Diskuze k článku

Bílá genocida v Jižní Africe – osobní pohled

Příspěvků 11

27.3.2016 9:05

zasraní negři

Pepek0055 94.?.?.?

V Evropě nemá ta černá špína co pohledávat,dávno měli být ta prasata všechna vyhlazena.[bliji][bliji]

347156

27.3.2016 9:18

Bílá genocida

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Naprosto souhlasím s pisatelkou.
Mám určité informace,moje známá tam má bratra.
Skutečně,musel zanechat zahradničení,bez náhrady a byl rád z nějakými úsporami se odstěhoval do města kde je většina bílých.Někde je popisováno,jak převzali vládu černoši,naprostý chaos,hlad,nepořádek všude,než aby se vzchopili,pracovali,tak vraždí bílé,že za současnou bídu jsou viní oni.

347157

27.3.2016 10:40

RE: Bílá genocida

raf 77.?.?.?

Reakce na 347157

porad to nevysvetluje to (stejne jako u nas), jak to, ze bilej obcan se i pres to VSECHNO postavi proti bilemu spoluobcanovi. Jak nakonec pise autorka clanku.
To u cernochu neexistuje. Stejne jako u cikanu. Ja nevim jaky je to procento, ale je jasny, ze kvuli nim skoncime, protoze i my co to chapeme, tak vlastne nevime co s tim mame delat. Nedari se nam je umlcet. Popripade dopadne velice zle a to se nikomu nechce. Dovolit si to muzou jen ti co nemaji rodinu, ale i ti co ji nemaji drzi hubu. Na Bartosovi budou chtit demonstrovat hadam co se s clovekem, ktery mluvi nahlas stane.
Psat si ZATIM muzeme pod dohledem Velkeho Bratra co chceme, ale myslim, ze i to skonci, az za to budou rozdavat flastry. Zatim jim vadi, kdyz nekdo mluvi ve verejnem prostoru- proto je na netu tak rusno nez na klidnych ulicich, ktere u nas vypadaji, jakoby jsme snad vsichni byli spokojeni a zili sve zivoty. Neuveritelne jak nas - da se rict evropany spacifikovali. Navic nase lenost, pohodlnost... zvlaste ta lenost a pohodlnost mne mrzi.

347158

27.3.2016 10:48

převrácení Ferdiše Pištory

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Tyhle převrácené sluníčkářky (liberálky) ti jejich původní miláčci a současní nepřátelé napravili úplně špatně. Měli by se učit u ISIS .[chechtot]

347159

27.3.2016 11:31

Chtělo by to více informací

Spektátor Čumilovič Puk 80.?.?.?

JAR je jistě velmi problematická země s problematickou historii. ANC je v podstatě marxistická strana. Rozhodně tedy strana s marxistickými kořeny. O rasismu černochů, stejně jako o rasizmu bělochů či asiatů osobně nemám pochyb. Ostatně soudím, že nemusí vždy jít jen a jen o negativní fenomén - jak to dnes prezentují multi-kulti neomarxisté, kteří tak nějak stejně selektivně mluví jen o rasizmu bělošském. Především však jde o jev špatně pochopený. Rasová a etnická pestrost lidstva je úžasná a tudíž pro mě je strašné slyšet, že někdo chce nějaký národ či dokonce i rasu vyhubit či jakkoli zničit či to dokonce realizuje. Což se nepochybně odehrává na jihu Afriky. Zde z článku je vidět, jak škodlivý je marxistický koncept, šířený mezi nevzdělanými lidmi, že bohatství jiných je zde proto, že to ti bohatí ukradli (vykořistili) těm chudým a proto je správné to vše těm majetným sebrat. Bohatství je především něco, co vzniká prací - hlavně tvrdou prací spojenou s velkým know-how. Málokde se stane, že se sehnete a jen tak si seberete ze země valoun zlata... I ty zlaté a diamantové doly musíte tvrdě budovat, vědět kde vytěžené poklady můžete dobře prodat atd. Zde např. zabavení dolů současným vlastníkům vlastně může být pro JAR velkou ztrátou, neb noví majitelé nemusí vůbec vědět, kam jít prodat a můžou být hračkou v rukou vyčůraných obchodníků... Co se týče článku, je to jen takový střípek celkového obrazu. Mě k celkovému obrazu chybí informace jako: 1. Současní černoši, co vím, nejsou původními vlastníky země JAR! Těmi byli Sanové/Khoisané/Křováci! Těm tu zemi začali brát předci dnešních Búrů/Afrikánců... 2. Chybí informace o promořenosti tamní populace HIV - což je tam obrovský problém. Jak moc se ten problém týká tamních bělochů, asiatů či Indů? 3. Chybí informace o chování tamních černošských národů vůči sobě navzájem. Celkové statistiky vražd a znásilnění... Pak o HDP či populačním růstu za celé 20. století a 21. století. Podle mě bída lidí 3. světa značně souvisí s moc dětmi. 4. Chybí informace o chování černochů vůči asiatům a Indům, kterých v zemi taky žije hodně. Z článku se zdá, že rasový a etnický konflikt panuje jen mezi černochy a bělochy, což si nemyslím. 5. Z různých zdrojů vím, že tamní běloši jsou taky pěkná kvítka... Mají takový "jakoby rabovací" přístup k okolí, či jak to říci... To je taktéž povahový rys "pionýrů Západu". Opět nemusí jít vždy jen o negativní věc. Tak si říkám, jestli se to ti černoši nenaučili od nich. 6. Chybí info, jak časté jsou v zemi rasově smíšené páry a jak se černoši chovají k nim. Ale velké díky za článek. Z něho bych vypíchl hlavní rys dění v té zemi - informační cenzura a autocenzura společně s politickou hyperkorektností a genderismem v JAR taktéž řádí a škodí + neochota populace, tak jako u...Automaticky kráceno

347161

27.3.2016 19:03

RE: Chtělo by to více informací

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 347161

Z toho plynu jedna věc, že stát prostě neexistuje. To je varování všem, že přetvářet tímto způsobem státy konči chaosem a vládou silnějšího. Stejně to proběhlo u nás ovšem kultivovanějším způsobem.

347171

27.3.2016 11:35

Když se z blba stane písař, tak si myslí, že je císař.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Pořád přemýšlím, proč "dav" (černý, bílý, jakýkoliv), tak rád bere těm co něco vytvořili? Odpověď bude asi jednoduchá: "Ryba smrdí od hlavy". Velkou zodpovědnost mají vrcholní politici...oni nepřímo určují morálku svými názory, prohlášením, postojem ... a vytvářením třídních nepřátel... to jim jde vždycky dobře...naslibovat půdu zdarma... a kdo na ní bude makat? Lachtani?...Jojo každý chce rohlíček, ale nikdo nechce makat.

347162

27.3.2016 12:49

Kto z nich je rasista?

jozef11954 91.?.?.?

Som zato aby naša biela rasa a naše biele deti mali budúcnosť.
Som zato aby naša čierna rasa a naše čierne deti mali budúcnosť.
Som zato aby naša žltá rasa a naše žlté deti mali budúcnosť.
Som zato aby naša hnedá rasa a naše hnedé deti mali budúcnosť.
Som zato aby naša červená rasa a naše červené deti mali budúcnosť.

Kto z nich je rasista? Obdivovať a vyzdvihovať hudobné umenie, punk, pop, hip hop, jeden smer.
Fandiť, obdivovať jeden napr. futbalový klub.
Preferovať, vyzdvihovať len a len jednu kuchyňu, napr. francúzsku.
To všetko možno. Pri rasách je to ale problém. Ak velebíte akúkoľvek rasu je to normálne, ste vlastenec a basta. No pri velebení bielej rasy už to tak nie je. A pritom by to malo byť tak, že každý predsa bude chváliť to svoje. A problém by nastal ak by ste upierali právo a dehonestovali rasy iné. Na olypijskej vlajke je päť kruhov. Každá patrí inému kontinentu, ktorý zároveň prezentuje aj rasy ľudí. Všetci sme si rovní. Bieli, čierni, žltí, hnedí, červení. A každý má právo dbať o blaho a rozvoj svojej rasy. Aj bieli ľudia majú právo byť pyšní na to, že sú bielí. Tak ako môžu byť pyšní čierni, že sú čierniˇ..... atd. Len od istého času keď povie biely "chcem aby sa biela rasa rozvíjala" je označený za rasistu. Takmer bez výnimky. Pritom opovrhnutia hodné by malo byť ak niekto šíri, že tá jeho rasa je lepšia ako tie ostatné a druhé rasy sú menejcenné. Toto je rasizmus a nie to ak si biely človek cení, že je biely a druhých tým neobmedzuje.

347163

27.3.2016 17:54

Očekávání

mihulka 77.?.?.?

Přiznávám, něco podobného jsem očekával už daleko dříve. Nejpozději hned, po roce 1994. Nelson Mandela patrně měl i osobně, na politiku větší vliv. I když, kdo ví, já jsem tam ani nebyl a ani nežil.

347170

27.3.2016 22:01

Jak to vidim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Cerni prichazejici do Evropy jako emigranti v dnesni dobe nepatri mezi solidni stredni vrstvy v Africe . Pracoval jsem asi 1 rok s 20 ti cernochy z Afriky ,byli to Ibove kteri jsou vetsinou krestany. Nemuzu rici , ze by byli neinteligentni , ci zlodeji. Dost jich melo vysokoskolske vzdelani. Vysvetlili mi zivot v Lagosu slovy : pokud se nebudes snazit delat penize doslova !! vsemi moznymi zpusoby , je docela mozne , ze budes chcipat hlady. Byli docela pracovity coz mne docela prekvapovalo ale financne si neverili. Nebyli to zly lidi lidi a protoze byli krestane pohybovali se spise v podle Bible. A tak mi pripada , ze v Africe kazdy narod je dosti jiny , zalezi na tradici a nabozenstvi a inteligenci. Ja vidim prime spojeni mezi zivotni urovni a nabozenstvim , muslimske zeme jsou nejchudsi , coz jsem videl i v Kosovu v Evrope v mohamedanske oblasti . Neni mi jasne jake nabozenstvi maji cerni v Jizni Africe , ale nemyslim , ze to je krestanstvi , neb se podle toho nejednaji. Nejproduktivnejsi narody v Africe mi pripadaji , Eritrea, Ibove a Tutsi v Rhodesii coz jsou vetsinou krestane. Vysvetlili mi Ghanu , rekli Ghanane jsou mechanicky nejschopnejsi cernosi , ale kdyz skonci projekt a dostanou penize , tak prijdou v noci te jeste vykrast. Inteligentni cernosi se nehrnou do manzelstvi s bilymi , neb vidi jasne problemy, ze jejich deti budou trpet a nebudou nikam patrit. Pripada mi , ze jak Britove tak bily v Jizni Africe pracovali docela tvrde na prevychovu cernych a zbytecne.

347174

30.3.2016 0:36

Karma?

nazdar 178.?.?.?

Také musím přiznat, že jsem tam nebyl, ale mám z toho takový pocit, že jde více o problém sociální, než rasový. Bílí mají nahrabáno a drží spolu, tak je vůči nim postupováno, jako vůči rase. Zřejmě za vlády bílých, byl sociální, nebo profesní vzestup černých znemožňován, tak jsou frustrovaní. Zvlášť, když majetek nadále zůstává v rukou bílých, tj. v kastě bývalých zaměstnavatelů. Říká se, že karma je svině.
Ale domnívám se, že pochopit tamější problémy, je nad síly Evropana. My dokonce nechápeme události, které se dějí zde v Evropě.

347243

Příspěvků: 11

27.03. 09:05 Pepek0055  zasraní negři
27.03. 09:18  Bílá genocida
27.03. 10:40 raf  RE: Bílá genocida
27.03. 10:48 výjimečné porušení omerty  převrácení Ferdiše Pištory
27.03. 11:31 Spektátor Čumilovič Puk  Chtělo by to více informací
27.03. 19:03 Jacob  RE: Chtělo by to více informací
27.03. 11:35  Když se z blba stane písař, tak si myslí, že je císař.
27.03. 12:49 jozef11954  Kto z nich je rasista?
27.03. 17:54 mihulka  Očekávání
27.03. 22:01  Jak to vidim
30.03. 00:36 nazdar  Karma?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 97 čtenářů částkou 16 271 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Muhammad Ali o smíšených manželstvích20.01.18 23:06 Neurčeno 2

Dva mladíci jižního vzhledu sprejovali návštěvníky obchodu s potravinami pepřovým sprejem20.01.18 22:01 Německo 1

Rakouský ministr vnitra plánuje zavedení jednotky pohraniční ochrany20.01.18 21:46 Rakousko 0

Maďarský ministr zahraničí: Směšovat Ženevské dohody s masovou imigrací je podvodné20.01.18 21:15 Maďarsko 0

Rotterdam: Stovky lidí demonstrovaly proti islamizaci Holandska a diskriminaci Holanďanů20.01.18 20:09 Nizozemsko 0

Drahoš vs. Zeman: Co řekli k migraci? Video 9min19.01.18 21:23 Česká republika 3

Havel má svou lavičku: Platila ji Praha 6 a stála téměř MILION19.01.18 16:25 Česká republika 4

Německo: Urážky a hrozby od lidí, kteří doslova obsadili naše území19.01.18 09:23 Německo 5

Protičernošská reklama z Číny poukazuje na absurdnosť protibielej reklamy z Talianska18.01.18 23:56 Čína 2

Měli jsme vážnou poruchu systému18.01.18 11:07 Neurčeno 2

Pověsti, že německá vláda tajně letecky šíbruje migranty do Německa, se ukázaly být pravdou14.01.18 21:03 Neurčeno 0

Německý federální dětský televizní kanál: Ode dneška budeme Boha nazývat Alláhem. Všechny děti jsou muslimové14.01.18 20:20 Německo 2

Regensburg: Skupina mladých migrantů napadla dva policisty. Jsou s vážnými zraněními v nemocnici14.01.18 19:17 Německo 0

Wurzen (okres Lipsko): Boj mezi Němci a migranty - dva muži vážně zraněni 14.01.18 18:49 Německo 0

Pirát Michálek zcela vážně tvrdí, že Masaryk řekl: Všechno, co najdete na internetu, nemusí být pravda14.01.18 15:21 Česká republika 1

Times: Tusk obvinil Polsko z tajné práce pro Kreml a vystoupení z EU! 14.01.18 13:29 Polsko 0

Václav Havel: Všichni Češi jsou pokrytečtí vychcánkové a všichni kradou - delegovali svoje zlo na Junka (STB agent).To mě na tom sere!14.01.18 12:41 Česká republika 1

Dva slušňáci připíjejí na pokračující spolupráci 14.01.18 12:09 Česká republika 2

Antifa ubila muže železnou tyčí zato, že měl šle v národních barvách14.01.18 11:27 Španělsko 2

Babiš - slizký had - se již vyvléká z podpory Zemana. Doporučil mu zdůraznit orientaci na Západ, nehovořit ve prospěch Ruska a Číny a vyměnit poradce13.01.18 20:08 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,78 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
28,81 Kč
Kanadský dolar
16,64 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
21,57 Kč
100 japonských jenů
18,75 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
8,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,72 Kč
100 rublů
36,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 667,17 Kč
1 unce stříbra
353,47 Kč
Bitcoin
240 796,01 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2018 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 711