Sýrie: Západní propaganda – konec hry

Syrští aktivisté přistiženi při lhaní, syrští rebelové přistiženi při páchání zvěrstev

Tony Cartalucci

9.3.2012 Komentáře Témata: Sýrie 1117 slov

Proč by měl Západ zasahovat v Sýrii, když se ukazuje, že nejen denní hlášení aktivistů, které je jediným podkladem pro neustále šplhající celkový počet mrtvých, je postaveno na lžích, ale i celé zinscenované rozhovory jsou doplňovány falešnou zákulisní střelbou. Proč by USA, Velká Británie, EU a do západní stáje patřící zastupitelské arabské režimy umožňovaly vyzbrojit syrské rebely, kteří nepochybně provádějí hrůzná zvěrstva? Syrská opozice, stejně jako Libyjská, se vybarvila jako skupina zbabělých, vražedných a jasně nečestných extrémistů. Pro Západ je udržování dalších kontaktů s nimi v přímém rozporu s jejich vlastními národními a mezinárodními zákony.

Video: Klasická válečná propaganda, doplněná jevištní střelbou za kamerou a neohrožený herec „Danny“ je v pohodě a vtipkuje před tím, než se dostane do role rozrušeného hlasatele v ohrožení života, který podává zprávu svému hereckému partnerovi v CNN Adersonovi Cooperovi. Jen jedno z mnoha hlášení, které pravidelně podává západním sdělovacím prostředkům.

Název: Danny Abdul Dazem, anti- médii vytoužený a najatý lhář

Titulky

Pravda o sionistovi Dannym

Čeká na spojení s CNN

No tak, nejdříve necháme znít střelbu.

Všimněte si, že tam ještě žádná střelba není slyšet.

Mám zmrzlé prsty

Hodila by se tady nějaká malá matrace

Všimněte si, stojí klidně, žádná střelba z pušek, žádné ostřelování z děl

Už tu čekám

Řekl jsi mu, aby si připravil střelbu z pušky?

Ne, ještě ne.

Jen ho nech vystřelit

Všimněte si rány krátce po tom

Teď se to opakuje, vidíte?

Tohle je svoboda a pravda CNN?

Kameraman: řekni jim, že se bortí domy a my vyprošťujeme těla z trosek

I kameraman lže!

Konečně mají spojení s CNN

Slyšíte střelbu? A výbuchy?

Pravda versus CNN – máme 200 mrtvých v průběhu 3 hodin atd.

Jen před pár minutami chtěl matraci

Teď je najednou ve válečné zóně?

Před chvílí čekal na spojení s CNN, teď je 400 m vysoko na střeše civilního domu

Podívejme se na další lež

Skutečnost je, že je v nějakém bytě a zdá se že v pohodlí

Teď můžete porovnat pravdu a propagandu

Chudáci Syřané, lež za lží

Danny se vrátil ze Sýrie domů do Londýna

Potom, co za peníze prodal syrskou krev.

Izrael? Izrael? O tu se nestaráme.

Kdybyste chtěl o něco požádat Baracka Obamu, o co byste požádal?

Pomozte nám. Vojenské posily, zbraně nebo bezletovou zónu.

….

Na tomto videu je vidět uvolněný všudypřítomný „Danny“ ze Sýrie, který vtipkuje a nacvičuje střelbu jako zvukové pozadí, předtím, než se přeladí na vzrušené hlášení ztrát na životech pro Andersona Coopera z CNN. „Danny“ není prvním podchyceným podvodem, který licoměrná západní média použila, aby prodala vojenskou intervenci do Sýrie, byla tu také lesbická dívka z Damašku, ze které se vyklubal 40-ti letý Američan žijící ve Velké Británii. Jsou to zprávy založené na naprosto stejném základě, na výpovědi aktivisty, které OSN a nadnárodním společnostem patřící sdělovací prostředky použily bez ostychu k obhajobě Wall Streetu a londýnských mandátů.

Ukázalo se, že zpráva Komise pro lidská práva UNHC z konce roku 2011 byla založena výhradně na popisech svědků zaznamenaných ne v Sýrii, ale v Ženevě. Dále se ukázalo, že samotné hlášení bylo vypracováno ředitelem společnosti financované americkou skupinou, která zastupuje kolektivní zájmy nejmocnějších nadnárodních společností, které naléhaly na změnu režimu v Sýrii.

Od té doby Komise pro lidská práva OSN tato čísla stále nafukuje a organizace, včetně Sorosem financované Organizaci pro dohled nad lidskými právy, přikládají rovněž váhu hlášením založeným výhradně na historkách „svědků“ a „aktivistů“. Až na jednu výjimku. Zrnité satelitní snímky, upozorňující na jakýkoliv, možná viditelný, důlek, který by si mohl někdo představovat jako kráter vzniklý následkem činnosti syrských bezpečnostních sil s vyloučením možnosti, že nepochybně ozbrojená „Svobodná syrská armáda“ by mohla také sdílet odpovědnost. Mnohokrát nebyly počty obětí hlášeny telefonem ze Sýrie, ale založeny na hlášeních z třetí ruky ze Syrského střediska pro lidská práva se sídlem v Londýně.

Navzdory tomu, že OSN připouští, že syrští rebelové rovněž páchají „zneužívání“ srovnatelná s „široce rozšířeným systematickým a hrubým porušováním lidských práv zahrnujícím zločiny proti lidskosti“ obvinila z toho OSN syrskou vládu a rebely jen v menším měřítku. Jak je vidět v Libyi, jediným faktorem, který limituje rozsah povstaleckých zvěrstev, je jejich schopnost pohybovat se beztrestně po celé zemi. Jak v Libyi tak i zde by mělo zasáhnout NATO, nebo budou rebelové konsolidovat své pozice a začnou systematicky postupovat na syrské vládní pozice. Konečný výsledek bude podobný tomu, co jsme viděli v Sirte, v Libyi, kde rebelové odřízly město od jídla, vody a elektřiny ve snaze ho vyhladovět, zatímco NATO udeřilo ze vzduchu.

To, co zbylo, byly krátery zdevastovaná pustina, kterou vytvořila munice NATO, organizací NATO vyzbrojení, financovaní a vytrénovaní rebelové, sdělovací prostředky a diplomatické krytí Západem a spoluúčast OSN, která je v přímém rozporu s nejzákladnějšími zákony. A toto vše chtějí nyní uplatnit proti Sýrii ve své činnosti v Homsu. Pokud je možné, že mezinárodní společenství ospravedlnilo, aby cizí armáda udělala to co se stalo v Sirte, v Lybii, v hustě zalidněném centru města absolutně bez trestu, jak může být kritizován a natož sankcionován ekonomicky nebo vojensky suverénní stát, který se snaží obnovit pořádek ve svém vlastním městě,

Západ ztratil veškerou morální autoritu. Autoritu, kterou můžete koupit pouze miliardami dolarů vložených do manipulativních médií a zaštítit vojenskou nadřazeností. Jenže, když se fasáda hroutí, dá se snadno ztratit. Kolik je dalších syrských Dannů nebo lesbických dívek z Damašku, jevištních rozhovorů a vykonstruovaných ztrát na životech, pokoušejících se manipulovat s dobrými úmysly milionů lidí po celém světě? Jak dlouho ještě se bude Západ pokoušet přesvědčit svět, že syrští rebelové, nepopiratelně ozbrojení, nepopiratelně páchající rozrůstající se seznam krutostí a jasně propojení s teroristy z al-Káidy jsou hodni americké diplomatické podpory, financování výcviku, zbraní a dokonce podpory vzdušnými silami USA?

A co je nejdůležitější, jak dlouho se lidé nechají obelhávat a urážet svou inteligenci, než se rozhodnou promluvit a vystavit postihu společnosti, které celou tuto záležitost řídí formou bojkotů?

Žádné široce rozšířené zabíjení v Sýrii nebylo do té doby, než americké ministerstvo zahraničí, Mezinárodní republikánský institut Johna McCaina a Národní nadace pro demokracii nevytrénovaly rebely a nefinancovaly a neřídily nepokoje na počátku roku 2011. Cestou Sýrií za sebou na každém kroku zanechávaly nestabilitu, chaos a smrt, jako důsledek toho, že se Západ opírá o teroristy a zatímco se Syrská vláda snaží obnovit pořádek, udržují smrtící konflikt.

Pomocí lží, krutostí a otevřených válečných zásahů se Západ snaží dokončit svou dávno plánovanou změnu režimů, předtím, než se jejich lstivé válečné zbraně obrátí proti Teheránu. Ale jak se fasáda rozpadá, je za ní vidět, že to dělají jako otevřený akt vojenské agrese, stejně jako hitlerovští okupanti a ne jako posvátní osvoboditelé. Jejich zločiny, páchané před očima probouzejícího se světa, se budou odrážet v průběhu celé historie.

Tony Cartalucci je spisovatel a redaktor Land Destroyer Reportu.

Syria: Game Over for Western Propaganda vyšel 7. března na Prison Planet. Překlad Dagmar Vainová.
Známka 1.1 (hodnotilo 234)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 58 čtenářů částkou 7 113 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Zvědavec bude pár dnů bez aktualizace16.01.19 13:17 Česká republika 7

Migrant z Afghánistánu zaútočil na těhotnou ženu s nožem12.01.19 22:55 Německo 3

„Kanada“ hodlá do roku 2021 přijmout milion přistěhovalců12.01.19 15:33 Kanada 2

Čína má v ČR stavět 5G síť? 10.01.19 22:08 Česká republika 25

Muže stíhali za email ředitelce školky, kde varoval před zveřejněním fotky černé panenky10.01.19 16:59 Česká republika 7

27 tisíc podpisů pod výzvou "zastavte 5G sítě"09.01.19 16:45 Neurčeno 8

Podivná reklama na Novinkách.cz: Darujte vajíčko09.01.19 11:15 Česká republika 0

USA - sankce pro Německo?09.01.19 08:03 Německo 0

Petr Bystroň z AfD popisuje situaci v dnešním Německu08.01.19 21:12 Německo 2

Lepšolidé a sluničkáři přizabili předáka AfD08.01.19 11:00 Německo 7

V USA můžete být kdykoliv bezdůvodně spoután a uvězněn06.01.19 14:11 USA 3

Sorosjugend tvrdí, že ruský zákon zakazující propagaci buzen škodí dětem06.01.19 13:24 Neurčeno 3

Společně k rozmanitosti: pátá kolona nezahálí02.01.19 20:30 Česká republika 4

Dvojí metr už nemůže být zřetelnější02.01.19 10:54 Evropská unie 4

Silvestr po anglicku: Muž šel na kolemjdoucí s nožem, měl přitom vykřikovat cosi o velikosti Alláha01.01.19 14:02 Británie 3

Imigranti chodili po německém městě a z legrace mlátili a kopali lidi01.01.19 13:59 Německo 11

Česká televize opět v dětském vysílání propagovala pozitiva islámu01.01.19 13:51 Česká republika 2

Nový rok ve Francii: stovky spálených automobilů, střelba, hořící kontejnery, slzný plyn, zatčení01.01.19 13:31 Francie 0

Velmi trefné shrnutí současné situace v ČR31.12.18 20:11 Česká republika 1

Zadlužení Afriky cizím investorům: Po Srí Lance hrozí i Keni, že odevzdá svůj přístav Číně 31.12.18 19:00 Kena 2

Měnové kurzy

USD
22,42 Kč
Euro
25,54 Kč
Libra
29,11 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
22,56 Kč
100 japonských jenů
20,49 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
33,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 963,97 Kč
1 unce stříbra
348,47 Kč
Bitcoin
81 360,45 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 16 434