Diskuze k článku

Trump nemůže zlepšit vztahy s Ruskem, když mu vlastní vláda a média házejí klacky pod nohy

Příspěvků 9

12.7.2017 9:39

Světu vládnou vlastníci FED, bank a korporací

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Politici, média, tajné služby, armády, neziskovky a četné organizace jsou už zcela viditelně jen jejich poskoky a nástroji pro udržení a posílení jejich dominance nad světem a miliardami ovcí v něm. Dokud bude pár tisíc oligarchů vlastnit většinu bohatství světa, můžeme si o skutečné demokracii nechat jen zdát a svět se bude dále zmítat v krizích, státních převratech, válkách, náboženských a etnických konfliktech, masových exodech ze zničených a vybombardovaných zemí a v dalších hrůzách, které vždy sloužily jen oligarchům a zvětšovaly jejich bohatství a moc. Oligarchů je velmi málo a otroků příliš až zbytečně mnoho, ale přesto oligarchové ovládají i vlastní většinu světa. Nyní chtějí ten zbytek, včetně Ruska a Číny. Dokonale využívají metodu rozděl a panuj,šíření chaosu a strachu po celém světě, úroky z neexistujích peněz, intriky, gigantické podvody a manipulace. V současnosti jsou především u nich nesplatitelně zadlužené západní vlády (i občané) jejich pouhými otroky. Státy, které se jejich diktátu nechtějí podřídit a dokonce ohrožují dominanci dolaru jako světové rezervní měny jsou nemilosrdně bombardovány, ostrakizovány a prohlášeny za říše zla. Pokud mají globální oligarchové z něčeho opravdu strach, pak je to prozření a aktivita dosud naivních a pasivních otroků a především jejich sjednocení proti globální oligarchii. Bohužel, to je v současnosti jen utopie.

358959

12.7.2017 11:29

Ad Trump

Croix 94.?.?.?

Když bych to maximálně zjednodušil, dalo by se říci, že v USA spolu zápolí dvě hlavní mocenské úrovně a skupiny. Jedna je mimo jiné představovaná linií Clintonových, Bushových a pod. a je orientovaná na americkou jednopolární dominanci ve světě, druhá je představována celoplanetárními globalistickými kruhy, jsou to prosazovatelé vícepolárního světa, v němž USA mají být jedním z mocenských center z několika, ne tak jako tomu bylo dříve a jak se snaží udržet ti první. Představa, že byl v americkém systému zvolen prezidentem někdo (Trump), aniž by měl podporu jedné ze skupin, je nereálná. Trump zřejmě patří k těm druhým, byl prosazen proti Clintonové, ale protože boj probíhá a není definitivně rozhodnut, je nucen lavírovat. Nemůže něco na papíře rozhodnout, když ti první mají natolik silné pozice, že reálně pak příslušná mocenská/státní složka udělá podle jejich vůle opak. To by byl jeho otevřený debakl. Přesto už se Trumpovi mnoho povedlo, jen to v médiích není moc rozebíráno. Navíc nevíme, kolik toho protivníkům zmařil, nevíme, co se nestalo. Ale podle toho, co reprezentovala Clintonová, tak se stačí podívat na postupnou eliminaci IS na Blízkém Východě, na zastavení vyhrocování žhavé položky konfliktu na UKR atd. namísto rozjíždění celoplošné světové války a dá se tak něco odhadovat...

Výše řečeným netvrdím, že ti, co stojí za Trumpem jsou ideální andílci, ale je to ta lepší varianta a má v sobě potenciál na revitalizaci původních národů a států tam, kde dojde k dostatečnému probuzení a odporu vůči dnešním multikulti tlakům a trendům. Dává to šanci na oživení národních programů přežití tomu, kdo se chopí příležitosti ze správného konce. Uvedu příklad za všechny - Rusko.

358960

12.7.2017 22:55

RE: Ad Trump

VVP 178.?.?.?

Reakce na 358960

Globalisté (u vás 2.skupina) přes sto let využívali USA a jejich státní elitu (u vás 1.skupina) jako svůj hlavní nástroj. To končí, Státy mají odejít ze scény a ztratit svůj vliv. Obama na tom osm let pracoval - a jak! Teď to předal Trumpovi, jsou oba od globalistů, i když to na první pohled nevypadá.
Obávám se, že poslední odstavec je čirý idealismus. Až na to, že Rusko opravdu dokázalo skoro nemožné - globalisté ho respektují a potřebují. Ovšem všeho do času!
A nebýt Ruska, tak by migrace již měla úplně jiné grády a podoby. To jsou (dočasně odložené) plány globalistů, hUSA jen posluhují. Blízký východ a Maghreb se nepodařilo zcela rozvrátit - "někdo" pomohl (nejen) Sýrii.

358964

12.7.2017 20:05

je

Mirra 89.?.?.?

to stejné jako v převečer konce Římské říše - nevládne císař ale aparát byrokracie. Taková byrokratura narostla ve Spojených státech a nějací prezidenti jsou jí vcelku volní. Vznikl propletenec úřední a finanční moci co se dá nazvat korporátní fašismus. A navíc tento systém obsahuje dvě kliky - jednu naprosto odvázanou od reality a je jí fakticky jedno že může dojít k masivní válce kde bude i většina obyvatel SA naprosto vyhlazena. Dokonce bych řekl že by to tito šílenci přivítali aby systém mohl jet dál nanovo, rázem by zdrojů bylo dost. A pak druhá která se těchto apokalyptických vizí děsí a váží si toho kam se lidstvo dostalo. Jenže má ztíženou pozici tím že jakýkoliv pokus o rozumnou spolupráci s Ruskem je okamžitě zneužit jako mediální munice.
A pozice Ruska je o to těžší že logika šílenců je nevyzpytatelná, už jen proto že logické argumenty neuznávají, jen svoje vlastní myšlenkové konstrukty.
Jenže ikdyž se to Rusku a Číně daří mistrným manévrováním udržovat v rovnováze až na občasné výstřelky, tak je tu riziko že členové americké válečné kliky to neunesou a pokusí se o otevřený převrat za účelem změny v diktaturu. Možnost že by se americké impérium v klidu dekonstruovalo jako sovětské je mizivá. A Trumpova pozice je ožehavá ať udělá cokoliv - aby si udržel přízeň silových složek tak bude pumpovat peníze do armády, ale tím dál bude navyšovat dluh a může nakonec USA uzbrojit, což mu bude také k tíži. Takže je v pozici muže v minovém poli co ať šlápne kam chce, stejně to vede ke stejnému výsledku. Je to inteligentní muž ve vysokém věku, tak s podivem že o takovou pozici stál..

358962

13.7.2017 8:19

RE: je

Martin Míček 85.?.?.?

Reakce na 358962

Je až s podivem že o to stál??
Pane, on dostal příležitost a ježto není blbec a zůstal zatím člověkem, chopil se jí.
To že to udělal "vopreki vsemu" svědčí dostatečně kým je,
a mi osobně v mém střípečku vlivu stojí za to toto jeho "procitnutí" k lidskosti podporovat.
Co měl udělat podle Vás?
Zůstat sedět a čumět a čekat až se to po...??!
Jako drtivá většina těch, kteří prostě nechápou, že JEDNA Z MÁLA jejich možností jak žít lépe než včera je
chopit se svého "střípku" a začít s ním PRACOVAT.
OPAKUJI: doba kdy bylo možno sedět a nedělat nic s tím, "že je to lepší..." tu nikdy nebyla.
Nebudu křísit živé mrtvoly.
Proto: ať žije Donald jako prezident!
T.E. Seton, "Dva divoši": výrok připisovaný starému zálesákovi C. Clarkovi: " Odvaha není ani tak nemít strach, jako jít dále i když se bojíš"...

358974

12.7.2017 20:56

Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli

logo 95.?.?.?

...až lidé procitnou a uvědomí si, kým ve skutečnosti jsou, že ve světě každého člověka je pánem on sám, že jeho mysl je jeho světem, ve kterém žije, jeho tužby a jeho myšlenky jsou oni globální "vládcové", kterým propújčuje svou moc, nezačnou měnit politický svět, ale svúj osobní svět a začnou "být závislí" na svém míru, múžeme říci, že se probudil na Zemi člověk.
...všichni vládcové všech krajin jsou poplatní někomu, kdo je tam vykopal, pracují pro sebe a na své mecenáše, masu nevědomých lidí používají jenom jako posilu pro naplnění svých cílú, síla člověka je v mysli.

358963

13.7.2017 13:15

RE: Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 358963

> ...až lidé procitnou a uvědomí si, kým ve skutečnosti jsou

Tak to bude veselo, pane/paní Logo. Zejména, až procitnou ti s IQ 76 viz http://podvodou.blog.cz/0803/iq-cikanu . Nebo snad mají "procitnout" jen někteří vybraní lidé? Kteří?

Jen pro zajímavost. Tušíte, o čem hovoří přírodní zákon, nazývaný Paretův?

Pěkný den

Vojta

358982

13.7.2017 14:13

Myslím si, že

Altman 93.?.?.?

Rusko a dnes i Putin, potřebují spíš jasného protivníka, než něco tak nejasného a vrtkavého, jako je Trump.
On by chtěl, ale nemůže. Tak ať to pusti Clintonové . Jinak svou nevyzpytatelnou pozici spíš přispívá k diskreditaci Ruska, když jeho "odpůrci" hrají ty své pošetilé hry na ovlivnění voleb, kybernetické hrozby a jiné hry typu," zloděj volá, chyťte zloděje ".
USA a jeho army dále posílují svá vojska na hranicích Ruska, nehodlají ukončit podporu "demokratickým" silám v Syrii a naopak posilují klerofašouny v Polsku.
To se stává horším nepřítelem Ruska, jako dříve nacistické Německo.

358985

21.7.2017 18:37

Trump svůj politický program deklaroval jasně

Fr.Stočes 84.?.?.?

Proto byl také zvolen a je povinen ho realizovat a lze věřit, že to myslel vážně.
https://www.youtube.com/watch?v=MSwHic4kaEE&fe...
Hned po jeho zvolení Deep State proti němu zorganizoval např. demonstrace včetně útoků na členy jeho rodiny. Pak všechno ustalo.... Jak to dokázal? Nicméně Deep State koncentruje armády Nato na ruských hranicích a Trump nebude schopný eventuální provokaci zabránit Problémem také je, že asi nemá náhradníka...

359141

Příspěvků: 9

12.07. 09:39  Světu vládnou vlastníci FED, bank a korporací
12.07. 11:29 Croix  Ad Trump
12.07. 22:55 VVP  RE: Ad Trump
12.07. 20:05 Mirra  je
13.07. 08:19 Martin Míček  RE: je
12.07. 20:56 logo  Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli
13.07. 13:15  RE: Trump nem....lidé bděte!!!...síla je ve vaší mysli
13.07. 14:13 Altman  Myslím si, že
21.07. 18:37 Fr.Stočes  Trump svůj politický program deklaroval jasně

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 92 čtenářů částkou 10 521 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

V Nemecku ostro kritizujú pripravovaný ruský zákon, ktorý je… takmer presnou kópiou nemeckého zákona23.07.17 23:11 Německo 0

Financial Times: Orbán bráni Poľsko; prehlbuje rozkol medzi východom a západom23.07.17 23:01 Evropská unie 0

Pripravuje sa úrad európskeho prokurátora. Bude môcť stíhať občanov Slovenskej republiky bez zásahu našich úradov. Hrozí úplná strata suverenity23.07.17 22:23 Evropská unie 0

Německo zrušilo naši státní hranici. Německé cedule označují hranici mezi ČR a Německem (Bavorsko) za zemskou a nikoli za státní23.07.17 21:54 Česká republika 0

I Švýcarsko se již transformuje na Afriku: Afričtí migranti na pochodu švýcarským městem Brügg23.07.17 18:07 Švýcarsko 0

Buzny oslavovali v Německu22.07.17 23:17 Německo 1

Sterilizace a koncentráky. Vzniká film o utrpení Afroněmců za Hitlera22.07.17 22:32 Nigérie 4

Likvidace mužů a jejich kastrace pokračuje na všech frontách, i v módě22.07.17 17:19 Česká republika 10

Američané stavějí v Sýrii 10 (slovy deset) základen21.07.17 04:24 Sýrie 0

Herec Stropnický poslal české vojáky do Pobaltí20.07.17 21:01 Česká republika 4

Senátorovi McCainovi diagnostikovali zhubný nádor mozgu20.07.17 11:30 USA 5

Firma Apple uvedla nové emotikony. Je mezi nimi i muslimka s hidžábem20.07.17 10:51 USA 0

Švédsko utratí za imigranty 19% státního rozpočtu17.07.17 23:04 Švédsko 4

Mezi nigerijskými imigranty jsou vysoké počty nakažených virem HIV, k italské vládě putuje stížnost17.07.17 22:11 Itálie 0

Migrace je nevyhnutelná, migrace je nutná, migrace je žádoucí! 17.07.17 21:33 Evropská unie 7

Zvrat v uprchlické krizi: EU omezuje export nafukovacích člunů do Libye!17.07.17 16:50 Evropská unie 2

Schorndorf - cca 1.000 krimigrantů bojuje s policií17.07.17 13:44 Německo 4

Podle Švédů máme mít méně dětí, abychom zabránili změně klimatu. O barevných Švédové cudně mlčí17.07.17 01:54 Švédsko 4

NATO oslavuje fašistické Lesní bratry. Kdy bude oslavovat Hitlera?15.07.17 00:54 Evropská unie 8

Jsme ve válce s Ruskem, za námi Rubikon 14.07.17 23:43 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
22,32 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,01 Kč
Kanadský dolar
17,80 Kč
Australský dolar
17,66 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,09 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
6,11 Kč
100 maď. forintů
8,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,86 Kč
100 rublů
37,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 018,54 Kč
1 unce stříbra
368,78 Kč
Bitcoin
62 123,98 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2017 00:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 991