Nadvláda pokrytectví na Západě

Wayne Madsen

29.6.2015 Komentáře Témata: Současné události 1483 slov

Evropská unie pokrytecky rozšířila sankce vůči Rusku a ruské autonomní republice Krym, aby podpořila politicky a ekonomicky zkrachovalou Ukrajinu. Zároveň EU ohrozila suverenitu Řecka za to, že nesouhlasí s konfiskační a lichvářskou politikou, stanovenou bankovními skřety ve Frankfurtu a v Londýně, stejnými bankéři, kteří podporují zkorumpovanou vládu v Kyjevě. Nic není známkou pokrytectví více, než to, co se odehrává v Evropě pod taktovkou „eurokratů“ v Bruselu, jejich vojenských centurionů v NATO a jejich loutkářů ve Washingtonu.

Zatímco se vůdci G-7 sešli v oblíbeném letovisku Adolfa Hitlera, v Garmisch-Partenkirchenu v rakouských Alpách, jejich hostitelka, německá kancléřka Angela Merkel, varovala Řecko, aby uzavřelo finanční půjčku v rámci úspor s evropským „triumvirátem“, tvořeným Mezinárodním měnovým fondem, EU a Evropskou centrální bankou, jinak že bude čelit rychlé odvetě globálních bankéřů. Mezitím byly Ukrajině nabídnuty štědré dohody o nouzovém vyplacení MMF a Evropou, výměnou za zatažení této země hlouběji do spárů EU a NATO. Právě mezi G-7 je řecký premiér Alex Tsipras považován za větší mezinárodní problém, než ukrajinský prezident Petro Porošenko nebo premiér Arsenij Jaceňjuk. Nicméně není to jen tlačení na Řecko, kolébku demokracie, a podpora totálně zkrachovalého státu Ukrajiny, proč se G-7 stává irelevantním přežitkem minulosti, zatímco povykuje na mezinárodní scéně.

Západ se také pokouší diplomaticky a ekonomicky vymrazit z mezinárodní scény Rusko a země, jejichž samotná existence a bezpečnost závisí na Rusku. Politika EU, G-7 a NATO byla katastrofou, nikoliv pro Rusko, ale pro Západ. Řecko, které bylo mezinárodními bankéři vyždímáno ekonomicky, jak jen země být může, bylo přitaženo blíže Rusku a souhlasilo s velkou dohodou, kdy bude plynovod Turecký proud postaven přes Řecko. Pokus Západu vyšít státní puč v ukrajinském stylu proti vládě premiéra Nikoli Gruevskiho v Makedonii, která je rovněž tranzitní zemí pro plynovod Turecký proud, selhal, když se Makedonci dozvěděli o rolích mezinárodních provokatérů, jako je George Soros, americká Národní nadace pro demokracii (NED), nestor teroristické Kosovské osvobozenecké armády a kosovský ministr zahraničí Hašim Thaci a femme fatal amerického ministerstva zahraničí, Victorie Nuland-Kagan, v pučistickém komplotu. Srbsko, které si je rovněž až příliš dobře vědomo šašků z barevných revolucí Sorose, protože bylo první obětí takovéto revoluce v r. 2000, kdy byla Sorosem financovanou organizací Otpor! provedena „buldozerová revoluce“, je také tranzitní zemí projektu Turecký proud a je v plné pohotovosti ohledně zinscenovaných pouličních demonstrací financovaných panem Sorosem a jeho přáteli ze CIA.

Když jsou různé země tlačeny ke zdi společným nepřítelem, mají tendenci odhodit malicherné rozmíšky a proti společnému nepříteli se sjednotit. Z tohoto důvodu je Ruskem, Řeckem, Makedonií a Srbskem, za povzbuzování z Kypru a Srbské republiky Bosna, budován primárně ortodoxní val proti vojenskému a ekonomickému imperialismu Západu. Stále více západních politiků, včetně českého člena Komunistické strany v Evropském parlamentu Miloslava Randsdorfa, láme hůl nad programem sankcí EU vůči Krymu. Ransdorf nedávno oznámil, že navštíví tuto Ruskou autonomní republiku, která si drtivou většinou hlasů odhlasovala opětovné připojení k Rusku. Ransdorf vyzval Evropu, aby se vymanila z amerického poručnictví a zrušila protiruské sankce uvalené nejen vůči Rusku, ale také vůči Krymu, autonomnímu městu Sevastopol a východoukrajinským republikám Doněck a Lugansk. Ransdorfovy názory nejsou pouhou anomálií v Evropském parlamentu, neboť jsou sdíleny jak levicovými, tak pravicovými euroskeptickými stranami.

Ačkoliv nadšenci statutu quo z amerického ministerstva zahraničí, britského ministerstva zahraničí a francouzského zamini tlačili na země, aby neuznaly opětovné připojení Krymu a Sevastopolu k Rusku, nezávislost Abcházie a Jižní Osetie na Gruzii, nezávislost Podněsteří a autonomii pro-ruské Gaugázie v Moldávii, odtržení Doněcka a Luganska od Ukrajiny a nezávislost Náhorního Karabachu na Ázerbájdžánu, tyto země vybudovaly mezi sebou silné vazby, kdy některé se těší dokonce i jisté diplomatické podpoře i mimo svůj klub „otloukaných zemí“.

Nejen, že Abcházie a Jižní Osetie vzájemně uznávají svoji suverenitu, ale Abcházie a Jižní Osetie si zajistily uznání od Venezuely, Nikaragui a Nauru, jakož i od Arabské demokratické republiky Sahrawi, která je plnohodnotným členem Africké unie. Abcházie, Jižní Osetie, Podněsteří a Náhorní Karabach vytvořily vlastní alianci zemí, které byly odmítnuty Západem – Společenství za demokracii a prává národů. Tyto země se podělily o své zdroje, aby bojovaly proti diplomatické izolaci. Ačkoliv nepadlo ani slovo, jestli se Doněck nebo Lugansk ke Společenství připojí, pokud by tak učinily dávalo by to zcela jistě smysl. Protože euroskeptici a populistické levicové strany zvyšují svoji sílu v parlamentech v celé Evropě, rozšířené „společenství vyděděných zemí“ by dalo pocítit svoji přítomnost v Evropském parlamentu a v OSN.

Před mnoha lety japonská tajná služba, Výzkumný úřad vlády, rozhodla, že by agenti japonské tajné služby v západní Evropě udělali dobře, kdyby zřídili neformální vztahy s řadou separatistických stran v zemích jako Francie, Španělsko a Británie. Japonci předjímali dobu, kdy Katalánsko, Bretaň, Skotsko, Wales a další aspirující země uspějí v získání nezávislosti na svých kolonizátorech. Japonci na to pohlíželi tak, že proč si neudělat přátele s těmito kulturně vzdálenými společnostmi zavčasu, aby měli prospěch z případné dobré vůle těchto zemí poté, co dosáhnou nezávislosti. Rusko a jeho kulturní a etnický okruh zemí by z této japonské zkušenosti a snahy o vytvoření vztahů s potlačovanými národy v celé Evropě a ve světě mohly mít prospěch. Když lidé ve Skotsku, Walesu, Katalánsku a dokonce i v Quebecu, Portoriku, na Havaji a v Grónsku pochopí, že mají hodně společného s kolonizovanými lidmi na východní Ukrajině, v Abcházii a dalších „zemích společenství vyděděných“, postaví se do jednoho šiku se svými utiskovanými kolegy v bývalém sovětském prostoru.

V r. 2009 pozvalo Katalánsko abchazský fotbalový tým, aby se zúčastnil „Poháru národů“ v Barceloně, kde byly nejen katalánský a baskický tým, ale také tým z Brity okupovaného ostrova v jižním Atlantiku Svatá Helena, kde je také Ascension, kde má základnu NATO a americká NSA, a Tristan da Cunha. Nicméně španělský ministr zahraničí neudělil abchazskému týmu vízum, čímž posílil nenávist vůči Madridu nejen u Katalánska, ale také Baskicka, malé Svaté Heleny, stejně jako u týmu Ruska, České republiky, Francie, Austrálie a dalších zemí. Západ věří, že může hrát „fotbalovou politiku“ proti Rusku, které pořádá příští mistrovství světa, kdy obvinil vysoké představitele FIFA, avšak fotbalovou politiku mohou hrát dvě strany, jak je patrné na katalánském pozvání Abcházie.

Existuje více způsobů, než rozšiřování Společenství za demokracii a práva národů, jak začlenit více vyděděných zemí, třeba jako vytvoření nových sportovních akcí, kde „země otloukánci“ mohou s hrdostí nést své vlajky, a uplatňování kulturní diplomacie v japonském stylu se separatistickými aspirujícími zeměmi po celém světě, aby se prolomily sankce Západu a bojkotovaly se jeho machinace. Existuje řada originálních metod, které lze použít k přechytračení George Sorose, který věří, že je mistrem v mezinárodní strategii „uvažování mimo typický rámec“, aby prosadil změny podle vlastních podmínek. Jen si ty způsoby spočítejme.

Hypocrisy reigns supreme in the West vyšel 22. června 2015 na Strategic Culture Foundation. Překlad v ceně 510 Kč Zvědavec.

Známka 1.2 (hodnotilo 141)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 108 čtenářů částkou 12 253 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Italští politici zuří: Macron nás chce vytlačit z našich speciálních vztahů s Libyí24.07.17 17:17 Itálie 1

Italský generál Vincenzo Santo: Pokud by vláda chtěla, naše armáda zastaví veškeré vyloďování migrantů v Itálii24.07.17 16:32 Itálie 0

Macron chce v Libyi sjednotit vojenské síly Haftara a al-Serraje23.07.17 23:28 Francie 0

V Nemecku ostro kritizujú pripravovaný ruský zákon, ktorý je… takmer presnou kópiou nemeckého zákona23.07.17 23:11 Německo 0

Financial Times: Orbán bráni Poľsko; prehlbuje rozkol medzi východom a západom23.07.17 23:01 Evropská unie 0

Pripravuje sa úrad európskeho prokurátora. Bude môcť stíhať občanov Slovenskej republiky bez zásahu našich úradov. Hrozí úplná strata suverenity23.07.17 22:23 Evropská unie 1

Německo zrušilo naši státní hranici. Německé cedule označují hranici mezi ČR a Německem (Bavorsko) za zemskou a nikoli za státní23.07.17 21:54 Česká republika 1

I Švýcarsko se již transformuje na Afriku: Afričtí migranti na pochodu švýcarským městem Brügg23.07.17 18:07 Švýcarsko 1

Buzny oslavovali v Německu22.07.17 23:17 Německo 1

Sterilizace a koncentráky. Vzniká film o utrpení Afroněmců za Hitlera22.07.17 22:32 Nigérie 4

Likvidace mužů a jejich kastrace pokračuje na všech frontách, i v módě22.07.17 17:19 Česká republika 11

Američané stavějí v Sýrii 10 (slovy deset) základen21.07.17 04:24 Sýrie 0

Herec Stropnický poslal české vojáky do Pobaltí20.07.17 21:01 Česká republika 4

Senátorovi McCainovi diagnostikovali zhubný nádor mozgu20.07.17 11:30 USA 5

Firma Apple uvedla nové emotikony. Je mezi nimi i muslimka s hidžábem20.07.17 10:51 USA 0

Švédsko utratí za imigranty 19% státního rozpočtu17.07.17 23:04 Švédsko 4

Mezi nigerijskými imigranty jsou vysoké počty nakažených virem HIV, k italské vládě putuje stížnost17.07.17 22:11 Itálie 0

Migrace je nevyhnutelná, migrace je nutná, migrace je žádoucí! 17.07.17 21:33 Evropská unie 7

Zvrat v uprchlické krizi: EU omezuje export nafukovacích člunů do Libye!17.07.17 16:50 Evropská unie 2

Schorndorf - cca 1.000 krimigrantů bojuje s policií17.07.17 13:44 Německo 4

Měnové kurzy

USD
22,38 Kč
Euro
26,04 Kč
Libra
29,15 Kč
Kanadský dolar
17,89 Kč
Australský dolar
17,73 Kč
Švýcarský frank
23,63 Kč
100 japonských jenů
20,13 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,11 Kč
100 maď. forintů
8,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
37,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 092,09 Kč
1 unce stříbra
368,69 Kč
Bitcoin
62 016,04 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2017 00:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 250