmat - naposledy to byla Potopa světa. Nevím, co to bude teď, ale vím, že to bude až nemile brzy brzy - soudě podle rozvoje feminismu.

Pak nějaký čas zase půjde o holé přežití, ženské budou vypadat normálně a ne jako podklad na šminky a nasávač parfémů, vrátíme se do jeskyní a nebude se chodit do divadla na přiblblé hrátky o jeskynním muži a feminismu. No a až se to stane, tak buď vymře lidský rod nebo feminismus. Obojí nepřežije !! Neumím si představit, že by nějací duševně normální muži chtěli plodit děti s feministkama. Nebo se pletu ?? Protože kdyby ano, pak na co si pořád někteří stěžují? [chechtot]

40678

18.1.2005 2:49

RE: Feminismus jeskynního muže

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40678

Neumím si představit, že by nějací duševně normální muži chtěli plodit děti s feministkama. Nebo se pletu ??


Urcite se pletete mlady muzi. Muzi budou chtit plodit
deti vzdycky, mozna ale nebudou s tema feministkama
chtit zit. Tak to asi je. Tak soudim aspon ja.

40763

18.1.2005 14:44

RE: Feminismus jeskynního muže

Comodor Falkon 212.?.?.?

Reakce na 40678

Tak bledě bych to zase neviděl... Je sice pravdou, že po Zlomu přijdeme o většinu rozvinutějších technologií, nicméně nepředpokládám pád do barbarství hlubšího než na úrovni starověku... [zmaten]

Dokonce je velmi pravděpodobné, že se zachovají i ostrůvky vědění na vyšší technologické úrovni, které budou nějakou dobu vzdorovat...

A Feministky? No tam to vidím jasně a zřetelně... [chechtot] [chechtot]

Slyšeli jste někdo, někdy, nějakou legendu o Amazonkách? [chechtot]

40786

16.1.2005 17:51

Feminismus jeskynního muže

Tom 24.?.?.?

To se mi snad jenom zdá! Caveman vyprodává sály na celém světě, diváci i divačky šílí nadšením, nejstarostovatější starosta nejměstštějšího města na světě Njůjóku Žuláni po Cavemanovi přejmenuje strýtu a VY? VY si dovolíte kritizovat, myslet vlastním mozkem a ještě mít pravdu! Člověče, na vás si smlsnou instituce [překvapení]

40679

16.1.2005 18:23

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40679

Panove!
Chcete byt milovani a respektovani?
Oddelte zrno od plev a tomu zrnu pak udelejte vse, co jim na ocich vidite.
Vcetne osobni hygieny, pozornosti, citlivosti, respektu, potlaceni "macho" modelu.......[smích]
A uvidite. Ony si samy poradi s "magorfeministkami".
Je to jen na nas, panove [mrknutí jedním okem]

40681

16.1.2005 18:52

RE: Feminismus jeskynního muže

Ister ister (zavináč) xko (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 40681

Ano přesně tak.

Když jsem si přečetla reakce místních pánů, pak jsem se neubránila přesně té představě, která je kritizována - šovinistické prase. Mám pocit, že by místním přispěvatelům vyhovovalo mít doma takové malé zvířátko do kuchyně a do postele, svolné ke všemu, zároveň ale ještě vydělávající peníze a starající-se o blaho pána tvorstva.

Nemylte se , nejsem feministka. Věřím, že muži a ženy mají vůči sobě celou řadu práv a povinností. Jestliže muži chtějí uplatnit vůči ženám svá práva, musí plnit své povinnosti. Ženy jakbysmet.

Zajímalo by mě, který z místních oduševnělých pánů by byl ochoten- za to že se žena stará o domácnost a o jeho blaho, ji plně financovat bez poznámek tipu "nechají se vydržovat". Kolik z mužů by bylo ochotno vzdát se svého odporného zvyku močit ve stoje a znečistit polovinu toalety a v neposlední řadě se denně koupat.

Kdo z vás by bez přemýšlení bránil partnerku při jakékoli příležitosti - kamarád řekne... na úřadě se do ní naváží... někdo se na ni ošklivě podívá... Po pravdě, mezi čechy jsem takového muž nepotkala. Naštěstí jsou i jiní.

Dnešní běžní muži už ani nevědí, jak se mají jako muži chovat, stejně, tak jako ženy. Možná byste ale měli chyby nejdřív hledat na vlastním písečku. Možná že právě to vaše chování vyprovokovává ženy k feministickým krokům a výrokům.

40683

16.1.2005 18:53

RE: Feminismus jeskynního muže

Ister ister (zavináč) xko (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 40683

A na konec, jak si vztah muže a ženy představuji já? Musí se vzájemě respektovat. bez toho to nejde. Do povinností ženy patří starost o domácnost, děti, manžela. Muž má povinnost starat se o ženu a o rodinu, zabezpečit je finančně i dostatečně ochránit.
Oba mají povinnost uspokojit toho druhého a mají právo to po svém partnerovi vyžadovat.

40684

17.1.2005 10:38

RE: Feminismus jeskynního muže

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 40684

Tady tohle - a nakonec - bych rovnou podepsal. Jen mám pořád pocit, že si pod tím oba představujeme něco jiného. Znova zde musím připomenout doporučenou literaturu: J. Hausmann - Nahota feminismu a týž autor - Základy mužského šovinismu. [mrknutí jedním okem]

40723

17.1.2005 18:18

RE: Feminismus jeskynního muže

djb 83.?.?.?

Reakce na 40723

tuto literaturu znate?

Feminismus: ideologie směřující k totalitarismu

http://web.telecom.cz/cmincmin/feminismus.htm

40745

17.1.2005 11:05

RE: Feminismus jeskynního muže

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 40683

Ano, Ister, samozřejmě. Zřejmě jste četla tuším předposlední číslo Cosmopolitanu, kde českým blbkám byla přednášena obehraná, laciná sale story, že Češi smrdí a jsou to šovinistická, líná prasata. Ještě, že Vá s a Vám podobné zachrání zdejší managéééři, že ?
Nepotkali jsme se tuhle na Benzínce OMV v Holešovicích? Stála jste přede mnou a mou přítelkyní a kolem Vás pobíhal takový submisiv, na kterého jste sladce houkla : Maybe they have a new Bazaar, honey ... To individuum okamžitě přitisklo pěsti na bradavky ( svoje ) a utíkalo sebrat Vámi požadovaný tisk a jen přítomnost ostatních lidí zabránila v donosu v zubech. A ano, byl jsem to já, který jsem hlasitě pronesl : Maybe you should spank me, honey ! Ohh yeah, more !! Chhh pšššš.
Nebudete tomu věřit, ale čeští muži se myjí, nemočí ve stoje ( já tedy doma NIKDY ), po velké potřebě používají bidet, používají značkové parfémy a vydělávají dost na to, aby si uklízečku zaplatili.
Zřejmě jste doposud lovila ve špatných vodách, nebo takovým mužům nemáte co nabídnout. Zamyslete se.

40726

17.1.2005 20:34

RE: Feminismus jeskynního muže

Ister ister (zavináč) xko (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 40726

Zamyslet se nepotřebuji. Já už jsem muže našla a nehodlám ho měnit. Můj muž není manageeer (jak jste naznačil). Cosmopolitan a podobné žvásty jsou jen ztrátou peněz a času, a rozhodně jsme se na benzínce nepokali. Nemluvím se svým manželem anglicky ale česky. Myslím, že kdybychom se potkali, pamatoval byste si mě ale trochu jiným způsobem...

Gratuluji vám, že se koupete a močíte v sedě. Znám dost takových, kteří to nedělají. Vstoupit na společný-dámsko-pánský záchodek, který občas bývá na některých nádražích je zkouška vůle a silného žaludku, a vysoko zdvyženého oblečení.
Je fajn, že si i tu uklížečku zaplatíte, no a co. Já si zase v klidu uklidím doma sama.

Nevím, zda jsem lovila ve špatných vodách. Každopádně jsem vylovila svého mažela, kterého bych za žádného jiného nevyměnila. Možná byste se měl zamyslet vy, jak se chováte. Věřte ale tomu, že kdybyste se mnou takto mluvil z očí do očí, můj manžel by vás přizabil.

40752

19.1.2005 12:54

RE: Feminismus jeskynního muže

kavol 193.?.?.?

Reakce na 40752

> Zamyslet se nepotřebuji.

Řekl bych, že tohle vypovídá za vše ... Kdyby mě již v útlém dětství pánové Werich s Voskovcem nepoučili, že chudáci zvířata si srovnávání s lidmi nezaslouží, nemohl bych si pomoci neotitulovat autorku výroku nějakým zvířecím označením. [oči v sloup]

Zatím jsme měli možnost si přečíst, jaké povinnosti má její muž, včetně těch, které jsou "proti přírodě". Nedozvěděli jsme se ovšem, jaké povinnosti vůči němu plní ona sama - tedy jediná zmínka bohužel podvědomým užitím zvratného zájmena odhaluje, že tato činnost se kvůli muži neděje:

> Já si zase v klidu uklidím doma sama.

Některé věci by opravdu stály za zamyšlení - záchodek na nádraží může znečistit postupně třeba 10 lidí (mužů i žen! (+)), ale z toho snad nevyplývá, že i ostatních 500 lidí, co tam ten den prošlo, nedbá na hygienu ...

(+) Jistě, pánové, zejména přiopilí, záchod znečistí obvykle častěji, než dámy, leč potkal jsem i takové situace, jakože až do příchodu uklízečky chodily ženské v kempu na pánské záchodky, neboť dámské nebyly použitelné (a nikoliv z toho důvodu, že by se nějaký přiopilý pán spletl) ...

40859

20.1.2005 18:44

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 40859

>Jistě, pánové, zejména přiopilí, záchod znečistí obvykle
>častěji, než dámy, leč potkal jsem i takové situace, jakože
>až do příchodu uklízečky chodily ženské v kempu na pánské
>záchodky, neboť dámské nebyly použitelné.

Mno, ono to obyčejně není tím, že by byly dámské zchodky ucpané vložkami. Všude na světě, kde jsem byl, jsem si všiml, že v zařízeních pro hodně lidí a s nárazou návštěvností (koncertní síně, divadla, stadiony, kina apod.) je chronický a kritický nedostatek dámských záchodků.

V pondělí jsem byl v nedávno zrenovovaném Van Wezel Performing Arts komplexu, s koncertní halou, inzerovanou jako vrchol moderního inženýrství a při přestávce tam byly takové několikrát točené fronty před dámskými záchodky, že některé zoufalkyně nejen vnikaly do pánských záchodků, ale odbíhaly v plné večerní na plně osvětlené parkoviště a vyhlídkové nábřeží Mexického zálivu. A mnohým, které se k tak drastické úlevě neodvážily, to pokazilo druhou polovinu koncertu a sténání a procítěné výkřiky v auditoriu potom nebyly z uměleckého zážitku. A to ta první polovina ani nebyl Wágner!

40977

21.1.2005 4:53

RE: Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40977


>
>V pondělí jsem byl v nedávno zrenovovaném Van Wezel
>Performing Arts komplexu, s koncertní halou, inzerovanou
>

v plné večerní na plně osvětlené parkoviště a
>vyhlídkové nábřeží Mexického zálivu.
>
>

to mi nerikejte, ze jste byl v mem rodnem meste na floride???
stefan

41034

21.1.2005 5:33

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41034

No, tak to vidíte, jak je svět malej. Teď vím, proč Vám jdou Židi taky tak na nerv, když bydlíte v Sarasotě.

41039

22.1.2005 15:40

RE: Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 41039

>No, tak to vidíte, jak je svět malej. Teď vím, proč Vám jdou
>Židi taky tak na nerv, když bydlíte v Sarasotě.

tak jste to alespon zazil na vlastni oci.a byl jste na longboat key? hlavnim "meste" zidku v sarasote???? ale je tu zato, klidno, cisto a draho!!!!
stefan

41169

24.1.2005 16:31

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 41169

Mno, na Longboat Key jsem dost často, protože tam žije syn a starší dcera. Takže to není výlučně "hlavní město žídků v Sarasotě" [smích], i když se chovají, jako by jim tam patřil všechen písek. To ale není jejich specifikum jen v Sarasotě.

41276

18.1.2005 14:29

RE: Feminismus jeskynního muže

Brt 62.?.?.?

Reakce na 40726

Myju se, ale močím ve stoje, nepoužívám bidet (protože ho nemám), parfémy používám spíš vyjmečně a uklízečku si dovolit nemůžu. To už tedy nejsem, a nikdy jsem nebyl, českým můžem? [zmaten] [mrknutí jedním okem]

40784

19.1.2005 8:40

RE: Feminismus jeskynního muže

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40784

>Myju se, ale močím ve stoje, nepoužívám bidet (protože ho
>nemám), parfémy používám spíš vyjmečně a uklízečku si
>dovolit nemůžu. To už tedy nejsem, a nikdy jsem nebyl,
>českým můžem? [zmaten] [mrknutí jedním okem]

Zeny k moceni usedaji, muzi moci ve stoje. Ti zzenstili take usedaji, aby nahodne nepostrikali prkno. Muzi jsou lehce trenovatelni ti co usedaji vam o tom mohou vypravet [smích]

Maluji a voni se ti, kteri jsou osklivi a smrdi. Uklizecky pouzivaji hlavne zidi a ti kteri si po sobe neumi uklidit.
Pokud jste se narodil v Cechach, jste nejspis vyrovnany cesky muz [smích]

40844

20.1.2005 17:36

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 40844

"Zeny k moceni usedaji, muzi moci ve stoje."
Mno, pane Včelička, to je, řekl bych příliš kategorické prohlášení. Než se zavedly záchodové mísy a jiná moderní močidla, tak obě pohlaví na záchodě močila vsedě - chtěl bych Vás vidět strefovat se do díry tradičného vesnického záchodu bez pocmrndání onoho prkenného odpočivadla. A sledujeme-li evoluci močení člověka s přihlédnutím k analogii v živočišné říši, pak obě pračlověčí pohlaví močila pravděpodobně v podřepu. Všimněte si v zoo, že tak močí lidoopi, z kterých jsme podle Darwina vzešli; mno, někdy také visa na mříži, když vás některý chce pochcat. Vyšší vývojový krok k mužnému močení lze vidět u psů: štěňata bez rozdílu pohlaví močí v podřepu jako čubičky; až když se projeví u pejsků samčí pudy, močí ve stoje se zvednutou nožičkou a značkují tak zdi, patníky, hydranty a stromy, podobně jako muži, kteří dospěli (obyčejně bez zvedání nožičky) k tomuto projevu opravdového mužství. Všimněte si někdy v letadle, jak pěkně je po takových označkován, i při menší turbulenci, celý záchod.
(pokračování)

40972

20.1.2005 17:38

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 40972

(pokračování)
Močí-li muž vsedě, tak to není projev zženštilosti, jak píšete, ale ohleduplnosti a slušnosti k paní domácnosti, případně hostitelům nebo následovníkům. Předejde se tak “náhodnému postřikání prkna”, o kterém se zmiňujete (btw, když už močíte vstoje a máte tenhle problém, nenapadlo Vás nikdy, před močením, “prkno” zvednout?). To jednou dva páni vzpomínali, jak v mládí soutěžili v umění mužného močení, kdo jako domočí výš. “Jo”, povídal jeden, “de sou ty časy, dy sem přechcal dvoumetrovej plot, těď si dochčiju ztěží na špičky bot.” “To se mnou to tak špatný eště neni”, povídal ten druhý, “to já si eště furt dochčiju až na kolena.” Mno, to potom takovým, babo, raď, jak se bez “náhodného postříkání” vymočit vstoje do do mísy, neřku-li do vesnického latríny.

Souhlasím ovšem, že pro muže močit vstoje v přírodě, na ulici nebo v průchodu, a zvlášť na veřejných záchodcích je hygieničtější a bezpečnější. A snad i estetičtější – pochcané nebo pošlapané prkýnko už je skoro prašť jak uhoď. To ženy při jejich močení vsedě to mají komplikovanější. (“Mohla jsem chytit tu kapavku na záchodě ve vlaku, pane doktore?” “No, možné to je, madam, ale muselo to být hrozně nepohodlné.&#8221[mrknutí jedním okem]

40973

20.1.2005 17:47

RE: Feminismus jeskynního muže

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 40973

Prava: ten smajlík na konci předchozího komentáře na pokračování se tam dostal omylem a nemá tam být, protože to je vážná věc.
Rovněž "RE: Feminismus jeskynního muže" mělo být "RE: Jak močí včeličky a motýlkové".

40974

17.1.2005 16:04

RE: Feminismus jeskynního muže

kavol 193.?.?.?

Reakce na 40683

> Kolik z mužů by bylo ochotno vzdát se svého odporného zvyku
> močit ve stoje a znečistit polovinu toalety a v neposlední
> řadě se denně koupat.

Eh, promiňte, ale svého odporného zvyku denně se koupat (je-li to možné) se jen tak nevzdám! [vyplazený jazyk]

Jinak nevím, co shledáváte odporného na močení ve stoje - víte, na mušli se sedí dost špatně [překvapení]
... no a sundat kalhoty, aby si chlap na záchod sedl, je větší práce, než jenom rozepnout poklopec či vykasat sukni [mrknutí jedním okem]

40735

17.1.2005 10:06

RE: Feminismus jeskynního muže

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 40681

No jiste, za respekt, citlivost, milovani, vam rovnez udelame , co vam na ocich uvidime....Samozrejme, chce to plny suplik cistych ponozek, druhy suplik cistych slipu, pul skrine na raminkach pripravene ciste kosile....No a jiste, dobra, tepla vecere, ci bezvadny, nedelni obed....A jsme u toho, co feministky nedelaji rady, protoze se maji za sluzku...Tak co by chtely delat? Na baraku novou strechu, zateplovat barak a konecne novou omitku? Nebo pokladat zamkovou dlazbu pred vchod baraku?? At se jdou vycpat se svym feminismem...Zena ma delat takovou praci, co ji dela skutecnou zenou a trosku te kosmetiky..Nelibil by se mi chlap, ktery by se mi hrabal do zehleni, nebo prani pradla i kdyz znam muze, kteri to radi delaji. No nezt, at si to dela kdyz ho to bavi, ale at pak nenadava, ze je diskriminovan...Do kazde prace at domaci, ci jine, je dobre dat si system a pak jde prace od ruky a jeste zbyde spousta volneho casu. Tak je to i s vychovou deti..........

40722

18.1.2005 15:13

RE: Feminismus jeskynního muže

Ach jo 195.?.?.?

Reakce na 40681


>Oddelte zrno od plev a tomu zrnu pak udelejte vse, co jim na
>ocich vidite.

To bych musel být MAGOR!!! [překvapení]
[Udělejte vše co jim na očích vidíte?]
Nesmysl, sebevražda, nikdo se tím neřiďte, nebo špatně dopadnete, a to myslím i tak, že si najdete megeru co vás nebude mít ráda.
[oči v sloup]

40789

18.1.2005 21:30

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40789

>
>>Oddelte zrno od plev a tomu zrnu pak udelejte vse, co jim
>na

>>ocich vidite.
>
>To bych musel být MAGOR!!! [překvapení]
>[Udělejte vše co jim na očích vidíte?]
>Nesmysl, sebevražda, nikdo se tím neřiďte, nebo špatně
>dopadnete, a to myslím i tak, že si najdete megeru co vás
>nebude mít ráda.

>[oči v sloup]

Ach jo !
[zmaten] ach jo....[zmaten]
Jedno zrnko popela, jedno zrnko ma a a ku [mrknutí jedním okem]
Prebirej, prebirej.....megeru nevidi jen magor [velký smích]

40798

19.1.2005 1:05

RE: Feminismus jeskynního muže

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40798

Ach jo !
ach jo....
Jedno zrnko popela, jedno zrnko ma a a ku
Prebirej, prebirej.....megeru nevidi jen magor

Idealista -- idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com -- 62.?.?.?


Moc krasny prispevek pane Idealisto. Toto
se vam opravdu podarilo. Jen tak dale.
A jak jinak se dnes citite ?

40811

19.1.2005 14:18

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40811

>Oddelte zrno od plev a tomu zrnu pak udelejte vse, co jim na
>ocich vidite.

To bych musel být MAGOR!!!
[Udělejte vše co jim na očích vidíte?]
Nesmysl, sebevražda, nikdo se tím neřiďte, nebo špatně dopadnete, a to myslím i tak, že si najdete megeru co vás nebude mít ráda.Ach jo -- 195.?.?.?

>Ach jo !
> ach jo....
>Jedno zrnko popela, jedno zrnko ma a a ku
>Prebirej, prebirej.....megeru nevidi jen magor


Pane Lojzo
Zeny-megery nepatri mezi vybrane zrno.
Pokud nekdo nerozezna zrno od plevy,....tezko pak radit.
Megeru bych nepojal za svou chot. To bych musel byt magor.
Popelka oddelila mak, chlap mezi plevy nasel tu pravou.
A pokud ji pozadal o ruku a cas ukazal, ze to byl spatny tah, je to jeho vina.
VYBRAL SPATNE.Pravo volby ma pouze on.
Toto plati vseobecne v nasem spolecenstvi. Vyjimky a odchylky atd zde neresime.
P.S. Jedno zrnko popela, jedno zrnko ma a a ku.....tak to je text pisnicky ze znameho ceskoslovenskeho filmu Tri orisky pro Popelku.

Vse psano bez posmesku, nadsazky, ironie.

40872

19.1.2005 14:45

RE: Feminismus jeskynního muže

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 40872


>Megeru bych nepojal za svou chot. To bych musel byt magor.
>Popelka oddelila mak, chlap mezi plevy nasel tu pravou.
>A pokud ji pozadal o ruku a cas ukazal, ze to byl spatny
>tah, je to jeho vina.

takze se stal magorem o nekolik let pozdeji. Vubec cely ten odstavec mi pripomina znamou, ...nebude-li prset, nezmoknem.

40874

19.1.2005 15:57

RE: Feminismus jeskynního muže

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40872

Pane Lojzo
Zeny-megery nepatri mezi vybrane zrno.
Pokud nekdo nerozezna zrno od plevy,....tezko pak radit.
Megeru bych nepojal za svou chot. To bych musel byt magor.


Vite pane IDEALISTO,
Italove rikaji, ze do zeny a melounu nevidis. Proboha
reknete me, jak se da v prvnich treba 3 ci 5 letech
poznat megera pod nemegery. Stejne to plati pro "mege-
raga". Kdyby to slo, tak neni zadny rozvod.To by byla
pohodicka.

40881

20.1.2005 9:15

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40881

>Proboha reknete me, jak se da v prvnich treba 3 ci 5 letech
>poznat megera pod nemegery.

Zde nejde o povahove vlastnosti zeny, ale o svobodne rozhodnuti chlapa k tak zavaznemu rozhodnuti, jako je pozadat zenu o sdileni spolecne cesty zivotem, at uz v dobrem, ci ve zlem.
Silny chlap se nikdy nesnizi k tomu, aby v budoucnu svadel svuj neuspech na to, ze se zmelily povahove vlastnosti zeny, kterou si vybral, ale nese to tak, ze na ceste zivotem neco nezvladnul. Treba udrzet partnerku takovou, jak ji vnimal v den svatby. Slaboch se s timto nikdy nevyporada.
Muz je ten, ktery udela prvni krok, muz je ten, ktery pevnou rukou ridi chod rodiny, muz je ten, ktery musi unest pocit neuspechu. Svadet to na zenu je nedustojne chlapa.Od toho jsou chlapi CHLAPI.
Tak se, panove, pochlapte a nenechte feministkam prevzit tento post.

40930

20.1.2005 9:36

RE: Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40930

Silny chlap se nikdy nesnizi k tomu, aby v budoucnu svadel svuj neuspech na to, ze se zmelily povahove vlastnosti zeny, kterou si vybral, ale nese to tak, ze na ceste zivotem neco nezvladnul. Treba udrzet partnerku takovou, jak ji vnimal v den svatby. Slaboch se s timto nikdy nevyporada. Muz je ten, ktery udela prvni krok, muz je ten, ktery pevnou rukou ridi chod rodiny, muz je ten, ktery musi unest pocit neuspechu. Svadet to na zenu je nedustojne chlapa.Od toho jsou chlapi CHLAPI.
____________________________________________________________

Presne tak Idealisto ! Pokud mam byt podle přírodních zakonu "samec", tak tak, by to melo pracovat. Pokud ale budu hluboce ovlivneny feminizmem, tak budu spilat zenam a budu se citet, ze jsem pod zenskym pantoflem a nejlepsi ma obrana bude, ze budu nenavidet/nesnaset zeny, at jsou jakekoliv a to je nejvetsi muzska hloupost a tim si i takovy muz zaslouzi byt ovladan feminizmem. Stejne si myslim, ze ten "feminizmus", si vymysleli muzi a pak, jsou vsichni muzi mili, hodni, pracoviti, tolerantni a starostlivi, vudci svym zenam - nestoji to za úvahu ? [velký smích]

40932

21.1.2005 16:53

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40932

> Stejne si myslim, ze ten
>"feminizmus", si vymysleli muzi ...

Nevim,pane Lve.
Jeste jsem se feministkam do kalhot nedival.
Ze by tam byla schovana "treti noha" ?
Muze byt [velký smích] [zmaten] [překvapení]

41092

21.1.2005 17:35

RE: Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

Reakce na 41092

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [cool]

41095

16.1.2005 18:00

Feminismus jeskynního muže

KITI 212.?.?.?

Hmm, to zase bude veselá diskuse! Podobné otázky nad kvalitou uměleckých děl si kladu často, ale většinou si seženu informace a pak si včas rozmyslím, zda musím takto svůj čas a peníze obětovat.
O osobě dobrého herce pana Duška si na základě jeho projevu v několika posledních filmech, kde jsem ho měla tu čest vidět, nedělám iluze. Zřejmě má smůlu, že mu jsou nabízeny podobné role, dobrý herec však nemusí brát vše.(Uznávám, na Hamleta je trochu starý.)Faktem ale zůstává, že mu ty "slizké" role sedí nejvíce.
Omlouvám se autorovi článku, pokud se ho dotknu, ale stále mi vrtá v hlavě, co ho tak pobouřilo. Pokud má strach, že podobná kultura bude programovat ženy proti mužům, je zcela na omylu. Spíš si myslím, že pár divaček propadlo "klukovině". Mohl se dívat s nadhledem kolem sebe a radovat se z toho, že jeho se taková "ubohost" netýká.

40680

16.1.2005 23:47

RE: Feminismus jeskynního muže

oji 195.?.?.?

Reakce na 40680

Kitty, ja jsem v pohode. Jen si myslim, ze kazdemu se ma merit stejnym metrem. Chlap je prase a zeny propadaji "klukovine"? [zmaten]

To Had - nekde jste mluvil o tom, ze dokazete sledovat dej kolem sebe jako film. A kdyz se Vam nelibi, tak jednoduse jdete domu. Tak to ja pokazde nedokazu. Uprimne Vam zavidim. Vetsinou se citim zucastneny v tomto svete a mohu Vam rict, ze to nekdy dost vysiluje. [smích]

40701

17.1.2005 11:32

RE: Feminismus jeskynního muže

KITI 212.?.?.?

Reakce na 40701

Zde se názorně projevuje dvojí metr na člověka. Když muži pronášejí řekněme poněkud neuctivé výroky o ženách, je na to reagováno shovívavě - muži nestárnou - to byla taková klukovina a pod. Když se žena zachová podobně, je trapná, sprostá, feministka a pod., ženy se tak přece nemohou chovat. Co když si divačky myslely, že se od nich podobné zapojení do hry prostě očekává?
Zjednodušme popis situace na to, že jste v zaměstnání obdržel vstupenky na představení, které vás zklamalo, styděl jste se za chování některých kolegyň, které Vám jindy připadaly jako docela normální ženské a současně Vám bylo trapné odejít z představení.
Takhle vznikl článek, následná diskuse a každý z nás se trochu poodhalil ve svých názorech. V tom je možno vidět i přínos... [smích]

40727

17.1.2005 17:32

RE: Feminismus jeskynního muže

oji 195.?.?.?

Reakce na 40727

No teda Kity, Vy to teda motate.
Ja mam doma několik meridel delky a budete se divit ale kazdy meri stejne. [smích] (plus minus nejaky ten mikrometr) O neco podobneho mi taky jde.

Proti Vašemu obecnemu prohlaseni "Když muži pronášejí řekněme poněkud neuctivé výroky o ženách" se chci ohradit.
Ja ani nikdo z mych kolegu neuctive vyroky o zenach nepronasime. Svych kolegyn si vazime a ocenujeme jejich prinos firme. Uznavame jejich praci a uvedomujeme si, ze po odchodu z prace maji jeste "druhou smenu" doma.
Vime ze Vy, ktere darujete zivot, prochazite mnohem slozitejsimi zivotnimi situacemi nez my muzi. A z toho pochazi jista periodicnost Vaseho byti, ktere sice nerozumime, ale ctime ji.

Co Vas smysl pro humor??? [chechtot]

40741

17.1.2005 21:58

RE: Feminismus jeskynního muže

KITI 212.?.?.?

Reakce na 40741

Můj smysl pro absurdní humor je zde, a je Vám zcela k dispozici pane Oji (nedá se Váš nick skloňovat? - takhle to vypadá poněkud nepatřičně).
Snažila jsem se o konstruktivní přístup, chtěla jsem se vymotat ze svých pomýlených myšlenek a čtu Vaši reakci již poruhé a ani za současného použití obou hemisfér prostě nechápu. Tak oč vlastně jde? Proč vznikl článek? A co na to Jan Tleskač (jak se říká v podobných situacích mezi čtenáři Reflexu)?
S periodičností našeho (t.j.ženského i mužského) bytí musím souhlasit. Na toto téma se myslím také vyjadřoval slovutný guru Saí Baba ve svém pojednání o vztazích. Pokud si nevyřešíte své vztahy v tomto životě, v příští reinkarnaci přijdete Vy na svět jako žena a bude se to tak dlouho střídat, až se to dořeší. Takže až půjdete ve svém příštím životě na představení paní Duškové, hezky si tento kulturní zážitek užijte a neberte si moc vysoké podpatky, aby Vás pak večer nebolely nohy... [velký smích]

40753

17.1.2005 23:48

RE: Feminismus jeskynního muže

oji 195.?.?.?

Reakce na 40753

Bohuzel, muj nick se sklonovat neda. To by vypadalo jeste hur. [smích] Ale nemohu a nechci ho menit, protoze mi byl pridelen jednim velkym guru. [smích]


O konstruktivni pristup jste se nesnazila. Vytahla jste teorii o tom, ze diskriminovany jsou opet zeny, ackoli o tom v textu nebyla ani zminka. Zminene damy v danem pripade podle Vas podlehly klukovine. A tady se dostavame k dvojimu metru o kterem jste psala pred nedavnem. Kterykoli seriozni zenske medium odsuzuje podobne klukoviny u muzu. Tak proc by to nemohlo byt odsouzeno i z druhe strany.


Text byl napsan proto, abych si na papir prevedl otazku: "Proc neni bezny termin -sovinisticke prase- i pro nezne pohlavi?" Anzto jsem ho chtel v te situaci pouzit.(alespon potichu)[smích]
Ale neberte to nejak moc vazne. Text jednoduse povazujte za slohove cviceni na dane tema.

Berete to?

[smích]

40756

18.1.2005 0:00

RE: Feminismus jeskynního muže

oji 195.?.?.?

Reakce na 40756

Jejda, jeste jsem se chtel vyjadrit k slovutnemu Saí Babovi.

Neberte teorie o posmrtných zivotech, zivote po zivote, reinkarnacích, spasitelích a prorocích prilis vazne. Vsechny ty nabozenske a duchovni teorie jsou jen obklady na svetelnost nasich bytosti. Teda, ze tady budu rozvijet neco takoveho, to jsem si nemyslel, jestli je to moc tezke, tak to nectete.

Ja jsem mel na mysli urcitou nestalost v povaze zenske.
Ale nic ve zlem.
[smích]

40758

19.1.2005 23:15

RE: Feminismus jeskynního muže

Druid 62.?.?.?

Reakce na 40753

>Pokud si nevyřešíte své vztahy v tomto životě, v příští reinkarnaci >přijdete Vy na svět jako žena a bude se to tak dlouho střídat, až se >to dořeší.

Videno touto perspektivou mam pro valnou cast prispivatelu na toto forum neradostnou zpravu.
Vase dalsi inkarnace bude: zena-zidovka-lesba-feministka-tmave pleti.

40908

17.1.2005 12:48

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40701

Upřímnost za upřímnost - ten "odchod domů" (pevný bod v nitru, ke kterému se musí nalézt cesta a pak ho stále udržovat, udržovat...) je velmi, velmi těžká věc a mnohdy se po prvním nalezení třeba i na několik let(!) schová (resp. setrvačnost našich tendencí - myšlení,nálady,činy) ho potlačí, prostě někdy místo abych se zvedl a odešel, tak pod tlakem svých emocí vlezu na jeviště a začnu také hrát...ovšem to si již systematicky "dovolím", jelikož zkušeností je třeba.

>Uprimne Vam zavidim
No, není co. Přijetím pravidel k nalezení toho pevného bodu v sobě, riskuje člověk minimálně polovinu tzv. normálního rozumu a za dobrý dílčí výsledek lze považovat, když se nezblázní zcela, ale jen dejme tomu zpoloviny a navíc to na něm okolí NESMÍ POZNAT,aby ty návody k poznání nediskreditoval. Jde pak o kontrolovanou schizofrenii (rozštěpení vědomí pod vládou vůle). Ale hlavně jde o ZMĚNU SEBE SAMA, kdo to chce?

>Vetsinou se citim zucastneny v tomto svete a mohu Vam rict, ze to >nekdy dost vysiluje. [smích]
Naprosto přesné - účastenství v tomto světě, jež je jen naše uzrálé přání, je velmi vysilující, a koho se takto nepříjemně život dotýká, volá vlastně svým nitrem po vyřešení této strasti. Návody k řešení přijdou úměrně síle onoho volání.
Stálý úsměv.

40728

16.1.2005 19:52

Feminismus jeskynního muže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

kazdej se nejak realizuje, nekdo neco vynaleza, nekdo chodi pokrikovat do divadla [mrknutí jedním okem]

40686

16.1.2005 20:11

Feminismus jeskynního muže

Aja 24.?.?.?

Jevi se mi to jako umele vytvoreny problem.
Ne vsechny zensky jsou blondyny, slepice, nebo spinavy intelektualky a ne vsichni muzsky jsou dobry jen na prenaseni tezkejch predmetu, ci "macho".
Oji, kdyz uz jste v ty kultuuure, nemuze zhodnotit i Monolog vaginy? [mrknutí jedním okem]
Zas nas nekdo manipuluje a naseptava nam a my(muzsky i zensky na to skocime).Neeeee.

40688

16.1.2005 23:56

RE: Feminismus jeskynního muže

oji 195.?.?.?

Reakce na 40688

Ajo, na Monology vaginy jsem nesel, protoze hra byla prezentovana jako feministicka hra. Mozna byla dobra, mozna ne. Zkratka nevim.

Nakonec i Caveman mohl byt vynikajici v jinem slozeni divaku, ale mel jsem proste pech.

Na toho Duska jsem se fakt tesil.
Vite, ze se snazi praktikovat samanismus?


PS na prenaseni tezkych predmetu jsem fakt dobrej.

[velký smích]

40702

17.1.2005 4:18

RE: Feminismus jeskynního muže

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40702

>Ajo, na Monology vaginy jsem nesel, protoze hra byla
>prezentovana jako feministicka hra. Mozna byla dobra, mozna
>ne. Zkratka nevim.

To byl z me strany nepovedny vtip.[pláč]
Vyrazila jsem, ale udelala jsem to, co nikdy predtim, opustila jsem divadlo ( a to jsem sla s tim, ze se chci poucit, jak vypada feminismus v dramaticke forme).
>
>Nakonec i Caveman mohl byt vynikajici v jinem slozeni
>divaku, ale mel jsem proste pech.

Muze byt.Spoludivaky si nevybirate.

>
>Na toho Duska jsem se fakt tesil.
>Vite, ze se snazi praktikovat samanismus?
>
>

Nevim, ja jsem rada, ze vubec vim, ze je.Nezazila jsem ho, byla jsem uz mimo CSSR.Znam ho zprostredkovane, pres kamarady, co mu fandi, nebo fandili(jo,jo jsou i odpadlici).

>PS na prenaseni tezkych predmetu jsem fakt dobrej.
>
> [velký smích]

No, huraaaa!

40715

16.1.2005 20:29

Feminismus jeskynního muže

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Had - ad argumentace - to byl prvni pokus o oddeleni zrna od plev [mrknutí jedním okem] (nebo zen od potrhlych feministek, chcete-li)

Co se utvareni devovych tendenci tyce, proto jsem se k tomu take rozhodl svuj nazor na vec napsat, nebot mi nepripada normalni, aby soucasny svat umoznoval takove vagni napadani muzu jako celku. Proste generalizovat.
Nebo jinak.
Nemuzete uz dneska mluvit o opilych Irech, linych cernosich a podobne. Jak to, ze je pripustne hovorit o sobeckych, tupych a buhvi jakych muzich.

Uznavam, ze nazivat takove take "zeny" feministickymi kravami je vyrazeni klinu klinem a k nicemu dobremu to nevede, ale neznam lepsi recept.

Ignorace nefunguje - tyhle nesmysly se na nas vali ze vsech stran.

Reseni - najit si tu pravou a te snest modre z nebe - a ze ony si to normalni zeny s feministickymi kravama vyresi take nefunguje - skoro kazdy ma nejakou tu svou rozumnou (v ramci mezi) ale feminismus neni na ustupu, zda se...

Takze? [oči v sloup]

PS: doporucovat v tomto pripade vicefazovy treing je obzvlaste humorne a vhodne pro skalni masochisty [chechtot] [velký smích]

40689

16.1.2005 20:50

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40689

>Reseni - najit si tu pravou a te snest modre z nebe - a ze
>ony si to normalni zeny s feministickymi kravama vyresi take
>nefunguje - skoro kazdy ma nejakou tu svou rozumnou (v ramci
>mezi) ale feminismus neni na ustupu, zda se...

Ale Trodasi
To zrno jsou vsechny zeny, s kterymi chces zit.
Zeny, ktere si tzv.pripustis k telu. Zeny, s kterymi chces komunikovat, prozit si svuj kratkodlouhy zivot. Z techto pak vybiras svou nejblizsi, sveho nejlepsiho kamarada - tvou nejmilovanejsi manzelku.
Ale abys pochopil uplne:
I tva kamaradka ze skoly ma pravo na to, aby nemusela citit tvuj "tezky odor" atd.
V tomto bode maji, hlavne mistni chlapi, co dohanet.
A ver, zena pak pujde za svym muzem sveta kraj.

40690

16.1.2005 20:57

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40690


>V tomto bode maji, hlavne mistni chlapi, co dohanet.
Ten bod - neni mysleno "tezky odor", ale celkove....proste nedat feministkam sanci.

40691

18.1.2005 2:56

RE: Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40691

hlavne pujde tam, kde bude mit lepsiho sponzora, to ji nevadi pak ani odory ani nadavky do kvocen!!!!
stefan

40765

16.1.2005 21:56

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40689

No vida, trodasi, né že bychom ty -ismy my dva vyřešili, ale v debatě jsme se posunuli - s tou generalizací mohu jen souhlasit, ta se týká čeho-kohokoliv. A jelikož Vám prudkost(dle tónů a emotikónů soudě) reakce u klávesnice nedovolila se rozepsat tak jako nyní mně v odpověď a spadnul Jste do této generalizace, vytáhl jsem do argumentačního střetu..nic ve zlém, jde o pocvičení dialogu.
Kdybyste to takhle rozvinul hned, tak bychom přišli o slovní pink-ponk.

Další bod - ta podivná "korektnost" je skutečně zdá se na vítězném tažení. Jen další stupeň lživosti realizované ve velkém měřítku a nedivím se, že z lidí s elánem a jistým rozhledem vyklepává docela spolehlivě nasranost.

Ad ignorování pitomostí až zhovadilostí nás obklopujících- to je velmi těžké a vyžaduje to tvrdý (až masochistický [smích] ..)a přitom speciální trénink ve zpracovávání svých postojů ke všemu dění a to tak, aby se člověka nic niterně nedotýkalo a přesto neupadl do tuposti,ale byl živý a spokojený, jako když dává všem svým emocím a přáním naprosto volný průběh. A to je pořádný ořech!!
Návštěva kultůry může být vhodné prostředí pro vyzkoušení sebe sama (kráčí-li samozřejmě člověk touto trasou).

Ad najít si tu pravou - jen mírně rozšířím TI DVA SPRÁVNÍ SE MUSÍ SEJÍT (abych předešel nějakým vtipným vsuvkám - ON a ONA), pak je to nejen snášení modrého z nebe, ale i "CESTA NEBESY". To zní dnes jako pohádková, alegorická formulace, ale...
Ovšem pro drtivou většinu nás lidiček platí - ač to zní dost nepříjemně - potkává nás jen to, co si zasloužíme. Trápíme - li se tedy s feministkou, šovinistou nebo jiným úchylem, ve společné domácnosti, je to naše břímě, které jsme si vyrobili..

Ad - takže.. ZACHRAŇ SE, KDO MŮŽEŠ. Lepší už to nebude... [mrknutí jedním okem].

Stálý úsměv a více odstupu od emocí.

40695

16.1.2005 21:47

Feminismus jeskynního muže

NAFTAK katfan (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Hru jsem viděl a moc se mě líbila. Ženy z mého příbuzenstva na tom byly dokonce podruhé,(i když lístky moc laciné nebyly) a nebýt jich doporučení, tak bych ten kus asi neviděl. Pokaždé tam je většinou jiných druh diváků.(vy jste byli parta z firmy a lístky dostali)) Jelikož ty které žijí okolo mě jsou většinou tzv. normální tak se i normálně v divadle chovaly a spíš i chlapům fandily. Moje dcera dokonce řekla, cituji: "ty vypatlaný feministky by na to měly jít povinně.Jinak věčné téma muž a žena je dost obehraná písníčka. Každé pohlaví a každý jednotlivec reaguje na slova druhého individuelně. Řeknuli kupříkladu ženě, že nejchytřejší buňka v ženském těle je spermie, tak se vůbec neurazí, ale při nejbližší příležitosti mě řekne že jí připadám jako písmeno "Q". No přece nulu s ocáskem. Nebo mě přirovná k starému hrnku bez ucha. "Není za co chytit ale je mě to líto vyhodit". Připomenuli jí stupnici žen ve zvířecí říši:žába,kočka,slepice, kráva, optá se mě kam jí řadím. Řeknu: "takové zvíře už neni" a tak to jede 32 let manželství.Mame opačné zájmy ve všem, ale to "nejdůležitější" (každý ať si dosadí podle svého)funguje. Teď mám pro ní hit: Jaký je rozdíl mezi domácím násilím a domácí zabíjačkou? Při domácí zabíjačce to většinou odnese úplně nevinná svině. A jedeme dál.

Ahoj Nafťák.

40694

16.1.2005 22:01

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40694

:lo: [chechtot] das ist vono... dobře, že Jste otevřel virtuální okénko Vaší chaloupky, je dobré počíst, že to JDE.

40696

16.1.2005 22:05

RE: Feminismus jeskynního muže

KITI 212.?.?.?

Reakce na 40694

Pane "úsporné vozidlo" ,
zvědavost mi nedá (vždyť jsme na "zvědavci"[mrknutí jedním okem]:
Vy se domníváte, že je jedno, jak na sebe partneři i po tolika letech manželství mluví? Jen se ptám, zda svůj příspěvek včetně posledních 3 vět myslíte vážně?

40697

16.1.2005 22:41

Feminismus jeskynního muže

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Had - no, ja se holt snazim, aby se delky mych prispevku radiaklne snizila a abych se vyjadroval k veci. Takze jsem to hnedka nerozpitvaval a vyplivnul jsem emocni pachut [mrknutí jedním okem]
Ale stale trvam na tom, ze bude potreba i podobne ladenych opacne smerovanych (i kdyz po NAFTAKOVE komentari teda nevim, nevim - uz radeji nic nevim [smích] ) her. Aby si zase nase drahe polovicky vyslechly, co si myslime o nich [mrknutí jedním okem]
...a beda, jak by nekdo podobnou legraci chtel hanit! To by bylo ale hooodne zaujate a nekorektni...

KITI - co se skadliva, rado se miva [mrknutí jedním okem] ...a kdybychom meli brat kazdy zertik osobne a smrtelne se urazit, tak by byl nas zivot velice kratky a neprijemny [mrknutí jedním okem] Smile! [velký smích]

40698

16.1.2005 23:33

RE: Feminismus jeskynního muže

KITI 212.?.?.?

Reakce na 40698

A tak já ten smysl pro humor otestuji-uvádím pár citátů:
1) "Jsou-li utlačováni muži, je to tragédie. Jsou-li utlačovány ženy, je to tradice." (Bernadette Mosalaová)
2) "Muži se nezmění, dokud nebudou muset." (Dora Russellová)
3) "Nic nepošramotí okvětní plátky mužství víc, než troška feministického deště - pár kapek je vnímáno jako liják." (Susan Faludiová)
Za česky přechýlená příjmení se omlouvám, respektuji překlad.

40699

17.1.2005 13:21

RE: Feminismus jeskynního muže

Had 194.?.?.?

Reakce na 40699

[velký smích] [velký smích] a zároveň je to pravdivé -
K bodu 1 - rozšíření: když zahejbá chlap je to "bourák", "správný samec", "skokan" a zasluhuje úsměvný, hrdý obdiv..
Když si vrzne bokem ženská, tak je to děvka, rádodajka atd. V některých zeměpisných šířkách a dálavách jí třeba i zasypou kamenivem...
K bodu 2 - to je oboustranné.
K bodu 3 - mám ohromné štěstí, že žádnou feministku neznám osobně (nebo o tom jen nevím, anebo s nimi mám společnou řeč [mrknutí jedním okem] - viz. reakce Martinova výše).
A tak tedy kdoví, zda bych nepotřeboval test svého šovinismu (je-li jaký)...

40730

17.1.2005 2:01

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

V roce 1911 zidovska anarchistka Emma Goldman,pritelkyne Lenina -Scrull razila heslo,ze :"Kazda zena bude zenou kazdeho muze a kazdy muz bude muzem ,kazde zeny".Jeji nazory se ujmuly nejdrive ve Spanelske obcanske valce,ovsem po prikladnem zakone v bolsevickem Ruku ,kde vsechny zeny starsi 16 let byly "majetkem statu".(Jak dobre je nahlidnout do komunistickych archivu ) Tato ,pokrokova zidovka rovnez rekla,ze pomoci feminismu znici krestanske rodiny.V roce 1919 v jinem dokumentu se dokonce uvadlo dopodrobna,jak to bude vse provedeno.
Kdyz ,muz pracuje a jeho partnerka nema praci ,tak je samozrejme ,ze zije za jeho penize ,ale ,co se stane ,kdyz ona ma praci a jeji partner zije z podpory v nezamestnanosti,ve vetsine pripadu je tak zvane oznacen ,ze je " k nicemu" a partnertka se jej ,jak priteze zbavi,prece jej nebude zivit ,to da rozum.
Kdyz ,muz pracuje tezce a dela hodne hodin navic ,tak jeho partnerka prohlasi ,ze nema zadny cas pro ni!!
Kdyz , si hledi jen svych hodin a po praci chce mit odpocinek a klid, tak jeho partnerka prohlasi, v ramci jeho zakladniho prijmu ze je tak dobry na nic a k nicemu.
Kdyz ,muz rozhodne ,bez sve zeny,tak prohlasi ,ze je despota a zensky sovinist.
Kdyz ,vsak zena udela rozhodnuti ,bez toho ze by informovala jej,tak je to znamka "osvobozeni se od muzu."
Kdyz ,muz narika ,,tak je to ufnukanec,ale kdyz nenarika,tak je to necita.Pokracovani

40704

17.1.2005 2:05

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz ,se muz chce neco ,co ona nema rada,tak rekne ,ze on representuje svoji nadrazenost nad ni v opacnem pripade je to jeji prednost.Takze nas zivot v modernim prostredi se da zhodnotit na poctu rozvodu dnes a tech ,co zili pred nami,pred sto roky,kazdopadne muz ztratil sve vedouci postaveni a v mnohych rodinach po prichodu deti ,uz se stal zbytecnym zarizenim v domacnosti a krestanske- demokraticke soudy, svymi rozsudky ,zalozene na "rovnopravnosti " mnohym muzum nedaji ani moznost videt sve deti.
Takze ,mnozi mladi muzove z rozbitych a neusporadanych rodin ,pokracuji zivotem ,jako partneri ,nez ,jako manzele a jakmile se vyskytne sebemensi problem ,tak odchazeji ,jinam.
Zajimavy pripad na TV byl s mladym muzem ,jez uz "udelal" dvanacte dite a zadne z divek-zen nemohla dosta zadnou podporu na deti,nebot mu zustalo jen na zivobyti a reporter se jej ptal ,jestli se neciti zotpovadny k detem a zenam,co s nim maji ty deti a on odpovedel[překvapení]ni ,chteji mit deti ,oni si kontroluji ,co ma byt a co ne ,tak ,jaka pak ma zotpovednost,oni dostaly jen to, co chtely,jsme-li moderni,tak ,vlastene ma pravdu,ze ano?

Na tento problem se muzem dohadovat donekonecna,nakonec nahlednete zpet o sto let a uvidite pocet rozvodu a zkocinnosti a jine zaznamy se zaznamy dnesnimi,o rozbitych manzelstvich,deti bez obou rodicu,deti bez otcu a nebo naopak s mnoha otci,chovani deti a nakonec "mlsne holcicky" jez uz ve veku deti maji sex a tak dale,zeny dostaly ,co chteli,otazkou je zda tim rodina mnohem vic neztratila ,nez dostala k dobru a na to si "Fanynky" musi odpovedet sami,podle toho ,jak ziji.

40705

17.1.2005 2:58

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Areas of trafficking in women

Trafficking in women can occur at the global, regional, and local levels. An example of global trafficking is the trafficking in women from the Ukraine into Israel, or the trafficking in women from the Far East into the USA. Regional trafficking takes place between countries with a common border, such as Burma and Thailand, or Nepal and India. When women are transferred from the former Soviet Union to Israel via Egypt, this is a combination of global and regional trafficking in women. Trafficking on a local level takes place when women are traded between traffickers in the same country. In Israel there is intensive trafficking on all three levels. It takes place in a variety of ways and means: it manages to traverse the country's borders with impunity, and it takes place almost undisturbed within the country as well. Trafficking in women is a complex activity requiring a coordinated network linking traffickers in the country of origin with go-betweens and traffickers in the country of destination. What makes possible trafficking in women in Israel on all levels is the existence of an international network of criminal organizations, most of whose members are from countries of the former Soviet Union.
Jeden z mnoha vysledku ,kde se zeny "osvobodili" od muze ,aby se nestali "sexualnim "objektem-zadarmo ne ,ale za penize ,ano,nebo snad ne?

40709

17.1.2005 4:03

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Buying into Sexy: The sexing up of tweens
Broadcast: January 9, 2005

An advertisement for a pre-teen girls clothing company.
When you were nine, what did you want? A Barbie doll? A train set?

These days, young boys and girls are hungry for something else: padded bras and flirting tips, video games with bikini-clad babes and music videos that feature plenty of sexual innuendo.

Sex has always sold, but now it’s children that are buying. Tweens, kids aged eight to 14, are a hot target for companies. And now more than ever, sex is being used to get their dollars.

Tweens are being bombarded with sexy images by the makers of clothes, toys, video games, music videos -- all aimed at getting this freshly- coveted demographic to buy, buy and buy some more.

To get a sense of their world, we spend a day with 12-year-old Amanda.

Amanda, 12, says 'You get more attention' when you wear sexy clothes.
“Tweens, we don’t want to be kids anymore,” she says. “But I guess we also don’t want to have all this responsibility, we just want to have fun.”

V ramci pokroku a emancipace ,nektere holcicky ani necekaji na svou prvni menstruaci,coz Vam mohou dosvetcit mnozi reditele nasich skol.Sex je obchod v dnesnich pomerech "osvicene spolecnosti"dodavka "bileho masa " jde v ruku v ruce s prodejem narkotik,proces v Belgii neni ojedinelym zjevem v teto civilisovane spolecnosti,problem je v tom ,ze mnohe nase deti ,ztraci pocit detstvi a prinaseji mnohym rodicum jen utpeni vlivem feminismu,ktery Lenin -Scrull nechal v Rusku znarodnit.

40714

17.1.2005 7:49

Feminismus jeskynního muže

Vandal 209.?.?.?

Neandrtalci muzskeho plemene, nezoufejte! Z kolebky feminismu zacinaji vat priznive vetry, jestlize muzeme verit Guru americke pravice, Rush Limbaughovi, ktery ve svem radiovem programu nedavno komentoval na clanek jedne z prednich feministek Maureen Dowdove. Ta v nem premita, zdali ten slavny feminismus nebyl jen kruty "hoax" spachany na plemeni zenskem. Jeji hlavni argument je, ze ty zarne priklady vyvoje feminismu si nemohou najit manzely (krome tech prilezitostnich "partneru", kteri je ztezi jen obcas oblazi obstojnym sexem), zatim co zeny na nizsich prickach spolecenskeho zebriku takove problemy nemaji.Limbaugh argumentuje s ti, ze se zeny musi vratit k jejich roli, ktera jim byla urcena, kdyz ne Bohem, tedy Prirodou a to predevsim jako matky, darkyne zivota a pecovatelky a vychovatelky deti, pristich generaci.Toho se da dosahnout s uspechem jen v permanentnim svazku obou pohlavi, vyzkousenem po staleti-manzelstvi. Manzelstvi nemuze byt nikdy vztahem mezi na pr. Lojzou a Pepikem , nebo Rozarkou a Anezkou, jak by si mnozi dusevne postizeni prali. Co ovsem pan Limbaugh neprizna, ze ten Hoax byl na neznejsim pomlavi arijcu spachan tlupou zidovek, z kterych uz par diky Bohu prdi do hliny (Betty Friedan, Suzan Sontag a pod.), a nektere z nich dokonce vystoupily za jizdy z tohoto rychliku do pekel. Jednou z nich je Camilla Paglia (vyjimecne nezidovka), ktera dokonce pri jedne diskusi ustedrila tabor amazonek, ktery opustila, vyrokem, ze kdyby zeny po celou historii lidstva vladly muzum, zili bychom dnes vsichni jeste ve slamenych chatrcich.
Zeny povetsinou vzdycky byly emocialni stvoreni a nechavali se zmanipulovat mnohdy do vsech moznych bizarnich situaci z kterych tezil nekdo jiny a ktere jim neprinesly vyhody ve zlepsenich jejich zivotu. Vloni na jedne z americkych televiznich stanic bylo vzpomenuto devadesateho vyroci tragicke udalosti, ktera se udala v male madarske vesnicce na zacatku valky. Jedna vesnicanka, nespokojena v manzelstvi si postezovala mistni kartarce a bylinarce na sveho manzela. Ta ji dala radu, ze musi stareho otravit. Na stesti mladsi chlapi uz vsichni narukovali do armady a ve vesnici zustali jen stari pardalove a kryplove. Ona totiz ta nespokojena si tu dobrou radu nenechala pro sebe a podelila se o ni se zbytkem vesnice zenskeho pohlavi. U kartarky se potom mohly utrhnout dvere. Do mesice bylo nejakych patnact chlapu nozickami nahore. Nasledoval soud a nekolik trestu smrti a dlouholetych zalaru.
Pochopitelne, ze nemuzeme tento pripad generalizovat, ale myslim, ze tak trochu pripomina dnesni mentalitu.
Podotykam, ze tenktat chlapi nenechavali prkynka v hajzlech nahore, protoze se to delalo do kulateho otvoru a kdyz jim to sem tam ukaplo, nebylo to ve tme na drevene podlaze videt.
S koupelemi, nebo sprchovanim to take nebylo tenkrat valne pro oba sexy, a tak je dnes tezko rici, co to ty zensky tenkrat tolik trapilo. A ja vul jsem si myslel, kdyz jsem jako kluk cetl Jiraskovu "Divci valku", ze s nami jen laskoval.

40718

17.1.2005 8:12

Feminismus jeskynního muže

new_0ne new_0ne (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Podle meho nazoru, podobna segmentace, kdyz tio tak nazvu, pohlavi cini lidi nestastnyma.
Za priklad nam muze byt uspesne feministicke Finsko s nejvetsi rozvodovosti v Evrope. Netvrdim, ze muzi jsou idealni, ale je nutno hledat vzajemny konsensus mezi mnou a partnerkou. Bohuzel z vlastnich zkusenosti vim, ze je to vetsinou nesnadne ze strany partnerky, jelikoz nektere zeny maji pocit, ze jsou dokonale(a vetsina panu vi, co se stane, pokud jim neco naznacime).
Pokud bude uroven komunikace mezi partnery dostacujici, neni potreba feminismu. Samozrejme predchozi veta plati pro pripad intenzivni vychove mladych lidi, hlavne z hlediska rodinneho a vzajemneho chovani, nikoliv jen zen, nebo muzu. Tu se spise nabizi dotaz, k cemu feminismus je? A jestli se drzi vubec sveho obsahu?

40719

17.1.2005 8:17

Feminismus jeskynního muže

Michal Bartek bartek (zavináč) galanta (tečka) sk 62.?.?.?

Pri posudzovaní žien sa riadim jednochým selektovaním:
"Niektoré ženy sú krásne len dovtedy, kým neotvoria ústa"
Na tom divadelnom predstavení ich veľa ošpatnelo. Nič to, ešte je na svete dosť krásnych žien.

40720

17.1.2005 18:29

Feminismus jeskynního muže

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

[chechtot] ...tak vidim, ze ejsem jediny sexisticky sovinistycky prase na svete [chechtot]

Co uz, lepsi to se mnou nebude [velký smích]

...ale musite uznat, ze naznacit zenske, jen naznacit, ze neco dela spatne (i kdyz to 3x dela spatne), to je hnedka ohen na strese [chechtot] ... [oči v sloup]

Mozna by je ty feministicke kravy mely alespon neucit, ze kdyz uz kritizuji (casto pravem) muze, ze by mely pocitat s tim, ze jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva a budou kritizoany zase ony [mrknutí jedním okem]


Jisty pan W. Churchill kdysz nechal policisty rozprasit demonstraci modrych ponozek - puvodni feministycke kravky. I co se nestalo, za nejaky mesic se na banketu srazils jednou z organizatorek demonstrace a babizna na nej vyjala v tom smyslu, ze kdyby byl jeji menzel, tak mu namicha jed do kafe.
Churchill si ji zmeril pohledem a klidne pronesl, ze pokud by uz opravdu jejim manzelem byl, ze by to kafe vypil.

[velký smích]

40746

17.1.2005 23:24

RE: Feminismus jeskynního muže

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 40746


>Jisty pan W. Churchill kdysz nechal policisty rozprasit
>demonstraci modrych ponozek - puvodni feministycke kravky. I
>co se nestalo, za nejaky mesic se na banketu srazils jednou
>z organizatorek demonstrace a babizna na nej vyjala v tom
>smyslu, ze kdyby byl jeji menzel, tak mu namicha jed do
>kafe.

>Churchill si ji zmeril pohledem a klidne pronesl, ze pokud
>by uz opravdu jejim manzelem byl, ze by to kafe vypil.
------------------------------------------------------------------
Nevím, jestli to byla tatáž dáma, co mu taky řekla, že je hrubý a opilý. On jí na to řekl, že má pravdu, že je opravdu opilý a že ona je zase ošklivá, ale on že se z toho vyspí.

A ještě jeden. G.B. Shaw se na jedné párty zeptal vznešené dámy zda by se s ním vyspala za milion liber. Ona na to že asi ano. Potom se jí zeptal ještě jednou zda by to učinila za deset liber, a ona na to :"No dovolte, copak jsem nějaká kurva ?" G.B. Shaw odpověděl :"Co jste již víme, ale teď se bavíme o ceně". [smích]


40754

18.1.2005 2:58

RE: Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40754

zdenku, zdravi, to je super ftip ten neznam a musim si ho zapamatovat!!! stefan

40766

17.1.2005 23:42

Feminismus jeskynního muže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Vazeni panove, chlapi, muzi a po pripade, plnoleti mladici. Pokud mohu hovorit jen a jen za sebe, tak jak to zde pozoruji ve "Feminismu jeskynniho muze", tak je to trapne i smesne, jak nekteri rytirsti muzi, zde vyskakuji. Myslim si, ze vubec, spravny muz, pokud je zenaty a nebo ma uz nejakou tu znamost, tak pokud si uz tu zenu, z toho davu vybral, tak si ji nevybiral, ze musel, nebo, ze mu ji predepsal jeho osobni lekar, aby si takto tento muz v budoucnu lecil na zene sve muzske mindraky a muzske slabosti.

Predevsim, pokud chceme kritizovat nase nezne protejsky, tak musime zacit od sebe, jinak bychom pak mohli trpet falesnou predstavou, ze jsme pod pantoflem. Spravny chlap, manzel, v minulu, se mohl postarat o celou familii, aniz by musela jit zena - manzelka, do nejakeho zamestnani. Dnes, si to tak akorat mohou dovolit v CR podnikatele, s milionovym rocnim prijmem a v USA, aby zena/manzelka, mohla zustast v domacnosti a starat se o vychovu deti, vcetne domacnosti a manzela, tak dnesni rocni prijem, u takove rodinky stredni vrstvy, by musel byt aspon sedesat, az sedmdesat tisic USD.

Jen na zaver v kratkosti, feminismus, mi lezi u zadku. Nejdulezitejsi je SOUZITI, mazi partnery a rodiny vubec. Ale NIKDY, bych nechtel byt v teto uspechane a nervozni dobe, pracujici zenou,manzelkou a matkou, v jedne osobe !!

40755

18.1.2005 0:00

RE: Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40755

[smích] Lev [smích]

40759

18.1.2005 2:46

RE: Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 40755

>Vazeni panove, chlapi, muzi a po pripade, plnoleti mladici.
>Pokud mohu hovorit jen a jen za sebe, tak jak to zde
>pozoruji ve "Feminismu jeskynniho muze", tak je to trapne i
>smesne, jak nekteri rytirsti muzi, zde vyskakuji. Myslim si,
>ze vubec, spravny muz, pokud je zenaty a nebo ma uz nejakou
>tu znamost, tak pokud si uz tu zenu, z toho davu vybral, tak
>si ji nevybiral, ze musel, nebo, ze mu ji predepsal jeho
>osobni lekar, aby si takto tento muz v budoucnu lecil na
>zene sve muzske mindraky a muzske slabosti.
tady absolutne souhlasim, a ti chlapi, tim ze maji nejake poznamky o kvocnach a podobne, jsou vlastne curaci sami proti sobe, svedci to o tom, ze si asi nejakou tu kvocnu vzali!!!!!!!

40762

18.1.2005 2:49

Feminismus jeskynního muže

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

a pokud bych mel vyjadrit reakci na to, ze by ma zena takhle vyvadela anebo mi spilala podobnych slov, bych ji poslal do pice, vlastne proto jsem jiz take 3x rozveden, jo, za ta poslani!!
hehehe, stefan

40764

18.1.2005 3:43

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jen na zaver v kratkosti, feminismus, mi lezi u zadku. Nejdulezitejsi je SOUZITI, mazi partnery a rodiny vubec. Ale NIKDY, bych nechtel byt v teto uspechane a nervozni dobe, pracujici zenou,manzelkou a matkou, v jedne osobe !!
To je presne to ,co si zeny v socialismu vybudovali ,at podekuji Marte Gottvaldove a Fucikove a te Spurne ,co si z toho udelali "koryto".
Pred tim ,zena byla jen v domacnosti a nebo delali na svem,takze ,komunisti prisli na to ,aby vsechny zeny sly do prace ,pomoc budovat ty zarne zitrky,sklizeji jen to ,co si sami zasely,jako dobra zprava je to,ze vratit to zpet ,to uz nejde.

Anarchism & Womens liberation page
I'd love to hear your comments on my pages, email me at aileenoc@acadamh.ucd.ie
On June 3rd 1980, Noel Browne TD introduced a bill into the Dail for a referendum on divorce. when it came to a vote only one TD stood up - Noel Browne. All the `liberals' of Labour and Fine Gael behaved as if they were stuck to their seats with superglue. Despite having paper policies in favour of divorce hidden away in a back office somewhere they were scared to actually do anything. The bishops were watching them!

Marriages were breaking down, at that time 8,000 women were receiving deserted wives benefit. And that was only the tip of the iceberg. Many more men and women were stuck in relationships that had collapsed but felt unable to make a final break because of social attitudes and the fact that they didn't have enough money to live without the support of a `breadwinner'.

Because thousands of couples have now openly declared their position, because support for access to divorce has become increasingly visible the politicians have had a rethink

40768

18.1.2005 6:05

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Woman gives birth at 67
From correspondents in Bucharest
January 16, 2005

A 67-year-old Romanian today became the oldest woman ever known to have given birth, although one of her twin girls died shortly afterwards, Bucharest's Giulesti Hospital said, in a report carried by a TV station.

Adriana Iliescu, a retired university professor, had undergone fertility treatment for nine years before succeeding in becoming pregnant.

Realitatea TV said she had given birth to twin girls, one of whom had died almost immediately. The surviving infant, who weighed 1.4 kg, was in good health, the TV channel said.

Zprava nerika ,zda si nezapomela vzit pilulky na noc,ALE VUBEC BYCH SE NEDIVIL,KDYBY NAPSALI,ZE ZENA PO PORODU ZEMRELA NA STARI,proste ,dejme jim sanci,at si udelaji svet dle sve predstavy,kdyz uz stejne nejde nic moc tak poskodit,tak ,at to dorazi.Na radiu bezela rozprava ,jak zeny vedou deti a celou domacnost,celou hodinu,ani jedina zminka o nejakem muzi,ten proste neexistuje a nebo nestoji se o nem zminovat,proste ,muz nema zadnou roli v rodine ,pokud jsme odbourali financni zavislost zen na muzi.Emma Goldmanova by se dnes rozplyvala blahem videt dnesni rodiny,jeji sen se z casti splnil a dalsi prijde.

40774

20.1.2005 1:46

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Consider the rash of recent highly-visible race mixing thrown in our faces by the media. I am talking about several gorgeous blonde white women consorting with and even marrying Black men who have attained some prominence in our ever-devolving society.

Let's review three recent examples before I finish my take on what is happening:

In October 2004, pro golfer Tiger Woods married Swedish model Elin Nordegren, a stunning blonde with a figure that Playmates would die for. The match up was endlessly discussed on all form of media - pictures and film endlessly were displayed. Go here for BBC's initial report on the marriage.
Just this past week, Supermodel Heidi Klum announced her engagement to "Seal," born Sealhenry Samuel, but now affecting a single name in keeping with his elevated status as a British singing star. Klum has been both a Victoria's Secret model and a cover girl for Sports Illustrated's swimsuit edition. Go here for CNN's initial take on the announcement. The media orgy has just begun.
Last November, in a commercial aired prior to an edition of "Monday Night Football," the ABC television network promoted its series, "Desperate Housewives," by having one of that night's Black football game stars, Terrell Owens, seduced by gorgeous blonde Nicollette Sheridan, one of the series' stars. Owens, in uniform and ready to go onto the field, was entreated to skip the game by Sheridan, clad only in a towel, which she dropped and then jumped, naked, into Owens' outstretched arms. This aired during prime time for the East Coast and dinner time for the West Coast.

40915

20.1.2005 2:25

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zeny si to ani neuvedomuji,jak jsou manipulovani, a nebo ani nechteji to vedet a vyhovuje jim to, co by manzel nikdy nedovolil.

As Sam Francis said in his article, cited above: "To them, the race as well as the religion, the morality, and the culture of the host society are all equally hostile and oppressive forces that need to be discredited, debunked and destroyed. If the destruction can't happen at the polls or through the courts, they can always use the long march through the culture that control of the mass media allows." Of course, Sam never says who "them" is, merely referring to "them" as being the producers of the MNF commercial. Here, Sam, let me say it for you: Jews!

Don't want to believe me? Listen to it directly from the horse's mouth: "We will openly reveal our identity with the races of Asia or Africa. I can state with assurance that the last generation of White children is now being born. Our control commission will, in the interests of peace and wiping out inter-racial tensions, forbid the Whites to mate with Whites. The White women must co-habit with members of the dark races, the White man with Black women. Thus the White race will disappear, for mixing the dark with the White means the end of the White Man, and our most dangerous enemy will become only a memory. We shall embark upon an era of ten thousand years of peace and plenty, the Pax Judaica, and our race will rule undisputed over the world. Our superior intelligence will enable us to retain mastery over a world of dark peoples." Rabbi Rabbinovich, speaking to an assembly in Communist Hungary, January 12, 1952.

40920

21.1.2005 18:43

Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Pane Lojzo
Porozumel jste jiz textum psanych Idealistou?
Timto davam najevo, ze me to zajima, nikoliv z duvodu jinych.
Pozdrav z Jizni Moravy posila

41106

22.1.2005 2:33

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

WOMEN OF GOD

WHEN Josemaría Escrivá founded Opus Dei in 1928, "God’s Work" was strictly for men only.

Two years later, however, the Spanish priest changed his mind and permitted women to join. The sexes were to be kept strictly separate, and there is no doubt which was to be the dominant partner.

Yet the organisation has more women in its number because, as one explained: "We’ve got to look after the men."

Women in Opus Dei, as in the upper echelons of the Catholic Church, remain second-class citizens.

Deportment and modesty are among the subjects on the curriculum for female members of Opus Dei, while there is no equivalent for men. Opus Dei’s new $50 million headquarters in New York has separate entrances for men and women.

As Escrivá wrote: "Wives, you should ask yourself whether you are not forgetting a little about your appearance. Your duty is, and will always be, to take as good care of your appearance as you did before you were married - and it is a duty of justice, because you belong to your husband." He also preached: "Women needn’t be scholars - it’s enough for them to be prudent."

The most damaging charge against him was that he doubted the number of Jews killed in the Holocaust. This charge is dismissed as a lie by his followers.

Escrivá was canonised by Pope John Paul II in 2002.

Jsou zeny ,jez ve vire v Boha ,uznavaji vladu muzu,jako dobro pro svoji rodinu a ji samotnou,ale ubyvaji,den ode dne a situace pro zeny se ve svete o to rychleji zhorsuje.Vzdorovat manzelovi,je vzdorovat Bohu,vzato urcitym zpusobem.

41135

22.1.2005 11:50

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

V Americe ,zeny ,podle disidenskeho radia v Americe ,nemaji "na ruzich ustlano",jak se samy muzete presvedcit.

U.S. -- who, as much as I must
sympathize with their murdered and invaded and abused
co-nationals, do not belong in America -- are voting in Los
Angeles, Detroit, Chicago, Washington, and Nashville. No,
Radonovich says it's an atrocity that the Iraqis in his district
might have to drive eight hours to register and vote to make the
Neocon invasion look legitimate.
[ http://tinyurl.com/6l8h5 ]

There are real atrocities in America. The Hmong invasion in
Wisconsin and Minnesota, which resulted in the murder of six
White people last month; that's an atrocity. [
http://www.nationalvanguard.org/story.php?id=4326 ]

The sexual enslavement of young White girls and women by the
Jewish mafia; that's an atrocity. [
http://www.nationalvanguard.org/story.php?id=1374
http://www.nationalvanguard.org/story.php?id=4459 ]

The epidemic of rape and abuse of White girls by Black and
Mestizo males, which the Jewish media masters even allow to be
"celebrated" in the sick gangster and rap "culture"; that's an
intolerable atrocity. [
http://www.nationalvanguard.org/story.php?id=2374
http://www.nationalvanguard.org/story.php?id=2322
http://www.nationalvanguard.org/story.php?id=2245 ]

41162

23.1.2005 10:40

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

jedna z prvnicj ,kdo prosazoval feminismus byla zidovka Emma Goldmanova ,ktera rekla v letech dvacatych,ze feminismem rozbiji krestanske rodiny a jak je videt docela ji to vyslo.

Note that Jews promote feminism via the media, particularly by the use of artificial media role models (AMRM's: empowering females to further act against males by giving them dishonest stereotypes to emulate is another form of Malign Encouragement). Like supports like; females conspire (act together); ‘the gene is selfish.’ Because of their emotional and impressionable natures women are a complete pushover for Jews to manipulate, so it is in the Jewish interest to deliver as much power to them as possible. Jews support women and women support Jews; but while females' optimal policy is Disguised Defection, the most advantageous policy for Jews is Disguised Invasion.
Due to the Jewish promotion of women we have the situation (in Britain, at least) in which women incapable of repairing a bicycle puncture are driving around in fashion wagons chatting on mobile telephones while millions of their menfolk are unemployed. Big Sister's policy is to derogate, assault, stigmatize, reduce to poverty, drive to suicide, deprive of medical treatment, refuse compensation for criminal attacks, silence and, if possible, imprison any Occidental male who threatens to expose their cosy parasitic scams.

41208

23.1.2005 11:11

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Proc mnozi muzi davaji prednost asijskym zenam ,pred Americankama ?Nejsou ,asi tak feminisovane.
A common subject of conversation among male customers is how very attractive these women are when compared to American women. It is not a thought safe to utter in mixed company. It is a very common thought. American women know it.Why are the Asians attractive? What, to huge numbers of men, makes almost any Asian more appealing than almost any American?

Further, the Asians are what were once called "ladies," a thought repellant to feminists but very so refreshing to men. Listen to the American women at neighboring tables, and you will frequently hear phrases like, "He's a f---ing piece of shit." In what appears to be a determined attempt to be men, they have adopted the mode of discourse of a male locker room and made it their normal language. The Asians, classier, better students of men, do not have foul mouths. They presumably know about body parts and bathroom functions, but do not believe that a woman raises her stature by referring to them constantly in mixed company.
Note that the espousal of hostile obnoxiousness as a guiding philosophy appears to be an almost uniquely American horror. It certainly isn't requisite to independence or self-respect. I recently met a quite attractive blonde who, among other things, was smart, a long-haul motorcyclist, a student of the martial arts out of sheer athletic enjoyment of it, and an excellent marksman. She was also heterosexual, feminine, delightful company, and had no trace of "the chip." I was astonished. How was this possible, I wondered?

She was Canadian.
Cely clanek najdete na:http://toogoodreports.com

41209

23.1.2005 11:23

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41209

>Proc mnozi muzi davaji prednost asijskym zenam ,pred
>Americankama ?Nejsou ,asi tak feminisovane.

>Cely clanek najdete na:http://toogoodreports.com

Pane Roberte
Myslenkama jste v USA vic nez v Australii.
Odstehujte se tam na par let, prozijte si to na vlastni kuzi a pak piste a piste a piste.....
O Americankach vite pouze z filmu,netu a blbych zvastu.
Neradim spatne, jedte....a pokud jste pohledny a svobodny heterosexual, tak se usukate k smrti. [smích]
Nepausalizujte.Neslusi Vam to.

41210

24.1.2005 6:41

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Dekuji za pozvani,ale necitim zadne nadseni byt vsude rengenovan,az do spodniho pradla a sacovan a nebo svleknud do naha ,chci si zachovat sve pravo ,byt svobodnym clovekem a ne nastroj totalitniho jednani. Jeste ,jinak ,Israel je bliz nez Amerika plna Israelitu,pojedu tam ,az tam budou vladnout Americane.

Israel and the Jewish supremacists could not afford these revelations of IsraelÕs spying and treachery. They had to put one of their own in position to protect their interests. They found him in Michael Chertoff.

Michael Chertoff is the son of a rabbi and a long-time radical Zionist and Jewish supremacist. After the first apprehensions of the massive Israeli spy ring occurred, this dedicated Zionist was quickly put into the position of head of the Justice Department Criminal Division. The United States State Department, Justice Department and Executive branch is honeycombed with Israeli loyalists. President Bush was and is surrounded by them. In the popular vernacular they are called Neocons, but they are simply Jewish supremacists who put the agenda and interests of Israel over that of the United States. Two of them, Wolfowitz and Perle, were the chief architects of the Iraq War, a war good for Israel but an unmitigated disaster for the people of the United States. The Zionist network has many avenues by which they can get almost any appointment in government they want. They put him in a position to quash this story of Israeli treachery, and he in fact did so.

41252

24.1.2005 8:32

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41252

Ale rec byla o americkych zenach!
V Israel potkate maximalne tak nejakou cubku z Ukrajiny, nebo hodne ochlupene mistni [velký smích]
Americanky, ten nadherny mix [mrknutí jedním okem]
tak ten najdete hlavne v Americe.
A muzete si vybrat! Jizni, stredni,severni....
Chapu, ze v Australii toho moc nemate, ale no tak [mrknutí jedním okem]
Prece jen ty zeny jsou tim nejlepsim korenim ,...a vy porad ta dieta [zmaten]
Vim, ze jste rasista, ale nevadi....treba Vas krasne Americanky vyleci.
P.S. Skaredych si nevsimejte. Krasnych jsou tam miliony [cool]

41256

24.1.2005 15:40

RE: Feminismus jeskynního muže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 4.?.?.?

Reakce na 41256

>treba Vas krasne Americanky vyleci.
>P.S. Skaredych si nevsimejte. Krasnych jsou tam miliony [cool]

Díky! Konečně na Zvědavci něco pozitivního o Americe, i když možná trochu zidealizovaného. K tomu širokému výběru (severní, jižní, střední) bych chtěl jen doplnit trochu naší extrémní exotiky.

Eskymačky, které žhnou jako bubínková kamínka a jedou skoro jak perpetuum mobile jen na žužlání kůžičky (to je ale Tomův special turf a nebudu mu do toho kibicovat, jen bych chtěl zdůraznit, jaký byl car moula, když nám je prodal prakticky za hubičku).

Hawaiianky a lidožroutky z našich Samojských ostrovů, téměř neukojitelné samice s polynézským kultem mnohomužství, které v kráse (dokud nestloustnou) a libidu může předstihnout jen kubánský import. Vzhledem k jejich tradiční dietě si musí ale jeden dávat furt bacha, aby si z něj kousek neukously.

Mno a samozřejmě ta vyhlášená globální vzácnost, dnes se dá už říci unikátní evoluční rudiment a přežitek ženské ctnosti, domorodkyně z našich Panenských ostrovů.


41272

25.1.2005 5:15

Feminismus jeskynního muže

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

MAM JINE RESENI.
Hot Russian blond sells her virginity online

A very unusual lot is currently available on one of Russian online auctions. A 19-year-old girl from St.Petersburg is selling her virginity on the Internet. The girl evaluated her innocence at 10,000 rubles (about $320) for a start and included the pay-by-credit-card possibility too.

"I am 19 years old. Despite my evident disposition to nymphomania I am still a virgin. Gentlemen, I decided to sell my chance of becoming a woman on the Internet. The winner of the commercial tournament will be able to take me in his possession for one night in his place. The photograph that you can see here is not mine (I would like to keep as much privacy as possible), but the girl on the picture bears a stunning resemblance with me. I reside in St.Petersburg. I will be able to come to Moscow, if the winner agrees to pay my tickets," the girl's ad runs.

When the message was posted, the online auction management had to stop the bidding on the lot. It is not the first case in Russia when teenage girls try to sell their innocence online. Their foreign colleagues, however, prefer to charge a lot more for such privilege. Nineteen-year-old British student David Vardy evaluated his innocence at 9,000 euros ($11,000). The young man received seven thousand emails before the website administration canceled the lot. Rosie Reid, an 18-year-old social policy first year student at Bristol agreed to have a sexual intercourse with a 44-year-old man, who paid her 8.400 pounds sterling for the privilege to become the first man in the girl's life.

41321

26.1.2005 13:00

RE: Feminismus jeskynního muže

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 41321

>MAM JINE RESENI.
>Hot Russian blond sells her virginity online
No vidite, pane Roberte
A Vy porad, jak jsou ti white supersuper a o white trash se radej moc nezminujete.Aby nahodou neutrpel ten Vas rasovy separatismus.
Ted jste udelal i takovy krok, ze byste to jel resit s mladou blond ruskou white trash, misto toho, abyste si jel uzit do Ameriky.
Tam by se mohlo stat, ze prababicka muze byt Indian native a to byste se mohl fyzicky i dusevne uspinit.
Nebo to vidite jinak? [mrknutí jedním okem]

41488

Příspěvků: 107

16.01. 06:32 Jitka  Feminismus jeskynního muže
16.01. 09:37 Martin  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 16:00 Brt  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 09:13 Lev  Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:40 stefan  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 09:20 striga  Feminismus jeskynního muže
16.01. 10:20 Grovik  Feminismus jeskynního muže
16.01. 11:07 Modráček  Feminismus jeskynního muže
17.01. 10:50 Copaallegro  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:44 Lojza  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 11:49 trodas  Feminismus jeskynního muže
16.01. 12:59  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 14:56 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 15:29 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 16:10 Martin  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 19:20 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 17:10 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 17:11 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 17:23 trodas  Feminismus jeskynního muže
16.01. 19:54 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 17:27 petge  Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:49 Lojza  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 14:44 Comodor Falkon  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 17:51 Tom  Feminismus jeskynního muže
16.01. 18:23 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 18:52 Ister  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 18:53 Ister  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 10:38 Modráček  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 18:18 djb  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 11:05 Copaallegro  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 20:34 Ister  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 12:54 kavol  RE: Feminismus jeskynního muže
20.01. 18:44 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
21.01. 04:53 stefan  RE: Feminismus jeskynního muže
21.01. 05:33 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
22.01. 15:40 stefan  RE: Feminismus jeskynního muže
24.01. 16:31 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 14:29 Brt  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 08:40 Vcelicka  RE: Feminismus jeskynního muže
20.01. 17:36 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
20.01. 17:38 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
20.01. 17:47 Jiří Táborský  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 16:04 kavol  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 10:06 Jarka  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 15:13 Ach jo  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 21:30 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 01:05 Lojza  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 14:18 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 14:45 zdenek  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 15:57 Lojza  RE: Feminismus jeskynního muže
20.01. 09:15 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
20.01. 09:36 Lev  RE: Feminismus jeskynního muže
21.01. 16:53 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
21.01. 17:35 Lev  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 18:00 KITI  Feminismus jeskynního muže
16.01. 23:47 oji  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 11:32 KITI  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 17:32 oji  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 21:58 KITI  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 23:48 oji  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 00:00 oji  RE: Feminismus jeskynního muže
19.01. 23:15 Druid  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 12:48 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 19:52  Feminismus jeskynního muže
16.01. 20:11 Aja  Feminismus jeskynního muže
16.01. 23:56 oji  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 04:18 Aja  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 20:29 trodas  Feminismus jeskynního muže
16.01. 20:50 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 20:57 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:56 stefan  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 21:56 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 21:47 NAFTAK  Feminismus jeskynního muže
16.01. 22:01 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 22:05 KITI  RE: Feminismus jeskynního muže
16.01. 22:41 trodas  Feminismus jeskynního muže
16.01. 23:33 KITI  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 13:21 Had  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 02:01 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
17.01. 02:05 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
17.01. 02:58 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
17.01. 04:03 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
17.01. 07:49 Vandal  Feminismus jeskynního muže
17.01. 08:12 new_0ne  Feminismus jeskynního muže
17.01. 08:17 Michal Bartek  Feminismus jeskynního muže
17.01. 18:29 trodas  Feminismus jeskynního muže
17.01. 23:24 Sidonius  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:58 stefan  RE: Feminismus jeskynního muže
17.01. 23:42  Feminismus jeskynního muže
18.01. 00:00 Lev  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:46 stefan  RE: Feminismus jeskynního muže
18.01. 02:49 stefan  Feminismus jeskynního muže
18.01. 03:43 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
18.01. 06:05 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
20.01. 01:46 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
20.01. 02:25 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
21.01. 18:43 Idealista  Feminismus jeskynního muže
22.01. 02:33 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
22.01. 11:50 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
23.01. 10:40 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
23.01. 11:11 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
23.01. 11:23 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
24.01. 06:41 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
24.01. 08:32 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže
24.01. 15:40  RE: Feminismus jeskynního muže
25.01. 05:15 Robert Nohejl  Feminismus jeskynního muže
26.01. 13:00 Idealista  RE: Feminismus jeskynního muže

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,38 Kč
Euro
24,27 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
18,68 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 340,50 Kč
1 unce stříbra
516,64 Kč
Bitcoin
896 751,89 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 892