Diskuze k článku

Biopaliva a bioblázni

Příspěvků 18

7.10.2017 9:15

Bez pochyb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Je tam za tím patrný zájem udržet obyvatele otrokáren v zápřahu exelentně machrujících. Takže takže, je to o převracení smyslu života v živoření užívaných a je to patrně původní zátah přerozdělovačů a sosáků kapitálu diagnoz notorické vášně ztrácící je smyslu jako pominuté drogou a nožném záměru těchto kalivodů vůbec zbavit možností řadových lidí si formovat a realizovat zájmy pod postiženými "harpagonchadejci. Patrně je to o cíleném devastu a ve skutečnosti to primárně likviduje obyvatele industrializací v nová otroctví panských jízd velkomožnými. Je to takové poněkud zastřené rozděl a panuj s dnes již prokazatelnými škodami jak ekologickými, ekonomickými a hlavně civilizačními patáliemi "reklamy zdánlivého prospěchu. Kterému nevěřím a prvotní zájem tam byl a je pro mnohé zjevná uzurpace moci a v důsledku nemožnosti okolí vymanit se ze hry úžer i s efekty umělých konkurencí s efekty likvidace užívaných s celkovým neblahým vlivem na faunu flóru, neživou přírodu a hlavně rozumy formátovaných užívaných zpravidla nevědomých obětí této obludné hry s životy a enviromentálně s planetou se vším všudy. Až v některých případech očividný ekoterorismus zfanatizovaných nedouků hlavně těch kteří v přeneseném slova smyslu pro stromy nevidí les a jsou postižení primitivní mentalitou či bez obalu řekněme že jsou hloupí.
https://www.youtube.com/watch?v=fCDEe_rT7iI

360371

7.10.2017 12:35

Paliva

lucifuge 46.?.?.?

Jakákoliv paliva – uhlí, benzin, nafta, biopaliva, uran– vše je již přežitek. Jedině solární či větrná atd. má budoucnost.

360374

7.10.2017 13:25

RE: Paliva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 360374

Ovšem že ne
https://www.youtube.com/watch?v=tbE5bVl8r2g time 1:54:46 [chechtot]

360375

9.10.2017 22:18

RE: Paliva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 360375

jak ten šéf na rannej porade...
a kolega sa pýta druhého: a čo povedal???
..to nepovedal!

360438

7.10.2017 13:28

RE: Paliva

Timechild 178.?.?.?

Reakce na 360374

Tento blud iste nebudete vybliakavat za mrazivej bezveternej noci...

360376

7.10.2017 13:40

Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360376

Kdyby se dalo svítit, topit, točit motory a bombardovat největší silou na Zeměkouli, to jest lidskou blbostí, tak by se jaderná energie okamžitě stala a následně již napořád zůstala jen zajímavou a naprosto bezpečnou technickou hračkou.

[velký smích]

360377

8.10.2017 1:15

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360377

Když z toho vynecháte tu lidskou blbost, tak svítit, topit a točit motory se dá dost dobře i bez jádra, způsoby jsou známé (a ne, solární a větrné elektrárny to opravdu nejsou) - ovšem v praktické realizaci těch způsobů ve velkém je jistými zájmovými skupinami psychopatů už hodně dlouho bráněno, mělo to tu být už dávno.

Např. jeden z těch způsobů znaly už i civilizace před námi a proto stavěly pyramidy - nejsou to žádné hrobky faraonů a podobné nesmysly, ale energetické komplexy, budovatelé již tehdy znali teorii vln. Jiné způsoby viz např. Nikola Tesla a další, kteří na své znalosti, které chtěli dát lidem k dobru, bohužel z většiny doplatili - ovšem nastal nový věk, skvělé podmínky pro změnu, takže se to nakonec nevyhnutelně a s naprostou jistotou podaří.

360390

8.10.2017 16:33

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 360390

Měl jsem konkrétně na mysli, vhodně transformovat nevídanou energii blbců, která je jednak internacionální, a obyčejně funguje jen destrukčně na něco konstruktivního, případně energii blbce použít jako trhavinu a podobně. Připadalo by mi nehospodárné, nechat třeba blbce točit klikou elektrického dynama, i když by to vypadalo jako nejjistější. Obsah energie blbce se totiž poměrně snadno dá fyzikálně přepočítat na Jouly, případně ještě snadněji na kT trinitrotoluenu podobně jako u jaderných bomb. Stavět pyramidu či zvolit černocha americkým prezidentem bych považoval jen za prostou demonstraci moci jistého etnika, předcházejícího semity, přičemž ten druhý způsob se mi zdá sice časově omezenější, ale zato daleko lepší již vyloženě pouze semitský vtip. Je zajímavé zvláště dnes úporné od dávných dob přetrvávající soupeření mezi potomky egypských faraonů a židovstvem. Energetické komplexy pyramid, volná energie, či teslovy pozdější pokusy mi osobně připadají jen jako naprostá fantasmagorie, z níž nikdo kromě podvodníků nedostal ještě ani korunu reálného zisku. Tesla vrcholil vynálezem třífázového proudu, VF proudů, a narazil se svými nešťastnými jiskřišti jako spínacími prvky /stejně jako Edison/ na barieru tehdejší neznalosti například elektronky jako spínače, zesilovače či oscilátoru, čímž se oba definitivně zastavili, tragikomicky docela nedaleko od cíle. Nevěřím tomu, že kdyby skutečně existovaly Vámi zmiňované zázračné zdroje energie, že by je neobjevilo i mnoho dalších lidí, případně je neprotlačilo do praxe. Zkuste informace o HE3DA, a podobně. Technický vývoj nejde zastavit tak, že se vynálezce odstraní, a informace utají. Možná kdysi dávno, dnes už nikoli.... .

[velký smích]

360400

9.10.2017 0:58

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360400

Udělejte krok stranou prosím... stojíte si na vedení. Děkuji, dobrou noc.

360409

7.10.2017 20:45

RE: Paliva

lucifuge 46.?.?.?

Reakce na 360376

Blud to není, ale budoucnost je jasná. Ropa, uhlí, dřevo, plyn atd. – omezené do jistého času, lidstva přibývá a je ho moc. Nakonec nebude ani voda pro všechny – Podívejte se také třeba na rakety do kosmu. S takovým brutálním raketovým pohonem nic nenadělají. Dokud něco radikálně nového neobjeví, tak mají utrum.

360385

7.10.2017 22:55

RE: Paliva

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360385

Lidí není moc, toto je lidem jen vnucováno aby se tolik necukali a "omluvenka" k vyhlazování. Vědci již propočítali že planeta by bez problémů uživila téměř dvojnásobek, předpokládalo by to ovšem konec bezohledných korporací ženoucích se za nekonečným růstem a motivujících zcela zbytečně do nesmyslné spotřeby věcí vybavených nekvalitou a uměle zkrácenou životností (lidově "kurvítky"[mrknutí jedním okem] - to by ovšem nějací ti psychopaté a parazité přišli o koryto a tam je přesně zakopaný pes.

360387

9.10.2017 11:35

RE: Paliva

antropolog 85.?.?.?

Reakce na 360387

citujem
Vědci již propočítali že planeta by bez problémů uživila téměř dvojnásobek

No výborne, takže vedci a dvojnásosbok:
a čo odhadujú tí vedci, za koľko rokov by ľudstvo dosiahlo ten počet toho dvojnásobku?
Hm, počkať, teraz má ľudstvo okolo dvoch miliónov rokov rastu za sebou, takže dvojnásobok bude za ďalšie dva milióny rokov, že?
Ajaj, nie nie, počkať, omyl, ten dvojnásobok pri tomto množení dosiahneme za nejakých dvadsať rokov.
Chápete?
Dokonca aj pri týchto (Vašich) "optimistických" s prepáčením "výpočtoch" ľudstvo skolabuje ako stádo mastodontských idotov.

No nič.

360420

7.10.2017 21:11

Důvodem existence každého státu je ochrana talmud-okupantů

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>je třeba zachovat výrobu kvůli ochraně „investorů“
>by ukončení podpory biopaliv ohrozilo budoucnost zemědělců v EU
>klamná kategorie biopaliv vytlačí v rozvojovém světě zemědělskou půdu a povede k odlesňování.

V zemědělství rozoraných mezí pracují asi dvě procenta obyvatelstva.

Xxdo-fašiti ničí nejen zemědělskou půdu kvůli svému zrůdnému slintání po růstu moci a zdrojů, ale bezohledně ničí i lesy po celé Zemi. Mojžíš-šmejdům přece patří svět i s příslušenstvím, proč by nemohli vykácet lesy v Evropě nebo v Africe, či

vypalovat pralesy v Indonesii?

A okradené, vykořeněné, zoufalé, hladové a zdebilizované otroky pak pošlou do „ráje“- okrádat jiné lidi!

Jak humanitární!

360386

8.10.2017 18:58

Když nějaký Rothschild nebo Rockefeller

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

vytočí správná telefonní čísla, pose.e se nejen každý emerický prezident (současného drsného "ranaře s přehazovačkou" nevyjímaje ), šéf jejich FEDu ( vždy chazar ) či právě činný šéf EU (vždy vlivný poskok výše zmíněných familií ) , ale i většina politiků světa, kteří mají zastupovat vás, naivní otroky. Poskoci a otroci totiž dobře ví, kdo je skutečný šéf. Svět až na výjímky (KLDR, Irán ) či přemýšlející šéfy už zase vlivných států (Rusko, Čína) patří jim. Tedy chazarům vykopnutým z jejich říše mezi Černým a Kaspickým mořem právě Rusy a Peršany (dnes Iránci) pro své zločiny, intriky a krutost.Teď chtějí ten zbytek světa, který je opravdu hodně se.e, jimž opovrhují, ale zároveň je i láká pro své bohatství. Bohatství a moc milují, lidi jsou pro ně jen naivní kořist a kanónfutr. Milují nade vše přírodní bohatství i to lidské. Obé uměli chazaři vytěžit až do mrtě. Ekologie zní pěkně, ale zeptejte se veřejně politiků ve své zemi, co to vlastně ta ekologie je a jak si představují ten médiiustavně omílaný tzv. trvale udržitelný rozvoj. Určitě budete překvapeni, možná přímo zaskočeni jejich idiotskou a hloupou odpovědí. Nadšení budou jen lední mědvědi za polárním kruhem, kteří jim napíšou tisíce děkovných dopisů. Proč? Protože jsou mědvědi a ne lidé.

360402

8.10.2017 19:12

Biolíh

Petr Pavel 85.?.?.?

Opět je v článku uveden nesmysl, že ze řepky se dělá biolíh. Jak věřit dalším argumentům, možná i pravdivým, když autor nemá základní znalosti problému.

360404

8.10.2017 19:54

Biopalivá naša budúcnosť

lubosmat 78.?.?.?

Ocitáme sa v post-apokaliptickom svete, bez fosílnych zdrojov energie.

Stádo otrokov, pardón poľnohospodárskych robotníkov, využívajúc svoje vlastné extrementy na hnojenie repkových polí dosiahlo výnos 1500 l repkovej bionafty z hektára.

Rastlinné zvyšky po žatve dajú otroci skŕmiť obmedzeným stádom dobytka, obmedzeným čo do počtu, aby svojím meteorizmom nezvyšovalo množstvo skleníkových plynov v atmosfére.

Dorobené biopalivo odovzdajú otroci vyvoleným, ktorí žijú v "zakázanom mieste", kde poriadajú bláznivé preteky na bio-automobiloch.

Premnoženie ľudstva nie je problém, čím väčší počet exkrementujúcich otrokov, tým väčšia bio-zábava.

360406

8.10.2017 20:42

komu vadia biopaliva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

EU ma kazdy rok problemy s tym, ze polnohospodari nevedia predat svoju produkciu a strajkuju kde mozu.
EU ma problem s tym, ze nema dost vlastnej ropy.

Stanovit nejake male percento produkcie biopaliv pomaha obom problemom. Farmari maju dalsi produkt, ktory je odkupovany a EU si drobne diverzifikovala ropnu zavyslost.

Najvacsi problem toto rozhodnutie robi ropnym producentom.

360407

9.10.2017 22:03

RE:

majoranský 178.?.?.?

Reakce na 360407

Všetky vyššie zmienené vynálezy voľnej energie fungujú, ale ich aplikáciu do nášho života povoľujú iba a jenom CHazari! Preto sa trápime v pote tváre do smrti, ktorá je vykúpením. Rajské vykúpenie čaká len Chazarov-sionistov. Oni budú žiť pokiaľ nepríde Emanuel, a nezabije ich všetkých.Pretože slávnosti sionistov v Bohemian Grove nemajú konca kraja, vzývanie Satana, obetovanie detí, a iné zvrhlosti sú jasným dôkazom, kto bráni rozvoju. Schauberger, Tesla, a iní sa nedočkali slávy svojich vynálezov.Patenty sú uzamknuté.

360436

Příspěvků: 18

07.10. 09:15  Bez pochyb
07.10. 12:35 lucifuge  Paliva
07.10. 13:25  RE: Paliva
09.10. 22:18  RE: Paliva
07.10. 13:28 Timechild  RE: Paliva
07.10. 13:40  Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.
08.10. 01:15 kolemjdoucí2  RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.
08.10. 16:33  RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.
09.10. 00:58 kolemjdoucí2  RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.
07.10. 20:45 lucifuge  RE: Paliva
07.10. 22:55 kolemjdoucí2  RE: Paliva
09.10. 11:35 antropolog  RE: Paliva
07.10. 21:11 Pátá Mojžíšova 7:24  Důvodem existence každého státu je ochrana talmud-okupantů
08.10. 18:58  Když nějaký Rothschild nebo Rockefeller
08.10. 19:12 Petr Pavel  Biolíh
08.10. 19:54 lubosmat  Biopalivá naša budúcnosť
08.10. 20:42  komu vadia biopaliva
09.10. 22:03 majoranský  RE:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 112 čtenářů částkou 15 139 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Johanku z Arku ztvární v Orléans míšenka, policie řeší rasistické vzkazy23.02.18 16:58 Francie 2

Buzny sbírají podpisy pod petici požadující svatby. Politici jim jsou nakloněni21.02.18 21:11 Česká republika 7

Neidentifikované vrtulníky v Afghánistánu21.02.18 02:27 Afghánistán 2

Protiruské pogromy na Ukrajině20.02.18 02:04 Ukrajina 1

Švédsky absurdistan. Krátke multikultúrne spravodajské okienko zo Švédska19.02.18 12:29 Švédsko 1

Starosta (soc. dem.): V Castel Volturno diktují pravidla Nigerijci19.02.18 01:36 Itálie 1

Německem i Rakouskem zní: Zrušme poplatky rádiu a televizi18.02.18 21:49 Německo 0

Sociální úřad přiznal migrantce s dětmi 7.345,45 eur měsíčně. Lidé, kteří to rozlobeně komentovali, budou stíháni pro nenávistné podněcování18.02.18 20:10 Německo 3

Dovolená jen pro černé Američanky18.02.18 16:39 USA 2

Berlín: Protestní pochod žen proti islamizaci k belínskému federálnímu kancléřství18.02.18 16:28 Německo 0

Viersen: Afričan znásilnil 65 letou Němku18.02.18 15:56 Německo 1

"Mnichovský diktát" EU: Pokud ministerstva sama neskoncují s rušivými emocemi okolo relokací, nadiktuje "konečné řešení" Rada Evropy18.02.18 15:43 Evropská unie 1

Dívky mizí ze startu formule 1. Jsou v protikladu s normami dnešní doby18.02.18 15:19 Neurčeno 1

Než migrant překročí hranice Evropy...16.02.18 18:35 Neurčeno 3

Vysoká hra Putina: Turecko nakupuje ruské S40016.02.18 16:25 Turecko 7

Transgender kojí15.02.18 14:47 Británie 1

Dva teplí sdílejí fotku "svého" dosud nenarozeného dítěte na Twitteru 14.02.18 17:23 Británie 3

Přihlouplí češti umělci opět školí Zemana a potažmo národ14.02.18 16:45 Česká republika 3

Tak je to tady: vláda znovu hlásí Česko k fiskálnímu paktu14.02.18 16:34 Neurčeno 0

Kto vraždil na Majdane?14.02.18 07:54 Ukrajina 2

Měnové kurzy

USD
20,62 Kč
Euro
25,35 Kč
Libra
28,80 Kč
Kanadský dolar
16,32 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
22,01 Kč
100 japonských jenů
19,29 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
8,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
36,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 396,78 Kč
1 unce stříbra
340,84 Kč
Bitcoin
200 342,21 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2018 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 647