Příliš teplý týden

Vladimír Stwora

1.8.2018 Komentáře Témata: LGBT 1629 slov

Meteorologové předpovídají nesmírně horký týden. Příčinou je nezvykle stabilní tlaková výše na severozápadě Evropy, podle které proudí horké vzdušné proudy z jihu k severu a přinášejí vedro, vedro a ještě jednou vedro. A není to jenom počasí, které dělá z tohoto období příliš teplý týden.

Počátek srpna si pro sebe také zabrali buzny. Celý týden hodlají oslavovat svou jinakost pořádáním řady homo akcí v Praze, vrcholem pak bude Pochod hanby, který oni ovšem prezentují jako Pochod hrdosti. Zase budou pochodovat v nechutném obscénním průvodu v podivných, odpuzujících oblečcích a částečně odhaleni a s lascivnými gesty vystavovat na obdiv svou úchylku. Nahota mě normálně neuráží, ale ta jejich je nějaká zvrácená, slizká, odpuzující a nechutná. Ale o to jim jde. Je to poliček do tváře normální veřejnosti.

Nač jsou hrdi, jsem nikdy nepochopil. Člověk může být hrdý na to, co v životě dosáhl, na své děti, na své úspěchy, ale jak může být hrdý na něco, o co se nijak nepřičinil, a co navíc vybočuje z normálu a z hlediska přírody jde jednoznačně o chybku, o úchylku, o slepou uličku a o planou a jalovou větev v existenci.

Bohužel v tomto zvráceném, pokřiveném světě se úchylky stále více vydávají za normu. Ty tam jsou doby, o kterých psal ještě na začátku minulého století Stefan Zweig v knize Amok. Často si vzpomenu na příběh Zmatení citu, kde profesor anglické literatury trpí svou jinakostí, protože ale žije na malém městě, kde platí pevné morální a mravní zákony, musí se ze společenských důvodů oženit a své touhy vybíjí tajně v podezřelých, špinavých špeluňkách nejhoršího druhu.

[Dark room...]
Dark room

Žít dnes, mohl by si vybírat a lopatou přehazovat podniky, které se specializují na jeho úchylku. Věděli jste, že v Praze je nejméně osm populárních gay barů nabízejících (cituji) romantiku i nejzvrácenější orgie? Věděli jste, že ve většině z nich je tzv. dark room, kde si „chlapi“ chodí „odskočit“ mezi pitím a kde se mohou nechat přeblafnout nebo zasunout do análu jiného „chlapa“ svůj úd a pak se vrátit zpátky a pokračovat v popíjení, jako by se nechumelilo? Jen si představte, že by podobné dark rooms byly běžnou součástí hospod a kaváren, kam chodí hetero. Dovedete si představit, že si odskočíte od piva rozdat si to s holkou od vedlejšího stolu? Jen tak? Co to jako naznačuje? To nevydrží ani dojít domu, to musí dělat rovnou v hospodě? Je to jejich norma? Jejich styl života, který hodlají implementovat na většinovou společnost?

Mimochodem, pro heterosexuální muže jsou variantou dark rooms swingers kluby. Vzhledem k tomu, že v populaci je 25x více heteráků než gayů, mělo by být v Praze 8x25=200, tedy 200 swingers klubů, že? A kolik myslíte, že jich je? Podle tohoto pramene pět, možná sedm. Přičemž pravidla při návštěvě takového zařízení jsou velmi přísná. Chlap tam nemůže přijít sám, musí přijít s partnerkou, vstupné je kolem 1000 korun, platí striktní ne znamená ne, platí věkové omezení, nelze tam přijít kdykoliv, ale jen v určité dny, kdy se konají akce, apod.

Pane Zweigu, to byste se divil, a vsadím se, že dnes byste už nic tak silného, jako byla povídka Zmatení citu, nenapsal. Praha je ostatně mekkou homosexuálů v Evropě a vzniká zde také většina homosexuálních filmů. A to je jim pořád málo, oni nás budou ještě provokovat svým pochodem hanby!

Zazlívám teploušům, že si pro své nechutné divadlo vybrali nejkrásnější období v roce, kdy vrcholí léto. Proč si nevybrali třeba 15. února? To by klidně mohli čvachtat se v rozbředlém sněhu prosolenými ulicemi proti mrazivému větru, zajímalo by mě, kolik z nich by si vyšlo ve svých latexových oblečcích.

A zazlívám teploušům i to, že si jako svůj symbol ukradli jeden z nejkrásnějších a nejčistších přírodních úkazů, totiž duhu. Tím jako by pošpinili celou přírodu. Duha je krásná a nemá absolutně nic společného se zvráceností jejich nemocných životů.

Všechno bych dokázal nějak překousnout, jen jednu věc ne. A sice adopci dětí. To je to nejhorší, protože to dítě se nemůže nijak bránit. Dítě se stává hračkou v rukách zkažených, nemocných jedinců, slouží k uspokojení jejich egoismu a sebestřednosti. Je mi úzko z toho, že nemohu v tom nic dělat.

Před časem mi přistál v poště email, který zde ocituji celý. Zpráva, o které email hovoří, je už staršího data, je z roku 2015, ale nic nenasvědčuje tomu, že by se od té doby situace znormánila, spíše naopak.

Trh detí pre gejov

[...]

Čo sa to deje so svetom?

Hlavný dôvod prečo chcú gejovia uzákoniť manželstvá ľudí stejného pohlavia. 

V Bruseli sa konal veľtrh detí pre gejov. Cena jedného dieťaťa sa pohybuje od 60 tisíc Eur.

Belgicko/USA 22. mája 2015 (HSP/Le Figaro/Foto: Men having babies)

Veľtrh organizovala organizácia Men Having Babies

V Bruseli sa 3. mája uskutočnila konferencia o nákupe a predaji detí pod názvom “Rodičovské možnosti pre homosexuálnych mužov”. Nezisková organizácia Men Having Babies (Muži, ktorí majú deti) zorganizovala prvýkrát “v srdci Európy najväčšiu konferenciu venovanú gejom, ktorí chcú mať deti”. Organizácia má sídlo v USA a pôsobí od roku 2011. Odvtedy stihla zorganizovať podobné semináre v Izraeli, San Franciscu, New Yorku, Los An geles či Barcelone.

Ideálnou ženou na vynosenie dieťaťa gejom má byť študentka.

Na veľtrhu boli účastné viaceré agentúry a kliniky, ktoré sa špecializujú na prenájom materníc (surogačné materstvo) v Kanade, Indii a USA. Poskytli a detailne vysvetlili svoje služby viac než 200 homosexuálnym účastníkom z Belgicka, Francúzska a Nemecka. Medzi účastníkmi bol aj Xavier Lombard, ktorý o tejto udalosti napísal pre denník Le Figaro.

Ako vysvetlil riaditeľ organizácie Men Having babies, cieľom tohto seminára je “pomôcť gejom v labyrinte surogačného materstva, aby mohli nájsť najlepšiu agentúru a dieťa za najlepšiu cenu”. Ako pokračuje ďalej, “surogačné materstvo je komplexný proces, ktorý si vyžaduje rôznych sprostredkovateľov. Je treba si zakúpiť ženské vajíčko a ideálne by bolo od študentky, ktorá má okolo 20 rokov a podobné črty s darcom spermie.” O rizikách, ktoré číhajú na študentku, ktorá kvôli tomuto obchodu podstúpi hyperstimulaciu vaječníkov, “nepadlo ani slovo”, vysvetľuje v článku Lombard.

“Úžasné a dokonalé deti”. Ich cena sa pohybuje od 60 tisíc do 150 tisíc Eur

Program ešte pred obedom poskytol všeobecný prehľad o prenájme materníc, čo všetko je treba podstúpiť a v akých finančných reláciách sa kúpa dieťaťa pohybuje.  Viaceré agentúry sa predstavili svojimi reklamnými sloganmi ako “agentúra úžasných detí”, iná sľúbila produkciu “dokonalých detí”, tretia zasa mala slogan “s nami je všetko možné”. “Všetky poskytujú “cesty substitučného materstva” a využívajú mimoriadne citlivý slovník, aby utíšili svedomie”, hovorí Lombard. < /p>

Počas konferencie vystúpil muž, ktorý potvrdil úspech týchto praktík: “Môj partner a ja sme si dali vyrobiť 12 embryí, ktoré sme dali zamraziť, aby sme ušetrili a zodpovedne plánovali rodičovstvo. Prvé dieťa sa už narodilo, ako aj druhé po troch rokoch”. Na otázku, čo bude s ostatnými desiatimi embryami, nevedel odpovedať.

Po obedňajšej pauze sa prešlo k hlbšej analýze detailov. Podľa prítomných odborníkov je nutné mať k tejto procedúre tím troch advokátov: “jeden z oblasti obchodného práva, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním, druhý občianskym právom a rodičovstvom a tretí musí pochádzať z krajiny, kde sa uskutoční pôrod.” Za istú agentúru vystúpil aj lekár, ktorý sa snažil nalákať záujemcov na služby navyše:  “Naša agentúra môže za prídavok ceny vyselektovať embryá na základe pohlavia, farby pokožky, geneticke mapy testov”, čo okomentoval Lombard slovami “sme svedkami obchodného eugenizmu v plnej kráse”. Na kľúčovú otázku, koľko to všetko m&aa cute; st áť, odborníci ponúkli základnú sumu 60 tisíc Eur, ktorá sa môže meniť v závislosti od estetických požiadaviek páru, pričom výsledná suma môže byť 150 tisíc Eur.

Niektorí z účastníkov a vystupujúcich na konferencii o Možnostiach rodičovstva pre európskych gejov v Bruseli

Etický prenájom materníc?

Na konferenciu boli pozvané ako rečníčky tiež ženy, ktoré mali plénum uistiť, že prenájom maternice je etický a nie je nemožné, aby ho uzákonili aj v európskych krajinách. Gejov ubezpečili, že aj v Európe by sa našli ženy, ktoré by boli pre nich ochotné deväť mesiacov vynosiť dieťa v maternici “z altruistických dôvodov”. Podľa nich pre to nie je dobré používať slová ako nákup a predaj detí, alebo zameriavať sa na príbehy chudobných indických žien, ktoré sú nútené rodiť deti pre iných z finančných dôvodov. Keďže je Európa civilizovanejší svet, myslia si, že prenájom materníc by v Európe fungoval z humanistických dôvodov a nie pre peniaze. Hypotetický zákon, ktor&yac ute; by mohol byť čoskoro platný v Belgicku, by umožňoval prenajímať maternice len u solventných žien, aby sa tak zabránilo ekonomickým motiváciám pre tento “ušľachtilý skutok”.

“Produkt”, ktorý na konferencii prehovoril

Na konferencii sa však ocitla aj Stéphanie Raeymaekers, zakladateľka asociácie Donor Kinder, ktorá má hájiť práva narodených detí z heterológneho umelého oplodnenia (pri ktorom sa používa pohlavná bunka anonymného darcu) alebo z prenájmu maternice, aby mohli poznať svojich biologických rodičov, čo takmer vo všetkých týchto prípadoch je nemožné zo zákona. Raymaekers je sama jedným z takýchto detí, ktorá nemôže zistiť svoj pôvod. Ako zdôraznila, “nikto tu neberie ohľad na dieťa. Nie náhodou tu dnes nevystúpilo žiadne takto zakupené dieťa, aby povedalo o svojej skúsenosti. Aj ja som bola kúpená. Na moju asociáciu sa krivo pozeráte, pretože ja som ten produkt, ktorý hovorí a vyrušuje vás to. V tejto krajine je už ľahšie dopátrať sa k pôvodu mäsa, ktoré konzumujete, než k biologickému pôvodu ľudí!”, skonštatovala na záver.

Bližšie informácie o tejto konferencii spolu s videoreportážami nájdete zde.

Projděte si webovou stránku Muži mající dítě. A vzpomeňte si na to, až vám bude zase někdo bagatelizovat vliv buzen na naši společnost, nebo bude omlouvat či dokonce vstřícně vítat jejich jinakost. Buzny sehrávají v plánu „elit“ a neviditelných vládců světa smutnou roli užitečných idiotů, což jim nedochází. Protože to víme, jsme možná ochotni občas přimhouřit oko nad trapností jejich průvodů, nad zabráním nejkrásnějšího období v roce pro jejich nechutný pochod i nad ukradením duhy jako jejich symbolu, ale děti, děti jim svěřit prostě nesmíme. Nikdy.

Známka 1.2 (hodnotilo 174)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Články s podobnou tématikou

 

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 91 čtenářů částkou 13 252 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Němci chtějí odstranit Babiše přes Milion chvilek, protože překáží zrušení Benešových dekretů20.11.19 23:29 Česká republika 20

Babiš na Ukrajině odsoudil ruskou agresi a podpořil územní celistvost Ukrajiny19.11.19 22:52 Česká republika 3

Destiletý syn vdovy ISIS: "My vás zabijeme, vybijeme vás. My vás povraždíme."19.11.19 21:09 Sýrie 12

University and College Union (UCU): Bílí mohou být černí, pokud si to přejí18.11.19 23:27 Británie 4

Texas: Černošksá učitelka surově zbila bílou středoškolačku se speciálními potřebami18.11.19 22:45 USA 3

Bletchley: Gang snědých mladíků brutálně napadl bílou dívku18.11.19 22:28 Británie 0

Pravda a láska se vrhla na Klause jr. s dcerkou17.11.19 20:19 Česká republika 3

Co ČT1 neuvádí: Alternativa pro Švédsko nabízí imigrantům cestu domů17.11.19 18:44 Švédsko 1

Obří ikona Grety shlíží z fasády a přísně rentgenuje duše kolemjdoucích17.11.19 10:59 USA 6

Akademie věd ignorovala Němci zavražděné studenty17.11.19 00:30 Česká republika 2

Zajímavá analýza honu na čarodějnice v USA16.11.19 19:28 USA 1

Ve věci nápisu "Památník věnovaný historicky posledním pracujícím Romům na území ČR" se může Policie ČR přetrhnout...15.11.19 23:54 Česká republika 8

Další vítězství Big Pharma: V Německu schválili zákon o povinném očkování proti spalničkám15.11.19 02:51 Německo 15

17. listopad 198915.11.19 00:34 Česká republika 3

Oni se fakt zbláznili. Po nákupu vrtulníků budeme prodávat státní hmotné rezervy12.11.19 20:21 Česká republika 4

Islamizácia v priamom prenose: Moslim prvýkrát na čele veľkého nemeckého mesta12.11.19 16:16 Německo 2

Nač potřebujeme 12 vrtulníků za 14,6 miliardy?12.11.19 16:10 Česká republika 1

Skoro polovina obyvatel Bruselu nosí venku prostředek na sebeobranu. Multikulturní výkladní skříň EU v plné nahotě12.11.19 00:25 Nizozemsko 1

Na Slovensku končí Natural 95. Bude jen E10 s vyšším podílem biopaliv11.11.19 01:50 Slovensko 0

Muslimský imigrant prořízl ve Znojmě Markovi Petružálkovi hrdlo. Rodina potřebuje peníze10.11.19 01:33 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
15,66 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
21,24 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,94 Kč
100 maď. forintů
7,63 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,20 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 808,09 Kč
1 unce stříbra
394,57 Kč
Bitcoin
175 558,50 Kč

Poslední aktualizace: 22.11.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 063