Diskuze k článku

Rozpaky nad humanitární pomocí

Příspěvků 69

1.1.2005 22:52

Rozpaky nad humanitární pomocí

Aja 24.?.?.?

http://www.blesk.cz/Clanek47944.htm
..a nerikejte mi, ze ctu bulvar, ja to vim.Ctou ho ti, co ho odsuzuji, jinak by ho nemohli zatracovat. [mrknutí jedním okem]

39377

3.1.2005 15:21

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

Zrzek 147.?.?.?

Reakce na 39377

Ctes bulvar ... [vyplazený jazyk]

39535

1.1.2005 23:04

Rozpaky nad humanitární pomocí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Milý Modráčku, souhlasím s článkem téměř bez výhrad a klidně bych se pod něj podepsal, až na maličkost.Jako příměr k opuštěnosti a chudobě v evropě bych neuváděl samoživitelky s dětmi, neboť každá neměla manžela alkoholika a pedofila, zneužívajícího vlastní děti, případně agresivního surovce.Dříve byla svobodná matka ostudou rodiny a dnes je to docela "přirozené" neřkuli moderní.Každá "dobrá rozvedená kamarádka" potencionální navrhovatelce skvěle poradí(vytoč ho aby tě praštil,řekni že ošahává holku ve vaně,denně je zlitej atd.)
Vyšachování tatínka z rodiny nedá žádnou práci a bývalý manžel spolu se státem už mamince peníze opatří.Bohužel pak děti vychovávají jenom maminky a kolotoč se roztáčí.Ze studie dětských psychologů (Bakalář , Matějíček atd.)se dozvíte smutnou pravdu, že téměř všichni mladiství vrazi mají "milující" maminku, ale každému chybí tatínek, který by případného zabíjejícího maminčiného nezbedníka, občas pořádně proplesk.Takže si potom zase ty samovychovatelky dětí nemůžou stěžovat na chlapečky z kterých vyrostou "hrozní muži", protože si je tak sami bez partnerů vychovali a jede to znovu dokola.Mám slušnou ženu(32let spolu) a adoptovanou dceru 23let od kojeneckého věku(20 dní při adopci)S úchylnými feministickými organizacemi jsem v soukromé válce a naštvouli mě(což se děje neustále)je pro mne nejlepším lékem hlas mojí dcery Věry: "tati stojej ti ty krávy za to rozčilování? To jsem se nějak rozkecal a odbočil od Indonesie, tak promiňte.Doporučuji všem, hlavně mladým klukům, kup te si od Eduarda Bakal%E

39381

2.1.2005 0:23

Hmmmm

Spender 130.?.?.?

Reakce na 39381

>... souhlasím s článkem téměř bez výhrad a klidně
>bych se pod něj podepsal, ...


Pisatel si přeje zůstat v anonymitě [smích] [smích]


[chechtot]

39390

2.1.2005 12:04

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39381

Máte pravdu s těmi samoživitelkami, v podstatě jsem podobnou reakci očekával. Rozhodně nepatřím mezi příznivce upřednostňování modelu výchovy dětí bez otce, role otce je při výchově nezastupitelná. Nicméně je stále dost případů manželů, kteří se chovají takřka bestiálně a v takovém případě je skutečně lepší jejich separace od zbytku rodiny. Situace, kdy se žena se svým jinak vzorným manželem nudí a proto od něj odejde, přičemž svého muže snižuje v očích potomků, se mně nelíbí o nic více, než vám. Také důrazně odsuzuji femin(ac)istické organizace, protože společnosti rozhodně neprospívají. Namátkou - Gender Studies, ProFem. P. Bakaláře jsem četl a sám bych doporučil knihu J. Hausmanna - Nahota feminismu. Pokud jsem tedy jmenoval samoživitelky jakožto osoby hodné zvláštního zřetele a finanční pomoci, měl jsem samozřejmě na mysli skutečné oběti despotismu. Také tam lze zařadit vdovy a vdovce s nedospělými dětmi.

39430

2.1.2005 20:12

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

NAFTAK katfan (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 39430

Pane Modráček jste muj člověk,Já tu Nahotu feminizmu mám + Základy mužského feminizmu a Pepu Hausmanna znám osobně. Je to skvělý charakterní člověk a mimo ruky bych za něj dal do ohně i..ale nebudu se moc rozplývat(aby to nečetl a nezpychl [chechtot] )
to před tím jsem zrovna psal proto, abych záměrně popíchnul nějakého feminodohyžďolezce a ono nic. Hezký rok přeje Nafťák
Jinak ty příměry s Tsunami a jak chcípnem pod odpadků tunami, v těch nepodepsaných veršíkách jsou samoz. ode mne.Mě se o feminizmu a o sionizmu a vůbec o všem, píše ve verších tak nějak lehčeji [smích] tak ještě jednou ahoj.

39480

2.1.2005 14:47

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 39381

Svatá pravda..!

39444

4.1.2005 13:59

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39381

>Vyšachování tatínka z rodiny nedá žádnou práci a bývalý
>manžel spolu se státem už mamince peníze opatří.Bohužel pak
>děti vychovávají jenom maminky a kolotoč se roztáčí.Ze
>studie dětských psychologů (Bakalář , Matějíček atd.)se
>dozvíte smutnou pravdu, že téměř všichni mladiství vrazi
>mají "milující" maminku, ale každému chybí tatínek, který by
>případného zabíjejícího maminčiného nezbedníka, občas
>pořádně proplesk.

Dovolím si připojit ještě jeden argument. Na Neviditelném psu se nyní diskutuje ke knize Proč se lidé zabíjejí od prof.RNDr. Jana Zrzavého CSc. Některé pravdy, které běžně považujeme za nezpochybnitelné, se statisticky ukazují jako naprosto nepravdivé. Matky ohrožují své děti na životě ve skutečnosti 2,5 krát častěji než otcové. Kniha se pochopitelně zaobírá nejen vraždícími maminkami a macechami. Myslím si, že pro čtenáře Zvědavce může být předmětný článek s diskuzí k němu zajímavý a přínosný.
http://pes.eunet.cz/clanky/2005/01/40883_0_0_0.html

39621

1.1.2005 23:26

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert 66.?.?.?

Nechapu co autor chtel rict timhle clankem, plete jabka s hruskama dohromady. To ze v Assii jsou brutalni ke zviratum neznamena ze nemaji narok na humanitarni pomoc. Pokud jsem spravne pochopil tak clanek je bran v souvislosti se soucasnou tragedii ktera se udala v minulem tydnu. Pokud jsem clanek spravne nepochopil tak o to hur, protoze dopisovatel zvolil absolutne nevhodnou dobu k uvedeni takoveho bullshitu! Navic autor je uplne mimo misu problemu, je zaujaty a jeho nazory jsou udesne!

39383

2.1.2005 9:49

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

Premiér 194.?.?.?

Reakce na 39383

Nárok na humanitární pomoc? I to jsem nevěděl, že humanitární pomoc je nárokovatelná...

39419

1.1.2005 23:28

Rozpaky nad humanitární pomocí

Jasmina 62.?.?.?

No,ja to zrejmne nebudu,kdo napise clanek o opaku.
Jen o te pani jsem tak preletla ve clanku v osudu,ktera adoptovala cernouska na dalku.
Odsuzovat ji nechci,zda to dela opravdu pohnutim srdce ci aby byla in.Mozna ze ma i duvod nepomahat detem sousedky samozivitelky.Jestli jeji zkusenosti jsou:"podej prst a ukousne Ti ruku..."
Ti,co povzbuzuji jine-jo,tem zase o neco jde.
Ad pittbull-stene s hruznou vzpominkou na nasili cloveka...
vite,ja bych si pita neporidila-na takove plemeno musi byt autoritativni a dusledna povaha,samozrejmne ze i laskyplna.Ja dusledna nejsem ale jednam inpulsivne,cimz chci rici,ze nalezt to stene,srdicko by zaplakalo a zustalo by u mne.A takovych lidi je hodne.Otazka je,do jakych rukou se tato fenka dostane a co pak,az vyroste?A co kdyz potka po 2 letech toho nasilnika,pozna ho a pomsti se mu?
Jo,story neskonci ani dobrou adopci,pes si pamatuje.
A vi Buh,zda dokaze odpustit?

39384

1.1.2005 23:30

Rozpaky nad humanitární pomocí

Jasmina 62.?.?.?

jen tak mimochodem;
http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id=318935

39386

1.1.2005 23:43

Rozpaky nad humanitární pomocí

Lev 82.?.?.?

Moc pekny clanek pane Modracku. Predevsim soucitim, ke vsemu, co je zive, vcetne fauny of couse. Myslim si, ze vsechno na teto planete, ma sve misto i to, co nam lidem nevyhovuje. Rekneme, takovy komar, ale i ten ma sve uplatneni, tak jako chrestys, svab, krysa a jina havet.

Zvlast po Vanocich, pokud to vite a nebo snad nevite, tak jen nekolik prikladu NEZAUJATYCH !! v zemi, kde ziju - USA ( muze to byt i dnes, kdekoliv jinde ), se projevuje lidska sobeckost, krutost a bezohlednost vudci domacim zviratkum a to tak, ze po Vanocich muzete najit hodne takovych domacich zviratek pohozenych na ulicich a nebo v prirode. Nektera zvirata jsou i privazana, k plotum, stromum, tycim a opustena. A hadejte proc nejvice po Vanocich ?! Je to s nasi rasou - lidskou, strasne ! [naštvaný]

39388

2.1.2005 12:13

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39388

Vzpomínám si na rozhovor s jedním veterinářem. Stěžoval si, že naprosto nejhorší situace je o letních prázdninách. Rodiče koupí dětem za dobré vysvědčení štěně, aniž by měli o problémech spojených s jeho chovem sebemenší ponětí. Pak najednou zjistí, že pes potřebuje dvakrát (štěně třikrát) denně jíst, dělá loužičky, štěká a dokonce nelze zmáčknout červené tlačítko a vypnout ho. Pak potomek odjede na dětský tábor a rodiče nemeškají a spěchají se štěnětem k veterináři - utratit ho. Když se fracek vrátí z tábora, řeknou mu, že se štěně zaběhlo a nenašli ho. Přitom je to ještě ta lepší varianta, někteří lidé psa vyhodí na ulici, nebo ho prodají na pokusy. Chce se mně z toho zvracet.

39431

2.1.2005 14:58

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

hicks 62.?.?.?

Reakce na 39431

Tato situace je po prazninach i po vanocich.

Slysel jsem i termin "prazdninova kotata".

Nutno ale poznamenat, ze je plno skvelych lidi, kteri pomahaji.

A mam pocit, ze je jich cim dal vice.

39448

2.1.2005 0:49

Ublizovani detem a zviratum

hicks 62.?.?.?

Take mne dojima ublizovani detem a zviratum vice, nez dospelym lidskym jedincum.

U sebe mam pocit, ze je to o bezbrannosti -- dite i zvire (a asi i ta zenska) jsou bezbranne, nic neprovedli... za nic nemuzou.

Uplne mi staci srazena zvirata na silnicich -- od te doby co jsem se dostal do kontaktu s utulky a videl nasledky na vlastni oci, jezdim mnohem opatrneji.

39392

2.1.2005 2:12

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

1-1-5-Vzacny priklad pozornosti male skolacky ,ktera zachranila plno svych spoluobcanu od katastrofy,jez je dnes oslavovana ,jako zachrance mnohych.Je zajimave ,ze zvirata-sloni a tygri na Sri Lanka v narodnim parku, rovnez utekli od pobrezi do bezpecne vzdalenosti od pobrezi.

PHUKET, Thailand - Quick-thinking 10-year-old Tilly Smith is being hailed as a hero after saving her parents and dozens of fellow vacationers from the deadly tsunami - thanks to a school geography lesson.

Tilly warned the doubting adults at a resort that a massive tidal wave was about to strike - just minutes before the deadly tide rushed in and turned the resort into rubble.

Tilly's family, from Surrey, England, was enjoying a day at Maikhao Beach last Sunday when the sea rushed out and began to bubble.

The adults were curious, but Tilly froze in horror.

"Mummy, we must get off the beach now!" she told her mother.

"I think there's going to be a tsunami."

The adults didn't understand until Tilly added the magic words:

"A tidal wave."

Her warning spread like wildfire. Within seconds, the beach was deserted - and it turned out to be one of the only places along the shores of Phuket

where no one was killed or seriously injured.

Last night, Tilly was being hailed as a savior. Zkraceno

39404

2.1.2005 2:49

Rozpaky nad humanitární pomocí

Lojza 70.?.?.?

K porazeni psu v Cine :

Ano je fakt, ze se v Cine porazeji a jedi psi.
Nedaleko Pekingu je porazka psu. Kazdy den se
tam porazi asi 200 psu. Maso se zpracovava a
rozvazi po cele Cine. Nejen tam, dokonce je
kupovano v Evrope. Objevuje se na jidelnich
listcich jak v Parizi tak ve Spanelsku ci
Italii. Bezi me s toho husi kuze po zadech, ale
je to tak.
Fama o tom, ze psi jsou pred porazkou biti a
dokonce jsou jim lamane kosti, muze vzejit jen
u lidi, co nikdy s masem porazenych zvirat
nikdy nepracovali. Maso takto postizene casti
karkasu se stane vlastne podlitinou a neda se
VUBEC jist. Kazda hospodyne v kuchyni, tuto cast
masa odreze a vyhodi. Jeli fraktura v koncetine
cela koncetina se vyhazuje. Jak v Evrope, tak
v Americe tak i v Cine. Maso s takove casti se
za prve neda jist a na taliri vypada primo
hrozne. Je plne srazene, uvarene ci upecene krve.
Nevim, kdo takovy nesmysl muze tvrdit. V Japonsku
jsou kravy pred porazkou dokonce jemne masirovane.39407

2.1.2005 5:25

Rozpaky nad humanitární pomocí

Lojza 70.?.?.?

Reportáž o ubití psa v ČR ve mně zanechá mnohem větší pocit lítosti, než zpráva o autohavárii, kterou nepřežili tři lidé.
Pane Mordacek, na toto vam muze odpovedet snad
kazdy student psychologie prvniho rocniku. Jde
totiz o vazny problem.

39410

2.1.2005 10:01

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

hicks 62.?.?.?

Reakce na 39410

> Reportáž o ubití psa v ČR ve mně zanechá mnohem větší pocit > lítosti, než zpráva o autohavárii, kterou nepřežili tři lidé.

> Pane Mordacek, na toto vam muze odpovedet snad
> kazdy student psychologie prvniho rocniku. Jde
> totiz o vazny problem.

Tak moment -- mezi vrazdou (ubitim) a nehodou s nasledkem smrti kohokoliv _JE_ propastny rozdil.

39422

2.1.2005 7:38

Lide zeme individualismu nejvic daruji

leho 168.?.?.?

Zvedavec tvrdi, ze jeho otupelost vuci utrpeni druhych je zpusobena individualismem, cimz patrne narazi na idelogii Velkeho Satana. Jak to, ze lide Velkeho Satana vzdycky daruji obetem svetovych katastrof zpravidla nejvic ze vsech? Problem bude totiz asi uplne nekde jinde. Ja si myslim, ze je to tim, ze Zvedavec vyrostl v komunisticke spolecnosti, ktera byla velice odolna k utrpeni druhych, ba primo k tomu utrpeni vyzyvala, pokud to bylo ve jmenu strany a vlady. Zvedavec tak importoval jistou variantu teto ideologie do zapadni sfery vlivu a siri ji dal. Je to stejne nebezpecne, jako ideologie nacismu ci jakychkoliv nejhorsich diktatorskych rezimu v historii.

39415

2.1.2005 9:48

RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji

kema 24.?.?.?

Reakce na 39415

Naprosto s vami souhlasim.
Komunismus nenapachal obrovske skody jen v hospodarstvi, ale i v mysleni lidi. Rasizmus a naprosty nedostatek citu ktery vidime na Zvedavci je pozustatek zrudne komunisticke spolecnosti.
Ti lide pisi, mluvi a jednaji tak jak byli nauceni. Neni to casto ani jejich vina.
Tak jako neni jejich vina nedostatek schopnosti samostatne uvazovat.
Papouskuji levicova media a bez vyhrady prijimaji to, co jim zde rekne jejich kapo.
Dejte jim moc a dockame se znovu koncentracnich taboru!!!!!

39418

2.1.2005 10:04

RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39418

Pane kema ( pokud jste muz ), to co jste zde uvedl je zcestne. To same, ale uplne !! to same, si muzeme myslet o vas ! A dokazte mi, ze k tem koncentrakum nemirite. Kde je vas soucit nelevicacky a nekomunisticky. Vas se asi komunismus nedotkl, jelikoz jste byl v te dobe vychovavan v synagoze - templetu !

39423

2.1.2005 15:31

RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39423

Mam takovy dojem, ze mysleni nekterych lidi se
"svrklo" bi-polarne. Zid a nezid. Spatny clovek
a dobry clovek.
Copak se stalo s celym dalsim procesem vaseho
mysleni pane Lev ? Myslite si, ze 15 milionu
Zidu ve svete ma opravdu takovou silu hybat
osou osudu celeho sveta ? Nechcete konecne uz
prekonat to tolik primitivni mysleni kazdeho
novice v politice ? Zacnete se uz divat na tento
svet tak trosku s jineho uhlu. Podivejte se jak
muzete dopadnout, trebas na posledni clanek
pana Nohejla. I zemetreseni je v rukach "obce
Zidovske". Tak opravdu kdysi mysleli snad vsichni
lide. Dnes uz je situace u vzdelanych lidi opravdu
trosku jina. Pokuste se vice cist, informujte se.
Studujte proces cilisace. Najdete tam, ze za tyto
dva tisite let, vzdycky za vsechno byli odsouzeni
jen a jen Zide. Potom se zjistilo, ze to nikdy
opakuji nikdy nebyla pravda.
Vite, pane LEV, ja vesim v silu lidskeho ducha.
V silu lidskeho mysleni. Kazdy z nas chce znat
vic. Poznat ten svet kolem sebe do hloubky. Ja
verim, ze se to podari i vam.
Doposud to mate jednoduche. Cokoliv se kolem
nas stalo i stava si vy reknete, ZA TO MOHOU
ZIDE a tim zkonci vas proces premysleni.
Ale ono je to opravdu uplne jinak.

39452

2.1.2005 17:28

RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39452

(Cenzurovano. Příspěvek bez informační hodnoty. Pouze trolling)

39460

2.1.2005 17:37

RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji

kema 24.?.?.?

Reakce na 39423

Mohu vas pane Lev ujistit, ze nejsem zidovskeho puvodu. Jen jsem se zhrozil nad poslednimi tremi clanky na tomto webzine a nad nekterymi reakcemi lidi, kterym antisemitismus a nenavist k "asiatum" zcela zatemnily mozek.

39461

2.1.2005 12:18

RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39415

Tak tomu říkám zajímavý slepenec myšlenek. Přiznám se, že se mně vůbec nelíbí, silně totiž zavání takovou tou celou, jedinou a nic než pravdou. A k tomu nám dopomáhej Bush.

39432

2.1.2005 7:41

Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

...by mel byt nadpis meho minuleho prispevku.

39416

2.1.2005 11:42

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Rastik palus (zavináč) tetras (tečka) sk 212.?.?.?

Reakce na 39416

Uz dlho som neprispieval do diskusie, ale toto mi nedalo.
O tom, kto len opakuje propagandu by sa dalo diskutovat, pretoze oficialnu neoliberalnu ideologiu tu prezentujete Vy a ta je samozrejme v mediach zastupena na 95%. Myslim, ze tie media, ktore vy nazyvate "lavicove", si prave vyhladaju ludia, ktori samostatne premyslaju. Ostatnym totiz staci zapnut si TV, kupit noviny alebo otvorit cnn.com.
A co sa tyka prehnaneho individualizmu - myslim, ze je rovnako skodlivy ako prehnany kolektivizmus. Dnes sa ale presadzuje prehnany individualizmus s urcitym zamerom. Banda nenavistnych sebcov sa totiz da klamat a ovladat ovela lahsie ako komunita ludi, ktori ziju svorne a navzajom si pomahaju.
Vy ste najlepsim dokazom toho, ze socializmus skazil myslenie ludi.

39429

2.1.2005 14:55

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

Reakce na 39429

>zapnut si TV, kupit noviny alebo otvorit cnn.com.

cnn.com je prave to co mam na mysli, to jsou u me ty levicacka media. Pri americke volebni kampani se projevily kdyz delali bezplatnou kampan pro Kerryho. Ze je lidi alespon v Statech uz tak nebastej je snadne posoudit dle vysledku voleb.

>Vy ste najlepsim dokazom toho, ze socializmus skazil
>myslenie ludi.

Me "zkazil" socialismus mysleni tak, ze citim s kazdym utlacovanym clovekem a i s temi a hlavne s detmi, co se stali obetmi katastrofy. Vy ale premyslite jinak jak vidno...

39446

2.1.2005 17:03

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39446

Me "zkazil" socialismus mysleni tak, ze citim s kazdym utlacovanym clovekem a i s temi a hlavne s detmi, co se stali obetmi katastrofy. Vy ale premyslite jinak jak vidno...
___________________________________________________________

Pane leho prosim vas, ja klecim pred svym pocitacem a moc vas prosim - odpovezte mi uz konecne na otazku o zmasakrovanych deti v Iraku od americkych raket a bomb. Je vam lito i techto deti, ktere se staly vasi obeti, ale zadne prirodni katastrofy ???

Pratele, pokud nekdo muzete zde zverejnit fotografie roztrhanych irackych deti americkou agresi, ukazte - panu lehovi tyto fotografie - moc vas prosim.

Ano pane leho, i ja se priklanim k vasemu nazoru s "detmi, ktere se staly obeti prirodni katastrofy". Ale doufam, ze mate stejny metr, na vsechny nasilne umrti deti, jak v Iraku tak i katastrofy prirodni. Odpovezte mi prosim, ale NEVYHYBAVE - PRIMO !! do meho obliceje - dekuji ! Sir !

39458

2.1.2005 18:07

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39458

Pane leho prosim vas, ja klecim pred svym pocitacem a moc vas prosim - odpovezte mi uz konecne na otazku o zmasakrovanych deti v Iraku od americkych raket a bomb. Je vam lito i techto deti, ktere se staly vasi obeti, ale zadne prirodni katastrofy ???


Vazeny pane LEV a vite, ze ti vasi IRACTI vlastenci
uz zabili asi 20 x vic svojich vlastnich lidi ?
A uz toho nechte, prosim. Na svete je vic trpicich
lidi nez ti vasi palestinsti hrdinove a Iracti vla-
stenci. Zkuste neco jineho pro zmenu.

39465

2.1.2005 18:25

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39465

Vazeny pane LEV a vite, ze ti vasi IRACTI vlastenci
uz zabili asi 20 x vic svojich vlastnich lidi ?
A uz toho nechte, prosim. Na svete je vic trpicich
lidi nez ti vasi palestinsti hrdinove a Iracti vla-
stenci. Zkuste neco jineho pro zmenu.
_____________________________________________________

Vazeny pane, predne jsem zadal odpoved od pana "leho". Ale nevadi, ze odpovidate vy. Je to verejne forum, takze se s tim pocita. Nevim pane, jestli budete cist tyto radky, jelikoz jsem TVRDE !! od pana editora Zvedavce cenzurovam uz i za to, ze vam SLUSNE ODPOVIDAM. Pochopitelne pane, ze vy si muzete dovolit napsat vsechno a ja jen mohu cist od vas pro me uvedena rady. Dekuji pane Lojzo a pane Stworo. - Lev


39468

2.1.2005 20:23

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

NAFTAK katfan (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 39465

Když tak všechno sleduji podle gusta mého,
nejlepší všech prezidentů by byl jistě Leho.
Učil by tě kdo je parchant, koho máš mít rád,
nesměl by jsi svého "taťku" ovšem nikdy srát.

39482

2.1.2005 19:29

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 143.?.?.?

Reakce na 39458

>Pane leho prosim vas, ja klecim pred svym pocitacem a moc
>vas prosim - odpovezte mi uz konecne na otazku o
>zmasakrovanych deti v Iraku od americkych raket a bomb. Je
>vam lito i techto deti, ktere se staly vasi obeti, ale zadne
>prirodni katastrofy ???

Tak kdyz me tak pekne prosite, odpovim tedy. Tech deti je mi samozrejme uplne stejne lito. Akorat deti zmasakrovanych americkymi bombami je dneska velmi malo a pokud jsou, jednotlive pripady jsou prisne vysetrovany. Iracke deti jsou v drtive vetsine masakrovany vasimi oblibenymi "partyzany", co davaji vybusniny u silnic a odpaleji je bez ohledu kdo je kolem. Jelikoz je v Iraku vsude hromady zvedavych deti, casto to odnesou s nejakym atentatem. Jako priklad muzu uvest zatah iracke policie na hnizdo terroristu (pardon, "operacni centrum hrdinnych partyzanu"[mrknutí jedním okem] v obytne ctvrti Bagdadu. Odneslo to 7 irackych policajtu a asi 22 civilistu, mezi nimi zeny a deti ve 4 zdemolovanych domech. A take je zcela bezne, ze po vzoru palestinskych magoru terroristi (pardon, "partyzani"[mrknutí jedním okem] v Iraku pouzivaji zeny a deti jako zive stity. Kolikrat ti idioti zacnou palit na americke vojaky a nevadi jim, ze pri tom zabijou klidne 5-10 deti. Pak samozrejme nakluse Al-Jazeera (predem informovana o akci predem) a nafilmuje mrtvoly jako ze to udelali Amici. Bohuzel i kdyz tohle delaji, tak v prestrelce nesmime na idioty z Al-Jazeery ani namirit. Myslim, ze by velitele meli zmenit "Rules of Engagement".

39474

2.1.2005 19:46

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39474

Jen strucne leho: dekuji za odpoved, ale vase informace nejsou 100% pravdive a taktez zni velmi propagandisticky !

39478

3.1.2005 15:13

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

Reakce na 39478

Co se deje v Iraku vim z prvni ruky, ne prezvejkany od CNN ci Zvedavce. Muzete si vymyslet milion duvodu proc bych vam lhal, ale proste je to tak jak jsem napsal. Kdyz nechcete prijmout pravdu jaka je, tak si klidne zijte v tom svym vybajenym svete, ale prosim vas, nikoho dalsiho uz tam netahejte...(myslim tim publikovanim tech vasich nesmyslu)

39533

3.1.2005 15:33

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39533

Co se deje v Iraku vim z prvni ruky, ne prezvejkany od CNN
ci Zvedavce. Muzete si vymyslet milion duvodu proc bych vam
lhal, ale proste je to tak jak jsem napsal. Kdyz nechcete
prijmout pravdu jaka je, tak si klidne zijte v tom svym
vybajenym svete, ale prosim vas, nikoho dalsiho uz tam
netahejte...(myslim tim publikovanim tech vasich nesmyslu)
____________________________________________________________

Skutecne pane leho Sir ! vase informace z Iraku jsou z prvni ruky ?? Asi ty vase informace, jako od toho vase pritele - lekare z Afganistanu, ktere byly vic jak zarazejici.

Jo a ten vybajeny svet ve kterem nyni ziju je politika Bileho domu, "svobody a demokracie" pro USA a ostatni svet.

39539

4.1.2005 15:03

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

Reakce na 39539

>Skutecne pane leho Sir ! vase informace z Iraku jsou z prvni
>ruky ?? Asi ty vase informace, jako od toho vase pritele -
>lekare z Afganistanu, ktere byly vic jak zarazejici.

Samozrejme pro vas, jelikoz jste si vybajil svet mimo realitu a tak vas pak pravda pekne zarazi, ze ano...

>Jo a ten vybajeny svet ve kterem nyni ziju je politika
>Bileho domu, "svobody a demokracie" pro USA a ostatni svet.

Politika vybajena vami na zaklade informaci a nazoru Zvedavce a jim podobnych, ze ano...Nebo zijete primo v Bilem Dome, ze tak presne vite jak vsechno je?

39627

4.1.2005 16:16

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39627

Politika vybajena vami na zaklade informaci a nazoru Zvedavce a jim podobnych, ze ano...Nebo zijete primo v Bilem Dome, ze tak presne vite jak vsechno je?
_______________________________________________________

Poslyste leho, jsem z tech vasich lekci sio-neocom unaveny. Pokud stale chcete napadat Zvedavce, tak si musite PREDEVSIM uvedomit, ze Zvedavce sice vymyslel Mr.Stwora, ale ja, vy a vsichni zde na Zvedavci tvori Zvedavce, jinak by zde nebylo o cem psat. Cist ano, ale v diskuzich, kdyby nebyla diskuze otevrena, tak ty vase faso-komentare proti Zvedavci by jste mohl psat ve vasich kasarnach na plot.

Ja v Bilem dome nepotrebuji sedet, a ani zit ? Vy snad ano ? Mi staci, co se deje kolem Domu Bileho a to je to, co mi i vam a vsem US obcanum dela ve svete problem. Akorat ted zazarily US bile hvezdy pri dotacich pro postizene tsunami. Stejne je v tom zase a opet politika a strategie ukazat se pred Svetem. Vse v USA je velike show, ala Hollywood, ale pod "poklickou" to vypada uplne jinak, ale tento nazor leho, se mnou sdilet URCITE !! nebudete.

39634

4.1.2005 23:17

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

oji 195.?.?.?

Reakce na 39627


>Politika vybajena vami na zaklade informaci a nazoru

To je porad "vybajena" a "vybajeny" atp. a ja porad ctu "vyjebana" a "vyjebany" [chechtot]

no, jo to je videt na co myslim [smích]

39664

3.1.2005 1:29

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 39474

Akorát dětí zmasakrovaných americkými bombami je dneska
velmi málo ...
Já nemám po ruce statistická data, abych mohl přesně reagovat,
ale takový "výcuc z nohy " je unikátní!
Oni si totiž bomby příliš nevybírají, zdali je v domě dítě či
nikoliv. Podobné bláboly jsou právě potom tou záminkou
k hádkám a napadání.Ale proč se vůbec zlobím.
V Izraeli se tohle děje již dlouhá léta a jo to také v pořádku.
Bohužel Izraelci a Američané jsou ve svém válečném vraždění
nekritizovatelní!!!

39503

3.1.2005 15:33

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

Reakce na 39503

>Já nemám po ruce statistická data, abych mohl přesně
>reagovat,

>ale takový "výcuc z nohy " je unikátní!
>Oni si totiž bomby příliš nevybírají, zdali je v domě dítě
>či

>nikoliv.

Prosim vas Pelesko, muzete nam tedy napsat, o jakem bombardovani tady mluvite? Mam moznost se seznamovat se zazitky mych kolegu co jsou denne na patrolach v Irackych mestech a o zadnem bombardovani v posledni dobe z americke strany jsem neslysel. Pokud vim, bombardovala se naposledy Falludza, ale to nebylo jako v Drazdanech v roce 1945, pokud vim, mesto bylo temer opustene az na par tisic islamskych magoru (pardon, "partyzanu"[mrknutí jedním okem] a ti civiliste, co zustali, zustali na vlastni nebezbeci, nebot jak znamo byli varovani na tydny predem. No a co se tyce min a improvizovanych vybusnin (IED's - Improvised Explosive Devices), ktere islamsti magori (pardon, "partyzani"[mrknutí jedním okem] exploduji kazdy den, to je ovsem neco jineho. Nevim, kolik presne je nevinnych civilnich obeti tehle idiotu, ale troufam si odhadnout, ze kazdy den to nejake dite ci matka odnese. Tedy ne americke bomby, ale spise bomby islamskych magoru (pardon, "partyzanu"[mrknutí jedním okem]...

39538

3.1.2005 15:54

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39538

Pane leho, obdivuju váš až fanatismus. Vy si totiz neuvedomujete a nebo si nechcete uvedomit, ze tu smrt do Iraku donesli poslove z Bileho domu. Neslysel jsem pred vice, jak dvema roky, ze by bylo v Iraku tolik nasilne mrtvych lidi. Ale to vy, pane leho, nevidite ? a to jeste neni konec. Nasilne mrtvych bude pribyvat.

Dalsi veci pane leho je, vase vyjadrovani, ktere casto uzivate a to: "islamsti magori". Muzete mi odpovedet - prosim, jestli existuji i "krestansti magori", a hlavne - "zidovsti magori" ? a jaci jini nabozensti magori existuji ? Rad se poucim. Nevadili vam "islamsti magori", kteri bojovali na priklad v Afganistanu proti sovetum ? Pane leho prominte mi, ale jste velmi nebezpecny clovek zavanejici fasizmem,

39546

4.1.2005 15:26

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

Reakce na 39546

>Dalsi veci pane leho je, vase vyjadrovani, ktere casto
>uzivate a to: "islamsti magori". Muzete mi odpovedet -
>prosim, jestli existuji i "krestansti magori", a hlavne -
>"zidovsti magori" ? a jaci jini nabozensti magori existuji ?

Islamsky magor je kreatura, ktera se opasa dynamitem a exploduje v jeruzalemske MHD ci ve vojenske jidelne v Mosulu (mimochodem pry to nebyl Iracan, ale Saudsky Arab). Nebo exploduje ci udela atentat na skolaky, co se zrovna ocitli na slavnostnim otevreni cisticky vody jenom proto, ze ji pomohl postavit Velky Satan (stalo se asi tak pred 3/4 rokem, zabilo to asi 30 irackych deti), ci vjede autem plne vybusnin mezi civilisty anebo za bileho dne pred aparaty novinaru odstreli cleny volebni komise jako psy, a tak bych moh pokracovat (ti novinari evidentne byli domluveni s temi magory, takze ti taky patri do te same kategorie). Ja neznam z dnesni doby podobny nabozensky fanatismus. Zide, krestane ani nikdo jiny na sebe nevezme pas z dynamitu. Nebo, Pelesko, vy vite o nejakem takovem nabozenstvi dneska?

39630

6.1.2005 10:11

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39630

Islamsky magor je kreatura, ktera se opasa dynamitem a exploduje
____________________________________________________________

Leho, ac sam krestan, mohu i ja povazovat vaseho vrchniho velitele Mr.Bushe, za "krestanskeho" magora, ktery se sice neopasa dynamitem a neodpali se v detskem domove, ale ma na to lidi, jako jste na priklad vy a jini vam podobni, kteri dostanou "civilizovany", promysleny, likvidacni, rozkaz a odvedou "svoji praci", ktera zlikviduje daleko vice nevinnych civilnich obyvatel, kdekoliv ve Svete. No neni to krasny Mr.leho, Sir ?! Prece musite vedet, ze "UCEL SVETI PROSTREDKY"

39785

6.1.2005 23:08

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39630

>magory, takze ti taky patri do te same kategorie). Ja neznam
>z dnesni doby podobny nabozensky fanatismus. Zide, krestane
>ani nikdo jiny na sebe nevezme pas z dynamitu. Nebo,
>Pelesko, vy vite o nejakem takovem nabozenstvi dneska?

Leho, vy jste přesvědčen o tom, že Iráčané bojují proti okupantům v Iráku jen proto, že to nejsou muslimové? Takovou hovadinu si snad ani vy nemůžete myslet! To přece nemá s náboženstvím zcela nic společného. Sám vrchní Satan v Bílém domě tvrdí, že nevede válku proti muslimům.

39865

7.1.2005 5:09

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39503

Jak vidim pan Leho pouziva presna cisla, a drzi se
faktu, vy pane Peleska, Lve a Karle zase jenom tu
obycejnou neokomunistickou terminologii. Satan v
Bilem dome, Americky imperialismus, Sioniste a jejich
prisluhovaci, chudaci Palestinci, chudaci v Iraku.
Jsem zvedav, koho s vas nekdy napadne, ze poradni
otcove jak v Palestine tak v Iraku musi chodit do
prace, aby uzivili svoje rodiny. Ze ty kalisniky
a bomby v jsou v rukach nic nedelavcu a lidske spodiny
jake ma kazda nase spolecnost. Proboha optejte se
nejakeho vystehovaneho Paletince ci Iracana, ten
vam to kazdy potvrdi. Oni vsichni uz tam chteji mir
a klid. Kdo tam valci to jsou jenom pobudove. To nema
s normalnima Paletincama co delat, ci lidima v Iraku.
Ti mysli uplne jinak. Ti uz chteji klid a poradek.


39883

7.1.2005 8:59

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39883

>Jak vidim pan Leho pouziva presna cisla, a drzi se
>faktu

Ano, Lojza s.r.o vidí [překvapení]

39893

7.1.2005 10:03

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39893

Kdyby byl Lojza zaměstnán na Goebelsově ministerstvu, tak zaručeně udělá kariéru. Všichni všude chtějí mír jen pobudové válčí.
Jen zapomněl dodat, proč Bush ty pobudy do světa posílá válčit. Navíc mi americká armáda ani ty soukromé armády nepřipadají jako spolek pobudů. Ale nehodlám to Lojzovi vyvracet.

39901

7.1.2005 9:08

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39883

Pane Lojzo, jsem "stand", jak vsemu rozumite a vse dovedete objasnit, hmmm [cool]

39895

2.1.2005 19:32

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 143.?.?.?

Reakce na 39458


>Pratele, pokud nekdo muzete zde zverejnit fotografie
>roztrhanych irackych deti americkou agresi, ukazte - panu
>lehovi tyto fotografie - moc vas prosim.

Obrazky znam, videl jsem jich spoustu a hlavne tech, co terroriste (pardon, "partyzani"[mrknutí jedním okem] pouzili jako zive stity. Take kdyz budete hodne hledat tak najdete video zabery, jak exploduji u irackych silnic naloze i s zenami a detmi odpalene islamskymi magory (pardon, "partyzany"[mrknutí jedním okem].

>do meho obliceje - dekuji ! Sir !

Do vaseho obliceje taky dodam, ze sirenim lzi o vrazdeni irackych deti pomahate islamskym magorum (pardon, "partyzanum"[mrknutí jedním okem]. Mozna by vam neskodilo si par let pozit v takovem Iranu aby se vam vycistil mozek...

39475

2.1.2005 20:17

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39475

Obrazky znam, videl jsem jich spoustu a hlavne tech, co terroriste (pardon, "partyzani"[mrknutí jedním okem] pouzili jako zive stity. Take kdyz budete hodne hledat tak najdete video zabery, jak exploduji u irackych silnic naloze i s zenami a detmi odpalene islamskymi magory (pardon, "partyzany"[mrknutí jedním okem].
_______________________

jo, ty rakety do tech domu a ulic si strileji Iracane, hm, nemam k tomu co dodat
______________________________________________________

Do vaseho obliceje taky dodam, ze sirenim lzi o vrazdeni irackych deti pomahate islamskym magorum (pardon, "partyzanum"[mrknutí jedním okem]. Mozna by vam neskodilo si par let pozit v takovem Iranu aby se vam vycistil mozek...
_______________________________________________________

Pane leho, ja nerozsiruji nejake lzi o vrazdeni irackych deti. A mozek vycistit nepotrebuji. Myslim, ze ho nemam vymyty, jak si asi myslite.
39481

2.1.2005 15:08

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

leho 168.?.?.?

Reakce na 39429

>Banda
>nenavistnych sebcov sa totiz da klamat a ovladat ovela
>lahsie ako komunita ludi, ktori ziju svorne a navzajom si
>pomahaju.

Myslim, ze temi nenavistnymi sobci myslite Americany. Jestli to tak je, tak byste nam Rastiku moh vysvetlit, jak to, ze tihle nanavistni sobci daruji obetem katastrof zpravidla nejvice ze vsech narodu jako stat i jako individuelni obcane prostrednictvim vselijakych nevladnich organizaci...BTW, ja jsem se v Americe setkal s tolika s projevy soucitu a vzajemne pomoci, ze by se vam z toho zatocila hlava. Zato s kolika projevy sobectvi jsem se setkal ve sve davne vlasti, z toho se toci hlava zase me. Jeden z duvodu proc ziji kde ziji...

39450

3.1.2005 10:30

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Rastik palus (zavináč) tetras (tečka) sk 212.?.?.?

Reakce na 39450

Vy evidentne trpite praviciarskou paranoiou, pretoze akekolvek vseobecne vyhlasenie okamzite beriete ako napadanie USA a Americanov. Ked som pisal o nenavistnych sebcoch, mal som na mysli ludi prakticky na celom svete, a to, akym sposobom media posobia na ludi a k comu vedie prehnany individualizmus. Tu nejde len o USA, ale o nasu zapadnu civilizaciu, ktora sa pomaly, ale isto rozpada. A sebectvom ani nasilim ani "preventivinymi udermi" ju urcite nezachranime.
Ja som v USA nikdy nebol, preto nemozem hodnotit z vlastnych skusenosti, ale na urovni osobnych vztahov je to asi ako vsade inde na svete - ludia su dobri aj zli a zavisi na tom, na akych narazite. Mozem ale hodnotit zahranicnu politiku americkej vlady, pretoze o tej sa dozviem v spravach.
A co sa tyka pomoci obetiam katastrof - v poslednej dobe mi kazda charita pripada ako strasne pokrytectvo. Ked sa stane nejaka katastrofa, media sa na tom vdacne prizivuju mesiac a vdaka tomu ludia vdacne daju peniaze na pomoc. Pritom im ale vobec nevadi, ze si napriklad v obchode kupia tenisky, ktore vyrabaju chudaci pracujuci v katastrofalnych podmienkach 16 hodin denne za dolar na den. Nevadi im, ze sa vozia do prace autom namiesto hromadnej dopravy, cim zamoruju ovzdusie a sposobuju klimaticke zmeny. Nevadi im, ze v ich susedstve zije niekto, kto potrebuje konkretnu pomoc. Myslim, ze toto chcel vyjadrit aj autor clanku, a ja s nim suhlasim. Ak chce niekto pomoct svetu, staci ked zacne od seba, bude zit skromnejsie a pomahat svojim bliznym okolo seba. Lenze to je sakramentsky tazsie ako poslat sem-tam trochu penazi na nejaku zbierku.

39523

3.1.2005 15:32

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39523

Velmi správně, ekologické chování je také důležité. Problém je v tom, že jakmile vyslovíte podobné myšlenky, hned se seběhne smečka lidí s pravičáckým (nikoliv pravicovým) smýšlením a obviní vás, že se pokoušíte o levicovou agitaci, násilné rovnostářství, nivelizaci společnosti, že trpíte orietací na průměr a kdoví jaké ještě pravičácké kecy. [naštvaný]

39537

3.1.2005 16:29

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39537

Pardon - orientací [mrknutí jedním okem]

39551

3.1.2005 19:53

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39450

Pane Leho,
vase diskuse s panem Lvem a Peleskem me pripominaji
diskuse kdysi davno s nasim panem fararem v hodinach
nabozenstvi na gymnasiu. Jenom pri pouhem vysloveni
jmena Darwin, pan farar hrozne zcervenal v tvari.
A pak nasledoval obrovsky vybuch jeho nekontrolo -
vatelneho hnevu. Celou tridu vzdycky poslal do horou
cich pekel. Kdyz jsem mu jednou rekl, ze lidi ted
uz vi, ze zeme neni plocha a ze se otaci kolem slun-
ce, tak jsem si vzdycky chytil dve velike facky.
To mate stejne s panem Lvem a panem Peleskou. Ty-
hle pany nepresvedcite.
Oni proste, stejne jako nas pan farar jeste nepocho-
pili, ze proces mysleni prochazi rovnez evoluci.
Oni se hrozne boji zmenit svuj nazor. Mysli si, ze
je to neco negativniho. Proste je to zbytecna snaha
s vasi strany. Ale stejne ocenuji vasi vytrvalost.

39566

4.1.2005 0:48

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39566

Pane Lojzo
Uz jednou jste nam dal najevo, ze jste Spolecnost s rucenim omezenym, ale stale neverim, ze omezenym az tak.
Pozor,...nepodporujte lehovy krvelacne vmesovani se do veci, kterym nikdy nemuze rozumet, protoze se narodil a byl vychovan hodne daleko od mist, kde nyni, jako clen gangu, haze zelezo na hlavy Iracanu.
A to jeste za penize, ktere on nevydelal.Ale US tax payers musi solit.
Premyslejte

39577

4.1.2005 1:13

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39577

.

Pozor,nepodporujte lehovy krvelacne vmesovani se do

IdealistaPane Idealisto, dekuji vam mockrat za vasi radu.
Mate urcite pravdu. Uz se do neho pustili zde i
jini lide. Pan Taborsky, pan Lev, pan Peleska.
Nabadate me, abych zacal premyslet, zacnu. Vim
ze to myslite se mnou jenom dobre. Nebudu podpo-
rovat lidi co hazou zelezo na hlavy Iracanu.39581

4.1.2005 11:01

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39581

> Vim
>ze to myslite se mnou jenom dobre. Nebudu podpo-
>rovat lidi co hazou zelezo na hlavy Iracanu.

Respekt Vasemu rozhodnuti

39610

2.1.2005 12:44

Rozpaky nad humanitární pomocí

Vodník 82.?.?.?

Zajímavá zpráva: http://www.blisty.cz/2004/12/31/art21342.html

39435

2.1.2005 18:57

Kdopak jsou to ti fanaticti pravicaci?

leho 143.?.?.?

"Neustálé zdůrazňování individualismu, sociopatická prohlášení fanatických pravičáků, že kdo volí altruismus, volí sebevraždu, atd. Na tato prohlášení ovšem slyší spousta lidí a mění se tak postupně chování celé společnosti."

Modracek mluvi o sociopatickych prohlaseni fanatickych pravicaku srovnavajici altruismus se sebevrazdou. Bylo by zajimave vedet, koho a jake prohlaseni ma konkretne na mysli. S lhostejnosti k utrpeni druhych se setkavam nejvice pri navstevach me byvale vlasti, naopak s projevy soucitu a respektu k jedinci se nejvice setkavam v Americe. Jelikoz Modracek zije v Cechach, pravdepodobne mluvi o spolecnosti tamtez. Nema v tom pripade pravdu, ze nesvar lhostejnosti k utrpeni druhych ma pramen v individualismu. Ta lhostejnost je zpusobena nekolika generacemi poznamenanymi totalitnimi rezimy, ve kterych lhostejnost k utrpeni druhych byla jednou z podminek k preziti. Clanek je tedy naprosto zcestna postkomunisticka propaganda...

39469

2.1.2005 19:41

RE: Kdopak jsou to ti fanaticti pravicaci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 39469

Tedy, skutečně nestačím zírat. Úplně vidím tu dojemnou scénu, jak jednoho dne povídám svým vnukům: "Milé děti, tolik let jsem se zmítal ve falešných představách a chytal se na vějičky zlých altruistů, kteří byli ve skutečnosti nelítostnými sobci. Ale pak jsem na webzinu Zvědavec potkal toho skvělého a jedinečného emigranta Leha, který mně otevřel oči. Ano, milé děti, vězte, že jedině Amerika a její skvělý positivist styl nám dává smysl života, jinak bychom už dávno nežili. A tehdy jsem se stal Američanem. God bless America!" Ale teď už vážně. Sociopatická pravičácká prohlášení většinou ventilují naši občané, kteří se trochu naučili anglicky, nahlédli do zahraničí a český dvorek je jim najednou příliš těsný. Jejich schopnosti ovšem nestačí, aby se v jedině skvělých USA usadili natrvalo a proto se uchylují aspoň k těmto prohlášením, popřípadě je vydávají v knižní podobě. Jeden příklad za všechny: Jiří Kinkor - Trh a stát.

39476

2.1.2005 19:42

RE: Kdopak jsou to ti fanaticti pravicaci?

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39469

Předchozí reakci jsem zapomněl podepsat, proto napravuji. [mrknutí jedním okem]

39477

4.1.2005 2:14

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Na celem svete by byl mir a klid ,kdyby politici a prumyslovy magnati svou hladovosti nestrkali nos do cizich zalezitosti,nakonec ,k tomu dojdou sami Americane ,az budou mit v ramci "svobody a demokracie " preplneny Arlingtonsky hrbitov.Lidska zavist a hlad po moci s pouzitim propagandy a lzi je tim hlavnim problemme tohoto sveta,lidstvo i za nekolik staleti nijak nezmoudrelo,spise naopak,plan na jednu svetovou vladu je planem na konecne ovladnuti sveta,ktere zkonci modernim otroctvim pod plastikem miru a bezpecnosti,poradku a zakonosti obcanu,jez bude mit tolik prav ,ze si nikde ani neskrtne a da se mu na talir jen tolik ,aby mohl delat a nic vic.
Kazda propagacni a ovsem zarucene spravna ideologie slouzi k oblbovani lidu,jestlize zastanci ,techto myslenek sem pisi ,ze Zvedavec je horsi nez Mein Kampf,tak bych je chtel upozornit,at nahlednou za co byli souzeni "valecni zlocinci" proti miru a co dnes se deje na valecnem bojisti,kde se pouziva vse ve jmenu demokracie od napalmu az po klusterovi bomby,bez vyhlaseni valky a na vic ,bez duvodu,ovsem ,vse nalezite ospravedlnene,mnozi prispevatele placaji pate pres devate a vubec nemaji prehled a nebo jsou zcela zamerne jednostranni,nemuzem rici ,ze nejsou informovani,nebot ,kdo chce ,tak si spravne informace najde,pokud cely den nehledi do pulitru s pivem a nebo nekouka cely den na sport.
Zide kritisuji koncentracni tabory a davaji svetu stale i po
60-ti letech sve utrpeni,ale co dela Israel Palestincum v jejich vlastni zemi ,kterou nezakonne okupuji ajeste si dovoluji nazyvat je terroristy ,kdyz se brani invazi nevitanych hostu.

39587

4.1.2005 10:43

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Most All Quake Govts Knew -
But Didn't Issue Warnings
By Sudhir Chadda
Special Correspondent
India Daily News
1-3-5

Now it is slowly coming out that almost all the Governments affected by the Tsunami knew about the earthquake and possible Tsunami hours before their countries were hit. by the killer tidal waves. The only local Government that did not have a chance to react or evacuate was in Sumatra and Andaman Nicobar islands.

Based on the analysis of the time sequence in which these Governments received information and failed or decided not to act is alarming. In Sri Lanka, India, Maldives and Thailand rumors in the main street are rampant that their respective Governments were told not to act by someone or some entity.

Indian Military, for example, clearly got the information two hours before the Tsunami hit the India's mainland. An Indian Air Force base was wiped out in Andaman Nicobar island near Sumatra close to the epicenter if the earthquake two hours before the Tsunami hit the mainland India. When Indian Military tried to inform the Government, the Government did nothing as if they did not hear.
Same story is being repeated in Thailand, Sri Lanka and Maldives. How can all the countries decide to let Tsunami come and not evacuate a single human being?

Some are concluding that the Governments knew of some experiments by some country, agency or entities. They were clearly told not to react because it was in a controlled environment. Or, they may have just asked to keep quiet.
Zkraceno-ctenarum ponecham moznost soudu nad politiky,k cemu vubec jsou.

39608

6.1.2005 3:16

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Consider this another Quake/Tsunami Warning!
Wed Jan 5, 2005 19:48
64.140.158.126


Sieh believes this means another quake could be on the way: "There is some evidence that the stresses on the tectonic plates south of the epicentre may now have increased and raised the chances of another major earthquake."

Leading Geologist Gave Repeated Quake/Tsunami Warnings
By Jonathan Leake
Times Online.co.uk 1-4-5

A leading geologist repeatedly warned Indonesian officials that an earthquake and tsunami would soon strike their shores, it emerged this weekend.

Kerry Sieh, professor of geology at California Institute of Technology, has been studying the region for nearly a decade.

Last July he became so concerned at the likely massive loss of life that he printed and distributed 5,000 posters and brochures around some of the islands later hit by the earthquake.

He addressed church congregations and schools to tell people what to do in an earthquake. His main advice was for people to live away from shorelines.

Sieh had been due to meet Indonesian officials last month to discuss a wider education programme but the meeting was cancelled at the last minute because the officials said they had no money.

Two weeks ago he expressed his fear that a big earthquake and tsunami were overdue in the region at a conference in San Francisco.

39763

7.1.2005 12:10

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Lide se zacinaji ptat,jak je to mozne ,ze nikdo nedal zadne varovani pri tak vysoke technice komunikaci.

The US Military and the State Department were given advanced warning. America's Navy base on the island of Diego Garcia in the Indian Ocean was notified.

Why were fishermen in India, Sri Lanka and Thailand not provided with the same warnings as the US Navy and the US State Department?

Why did the US State Department remain mum on the existence of an impending catastrophe?

With a modern communications system, why did the information not get out? By email, telephone, fax, satellite TV... ?

It could have saved the lives of thousands of people.

The earthquake was a Magnitude 9.0 on the Richter scale, among the highest in recorded history. US authorities had initially recorded 8.0 on the Richter scale.

39910

Příspěvků: 69

01.01. 22:52 Aja  Rozpaky nad humanitární pomocí
03.01. 15:21 Zrzek  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
01.01. 23:04  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 00:23 Spender  Hmmmm
02.01. 12:04 Modráček  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 20:12 NAFTAK  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 14:47 delta.100  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
04.01. 13:59 Karel z Čech  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
01.01. 23:26 Robert  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 09:49 Premiér  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
01.01. 23:28 Jasmina  Rozpaky nad humanitární pomocí
01.01. 23:30 Jasmina  Rozpaky nad humanitární pomocí
01.01. 23:43 Lev  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 12:13 Modráček  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 14:58 hicks  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 00:49 hicks  Ublizovani detem a zviratum
02.01. 02:12 Robert Nohejl  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 02:49 Lojza  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 05:25 Lojza  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 10:01 hicks  RE: Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 07:38 leho  Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 09:48 kema  RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 10:04 Lev  RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 15:31 Lojza  RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 17:28 Lev  RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 17:37 kema  RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 12:18 Modráček  RE: Lide zeme individualismu nejvic daruji
02.01. 07:41 leho  Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 11:42 Rastik  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 14:55 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 17:03 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 18:07 Lojza  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 18:25 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 20:23 NAFTAK  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 19:29 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 19:46 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 15:13 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 15:33 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 15:03 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 16:16 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 23:17 oji  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 01:29 Peleška Milan  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 15:33 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 15:54 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 15:26 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
06.01. 10:11 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
06.01. 23:08 Karel z Čech  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
07.01. 05:09 Lojza  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
07.01. 08:59 Idealista  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
07.01. 10:03 Karel z Čech  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
07.01. 09:08 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 19:32 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 20:17 Lev  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 15:08 leho  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 10:30 Rastik  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 15:32 Modráček  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 16:29 Modráček  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
03.01. 19:53 Lojza  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 00:48 Idealista  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 01:13 Lojza  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
04.01. 11:01 Idealista  RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf
02.01. 12:44 Vodník  Rozpaky nad humanitární pomocí
02.01. 18:57 leho  Kdopak jsou to ti fanaticti pravicaci?
02.01. 19:41  RE: Kdopak jsou to ti fanaticti pravicaci?
02.01. 19:42 Modráček  RE: Kdopak jsou to ti fanaticti pravicaci?
04.01. 02:14 Robert Nohejl  Rozpaky nad humanitární pomocí
04.01. 10:43 Robert Nohejl  Rozpaky nad humanitární pomocí
06.01. 03:16 Robert Nohejl  Rozpaky nad humanitární pomocí
07.01. 12:10 Robert Nohejl  Rozpaky nad humanitární pomocí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ivan Mládek 2008 - Očkování21.01.22 15:21 Česká republika 0

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 4

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
24,40 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,58 Kč
100 japonských jenů
18,91 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 442,27 Kč
1 unce stříbra
522,91 Kč
Bitcoin
830 619,27 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 573