Diskuze k článku

2004 - rok mučení

Příspěvků 158

7.1.2005 3:08

2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Tak jsme si mysleli, jak jsou Američané ušlechtilí,
že takové metody mohou používat pouze v Rusku nebo v Asii.
USA se posunulo do role fašisty - podobné metody mělo Gestapo
a KGB. Teď jsou si rovni! Dohnat a předehnat!

39878

7.1.2005 3:17

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 39878

Také vojenští lékaři se na mučení podíleli.
Falšovali úmrtní listy , když byl vězeň ubit a spolupracovali
při nelidském týrání!
Kde jsou tolik proklamovaná lidská práva, které porušoval
Sadám ? To je hezké osvobození Iráku.
Američané jsou naprosto stejný dobytek. Prostě svůj k svému.
A mají dobrý vzor. Mučírny izraelské armády!

39879

7.1.2005 3:45

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39879

Mučírny izraelské armády!

Peleska

Ale ale pane Peleska akdepak jste je videl ?
Voni se vam s nema pochvalili, nebo si zase
neco politicky pribasnujete ?? Mate dobrou
fantasii, to se musi nechat.

39881

7.1.2005 5:09

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 39881

Pan Peleška jako obvykle přehání a jak se zpívá v té hospodské písničce, "Nasral Franta na Trabanta, Buffalo Bill, hovno viděl, v prdeli byl....". Na rozdíl od toho našeho známého českého cestovatele pana Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic (pro anglicky mluvící čtenáře Christopher the Bastard from Afterspoon and without Satellites), který opravdu cestoval a svět viděl na vlastní oči, on si o tom čte asi jen v Právu, Halo novinách atd . Ve srovnání s tím co kdysi dělávali zajatcům husité, jezuité, Španělé, francouzští para, KGB, maďarská tajná bezpečnost (Allamvedélmi Hatoság a Allamvedélmi Osztály) a naše známá Stb v Domečku na Hradčanech, většina těch zatčených přežila. Dostat se do rukou syrským, egyptským či afganistánským bezpečnostním službám, to by vězňové dopadli asi podstatně hůře. Při výslechu teroristů se bezpečnostní orgány řídí jezuitským heslem "Učel světí prostředky" anebo pro tvrdší případy výslechy subkontraktují bezpečnostním organizacím jiných států, které s nějakým tím mučením nemají problémy.

39882

7.1.2005 11:58

RE: 2004 - rok mučení

Daniel Brazda brazdany9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39882

Argumenty pana Peshmergy jsou dukazem toho co se stane kdyz nekomu prave dojdou argumenty.Je to stara taktika cloveka ktery je pritlacen ke zdi dukazy, ze jeho oblibenec se dopustil nejakeho zlocinu ci nelidskeho chovani. Jde o to, ze kdyz uz nemuzu objektivne vyvratit, ze tyto ciny opravdu pachal (diky nezvratnym dukazum) tak zacnu vykrikovat, ze v minulosti ci soucasnosti existoval nekdo kdo delal veci jeste horsi. Tvrzeni ze muceni americanu v Abu Graib vlastne neni tak vazne protoze nekde nekdo (KGB, STB, Madari, Ufoni etc.) dela jeste horsi veci je toho krasnym prikladem. Ano je pravda ze se jinde ve svete dely nebo jeste deji horsi veci nez v Abu Graib. Ale to v zadnem pripade neomlouva hruzy pachane americany. Prijmutim tohoto argumentu by se otevrela brana tem nejhorsim svinstvum nebot by si v podstate kdokoli mohl dovolit jakekukoli brutalitu s odvolanim na to, ze se nekde vyskytuje nekdo, kdo dela neco jeste horsiho. Slaby argument a dukaz toho jak se clovek zoufale snazi drzet svych slepych presvedceni i pote kdyz mu ho objektivni dukazy vyvracehi.

39909

7.1.2005 13:18

RE: 2004 - rok mučení

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39909

Obávám se, že brána k nejhorším americkým svinstvům je už otevřena. Stále se totiž najde spousta naivních lidí, kteří jsou k jakémukoliv americkému počinu naprosto nekritičtí. [naštvaný]

39915

7.1.2005 14:52

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 39909

Pokud zajmu člověka (skupinu lidí), který včera chladnokrevně zavraždil (podřezáním krku) nevinného člověka, např. novináře či řidiče náklaďáku, a ještě to poslal do TV, pak se tato hyena sama vyloučila z lidské společnosti. To samé platí o sebevrazích, kteří odpalují výbušniny v autobusech, ve školách, v pizzeriích apod. Jestliže pak tvrdým výslechem za použití mučení dostanu informace, které zachrání životy mých podřízených, tak jen houšť a větší kapky. Tady nejde o argumenty, ale o rozlišení mezi "regulérní" válkou, kde se berou zajatci a bojem proti terorismu, kde se zajatci neberou. Američané by udělali nejlépe, kdyby následovali izraelského příkladu a válku vedli vojáci a ne novináři z New York Times. Tyto levicově orientované svině nejenom ohrožují životy vojáků, prozrazují vojenská tajemství, ale podlamují i morálku. Voják je od toho, aby bojoval a zvítězil, a ne aby se neustále díval zpět, zdali ho nějaký buzerant nefotografuje a nekritizuje. Pokud si toto vedení americké armády brzo neuvědomí, pak dopadnou v Iráku stejně jako dopadli ve Vietnamu. Takhle to dopadá vždycky, když se dělá něco napůl. A pokud jde o veřejné mínění, úspěšné dokončení konfliktu by změnilo i veřejné mínění. Lidé mají krátkou a velice pohodlnou paměť.

39922

7.1.2005 15:07

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39922

Američané by udělali nejlépe, kdyby následovali izraelského příkladu a válku vedli vojáci a ne novináři z New York Times. Tyto levicově orientované svině nejenom ohrožují životy vojáků, prozrazují vojenská tajemství, ale podlamují i morálku. Voják je od toho, aby bojoval a zvítězil, a ne aby se neustále díval zpět, zdali ho nějaký buzerant nefotografuje a nekritizuje. Pokud si toto vedení americké armády brzo neuvědomí, pak dopadnou v Iráku stejně jako dopadli ve Vietnamu. Takhle to dopadá vždycky, když se dělá něco napůl. A pokud jde o veřejné mínění, úspěšné dokončení konfliktu by změnilo i veřejné mínění. Lidé mají krátkou a velice pohodlnou paměť.
__________________________________________________________________

Fuuuuuuuuuuuj !! je mi z toho prispevku na bliti [naštvaný] - Lev !!

39927

7.1.2005 17:54

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga Mgr Paed 69.?.?.?

Reakce na 39927

Tak se račte, uvažajemyj gospodin Lev, vyzvracet, někdy to pomáhá, ale pokud možno někde v koutku (viz Guth-Jarkovský, Pravidla společenského chování). Kdysi jsem někde četl, že "štěstí a spokojenost přichází zvnitřku (ale i z vnitřku, je to podle Pravidel) a pak ten pán dodal, "a proto se tak dobře cítím, když se vybleju".
Ale zatím jsem si nepovšimnul nějakých pádných protiargumentů k mému příspěvku. Vzhledem k tomu, že přispívám do politicky nekorektního magazínu - alespoň podle pana Stwory - tak jsem se též politicky nekorektně vyjádřil, neboť se dívám na věci tak jak vypadají.

39954

7.1.2005 22:50

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 39927

Irák už je dál než Vietnam.
Tam odsud mohli Američané odejít, ale z Iráku to nebude
hned tak možné ! A dále budou umírat lidé a výdělky
zbrojařů a dalších parazitů na válce, jenom porostou!

39970

7.1.2005 23:59

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 39970

Řešení je možné a naprosto logické. Rozdělit Irák na tři části, kurdský sever, šíajtský jih, a sunnitský střed. Ze severu vystěhovat arabské obyvatelstvo a vytvořit autonomní oblast, z jihu pak všechny Iráčany, kteří jsou přívrženci Sunni. To vše bez vyjímky a za použití násilí v případě potřeby, tak jako to udělali Češi, Poláci či Rusové po válce. Naprostý klid by tam sice nikdy nebyl, ale jak můžete pozorovat ze zpráv, obě oblasti, jak severní tak i jižní jsou relativně klidné.

39978

8.1.2005 8:37

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39978

Aameričani mají ještě lepší zkušenosti s Kosovem. Srbové tam již téměř nejsou, buď se vystěhovali nebo vyhynuli za internacionální pomoci USA a dohledu NATO, KFOR.

40009

12.1.2005 17:18

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39978

>Řešení je možné a naprosto logické. Rozdělit Irák na tři
>části, kurdský sever, šíajtský jih, a sunnitský střed. Ze
>severu vystěhovat arabské obyvatelstvo a vytvořit autonomní
>oblast,

Tak to rozhodně Turecko nepřipustí, aby vzniklo cokoliv, co by mohlo být považováno za kurdské.
Ovšem i tak by se řešení dalo najít. Co takhle vystěhovat všechny Iráčany do palestiny a irácké území přidělit Izraeli. Iráčané by mohli být pouštěni do Iráku jen na propustky na dobu výkonu práce. Izrael již má s takovým řešením bohaté zkušenosti a jistě by si už sám poradil.
Jak se dnes stále zřetelněji ukazuje, tak stejně všichni sunnité, šíité i Kurdové jsou teroristé a tak by byli za zdí.

40404

7.1.2005 16:05

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39922

>Takhle to
>dopadá vždycky, když se dělá něco napůl.
Peshmerga-kdyz uz teda agitujete ve prospech agresora,tak se mi zda,ze jste spis pro neochazarsky Israel, nez pro spolecne souziti vsech lidi dobre vule,at uz zidovskeho ci jineho puvodu,na té,pro mnoho lidi,svaté půdě.
Takze uz vim, ktera vase polovicka vitezi ve vasem nitru.
...takhle to dopada, kdyz zla pulka cloveka vitezi.....

A to si vazim vasi inteligence. O to jste nebezpecnejsi.

> A pokud jde o
>veřejné mínění, úspěšné dokončení konfliktu by změnilo i
>veřejné mínění.
Skoncenim konfliktu by hlavne prestali lide zbytecne umirat.


> Lidé mají krátkou a velice pohodlnou paměť.
To by se vam hodilo do kramu, co?
Kdepak,......nezapomeneme!

P.S.
Jste ochoten mi odpovedet na tuto otazku:
,,Jsem pro vas jen jeden z goyim?"
Pokud bude odpoved kladna, tak beru vse zpet a plne budu respektovat vase prispevky.

39937

7.1.2005 18:46

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga Mgr Paed 69.?.?.?

Reakce na 39937

Pane idealisto, já neagituji pro nikoho, ale jsem v zásadě pro to aby když se něco začne, tak by se to mělo nějakým způsobem ukončit, uzavřít a netáhnout do nekonečna. Když začnu dělat knedlíky (45 dkg hladké mouky, 15 dkg krupičky č.1, 1 vejce, 1 prášek do pečiva, 2 hrnky mléka, 1 čl soli, 1 suchý rohlík) tak to také dokončím tím vařením a nepřestávám v půlce, jinak bych zbytečně utrácel čas a peníze.
2) skončením konfliktu obvykle přestávají umírat lidé - naprostý souhlas.
3) lidé mají krátkou a pohodlnou paměť, to - bohužel - nemůžete "odargumentovat" i když se o to snažíte. Kdo si dnes pamatuje či vzpomene na zemětřesení v Bámu, Iránu, kromě lidí jako jste Vy či já.
4) pokud jde o tu otázku, zda jste pro mne "goyim" či ne. Můj táta pracoval jako zpravodajský důstojník pro admirála Cannarise, to snad chytrému postačí. Za války jste totiž potřeboval křestní listy jdoucí do třech generací, abyste dostal plné potravinové lístky, nemluvě o speciálních německých přídělech.

39957

7.1.2005 23:53

RE: 2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 39957

(Zrušeno. Příspěvek mimo mísu.)

39975

8.1.2005 11:49

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39957

> Když
>začnu dělat knedlíky (45 dkg hladké mouky, 15 dkg krupičky
>č.1, 1 vejce, 1 prášek do pečiva, 2 hrnky mléka, 1 čl soli,
>1 suchý rohlík) tak to také dokončím tím vařením a
>nepřestávám v půlce, jinak bych zbytečně utrácel čas a
>peníze.

>Můj táta pracoval jako zpravodajský důstojník pro admirála
>Cannarise, to snad chytrému postačí. Za války jste totiž
>potřeboval křestní listy jdoucí do třech generací, abyste
>dostal plné potravinové lístky, nemluvě o speciálních
>německých přídělech.

Pane Peshmerga
Vas knedlik delate pravdepodobne s panem Stworou v míse,muj knedlik byl vyhozen do kose.
Byl bez urazek, bez napadani, uvaren receptem, ktere psalo srdce.....vyhodil do kose.
Dvoji metr, pane Stworo?

40019

7.1.2005 16:19

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39922

V civilizovaných státech pane P.Peshmergu byla krevní msta postavena mimo zákon, stejně jako vyšetřovací metody svaté inkvizice. Ovšem vám to zřejmě nic neříká.

39942

7.1.2005 18:20

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga Mgr Paed 69.?.?.?

Reakce na 39942

Teď jsem si přečetl své příspěvky, a opravdu nevím, kde jsem se zmiňoval o krevní mstě. Pokud jde o vyšetřovací metody, opět zdůrazňuji, že pokud jde o teroristy a vrahy, k dosažení výsledků a záchraně možných nových obětí je zapotřebí použít metod, které tyto výsledky zaručí. Ještě jednou "účel světi prostředky" a nakonec lidé jsou zainteresováni na konečných výsledcích a nikoliv na tom jakým způsobem jich bylo dosaženo. Druhá světová válka skončila atomovou pumou na Hirošimu a Nagasaki, zabilo to pár desítek tisíc Japonců, ale předešlo to smrti statisíců amerických a spojeneckých vojáků, neboť Japonci by se bránili do posledního dechu. Výsledkem bylo a stále je, prosperující Japonsko, které v současné době ovládá ekonomicky - nikoliv vojensky - velkou část Asie. Unser Fuhrer A.H. se dnes musí smát, když vidí tu záplavu německých obchodů v ČR, i to že velká většina českých publikací je vlastněna Němci, a mohl bych pokračovat, ale jak to bylo na tom protektorátním plakátě o nebezpečí komunismu, "Zachvátí-li tě, zahyneš" (bolševická ruka zachvacující Hradčany), k čemuž chytrý Čech napsal, "My se nebojíme, my tam nebydlíme".

39955

12.1.2005 17:32

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39955

>Teď jsem si přečetl své příspěvky, a opravdu nevím, kde jsem
>se zmiňoval o krevní mstě. Pokud jde o vyšetřovací metody,
>opět zdůrazňuji, že pokud jde o teroristy a vrahy, k
>dosažení výsledků a záchraně možných nových obětí je
>zapotřebí použít metod, které tyto výsledky zaručí. Ještě
>jednou "účel světi prostředky" a nakonec lidé jsou
>zainteresováni na konečných výsledcích a nikoliv na tom
>jakým způsobem jich bylo dosaženo.

Mgr Paed .Peshmergu, mohl byste prozradit, jak rozeznáte teroristu či vraha od spořádaného občana? Už jsem pár vrahů osobně viděl, ale žádný z nich to neměl napsáno na čele.
Stejně tak, pokud si vzpomínám, tak jak při demonstracích před listopadem 1989, tak později při zasedání MMF v Praze nebo při akcích proti demonstrantům bojkotujícím průběh Velké pardubické policajti mlátili hlava nehlava každého, kdo jim přišel pod ruku bez ohledu, zda to byl demonstrant nebo náhodně okoloprocházející člověk či v Praze divák vycházející z kina. Policajti měli sice školení, ale to rozpozání občanů spořádaných od nespořádaných činí v praxi jisté potíže.

40406

25.1.2005 15:11

RE: 2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 39955

1, kdo je vrah ma urcovat soud, ne americky sadisticky zoldak
2, ani usvedcene vrahy neni mozne mucit,jsme snad dost civilizovani na to, aby jsme to nedelali
3, vrazda v zajmu ochrany jinych lidi, natoz vojaku ve valce (hirosima) je pritizakonna. Napriklad sestrelit letadlo, nez nekam narazi a pak argumentovat, ze by to zabilo vic lidi je nesmysl. Jak k tomu prijdou ty chudaci uvnitr,kdyz jim v zajmu cizich zajmu upirate posledni nadeji na preziti (muzou premoci unosce, nebo si to rozmysli atd.) Zakladni pravo cloveka je podle charty OSN pravo na zivot,je vyse postavene nez pravo na svobodu apod. To znamena, ze zabitim prvniho cloveka pri takzvanem osvobozovani iraku se USA dopustily zlocinu (o naruseni suverenity statu nemluve). Svoboda lidi nesmi byt prosazovana silou.

41371

7.1.2005 17:39

RE: 2004 - rok mučení

Had 194.?.?.?

Reakce na 39909

Výstižné.
Jen bych vypustil ten podmiňovací způsob - omluva hnusného chování svého a favoritů tímto způsobem přece probíhá v našem životě dnes a denně na mnoho způsobů a v mnoha situacích a jaksi v různých intenzitách - myslím intenzitu těch sviňáren.
Takže základ vymýcení hnusu ve velkém je zamezení konání hnusu v malém - každý u sebe.

39952

8.1.2005 0:26

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39909

Dobre pane Brazda, mate pravdu.
A nezeptate se pri tom pana Peleska jak on vi jak to
vypada v mucirnach v Israeli ? To jen pro presnost.
Cim to ma pan Peleska podlozene, ze jsou takove podminky
v jejich zalarech ci eventuelne v "mucirnach". Nebo, ze
by to bylo jen takove placnuti, aby rec nestala ? Ze
on opravdu patri k davu tech 95 % lidi co sem chodi ?

39980

12.1.2005 17:40

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39980

>Dobre pane Brazda, mate pravdu.
>A nezeptate se pri tom pana Peleska jak on vi jak to
>vypada v mucirnach v Israeli ? To jen pro presnost.
>Cim to ma pan Peleska podlozene, ze jsou takove podminky
>v jejich zalarech ci eventuelne v "mucirnach".
Pokud máš Lojzo zájem zjistit, jak to vypadá v mučírnách v Izraeli, stačí přejít na jakýkoliv arabský web, kde "zákazníci" těchto izraelských humánitárních zařízení hovoří o svých zkušenostech.
Zrušení izraelské směrnice o zákazu mučení vězňů pravdivost takových výpovědí se zdá potvrzovat.

40409

12.1.2005 22:23

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40409

Ja vim Karle, vy chlapci jako je pan Peleska a Lev drzite
pohromad. Ten cacarovany kruh se neda prorazit. Ale mam
pro vas moc dobrou zpravu "ZVDAVAM SE". To optavdu nejde.
Vest nejakou diskusi s vami panove to nejde.

40435

12.1.2005 23:48

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40435

Pane Lojzo, je mi srdecne lito, ale v te veci vam musim dat zapravdu. Je pravdou, ze ten kruh se neda prorazit a ze konecne ROZUMNI A SOUDNI lide by uz se meli konecne semknout a drzet pospolu. Predevsim uz pro mir na teto planete a bez zbytecneho krveprolevani.

Vzdyt jsme se mohli nakonec poucit z poslednich dnu, co zavinilo a kolik obeti bylo z pouho pouhe Tsunami a jake to melo katastrofalni nasledky. Myslim si, ze jen priroda a ne my lide, si dovede udrzet sama rovnovahu. Uz i tak je v posledni dobe, dost prirodnich katastrof a to jeste nevime, co nas v pristich dnech muze potkat.

My sami jsme, sveho stesti strujci, kteri se nedovedou mezi sebou rozumne domluvit a tak to dnes ve svete mezi lidma vypada. Predevsim toto veskere lidske nasili davam za vinu nadmernemu mamonu dnesni "vyspele" civilizace a hlavne, loutkovym politikum a nadnarodnim korporacim a vse te spiny, kolem toho, kterou vylizou jen obycejni lide, vcetne nas i vas pane Lojzo, jelikoz nevite, koho podporujete. Chapu, ze se domnivate, ze stojite na spravnem konci, ci brehu reky, ale jste na omylu, verte mi Lojzo.

40440

16.8.2006 21:21

RE: 2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 40409

v izraelských mučírnách to je celkem v pohodě
vězňům tam defekují do úst
ženy znásilňují dřevěnými tyčemi
mužům strkají do pohlavních údů průpisky
to všechno se da najít na webu z výpovědi
lidí kteří to přežili samozřejmě s trvalými následky na zdraví
chce to jen hledat hledat a ještě jednou hledat

114107

7.1.2005 9:45

RE: 2004 - rok mučení

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 39881

Helejte, vy jste fakt Lojza. Ani bych se nedivil, kdybyste byl právě ten strejda Lojza, jak ho jistý autor barvitě popisuje, který si s oblibou nasadil klaunský nos a široké gatě s hlubokými na konci rozstřiženými kapsami , odešel na pískoviště a tam přítomné děti vyzval : Děti, hledejte klobásu !!!
To jen tak na úvod.
Každý, kdo zná židy osobně, tak Vám potvrdí jejich záliby. Kdo je osobně nezná, může shlédnou pár hitovek z Hollywoodu, kde je scénárista + režisér jistého obřezaného původu a můžete se kochat potoky krve, chroptěním, vyhřezlými vnitřnostmi, kopanci a bitím do alelujá a oplzlostmi všeho druhu. Také těžko najdete, či potkáte žida, který by při sobě nenosil kindžál, nebo střelnou zbraň. Nedávno se o tom hezky rozepsal guru Doležal v reflexu, kde radil jaký žabikuch by neměl chybět v kapse, či ledvinách metrosexuála.

39897

7.1.2005 9:45

RE: 2004 - rok mučení

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 39881

2.

Strom se pozná podle svých plodů a kdo nevěří ať tam běží - třeba na výstavu Prague - Los Angeles, co se konala v polorozbořené fabrice v Karlíně a jejíž artefakty mimo jiné byl obraz se zástupem jakýchsi bizarních postav močících lidem do úst, snímek podřízlého krku, snímek skalpovaného pána a následné jizvy atd. Vystavovatelé se honosili židovskými jmény par excellence a když už zaváněli španělsky, tak si přidali alespoň druhé jméno typu Juan JACOB Rodrigues.
Mnoho lidí nadává na necitlivost a krutost asiatů a já říkám, že v tom případě je Israel asijský stát a jeho tajné plné asiatů a vyšetřovaté jsou asiati nejasiovatější, takový Vanunu by mohl vyprávět. Inu, Chazaři jsou holt Chazaři.

39898

7.1.2005 16:07

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39898

Zeměpisně je Izrael v Asii zcela nepochybně. Ovšem izraelci nejsou jen tak obyčejní asiaté. Oni jsou vyškolení Hitlerem. Prostě je to Národ Vyvolený!
Pro úplnost - v Izraeli žijí i normální slušní lidé. Je jich zatím bohužel menšina.

39938

7.1.2005 16:14

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39938

Pro úplnost - v Izraeli žijí i normální slušní lidé. Je jich zatím bohužel menšina.
________________________________________________

......... nejenom to Karle z Cech, ze neni zid, jako zid, ale muze se jeste stat, ze v nejblizsi dobe, dojde v Izraeli, mezi samotnymi Izraelci - zidy, k velkym nepokojum a ke krveproliti. Vsak prijde den .....

39941

7.1.2005 22:40

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 39881

Takové kecy Lojzy alias Mikina jsou zcela identické!
Dokonce nejvyšší soud státu Izrael vydal rozhodnutí ,
kdy se s mučením asi na dva roky přestalo.
Není to příliš dávno , kdy sami oficiální vojenské kruhy
Izraele opět mučení připustili a schválili.
Prostě příčina podněcuje důsledek.
A srovnávat "demokratické" země USA a Izrael s nějakými diktaturami
je přeci politicky nesouměřitelné!
Vždyť přeci USA a Izrael jsou zárukou té nejvyšší demokracie,
kterou tak úspěšně šíří do celého světa. / Viz Irák /.
A já už se vůbec hloupostmi zdejších zaslepených patologických
židomilů a řiťolezců USA ani zabývat nebudu.
Když se zmíněné státy nesmí kritizovat, je tato společnost
jednoduše nemocná. Jiný závěr nemám.

39968

7.1.2005 9:50

2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?


Tohle nepotrebuje komentar. At si kazdy udela usudek sam, podle sveho vedomi a svedomi - Lev

7.1.2005
USA: Armádní lékaři se "podíleli na týrání vězňů"

"když se lékař podílí na výslechu zadržené osoby, jedná jako bojovník, takže na to se Hippokratova přísaha nevztahuje." ( neskutecne a do Nebe volajici ! - Lev )

Lékaři z americké armády porušovali Ženevské konvence tím, že pomáhali výzvědným pracovníkům týrat při výsleších zadržované osoby, a zřejmě se podíleli i na jejich mučení, píše se v článku ve čtvrtečním vydání odborného časopisu New England Journal of Medicine, který cituje americký deník Washington Post.

Lékařský personál přípravoval pro výzvědné pracovníky výslechy zadržovaných osob podle jejich fyzického a duševního stavu, praví se v článku. Dělo se to ve věznici Abu Ghraib v Iráku a v americkém vojenském vězení v zálivu Guantánamo na Kubě. Zdravotníci poskytovali výzvědným pracovníkům přístup k lékařským záznamům zadržovaných osob. Psychiatři a další lékaři spolupracovali s vyšetřovali a se strážemi, kteří odpírali vězňům spánek, dávali jim k jídlu pouze chléb a vodu a vystavovali je extremnímu horku nebo chladu.

Prevzato z BL


39899

7.1.2005 10:15

2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Část dopisu vězeňkyně z věznice Abú Ghurajb v Iráku:
...Jsem Vaše sestra v Bohu (Fátima). Znásilnili mne za jediný den více než devětkrát. Dokážete to pochopit? Představte si některou z Vašich sester, jak je znásilňována. Proč byste si to nemohli představit, když i já jsem Vaše sestra! Se mnou je 13 dívek, všechny neprovdané. Všechny byly znásilněny před očima a ušima kdekoho.

Nedovolí nám se modlit. Vzali nám šaty a nedovolí nám se obléknout. Zatímco píši tento list, jedna z dívek se usmrtila. Byla krutě znásilněna. Voják ji bil do prsou a stehen. Podrobil ji neuvěřitelným mukám.....

http://www.blisty.cz/2005/1/7/art21425.html

39902

7.1.2005 11:39

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jednoho dne se vse obrati proti nam (bilym lidem )za to ,co po svete provadeji Americani ,pod zidovskou taktovkou.
America’s endless campaign to destroy all of Israel's enemies.
The great enemy of Islam is JIA--Jews, Israel and America!

The American Conservative - January 17, 2005“We had to destroy the village to save it”

Attributed to many different people, including war correspondent Peter Arnett who supposedly attributed the quote to an unidentified Army officer. Used circa 1968, perhaps during the bloody Tet offensive. Some people believe the phrase applies to the massacre at My Lai , where approximately 500 unarmed villagers were murdered by rampaging US troops. Army Lt. William Calley was convicted and sentenced to life imprisonment but served only three years before being pardoned by President Richard Nixon. Tim Larimer of Time magazine returned to My Lai 30 years later and said, “ My Lai ’s place in American history is firmly entrenched, as a disturbing wake-up call that the US military could be as guilty of inhumane acts as any army.” A Vietnamese war veteran who returned to the village to find his entire family murdered and then hastily buried, remarked, “There were many My Lais.” Recently the Toledo Blade corroborated his remark, uncovering other atrocities and war crimes in Vietnam . Lately the Israelis seem to have adopted the “We had to destroy the village to save it” policy in Palestinian territory, and the likelihood is we will in Iraq , since we’ve asked the Israelis for advice.

39906

12.1.2005 14:54

RE: 2004 - rok mučení

evik komfort (tečka) eva (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 39906

Obávám se, že už se to proti nám obrátilo. A nejen to, co se děje dnes v Iráku, co se dělo v Koreji, Vietnamu a jinde, ale i to, co se dělo pod nadvládou koloniálních mocností v Indii, Africe, Číně apod. To co teď sklízíme, je setba našich předků, kolonizátorů, kteří považovali místní domorodce pouze za hovada vhodná k práci pod knutou biče. Nic je nezajímalo, že jejich civilizace je mnohonásobně starší než ta naše. Není divu, že bílý člověk není nikde vítán. Osobně se tomu ani nedivím.

40392

12.1.2005 16:00

RE: 2004 - rok mučení

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 40392


To co teď sklízíme, je setba
>našich předků, kolonizátorů, kteří považovali místní
>domorodce pouze za hovada vhodná k práci pod knutou biče.
>Nic je nezajímalo, že jejich civilizace je mnohonásobně
>starší než ta naše. Není divu, že bílý člověk není nikde
>vítán. Osobně se tomu ani nedivím.

je velmi zajimave, ze v tech "krutych" dobach nebylo slyset o hladomoru, kmenovych a nabozenskych valkach, tak jako ted v dobe, kdy si vladnou sami a vetsinu casu travi cekanim na pomoc zvenku a obvinovanim okolniho sveta ze situace do ktere se po shozeni "jha kolonialismu" dostali.

40399

12.1.2005 17:46

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40399

>
> je velmi zajimave, ze v tech "krutych" dobach nebylo slyset
>o hladomoru, kmenovych a nabozenskych valkach, tak jako ted
>v dobe, kdy si vladnou sami a vetsinu casu travi cekanim na
>pomoc zvenku a obvinovanim okolniho sveta ze situace do
>ktere se po shozeni "jha kolonialismu" dostali.

Má jakýsi matný dojem, že v dobách slávy koloniálních impérií nebyl internet ještě na dostatečné výši a i novináři se starali spíše o věci koloniálním státům a jejich občanům bližší. Ovšem taková drobná válčička, při které Italové stříleli z kulometů do Habešanů ozbrojených luky a šípy se dosatala i do učebnic dějepisu.

40410

7.1.2005 11:44

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?Norman Podhoretz's "World War IV" is a blueprint for an endless campaign to destroy all of Israel's enemies. Why are these bogus patriots getting away with such stuff? Alas, it is a very easy question to answer.

With 85,000 members, a staff of 165, and a $33.4 million annual budget, AIPAC, the American Israel Political Affairs Committee, is Washington's most influential and most feared lobby. It is forceful, extremely aggressive, and more or less calls the tune inside the Beltway where the Middle East is concerned. Woe to the politician who ignores its wishes. He will be targeted, his opponents showered with donations, his reputation immediately shredded by charges of anti-Semitism.

Neocons work closely with AIPAC and the Israeli embassy. As Philip Giraldi wrote in this magazine, "Principal neocons have been accused of illegally providing classified information to Israel. None was ever prosecuted." Last I heard AIPAC was busy accusing the FBI and CIA of pursuing a vendetta against Israel and the Pentagon, while neocon Michael Rubin of the American Enterprise Institute alleges that the Franklin affair was motivated by anti-Semitism.
Now, with Colin Powell gone, my fears are that Deputy Defense Secretary Paul Wolfowitz and Undersecretary Douglas Feith--two of the most bluster-prone cheerleaders of the Iraq War and of Ariel Sharon's brutal and expansionist strategy on the West Bank--will enjoy even more power and influence. Under normal circumstances, Rumsfeld, Wolfowitz, Feith, and others would have been dismissed on the spot, and neocon propagandists such as Frum, Kristol, Podhoretz, Perle, and their ilk denounced as working for a foreign power.(vsichni ,tak zvani zide )

39907

7.1.2005 13:15

2004 - rok mučení

Modráček 62.?.?.?

Samozřejmě, že je vše pod izraelskou taktovkou. Izrael měl donedávna zakotveno v zákoně (!) povolení tělesného týrání při výslechu vězňů (a obviněných). Poté byla tato možnost dočasně zrušena, nyní pod záminkou boje proti terorismu opět obnovena. Copak si o tom asi myslí milý Lojza

39914

9.1.2005 17:16

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 39914

(Cnezurováno. hrubá osobní urážka)

40136

7.1.2005 13:45

2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Výčet je docela humální,
postrádám násilné amputace končetin (třeba na náhradní díly), odřezání očních víček, vyříznutí jazyka, stažení z kůže zaživa, vaření zaživa a další ....... .

39917

7.1.2005 14:07

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 39917

Pokud potřebujete detailní popisy (včetně fotografií) různých nástrojů a metod (a lidé byli v minulosti velice vynalézaví), zajděte si na encyklopedii Wikipedia, a do hledače si dejte "torture". Pak máte zábavu alespoň na jednu hodinu než to všechno prohlédnete.

39919

7.1.2005 14:32

RE: 2004 - rok mučení

duncan 129.?.?.?

Reakce na 39917


Chtel bych videt vas ksicht pane zizka kdyby si na vas nekdo takhle humane sahnul [chechtot] [chechtot] [chechtot]

39920

7.1.2005 15:07

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39920

Demokracie musí použít všechny dostupné prostředky, aby nebyla zmařena a rozvrácena. Katolické církvi se to daří již 2000 let, tak proč by se to nedařilo i demokracii, když je postavena na křesťanských základech.

39926

7.1.2005 15:23

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39926

>Demokracie musí použít všechny dostupné prostředky, aby
>nebyla zmařena a rozvrácena. Katolické církvi se to daří již
>2000 let, tak proč by se to nedařilo i demokracii, když je
>postavena na křesťanských základech.

...a kam az ta demokracie muze s "dostupnymi prostredky" zajit?
A ktery prostredek je uz pro jeji obranu nedostupny, pane Zizko?
Kdyz se spolecnost povazuje za demokratickou, ma snad pravo pouzivat ke sve udajne obrane (a sireni) stejne prostredky, jako pouziva jeji protivnik, ktereho povazuje za barbara a prisla mu ukazat, jak ta demokracie ma vypadat?

39930

7.1.2005 15:32

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39930

Netuším, kam se svojí otázkou směřujete. Vím jenom, že Čechy jsou díky humální katolizaci nejméně katolickou zemí v křesťanském světě. Takže čím humálnější prostředky bude demokracie používat, tím pro ni "lépe".

Že při tom zahyne 97.5% lidí??? To nehraje roli. Po třicetileté válce zbylo z 10 milionů obyvatel Zemí Koruny České všehovšudy 250 tisíc zbědovaných lidí. V podstatě o nic nešlo. Stále jsme tady.

Humanizace pokračuje na široké frontě. Není třeba uřezávat údy, stahovat kůži. To jsou jen excesy úchylných a vyšinutých vyšetřovatelů.

Četli jste od Jacka Londona romám Tulák po hvězdách???

39931

7.1.2005 15:38

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39931

Cetli, i svazanej do kozelce dokazal unikat.Kdo to zvladne?

39932

7.1.2005 15:46

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39932

Každý. Jen je třeba si to uvědomit. STRACH je hlavní nástroj monoteického falokratismu, který má původ v babylonu, jehož pokračovatelem je judaismus, křesťanství, islám a převzala jej i ateistická ideologie "demokracie" na těchto základech postavená.

39933

7.1.2005 15:57

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39933

..neprovokuju,ptam se. Vy to zvladate? Ja ne, docela obycejne se bojim.

39935

7.1.2005 16:05

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39935

Nelpím na životě. I tulák po hvězdách si vzpomenul na mnoho svých smrtí a zrození. Teze o reinkarnaci byla v 5tém století n.l. katolickým koncilem z učení Krista vyjmuta. Proč asi?

I kdyby pak nic nebylo, nanejvýš mohou jen zabít. To že zemřeme je jasné a neodvratné od momentu, kdy jsme se narodili. Tak proč strach ze smrti?

Jiná otázka je, co kdo pomocí STRACHu získává - hmotného či nehmotného. Falokratický monoteismus je silným generátorem STRACHu. Ale to je jaxi mimo tematický okruh Zvědavce.

39936

7.1.2005 17:19

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39936

Nelpím na životě.
Ja docela ano, i pres ten fatalne nevyhnutelny konec.
Falokratický monoteismus je silným generátorem STRACHu. Ale to je jaxi mimo tematický okruh Zvědavce.
Proc? Protoze je to prilis teologicke, ci hodne intelektualni pro nas Zvedavce? [smích]
Prece strach s psychickym ci fyzickym mucenim uzce souvisi.

39948

7.1.2005 17:35

RE: 2004 - rok mučení

Had 194.?.?.?

Reakce na 39936

>Nelpím na životě.
Jste si jist?
Už Jste "umřel", abyste to mohl napsat, nebo jen mimotematicky plkáte?
Pokud Jste ještě "neumřel" a prsíte se nelpěním na životě a nemáte psychiatrickou poruchu ve smyslu deprese s následnou touhou po sebevraždě, pak by Vás mohlo čekat dokazování nelpění - "umřít sám v sobě". A to je docela srandovní záležitost...
Já se ptám vážně, není mnoho případů přechodu přes práh smrti se zachováním vědomí a ještě aby to mrskli v politicko-nekorektní debatě na net.

39950

7.1.2005 23:49

RE: 2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 39950

(Zrušeno. Jen nasírací příspěvek bez informační hodnoty.)

39974

7.1.2005 20:51

RE: 2004 - rok mučení

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 39931


> Po
>třicetileté válce zbylo z 10 milionů obyvatel Zemí Koruny
>České všehovšudy 250 tisíc zbědovaných lidí. V podstatě o
>nic nešlo. Stále jsme tady.

ceske zeme mely pred 30letou valkou asi 3 mil. obyvatel, po valce asi 900000, ztraty asi 2/3 including emigranty

39963

7.1.2005 17:32

RE: 2004 - rok mučení

Dr. Murt 82.?.?.?

Reakce na 39930

Toto je hrubé nepochopenie:

a) demokracie
b) aplikovanej politiky moci

1. Demokracia je zriadenie, kde ľudia delegujú svoju moc na svojich zástupcov. Tí na oplátku robia (pokiaľ možno) maximum, aby zaszupovali ich záujmy. Je zrejmé, že záujmy nepriateľa nie sú totožné s týmito záujmami.

2. Politik, ktorý má na seba delegovanú moc od občanov je odborníkom práve len vo svojom obore, v ostatných z moci štátnej najíma odborníkov na požadované úlohy. A nečudujte sa, to že žijete v demokracii, neznamená že váš štát nezamestnáva ľudí, ktorí sa vyznajú v tortúre. Rovnako vedia dosť dobre, ako ju aplikovať, prečo a v akej miere.

Zhrnuté: Predstavitelia spoločnosti (každej) musia používať prostriedky, ktoré sú optimálne. (Vrátalne omnoho brutálnejších, ako používa nepriateľ.)

39949

7.1.2005 20:49

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39949

Citujete z učebnice Marxismu-leninismu??

39961

8.1.2005 11:46

RE: 2004 - rok mučení

Dr. Murt 82.?.?.?

Reakce na 39961

Píšem, čo vidím.

40017

7.1.2005 21:02

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39949

Zhrnuté: Predstavitelia spoločnosti (každej) musia používať prostriedky, ktoré sú optimálne. (Vrátalne omnoho brutálnejších, ako používa nepriateľ.)

Takze, kdyz si ucinim zaver z vaseho shrnuti, nutne dojdu k anarchii a vzestupne spirale nasili a to vse ve jmenu zachovani demokracie, pomoci aplikovane politicke moci.Hmmmm...

39964

8.1.2005 11:48

RE: 2004 - rok mučení

Dr. Murt 82.?.?.?

Reakce na 39964

Skúste si prečítať niečo od Churchilla (napríklad Dejiny anglicky hovoriacich národov).

40018

8.1.2005 12:37

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40018

>Skúste si prečítať niečo od Churchilla (napríklad Dejiny
>anglicky hovoriacich národov).

Cetla, ne zrovna tohle, ale cetla.A....?

40023

7.1.2005 23:56

RE: 2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 39926

Pane Zizka,
s timto nazorem tady nepochodite. Nemuze byt nic lepsiho
nez demokracie. Ale lide si mysli ze demokracie ma davat
opak je vsak pravdou. Pred 200 lety napsal jeden pan
co se jmenoval Emanuel Kant, ze nemuze byt nic lepsiho
nez prave poslouchat a dodrzovat zakony demokracie.
Na vsech tech protestech ve svete proti spolecnosti
a politice vidite jen lidi s roztrhanyma dzinsema, co
jim to tak nejak v zivote nevychazi a proto musi odsoudit
spolecnost a ne sami sebe a svoji neschopnost.

39976

8.1.2005 0:26

RE: 2004 - rok mučení

zizka 62.?.?.?

Reakce na 39976

Dokud nevymyslíme nový nástroj na manipulaci a ovládání davu bezejmených plátců všemožných daní a poplatků, musí tu být demokracie. Jak by to vypadalo, kdyby každý volič mohl krafat do práce svého poslance, kterého si zvolil. Na umravnění voličů je dobré i to mučení.

Beru Vaše napomenutí na zřetel a omlouvám se, že jsem si dovolil vyslovit svůj osobní názor. Nechtěl jsem jím narušit pevnost a stabilitu demokracie ušmudlanými lidmi v roztrhaných džínách. Ty pro demokracii skutečně nejsou potřební ba naopak, není třeba ani jejich voličský hlas.

Děkuji za poučení.

39981

8.1.2005 5:50

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 39976

Bohužel, to co dnes se nám jeví jako demokracie, již
prvky demokracie dávno nemá!
Kdo má více peněz má moc! Koupí si média a svobodné
volby jsou v řiti! Kde chcete ještě hledat demokracii?
To je to samé jako jsme měli socialismus, ale o opravdu
spravedlivém sociálním státě jsme si mohli nechat jenom zdát!

39998

8.1.2005 11:29

RE: 2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 39976

Pred 200 lety napsal jeden pan
co se jmenoval Emanuel Kant, ze nemuze byt nic lepsiho
nez prave poslouchat a dodrzovat zakony demokracie.


A jste si jistý, že to v čem žijeme je ta demokracie kterou měl Kant na mysli?

40016

7.1.2005 14:01

Kolik za to chteji?

Markyz 65.?.?.?

to je docela dobrej dungeon. Jestli ho provozujou amici, tak bude asi i cistej.
Ja za daleko bidnejsi sluzby platim dominam nekrestansky penize a navic maji v mucirne lepkavou podlahu.

39918

7.1.2005 14:40

2004 - rok mučení

Martin adamsm (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

je to sice od věci... ale zaregistrovali jste, že v ČR byla právě zavedena branná povinnost i pro ženy ?

39921

7.1.2005 16:10

2004 - rok mučení

Eva evik (tečka) z (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

poloha plodu není svázáni do kozelce.Plod v děloze je stočený "do klubíčka"

39940

7.1.2005 16:22

RE: 2004 - rok mučení

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 39940

Jak vypadá "svázání do kozelce"?

39943

7.1.2005 17:01

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39943

Jak vypadá "svázání do kozelce"?
_________________________________________

Pochopitelne, ze to nema nic spolecneho s plodem u rodicky [oči v sloup]

Svazani do "kozelce", je - v sede, kdy mate hlavu u kolenou a od kolen ke kotnikum, mate pokrcene nohy tak, ze paty se vam dotykaji zadku. Ruce - paze mohou byt svazany za zady. Takto pripraveny clovek, se omota provazem. Je to velmi neprijemna poloha, pro cirkulaci krve a pro dychani.

39946

7.1.2005 17:12

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39943

>Jak vypadá "svázání do kozelce"?

Uplne stejne, jako stoceni do klubicka. [smích] ...a rika se tomu prenatalni poloha, ne?

39947

7.1.2005 17:36

RE: 2004 - rok mučení

Premiér 194.?.?.?

Reakce na 39947

Nicméně pozor - to, co je překládáno jako "svázat do kozelce" ("hogtie"[mrknutí jedním okem] je ve skutečnosti pravý opak embryonální polohy: úvaz, při němž jsou svázané ruce a svázané nohy zkrouceny do "protisměru" a spojeny za zády oběti. Nějak tak: http://fesrouge2.free.fr/hogtied_7.htm

Pro zajímavost: úvaz je odvozen od způsobu, jakým se znehybňoval dobytek (svázání všech čtyř nohou pod břichem - tele není člověk, takže mu fyzicky prostě nelze zvrátit nohy dozadu)...

39951

7.1.2005 17:52

2004 - rok mučení

petge 83.?.?.?

Toto je podle meho nazoru tematika, kde se prakticky nelze rozumne shodovat takhle teoreticky = "nasucho". Vzdy totiz bude zaviset na skutecnych okolnostech, kdy jeden a ten samy jedinec bude torturovani bezbranneho cloveka schvalovat, ackoliv jindy bude ten samy jedinec zarputile trvat na tom, ze je to absolutne a bez vyjimky nepripustne !!

To vlastne nema cenu ani diskutovat a mlatit se nejakymi argumenty takhle - akademicky. To chce proste zaryteho odpurce muceni "za jakychkoliv okolnosti" postavit pred situaci, kdy mu bude uneseno dite a on bude vedet, ze jde o cas - kdyz nedostane z komplice toho unosce nejakou informaci, jeho dite bude prodano a rozporcovano na "nahradni dily". No a pak by jsme to probrali, jak se skutecne zachoval !!

Samozrejme jde namodelovat situaci obracenou, kdy zastance vyslechu za hroznych muk , trebaze se jevi jako absolutni krutas, muze uronit slzu a ukaze se, ze treba takovy krutas v praxi ani nedokaze byt.

39953

8.1.2005 1:45

2004 - rok mučení

Had 194.?.?.?

Američani, nebo blablablačani... jsme my to lidé (jak tady někdo zvolal v souvislosti s masovým vynucováním "soucitu": "jste vůbec lidské bytosti?"[mrknutí jedním okem] a záleží co s tím démonem v sobě každý z nás udělá.
No, tak tady máme další zprávičku o malinkatém, policejním abughrabíčku po česku.
Žádná válka a dokonce ochránci zákonů a práva. http://www.novinky.cz/04/72/67.html

39992

8.1.2005 2:44

2004 - rok mučení

trodas 82.?.?.?

Premiér - konecne nekdo, kdo tem amaterum vysvetlil, jak svazani do kozelce vypada [chechtot] [velký smích]

http://bic.kundicka.cz/b/Krasne%20svazani%20do%20kozelce.jpg

[velký smích]

...pro autora clanku - jeste doporucuji prelozit vyraz:
"Použití taseru (7)" - malo-kdo vi, ze se jedna o vysokonapetove elektro-sokove zarizeni paralyzujici velmi silnym vybojem utocnika [oči v sloup]
http://en.wikipedia.org/wiki/Taser

...urcite by si ho zastancu muceni casto zcela nevinnych lidi meli na sobe vyzkouset... Totiz "siritele demokracie" povazuji za teroristu kazdeho druheho a mam dojem, ze i pulku vlastnich obcanu...

39995

8.1.2005 12:09

2004 - rok mučení

Dr. Murt 82.?.?.?

Bavíme sa o týchto ľuďoch, že?

http://193.87.21.211/weblog/video/turkish-driver-DurmusKumdereli-beheading-video.wmv

40022

8.1.2005 13:27

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40022

>Bavíme sa o týchto ľuďoch, že?
>
>http://193.87.21.211/weblog/video/turkish-driver-DurmusKumd
>ereli-beheading-video.wmv
__________________________________________________________

Predevsim pane Murt, se musim zbavit třesavky - bez ironie, kterou jeste stale mam po shlednuti popravy !! Je to vic jak strasne, hrozne, šokující.

To je jedna strana mince ! No a ted se musim moc a moc ovladat, abych udrzel sve emoce pane Murte, ale pokud vas mam a vsechny ostatni me oponenty, aspon trošičku, za inteligetni lidi, tak krucinal mi do prdele reknete PROC !!?? k takovemu nehoraznemu svinstvu muselo dojit ?? Neni to snad zapricineno US invazi do Iraku ?!, muceni a zabijeni irackeho civilniho obyvatelstva ?!, deti žen a starcu ?

Videl jste doktore Murte a vasi soukmenovci leho, Lojza, 68, Peshmerga, Ben Hur a dalsi takto smyslejici "lide" fotografie roztrhanych irackych deti a civilistu od AMERICKYCH bomb a raket ?? S tim souhlasite ?? Urcite, jako vzdy, chcete namluvit, ze ty zpropadeni islamsti teroriste, nastrcili pred sebe,jako zivy STIT !! tyto ubohe civilisty. Do hajzlu uz se vsim !!!!!!

Cetli jste vazeni panove oponenti, pred US invazi do Iraku, ze by nejaky Iracan ci nejaka skupina Iracanu, podrezala nekomu cizimu, ktery by byl mimo iracke uzemi hrdlo ?? Ja aspon ne, za cely svuj zivot !

Bavíme sa o týchto ľuďoch, že? Ano Murte, bavime se o te všivárně, ktera se nyni deje ve svete ! na jedne strane zemekoule, se davaji dotace a zachranuji se tisice lidi po prirodni katastrofe a na druhe casti zemekoule, se nesmyslne vrazdi. KDO TOMU MA SAKRA ROZUMET ?? Vy asi ano !

40027

8.1.2005 15:46

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 40027

Podřezávání krků ukazované na TV Al-Jazeera jsem také za Sadáma neviděl, ale viděl jsem krátké filmy, na kterých byl ukazován chemický Ali jak kope a střílí do zajatých šiítů. Jak vojáci ubíjejí nebo alespoň přizabíjejí ostatní zajatce před tím než je polomrtvé naházeli do hromadných hrobů. Některé ty záběry jsou tak šokující, že se na veřejnost nedostanou. Ty hromadné hroby, kterých se objevují desítky, podle Vás, vznikly za Sadáma jen náhodou, něco na způsob "okno se rozbilo". Kdo ho rozbil či jakým způsobem, to nevíme, ono se to "prostě" rozbilo samo o sobě. A ptám se jakto, že se "nesmyslně" nevraždí na jihu Iráku či v kurdské oblasti. Tam si dovedou udržet relativní klid, to jen v sunni části se stále vraždí, protože úspěšné volby by znamenaly konec nadvlády menšiny (sunnitů) nad zbytkem iráckého obyvatelstva.

40035

8.1.2005 16:51

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40035


> Tam si dovedou udržet relativní klid, to jen v
>sunni části se stále vraždí, protože úspěšné volby by
>znamenaly konec nadvlády menšiny (sunnitů) nad zbytkem
>iráckého obyvatelstva.

Budu se snazit, aby se muj prispevek zalibil i panu editorovi,...to abych zbytecne neztracel cas psanim.Vareni,psani....same shit
Takze
Kolik tun chemie se dostane pres injekcni strikacky a pres nos do tel obcanu USA a to jen proto, aby zisky z nelegalni cinnosti byly co nejvetsi,to vysvetlovat nechci a ani nemusim.Ale umiraji deti, ktere do toho padly, aniz by si uvedomovaly sve pociny, kolik se narodi deti, zavislych na chemii, a to jen kvuli zavislosti matky...atd.
Drogovou problematiku neresim, pouze poukazuji na to, ze orientace vladnoucich zionistu je jasna. Komodity jako opium(heroin), nafta,....to uz stoji za par umucenych, podrezanych,.....
100miliard USD by urcite pomohlo vice doma, nez nekde resit vladu,ci konec vlady nejake fucking mensiny ci vetsiny v Iraq.
Je-li vasim bliznim mile resit tyto otazky, tak at si to jdou resit za sve, z mych dani,at uz v USA nebo v Cesku, to nechci platit a timto podporovat takove nehorazne svinstvo, jako je vmesovani se do suverenity statu.
Chtel bych videt desetitisice vojaku nekde v south east central LA, jak tam resi valku mezi creeps and bloods. Stejna valka o moc, penize.
Nejdriv pred svym prahem.

40044

8.1.2005 19:39

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40035

A ptám se jakto, že se "nesmyslně" nevraždí na jihu Iráku či v kurdské oblasti. Tam si dovedou udržet relativní klid, to jen v sunni části se stále vraždí, protože úspěšné volby by znamenaly konec nadvlády menšiny (sunnitů) nad zbytkem iráckého obyvatelstva.

Jen drobnou pripominku.Ten soucasny binec tam ani tak neprisel ze strany sunnitu, jako spis od chiitu (Mogtada Al- Sadr, jeho otce a bratry zavrazdila Saddamova tajna policie).
Chiiti nechteji ani vladu sunnitu ,ale ani soucasnou loutkovou vladu.
Az Irak opusti posledni americky vojak, muzete se tesit na Irackou islamskou republiku.Pak jeste nezapomente na vudce jednotlivych tribu, bez jejichz podpory toho taky moc nejde a jak to asi dopadne?

40053

9.1.2005 17:20

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 40035

Ano to je pravda,ale americká a izraelská zvěrstva dnes již
těžko uvidíte, protože na tyto obrázky je zaměřena cenzura
jako noha silná! Ani mrtvoly amerických vojáků nesmíte
vidět !!!!!!!!

40137

8.1.2005 16:28

RE: 2004 - rok mučení

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 40027

Tohle se ovšem neděje pouze v Iráku. Je toho mnohem více, co má strýček Sam s jarmulkou na hlavě na svědomí:

http://ablecd.wz.cz/hell/deti/deti.html

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=1397

40039

8.1.2005 22:44

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40039

Dekuji Modracku za otresna fota, na ktera by se meli pred i po spani, divat lide, kteri souhlasi s US agresivni invazi v Iraku. Toto se muze stat jednou i jejich detem a rodinam. "Zadny strom, nevyrostl tak vysoko, aby nesel podtit". Takze nezapomente ! moji mili fellows' Americans.

40067

9.1.2005 2:33

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40067

pane lef, uz nas prestante oblbovat, ze zijete v americe
takovou to gramatickou hovadinu v anglictine nenapise ani prvnacek. mili fellows' Americans.
40093

9.1.2005 8:59

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40093

(Zrušeno za účelemzastavení tlachání)

40114

8.1.2005 16:26

2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Videl jste doktore Murte a vasi soukmenovci leho, Lojza, 68, Peshmerga, Ben Hur a dalsi takto smyslejici "lide" fotografie roztrhanych irackych deti a civilistu od AMERICKYCH bomb a raket ?? S tim souhlasite ?? Urcite, jako vzdy, chcete namluvit, ze ty zpropadeni islamsti teroriste, nastrcili pred sebe,jako zivy STIT !! tyto ubohe civilisty. Do hajzlu uz se vsim !!!!!!


Pane Lev,
ano videl jsemm je. Mozna jich bylo vseho vsudy dohromady
asi 50. Mozna vic, mozna min. Vlastni Iranci uz si zabili
za tu dobu kolem 300 deti. Jejich byvaly vudce Saddam za
den zprovodil ze sveta 200 deti, DENNE. To vam vsechno
bohuzel uslo. Bude dobre, kdyz se zapojite do dalsi jake-
koliv debaty s urcitou davkou faktu, nejenom s hromadou
emoci.

Lojza
jeden s takto smyslejicich "lidi"

40038

8.1.2005 19:23

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40038

Jejich byvaly vudce Saddam za
den zprovodil ze sveta 200 deti, DENNE.


Byl u moci 20 let, zabil 200 deti denne, tak si to ted spocitejte.
Nehodlam ubirat nic z jeho krutackych metod, ale tady prehanite, ne?

40052

8.1.2005 20:24

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40052

Za dobu jeho "furerovani" prislo o zivot dva miliony lidi.
To vydelte 12 roky jeho krutovlady a poctem dni.
365 x 12 a pocet dni delte 2 miliony a mate ze to bylo
zhruba asi 450 lidi +. Ze 450 lidi je to asi 200 deti.
Taky jsem musel pouzit kalkulacku. Ale je to tak.
Nemohu si pomoc.
On se s lidima nemazlil. Kdyz byla poslana pomoc detem
na leky a mleko po blokade, tak se jeho ministr zdravot
nictvi optal pri zasedani vlady, kde jsou ty penize ?
Saddam rekl svemu gardovi, doneste pytel na mrtvoly
a avedl telefon a zavolal manzelce ministra a rekl ji
okamzite dojde a odnese si mrtve telo jejiho manzela.
Toho pak pred ocima asi 20 clenu vlady zastrelil.
Asi v lete si muzete precist podrobnossti s jeho
soucasneho soudniho procesu. Asi 14 byvalych ministru
tento horor priznalo pri soucasnych vysetrovani. Tak
tak je tomu pani Ajo.
A taky nasli v pokoji jeho syna pravou nohu jednoho
fotbalisty co nepromenil jedenastku. Nechal mu ji
useknout. Celej taticek. To se deji veci mezi nebem
a zemi. Tento svet potrebuje demokracii. Ti lide
co tam ted zabijeji chteji aby se jejich slavny tatik
Saddam vratil.40056

8.1.2005 20:39

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40056

Duveruj, ale proveruj.
Mate, pane Lojzo, nejaky duveryhodny link na zminenych 200 deti denne? Ja to nemuzu najit. Dekuji.

40060

8.1.2005 21:21

RE: 2004 - rok mučení

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 40056

No jistě, svět potřebuje demokracii. A strýček Sam to zařídí. Jediný výsledek toho slavného tažení za iráckou ropou bude zhoršení bezpečnostní situace ve všech zemích, které jsou dnes považovány za demokratické. To ale strýčka Sama nezajímá. Toho zajímá business only. [naštvaný]

40064

8.1.2005 23:31

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 40056

Zde názorně vidíte všichni , jak Lojza Mikin strašidelně
kecá! Vzláště ten blábol s nohou si přečetl v "bobkovém
listě", kde čerpá i jiná "moudra".
On bude zuřivě obhajovat vraždění amerických okupantů
až do roztrhání těla.
Markatní rozdíl je mezi Saddámem a americkými okupanty!!!
Jeden je diktátor a ti druzí jsou demokraté!!!!
Jenomže jaksi mrtvoly a hromady mrtvol a mučení jsou
po účinkování obou těchto svinských nástrojů moci!
Je jedno, zdali někdo vraždí pro "zábavu" a druhý kvůli
špinavým penězům! Ten druhý je snad ještě horší!!!!

40076

8.1.2005 23:43

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40076

Souhlasim pane Pelesko - Lev

40077

9.1.2005 2:18

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40077

Souhlasim pane Pelesko - Levno a jak jinak ?

40090

9.1.2005 2:01

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40056

Za dobu jeho "furerovani" prislo o zivot dva miliony lidi.
To vydelte 12 roky jeho krutovlady a poctem dni.
365 x 12 a pocet dni delte 2 miliony a mate ze to bylo
zhruba asi 450 lidi +. Ze 450 lidi je to asi 200 deti


..jeste neco, pane Lojzo.Byl u moci 20 let, kam se vam podelo tech 8? Nebo snad byl po dobu onech osmi let hodnej kluk?
A nezapomente, porad mi dluzite dukaz o 200 zabitych detech denne.

40087

10.1.2005 8:15

RE: 2004 - rok mučení

Ben Hur 68.?.?.?

Reakce na 40087>A nezapomente, porad mi dluzite dukaz o 200 zabitych detech
>denne.

Kdyby tech deti zabil 100, 50, 20 nebo jedno denne, tak by podle vas Sadam Hussein byl slusny clovek ? Na Sadamovy zverstva potrebujete dukazy a na americka ne? Jakymi moralnimi zasadami se to ridite ? Nebo snad take verite propagaci pana Moora, ktery nam predstavuje ve filmu Sadamuv Irak jako poklidne misto, kde si deti hraji s kotatky. 80 % francouzu tomu veri, ze by jste se v te Kanade tolik pofranctila, to vam opravdu nepreju. Pak take asi verite panu Lvovi ze existuje tekuty fosfor.

40214

10.1.2005 15:55

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40214

Pak take asi verite panu Lvovi ze existuje tekuty fosfor.
____________________________________________________________

Aha, tohle mi uz zde nekdo pripominal v minulu, ale NEBYL ! to nickname "Ben Hur". Cili vy nejste v podstate "Ben Hur", ale nekdo jinej. Hned se jdu na to podivat - vy jste ten kdo palil tu desetitisicovou dollarovku v mikrotroube, aha, ted uz vim !

40229

11.1.2005 3:33

RE: 2004 - rok mučení

Ben Hur 69.?.?.?

Reakce na 40229

(Cenzurováno. Žádná informační hdonota, pouze nasíracíé příspěvek.)

40270

11.1.2005 13:04

RE: 2004 - rok mučení

Aja 24.?.?.?

Reakce na 40214


>
>Kdyby tech deti zabil 100, 50, 20 nebo jedno denne, tak by
>podle vas Sadam Hussein byl slusny clovek ? Na Sadamovy
>zverstva potrebujete dukazy a na americka ne? Jakymi
>moralnimi zasadami se to ridite ? Nebo snad take verite
>propagaci pana Moora, ktery nam predstavuje ve filmu Sadamuv
>Irak jako poklidne misto, kde si deti hraji s kotatky. 80 %
>francouzu tomu veri, ze by jste se v te Kanade tolik
>pofranctila, to vam opravdu nepreju. Pak take asi verite
>panu Lvovi ze existuje tekuty fosfor.

>
Clovek, ktery zabije dite, nemuze byt slusny clovek.Aby mohl byt souzen, je treba dukazu.
Pan Lojza mi tu sdelil, ze po dobu 20 let Saddam vrazdil 200 deti denne.Je to dukazne jen proto,ze to napsal pan Lojza?
Jak to myslite s dukazy na americka zversta?
Mate pochybnosti o me moralce?Nemusite. Ja vam vadim hlavne proto, ze se na svet divam jinak, nez vy.
Mooruv film jsem nevidela.
"80 % francouzu tomu veri"...mam se i vas zeptat na link?
Okoli, v kterem zijeme, nas bezesporu ovlivnuje, ale proc bych se mela "pofranctovat"?
Vy me povazujete nejen za nemoralni, ale i snadno ovlivnitelnou.
To je ovsem vas problem.
Ze mame rozdilne nazory je jenom v poradku, ale pouzivat na jejich podporu "podivna tvrzeni", to uz je jina vec.

40305

9.1.2005 3:53

RE: 2004 - rok mučení

Ignac 129.?.?.?

Reakce na 40038

> Vlastni Iranci uz si zabili
>za tu dobu kolem 300 deti. Jejich byvaly vudce Saddam
Co to je za hovadinu? Iranu Saddam nevladnul.
>za den zprovodil ze sveta 200 deti, DENNE. To vam vsechno
>bohuzel uslo.
Clovece vsimam si, ze tady vladnete jako baron prasil.

> Bude dobre, kdyz se zapojite do dalsi jake-
>koliv debaty s urcitou davkou faktu, nejenom s hromadou
>emoci.
Probuh jen se neridte podle toho vy at tem vasim zvastum neuveri ani bohnicky chovanci. Ty vase nazory se chovaj uz na prvni pohled jako blabol. Nebo, ze by jste byl jednim z pacosu a privadel ostatni k premysleni, aby jste jim mezitim mohl slohnout pridel prasku?

40102

10.1.2005 23:14

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40102

>> Vlastni Iranci uz si zabili
>>za tu dobu kolem 300 deti. Jejich byvaly vudce Saddam
>Co to je za hovadinu? Iranu Saddam nevladnul.
>>za den zprovodil ze sveta 200 deti, DENNE. To vam vsechno
>>bohuzel uslo.

Je dobré si připomenout takový malý testík, neboť časem některé skutečnosti upadají do zapomnění.
http://www.casodej.cz/iq-test.htm

40255

11.1.2005 6:11

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40255

Velmi dobre a pravdive pocteni z Casodeje pane Karle z Cech. Primo horlive doporucuji to precist, panu Lojzovi a Vcelickovi, vcetne kliknuti na tu Zemekouli, kde je taktez velmi poucny clanecek. Ale co z toho ?!, tito panove ziji v jinem svete a to je jako hazeni hrachu na zed ....... parez, zustane parezem !

40276

11.1.2005 0:36

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40102

Mily pane,
faktem zustava jedna vec. Ze Saddam za dobu sve
vlady likvidoval dva miliony lidi. Pocitani s
kalkulckou necham na vas.
Mam takovy dojem, ze i dobra polovina Bohnickych
pacientu umi ovladat jednoduchou kalkulacku.
Clovece vsimam si, ze tady vladnete jako baron prasil.

Prasi, jini, mohu prasit i ja.

40259

11.1.2005 14:25

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40102

Probuh jen se neridte podle toho vy at tem vasim zvastum neuveri ani bohnicky chovanci. Ty vase nazory se chovaj uz na prvni pohled jako blabol. Nebo, ze by jste byl jednim z pacosu a privadel ostatni k premysleni, aby jste jim mezitim mohl slohnout pridel prasku?


Presne tak se mnou jednali v praci kdysi davno Cesku,
kdyz jsem tem soudruhum rekl, ze Stalin ma na svedomi
zhruba 60 milionu lidi v Gulagoch.
Tak aspon taky hlasily svetove statistiky. Ale uz necham
ty soudruhy a toho vaseho Saddama na pokoji, at se nemusite
zbytecne zlobit. To bych si nepral.

40310

12.1.2005 5:19

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40102

Pane Ignaci, najdete si tady nekde odkaz jednoho
z vas pana Karla s Cech. Tomu vy verit budete, je to
vas clovek, stejne jako clovek pani Aji. Ten uvedl
zde linku na Carodeje. Tam se psalo, ze v Iraku zem-
relo hlady od roku 1981 do roku 92 asi 750.000 deti.
Pekne si to podelte 365 x 10 a prijdete na to vyjde
vam cislo 200 na den. Priste napiste na OSN ze jsou
to baronove Prasilove a ne me.
A do Bohnic me prosim neposilejte.

40358

12.1.2005 18:32

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40358

>Pane Ignaci, najdete si tady nekde odkaz jednoho
>z vas pana Karla s Cech. Tomu vy verit budete, je to
>vas clovek, stejne jako clovek pani Aji. Ten uvedl
>zde linku na Carodeje. Tam se psalo, ze v Iraku zem-
>relo hlady od roku 1981 do roku 92 asi 750.000 deti.
>Pekne si to podelte 365 x 10 a prijdete na to vyjde
>vam cislo 200 na den. Priste napiste na OSN ze jsou
>to baronove Prasilove a ne me.
>A do Bohnic me prosim neposilejte.
>
Amo, do r. 1997 zemřelo 750.000 dětí, ale nikoliv vinou Saddáma Husajna, ale v důsledku sankcí OSN, prosazených USA.
http://www.casodej.cz/iq-test.htm

Tedy nejsou to oběti Saddáma, ale vlády USA.
Nelze každou americkou špinavost svalovat na Saddáma.

40415

12.1.2005 22:02

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40415

Ten uvedl
zde linku na Čaroděje. Tam se psalo, ze v Iraku zem-
relo hlady od roku 1981 do roku 92 asi 750.000 deti.
Pekne si to podelte 365 x 10 a prijdete na to vyjde
vam cislo 200 na den. Priste napiste na OSN ze jsou
to baronove Prasilove a ne me.
A do Bohnic me prosim neposilejte.

Lojza -- 70.?.?.?
______________________________________________

Pane Karle z Cech, pan Lojza ale cetl neco z "Čaroděje" a ne z Časoděděje. Takze prosim pochopte, ze pan Lojza ma informace i statisticke, z jineho zdroje. Prijemny vecer preji.

40432

13.1.2005 0:50

RE: 2004 - rok mučení

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 40432

(Zrušeno - osobní urážky)

40441

13.1.2005 10:32

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40441

RE: 2004 - rok mučení Reagovat13.01.05 00:50

(Zrušeno - osobní urážky)

Sidonius -- ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca -- 24.?.?.?
_______________________________________________________________

Dekuji pane Stwora. Mel jsem moznost si tento pispevek precist pred zcenzurovanim. I pro me - stareho hulvata, ten prispevek byl silny tabak do fajfky ..... brrrr

40468

13.1.2005 11:17

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40432

>Pane Karle z Cech, pan Lojza ale cetl neco z "Čaroděje" a
>ne z Časoděděje. Takze prosim pochopte, ze pan Lojza ma
>informace i statisticke, z jineho zdroje. Prijemny vecer
>preji.

>
Pane Lve, buďme velkorysí. To že má Lojza problémy se čtením je omluvitelné - kdo jsme bez chyby? Mnohem víc mi u něj vadí, že má problémy s pochopením čteného textu. Vidíte to tady ne konkrétní věci, ke které diskutujeme. Lojza si přečte, že sankce OSN a USA proti Iráku způsobili smrt 750 tisíc dětí v Iráku a Lojza z toho udělá, že Saddám denně vraždil 200 dětí z denní kvóty 450 lidí.
Ještě napíše, že k tomu dospěl s kalkulačkou.
To už si ale nevykalkuloval, že při 450 mrtvých denně by musel denně strávil 8 hodin podřezáváním svých obětí s normou jeden mrtvý za 1 minutu a půl hodinovou přestávkou na občerstvení podle Zákoníku práce. A to včetně sobot a nedělí a bez nároku na dovolenou na zotavenou. Taková dřina podle Lojzy po dobu snad 12 let - no to přece není v lidských silách vydržet.
Lojza, jak se tady předvádí, jistě Saddámovi asistoval - stopkama mu měřil čas, aby řádně plnil normu a ani rauchenpauzu mu jistě nedopřál.

40472

13.1.2005 11:43

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40472

Prominte pane Karle z Cech. Musim Vam opet oponovat a sice, pro pana Lojzu, jeden zivot tam a nebo jeden zivot onam, nedela zadny rozdil. Dulezite je, kolik deti zabil ten krveziznivec USA nastoleny/dosazeny diktator Saddammus a ne dnesni bomby donesene na perutich "demokracie" z Bileho domova pro postizene. Za to, bychom meli byt vdecni, podle slov pana Lojzy. Cili, nezalezi na tom, jak jsou a kym utraceny detske zivoty !

40475

13.1.2005 15:39

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40472

Mily pane Karle a Lve.
Uz necham na pokoji vaseho pana Saddama. Vam bude
dobre, ja nebudu dostavat od vas zadne urazlive
prispevky. Vsichni budeme spokojeni. Co vy na to?
Pro vas se stala politika nabozenstvim. Racionalita
je ta tam.
Nedivte se, ze tolik diskutujich za par tydnu zmizi
ze Zvedavce. Zkuste jit na nejaky chat, kde se bavi
lide hluboce nabozensky zalozeni. Da se to vydrzet
asi tak hodinu.

40489

13.1.2005 23:36

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40489

Lojzo
Zacinam mit takovy pocit, ze ne jenom me pomohlo cist prispevky zde, na Zvedavci. Citim, ze Vam taky.

40532

13.1.2005 23:43

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40489

A to se projevi tak, ze uznate, ze i panove Karel z Cech i pan Lev maji pravo, stejne jako Vy i jini.
Netlacte na pilu uz.
P.S. Znate nejakou skupinu maldych Cechu,Moravanu a Slezanu?
Tak neco mezi dvaceti-petadvaceti?....
Mame se co ucit, damy a panove.

40533

14.1.2005 3:05

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40533

Netlacte na pilu uz.

Vzdyt to rikam, uz nebudu tlacit na pilu. Ti chlapci
maji nejenom pravo se vyjadrit co si mysli a zaroven
maji uplne pravdu. Souhlasim s obema a ve vsem.

40542

14.1.2005 9:40

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40542

Ale Lojzo
Latku jste si nasadil sam,bez jejich pomoci.
Oni taky nepreskoci vsechny nastavene vysky, takze jakapak absolutni pravda.
To uznani jejich "ve vsem" pravdy je zase utok. Jinou formou,ovsem.
Myslim, ze mozky, zde na Zvedavci, maji navic, nez se hadat.
Krome tech "zelenejch" [pláč]
Tak je opravdu nutna pomoc Zhora.

40560

14.1.2005 9:42

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40542

oprava:
Tam.......

40561

13.1.2005 5:20

RE: 2004 - rok mučení

Ignac 129.?.?.?

Reakce na 40358


>Vlastni Iranci
Iranci jsou obyvatele Iranu
>Jejich byvaly vudce Saddam
Saddam vladl Iraku
>A do Bohnic me prosim neposilejte.
Tak kam? Do paty obecny zopaknout si zemak? Co bude pro vas stravitelnejsi?

40458

13.1.2005 11:24

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40458

>
>>Vlastni Iranci
>Iranci jsou obyvatele Iranu
>>Jejich byvaly vudce Saddam
>Saddam vladl Iraku
>>A do Bohnic me prosim neposilejte.
>Tak kam? Do paty obecny zopaknout si zemak? Co bude pro vas
>stravitelnejsi?

>
Pane Ignáci, Lojza to nahlíží z globálu. Iráčané, Íránci, Palestinci, Syřané, Afgánci - všichni si zaslouží bombardování a není proto důvod je rozlišovat. Je to bušistánský národní zájem (a těch pejzatých co v sobotu nepracují v pozadí).

40474

9.1.2005 2:29

2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Je jedno, zdali někdo vraždí pro "zábavu" a druhý kvůli
špinavým penězům! Ten druhý je snad ještě horší!!!!

Peleška Milan -- peleska (zavináč) email (tečka) cz -- 83.?.?.?


Pane Pelesko,
jak to ze vam uniklo to, ze se USA ztraci touto valkou
miliony a miliony ? Ze pozorne nectete noviny a ctete
jen to co se vam libi ? Musite cist vsechno. Ti Americane
tam v tom Iraku podle me se jen brani, to ti vasi hrdinove
vrazdi hlava nehlava vsechno co je zive kolem. Svoje lidi
a deti jindy zase Americke vojaky.

40092

9.1.2005 12:24

RE: 2004 - rok mučení

Had 194.?.?.?

Reakce na 40092

>Ti Americane
>tam v tom Iraku podle me se jen brani,
A jó, to je fakt. Amíci si vyjeli přes půlku planety pocvičit se v obranné, čili spravedlivé válce... [chechtot] - tentokráte Jste mě pobavil jinak vzděláníchtivý debatére Lojzo.

40125

9.1.2005 15:45

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40125

Mily pane Hade.
A proc bych si to nemohl myslet ? Ja si myslim, ze
moje uvaha o financich ve valce s terorismem je mnohem
lepsi, nez slepa nenavist pana Pelesky ke vsemu co
je americke. On napsal, ze americane svou valkou
jdou jen po "spinavych" penezich. Ja jsem si dovolil
s nim jen nesouhlasit. Vsimnete si , ze kazda jeho
veta je jen komunisticka frazeologie. Stejne jako
treba mnoha dalsich lidi zde. Moc me to pripomina
nabozenskou frazeologii. Neni to originalni mysleni.
Na otazku viry vam odpovi kazdy verici naprosto stejne
jak ve Vladivostoku, tak v New Yorku. Stejne tak se
vyjadruje pan Peleska o americkem imperialismu.
Vy opravdu si taky myslite, ze valkou se delaji penize ?
Tak jak nas to ucili v socialistickych skolach. No
budis vam to prano.


40129

9.1.2005 17:58

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 40129

Amerika je veliká a krásná země, plná nádherných a svobomyslných
lidí , kteří si nezaslouží mít ve vedení země takové
pokrytecké a prolhané svině jako je současný prezident!!!!

40143

9.1.2005 17:59

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 40143

Opravuji - svobodymyslných ....

40146

10.1.2005 19:39

RE: 2004 - rok mučení

leho 168.?.?.?

Reakce na 40143

No vidite, Pelesko, a ti nadherni svobodymyslni lide zvolili Bushe a to dost velkym rozdilem. Nebo to bylo nejak jinak???

40240

10.1.2005 19:56

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 40240

Lidé volí podle toho , co jim "připraví" televize!
A kdopak vlastní televizi a kdo si může koupit vysílací čas? !!!

40242

11.1.2005 8:20

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40240

>No vidite, Pelesko, a ti nadherni svobodymyslni lide zvolili
>Bushe a to dost velkym rozdilem. Nebo to bylo nejak jinak???

Moment moment pane Leho, o jakem velkem rozdilu mluvite? Takze s naprostou jistotou PISI, ANO BYLO TO JINAK !

40281

10.1.2005 13:30

RE: 2004 - rok mučení

Had 194.?.?.?

Reakce na 40129

Debatére Lojzo,
myslet a prezentovat si můžete, co chcete a také to děláte, což je v pořádku.
A že je ten Váš myšlenkový a vyjadřovací proces lepší, než Vašeho oponenta - to není až tak překvapivý postoj a jistě nebudete v tomto osamocen... [velký smích]
Pokud se vyjadřuji nazpět, ne proto, abych Vám myšlenky korigoval, ale proto, že se mi buď něco nějak nepozdává (viz. "obranná" aktivita okupanta) anebo k vyjádření souhlasu (to již méně, neboť by to musel být souhlas překvapivě bezvýhradný).
Originální myšlení - víte jsou 3 stavy mysli:
1. mysl neovládaná - myšlenky hopsají, jak chtějí a lidé jsou naprostými otroky tohoto chaosu v sobě - to je nejběžnější stav.
2. mysl, jejíž změny jsou již kontrolovány - např. vědci, vysokoškolští profesoři. Dokáží mysl již zaměřit dlouhodobě a efektivně na daný problém,anebo poodstoupit od myšlenek. Kdo použije tuto kontrolu k umenšování myšlenkového chaosu, žije se mu niterně již docela dobře a získává dobrý přehled o životě, aniž by musel absolvovat školský proces.
3. mysl ovládnutá - schopnost zastavit, a vyprázdnit mysl a použít ji jako bezvýhradně poslušný nástroj vůle - zde tedy je originalita myšlení JISTÁ.. Kdo to dokáže?
Ze třetího stavu se není možné klesnout do prvního.
>Vy opravdu si taky myslite, ze valkou se delaji penize ?
Ač mladší než Vy prošel jsem také socialistickým školstvím a jelikož kidy marxistické mě spolehlivě uspávaly,nebo děsně nasíraly, tak ani nevím, zda jsem výdělečnost válek z podvědomí vyšťoural...
Že však na válkách VŽDY někdo vydělá (a dobře), to mi nechcete vyvracet, že ne?
Otázka tedy zní: KDO? A zdalipak v rámci válečného marketinku tento (tito) záhadný někdo nezapracuje na vytvoření plnotučných poptávek, tím, že nějakou tu výhodnou válečku pomůže spustit...? Nebo v dnešním dolaruchtivém světě věříte na boj za ideály [překvapení] ?
A ještě něco: projevuje se u Vás rigidita (setrvačnost, jednostrannost, "jednosměrná ulice"[mrknutí jedním okem] myšlení a vyjadřování.
Nesouhlas a oponenturu jednoduše a spolehlivě strčíte do šuplíčku - komunistický, socialistický, nevzdělaný. Což je pro Vás jistě pohodlné, ale jelikož debatujete a obdivujete vnější vzdělanost (iformace našťouchané v paměti, mysli), tak byste tedy měl reagovat i vzdělanecky, nebo ne? Párkrát Jste z tohoto svého klišé vybočil a nebylo to špatné, obzvláště, když Jste se snažil o humorný náhled na zde nesmírně vzdělanecké a odborné debatování..
Sstálý úsměv a více humoru...

40225

9.1.2005 17:25

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 40092

Zvláště dobře se Američané bránili ve Falůdže , která je po
té "obraně" srovnána se zemí a pod sutinami zůstali
stovky mrtvých civilistů!!!!!!!!

40138

10.1.2005 0:38

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40138

Ja videl a slysel, jak jim Americani dali 2x varovani.
Civiliste neodesli. Nebo, ze bych mel halucinace ?
Pane Peleska bude velice dobre, kdyz pro svoji vlastni
dignity budete psat jen to co vite positivne.

p.s.
Mnoho lidi tam potom bylo nalezeno spoutanych, to
aby nemohli utect a zachranit se.

40186

10.1.2005 4:56

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 40186

A abych doplnil tu sbírku "kachen", podle posledních zpráv arabské TV Al-Jazeera (pokud umíte anglicky či arabsky, můžete si to na oficielních stránkách přečíst) celá tragedie v těch deseti zemích Asie byla způsobena USA armádou, která ve spolupráci se sionistickým Izraelem a Indií prováděla nukleární pokusy na dně oceánu. Další konspirační teorie budou následovat.

40205

10.1.2005 7:11

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40205

pane pokud se jedna o kachny, jednu jste prehled a sice, ze americke olejove spolecnosti hledali podmorske zasoby oleje, vybuch pouzili k sejsmografickemu hledani. [pláč]

40210

10.1.2005 16:40

RE: 2004 - rok mučení

P.Peshmerga, Mgr Paed 69.?.?.?

Reakce na 40210

Na nic jsem nezapomněl, v poslední větě se naopak zmiňuji o tom, že další konspirační teorie budou následovat. Vaše nejnovější zpráva to jen potvrzuje a tomu nebude konec, stejně tak jako s konspirační teorií o smrti J.F.K. apod.

40232

10.1.2005 20:00

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 40186

Zase Lojza Mikin lže jako prase!
A když se teď měli vrátit obyvatelé do sutin,
tak jich pár natočili / bylo jistě vidět na TV FOX /,
ale jinak jde o "mrtvé" město.
Blbý Lojza tam byl a viděl , jak je 2x varovali než
zbombardovali celé čvrtě!!!

40244

11.1.2005 1:13

RE: 2004 - rok mučení

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 40244


Zase Lojza Mikin lže jako prase!
A když se teď měli vrátit obyvatelé do sutin,
tak jich pár natočili / bylo jistě vidět na TV FOX /,
ale jinak jde o "mrtvé" město.
Blbý Lojza tam byl a viděl , jak je 2x varovali než
zbombardovali celé čvrtě!!!

Peleska

Vazeny pane Peleska,
na zaklade vasich prispevku, jsem prisel na to
ze vest s vami jakou koliv diskusi, je ztrata
casu a energie. A nadavat nekomu do prasat muzete
snad jen lidem sobe rovnym. Prosim, aby jste si
tyto zakladni pravidla spolecenskeho jednani
uvedomil.
Zkuste to, urcite se vam to bude libit.


40263

10.1.2005 20:17

RE: 2004 - rok mučení

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 40186

Iráčané musejí být zbombardováni pro své vlastní dobro!!!

40245

12.1.2005 18:46

RE: 2004 - rok mučení

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 40186

>Ja videl a slysel, jak jim Americani dali 2x varovani.
>Civiliste neodesli. Nebo, ze bych mel halucinace ?

Patrně ti civilisté neprošli školením bezpečnosti práce jako pokladní v OKD v Ostravě. http://www.ceskenoviny.cz/domov/index_view.php?id=109913
Ta peníze dobrovolně vydala a tak se jí nic nestalo.

40416

9.1.2005 4:02

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zde je treba ,znovu ,opakovat jednu zasadni vec o Iraku,ze Saddam Hussein neotravil Kurdy,coz i CIA potvrdila v Americe pred senatem,ale ,dodnes se tato tolik atraktivni obzaloba pouziva k ocerneni Saddam Hussejna,zrovna ,tak ,prepadeni Kuwaitu bylo schvaleno USA ,ktere prohlasilo,ze se nebude michat do arabskych sporu ( take se nemichalo,ze ano? ),nebot Kuwait umele utvorena zemicka Brity-"rozdel a panuj",( to same s Israelem a Palestinou ) ,ktera ,kdysi byla soucasti Iraku.Valka Irak-Iran byla z obou stran podporovana celym zapadnim svetem ,co na ni vydelavali Billiony dolaru i ten plyn dodali,Kurdove chteli vyuzit situace a v dobe valky s Iranem a s Amerikou se chteli odtrhnout,tedy ,vrazit nuz v dobe ohrozeni do zad ,tak ,jak nas pocastovali Slovaci v dobe Mnichova,tyto Kurdove jsou ve valce s Tureckem desitky roku a jejich vesnice byly likvidovany od kazde vlady ,jez je ma na svem uzemi,Jestlize Saddam vrazdil a zaviral,tak se kouknete na dnesni politiku USA u nich doma v Americe -dozivotne muzete byt zavren v koncentracnim tabore,jen pro priklad ,nacisticke Nemecko nezavrelo vsechny zidy,ale ,Amerika internovala vsechny Japonce do jednoho,jak Amerika zachazi s internovanymi jsme se mohli presvedcit z nedavnych fotografii a pri dobivani mesta Fallujah byl rozkaz strilet po vsem ,co se hnulo,takovy rozkaz nenajdete v zadnem archivu o nacistech,ale muzete si vzpomenout na volani zida Ilya Ehrenburga,znicit vse ,co je nemecke,deti,zeny ,proste vsechny,takze ,vsichni politikove nestoji za nic i ten tak oslavovany Churchil chtel otravit iracka mesta v prvni svetove valce ,aby zlomil rebelii proti zajmum jeho velicenstva.

40103

10.1.2005 7:23

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40103

pane Nohejl, co se tyce vaseho vykresleni dejin, ktere vy i ja pamatujeme s vami naprosto souhlasim. Co se tyce Nemecka versus ostatnich, zapomel jste na Lidice? Zapominate na Terezin?
Zapominate na Heydrichiadu ???

40211

9.1.2005 4:34

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdo ,ma nejvetsi zajem na valce v Iraku ?
w w w . h a a r e t z . c o m
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.haaretz.com/hasen/objects/pages/PrintArticleEn.jhtml?itemNo=280279


In the course of the past year, a new belief has emerged in the town: the belief in war against Iraq. That ardent faith was disseminated by
a small group of 25 or 30 neoconservatives, almost all of them Jewish, almost all of them intellectuals (a partial list: Richard Perle, Paul Wolfowitz, Douglas Feith, William Kristol, Eliot Abrams, Charles Krauthammer), people who are mutual friends and cultivate one another and are convinced that political ideas are a major driving force of history. They believe that the right political idea entails a fusion of morality and force, human rights and grit. The philosophical underpinnings of the Washington neoconservatives are the writings of Machiavelli, Hobbes and Edmund Burke. They also admire Winston Churchill and the policy pursued by Ronald Reagan. They tend to read reality in terms of the failure of the 1930s (Munich) versus the success of the 1980s (the fall of the Berlin Wall).

The war in Iraq was conceived by 25 neoconservative intellectuals, most of them Jewish,
who are pushing President Bush to change the course of history*. Two of them, journalists William Kristol and Charles Krauthammer, say it's possible.
Pro koho pracuje "americky president,pro americky lid a nebo pro zidy-zionisty v Israelu ?

40105

9.1.2005 10:16

RE: 2004 - rok mučení

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 40105

Pokuste se ty texty přeložit, moje angličtina není nic moc a vždycky se u toho dost zapotím, než si to všechno přeložím do češtiny. [mrknutí jedním okem]

40121

10.1.2005 3:02

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jen v kratkosti,israelsky tisk priznava ,ze zid eve Washingtonu vlastne organisuji zahranicni politiku Ameriky ,ze pouzivaji Americanu jako svych vasalu k utoku na cizi zeme ve jmenu statu Israel,ktery je dobre zastoupen ,co by neocon na vsech vyznacnych mistech v americkem-tedy ve zkutecnosti,zidovskem aparatu,ovladnemeli mozek ,tak uz zbytek tela je k nicemu,pro toho majitele tela.
Pata kolova zionistu-chazaru ,dne s vladne Americe ,nakonec to Ariel Sharon prohlasil pred stovkami novinaru 3 Octobra 2001 ,ze Amerika ,jsou oni-zide a ne americti obcane,cehoz si dobre vsimnul ,mozku jeste pouzivajiho senator William Fulbright,ktery mel tu odvahu prohlasit "Israel kontroluje Spojene Staty Americke"-budiz mu zeme lehka!!!!

40195

10.1.2005 3:51

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The Global Torture System, Part II
http://progressivetrail.org/articles/040616Engelhardt.shtml
Uvadim jen malou cast,nas osud je v tech nejlepsich rukach.

Zaverecna kapitola rika:And, I have to admit, just considering the Bush lawyers and their chilling documents, it's hard not to think of those doctors who, as Robert Jay Lifton wrote so powerfully in The Nazi Doctors: Medical Killing and the Psychology of Genocide, turned the pledge to heal into a commitment to murder in service to Hitler's regime. The lawyerly equivalent would be, I suppose, the turning of a commitment to uphold justice into the protection from prosecution of those who administer pain for our regime. While this doesn't reach the depths of those Nazi doctors (and lawyers), it certainly is shameful; or, as Washington Post columnist David Ignatius put it today (Small Comfort) while describing the August 2002 memorandum, "in its dry, lawyerly way, [it] is as shocking as the Abu Ghraib photographs."

Mam dojem ,ze nasi demokrate v mnohem predci Hitlera.Zadne jine zakony neexistuji,jen ty vitezovi,takze na co cele to nakladne UN ??

40198

11.1.2005 0:08

2004 - rok mučení

Belveder pilsenaaa (zavináč) yahoo (tečka) com 64.?.?.?

Asi by jsme tezce hledali zemi,ktera by behem valecneho stavu neporaktikovala urcitou formu muceni a to jak fyzicke a nebo predevsim psychicke formy.Muci se vsude,nekde vic a jinde min,naslo by se jen pramalo policejnich stanic,kde se neprovadi muceni,ona obycejna facka,kopanec do bricha a nebo noc stravena v promlzle vezenske cele je nastrojem muceni.
Chci timto jen konstatovat,ze by se nikdo nemel zarazet nad udalostmi v americkych vezenskych instalacich v Iraku,obvzvlaste kdyz Americanum u "vyslechu" veznu asistuji izraelsti experti.
Jakou moralku a disciplinu ocekavate od lidi,kteri stravili v mladi hodne casu hranim nasilnych video her a kulturne se obohacovali filmy jako je Rambo,Terminator,Reservoir Dogs atc.Na tomto odpadu roste dnesni mlada generace.

40257

11.1.2005 2:35

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,na nic nezapominam,jen to musime casove vse srovnat,tak ,jak prichaZELA JEDNA VEC PO DRUHE.
pane Nohejl, co se tyce vaseho vykresleni dejin, ktere vy i ja pamatujeme s vami naprosto souhlasim. Co se tyce Nemecka versus ostatnich, zapomel jste na Lidice? Zapominate na Terezin?
Zapominate na Heydrichiadu ???

ZACNEME TIM ,ZE ,NEMCI A HITLER BYLI VTAZENI DO VALKY ZIDOVSKYM KONGRESEM 24 BREZNA ROKU 1933-TYTO LONDYNSKE NOVINY BYLY DLOUHY CAS "POD ZAMKEM " A DODNES SE O TOM MOC NEMLUVI,CILI,ZOTPOVEDNOST ZA VALKU MA UTOCNIK,PRIKLADEM JE PALESTINA,KAM SE NASTEHOVALI ZIDE-CHAZARI-ZIONISTI,KTERI DOMACIHO PANA NAZYVAJI TERRORISTOU,KDYZ SE BRANI A KAZDY ,KDO NESOUHLASI S POLITIKOU ISRAELU JE ANTISEMITISTA I TI JEZ SE DOSTATECNE NEPOKLONI ZIDUM A NAOPAK ISRAELCI ,KTERI OKUPUJI TUTO ZEM SI DAVAJI RIKAT OBRANNE JEDNOTKY I PRES VEREJNE PROHLASENI O OKUPACI PALESTINY,TO JEN MALY PRIKLAD JEK JDOU DEJINY PREKROUTIT.LIDICE BY NIKDY NEBYLY ,KDYBY ZIDE NECHALI NEMCE NA POKOJI,PRO JEDNO PROCENTO ZIDU V NEMECKU MUSELO JIT 99 PROCENT NEMCU DO VALKY,ZA UDAJNYCH 6 MILIONU ZIDU ,MUSELO ZAHYNOUT 60 MILIONU KRESTANU,PROC DNES UMIRA TISICE AKMER.KRESTANU PRO PAR ZIDU VE WASHINGTONU?
PARDON,NE ZIDU ,NEOCON,KDE VETSINA JSOU ZIDE ,TEDY 230 MILIONU AMERICANU CVICI PODLE PAR ZIDU U KORYTA,JEZ REPRESENTUJI ANI NE 2% AMERICKE POPULACE,TAKZE DALSI LIDICE,TEREZIN A TO OSTATNI SE DELA V ISRAELSKEM STYLUS POMOCI AMERICANU NA VSECH ,DKOZ SI NENECHAJI LIBIT SE OKRADAT ZIDY-ISRAELCI A HAJI SVA PRAVA-TEZKO AMERICANE ZDUVODNI NA OPACNEM KONCI SVETA SVOJI PRITOMNOST,ZADNE ZBRANE HROMADNEHO NICENI TAM NEJSOU,ALE ISRAEL MA 400 ATOMOVYCH A JINYCH BOMB,TEN ISRAEL ,KTERY TAM NIKDY NEMEL BYT VYTVOREN,KTERY VZNIKL S POMOCI JEHO VELICENSTAVA-BRITU-ROZDEL A PANUJ,ALE ROZDELUJ Z CIZIHO-PAMATUJETE MNICHOV!!!

40267

11.1.2005 6:04

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Reakce na 40267

Spravne napsano pane Nohejl, jen s tim rozdilem, ze jen par lidi na Zvedavci to chape a zbytek "lidi", to nepochopi nikdy, jelikoz ziji a nebo chteji zit v temnotach. Vetsinou to jsou jenom "mudrlanti" !

40275

11.1.2005 8:39

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40267

PANE NOHEJL, NEMUSITE NA ME KRICET..ja jsem se ucil dejiny trosicku jinak, ale je mozne, ze je to tim, ze jsem samouk. Byl jsem presvedcen, ze Hitler zacal s "vyhlasenim" valky Ceskoslovensku. Proc pouzivam uvozovky, Cesi meli na vybranou, budto valku nebo protektorat. O zidech jsem se ve sve samouce neucil, ovsem me na rozdil od vas, zide nikdy moc nezjimali. Neprikladam dulezitost zmetkum lichvarskym ze ktereho naroda nebo viry pochazeji, v mem okoli mam vice lichvaru kteri chodi do protestanskeho kostela nez zidu. Specialne ti co maji obchody s proplaceni platebnich (vyplatnich) seku (checks) Na druhe strane novodobou historii vidime oba stejne. Mozna, kdybych byl zidovskeho puvodu, nebo by mne zide zajimali jako vas, ze bych hledal spinu prave v Israeli. Ja ji vidim v Buffalu...a ne od zidu. Nejvic je zde protestantu a snad spanelskych katoliku. Zidu jak sam rikate je asi 2% a jsou velice malo videt.

40283

11.1.2005 3:29

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Peliska-vse je jine ,nez si lide mysli.

If you think George Bush or Dick Cheney is running the show, then you are woefully undereducated - which is the mental status of most people in America.

Notable midwife to tyranny Henry Kissinger is the chief lieutenant of David Rockefeller, who is the American commisar of the Rothschild empire, which runs just about everything. There are no real enemies, only those created by the powers that be to create the chaotic conditions to both cull the population and profit from the sales of weapons to both sides. It has been that way throughout the 20th century, and doubtless long before.

Soviet Russia and Nazi Germany were funded by Jewish bankers in America and England. The Bush family was one of the primary benefactors of these maneuvers. They are trusted stooges of the big money players - Queens Elizabeth and Juliana and Sofia - and the banking giants of both Wall and Fleet streets. John Kerry's Jewish father was a CIA agent and he married a Forbes girl (the Forbes family, with Jewish ties, being one of the richest criminal American families of the 19th century, profiting from both slavery and drug sales to China).
Co si myslite,ze by v ucebnicich dejepisu bylo,ze obe strany valecneho konfliktu financovala jedna a ta sama zidovska rodina-lide by prokoukli a nechteli by pro zidy valcit a navzajem se zabijet,takovy svet nemuzeme mit,jen si vzpomente ,jestli v Nurimberskem procesu s valecnymi zlociny sedel nejaky zidovsky banker a nebo zidovsky policista z polskeho ghetta.

40269

11.1.2005 3:36

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Cash from the Germans for the Jews who mass murdered Jews

»The Jew Frister writes about the guilt of the Nazi victims ...

He tells us stories that let him look like a traitor, a swindler and a blackmailer. He even exposes himself as a simingly unscrupulous co-offender: Well calculated had Frister handed over a young Jewish co-inmate to certain death ... When he was only 13, he for the first time experienced an abys of treason without moral inhibitions: The father of his cousin Mischka, a Jew, handed over Jewish refugees from the Ghetto to the police in order to enrich himself. At the end, he even handed over his own wife to be free for his mistress ... The 13 year old lead the Gestapo into his parents flat where they were hiding ... He found amongst his Jewish co-inmates Jews with a "Satanic soul" who attacked each other like wild beasts.«

Der Spiegel, 28/1997, page. 172 f.

"The fact that the Yad Vashem memorial site was already being planned in 1942 reveals a functionalist relationship to the Holocaust ... Thoughts had turned to the immortalization of the Shoah even while most of the victims were still alive."


taz (daily paper, Berlin), 24 May, 1995, p 12.
Money-Jews dealt with the SS in Auschwitz and made huge profits. Strangely, Jewish inmates in Auschwitz did not notice that mass-gassings ever took place: »Amongst the top leadership of Hungarian Jews it was commonly agreed upon, not to disturb the 'deals and business relations' with the SS by disseminating the unmasking report of the Jewish inmate Vrba ... In August [1944], 1800 Hungarian Jews, the most wealthiest and influencial ones, went by train to Switzerland ... Jews who knew about Auschwitz and who became accomplices of the SS

40271

11.1.2005 3:55

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Children
of a Lesser God

By Israel Shamir(upraveno )


Jenom zidovsky spisovatel si muze dovolit napsat neco takoveho,jako toto:Its message is clear: blood of a goy, especially of a German goy, is of less value than blood of a Jew. And you brought it upon yourselves. TOP

Israel boasted that her assassins murdered German technicians and scientists – but Germany never complained. A brave and noble American Jew, John Sack, published a book on Jewish atrocities committed against innocent ethnic Germans in late 1940s – but Germany did not investigate the grave accusations, did not demand the trial of the criminals; even the book of Sack was not published in Germany. Jews admitted mass poisoning of German POWs and an attempt to murder millions of German civilians – Germany did not investigate it, but transferred more money and military hardware to Israel.

You accepted your second-class status of children of lesser god. Not today – when you elevated Auschwitz and disdained the fiery holocaust of Dresden. When you bewept deportations of Jews and ignored deportations of ethnic Germans by Zionist-ridden governments of Poland and Czechoslovakia. When you pushed for disarmament of Iraq and supplied nuclear equipment to Dimona. When you locked up and extradited Palestinian fighters and did not demand extradition of an Israeli citizen Solomon Morel who tortured and killed thousands of Germans. When you tried publishers of Norman Finkelstein’s Holocaust Industry and allowed agents of ADL to march streets of Berlin with Israeli flags and portraits of Bomber Harris. You agreed that your blood is cheap. Do not be surprised if it will flow after the supply of Palestinians will dry up.

40273

11.1.2005 14:33

2004 - rok mučení

TraTom 194.?.?.?

Zejména to strkání hlavně pušky do konečníku je nechutné.
Chudák puška.

O těchto táborech si můžeme myslet cokoliv, ale úplně bílé lilie v nich zavřené asi nebudou...

40311

12.1.2005 11:46

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,to je zasadni omyl; Byl jsem presvedcen, ze Hitler zacal s "vyhlasenim" valky Ceskoslovensku. Proc pouzivam uvozovky, Cesi meli na vybranou, budto valku nebo protektorat.

Cesi nemeli zasadne na vybranou,Hachovi se predlozil dokument,ktery nasi spojenci s Hitlerem ujednali o nas a bez nas a nasi drazi spojenci prinutili podepsat ,kdyz ne ,tak pro nas nic neudelaji,Hitler dosahl ceho chtel a navic obsadil cele Cechy a spojenci ani nepipli,Ceskoslovensko nestalo Britanii a Francii za to i kdyz jsme meli s nimi podepsanou obrannou smlouvu,kdyby byla driv napadena Francie a nebo Britanie ,tak by tam Cechoslovaci umirali.
Bohuzel i Cesti historici zapominaji,jak se veci udaly,nechteji a mozna ani nemohou,nebot vzdy museli "plavat s proudem" jez byl pozadovan,postaveni Slovenska v dobe ohrozeni Hitlerem ,byla dalsi zrada,Slovaci zapomeli na nase legionare ,jak jim pomahali se vymanit z madarske nadvlady,urcite je hrob nasich legionaru u Trnavi zavalen kvetinami,celkem jich padlo na tisic ,ty ,jez prezili celou cestu pres Sibir domu do Cech pres boje ve Francii a v Srbsku a Italii,opet nasi spojenci kalkulovali s ceskym umyslem o svobode k rozbiti Rakouska -Uherska,ustaveni Ceskoslovenska nebylo z lasky zapadnich sejdiru,ale to uz je jina kapitola.

40378

12.1.2005 12:25

RE: 2004 - rok mučení

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 40378

>
>Cesi nemeli zasadne na vybranou,.......

Cely prispevek psan s rozvahou a padnymi argumenty.

40382

14.1.2005 8:12

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40378

pane Nohejl, tak jak jste to ted napsal tak si to pamatuji i ja ale nejak mi tam haprujou ti zidi z roku 1933... no ale jak rikate, to je opet jina kapitola.
V kazdem pripade, nemam problem souhlasit s tim, kdo nas zradil.
Takke vim a dokonce jsem to videl nafilmovane kdyz Churchil prohlasil, ze nemuze zacinat valku s tim, ze pomuze Ceskoslovensku. No a to jsi Churchila vazim jako statnika.

40556

12.1.2005 13:26

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Podivejme se pravde do oci.
Wall Street Paves the Way for Hitler


The Dawes Plan, adopted in August 1924, fitted perfectly into the plans of the German General Staffs military economists. (Testimony before United States Senate, Committee on Military Affairs, 1946.)


The post-World War II Kilgore Committee of the United States Senate heard detailed evidence from government officials to the effect that,

...when the Nazis came to power in 1933, they found that long strides had been made since 1918 in preparing Germany for war from an economic and industrial point of view.1

This build-up for European war both before and after 1933 was in great part due to Wall Street financial assistance in the 1920s to create the German cartel system, and to technical assistance from well-known American firms which will be identified later, to build the German Wehrmacht. Whereas this financial and technical assistance is referred to as "accidental" or due to the "short-sightedness" of American businessmen, the evidence presented below strongly suggests some degree of premeditation on the part of these American financiers

Similar and unacceptable pleas of "accident" were made on behalf of American financiers and industrialists in the parallel example of building the military power of the Soviet Union from 1917 onwards. Yet these American capitalists were willing to finance and subsidize the Soviet Union while the Vietnam war was underway, knowing that the Soviets were supplying the other side.

40387

14.1.2005 3:39

2004 - rok mučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Co, tomu rikaji mezinarodni pravnici a vsichni ti ochranci lidskych a buhvi ,jakych jeste prav,kdyz obvineny Australsky obcan,zadrzeny v Pakystanu stravi ve vysetrovani tri roky,dodany do Egypta k muceni-kontrakt- a nakonec par roku na Kube v dratene kleci a nikdo mimo Americanu k nemu nema pristup,zadny pravnik a ted jej propusti s tim ,ze Australska vlada ,ktera s nim nema nic spolecneho,se neomluvi za roky vezneni,Americani jakbysmet,to vubec neprip[ada v uvahu,takze ,kdyby chtel zalovat vladu Australie anebo vlady Ameriky,tak by mohl za kazdy den dostat tisice dolaru odskodneho,kdyz jenom pravnici si pozaduji tisice dolaru za jediny den,takze ,kolik muze pozadovat vezen ,jez mu nic nebylo dokazabo?
Zamerne neuvadim jmeno,nebot jde o cloveka ,jako takoveho ,otce nekolika deti,jehoz hlas nebyl pravniky slysen.
Nakonec toho vseho ,to vlasten byla ukazka ,co si "Americka-chazarska vlada" muze dovolit ,ze hlavne nemusi vubec nejake zakony respektovat,to chudak Hitler v ramci svych zakonu pustil Dimitrova ,kdyz mu pred nacistickym soudem nic nedokazali a nevzalo to tri roky v demokratickem procesu,jak "hrde" Americane zduraznuji.
Americane ,by si meli vubec neco precist o starem Recku a kralovstvi Athen ,kde demokracie vznikla ,aby zhodnotili,co jim z te demokracie zbylo k pouzivani obcanu a nenechaT SE MYLIT jestlize pani Hillary Clintonova zasantrocila nejake charitativni dollary a te dje ve vysetrovani,dulezity je rozsudek,ke kteremu elita Ameriky ma hodne daleko,oprpti jinym,kteri pred soudcovskou lavici dostanou i 400 roku vezeni a tech neni malo.

40543

14.1.2005 4:16

2004 - rok mučení

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

No apology for released terror suspect: Australia

SYDNEY: An Australian terror suspect to be released without charge from a US naval base in Cuba would not receive an apology or compensation from the Australian government, Prime Minister John Howard said on Wednesday.

The Pentagon had said on Tuesday Mamdouh Habib and four Britons would be released soon even though the US regards them as enemy combatants. Habib was held for almost three years at the Guantanamo Bay base on suspicion of helping the al-Qaeda.

Prime Minister John Howard said, "We don’t have any apology to offer. I think Habib was not eligible for compensation because he had been legally detained." Habib insists that he was tortured for six months in Egypt before he was sent to Guantanamo Bay. The US has denied prisoner abuse allegations and the State Department said the detainees were treated humanely.

Habib’s Australian lawyer Stephen Hopper, however, told reporters, "We will look at every possible avenue to redress the wrongs against my client and his family." The Amnesty International called on the government to investigate into the allegation of torture in US custody.

40547

14.1.2005 8:19

RE: 2004 - rok mučení

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 40547

> Habib insists that he was tortured for six months in Egypt >before he was sent to Guantanamo Bay. The US has denied prisoner >abuse allegations and the State Department said the detainees >were treated humanely.

Pane Nohejl vy uz verite take ze Habib je chudak, ktery jako nevinna ovecka byl trapen na Kube? Ze by Australane take nevedeli co rikaji?

40557

14.1.2005 14:11

2004 - rok mučení

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Hmmm, pote, co jsme videli, ze se deje v Irackych veznicich, jim budu tak verit, jako s nim zachazeli "humanne" [chechtot]

Urcite s nim jen celou dobu hrali karty aby ho unidili k smrti - tomu muze verit jen leho [chechtot]

...a urcite je to strasne nebezpecny terorista, to ej take jasne. Ale zase - kdby byl, proc ho nepostavi pred soud a neobvinni? Kde jsou ty dukaza, na zaklade kterych byl zatrsovan a muceni? Proc ztratil tolik zivota v tak nelidskych podminkach? Jen proto, ze nekdo "veri", ze je terorista? Kam se podela presumpce nevinny? [oči v sloup]

40570

Příspěvků: 158

07.01. 03:08 Peleška Milan  2004 - rok mučení
07.01. 03:17 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 03:45 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 05:09 P.Peshmerga  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 11:58 Daniel Brazda  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 13:18 Modráček  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 14:52 P.Peshmerga  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:07 Lev  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:54 P.Peshmerga Mgr Paed  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 22:50 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 23:59 P.Peshmerga  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 08:37 zizka  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 17:18 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 16:05 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 18:46 P.Peshmerga Mgr Paed  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 23:53  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 11:49 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 16:19 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 18:20 P.Peshmerga Mgr Paed  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 17:32 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
25.01. 15:11  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:39 Had  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 00:26 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 17:40 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 22:23 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 23:48 Lev  RE: 2004 - rok mučení
16.08. 21:21  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 09:45 Copaallegro  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 09:45 Copaallegro  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 16:07 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 16:14 Lev  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 22:40 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 09:50 Lev  2004 - rok mučení
07.01. 10:15 Karel z Čech  2004 - rok mučení
07.01. 11:39 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
12.01. 14:54 evik  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 16:00 zdenek  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 17:46 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 11:44 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
07.01. 13:15 Modráček  2004 - rok mučení
09.01. 17:16 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 13:45 zizka  2004 - rok mučení
07.01. 14:07 P.Peshmerga  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 14:32 duncan  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:07 zizka  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:23 Aja  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:32 zizka  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:38 Aja  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:46 zizka  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 15:57 Aja  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 16:05 zizka  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:19 Aja  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:35 Had  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 23:49  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 20:51 zdenek  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:32 Dr. Murt  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 20:49 zizka  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 11:46 Dr. Murt  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 21:02 Aja  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 11:48 Dr. Murt  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 12:37 Aja  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 23:56  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 00:26 zizka  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 05:50 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 11:29  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 14:01 Markyz  Kolik za to chteji?
07.01. 14:40 Martin  2004 - rok mučení
07.01. 16:10 Eva  2004 - rok mučení
07.01. 16:22 Vladimír Stwora  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:01 Lev  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:12 Aja  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:36 Premiér  RE: 2004 - rok mučení
07.01. 17:52 petge  2004 - rok mučení
08.01. 01:45 Had  2004 - rok mučení
08.01. 02:44 trodas  2004 - rok mučení
08.01. 12:09 Dr. Murt  2004 - rok mučení
08.01. 13:27 Lev  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 15:46 P.Peshmerga  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 16:51 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 19:39 Aja  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 17:20 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 16:28 Modráček  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 22:44 Lev  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 02:33 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 08:59 Lev  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 16:26 Lojza  2004 - rok mučení
08.01. 19:23 Aja  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 20:24 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 20:39 Aja  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 21:21 Modráček  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 23:31 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
08.01. 23:43 Lev  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 02:18 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 02:01 Aja  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 08:15 Ben Hur  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 15:55 Lev  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 03:33 Ben Hur  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 13:04 Aja  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 03:53 Ignac  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 23:14 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 06:11 Lev  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 00:36 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 14:25 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 05:19 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 18:32 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 22:02 Lev  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 00:50 Sidonius  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 10:32 Lev  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 11:17 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 11:43 Lev  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 15:39 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 23:36 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 23:43 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
14.01. 03:05 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
14.01. 09:40 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
14.01. 09:42 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 05:20 Ignac  RE: 2004 - rok mučení
13.01. 11:24 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 02:29 Lojza  2004 - rok mučení
09.01. 12:24 Had  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 15:45 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 17:58 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 17:59 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 19:39 leho  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 19:56 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 08:20 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 13:30 Had  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 17:25 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 00:38 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 04:56 P.Peshmerga  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 07:11 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 16:40 P.Peshmerga, Mgr Paed  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 20:00 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 01:13 Lojza  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 20:17 Peleška Milan  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 18:46 Karel z Čech  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 04:02 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
10.01. 07:23 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
09.01. 04:34 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
09.01. 10:16 Modráček  RE: 2004 - rok mučení
10.01. 03:02 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
10.01. 03:51 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
11.01. 00:08 Belveder  2004 - rok mučení
11.01. 02:35 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
11.01. 06:04 Lev  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 08:39 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
11.01. 03:29 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
11.01. 03:36 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
11.01. 03:55 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
11.01. 14:33 TraTom  2004 - rok mučení
12.01. 11:46 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
12.01. 12:25 Idealista  RE: 2004 - rok mučení
14.01. 08:12 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
12.01. 13:26 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
14.01. 03:39  2004 - rok mučení
14.01. 04:16 Robert Nohejl  2004 - rok mučení
14.01. 08:19 Vcelicka  RE: 2004 - rok mučení
14.01. 14:11 trodas  2004 - rok mučení

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

78

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 105 čtenářů částkou 27 150 korun, což je 78 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 4

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 3

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
24,57 Kč
Libra
29,27 Kč
Kanadský dolar
17,17 Kč
Australský dolar
15,49 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,10 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,38 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 015,59 Kč
1 unce stříbra
517,18 Kč
Bitcoin
782 026,16 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 996