Reakce na Argumenty proti genderové teorii chybí

Jan Lindovský

23.10.2019 Komentáře Témata: Společnost, Genderové běsnění 1137 slov

Celá tato gender šaškovina, stejně jako multi-kulti, imigranti, éčka v potravinách, chematrails, propagace všech možných úchylek dávaných za vzor chování, LGBT pride parade, změna významu slov, relativismus, atd. je součástí stejné agendy a má jeden cíl a to ovládnutí lidstva a depopulaci nepotřebných konzumentů. U všech těchto úchylek se předpokládá, že se jejich nositelé už dál nebudou rozmnožovat. Je to také možná test přežití a pomoc přirozenému výběru.

Pro přežití v jakémkoli prostředí je důležitá síla a rozum.

To, že tady jsme, je důsledek přirozeného výběru všech našich předků. Kdysi platil zákon přírody, že přežije jen silnější. S rozvíjením rozumu toto už nemuselo platit a přežili nejen silní ale i ti chytřejší.

Dnešní společnost je ať si to přiznáme, či ne, degenerovaná. Co bylo v historii válek. Do válek rukovali a nechávali se zabíjet ti nejsilnější a nejzdravější muži, tedy byl ničen ten nejkvalitnější genofond národů. Doma zůstali staří, nemocní, tělesně a duševně postižení. Ti pak zajišťovali genetické linie rodin. Také se ve válkách znásilňovalo. To pak částečně kompenzovalo úbytek kvalitních místních genů a doplňovalo genofond národa kvalitními geny národů cizích.

Genetici vědí, že genetika je nevyzpytatelná, kde pozitivní vlastnosti se sčítají a negativní násobí. Jakákoli negativní vlastnost na tělesné či duševní úrovni se může projevit zesíleně v kterékoli následující generaci.

Pak přišel humanismus a medicína, zachraňoval se kdejaký potrat a léčily se nemoci, které přirozeně vyřazovaly slabší kusy z dalšího rozmnožování. Jedincům, jejichž genetická výbava byla narušena, a kteří by byli z dalšího pokračování jejich linií vyřazení, bylo umožněno dále tyto genetické poruchy šířit. Toto taktéž zasáhlo do genetické výbavy národů.

No a teď ten nešťastný gender.

Kdyby Pán Bůh, nebo stvořitel, nebo příroda (vyberte podle svého) chtěli, tak by stvořili hermafrodity, nebo nějaký jiný druh. To že tady jsme, a forma jací jsme, je výsledkem, který se pro přežití na Zemi nejvíce osvědčil. Pro další vývoj člověka je stejně důležité jak tělesné tak duševní zdraví. Pokud někdo cítí, že je v nesprávném těle, znamená to jen to, že je někde chyba a jeho geny nejsou vhodné pro další šíření a jeho genetická linie zde končí. Tak to moudrá příroda zařídila.

Pro přežití je nutné zdravé tělo a také zdravý rozum. Tělo jsme si vysvětlili. Rozum nesprávně použitý však může člověka také dovést do slepé uličky samozničení. Pokud začnete věřit zhoubným ideologiím, které byly vymyšleny k vašemu ovládnutí a jsou jen účelovou manipulací, dokáže to dovést ke zmaru vás, vaši rodinu i celou společnost. V současnosti jsme ve fázi aktivní implementace gender ideologie do celé společnosti. Chová se to jako psychický virus, který zahubí svého hostitele stejně spolehlivě jako virus nemoci. Pokud je už někdo infikován léčba je těžká, někdy nemožná. Pomůže jen léčba šokem poznání pravdy, nebo když to nepomůže pak už jen kalašnikov.

Jak říká klasik: některé ideologie jsou tak idiotské, že jim může porozumět jen inteligent. Proto po neúspěchu marxismu tzv. neomarxismus si vytyčil jako taktiku ovládnutí společnosti dlouhý pochod institucemi. Dnes všude kolem pozorujeme výsledky.

Když pojede blbec do Afriky a nic o ní neví, tak ho první noc sežere lev. Když tam pojede člověk chytrý, předem se seznámí s riziky a zařídí se tak aby přežil. V dnešní společnosti žijeme všichni v takové Africe. Jen hrozby jsou skrytější, ale stejně nebezpečné. Pořád vám někdo usiluje o vaše peníze, o vaše těla o ovládnutí vašich myslí a o vaše duše. Máme však všichni, zdůrazňuji všichni, možnost obrany. Máme rozum. Všechny informace, které potřebujeme k přežití máme k dispozici všude kolem nás, jen je správně vyhodnotit. Existují knihy, a nejmocnější prostředek - internet. Vše je k dohledání. Je tam spousta dezinformací, magorů, polopravd, manipulací a trolů, ale je tam i pravda. Jen ji musíte nalézt. Máte rozum, tak ho používejte. Jste odpovědní za sebe, za vaše děti, za vaše rodiny a v konečném důsledku za celou společnost. Musíte se rozhodnout a musíte se rozhodnout správně. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Kdysi, když muži byli Chlapi a ženy Ženami, kdy Chlap a Žena žili spolu milovali se a měli rodinu, kdy všichni byli pevně ukotvení ve své rodině, obci, městě, společnosti, byl Chlap ochoten se bít a nechat se zabít za tyto hodnoty, když mu je chtěl někdo vzít. Kdyby mu nějaký buzerant začal vykládat něco o výhodách genderu, pravděpodobně by tento idiot strávil zbytek života v kotrmelcích.

Taktéž Žena věděla přesně kde je její místo a byla šťastná za svůj úděl Ženy, Manželky a Matky a dnešní feministickým názorům by se od srdce vysmála a s nějakou feministkou by byla brzy hotova.

A o to těm zmrdům jde, rozvrátit rodinu je prvotní cíl. A jdou na to přes nejslabší články a to přes děti. Chceš-li zničit svého nepřítele, vychovávej mu děti a zkaz mu ženy. Největším úspěchem feminismu bylo, že ženy uvěřily, že jsou rovné mužům a to ve všem. Nadneseně by se dalo říci, že neštěstí žen začalo, když začaly nosit kalhoty. Nechci zpochybňovat schopnosti žen, ale příroda určila oběma pohlavím své přirozené role a záměna těchto rolí nemůže přinést nic dobrého. Každé takové feministické fifleně bych naordinoval povinnou praxi v kamenolomu, uhelném dole nebo ve slévárně. Když už máme rovnoprávnost, tak ať ví, o čem mluví.

Totéž by prospělo těm duševním gigantům z evropských hodnot, nebo všem aktivistům neziskových organizací placených Sorošem.

Když rozvrátí rodinu, ostatní společenské instituce už nemají na čem stavět a rozpadnou se samy.

Stará taktika aplikovaná na dnešní společnost - rozděl a panuj. Co funguje rozmrdat, co fungovat nemůže propagovat a zavést, a to pod sankcemi O všech těchto věcech se psalo už dávno v nějakých záznamech či zápisech, ale ty byly přece podvrženy ...

Celé to blbnutí už klasik popsal přiléhavě : Vymknutá z kloubů doba šílí ...

Ono to vypadá jako za bolševika v posledním tažení. Také všichni věděli, že to nefungovalo, nefunguje a fungovat nemůže a že se něco musí změnit. Každá totalita chtěla zahnat lidi klackem do ráje. Naštěstí to nikdy dlouho nefungovalo. Pravda, totalitáři neměli nikdy takové možnosti jako dnes. Silové prostředky, propagandistické prostředky ovládání mysli, řízení davů, řízení sociálních super-systémů atd. Ovšem i občané jsou vyspělejší (aspoň někteří) a vidí jim do karet. A internet, proto usilují všemožně o jeho regulaci (cenzuru).

No a také funguje fenomén sté opice. To je naše naděje a jejich největší hrozba. Proto se snaží jen o to, aby těch opic nikdy nebylo toto kritické množství.

A na závěr tři citáty z Pjakina (DVTR a KSB)

Lidem je formováno zkreslené vnímání skutečnosti a ti pak zdánlivě pracují pro své zájmy a přitom se stávají součásti nadřazenějších scénářů, takže ve výsledku svou čestnou prací realizují plány někoho jiného, které jsou zaměřené proti nim samotným.

Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a v míře svého neporozumění na toho, kdo toho ví a chápe více.

Mnohé věci jsou nám nepochopitelné ne proto, že náš rozum je slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu našich pojmů.

Známka 1.1 (hodnotilo 58)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

 

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 91 čtenářů částkou 13 252 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Němci chtějí odstranit Babiše přes Milion chvilek, protože překáží zrušení Benešových dekretů20.11.19 23:29 Česká republika 22

Babiš na Ukrajině odsoudil ruskou agresi a podpořil územní celistvost Ukrajiny19.11.19 22:52 Česká republika 3

Destiletý syn vdovy ISIS: "My vás zabijeme, vybijeme vás. My vás povraždíme."19.11.19 21:09 Sýrie 12

University and College Union (UCU): Bílí mohou být černí, pokud si to přejí18.11.19 23:27 Británie 4

Texas: Černošksá učitelka surově zbila bílou středoškolačku se speciálními potřebami18.11.19 22:45 USA 3

Bletchley: Gang snědých mladíků brutálně napadl bílou dívku18.11.19 22:28 Británie 0

Pravda a láska se vrhla na Klause jr. s dcerkou17.11.19 20:19 Česká republika 3

Co ČT1 neuvádí: Alternativa pro Švédsko nabízí imigrantům cestu domů17.11.19 18:44 Švédsko 1

Obří ikona Grety shlíží z fasády a přísně rentgenuje duše kolemjdoucích17.11.19 10:59 USA 6

Akademie věd ignorovala Němci zavražděné studenty17.11.19 00:30 Česká republika 2

Zajímavá analýza honu na čarodějnice v USA16.11.19 19:28 USA 1

Ve věci nápisu "Památník věnovaný historicky posledním pracujícím Romům na území ČR" se může Policie ČR přetrhnout...15.11.19 23:54 Česká republika 8

Další vítězství Big Pharma: V Německu schválili zákon o povinném očkování proti spalničkám15.11.19 02:51 Německo 15

17. listopad 198915.11.19 00:34 Česká republika 3

Oni se fakt zbláznili. Po nákupu vrtulníků budeme prodávat státní hmotné rezervy12.11.19 20:21 Česká republika 4

Islamizácia v priamom prenose: Moslim prvýkrát na čele veľkého nemeckého mesta12.11.19 16:16 Německo 2

Nač potřebujeme 12 vrtulníků za 14,6 miliardy?12.11.19 16:10 Česká republika 1

Skoro polovina obyvatel Bruselu nosí venku prostředek na sebeobranu. Multikulturní výkladní skříň EU v plné nahotě12.11.19 00:25 Nizozemsko 1

Na Slovensku končí Natural 95. Bude jen E10 s vyšším podílem biopaliv11.11.19 01:50 Slovensko 0

Muslimský imigrant prořízl ve Znojmě Markovi Petružálkovi hrdlo. Rodina potřebuje peníze10.11.19 01:33 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
15,66 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
21,24 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,94 Kč
100 maď. forintů
7,63 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,20 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 808,09 Kč
1 unce stříbra
394,57 Kč
Bitcoin
175 558,50 Kč

Poslední aktualizace: 22.11.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 311