Diskuze k článku

Přiznávám se – jsem sociopat

Příspěvků 174

31.12.2004 0:58

Přiznávám se – jsem sociopat

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Dobře napsáno, cítím to úplně stejně, nemám více,co bych dodal.
Vlastně jen jedno: jak tady p.Stwora píše o těch zvířatech v místě katastrofy - četl jsem na jednom serveru (bohužel už si nepamatuji na kterém),že zvěř v těchto oblastech utekla do bezpečných míst už pár hodin před katastrofou. Díkybohu, na rozdíl od nás, otupělých lidí, mají ještě zachovány instinkty a vnímání, které je varuje.

Přeji všem tady na serveru Zvedavec.org hezkého Silvestra a v novém roce 2005 všechno NEJ. [mrknutí jedním okem]

39228

2.1.2005 14:53

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 39228

[překvapení]

Při asijské katastrofě nezahynula žádná zvířata

Na Srí Lance vlna tsunami zatopila na vzdálenost 3,5 km i přírodní rezervaci Yala National Park s bohatou faunou. Žijí tam sloni, vysoká zvěř, šakalové a krokodýlové. Zahynulo mnoho turistů, avšak pracovníci rezervace s překvapením zjistili, že nezahynula žádná zvířata.


Park je nyní uzavřen, protože v něm byly poškozeny budovy a zahynuli v něm zaměstnanci i turisté, avšak žádná zvířata. Přivádí to pozornost k známým tvrzením, že prý zvířata mají šestý smysl pro nebezpečí. Toto tvrzení není nijak vědecky prokázáno, avšak znalci zvířat poukazují na to, že zvířata mají velmi dobrý sluch a pravděpodobně potopu slyšela už z velké vzdálenosti. Zvířata také citlivě vnímají otřesy půdy i změny tlaku vzduchu, a proto se zřejmě okamžitě vydala do bezpečí.

Existuje množství svědectví, že ptáci a zvířata se vydávají do bezpečí před tím, než dojde k zemětřesení či k výbuchu sopky.

Je to z Britských listů.

39445

6.1.2005 11:27

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

AraxoN 217.?.?.?

Reakce na 39445

S tými zvieratami to je podľa mňa takto: denno-denne bojujú o holý život v konkurencii iných zvierat, takže ich inštinkty nezakrneli. Ľudstvo si to zariadilo tak, že sa nemusí ruvať o každé sústo, a že nemusí byť permanentne v strehu. Zvieratá vycítili, že niečo nie je v poriadku a utekali smerom preč. Páni tvorstva so svojimi degenerovanými zmyslami, presvedčení, že sa im nič nemôže stať, si nič nevšimli. A keď nastala naozaj krízová situácia, tak zvieratá čo ostali, robili to čo obvykle - bojovali o život, zatiaľčo ľudia zabudli ako sa to robí a tak len paralyzovaní hrôzou umierali.

39791

24.8.2016 21:21

Sociopat? spis jen vyjadrujes nazor...

Pesimista 90.?.?.?

Reakce na 39228

Mozna to je dobre napsano ale slovo sociopat tam dle me nema co delat.Zkuste chvili zit s takovou osobou a pote mluvte. Zadna jistota a bez svedomi. to co pisete vy nema ze sociopatem nic spolecneho. Vzpamatujte se lidi. Je treba nazyvat veci pravymy jmeny. a ne vety jen aranzovat aby vypadali ale pritom obsah vazl.

Věřím, že člověk nemá vyšší práva, než zvíře. Věřím, že život každého tvora je stejně cenný, jako život člověka. Z hlediska přírody jsme všichni stejně důležití.

pravda ...ale vseho moc skodi..zajimave kolik organizaci pomaha zviratum a pritom lide umiraji .. logika 0...ano jsou stejne duleziti ale prvni by jsme se meli postarat o to at nevypadame/nejsme jako paraziti ... a meli by jsme se rozumne postarat o se sebe ...tak aby jsme se pak mohli postarat o jine(zvirata) ,jenze my se neumima ani poradne postarat o sebe [velký smích] (mensi myslenka)

bojujeme mezi sebou (neustala financni svetova valka) misto aby jsme spolupracovali a postarali se i o toho posledniho ...meli urcite jasne dane cile ...na kterych bychom mohli vsichni spolecne pracovat...tak aby jsme meli jistotu a prestali zit v nejsitote...(tak jako paraziti) [mrknutí jedním okem] je to uplne jednoduche.,.. jen ti ktere odmenuje system to delaji schvalne slozite...asi to nikdy nemuze byt uplne fer ale urcite to muze byt mnohem rovnejsi nez ted...dnes je hl co je na povrchu a ne uvnitr ..+ kazdy hledi predevsim na sebe...ale nektere treba sociopaty nikdo ani nezkousi vylecit...systemu vyhovuji mentalne postizeni lide zjevne

351485

31.12.2004 2:05

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

Lidi se premnozili a tak skodi prirode, ze je nejvyssi cas, aby je obcas neco splachlo - treba to nekomu dojde a kdyz ne, tak prijde casem dalsi tsunami... [oči v sloup]

Nesouhlasim s jedinym v clanku - a sice ze clovek nejen ze nema vyssi prava ci stejna prava jako zvire - on je ma VYRAZNE nizsi. Zadne zvire na planete nelikviduje prostredi, v kterem se nachazi a na kterem je zavisle.

Clovek ano.
Vedomne.

Proto se pripade cloveka neda o zadnych pravech vubec ani mluvit - dyt se chova mnohem hur, nez ty zvirata. [oči v sloup]


Jen vyjmecne se tahle katastrofa neda svest na ekologii. Globalni oteplovani a zaneradeni planety ma jen pramaly vliv na tektonickou cinnost a tsunami vzniklo z podmorskeho zemetreseni, no [mrknutí jedním okem]
Casem prijde na tohle:
http://bendib.com/environment/Micronesia.jpg

...a tam bude jednoznacny vinik znam - vsechny "vyspele" civilizace a jejich chovani k zivotnimu prostredi... [naštvaný]

39232

31.12.2004 2:33

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 194.?.?.?

Reakce na 39232

>Lidi se premnozili a tak skodi prirode, ze je nejvyssi cas,
>aby je obcas neco splachlo - treba to nekomu dojde a kdyz
>ne, tak prijde casem dalsi tsunami... [oči v sloup]

Krucipísek, já jsem se to neodvážil napsat, i tak se bojím, že mě roznesou na kopytech za můj politicky nekorektní názor, ale ano, teď když jste to vyslovil, tak se přidávám. Já vím, že to je kruté, ale planetě by prospělo, kdyby ubylo tak 2 miliardy lidí, ne 100 tisíc. Mají-li ti ostatní přežít a s nimi zbytky flory a fauny, tak to je jediná možnost. Jinak se tady navzájem dokoušeme jako králíci, a nakonec nepřežije nikdo, ani my, ani příroda. To je skutečné globální myšlení a ne to, co se za globální myšlení oficiálně vydává.

39234

31.12.2004 6:46

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Kuk 141.?.?.?

Reakce na 39234

Pane Stwora doufám že, doslova nesouhlasíte s tímto:

http://www.gewo.applet.cz/mystika/gk/georgijske_kameny.htm

Jde o to, kdo by se do tohoto výběru vešel a jaká by byla selekce. Když si spočítám všechny anglosasy a jiné "vyspělé" národy tak bychom byli asi za hranicí. Všechny vyspělé civilizace v minulosti při nějaké katastrofě spadly do okolního průměru. Ony pomoci můžou, průměr ne. Jde o to, aby se celkový průměr o hodně zvedl a zanikne i to primitivní chování. A jinak, vyspělá Evropa již "vymírá". To je zas jiný problém. Do stejného problému by se dostal pak dostal i celý vyspělý svět a musel by ho po určité době řešit. A bylo by to!

Kuk

39244

31.12.2004 7:39

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Hunter axis (zavináč) mailbox (tečka) sk 82.?.?.?

Reakce na 39234

No, len kazdy kto ma takyto nazor zrejme nerata z tym, ze 2 miliardy to je 35 - 50% ludstva. Ktoru tretinu clenov svojej najblizsej rodiny by ste obetoval konkretne? Ak mate s manzelkou dieta, obetoval by ste manzelku, alebo dieta? Alebo co ak by sa rodina demokraticky rozhodla obetovat prave vas? Bolo by to ok? Alebo vo svojom pokrytectve ratame ze predsa treba obmedzit populaciu untermenschenov v tretom svete, nie nas nadludi? Jedine co by podla mna pomohlo, je drasticke opatrenie na kontrolu porodnosti...

39247

31.12.2004 16:50

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 39247

Čekal jsem, že mi někdo položí tu otázku. Obětoval bych sebe. To myslím vážně.

39292

31.12.2004 17:04

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Reakce na 39292

A kdyby bylo na vyber mezi celou Vasi rodinou a rodinou souseda?

39295

31.12.2004 17:12

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 39295

Tohle je triková otázka, na kterou neodpovím, protože nevím. Záleží na hodně okolnostech. Rozhodovat můžu pouze o vlastním životě.

39296

31.12.2004 19:24

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Had 194.?.?.?

Reakce na 39296

Pozor vladyko listu tohoto, přání se plní a tak si nepřejte to dokazovat... a ani ne tak druhým, jako sám sobě. Něco takového může naplno říci jedinec, který přešel práh smrti za denního vědomí a pokračuje v životě dále v lidském těle.
Kromě toho debata typu "co by kdyby" a na téma přírodní katastrofa, (či jiné drastické situace) a naše jednání a rozhodování v těch situacích je naprostá pitomost. Jak chce kdo prokázat, že by a co by, kdyby... to prověří právě ta situace samotná. A kdo obstojí, jistě se nechlubí.
A rozhodování o tom, zda něco přežiji, nebo přežije kdokoliv jiný..no to jsou takové ty lidské namyšlenosti, že třímáme svůj osud pevně ve svých pažích.
Netřímáme.
"Pouze" si ten "osud" velmi pilně připravujeme a pak sklízíme a spojnice paměti je velmi krátká, takže pak vřískáme, že život bolí, anebo se holedbáme, jací jsme pašáci.
A tak například jistá forma "nehmotných zásluh"(vyrobeno nesobeckým jednáním-a to jsou i nesobecké myšlenky a nálady - kupř. přání dobra a štěstí VŠEMU CO ŽIJE) může zapříčinit, že člověk aktuálně propírán nějakou tsunami vlnkou prostě vykoukne znovu na svět a poučen o síle přírody pokračuje v životě, nebo mu uletí letadlo atd.
A soucit? To je hodně jiná kapitola, než lkaní u blikotajích obrazovek, takže se nelze divit, že citové unesení se u někoho prostě nekoná.

39310

1.1.2005 18:38

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Luboš M. lubosmader (zavináč) volny (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 39310

Souhlasím s Vámi prakticky stoprocentně. Debatovat o tom, jak bych se rozhodoval, jaké emoce bych produkoval, či zvládal v případě něčeho takového jako se teď událo na Sumatře a v okolí je nesmyslné. Jen osobní prožitek obnažuje naši osobnostní podstatu s celým jejím charakterem a tak to "coby-kdyby" je jen tlacháním. Ano, míra našich "světlých činů a ryze kladného vnitřního hnutí" vytváří cosi, co se někdy nazývá duchovní ochranou a ta je tím nejspolehlivějším štítem před každou pohromou. A nakonec - nebojme se. Všeho, čeho se nám dostává je nám třeba.

39357

31.12.2004 20:29

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 39292

Ja bych take objetoval Vas!

39314

31.12.2004 22:17

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Reakce na 39314

S Vaší znalostí českého pravopisu bych také raději zůstal v anonymitě. Co příspěvek to češtinářská perla. OBĚTOVAT, oběť, obětina, obětiště, se píše s -ě- na rozdíl od objeti, objezd, objev, objezditi, apod. Pravidla českého pravopisu, Českolovenská akademie věd, Academia Praha 1977, strana 274.

39319

1.1.2005 4:38

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Karel Karel4u (zavináč) cz 198.?.?.?

Reakce na 39319

Mily pane Peshmerga, my zde hovorime o moralite, ne o spravne Cestine. Je to o obsahu ne o pravopise. Mimochodem, neznamena slovo "Peshmerga" na smrt jdouci? Anebo ve Vasem pripade do slovniku nahlizejici?

39331

1.1.2005 20:22

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Reakce na 39331

Peshmerga znamená v kurdštině "čelící smrti", tj. v kurmandží, což je jeden ze dvou dialektů kurdského jazyka (ten druhý se jmenuje sorání, něco jako čeština a slovenština). Podle mého názoru se dá o moralitě či morálce diskutovat za použití správné češtiny (čeština, angličtina, bambarština, názvy jazyků se píší s malým písmenem). Tím, že píšete češtinou pana Nohejla, podstatně zmenšujete účinnost svých příspěvků; pozornost se totiž obrací na pravopisné "chibi" a nikoliv na obsah. Závěrem Vám jen přeji (v kurmandží) Kirísmes u ser sala we píroz be. Ždu otvěta kak solovjej léta.

39364

2.1.2005 14:56

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 39364

[překvapení] Oooops!

PESHMERGA - to přeci znamená: TEN CO ČISTÍ BOTY TURKŮM, ne?

[chechtot]

39447

2.1.2005 7:25

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

leho 168.?.?.?

Reakce na 39292

Pane Stwora, nenapadlo vas nekdy, ze v zemich, kde maji zeny zaruceny stejna prava jako muzi rapidne klesla porodnost? Videl jsem jednu statistiku zemi, kde srovnavali porodnost se vzdelanim zen. Jaky to objev, vypada to, ze vzdelani zen je nejlepsi antikoncepce. Vase sebeobetovani povazuju za naprosty lunatismus, stejne jako jedne sekty, co se obetovala pred lety v Kalifornii aby jeji clenove mohli nastoupit do jakehosi vesmirneho korabu. Jelikoz Zvedavec se zda byt pomerne popularni tak vasi ideologii povazuji za velice nebezpecnou.

39414

3.1.2005 9:43

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Hunter axis (zavináč) mailbox (tečka) sk 82.?.?.?

Reakce na 39292

Blahozelam k odhodlaniu, vitajte v klube. Ja nie som za nic nehumanne - ziadna decimacia, teda v tomto pripade "tercimacia" podla mna by naozaj stacilo len za drasticke obmedzenie porodnosti - obrovske financne zvyhodnenie bezdetnych manzelstiev, 1 dieta polovicne zvyhodnenie, viac ako 2 deti vyssie dane... Ale to by muselo byt celosvetove, bez vynimky, pretoze to by nas uslapali velmi rychlo... Ale prikladom idem, neplanujem ziadne dieta, maximalne ak by frajerka naliehala, jedno.

39518

31.12.2004 14:45

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Kingskid 160.?.?.?

Reakce na 39234

Problém není s počtem lidí na planetě, ale s všudypřítomným egoismem. Kbyby se tolik lidí nehnalo jen za svými zájmy, žilo by se nám tu docela dobře.
Pokud toužíte po snížení počtu obyvatel zeměkoule, přidejte se k New Age. Ti plánují redukci lidstva na pár set tisíc. Možná se dostanete na seznam vyvolených [překvapení])

39275

1.1.2005 14:19

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

žý 82.?.?.?

Reakce na 39234

>>Lidi se premnozili a tak skodi prirode, ze je nejvyssi cas,
>

>>aby je obcas neco splachlo - treba to nekomu dojde a kdyz
>>ne, tak prijde casem dalsi tsunami... [oči v sloup]
>
>Krucipísek, já jsem se to neodvážil napsat, i tak se bojím,
>že mě roznesou na kopytech za můj politicky nekorektní
>názor, ale ano, teď když jste to vyslovil, tak se přidávám.

Preco teda nepomozete dobrej veci a nespachate samovrazdu? Vraj "politicky nekorektny" nazor [oči v sloup] To je na smiech. Nech "splachne" tych ostatnych, ze?

Fandite si, ked za politicky nekorektny nazor oznacite vase reci o znizovani poctov ostatnych ludi, alebo uprednostnovanie sliepok pred ludmi, ci nezmysly o "spravodlivosti prirody". To su len klasicke detinske hluposti. Asi dosledok vasej izolacie od zvysku sveta za posledne roky (a nehovorte mi, ze mate TV a ste v kontakte s predavackami v obchode)

39347

31.12.2004 11:24

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

tatransky horal 84.?.?.?

Reakce na 39232

Zadne zvire na planete nelikviduje prostredi, v kterem se nachazi a na kterem je zavisle.

Clovek ano.
Vedomne.

trodas -- 82.?.?.?


niekedy uz tie kecy fakt nemozem pocuvat, ani citat.

videl si, co narobi jedna liska, ked vtrhne do kurnika? zadusi vsetko, co sa hybe, kazdu a jednu kuru, ktora tam je a potom polovicu jednej zozerie.
videl si uz sarancata, co urobia s prostredim?
videl si uz orky ako sa hraju s inymi delfinmi hadzanu a potom ich nechaju skapat v mori ani sa ich nedotknu?
mohol by som ti dat takych prikladov desiatky.
je to presne taky isty nezmysel ako legendy o Indianoch, ze vraj vedeli vyuzit z bizona vsetko a zabijali ich len tolko, kolko potrebovali. fakty su celkom ine. Indiani nahnali bizony k strmym zrazom a tie popadali v panike stovkami dole a pozabijali sa. Indiani potom pozbierali co mohli odniesta zvysok tam hnil. existuju odhady, ze zuzitkovali tak okolo 1 %.

a k tvojmu faktu, ze to robi clovek vedome, by som mal tiez jednu pripomienku. myslim si, ze clovek nici prirodu tiez nevedome.
zloduch, ktory sa tesi, ked moze vysypat sud s vypalenym uranom do rieky, je vymysel chorych/perverznych hollywoodskych mozgov.
na vacsinu ludi, ktori znecistuju prirodu sa da povedat:
"Blahoslaveni chudobni duchom"

39257

31.12.2004 15:30

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

leho 168.?.?.?

Reakce na 39257

>niekedy uz tie kecy fakt nemozem pocuvat, ani citat.
>
>videl si, co narobi jedna liska, ked vtrhne do kurnika?

Mam pocit, ze jsi skutecny tatransky horal, ktery je totalne szity s krasnou prirodou slovenskych hor. Je dost zajimave, ze s podobnym videnim sveta se setkavam take na americkem stredozapade v osobnostech americkych farmaru. Tady na Zvedavci jim nadavaji do primitivu a sedlaku, ale neuvedomuji si, ze bez nich by pochcipala dost velka cast sveta a mozna i sam Zvedavec. Zvedavec ma snad jedinou jakous takous kladnou vlastnost, ktera zpusobuje, ze nase prispevky nevymazava. Jinak vetsi hnuj nez Zvedavcuv posledni clanek jsem tedy opravdu necet...

39283

31.12.2004 18:56

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39257

je to presne taky isty nezmysel ako legendy o Indianoch, ze vraj vedeli vyuzit z bizona vsetko a zabijali ich len tolko, kolko potrebovali. fakty su celkom ine. Indiani nahnali bizony k strmym zrazom a tie popadali v panike stovkami dole a pozabijali sa. Indiani potom pozbierali co mohli odniesta zvysok tam hnil. existuju odhady, ze zuzitkovali tak okolo 1 %.

To vam musim potrvdit, ze mate na 100 % pravdu. Ale
ted pouziji slov pana Stwory : je to politicky
nekorektni to rict zde v Kanade. Indiani by vas taky
potom nahnali na strmou skalu a shodili dolu.

Nejsou ochranci prirody !!!!!!!!
Na dostizich jak jsem sam pozoroval 10 indianu
a 10 belochu po prohranem dostinu 8 indianu
odhodi tiket na zem a dva do kose na odpadky.
Belosi, nicitele prirody to delaji presne naopak.


39304

2.1.2005 13:02

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

dolvich 84.?.?.?

Reakce na 39257

vies aky je rozdiel medzi stovkami ton ropy v mori, toxickymi latkami a inymi srackami a mrtvym telom bizona alebo delfina? chces skutocne porovnavat to co produkuje clovek s liskami v kurine alebo to len zartujes? tie mrtve bizony po indiancoh hnili.. a zhnili [smích] presne tak... jasne ze to je neprirodzeny zasah do prirody ale aj tak je maximalne primitivne to porovnavat s tym s cim to porovnavas ty...

39436

31.12.2004 2:22

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kolik penez se dava na zbrojeni ,tedy na utraceni zivotu jinych,zajimato americkeho delnika ,co plni "chytre bomby" ,kam jednou padnou,zasadne ne?
Letame na Mesic a chceme i jinam a pritom prakticky nezajistujeme pro dobry a spokojeny zivot na zemi ,teda ,zajisteny ,jej maji jen par vyvolencu,tak ,jak se tvrdi ,ze 90% svetoveho bohatstvi ovladaji jen na 10.000 jednotlivcu z nichz jsou dva tucty tech nejbohacich ,co hejbaji se vsemi vladami,co organisuji,co bude a jak bude.Kdyz nekde,chudi najdou opustene pobrezi ,kde neni zajem bohatych,tak po desotkach roku se prizenou bohati a postavi pred domky byvalych majitelu "mrakodrapy" a chudy-byvaly majitel strati vyhled na more ,vedouci obce se uplati a stavitele tahnou s bohatymi.Australie ma mnoho prekrasnych mist ,pro turisty,ale ,clovek v penzi a nebo nezamestnany jen kouka na TV na tyto jemu nedostupne krasy ,prespat v hotelu za jediny vecer se ztratou poloviny penze na ctrnact dni je velmi riskantni podnikani ,Takze ,my nemajetni koukejme ,jakyze tam je zivot na tech ostrovech.
Dr. Eddie Bernard, director of the NOAA Pacific Marine Environmental Laboratory in Seattle, says just a few buoys could do the job. Scientists wanted to place two more tsunami meters in the Indian Ocean, including one near Indonesia, but the plan had not been funded, said Bernard. The tsunameters each cost only $250,000. A mere half million dollars could have provided an early warning system that could have saved thousands of lives. This should be compared to the
$1,500,000,000 the U.S. spends every day to fund the Pentagon war machine. Lack of funding for an inexpensive, low-tech early warning system is simply criminal negligence.

39233

31.12.2004 3:36

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 39233

>tsunameters each cost only $250,000. A mere half million >dollars could have provided an early warning system that could >have saved thousands of lives. This should be compared to the
>$1,500,000,000 the U.S. spends every day to fund the Pentagon >war machine. Lack of funding for an inexpensive, low-tech >early warning system is simply criminal negligence.

pane Nohejl a tuto blbost napsal kdo? Australie je daleko bliz nez amerika, proc tedy australie neda bo'je Indonezanum, nebo Malajcum? Jsou to vasi sousede, proc zase do toho tahate ameriku? To my mame zachranovat vase sousedy? Kolik tam padlo Australskejch turistu? Urcite vic nez Americkejch, tam totiz americanum rezou krky, je to urcite od nas kriminalni, ze uz sme jim tam nejakej ten krk nepodrezali, treba za tu Bali.
Je to strasne, ze si priroda zase vzala trochu lidi, no doufam ze se jeste doziju padu ostrovu Hawaii do more a pak jeste vlnu neznamych rozmeru, ktera smete Californii a plaze budou v Utahu.
Bude zajimave videt, kolik zbytku sveta pribehne pomoc Kanadanum a americanum. Jo pane Stwora, na Cejlonu maj posvatne kravy to vy v Torontu nemate.

39236

31.12.2004 4:38

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Na rozdíl od autora mám na Asiaty jiný názor. Mě se tam líbilo a s těmi lidmi soucítím. Ale na humanitární pomoc nepřizpívám z jiného důvodu - jelikož se toho dle mého názoru mnoho zpronevěří, a jelikož si myslím že tyto věci by se měly řešit systémově. Nadto je to (s prominutím...) nepřirozené. Přirozené je pomáhat rodině a blízkým příbuzným. Tomu nás učí příroda.

39240

31.12.2004 6:25

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Pane Stwora, chtel by jste byt mezi 2 miliardy lidi, kterym prejete smrt?
Nepiste, prosim, o zemich, kde jste nikdy nebyl a o kterych toho vite malo. Poslete, prosim do Zvedavce dukazy, ze trhy se psy existuji, kde, kdy, atd., fotografie.

39243

1.1.2005 18:56

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Luboš M. lubosmader (zavináč) volny (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 39243

Musím potvrdit, že jsem v televizi asi před rokem viděl záběry z trhu v Číně a Koreji, kde byli skutečně psi a kočky prodávány na maso. Záběry zacházení s těmito zvířaty mi zvedly žaludek tak, že jsem ještě dlouho nebyl schopen vymanit z mysli vzpomínky na ně. Porcování zaživa, lámání kostí zaživa, neskutečný teror vůči zvířeti..., takže je to realita. Viděl jsem ovšem i foto z vědeckých laboratoří a na nich realitu pokusů na zvířatech. Rovněž otřesné. Stejně jako v případě té čínské tržnice. Nebo zacházení s kravami při jejich přepravě v Belgii - Surové bití železnou tyčí, "pobízení k nástupu na jatečný vůz" železnou rourou vraženou do kravského pohlaví, či ranou po vemeni až ke krvácení... O člověku jsem ztratil veškeré iluze a z důvodů odmítnutí výše uvedeného jsem se zřekl masa. Už se na tom nechci nijak podílet. Přeji Vám hezký den.

39358

1.1.2005 19:10

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

hicks 62.?.?.?

Reakce na 39358

Hm no to jsme na tom stejne.

Ja maso jim vyjimecne.

Viz. svobodazvirat.cz

peta.org

39361

1.1.2005 20:25

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 39358

v Belgii...a v Cechach ne?

39365

2.1.2005 19:26

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

kema 24.?.?.?

Reakce na 39358

>Musím potvrdit, že jsem v televizi asi před rokem viděl
>záběry z trhu v Číně a Koreji,

Cina ani Korea nelezi na pobrezi Bengalskeho zalivu a vlnou tsunami proto zasazeny nebyly.

39473

31.12.2004 6:51

Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza 70.?.?.?

Problem je nejenom v teto chvili pomoc postizenym.
Ti chudaci, stejne toho moc nemeli. Problem je v
tom, ze v dnesnim svete, kdyz se vyskytne ta ci ona
virova ci bakterialni nemoc trebas nekde v Trantarii
tak zitra propukne v Toronte, ci v Suche Vrbce.
Gentlemani a toto je fakt. Kdyby se kdysi pomohlo
Africe kdy se HIV objevil, tak by to stalo par
sestaku. V loni musel svet tam poslat kolem 50
bilionu. Jen s USA tam bylo zaslano rovnych 30
bilionu.
Jak je kazdemu zname, co nevidet se ocekava
pandemie chripky. Co kdyz prave po teto kalamite
ona hrozna tolik niciva pandemie prave ted
prijde. Vyroba vakciny trva asi 3 mesice nez
se najdou vsechny mozne kmeny a variace techto
viru. Sentiment nebo nesentiment. Sociopat
nebo nesociopat. Tady je tvrda skutecnost.
Zit, nebo zemrit. Tak je to.
V prirode existuji neuprostne zakony. To zeme-
treseni a po nem ty obrovske vlny to zpusobilo
jen to, ze zeme se opozdila v rotaci o jednu
miliontinu vteriny a naklonila se o 2 a pul
centimetru.
Mozna potom budou nase deti taky na nas vzpominat
jako na ty nakazena kurata skubajici se v pytlech
jak to pan Stwora popisuje. Ted tam budeme my.
A taky trepat nozkama.39245

1.1.2005 1:47

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Druid 62.?.?.?

Reakce na 39245

>a naklonila se o 2 a pul centimetru.

Lojzo mala technicka: odklon od osy se udava v uhlovych stupnich.
Udavat to v centimetrech je nesmysl. O svem zdroji si usudek udelejte sam.

39328

1.1.2005 4:24

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Jiří Táborský 4.?.?.?

Reakce na 39328

Taky kromě toho, že to bylo obráceně; osa našeho prdeloidu se trošku oklonila následkem toho zemětřesení. Ale to už je tak, jak Lojza Mikin vždycky referuje podle některé z jeho tří kněh, které údajně četl.

Jinak šťastný a veselý všem vespolek. A zachovej nám hospodyni a Lojzu Mikina a seržanta leho a dotóre Včeličku.

39330

6.1.2005 11:59

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Merlin 194.?.?.?

Reakce na 39245

Prosim Vas, pokud pisete cesky, pouzivejte slovo miliarda, bilion je ponekud zavadejici. Dekuji.

39792

31.12.2004 7:25

Palestinci v zemetreseni, to umi jen Zvedavec

leho 168.?.?.?

A jeste nam tvrdi, ze je zobrazuji jako terroristy! Kazdemu, kdo v tehle oblastech nekdy zil a pracoval a nejen jemu, je jasne, ze terrorismus je palestinsky folklor. Nedavno jsem mel moznost videt palestinskou verzi Sezame Street. Mala holcicka se ptala Yellow Birda co ma delat, kdyz jim buldozer u domu porazil olivovy strom. Yellow Bird ji poradil, aby vzala samopal a vyridila si to s temi grazly. Nebo si jeste velice dobre pamatuji fotku asi dvouleteho kluka obleceneho so dynamitove vesty sebevrahu pri prilezitosti oslavy narozenin. A takovych prikladu bych moh' uvest celou radu. Zastavat se Palestincu a obhajovat jejich vrazdeni deti ve skolnich autobusech a universitach ci dokonce tvrdit, ze to jsou lzi, je proste politicka korektnost vyhnana do extremu. A to ani nekomentuji Zvedavcovu ochotu radeji pomahat zviratum nez lidem postizenym zemetresenim...

39246

31.12.2004 11:52

RE: Palestinci v zemetreseni, to umi jen Zvedavec

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39246

Pane leho, hrajete nam na city. No uvidime, po Novem roce ! - Lev

39259

31.12.2004 8:37

Přiznávám se – jsem sociopat

Capla 213.?.?.?

Uplny suhlas.
Nemam co k Vasmu clanku dodat.Vsetko naj do Noveho roku Vam a aj citatelom.

39252

31.12.2004 9:10

Přiznávám se – jsem sociopat

Josef 67.?.?.?

Nez zidy, radeji pochcipame! Sri Lanka odmitla vpustit do zeme izraelskou pomoc z duvodu, ze ve vyprave bylo 60 izraelskych vojaku, kteri meli stavet polni nemocnice!http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4130599.stm

USGS (United States Geological Survey) vsechny staty v oblasti varoval. Thajsko melo hodinu Cejlon a Indie 2-2.5 hodiny lidi upozornit na nebezpeci tsunami. Vzhledem k svatkum, nikdo neoperoval a pobrezni oblasti nevaroval. Stejne tak atomic energi ustav ve Vidni, ktery ma sledovat podzemni atomove vybuchy zemetreseni zaregistroval, ale maji do 4.ledna dovolenou.

39253

31.12.2004 10:03

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 39253

Když jsem poprvé slyšel tuto zprávu, že vláda Sri Lanky odmítla pomoc Izraele jenom proto, že by v té skupině bylo pár desítek vojáků-ženistů, odborníků na rychlou stavbu polních nemocnic, úplně jsem změnil svůj názor na celou tragedii. Stejně tak jako když ten norský parchant z OSN začal kritizovat USA, že dávají málo peněz. Američané patří k těm nejštědřejším lidem, kteří jsou ochotni pomoci v každé mimořádné situaci,(jen se podívejte na to co dala Francie) a co za to dostávají nazpět, jen nenávist, demonstrace, pomluvy a kritiku. Jejich ochota pomoci je zneužívána a každá zkorumpovaná vláda v Asii či Africe si myslí, že USA je dojná kráva. A jako obvykle část té finanční pomoci je rozkradena a mezi ty, kteří pomoc potřebují se stejně nedostane. Nejvyšší čas, aby se začali Američané starat sami o sebe, mají těch přírodních katastrof doma habaděj.

39256

31.12.2004 13:50

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39256

Nejvyšší čas, aby se začali Američané starat sami o sebe.


Řeknu vám - to bude na světě krásně, až se Američané konečně začnou starat sami o sebe.

39267

31.12.2004 14:33

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

leho 168.?.?.?

Reakce na 39267

Jiste, Modracku, skoda ze se nezacali starat sami o sebe pred rokem 1939, to by byl teprv ve svete a Evrope raj, ze ano...

39271

1.1.2005 1:21

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Tasmano José 160.?.?.?

Reakce na 39271

(cnezurovano - off topic)

39325

31.12.2004 14:43

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39267

Řeknu vám - to bude na světě krásně, až se Američané konečně začnou starat sami o sebe.
Moudry Modracku, to oni si taky preji, ale cely
svet je prosi o pomoc od konce 2 svetove valky.
Jedna petina jejich hrubeho narodniho duchodu
jde prave na tuto pomoc.
A vis jak by to dopadlo, kdyby nehlidala takove
lidi jako je Fidel Castro, Korejsky Kim, ci ty
militantni chlapce v Iranu ? To uz by jsi byl
davno usmazeny.


39274

31.12.2004 14:49

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39274

Vydržte do Nového roku - ta výzva tady už několikrát zazněla, ale spasitel Lojza, milý Lojza prostě cítí přetlak. Celý svět prosí Amiboys o pomoc? Takové prohlášení opravdu vyžaduje odbornou pomoc. [chechtot]

39278

31.12.2004 15:20

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39256

Američané patří k těm nejštědřejším lidem, kteří jsou ochotni pomoci v každé mimořádné situaci,(jen se podívejte na to co dala Francie) a co za to dostávají nazpět, jen nenávist, demonstrace, pomluvy a kritiku.


Ano !!!
Presne tak. A kdo je pomlouva ? Takovi lide kteri
se informuji jen na pul. Studium Marxismu-Leninismu
u nich zustalo hluboce zaryte v jejich srdcich.

39281

31.12.2004 16:31

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39281

Ano !!!
Presne tak. A kdo je pomlouva ? Takovi lide kteri
se informuji jen na pul. Studium Marxismu-Leninismu
u nich zustalo hluboce zaryte v jejich srdcich.
____________________________________________________

Lojzicku zklamal jste me ! Je to velmi ubohy argument k vasemu Akademickemu vzdelani. A vubec, cetl jste nekdy neco od Marxe ?, aby jste mohl porovnavat i druhe. Pokud ano, tak se nedivim, vzdyt je to vas soukmenovec. [cool]

39291

31.12.2004 18:23

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Miro 84.?.?.?

Reakce na 39256

Keď Ti zmrdi z USA dokážu dávat každoročne 400 milard!!!! USd na zbrojenie, zabijanie, vraždenie, okupovanie a bombardovanie po celom svete, tak ta čiastka (0,035 miliardy) co poslali do Azie je SMIEŠNA, TRÁPNA a slúži na zalepenie očí naivnych ľudí, čo nemaju (alebo nechcú mať) predstavu o zvrátenosti národa ako je USA. [naštvaný]

39300

31.12.2004 11:31

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

tatransky horal 84.?.?.?

Reakce na 39253

je to cele blbost. ti zidia tam mali ist preto, aby povyberali zidovske mrtvoly spomedzi gojimov, lebo je to pre zida zneuctenie byt pochovany v jednom masovom hrobe s gojimami.
rasizmus az za hrob.

39258

31.12.2004 14:34

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 39258

Nevím co je na tom špatného, když se stát stará o to, aby zachránil příslušníky svého národa a odvezl ty, kteří nepřežili a to nejen doma ale i v zahraničí. To podle mého názoru vyjadřuje jen to, že mají úctu k lidskému životu na rozdíl od jiných kultur, pro které lidský život nic neznamená podle vzoru "nas mnogo" (Rusové, Číňané, Arabové, Iránci apod.). A pořád neházejte jen špínu na židy, určitě by se snažili zachránit i místní obyvatelstvo či jiné cizí turisty. Jen pokud jde o cenu zaslaných léků, sér, generátorů, pokrývek, ta pomoc z Izraele je doposud vyšší než pomoc z Francie, velké přítelkyně muslimů.

39272

31.12.2004 11:58

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39253

Ja mam takovej pocit, i tuseni, ze to nebylo zadne podmorske zemetreseni, ale nuklearni vybuch ! Ale neptejte se me, odkud to vim. [vyplazený jazyk] - Lev

39261

1.1.2005 1:30

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Tasmano José 160.?.?.?

Reakce na 39261

Pokud myslíte ty tři ponorky, které se z dané oblasti doposud neozvaly, mám stejný názor. Mimochodem, už jen ta změna náklonu Zemské osy vůči ekliptice mi napovídá, že to nebyle "jen tak" přírodní, neboť co mne z hlediska fyziky napadá, zemětřesení NEMŮŽE být jednostranně (jednosměrně) působící - u zemětřesení jde hybná síla od středu či do středu - a tedy i neutrálně k pohybu osy, ale nikdy po tečně... (podsunem hmoty může zrychlit či spomalit rotaci, ale nikdy vychýlit osu!)

39326

1.1.2005 20:36

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Jasmina 62.?.?.?

Reakce na 39326

Kdyz je roztocena detska kaca,staci di ni dloubnout ze strany-a zmeni osu,asi tak nejak?Takze bud dopad asteroidu,nebo vybuch....
jinak marne hledame satelitni snimek v ten moment.
Je k nalezeni pouze "pred" a "po".Vsechny observatore mlci.
Dale,jak to ze nikdo nevaroval a nahle-bum a v minute skoro 9 stupnu Richtera?Vzdyt jsou preci tak jemne pristroje,ktere dokazi namerit chveni zeme jeste hodne hodin pred katastrofou.
Pak take bylo psano,ze zvirata utekla ale ackoliv si jiste turisti nevsimli niceho divneho-domorodci by preci meli zaznamenat podivne chovani zvirat?A to v pripade prirodniho zemetreseni by zvirata alarmovala,zvlast v krajinach,kde zemetreseni je obecne.
Anebo zvirata nevarovala,protoze to zemetreseni nebylo prirozene?

39366

31.12.2004 11:54

Přiznávám se – jsem sociopat

Mike 62.?.?.?

Lidi jsou jako stado. Vykrikuji dal do sveta titulky z medii, aniz by vedeli o cem mluvi. Zvlaste, kdyz je tam nejaky poblbly Gott a spol. Je to stejny, kdyz cely svet strne hruzou, kdyz spadne jeden panelak v New-Yorku a umre par tisic lidi. Nikdo uz ale nerekne, ze behem te same chvilky zemrelo dalsich tisic lidi, protoze nemelo co jist nekde v Etiopii. Evro-americka civilizace bere vsechno ze sveho pohledu a vubec nechape mentalitu lidi v oblasti podobných katastrof, ktere se tam deji uz tisice let, stejne jako v Japonsku. Koneckoncu podobne katastrofy by uz konecne mely donutit lidi, aby premysleli jestli nas uz tady neni prece jenom trochu moc ... a jestli ten nas, tzv. vyspely svet, neni na hodne tenkem lede s celou svou technickou vyspelosti... kolik lidi to ale zajima, zit ve stadu a rikat to, co ostatni je prece prijemene a hlavne neboli ))) svet dostava zpet jen to, co mu dava .... je to spravedlive i za cenu smrti, priroda nezna city a tresta kazdou chybu cloveka

39260

31.12.2004 12:04

Přiznávám se – jsem sociopat

kondor 82.?.?.?

to sem se zas naštval... Stwůra asi neví že Čína a Tchajwan (které kritizuje za "zvířecí trhy"[mrknutí jedním okem] leží tisíce kilometrů od míst kde působila tsunami. Asi taky neví že my taky vybíjíme celé stádo krav, když je jediná šílená.

"Je pravděpodobné, že nakonec dostanou postižené země více peněz, než kolik byla hodnota zničeného."

haha, to je výrok dnešního dne, asi na tu TV moc nekoukáte když naprosto nemáte představu o rozsahu katastrofy. Těch pár set milionů dolarů je kapka v moři.

39262

31.12.2004 12:33

RE: Priznavam se - jsem sociopat

z 195.?.?.?

Reakce na 39262

Suhlasim s kondorom. Pan Stwora keby tsunami napriklad zasiahlo Rusko, alebo Kanadu tak by ste s nimi sucitili? Nebude to v niecom inom, ze necitite sucit?

39264

31.12.2004 13:17

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

JaJa 80.?.?.?

Reakce na 39262

Dobry den,
chtel jsem to napsat kultivovaneji, ale predebehl jste mne.
P.Stwora, myslim, ze problem bude ve Vas prave v tom, ze jste v tech oblastech nikdy nebyl, tudiz nemate moznost srovnavat a udelat si obrazek o lidech zijicich v ruznych koutech Asie. A s prominutim, srovnavat zachazeni zvirat Cinany a Thajci ci Indonesany muze jen naprosty idiot.[mrknutí jedním okem]
Tenhle clanek je jednim z nejhorsich, jake jsem tady doposud cetl. Proc jste radeji nenapsal, ze jiste zeme mely druzicove snimky blizici se katastrofy k dispozici, ale nezverejnily je, protoze by prozradily polohu spionaznich druzic, ktera by se dala zpetne dopocitat (jak je mozne, ze oficialni telekomunikacni druzice jsou schopny vyfotografovat na Zemi objekty velikosti ping-pongovych micku?[mrknutí jedním okem]).
V kazdem pripade preji hodne sil se Zvedavcem do noveho roku a zapomente na redukci obyvatel. Bezesporu si ji zaslouzime jen my, tzv. "civilizovani" kvuli nasemu zachazeni s prirodou.[zahanbení]

39265

31.12.2004 12:12

Přiznávám se – jsem sociopat

Ig 81.?.?.?

No, pane Stworo - umirali tam i napr. hinduiste a ti zvirata zrovna nejak moc nevrazdi... To bysme meli mit, pokud by to bylo meritko "Bozich mlynu", cunami na Morave a v Cechach a vy v Kanade. Mimochodem - zvirata v Asii opravdu pred zahubou utekla, ovsem o tech, drzenych v zajeti, nemluvi skutecne nikdo, to mate pravdu. Zbulvarizovane ceske deniky, jako napr. Mlada fronta Dnes prodavaji sladkobolne sra*vite a okrajove pribehy navrativsich se Cechu, pribehy zvirat by se tak dobre neprodavaly. A co se pomoci tyka: OSOBNE BYCH VAROVAL PRED TZV. DARCOVSKYMI SMS (DMS) - VELKA MODA, ALE Z KAZDYCH ASI 35 KC SLUPNE NAS SOCIALISTICKY STAT DPH A DALSI ASI 3 KC SHRABNE PROVOZOVATEL TETO NEZISTNE POMOCI. Vcelku nechutna vycuranost. Pokud tedy nekdo chce nebo musi prispet, tak radeji prevodem na patricne ucty (napr. i UNICEF). Tam bude "manipulacni poplatek" neskonale mensi. A na zaver - o sociopatii - podle meho nazoru dnes spousta lidi pusti slzu u "dobreho" pribehu z Hollywoodu, nez u realisticke, drsne "show". Vsechno je naopak, prozivame virtualni zivoty.

39263

31.12.2004 13:25

Přiznávám se – jsem sociopat

Jarka 160.?.?.?

Precetla jsem si vsechno dost pozorne, ale abych rekla pravdu, jsem v rozpacich..Vcera v Tv jsem videla matku, ktera v one hrozne vlne drzela nad vodou sve dve deti..Chapu, ze ji musely ubyvat sily a tak se rozhodovala, ktere dite pusti do vody, aby zachranila sebe a druhe dite.....To bylo dilema, rozhodovani, selekce vlastnych deti. Pustila to starsi..Dal nevim, jestli se to starsi zachranilo, nebo jestli mu nekdo pomohl....opravdu nevim. Moc jsem nad tim premyslela, jak bych se zachovala ja, ale protoze jsem pred dvaceti lety stala nad hrobem vlastniho ditete a vim, co je to za nesmirnou bolest, asi bych s temi detmi sla pod vodu i ja....Matka prezila, kdyz byla videt v Tv, ale nepreji ji to svedomi do konce zivota, pokud tomu diteti nikdo nepomohl....
Clovek z Ceska, ktery tam v te dobe byl, tak na to mel a vylize se z toho, ale co ti domorodi lide???Ty ztratili absolutne vsechno. Je mnoho k reseni na teto planete a myslim poslani Georgijskych kamenu by bylo na miste.....

39266

31.12.2004 14:08

Přiznávám se – jsem sociopat

Kanadan 152.?.?.?

Vyborne jste to napsal pane Stvora.Ja take zadny soucit nepocituji a je mi to divne,jelikoz se pvazuji za normalniho cloveka a mel jsem take podezreni, ze se mnou neco nesouhlasi.Predtavte si opacnou situaci.Evropu by postihlo nejake velke nestesti.Myslite,ze by ti lide v Asii a i jinde projevili nejaky zajem ?

39268

31.12.2004 14:10

Přiznávám se – jsem sociopat

Martin adamsm (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Nesouhlasíms autorem, že si to ti lidi tak nějak zaslouží.

Ale souhlasím s ním v tom, že mnohem raději pomohu těm, na které celý svět kašle, než těm, pro které se pláče v médiích.

A co se týká názorů, že by mělo ubýt lidí ... to je pravda jen za předpokladu, že dovolíme aby i nadále určité skupiny hromadili bohatství a moc. Protože při rozumné vládě, která by měla na srdci blaho lidí, by nás tady klidně mohlo žít mnohonásobně víc. Vemte si, co by se dokázalo udělat jen s penězi ze zbrojního průmyslu a pod ... problémy energetické i potravinové krize mohly být už dávno vyřešeny.

39269

31.12.2004 14:15

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 62.?.?.?

Stwora - ja se obavam, ze maximalni mozny pocet je kolem miliardy lidi na planetu, zbytek je tu navic. U te miliardy pocitam s moznosti prumerne zivotni urovne jako v Rakousku - tj. nic super, ale take nic spatneho. Nekteri ji budou mit vyssi, za pricineni-se, nekteri nizsi, tak to chodi [smích] Neni mozne, aby vice lidi na svete si zilo tak, jak dneska tech vrchnich 10k - planeta to proste neunese. ...odbornici (ja jsem odbornik na pocitace a ne na populaci a ekologii) dokonce doporucuji jen pul miliardy - hmmm [pláč]


Kuk - ale ja bych s tim doslova souhlasil. Mozna, ze i ta miliarda by se dala ozelit, kdyz si nebudou vsichni predstavovat, ze kazdy bude mit silne auto, jachtu a palac s 12-ti loznicemi [mrknutí jedním okem] Miliarda by se snad dala slusne zaopatrit a mela by dokazat zit v harmonii s prirodou natolik, aby NESKODILA.


Hunter - skoro nikdo z nas by nedokazal zadneho sveho blizkeho opravdu obetovat a v tom je ten nejvetsi problem - takhle se totiz nebude chtit obetovat nikdo a vsichni to svorne odskaceme nejakou opravdu silenou katastrofou - a az katastrofa vyresi za nas problemy s prelidnenim (protoze sami s tim evidentne nehneme), tak teprve potom je cas na to, aby se spolecenske zrizeni zmenilo na nejakou formu "ekologickeho umirneneho kapitalismu" [oči v sloup]


Nohejl - dobra poznamka. Ale to vis - vrazdeni "teroristu" a jejich vyroba + penizky za kontrakty na ministerstvu obrany maji prednost, no ne? Nez nejake zbytecne boje, ze... pfff... [mrknutí jedním okem]


Vcelicka - i kdyz vetsinou tu Nohejl pastuje pate pres devate a ani se to casto neda cist/neni to k veci, tak v tomhle pripade preci zcela ocividne naznacuje, ze kdyby Pentagon misto vyrabeni teroristu, aby bylo s kym bojvat a utraceni penez danovych poplatniku zafinancoval dve boje a plat pro lidi, co nebudou mit dovolenou a zacnou bit na poplach, ze by udelal i neco prospesneho [zahanbení]


Lojza - a nemyslis, ze pokud AIDS obsahuje casti viri Visna (a to je umely nacisticky vyrobek), tak ze zde jde spise o zajem proste vyhubit cernousky v Africe a spolu s nimi i vetsinu "spatnych krestanu", jenz smilni (hlavne ti gayove jsou preci priserni, ze?) ci si pichaji drogy? Me to zni jako docela logicky plan a Bushovo NE storm cell researchu, jenz je relativne blizko pochopeni chovani proteinovych retezcu a naslednemu reseni rakoviny (ale i alzheimera, mad cows, aidsu...), jako ve svetle uvedenych skutecnosti vice nez pochopiltene rozhodnuti? [mrknutí jedním okem]


leho - co sem pletes palestinu, cece? [oči v sloup] ...mimochodem, spravna otazka by mela znit - PROC male holcicce buldozer znicil strom [mrknutí jedním okem] A protoze stromy jsou potrebenjsi nez skodlivi lide (jako treba leho, ze, hehe [chechtot] ), tak naprostou souhlasim s tim, ze by si to holcicka s temi grazly mela vyridit. Strom roste mnoho let a porazit ho buldozerem zlavne kazdej blbec za par minut. Je to ubohe. A zkus mi porazit moje stromy na zahrade a ver tomu, ze ani policejni doprovod te nezachrani pred dum-dum kulkami, co by se na takovy lidi co porazi stromy, mely pouzivat.

39270

31.12.2004 14:35

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39270

Poslyšte, pane, uvažoval jste někdy o návštěvě psychologa? [překvapení]

39273

31.12.2004 14:56

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

leho 168.?.?.?

Reakce na 39270

>Mozna, ze i ta miliarda by se dala ozelit,

Trodasi, doufam, ze pujdes prikladem jako prvni z te miliardy. Myslim, ze se najde na svete par lidi, kdo te v pohode ozeli, ze ano...

>leho - co sem pletes palestinu, cece?

Palestinu do toho zaplet Zvedavec prvni, precti si jeho vytvor az do konce...

39279

31.12.2004 14:46

Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

leho 168.?.?.?

Pro me a urcite pro normalni lidi je dost tezke se divat na zabery deti, zen, starcu a muzu jak zapasi o zivot s mocnym zivlem, mnozi marne. Pri cteni vypraveni modelky Petry Nemcove jak slysela kricet deti a po nejake chvili uz je neslysela, cloveku bezi mraz po zadech. Z clanku mam dojem, ze Zvedavec by radeji zachranoval psy a kocky. Myslim, ze neni co dodat...

39276

31.12.2004 16:15

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39276

>Pro me a urcite pro normalni lidi je dost tezke se divat na
>zabery deti, zen, starcu a muzu jak zapasi o zivot s mocnym
>zivlem, mnozi marne. Pri cteni vypraveni modelky Petry
>Nemcove jak slysela kricet deti a po nejake chvili uz je
>neslysela, cloveku bezi mraz po zadech. Z clanku mam dojem,
>ze Zvedavec by radeji zachranoval psy a kocky. Myslim, ze
>neni co dodat...
____________________________________________________________

Sakra leho, vy jako pěšák letectva, private u US Force a vy mate tolik citu v těle, ze to je az nehoraznost. Kde se to ve vas bere ? Sir ! Doufam, ze i takovy jemnocit a svirani u srdce mate, kdyz vidite roztrhana tělíčka, US granaty a bombami irackych deti, ktere pripravujete na demokraticke volby v Iraku. Jsem moc rad, ze mame takovou uvedomelou, humanni a citlivou armadu, vcetne vas private leho, Sir !

39288

31.12.2004 18:23

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39288

Doufam, ze i takovy jemnocit a svirani u srdce mate, kdyz vidite roztrhana tělíčka, US granaty a bombami irackych deti, ktere pripravujete na demokraticke volby v Iraku. Jsem moc rad, ze mame takovou uvedomelou, humanni a citlivou armadu, vcetne vas private leho, Sir !


Hele, pane Lve.
Nez zacnou ti nehumani Americane spoustet bomby
na ty vase Iranske hrdiny vlastence, tak jim
to VZDYCKY predem oznami. Ze tam ti jejich tatikove
ty deticky dovedou, to uz je potom jejich zodpovednost.
To stejne delaji i ti vasi slavni hrdinove v Paletine,
ze se schovavaji za sve deti.
Uz je na case, aby jste se zacal o takovych vecech
poradne informovat pane Lev. Ze byvaly Irak vyhodil
vsechny diplomaty ze sve zeme, vcetne inspektoru
to taky nebyla vina Americke armady.
S takovym poplakavanim pane Lev by jste pochodil
nekde u Armady spasy, ale ne v mezinarodni politice.
Jdete se radeji okoupat nekde do more tam u vas na
Floride a politiku nechte politikum.
Za to, ze se vam komunismus doma nelibil a dosel jste
sem a zde se vam zase nelibi kapitalismus, za to
muzete vy pane Lev a nikdo jiny. Spolecnost tady
ci "tam" uz konecne nechte na pokoji a neco poradne
delejte. Jste obcanem Spojenych Statu, prestante
delat uz konecne Jidase.

39301

31.12.2004 18:32

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39301

Ale no tak, pane Lojzo, odkud ta vase jistota, ze pokud se nekomu nelibi v bolsevizmu, musi se mu nezbytne nutne libit vsechno v kapitalizmu?
Nenavidi bolsevizmus, nemam rada zahranicni politiku Bushe a Sharona.Co mam delat?

39302

1.1.2005 11:07

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

leho 168.?.?.?

Reakce na 39302

>Nenavidi bolsevizmus, nemam rada zahranicni politiku Bushe a
>Sharona.Co mam delat?

Mozna odejit zit do amazonskeho pralesa. Slysel jsem o jednom panovi z Plzne, co tam byl nacelnikem jednoho kmene po dlouha leta...

39340

2.1.2005 0:15

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39302

Mila pani Ajo,
tak to teda nevim. Vy nemate rada jeho zahranicni
politiku. To by jste me musela napsat presne co.
Ze vystupuje ostre proti vsem zemim co maji v ru-
kach nuklearni zbrane ? Jako je trebas Korea ci
Iran ? Ze stoji NAPROSTO neutralne na strane Israele
a Palestincu a snazi se je co nejvice usmirit ?
Nebo proto, ze dela vse mozne proto aby svet zitrka
byl svet bez diktatoru ????
Vy si opravdu myslite, ze udrzet DEMOKRACII ve svete
se da delat jen a jen v rukavickach ?

39389

2.1.2005 0:32

Raději diktátoři

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39389

Vy si opravdu myslite, ze udrzet DEMOKRACII ve svete
se da delat jen a jen v rukavickach ?
_______________________________________________________

Správně Lojzíčku, to by mohli říct všichni diktátoři, jako na příklad: Aďa Hitlerů, Benito Musolini, Jožko Stalin, Phidelo Castro, Gusta Pinochet a .... jiní [velký smích]

39391

2.1.2005 17:40

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39389

>Mila pani Ajo,
>tak to teda nevim.
Jsem mimo misku.Tak to mi teda asi neporadite, pane Lojzo, na otazku odpovidate otazkou.

Vy nemate rada jeho zahranicni
>politiku. To by jste me musela napsat presne co.

Ale o tom uz jsem tady mlela nescislnekrat.

>Ze vystupuje ostre proti vsem zemim co maji v ru-
>kach nuklearni zbrane ? Jako je trebas Korea ci
>Iran ?

Ne, spis mi vadi, ze nevystupuje proti vsem zemim,ktere vlastni zminenou zbran.Jsou na "atomovky" dva metry?

Ze stoji NAPROSTO neutralne na strane Israele
>a Palestincu a snazi se je co nejvice usmirit ?

Pane Lojzo, opravdu neutralne?

>Nebo proto, ze dela vse mozne proto aby svet zitrka
>byl svet bez diktatoru ????

Och, to by byl ideal, kdyby to bylo, jak rikate.Jenze o je ve vyberu diktatoru, ktere chce likvidovat, velmi selektivni.

>Vy si opravdu myslite, ze udrzet DEMOKRACII ve svete
>se da delat jen a jen v rukavickach ?

A vy si myslite, ze to jde lip v "boxerkach" a s flintickou?

Mne ale slo o neco jineho; vy se tu porad delite na levicaky a pravicaky a ja se necitim vyhranene ani vlevo ani vpravo a kupodivu z toho nemam zadny paranoidni pocit.
To mi vadi, to deleni, stejne, jako slovni plosna likvidace, jak Zidu, tak Arabu.

39462

2.1.2005 18:22

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39462

Ne, spis mi vadi, ze nevystupuje proti vsem zemim,ktere vlastni zminenou zbran.Jsou na "atomovky" dva metry?

Proboha pani AJO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsou na atomovku dva metry !!!!!!
Jedny atomovky jsou v rukach DEMOKRATIKYCH statu
a druhe v rukach diktatoru !!! Jako toho Korejskeho
psychopata ci v rukach nabozenskych vudcu v IRANU
Toto proboha je preci rozhodujici !!!


Ano neutralne !!!!
USA nema opravdu zajem o zadnou valku mezi Palestinci
a Israelem. Vynakladaji miliardy aby tam udrzeli mir.
Prectete si nejake jine prameny nez je Zvedavec.A vy si myslite, ze to jde lip v "boxerkach" a s flintickou?

Ano, nekdy bohuzel to tak musi byt. Americane to
zkouseli 12 let diplomaticky se Saddamem a neslo
to. At chcete co chcete, jeste nikdy nebyla vykoupena
demokracie bez krve.


vy se tu porad delite na levicaky a pravicaky

ja myslim, ze prevazne na lidi co maji vzdelani
a na lidi co nemaji, co stale zustavaji v mysleni
klasiku Marxe a Lenina, kterym se nepodarilo
jeste prekonat mysleni ze demokracie je to jedine
co stoji za to bojovat a mysleni nasich dedecku
a babicek, ze ZIDE MOHOU ZA VSECHNO
39467

2.1.2005 22:19

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39467

Stale jsme off topic.

Proboha pani AJO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsou na atomovku dva metry !!!!!!
Jedny atomovky jsou v rukach DEMOKRATIKYCH statu
a druhe v rukach diktatoru !!! Jako toho Korejskeho
psychopata ci v rukach nabozenskych vudcu v IRANU
Toto proboha je preci rozhodujici !!!


Samozrejme nejsem nadsena, ze atomove zbrane vlastni Korea,
a jiste je zbytecne vam pripominat, ze zatim jediny, kdo atomovou zbran pouzil, byl ten nejdemokratictejsi stat ze vsech demokratickych.
Pokud hodlate protiargumentovat stylem, ze se tim urychlil konec 2WW a zachranilo se spoustu lidskych zivotu, hlasim rovnou, ze je to argument z oblasti "kdyby bylo byvalo..."

Ano neutralne !!!!
USA nema opravdu zajem o zadnou valku mezi Palestinci
a Israelem. Vynakladaji miliardy aby tam udrzeli mir.
Prectete si nejake jine prameny nez je Zvedavec.


Bez komentare. [chechtot]

ja myslim, ze prevazne na lidi co maji vzdelani
a na lidi co nemaji, co stale zustavaji v mysleni
klasiku Marxe a Lenina, kterym se nepodarilo
jeste prekonat mysleni ze demokracie je to jedine
co stoji za to bojovat a mysleni nasich dedecku
a babicek, ze ZIDE MOHOU ZA VSECHNO


Nevim, zda ma vzdelani neco spolecneho s politickym nahledem na svet.
Casto, pane Lojzo, pouzivate terminy z psychologie a psychiatrie, jiste vam nebude cizi pojem setrvacneho mysleni, mam dojem, ze je to vas pripad.

39487

3.1.2005 19:30

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39487

Nevim, zda ma vzdelani neco spolecneho s politickym nahledem na svet.
Aja

Mila pani Ajo.
Tohle me vyrazilo opravdu dech. No, radeji to nechame
tak. Asi jste me nerozumela a ja opravdu nemohu rozumet
vam. Nedovedu si vubec predstavit, ze vy jako ucitelka
muzete vubec takovou vec napsat. Ted mluvim o svetovem
nazoru, tak se to aspon kdysi nazyvalo v Cesku. Popirat
ulohu vzdelani v roce 2005, to je dost troufalost.
Ale je to vas nazor. Nemejte me za zle, ale i ja musim
znenit svuj nazor o vas o 180 stupnu. Je me to velice
lito.39562

3.1.2005 19:45

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

68 68.?.?.?

Reakce na 39562

Pane Loojzo,

zni to paradoxne, ale nektera vzdelani za komunismu neprikladala zadnou vahu na vzdelani jako takove, spise na politickou vyspelost, kterou pak predavali studentum a nebo uzivali ve sve profesi. Napriklad pravnici byli vystudovani s titulem JUDr za 6 mesicu. Ja mel ucitele rustiny, ktery na to vystudoval take za sest mesicu. Takze ta vzdelanost je nekdu v uvozovkach a selsky rozum prevlada.

39565

4.1.2005 0:54

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39562

Dobre, pane Lojzo, nechame toho.
Ze jste nucen na me zmenit nazor, toho vskutku nelitujte.
Nevim, z ceho jste usoudil, ze popiram vyznam vzdelani.
A ptam se(odpovidat nemusite)-jak ovlivnuje vzdelani pohled na svet?Muj dedecek mel jen zakladni vzdelani a nazory nesmirne rozumneho cloveka, vyvozoval zavery z toho, co videl, prozil, cetl.
Znam inzenyra a to je vam uplnej blbec.

39578

4.1.2005 22:36

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

oji 195.?.?.?

Reakce na 39578>Znam inzenyra a to je vam uplnej blbec.

Ja znam taky jednoho inzenyra, a to je zase naprosty kreten

[chechtot]

39660

4.1.2005 11:11

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39389

Lojzo, přečeti si co si napsal:
>Mila pani Ajo,
>tak to teda nevim. Vy nemate rada jeho zahranicni
>politiku. To by jste me musela napsat presne co.
>Ze vystupuje ostre proti vsem zemim co maji v ru-
>kach nuklearni zbrane ? Jako je trebas Korea ci Iran ?
Zatím Bush ukázal, že umí ostře vystupovat proti zemím, které žádné atomové zbraně nemají a které nemají ani pořádnou armádu, která by dokázala proti vetřelcům svůj stát bránit, jako byly Afganistán a Irák.

>Ze stoji NAPROSTO neutralne na strane Israele
>a Palestincu a snazi se je co nejvice usmirit ?
Jak se asi stojí naprosto NEUTRÁLNĚ na straně některého státu a neutrálně se snaží usmrtit co nejvíc příslušníků jiného národa?
>Nebo proto, ze dela vse mozne proto aby svet zitrka
>byl svet bez diktatoru ????
Skutečně by mě zajímalo, jak se snaží třeba zbavit Sauskou Arábii nebo Pakistán diktatury. Zřejmě tím, že mu nevadí atomové zbraně v rukou vojenské diktatury v Pakistánu a vlády Izraele. Izrael je demokracie asi taková, jako byly demokracie v otrokářském Řecku a Římu a v rasistické Jihoafrické republice a Rhodésii, než tam došlo ke změně režimu. Tedy demokracie jen pro vybranou skupinu obyvatel a teror proti obyvatelstvu bezprávnému (Palestincům).
>Vy si opravdu myslite, ze udrzet DEMOKRACII ve svete
>se da delat jen a jen v rukavickach ?
Demokracie Saudů a vojenských diktatur v Pakistánu a v Barmě se v rukavičkách skutečně udržet nedá.A už rozhodně se nedá hamburgerová demokracie zavést do Iráku, Afganistánu ani do Íránu.

39611

4.1.2005 15:26

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39611

Karle, hrozne rad bych ti odpovedel. Velice moc
rad a odpovim okamzite, az prejdes ze stadia
fanaticke nenavisti k Bushovi, k Americkemu
imperialismu a predstavitelum Israele do stadia
diskusniho, objektivniho. Kdy budes chapat jak
ty na levo a i ty na pravo. Zatim mas jen "penu
u huby" kdyz se rekne Bush a rabini.
Toto je me uprimne priznani. Doposud nejsi obekje-
ktivni. Nemyslim to hanlive, proto, me prosim te
jestli se odhodlas k odpovedi neurazej.
Ja vychazim jen s tvojich prispevku. Tam popisujes
Bushe jako slavni krestane popisovali Antikrista.
Ti kdo byli proti, zkoncili na hranici inkvisice.
S takovou "horou" nenavisti co mas proti celemu
Zadadu a Israeli, preci nemuzes vejit do diskuse
Tentokrat to pochop ty. Jak se divali cesi na
Nemce v roce trebas 1945, ci na rusaky v roce 1968.
Tam nebyla mozna diskuse. Stejne jsi na tom soucasne
i ty v teto dobe.
Neber to jako utok. Proboha.39629

5.1.2005 5:28

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Ignac 129.?.?.?

Reakce na 39389

Cim vic vedonostma nadusanej clovek tim vic chape, ze media predrikavaj jako pri procesi a neni radno s davem neopakovat.To jste z hodin marxaku nevycitila pani ucitelko?Platilo to v socialismu, plati to v kazdym systemu i v kapitalismu. Lojza ma pravdu, Jsme nevzdelani, neopakujeme s davem.

39692

31.12.2004 18:47

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39301

>Hele, pane Lve.
>Nez zacnou ti nehumani Americane spoustet bomby
>na ty vase Iranske hrdiny vlastence, tak jim
>to VZDYCKY predem oznami. Ze tam ti jejich tatikove
>ty deticky dovedou, to uz je potom jejich zodpovednost.
>To stejne delaji i ti vasi slavni hrdinove v Paletine,
>ze se schovavaji za sve deti.
Tady jste zase Lojzicku uvedl konin, až hrůza.

>Uz je na case, aby jste se zacal o takovych vecech
>poradne informovat pane Lev. Ze byvaly Irak vyhodil
>vsechny diplomaty ze sve zeme, vcetne inspektoru
>to taky nebyla vina Americke armady.
No vidite Lojzicku, takove problemy Izrael nikdy nemel. On totiz zadne inspektory do Izraele nikdy !! nepřipustil a tam by bylo co inspektorovat, ojoj joj.

>S takovym poplakavanim pane Lev by jste pochodil
>nekde u Armady spasy, ale ne v mezinarodni politice.
>Jdete se radeji okoupat nekde do more tam u vas na
>Floride a politiku nechte politikum.
Politikum ? Lojzicku a kterejm ?

>Za to, ze se vam komunismus doma nelibil a dosel jste
>sem a zde se vam zase nelibi kapitalismus, za to
>muzete vy pane Lev a nikdo jiny. Spolecnost tady
>ci "tam" uz konecne nechte na pokoji a neco poradne
>delejte. Jste obcanem Spojenych Statu, prestante
>delat uz konecne Jidase.
Lojzicku, toho Jidase beru za osobni urážku, jinak vam odpoustim, jelikoz nevite, co činíte.

39303

1.1.2005 11:15

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

leho 168.?.?.?

Reakce na 39303

>Lojzicku, toho Jidase beru za osobni urážku, jinak vam
>odpoustim, jelikoz nevite, co činíte.

Ale Lojza urcite vi a ma pravdu. Po prvni svetove valce ti, co se angazovali v aktivitach branici valecnemu tazeni spojencu at aktivne ci pasivne jako novinari, intelektualove a profesori, vesmes to byli lide sympatizujici s bolsevickou vladou v Rusku, tak tihle lide byli nalozeni na lod a vyexpedovani do sovetskeho Ruska. Vsichni tam samozrejme pochcipali ve stalinskych lagrech a patrilo jim to. Tenhle zakon podle ktereho to udelali stale plati a myslim, ze by se mel zase uplatnit.

39342

1.1.2005 10:54

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

leho 168.?.?.?

Reakce na 39288

Lve, kdybys poznal ty lidi s kterymi se denne stykam, tak bys neprezil ten sok. Takze radsi porad basti komunistickou ideologii Zvedavce a masovych mediich abys mel sanci se dozit dlouheho veku.

39339

1.1.2005 11:10

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39339

Pane leho, komuniste, fasiste, nadlide i podlide, buzeranti, cikani, židi i krestani, muslimove, ja i vy, proste my vsichni, se muzeme sejit na Zvedavci. A nebo ne ?

Pane leho, divim se vasi zaujatosti proti Zvedavci. Ja si Zvedavce přímo vychutnávám. [velký smích]

Preji vam pane leho, aby jste se uz nikdy nemusel stykat se "šokujícími" lidmi - Lev

39341

2.1.2005 7:09

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

leho 168.?.?.?

Reakce na 39341

>Pane leho, divim se vasi zaujatosti proti Zvedavci. Ja si
>Zvedavce přímo vychutnávám.

Jsem proti Zvedavci zaujaty, jelikoz jeho propagandu povazuju za stejne nebezpecnou jako sveho casu Mein Kampf.

>
>Preji vam pane leho, aby jste se uz nikdy nemusel stykat se
>"šokujícími" lidmi - Lev

Ti lide by pro vas byli sokujici, jelikoz by totalni nabourali vas svet jak jste si ho vybajil. Zijete totiz uplne nekde jinde...

39412

2.1.2005 14:04

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39412


>Jsem proti Zvedavci zaujaty, jelikoz jeho propagandu
>povazuju za stejne nebezpecnou jako sveho casu Mein Kampf.

Raz,dva,tri,...leho
Tri prispevky pseudoamericana, deleslouziciho v zajmu agresora, leho jeho prezdivka jest.
Pane Zaujaty, jeste stale jste pro zelezo do těl civilistů?

39438

2.1.2005 14:24

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

leho 168.?.?.?

Reakce na 39438

>Raz,dva,tri,...leho
>Tri prispevky pseudoamericana, deleslouziciho v zajmu
>agresora, leho jeho prezdivka jest.

To si podej do souteze mladych basniku. To asi nemas zadnou hodnejsi prozu k dannemu tematu, kterou bys nas obohatil, ze ano...

39441

2.1.2005 17:42

RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 39441


> To asi nemas zadnou
>hodnejsi prozu k dannemu tematu, kterou bys nas obohatil, ze
>ano...
leho,
hodnejsi prozu k dannemu tematu pro vas nemam, ale mohl bych mit vhodnejsi prozu na dané téma.
Ale jen pro tebe, protoze jsi sam vojak v poli.
Neverim, ze by se nasel jeste nekdo s tvymi nazory na agresi, mrtve civilisty po utocich zoldaku, primo podporoval Zvedavce svymi prispevky a pak ho osocil tak, jak jsi to udelal ty.

39463

31.12.2004 14:47

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Josef - a divis se jim, ze tam zidovske vojaky nechteji? Vzdyt ti jsou zvykli strilet i male, 12-ti lete holcicky! Shodou ukolnosti mam tak starou segru [mrknutí jedním okem] Je natolik nebezpecna, ze je zcela nezbytne do jejiho malinkeho telicka vystrilet pulku zasobniku, ze? [naštvaný]¨
Co se tech varovani tyce, tak je to dost neuveritelne - takze varovani byli, ale protoze na to kaslou, tak je to splachlo nepriparaveny. No to je teda sila. Ani kacku odemne nedostanou. Lenosi lini... (kdyz jsme u toho, stacilo si vsimnout, ze zvirata utekla, a uteci take, ze? ...ale kdo by si dneska vsimal prirody, ze, kdyz mame TV, video, hry na pocitacich a tak...)


kondor - ja si na mape vsiml, ze i kousek od Ciny byla zasazena Indie, takze zas takovy kus to neni, aby se zvyky nemohly prenaset...? [oči v sloup]


JaJa - no, alespon ze se shodneme na tom, ze takhle jak s prirodou zachazime se to dal delat neda. Ze to i z druzice videli a nic nerekli? Typicke. Zato ted budou rvat, jak mame prispet... [naštvaný]
Kdyz se v 1997 k nam blizila povoden, tak nas take nikdo nevaroval a hezky nas to tu v Prerove splachlo. Pritom stacilo brat vazne informaci, ze v Lipniku, tj. 15km proti proudu bylo v kancelari jisteho cloveka nad faxem, na ktery jsem se rano v 8h marne pokousel oslat korekturu na fax vice jak metr vody. Myslel jsem, ze si ze me dotycny dela legraci, no... A ve trinact hodin (zhruba) to prislo [pláč]
Tu svini - tehdejsiho OSA starostu Dutka sice nekdo zmlatil za to, co udelal, ale nezabil ho, coz bylo skoda. Kdyz ho potkavam, tak stejne vypada, jako kdyby mel strach, ze mu jednu vrazim a neni daleko od pravdy. Krysa jedna hnusna...


Jarka - tak tohle rozhodnuti bych nerad musel nekdy delat... [oči v sloup] ...mimochodem, ja mel za to, ze snad lide tam umi plavat, ne? A krom toho, tsunami je preci niciva tim, ze zpusobi rychly prival vody - takze se clovek najednou ocitne 10m pod hladinou s velmi silne proudici vode, jenz ho nekam mrsti a zaklini, ci zrani/omraci takze se utopi kvuli te intenzite proudu a mnozstvi kramu v nem, ne? [oči v sloup] Tak nejak si ja predstavuji duvody umrti tolika lidi - ale pokud me nekdo fundovany pouci, tak sem s informacemi, jak to pri uderu tsunami vlastne vypada [mrknutí jedním okem]

39277

31.12.2004 15:01

Přiznávám se – jsem sociopat

Emma Bovary 62.?.?.?

To neštěstí nám přineslo hned dvě smutné zprávy
1) Že umřelo tolik lidí.
2) Že se bohužel neutopili Karel Gott a Michal David.

Jinak článek radši nekomentuji.

39280

31.12.2004 15:56

Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Souhlas pane Stwora,

akorat s tema asiatama to tak nevidim.

Je to docela legrace, jak media vzbudi mohutnou vlnu empatie (snad vetsi ne tsunami) u masy lidi, kteri se v normalnim zivote chovaji jako hovadka. Domaci nasili, financni podvody, agresivita. Najednou zjihnou a zacnou vykladat neco o obcanske spolecnosti, solidarite a tak. Lidi si bohuzel casto timto zpusobem pouze podvedomě kupuji odpustky.

Nic proti tomu, samozrejme. Ale nechci aby me s tim svym svatouskovstim a citem otravovali. Zacinaji mi silne pripominat agenty Jehovistů nebo pojistoven.
Zasadne neprispivam zadnym organizacim (dobre vule, charity, atp.), ale konkretnim lidem.
Z me zkusenosti vim, ze charitativni organizace funguji podobne jako Sazka nebo loterie. Vyberou se penize od spouty lidi. Neco se rozdeli na deklarovany ucel - vyhry, dary atp pouze nekolika malo stastlivcum. A zbytek se utrati za platy, rezie a reklamu. Pripadny zisk se nevykazuje jako zisk, ale schova se do nejake nenapadne polozky nebo se skryte rozpusti do pozitku pro zasvecene osoby (novy Superb pro pana reditele, skoleni v Alpach)
Tyto organizace jsou teda normalni podnikatelske subjekty, ktere ja odmitam zivit.

Ja osobne pomaham predevsim tem, ktere znam nebo mam ve svem okoli. Nezivim zadne podnikatele, nenecham se manipulovat medii a vim komu pomaham.

Hezkeho Silvestra

39286

31.12.2004 16:00

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39286

S určitými drobnými výhradami bych s tím souhlasil.

39287

31.12.2004 16:15

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Ariel Sharon Ariel (tečka) Sharon (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 39286

Oji kecate...naklady, rezije...se pohybuji u renomovanych organizaci kolem 10%.

39289

31.12.2004 16:50

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39289

Arieli, nekecate nahodou vy ?? Postizeni mohou byt radi, kdyz dostanou z kazdeho donejdovaneho US dollaru pouhych pet ( 5 !! ) US centu. To by se pak vubec nevyplatilo, aby nejaka organizace zacala nejakou pomocnou kampan pro postizene. Vite vy vubec, kolik se na tom nestesti druhych, jeste zivi dalsich lidi ? Hm, pokud to nevite mily Sharone Arieli, tak se ani neptejte. [oči v sloup]

39293

31.12.2004 19:15

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Ariel Sharon Ariel (tečka) Sharon (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 39293

Mile male léfe zkuste pohledat co znamenaji slova DZI Spenden-Siegel.39306

31.12.2004 16:16

Přiznávám se – jsem sociopat

Ariel Sharon Ariel (tečka) Sharon (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Jinak z titulkem clanku nelze nesouhlasit [chechtot]

39290

31.12.2004 17:46

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 39290

No jistě - židé jsou sociopatičtí pouze vůči gojímům, není-liž pravda? [naštvaný]

39298

31.12.2004 19:16

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Ariel Sharon Ariel (tečka) Sharon (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 39298

Ano mate pravdu neni.Slovo gojimum..neznamena nic..slovo gojim je uz mnozne pane Peleska(ktery se opet nepodepsal?).

39307

31.12.2004 19:18

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Ariel Sharon Ariel (tečka) Sharon (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 39307

p.Peleskovi se omlouvam...nepodesan je hnup Modracek

39308

31.12.2004 19:46

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39308

...nepodesan je hnup Modracek
______________________________________________________

Jestli to není pořádná urážka pana Modráčka, tak ja jsem Prášná brána. - Lev pane Stwora.

39311

31.12.2004 21:22

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Ariel Sharon Ariel (tečka) Sharon (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 39311

Ne to neni urazka to bylo pouhe konstatovani faktu [chechtot]

39316

31.12.2004 20:18

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39308

Copak, pseudožide, nemáš mě rád? [chechtot]

39312

31.12.2004 17:35

Přiznávám se – jsem sociopat

Aja 24.?.?.?

Empatie a compassion jsou normalni, nebo by mely byt.
Mne na tom na vsem vadi medialni zrudnost.
Na hromady mrtvol se uz nemohu divat, ne proto, ze by me smrt az tolik desila, ale pripadam si jako voyeur.
Cim vic nam ji budou ukazovat, tim vic se staneme k problemu otupelymi a obrousenymi.
Vzpominam si pred lety, snad to bylo po zemetreseni v Mexiku, ale nejsem si jista-novinari predvadeli desivy zaber na malou holcicku, ktera byla zaklinena v troskach a po krk ve vode.Nekolik dni takhle umirala a hyeny s kamerou byli schopne denne ukazovat tohle dite, jak kdyby slo o soap operu.
Strasi mi to do dnes.

39297

31.12.2004 18:18

Přiznávám se – jsem sociopat

Josef 67.?.?.?

Jak muze nekdo z Kanady napsat, ze je moc lidi na svete? Rozlohou druhy nejvetsi stat na svete nema ani 30 milionu obyvatel. Mozna, ze se vam zda ze je vas moc proto, ze se vsichni Kanadane mackaji kolem hranice s USA. Kanadsky export je 60% do USA, z toho 92% je drevo, mineraly a olej.
Pane Stwora, Vas problem s prelidnenim velmi dobre resili dva frajeri se socialistickymi napady jako Stalin a Hitler. Proti nim takova dnesni katastrofa je jenom mala vlnka. Populacni explose je mozno omezit tim, ze tyto narody podstatnou cast volneho casu budou travit cumenim na obrazovku pocitace hranim si s electronic toys a lestenim Cadilacu k tomu kdyz jim pridate maly domecek, tak se budou sexu vyhybat jek budou kazdy den unaveni. Tim zacnou mit problemy s ubytkem lidi stejne tak, jako vsechny vyvinute zame.

39299

31.12.2004 19:10

Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza 70.?.?.?

.

Preji vsem ctenarum a panu Stworovi vse nejlepsi
v roce 2005.

Proste vsem. Tem 95 % co stoji na levo i tomu malickemu
zbytecku 5 % , kteri zde vyslovi sve nazory a jsou
kamenovani. Proste vsem. Spojuje nas jedno, ze vsichni
mame zajem na tom aby ten zitrek byl lepsi.

P.S.
Alkohol je metla lidstva.
Pozor na nej dnes vecer.

39305

31.12.2004 20:25

Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Je to k pláči. Zpočátku byla diskuze skutečně o něčem, než se k ní přidala individua bez vlastního názoru, která dovedou jen papouškovat "oficielní" postoje. Co se dá dělat, je to škoda. Bohužel i pro tyto různé rádoby Šarony platí Listina základních
práv a svobod. Zejména tyto tři body:

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

39313

1.1.2005 0:30

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 39313

(Cenzurovano. Žádná informační hodnota, pouze nasírací příspěvek.)

39324

1.1.2005 7:13

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 39324

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

Modráček -- 62.?.?.?

RE: Přiznávám se – jsem sociopat Reagovat01.01.05 00:30

(Cenzurovano. Žádná informační hodnota, pouze nasírací příspěvek.)

Vcelicka -- 24.?.?.?

[chechtot]

39333

31.12.2004 21:17

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Je mě sice v Asii také lidí líto,
je to možná(nechci strašit)třeba "boží síto".
My tak zvaní kompjutroví my jsme dobře dopadli,
díry byli trochu větší tak jsme sítem propadli.
Nam nehrozí v budoucnosti asi žádné "Tsunami",
my se všichni zadusíme pod odpadků tunami.

Všichni dobře vykročte do nového roku,
s komentáři "přechytralých" ba i "jasných" cvoků.
Ať je každý z vás jak koráb co má krásný dok,
tím přáním jsem přechytrálý? a nebo jsem cvok?

Ahoj v r.2005 Nafťák

39315

31.12.2004 22:22

Přiznávám se – jsem sociopat

Jasmina 62.?.?.?

Tak je pravdou,ze ani ja nemam prazvlastni pocity ale to bude spise tim-ze je to prirodni katastrofa,nebo jsem uz tak otupela z tech lidskych obeti...
Mne boli,kdyz se lide vrazdi pro sve krive zajmy,ci biologicke pokusy,kdyz nevinny clovek umira pro blbost a povyrazeni,uplne zbytecne.
Tohle je ovsem nase planeta,kdo rozhoduje a -ano,kdyby se clovek neoddelil od prirody,tak by utekl s tema zviratama.
V posledni dobe je to katastroifa za katastrofou a kde je psano,ze se neotrese Evropa nebo sever USA?
Osobne si myslim,ze tohleto je pouhy zacatek vseho,co nas jeste ceka-stastny rok 2005?No preji ho vsem,uprimne; Jasmina

39320

1.1.2005 1:32

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Had 194.?.?.?

Reakce na 39320

> Osobne si myslim,ze tohleto je pouhy zacatek vseho,co nas jeste >ceka-stastny rok 2005?
Ano Jasmíno, opět s Vámi pluji na jedné vlně - to vše jsou pouze předehry.
Není to z učeneckých pramenů a tak jsou takové zprávy přijímány-odmítány s posměškem.
A co na tom záleží?
>No preji ho vsem,uprimne; Jasmina
A k tomu se taktéž přidávám: KÉŽ JSOU ŠŤASTNY VŠECHNY BYTOSTI...
Sss...

39327

31.12.2004 22:32

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

Modráček - ani ne, ale na zakladce se mnou meli problemy, tak me tam poslali [chechtot] Bohuzel pro ne se ukazalo, ze ja jsem normalni, zatimco oni ne [chechtot] ...od te doby zadny dalsi pokus nebyl, ale vidim, ze to chcete oprasit [mrknutí jedním okem]
Esli se vam neco nelibi ma mych nazorech, tak je napadnete. Nenapadejte me, je to podpasove a nekonstruktivni [mrknutí jedním okem]


leho - zkus si prosim cisti LEPE co pisi. Ja napsal, ze lidi na planete muze ZUSTAT miliarda [mrknutí jedním okem] Tzn. z soucasnych sesti a neco je treba odecist -5 a neco (simple math) [mrknutí jedním okem]
Prikladem jit nehodlam, nebot verim tomu, ze jsem potrebny - a) jsem na to prisel a vy ne b) jsem to mel odvahu napsat a za c) ma smrt by nemela velky vyznam - ale kdybych sebou mohl vzit GWBushe, a par predstavitelu jistych firem v US, jiste jen zcela nahodou profitujicich na valce, tak o tom zauvazuji [smích]
Mimochodem, estli zapletenim palestiny myslis povzdech, proc ze se nikdo nezabyva tim, ze se Palestincum krade zeme a ze jsou strileni jak zver jen proto, ze maj odvahu zvednou zbran na zviditelneni sveho problemu, tak takovy povzdechy bys ses mohl neucit uz prechazet, ne? [mrknutí jedním okem]
Uz vime, ze ti palestinci nelezi ani v pate a ze k nim se od tebe zadneho soucitu nedockame, takze co [zahanbení]
A zvirat je vetsi skoda nez lidi, to je proste realita. Ty ceske "celebrity" to splachnout teda mohlo [naštvaný] Byl by to dustojny konec zombie nasi popularni hudby [vyplazený jazyk] ...takhe bude jeho konec umele, trapne a zbytecne protahovan [chechtot]

39321

2.1.2005 14:35

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

leho 168.?.?.?

Reakce na 39321

Trodasi, uz jsem se te jednou ptal, zeptam se znovu: Bojoval bys s nacisty proti americanum v roce 1945? Tenkrat ta Amerika zas tak moc jina nebyla, jejich armada vubec ne, tedka je akorat o moc lepsi. Predpokladam tedy, ze nacismus by pro tebe byla daleko lepsi alternativa tedka i tenkrat...

39442

31.12.2004 22:37

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

http://bendib.com/democracy/Mass-Distraction.jpg

...mimochodem, kdyz uz vime, ze se vsech techhle udalosti casto zneuziva k zamaskovani nejake jine, dulezitejsi aktivity, tak by me tak nejak zajimalo, co se stane, zacimco media budou este tyden omilat tuhle katastrofu... [oči v sloup] [zmaten]

39322

1.1.2005 4:12

Ja mam rad nejvice sebe

Janek 24.?.?.?

Ja mam rad nejvice sebe a proto miluji hlavne lidi, kteri jsou jako ja, sve deti, manzelku, bratry rodice a cely Cesky narod at zije kdekoliv. Moje laska silne pronika i k ostatnim evropskym narodum, ale ne uz dal. Ostatni lidi pozoruji se zvedavosti a v podstate proti nim nic nemam a nic spatneho jim nepreji, tedy alespon jsem do nedavna nepral. Avsak, jak se da dnes snadno vypozorovat, tak lidi ktere miluji jsou vytlacovani temi ostatnimi a to se mi samozrejme nelibi. Verim, ze kdyz se kazdy poctive podiva na svoji prirozenost tak pozna, ze smysli stejne. Proto me zadny velky soucit take nepopada, krome tech Cechu a Evropanu co tam zahynuli. Kdyz uz tam ale museli zahynout, tak by bylo pro me lepsi, kdyby ty vlny byli mnohem vyssi, coz by mi mozna dalo vetsi sanci na dlouhodobe preziti..., a rozhodne bych neposlal ani okousany rohlik nikomu, kdo mozna v budoucnu zpusobi moje zniceni a tech ktere miluji.

39329

1.1.2005 9:29

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Je mně sice zaplavených upřímně i líto,
napadá mě (snad se mýlím)je to "boží síto"?
My "chytří a kompjutroví" dobře jsme zas dopadli,
sítem zatím bez potíží moc hezky jsme propadli.
Nás přec nikdy neohrozí žádné vlny "Tsunami",
my se blbci utopíme pod odpadků tunami.

Zdravím všechny "přechytralé" ba i jasné cvoky,
na Zvědavci ať jsme vidět ještě dlouhé roky.
Každý jako ledoborec nechť má krásný dok,
já jsem asi přechytralý, určitě však cvok.

PS. Vždycky táta o Silvestra (je to zvláštní zpráva)
říkal: "chlapče hodně chlastej, jako vůl a kráva".
Všechno jsem však pochopil neměl na něj zlost,
neboť i ten dobytek ten ví kdy má dost.

Ahoj všem v novém roce 2005 Nafťák

39334

1.1.2005 14:45

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Had 194.?.?.?

Reakce na 39334

[smích] [smích] ... jen tak dále, ať se tomu prskání odlehčí...

39348

1.1.2005 10:04

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Cela ta katastrofa nam spolecne s ruznymi vydaji na zbrojeni a vedeni valek,rika jedno,proc svet radeji neprestane valcit a neda penize na pronikani do vesmiru.Proc ,clovek stale uvazuje o katastrofe ,ktera ma znicit nekoho druheho,proc vynaleza genetickou bombu a nebo se snazi manipulovat pocasi ,ale i zemetreseni ,jako zbran v masovem provedeni.
V roce 1976 ,9 unora,bylo projednani o "Prohibition of Whether Modification as a Weapon of War"pred "Commettee on International Relations House of Representatives",nejvetsi zbran a nejucinnejsi je hlad z neurody,to dokazali s Ukrajinou-8 milionu mrtvych ,hlad,nemoce z hladu a kanibalismus.Stale pres vsechnu "inteligenci" mame lidi ,kteri chteji byt pany sveta,je jasne ,ze 10 000 jedincu ridi svet pomoci sveho 90% bohatstvi ,co nashromazdili,takze ,feudalsni rad,kapitalismus ,socialismus ,demokracie ,komunismus ,judaismus,krestanstvi anebo cokoliv jineho tak i treba totalitni rezimy, nic vlasten nevyresily ve prospech cele spolecnosti,za to prozili krasna leta za dobre platy pro sve dobro a ne nikoho jineho,stale menime jmeno firmy ,ale za vikladem je stale jedno a to same zbozi.

39335

1.1.2005 11:52

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The 1970 book, BETWEEN TWO AGES, by Zbigniew Brzezinski stated: "Technology will make available, to the leaders of major nations, techniques for conducting secret warfare, of which only a bare minimum of the security forces need be appraised... TECHNIQUES OF WEATHER MODIFICATION COULD BE EMPLOYED TO PRODUCE PROLONGED PERIODS OF DROUGHT OR STORM,"
1971 US/Soviet Joint project The United States and the Soviet Union began secret cooperation on world weather-engineering in 1971. The next year, US and Soviet scientific teams conducted research in the Bering Sea. The second project was POLEX, the Polar Experiment of the Global Atmospheric Research Program. In 1973, both nations secretly cooperated on AIDJEX, the Arctic Ice Dynamics Joint Experiment...
Kdyz prijde zemetreseni,muzem vedet ,zda je to prirodni ukaz a nebo cast planu nasich pristich svetovladcu ?
Jak se zda ,tak inteligence -vedci jsou nejvetsimi kriminalniky v lidske historii,nebot sveho rozumu a nebo nerozumu uzivaji jen ke skaze jinych ,mozna ,omylem i sve.
Najdete si ,jako zvlastnost "Westboro Baptist Church" prohl;aseni k Tsunami zkaze.
The statement, which was posted on their website Wednesday alongside dozens of other archived "press releases," thanks God for the tsunami and for the death of any gay Swedish vacationers who perished at the time.

http://www.libertyforum.org/shawflat.php?Cat-&Board-news_news&Number-293229006

39343

1.1.2005 12:08

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Thai villagers say wealthy tourists got higher priority

Thu Dec 30, 6:41 AM ET


Ban Nam Khem, a poor fishing village hemmed in by expensive tourist resorts on the Thai coast, wasn't missed by the devastating tsunami waves, but its people complained that aid efforts are bypassing them.

http://www.usatoday.com/news/world/2004-12-30-tsunami_x.htm

Sorawat Kraipao, 42, manager of a fish processing company, was bitter as he pulled what was left of his furniture from his wrecked home. He said wealthy foreign tourists had gotten much more attention - and help - than the village's Thai and Burmese fishermen.


"Help? It was slow in coming," he said. "As for the tourism, the authorities gave that higher priority. Here it was quiet. The problem was everywhere, but they focused on the tourist areas. The people here, our lives don't have the same meaning as theirs."


39344

1.1.2005 13:02

Přiznávám se – jsem sociopat

Josef E. Dolecek spitefulevilman (zavináč) yahoo (tečka) com (tečka) au 212.?.?.?

Pletete páté přes deváte pane Stworo. Já jsem se na Štědrý den vrátil z dovolené na Sri Lance a nikde jsem tam nezaznamenal žádné trhy s psí masem ani žádné jiné excesy.
Dokonce mi lidé připadali daleko, daleko méně zkažení, než obyvatelé západních zemí. Pracují od rána do večera a svoji chudobu přijímají daleko lépe, než dokážeme my přijmout chybějící zboží v regálu supermarketu.

39345

1.1.2005 15:45

Přiznávám se – jsem sociopat

hicks 62.?.?.?

Mne take jeste nikdy nikdo nevysvetlil, v cem je utrpeni zvirete (zejmena savcu, kteri IMHO bolest vnimaji podobne jako my) horsi, nez utrpeni cloveka.

Jasne, jsou zvirata, ktera svou korist zabijeji pomalu -- hyeny, myslim i vydra.

Clovek ma ale moc zabijet pro svou potravu efektivne a rychle, pro mne je neodpustitelne a netolerovatelne prodluzovat utrpeni ziveho tvora zbytecne, at uz z ideologickych ci nabozenskych duvodu -- at uz se treba jedna o porazku zvirat pri vedomi (urcite vetsina vi, o cem mluvim) anebo ritualni obeti.

Mimochodem -- rekove pred OH v Atenach letos dislova vyvrazdili populace toulavych psu a kocek (aby nebyli videt), namisto aby situaci zvladli pomalu pomoci utulku a kastracnich programu.

Kam ale jet na dovolenou? [pláč](( leda tak na sever.

39349

1.1.2005 16:19

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Reakce na 39349


>Jasne, jsou zvirata, ktera svou korist zabijeji pomalu --
>hyeny, myslim i vydra.

To je pravda. Dela to vice zivocisnych druhu. Ale vetsinou to ma nejaky smysl. Napr.kocka si na mysce trenuje postreh. A tak podobne.
Snad krome tech hyen. Ty ale maji matriarchat, tak se neni cemu divit.[smích] [velký smích] [chechtot]

>Clovek ma ale moc zabijet pro svou potravu efektivne a
>rychle, pro mne je neodpustitelne a netolerovatelne
>prodluzovat utrpeni ziveho tvora zbytecne, at uz z
>ideologickych ci nabozenskych duvodu -- at uz se treba jedna
>o porazku zvirat pri vedomi (urcite vetsina vi, o cem
>mluvim) anebo ritualni obeti.

Jo, jo. Ale asi se to zlepsuje. Kdysi vetsina posahanych nabozenstvi prosazovala i lidske obeti.


[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

39350

1.1.2005 16:45

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

hicks 62.?.?.?

Reakce na 39350

No nechci placat nesmysly, ale divoke kocky IMHO zabijeji mysi rychle. To je specialita rozmazlenych domacich, ze zabijeji pomalu protoze je jejich matka nenaucila nic jineho.

Ad matriarchat [smích]) -- to je fakt, to mi nedoslo. Vydry ale zerou ryby zaziva a pomalu, pokud vim.

Nicmene... prijde mi, ze ve vetsine pripadu se jedna o rychlou smrt v ramci moznosti predatora. A clovek jako predator ma moznosti vice nez dostatek.

Jakub Chromy

39352

1.1.2005 16:44

ste vsetci skveli

dolvich 84.?.?.?

v clanku su veci s ktorymi suhlasim aj nesuhlasim ale niektore nazory ste vyjadrili velmi primitivne. ano svetu by prospelo keby tu zili 2 mld ludi. pisete o tom ze clovek znecistuje prostredie kde zije. ano robi to ako jediny tvor na zemi. takmer 25 percent znecistenia produkuju spojene staty. na to zabudate? azijci su podla vas ti ktori maju vymriet aby bolo na svete menej ludi a nam normalnym slusnym ludiom sa zilo lepsie? tak vase primitivne prispevky vyznievaju. myslim ze zapadna civilizacia by bez problemov dokazala zdevastovat planetu aj keby nas boli len 2 alebo 3 miliardy. myslim ze je to len nase stastie ze katastrofa nepostihla europu. vase prispevky miestami vyznievaju cynicky a uboho. lahko sa vam takto vyjadruje ked to neboli vase deti ktore boli utopene v mori. zapletiete vsade politiku, terorizmus, vidite vsetko v ciernej a bielej lebo sa vam nechce rozmyslat, odsudzujete alebo obhajujete cele narody a robite zavery na zaklade vasich skusenosti a neuplnych vedomosti. obmedzene a primitivne...

39351

1.1.2005 17:37

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

Nohejl - tak Baptisticky kostel dekuje bohu za smrt kazdeho Swedskeho gaye tsunami vlnou? [překvapení] ...myslim, ze je cas zacit vypalovat kostely [naštvaný]
...preji nam oni snad neco lepsiho? [oči v sloup] [naštvaný]

A neni nahodou ten oslus GWBush Baptistou? Ze se nedavno postavil proti storm cell researchu, dement jeden? [naštvaný]

39353

1.1.2005 19:03

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

68 68.?.?.?

Reakce na 39353

Ze se nedavno postavil proti storm cell researchu, dement jeden?

Storm cell?? Bourkova bunka?? To delali cesti pionyri. Ti porouceli vetru desti. Dementi jedni!!

Jinak Bush neni proti stem cell research, jenom je proti federal grants na ten research. Pokud to nekdo bude financovat soukromne, tak Bush mu jen zatleska!! Ja taky.

39359

2.1.2005 7:17

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

leho 168.?.?.?

Reakce na 39359

>Jinak Bush neni proti stem cell research, jenom je proti
>federal grants na ten research. Pokud to nekdo bude
>financovat soukromne, tak Bush mu jen zatleska!! Ja taky.

Ze Bush zakazal stem cell research je samozrejme uplna blbost. Tusim ze v Kalifornii odhlasovali $3 miliardy na tento vyzkum a myslim, ze to bylo na popud REPUBLIKANSKEHO guvernera Arnolda.

39413

2.1.2005 1:33

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

P.Peshmerga, Mgr.Paed 69.?.?.?

Reakce na 39353

Pane Trodas,
mohl byste ten svůj příspěvek přepsat do jazyka českého?

39396

1.1.2005 17:43

Přiznávám se – jsem sociopat, komentář

Aleff 80.?.?.?

mluvíte mi z duše.

je mi líto všech, koho se ta asijská katastrofa dotkla, ale na druhou stranu, zasáhlo to většinou "turistická centra" pro zámožnější klientelu, zpravodajství se může popást jak na celebritách, tak na obyčejných lidech. a vůbec bych se nedivil, kdyby za vysoký počet mrtvých a raněných mohl nějaký blb, který nezajistil včasnou evakuaci, přestože měl možnost varování obdržet (nemohu věřit, že žádná sledovací stanice neposlal do dotyčných oblastí upozornění s varováním). všichni ti, co ve falešném pocitu jistoty spoléhají při ochraně svých životů na technologickou podporu, úplně zbytečně zemřeli. např. technologie mobilních telefonů je již všude. proč se po katastrofě při vyhledání lidí s aktivním mobilem nepoužila jejich lokalizace pomocí GPS ? pochopitelně tam, kde funguje síť. podobných příkladů lze nalézt více. možná že prioritně se turisti zabývali tím, jak si za své peníze užít konec roku 2004 a mašinérie businessu přikládala finančním ziskům větší důležitost než pravděpodobnosti přírodní katastrofy.

hysterie následné globální pomoci trpícím mi přijde mnohem víc jako maskovací manévr, jakým lze s pomocí úsilí mnoha nevědomky zapojených lidí přikrýt slabost naší civilizace.

jak říkal W.Churchil: dnes není otázkou, zda jsem paranoidní, ale zda jsem paranoidní dostatečně. kdekoliv na světě může vzniknout katastrofa velkého rozměru, když zkolabuje něco důležitého z technologie, která nám všem dopřává komfort konzumního způsobu života. není náhodou toto oním faktem, které má být lidem taktně raději nesděleno ? kde to žijeme, když hlavní zdroj informací - zpravodajství - je zmanipulovaný až hrůza ?

39354

1.1.2005 19:19

RE: Přiznávám se – jsem sociopat, komentář

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 39354

Děkuji panu Allefovi za názor!
Zvláště poslední věta je přesná.
My jsem již zmanipulovaní "blbci". To je pravda!

39362

1.1.2005 21:12

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

68 - ok, ok, malinky preklep, nedelej ze me hnedka vola, ju? Spravne je t stem cell research - happy? [chechtot] A co se dusledku zastaveni podpory tyce, tak ty jsou daleko komplexnejsi, nez tady zjednodusene neznacujes. Jestlize je nejaky vyzkum "not approved" vladou, a nedostanes na nej penize, tak ho de-facto nemuzes delat, protoze kdo ti jinak zaplati cas pocitacu, naklady na laborator a tak dale? Vzdycky se najdou jine projekty, jenz uz pojedou, zatimco stem cell research byl "vyhozen z vlaku"... [naštvaný]
Ja vim, valka si zada penize...
...a ohledne toho tleskani bych si nebyl tak jisty. Zatraceni Baptiste stem cell research odsuzuji. Bush je Baptista, estli jsis nevsim - znovu narozeny krestan...

De facto to nejlepe a nejstrucneji shrnul v 20Q Playboye Dustin Hoffman "In 100 years they're going to look back at us and winder why we wouldnť approve stem cell research."
Pro neanglofily - "Za sto let se nas zpetne budou divat a divit se, proc jsme nepovolili vyzkum kmenovych bunek."
(Playboy, December 2004, page 169, Q4)


Tasmano José - zni to znepokojujicne, ale ty informace o trech pohresovanych ponorkach se take daji vysvetlit tim, ze ponorka zasazena tsunami asi neprezije, ne? [oči v sloup]
CO se vychileni zemske osy tyce, tak jak by ji mohl zpusobit atomovy vybuch, vzdyt pokusnych vybuchu bylo jiz udelano vic nez mnoho a zadne vychyleni nenastalo...? [oči v sloup]
Vice informaci, prosim [smích]

39369

1.1.2005 22:02

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Reakce na 39369

> zni to znepokojujicne, ale ty informace o
>trech pohresovanych ponorkach se take daji vysvetlit tim, ze
>ponorka zasazena tsunami asi neprezije, ne? [oči v sloup]


Mily pane Trondas, nejsem zadny odbornik na tsunami, ale vim, ze ta vlna na volnem mori nebo pod hladinou nezpusobi ani zbla.

A navic mnozi lide z te vlny mohou byt zklamani. V katastrofickych filmech americke provenience je vzdy zobrazovana jako nebetycna s krasnym hrebenem a efektnim ohlusujicim prepadem, ktery drti domorodce (zeny a deti preziji [smích] )
To co jsem videl na dostupnych zaberech musi byt pro kazdeho divaka B-filmu dost slabe.

39371

1.1.2005 22:50

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Tasmano José 160.?.?.?

Reakce na 39369

K ponorkám - ve velké hloubce je možné aby vznikla tlaková vlna, ale není možné aby měla tzv. "hranu" - vodní prostředí je samo o sobě kontinuálně pružné a nárůst tlaku není tak strmý jako na rozhraní voda vzduch. Pokud by šlo o jednostranný tlak, se vzdáleností minimálně pětkrát větší než je délka ponorky (nejhorší případ - ponorka v poloze tečny ke kulové ploše vlny) plášti ponorky by se nemělo nic stát - gradient by byl tak malý, že při velokosti ponorky k ploše koule by spíše ponorkou jen "hodil" ale bez gradientu tlaku v plášti. Jinak to je, pokud by ponorka byla v epicentru (blíže zdroji) anebo by epicenter bylo více a v místě ponorky by se potkaly vlny dvě a více. Pravděpodobnost podobného zásahu tří ponorek je však nepředstavitelně malá - leda, že by byly všechny v epicentru výbuchu... To je asi zatím vše. Ještě dodatek - i kdyby jaderná ponorka byla poškozena, nezpůsobí reaktor výbuch. Musí to být torpédo či raketa, k výbuchu primárně vytvořené.

K posunu osy - nepamatuji se, že by jaderné výbuchy někdy byly směrované jinak, než kolmo na povrch (šířící se do všech stran rovnoměrně). V případě, kdy ale jaderné torpédo narazí na svislou plochy masívu ve vodě či vzduchu, a masív není výbuchem zničen, funguje výbuch směrově - podobně jako proudový motor - ve směru od masívu (vodní či vzdušné prostředí zafunguje jako "pružnější" a efekt posunu "pevnější struktury" je tak možný).

39376

1.1.2005 22:52

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Tasmano José 160.?.?.?

Reakce na 39369

[ubohý m$ explorer mne donutil to rozdělit...]
.........>

A ještě jedna fyzikální domněnka - v pevném skupenství (masív) se vlny šíří "rychleji", což znamená, že podle vzdálenosti měly například do 50 km ed epicentra kočky a jiná zvířata cca dvě minuty ("nástřelový" odhad) mezi prvním - na "člověka" velmi slabým - zachvěním půdy, a příchodem vlny. Je to navíc funkce čtverce vzdálenosti a hloubky epicentra od povrchu. Není to mnoho, ale vzhledem k tomu, že zachvění nemohlo být lineární (pohyb vlny v různorodám prostředí vytváří jakési "zázněje"[mrknutí jedním okem], kočky i z toho "mála" již jistě věděly své...

A na závěr - informací je jako obvykle málo, v tomto případě jde spíše o zachycená "radiová hlášení" než o "oficiální" zprávy. Uvidíme, co se z toho ještě vyvine.

39378

1.1.2005 22:25

Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza lojza111 (zavináč) fastmail (tečka) fm 24.?.?.?

Pane Stwora mam jeden dotaz na Vas. Jste vegan, ci vegetarian? dik

39373

1.1.2005 22:35

Přiznávám se – jsem sociopat

Vcelicka 24.?.?.?

Sociopaths are very egocentric individuals that lack a sense of personal responsibility and morality. They may be impulsive, manipulative, reckless, quarrelsome, and consistent liars. Sociopaths are usually unable to sustain relationships and have a total lack of remorse for their actions. The sociopath may also be very prone to aggressive, hostile, and sometimes violent behavior. This aggression may or may not lead to criminal behavior and often takes the form of domestic violence. Along with these other actions, sociopaths often engage in self-destructive behavior such as alcoholism or addiction to drugs. This, of course, usually worsens many aspects of the sociopathic behavior. Despite these previous symptoms, the sociopath may be an excellent actor, always appearing charming, calm, and collected.

39374

1.1.2005 23:04

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39374

...tak to na me sedi, vcetne toho, ze mlatim meho muze. [chechtot]

39380

1.1.2005 23:14

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lev 82.?.?.?

Reakce na 39374

Oznaceni pro psychicky anormalni osobnost, v niz se nadmerne uplatnuje urcita tendence, k agresivite, vybuchum vzteku, bezohlednemu jednani a podobne.Dnes se pouziva take oznaceni sociopat ..... hmm a kdo to má být ten "sociopot" ?!!
[zmaten] [velký smích] [chechtot]

39382

2.1.2005 1:51

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Zvědavce jsem začal číst nedávno. Přečetl jsem zatím několik článků a můžu říct že jsem rád že existují takovéto stránky které píšou pravdu a dávají nezávislé informace. Tento článek je první s kterým nesouhlasím.
Katastrofa ke které došlo v Asii je strašná a já samozřejmě s těmi lidmi soucítím(stejně jako soucítím se Srby, Palestinci, Iráčany, Afgánci jež se stali obětí Americké nebo Izraelské agrese). Jen si představte jaké by to asi bylo, kdyby nedej bože došlo k něčemu takovému ve vaší zemi, pak by byl snad každý rád že má podporu zbytku světa. Celosvětová solidarita je nesmírně důležitá.
Někteří do diskuse psali že je planeta přelidněná a dokonce že by měla část lidstva vymřít(upřímě řečeno nechápu jak může někdo něco takového říct, je to zvrácené). Planeta vůbec není přelidněná, někde jsem např. četl že by bez problému mohlo na zemi žít 10 miliard lidí. Naopak, národy patřící k západní civilizaci vymírají a porodnost u nich by se mněla co nejvíc zvýšit(6 dětí v průměru je ideální).
Život člověka je mnohem důležitější než život zvířete. Zvířata byla stvořena Bohem aby člověku sloužila( tím neobhajuji týrání zvířat a podobné špatnosti). Zvíře si neuvědomuje samo sebe, řídí se jen instinkty, kdežto člověk je inteligentní bytost s nesmrtelnou duší. Srovnávat Lidi se zvířaty jednoduše nejde. Pochybuju že by se našel člověk který by dal přednost životu svého zvířete před životem např. dítěte(a to i cizího samozřejmě). Vždyt i policista v jednom Českém filmu zastřelil svého psa %

39399

2.1.2005 9:56

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

hicks 62.?.?.?

Reakce na 39399

Grr... dulezitejsi?

Hazite primaty, vyssi savce do jednoho pytle s octomilkou?

Neni nahodou tenhle pohled na zvirata (nejen) v nasi spolecnosti do znacne miry prace cirkve?

39420

2.1.2005 13:22

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

dolvich 84.?.?.?

Reakce na 39420

100 bodov zo 100. perfektna pripomienka [smích])))))) "zvierata stvoril boh aby sluzili cloveku" [smích] [oči v sloup]

39437

2.1.2005 15:02

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

hicks 62.?.?.?

Reakce na 39437

Uz to vidim, pan to tam primo napsal...

Tak snad dalsi generace.

Vite co se rika? Babicky topi kotata, rodice ale uz pred nimi schovavaji a ta nejmladsi (my [smích] konecne kastruje.

Proste vychod, no [pláč]

39449

2.1.2005 10:32

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Michal Bartek bartek (zavináč) galanta (tečka) sk 217.?.?.?

Reakce na 39399

> Život člověka je mnohem důležitější než život zvířete. Zvířata byla stvořena Bohem aby člověku sloužila

Tak ich vykynožme. Načo chováme dobytok, keď nám pánboh stvoril toľko potravy???

> Zvíře si neuvědomuje samo sebe, řídí se jen instinkty, kdežto člověk je inteligentní bytost s nesmrtelnou duší.

Tak inteligentný, že sa ešte nepoučil s katastrof samým sebou spôsobených - viď. vojny. A nesmrteľná duša je dôkazom toho, že sa to bude opakovať až do skončenia sveta.

> Srovnávat Lidi se zvířaty jednoduše nejde.

Samozrejme, že nejde. Zviera nedokáže byť (až na pár výnimiek, ktoré potvrdzujú pravidlo) zákerné. Človek, bohužial ÁNO.

> Vždyt i policista v jednom Českém filmu zastřelil svého psa

A naďalej sledujte televíziu. Zrejme ešte nepoznáte základnú poučku od pánov Vodňanského a Skoumala:
"Co by ze mě bylo, kdyby televize nebyla?
Nebyla by ze mě udělala debila."

39424

2.1.2005 14:20

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 39424

Máte 100% pravdu. Opravdu nevím, co bych k tomu ještě dodal. [mrknutí jedním okem]

39440

3.1.2005 1:06

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 62.?.?.?

leho - prestante neustale trapne vytahovat WW2, clovece nestastna. Ja se narodil v roce 1975 [chechtot] Zajima me, co delaji USA zhruba tak od 1946 [mrknutí jedním okem] ...kdybych chtel jit do historie, tak bych muset zacit tim, ze USA vytvorila banda vyvrhelu, co postrileli Indiany, mustangy, buvoly i medvedy a vubec se v cizi zemi chovali jak slon v porcelanu. Co jeden od bandy takovych parchantu muze cekat, ze...


oji - videl jsem zabery a take to na me dojem neudelalo, ale silu to asi sakra ma, ne? Proc by jinak zemrelo tolik lidi, kdyby to bylo neskodne? [oči v sloup] Tsunami-turistika se jeste nikde neprodava, ze by si to clovek mohl ozkouset na vlastni kuzi, tak nevim, no, proc tolik mrtvych [zahanbení]


Tasmano José - nejsem zadny odbornik na ponorky, ale uz v druhe dvetove byly vsechny tzv. dvouplastove. Neboli velky vnejsi plast obaloval polovicni jadro. Oblast mezi trupy je pouzivana jako balastova nadrz - cize, kdyz se tam pusti stlaceny vzduch a dostatek vody se vytlaci zpet do more spodem, ponorka se vynori. Podle miry vzduchu/vody se reguluje uroven ponoreni. Strucne a jasne, je zde onen kriticky zlom voda-vzduch - a to vzduch uvnitr, v balastove komore. Lze se opravnene domnivat, ze zde vznikne tsunami efekt? A jake to asi muze mit nasledky pro milou ponorku? [zmaten] Co se atom. reaktoru tyce, tak o jeho stavbe jsem schopen napsat disertacni praci z hlavy, takze nebude treba vysvetlovani proc nebouchne, i kdyz se podnorka potopi (imploduje) [mrknutí jedním okem] Efekt posunu zemske osy v dusledku narazu a exploze jaderneho torpeda/rakety na prekazku (pevninskou desku?) jenz nedokazalo(a) zlikvidovat jsem pochopil, dekuji. Vyse uvedenou domenku potvrdila take rychlejsi rotace zeme kolem sve osy - to by take nemel byt dusledek "normalniho" zemetreseni, nemylim-li se? [oči v sloup]
[ubohý m$ explorer mne donutil to rozdělit...] - to ne, to jen kombinace dvou nevhodnych faktoru - Eploder + Stwora [chechtot] Kdyby autor kodu pouzit get a ne post, tak to funguje i v IE a ja bych se za to primlouva, at nemusim pridavat delsi prispevky v Opere...
Rychlejsi sireni one sokove pred-vlny je znamy jev. Zvirata na nej asi urcite maji nejake ty reflexy, ale protoze vzdalenost byla dostatecne velka, byl cas urcite delsi nez 2 minuty na opusteni nebezpecne nepevnych budov a utek od pobrezi - jak vlastne daleko to doslo??? [oči v sloup]
Ano, informaci je malo, ale bylo by dobre sem kazdy kousek malicky hodit, dekuji predem.
Doufam, ze se nektere nesrovnalosti vysvetli nasi neznalosti a ne tim, ze si nekdo zkousel, jak vyvolat zemetreseni s tsunami [naštvaný] Od zelenych mozku je totiz mozne cekat kde-co [naštvaný]

39499

3.1.2005 7:53

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Reakce na 39499

>oji - videl jsem zabery a take to na me dojem neudelalo, ale
>silu to asi sakra ma, ne? Proc by jinak zemrelo tolik lidi,
>kdyby to bylo neskodne? [oči v sloup] Tsunami-turistika se jeste
>nikde neprodava, ze by si to clovek mohl ozkouset na vlastni
>kuzi, tak nevim, no, proc tolik mrtvych [zahanbení]

No, uznavam. Silu to asi melo. Vlna nicila podobnym zpusobem jako proud reky. Takze zemreli ti, ktere posmykal prilis silny proud a ti kteri neumeli plavat. K tomu musim poznamenat, ze plavecka gramotnost je na pomerne nizke urovni zvlaste ve zminene oblasti. V nevyhode bohuzel byly zeny, proze nemaji dost sily, a deti protoze jsou male.

K tsunami-turistice: myslim si, ze casem vznikne (jestli uz neexistuje) cestovka zamerena na katastrofy. Do oblasti postizenych katastrofou bude vozit bohate adrenalinare, pro ktere uz rafty nebudou dost in.

39512

3.1.2005 1:14

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Lojza - vegan ci vegetarian? Jak se to lisi...? Popravde, jeden "kamarad" meho nevlastniho brasky o sobe prohlasuje ze je vegan a ze vegani neonemocni, protoze jsou vegani a tak... [mrknutí jedním okem] Uprimne si myslim, ze je to kus kokota [chechtot]


Vcelicka - ten sociopat, tos psal o Bushovi? Nejak jak jsem si to cet, tak mi vyvstal na mysli jako ukazkovy pripad [mrknutí jedním okem]


Aja - styd se [chechtot] Ze nabacame na zadecek nehodne holcicke? [vyplazený jazyk] [velký smích] ...no to se dela, bit sveho muze? [chechtot]


anonym - zasadne nesouhlasim s tim, ze je mozne pomerovat "cenu zivota" a egocentricky tvrdit, ze clovek ma nesrovnatelne vyssi cenu [překvapení] Takova verlyba (Plejtvak obrovsky, chcete-li) by to mohla videt tak, ze clovek je zcela podradny, pac ja tak malicky, ze nestoji za rec. Moc dlouho pod vodou nevydrzi a krmi se jekymisi hruzami, pffff, neni nad plankton [velký smích]
...chi jen rici - podivejte se na to z pohledu toho zvirete a uzasnete [mrknutí jedním okem] A jak jsem rekl, zvirata neskodi planete. Clovek ano. Jednoducha logika - clovek JE podstradatelny.
Clovek na teto planete je opravdu postradatelny element. O zadnem zvireti tohle rici ale neni mozne/pravdive.
Logicky zaver - hodnota lidskeho zivota je nulova, az zaporna (je zadouci, aby tu neskodil, cize likvidace je prospesna)
Kdyz se vlivem lidske nepredvidavosti v AU premnozili kralici, tak se strilej. Co s lidma?!

39500

3.1.2005 17:18

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Had 194.?.?.?

Reakce na 39500

Vegetarián jí vše krom masa, ještě pořád konzumuje ostatní živočišné produkty - máslo, vejce apod.
Vegan jí pouze zeleninu a ovoce,nebo šťávy, pouze rostlinná strava.
Další etata je "dýchač" - jeho organismus již "běží" na úplně jiný "pohon"...

39556

3.1.2005 23:30

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Had 194.?.?.?

Reakce na 39556

Ehm, nikoliv "etata" - pak tedy leda tak bumtaratanavrata, anóbrž "etapa" mělo být napsáno...

39574

3.1.2005 12:03

Přiznávám se – jsem sociopat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Buďte pozdraveni v novém roce. K tématu jen pár krátkých, kusých poznámek:
1. Napadá mne,že pomoc stejně nejspíš nedostanou ti, kteří ji nejvíc potřebují.
2. Slyšel jsem v TV, že velké problémy činí nedostatek nákladních automobilů na rozvoz pomoci. V té souvislosti mne zaráží, jak bylo snadné "nafedrovat" letecky do Iráku tak svižně tolik techniky, a to za zcela "lidumilnými" účely...
3. Je nutno povážit, že katastrof podobného rozsahu bude nejspíš přibývat. Kdo pak pomůže? - Neměli bychom všichni změnit přístup k Zemi a životu na ní?
4. Dnes jsme byli vyzváni v zaměstnání na poradě k příspěvku formou dobrovolného odvodu libovolné částky z platu na "fond solidarity". Ovšem za výzvou bylo cítit, aby se co nejlépe prostřednictvím svých uvědomělých zaměstnanců zviditelnila "naše" firma.
5. Připusťme, že třeba i přispěji nějakou částkou na pomoc. Pak stojí otázka, kolik se skutečně prostřednictvím různých lidumilných spolků dostane na místo určení. Dám příklad (částky uváděné nejsou přesné): Naše teta (invalidní důchodkyně) věnovala na pomoc cestou SMS 35 Kč, ovšem obratem ji spolu s poděkováním byla zaslána zpráva, že operátor si odčítá z částky ve svůj prospěch cca 8 Kč.
6. Nelíbí se mi davová oficialita litování postižených.

Podtrženo a sečteno - asi budu také sociopat

PM

39528

3.1.2005 15:42

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

Anonym - bod cislo 2 - naprosto trefne. Radeji jim budeme posilat balenou vodu, jenz namiste ani nemaji jak rozvest, nez bychom jim poslali cisternove auta... Vody tam maji dost sami, jen nemaji techniku/benzin [oči v sloup]
Proc se jim posila balena voda? Asi proto, ze vyrobce nema takovy odbyt, tak se toho zbavuje za penize darcu - jak svela katastrofa pro odbyt, no ne? [oči v sloup]

4 dalsi takove katastrofy!

...to je parafraze na tenhle vtipek:

http://www.bendib.com/black/10-04-Take-THAT-Osama.jpg

39541

3.1.2005 16:48

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 39541


>Proc se jim posila balena voda? Asi proto, ze vyrobce nema
>takovy odbyt, tak se toho zbavuje za penize darcu - jak
>svela katastrofa pro odbyt, no ne?

mozna, ze ta mistni byla trosku kontaminovana, jak uz to po takovych katastrofach byva.

39554

3.1.2005 19:21

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Reakce na 39554

Vite pane Zdenku, kdyz je kontaminovana morska voda, tak to tak moc nevadi. Stejne se ted asi nikomu nechce koupat.

Par kilacku od pobrezi by snad mohly byt zdroje pitne vody v pohode, ne? Mozna by to bylo trochu bliz, nez do Evropy.

39561

3.1.2005 19:36

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 39554

mozna, ze ta mistni byla trosku kontaminovana, jak uz to po takovych katastrofach byva.

Pane Zdenek,
mel jste mu chlapci dat aspon tyden cas, on by
na to jiste prisel sam.

39564

3.1.2005 21:08

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 39564

>mozna, ze ta mistni byla trosku kontaminovana, jak uz to po
>takovych katastrofach byva.

>
>Pane Zdenek,
>mel jste mu chlapci dat aspon tyden cas, on by
>na to jiste prisel sam.

kdyz na neco nechcete prijit, tak na to neprijdete ani za 100 let.
pamatuji jak to tady u nas vypadalo v r. 1985 po tornadu a co jsme potrebovali. Staci takovy mensi disaster prozit a mate hned jiny nazor na pomoc.

39569

3.1.2005 23:48

Přiznávám se – jsem sociopat

vulpes 194.?.?.?

Já si chci přečíst ostatní komentáře, proč to nejde? [pláč]

39575

4.1.2005 14:43

Přiznávám se – jsem sociopat

Lulu lucieburon777 (zavináč) hotmail (tečka) com 82.?.?.?

Už to tady zaznelo,lidi se premnozili,ve stredoveku jsme byli likvidovani morem,hladem a dalsimi chorobami.Ted na vetsinu mame leky,ale nedelam si iluze ze "nevyrabime"nove nemoci.Zeme je prelidnena a priroda kona sve a myslim si,ze jeste bude.Je nas tady az moc. Ted lide souciti s postizenymi lidmi v Asii,ale vzpomene si nekdo na lidi,co umiraji denne v Africe?Tem nekdo neposle nekolik milionu,protoze o tom neni videt a slyset!Uprimne tohle se mi nelibi,smrdi to tak trochu snobismem,no a politici se predhaneji,aby meli v pristim volebnim obdobi hlasy,coz s prominutim ......

39624

4.1.2005 23:34

Přiznávám se – jsem sociopat

68 68.?.?.?

>Znam inzenyra a to je vam uplnej blbec.
Ja znam taky jednoho inzenyra, a to je zase naprosty kreten

oji -- 195.?.?.?


Pane Stwora, jaka je zde informacni hodnota?

39667

5.1.2005 2:08

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Aja 24.?.?.?

Reakce na 39667

Brnaku, prestante me kopat do holene, uz jste me kopl do leve(ucitelky jsou slepice a blbenky- to jste nevedel? zvlaste pak ty, co studovaly za bolsevika-zrovna jsem o tom pred nedavnem s nekym mluvila) a ted do prave- informacni hodnota textu- (povsimnete si, ze za carkou delam, pokud si vzpomenu, mezeru).

39680

5.1.2005 14:24

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

oji 195.?.?.?

Reakce na 39680

Vsem se strasne omlouvam. Pri psani prispevku me vyrusila moje zenuska (ona je totiz Mgr. [chechtot] )
Carka tam je spravne. Ja jsem chtel napsat toto.

Ja znam taky jednoho inzenyra, ale to je zase naprosty kreten.

Chtel jsem upozornit, ze existence titulu pred jmenem nebo za jmenem nemuze byt povazovana za validni ukazatel charakteroveho profilu cloveka. To by bylo asi k te vypovidaci hodnote.

Dale jsem se zminenou vetou nijak nechtel dotknout inzenyru. Zdanliva podoba, pokud jste se v ni nasli, je jen nahodna. Jsem uprimne presvedcen, ze drtiva vetsina inzenyru jsou obcane s vysokym moralnim kreditem.

Pokud se vsak zminena veta nejakeho inzenyra dotkla, tak se mu hluboce omlouvam.

Omluva se netyka zmineneho kretena, protoze to je skutecne cip jak lampa.[chechtot] [chechtot]

39720

6.1.2005 10:32

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 39720


>Pokud se vsak zminena veta nejakeho inzenyra dotkla, tak se
>mu hluboce omlouvam.

POmluva se netyka zmineneho kretena, protoze to je skutecne
>cip jak lampa.

------------------------------------------------------------------Jó, pane, to byste se divil, jak jsou lidi dneska háklivý. Před pár lety, když v torontském, krajanském, Novém Divadle, vystupoval pohostinsky Lad. Smoljak, ve hře Záskok, tak tam v jednom aktu, který se jmenuje "Mistr přijíždí", říká :"Kolegové, všimli jste si,jak si kam kerý lidi sedaj ? Tak tady vpředu uprostřed, to je jasný, místní honorace, ale tady vlevo, a to je zajímavý, tady vždycky sedí blbci. Já nevím, proč se stahujou zrovna sem. No, uvidíte večer." A to jste měli vidět, co to udělalo s těmi torontskými diváky, co na tom představení seděli vlevo. Samozřejmě né všichni, ale mnozí se cítili uraženi, zesměšněni a někteří dokonce požadovali omluvu. A tady zase musím použít moji oblíbenou frázi ze Švejka, který tam v jedné kapitole říká :"Já mám rád, když lidi blbnou na kvadrát." [chechtot]
No, mně to připadá velmi podobné tomu, když po seriálu "Nemocnice Na kraji města", nabízely mnohé zdravotnické ústavy v ČSSR, místo doktora, nebo i primáře Ladislavu Chudíkovi. Pokracování v dalším odstavci ...

39786

6.1.2005 23:33

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39720

>Dale jsem se zminenou vetou nijak nechtel dotknout inzenyru.
>Zdanliva podoba, pokud jste se v ni nasli, je jen nahodna.
>Jsem uprimne presvedcen, ze drtiva vetsina inzenyru jsou
>obcane s vysokym moralnim kreditem.

>
>Pokud se vsak zminena veta nejakeho inzenyra dotkla, tak se
>mu hluboce omlouvam.

Vážený pane, inteligentním lidem se omlouvat nemusíte, protože váš příspěvek pochopili a na to, co si myslí kreténi, se klidně vykašlete. Dělal byste si vrásky pro něco, co za to nestojí.

39869

6.1.2005 3:06

Přiznávám se – jsem sociopat

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jeden clovek se zabyval definici sedici ceskemu narodu a dosel k temto vysledkum: Nezna nikoho,kdo by o nekom nerekl ,ze je blbec .
Nezna nikoho ,o kterem by nekdo nerekl,ze je blbec.

Emigrace je zajimava zkusenost,nekdy velmi tezka a nekdy i s tragickymi nasledky ,ale mnohym krajanum da moznost ,jak jsme na tom s inteligenci k druhym narodnostem a nebo statum.
Zlate ceske ruce ,dnes uz ve svete neplati,za ta desetileti komunismu jsme se to odnaucili,naopak mnohe spatne ze zapadu jsme velmi rychle prijali za sve.
V Australii se nejvice proslavil zakladatel firmy Lactos,pan Vyhnalek ,ale byl ze stare gardy ,ktera jeste umela vzit za vec,k panu Vyhnalkovi se prijeli ucit farmari z celeho sveta shlednout automaticke kruhove dojeni.
Mnoho jinych krajanu se proslavilo svou praci v zapadnim kapitalistickem svete,jeden z nasich krajanu byl pan Osicka ,ktery delal velmi dobre vino,ale to vsechno byli lide vychovani prvni republikou,mnozi z nich se doma nemohli s politickych duvodu uplatnit,kolik takovych talentu Cesky narod ztratil.

39762

6.1.2005 10:34

Přiznávám se – jsem sociopat

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Nebo po seriálu "Nejmladší z rodu Hamrů", dostával Jaroslav Satoranský přemnoho nabídek na místo předsedy v JZD. Dříve jsem se trošku divil, pro koho se ty seriály dělají, ale po těhle reakcích už tolik ne. Proto se také mohou nakupovat srágory z Hollywoodu, i když netvrdím, že jsou jimi docela všechny, ale myslím, že je víc těch srágor a ono se na ně najde vždycky dostatek "obdivovatelů". [smích]

39787

6.1.2005 13:52

Přiznávám se – jsem sociopat

Pepa 83.?.?.?

Mno, nemohu souhlasit s vašim názorem, jedná se o jinou kulturu a přesto, že se mi jejich chování ke zvířatům tak jako vám nelíbí, respektuju to. V Evropě se také vybíjeli šílené krávy a nebylo to úpadkem naší kultury, ale neznalostí jiného řešení. Apropo, váše věta "Kdybych věřil v Boha, řekl bych – trest Boží. Ale nevěřím, tak se omezím jen na konstatování o určité spravedlnosti přírody." mě docela rozesmála [smích] Pokud bych to bral vážně, musel bych se zamyslet kde se Bůh či příroda "zapoměli" když vpodstatě nedávno během pár let proběhly dvě svetové války ? To byla teprve neucta člověka ke zvířatům, přírodě a k sobě samému. Já bych to osobně viděl nejméně na zvednutí hladiny světových moří o 3 metry, počátek nové doby ledové a zárověň 50km velký astroid dopadnuvší přímo na Berlín ........ o ono nic [smích]

39801

6.1.2005 23:28

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 39801

>nedávno během pár let proběhly dvě svetové války ? To byla
>teprve neucta člověka ke zvířatům, přírodě a k sobě samému.
>Já bych to osobně viděl nejméně na zvednutí hladiny
>světových moří o 3 metry, počátek nové doby ledové a zárověň
>50km velký astroid dopadnuvší přímo na Berlín ........ o ono
>nic [smích]

Ač na žádného Boha nevěřím, tak jsem přesvědčen, že to všechno přijde a bude to dost brzy. Vždyť se lidstvo o to snaží seč může.
http://www.blisty.cz/2004/2/24/art17106.html

39868

10.1.2005 21:01

Přiznávám se – jsem sociopat

Herodes 207.?.?.?

souhlasím, jsem také sociopat a hlásím se do klubu [mrknutí jedním okem]
(narazil jsem na to tady víceméně náhodně, ale zalíbilo se mi - je mi to názorově velmi blízké, zařazuji do favorites! c [smích]
a jdu číst další články, jen tak dál! [cool] už mám pokrk těch rádoby lidumilů, co si nevidí na špičku nosu...

Herodes

40249

13.1.2005 13:18

Přiznávám se – jsem sociopat

trodas 82.?.?.?

To vsem, kdoz argumentuji kontaminaci puvodnich zdroju vody - tak zaprve, moje nazory vychazeji ze stiznosti obyvatel, ze vodu jen memaji lidem jak dopravit.
A za druhe, v nejhorsich pripadech doslo k zaplaveni DO 1km od pobrezi [mrknutí jedním okem] Jestli mi chcete namluvit, ze vsechny zdroje pitne vody se nalezaly v onom 1km pobrezniho pasu, tak zacinam mit silne pochbnosti o vasich schopnostech uvazovat [oči v sloup]

40484

24.8.2016 21:42

Jak vyresit premnozeni lidi na planete?

Pesimista 90.?.?.?

Zdravim

Koukal jsem ze se v komentarich mnoho lidi tady v minulosti snazilo resit tento problem (viz. nadpis) a nechapu ,jak mohli prijit k zaveru ze se musime zabijet [velký smích].

A proto bych se chtel s vami podeli o to jak bych to vyresil ja (a jiste rada rozumnych lidi). Narozdil od zvirat tomu muzeme predchazet diky uvedomeni (paradoxne se tomu tak nedeje)

V prelidnene Cine to jiz praktikuji a to je to, ze par by mel narok na pouze 2 deti a ne vic. V Cine myslim, za treti dite platite takove pokuty ,ze si brzo hodite masli a rodina bude o5 4clena zjevne [velký smích]. Nerikam ze by to takhle muselo byt ale nejaka inspirace to dodrzovat, by tam diky inteligenci obyvatelsva planety jiste musela zatim byt.

bohuzel by vymizeli "vetsi" rodiny ...ale jak se rika vseho moc skodi...a uz jsem se ptal slovenskeho cikana kolik ma sourozencu 16 a jmena vedel jen od pulky...ci araba s 3ma zenama a 25ti deckama...(neni jediny) jako kdyby nas nebylo uz tolik ...tak bych chvalil ale jinak ( bud neni informovan a nebo to jsou kriplove bez mozku)

no a diky tomu pravidlu (max 2) ....jelikoz jsou lidi taky neplodni, ci gayove a lesby ci deti mit predevsim nechteji. Tak by nas pocet z lehka pouze klesal a my se tak mohli o sebe postarat mili vetsinou tupi parazite [velký smích] [velký smích]

Sry za gramatiku..Chybjejici diakritiku [velký smích] a pravopisne chyby ale na udajneho dislektika dost slusne. Dle skoly [velký smích] nwm ...pravopis bez komentare proste

351487

Příspěvků: 174

31.12. 00:58 delta.100  Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 14:53 delta.100  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 11:27 AraxoN  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
24.08. 21:21 Pesimista  Sociopat? spis jen vyjadrujes nazor...
31.12. 02:05 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 02:33 Vladimír Stwora  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 06:46 Kuk  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 07:39 Hunter  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 16:50 Vladimír Stwora  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 17:04 oji  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 17:12 Vladimír Stwora  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 19:24 Had  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 18:38 Luboš M.  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 20:29  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 22:17 P.Peshmerga, Mgr.Paed  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 04:38 Karel  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 20:22 P.Peshmerga, Mgr.Paed  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 14:56 delta.100  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 07:25 leho  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 09:43 Hunter  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:45 Kingskid  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 14:19 žý  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 11:24 tatransky horal  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 15:30 leho  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 18:56 Lojza  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 13:02 dolvich  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 02:22 Robert Nohejl  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 03:36 Vcelicka  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 04:38  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 06:25  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 18:56 Luboš M.  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 19:10 hicks  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 20:25 Jasmina  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 19:26 kema  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 06:51 Lojza  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 01:47 Druid  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 04:24 Jiří Táborský  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 11:59 Merlin  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 07:25 leho  Palestinci v zemetreseni, to umi jen Zvedavec
31.12. 11:52 Lev  RE: Palestinci v zemetreseni, to umi jen Zvedavec
31.12. 08:37 Capla  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 09:10 Josef  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 10:03 P.Peshmerga  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 13:50 Modráček  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:33 leho  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 01:21 Tasmano José  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:43 Lojza  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:49 Modráček  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 15:20 Lojza  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 16:31 Lev  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 18:23 Miro  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 11:31 tatransky horal  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:34 P.Peshmerga  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 11:58 Lev  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 01:30 Tasmano José  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 20:36 Jasmina  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 11:54 Mike  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 12:04 kondor  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 12:33 z  RE: Priznavam se - jsem sociopat
31.12. 13:17 JaJa  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 12:12 Ig  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 13:25 Jarka  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:08 Kanadan  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:10 Martin  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:15 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:35 Modráček  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:56 leho  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 14:46 leho  Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
31.12. 16:15 Lev  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
31.12. 18:23 Lojza  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
31.12. 18:32 Aja  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
01.01. 11:07 leho  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 00:15 Lojza  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 00:32 Lev   Raději diktátoři
02.01. 17:40 Aja  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 18:22 Lojza  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 22:19 Aja  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
03.01. 19:30 Lojza  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
03.01. 19:45 68  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
04.01. 00:54 Aja  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
04.01. 22:36 oji  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
04.01. 11:11 Karel z Čech  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
04.01. 15:26 Lojza  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
05.01. 05:28 Ignac  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
31.12. 18:47 Lev  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
01.01. 11:15 leho  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
01.01. 10:54 leho  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
01.01. 11:10 Lev  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 07:09 leho  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 14:04 Idealista  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 14:24 leho  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
02.01. 17:42 Idealista  RE: Radeji psy a kocky, nez deti, zeny, starce, muze??
31.12. 14:47  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 15:01 Emma Bovary  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 15:56 oji  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 16:00 Modráček  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 16:15 Ariel Sharon  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 16:50 Lev  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 19:15 Ariel Sharon  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 16:16 Ariel Sharon  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 17:46  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 19:16 Ariel Sharon  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 19:18 Ariel Sharon  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 19:46 Lev  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 21:22 Ariel Sharon  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 20:18 Modráček  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 17:35 Aja  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 18:18 Josef  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 19:10 Lojza  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 20:25 Modráček  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 00:30 Vcelicka  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 07:13 Vcelicka  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 21:17  Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 22:22 Jasmina  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 01:32 Had  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 22:32 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 14:35 leho  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
31.12. 22:37 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 04:12 Janek  Ja mam rad nejvice sebe
01.01. 09:29  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 14:45 Had  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 10:04 Robert Nohejl  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 11:52 Robert Nohejl  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 12:08 Robert Nohejl  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 13:02 Josef E. Dolecek  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 15:45 hicks  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 16:19 oji  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 16:45 hicks  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 16:44 dolvich  ste vsetci skveli
01.01. 17:37 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 19:03 68  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 07:17 leho  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 01:33 P.Peshmerga, Mgr.Paed  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 17:43 Aleff  Přiznávám se – jsem sociopat, komentář
01.01. 19:19 Peleška Milan  RE: Přiznávám se – jsem sociopat, komentář
01.01. 21:12 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 22:02 oji  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 22:50 Tasmano José  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 22:52 Tasmano José  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 22:25 Lojza  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 22:35 Vcelicka  Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 23:04 Aja  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
01.01. 23:14 Lev  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 01:51  Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 09:56 hicks  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 13:22 dolvich  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 15:02 hicks  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 10:32 Michal Bartek  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
02.01. 14:20 Modráček  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 01:06 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 07:53 oji  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 01:14  Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 17:18 Had  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 23:30 Had  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 12:03  Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 15:42 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 16:48 zdenek  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 19:21 oji  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 19:36 Lojza  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 21:08 zdenek  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
03.01. 23:48 vulpes  Přiznávám se – jsem sociopat
04.01. 14:43 Lulu  Přiznávám se – jsem sociopat
04.01. 23:34 68  Přiznávám se – jsem sociopat
05.01. 02:08 Aja  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
05.01. 14:24 oji  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 10:32 Sidonius  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 23:33 Karel z Čech  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 03:06 Robert Nohejl  Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 10:34 Sidonius  Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 13:52 Pepa  Přiznávám se – jsem sociopat
06.01. 23:28 Karel z Čech  RE: Přiznávám se – jsem sociopat
10.01. 21:01 Herodes  Přiznávám se – jsem sociopat
13.01. 13:18 trodas  Přiznávám se – jsem sociopat
24.08. 21:42 Pesimista  Jak vyresit premnozeni lidi na planete?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 72 čtenářů částkou 16 804 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 0

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 3

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 1

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
24,47 Kč
Libra
29,27 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
18,69 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,41 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 016,47 Kč
1 unce stříbra
491,04 Kč
Bitcoin
903 303,92 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 312