Trump předložil návrh na „Obchod století“

Miroslav Novotný

31.1.2020 Komentáře Témata: Izrael, Palestina, Trump 1324 slov

Trump tento týden zveřejnil návrh, který je jakýmsi hybridem mezi přáními chazarských politických vůdců, vyjednavače – zkrachovalého realitního agenta a nezbytným tlumením za účelem oklamání světové veřejnosti.

[...]

Jako příhodný historický příklad lze uvést Hitlera v Mnichově 29. září 1938. Kdyby onoho dne Hitler vyjevil světovým mocnostem své skutečné přání, tj. že chce vše, nejenom Sudety, nejenom Čechy a Moravu, ale celou Evropu a nejlépe i celý svět, za takových okolností není ani zdaleka jisté, že by mu Francie a Velká Británie vyhověly a ustoupily jeho požadavkům.

Podobná situace je i s chazarskými plány. Tak jako Hitler v Mein Kampf vyjevil, jak hodlá nakládat se Slovany, tak i nejrůznější chazarští pisálkové již dávno vyjevili, jakou budoucnost připravují pro původní semitské obyvatelstvo: Zabíjením, prostřednictvím zastrašování, etnických čistek, bouráním domů, krádežemi půdy a vodních zdrojů, zatýkáním a odběry lidských orgánů zčásti vyhubit a zčásti vystrnadit a vystěhovat původní semitské obyvatelstvo nejenom z Palestiny.

Při projevech na pódiu přenášených televizí však Trump používá tlumení – neprozrazuje chazarské plány v jejich úplnosti. Oklamání světové veřejnosti je stále ještě považováno za důležitý prvek.

Trumpův návrh v kostce:

A) Chazarští přistěhovalci a okupanti dostanou téměř vše, co si nyní oficiálně přejí. Tzn. nikoliv vše, co je v jejich tajných plánech, jen to, co je v jejich současných oficiálních plánech. Chazaři tak dostanou celý Jeruzalém, ačkoliv jejich historickým hlavním městem byl Itil, který se nacházel 1.800 kilometrů severněji. Chazaři si prostě zamilovali přívětivější středomořské klima a již se nechtějí vrátit do Itilu. Návrh předpokládá, že Chazaři mohou i nadále udržovat režim Apartheidu II, kde část obyvatelstva chazarského původu má veškerá práva a obyvatelstvo semitského původu nemá práva. Původní semitské obyvatelstvo například nesmí vlastnit byt, nesmí si vykopat studnu stejně hlubokou jako Chazaři, což v regionu, kde voda je často cennější než ropa, hraje důležitou roli. Když se blíží volby, těsně před volbami jsou zakázány všechny politické strany, kde se angažuje semitské obyvatelstvo. Semitské obyvatelstvo nesmí jezdit po stejných silnicích jako chazarské obyvatelstvo. Tyto apartheidní praktiky do jisté míry připomínající Hitlerovy Norimberské zákony obsahují další stovku podobných diskriminačních bodů.

B) Podle Trumpova návrhu přijde původní semitské obyvatelstvo (tj. Palestinci) o východní Jeruzalém a také o dalších 40% svého nejlepšího území s vodou a stromy. Za to jim bude nabídnuta náhrada v poušti Negev. Dále budoucí stát (spíše však Bantustan) těchto skutečných potomků biblických Hebrejců nebude mít suverenitu, nebude mít vlastní kontrolu hranic a žádný vzdušný prostor. Koridor mezi pásmem Gazy a Západním břehem nebude mít podobu silnice posazené 15 metrů nad zemí (Chazaři nesnesou, aby původní semitské obyvatelstvo chodilo po pozemcích, které Chazaři již ukradli), jak předpokládal rok starý plán, nýbrž má mít podobu tunelu. Ano, potomci biblických Hebrejců – Palestinci mají v budoucnu chodit tunelem, aby světu nebyli na očích. Pochopitelně nový palestinský stát nebude moci mít vlastní armádu, což je konzistentní s faktem, že nebude mít suverenitu, že bude obdobou Bantustanu – mezi režimy Apartheidu I a Apartheidu II existují jisté podobnosti, byť za doby režimu Apartheidu I neupalovali zaživa ženy a děti bílým fosforem a nezatýkali podezřelé osoby metodou shozu bomby z bojového letounu na dům podezřelé osoby. V režimu Apartheidu I také nebyly známy případy, kdy by zatčeným černochům ve vězení odebírali lidské orgány s úmyslem je se ziskem uplatnit při transplantacích. Poté, kdy vyšlo najevo, že zakladatelé sionismu vynalezli sionismus v době, kdy ještě nebyla objevena DNA, nastal pro sionistickou ideologii a její vůdce velký problém: Jak vysvětlit světové veřejnosti, že Chazaři nemají semitskou DNA? Chazarská DNA je směsicí zhruba 50% kurdské a turkické DNA, dále zhruba 40% slovanské DNA a 10% mongolské DNA. Chazarská říše se totiž nacházela 1.800 kilometrů severně od Izraele, v sousedství slovanských kmenů a Kyjevské Rusi.

Mezi sionistickými špičkami, které znají hořkou pravdu o sionismu, je proto velký zájem o orgány odebrané semitským osobám umučeným v izraelských věznicích. Mít ve svém těle alespoň kousek s opravdovou semitskou DNA – to je jejich splněný sen.

Pro pochopení, že drzost sionistů nemá žádné hranice, nejlépe poslouží dvě mapy oblasti.

[Mapa 1 uka...]
Mapa 1 ukazuje Palestinu v r. 1945, rozdělení Palestiny podle plánu OSN z r. 1948 a Palestinu před agresívní válkou Izraele v r. 1967. Palestina je vyznačena zelenou barvou, území okupovaná chazarskou ozbrojenou entitou jsou vyznačena bílou barvou
[Mapa 2 pře...]
Mapa 2 předložená včera Trumpem – Palestina jako Bantustan bez státní suverenity zčásti přestěhovaná do pouště
[Pro srovná...]
Pro srovnání mapa Chazarské říše – původní domoviny obyvatelstva chazarského původu, před emigrací části chazarského obyvatelstva na západ v důsledku mongolských nájezdů. Chazarské obyvatelstvo muselo povinně konvertovat na judaismus z nařízení vládce. Vládce zamýšlel modernizovat říši a oprostit se od pohanské víry uctívající falus jako Boha.

Trumpův návrh dále obsahuje velmi mlhavou zmínku o jakýchsi imaginárních investicích ve výši 50 miliard dolarů, pokud se původní semitské obyvatelstvo vzdá Jeruzaléma a přestěhuje se do pouště Negev. Tyto investice podle Trumpa údajně připlynou za 20 let ze zatím nezveřejněného zdroje.

Předseda palestinské samosprávy Abbás se již nechal slyšet, že „Jeruzalém není na prodej“ a že palestinské vedení nebude dále vyjednávat s Trumpem, ani s realitním agentem Kushnerem, který jednostranně prosazuje zájmy svého etnika.

Jordánsko již oznámilo, že představený Trumpův plán představuje katastrofu. Írán oznámil, že se nejedná o Obchod století, ale o Zradu století. Evropské země vydaly protichůdná prohlášení, kde plán nazývají optimistickou budoucností a současně vyzývají k dodržování mezinárodního práva – tyto výroky jsou však navzájem nekompatibilní. Nelze dodržovat mezinárodní právo a současně dovolit chazarům, aby kradli půdu původnímu semitskému obyvatelstvu a stříleli pro zábavu ženy a děti 200 metrů od plotu v Gaze pod falešnou záminkou, že „došlo k potyčkám“. Civilisté protestující 200 metrů od chazarského plotu nejsou žádnou „potyčkou“.

Pomineme-li sociopaty, psychopaty, anetiky a podobně, tak snad v každém normálním občanovi je alespoň špetka potřeby spravedlnosti. Zatím vše vypadá tak, že na Blízkém a Středním východě nebude nastolena spravedlnost a mír, dokud se většina světa nedozví historii Chazarské říše a konsekvence jejího pádu po mongolských nájezdech. Dokud nebude většině světa jasné, že obyvatelstvo chazarského původu nemá právo vyvražďovat původní semitské obyvatelstvo, nemá právo provádět etnické čistky – vyhánět je z domova, bourat jejich domy, krást půdu a vodní zdroje, dokud toto nepochopí světová veřejnost a nevynutí si totální bojkot tzv. „Izraele“ podobně jako v případě bojkotu jihoafrického režimu Apartheidu I., neexistuje žádná jiná realistická cesta, jak v oblasti nastolit mír a spravedlnost.

Závěr: Trumpův plán století je tragický pamflet z větší části napsaný sionistickou lobby a dalšími osobami trpícími přetrvávajícím sebeklamem. Není možné vyvražďovat skutečné potomky biblických Hebrejců jenom proto, že někdo pochází z 1.800 kilometrů vzdáleného etnika, naučil se nazpaměť staré pověsti jiného národa a prostřednictvím dlouhodobé propagandy v masmédiích a vymazáváním historie z učebnic přesvědčil nevzdělané masy a lídry, že právo na vyvražďování, etnické čistky a krádeže půdy má jedna zcela cizí skupina, která pochází z jiného světadílu. Tito agresoři odcizili identitu svým obětem.

Tzv. „Izrael“ pravděpodobně nepůjde porazit vojenskou silou, protože Chazaři se vybavili atomovými zbraněmi a zadarmo obdrželi od USA výzbroj v hodnotě desítek miliard dolarů. Proto jedinou schůdnou cestou je celosvětový bojkot „Izraele“ a sionistické ideologie, zboží, sportovních týmů, univerzit, propagandy, filmů, TV stanic atd. Pokud se celosvětový bojkot režimu Apartheidu I. osvědčil (tehdy se „Izrael“ k bojkotu nepřipojil – jistě lze pochopit proč), proč by se neměl osvědčit v donucení sionistického režimu, aby začal respektovat práva původního obyvatelstva – pravých potomků biblických Hebrejců.

Poznámka editora

Trump ví, že mu teče do bot a zoufale se snaží se udržet. Nájezdy demokratů, probíhající impeachment mu v podstatě neumožňují vládnout. Dobře ví, že jediná šance je přesvědčit skutečné pány Ameriky o své nekonečné loajalitě a podpoře. Proto předvádí neuvěřitelně hnusný anální alpinismus. Je to pragmatický tah, ale dělá se z toho špatně.

A co se týče poznámky autora, že se Chazarům líbí příjemné středomořské klíma, to není klíma, co se jim líbí, ale nafta v této oblasti. V plánu sionistů je tzv. Velký Izrael - ovládnout postupně Syrii, Libanon, Jordan, Kuwait, Egyptský Sinaj, polovinu Iráku a Saudskou Arábii. V podstatě všechny země, kde je nafta. Těm, kteří umějí anglicky, doporučuji velmi dobrý článek Sylvaina LAFORESTA The Big Picture: The Empire Of Banks na Oriental Review.

Známka 1.4 (hodnotilo 72)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Články s podobnou tématikou

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 0

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 1

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 8

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 950