Zdroj z ČT: Nesmíme ani hlesnout o okupaci z 15. března 1939, dostali jsme generální zákaz seshora

Americká ambasáda chce ovlivňovat policii a státní zastupitelství v ČR skrze nový grant pro české neziskovky!

VK

24.3.2015 Komentáře Témata: Česká republika 1468 slov

Redakce AE News přináší dvě bleskové zprávy. Kontaktoval nás zaměstnanec České Televize, aby nás informoval o poměrech, které teď vládnou na Kavčích Horách. V souvislosti s přesunem americké armády přes české území dostalo vedení České Televize již 3. března příkaz, aby nezařazovalo do vysílání historické filmové pásmo k výročí okupace českých zemí z 15. března 1939. Nežádoucí konotace by prý mohly ohrozit hladký průběh přesunu amerických vojsk plánovaný na konec tohoto měsíce. Příkaz pochází z Úřadu Vlády ČR. A druhá zpráva je ještě horší, která potvrzuje naše dřívější články, a je to doslova jobovka. Americká ambasáda totiž oznámila grant pro české neziskovky, aby ovlivňovaly státní zastupitelství a policii!

Zákaz na vysílání vzpomínek na ČT

Co k tomu dodat? Je-li tato informace pravdivá, potom mnoho koncesionářů si zajisté dobře všimlo, že státní televizní vysílačka ve svém programu 76. výročí opravdu ignorovala. Okupace II. Republiky z 15. března 1939 je největší tragédií našeho národa. Je to příběh zrady na našem národu, zrady našich současných spojenců, je to memento zlovolnosti a podrazu těch, na které jsme tehdy spoléhali nejvíce. Právě tato okupace zasela do myslí českých občanů takový odpor k jakýmkoliv formám obsazování země cizími vojsky, včetně odporu i třeba jenom k průjezdu cizích vojsk a ke všem formám „dočasných“ pobytů vojsk u nás. Proč tedy televize mlčela jako zařezaná?

Komu slouží Česká Televize? Německému mediálnímu průmyslu? Lidem napojeným na havlistické obskurní spolky všeobjímající lásky, i kdyby měla ta láska jít přes mrtvoly? Když se podíváme na ČT a na jejich zpravodajství, tak vidíme onu „Propaganda Machine“, která se ukrývá za zpravodajstvím. Česká Televize už ani žádné zpravodajství pomalu nedělá, dělají jenom publicistiku. Guerillovou. Tedy takovou, proti které není obrany. Česká Televize je totiž státní vysílačka, kterou si občané musí povinně platit. Naštěstí zatím není povinné si jí zapínat a sledovat, ale od toho také nejsme daleko. Oblbování občanů a selektivní zvaní provařených figurek do diskusních pořadů je potom kapitolou samou pro sebe.

Kdo zakazuje připomínku výročí okupace z roku 1939 v České Televizi? Tak tahle otázka stojí úplně špatně. ČT je pouze nástrojem někoho jiného. Ten někdo jiný dává rozkazy. Ten někdo jiný pouští do vysílání agitky proti prezidentu Zemanovi, ten někdo jiný prosazuje pro-židovský akcent dokumentárního vysílání ČT, protože tolik pořadů o holokaustu, kolik vysílá ČT za měsíc, tolik nevysílají ani všechny státní televize na západě za celý rok dohromady. Proč ale ČT ignorovala výročí okupace z roku 1939? Protože to není v zájmu politické objednávky!

Můžeme se tvářit, že se nic neděje, ale ono se děje. Vláda ČR už připomíná spíše vládu zemskou, nesuverénní, vládu veskrze protektorátní. Na jejím čele je slabý politik, v jeho pozadí silný oligarcha, který si na svém vlastním stranickém volebním sjezdu postaví do dozorčího grémia amerického velvyslance. Pan velvyslanec, jakožto představitel okupační mocnosti v ČR, který veřejně po svém nástupu do funkce vyhrožoval posílením spolupráce ambasády s českými neziskovkami za účelem „ozdravení společnosti od korupce“, nyní svůj slib naplnil.

Americká ambasáda se rozhodla vměšovat do záležitostí ČR

Poslední perlou amerického řádění v Česku je totiž vyhlášení „protikorupčního“ grantu americkou ambasádou v Praze. Posuďte sami, co je náplní grantu a zatajte dech:

Velvyslanectví se zajímá o návrhy, které v souladu s cíli vlády USA významně podporují otevřenost, transparentnost a zodpovědnost. Výběr se zaměří především na ty žadatele ať už jednotlivce, nebo organizace, kteří mohou doložit, že už v minulosti uskutečnili úspěšné programy. Návrhy se mají pohybovat v rozmezí 5.000 až 50.000 dolarů (cca. 125.000 až 1.250.000 Kč).

  • Osvětové kampaně
  • Zapojení civilní společnosti a občanská angažovanost
  • Odpolitizování veřejné služby
  • Ochrana whistleblowerů
  • Posílení transparentnosti veřejných soutěží a ve financování politických stran
  • Regulace lobbystických aktivit
  • Podpora Policie ČR a státních zastupitelství v jejich snahách o zlepšení efektivity šetření a stíhání kriminalitu a veřejné korupce
  • Ochrana integrity policejních a bezpečnostních složek

Jestli toto nezačne řešit BIS jako přímé vměšování se cizí země do vnitřních záležitostí státu, tak potom můžeme BIS rovnou zrušit. Naprosto skandální je fakt, že grant cílí dokonce i na silové orgány ČR, na policii a státní zastupitelství. Toto je naprosto bezprecedentní porušení diplomatického statusu ambasády a vláda by měla okamžitě jednat, vyzvat k okamžitému zrušení grantu, neboť je naprosto nepřípustné, aby cizí mocnost ovlivňovala státní, úřední a silové složky státu skrze své financované granty! V opačném případě je povinností vlády ČR vydat evikci, tedy příkaz k vystěhování ambasády! Volejte své poslance, posílejte emaily!

Redakce AE News přinesla už dříve rozhovor s bývalým příslušníkem předlistopadové kontrarozvědky ČSSR, kde bylo nastíněno, jak Američané v Česku působí, ale s určitými obavami musím prohlásit, že situace je mnohem horší. Tento grant to dokazuje. Podle všeho americká rozvědka infiltrovala struktury vládních politických stran v ČR a současná vláda je pouze derivátem tohoto ovládnutí. A má teď z Česka doslova Klondike a Divoký Západ, kde si může dovolit všechno.

Kolega mne upozorňoval, abych tuto spojitost zde neuváděl, že je příliš odvážná, až provokativní, ale já si nemohu pomoci. Podívejte se na vládu ČR a řekněte si, jestli pracuje v zájmu lidu a našeho státu? Kolik posledních rozhodnutí vlády, řekněme za poslední rok, bylo rozhodnutími ze Strakovy akademie a kolik jich bylo z konzultací na koberečku na americkém velvyslanectví, na koberečku v Bruselu, na koberečku v Bílém domě? Průjezd americké armády? Ubytování cizích vojáků v kasárnách AČR? Vyhrožování občanům před protesty proti průjezdu? Ale to je pouze špička ledovce.

Pan velvyslanec byl i na sjezdu ČSSD, nejenom na sjezdu hnutí ANO. Někdo namítne, že šlo o formální pozvání. Hmmm, už jste někdy viděli, aby si Angela Merkel na sjezd svojí partaje zvala americké velvyslance? Nebo pan Holland ve Francii? Dovedete si představit sjezd jakékoliv politické strany v USA, která by si pozvala na sjezd třeba ruského velvyslance? Je to absurdní. Ta pozvání totiž jsou očekávaná. Čeští politici chodí na americkou ambasádu tak často, jako do krámu kupovat housky. A princip subordinace zaleze pod nehty. Oni si ti čeští politici potom nedovolí amerického místodržitele v ČR nepozvat. A v tom je ten kámen úrazu.

Politická úslužnost poté hraničí až s vlastizradou. Ta tenká linie mezi partnerstvím a vlastizradou, ta je překračována vládou prakticky dnes a denně. Už ani prakticky nevědí, kdy ti politici pracují v zájmu partaje, státu anebo Američanů, protože se to všechno slévá dohromady jako barvy na rozmočeném obrazu malíře. V určité chvíli politik ČR neví, co je dobré pro Česko, protože mu stačí vědomí toho, že je to dobré pro pana velvyslance a pro jeho zemi, kterou zastupuje.

Jak se valí vašim dětem šrouby do hlavy?

Určitě jste zaregistrovali hrozivou skutečnost, snahu o přepisování dějin a výsledků II. sv. války. Na oslavy vítězství nad fašismem do Moskvy skoro nikdo ze západních politiků nepřijede. Dětem v českých školách jsou o II. sv. válce vyprávěny lži a doslova chiméry. Jak nám napsala jedna ze čtenářek AE News, když si všimla, že její dcera v sešitu na dějepis má zápis o Stalingradu v tomto znění: „Německá vojska proti Stalinovi, který za dobu svojí krutovlády zabil na 50,000,000 lidí, vzdorovala až do 2. února 1943…“.


[VIDEO] Nejtragičtější den Čechů a Moravanů: 15. březen 1939, okupace II. Republiky právě začala…

Cítíte tam tu intonaci v té větě? Paní jsem odpověděl v emailu, aby ihned dceru ze školy odhlásila. V takové škole bych já své dítě nenechal ani minutu. Ale tohle nemají učitelé z vlastní hlavy. To jsou osnovy a podklady k výuce, které přicházejí ze shora. A tam už o výuce rozhoduje politická objednávka. Tam už ano. Přepisování dějin je nebezpečný fenomén. Na základě dějin existuje náš stát v současné podobě. Kdo chce znovu otevírat odsuny Němců? Kdo má zájem na tom, aby se evropské národy znovu porvaly mezi sebou jako psi? Kdo potichu plánuje rozvrat Evropy? Destabilizaci? Válečné „UMPRUM“ na globální způsob?

ČT má tedy generální zákaz na vysílání vzpomínek. A takový zákaz je nebezpečný pro budoucnost naší země. Když mladí lidé zapomenou a neuvidí vzpomínky naší země na obrazovce, za nějakou dobu ty vzpomínky zmizí. Vyblednou v paměti i na filmovém pásu. Manipulace s historií je opovrženíhodná. Manipulace se vzpomínkami je zločin. Za mnoho let si děti vzpomenou na školní sešit, že se v něm psalo o krutém Stalinovi a zubožených vojácích Wehrmachtu. V podvědomí se historie pomalu překreslí, viník a oběť, obránce a útočník se zamění a za 20 let tady bude generace lidí, kteří budou plivat na Beneše, domácí odboj, Rudou armádu a na vojáky, kteří v roce 1938 museli opustit bunkry v sudetském pohraničí. Ten proces už začal, právě teď vaše děti jsou první na řadě ve svých školách.

Vměšování cizích mocností do běhu našeho státu překročilo tak další mez. Kontrolují nám televizi, naše děti, volební sjezdy našich nejsilnějších stran a teď už budou mít skrze neziskovky pod palcem i policii a státní zastupitelství. A to s požehnáním nebo spíš díky nečinnosti a strachu naší vlády postavit se na odpor.

Článek vyšel 23. března 2015 na AENews, odkud jej přebírám.

Známka 1.4 (hodnotilo 514)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Články s podobnou tématikou

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 32 406