Diskuze k článku

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Příspěvků 24

8.12.2004 8:46

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

karel klozar 84.?.?.?

>>Jinak nás proti modré šanci na bídu, která se na nás valí, už nic nezachrání.

prosim autora clanku aby blize vysvetlil co myslel onpu posledni vetou.

38124

8.12.2004 9:01

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Martin mufovo (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Ač nevolič ČSSD musím s panem Valentou souhlasit v jeho závěrech. ČSSD navenek působí rozhádaně, nejednotně, zmateně a bez nápadu, jak svou krizi řešit (to KSČ vždy vydala alespoň nějaké to "Poučení z krizového vývoje"[mrknutí jedním okem]. To vše naprosto neguje jakékoliv občasné bohulibé snahy některých jejích členů.
V jedné věci ovšem nesouhlasím ... ono pustit do vlády komunisty u nás v ČR je trochu jinší kafe než ve Francii. Přestože francouzští komunisté byly v dobách Varšavské smlouvy a RVHP silnou stranou, rozhodně za sebou nemají takovou zločinnou minulost jako ti naši čeští. Takže říkám: "České komunisti do vlády NIKDY !!!".
Jinak jsem voličem US-DEU (tedy spíše té DEU) i když mi je jasné, že do příštích parlamentních voleb si budu muset vybrat jiného koně ... asi Korunu českou.

38125

8.12.2004 9:58

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

TraTom 194.?.?.?

Ale pročpak modrá šance pro bídu?
Není to náhodou onen paternalistický sociální model, který dostal EU v konkurenceschopnosti až za Indii?
Sociální dávky by měli dostávat POUZE potřební a nikoliv všichni, kterým se nechce makat.
A není také náhoda, že na Slovensku po liberálních reformách 100 000 oněch "potřebných" najednou našlo práci?

Prostě sociální model má být pouze ve vzdělání, zdravotnictví a případně při vojenských nebo živelných katastrofách. Nikde jinde.

Mnohem lepší než různé dávky jsou odpisy z daní pro všechny občany. Na těch totiž lidé ušetří nejvíce. Jsou také mnohem spravedlivější, protože člověk má užitek z toho, co sám vytvořil.

P.S. I když si nedělám iluze, že nás ODS zachrání, ač jsem její volič.

38126

8.12.2004 14:43

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Nemohu s autorem rozhodně souhlasit......ODS je dle mého názoru ze dvou "zel" to menší. ČSSD se poslední roky projevuje - hloupostí, arogancí, tvrdohlavostí, namyšleností a znovu neskutečnou hloupostí. A pokud budou chtít spasit stranu nemohou to udělat výměnou figurky....protože celá strana je jeden funkční aparát který na tom v jakém stavu strana i kroky strany je, mohou. Mohou za to všichni z té strany, větší či menší měrou. Když jsem četl že tam chcou dát "prase" Škromacha tak jsem [chechtot] se smál opravdu dlouho.....o tom to je oni nic neřeší, oni prostě jen zkouší. Vláda která jedná systémem pokus-omyl....je špatná. Myslím že poslední hřebíček do rakvičky bude jakmile vezmou KSČM jako koaličního partnera a bude nám tu vládnout vláda ČSSD a KSČM tak si myslím že ODS už nic nezastaví ve výhře příštích voleb...otázkou je když to ODS pokazí koho volit? [zmaten]

38127

8.12.2004 16:54

Proc je proboha volili predtim?!

peter Veliky 205.?.?.?

To je presne jako v Kanade.
Levicovi, koruptni Liberalove se 3X za sebou (!) dostali k moci i presto ze Kanadske noviny (ty nebojacne) popisivali/popisuji a rozebiraji korupcni skandaly Liberalu. Denne mame na taliri v TV dalsi korupcni skanadaly, nove kopance ministru a nam se chce u toho blit !
Alespon zde v Kanade to muzeme pricist imigrantum, kteri masove voli Liberaly, ponevadz dobre vedi ze jejich socialni podpory, moznost si sponzorovat do Kanady pulku vesnice odkud prisli by jim Konservativci okamzite zatrhli.
Imigracni ministr (zenska ovsem) dal pracovni viza Rumunskym exotic tanecnicim, jako by v Kanade nebylo stetek dost!
Asi Rumunske stetky lepsi vypadaji . ([smích]
Skanadal s imigracni minystriny vypukl kdyz se zjistilo ze dala visum jedne tanecnici, ktera se zapojila do volebni kampane Liberalu. Tak v tomhle zde lide ziji. Naivnim Kanadanum to asi nevadi a porad, v kazdych volbach jim davaji hlasy.

38128

11.12.2004 1:41

RE: Proc je proboha volili predtim?!

pelesak frantisek xy 24.?.?.?

Reakce na 38128

Rumunske stetky snad cigorky spinave ne .?

38313

8.12.2004 17:24

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Přidávám se k žádosti o důkladnější vysvětlení poslední věty článku. A také doporučuji v očekávání dalšího vývoje navštívit stránky www.mpsv.cz (osobní stránky pana ministra a diskusní fórum). Proč? Pro pochopení i pobavení.

38129

8.12.2004 17:39

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Modrá šance na bídu....
Jestli je někdo profesionální socka,tak mu tu bídu přeji.

38130

8.12.2004 19:53

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Vaclav 24.?.?.?

"Proti modré šanci na bídu, která se na nás valí, nás už nic nezachrání."
Kdyz chcete vysvetleni: jedna se o "modre tunely modrych strak" ve stejnem provedeni jako za nechvalnych vlad Vaclava Klause. Myslim si ale, ze nejvetsi vinu na rozpadu CSSD nese Vladimir Spidla, podrazem Milose Zemana v prezidentskych volbach. Tim umoznil Klausovi prezidenstvi. Nyni je zeme na nejlepsi ceste k dosazeni vlady jedne (modre) strany. Spidla chybu nikdy nepriznal. Od te doby je vsak vetsina clenu i volicu CSSD v rozkolu a konflikt se neustale prohlubuje. Stanislav Gross, ktery pri podrazu Spidly asistoval, si bohuzel neni teto zakladni chyby ani vedom. (Nebo tak pouze predstira?) Natoz chybu verejne priznat a snazit se ji napravit. Ba naopak, tim ze uvnitr strany likviduje tzv. Zemanovce, pohrbiva za ziva celou CSSD. Radovi volici soc. demokracie se, na rozdil od sjednocene ODS, od te spiny a podrazactvi distancuji tim, ze utikaji z boje.

38132

8.12.2004 23:58

RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 38132

Nechci hájit Špidlu ani Grosse, ale vidím to trochu jinak. ČSSD byla odsouzena k zániku již v okamžiku, kdy ze strany zcela nicotné začala nabývat na síle a vážnosti pod Zemanovým vedení. V době rozpadu Občanského fóra vznikaly nové strany jak z OF, tak i mimo. Parlamentní volby pak ukázaly, že počet volených poslanců je podstatně menší, než počet zájemců o parlamentní křesla. A tak se politické strany začaly přeoranizovávat a slučovat a ti zájemci, na které se vedoucí stranické funkce nedostaly, zakládali strany nové. Další volby pak přinesly zkušenost, že neparlamentní malé strany nemají ve volbách šanci uspět. A tak začal houfný přechod zájemců o poslanecká křesla do ČSSD. Jak přechod přímý, tak i oklikou přes jiné politické strany. Vzorem politického turisty nůže být třeba Píťa - Petr Pithart, který těch stran prošel několik, než se mu podařilo upíchnout do senátu. Ale těch lidí, co přešlo ze všech možných politických stran v naději na vyšší volenou (příp. státní) funkci do ČSSD byly stovky. A volební úspěch ČSSD se skutečně dostavil, protože po vládě, resp. dvou vládách ODS tomu nemohlo být jinak.
Jenomže ČSSD je spolkem lidí všech možných názorů, velmi širokého politického spektra. A protože politických a státních míst bude vždy míň, než vážných zájemců o ně, tak boje o prosazení se v každé straně jsou nutné. V názorově homogenní politické straně (třeba ODS) jsou takovéto boje méně intenzívní, než v názorovém konglomerátu, který vznikl v ČSSD. Také to procento neuspokojených vážných zájemců je v ČSSD vyšší jak jinde. Proto také intenzívní vnitřní boje v ČSSD pronikají na veřejnost.
Role Zemana Špidly, Grosse v tomto vniřním rozpadu ČSSD má jistou roli, ale ne roli určující. Pouze vývoj ve straně k jejímu pádu trochu urychlují.

38136

8.12.2004 19:58

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Had 194.?.?.?

Předchozí komentáře se ptají na totéž, co napadlo (krom jiného) mě při čtení - jak autor tedy myslí tu modrou bídu?
Zastavím se u jiného výraziva a jeho významu. "Morální integrita a důvěra", "čistý morální štít"...
Skutečně si autor myslí, že v POLITICE někdo takto vybaven a tudíž již niterně vyzrálý může být?
Kdo spěje ve svém životě (ale upřímně a naplno) k náplni těchto hodnot, zcela automaticky se od politiky odvrací, protože vidí, že by byl převálcován a k úspěchu na poli politiky by se musel vzdát (co vzdát - pošlapat, pohrdnout, zahodit) hodnot, které jsou těžko k získání a realizování v dnešním světě, a také vidí, že takto ku prospěchu okolí již pracovat nelze. Škoda a velká hrozba pro další vývoj světa vůbec. Politici jsou již zrnka písku v bouři zmatků a převrácených hodnot našeho světa a neumí naplnit a realizovat touhy lidí po lepším životě. A krom toho, ty touhy jsou více a více sebestředné, takže jakpak je naplnit, že?
A tak koho volit? Nevolit? Co dělat, když jako člověk společensky obyčejný mám dát důvěru - hlas - "energii" někomu, o kom již dopředu pochybuji (výběr "menšího zla"[mrknutí jedním okem]? Jaký to může přinést efekt? To jsou v mírných obměnách otázky, které kolují nejen v mé kebuli, ale i ve společnosti mých blízkých a známých. Odpovědi se liší, ale různě silná, či slabá tónina nespokojenosti a pocitu zbytečnosti se prolíná všemi... [pláč].
Jinak: volil bych PROGRAM "Modrých ptáků", ovšem ne tyto. Taky nemají různé štíty...tedy ty správné. Těch k obhajobě a vyvýšení seba sama mají dost.

38133

8.12.2004 23:18

RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 38133

Člověče Hade, to máš ze své hlavy? Lepe řečeno: Tento názor plyne jen z tvé životní filosofie nebo ho máš podpořený i praxí, praktickou zkušeností? Ono je to konečně jedno, protože máš naprostou pravdu.
Plně podepisuji každé, skutečně každé, tvé slovo v tomto příspěvku. Skutečně je to tak. Jen člověk naivní a v politice nezkušený očekává, že v dnešní politice by mohl obstát člověk morálně zásadový, čestný, s čistým štítem.
To jen media nás krmí ilusí, že takový by správný politik měl být. Ovšem prakticky by takový morální člověk neměl v praxi šanci se politikem vůbec stát. Byl by to člověk pro politiku naprosto nevhodný už ze samé podstaty pojmu politika. Úspěšným politikem může být pouze člověk, který je mistrem kompromisů, jehož mravní zásady jsou podle potřeby natahovací a zároveň je i mistrem intrikování. Pokud by takový nebyl, tak by neměl naději domluvit se s politickými vlčáky z jiných politických stran či jako čelný politik státu s jinými státníky na minimální platformě společného postupu. Jak by byla dopadla 2. sv.v. kdyby se spolu nedomluvili Stalin, Churchil a Roosewelt?

Jenomže většině lidí to nedochází. Chtějí za politika člověka čestného a pravdomluvného, člověka s ideály. Takový by nevydržel ani týden. A když už politici jsou, jací jsou a jací musí pro potřeby politiky být, tak na jedné straně pro veřejnost se snaží hrát charakterní roli ideálního politika, ovšem na druhé straně, protože nevědí ani dne ani hodiny, kdy se znelíbí, tak když už jednou na tom postu jsou, tak také z toho postu něco mít. Člověče, div se tomu! A naivkové se skutečně diví.
Smutné, co?

38135

8.12.2004 21:53

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

trodas 82.?.?.?

No o CSSD je uz pomalu skoda i psat [zahanbení] Uz predvedli co umi a uz aby tahli...
Problem ale je, ze i ODSka uz predvedla, co umi - k podnikatelkemu statu pres Kozene, Zelezne (za vlady ODS byl prijat zakon ochranujici investice soukromniku ze zahranici u nas a za vlady ODS nebyl ucinen zadny krok, proti tomu, co Zelezny ucinil...), Klause (ne, nepamatuji si na sponzory :lol[smích], Macky (hezky priklad privatizace retezce kniznich velkoobchodu), Stehliky a dalsi...
Ano, pravicove nazory ODS jsou mi 100x blizsi nez CSSD, ale preci jen, je ta strana dost pofiderni. Je v ni take premira byvalych komunistu, takze nevim nevim,. ja bych radeji volil zelene... [smích]
Koruna ceska jsou docela zajimavi silenci, ale stale - silenci.
To same jako ruzne ostatni male strany, nejhorsi jsou ty co hlasaji samostatnost slezka a moravy a takove... [překvapení]

38134

9.12.2004 1:17

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Ig 81.?.?.?

Modrá šance pro bídu? Ale? Pán se jmenuje Olah a zrovínka nám nějak náhodu caprlote nemůže najít práci? A čekala by ho modrá bída?

38137

9.12.2004 2:08

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Thyronx 4.?.?.?

Nemate jinou sanci.
Vase jedina sance je ODS.Je to totiz strana ktera chce snizit dane, zavest poradek do danoveho systemu, chce reformovat skolstvi,zdravotnictvi a duchodove zabezpeceni.
CSSD neudelala nic ani nerealizovala takzvanou "deformu".
Politicky nevim, ale personalne je vlada bandou lumpu peroucich se o koryta,rozdavajici si trafiky, kde uz pred lety vyhnali jedine schopne ministry a nahradili je neschopnymi lidmi provazanymi mezi sebou korupci.
Buzkova je mozna skvela politicka ale jako ministryne skolstvi naprosty laik.Soudruzka Emmerova s jejim znarodnovanim jde do totalu a Sobotka je jedna velka nula s pravomoci vratneho v prazske ZOO.Svoboda si jede svoji kolej,Skromach chce cim dal vic penez i uredniku a spoji se teba s luciferem aby se zavdecil nemakacenkum,duchodcum a nemocnym. Ze socialistickeho statu se stal socialni jenze s prozranou statni pokladnou.Ted se ceka na vydelek z Telecomu a zaplacne se s tim nejaka dira.
Vlada a stat neustale reguluje a ovlivnuje skolstvi,zdravotnictvi jako celek, nemocenske,socialni davky,jakysi minimalni plat,a abslutne nehnul s duchodovym zabezpecenim. Takova vlada je k nicemu a jen skodi.Kazdy den to stoji narod 300 milionu Kc.

ODS je jedina strana ktera ma na to aby zavedla reformy a nizkou dan.Ta samotna zvedne zamestnanost,podnikavost a motivaci k praci.Ovsem socialisticky zakonik prace je take skvost. Ten peclive diskriminuje jak zamestnavatele tak starsi zamestnance.
e vaznou prekazkou v zamestnanosti a spravedlivem odmenovani za praci.Vytrhat z neho podstatnou cast stranek by byl velky plus.

Jaka jina strana je schopna udelat reformy??? Jaka???? Zadna.
Pokud nepujdete k volbam,budou vam Komuniste a CSSD vdecni. Pokud pujdete a budete volit nejakou polopivni stranu nezmenite NIC!
A to rozhodne o vasi zivotni urovni.

38141

9.12.2004 8:44

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Dušan Polanský dusan (tečka) polansky (zavináč) unob (tečka) cz 160.?.?.?

Jsem volič a souhlasím. Dokonce bych řekl, že mám zcela identický názor jako autor. Výborně. Za jedna. Pochopitelně že ČSSD budu volit i nadále. Za to že si něco myslím o Grossovi, kvůli tomu přece nepřestanu být socialistou. Gross a další časem odejdou, ale myšlenka sociální demokracie zůstane.

38150

9.12.2004 18:15

RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Modrý orel 194.?.?.?

Reakce na 38150

Soucialní demokracie?????????? [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [chechtot] [chechtot]

38179

9.12.2004 9:54

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Pavel 194.?.?.?

>>Jinak nás proti modré šanci na bídu, která se na nás valí, už nic nezachrání.
???
Drív nebo později bude muset někdo reformy udělat(to je bez debat)...A modrá šance se mi líbí.....ukažte mi jednu stranu v ČR,která má tak podrobně propracovaný opravdu reálný program

38158

9.12.2004 11:01

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

M.Š. 212.?.?.?

Vážení pánové,
mám obavy,že Vaše starosti jsou zbytečné.Jelikož po příštích volbách půjdou socani tam kam patří,tedy do ....,avšak ani dálší část povolební nebude o moc lepší,ano koho volit???Jistěže s největší pravděpodobností zvítězí modří vtáci,kteří se samozřejmě totálně znemožní a pak hádejte kdo přijde na večeři....Nevidím situaci nijak dobře,ale co můžeme v české kotlině čekat,s takovými lidskými zdroji,kterými disponují polit.strany se ani nic jiného čekat nedá.

Po dlouhé době zdraví M.Š.

38164

9.12.2004 20:37

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Vaclav 4 xy 24.?.?.?

Po tomto debaklu jsem se rozhodl ze prodam svuj svatecni klobouk po pradedeckovi . Mam i reservni vlozku nepouzitou z r. 1903a maly kloboucek na celo pro svatecni prilezitosti. Nosim je jen na sabath a vsichni jsou nadseni jak me pry slusi. Propoceni je umerne stari a tudiz v zachovalem stavu. V pripade zajmu prodam i puvodne bilou kosili (rusky limecek) . Pujde pry castecne vyprat v pripade neduvery.Nuti mne k tomu fin. duvody neb muj plat 1.5 mil rocne pry neni na veky a tak myslim na kolecka.Slusive pejzy (pripinaci } kdispozici jako bonus pro pripad odkupu jako balik. Josh Gross v.r.

38185

10.12.2004 4:07

RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 38185

Vaclave4 a kde je ten kaftan, to si snad nenechas nebo jo? [chechtot]

38211

10.12.2004 4:37

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Vaclav 4 xy 24.?.?.?

Pane mate naprostou pravdu ale preci nebudeme objevovat Americu . Stejne jako Vasek Sasek Wallesa Klaus a ostatni VYBRANI charakteri byl i GROSS vytipovan z nadrazi na nejvyssi funkce . Vzdyt oni preci se vzdy nejak preobrati slibi zaprou. Nic noveho za to je preci uz asi 6000 let pronasleduji. Posledni priklad: Mladeho zida zastrelili nekde v tom prachu mezi hadrniky. Stari zide ted soudili dobrocinne organisace v Americe ! podporujici chude hadrniky a cernoch soudce jim priklepl 164 milionu. Stara carodejnice pravila ze konecne ted mlady zid nasel spravedlnost. Dnes cestve. Tak o cem jeste mluvit. Zid narozeny 1946 pozadal o rehabilitaci Nemecko a na mou otazku jak to ze je prezivec odpovedel: nevadi, jsem zidem. Stejne to bylo se Salcmanem blahe pameti Barakem atd. Proste rasa vyvolena

Autorovi clanku (neb jsem nepochopil system jak pozna ctenar komu je mirena odpoved zde . Na straz nebo Nasrat) Stejne ale vidim ze spousta clanku vetsinou velice vybornych je hazeni perel svinim . To neni urazka pane Censuro to je prislovi

38215

10.12.2004 6:22

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Vaclav 4 xy 24.?.?.?

Dobrou noc bojovnici

38237

10.12.2004 12:46

Tunelář tunelářům - dává milost

Lev 82.?.?.?

Jaky to dobry clovek ten Santa Klaus:

Prezident Klaus dal milost i za tunelování

Přikryl byl odsouzen na 8,5 let za vytunelování desítek milionů. Teď dostal milost

Prezident Václav Klaus udělil dalších sedm milostí. Jedním z omilostněných je i Ing. Zbyněk Přikryl. Ten byl v říjnu 2001 odsouzen na 8,5 let nepodmíněně za vytunelování více než 22 milionů korun z Vítkovických staveb.
Někdejší předseda dozorčí rady Zbyněk Přikryl a bývalý generální ředitel Ladislav Hvižďa podle soudu podepisovali pro podnik nevýhodné smlouvy a vytunelované peníze pak získávaly firmy, ve kterých působili. Vítkovické stavby tak přivedli do vážných ekonomických potíží.

Prezident Klaus nyní Přikrylovi prominul zbytek trestu odnětí svobody pod podmínkou pěti let. Ve zdůvodnění ředitel Tiskového odboru Petr Hájek uvádí, že "motivem trestné činnosti nebyl osobní prospěch, pan Přikryl se sám neobohatil, peněžní trest uhradil, pečuje o své 80leté rodiče".

Ladislav Hvižďa, jenž byl spolu s Přibylem odsouzen na 7 let, ve vězení zřejmě zůstává.


38257

Příspěvků: 24

08.12. 08:46 karel klozar  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 09:01 Martin  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 09:58 TraTom  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 14:43  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 16:54 peter Veliky  Proc je proboha volili predtim?!
11.12. 01:41 pelesak frantisek  RE: Proc je proboha volili predtim?!
08.12. 17:24  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 17:39 Vratislav  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 19:53 Vaclav  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 23:58  RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 19:58 Had  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 23:18 Karel z Čech  RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
08.12. 21:53 trodas  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 01:17 Ig  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 02:08 Thyronx  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 08:44 Dušan Polanský  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 18:15 Modrý orel  RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 09:54 Pavel  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 11:01 M.Š.  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
09.12. 20:37 Vaclav 4  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
10.12. 04:07 Vcelicka  RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
10.12. 04:37 Vaclav 4  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
10.12. 06:22 Vaclav 4  Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách
10.12. 12:46 Lev  Tunelář tunelářům - dává milost

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 0

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,60 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,77 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 744,27 Kč
1 unce stříbra
545,24 Kč
Bitcoin
785 416,52 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 087