Víte, proč jít k volbám do EU parlamentu?

Michal Brand

25.5.2019 Komentáře Témata: Evropská unie, Česká republika 1365 slov

Ruské tajné služby ovládly centrálu Evropské Unie a reklamami na Facebooku řídí všechny ty desetitisíce úředníků Brusele, zkorumpované přemrštěnými platy a bruselským jidášským grošem koupené k vlastizradě. Úředníci z Brusele tak na pokyn Putina připravili předvolební agitátorské akce, aby nas...li co nejvíce voličů, kteří ještě mají všech pět pohromadě.

Voličů, kteří mají všech pět pohromadě zatím není až tak málo. V postokomunistických zemích má všech pět pohromadě poměrně hodně lidí, protože jsou imunizováni vůči vymývání mozků bolševickou propagandou, tou staro-bolševickou před rokem 1989 i tou ne-bolševickou. Neo-bolševická propaganda a vymývání mozků zintenzivnily zejména v posledních letech snah o Vítězný Multikulti Únor ze strany neo-marxistických fanatiků a extrémistů ovládajících a kontrolujících média, univerzity, zejména různé zbytečné obory (humanitní studia, genderová studia, katedry multikulti propagandy cudně přejmenované na „politologie“ a další), ale ovládající i politické strany a struktury státní moci, včetně skryté státní moci (deep state).

V západních zemích, jejichž občané až donedávna nikdy nezažili roky trvající lhaní a podvádění médií, všech novinářů, lhaní, zkorumpovat a prostituování pro potěchu moci/mocných ze strany všech těch „svědomí národa“, v západních zemích, jejichž občané si nevypěstovali imunitu vůči propagandě, v západních zemích, jejichž občané vstoupili do éry neo-bolševického vymývání mozků, manipulace a propagandy jako Didus ineptus do setkání s námořníky, v těchto zemích je pomálu lidí, kteří mají všech pět pohromadě. Pozitivní je, že i na „vyspělém“ iracionálním a sebevražedném, neo-marxistickém Západě přibývá lidí, co zčínají používat vlastní mozek. Zejména dnes, po letech intenzivního lhaní ohledně mírumilovnosti islámu, pokornosti, tichosti a vděčnosti nelegálních krimigrantů, ehm „uprchlíků“ (sakra, nedovolme znásilňování jazyka a netolerujme nazývání nelegálních migrantů slovem „uprchlík“; to je jako nazývat bytového zloděje úklidovou službou nebo jako vraha nazývat zdravotnickým personálem). Roky bezostyšných a od začátku jasných lží o univerzitním vzdělání negramotných somálských pasáků a koz a nigerijských obchodníků s drogami pomohly probudit samostatné myšlení a vždy potřebný skepticismus u stále rostoucího počtu lidí i na Západě.

Pozn.: Mimochodem, skepticismus, pochybování o tom, co člověk slyší nebo čte, je jednou ze základních podmínek pozitivního rozvoje lidské společnosti. Kdyby Einstein nepochyboval, nebyla by teorie relativity, ani jaderná energie, ani lety do vesmíru. Pokud není pochybnosti, není zlepšení. Pokud není zlepšení, není progres. Pokud není progres, je nutně úpadek. Srovnejte schopnost samostatného rozvoje již od začátku novověku pochybující (a otázky kladoucí a odpovědi hledající) evropské civilizace například ve srovnání s nepochybující a nezpochybňující civilizací islámskou, která by bez vnějšího progresu (přineseného právě evropskou, nebo euro-atlantickou civilizací) zůstala i dnes zoufale hluboko v minulosti a to technologicky, ekonomicky, společensky, kulturně, vědecky.

Euro-aparátčíci, zřejmě na pokyn Putina, před těmito volbami financují různé propagandistické akce. U nás celebrity neo-bolševismu v show businessu dokonce natočily různá agitační videa a rozhlasové reklamy. Jakoby neutrální, ale celkovým vyzněním i některými konkrétními texty zřetelně eurohujerské a protinárodní agitace. Shlédnout je mlžete zde https://www.tentokratbuduvolit.eu/

Nejvíce mne zaujal pan Hřebejk, který vyzývá k neúčasti na volbách lidi s jiným názorem, než je jeho eurohujeristický multikulti neo-bolševismus. A pokud to nevyjde, tak možná zase vynadá občanům této země do hnědých a rudých prasat. Mimochodem, nemáte někdo video tohoto pověstného prohlášení neo-soudruha Hřebejka? Ze záhadných důvodů úplně zmizelo z internetu, jistě zcela „demograticky“ a v souladu se svobodou slova, občanskými právy a svobodami. ;-) Pokud to video někdo máte, pošlete, prosím, na michal.brand7@seznam.cz Byla by jistě škoda, kdyby moudrá slova vzdělané a slušné „elity“ snad nějak zmizela v zapomnění, ne?

Je až komické, jaký obrat může nabrat něčí osobnostní vývoj. Jakou krutou až fraškovitou ironii někdy osud předvede. V roce 1989 byl Jan Hřebejk jedním z protagonistů revoluce proti staro-bolševické totalitní moci, dnes by si na povel z Brusele snad navlékl i euro-uniformu lidových multikulti milicí a šel mlátit „pravicové extrémisty“ a jiná „rudá a hnědá prasata“. Od mladého bojovníka proti totalitě k neo-bolševickému Miroslavu Štěpánovi č. 2.

Mezi agitátory za účast těch správných voličů ve volbách a za hlasování ve volbách tím správným způsobem je také Radek Banga. Ještě lepší než jeho video-agitka je jeho rozhlasový příspěvek, kde říká něco jako že když do tý Evropy zvolíme ty zástupce tak v tý Evropě pro to Česko něco dokážou. Pozitivní je, že tento slušný chlapec tentokrát nevolí svůj obvyklý slovník ve stylu:

Zajímalo by mě fakt hodně,kotě co to tady na mě zkoušíš.
Říkáš že to není jenom k sexu a přitom mu věrně sloužíš.

Kdykoly řekneš slovo sex tak ti zrovna piča mezi nohama se ti zatopí. Kdykoly podíváš se na mě svojím pohledem uhejbáš a zavíráš oči. (Hej tak co to na mě zkoušíš) Představuješ si jak mi ho kouříš. (Tak co to na mě zkoušíš) Vým dobře po čem toužíš. Pořádně tvrdýho ptáka v ruce mít a dívat si mi přitom do očí. Nezdržovat se, chvíli svádět, přirazit tě ke zdi a strčit čtyři prsty do píči. Chceš mít koule, chceš to ze zadu, si horká jako mama,chceš víc. Přitvrdit, zachovat žádáš a ve finále prosit boha ať peklo skončí. (Hej tak co to na mě zkoušíš) Představuješ si jak mi ho kouříš. (Tak co to na mě zkoušíš) Vým dobře po čem toužíš.

refrén:

Chceš prcat, prcat, prcat..
Jenom pro to přicházíš.
Chceš prcat, prcat, prcat..
Celou dobu o tom víš.
Chceš prcat, prcat, prcat..
Marně se tomu bráníš,
nakonec mě stejně vykouříš.

https://textypisni.koule.cz/gipsy/nezarazeno/chces-prcat

Mimochodem, je zvláštní, že některé texty písní slušného chlapce Radka Bangy zmizely z webů jako karaoke.cz a dalších, kde ještě vloni byly k nalezení. Nechápu proč. Takové intelektuální veledílo slušného a vzdělaného bojovníka za morálku!

Ostatně, možná, že ten text je vůbec nejlepším popisem toho, v jaké pozici jsou čeští eurohujeři ve vztahu k bruselské neo-totalitní moci – „marně se tomu bráníš, nakonec mě stejně vykouříš“. To jen abychom si uvědomili, jaké místo je pro nás v EU vyhrazeno.

Pozn.: jestli snad některý z webů, kterým tento svůj článek pošlu, odmítne tento článek publikovat, ihned se obrátím na Romea a Šabatovou, protože to bude dyškrymance kvůli tomu, že cituji z textů význačného romského umělce, humanisty a morální kapacity Radka Bangy.

Ale teď vážně. Asi nejubožejší je video Ondřeje Gregora Brzobohatého. (Ondřej „gregor“ Brozbohatý – krucinál, ten by se před 70 lety nechal přejmenovat na „Vladimír Iljič Gottwald Brzobohatý“ a za deset let se odstěhuje do Německa, kde se nechá přejmenovat na „Ondřej Mohamed Jusuf bin Brozhobaty“). Ve své agitce nám sděluje:

„Češi jsou upachtěnej národ, plnej homofóbních zbabělců. který se před každým problémem jen schovávaj a nemaj koule na to, ho řešit.“ „Tak přesně tohle nechci, aby si o nás myslel zbytek Evropy.“

https://www.youtube.com/watch?v=Qot3UzdfaHM

Je až neuvěřitelné, jak mimo jsou někteří příslušníci kavárny. On se veřejně doznává ke své malosti, ke svému ubožáctví, ke svému lokajskému, otrockému charakteru – pro něj je nejdůležitější, co si „o nás“ (o něm) bude myslet „zbytek Evropy“. Jak řekl další kavárník, režisér Menzl – Češi jsou národ lokajů a služek. Zejména příslušníci „elity“, multikulti neo-soudruzi z pražské kavárny – ti především. Lokajové a služky, kteří nahlédli špehýrkou do panského salónku, a proto si otvírají hubu na samostatného a svobodného pracujícího sedláka.

Proč tedy jít k volbám? Protože rozhodujete o tom, jakým směrem se bude ubírat Evropa a v jakém prostředí bude naše země, naše vlast žít. Anebo umírat pozvolnou smrtí multikulturalismem, masovou migrací a islamizací.

Protože to má smysl. Každý boj má smysl, každá malá rána zasazená neo-bolševické multikulti totalitní moci je cenná a významná. I ta sebemenší pozitivní aktivita má smysl proto, že se stává součástí mnohem většího pohybu, pohybu směrem k destrukci na Západě tiše vybudované, soft-zločinnou mocí vládnoucí a naštěstí postupné erozi (jako vše) podléhající neo-totalitní moci. Snad ta eroze bude dost rychlá. Pomozte jí svým hlasem!

Každá pozitivní aktivita, každý hlas samostatně uvažujícího občana ve volbách (i jinde) je dalším, cenným prvkem eroze bruselské multikulti neo-totality, neo-totality kavárenskou „elitou“ a jejím charakteristickým lokajským ubožáctvím a služkovskou malostí obdivované a opěvované, jako nohy pána, ke které se chtějí přilísat. Ale my nemusíme!

Známka 1.4 (hodnotilo 82)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 107 čtenářů částkou 20 918 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Jak reportér iDnes šukal s plástovým panákem22.08.19 17:47 Česká republika 2

Time: Zkouška nové americké rakety potvrdila obavy Moskvy!21.08.19 20:27 USA 1

Středočeský kraj zahltíme elektrosmogem za 1,4 milionu a budeme hledat, jak to využít21.08.19 20:14 Česká republika 1

Frontex natočil dronem, jak probíhá pašování okupantů do Evropy21.08.19 19:55 Evropská unie 1

Pravda o 17. listopadu vyjde v polovině září najevo21.08.19 11:51 Česká republika 0

Chorvatská diplomatka spáchala ideozločin a byla následně vaporizována20.08.19 16:42 Chorvatsko 3

To snad není možné! Prosím vás, řekněte, že se mi to zdá!19.08.19 09:09 Česká republika 22

Do Španělska kobylky nepovezeme, vzkázali pašeráci z lodi Open Arms19.08.19 08:37 Neurčeno 2

Radostné hýkání mainstreamu o 5G na stadionech, čtenáři vyjadřují spíše obavy16.08.19 20:02 Česká republika 5

Policie vláčí děti v poutech do pěstounské péče. Skandál? Ne. Běžná norská praxe16.08.19 16:12 Norsko 2

Ministerstvo podle Orwella 201916.08.19 02:05 Česká republika 4

Jak si drazí černouškové představují svůj život v Evropě15.08.19 17:44 Neurčeno 2

Chcete pastu bez fluoru? Zaplaťte!15.08.19 11:28 Česká republika 5

Jeffrey Epstein měl doma obraz Clintona v modrých šatech a červených lodičkách15.08.19 10:05 USA 0

Pašování okupantů do Evropy běží naplno14.08.19 11:20 Evropská unie 2

Za Soukupovu nevyváženost. TV Barrandov dostala pokutu 400 tisíc korun14.08.19 11:18 Česká republika 3

Polský premiér a moratorium na 5G sítě: Podepsal nebo nepodepsal?13.08.19 11:30 Polsko 0

Čtyři čluny za čtyři dny: Pašeráci zmnohonásobili transport okupantů do Evropy12.08.19 23:33 Neurčeno 1

Středočeský kraj dal na setkání vlastenců v Příčovech 50 tisíc, teď je chce zpět12.08.19 22:15 Česká republika 1

Neviditelný pes na straně konspirátorů? Epstein pracoval pro Mosad12.08.19 16:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,25 Kč
Euro
25,78 Kč
Libra
28,48 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,64 Kč
100 japonských jenů
21,84 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,85 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
35,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 891,72 Kč
1 unce stříbra
397,72 Kč
Bitcoin
235 248,12 Kč

Poslední aktualizace: 22.8.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 761