Diskuze k článku

Trump nemůže zlepšit vztahy s Ruskem, když mu vlastní vláda a média házejí klacky pod nohy

Příspěvků 9

12.7.2017 9:39

Světu vládnou vlastníci FED, bank a korporací

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Politici, média, tajné služby, armády, neziskovky a četné organizace jsou už zcela viditelně jen jejich poskoky a nástroji pro udržení a posílení jejich dominance nad světem a miliardami ovcí v něm. Dokud bude pár tisíc oligarchů vlastnit většinu bohatství světa, můžeme si o skutečné demokracii nechat jen zdát a svět se bude dále zmítat v krizích, státních převratech, válkách, náboženských a etnických konfliktech, masových exodech ze zničených a vybombardovaných zemí a v dalších hrůzách, které vždy sloužily jen oligarchům a zvětšovaly jejich bohatství a moc. Oligarchů je velmi málo a otroků příliš až zbytečně mnoho, ale přesto oligarchové ovládají i vlastní většinu světa. Nyní chtějí ten zbytek, včetně Ruska a Číny. Dokonale využívají metodu rozděl a panuj,šíření chaosu a strachu po celém světě, úroky z neexistujích peněz, intriky, gigantické podvody a manipulace. V současnosti jsou především u nich nesplatitelně zadlužené západní vlády (i občané) jejich pouhými otroky. Státy, které se jejich diktátu nechtějí podřídit a dokonce ohrožují dominanci dolaru jako světové rezervní měny jsou nemilosrdně bombardovány, ostrakizovány a prohlášeny za říše zla. Pokud mají globální oligarchové z něčeho opravdu strach, pak je to prozření a aktivita dosud naivních a pasivních otroků a především jejich sjednocení proti globální oligarchii. Bohužel, to je v současnosti jen utopie.

358959

12.7.2017 11:29

Ad Trump

Croix 94.?.?.?

Když bych to maximálně zjednodušil, dalo by se říci, že v USA spolu zápolí dvě hlavní mocenské úrovně a skupiny. Jedna je mimo jiné představovaná linií Clintonových, Bushových a pod. a je orientovaná na americkou jednopolární dominanci ve světě, druhá je představována celoplanetárními globalistickými kruhy, jsou to prosazovatelé vícepolárního světa, v němž USA mají být jedním z mocenských center z několika, ne tak jako tomu bylo dříve a jak se snaží udržet ti první. Představa, že byl v americkém systému zvolen prezidentem někdo (Trump), aniž by měl podporu jedné ze skupin, je nereálná. Trump zřejmě patří k těm druhým, byl prosazen proti Clintonové, ale protože boj probíhá a není definitivně rozhodnut, je nucen lavírovat. Nemůže něco na papíře rozhodnout, když ti první mají natolik silné pozice, že reálně pak příslušná mocenská/státní složka udělá podle jejich vůle opak. To by byl jeho otevřený debakl. Přesto už se Trumpovi mnoho povedlo, jen to v médiích není moc rozebíráno. Navíc nevíme, kolik toho protivníkům zmařil, nevíme, co se nestalo. Ale podle toho, co reprezentovala Clintonová, tak se stačí podívat na postupnou eliminaci IS na Blízkém Východě, na zastavení vyhrocování žhavé položky konfliktu na UKR atd. namísto rozjíždění celoplošné světové války a dá se tak něco odhadovat...

Výše řečeným netvrdím, že ti, co stojí za Trumpem jsou ideální andílci, ale je to ta lepší varianta a má v sobě potenciál na revitalizaci původních národů a států tam, kde dojde k dostatečnému probuzení a odporu vůči dnešním multikulti tlakům a trendům. Dává to šanci na oživení národních programů přežití tomu, kdo se chopí příležitosti ze správného konce. Uvedu příklad za všechny - Rusko.

358960

12.7.2017 22:55

RE: Ad Trump

VVP 178.?.?.?

Reakce na 358960

Globalisté (u vás 2.skupina) přes sto let využívali USA a jejich státní elitu (u vás 1.skupina) jako svůj hlavní nástroj. To končí, Státy mají odejít ze scény a ztratit svůj vliv. Obama na tom osm let pracoval - a jak! Teď to předal Trumpovi, jsou oba od globalistů, i když to na první pohled nevypadá.
Obávám se, že poslední odstavec je čirý idealismus. Až na to, že Rusko opravdu dokázalo skoro nemožné - globalisté ho respektují a potřebují. Ovšem všeho do času!
A nebýt Ruska, tak by migrace již měla úplně jiné grády a podoby. To jsou (dočasně odložené) plány globalistů, hUSA jen posluhují. Blízký východ a Maghreb se nepodařilo zcela rozvrátit - "někdo" pomohl (nejen) Sýrii.

358964

12.7.2017 20:05

je

Mirra 89.?.?.?

to stejné jako v převečer konce Římské říše - nevládne císař ale aparát byrokracie. Taková byrokratura narostla ve Spojených státech a nějací prezidenti jsou jí vcelku volní. Vznikl propletenec úřední a finanční moci co se dá nazvat korporátní fašismus. A navíc tento systém obsahuje dvě kliky - jednu naprosto odvázanou od reality a je jí fakticky jedno že může dojít k masivní válce kde bude i většina obyvatel SA naprosto vyhlazena. Dokonce bych řekl že by to tito šílenci přivítali aby systém mohl jet dál nanovo, rázem by zdrojů bylo dost. A pak druhá která se těchto apokalyptických vizí děsí a váží si toho kam se lidstvo dostalo. Jenže má ztíženou pozici tím že jakýkoliv pokus o rozumnou spolupráci s Ruskem je okamžitě zneužit jako mediální munice.
A pozice Ruska je o to těžší že logika šílenců je nevyzpytatelná, už jen proto že logické argumenty neuznávají, jen svoje vlastní myšlenkové konstrukty.
Jenže ikdyž se to Rusku a Číně daří mistrným manévrováním udržovat v rovnováze až na občasné výstřelky, tak je tu riziko že členové americké válečné kliky to neunesou a pokusí se o otevřený převrat za účelem změny v diktaturu. Možnost že by se americké impérium v klidu dekonstruovalo jako sovětské je mizivá. A Trumpova pozice je ožehavá ať udělá cokoliv - aby si udržel přízeň silových složek tak bude pumpovat peníze do armády, ale tím dál bude navyšovat dluh a může nakonec USA uzbrojit, což mu bude také k tíži. Takže je v pozici muže v minovém poli co ať šlápne kam chce, stejně to vede ke stejnému výsledku. Je to inteligentní muž ve vysokém věku, tak s podivem že o takovou pozici stál..

358962

13.7.2017 8:19

RE: je

Martin Míček 85.?.?.?

Reakce na 358962

Je až s podivem že o to stál??
Pane, on dostal příležitost a ježto není blbec a zůstal zatím člověkem, chopil se jí.
To že to udělal "vopreki vsemu" svědčí dostatečně kým je,
a mi osobně v mém střípečku vlivu stojí za to toto jeho "procitnutí" k lidskosti podporovat.
Co měl udělat podle Vás?
Zůstat sedět a čumět a čekat až se to po...??!
Jako drtivá většina těch, kteří prostě nechápou, že JEDNA Z MÁLA jejich možností jak žít lépe než včera je
chopit se svého "střípku" a začít s ním PRACOVAT.
OPAKUJI: doba kdy bylo možno sedět a nedělat nic s tím, "že je to lepší..." tu nikdy nebyla.
Nebudu křísit živé mrtvoly.
Proto: ať žije Donald jako prezident!
T.E. Seton, "Dva divoši": výrok připisovaný starému zálesákovi C. Clarkovi: " Odvaha není ani tak nemít strach, jako jít dále i když se bojíš"...

358974

12.7.2017 20:56

Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli

logo 95.?.?.?

...až lidé procitnou a uvědomí si, kým ve skutečnosti jsou, že ve světě každého člověka je pánem on sám, že jeho mysl je jeho světem, ve kterém žije, jeho tužby a jeho myšlenky jsou oni globální "vládcové", kterým propújčuje svou moc, nezačnou měnit politický svět, ale svúj osobní svět a začnou "být závislí" na svém míru, múžeme říci, že se probudil na Zemi člověk.
...všichni vládcové všech krajin jsou poplatní někomu, kdo je tam vykopal, pracují pro sebe a na své mecenáše, masu nevědomých lidí používají jenom jako posilu pro naplnění svých cílú, síla člověka je v mysli.

358963

13.7.2017 13:15

RE: Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 358963

> ...až lidé procitnou a uvědomí si, kým ve skutečnosti jsou

Tak to bude veselo, pane/paní Logo. Zejména, až procitnou ti s IQ 76 viz http://podvodou.blog.cz/0803/iq-cikanu . Nebo snad mají "procitnout" jen někteří vybraní lidé? Kteří?

Jen pro zajímavost. Tušíte, o čem hovoří přírodní zákon, nazývaný Paretův?

Pěkný den

Vojta

358982

13.7.2017 14:13

Myslím si, že

Altman 93.?.?.?

Rusko a dnes i Putin, potřebují spíš jasného protivníka, než něco tak nejasného a vrtkavého, jako je Trump.
On by chtěl, ale nemůže. Tak ať to pusti Clintonové . Jinak svou nevyzpytatelnou pozici spíš přispívá k diskreditaci Ruska, když jeho "odpůrci" hrají ty své pošetilé hry na ovlivnění voleb, kybernetické hrozby a jiné hry typu," zloděj volá, chyťte zloděje ".
USA a jeho army dále posílují svá vojska na hranicích Ruska, nehodlají ukončit podporu "demokratickým" silám v Syrii a naopak posilují klerofašouny v Polsku.
To se stává horším nepřítelem Ruska, jako dříve nacistické Německo.

358985

21.7.2017 18:37

Trump svůj politický program deklaroval jasně

Fr.Stočes 84.?.?.?

Proto byl také zvolen a je povinen ho realizovat a lze věřit, že to myslel vážně.
https://www.youtube.com/watch?v=MSwHic4kaEE&fe...
Hned po jeho zvolení Deep State proti němu zorganizoval např. demonstrace včetně útoků na členy jeho rodiny. Pak všechno ustalo.... Jak to dokázal? Nicméně Deep State koncentruje armády Nato na ruských hranicích a Trump nebude schopný eventuální provokaci zabránit Problémem také je, že asi nemá náhradníka...

359141

Příspěvků: 9

12.07. 09:39  Světu vládnou vlastníci FED, bank a korporací
12.07. 11:29 Croix  Ad Trump
12.07. 22:55 VVP  RE: Ad Trump
12.07. 20:05 Mirra  je
13.07. 08:19 Martin Míček  RE: je
12.07. 20:56 logo  Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli
13.07. 13:15  RE: Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli
13.07. 14:13 Altman  Myslím si, že
21.07. 18:37 Fr.Stočes  Trump svůj politický program deklaroval jasně

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 95 čtenářů částkou 15 951 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Měli jsme vážnou poruchu systému18.01.18 11:07 Neurčeno 1

Pověsti, že německá vláda tajně letecky šíbruje migranty do Německa, se ukázaly být pravdou14.01.18 21:03 Neurčeno 0

Německý federální dětský televizní kanál: Ode dneška budeme Boha nazývat Alláhem. Všechny děti jsou muslimové14.01.18 20:20 Německo 2

Regensburg: Skupina mladých migrantů napadla dva policisty. Jsou s vážnými zraněními v nemocnici14.01.18 19:17 Německo 0

Wurzen (okres Lipsko): Boj mezi Němci a migranty - dva muži vážně zraněni 14.01.18 18:49 Německo 0

Pirát Michálek zcela vážně tvrdí, že Masaryk řekl: Všechno, co najdete na internetu, nemusí být pravda14.01.18 15:21 Česká republika 1

Times: Tusk obvinil Polsko z tajné práce pro Kreml a vystoupení z EU! 14.01.18 13:29 Polsko 0

Václav Havel: Všichni Češi jsou pokrytečtí vychcánkové a všichni kradou - delegovali svoje zlo na Junka (STB agent).To mě na tom sere!14.01.18 12:41 Česká republika 1

Dva slušňáci připíjejí na pokračující spolupráci 14.01.18 12:09 Česká republika 2

Antifa ubila muže železnou tyčí zato, že měl šle v národních barvách14.01.18 11:27 Španělsko 1

Babiš - slizký had - se již vyvléká z podpory Zemana. Doporučil mu zdůraznit orientaci na Západ, nehovořit ve prospěch Ruska a Číny a vyměnit poradce13.01.18 20:08 Česká republika 2

ODS opět zvolila svým vůdcem bývalého předsedu moravského výboru Panevropské unie, Petra Fialu, a doporučila voličům volit globalistu Drahoše13.01.18 19:54 Česká republika 1

Volby 2018: Miloš Zeman zvítězil s 38,57 % hlasů v prvním kole. Před pěty lety dostal 24,21 % hlasů. Druhému kolu se nevyhneme13.01.18 19:23 Česká republika 8

Počty nakažených spalničkama na Ukrajině rychle narůstají13.01.18 17:24 Ukrajina 2

Feministky pobouřil dopis hvězdné Deneuveové proti kriminalizaci mužů13.01.18 10:20 Francie 0

Štěch vůbec netuší, o čem hlasoval. Autoři petice proti směrnici EU o zbraních napsali Štěchovi a jeho odpověď četli s vytřeštěnýma očima13.01.18 00:58 Česká republika 2

Němečtí soc. dem. (SPD) půjdou opět do Velké koalice s Merkelovou - příliv migrantů do Německa bude pokračovat12.01.18 23:17 Německo 0

Soud s palestinským vrahem v Hamburku. Jeho obhájce šokoval hned na začátku12.01.18 22:36 Německo 0

Německý tisk o českém prezidentovi: Zeman podněcuje strach pomocí spikleneckých teorií11.01.18 22:56 Německo 5

Slavnostní zahájení oslav 100 let od vzniku Československé republiky a 1000 let české státnosti - projev prezidenta Zemana11.01.18 19:56 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
20,80 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
28,75 Kč
Kanadský dolar
16,71 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
21,57 Kč
100 japonských jenů
18,68 Kč
Čínský juan
3,23 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
8,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,72 Kč
100 rublů
36,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 610,17 Kč
1 unce stříbra
354,33 Kč
Bitcoin
231 254,49 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2018 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 419