Americký volební systém

Mark S. McGrew

29.10.2008 Komentáře Témata: USA 1344 slov

Přinejmenším je to hloupý vtip. Při nejhorším je to podvod a převrat proti Američanům.

Jako dospívající jsem pracoval pro volební kampaň a rychle jsem pochopil, že je to ztráta vlastního času a energie. Stačilo vidět, jak se voličům ve volebním domku v malém městečku dávalo půl pinty alkoholu za jejich hlas, a bylo zřejmé, že volby mohou být upravené, koupené a ukradené.

Určitá skupina lidí řídí Ameriku a já nemám ponětí, kdo tito lidé jsou. Ale je logické předpokládat, že titíž lidé řídí i naše volby, naše politiky, naše zprávy a náš finanční systém.

Když mi bylo třináct, naučil jsem se zpaměti Deklaraci nezávislosti i naši ústavu včetně doplňků a pochopil jsem, že se naše hlasy pro prezidenta nezapočítávají. Ti, kteří rozhodují o budoucím prezidentovi, tvoří skupinu 538 zvolených reprezentantů. To jsou super delegáti. Tito lidé by měli hlasovat podle toho, kolik hlasů od voličů pro toho kterého kandidáta dostali. Ale není to zákonem vyžadováno. Ve skutečnosti mohou hlasovat, jak se jim zlíbí.

Pak je tady obava, zda jsou voliči informováni o cílech a přáních svých kandidátů. Aby byli informováni, vyžadovalo by to dvě věci: (1.) Plné a pravdivé zveřejnění postojů kandidátů a (2) voliče, kteří mají zájem zjistit, oč kandidátům jde.

V obou bodech Amerika selhává.

Jeden ze zakladatelů naší země, Thomas Jefferson, řekl: „V našem systému lidé dostanou vládu, jakou si zaslouží.“ Nikdy to nebylo řečeno přesněji.

Jsou-li voliči pravdivě informováni, dostanou dobrou vládu. Ne-li, a neudělají-li nic, aby to změnili, pak automaticky zvolí vědomě zůstat ignoranty. Tím umožní podvodníkům, zlodějům a vrahům, aby určovali, jak budeme žít. A to je přesně to, co si za své ignoranství zaslouží.

Benjamin Franklin, další ze zakladatelů naší země řekl, že lidé, kteří upřednostní bezpečnost před svou svobodou, si nezaslouží ani jedno, ani druhé. A historie ukázala, že přišli o obojí.

Kdo je vinen naším zkorumpovaným volebním systémem? Není pochyb o tom, že za to mohou občané samotní. Zaspali u kormidla. A co je horší, pokud se někdo ozve a snaží se poučit ostatní, umlčí ho křikem „přestaň dělat problémy!“

Amerika používá špatně fungující volební automaty. Bylo prokázáno, že tyto stroje mohou být „naučeny“, aby určily toho vítěze, kterého si někdo přeje. Nestačí, že ve volbách v roce 2000 získal Al Gore, protikandidát Bushe, mínus 16000 hlas? Jak může někdo dostat záporných 16000 hlasů? Je zřejmé, že zločinci, kteří upravovali volební automaty, je upravili až příliš dobře.

Bylo prokázáno několikrát a opakovaně, že se člověk může vlámat do volebního počítače v deseti sekundách, a na změnu hlasů potřebuje 90 sekund. Říkají, že to může udělat někdo, kdo sedí u své babičky ve sklepě a má tam počítač připojený k internetu.

Hlasovací automaty počítají 80 % všech hlasů. Když bylo volebním úředníkům ukázáno, jak snadno se lze do těchto strojů nabourat, objednali jich ještě více.

Teď máme prezidentského kandidáta, který odmítá předložit důkaz, že je americkým občanem. U okrskového soudu východní Pennsylvanie byla prokurátorem Phillipem Bergem podána žádost, aby Barak Obama a Národní komise demokratů prokázala, že Obama je americkým občanem. Žaloba Berg versus Obama byla soudem přijatá pod evidenčním číslem 08-cv-4083. Žalovaný Obama podal návrh na zamítnutí, což soudce nevyloučil, dokud nevypršela lhůta k předložení důkazů. Obamová strana na obvinění nereagovala v zákonné lhůtě, což podle federálních zákonů mělo znamenat, že žalovaný přiznává vinu. Namísto, aby soudce takto rozhodl, smetl případ ze stolu na základě tvrzení, že podle ústavy občan této země nemůže žádat o důkaz, zda kandidát na nejvyšší úřad v zemi je oprávněn tento úřad zastávat.

Celý scénář lze sledovat zde: www.obamacrimes.com

Prokurátor Phillip Berg, který podal žalobu, se ptá: „Zde vzniká otázka, kdo je v takovém postavení, aby podpořil ústavu. Pokud vy nejste v takovém postavení, pokud váš soused není v takovém postavení, aby zkoumal způsobilost kandidáta na úřad prezidenta Spojených států a nejvyššího velitele vojsk, nejmocnějšího muže planety, pak kdo?

Aplikujeme-li stejnou logiku soudu na další země, pak by demokratická strana mohla udělat Osamu bin Ladena prezidentem Latinské Ameriky. Pokud by dosud žili Ivan Hrozný a Atilla, mohli by i oni usilovat o zvolení prezidentem Spojených států. A naše noviny by denně mohly zveřejňovat výsledky průzkumu, které by ukazovaly, že jejich pozice jsou vyrovnané.

Hlavní média se o této žalobě, která velmi ovlivňuje budoucnost Ameriky a potažmo celé země, nikdy nezmínila. Ale dnes lze najít zprávy o odmítnutí žaloby ve všech hlavních zprávách.

V biografii Andreje Gromyka se autor zmiňuje o atentátu na Kennedyho v roce 1963 a píše, že sovětské vedení jej vnímalo jako převrat proti americkým lidem, a že zvažovalo možnost vkročit do Ameriky a vrátit zemi jejím občanům.

Ale namísto toho se rozhodli počkat, „jak se budou věci vyvíjet“. Řekl bych, že kulka do hlavy by měla být jasným důkazem toho, jak se budou vyvíjet. Ale taková je pragmatika mezinárodní politiky.

V roce 1970 na univerzitě, kde studoval Joseph Biden, nominovali kuře na královnu domácího zápasu university v Delaware. Kuře následně vyhrálo. Byla to práce manažerky, která nikdy neumožnila, aby voliči toho kandidáta viděli. Kandidát byl „prodán“ voličům formou pečlivě plánované a intenzivní kampaně. Velmi málo voličů vědělo, že hlasují pro kuře. Až když bylo přineseno v kleci na fotbalový zápas domácího týmu.

Organizátoři voleb pak rozhodli, co bude pro voliče nejlepší. Kuře se nestalo královnou domácího zápasu a namísto něj byl určen kandidát, který se umístil jako druhý.

Výzkum za výzkumem napříč Amerikou ukazuje, že američtí zvolení politikové jsou v přímé opozici s tím, co chce 95 % veřejnosti.

A svět obviňuje Ameriku za to, co dělají její politikové. Smutnou pravdou je, že nemáme žádnou možnost ovlivnit, kdo by měl být zvolen do úřadu, a nemáme možnost ovlivnit to, co politikové dělají, jakmile v tom úřadu jednou jsou.

Může se někdo divit, že 50 % voličů vůbec nevolí? Zázrakem je, že Američané nevyjdou do ulic, že nevyvlečou lidi odpovědné za ten Augiášův chlív z kanceláří, že je nepolijí dehtem a nevyválejí v peří.

Potřebuje Amerika nový politický systém? Ne. Potřebuje Amerika novou ústavu? Ne. Je jen jediná, jednoduchá věc, kterou Amerika potřebuje. A sice něco nebo někoho, kdo by vynutil dodržování současných zákonů a naší ústavy.

Dnes už pro mě není tak šokující, jak bylo, když jsem byl mladý, že když se některé vlády dostanou k moci, zavedou „mazání“ tím, že zavraždí co nejvíce minulých vůdců. A nemrkám, když slyším lidi bědovat, jak dokonce děti bývalého režimu byly usmrceny. Takový je pragmatismus potrestání volených a dosazených úředníků, kteří přinášejí bídu, hlad, nemoci a další mizérie nevinným lidem světa ničením lidských hodnot a víry, zatímco hromadí obrovské sumy zbytečného majetku pro sebe.

Když se sami podíváme na proslovy amerických politiků a porovnáme je s proslovy Vladimíra Putina, Dmitrije Medveděva, Mahmouda Ahmadinedžáda, Fidela Castra, Huga Chaveze a dalších „nepřátel“ Ameriky, bude nám zřejmé, že tito posledně jmenováni jsou vzdělaní, hovoří jasně, logicky se znaky soucitu a obav o dobro všech lidí na Zemi. Zatímco jejich západní protějšky se zdají být na alkoholu závislí psychopati, neschopni zformulovat vlastní jednoduchou větu, psychopati, jejichž jediným přáním je zničit vše, co je dobré, pokud z toho mohou vyrazit pro sebe peníze.

Americký volební systém přitahuje a umožňuje postupovat těm nejvíce zdegenerovaným lidem, jaké je naše společnost schopná vyprodukovat. V jistém smyslu je to přímá vina amerických voličů, ale kdybych měl šanci, chtěl bych poprosit lidi na celé zemi, aby se snažili pochopit, že my, jako lidé, jsme úplně ztratili možnost ovlivnit náš volební systém, a nelíbí se nám to zřejmě tak velmi, jako všem ostatním.

Řekl jsem to už dříve, protože věřím, že všichni v médiích, podnikání, náboženství a politice, kteří lhali, manipulovali, vymývali mozky a rozkrádali naši zemi, by měli být zavřeni a potrestáni; všichni muži do díry hluboké 15 metrů, do žlabu pro ně vodu jednou týdně a jednou za měsíc živou krávu. Všechny ženy rozeslat po světě do nevěstinců zemí Třetího světa a do nejchudších oblastí.

Možná si někteří myslí, že tohle je příliš tvrdý trest. Já ne. Někteří si myslí, že takový trest by viníky a další generace poučil do budoucna. Já ne.

Svoboda národa potřebuje trvalou bdělost a tvrdé tresty pro ty, kteří se pokoušejí ji odebrat.

Americký volební systém neumožňuje ani jedno, ani druhé. Jediná věc, která by vrátila skutečnou Ameriku svým občanům, je nějaká vyšší moc, která by zajistila, aby současné zákony byly dodržovány.

Článek The American Election System vyšel 27.října na Pravda.Ru. Překlad editor.

Známka 1.4 (hodnotilo 130)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 21 322