Diskuze k článku

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Příspěvků 21

26.11.2004 3:19

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Krestane ,nikdy nebudou rozumet,protoze nechteji,vsude kam pusti zidy,tak je okradou.Neni pravdou ,zer vsichni ,tak zvani zidi kradou,ale je pravdou,kde se krade ve velkem ,tak ,tam jsou zidi.Nakonec ,vsude je strkame do nejvyssich mist,takze si sami" kopeme hrob".

The Rise and Fall of Citizen Black
The US Securities and Exchange Commission this week charged Conrad Black, who once presided over one of Australia's most powerful newspaper companies, John Fairfax, with fraud. The SEC charged Black and his former chief operating officer, David Radler, with creating a fraudulent scene to siphon cash from the company. Black's former company, Hollinger, owns The Chicago Sun-Times and The Jerusalem Post, but in the past the empire included London's Daily Telegraph and a 25 percent holding in Fairfax, which publishes The Age in Melbourne and The Sydney Morning Herald. Business Sunday's Ali Moore looks at how Conrad Black operated in Australia, while the BBC's Jeff Randall, who worked for the Daily Telegraph under Black, chronicles the rise and fall of Citizen Black, as he describes him. Randall compares Conrad Black to Citizen Kane, of cinematic fame. Both were fabulously rich, ruthless and powerful press barons, and beguiled by beautiful women. And like Citizen Kane, Conrad Black's fall has been spectacular. He's lost power and respect, his social life no longer glitters, and now he's fighting for his financial survival. As a lawyer told the BBC,Pokracovani

"I think he's going to be right up there on the Mount Rushmore of corporate mis-governance. I think he's going to be remembered as somebody who misunderstood what corporate governance was all about. A person who just didn't get it, who just thought he really was a king, who thought that shareholders were terrorists as opposed to people who were entrusting him with their money."

37568

26.11.2004 3:37

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Jenom žasnu nad mírně řečeno nevědosmostí lidí, kteří se
pouštějí do ekonomických studií a přitom nejsou schopni
vidět podstatu problému.
Jukos je stíhán a Chodorkovský je v base za neplacení daní!
Při čistých obchodních vztazích a jasně vymezených ekonomických
zákonech je přeci jedno, kdo vlastní který podnik.
I když je majitelem cizí kapitál je nutné aby takový podnik
měl ve zmíněném státě rovné podmínky a platil poctivé daně!!!
V Česku by měla "sedět" vláda, protože protěžuje nad míru
únosnou cizí kapitál a zavádí tak nerovnost v podnikání.
Je pravdou , že Jukos je jiný případ, jelikož podnikání
v Rusku má znaky mafiánského kapitalismu z konce 19. století.
A ani bych v tom tolik nehledal ingerenci židovskou.
Někteří taky "kapitalisté" a "podnikatelé" z Česka i Ruska
všechny Židy předčí ve své nekonečné chuti okrást kohokoliv.
Záleží pouze na drzosti a bezohlednosti.

37569

26.11.2004 11:19

Vedení Jukosu prchá z Ruska

delta.100 delta (tečka) 100 (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

[naštvaný] Jenom žasnu nad mírně řečeno nevědosmostí lidí, kteří se
pouštějí do ekonomických studií a přitom nejsou schopni
vidět podstatu problému.

...Také kyký..

[oči v sloup]

Je jasné,že my se tady hádáme, tápem a v pozadí se chechtá nějaký pejzatý Jude. [chechtot]

37582

26.11.2004 12:03

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Karel z Čech 212.?.?.?

Je skutečností, že v politickém boji jde o zájmy obyčejných lidí zpravidla až na posledním místě. V tomto případě si myslím, že jde hlavně o dvě věci :
1) Putin chce odstavit a zlikvidovat nepohodlné oligarchy
2) chce získat větší státní vliv nad těžbou ropy.

Protože nemůže přistoupit ke státnímu vyvlastnění, tak vyvlastnění provede oklikou přes prodej části JUKOSu německé firmě, svázané s ruskými firmami. Prodej Jukosu bude proveden za zlomek jeho skutečné ceny. Bude sice provedena dražba, ale jsou propracované metody, jak dražbou prodat majetek předem určenému zájemci.

Víme, že svět není černobílý. Jak to to bylo jednoduché, kdyby byl pouze barevný. Jenomže věci se ve své podstatě dějí zcela jinak, než jak to navenek vypadá. Záměry účastníků jsou skrývány za líbivá a veřejnosti snadno pochopitelná hesla.
Přikládám dva odkazy : http://libinst.cz/clanky.php?id=437
a http://libinst.cz/komentare.php?id=67 na odbornější články, ale ani ty nelze samozřejmě brát doslova, neboť tendenčnost z nich přímo čiší.

37583

26.11.2004 13:30

Vedení Jukosu prchá z Ruska

W 193.?.?.?

Zaujimave na danej kauze je niekolko faktov.
Rusi sa vacsinou postavili za rozhodnutie Putina - 92 percent suhlasi, vyjadrene recou zapadu - demokraticky vyjadrili svoj nazor. Zapad sa vsak stavia na stranu par oligarchov, ktori preukazatelne podvodnymi sposobmi za Jelcina prisli k obrovkskym majetkom - na ukor ruskeho ludu.
Zapadu (nemam rad tento vagny termin) nevadi sposob nadobudnutie majetku tychto ludi, nevadi mu sposob ako sa k nemu dostali, nevadia mu miliony ozobracenych Rusov - to vsetko je demokracia. Ak vsak Putin stupi na otlak par ruskym Zidom, ktori maju jasne politicke ambicie (stupen bezocivosti politickych ambicii je mozne si vzhladom na ich aktivity politicke lahko predstavit) je to v rozpore s demokraciou.
Logicky sa naskytaju otazky o fungovani a podstate demokracie alebo este lepsie o skreslenom a falosnom zadefinovani tohto pojmu Zapadom podla svojich momentalnych potrieb.

37591

26.11.2004 14:09

Vedení Jukosu prchá z Ruska

dub 193.?.?.?

nevím, čemu se kdo diví, třetí světová nabírá na obrátkách. šaškárna kolem daní je stejnou fraškou, kterou použili pro zatčení al capona. podstata je jinde. a po beslanu a pokusu vyvolat občanskou válku na ukrajině se halt putýnka už pořádně nasral.
a tohle není nic, proti překvápku, které rozjel, a zapojili se i číňani. hezky světu předvedou, jak se lze zbavit bezcenných zelených papírků a konvertovat je do reálných aktiv, aniž by si toho většina lidí všimla a nějak se to projevilo ve zvýšeném tlaku na oslabení dolaru. nejsou to žádní blbci a řešení, které vymysleli je velmi elegantní[smích]
ale ať si na něj přijde každý sám.

37593

29.11.2004 23:22

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37593

>nevím, čemu se kdo diví, třetí světová nabírá na obrátkách.
>šaškárna kolem daní je stejnou fraškou, kterou použili pro
>zatčení al capona. podstata je jinde. a po beslanu a pokusu
>vyvolat občanskou válku na ukrajině se halt putýnka už
>pořádně nasral.

>a tohle není nic, proti překvápku, které rozjel, a zapojili
>se i číňani. hezky světu předvedou, jak se lze zbavit
>bezcenných zelených papírků a konvertovat je do reálných
>aktiv, aniž by si toho většina lidí všimla a nějak se to
>projevilo ve zvýšeném tlaku na oslabení dolaru. nejsou to
>žádní blbci a řešení, které vymysleli je velmi elegantní[smích]

>ale ať si na něj přijde každý sám.

No nevím, ale zatím Putin spíš drží s bušisty než s Čínou a ropu Číně dát nehodlá :
http://www.tyden.cz/text.asp?rid=8&show=text&tid=12826

37805

26.11.2004 20:55

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Naftak katfan 62.?.?.?

Odkazuji na časopis Týden který se jukosem zabýval již loni,a poukázal na pana Něvzlina šefa ruské židovské obce který s ukradenými miliony utekl do Izraele, kde mu byl samozřejmě poskytnut polit.azyl. Pan Sharon hned intervenoval U Putina v obavách, že se v Rusku zvedne vlna antisemitismu. Judaista podle tohoto článku nemůže být obviněn i kdyby spáchal sebeohavnější kriminální čin, protože žalobce riskuje, že bude obviněn z antisemitizmu.Tak se už nikdo ničemu nedivte a snažte se na to zapomenout nebo se z té "spravedlnosti" zblázníte Ahoj Naftak.

37614

26.11.2004 23:04

Vedení Jukosu prchá z Ruska

ladA 193.?.?.?

Pane Stwora, sazku bych i dal, ikdyz vsadit vazne nevim na co :] prijde mi, ze Putinovi jde o to, udrzet prirodni bohatstvi v zemi, mam takovy dojem, ze si zacina uvedomovat tencici se zasoby ropy a udrzeni si ji pro sebe. coz mi prijde takove, ze by z toho mohl mit rusky lid i prospech. na druhou stranu, o tu ropu co jim v zemi zbyde, povedou valku, a to zas rusky lid hodne odskace. muzeme si zkusit tipnout, jestli se toho dozijem[překvapení]

37619

27.11.2004 0:15

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Uz v davnem stoleti poradil hlavni rabbin v Carihrade v dnesnim Istambulu zidum v Evrope v dopise toto;Vyrazte krestanum obchod z ruky a stanete se pany sveta.Tak se nedivte ,zatimco nejaky ,kdo nekrade ,okrada svou rodinu si nese neco maleho ukradeneho na chatu a pritom si mysli ,byhvi ,jak neni chytry,tak zide kradou v bilionech a milionech za ktere si koupi zkorumplovane politiky s plnymi kalhoty strachy aby nebyli pri odhalenych zidovskych zlodejnach nenarceni z antisemitismu ,protoze zidama ovladane noviny by se hned do nich pustili a bylo by po korytu ,co vsechno by najednou na nich nasli zavadneho,kdyz oni v Americ eodstranuji po dobrem a nebo po zlem i presidenty a to Americanum pred nosem a niceho se neboji,takovy Greenspan zadluzil Ameriku do zidovskych bank v hodnote 8 trilionu dolaru,takze nikdy Americani nebudou moci splatit ani procenta z uroku,proto volme do vsech krestanskych vlad zidy-zionisty,at uz ten konec je co nejdriv,byli jsme kdysi otroci a zase v modernim pojeti otroku zustanem,copak to kolem sebe nevidite ,vsude sama smelina ,ziti na dluh,moralka v haji,inteligenti prezivaji,tak jak politici na zidovskem baksisi,co jim v danich musime dat.Jdete zpet v kalendari a zaznamenejtesi pre scely rok ,kolik zidovskym multimilionovych podvodu jsme tento rok meli,Evronem pocinaje,potom si najdete kolik zidu sedi v base a kolik se jim sebralo na majetku,pokud jej nemeli prevedeny na jine cleny rodiny a tak zjistite ,co rikam a co je pravda,jez nas vsechny jednoho dne prekvapi,az pujdem do banky a dolary tam nebudou.

37620

28.11.2004 22:23

Vedení Jukosu prchá z Ruska

trodas 82.?.?.?

Ja to nechapu. Jde o neco jako pokus o zvraceni privatizace spatne prodaneho podniku darebakum, co z nej chtej jen vse vysosnout a uteci za kopecky z Ruska? [oči v sloup]
Ma to Rusko zapotrebi?
Dyt tam takhle nikdo nebude investovat. Jake jsou ty "dluhy" na danich? Jsou opravdove? [oči v sloup]

Nechapu a narozumim tomu [oči v sloup]

...ani nevim, co je vlastne dobre... Asi aby se to vyresilo, ale jak? [oči v sloup]

A na tu zalobu jsem zvedav [smích]

37731

30.11.2004 3:19

Vedení Jukosu prchá z Ruska

albert 66.?.?.?

Hleda-li zvidavy a chapavy odpoved na otazku "KDO"? [překvapení]
snad v prilozenem textu ( [zahanbení] , pouze v anglictine ) predevsim na prvych 10 strankach, muze nalezt odpoved. Nebo [zmaten]
http://www.israelect.com/reference/Willie-Martin/JewsReward.html

Sam se ale priznavam, ze stale nerozumim tomu, proc vetsina (jako treba p. Peleska) pise "zid" s velkym "Z", zatimco zlodeji, tunelari, podvodnici, komunisti se pisou s malymi pocatecnimi pismeny. To snad nedelaji dobrou praci, ze si to Velke Pismeno nezaslouzi ??
Ma nekdo na to vysvetleni ??
Po pravde - ja nemam.

37815

30.11.2004 23:07

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 37815

Já píši někdy velké a někdy malé.
Nevím přesně jak mluvnicky , ale jako příslušník národa
má být velké. / Němec, Francouz /.
Je to sporné , jak přesně odlišit příslušníka národa
od obecného názvu žid. A kdo to vůbec je žid?
To je také problém.Je to vyznavač náboženství - židoství.
Já nevím. Ale fakt je , že nazvat někoho židem , má u nás
na Žižkově pejorativní nádech.
Trochu je to jako nadávka. Ty žide!
Ale to už je asi jiná kapitola.
Jenom jsem učinil malou poznámku.

37861

30.11.2004 23:38

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Lev 82.?.?.?

Reakce na 37861

Pane Peleska, strucne a rychle k zapamatovani: "křesťan" piseme s malym zacatecnim pismenem "k". No a "žid" chodici do synagogy - templu, vzdy s malym, zacatecnim "ž", no a ten jejich vyvoleny narod, s velkym zacatecnim "Ž". Legracni na tom snad je, ze vira a zidovska narodnost, i kdyz to v podstate nerodnost zadna neni, az teprve po udeleni ( odebrani ) palestinske pudy, se utvoril stat Izrael s "narodnosti" zidovsko-izraelskou. Myslim si, ze se da rict i napsat Izraelec i Žid, ve state, izraelskem. Cili "Žid", je obcan Izraele. Hm, mozna, ze nekdo bude mit jeste lepsi vysvetleni. [mrknutí jedním okem]

37865

30.11.2004 23:55

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Lev 82.?.?.?

Reakce na 37861

židé - hebrejsky Jehúdím, lat. Judaei - v hist. a etnickém smyslu název potomků izraelských kmenů, obyvatel starověké Palestiny (Židé); ozn. vyznavačů monoteistického náb., opírajícího se o Starý zákon, zpravidla stoupenců …

Židé, židovský rabín provádí staletý rituál obřízky novorozeného chlapce ve společnosti dalších mužských členů rodiny (1920)

Josephus Flavius
žid. historik, 37/38 Jeruzalém, † po 100 Řím; pocházel z rodiny vysokého žid. kněžstva, po zajetí v žid. povstání zažil 70 n. l. dobytí Jeruzaléma v táboře císaře Tita. Žil pak s císař. rentou v Římě.

věčný Žid - Ahasver:
věčný Žid. Podle střv. legendy vrátný (Žid), který uhodil Ježíše při odchodu z Pilátova domu. Za trest byl odsouzen bloudit světem až do druhého Ježíšova příchodu.

A tak dal a tak dal. Stejne je to zahadne s tim
židem a Ž*idem [oči v sloup]

37866

1.12.2004 7:12

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

albert 66.?.?.?

Reakce na 37861

>Já píši někdy velké a někdy malé.
>Nevím přesně jak mluvnicky , ale jako příslušník národa
>má být velké. / Němec, Francouz /.
>Je to sporné , jak přesně odlišit příslušníka národa
>od obecného názvu žid. A kdo to vůbec je žid?

Pane Peleska, mate-li zajem, tak si prectete soudobe zpravodajvstvi od historika jmenem Josephus Flavius (lituji, pouze v angl.).
Zacinaje od knihy 13 (9. kapitola) az do 20 knihy, "Antiquities of Jews".
Tam se dozvite veci, ktere - alespon v mem skromnem zajmu - jsou daleko cennejsi, nez nejake "politicky korektni" vysvetlovani dnesnich "expertu" atropologu, historiku a pod. na tema, kdo je zid a kdo neni ..

A vlastne, jake narodnosti jsou dnesni Americane ? Jsou vsichni snad Evropane ? Nebo snad ti pred nimi, tj. Indiani? Nebo negroidi? Nebo snad Asiate, Indove, Iranci a Arabi, kteri dnes prevladaji mezi soudobymi emigranty? Ci to jsou mestizove (potomci smes spanelskych dobyvatelu a indianu)?
Ci vubec - neni to vse to dohromady (United we stand !), a to se budem casem "vylepsovat" - co je dnes americky "narod"? Americka "rasa"? Americke "etnikum"?

Cist, premyslejt, pozorovat - to je snad nejlepsi cesta jak najit odpoved jake "narodnosti" (rasa, etnicita, etc.) jsou dnesni Americane, a jsou a byli zide (pzn.: Chazari a jejich potomci, tvorici 90+% dnesniho zidstva - to je jen extra) ..


37884

1.12.2004 10:32

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37884


>Ci vubec - neni to vse to dohromady (United we stand !), a
>to se budem casem "vylepsovat" - co je dnes americky
>"narod"? Americka "rasa"? Americke "etnikum"?

http://www.pixzone.com/pix/gallery/images/christy.jpg

I takhle se to da namixovat i bez mixpultu. Diky, Matko prirodo! [smích]

37891

1.12.2004 12:33

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 37884

Klasické národní státy vznikaly a přetrvávají v Evropě a částečně v Asii, kde je však dost států mnohonárodních. V Americe Severní ani v Jižní se o národních státech nedá hovořit a obdobně je to i v Africe. Ani Arabové nemají národní stát. Arabské, Africké i Americké státy jsou produktem koloniálního dělení světa.
Problém s židy a Židy je zde velmi často diskutovaný. Jsou Židé národ nebo jen jako křesťané věřící určité církve? Židé jako národ jsou jistě sporní, neboť mezi etnickým Židem z Judeje a židovským Chazarem je jistě etnický rozdíl. U černých (sefardských) židů je tento etnický rozdíl patrný na první pohled.
Mohou tedy lidé různého etnického původu - běloši, černoši, tataří a pod. tvořit nový, resp. staronový národ za situace, kdy jeden žije v Izraeli, druhý v NY třetí třeba v Moskvě? Skutečně zapeklitá otázka pro etnografa. Normální člověk by asi řekl, že nikoliv, že židé jsou pouze náboženskou skupinou. S tím však židé jistě souhlasit nebudou, protože k čemu by náboženská skupina potřebovala samostatný stát? Je snad stát budhistů, křesťanů, muslimů, hinduistů aj.?
Co jsou tedy Židé? Mnohonárodní skupina lidí vyznávající stejné náboženství a mající společný jazyk hebrejštinu, vedle jazyka mateřského, jazyka státu, kde se narodili, která se považuje za ostatním lidem nadřazená, za národ bohem vyvolený. A pouze z tohoto vyvolení pak vyplývá, že možná jsou národ svého druhu.

37899

2.12.2004 2:40

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

albert 66.?.?.?

Reakce na 37899

>Co jsou tedy Židé? Mnohonárodní skupina lidí vyznávající
>stejné náboženství a mající společný jazyk hebrejštinu,
>vedle jazyka mateřského, jazyka státu, kde se narodili,
>která se považuje za ostatním lidem nadřazená, za národ
>bohem vyvolený. A pouze z tohoto vyvolení pak vyplývá, že
>možná jsou národ svého druhu.

Karle, toto jsou dobre zdroje na tema, a davaji smysl. Alespon me davaji.

http://wsi.matriots.com/What%20is%20a%20Jew.html

http://www.whiterenegade.com/jews.html
Zid je :
1) Nabozenstvi
2) Zamanuti, uvedomeni (Mindset)
3) Rasa
Zid muze byt lehce vsemi tremi typy najednou.
Zid muze byt 2 z techto 3 typu.
Zid musi byt ALESPON jednim z techto 3 typu.
A to (3 charakteristiky) se meni zid od zida.

Ale bezpochyby, s tou nejskvelejsi definici kdo je zid prisel sam Jezis Kristus. A to hned dvakrat za sebou, ve Zjeveni 2:9 a 3:9. Posledni vyskyt vyrazu 'Ioudaios', tj. Zid v Novem Zakone, a tim padem i v Bibli. A takovem podobenstvi se "vydali" do moderniho veku ...
Zde Kristus dal dohromady 'rasu', 'etnicitu', 'narodnost', 'statni prislusnost' a nabozenstvi. Nazval zidy "Satanovou synagogou" (recky synagogue = sdruzeni, sbor, sber). [překvapení]
37938

1.12.2004 12:36

RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska

Aja 24.?.?.?

Reakce na 37884

Mozna by se dalo neco najit v antikvariatech v cestine.
Rozhodne v edici Anticka knihovna vysly dva dily jeho "Valka zidovska".

37900

2.12.2004 1:39

Vedení Jukosu prchá z Ruska

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pravdepodobne se toho mozna ,nahodou,dozijem ,ze budou prchat odevsad,tak jak zs Egypta ,kdyz tam nakradli zlato a sperky,jak svedci faraonuv zapis.


w w w . h a a r e t z . c o m


--------------------------------------------------------------------------------

Last update - 23:20 01/12/2004
FBI searches offices of pro-Israel lobby
By Nathan Guttman, Haaretz Correspondent

Federal Bureau of Investigation agents conducted searches Wednesday in AIPAC (The American Israel Public Affairs Committee) offices, as part of the investigation into suspicions that senior AIPAC officials received classified information from Pentagon analyst Larry Franklin, and transferred that information to Israel.

When the investigation began in August, the pro-Israel AIPAC lobby denied serving as a conduit for documents from Franklin, who is connected to U.S. Defense Secretary Donald Rumsfeld's office.

Three months ago, FBI agents interrogated AIPAC officials, and confiscated computer files. According to AIPAC, the organization is fully cooperating in the investigation, and they hope they will soon prove that the accusations are groundless.

Shortly after the investigation began, American media reported that the U.S. administration believes that the FBI will refrain from charging Franklin with espionage. The FBI apparently lacks any evidence that the Pentagon data analyst was operated by either Israel or AIPAC.

37936

Příspěvků: 21

26.11. 03:19 Robert Nohejl  Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 03:37 Peleška Milan  Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 11:19 delta.100  Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 12:03 Karel z Čech  Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 13:30 W  Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 14:09 dub  Vedení Jukosu prchá z Ruska
29.11. 23:22 Karel z Čech  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 20:55 Naftak  Vedení Jukosu prchá z Ruska
26.11. 23:04 ladA  Vedení Jukosu prchá z Ruska
27.11. 00:15  Vedení Jukosu prchá z Ruska
28.11. 22:23 trodas  Vedení Jukosu prchá z Ruska
30.11. 03:19 albert  Vedení Jukosu prchá z Ruska
30.11. 23:07 Peleška Milan  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
30.11. 23:38 Lev  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
30.11. 23:55 Lev  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
01.12. 07:12 albert  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
01.12. 10:32 Idealista  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
01.12. 12:33 Karel z Čech  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
02.12. 02:40 albert  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
01.12. 12:36 Aja  RE: Vedení Jukosu prchá z Ruska
02.12. 01:39 Robert Nohejl  Vedení Jukosu prchá z Ruska

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,38 Kč
Euro
24,27 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
18,68 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 340,50 Kč
1 unce stříbra
516,64 Kč
Bitcoin
896 751,89 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 804