Dluhová krize – trojský kůň pádu Ameriky

Saman Mohammedi

30.8.2011 Komentáře Témata: USA, Krize 1261 slov

“Svrchovaný stát může vždy nalézt peníze na to, aby uhradil svůj dluh ve své vlastní měně. Spojené státy by mohly, kdyby chtěly, použít ke splacení svých dluhů americké bankovky, dolary, které nejsou zatížené dluhem, stejně tak jako to učinil prezident Lincoln, aby se vyhnul zničujícímu dluhu, jenž narostl během občanské války. Deficit by mohl být rovněž eliminován pomocí plánu člena kongresu Rona Paula, jenž směřuje ke stejné věci.” – Ellen Brown, “Zapomeňte na kompromis: Dluhový strop je neústavní” (“Forget Compromise: The Debt Ceiling is Unconstitutional”).

Za všemi těmi švindly této uměle vyvolané krize “můžeme nyní sledovat jak se tvoří nový druh vlády – nebo spíše další mutace nové formy vlády, k níž se Spojené státy postupně blíží již dlouhou dobu. Nazvali jsme tuto vládu zde při jiné příležitosti “neofeudální oligarchií s podporou militaristického policejního státu.” Bezpochyby lze tuto vražednou, nenasytnou a pokřivenou nestvůrnost nazvat mnoha nejrůznějšími názvy, ale jedno označení tomuto systému dát nemůžete, nemůžete jej nazývat “republikou.”- Chris Floyd, “Pokud republika nezemřela již dávno, lze toto skutečně nazvat smrtí republiky (opakování) “If The Republic Had Not Died A Long Time Ago This Would Indeed Be the End of the Republic, (Reprise).”

“Tak jsme nyní, jak nám oznamují, vzdáleni 48 hodin od úplného bankrotu (USA navýšily dluhový strop 2.srpna společeně se založením zcela protiústavního tzv.superkongresu – pozn.překl.) na dluh, jenž máme vůči cizím vládám a Federální rezervní bance, které naši zemi převzaly prostřednictvím ekonomického podvodu, a které se nyní angažují ve stejné věci, jež se nepodařila Britskému impériu a se kterou neuspěl Hitler ani Sověti. Dobyli nás tajně a prostřednictvím podvodu. Ale v okamžiku kdy si uvědomíte skutečnost, že existuje globální vláda privátního kartelu, jejíž existenci oni sami otevřeně přiznávají, v tom okamžiku kdy si uvědomíte, že nyní ustanovují globální vládu, které budete platit daň z přidané hodnoty, uhlíkovou daň a mnoho dalších – v téže minutě kdy si toto uvědomíte se jejich moc začíná vytrácet.

Z tohoto důvodu zřizují banksteři pod záštitou mezinárodních smluv a předpisů a prostřednictvím orgánů domácí bezpečnosti v každé zemi, v níž působí kontrolní sítˇ, jejímž účelem je tvrdě zakročit a jít po každé osobě, která kritizuje soukromé centrální banky, jež tyto země řídí. Pokud se vám dostane do rukou vnitřní výcvikový manuál od Anglie, přes Německo až po Kanadu či Spojené státy, uvidíte stále stejnou věc. Veřejnosti se říká: “Odevzdejte své svobody, protože Al Kaida se ukrývá pod vaším stolem. Ale když se vám dostanou do rukou tyto manuály pochopíte, že je to celé namířené proti lidem, kteří se nechtějí vzdát suverenity ve prospěch globální vlády – Alex Jones “Dluhová krize: Banksteři, lupiči a podvodníci (video) /04:42-06:04/.

“Jsou otroci všichni ti, kteří nejsou s to se shodnout ve dvou, či ve třech.” James Russell Lowell.

Dlouhá transformace Ameriky od relativně svobodné společnosti do plně rozvinutého technokratického policejního státu je nyní dokončena. Prezident Barack Obama a političtí lídři obou hlavních politických stran se připravují na předání americké suverenity do rukou zrádcovských privátních bankovních kartelů a nadnárodních korporací. Banda lhářů a podvodníků, která se skrývá za Federální rezervní bankou se zmocnila americké suverenity 23. prosince 1913, kdy byl uzákoněn a prezidentem Woodrowem Wilsonem podepsán ilegální a neústavní zákon o Federální rezervě.

Tento zákon zajišťuje ochranu monopolu na americký úvěr, jenž je od toho okamžiku v rukou několika mocných bankovních rodin, které nejsou loajální vůči žádné zemi, národu nebo systému zákonů: tyto rodiny jsou loajální pouze vůči své vlastní moci a vůči své vlastní agendě.

S Amerikou v kapse pokračovali bankéři ve druhé fázi svého zrádného plánu jak dominovat světovému úvěru, jak uchvátit přírodní zdroje a ovládnout národy – vytvořením globálního autoritativního státu, jenž by byl plně oddán jejich zájmům.

Generace převlékačů kabátů oddaných zničení svobody a Ameriky ve Washingtonu se ztotožnily s tímto zrádcovským plánem, jenž je uskutečňován již celé jedno století. Tento plán elitních soukromých bankovních rodin předpokládá skryté ustanovení nezákonné globální ekonomiky, předpokládá ustanovení vládní a politické infrastruktury, která by vyřadila z činnosti systémy národních států tak, aby bylo možné konsolidovat moc na celém světě do rukou úzké globální oligarchie.

Plán na zničení americké ekonomiky a ustanovení diktátorské globální vlády byl již před delší dobou akceptován politickou a technokratickou elitou ve Washingtonu. Prezident Barack Obama a předseda sněmovny John Boehner nyní jednoduše procházejí jednotlivými dějstvími historické frašky, která je americké veřejnosti a světu prezentována jako debata o dluhové krizi.

Skutečností je, že většina amerického dluhu je fiktivní. Je to opovrženíhodný dluh (odious debt). Zrádci, kteří kontrolují jak demokratickou tak i republikánskou stranu, Federální rezervní banku a ministerstvo financí nikdy nemohou říct americkému lidu pravdu, protože tato pravda je největší hrozbou pro celou jejich existenci, jakož i pro existenci celého jejich zrádcovského plánu. Pokud by Američané znali pravdu o Federální rezervě, pověsili by své politické představitele, počínaje Georgem H.W. Bushem, přes Billa Clintona až po George W. Bushe a Baracka Obamu. Jak prohlásil Henry Ford: “Je dobře, že lidé nerozumí bankovnímu a finančnímu systému, protože kdyby mu rozuměli revoluce by propukla ještě před zítřejším ránem.”

Posledním skutečným prezidentem byl John F.Kennedy. Prezidenti, kteří přišli po něm se smířili s tím, že Amerika je vlastněna a ovládána mezinárodní finanční oligarchií, která se dívá na Američany jako na nevolníky. Většina politiků, kteří se vyšplhají po washingtonském žebříku krve a lží věří argumentům elitistů, že americký lid není ve stavu kdy by mohl sám sobě vládnout a proto si zaslouží být ovládán prostřednictvím malé mocenské elity.

Ale pravda je úplně opačná. Společnost se musí obávat mnohem vice arogantních a psychopatických elit než nedisciplinovaného davu. Nebezpečí, které hrozí lidstvu od diktátorské, kolektivistické a soukromě ovládané světové vlády je nevýslovné. A skutečnost, že tolik lidí stále odmítá vidět toto zlé znamení zkázy, že tolik lidí odmítá poukázat na existenci tohoto pekelného monstra je jasnou předzvěstí toho, že se blížíme ke katastrofě. Milióny nevinných lidí zemře, lidé jsou mláceni a mučeni vždy tehdy, když dojde k centralizaci politické a ekonomické moci a pokud je tato moc pod kontrolou nemilosrdné a nikomu se nezodpovídající elity.

Pokud nebudeme vzdorovat soukromým bankám a kriminálním korporacím prostřednictvím našich slov a našich životů, celé generace mužů a žen budou nuceny projít globální katastrofou, která bude způsobena těmito krutými tyrany. Tuto tragédii zná velmi dobře díky své zkušenosti ruský národ, jenž byl donucen žít pod bezbožným a centralizovaným systémem.

Amerika je zemí, která je v sevření zrádcovských sil, které se snaží přivést bestii globální vlády na světlo světa prostřednictvím klamu, zrady a podvodu.

Amerika je ale rovněž zemí, která může změnit osud světa takovým způsobem, že tuto bestii porazí dříve, než bude tato bestie moci uvrhnout do plamenů celý svět. Porazí tuto bestii dříve, než tato začne tvrdit, že celý svět ležící v sutinách patří pouze jí.

Ale nejprve musí Amerika znovu objevit svůj osud jako revoluční země, která upřednostňuje individuální svobodu a zákon práva nad bičem tyranů.

V roce 1976, tedy 200 letech od podpisu Deklarace nezávislosti napsal americký filosof William Irwin Thompson ve své knize “Zlo a světový řád”, že moderní Amerika ztratila kontakt s vizí zakladatelů této země, s vizí otců zakladatelů, kteří Ameriku tehdy zakládali. Thompson napsal: Stejně tak jako církev ztratila vizi svého zakladatele, tak i země ztratila vizi svých otců zakladatelů. Nyní, kdy se industriální společnost rdousí sama ve svých protikladech máme jedinou a poslední možnost znovu objevit vizi o lidském společenství. (Thompson: Evil and World Order, Harper and Row, Publishers: New York, pg.13-14)

Obnovení moci práva a přežití svobody je v rukou amerického lidu. Nepřítelem těchto obou principů ale nejsou džihádističtí teroristé, ale nedemokratická oligarchie, která ničí americké ústavní instituce a národní suverenitu zevnitř, z Washingtonu.

Článek The Debt Crisis Is A Trojan Horse To The Fall of America vyšel 2.srpna na www.infowars.com, překlad R.Václav
Známka 1.1 (hodnotilo 111)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 77 čtenářů částkou 8 028 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Orbánova vláda: Bylo by velmi nebezpečné, kdyby azyl uděloval Brusel18.06.18 20:22 Maďarsko 0

Předseda italské poslanecké sněmovny Fico (M5S): Orbán musí být potrestán za to, že odmítá kvóty18.06.18 19:56 Itálie 0

Na Švédských šancích u Přerova byl vztyčen kříž na památku nevinných dětí i esesáckých vrahů17.06.18 20:05 Česká republika 2

La Seyne-sur-Mer: Žena v burce za pokřiku "Allahu akbar!" pořezala dva lidi v supermarketu17.06.18 16:15 Francie 1

Italská vláda odmítla dohodu CETA a chce zablokovat dovoz asijské rýže: "Už nebudeme nikomu dělat rohožku!"17.06.18 15:27 Itálie 0

Asociace nezávislých médií: Otevřený dopis Terese Mayové ve věci Tommyho Robinsona17.06.18 12:43 Česká republika 0

Z podvodníka na urputně protlačovaného ministra zahraničí - co vše je v této zemi ještě možné?17.06.18 00:35 Česká republika 2

Španělská socialistická vláda: Zrušíme drát na hraničních plotech s Afrikou a poskytneme bezplatnou zdravotní péči ilegálním migrantům16.06.18 22:21 Španělsko 1

Graffiti na zdech v Trentu: Salvini podněcuje rasové vraždy!16.06.18 21:08 Itálie 3

Papež František "vystřelil z Aurory" a spustil masovou migraci z Afriky do Evropy16.06.18 19:12 Evropská unie 1

Salviniho válka s neziskovkami: Ode dneška si hledejte jiné přístavy!16.06.18 18:22 Itálie 1

Jaké pí.oviny řeší britský parlament16.06.18 17:30 Británie 2

Buzny si stěžují, že megarande v Brně bylo hlavně pro heterosexuály16.06.18 17:22 Česká republika 4

Netflix zavádza nové bizarné pravidlá proti sexuálnemu obťažovaniu na pracovisku16.06.18 16:06 Británie 1

Vláda v ohrožení. ČSSD trvá na Pochem, pro Zemana je „absolutně nepřijatelný”15.06.18 23:14 Česká republika 1

Medvědi v ruských ulicích!15.06.18 00:03 Rusko 0

Reforma copyrightu a článek 13: Způsob, jak zničit dnešní podobu internetu14.06.18 11:24 Evropská unie 2

V Google přemýšlejí nad něčím děsivým14.06.18 11:19 Neurčeno 2

Pakt Německa, Rakouska a Itálie proti ilegální migraci. Půjdou teď migranti do ČR? Babiši, není na čase hlídat hranice?13.06.18 16:07 Evropská unie 2

Luigi Di Maio: Je zde nová vláda - a nic už nebude jako předtím13.06.18 01:38 Itálie 3

Měnové kurzy

USD
22,21 Kč
Euro
25,77 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,79 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
22,31 Kč
100 japonských jenů
20,11 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
34,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 384,24 Kč
1 unce stříbra
365,70 Kč
Bitcoin
143 341,78 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2018 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 13 907