Diskuze k článku

Analýza: Trumpovo prohlášení o Jeruzalémě má skrytou agendu

Příspěvků 8

13.12.2017 3:01

A bude treba nebo je v planu zalozit podobne,

favela 203.?.?.?

hlavni mesto Stredoevropskeho Islamskeho Chalifatu v Praze.
I.Trump obvinila pri rozvodu Trumpa u soudu , mimo jine, ze znasilnovani behem manzelstvi. Tedy vazny zlocin, ktery by se nemel ponechat bez trestu. Obvineni slouzilo ke zvyseni soudni odmeny a vymery vyderacskeho vykupneho, osvobozujiciho dnesniho presidenta z manzelstvi..
Vice znasilneni vice milionu pro Ivanu.
Soud skoncil a znasilneni nejak se zmirnila do ztracena.
Tedy znasilneni ma jiste polehcujici a pachatele osvobozujici pod podminkou miry bohatstvi a vyse milionu poskytnutych znasilnene...Vse odpusteno. Vice lzi vice miliony. Chudej nasilnik dostava flastr, dle zakona.
Vime, ze zeny jsou casto posedle chamtivosti a nevahaji delat sceny , hystericka , lziva obvinovani , kdyz to vynese..Take na tom je feminismus zalozen.
Myslim, ze p. pres. Zeman udelal chybu kdyz touzil, aby takova osoba dostala v v CR nejaky urad. Penize pak pouzila . Dnes vypada jako nekdo , kdo chodil dlouho blizko vosiho hnizda a maval hodne rukama.
Take inteligenti z oboru psychiatrie zapocali zjistovat nebezpecnou osobu v Trumpovi. Nemohou mlcet.
The Dangerous Case of D.Trump.
We witness to malignant Normality. Our duty to warn. Unbridled /he is found/ and extreme present hedonism. Unfit for duty.
Pathological Narcissism and politics are lethal Mix. His selfsabotage is rooted in is past. Sociopath. D.T. is : A/ bad,B/mad, C/ all above.
Crazy like fox versus crazy like a Crazy. Delusional disorder, admirations of Brutal Diktators/Putin among them/. Cognitive impairment, POTUS.
Mentally incapacitated. Clinical case for dangerousness of D.T.
Trauma , time, truth and how a president freezes healing and promote crisis.
Abusive president. His process of adaptation to evil , normalization of evil.
Trump dangerous individual and his inability to manage crises,his creation of his own reality and threat to viability of Us demokracy , his malignant normality comes to dominate our governing /one say antigoverning/ dynamic.
It is not generally known, that during the Cold War a special gov. commission,was set up to help the American people achieve the desired !! psych. capacity with an anticipated nuclear attack and overcome the fear of nuclear annihilation. Helping Americans accept !! malignant nuclear Normality.

361431

13.12.2017 3:22

It does not take a psychiatrist

favela 203.?.?.?

to notice, that our president is mentally Compromised .Memebers of the press , CALL PRESIDENT A MAD KING , NUT JOB, AND EMOTIONALLY UNHINGED.
Disorderly mind. Alarmed by president furious tirades, conspiraci fantasies, aversion to facts and Attraction to violence. When he lies , does he know he is lying, od does he believe his own lies....Atd. A je toho hodne.
Vyplati se to precist znova a mit USA na mysli.
A otazka myslim je tady , muze pritomne USA zvolit nekoho normalniho ?/
A to cele jiz probiha nejmene od 1945 a vazeni iteligenti si nejak nepovsimli pathologickeho chovani postupnych vlad a uradu CIA-Pentagonu, NATO atd...
Nejak si celych 70 roku nasili ,valek, masakru , loupeni na celem svet a bez prestavky nejak si toho mnozstvi psychopatu vazeni vedci nevsimli.
Ze Trump neni prvni ani posledni milionarskej demokratickej diktator.
Jednou jsme takhle pozorovali nekoho neco delat. Pak jsme se mu zminili , ze dela jen skodu a zadny uzitek pri praci. /Tedy ani nikoliv vice skody nez uzitku/.
Odpovedel. delam jen svoji praci /job/.
Tady na zapade je neco vic , s cim jsem nepocital ...Pomyslel jsem.
Zajimava je take prima umera . Cim vice davame Bohacum, afroarabum,feministkam, domorodcum, teroristum atd.nasi poctivou praci .
Tim vice nas nenavidi...
Jestli mame nejakej vyvoj pred sebou , jsou to prave dnesni poslove pravdy /Asange, Wikileaks/ conspiratori ,lide kteri premysleji a ukazuji na nedostatky kteri premysleji a tim poskytuji moznosti vysvetleni nevysvetlitelneho prozatim, demonstrujic za lepsi svet , a nejsou to a nikdy nebyli vyse uvedeni experti a uredne zpatlany vedatori posluhujici elitnim vrchnostem...
Lide , KTERI JSOU A CASTO BYLI I V MINULOSTI PRONASLEDOVANI....
Dnes je to nejinak.

361432

13.12.2017 11:35

Jinými slovy jisté "potlačení vlivu" Ameriky

Velekněz Ratata 88.?.?.?

kterým autor článek uzavírá, vůbec nemusí být v rozporu s možným Trumpovým dlouhodobým záměrem, omezit nákladnou angažovanost. Ani to, že nakonec vypomůže Moskva třeba s aspoň dílčím urovnáním. Ale takhle zároveň vypadá jak hotový hebrejský šampión a aspoň zatím mu nikdo nemůže vmést ani nějakou spolupráci s Putinem.

Co se týče arabských papalášů, každá hůl má dva konce. Třeba Saúdové si nejspíš prostě nemůžou dovolit jít proti Trumpovi a například se sčuchnout s jeho americkými "partnery" jak by ty kmocháčky nejspíš označil Putin. Že budou řvát, to se rozumí. To patří ke hře. Bazaar. Nehledě na to Saúdové na nějaké Palestince házejí bobek zvysoka.

Prostě každý si v tom najde, co zrovna potřebuje, a dost smutná sranda je, že všichni na to zuřivě naskakujou, ale fakticky se vlastně nic nemění . Je to třeba jako když se z ČSR stala ČSSR a z té ČSFR. V tom druhém případě už ovšem pod tou prázdnou symbolikou nějaká změna schovaná byla, to bylo řekněme dočasné zamaskování procesu neodvratného rozdělování republiky. Jednou uvidíme, čo to bolo s tým Jeruzalémom a až pak si můžeme říct, jak jsme byli chytří nebo blbí.

361435

13.12.2017 23:02

a až pak si můžeme říct, jak jsme byli chytří nebo blbí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 361435

Vloženo přes proxy. Zrušeno.

361437

15.12.2017 15:15

no vida, jeden přeloženej článek mimo mainstream

r.m. 80.?.?.?

dokáže čtenáři vysvětlit o co vlastně. Penězi nebohých čtenářů a spotřebitelů vyfutrovaný hlavní proud oproti tomu blábolí hrušky s jabkama cinknutý rozemletou PETkou.

361448

16.12.2017 0:08

Kde byl skutečný Jeruzalém? Kde byl Ježíš Kristus ukřižován? Přece v Konstantinopoli !!

Karel K 88.?.?.?

Kde byl skutečný Jeruzalém? Co znamenalo slovo "Jeruzalém" původně? S dnešním pseudo - Jeruzalémem, kde jezdí zbožní turisté, nemá nic společného. Kde byl Ježíš Kristus ukřižován? Přece v Konstantinopoli !! A je tu hodně lží, co říkají dnešní církevní hodnostáři ..

Kde je Pravda ?? Kristus se narodil na Krymu, nа mysu Fiolent, Stonehenge byl postavený v roce 1949, před 200 lety se stala Apokalypsa na Zemi. Celá města a milióny lidí zemřely po vlnou bahna. Armáda Napoleona a armáda Alexandra I. bojovaly soudružsky na stejné straně ve válce roku 1812. Napoleon opravdu prohrál válku s Rusy ? Nebo je to jinak ? V jakém roce vybuchl Vesuv, který zničil Pompeje? Odpověď zní následovně: Největší výbuch Vesuvu ve středověku nebyl v roce 79, ale v roce 1631 v sedmnáctém století. Tehdy všichni zemřeli.
Kristus Andronik se narodil 25.12. 1152 našeho letopočtu na Krymu, nа mysu Fiolent. Toto místo je popsáno v evangeliích jako Betlém.
Byl ukřižován 22.3. 1185 n.l. v Konstantinopoli na hoře Yoros , pak přišla z V.Tartárie odplata v podobě IV. křížové výpravy, kdy Ruští křižáci dobyli přímo Konstantinopol roku 1204. Proto ta dnešní tahanice o ruský Krym. Koloseum nechal postavit Papež už jako Ruinu na okrasu města v roce 1790 nl, a Stonehenge byl postavený v roce 1949 na zakázku Armády v uzavřené vojenské z.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-...

361452

16.12.2017 11:57

RE: Kde byl skutečný Jeruzalém? Kde byl Ježíš Kristus ukřižován? Přece v Konstantinopoli !!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 361452

Psáno přes proxy. Zrušeno.

361454

17.12.2017 10:15

Tisic roku zadny pokrok,stale jsme myslenim Neandrtalci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Lidska zavist stale ovlada lidskou dusi, zejmena , zavist, uz tech bohatych, co chteji mit vic, nez ty ostatni a vlastne nikdy nemaji dost a nebudou mit dost ani v budoucnu. Byvaly ministr zahranici USA Kissinger to rekl jinymi slovy: Jestlize se najde krajina, jez na svem uzemi bude mit mineralni bohatsti, tak, my, jakoby “Americane” ,jim nedovolime toto bohatstvi pouzit a nebo urcit cenu, za kterou nam to chteji prodat.Tak, tohle cesky narod zna z odprodeje uranu, kdyby jsme se nepodvolil, tak, jsme byli, to same jako Iraq. Evropsky clovek ze sveho brehu nerozumi demokraticke politice, diplomacii jakou USA vede, sliby, jez jsou pasti na pristi obet, jako v pripade ambassadora April Glaspie, jez ujistovala Saddam Hussejna, ze ,USA se nebude plest do politiky arabskych zemi, to bylo 25 cervence 2001 ve valce, slib, ze nechaji volne odjezd iracke armady z uzemi Kuwaitu, zpet do Iraku, a jak to dopadlo vsichni vime GLASPIE:I have a direct instruction from the President to seek better relations with Iraq
Po valce ve Vietnamu se Kissinger vyjadril o “Hrdinech” temito slovy:Military man are just dumb, stupid animals to be used as pawns in foreign policy…(from Chapter 5 in the ‘Final Days’by Woodward and Bernstein).
http://disc.server.com/discussion.cgi?disc-149495;article-97702......
Takbychom meli porozumet, ze vojska NATA provokujici na zapadnich hranicich Ruska,jsou ty “”dumb, stupid animals”, jakozto provokace proti Severni Koreji a armadni cviceni ze strany Jizni Koreji a vubec, bombardovani Syrie, Iraku, Afganistanu je “dump” politika drive a nebo pozdeji bude dalsi prilezitost pro “dumb hrdiny” s jinou diplomacii a s jinou diplomatkou jako byla April Glaspie.
Jakysi, myslici, normalni obcan, nechal vzkazat na adresu Americkeho presidenta ,temito slovy: nebojujte proti terrorismu, terrorismem.!
Nakonec matka Teresa rekla jednu vetou: Svetovym problemem nejsou chudi, ale, bohati.

361474

Příspěvků: 8

13.12. 03:01 favela  A bude treba nebo je v planu zalozit podobne,
13.12. 03:22 favela  It does not take a psychiatrist
13.12. 11:35 Velekněz Ratata  Jinými slovy jisté "potlačení vlivu" Ameriky
13.12. 23:02  a až pak si můžeme říct, jak jsme byli chytří nebo blbí.
15.12. 15:15 r.m.  no vida, jeden přeloženej článek mimo mainstream
16.12. 00:08 Karel K  Kde byl skutečný Jeruzalém? Kde byl Ježíš Kristus ukřižován? Přece v Konstantinopoli !!
16.12. 11:57  RE: Kde byl skutečný Jeruzalém? Kde byl Ježíš Kristus ukřižován? Přece v Konstantinopoli !!
17.12. 10:15  Tisic roku zadny pokrok,stale jsme myslenim Neandrtalci

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 112 čtenářů částkou 15 139 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Za volně dostupnou Wi-Fi milionová pokuta. GDPR hrozí hotelům i kavárnám25.02.18 10:01 Neurčeno 3

Johanku z Arku ztvární v Orléans míšenka, policie řeší rasistické vzkazy23.02.18 16:58 Francie 2

Buzny sbírají podpisy pod petici požadující svatby. Politici jim jsou nakloněni21.02.18 21:11 Česká republika 7

Neidentifikované vrtulníky v Afghánistánu21.02.18 02:27 Afghánistán 2

Protiruské pogromy na Ukrajině20.02.18 02:04 Ukrajina 1

Švédsky absurdistan. Krátke multikultúrne spravodajské okienko zo Švédska19.02.18 12:29 Švédsko 1

Starosta (soc. dem.): V Castel Volturno diktují pravidla Nigerijci19.02.18 01:36 Itálie 1

Německem i Rakouskem zní: Zrušme poplatky rádiu a televizi18.02.18 21:49 Německo 0

Sociální úřad přiznal migrantce s dětmi 7.345,45 eur měsíčně. Lidé, kteří to rozlobeně komentovali, budou stíháni pro nenávistné podněcování18.02.18 20:10 Německo 3

Dovolená jen pro černé Američanky18.02.18 16:39 USA 2

Berlín: Protestní pochod žen proti islamizaci k belínskému federálnímu kancléřství18.02.18 16:28 Německo 0

Viersen: Afričan znásilnil 65 letou Němku18.02.18 15:56 Německo 1

"Mnichovský diktát" EU: Pokud ministerstva sama neskoncují s rušivými emocemi okolo relokací, nadiktuje "konečné řešení" Rada Evropy18.02.18 15:43 Evropská unie 1

Dívky mizí ze startu formule 1. Jsou v protikladu s normami dnešní doby18.02.18 15:19 Neurčeno 1

Než migrant překročí hranice Evropy...16.02.18 18:35 Neurčeno 3

Vysoká hra Putina: Turecko nakupuje ruské S40016.02.18 16:25 Turecko 7

Transgender kojí15.02.18 14:47 Británie 1

Dva teplí sdílejí fotku "svého" dosud nenarozeného dítěte na Twitteru 14.02.18 17:23 Británie 3

Přihlouplí češti umělci opět školí Zemana a potažmo národ14.02.18 16:45 Česká republika 3

Tak je to tady: vláda znovu hlásí Česko k fiskálnímu paktu14.02.18 16:34 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
20,62 Kč
Euro
25,35 Kč
Libra
28,80 Kč
Kanadský dolar
16,32 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
22,01 Kč
100 japonských jenů
19,29 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
6,08 Kč
100 maď. forintů
8,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
36,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 396,78 Kč
1 unce stříbra
340,84 Kč
Bitcoin
194 045,68 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2018 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 513