Audit Federálních rezerv odhalil velký podvod a defraudaci 16 bilionů dolarů

16.11.2011 Komentáře Témata: Finance, peníze, USA 1496 slov

Audit Federálních rezerv odhalil, že soukromě vlastněné Federální rezervy tajně rozdělily úvěry za nulovou sazbu ve výši více než 16 bilionů dolarů mezi některé největší finanční instituce a korporace ve Spojených státech a ve světě.

Bezpartajní vyšetřovací orgán kongresu také zjistil, že Federální rezervy jednaly nezákonně. V podstatě, podle zprávy, Federální rezervy věděly, že jejich finanční transakce jsou ilegální a v rámci konfliktu zájmů poskytovaly svým zaměstnancům a soukromým kontraktorům informace, aby mohli držet své investice ve finančních institucích a korporacích, kterým budou nouzové úvěry poskytnuty. Zpráva je důkazem, který odhaluje obrovský podvod a defraudaci 16 bilionů dolarů Federálními rezervami. Podvod s cennými papíry a defraudace je obojí těžkým zločinem.

Defraudace znamená neoprávněné přivlastnění si nebo přechovávání aktiv, kterého se dopustil jeden člověk nebo více lidí, kterým byla tato aktiva svěřena. Zpronevěra je prováděna tak, že je předem promyšlená, systematická nebo metodologická, s jasným záměrem zastřít aktivity před ostatními, obvykle proto, že je to prováděno bez jejich vědomí nebo souhlasu. Podle amerického zákoníku, §644 defraudace a krádež. Bankéř získávající neoprávněné vklady veřejných peněz:

Kdokoliv, kdo není autorizovaným uschovatelem veřejných peněz, kdo dostane od jakéhokoliv výplatního, nebo výběrčího daní, nebo jiného agenta Spojených států, jako vklad, nebo jako půjčku či vyrovnání, jakékoliv veřejné peníze, za úrok nebo bezúročně, nebo jinak, než jako splátku dluhu Spojených států, nebo kdo používá, převádí, konvertuje, přivlastňuje si nebo používá jakoukoliv částku z veřejných peněz k účelům nestanoveným zákonem, se provinil defraudací, a musí mu být udělena pokuta ve výši zpronevěřené částky, nebo musí být uvězněn na maximálně deset let, nebo obojí; ale pokud zpronevěřená částka nepřevyšuje 1,000 dolarů, nesmí mu být udělena pokuta vyšší, než 1,000 nebo nesmí být uvězněn na více, než jeden rok, či obojí.

16 bilionů dolarů je 10x více, než kolik schválil americký kongres a Bush (700 miliard) a Obama (787 miliard) podepsali. Federální rezervy byly oprávněné kongresem v rámci nouzového vyplacení k vyplacení 1,487 bilionu dolarů z federálních daní. Ale Federální rezervy zpronevěřily dalších 14,5 bilionu dolarů.

Kongresová zpráva uvedla, že Fed tajně ukryl většinu zpronevěřených peněz ve vlastních bankách. Zbytek Fed jednostranně převedl zahraničním bankám a korporacím od Jižní Koreje po Skotsko. Zahraničním bankám a korporacím, na kterých měli bankéři Federálních rezerv osobní finanční zájem, nebo ve kterých měli podíl.

Zpráva odhaluje, že generální ředitel JP Morgan Chase působil ve správní radě newyorského Fedu ve stejné době, kdy jeho banka dostala od Fedu přes 390 miliard dolarů z veřejných peněz – konflikt zájmů. Navíc JP Morgan Chase fungovala jako jedna z vypořádacích bank (bank na praní peněz) u programů nouzových úvěrů Fedu (alias defraudační schéma).

Jako další znepokojivé zjištění Vládní úřad pro zúčtování uvedl, že 19. září 2008 William Dudley, který je nyní prezidentem newyorského Fedu, dostal echo, aby si podržel investice v AIG a General Electric, v době, kdy byly AIG a GE poskytnuty federální finanční zdroje. Jedním z důvodů, proč Fed nechtěl, aby Dudley svá aktiva prodal, podle auditu bylo, že by to odhalilo konflikt zájmů Fedu a obrovský podvod a zpronevěru 16 bilionů dolarů.

Vyšetřování také odhalilo, že Fed nechal provést většinu své defraudace soukromé kontraktory, z nichž mnozí byli odměněni tajnými úvěry za extrémně nízkou sazbu.

Fed si na provedení prakticky všech operací v rámci svého plánu na zpronevěru 16 bilionů dolarů najal soukromé kontraktory, jako JP Morgan Chase, Morgan Stanley a Wells Fargo. Stejné firmy dostaly také biliony dolarů v úvěrech Fedu za téměř nulovou úrokovou sazbu. Morgan Stanley pomohla bankéři z Federálních rezerv vyprat zpronevěřené biliony přes AIG.

Podrobnější šetření Vládního úřadu zúčtování (GAO) ohledně obvinění z korupce, podvodu s cennými papíry, defraudace, praní peněz a konfliktů zájmu ve Fedu mělo proběhnout 18. října. Sandersova zpráva o auditu GAO ohledně velkého konfliktu zájmů ve Federálních rezervách.

Věděli jste, že 14,5 bilionu dolarů, které Federální rezervy zpronevěřily (americký kongres schválil pouze 1,487 bilionu) by mohlo zaplatit celý americký státní dluh – 14,346 bilionů dolarů? Aby se vyhnula krachu, stačí americké vládě jen zabavit aktiva bank Federálních rezerv (velká šestka amerických bank celkem drží asi 9,399 bilionů dolarů aktiv) a dostat zpátky biliony, které Federální rezervy ilegálně zpronevěřily, a peníze vyprané v jejich zahraničních bankách a korporacích.

Americká vláda může od Federálních rezerv a jejich bank získat zpět biliony dolarů prostřednictvím propadnutí aktiv. Propadnutí aktiv je konfiskace státem aktiv, která jsou buď (a) výtěžkem zločinu, nebo (b) získaná prostřednictvím zločinu, a v poslední době ještě terorismu. Výtěžek ze zločinu znamená jakoukoliv ekonomickou výhodu odvozenou nebo získanou přímo či nepřímo zločinem nebo zločiny. Ke zločinům, kterých se dopustily banky Federálních rezerv vůči Spojeným státům a jejich občanům, patří: konflikt zájmů, podvod s cennými papíry, defraudace, podvod, praní peněz, hromadění, šmelina, rozkrádání, výpalnictví…

V r. 1982 bylo jako součást zákona o výpalnictvím ovlivněných a zkorumpovaných organizacích (RICO), 18 U.S.C. § 1961, schváleno ustanovení, které poskytlo možnost zabavení veškerého majetku, na který organizace RICO uplatnila vliv.

Zákon o kontrole praní peněz z r. 1986 přidal ustanovení o novém zločinu, v 18 U.S.C. § 1956, praní výnosů z jistých definovaných „specifikovaných nezákonných aktivit“, jakož i zakázal strukturalizaci transakcí ustanovením 31 U.S.C. § 5324 (se záměrem vyhnout se určitým požadavkům na informování). Do zákona bylo také přidáno ustanovení o zabavení občanského a zločinného majetku, 18 U.S.C., §§ 981 a 982, o konfiskaci majetky zapleteného do praní peněz.

Podle Legislativního rádce konvence OSN o nadnárodním organizovaném zločinu a protokolech: „Kriminalizace jednání, ze kterého je získáván výrazný nezákonný zisk, organizované zločinecké skupiny odpovídajícím způsobem netrestá nebo neodstrašuje. Dokonce i po zatčení a usvědčení jsou někteří tito zločinci schopni těšit se svým nezákonným ziskům pro osobní využití a pro udržování operací svých zločineckých podniků. Navzdory určitým sankcím stále převládá vnímání, že zločin se vyplácí. … Praktická opatření, jak zamezit zločincům vydělávat na svých zločinech, jsou nezbytná. Jedním z nejdůležitějších způsobů, jak to udělat, je zajistit, aby státy měly silné konfiskační režimy.

10 hlavních bank ve Spojených státech

  Instituce Sídlo Aktiva
1. Bank of America Corp. Charlotte, N.C. $2,340,667,014,000
2. J. P. Morgan Chase & Company New York, N.Y. 2,135,796,000,000
3. Citigroup New York, N.Y 2,002,213,000,000
4. Wells Fargo & Company San Francisco, C.A. 1,223,630,000,000
5. Goldman Sachs Group, Inc. New York, N.Y. 880,677,000,000
6. Morgan Stanley New York, N.Y. 819,719,000,000
7. Metlife, Inc. New York, N.Y. 565,566,452,000
8. Barclays Group US, Inc. Wilmington, Del. 427,837,000,000
9. Taunus Corporation New York, N.Y. 364,079,000,000
10. HSBC North America Inc. New York, N.Y 345,382,871,000

K 31. březnu 2010.
Zdroj: Systém federálních rezerv, Národní informační centrum

Podle zákoníku Spojených států, hlavy 12, kapitoly 3, odstavce IX, § 341, mohou být dnes banky amerických Federálních rezerv rozpuštěny „zrušením licence za porušení zákona“. Podvod s cennými papíry a defraudace je důvodem pro okamžité odebrání licence a zabavení majetku a pro uvěznění bankéřů Federálních rezerv.

Seznam bank zapletených do defraudace a podvodu s cennými papíry ve výši 16 bilionů dolarů

Federální rezervní banka New York poskytuje aktualizovaný seznam „primárních dealerů“, zavázaných realizovat podvod a defraudaci Federálních rezerv.

http://www.newyorkfed.org/markets/pridealers_current.html

„Primární dealeři fungují jako obchodní protistrany newyorského Fedu při provádění jeho monetární politiky. Součástí této role jsou závazky: (i) pravidelně se účastnit operací na otevřené trhu s cílem realizovat americkou monetární politiku ve směru určeném Federálním výborem pro otevřený trh (FOMC); a (ii) poskytovat newyorskému obchodnímu místu Fedu tržní informace a analýzy (neveřejné informace o akciovém trhu – alias insider trading), nápomocné pro formulování a implementaci monetární politiky (aby Fed mohl na těchto vnitřních informacích vydělat). Primární dealeři jsou také povinni účastnit se všech aukcí amerických státních dluhopisů (získávat bohatství vytvořené transakcemi s nezákonnými prostředky – alias praní peněz pro Fed) a vytvářet rozumný trh pro newyorský Fed, když provádí transakce z pověření svých zahraničních majitelů oficiálních účtů. (Newyorský Fed uvádí, pro koho pracují – z pověření jeho zahraničních majitelů oficiálních účtů).“

Seznam primárních dealerů (bank Fedu peroucích peníze, uvedených v abecedním pořádku)

 1. Bank of Nova Scotia, agentura New York (třetí největší kanadská banka, v New Yorku si otevřela agenturu v r. 1907)
 2. BMO Capital Markets Corp. (čtvrtá největší kanadská banka)
 3. BNP Paribas Securities Corp. (Paříž, Francie)
 4. Barclays Capital Inc. (Londýn, Británie)
 5. Cantor Fitzgerald & Co. (Spojené státy)
 6. Citigroup Global Markets Inc. (banka pro praní drogových peněz CIA, Spojené státy)
 7. Credit Suisse Securities (USA) LLC (Curych, Švýcarsko)
 8. Daiwa Capital Markets America Inc. (Tokio, Japonsko)
 9. Deutsche Bank Securities Inc. (Frankfurt, Německo)
 10. Goldman Sachs & Co, (Spojené státy)
 11. HSBC Securities (USA) Inc. (založená v Hong Kongu, sídlo v Londýně, Británie)
 12. Jefferies &Company Inc. (Spojené státy)
 13. J.P. Morgan Securities LLC (Spojené státy)
 14. Merril Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (Spojené státy)
 15. Mizlo Securities USA Inc. (Tokio, Japonsko)
 16. Morgan Stanley & Co, LLC (Spojené státy)
 17. Nomura Securities International, Inc. (Tokio, Japonsko)
 18. RBC Capital Markets LLC (kanadská investiční banka, součást Royal Bank of Canada)
 19. RBS Securities Inc. (skupina Royal Bank of scotland)
 20. SG Americas Securities LLC (Spojené státy)
 21. UBS Securities LLC (Curych a Basilej, Švýcarsko. Kontrolovaná Rothschildy. Rothschildova rodina drží papežovu kasu v této bance – klíče k Vatikánu jsou hlavní součástí jejího logo)

Všechny výše uvedené banky (jak americké, tak zahraniční) vypraly přes 16 bilionů dolarů, které Federální rezervy zpronevěřily. Tyto banky perou Fedem zpronevěřené peníze ve třech krocích:

1) nezákonné prostředky jsou zavedeny do finančního systému „umístěním“

2) „primární dealeři“ provádí komplexní finanční transakce, aby zakamuflovali nezákonné prostředky („vrstvení“) a

3) získávají bohatství vytvořené transakcemi (úvěry, hypotékami, obchodováním s akciemi) na základě nezákonných prostředků („integrace“).

Všechny uvedené banky jsou kontrolovány Evropskou centrální bankou (Rothschildovou rodinou), která kontroluje vše pro Vatikán, který řídí nacistický německý papež. Všichni pracují na zotročení světa pod novým světovým řádem, alias Čtvrtou říší, alias nesvatou čtvrtou Říší římskou.

Známka 1.2 (hodnotilo 91)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 107 čtenářů částkou 14 198 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Potěšující rozsudek Městského soudu v Praze19.09.17 16:16 Česká republika 3

Afričtí okupanti znásilňují v Itálii. Řešení? Více kamer19.09.17 15:44 Itálie 2

Rasové nepokoje v St.Louis17.09.17 10:22 USA 0

Rasismus v České Televizi16.09.17 09:06 Česká republika 1

Řím: Migrant nezaplatil lístek16.09.17 01:19 Itálie 1

Berlín: Migrantský mob napadl dva Němce16.09.17 01:17 Německo 0

Itálie: tropická infekce chikungunya, malárie a západonilská horečka15.09.17 23:33 Itálie 1

Muž za pokřiku Allah akbar! zaútočil na dvě ženy kladivem - mají vážná zranění15.09.17 23:30 Francie 0

Zoufalost francouzské policie15.09.17 16:31 Francie 1

Multikulti víkend v západní Evropě15.09.17 16:27 Evropská unie 5

Po Mnichovu 1938 v Československu - fotografie14.09.17 21:45 Česká republika 0

Zločinci a kriminálníci mají stále více práv13.09.17 21:07 Česká republika 6

Uprchlíci jezdí z Německa na dovolenou do zemí, z nichž utekli13.09.17 17:07 Německo 2

Přešli jsme na nový server12.09.17 18:05 Neurčeno 8

Zatýkat černochy za rabování je rasismus! padlo v USA po hurikánu12.09.17 15:55 USA 4

Na Floridě po hurikánu Irma rabují - hádejte kdo11.09.17 16:32 USA 3

Poslanecká sněmovna PČR je zachvácena psychózou nenávisti09.09.17 12:01 Česká republika 2

Šéf HateFree se zastal „teplé pohádky“ a útočí na jiná díla09.09.17 10:13 Česká republika 4

Šílené rozhodnutí italského soudu: vloupat se někam není zločin, když nemám kde bydlet08.09.17 16:29 Itálie 5

Roste nám tady český Soros08.09.17 10:53 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
21,82 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,62 Kč
Kanadský dolar
17,70 Kč
Australský dolar
17,32 Kč
Švýcarský frank
22,51 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
8,41 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
37,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 247,90 Kč
1 unce stříbra
371,55 Kč
Bitcoin
81 600,27 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2017 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 13 512