Smrt americké ústavy

Mohou Američané uniknout z podvodu?

Paul Craig Roberts

10.7.2012 Komentáře Témata: Policejní stát, USA 1678 slov

Čeká nás horký den. 4. července bude horký den v celé zemi, kdy potentátci budou řečnit o naši „svobodě a demokracii“ a vynášet do nebe „naše statečné hochy“, kteří chrání naši svobodu tím, že „je tam někde zabíjí, dříve, než se dostanou sem k nám“.

Ani jedno z těchto kázání nebude obsahovat slovíčko pravdy. Žádný řečník nebude bědovat nad smrtí americké ústavy nebo vyzývat své publikum k akci, aby se obnovil jediný dokument, který chrání jejich svobody. Žádný řečník neuzná, že v 21. století Bushův/Obamův režim, za spoluviny ministerstva spravedlnosti, federálních soudů, kongresu, médií prostitutek, právnických fakult, advokátních komor a bezstarostné veřejnosti, zavraždil ústavu ve jménu „války proti terorismu“.

Stejně jako ve středověku i nyní mohou být američtí občané vrženi do žaláře a zahozen klíč. Žádné důkazy nebo obvinění u soudu potřeba předkládat není. Žádný soudní proces se nevyžaduje, ani žádné usvědčení.

Stejně jako v diktaturách mohou být američtí občané popraveni na pouhý příkaz despoty v Oválné pracovně, který tam sepisuje seznamy lidí určených k zavraždění.

Protestující využívající své ústavou zaručené právo na svobodu projevu a shromažďování jsou napadáni ozbrojenou policií, biti, masírování vysokým napětím, oblažováni slzným plynem a zatýkáni.

Alarmisté, kteří informují o zločinech vlády, jsou pronásledováni, navzdory statutu, který je chrání.

Americký voják Bradley Manning, který údajně dal Wikileaks dokumenty odhalující americké válečné zločiny, včetně videa, na kterém se američtí vojáci z vrtulníku baví vražděním civilistů jdoucích po ulici, jako by hráli video hru, byl zatčen a mučen, zatímco se vláda pokouší vymyslet si proti němu případ.

Podle amerického vojenského zákoníku musí američtí vojáci o známých válečných zločinech informovat. Nicméně tyto psané zákony neposkytly Bradley Manningovi žádnou ochranu, a konzervativní republikáni, které znám, mají pěnu u huby a chtějí, aby byl Manning popraven za vynesení pravdy ven. Pravdy – co je nějaká pravda v porovnání s „výjimečností skvělých Američanů“. Amerika má bianco šek činit nevýjimečným cokoliv. Manning si zaslouží zemřít, říkají, protože se postavil na stranu utlačovaných a ne na stranu amerických utlačovatelů.

Poté, co úřad švédského návladního zrušil případ proti Julianu Assangeovi z Wikileaks a rozhodl, že obvinění ze znásilnění nemá žádný podklad, další státní zástupce, a mnozí věří, že na nátlak americké vlády, požadoval vydání Assange z Anglie na výslech. Normálně se vydávání týká pouze těch, kdo byli obviněni ze zločinu a na které byl vydán zatykač, což zcela jistě není případ Assange. Ale samozřejmě pokud Washington Assange chce, Washington zajistí porušení nebo překroucení všech zákonů, dokud ho nedostane. Švédská loutka to udělá jménem své země a dostane za to dobře zaplaceno.

Míroví aktivisté v několika státech zažili razii FBI, zabavení počítačů a osobních záznamů, a sešla se velká porota a pokusila se je obvinit z podpory terorismu prostřednictvím protestů proti ilegálním válkám Washingtonu, válkám, které jsou válečnými zločiny podle Norimberských norem vytvořených samotnou americkou vládou.

Nic z toho nebude ve slavnostních vlasteneckých tlacháních 4. července zmíněno. Opilé masy budou mávat prápory a vracet se domů plné arogance, opovrhující podřadnými cizinci, jako muslimy, Araby, Číňany a Francouzi.

A žádný papaláš nezmíní, že ty, které „tam někde zabíjíme“, tvoří převážně ženy, děti, vesničtí starci a humanitární pracovníci. Zdá se, že americké jednotky se specializují na měkké cíle jako svatby, pohřby, dětské fotbalové zápasy, zemědělské usedlosti a školy.

Nedávno Washington snížil počet „kolaterálních škod“ tím, že prohlásil každého zavražděného muže vojenského věku za bojovníka Talibanu nebo teroristu. Je zjevné, že Washington nemůže ani omylem vědět, jestli jimi byli nebo ne, ale toto prohlášení Washingtonu má za cíl dát zelenou vraždění afghánských mužů vojenského věku.

V současné době vede Washington války, nebo okupace, nebo porušuje suverenitu země bezpilotními letouny nebo jednotkami v sedmi muslimských zemích, a vyzbrojuje žoldáky v Sýrii. To vše je prováděno bez ústavou vyžadovaného schválení kongresem, údajnými zástupci lidí. Fraška!

V krátkosti, v Americe „svobody a demokracie“ nemají lidé žádný hlas a žádná práva a žádné zástupce.

Přesto tento obrovský deficit demokracie a svobody přejdou řečníci 4. července mlčky.

Zločiny proti lidskosti, likvidace americké ústavy a nezákonnosti jak doma, tak na mezinárodní scéně, které definují Ameriku 21. století, jsou výsledkem 11. září 2001.

Washingtonská verze 9/11 je nejdivočejší konspirační teorií známou lidstvu. Absurdity verze Washingtonu jsou následující: pár Saudů, bez jakékoliv podpory vlády, nebo nějaké tajné služby, přechytračilo nejen CIA a FBI, ale všech 16 amerických výzvědných agentur, dokonce i DIA (vojenskou rozvědku) a NSA, spolu s výzvědnými agenturami všech spojenců Washingtonu z NATO a izraelského Mossadu, který infiltroval každou radikální muslimskou skupinu. Tito skromní neznámí Saudové bez jakékoliv moci také zároveň přelstili Národně-bezpečnostní radu, NORAD, Pentagon, řízení letového provozu, a způsobili, že bezpečnost na letištích selhala během jedné hodiny onoho rána čtyřikrát.

Jinými slovy, všechny součástí americké obrany selhaly ve stejný jediný okamžik.

Zamyslete se nad tím na chvilku. Pokud by se něco takového skutečně stalo, prezident, vice-prezident, kongres a média by požadovali, aby se zjistilo, jak k takovému univerzálnímu selhání v každém aspektu národní bezpečnosti došlo a jak je to možné. Vyšetřování by začalo okamžitě, ne více než rok poté, v důsledku tlaku rodin obětí 9/11, které si nebylo možné koupit. Takové naprosté a totální selhání všech aspektů americké bezpečnosti by znamenalo, že Američané nebyli během 40 let konfrontace se Sovětským svazem v bezpečí ani jedinou minutu. Sověti mohli USA totálně zničit kdykoliv a nikdy bychom se nedozvěděli, odkud to přišlo.

Při skutečném vyšetřování by důkazy 9/11 nebyly ilegálně ničeny, a vyšetřování by bylo prováděno experty, nikoliv vládními agenturami určenými k ututlání celé věci a politickými prodejnými kurvami. Zpráva NIST je ubohý nesmysl. Nevysvětluje nic. Je to podvodně vytvořená počítačová simulace neexistující události. Spolupředseda a právní poradce Komise 9/11 později napsal knihy, ve kterých uvedl, že informace byly před komisí tajeny, armáda ji lhala a komise „měla neuspět“. Přesto tato ohromující připuštění vůdců Komise 9/11 nemají na kongres, prodejná média nebo veřejnost žádný dopad. Všechny hlavy byly v písku. Prosím, ať děláte cokoliv, nedělejte z nás tváří v tvář faktům emocionální slabochy.

Více než sto hasičů, policistů, a údržbářů uvedlo, že slyšeli a cítili ve dvojčatech spoustu explozí, včetně silných explozí v podzemních podlažích před zřícením budov.

Uznávaní vědci, autoři mnoha recenzovaných vědeckých dokumentů, uvedli, že našli v prachu budov nezreagovaná rezidua nano-thermitu, otestovali jejich výbušnost a tepelnou výkonnost a oznámili jednoznačné výsledky.

Sedmnáct set architektů a inženýrů dosvědčilo v rámci petice kongresu, že tři budovy WTC nespadly kvůli požáru a letadlům, a požadovalo skutečné vědecké zkoumání případu zničení budov.

Přesto nám zůstal paradox, kdy vědecký názor založený na pečlivém prozkoumání zbývajících důkazů byl ignoranty a špinavci označen za „konspirační teorii“, zatímco absurdní konspirační teorie Washingtonu je vydávána za pravdu o této události.

Architekti a inženýři za pravdu o 9/11, vedení architektem výškových budov Richardem Gagem, zatloukli poslední hřebík do rakve Washingtonem vymyšlené konspirační teorie svým novým filmem: „9/11: Výbušné důkazy – experti promlouvají“, a skutečně promluvili.

Spousta špičkových demoličních expertů a expertů na navrhování, konstrukci a výstavbu výškových ocelových konstrukcí poskytuje vědecké, architektonické a inženýrské důvody, že budovy WTC mohly spadnout jedině za pomoci výbušnin, které byly umístěny a načasovány tak, aby odstranily silnou strukturální podporu a umožnily náhlý kolaps budov. Protože budovy byly navrženy a postaveny podle známých a odzkoušených principů, které absolutně brání rychlému zřícení, požár a strukturální poškození, které dva ze tří mrakodrapů po nárazu letadel utrpěly, absolutně nemohly způsobit náhlý rozpad tří budov.

Viděl jsem ten film v Atlantě 2. července. Atlanta byla 32 městem, kde byl film premiérově uveden.

Tento film byl promítán v kině 7 Stages na Euclid Avenue, v bývalém kině Euclid, ke kterému děti před 65 lety jezdívaly na kole, aby tam zhlédly bitvu Tarzana s obřími ještěry a vítězství slonů nad zlými černochy nebo zlými bílými lovci, nebo se podívat, jak Randolph Scott se svým šestiraňákem přináší spravedlnost do města ovládaného černými klobouky, nebo aby se staly svědky, jak stateční američtí vojáci osvobozují Evropu od nacistů. Nikdy jsme nesnili, že obyvatelé „země svobodných“ budou ohrožování gestapáckým policejním státem.

Úpadek Ameriky do gestapáckého policejního státu by mohl být možná zastaven, pokud by Američané nebyli tak ignorantští ohledně vědy a byli by schopní pochopit, že to, co viděli na vlastní oči, když sledovali videa s destrukcí dvojčat, bylo vyhození budov do vzduchu, a ne, že spadly v důsledku nějakého strukturálního poškození. Zničení budovy 7 je přímo ukázkovým případem řízené demolice.

Na konci tohoto poutavého filmu psychologové vysvětlují, proč většina populace nemá duševní a emocionální sílu postavit se tváří v tvář znepokojivým faktům. Vláda, která tak důkladně šmíruje vlastní populaci, jak to činí Washington, očividně musí znát profil své populace, a nevidí tam nic než slabost a strach, se kterým jde manipulovat.

Jaký fakt je více znepokojující, než fakt, že 9/11 byla operace pod falešnou vlajkou, mající za cíl poskytnout neokonzervativcům jejich „nový Pearl Harbor“, aby mohli začít válku Washingtonu o nadvládu na Středním východě, a pak hurá na Irán a jaderné mocnosti: Rusko a Čínu, které jsou obkličovány, stejně jako byl Irán, americkými vojenskými základnami?

To, co tu máme, je repríza francouzské revoluce, tentokrát na světovém jevišti. Napoleon, dědic francouzské revoluce, dobyl Evropu několikrát, ve snaze rozšířit nový řád z Francie do celé Evropy. Francouzská revoluce byla první snahou o nový světový řád, ale tenkrát byla světem Evropa.

„Osvobozovací války“ Washingtonu jsou války o světovládu a války pro obrovské zisky vojensko-bezpečnostního komplexu. Kombinace moci a peněz, která je motivem Washingtonem vymýšlených válek, je skrytým motivem, zabaleným do práporu, vlasteneckých řečí a strachu z démonizovaných přičmoudlých muslimů.

Mohou Architekti a inženýři za pravdu o 9/11 uspět, nebo jakákoliv pravda prosáknout a osvobodit Američany z umělé reality, vytvořené vládními lháři a zkorumpovanými prodejnými médii, nebo jsou Američané odsouzeni k životu v matrixu, který byl pro ně vytvořen?

Nadějí možná je, že ekonomika rádoby světovládců zkolabuje, a lidé, kteří nebojují za principy a svoji svobodu, budou bojovat za své ekonomické přežití.

Death of the US Constitution: Can Americans Escape the Deception? vyšel 4. července na Global Research. Překlad Zvědavec.
Známka 1.1 (hodnotilo 185)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 14 413